6ος Ορεινός Αγώνας Τρεξίματος «Ανοπαία Ατραπός» - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 6ος Ορεινός Αγώνας Τρεξίματος «Ανοπαία Ατραπός»


Γενική Κατάταξη Τελικός Χρόνος Νούμερο Δρομέα Επώνυμο Όνομα Έτος Γέννησης Σύλλογος Χορηγός
1 1:12:28 252 Καμπουρόπουλος Αλέξανδρος 1974 ODLO / LA SPORTIVA
2 1:14:08 201 Γιαννόπουλος Κωνσταντίνος 1984 TECNICA
3 1:16:06 277 Ελευθερίου Δημήτριος 1985 ΕΟΣ Καρπενησίου
4 1:18:49 188 Ριπής Περικλής 1985 Urban Trail Runners Urban Trail Runners
5 1:19:20 270 Κοντογιάννης Θανάσης 1972 Kasimis Trainning-Zagorin-Hammer tEAM
6 1:20:25 273 Θανασιάς Ιωάννης 1969 Α.Σ Διόνυσος
7 1:22:00 145 Καραλής Ηλίας 1996 Το.Συ.ν. Αμφίκλειας
8 1:22:00 166 Ρούσσας Νίκος 1990 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων
9 1:24:46 220 Αλεξόπουλος Γιάννης 1976
10 1:25:50 59 Κατσαντώνης Χρήστος 1996
11 1:26:28 203 Μπάκας Θεόδωρος 1967
12 1:26:43 165 Γκιζλής Αριστείδης 1990 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων
13 1:28:10 200 Γεροδήμος Ιωάννης 1984 Τραχίνα
14 1:28:57 269 Μπαλομένος Γεώργιος 1999
15 1:29:09 209 Πιτένης Αθανάσιος 1981 Faethon Olympus Marathon
16 1:29:47 197 Φαγκρίδας Κωνσταντίνος 1969 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων
17 1:30:27 218 Μέμος Απόστολος 1971
18 1:31:25 281 Καραγιάννης Αναστάσιος 1967 ΑΚΟΛ Λιβαδειάς
19 1:31:43 280 Νικολάου Τάσος 1974 ΑΚΟΛ Λιβαδειάς
20 1:31:47 108 Καραϊνδρος Βασίλειος 1981
21 1:31:51 216 Μουχάκης Δημήτριος 1983 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων
22 1:31:53 261 Τσιάρας Ανδρέας 1996
23 1:32:19 146 Κίσσας Κωνσταντίνος 1985 Το.Συ.ν. Αμφίκλειας
24 1:32:25 275 Λαμπράκης Αλέξανδρος 1971 Ορειβατικο Καταφύγιο Βελουχίου
25 1:33:07 264 Νάτσιος Γεώργιος 1959 Κλεισούρα
26 1:33:59 121 Τρεκλής Γιώργος 1979
27 1:34:02 72 Καραμπέρης Άρης 1982 Ο.Π.Ο Πύλης Τρικάλων
28 1:34:30 194 Νάτσης Νικόλαος 1979 Σ.Μ Λάρισας
29 1:34:34 74 Σχορτσιανίτης Αλέξανδρος 1984 Ο.Π.Ο Πύλης Τρικάλων
30 1:34:57 178 Μπροκος Νίκος 1958 Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ
31 1:35:02 138 Αργύρης Γιώργος 1982 Τραχίνα Fuego
32 1:35:20 83 Σκλάβος Κωνσταντίνος 1975
33 1:35:36 271 Δουβίκας Κώστας 1974 ΕΟΣ Αχαρνών
34 1:35:37 230 Χουρίδου Ιωάννα 1974 Κ 1 Αρένα
35 1:35:42 45 Κοκορές Αριστείδης 1984
36 1:35:50 244 Τσοκανος Σταύρος 1974
37 1:36:04 210 Καλτσάς Ανδρέας 1992
38 1:36:09 55 Καλύβας Σπύρος 1962 Α.Ο Αυλώνας The Greeks
39 1:36:20 215 Θανασιάς Κώστας Α.Σ Διόνυσος Αμφίκλειας
40 1:36:49 63 Παπαθανασίου Γιώργος 1967 Βοιωτοί Ημεροδρόμοι
41 1:37:14 163 Φαγκρίδας Αθανάσιος 1966 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων
42 1:38:05 152 Χρυσοστόμου Ελευθέριος 1974
43 1:38:27 205 Κοκόρας Αθανάσιος 1983 Ο.Π.Ο.Πύλης Τρικάλων και Σ.Δ Τρικάλων
44 1:38:45 1 Τζαβαλής Αθανάσιος 1980 Τραχίνα
45 1:38:55 101 Τσαλαφούτας Άκης 1988 Τραχίνα ΣΦ.Β.Κ Λαμίας
46 1:39:53 96 Κυριακόπουλος Σταύρος 1999 Ο πατέρας μου
47 1:40:25 282 Πανουργιάς Στάθης 2000 Α.Σ. Διόνυσος Αμφίκλειας
48 1:40:30 263 Νάτσιος Ανδρέας 1964 Κλεισούρα
49 1:40:31 127 Καλαντζής Γιώργος 1964 ΣΔΥΒ
50 1:40:52 103 Βασιλείου Ευστάθιος 1990 Α. Σ. Διόνυσος Αμφίκλεας
51 1:40:52 240 Πανουργιάς Ιωάννης 1967 Διόνυσος Αμφίκλειας
52 1:41:09 9 Σγουράκης Αλέξανδρος 1972 SATRAPISTAS
53 1:41:21 245 Κυριαζής Απόστολος 1969 Σ.Δ.Υ.Μ Θήβας
54 1:41:23 198 Ρουσιαμάνης Κωνσταντίνος 1968 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων
55 1:41:37 296 Καλλιντεράκης Στέλιος 1977 Fifth Ellement
56 1:41:45 187 Σαμαράς Θωμάς 1967
57 1:41:47 208 Παγώνης Χρήστος 1979
58 1:41:49 168 Σιμόπουλος Νίκος 1979
59 1:42:03 222 Κοντος Γιώργος 1991 Planet Sport
60 1:42:03 283 Κατσάρας Κωνσταντίνος 1999
61 1:42:10 80 Τσελίκης Παναγιώτης 1988
62 1:42:11 227 Κούρτης Νικόλαος 1981 Σ.Μ.Λάρισας
63 1:42:39 255 Κούτσικος Ανδρεας 1981 Π.Δ.Σ Οδυσέας
64 1:42:40 267 Διαβάτης Κωνσταντίνος 1975
65 1:42:53 164 Βασιλόπουλος Αθανάσιος 1974 Olympus TRT / Τραχίνα
66 1:43:00 120 Τσίγκος Αλέξανδρος 1992 Σύλλογος δρομέων Κεφαλονιάς
67 1:43:02 236 Τσαμασιώτης Σεραφείμ 1966 Σ.Δ.Υ Βόλου
68 1:43:36 79 Διαλεχτός Σταύρος ΄1973 Ωρωπός
69 1:43:44 77 Μπέκος Βασίλειος 1974 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων
70 1:43:49 12 Βλάχος Ιωάννης 1971
71 1:44:14 142 Μάντζιος Νικόλαος 1974
72 1:45:11 132 Γάκης Δημήτριος 1974 ΣΔΥΒ
73 1:45:24 67 Πρόκος Θεόδωρος 1963 Urban Trail Runners
74 1:45:36 289 Χατζημάρκος Στάυης 1976
75 1:46:06 251 Τσαπαλης Ιωάννης 1970
76 1:46:20 180 Καγκιούζης Γρηγόριος 1970 Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ
77 1:46:27 84 Σκαμαγκούλης Κωνσταντίνος 1969 Τραχίνα
