20ος Γύρος της Πόλεως στην Κυπαρισσία - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 20ος Γύρος της Πόλεως στην Κυπαρισσία

 

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΓΩΝΑΣ 10.000μ. :

ΘΕΣΗ - ΑΡΙΘΜΟΣ - ΧΡΟΝΟΣ - ΑΘΛΗΤΗΣ- ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 260 0:36:00 ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ GR RUNNERS
2 127 0:36:20 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΔΥΜ
3 253 0:37:45 ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΜΟΣ
4 151 0:38:27 ΜΕΞΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ
5 156 0:38:45 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GR RUNNERS
6 212 0:38:45 ΚΑΠΟΓΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΟΡΑΜΑ
7 179 0:39:00 ΛΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΜ
8 225 0:39:06 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
9 263 0:39:25 ΜΠΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
10 148 0:39:48 ΨΑΛΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΜ
11 115 0:40:25 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
12 196 0:41:13 ΖΟΥΛΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
13 268 0:41:15 ΜΠΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
14 226 0:41:58 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
15 63 0:42:08 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙ ΗΛΕΙΑΣ
16 271 0:42:31 ΡΟΥΜΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
17 276 0:42:42 ΒΙΓΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΣΔΥΜ
18 269 0:42:42 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
19 232 0:42:50 ΒΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ
20 222 0:42:59 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
21 150 0:43:28 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑ
22 237 0:43:33 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
23 207 0:43:35 ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ VITEX RUNNING TEAM
24 136 0:43:47 ΣΑΡΓΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
25 126 0:44:02 ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΝΙΚΟΣ ΣΔΥΜ
26 117 0:44:16 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
27 198 0:44:50 ΜΠΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΔΥΜ
28 203 0:44:51 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ XTREME SPORTS CLUB
29 236 0:45:01 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΟΣ
30 201 0:45:10 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΔΥΜ
31 180 0:45:15 ΠΕΡΑΜΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
32 116 0:45:20 ΚΛΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
33 254 0:45:26 ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
34 202 0:45:40 ΤΟΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
35 224 0:45:55 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ
36 277 0:45:55 ΚΑΡΑΠΑΠΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
37 270 0:46:00 ΜΠΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
38 265 0:46:00 ΜΥΚΟΝΙΑΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ RUNNERS CLUB
39 189 0:46:16 ΑΣΗΜΑΚΟΥ ΓΙΩΤΑ ΣΔΥΜ
40 272 0:47:08 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΔΥΜ
41 143 0:47:08 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΔΥΜ
42 231 0:47:10 ΚΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΜ
43 160 0:47:14 ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥΜ
44 111 0:47:15 ΚΑΡΑ'ΙΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥΜ
45 217 0:47:27 ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΔΥΜ
46 129 0:47:37 ΠΑΛΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΩΓΗ
47 192 0:47:40 ΣΟΥΜΠΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΔΥΜ
48 251 0:47:43 ΠΑΠΑΔΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
49 215 0:47:50 ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΜ
50 133 0:47:53 ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
51 261 0:47:57 ΘΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΔΥΜ
52 119 0:48:00 ΚΟΝΤΟΠΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
53 257 0:48:05 ΤΣΙΜΠΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΔΥΜ
54 216 0:48:08 ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΜ
55 195 0:48:22 ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΑΝΞΑΡΤΗΤΟΣ
56 206 0:48:33 ΒΑΛΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥΜ
57 243 0:48:42 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
58 200 0:48:51 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ΣΔΥΜ
59 228 0:48:58 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
60 103 0:49:33 ΒΕΒΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΒΘ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
61 209 0:49:39 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
62 210 0:49:39 ΠΕΚΙΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
63 55 0:49:50 ΓΟΥΝΤΓΚΕΙΤ ΛΟΥΙΣ ΝΟΚΥ
64 221 0:49:55 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
65 185 0:50:10 ΚΕΡΑΜΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥΜ
66 190 0:50:10 ΞΙΑΡΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥΜ
67 106 0:50:31 ΔΡΥΜΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
68 274 0:50:36 ΣΑΡΑΝΤΕΑ ΕΛΙΖΑ ΣΔΥΜ
69 131 0:50:43 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
