32ος Γύρος Πάρνηθας - Αποτελέσματα

32ος Γύρος Πάρνηθας - Αποτελέσματα

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΙΚΡΗΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ

A= Σειρά κατάταξης στην κατηγορία Αγόρια 12 ετών και κάτω

Β = Σειρά άφιξης των δρομέων


Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ
1 1 STERCKX ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 22΄40΄΄ 22 45 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 35΄31΄΄
2 2 ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 22΄45΄΄ 23 49 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔ. 37΄41΄΄
3 3 ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 22΄59΄΄ 24 52 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 38΄03΄΄
4 4 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 23΄28΄΄ 25 53 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 38΄04΄΄
5 8 ΗΡΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 25΄03΄΄ 26 55 STERCKX ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 39΄30΄΄
6 10 ΜΑΜΑΛΟΥΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 26΄38΄΄ 27 57 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40΄00΄΄
7 12 ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 26΄55΄΄ 28 59 ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 41΄24΄΄
8 17 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 28΄25΄΄ 29 61 ΤΣΑΝΖΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
9 18 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 28΄26΄΄ 30 62 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
10 20 ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 29΄05΄΄ 31 63 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
11 23 ΧΗΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 29΄30΄΄ 32 64 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ ΧΑΡΗΣ
12 24 ΞΕΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 29΄38΄΄ 33 65 ΤΣΑΝΖΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
13 25 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 29΄41΄΄ 34 67 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ
14 27 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 29΄47΄΄ 35 70 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
15 28 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 29΄54΄΄ 36 71 ΜΑΥΡΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16 29 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 29΄55΄΄ 37 73 ΞΕΝΟΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ
17 34 ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 31΄30΄΄ 38 77 ΣΠΑΧΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
18 35 ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 31΄58΄΄ 39 81 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
19 38 ΚΑΝΑΛΟΥΠΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 33΄47΄΄ 40 83 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
20 42 ΖΑΜΠΝΑΡΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 34΄49΄΄ 41 85 ΒΡΑΪΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
21 43 ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚ. 35΄08΄΄

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2η
Κορίτσια 12 ετών και κάτω
Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ
1 13 ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 26΄58΄΄ 10 68 ΣΠΑΧΗ ΕΛΕΝΗ
2 16 ΤΣΟΥΜΟΥ ΔΑΝΑΗ 27΄49΄΄ 11 72 ΠΕΡΟΥΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
3 30 ΣΠΙΝΕΛΗ ΕΛΕΑΝΑ 30΄46΄΄ 12 78 ΣΥΡΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
4 31 ΣΥΡΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 30΄47΄΄ 13 79 ΡΗΓΑ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ
5 33 ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ 31΄05΄΄ 14 80 ΣΥΡΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
6 48 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 36΄42΄΄ 15 82 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΝΙΝΑ
7 54 ΣΤΕΡΙΞ ΡΟΖΜΑΡΙ 39΄09΄΄ 16 84 ΧΛΩΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
8 56 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ 39΄57΄΄ 17 86 ΨΥΧΑΡΗ ΚΩΝ.-ΜΑΡΙΝΑ
9 58 ΣΥΡΑΝΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 41΄17΄΄

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3η
Αγόρια 13-15 ετών
Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ
1 5 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 23΄48΄΄ 6 15 ΚΑΡΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 27΄38΄΄
2 6 ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 24΄35΄΄ 7 19 ΠΑΝΤΕΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ 28΄55΄΄
3 7 ΣΚΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 24΄40΄΄ 8 22 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 29΄18΄΄
4 9 ΖΑΡΚΑΔΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 25΄12΄΄ 9 40 ΜΑΛΙΣΟΒΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 34΄32΄΄
5 14 ΜΑΥΡΙΚΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 27΄13΄΄ 10 66 ΡΗΝΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 4η
Κορίτσια 13-15 ετών
Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ
1 11 ΤΣΟΥΜΟΥ ΑΛΙΝΑ 26΄30΄΄ 8 46 ΣΤΑΥΡΟΥ ΙΡΔΑ 35΄33΄΄
2 21 ΛΟΒΕΡΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 29΄07΄΄ 9 47 ΚΑΛΑΪΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 35΄55΄΄
3 32 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΚΛΜΗΝΗ 30΄48΄΄ 10 60 ΚΑΤΗΦΟΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
4 36 ― 32΄10΄΄ 11 69 ΡΗΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
5 37 ΖΥΜΑΡΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 32΄32΄΄ 12 75 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΟΛΓΑ
6 41 ΒΛΑΧΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 34΄38΄΄ 13 76 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ
7 44 ΣΚΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 35΄20΄΄


