Transition sport 3 10K Run, Εθνικό Πάρκο Σχινιά - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα για το αγώνα δρόμου Transition sport 3 10K Run, Εθνικό Πάρκο Σχινιά.

RANK
C.R.
BIB
SURNAME
NAME
SPONSOR
CAT.
GEN.
SPLIT (6K)
RUN
Total
DNQ 11 103 ΣΤΑΦΙΛΟΠΑΤΗ ΜΑΡΙΝΑ - Γ2 F 00:26:36 : 00:26:36
1 1 21 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ Α1 M 00:21:40 00:12:33 00:34:13
2 1 109 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - Α2 M 00:22:09 00:13:09 00:35:19
3 2 48 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ GOSPORT Α1 M 00:23:43 00:13:35 00:37:19
4 3 117 ΓΚΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - Α1 M 00:23:42 00:14:21 00:38:04
5 4 115 ΣΑΡΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - Α1 M 00:25:31 00:14:08 00:39:40
6 5 64 ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Costeas - Geitonas Triathlon Team Α1 M 00:25:03 00:14:50 00:39:54
7 6 29 ΚΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ NS Coaching Α1 M 00:25:37 00:14:52 00:40:30
8 7 69 ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ Real Life crew Α1 M 00:25:38 00:14:56 00:40:35
9 1 110 ΚΟΠΙΝΑ ΖΑΡΙΝΑ - Γ1 F 00:26:53 00:15:36 00:42:30
10 8 36 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ Krommidas Coaching Services Α1 M 00:26:53 00:15:47 00:42:40
11 2 7 ΣΑΜΠΑΤΑΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΕΙ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Γ1 F 00:27:14 00:15:39 00:42:53
12 9 63 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - Α1 M 00:27:16 00:16:16 00:43:32
13 10 33 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Α1 M 00:27:28 00:16:14 00:43:42
14 11 14 ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - Α1 M 00:28:15 00:16:15 00:44:30
15 2 98 ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ Α2 M 00:28:23 00:16:22 00:44:45
16 3 2 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΤΗΕΝS TRIATHLON TEAM Γ1 F 00:28:49 00:16:57 00:45:46
17 12 34 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ / www.worldofbike.gr Α1 M 00:29:00 00:16:56 00:45:57
18 13 45 ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΜΗΝΑΣ Pelecanus crispus Α1 M 00:29:32 00:16:40 00:46:12
19 3 39 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Holmes Place Α2 M 00:29:20 00:17:16 00:46:37
20 4 31 ΚΥΛΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - Α2 M 00:29:36 00:17:13 00:46:50
21 14 95 ΜΑΚΑΛΙΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ - Α1 M 00:29:31 00:17:28 00:46:59
22 5 44 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΑ Α2 M 00:30:36 00:16:37 00:47:13
23 6 24 ΔΗΜΤΣΑΣ ΝΙΚΟΣ - Α2 M 00:20:17 00:27:12 00:47:30
24 15 70 ΜΠΟΣΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ TRANSITIONSPORTS Α1 M 00:30:38 00:17:36 00:48:14
25 16 16 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ - Α1 M 00:31:27 00:16:58 00:48:25
26 7 53 ΤΣΑΚΑΓΙΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ anexartitos Α2 M 00:31:18 00:17:13 00:48:31
27 8 13 MODIANNO JOHNNY - Α2 M 00:30:53 00:17:48 00:48:41
28 9 102 ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΑΛΕΞΗΣ - Α2 M 00:30:44 00:18:14 00:48:59
29 17 27 ΚΑΛΥΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Α1 M 00:32:04 00:17:09 00:49:14
30 18 35 ΛΑΛΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ - Α1 M 00:31:12 00:18:04 00:49:17
31 19 76 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ - Α1 M 00:31:57 00:17:21 00:49:18
32 10 30 ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ - Α2 M 00:31:52 00:17:40 00:49:32
33 20 118 ΚΑΝΤΙΡΑΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - Α1 M 00:32:03 00:17:42 00:49:46
34 11 40 ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ NATURAL HIGH Α2 M 00:31:11 00:19:01 00:50:12
35 12 55 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ - Α2 M 00:31:25 00:18:58 00:50:24
36 13 65 ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ telmisos Α2 M 00:32:55 00:17:38 00:50:34
37 14 43 ΝΤΟΥΣΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ - Α2 M 00:32:21 00:18:19 00:50:41
38 15 105 ΚΟΣΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Α2 M 00:32:00 00:18:42 00:50:42
39 21 17 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΦΟΙΒΟΣ - Α1 M 00:32:06 00:18:53 00:51:00
40 16 104 ΣΤΑΦΙΛΟΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - Α2 M 00:21:57 00:29:23 00:51:21
42 23 96 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ - Α1 M 00:33:30 00:17:53 00:51:24
