3ος αγώνας δρόμου Λίμνης Μαραθώνα - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 3ος αγώνας δρόμου Λίμνης Μαραθώνα
 

Κατάταξη Αριθμός Επώνυμο Όνομα Χρόνος τερματισμού (h:min:sec) Φύλο Κατάταξη/φύλο Έτος γεν. Σύλλογος
1 1261 ΜΑΛΙΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:35:12,65 M 1 1983
2 1409 ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 0:37:42,96 M 2 1974 Adidas running team-Compressport
3 1330 ΝΟΜΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:38:19,32 M 3 1977 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
4 547 ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 0:38:20,21 M 4
5 1460 ΤΟΣΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0:39:53,15 M 5 1975
6 1170 ΚΑΠΟΓΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:40:23,15 M 6 1971 ΟΡΑΜΑ
7 1069 ΒΕΡΟΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:40:31,31 M 7 1994
8 1026 ΑΓΚΟΡΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:40:55,22 M 8 1978 ΠΑΣ Ζωγραφου-miranda running team
9 1210 ΚΟΛΑΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:41:31,50 M 9 1974
10 1107 ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:41:44,61 M 10 1958 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
11 1174 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:41:56,74 M 11 1983 snails running team
12 1272 ΜΑΡΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 0:42:01,65 M 12 1973 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
13 1262 ΜΑΛΙΟΥΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0:42:24,41 M 13 1988 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΑΚΟΥΛΑ
14 1318 ΝΗΜΑΤΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:42:41,70 M 14 1981 ΕΥΚΛΗΣ
15 548 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:42:43,56 M 15
16 1311 ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:42:46,37 M 16 1977 Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
17 1414 ΣΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:43:12,37 M 17 1981 ROUSSOSRUNNINGTEAM
18 1271 ΜΑΡΚΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 0:43:29,16 M 18 1978
19 1338 ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 0:43:39,30 M 19 1990 Σιταποθηκάριοι Δρομείς
20 1302 ΜΠΕΝΕΧΟΥΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:43:54,48 M 20 1983
21 1276 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:44:03,71 M 21 1978
22 1279 ΜΑΧΑΙΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 0:44:42,19 M 22 1970 ΕΥΚΛΗΣ
23 1335 ΝΤΟΥΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:44:43,00 M 23 1975
24 567 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0:44:43,92 M 24
25 1176 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 0:44:57,51 M 25 1957 ΣΔΥΑ
26 1412 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:45:00,72 M 26 1979 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ
27 1328 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:45:06,40 M 27 1974 ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ
28 1080 ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΠΟΠΗ 0:45:09,26 F 1 1983 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
29 1434 ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:45:09,35 M 28 1962
30 1190 ΚΑΤΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:45:25,42 M 29 1977
31 522 ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:45:28,39 M 30 1964 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
32 1349 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:45:29,53 M 31 1976 ΣΔΥΠ
33 1223 ΚΟΥΡΚΟΡ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:45:32,33 M 32
34 1152 ΙΟΡΔΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:45:33,88 M 33 1978
35 1015 SKRYPNYAK Anton 0:45:35,74 M 34 1989
36 1314 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 0:45:36,71 M 35 1974 ΠΡΟΜΑΧΟΣ
37 1102 ΓΚΙΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:45:38,35 M 36 1975
38 1088 ΓΙΑΝΝΑΚΕΛΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:45:39,66 M 37 1982 Α.Ο ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
39 1267 ΜΑΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 0:45:43,17 M 38 1946 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
40 1374 ΠΑΡΗΓΟΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 0:45:59,71 M 39 1984 PROTYPO GYM RAFINA
41 1195 ΚΑΤΣΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:46:00,36 M 40 1981
42 1031 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:46:02,48 M 41 1972
43 1085 ΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:46:02,53 M 42 1959
44 1144 ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 0:46:04,51 M 43 1970 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΙΚΗΣ
45 1187 ΚΑΡΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:46:05,84 M 44 1981
46 1278 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:46:06,74 M 45 1994
47 1226 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:46:17,73 M 46 1966
48 1241 ΛΑΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 0:46:18,00 M 47 1970
49 550 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:46:27,19 M 48
50 1227 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:46:27,23 M 49 1982
51 1056 ΒΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:46:27,66 M 50 1980
52 1425 ΣΚΙΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:46:33,75 M 51 1971
53 1239 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:46:37,04 M 52 1980 ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ / www.worldofbike.gr
54 1341 ΞΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:46:52,15 M 53 1973 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
55 1445 ΣΤΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 0:47:03,46 M 54 1967
56 1001 AMIN ZAKARIA 0:47:05,04 M 55 1980
57 1327 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:47:11,66 M 56 1981
58 1233 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 0:47:12,48 M 57 1978
59 1301 ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΔΗΜΟΣΘΈΝΗΣ 0:47:13,59 M 58 1969 AllTerrainRunners
60 566 ΤΑΣΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 0:47:14,95 M 59
61 1185 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:47:16,00 M 60 1969 ΣΕΒΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
62 1337 ΝΤΡΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:47:20,00 M 61 1966 Α.Σ. ΑΓΩΝ