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ

A= Σειρά κατάταξης στην κατηγορία
Β = Σειρά άφιξης των δρομέων

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 5η
Νέοι 16-21 ετών

Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ
1 14 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 1.07΄02΄΄ 4 171 ΡΗΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 15 ΒΕΡΟΓΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1.07΄17΄΄ 5 177 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
3 168 ΧΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 6 180 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 6η
Νέες 16-21 ετών

Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ
1 359 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 3 ΚΟΤΤΩΡΗ ΛΥΔΙΑ
2 ΚΑΤΣΟΘΕΟΔΩΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 7η
Άνδρες 22-29 ετών

Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ
1 20 ΣΕΙΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.10΄18΄΄ 14 212 ΠΕΡΟΥΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.33΄40΄΄
2 24 ΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1.11΄50΄΄ 15 230 ΝΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1.36΄38΄΄
3 42 ΣΚΛΑΒΟΥΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1.14΄30΄΄ 16 241 ΚΑΚΩΚΑΔΗΣ ΣΩΦΟΝΟΣ 1.37΄18΄΄
4 57 ΛΙΟΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1.16΄28΄΄ 17 269 ΚΕΡΤΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ 1.40΄55΄΄
5 64 ΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.17΄31΄΄ 18 283 ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.42΄55΄΄
6 75 ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.19΄13΄΄ 19 284 ΝΤΙΜΙΤΡΟΒ ΑΝΤΡΙΑΝ 1.42΄56΄΄
7 97 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.22΄07΄΄ 20 285 ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣ ΘΩΜΑΣ 1.42΄57΄΄
8 105 ΧΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1.23΄06΄΄ 21 287 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.42΄59΄΄
9 124 ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1.24΄55΄΄ 22 288 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.43΄34΄΄
10 150 ΤΣΙΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1.27΄27΄΄ 23 321 ΜΑΚΡΟΠΟΔΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓ. 1.52΄21΄΄
11 178 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 1.30΄37΄΄ 24 329 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.54΄05΄΄
12 185 ΡΟΥΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.32΄00΄΄ 25 333 ΖΗΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.55΄23΄΄
13 199 ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.32΄41΄΄ 26 346 ΣΑΡΟΓΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2.00΄24΄΄

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 8η
Γυναίκες 22-29 ετών

Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ
1 94 ΠΟΛΟΥΧΙΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 1.21΄48΄΄ 5 316 ΑΓΓΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 1.51΄22΄΄
2 235 ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΑΡΙΑ 1.37΄00΄΄ 6 368 ΤΣΟΥΡΟΥ ΣΟΦΙΑ
3 273 ΠΑΟΑΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΚΟΥΡΟΥΛΑ 1.41΄43΄΄ 7 381 ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ
4 275 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1.41΄47΄΄