41 22 97 ΧΑΛΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - Α1 M 00:33:30 00:17:53 00:51:24
43 1 60 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗ ΕΥΗ - Γ2 F 00:33:00 00:18:45 00:51:45
44 17 107 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - Α2 M 00:33:22 00:19:24 00:52:46
45 18 58 ΧΙΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - Α2 M 00:33:31 00:19:21 00:52:53
46 19 100 ΠΟΘΗΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - Α2 M 00:34:29 00:18:51 00:53:21
47 20 28 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ - Α2 M 00:34:07 00:19:25 00:53:32
48 24 62 ΠΑΡΛΑΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Costeas - Geitonas Triathlon Team Α1 M 00:36:26 00:17:17 00:53:43
49 2 5 ΡΩΣΗ ΣΤΕΛΛΑ - Γ2 F 00:33:36 00:20:36 00:54:12
50 25 52 ΤΕΓΟΣ ΒΑΙΟΣ - Α1 M 00:34:31 00:19:55 00:54:26
51 21 54 ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ / TEAM WORLD OF BIKE SHOP Α2 M 00:33:08 00:21:20 00:54:28
52 22 56 ΧΑΡΜΠΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ - Α2 M 00:36:56 00:18:10 00:55:07
53 23 20 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΑΣΩΝ - Α2 M 00:35:04 00:20:06 00:55:11
54 3 10 ΤΖΑΧΡΗΣΤΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ - Γ2 F 00:35:49 00:19:22 00:55:12
55 26 113 ΚΟΚΚΟΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Α1 M 00:23:59 00:31:46 00:55:46
56 4 8 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Γ2 F 00:36:10 00:20:58 00:57:09
57 5 111 ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ - Γ2 F 00:25:23 00:32:28 00:57:52
58 4 9 ΤΑΞΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ MOLON LAVE AS Γ1 F 00:36:12 00:21:44 00:57:56
59 27 49 ΣΠΟΥΡΕΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ VOLTAGE Α1 M 00:39:44 00:18:46 00:58:31
60 28 19 ΒΑΜΒΑΡΑΠΗΣ ΠΑΝΟΣ - Α1 M 00:36:01 00:22:39 00:58:40
61 24 57 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΕΞ NONE Α2 M 00:36:53 00:21:53 00:58:47
62 29 106 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Α1 M 00:39:45 00:19:17 00:59:03
63 25 47 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΟΣ - Α2 M 00:39:45 00:19:55 00:59:41
64 30 116 ΚΟΥΣΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - Α1 M 00:37:03 00:23:01 01:00:04
65 31 41 ΜΥΡΙΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Α1 M 00:38:21 00:22:53 01:01:15
66 6 114 ΤΣΩΚΟΥ ΠΕΝΝΥ - Γ2 F 00:38:22 00:22:53 01:01:16
67 26 42 ΝΤΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - Α2 M 00:37:07 00:25:29 01:02:37
68 32 25 ΕΞΑΡΧΟΥ ΦΩΤΗΣ - Α1 M 00:40:11 00:22:58 01:03:09
69 27 23 ΔΕΜΗΡΟΣ ΙΑΣΩΝ - Α2 M 00:40:36 00:23:42 01:04:18
70 28 15 ΑΓΡΑΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - Α2 M 00:39:09 00:25:21 01:04:30
72 8 11 ΤΣΙΩΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ KROMMIDAS COACHING Γ2 F 00:42:08 00:23:51 01:05:59
71 7 101 ΠΕΤΡΙΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - Γ2 F 00:42:08 00:23:51 01:05:59
73 33 99 ΚΛΩΝΗΣ ΤΑΣΟΣ - Α1 M 00:41:31 00:24:34 01:06:06
74 5 3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΚΑΔΙΑ - Γ1 F 00:42:13 00:26:02 01:08:15
75 29 38 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ - Α2 M 00:42:15 00:26:00 01:08:16
76 30 18 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ - Α2 M 00:32:35 00:35:54 01:08:30
78 34 108 ΤΣΙΛΛΙΓΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - Α1 M 00:44:00 00:26:44 01:10:45
77 31 26 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ - Α2 M 00:44:00 00:26:44 01:10:45
80 33 50 ΣΠΥΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - Α2 M 00:44:33 00:40:39 01:25:12
79 32 51 ΤΑΣΣΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ -- Α2 M 00:44:35 00:40:36 01:25:12
DNS 9 1 ΓΡΙΒΑ ΠΕΓΚΥ - Γ2 F : : :
DNS 6 4 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΛΕΝΑ - Γ1 F : : :
DNS 10 6 ΣΑΜΑΡΑΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ - Γ2 F : : :
DNS 35 12 Christos Emmanouel - Α1 M : : :
DNS 36 22 ΓΚΑΝΤΙΡΑΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - Α1 M : : :
DNS 37 32 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Adidas Running Team Α1 M : : :
DNS 34 37 ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - Α2 M : : :
DNS 38 46 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Α1 M : : :
DNS 39 59 ΧΟΙΔΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ - Α1 M : : :
DNS 7 61 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ - Γ1 F : : :

-

  

 

 

 

 

 
 
 
 

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι

Αποτελέσματα