63 508 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:47:26,28 M 62 1986 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
64 506 ΧΑΣΙΩΤΗ ΛΙΑΝΑ 0:47:33,78 F 2 1986 snails running team
65 1381 ΠΑΤΛΙΤΖΙΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:47:37,61 M 63 1976
66 1300 ΜΠΑΡΔΟΥΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:47:44,71 M 64 1969 MARATHON CLUB
67 1303 ΜΠΙΘΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:47:46,87 M 65 1969 Φλογα
68 1422 ΣΙΩΖΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 0:47:46,96 M 66 1981
69 565 ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΛΩΝ 0:47:48,79 M 67
70 1459 ΤΟΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:47:59,95 M 68 1972
71 1294 ΜΠΑΚΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 0:48:00,18 M 69 ΑΕΚΑΡΑ
72 1376 ΠΑΣΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:48:06,53 M 70 1981
73 1213 ΚΟΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:48:08,50 M 71 1967
74 1420 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:48:13,00 M 72 1974 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
75 1003 BUEREN MENNO LAMMERTS VAN 0:48:14,56 M 73 1970 AMSTEL- FREE
76 1250 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ 0:48:17,24 M 74 1963
77 1215 ΚΟΤΖΑΚΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:48:27,51 M 75 1970
78 1040 ΑΝΤΑΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 0:48:29,21 M 76 1975
79 1495 ΦΙΛΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 0:48:30,34 M 77 1962 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΙΚΙΩΝ
80 524 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:48:33,66 M 78
81 1408 ΡΟΔΗ ΕΥΗ 0:48:34,46 F 3 1975 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ
82 1143 ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 0:48:42,77 M 79 1992
83 1306 ΜΠΟΒΙΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:48:43,42 M 80 1992
84 533 ΣΥΝΤΕΤΟΣ ΗΛΙΑΣ 0:48:52,33 M 81
85 1297 ΜΠΑΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:48:52,48 M 82 1983 All terrain runners
86 1387 ΠΕΤΡΙΚΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:49:03,66 M 83 1974
87 1117 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 0:49:08,70 M 84 1972
88 539 ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:49:09,17 F 4
89 1146 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:49:21,34 M 85 1976
90 1035 ΑΛΤΟΥΒΑΣ ΝΙΚΟΣ 0:49:34,55 M 86 1958 SYROSRUNNERS
91 1064 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ AΓΑΠΙΟΣ 0:49:41,42 M 87 1968 ΑΝΑΤΟΛΗ
92 1492 ΦΑΚΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΑΓΟΡΑΣ 0:49:42,38 M 88 1976
93 1047 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:49:46,28 M 89 1977
94 542 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 0:49:46,92 M 90
95 1266 ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 0:49:49,97 M 91
96 1177 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΜΑΝΟΣ 0:49:58,88 M 92 1978 ΠΡΟΜΑΧΟΣ
97 1417 ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 0:50:08,11 M 93 1965
98 1108 ΓΚΟΥΦΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:50:11,74 M 94 1987
99 1059 ΒΑΠΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:50:14,53 M 95 1978
100 1182 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:50:15,72 M 96 1956
101 1013 RIGHTWEISER Christine 0:50:19,88 F 5 1981 Adidas Running Team
102 1336 ΝΤΟΥΦΕΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:50:21,79 M 97 1966 ΣΔΥΠ
103 1007 HOLSCHER ESMERALDA 0:50:23,47 F 6 1964
104 1234 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:50:26,53 M 98 1978
105 1246 ΛΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:50:38,33 M 99 1970 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
106 1329 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:50:38,47 M 100 1961 απολλων δυτικης αττικης
107 1157 ΚΑΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:50:38,62 M 101 1963 ΤΤΤ
108 556 ΚΑΠΝΙΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:50:42,79 M 102
109 507 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 0:50:49,10 M 103 1986 SNAILS RUNNING TEAM
110 1415 ΣΑΡΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:50:49,49 M 104 1989 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
111 1053 ΑΡΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:50:50,41 F 7 1982 FLYING GEESE RUNNING TEAM
112 553 ΜΠΑΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:50:50,84 M 105
113 1347 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:50:52,90 M 106
114 1355 ΠΑΠΑΓΙΩΒΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:50:54,59 M 107 1974 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
115 1228 ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 0:51:08,04 M 108 1968 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
116 1413 ΣΑΝΟΥΔΟΥ ΖΗΝΙΑ 0:51:12,26 F 8 1969 ΟΡΑΜΑ
117 1424 ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:51:12,29 M 109 1956 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
118 1240 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:51:15,19 M 110 1974
119 1020 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:51:27,66 M 111 1962 ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ
120 531 ΚΟΛΟΖΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 0:51:28,93 M 112
121 1028 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:51:43,75 M 113 1984
122 1340 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΗΣ 0:51:44,30 M 114 1979 ADIDAS RUNNING TEAM
123 1375 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:51:46,00 M 115 1962 SDY THIVAS
124 1332 ΝΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:51:51,45 M 116 1977 OUTRUN
125 1428 ΣΚΟΥΤΖΟΣ ΦΩΤΗΣ 0:51:53,63 M 117 1968 BLC
126 1396 ΠΟΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 0:51:57,37 M 118 1964 ADIDAS RUNNING TEAM
127 1263 ΜΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:52:01,04 M 119 1962
128 1118 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 0:52:05,17 M 120 1976
129 1477 ΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:52:11,38 M 121
130 1466 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ AΝΔΡΕΑΣ 0:52:16,00 M 122 1973 ΣΔΥΠ ΠΕΙΡΑΙΑ
131 1054 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:52:31,00 M 123 1960 Απόλλων Δυτ. Αττικής
132 1377 ΠΑΣΒΑΓΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 0:52:38,19 M 124 1968 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
133 1491 ΥΨΗΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:52:38,26 M 125 1973 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
134 1237 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:52:38,29 M 126 1975
135 518 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:52:48,42 M 127 1975
136 1199 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:52:49,39 M 128
137 1407 ΡΕΚΛΕΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:52:50,49 M 129 1975
138 1285 ΜΕΡΕΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:52:50,61 M 130 1968 ΤΤΤ
139 1111 ΓΡΙΜΠΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:52:55,64 M 131 1973
140 1134 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:53:01,00 M 132 1974 SNAILS RUNNING TEAM
141 1123 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:53:01,04 M 133 1972 Snails Running Team
142 511 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:53:04,73 M 134 1973 NALU RUNNING TEAM
143 1488 ΤΣΟΥΤΣΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 0:53:15,32 F 9 1963 ΣΔΥΑ
144 1259 ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:53:22,04 M 135
145 1247 ΛΕΝΤΖΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ 0:53:32,94 F 10 1968 NOUVENTI - APS TELMISSOS
146 1385 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 0:53:33,88 F 11 1978 MARATHON CLUB
147 1243 ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:53:34,50 M 136 1976 ΕΥΚΛΗΣ
148 1229 ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 0:53:36,68 M 137 1961
149 1135 ΕΦΡΑΙΜΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ 0:53:37,03 M 138 1956 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
150 523 ΒΑΚΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:53:37,90 M 139
151 1140 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 0:53:47,62 M 140 1972 ΑΝΤΙ.Ε.ΟΥΣ.
152 1167 ΚΑΝΟΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:53:47,78 M 141 1983
153 521 ΨΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:53:47,84 M 142 1977 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
154 1421 ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 0:53:47,93 M 143 1961 ΑΣΣΤΥ
155 554 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:53:54,55 M 144
156 1269 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:53:57,79 M 145 1953
157 1401 ΠΡΑΤΙΚΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0:54:04,47 M 146 1983
158 1370 ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 0:54:06,40 M 147 1967
159 1137 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:54:19,32 M 148 1976
160 1469 ΤΡΥΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:54:20,82 M 149 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
161 1464 ΤΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:54:24,76 M 150 1981
162 1216 ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:54:28,37 M 151 1962
163 563 ΜΕΣΑΝΙΚΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:54:32,46 M 152
164 1468 ΤΡΙΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:54:36,75 M 153 1979 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
165 1418 ΣΕΛΑΜΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 0:54:37,52 F 12 1979 ROUSSOS RUNNING TEAM
166 1451 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:54:37,70 M 154 1977
167 512 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:54:42,69 M 155 1992
168 1305 ΜΠΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:54:43,49 M 156
169 1482 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΦΩΤΗΣ 0:54:45,31 M 157 1972
170 1379 ΠΑΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:54:49,16 M 158 1972
171 1489 ΤΣΩΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:54:51,84 M 159 1991
172 1500 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 0:54:53,31 M 160 1975
173 1230 ΚΡΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 0:54:55,45 M 161 1952
174 1356 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:55:00,35 M 162 1981 DEMOKRITOS RUNNING TEAM
175 1162 ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:55:07,21 M 163 1957 ΤΣΟΥΚΑ-ΤΡΑΝΗ -ΒΡΥΣΗ
176 1251 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:55:12,12 M 164
177 1163 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0:55:17,50 M 165 1973
178 1086 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 0:55:23,00 M 166 1993
179 537 ΕΛΙΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:55:28,54 M 167
180 527 ΣΑΦΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 0:55:30,82 M 168
181 1151 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ 0:55:40,72 M 169 1973
182 1045 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:55:42,61 M 170 1979
183 1296 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:55:43,22 M 171 1980
184 1206 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:55:46,10 M 172 1960
185 1366 ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 0:55:50,89 M 173 1975
186 1183 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0:55:52,35 M 174 1980
187 1203 ΚΙΤΣΑΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 0:55:55,75 M 175 1983
188 1487 ΤΣΟΥΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΗΣ 0:55:57,27 M 176 1965
189 1369 ΠΑΠΑΡΩΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:55:58,44 M 177 1979
190 1398 ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 0:55:59,60 M 178 1974
191 1175 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:56:00,76 M 179 1978
192 1323 ΝΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:56:02,95 M 180 1959
193 1362 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 0:56:04,27 F 13 1988
194 1496 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:56:06,67 M 181 1971 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
195 1049 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:56:17,41 M 182 1986 NOKIA
196 1201 ΚΙΝΤΕΡΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 0:56:19,03 M 183 1971 ΤΤΤ
197 1051 ΑΡΓΥΡΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 0:56:30,84 M 184
198 1348 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:56:31,94 M 185 1967
199 1052 ΑΡΓΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:56:33,16 M 186
200 1254 ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 0:56:35,26 F 14 1972
201 1315 ΝΑΝΤΖΙΑΡΛΗΣ ΘΩΜΑΣ 0:56:35,97 M 187 1963
202 1004 BURY SZCZEPAN 0:56:43,96 M 188 1983
203 1290 ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:56:49,15 M 189 1970 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
204 1011 MITCHELL Jennifer 0:56:58,12 F 15
205 517 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:57:00,15 M 190 1969
206 1427 ΣΚΟΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:57:00,78 M 191 1983 Marathon Team Greece by Maria Polyzou
207 1197 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 0:57:01,20 M 192 1989
208 1048 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 0:57:09,84 M 193 1974
209 572 ΚΟΝΤΑΚΗ ΝΤΕΠΥ 0:57:11,44 F 16
210 1217 ΚΟΥΓΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:57:18,04 M 194 1961
211 1009 LAMMERTS VAN BUEREN NATASCHA 0:57:18,22 F 17 1969 AMSTEL- FREE
212 1419 ΣΙΜΠΙΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:57:19,10 F 18 1981
213 1101 ΓΙΕΠΕΖ ΣΟΣΑ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:57:40,53 F 19 1968 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ
214 1485 ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:57:41,46 M 195 1952 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
215 1161 ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:57:45,23 M 196 1970
216 1449 ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:57:46,83 M 197 1954
217 1483 ΤΣΙΩΤΑΣ ΧΑΡΗΣ 0:57:50,68 M 198 1966
218 1039 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:57:57,12 M 199 1965
219 1497 ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ ΝΤΙΝΑ 0:58:00,05 F 20
220 551 ΓΝΗΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:58:06,12 M 200
221 1214 ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:58:09,17 M 201 1963
222 1473 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:58:19,17 M 202 1974
223 1395 ΠΟΘΗΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:58:25,07 M 203 1959 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
224 1029 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:58:27,25 M 204 1966
225 1359 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 0:58:36,07 M 205
226 1490 ΤΣΩΚΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 0:58:37,18 M 206 1984
227 1448 ΣΤΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ 0:58:39,12 M 207 1976
228 1099 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:58:40,10 M 208 1974 NALU
229 1189 ΚΑΣΑΤΟΥΡΑΣ ΒΑΙΟΣ 0:58:42,07 M 209 1973 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
230 1442 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:58:43,52 M 210 1973 ΣΔΥΑ
231 1430 ΣΟΥΜΙΛΑ ΑΜΑΝΤΑ 0:58:48,00 F 21 1972
232 1474 ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ 0:58:48,12 M 211 1965
233 1264 ΜΑΝΑΤΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 0:58:50,00 M 212 1950 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
234 1416 ΣΑΧΑΚΙΑΝ ΟΒΑΝΝΕΣ 0:58:57,00 M 213 1976
235 1038 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:58:57,52 M 214 1972
236 1304 ΜΠΙΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:59:00,57 M 215 1968 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
237 1450 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:59:01,19 M 216 1979
238 1224 ΚΟΥΣΤΑ ΒΑΝΕΣΣΑ 0:59:01,23 F 22 1984
239 1367 ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:59:01,27 F 23 1978
240 1212 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 0:59:04,87 M 217 1989
241 1476 ΤΣΙΑΡΑ ΧΡΥΣΑ 0:59:05,34 F 24 1975
242 1371 ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:59:09,22 M 218 1975
243 1446 ΣΤΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:59:11,56 M 219 1969
244 1171 ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:59:25,74 M 220 1973
245 1352 ΠΑΞΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:59:28,47 M 221 1972
246 1077 ΒΡΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:59:41,33 M 222 1971 ΣΔΥΑ
247 568 ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:59:48,75 M 223
248 1364 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:59:48,82 M 224
249 1100 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 0:59:48,84 F 25
250 1334 ΝΤΙΝΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 0:59:49,60 M 225 1984 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
251 1363 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ 0:59:51,01 M 226 1965 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
252 1281 ΜΕΚΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 0:59:56,10 M 227 1966
253 1453 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 0:59:59,71 F 26
254 1313 ΜΥΡΩΔΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:00:01,83 M 228 1963
255 1456 ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1:00:03,40 F 27 1962
256 510 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:00:06,49 M 229 1971
257 1443 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 1:00:13,73 F 28 1972 Α.Π.Σ. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
258 1105 ΓΚΟΥΒΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:00:14,16 M 230 1966 ΟΣΑ
259 1158 ΚΑΚΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:00:16,43 M 231
260 520 ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:00:18,17 M 232 1974
261 1392 ΠΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 1:00:24,09 M 233 1964 ΣΑΦΑΝΣ
262 1280 ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:00:34,54 M 234 1960
263 1129 ΔΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:00:35,15 M 235 1958
264 1342 ΞΥΔΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1:00:41,21 M 236 1975
265 1225 ΚΟΥΤΟΥΛΑ ΟΛΓΑ 1:00:45,81 F 29 1965 ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΝΙΣΥΡΟΥ
266 1218 ΚΟΥΚΟΜΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:00:49,23 M 237 1967
267 1121 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1:00:49,73 M 238 1959
268 1179 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1:00:55,09 M 239 1967
269 1110 ΓΡΑΜΟΖΗ ΜΑΓΔΑ 1:00:55,23 F 30 1972
270 535 ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:00:57,27 M 240
271 1122 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1:00:59,24 F 31 1975 KEXAGIAS Running Team
272 1282 ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:01:01,66 M 241 1968 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΠΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
273 1350 ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:01:02,95 M 242 1976
274 1463 ΤΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:01:08,46 M 243 1983
275 1231 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΧΑΡΗΣ 1:01:09,51 M 244 1970 FRT
276 1447 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:01:11,27 M 245 1970
277 1467 ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:01:16,36 M 246 1964
278 1472 ΤΣΑΒΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 1:01:25,10 M 247 1978
279 552 ΣΤΑΚΡΙΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:01:25,48 M 248
280 1236 ΚΥΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 1:01:28,92 F 32 1974
281 1006 HEGER TIBOR 1:01:34,88 M 249 1963
282 515 ΧΟΥΡΣΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:01:34,98 M 250 1975
283 1426 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1:01:38,31 M 251 1968
284 1244 ΛΑΜΠΡΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1:01:40,31 F 33 1976 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
285 1291 ΜΟΥΡΟΥΖΗΣ ΠΑΝΟΣ 1:01:43,61 M 252 1955
286 1021 ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1:01:45,67 M 253 1974
287 1249 ΛΟΥΛΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:01:56,76 M 254 1958 ΣΔΥΑ
288 1150 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:02:00,43 M 255 1976
289 536 ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1:02:04,37 M 256
290 1153 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:02:05,10 M 257 1963
291 1232 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 1:02:07,25 M 258 1969
292 1070 ΒΛΑΧΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1:02:13,32 F 34 1970
293 1219 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:02:21,08 M 259 1969
294 573 ΚΟΝΙΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1:02:24,52 F 35
295 534 ΜΙΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1:02:35,70 M 260
296 1131 ΕΛΣΑΓΕΝΤ ΑΝΤΡΕΑΣ 1:02:39,92 M 261
297 1310 ΜΠΟΝΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:02:44,29 M 262 1965
298 529 ΚΑΡΛΙΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:02:51,16 M 263
299 528 ΜΑΝΤΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1:02:51,22 M 264
300 1093 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ ΓΙΩΤΑ 1:02:56,35 F 36 1983
301 1166 ΚΑΝΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:02:58,61 M 265 1973 ΟΡΗΝΟΣ ΘΗΒΑΣ
302 1132 ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ 1:03:03,25 F 37 1977
303 1471 ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1:03:07,68 M 266 1969 snails running team
304 530 ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ 1:03:11,83 M 267
305 1260 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1:03:14,93 F 38 1990
306 505 ΧΑΡΤΟΥΛΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1:03:29,62 F 39 1984
307 1115 ΔΕΡΙΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:03:31,89 M 268 1974
308 555 ΤΖΑΝΕΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 1:03:39,29 M 269
309 1075 ΒΟΥΛΠΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1:03:44,72 F 40 1992
310 1124 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1:03:52,82 F 41 1972
311 1030 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:04:04,56 M 270 1981
312 1159 ΚΑΚΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:04:05,25 M 271 1988
313 1141 ΖΥΓΟΜΗΤΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:04:07,00 M 272 1951
314 1066 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΣ 1:04:09,59 M 273 1963
315 1062 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:04:10,20 M 274 1970
316 1390 ΠΕΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1:04:10,48 F 42 1969
317 1293 ΜΠΑΓΙΝΕΤΑΣ ΝΙΚΟΣ 1:04:10,49 M 275 1975
318 1358 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1:04:20,26 M 276 1984
319 1388 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:04:24,31 M 277 1993
320 1307 ΜΠΟΓΡΗΣ ΧΑΡΗΣ 1:04:29,05 M 278 1970
321 1360 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:04:38,34 M 279 1972 ΕΥΚΛΗΣ
322 1339 ΞΗΝΤΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1:04:40,46 F 43 1960
323 1245 ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:04:43,75 M 280 1982 XANTHI RUNNERS
324 1319 ΝΙΑΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1:04:49,66 F 44
325 516 ΧΡΙΣΤΟΔΟΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1:04:53,21 F 45 1979
326 1298 ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ ΜΙΛΤΟΣ 1:05:06,60 M 281 1982 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
327 1470 ΤΡΩΓΑΔΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 1:05:15,66 M 282 ΟΣΑ
328 1016 TOSIC Tamara 1:05:17,08 F 46 1990
329 1270 ΜΑΡΚΌΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΈΝΗΣ 1:05:17,26 M 283 1981 adidas
330 1475 ΤΣΕΣΜΕΖΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 1:05:19,12 M 284 1973
331 559 ΚΑΣΕΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1:05:22,17 F 47
332 540 ΣΑΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:05:26,79 M 285
333 541 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1:05:26,92 F 48
334 1435 ΣΠΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1:05:29,57 F 49 1984
335 501 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:05:32,77 M 286 1974 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
336 1394 ΠΛΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:05:51,69 M 287 1978
337 1400 ΠΟΥΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:06:11,52 M 288 1961 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
338 513 ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:06:14,77 M 289 1967 Γ.Σ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
339 1325 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:06:18,05 M 290 1958
340 1283 ΜΕΛΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:06:21,87 M 291 1969 Α.Π.Σ. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
341 1018 ZONDSTRA MARJA 1:06:40,00 F 50 1969 AMSTEL-FREE
342 1014 SCHAIK FRANS VAN 1:06:40,04 M 292 1960 AMSTEL- FREE
343 1114 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:06:42,96 M 293 1970
344 1438 ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:06:51,71 M 294 1956 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
345 1345 ΠΑΪΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:06:52,95 M 295 1980
346 1002 BADOIAN ALEXIA 1:06:53,06 F 51 1975
347 1063 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1:06:53,47 M 296 1981
348 1058 ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1:07:11,64 M 297 1975
349 1164 ΚΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1:07:14,32 F 52 1981 ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΕΙΣ
350 1436 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:07:15,29 M 298
351 1257 ΜΑΚΚΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1:07:15,49 F 53 1977
352 1042 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:07:23,08 M 299 1973
353 1444 ΣΤΑΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1:07:31,07 F 54 1979
354 1373 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:07:40,78 M 300 1972 KEXAGIAS Running Team
355 1036 ΑΜΒΑΤΖΙ ΝΕΦΕΛΗ 1:07:41,58 F 55 1982
356 1265 ΜΑΝΕΣΙΟΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1:07:41,68 M 301 1976
357 1354 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 1:07:42,28 F 56 1981
358 532 ΣΥΝΤΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:07:56,56 M 302
359 1025 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1:08:02,18 F 57 1954 ΠΑΝΑΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ
360 549 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1:08:03,33 M 303
361 1499 ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:08:05,48 M 304 1957
362 1068 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:08:21,67 M 305 1972
363 1452 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:08:29,11 M 306 1958
364 1343 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1:08:40,15 M 307 1959
365 1096 ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 1:08:55,10 F 58 1982
366 1181 ΚΑΡΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1:09:06,68 M 308 1984
367 1357 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:09:07,98 M 309 1976
368 1361 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1:09:08,04 F 59 1967 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
369 1005 GONG JIANPING 1:09:08,39 M 310 1957
370 1484 ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:09:09,09 M 311 1980
371 1405 ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1:09:09,66 F 60 1988
372 1083 ΓΕΩΡΓΟΠΑΝΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1:09:17,04 M 312 1978
373 1404 ΠΡΩΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:09:25,96 M 313 1970
374 1200 ΚΙΛΜΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:09:35,65 M 314 1967
375 1032 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 1:09:35,97 M 315 1966
376 1383 ΠΑΤΣΟΥΛΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1:09:42,00 F 61 1969 ΑΝΑΤΟΛΗ
377 1289 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:09:53,85 M 316 1963
378 1091 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:10:09,30 M 317 1974 ΟΡΕΙΝΟΣ ΘΗΒΑΣ
379 509 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:10:16,16 M 318 1983 ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΕΙΣ
380 545 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:10:18,33 M 319
381 1019 ΑΒΡΑΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:10:25,21 M 320 1966 SNAILS RUNNING TEAM
382 1149 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 1:10:37,26 M 321 1978
383 1192 ΚΑΤΣΑΓΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1:10:42,28 F 62 1976 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
384 557 ΤΣΑΤΙΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1:11:16,66 F 63
385 558 ΑΝΑΔΡΩΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1:11:16,70 F 64
386 1119 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:11:20,06 M 322 1968
387 538 ΛΟΓΓΑΚΗ ΕΥΗ 1:12:25,60 F 65
388 1399 ΠΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ 1:13:33,57 M 323 1951
389 1455 ΤΖΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:13:43,91 M 324 1969
390 1082 ΓΕΡΟΥΣΗ ΛΟΥΚΙΑ 1:13:46,14 F 66 1985
391 1184 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1:13:48,75 M 325 1970
392 1465 ΤΡΕΣΣΟΥ ΑΝΝΟΥΣΑ 1:13:50,05 F 67 1965
393 1432 ΣΟΥΡΒΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:13:59,53 M 326 1981
394 1010 MANISKI PHILIP EDWARD 1:14:05,00 M 327 1965 NORDIC WALKING IN GREECE
395 1211 ΚΟΛΙΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:14:20,73 M 328 1968 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
396 1235 ΚΥΡΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 1:14:58,43 F 68 1945
397 1316 ΝΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΑ 1:15:03,89 F 69 1969 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
398 503 ΧΑΡΤΟΥΛΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 1:15:09,18 F 70 1983
399 1126 ΔΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:15:54,55 M 329 1967 Απολλων Δυτικης Αττικης
400 561 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1:16:01,40 F 71
401 560 ΚΟΥΡΣΑΡΗ ΓΙΩΤΑ 1:16:01,69 F 72
402 1160 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1:16:03,67 F 73
403 574 ΚΟΤΣΑΚΗ ΑΛΙΝΑ 1:16:36,48 F 74
404 571 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:16:36,97 M 330
405 1277 ΜΑΥΡΟΛΕΩΝ ΡΕΝΑ 1:17:09,71 F 75
406 544 ΓΚΟΤΖΙΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 1:17:43,39 M 331
407 1136 ΖΑΦΕΙΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1:18:52,89 F 76 1974 ΕΥΚΛΗΣ
408 1287 ΜΗΝΔΡΙΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:18:52,95 M 332 1969
409 1073 ΒΟΤΣΑΡΗ ΑΓΝΗ 1:20:45,69 F 77 1966
410 1067 ΒΑΣΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1:20:45,81 F 78 1967
411 546 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΕΓΚΑΝΟΥΣ 1:21:36,32 M 333
412 1186 ΚΑΡΑΤΟΠΟΥΖΗ ΕΦΗ 1:22:05,92 F 79 1968 ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
413 1116 ΔΕΥΤΑΙΡΑΙΟΥ ΧΡΥΣΑ 1:22:05,98 F 80 1968 ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
414 1353 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ 1:23:17,47 M 334 1960 NOUVENTI - APS TELMISSOS
415 1458 ΤΟΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ 1:23:17,50 M 335 1968 ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
416 1037 ΑΝΑΜΟΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1:23:42,79 M 336 1961
417 1071 ΒΛΑΧΟΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΓΓΥ 1:26:58,28 F 81 1966 A.O.N.W.E
418 1050 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:27:48,98 M 337
419 562 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 1:28:11,72 F 82
420 564 ΒΟΙΒΟΝΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1:28:11,84 F 83
421 1440 ΣΤΑΜΑΤΗ ΤΖΕΝΗ 1:35:27,24 F 84 1981
422 1308 ΜΠΟΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1:35:27,37 F 85 1980 ΣΑΦΑΝΣ
423 1423 ΣΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1:37:03,97 F 86 1972
424 1380 ΠΑΤΕΛΗ ΟΛΓΑ 1:39:37,07 F 87 1967 NORDIC WALKING IN GREECE
425 1076 ΒΡΑΤΣΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1:43:41,26 M 338 1945 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
426 1097 ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 1:52:38,66 M 339 1972 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
427 526 ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1:52:38,73 M 340
1008 IVANOUSKAYA TATIANA DNS F 1977
1012 ORANNES SAXAKIAN DNS F
1017 WARCHOLIK ADAM DNS M 1977
1022 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ DNS F 1976
1023 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ DNS M 1981
1027 ΑΔΑΜ ΓΙΩΡΓΟΣ DNS M 1972 ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ
1033 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΗΛΙΑΣ DNS M 1966
1034 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΒΙΤΑ DNS F
1041 ΑΝΤΑΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ DNS M 1975
1043 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ DNS M 1950 ΣΕΒΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
1044 ΑΞΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ DNS M 1974
1046 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ DNS M 1974
1055 ΒΑΓΓΕΡ ΙΩΣΗΦ DNS M 1965
1057 ΒΑΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ DNS M 1991
1060 ΒΑΡΕΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ DNS M 1972 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
1061 ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ DNS F 1959 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
1065 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ DNS F 1985
1072 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ DNS M 1963 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
1074 ΒΟΥΔΡΗ ΓΙΟΥΛΑ DNS F 1957 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
1079 ΓΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ DNS M 1971
1078 ΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ DNS M 1970
1081 ΓΑΡΝΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ DNS M 1978 ΠΡΟΜΑΧΟΣ
1084 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ DNS M 1986
1087 ΓΙΑΓΛΗΣ ΓΑΛΗΝΟΣ DNS M 1986 #1MOREKM
1089 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ DNS F 1969 Α.Σ.ΑΥΤΟΑΝΥΝΑΣ "Η ΛΕΓΕΩΝΑ"
1090 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ DNS M 1970 Α.Σ.ΑΥΤΟΑΝΥΝΑΣ "Η ΛΕΓΕΩΝΑ"
1092 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ - ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ DNS M 2004 Α.Σ.ΑΥΤΟΑΝΥΝΑΣ "Η ΛΕΓΕΩΝΑ"
1094 ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ DNS M 1975
1095 ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ DNS M 1978
1098 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ DNS M
1103 ΓΚΙΟΜΕΜΟΥ ΑΡΙΑΝΑ DNS F
1104 ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ DNS F 1973
1106 ΓΚΟΥΜΑ ΜΑΓΔΑ DNS F 1976 Flying Geese Running Team
1109 ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ DNS M 1957
1112 ΔΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ DNS M 1968
1113 ΔΕΛΙΑΚΗ ΒΙΚΗ DNS F 1972 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
1120 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ DNS F 1977
1125 ΔΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ DNS M 1995
1128 ΔΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ DNS M 1958
1127 ΔΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ DNS M 1975 ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ
1130 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ DNS M 1961 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
1133 ΕΡΜΙΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ DNS M 1954 SPARTA RUNNER
1138 ΖΕΡΒΑΣ ΗΛΙΑΣ DNS M 1973 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
1139 ΖΗΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ DNS M 1968
1142 ΖΥΓΟΥΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ DNS F 1977
1145 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ DNS M 1945 ΣΕΒΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
1147 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ DNS F 1981 BOOKRUNNERS
1148 ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ DNS M 1979 MAYROLOFOS RC
1154 ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ DNS F
1155 ΚΑΖΑ ΒΙΚΗ DNS F 1968 ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
1156 ΚΑΖΑΜΙΑ ΜΑΡΙΑ DNS F 1965 οδυσσευς κηφισιας
1165 ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ DNS M 1967
1168 ΚΑΝΤΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ DNS M 1978
1169 ΚΑΠΝΙΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ DNS M 1976 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
1172 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ DNS F 1975 mountain-sports
1173 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΓΙΩΤΑ DNS F 1973 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
1178 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ DNS M 1973
1180 ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ DNS M 1971 snails running team
1188 ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ DNS M 1987
1191 ΚΑΤΕΡΓΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ DNS F 1987
1194 ΚΑΤΣΑΓΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ DNS M 1982
1193 ΚΑΤΣΑΓΩΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ DNS M 1980
1196 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ DNS M 1960
1198 ΚΑΦΑΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ DNS M 1974
1202 ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ DNS M 1975
1204 ΚΛΑΓΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ DNS M 1965
1205 ΚΛΕΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ DNS F
543 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ DNS M
1207 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ DNS M 1975 ΘΒ CLUB
1208 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ DNS M 1967
1209 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ DNS F 2006
1220 ΚΟΥΜΟΥΤΣΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ DNS M 1972 Γ.Σ.Α
1221 ΚΟΥΡΗ ΜΠΕΣΣΥ DNS F
1222 ΚΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ DNS M 1976
1238 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ DNS F 1955
1242 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ DNS M 1966
1248 ΛΙΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ DNS M 1973
1252 ΛΥΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ DNS M 1972 Σ.δ.υ. Πειραιως
1253 ΛΩΛΟΥ ΧΑΡΑ DNS F 1968 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
1255 ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ DNS M 1973 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
1256 ΜΑΓΚΟΥΡΑΣ ΦΩΤΗΣ DNS M
1258 ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ DNS M
1268 ΜΑΡΓΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ DNS M 1974 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
1273 ΜΑΡΟΥΓΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ DNS F 1979 Flying Geese Running Team
1274 ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ DNS M 1981
1275 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ DNS M 1978 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
1284 ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ DNS M 1997
1286 ΜΗΛΑ ΜΑΡΙΑ DNS F 1965 Α.Σ. ΠΡΟΟΔΟΣ Ν. ΒΟΥΤΖΑ
1288 ΜΗΤΣΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ DNS M 1978
1292 ΜΟΥΣΑΔΗ ΝΤΟΡΑ DNS F 1969 Α.Π.Σ.ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
1295 ΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ DNS M 1957
1299 ΜΠΑΝΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ DNS M 1978 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
1309 ΜΠΟΜΠΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ DNS M 1983
1312 ΜΠΟΥΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ DNS M 1981
1317 ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ DNS M 1972
1321 ΝΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ DNS F 1968 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
1320 ΝΙΚΑ ΦΑΙΗ DNS F 1966 ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
1322 ΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ DNS M 1978 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ
1324 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ DNS M 1979 Think+
1326 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ DNS M 1959 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
1331 ΝΟΥΡΟΥΖΗ Π DNS F
1333 ΝΤΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ DNS F 1977
1344 ΠΑΙΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ DNS M 1980
1346 ΠΑΛΟΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ DNS M 1965 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ
1351 ΠΑΝΤΣΙΟΤΗ ΚΥΡΑΤΣΑ DNS F 1949 ΣΔΥΑ
1365 ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ DNS F 1979
1368 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ DNS F 1968
1372 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΗΣ DNS M 1975 BOOKRUNNERS
1378 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ DNS M 1955 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
1382 ΠΑΤΣΙΟΚΩΣΤΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ DNS M 1976 Σ.Δ.Υ.Μ ΘΗΒΑΣ
1384 ΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ DNS M 1982 ΑΚΡΟΠΑΙΔΙΑ
1386 ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ DNS F 1960 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
1389 ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ DNS M 1958 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
1391 ΠΕΤΣΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ DNS M 1978 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
1393 ΠΙΤΤΑΡΑ ΕΥΘΑΛΙΑ DNS F 1974
1397 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ DNS M 1973
1402 ΠΡΙΦΤΗ ΓΙΑΝΝΑ DNS F 1966 ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
1403 ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ DNS M 1943 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ ΑΤΤΙΚΗΣ
1406 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ DNS M 1964 ΑΡΙΑΔΝΗ
1410 ΣΑΛΕΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ DNS M 1970 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
1411 ΣΑΜΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ DNS F
1429 ΣΟΥΛΤΗ ΕΙΡΗΝΗ DNS F 1974
1431 ΣΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ DNS M 1979
1433 ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΤΑΚΗΣ DNS M 1950 ΤΡΕΧΟΠΑΡΕΑ
1437 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ DNS M 1975
1439 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ DNS F
1441 ΣΤΑΜΑΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ DNS F 1979
1454 ΤΕΛΑΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ DNS M 1959 ΣΔΥΑ
1457 ΤΗΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ DNS M 1969
1461 ΤΟΥΛΓΕΡΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ DNS M 1969
1462 ΤΟΥΡΙΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ DNS M
1478 ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ DNS F 1978 ΣΑΦΑΝΣ
1479 ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ DNS M 1968 ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ / www.bestmedical.gr
1480 ΤΣΙΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ DNS M 1956 ΣΔΥΑ
1481 ΤΣΙΡΚΑ ΑΝΝΑ DNS F 1975
1486 ΤΣΟΥΚΑΛΟΣ ΑΡΗΣ DNS M 1971 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
1494 ΦΕΡΛΕΜΗ ΖΩΡΖΕΤΤΑ DNS F 1964
1493 ΦΕΡΛΕΜΗ ΜΑΡΤΖΗ DNS F 1971
1498 ΦΡΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ DNS M 1980 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
502 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ DNS M 1977
504 ΧΑΡΤΟΥΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ DNS F 1992
514 ΧΙΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ DNS M 1967
519 ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ DNS M 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ

 

 
 
 

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι

7th Lycabettus Run - Αναβολή

7th Lycabettus Run - Αναβολή

Φεβ 28, 2021 Rate: 0.00

Salewa Rogkas

Salewa Rogkas

Φεβ 28, 2021 Rate: 0.00

Αποτελέσματα