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 9η
Άνδρες 30-39 ετών

Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ
1 1 ΜΑΡΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0.57΄24΄΄ 42 125 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 1.24΄57΄΄
2 4 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1.02΄38΄΄ 43 126 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛ. 1.24΄58΄΄
3 5 ΦΟΡΜΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.03΄45΄΄ 44 139 ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1.26΄29΄΄
4 7 ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 1.04΄19΄΄ 45 142 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΦΩΤΗΣ 1.26΄59΄΄
5 8 ΣΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1.05΄47΄΄ 46 148 ΞΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.27΄22΄΄
6 9 ΧΡΥΣΟΒΕΛΑΝΗΣ ΚΩΝ.ΝΟΣ 1.06΄19΄΄ 47 149 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. 1.27΄23΄΄
7 13 ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.06΄50΄΄ 48 155 ΠΑΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.28΄29΄΄
8 27 ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞ. 1.12΄18΄΄ 49 158 ΚΟΥΣΤΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1.28΄38΄΄
9 28 ΠΕΚΟΒ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1.12΄22΄΄ 50 179 ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.30΄47΄΄
10 30 ΒΑΒΒΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1.12΄40΄΄ 51 192 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓ. 1.32΄11΄΄
11 32 ΚΑΡΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.12΄44΄΄ 52 200 ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ ΗΛ. 1.32΄45΄΄
12 39 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1.13΄46΄΄ 53 204 ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.33΄00΄΄
13 45 ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΜΗΝΑΣ 1.14΄48΄΄ 54 207 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.33΄23΄΄
14 46 VALDESPINO OSIRIS 1.15΄00΄΄ 55 210 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΒΑΪΟΣ 1.33΄32΄΄
15 50 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.15΄57΄΄ 56 227 ΜΠΑΜΠΑΣΗΣ ΕΛΕΥΘ. 1.36΄17΄΄
16 52 ΤΣΑΤΣΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.16΄00΄΄ 57 231 ΛΑΖΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.36΄40΄΄
17 55 ΠΑΝΤΩΛΟΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.16΄26΄΄ 58 234 ΚΟΚΚΟΤΑΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 1.36΄54΄΄
18 58 ΣΙΩΠΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.16΄39΄΄ 59 237 ΧΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1.37΄04΄΄
19 62 ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 1.17΄20΄΄ 60 242 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1.37΄19΄΄
20 67 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1.18΄03΄΄ 61 249 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1.38΄24΄΄
21 68 ΚΩΛΕΤΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.18΄06΄΄ 62 254 ΜΠΕΤΕΙΝΑΚΗΣ Κ.-ΜΥΡΩΝ 1.39΄11΄΄
22 69 ΒΛΑΣΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.18΄10΄΄ 63 256 ΟΞΥΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.39΄14΄΄
23 70 ΝΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1.18΄17΄΄ 64 265 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.40΄25΄΄
24 76 ΠΑΡΑΒΑΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1.19΄19΄΄ 65 276 ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1.41΄47΄΄
25 77 ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.19΄25΄΄ 66 279 ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 1.42΄24΄΄
26 78 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ. 1.19΄34΄΄ 67 282 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1.42΄30΄΄
27 80 ΘΕΟΔΟΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.19΄54΄΄ 68 291 ΤΣΙΛΙΒΑΡΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.44΄30΄΄
28 88 ΑΝΔΕΪΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1.20΄50΄΄ 69 294 ΕΞΑΡΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1.45΄38΄΄
29 92 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓ. 1.21΄42΄΄ 70 295 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚ. 1.45΄44΄΄
30 93 ΝΑΣΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1.21΄46΄΄ 71 305 ΓΚΕΛΠΕΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1.48΄26΄΄
31 96 ΣΕΠΕΤΑΣ ΝΙΚΟΣ 1.22΄04΄΄ 72 312 TUK RON 1.50΄23΄΄
32 98 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1.22΄09΄΄ 73 324 ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.52΄43΄΄
33 100 ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1.22΄19΄΄ 74 325 ΜΠΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.52΄54΄΄
34 101 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1.22΄28΄΄ 75 335 ΑΗΔΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ. 1.55΄32΄΄
35 103 ΑΔΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.22΄32΄΄ 76 342 ΓΕΩΡΓΟΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΒΑΓ. 1.58΄15΄΄
36 111 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓ. 1.24΄00΄΄ 77 344 ΣΑΡΟΥΛΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2.00΄00΄΄
37 113 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔ. 1.24΄13΄΄ 78 362 ΒΡΑΪΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
38 115 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 1.24΄18΄΄ 79 358 ΒΑΡΕΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
39 117 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1.24΄39΄΄ 80 364 ΑΣΟΥΡ ΖΑΛΑΜ
40 119 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1.24΄44΄΄ 81 376 ΜΑΣΤΟΓΓΑΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
41 122 ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1.24΄52΄΄

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10η
Γυναίκες 30-39 ετών

Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ
1 91 ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΟΥ ΖΩΖΙΑΝΝΑ 1.21΄16΄΄ 7 311 ΣΙΔΕΡΗ ΧΡΟΣΤΙΝΑ 1.50΄21΄΄
2 109 ΚΑΤΣΙΩΡΧΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1.23΄38΄΄ 8 331 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1.54΄59΄΄
3 157 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΝΙΤΣΑ 1.28΄36΄΄ 9 334 ΒΑΘΕΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1.55΄30΄΄
4 162 ΓΙΑΝΤΑΝΑΝΙΔΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ 1.28΄43΄΄ 10 338 ΚΡΕΤΣΜΕΡ ΚΑΤΡΙΝ 1.57΄00΄΄
5 232 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ 1.36΄47΄΄ 11 349 ΚΑΛΙΟΥΤΣΙΔΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ 2.00΄59΄΄
6 278 ΚΑΚΛΕΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1.41΄56΄΄ 12 356 ΓΚΕΡΓΚΗ ΕΛΩΝΑ 2.03΄59΄΄

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 11η
Άνδρες 40-49 ετών

Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ
1 2 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1.00΄00΄΄ 62 175 ΠΑΓΩΝΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1.30΄20΄΄
2 3 FIJNAUT STAN 1.02΄38΄΄ 63 176 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ. 1.30΄22΄΄
3 6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1.04΄07΄΄ 64 181 ΓΡΙΜΠΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.31΄09΄΄
4 10 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΤΡΙΑΤΟΣ 1.06΄25΄΄ 65 182 ΠΑΤΣΟΜΟΑΖ ΣΠΥΡΟΣ 1.31΄12΄΄
5 11 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.06΄35΄΄ 66 184 ΦΟΥΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.31΄29΄΄
6 12 ΝΑΟΥΜ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.06΄41΄΄ 67 186 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.32΄02΄΄
7 16 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1.07΄23΄΄ 68 188 ΖΩΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.32΄06΄΄
8 17 ΚΟΝΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1.07΄24΄΄ 69 189 ΧΑΪΚΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1.32΄08΄΄
9 21 ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ ΑΣΗΜΑΚΗΣ 1.10΄20΄΄ 70 190 ΒΑΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.32΄09΄΄
10 22 ΣΟΥΒΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1.10΄37΄΄ 71 191 ΛΙΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.32΄10΄΄
11 23 ― 1.11΄41΄΄ 72 195 ΣΤΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ 1.32΄15΄΄
12 29 ΣΠΑΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1.12΄27΄΄ 73 197 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1.32΄30΄΄
13 33 STERCKX DAMMY 1.12΄46΄΄ 74 198 ΣΠΙΝΕΛΛΗΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 1.32΄39΄΄
14 34 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. 1.13΄00΄΄ 75 203 ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.33΄00΄΄
15 36 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.13΄21΄΄ 76 206 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1.33΄22΄΄
16 38 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1.13΄40΄΄ 77 208 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΜ. 1.33΄24΄΄
17 40 ΝΤΑΡΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1.13΄58΄΄ 78 209 ΚΑΤΣΑΜΠΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓ. 1.33΄26΄΄
18 41 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.14΄23΄΄ 79 210 ΤΣΑΝΤΖΑΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1.33΄32΄΄
19 43 ΤΖΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1.14΄33΄΄ 80 217 ΣΤΑΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1.34΄41΄΄
20 45 ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.14΄48΄΄ 81 219 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.35΄08΄΄
21 51 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.15΄58΄΄ 82 220 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1.35΄16΄΄
22 53 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.16΄14΄΄ 83 221 ΤΟΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1.35΄30΄΄
23 54 ΛΑΜΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.16΄23΄΄ 84 222 ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥ ΗΛΙΑΣ 1.35΄44΄΄
24 60 ΚΑΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1.16΄42΄΄ 85 225 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. 1.35΄55΄΄
25 63 ΓΚΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1.17΄23΄΄ 86 226 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝ. 1.36΄15΄΄
26 65 ΠΑΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1.17΄33΄΄ 87 241 ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1.37΄18΄΄
27 66 ΜΑΓΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1.18΄00΄΄ 88 244 ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.37΄28΄΄
28 73 ΣΙΟΜΠΟΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1.18΄40΄΄ 89 245 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΤΑΣΟΣ 1.37΄29΄΄
29 74 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.19΄04΄΄ 90 246 ΣΕΡΕΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1.37΄34΄΄
30 79 ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΗΛΙΑΣ 1.19΄42΄΄ 91 250 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1.38΄35΄΄
31 82 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣΤ. 1.20΄04΄΄ 92 251 ΖΑΡΑΒΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.38΄44΄΄
32 84 ΤΣΙΝΤΖΙΛΩΝΗΣ ΧΑΡΗΣ 1.20΄06΄΄ 93 257 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 1.39΄15΄΄
33 85 ΤΣΟΥΜΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 1.20΄11΄΄ 94 258 ΑΝΑΒΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.39΄16΄΄
34 95 ΚΑΪΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.22΄00΄΄ 95 259 ΓΚΟΥΒΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.39΄27΄΄
35 102 ΧΑΤΖΗΙΟΡΔΑΝΟΓΛΟΥ ΠΑΝ. 1.22΄30΄΄ 96 260 ΤΖΙΛΙΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1.39΄59΄΄
36 104 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.22΄38΄΄ 97 261 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤ. 1.40΄09΄΄
37 106 ΣΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.23΄06΄΄ 98 262 ΝΤΑΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.40΄11΄΄
38 108 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.23΄30΄΄ 99 264 ΚΑΤΣΙΚΕΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.40΄16΄΄
39 110 ΜΟΥΜΟΥΛΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1.23΄55΄΄ 100 268 ΝΤΑΠΑΛΗΣ ΝΤΙΝΟΣ 1.40΄40΄΄
40 120 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.24΄50΄΄ 101 271 ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.41΄12΄΄
41 121 ΣΚΟΥΜΠΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤ. 1.24΄51΄΄ 102 272 ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝ. 1.41΄41΄΄
42 129 ΛΑΜΠΕΛΙΟΣ ΦΑΝΗΣ 1.25΄27΄΄ 103 274 ΠΑΠΑΚΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.41΄45΄΄
43 130 ΣΑΕΤΤΑΣ ΛΩΡΑΝ 1.25΄43΄΄ 104 277 ΜΕΛΙΔΟΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜ. 1.41΄54΄΄
44 131 ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.25΄45΄΄ 105 293 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.45΄00΄΄
45 133 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.25΄57΄΄ 106 298 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ 1.46΄55΄΄
46 134 ΓΕΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.26΄10΄΄ 107 299 ΓΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.46΄56΄΄
47 135 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.26΄12΄΄ 108 300 ΠΑΣΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.46΄58΄΄
48 136 ΚΑΦΕΝΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1.26΄14΄΄ 109 301 ΣΑΡΛΑΜΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1.47΄20΄΄
49 141 ΓΚΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1.26΄52΄΄ 110 303 ΠΗΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1.47΄41΄΄
50 143 ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.27΄03΄΄ 111 304 ΣΥΡΙΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.47΄54΄΄
51 144 ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.27΄09΄΄ 112 317 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΝΙΚΟΣ 1.51΄30΄΄
52 145 ΚΟΥΤΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 1.27΄12΄΄ 113 319 ΓΗΛΩΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.51΄47΄΄
53 146 ΑΡΓΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΗΣ 1.27΄18΄΄ 114 320 ΜΑΡΜΑΡΟΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1.51΄49΄΄
54 147 ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.27΄21΄΄ 115 322 ΨΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1.52΄26΄΄
55 151 ΜΕΜΕΤΟΓΛΟΥ ΓΙΟΥΞΕΛ 1.27΄42΄΄ 116 327 ΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 1.52΄56΄΄
56 154 ΤΖΟΥΜΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1.28΄27΄΄ 117 330 ΜΕΛΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.54΄20΄΄
57 166 ΛΑΔΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.29΄51΄΄ 118 354 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 2.03΄10΄΄
58 169 ΚΑΤΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.30΄04΄΄ 119 360 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘ
59 172 ΡΩΤΟΥΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1.30΄15΄΄ 120 361 ΜΠΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
60 173 ΣΚΟΥΡΔΟΥΜΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1.30΄17΄΄ 121 367 ΑΛΕΦΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
61 174 ΛΑΖΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.30΄19΄΄ 122 373 ΚΡΗΤΣΙΜΗΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 12η
Γυναίκες 40 ετών και άνω

Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ
1 118 ΑΝΤΖΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 1.24΄42΄΄ 12 306 1.49΄00΄΄
2 128 ΚΑΠΕΛΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 1.25΄27΄΄ 13 308 ΖΩΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 1.49΄20΄΄
3 153 ΝΤΑΤΣΗ ΑΛΕΞΙΑ 1.28΄24΄΄ 14 318 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 1.51΄32΄΄
4 201 ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΦΑΙΗ 1.32΄47΄΄ 15 326 ΓΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1.52΄54΄΄
5 202 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 1.32΄48΄ 16 339 ΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1.57΄21΄΄
6 224 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣ.-ΜΑΡΙΑ 1.35΄54΄΄ 17 348 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2.00΄35΄΄
7 228 ΚΑΡΑΤΣΙΝΟΥΚΛΕΙΩ 1.36΄25΄΄ 18 352 ΜΑΚΑΝΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2.02΄58΄΄
8 233 ΠΑΤΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ 1.36΄52΄΄ 19 353 ΙΣΠΑΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2.02΄59΄΄
9 240 ΑΝΩΓΙΑΤΗ ΜΙΝΑ 1.37΄16΄΄ 20 371 ΤΡΕΣΣΟΥ ΑΝΝΟΥΛΑ
10 253 ΕΡΓΚΙΟΥΝΓΕΡ ΦΑΤΜΑ 1.39΄10΄΄ 21 379 ΓΡΥΠΑΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
11 302 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1.47΄24΄΄ 22 380 ΓΡΥΠΑΡΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 13η
Άνδρες 50-59 ετών

Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ
1 18 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.08΄39΄΄ 36 205 ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.33΄20΄΄
2 19 ΔΑΛΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1.10΄17΄΄ 37 211 ΚΑΠΑΓΚΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1.33΄36΄΄
3 25 ΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.11΄56΄΄ 38 214 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1.33΄50΄΄
4 31 ΚΑΡΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1.12΄42΄΄ 39 215 ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓ. 1.33΄52΄΄
5 35 ΚΟΖΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.13΄01΄΄ 40 216 ΜΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1.34΄19΄΄
6 37 ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 1.13΄25΄΄ 41 238 CURTI MASSINO 1.37΄06΄΄
7 44 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.14΄55΄΄ 42 239 ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1.37΄08΄΄
8 47 ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.15΄20΄΄ 43 243 ΚΑΦΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.37΄25΄΄
9 49 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1.15΄55΄΄ 44 248 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ. 1.38΄20΄΄
10 56 ΚΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1.16΄27΄΄ 45 252 ΒΕΡΓΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1.39΄09΄΄
11 59 ΣΟΥΡΖΗΣ ΝΙΚΟΣ 1.16΄40΄΄ 46 255 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1.39΄12΄΄
12 71 ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1.18΄37΄΄ 47 263 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ 1.40΄12΄΄
13 72 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.18΄38΄΄ 48 266 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.40΄38΄΄
14 81 ΧΕΙΛΑΡΗΣ ΤΑΣΟΣ 1.19΄56΄΄ 49 270 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.41΄11΄΄
15 83 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.20΄04΄΄ 50 275 ΤΣΙΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1.41΄47΄΄
16 86 ΣΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.20΄36΄΄ 51 280 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 1.42΄26΄΄
17 89 ΣΙΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.21΄00΄΄ 52 281 ΒΑΦΕΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.42΄28΄΄
18 90 ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1.21΄02΄΄ 53 286 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΣΤΕΡΗΣ 1.42΄58΄΄
19 99 ΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1.22΄16΄΄ 54 289 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.43΄41΄΄
20 107 ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 1.23΄19΄΄ 55 290 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1.44΄12΄΄
21 112 ΤΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1.24΄08΄΄ 56 292 ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1.44΄32΄΄
22 114 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.24΄16΄΄ 57 296 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.46΄09΄΄
23 116 ΚΑΡΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1.24΄20΄΄ 58 307 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.49΄18΄΄
24 123 ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1.24΄53΄΄ 59 310 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1.50΄07΄΄
25 127 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1.25΄00΄΄ 60 313 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1.50΄37΄΄
26 140 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΦΩΤΙΟΣ 1.26΄44΄΄ 61 314 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.50΄58΄΄
27 153 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 1.28΄24΄΄ 62 323 ΑΣΤΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.52΄26΄΄
28 156 ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1.28΄35΄΄ 63 328 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1.53΄14΄΄
29 159 ΜΗΤΡΟΥΔΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1.28΄39΄΄ 64 340 ΤΖΕΛΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.57΄24΄΄
30 160 ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1.28΄40΄΄ 65 345 ΝΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2.00΄02΄΄
31 161 ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.28΄41΄΄ 66 347 ΝΙΚΟΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2.00΄27΄΄
32 170 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 1.30΄07΄΄ 67 355 ΓΑΒΡΙΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2.03΄58΄΄
33 183 ΜΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1.31΄25΄΄ 68 363 ΜΕΡΤΙΚΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
34 187 ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1.32΄02΄΄ 69 372 ΛΕΚΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
35 193 ΦΙΛΙΠΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1.32΄12΄΄ 70 374 ΓΑΒΡΙΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 14η
Άνδρες 60-69 ετών

Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ
1 26 ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.12΄12΄΄ 13 297 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ. 1.46΄35΄΄
2 61 ΜΑΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1.17΄00΄΄ 14 309 ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.49΄55΄΄
3 87 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.20΄37΄΄ 15 332 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.55΄04΄΄
4 132 ΚΡΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1.25΄47΄΄ 16 337 ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.56΄30΄΄
5 137 ΚΑΡΕΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1.26΄13΄΄ 17 341 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡ. 1.57΄31΄΄
6 164 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.29΄06΄΄ 18 343 ΠΕΡΟΥΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.59΄50΄΄
7 165 ΓΙΑΝΤΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.29΄26΄΄ 19 350 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓ. 2.02΄02΄΄
8 194 ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.32΄14΄΄ 20 351 ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2.02΄31΄΄
9 213 ΒΡΑΪΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.33΄43΄΄ 21 366 ΣΗΜΗΡΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
10 223 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.35΄46΄΄ 22 370 ΤΣΑΡΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓ.
11 229 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.36΄35΄΄ 23 ΒΑΡΒΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
12 267 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΣ 1.40΄39΄΄

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 15η
Άνδρες 70 ετών και άνω

Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ Α Β ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ
1 152 ΦΙΛΙΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 1.27΄51΄΄ 5 357 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2 167 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.-Μ. 1.29΄59΄΄ 6 365 ΤΖΗΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
3 315 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.51΄20΄΄ 7 369 ΒΡΑΤΣΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
4 336 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.56΄27΄΄

-

  

 

 

 

 

 
 
 
 

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι

Cardio Run 2023

Cardio Run 2023

Σεπ 19, 2023 Rate: 0.00

3o Evrytania Trail Races - 22/06/2024

3o Evrytania Trail Races - 22/06…

Ιουν 22, 2024 Rate: 0.00