78 1:46:41 69 Αποστολοπούλου Ευαγγελία 1975 Τραχίνα
79 1:46:42 202 Βενέτης Αθανάσιος 1976 Σ.Ε.Β.Α.Σ Φθιώτιδας
80 1:46:50 189 Ριπης Γιάννης 1985 Urban Trail Runners Urban Trail Runners
81 1:47:02 161 Παπαχρήστος Αθανάσιος 1963 Τραχίνα
82 1:47:06 248 Τζουμανέκας Ανδρέας 1970 Σ.Δ.Υ.Μ Θήβας
83 1:47:19 75 Τσιονάρας Δημήτρης 1979
84 1:47:34 297 Χριστοδουλάτος Ντένης 1956 Canto personal trainning and sports masage
85 1:47:46 173 Δρακάκης Δημήτρης 1965 ΙΟΒΟΠ
86 1:47:58 213 Τσέλιος Σπύρος 1964 Faethon Olumpus Marathon
87 1:48:16 36 Γεωργακόπουλος Αθανάσιος 1974 Αναρριχητές Λαμίας Παραδοσιακά Είδη Ανστόπουλος Άρης
88 1:48:32 156 Πλουμής Σεραφείμ 1979
89 1:48:35 226 Νικολάου-Πίνδας Παναγιώτης 1978 Σ.Δ.Υ.Μ Θήβας
90 1:48:37 276 Κοντοκώστας Χρήστος 1967 Ευρυτανία Running Team
91 1:48:44 288 Καπερώνης Κωνσταντίνος 1988
92 1:48:50 105 Σιόλος Δημήτρης 1958 Τραχίνα
93 1:49:00 238 Σταφυλαράκης Αφεντούλης 1972
94 1:49:15 61 Λάμπρου Νίκος 1970 www.epiplo-lamprou.gr
95 1:49:31 43 Δούνη Παναγιώτα 1975
96 1:49:31 88 Αρώνη Αναστασία 1982 Flying Geese Running Team
97 1:49:33 243 Σκλαβούνος Ιωάννης 1996 ΤΟ.ΣΥ Ν Αμφίκλειας
98 1:49:50 204 Φούρλας Γεώργιος 1967
99 1:50:20 158 Τσιρίγκας Στέφανος 1985
100 1:50:20 262 Κοντοβάς Ηλίας 1979
101 1:50:30 98 Κυριακάκης Μάνος 1978 Snails Running Team
102 1:50:41 58 Μπέης Νίκος 1965 Α.Σ Διόνυσος Αμφίκλειας
103 1:51:05 259 Ταβουλάρη Χρυσούλα - Δήμητρα 1963 ΣΑΦΑΝΣ
104 1:51:14 155 Παναγιώτου Μιχάλης 1970 Τραχίνα
105 1:51:26 24 Βαμβάτσικος Σπύρος 1973 Τραχίνα
106 1:51:48 147 Μαλλιόπουλος Δημοσθένης 1980
107 1:52:14 272 Μαστροθεόδωρος Τάσος 1959 Natural Running By inov8
108 1:52:26 195 Μπούρλης Γεώργιος 1988 Moto Raptis
109 1:52:39 154 Φράγκος Αντώνιος 1974 Red Star Triathlon Club
110 1:52:52 102 Μισαηλίδης Αβραάμ 1967
111 1:53:06 32 Τράϊκου Αθηνά 1976
112 1:53:09 33 Καραδήμος Δημήτριος 1969
113 1:53:42 143 Παραδεισόπουλος Νίκος 1984
114 1:53:49 140 Κόκκαλης Παναγιώτης 1984
115 1:53:57 179 Μποζικας Γιώργος 1968 Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ
116 1:54:20 190 Καραπετσάνος Ηλίας 1988 Α.Σ Διόνυσος Αμφίκλειας / ΤΟ.ΣΥ.Ν. Αμφίκλειας
117 1:54:25 183 Μελετοπούλου Βίκυ 1968 Path Runners Fairways
118 1:54:50 123 Φωλιας Αστέριος 1974
119 1:54:50 129 Χατζηνίκος Γιάννης 1970 Σύλλογος δρομέων Τρικάλων
120 1:54:50 160 Καλαπανίδας Ευθύμιος 1970
121 1:55:12 16 Τσαμαδιάς Απόστολος 1975 Αρης Νίκαιας
122 1:55:12 22 Τσαμαδιάς Σάββας 1977
123 1:55:16 86 Κατσαβριάς Βασίλειος 1991 Ποδηλάτες Λαμίας
124 1:55:17 170 Οικονόμου Θεόδωρος 1967
125 1:55:35 177 Καρράς Βασίλης 1984
126 1:55:50 82 Ιερεμίας Νικόλαος 1974
127 1:55:50 115 Τουρλακάκη Ηλιάδα 1978 Ωρωπός
128 1:55:50 128 Μελαχροινάκης Γιάννης 1969 ΣΔΥΒ
129 1:55:50 150 Γιαννακόπουλος Αθανάσιος 1991
130 1:55:50 207 Αθανασόπουλος Νικόλαος 1968
131 1:56:07 44 Καγκαρά Αγγελική 1982 Τραχίνα
132 1:56:29 56 Γεωργακόπουλος Γεώργιος 1965 Gold Star Security
133 1:56:48 97 Κυριακόπουλος Κυριάκος 1966 Ο.Υ.Κ Δ.Ν.Τ
134 1:56:51 293 Καραλιάς Παναγιώτης 1956 Σπαρτιάτες
135 1:56:51 294 Καραλιάς Ιωάννης 1991 Σπαρτιάτες
136 1:57:20 116 Αδάμ Δημήτρης 1967
137 1:57:23 135 Ρεντίφης Λουκάς 1974 Τραχίνα
138 1:57:46 286 Γιαλούρης Γεώργιος 1972
139 1:58:25 31 Ραχιώτης Κωνσταντίνος 1964 Αριάδνη
140 1:58:31 6 Μανούσης Χάρης 1981 PILABOX
141 1:58:38 111 Αρμανίδης Χρήστος 1985
142 1:58:41 292 Τσιροπούλας Κωνσταντίνος 1969 Βοιωτοί Ημεροδρόμοι
143 1:58:47 7 Μαργιάνος Άκης 1974 Τραχίνα
144 1:58:49 232 Καράμπελας Κωνσταντίνος 1970
145 1:58:55 18 Παπαποστόλου Απόστολος 1966 ARG
146 1:59:06 51 Χατζηεφραιμίδης Σταύρος 1969
147 1:59:20 206 Τσάβαλος Μαρίνος 1969 Snails Running Team
148 1:59:20 225 Αντωνίου Βασίλης 1981 Ναυάγια Βεικου
149 1:59:25 90 Παλιάς Βασίλειος 1984 Ε.Ο.Σ Αλμυρού
150 1:59:25 92 Βανικώτης Νίκος 1968 Ε.Ο.Σ Αλμυρού
151 1:59:45 118 Μιλιλής Αλέξανδρος 1974 Urban Trail Runners
152 1:59:56 11 Καδογλου Σάββας 1956
153 2:00:33 46 Παναγιώτου Σταύρος 1961
154 2:00:35 219 Μπακαλέξης Λουκάς 1976
155 2:00:48 130 Γουργούλης Θεόδωρος 1967
156 2:01:29 228 Μπουχουρίδης Πραξιτέλης 1987 Σ.Μ.Λάρισας
157 2:01:35 298 Καλακώνης Χαράλαμπος 1974
158 2:01:37 217 Μουμτζής Ταξιάρχης 1992
159 2:01:40 242 Θεοδοσίου Απόστολος 1967
160 2:01:57 233 Συράκης Δημήτριος 1957 Σ.Μ. Λάρισας
161 2:02:05 182 Κύρκος Γεώργιος 1964
162 2:02:09 38 Βλαχούλης Γεώργιος 1971
163 2:02:11 237 Κουμπάκης Γεώργιος 1977
164 2:02:14 224 Γκλέτσος Μιλτιάδης 1970
165 2:02:25 42 Αθανασίου Γιώργος 1950
166 2:02:48 70 Μπάκας Μπάμπης 1975 ΑΕΚ
167 2:02:49 186 Τσάμης Εύαγγελος 1972 Τραχίνα
168 2:02:57 191 Βένιος Γεώργιος 1981 ΔΡΥΣ
169 2:02:57 192 Κοντραφούρης Θεόδωρος 1978 ΔΡΥΣ
170 2:03:32 64 Βεκίλης Δημοσθένης 1956 Βοιωτοί Ημεροδρόμοι
171 2:03:32 172 Πολατσίδης Χρήστος 1960 ΑΚΟ Λιβαδειάς
172 2:03:32 247 Μαστραπας Δημήτριος 1975 Βοιωτοί Ημεροδρόμοι
173 2:04:14 159 Μπόνης Μιχάλης 1958 ΙΝΤΕΡ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΜΠΕΛΩΝΕΣ ΠΑΡΝΑΣΣΟΥ
174 2:04:22 214 Κοτίνας Αθανάσιος 1979 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων
175 2:05:02 78 Κυριακής Δημήτρης 1969 Ε.Ο.Σ Αχαρνών
176 2:05:06 134 Καραγκούνης Γεώργιος 1962 Τραχίνα
177 2:05:06 176 Χαριτούδης Γιάννης 1989
178 2:05:23 274 Κότσιφα Λίνα 1974
179 2:06:16 124 Τσαβέλης Ηλίας 1978
180 2:06:58 246 Τσαχαλης Δημήτρης 1974 Σ.Δ.Υ.Βόλου
181 2:07:10 193 Καρβελος Ιωάννης 1979 Σ.Μ Λάρισας
182 2:07:10 266 Χλουβεράκης Μιχάλης 1971 kaldies runninig team
183 2:07:16 126 Μπουγας Θεόδωρος 1976
184 2:07:17 249 Μπερμπεραι Παναγιώτης 1996 Α.Σ Διόνυσος Αμφίκλειας
185 2:07:18 29 Παντελεήμων Παναγιώτης 1981 Πανελλήνιος ΓΣ
186 2:07:29 65 Αναγνωστοπούλου Βίκυ 1972 FLOGA ANDVENDURUNNERS - Ανατολή Ν. Ιωνίας
187 2:07:29 66 Διακουμάκος Παύλος 1963 ΦΛΟΓΑ - ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
188 2:08:15 253 Ζαχαράκης Γεώργιος 1980
189 2:08:20 184 Έξαρχος Γιώργος 1964 Fairways Adventure Travelling Fairways
190 2:08:20 254 Νούνος Κωνσταντίνος 1974
191 2:08:35 54 Κωστούλας Παντελής 1989
192 2:09:15 122 Κουτσογιάννης Κώστας 1968 Τραχίνα
193 2:09:25 257 Χρυσικός Γιώργος 1967 Τραχίνα
194 2:09:30 48 Γκόλας Γιώργος 1977
195 2:09:37 185 Δούνη Ιουλία 1965 Path Runners
196 2:09:42 196 Σταυρίδης Χαρίτος 1964 Φυσιολάτρης Δ.Ε.Η
197 2:10:01 71 Κουρτομανίτης Δημήτριος 1968 Προβομάστορες
198 2:10:02 112 Χούσος Γεώργιος 1973 Προβομάστορες
199 2:10:47 85 Βερνίκος Εμμανουήλ 1975
200 2:10:49 99 Δαμάδης Αθανάσιος 1959 Τραχίνα
201 2:11:06 4 Μπαλατσούκας Βαγγέλης 1982
202 2:11:32 113 Παπουτσάκη Νεκταρία 1985 Ωρωπός
203 2:11:34 278 Γυπαράκης Ιωάννης 1957 Ορειβατικός ΕΥΔΑΠ
204 2:11:35 235 Γεωργούσης Στέργιος 1987 X-Treme Stores X-Treme Stores
205 2:12:04 141 Κοτσιγιάννης Ανδρέας 1979
206 2:12:19 8 Παπαδημητρίου Παναγιώτης 1978
207 2:12:55 287 Κοντός Κώστας 1989
208 2:13:16 211 Πουπαλος Αλέξανδρος 1977 All Terrain Runners
209 2:13:16 212 Μαγκριώτη Αχτίδα 1977 All Terrain Runners
210 2:14:24 117 Ευδαίμων Αλέξανδρος 1973
211 2:14:25 73 Καραμπέρης Αθανάσιος 1975 Ο.Π.Ο Πύλης Τρικάλων
212 2:15:12 14 Rossi Eleonora 1968 HYDRA RUNNERS
213 2:15:50 144 Σπαθούλας Εμμανουήλ 1980 Salute
214 2:16:25 15 Μούρτζος Γεώργιος 1966 ΕΟΣ Λαμίας SALUTE - Ελιά & Λάδι
215 2:16:46 284 Καρπούζης Βασίλειος 1974
216 2:16:53 162 Παπακωνσταντίνου Απόστολος 1963 Τραχίνα
217 2:17:12 234 Συράκης Γεώργιος 1956
218 2:18:10 94 Γραμόζη Μάγδα 1972
219 2:18:10 95 Καραθανάσης Μάριος 1967
220 2:18:23 53 Μπέτσιος Γεώργιος 1989
221 2:18:29 23 Ζουμπελούλη Ελπινίκη 1976 Ο.Ε.Β.Α.Σ Λάρισας
222 2:18:34 35 Παπαδόπουλος Δημήτριος 1954 Καβούρια
223 2:19:11 47 Γεωργιάδης Χρήστος 1972
224 2:19:49 109 Παπαγεωργίου Δήμητρα 1978
225 2:19:50 285 Καπερώνης Παναγιώτης 1992
226 2:19:51 291 Δημόπουλος Ανδρέας 1991
227 2:22:20 171 Κόρμπος Νικόλαος 1975 ΣΧΟ Αράχωβας
228 2:24:26 279 Ζαχάρης Νίκος 1985
229 2:24:39 110 Τσάρας Ευάγγελος 1979
230 2:24:45 114 Δάσκας Αλέξανδρος 1971 Ωρωπός
231 2:25:09 221 Παπαθανασίου Βασιλική 1972 Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ
232 2:25:40 13 Ανδρεάδης Φραγκούλης 1949 ΕΥΚΛΗΣ
233 2:26:07 81 Στέφου Πηνελόπη 1965
234 2:26:09 125 Μπουγας Κοσμάς 1981
235 2:26:57 50 Γιαγλάρας Παναγιώτης 1964
236 2:27:40 169 Αντωνόπουλος Κωνσταντίνος 1948 Ο.Μ.Γ
237 2:28:15 157 Δάρρας Άγγελος 1970
238 2:28:17 91 Μπαρδας Χαράλαμπος 1967 Ε.Ο.Σ Αλμυρού
239 2:28:51 89 Κούργιας Ευάγγελος 1981 Ε.Ο.Σ Αλμυρού
240 2:30:05 5 Μιχαλάς Χαράλαμπος 1957
241 2:30:07 175 Νίκας Κωνσταντίνος 1978 Π.Δ.Σ Οδυσσέας
242 2:30:38 239 Καλούμενος Γεώργιος 1975
243 2:30:49 106 Αγγελή Αρετή 1970 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων
244 2:30:49 107 Καζιανής Φώτιος 1969 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων
245 2:30:52 40 Κωνσταντινίδης Αριστείδης 1968 Ωρωπός
246 2:30:52 41 Μιτσάκης Χρυσόστομος 1970 Ωρωπός
247 2:31:03 231 Καλογεράς Δημήτρης 1967
248 2:32:26 295 Αναστσίου Αναστασία 1976 Fifth Ellement
249 2:32:31 27 Μαρκουλη Μαρία 1982 sky women running team Οπτικά eyecons
250 2:32:52 68 Λιάπης Θωμάς 1976 Προβομάστορες
251 2:33:08 131 Καραλής Ρόμπερτ 1983 Life Racing
252 2:33:08 153 Λαρεντζάκης Καστρινάκης Ανδρέας 1982
253 2:33:52 34 Σπαθάρης Τάκης 1950 Τρεχοπαρέα
254 2:33:52 167 Βάρσος Οδυσσέας 1978 Α.Σ. Λεωνίδας Α.Σ. Λεωνίδας
255 2:34:38 265 Ανδρικοπούλου Ασημίνα 1972
256 2:34:50 49 Λαούδη Χρυσούλα 1977 Απόλλων Δυτικής Αττικής
257 2:35:38 229 Ξύγγη Χρύσα 1967 UTR
258 2:39:14 223 Φουντουλάκη Ευστρατία 1972 Π.Σ Οδυσέας
259 2:39:30 28 Ζανιά Μαρία 1994 sky women running team Οπτικά eyecons
260 2:40:49 26 Σιδέρης Απόστολος 1974 Οπτικά eyecons
261 2:42:58 151 Σπυρογιανόπουλος Λεωνίδας 1981
262 2:43:26 241 Τζίμας Αλέξιος 1984 Snails Running Team ΕΛΤΑ Courier
263 2:47:58 250 Σφυρίδης Γιάννης 1977
264 2:59:59 290 Μπακαστάμου Αγγελική 1961
265 3:01:40 199 Σκαρλάτου Μαρία 1970 Τραχίνα
266 3:18:12 174 Νιώρα Ελένη 1979
267 3:25:08 268 Φυτιλή Γιούλη 1969 giulies running team
268 3:35:50 148 Κρίκος Γιάννης 1981
269 3:35:50 149 Ρούλια Νατάσα 1987
270 4:05:20 100 Κρικζώνης Κωνσταντίνος 1972 Τραχίνα
271 4:05:20 139 Καραισκάκης Σταύρος ΄1971 Snails Running Team
272 DNF 20 Βαββάς Σπυρίδων 1978 All terrain runners
273 DNF 119 Ζήνδρος Κωνσταντίνος 1978
274 DNS 2 Κόκκοτας Ιορδάνης 1977 ΣΑΦΑΝΣ TICKETHOUR
275 DNS 3 Σταμοκώστας Γιάννης 1983
276 DNS 10 Τριανταφύλλου Γεώργιος 1951
277 DNS 17 Καγγελίδης Αθανάσιος 1978 MARATHONCLUB COMPRESSPORT
278 DNS 19 Σπανός Θωμάς 1984
279 DNS 21 Τζέκου Μαρία 1989
280 DNS 25 Ανάγνου Ευθύμιος 1967 Τραχίνα
281 DNS 30 Αθανασίου Σάκης 1978 Τραχίνα-ΣΦΒΚ Λαμίας
282 DNS 37 Τριανταφυλλίδου Μαρίνα 1970 Urban Trail Runners
283 DNS 39 Ψαρρά Ευθαλία 1992
284 DNS 52 Φραντζόγλου Γεώργιος 1979
285 DNS 57 Παπακούσουλας Ανδρέας 1981 Α.Σ Διόνυσος Αμφίκλειας
286 DNS 60 Μαυρίδης Αλέξανδρος 1971 Φοίβος www.epiplo-lamprou.gr
287 DNS 62 Γκανασούλης Ιωάννης 1985 Α. Σ. Διόνυσος Αμφίκλειας Λύκοι Κεχαγιόγλου
288 DNS 76 Μαχαίρας Πέτρος 1976
289 DNS 87 Χολεβας Γρηγορης 1966 Τραχίνα
290 DNS 93 Γεωργούσης Νικόλαος 1969 Τραχίνα
291 DNS 104 Θεοφανόπουλος Στέλιος 1969 Περί Τεχνών
292 DNS 133 Μπάκας Χρήστος 1978
293 DNS 136 Σακελλάρης Ιωάννης 1987 Τραχίνα
294 DNS 137 Αλεξόπουλος Ανδρέας 1981
295 DNS 181 Μπατζάκας Ιωάννης 1974
296 DNS 256 Καραγεώργος Πέτρος 1971 Τραχίνα
297 DNS 258 Ρένιος Ηλίας 1962 Τραχίνα
298 DNS 260 Αρβανίτης Ηλίας 1973 Τραχίνα
299 DNS 299 Συλεούνη Κωνσταντίνα 1978 Καινοτομικό Μουσείο θερμοπυλών
300 DNS 300 Κούτσικος Γιάννης 1969 Τραχίνα

 

-

  

 

 

 

 

 
 
 
 

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι

Αποτελέσματα