70 125 0:50:48 ΜΠΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΣ
71 110 0:50:48 ΚΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΜ
72 244 0:50:51 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
73 102 0:51:05 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
74 240 0:51:15 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
75 128 0:51:20 ΞΥΠΟΛΥΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SPORTS CENTER
76 227 0:51:35 ΠΟΥΠΟΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
77 267 0:51:45 ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
78 249 0:51:48 ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΑΜΑ
79 149 0:52:14 ΨΑΡΡΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΥΜ
80 177 0:52:29 ΑΣΠΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΥΜ
81 282 0:52:31 ΤΡΑΙΑΝ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
82 214 0:52:46 ΧΡΥΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
83 186 0:52:50 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΜ
84 205 0:53:13 ΤΟΥΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
85 275 0:53:25 ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥΜ
86 124 0:53:31 ΜΠΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
87 138 0:53:31 ΣΚΕΝΔΕΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
88 140 0:53:53 ΣΚΟΡΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
89 193 0:54:03 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΘΗΝΑ
90 154 0:54:20 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
91 223 0:54:37 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
92 280 0:54:40 ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
93 197 0:54:41 ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
94 258 0:54:45 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΔΥΜ
95 234 0:54:49 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
96 158 0:54:58 ΚΡΟΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΜ
97 120 0:55:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
98 242 0:55:04 ΜΠΕΛΕΧΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΔΥΜ
99 107 0:55:04 ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΔΥΜ
100 219 0:55:06 ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΡΓΟΣ
101 184 0:55:10 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
102 147 0:55:22 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
103 121 0:55:30 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥΜ
104 284 0:55:46 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
105 211 0:55:46 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
106 187 0:55:54 ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
107 170 0:56:09 ΠΑΠΑ'ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΗ ΣΔΥΜ
108 183 0:56:19 ΙΑΤΡΟΥ ΦΩΤΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
109 115 0:56:45 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
110 265 0:57:00 ΜΥΚΟΝΙΑΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ GR RUNNERS
111 235 0:57:01 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥΜ
112 279 0:57:02 ΠΕΤΡΟΜΑΝΙΑΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔΥΜ
113 278 0:57:04 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΡΗΣ ΣΔΥΜ
114 239 0:57:05 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΓΣ ΕΠΕΙΟΣ
115 218 0:57:10 ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΡΓΟΣ
116 247 0:57:35 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΥΜ
117 250 0:57:45 ΔΑΚΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
118 168 0:58:22 ΜΠΕΣΣΗ ΑΝΤΡΙΑΝΑ
119 164 0:58:50 ΚΑΣΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
120 135 0:59:04 ΣΑΚΕΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΣΔΥΜ
121 258 0:59:09 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
122 256 0:59:11 KEVIN SWAINE
123 230 0:59:12 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
124 204 0:59:25 ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
125 208 0:59:25 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ VITEX RUNNING TEAM
126 142 0:55:33 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΜ
127 112 1:00:20 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
128 155 1:00:52 ΜΠΟΥΧΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
129 161 1:02:17 ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
130 255 1:02:19 ΧΟΝΤΟΥ ΑΡΙΑΝΝΑ ΣΔΥΜ
131 273 1:03:08 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
132 220 1:03:50 ΧΑΒΡΙΑΛΗΣ ΦΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΑΡΓΟΣ
133 238 1:04:09 ΣΑΚΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΣ ΕΠΕΙΟΣ
134 239 1:04:30 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΓΣ ΕΠΕΙΟΣ
135 174 1:04:50 ΔΟΥΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ
136 104 1:04:53 ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΙΑ
137 266 1:05:50 ΓΟΥΝΕΛΑ ΝΤΕΛΑ GR RUNNERS
138 139 1:05:51 ΣΚΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
139 262 1:08:11 ΤΣΙΧΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
140 175 1:09:33 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
141 169 1:09:58 ΝΤΑ'ΙΦΑ ΜΑΡΙΑ
142 188 1:10:00 ΦΑΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΣΔΥΜ
143 241 1:10:53 ΦΩΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ
144 144 1:12:20 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ RUN CLUB PYRGOS

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΓΩΝΑΣ 4.000μ. :

ΘΕΣΗ - ΑΡΙΘΜΟΣ - ΑΘΛΗΤΗΣ- ΗΛΙΚΙΑ- ΧΡΟΝΟΣ

1 95 ΤΑΝΕΦ ΒΑΣΙΛΗΣ 1999 12:46
2 57 ΤΣΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 13:43
3 55 ΓΟΥΝΤΓΚΕΗΤ ΛΟΥΗΣ 2002 14:03
4 287 ΡΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1985 14:23
5 291 ΚΑΡΑΜΠΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1992 14:25
6 285 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1997 14:37
7 288 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 1992 14:52
8 141 ΣΟΥΠΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1995 14:52
9 253 WIESSMAN MARCUS 1993 15:03
10 290 ΚΟΡΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 15:12
11 99 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 15:34
12 72 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1973 15:36
13 70 ΣΥΤΙ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 16:49
14 281 BERGM'OLLER HORST 1967 16:54
15 286 ΦΡΕΣΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 1981 16:55
16 65 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 17:00
17 50 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 2000 17:20
18 285 JAGMAR BERGM'ULLER 1969 17:34
19 82 ΒΙΟΡΕΛ ΑΝΔΡΕΑΣ 1986 17:36
20 53 ΔΟΥΛΤΣΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1975 17:56
21 54 ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 17:56
22 289 ΓΚΟΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992 18:10
23 84 ΤΡΟΤΣΙ ΦΛΟΡΙΑΝ 2001 18:14
24 62 ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΓΑΠΗ 2002 18:21
25 272 ΔΕΚΑΒΑΛΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1979 18:28
26 89 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2002 18:34
27 74 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1984 18:34
28 86 ΒΑΛΟΦ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 18:46
29 68 ΚΑΜΠΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ 2003 19:15
30 64 ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2003 19:15
31 94 ΜΠΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 19:20
32 61 ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΙΑ 1973 19:23
33 270 ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1978 19:24
34 51 ΚΕΛΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 19:53
35 71 ΜΠΟΥΡΔΕΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2001 19:53
36 271 ΒΥΖΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1972 20:27
37 248 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 1976 20:58
38 67 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ 1964 21:10
39 59 ΛΙΑΡΟΚΑΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1988 21:10
40 87 ΚΟΥΡΑΝΤΗ ΚΑΛΙΟΠΠΗ 1980 21:25
41 269 ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 21:32
42 386 CLARA BERGM'ULLER 1999 21:34
43 97 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1973 21:35
44 287 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 2002 21:35
45 73 ΛΕΓΚΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1989 21:36
46 69 ΕΜΥ ΚΑΠΠΟΥ 1989 21:37
47 81 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ 1975 21:37
48 58 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΗΣ 2000 21:38
49 56 ΚΑΛΙΑΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2002 21:40
50 83 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1980 21:50
51 76 ΛΟΗ ΜΑΡΙΑ 1984 21:55
52 52 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2000 22:38
53 60 ΔΕΛΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1976 22:50
54 279 ΤΣΙΧΛΑ ΕΦΗ 1972 23:06
55 79 ΠΑΡΘΕΝΗ ΕΛΕΝΗ 2003 23:32
56 85 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1990 23:32
57 274 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1971 24:45:00
58 251 ΠΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1970 24:57:00
59 66 ΞΥΠΟΛΥΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1959 24:57:00
60 92 ΜΠΑΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1978 25:27:00
61 90 ΓΙΑΡΕΝΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1991 26:29:00

ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΟΙ ΚΑΘΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΑΓΩΝΑΣ 10.000 μ.

ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
1. ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - GR RUNNERS
2. NΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ - ΣΔΥΜ
3. ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΝΕΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 .ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ - ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
2. ΜΠΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ - ΣΔΥΜ
3 .ΜΠΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

ΑΝΔΡΕΣ 18-29
1. ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - GR RUNNERS
2. ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΝΕΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
3. ΛΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΣΔΥΜ

ΑΝΔΡΕΣ 30-39
1. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ - ΣΔΥΜ
2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - GR RUNNERS
3. ΨΑΛΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΣΔΥΜ

ΑΝΔΡΕΣ 40-49
1. ΜΕΞΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ
2. ΚΑΠΟΓΛΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΟRΑΜΑ
3. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

ΑΝΔΡΕΣ 50-59
1. ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ - ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2. ΒΙΓΚΟΣ ΤΡΙΦΩΝΑΣ - ΣΔΥΜ
3. ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - VITEX RUNNING TEAM

ΑΝΔΡΕΣ 60+
1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ¬- ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
3. ΚΕΡΑΜΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΣΔΥΜ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18-29
1. ΑΣΗΜΑΚΟΥ ΓΙΩΤΑ - ΣΔΥΜ
2. ΣΑΡΑΝΤΕΑ ΕΛΙΖΑ - ΣΔΥΜ
3. ΠΑΠΑΊΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΗ - ΣΔΥΜ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 30-39
1. ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ - ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
2. ΠΕΚΙΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ - ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
3. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 40+

1.ΜΠΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ - ΣΔΥΜ
2.ΜΠΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
3. ΜΥΚΟΝΙΑΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ - ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

ΑΓΩΝΑΣ 4000μ.

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΟΡΙΑ
1. ΤΣΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΓΟΥΝΤΓΚΕΗΤ ΛΟΥΗΣ
3. ΣΥΤΙ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1. ΑΓΕΛΑΔΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
2. ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΓΑΠΗ
3. ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΟΡΙΑ
1.ΤΑΝΕΦ ΒΑΣΙΛΗΣ
2.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1.BERGMO'LLER CLARA

ΑΝΔΡΕΣ 18-29

1.ΚΑΡΑΜΠΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
2.ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ
3.ΣΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΔΡΕΣ 30-39
1.ΡΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2.ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3.ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΝΔΡΕΣ 40+
1.ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
2.BERGMO'LLER HORST
3.ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
1.BERGMO'LLER JAGMAR
2.ΔΟΥΛΤΣΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
3.ΔΕΚΑΒΑΛΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

-

 

 

 
 
 

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι