6ος Ποσειδώνιος Ημιμαραθώνιος Αθήνας - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 6ος Ποσειδώνιος Ημιμαραθώνιος Αθήνας

 

Poseidon Half Marathon


RANK GENDER AGE CAT BIB NAME SEX CLUB Χρόνος Καθ. Χρόνος
1 1 1 20432 ΧΑΤΕΜ ΜΠΑΓΙΟΥΜΗ Α ALLTERRAINRUNNERS BY DIMITRIS THEODORAKAKOS 1:18:00 1:17:59
2 2 2 20301 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ Α ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1:18:06 1:18:05
3 3 3 20472 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Α Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ. 1:22:57 1:22:56
4 4 1 20646 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ Α ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΟΝΙΑΣ 1:24:00 1:23:57
5 5 1 20460 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΔΥΠ 1:25:12 1:25:10
6 6 2 20471 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1:25:13 1:25:11
7 7 4 20546 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΡΑΣ Α MARATHON CLUB 1:25:58 1:25:55
8 8 1 20581 ΡΑΛΛΗΣ ΤΡΟΙΖΗΣ Α 1:27:56 1:27:45
9 9 5 20240 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΥΓΕΡΗΣ Α 1:28:31 1:28:29
10 10 6 20517 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΑΠΤΗΣ Α 1:28:45 1:28:41
11 11 2 20388 ΖΗΣΗΣ ΛΙΟΥΠΑΣ Α 1:29:31 1:29:26
12 12 3 20372 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ Α 1:29:52 1:29:41
13 13 7 20219 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΙΦΕΡΗΣ Α 1:30:07 1:30:05
14 14 8 20310 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΑΤΡΟΥ Α ALLTERRAINRUNNERS BY DIMITRIS THEODORAKAKOS 1:30:08 1:30:02
15 15 4 20613 ΜΑΝΟΣ ΧΑΡΤΑΣ Α AMOS RUNNING TEAM 1:30:27 1:30:21
16 16 2 20702 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΕΚΛΗΣ Α 1:31:05 1:30:57
17 17 3 20371 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ Α 1:31:23 1:31:16
18 18 1 20487 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:31:23 1:31:18
19 19 1 20123 LUIGI CASULA Α ATLETICA OZIERI 1:31:48 1:31:46
20 20 4 20493 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΤΑΚΟΣ Α 1:32:13 1:32:07
21 21 9 20409 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΚΟΥ Α SO WHAT? 1:32:57 1:32:55
22 22 10 20311 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ Α 1:33:00 1:32:49
23 23 11 20529 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΡΠΗΣ Α 1:33:30 1:33:27
24 24 5 20377 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΕΛΩΝΗΣ Α Γ.Σ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:34:22 1:34:18
25 25 12 20464 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Α E.CO. LIFT 1:34:37 1:33:54
26 26 2 20339 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ Α 1:34:41 1:34:35
27 27 3 20643 MACIEJ SZYMCZAK Α PLANSOFT.ORG 1:34:45 1:34:23
28 28 2 20331 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Α ΣΑΦΑΝΣ 1:34:48 1:34:23
29 29 4 20333 ΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΙΚΗΣ Α 1:35:02 1:34:55
30 30 5 20380 ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΑΒΔΙΩΤΗΣ Α 1:35:15 1:35:11
31 31 13 20169 BENOIT MEHEUST Α 1:35:45 1:35:43
32 32 14 20490 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ Α 1:35:57 1:35:23
33 33 5 20605 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΤΑΣ Α 1:36:05 1:35:35
34 34 3 20272 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ Α ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:36:15 1:36:03
35 35 6 20314 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΠΟΔΑΣ Α 1:36:23 1:36:10
36 36 6 20479 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:36:27 1:36:18
37 37 15 20443 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΠΟΥΓΛΑΣ Α MARATHON CLUB 1:36:33 1:36:28
38 38 16 20369 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΡΙΓΚΑΣ Α 1:36:35 1:36:08
39 39 3 20724 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΥΧΩΡΗΣ Α 1:37:05 1:37:03
40 40 4 20706 ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:37:27 1:37:23
41 41 1 20515 ΣΟΛΩΝ ΡΑΚΚΑΣ Α 1:37:34 1:37:27
42 42 1 20120 LUCA CAMPOBASSO Α 1:37:53 1:35:46
43 43 4 20495 ΝΙΚΟΣ ΠΕΝΘΕΡΟΥΔΑΚΗΣ Α 1:37:56 1:37:47
44 44 5 20537 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:38:41 1:38:30
45 45 7 20396 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΜΑΚΑΛΙΑΣ Α 1:38:56 1:38:47
46 46 7 20526 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΛΑΜΑΛΙΚΗΣ Α 1:39:12 1:38:57
47 47 6 20244 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α ΕΚΠΑ 1:39:18 1:38:23
48 48 17 20150 JOSHUA KNIGHT Α 1:39:23 1:39:20
49 49 7 20247 ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΤΣΗΣ Α 1:39:38 1:39:32
50 50 8 20626 FLAVIO LALOS Α 1:39:53 1:39:45
51 51 6 20196 SATYA TAGAT Α 1:39:53 1:39:33
52 52 9 20576 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΚΑΤΛΗΣ Α 1:40:05 1:39:11
53 53 7 20680 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ Α 1:40:22 1:40:17
54 54 8 20631 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΠΙΣΚΑΣ Α 1:40:24 1:39:51
55 55 18 20153 JEREMY KOLMUS Α 1:40:41 1:39:25
56 1 1 20159 INES LOLOSIDI Γ 1:41:03 1:40:54
57 56 19 20480 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΖΩΓΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:41:09 1:41:07
58 57 20 20332 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Α 1:41:10 1:40:59
59 58 21 20200 GEORGE TSAGKANIS Α SEO FLWRINAS 1:41:33 1:41:22
60 59 8 20454 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΝΕΛΛΑΣ Α 1:41:38 1:41:34
61 60 8 20234 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΑΙΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:41:50 1:40:18
62 61 22 20532 ΚΩΣΤΑΣ ΣΓΟΥΡΙ Α 1:41:55 1:41:43
63 62 9 20687 JAVAD SHADMANESH Α 1:42:10 1:40:35
64 63 10 20447 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΡΛΟΣ Α ΣΥΤΕ 1:42:33 1:42:23
65 64 9 20316 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ Α 1:42:37 1:42:24
66 65 2 20593 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΟΚΑΝΑΣ Α ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:42:43 1:42:15
67 66 3 20478 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α ΦΛΟΓΑ 1:43:00 1:41:59
68 2 1 20280 ΑΘΗΝΑ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ Γ ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:43:15 1:43:10
69 67 23 20246 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΕΡΙΓΑΚΗΣ Α 1:43:38 1:42:21
70 68 11 20620 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:44:04 1:43:06
71 69 4 20466 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΙΔΟΥΣΗΣ Α Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 1:44:23 1:44:14
72 70 9 20352 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ Α 1:44:39 1:44:02
73 71 10 20535 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΗΦΑΚΗΣ Α 1:44:42 1:44:39
74 72 10 20707 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α 1:44:55 1:44:50
75 73 10 20632 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΓΛΟΥ Α 1:45:02 1:44:52
76 74 11 20117 OCTAVIAN BULGAC Α 1:45:06 1:44:47
77 3 1 20665 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ Γ ΣΑΦΑΝΣ 1:45:19 1:45:18
78 75 24 20429 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Α 1:45:22 1:44:16
79 76 11 20574 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΗΝΙΑΚΟΣ Α 1:45:25 1:44:53
80 77 5 20748 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΙΑΝΚΑ Α 1:45:40 1:44:04
81 78 12 20730 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΕΛΙΩΤΗΣ Α 1:45:41 1:45:35
82 79 13 20341 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΤΡΗΣ Α ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ <<ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ>> 1:45:43 1:45:33
83 4 1 20559 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗ Γ AFORDAKOS TEAM 1:45:44 1:45:31
84 80 25 20128 MARTIN DE HEER Α 1:45:55 1:44:44
85 81 14 20203 SIMONE VESCOVO Α 1:46:00 1:45:28
86 5 2 20284 ΕYAΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΝΑΚΗ Γ Δ-CLUB ΔΙΚΑΙΟΣ 1:46:08 1:46:06
87 82 26 20413 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1:46:19 1:45:51
88 83 27 20152 TIMOTHY KOLMUS Α 1:46:20 1:45:11
89 84 5 20132 ITALO ENNA Α ASD ATLETICA OZIERI FIDAL 1:46:20 1:46:17
90 85 28 20202 IOANNIS TSOUTSANIS Α FLYA RUNNERS 1:46:32 1:46:23
91 86 12 20193 PHILIPP STALDER Α 1:46:42 1:46:23
92 87 11 20446 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ Α ΣΑΦΑΝΣ 1:46:54 1:46:47
93 88 6 20570 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΑΣΣΗΣ Α 1:47:08 1:46:28
94 89 13 20501 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ Α 1:47:19 1:46:33
95 90 12 20138 IVAN GHOUSE Α 1:47:22 1:46:37
96 91 29 20418 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΤΣΑΚΟΣ Α 1:47:26 1:47:12
97 92 12 20497 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΓΑΝΗΣ Α 1:47:50 1:47:37
98 93 15 20682 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:47:53 1:47:23
99 6 3 20184 LAUREN RODYCH Γ 1:47:54 1:47:34
100 94 13 20248 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ Α ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:48:00 1:47:34
101 95 16 20588 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΕΛΕΣ Α 1:48:08 1:47:23
102 96 6 20210 GEORGE YANNIS Α 1:48:17 1:48:13
103 97 13 20212 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑΔΗΣ Α INTERSPORT RUNNING TEAM 1:48:25 1:47:18
104 98 7 20441 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ Α ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:48:40 1:48:22
105 99 8 20611 ΜΑΝΟΣ ΧΑΡΚΙΟΛΑΚΗΣ Α ΣΑΦΑΝΣ 1:48:45 1:48:36
106 100 30 20106 PAOLO BARILI Α 3C COMPAGNIA CORRIDORI CREMONESI 1:48:55 1:48:40
107 101 7 20162 KEN MACKENZIE Α AMHERST STRIDERS 1:49:04 1:48:41
108 102 31 20277 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΑΛΑΓΙΩΡΓΟΣ Α 1:49:09 1:48:50
109 103 14 20288 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Α #1MOREKM 1:49:09 1:48:29
110 104 32 20140 RISHIKOEMAR GIRDHARI Α 1:49:12 1:47:55
111 105 14 20669 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΑΒΑΡΛΙΓΚΟΣ Α 1:49:18 1:48:39
112 106 15 20563 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΣΥΡΡΑΚΟΣ Α ΣΑΦΑΝΣ 1:49:20 1:49:13
113 107 33 20327 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ Α 1:49:23 1:48:39
114 7 1 20110 MONICA BIALECKI Γ 1:49:27 1:49:11
115 108 34 20644 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α ΣΑΦΑΝΣ 1:49:43 1:49:19
116 109 35 20375 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ Α ETERNAL RUNNERS 1:49:48 1:49:43
117 110 14 20518 ΣΑΡΚΑΟΥΤ ΡΑΣΙΝΤ Α 1:49:51 1:49:42
118 111 15 20573 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ Α 1:50:01 1:49:51
119 112 16 20107 ROMY BARRION Α NIKE RUNNING CLUB 1:50:03 1:49:51
120 113 15 20522 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΡΟΥΠΕΛΗΣ Α 1:50:26 1:48:59
121 114 16 20745 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΟΤΟΣ Α 1:50:31 1:50:25
122 115 36 20312 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΑΘΟΠΟΥΛΗΣ Α 1:50:32 1:50:16
123 116 8 20541 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΣΙΩΚΗΣ Α 1:50:43 1:50:41
124 117 16 20355 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ Α 1:50:55 1:49:16
125 118 37 20289 ΝΙΚΟΣ ΔΟΥΡΑΛΗΣ Α MARATHON CLUB 1:51:06 1:50:07
126 119 38 20389 ΦΩΤΙΟΣ ΛΙΟΥΤΣΗΣ Α 1:51:13 1:50:47
127 120 9 20674 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:51:30 1:50:22
128 121 17 20721 LUCA CRISTALLI Α 1:51:34 1:51:26
129 122 17 20540 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΟΥΛΑΣ Α ΣΔΥΑ 1:51:45 1:51:38
130 123 17 20746 SAN SELZOCRHI Α 1:51:55 1:50:33
131 124 39 20116 GARY BROWN Α 1:51:55 1:50:45
132 125 18 20607 ΗΛΙΑΣ ΧΑΜΠΑΙΟΣ Α 1:51:58 1:51:00
133 126 18 20229 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:52:00 1:51:15
134 8 1 20199 KAYLA TRIGIANI Γ 1:52:01 1:51:41
135 127 19 20622 SYMEON DASIGENIS Α 1:52:04 1:51:14
136 128 20 20726 GUILLAUME DUPRÉ Α 1:52:05 1:51:58
137 9 4 20402 ΑΝΝΑ ΜΑΝΙΤΑΡΑ Γ 1:52:10 1:51:35
138 10 2 20521 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΡΗΓΑ Γ ΣΑΦΑΝΣ 1:52:34 1:52:18
139 129 9 20425 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΣΧΟΣ Α 1:52:46 1:52:41
140 130 18 20411 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Α HYDRAS RUNNERS 1:52:49 1:52:45
141 131 21 20400 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΕΤΑΣ Α 1:52:50 1:52:17
142 132 40 20567 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Α 1:52:54 1:51:49
143 133 19 20477 ΑΛΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:52:58 1:52:30
144 134 41 20558 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ Α 1:52:59 1:51:54
145 135 10 20542 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΕΝΤΖΟΣ Α ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ-ΣΔΥΑ 1:53:02 1:52:19
146 136 20 20458 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΑΣ Α ΝALU RUNNING TEAM 1:53:28 1:52:49
147 137 1 20176 ANGELO PALA Α ASD ATLETICA OZIERI FIDAL 1:53:31 1:53:28
148 138 17 20539 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΜΟΓΛΟΥ Α METLIFE 1:53:45 1:53:39
149 139 21 20428 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΟΥΡΤΖΗΣ Α 4M FITNESS TEAM 1:53:46 1:51:50
150 140 22 20713 PETER DUCANEAUX Α 1:53:51 1:52:34
151 141 22 20407 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:53:57 1:53:46
152 142 23 20703 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α 1:54:02 1:53:58
153 143 10 20227 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ Α 1:54:05 1:53:02
154 11 2 20233 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ Γ 1:54:09 1:53:44
155 144 42 20435 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΤΙΚΑΣ Α 1:54:09 1:53:40
156 145 43 20637 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ Α 1:54:15 1:53:02
157 146 19 20103 VASILIS ANTONAKOS Α 1:54:27 1:53:32
158 147 44 20481 ΚΗΡΥΚΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Α REDPOINT ATHENS CLIMBING CENTER 1:54:32 1:54:22
159 148 23 20131 HASAN EMİN Α 1:54:35 1:53:55
160 149 24 20293 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΣ Α 1:54:37 1:53:14
161 150 18 20303 ΘΩΜΑΣ ΖΕΚΙΟΣ Α #1MOREKM 1:54:38 1:53:57
162 151 24 20688 AΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Α 1:54:41 1:52:28
163 152 25 20351 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΟΝΣΟΛΑΚΗΣ Α ΣΑΠΠΑΖ 1:54:46 1:53:11
164 153 45 20353 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΣΜΑΣ Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:54:56 1:54:45
165 154 46 20273 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΛΥΤΣΗΣ Α REGALINAS 1:55:04 1:54:35
166 155 26 20253 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ Α 1:55:13 1:54:56
167 156 25 20710 ΣΤΕΛΙΟΣ ΦΟΝΤΡΙΕ Α 1:55:15 1:54:54
168 157 26 20711 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΚΑΛΗΣ Α 1:55:16 1:54:54
169 158 27 20510 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΟΙΣΚΟΣ Α 1:55:22 1:54:56
170 159 20 20491 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ Α 1:55:27 1:55:04
171 160 47 20349 ΣΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:55:27 1:54:44
172 12 5 20717 TRACY CHRISTINE MILLER Γ 1:55:31 1:54:32
173 161 27 20483 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Α 1:55:33 1:55:25
174 162 28 20750 ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΔΙΜΙΔΗΣ Α 1:55:46 1:54:23
175 163 28 20692 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ Α 1:55:54 1:55:34
176 164 29 20732 YIANNIS FILTISAKOS Α 1:55:54 1:55:32
177 165 48 20492 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣΤΟΣ Α 1:56:14 1:55:57
178 13 3 20305 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΟΥΚΑ Γ 1:56:21 1:55:09
179 166 29 20326 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Α PPA 1:56:21 1:55:10
180 167 49 20580 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΗΣ Α 1:56:25 1:56:21
181 168 21 20275 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΓΡΑΦΑΚΟΣ Α 1:56:29 1:56:20
182 169 30 20461 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:56:37 1:55:24
183 170 30 20180 JOSE PEREZ BORDES Α 1:56:38 1:55:51
184 171 22 20343 ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ Α MY ATHLETE 1:56:42 1:55:28
185 172 23 20486 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Α ALONE 1:56:43 1:56:26
186 173 31 20299 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ Α ΠΕΡΑΜΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:56:47 1:56:11
187 14 1 20133 TSERENNADMID ERDENESUREN Γ 1:56:49 1:56:18
188 174 50 20285 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΣ Α 1:56:49 1:56:33
189 175 32 20384 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΙΒΑΝΟΣ Α 1:56:51 1:56:00
190 176 19 20465 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Α E.CO. LIFT 1:57:00 1:56:16
191 177 31 20220 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ Α ΟΠΑΝΑΘΛΟΝ 1:57:04 1:56:11
192 178 33 20596 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ Α 1:57:14 1:56:48
193 179 51 20287 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Α 1:57:21 1:56:05
194 15 6 20689 ΜΙΝΑ ΑΝΩΓΙΑΤΗ Γ 1:57:23 1:56:40
195 16 2 20158 FRANCES LEIPER Γ 1:57:27 1:56:57
196 180 34 20556 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:57:30 1:57:01
197 181 32 20681 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΙΕΖΗΣ Α 1:57:33 1:57:06
198 17 2 20381 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΑΟΥΔΗ Γ ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:57:34 1:57:18
199 18 7 20685 ΤΑΤΙΑΝΑ IVANOUSKAYA Γ 1:57:34 1:56:56
200 182 35 20354 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΤΙΝΗΣ Α 1:57:38 1:57:22
201 183 20 20365 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΡΩΤΣΙΟΣ Α 1:57:39 1:57:21
202 184 21 20538 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΙΜΙΝΤΖΗΣ Α 1:57:39 1:57:04
203 185 22 20673 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ Α 1:57:39 1:57:24
204 186 36 20528 ΠΕΤΡΟΣ ΣΑΜΠΑΤΑΚΟΣ Α 1:57:39 1:57:11
205 19 3 20204 IRINA VLADIMIROVA Γ 1:57:47 1:57:18
206 187 11 20549 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ Α Τ Τ Τ 1:57:51 1:57:08
207 188 24 20171 YUKSEL MEMETOGLU Α S.D.Y. PEIRAEUS 1:57:57 1:57:06
208 20 4 20223 ΑΛΙΚΗ ΑΜΠΟΥΛΟΥ Γ 1:58:05 1:57:51
209 189 33 20683 ΦΙΛΗΜΩΝ ΜΑΛΑΜΑΣ Α 1:58:13 1:57:39
210 190 37 20668 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α 1:58:21 1:57:11
211 21 4 20270 ΜΑΡΙΑ ΓΚΟΤΣΗ Γ 1:58:26 1:57:56
212 191 23 20104 MAGNIN BAPTISTE Α 1:58:29 1:57:48
213 22 5 20112 SARA BISLANIS Γ 1:58:29 1:57:59
214 192 24 20453 ΙΣΑΑΚ ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ Α 1:58:32 1:58:18
215 193 38 20241 ΗΛΙΑΣ ΒΑΒΟΥΛΑΣ Α 1:58:33 1:57:44
216 194 25 20473 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Α BEAN 1:58:41 1:58:33
217 195 39 20614 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΨΗΣ Α 1:58:50 1:58:35
218 196 52 20433 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΡΚΑΣ Α Σ.Δ.Υ.Ε 1:58:52 1:58:38
219 197 25 20281 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α 1:58:54 1:58:35
220 198 11 20160 MON LUMABAN Α NIKE RUN CLUB 1:58:57 1:58:44
221 199 40 20624 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α 1:58:57 1:58:08
222 200 34 20715 FRANK DE GIER Α 1:59:12 1:57:58
223 201 35 20742 ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΣΚΑΡΗΣ Α 1:59:23 1:58:08
224 202 41 20591 ΠΕΤΡΟΣ ΤΣΙΤΣΕΣ Α AIKIDO ΑΘΗΝΩΝ 1:59:25 1:58:05
225 203 42 20606 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ Α 1:59:26 1:58:52
226 23 2 20641 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΛΟΚΟΥΣΗ Γ 1:59:28 1:57:51
227 204 36 20545 ΑΝΤΟΝ ΣΚΡΙΠΝΙΑΚ Α 1:59:31 1:58:38
228 205 26 20667 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ Α 1:59:45 1:58:53
229 206 26 20254 ΛΑΖΑΡΟΣ ΓΑΛΩΝΗΣ Α ΟΤΕ 1:59:48 1:59:37
230 207 27 20592 ΧΑΡΗΣ ΤΣΙΩΤΑΣ Α 2:00:09 1:59:08
231 208 27 20586 ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΜΗΣ Α 2:00:17 1:59:01
232 209 37 20485 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Α 2:00:17 1:59:00
233 210 38 20741 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α 2:00:21 1:58:58
234 211 28 20678 ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΙΑΔΑΣ Α 2:00:31 1:59:25
235 212 2 20531 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΑΦΡΑΣ Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:00:52 2:00:08
236 213 28 20251 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΤΥΡΑΣ Α #1MOREKM 2:00:59 2:00:15
237 214 43 20601 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΟΛΟΚΗΣ Α 2:01:02 2:00:58
238 215 29 20338 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΡΑΣ Α 2:01:09 1:59:59
239 216 44 20345 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΦΕΤΖΗΣ Α 2:01:13 2:00:57
240 217 39 20585 ΦΩΤΙΟΣ ΤΣΑΜΗΣ Α 2:01:16 1:59:28
241 218 29 20482 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Α ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΒΑΡΗ 2:01:19 1:59:56
242 24 3 20467 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ Γ 2:01:21 2:00:49
243 219 40 20723 CHOIRUL ARIFIN Α 2:01:26 2:01:15
244 220 41 20712 ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ Α 2:01:31 2:01:24
245 221 53 20373 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 2:01:32 2:00:49
246 25 5 20157 LINDA LAUBERGA Γ URBAN TRAIL RUNNERS / NOSKRIEN.LV 2:01:32 2:00:49
247 222 30 20562 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΡΑΙΤΟΥΡΗΣ Α 2:01:35 1:59:45
248 223 54 20302 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α 2:01:39 2:00:43
249 224 12 20633 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΥΦΟΣ Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:01:49 2:01:07
250 225 31 20178 APOSTOLOS PAPAPOSTOLOU Α ARG 2:02:15 2:02:04
251 26 3 20163 DIMITRA MAKROPOULOU Γ 2:02:27 2:00:51
252 27 4 20185 DANISA ROSSI Γ 3C COMPAGNIA CORRIDORI CREMONESI 2:02:27 2:01:37
253 226 32 20121 ALBERTO CARACCIOLO Α 3C COMPAGNIA CORRIDORI CREMONESI 2:02:28 2:01:36
254 227 33 20177 DAVIDE PALMAS Α 2:02:28 2:01:40
255 228 55 20350 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ Α 2:02:30 2:01:46
256 229 45 20676 ΜΙΧΑΗΛ ΦΩΤΕΙΝΟΣ Α 2:02:31 2:01:18
257 230 46 20258 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Α 2:02:34 2:01:08
258 28 6 20307 ΑΛΙΚΗ ΘΑΝΑΣΟΥΛΗ Γ 2:02:35 2:01:00
259 231 34 20615 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΙΜΗΣ Α 2:02:38 2:02:21
260 232 35 20113 MAREK BODZIONY Α 2:02:41 2:01:39
261 233 47 20144 GREGORY HUDSON Α 2:02:43 2:01:51
262 29 5 20207 SARAH WHAWELL Γ 2:02:54 2:02:25
263 234 42 20699 ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΜΟΥΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α 2:03:11 2:02:29
264 235 2 20610 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΧΑΡΔΑΒΕΛΛΑΣ Α 2:03:12 2:01:54
265 236 30 20368 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΡΑΟΥΝΑΚΗΣ Α 2:03:19 2:02:45
266 237 13 20430 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ Α Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:03:35 2:03:22
267 238 48 20304 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΕΡΒΟΣ Α 2:03:37 2:01:05
268 239 43 20704 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΡΑΒΑΣ Α 2:03:37 2:02:47
269 240 31 20554 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΜΟΥ Α 2:03:49 2:02:19
270 30 3 20308 ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΛΟΓΟΥ Γ Σ.Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:03:51 2:03:38
271 241 32 20242 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ Α 2:03:51 2:03:06
272 242 49 20474 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Α 2:03:53 2:02:42
273 243 56 20151 CHRIS KOLMUS Α 2:04:06 2:02:50
274 244 12 20370 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΤΕΝΑΣ Α 2:04:07 2:02:21
275 245 50 20590 ΦΩΤΙΟΣ ΤΣΙΡΩΝΗΣ Α WEBMOTO 2:04:11 2:03:38
276 31 8 20720 MARIA MARTHA GERDES Γ 2:04:18 2:04:11
277 246 57 20111 TOM BIJKERK Α 2:04:20 2:03:11
278 247 51 20634 ΦΩΤΗΣ ΤΣΟΥΜΟΣ Α 2:04:36 2:03:53
279 248 13 20551 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Α INTERSPORT RUNNING TEAM 2:04:38 2:04:21
280 249 14 20194 MIKE STEWART Α 2:04:41 2:02:56
281 250 44 20530 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΡΡΗΣ Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 2:04:45 2:04:38
282 251 14 20416 ΠΑΝΑΓΗΣ ΜΕΝΤΕΣ Α ΠΥΛΑΡΟΣ 2:04:49 2:04:01
283 252 45 20714 RONALD BOLIJN Α 2:04:50 2:03:38
284 253 36 20348 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥ Α ΕΥΚΛΗΣ 2:04:54 2:03:54
285 254 52 20419 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΤΣΙΟΣ Α PPA 2:04:56 2:03:43
286 255 37 20315 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ Α 2:05:28 2:05:13
287 256 33 20505 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΛΑΙΤΗΣ Α ALLTERRAINRUNNERS BY DIMITRIS THEODORAKAKOS 2:05:32 2:04:23
288 257 58 20533 ΣΕΡΓΙΟΣ ΣΕΡΕΛΗΣ Α 2:05:33 2:04:14
289 258 53 20618 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ Α 2:05:35 2:04:15
290 259 38 20569 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Α ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΒΑΡΗ 2:06:07 2:05:01
291 260 46 20697 ΧΡΟΝΗΣ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ Α 2:06:15 2:04:35
292 261 59 20511 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ Α 2:06:18 2:05:22
293 262 39 20564 ΦΩΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Α 2:06:24 2:05:56
294 263 54 20578 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥΡΛΑΚΗΣ Α 2:06:57 2:06:51
295 264 40 20638 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΜΑΝΤΖΗΣ Α ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:06:57 2:05:50
296 265 55 20266 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΚΕΚΑΣ Α 2:06:58 2:05:38
297 266 56 20639 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΡΟΣ Α 2:07:00 2:06:16
298 267 57 20468 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ Α 2:07:01 2:06:17
299 268 58 20616 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΟΝΔΡΟΚΩΣΤΑΣ Α 2:07:12 2:06:22
300 269 15 20677 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:07:25 2:07:11
301 270 59 20360 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Α 2:07:27 2:06:12
302 271 41 20330 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣ Α ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:07:48 2:06:39
303 272 60 20484 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α 2:08:07 2:06:57
304 273 60 20504 ΜΑΝΟΣ ΠΙΤΤΑΔΑΚΗΣ Α PPA 2:08:10 2:06:59
305 274 61 20448 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΠΟΥΡΝΟΥΣΟΥΖΗΣ Α PPA 2:08:11 2:06:59
306 275 62 20294 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ Α 2:08:15 2:07:05
307 276 15 20358 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΚΗΣ Α 2:08:17 2:08:03
308 277 42 20346 ΤΡΥΦΩΝ ΚΑΨΑΛΗΣ Α 2:08:27 2:08:09
309 278 63 20320 ΚΑΝΑΡΗΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α 2:08:29 2:07:02
310 279 34 20498 ΜΑΝΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 2:08:29 2:08:21
311 280 43 20463 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ Α 2:08:53 2:08:39
312 281 61 20235 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΡΑ'Ι'ΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Α 2:09:15 2:07:42
313 282 35 20577 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥΡΒΑΣ Α 2:09:16 2:07:42
314 283 16 20438 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΕΡΣΟΣ Α 2:09:37 2:08:59
315 284 36 20356 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ Α IKARIA RUN 2:09:58 2:09:29
316 285 44 20617 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Α 2:10:04 2:09:23
317 286 64 20255 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΑΡΙΔΑΣ Α 2:10:37 2:09:27
318 287 65 20579 ΑΡΓΥΡΗΣ ΤΡΑΝΤΣΙΔΗΣ Α 2:11:01 2:10:00
319 288 17 20139 PADDY GIBSON Α 2:11:09 2:10:01
320 32 4 20209 LISA WRIGHT Γ 2:11:09 2:10:01
321 289 45 20359 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΚΟΜΕΛΑΣ Α 2:11:11 2:09:53
322 33 5 20170 DOROTHY MEIKLE Γ 2:11:24 2:10:53
323 290 47 20391 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΛΥΚΟΣ Α 2:11:26 2:11:19
324 291 66 20259 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Α 2:11:50 2:11:35
325 292 67 20401 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ Α 2:11:56 2:11:01
326 293 46 20672 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΑΝΤΖΑΛΟΣ Α 2:11:57 2:10:46
327 34 6 20231 ΣΟΦΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ Γ 2:12:15 2:11:44
328 294 37 20296 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΛΜΑΤΖΟΓΛΟΥ Α 2:12:37 2:12:17
329 295 38 20609 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α 2:12:38 2:11:44
330 296 18 20524 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΕΤΤΑΣ Α 2:12:40 2:11:20
331 297 48 20729 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΥΡΩΔΙΑΣ Α 2:12:41 2:12:23
332 298 47 20297 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΡΑΣ Α 2:12:43 2:11:42
333 35 9 20393 ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΛΥΤΡΑ Γ 2:13:01 2:11:40
334 36 7 20404 ΤΖΕΝΗ ΜΑΝΤΖΟΥΚΗ Γ ΔΙΑΠΛΑΣΗ 2:13:54 2:12:43
335 299 16 20102 JONATHAN ALLEN Α 2:14:15 2:13:22
336 300 39 20525 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ Α 2:14:21 2:12:51
337 301 40 20379 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΣΤΑΜΗΣ Α 2:14:21 2:12:51
338 302 17 20274 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΟΥΤΟΣ Α 2:14:28 2:14:09
339 303 19 20625 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΣΑΛΙΑΡΕΛΗΣ Α 2:14:28 2:14:06
340 304 49 20733 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΤΣΕΛΟΣ Α 2:14:29 2:12:58
341 305 41 20119 SZCZEPAN BURY Α 2:14:30 2:12:59
342 306 42 20329 ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ Α 2:14:32 2:13:01
343 307 18 20286 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Α 2:14:34 2:13:57
344 308 62 20283 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ Α 2:14:36 2:13:40
345 37 4 20129 CLAUDIA DE LA FLOR Γ 2:14:38 2:14:33
346 309 63 20383 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΛΙΑΧΝΗΣ Α 2:14:42 2:14:26
347 38 7 20599 ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Γ 2:15:22 2:14:03
348 310 64 20434 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΑΣΔΑΡΑΣ Α 2:15:34 2:15:19
349 39 8 20214 ΑΘΗΝΑ ΑΔΑΟΥ Γ 2:15:42 2:14:48
350 311 43 20398 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΚΡΥΝΙΚΑΣ Α 2:16:02 2:14:31
351 40 5 20439 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΙΛΙΤΟΥ Γ 2:16:05 2:14:21
352 41 9 20512 ΣΟΦΙΑ ΠΥΘΑΡΟΥΛΗ Γ 2:16:29 2:15:58
353 42 10 20725 URSZULA JURGIELEWICZ Γ 2:16:49 2:15:36
354 312 48 20670 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΛΑΜΠΑΚΗΣ Α 2:16:50 2:16:07
355 313 50 20627 ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ Α 2:16:58 2:16:07
356 314 68 20587 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΡΝΑΣ Α 2:17:03 2:16:00
357 315 51 20708 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 2:17:13 2:16:01
358 316 69 20544 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΛΙΑΣ Α 2:17:20 2:15:55
359 317 65 20663 ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 2:17:32 2:16:53
360 318 49 20319 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ Α 2:17:36 2:17:06
361 319 20 20306 ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΟΥΡΙΔΗΣ Α 2:17:38 2:17:23
362 320 3 20550 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΗΣ Α Ο.Ε.Β.Α.Σ ΑΘΗΝΩΝ 2:17:47 2:17:21
363 43 11 20716 CHRISTINE HASSING Γ 2:17:50 2:16:51
364 321 44 20572 ΒΑΙΟΣ ΤΕΓΟΣ Α 2:17:53 2:17:08
365 44 10 20374 ΣΤΕΛΛΑ ΚΩΛΕΤΤΗ Γ SNAILS RUNNING TEAM 2:17:56 2:17:54
366 45 1 20166 ZINA MARINAKIS Γ RUNNING CLUB 2:18:17 2:17:12
367 46 12 20508 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Γ 2:18:17 2:16:54
368 47 6 20640 CLIO RAUCH Γ 2:18:22 2:17:24
369 322 45 20630 DIONYSIS TSOUMAS Α 2:19:21 2:18:00
370 323 52 20705 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Α 2:19:39 2:18:43
371 324 50 20523 ΜΑΡΚΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ Α 2:19:52 2:18:55
372 325 66 20403 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ Α 2:20:11 2:19:07
373 326 51 20666 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ Α Γ.Σ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2:20:17 2:19:00
374 327 52 20561 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΕΦΟΣ Α 2:20:21 2:18:43
375 48 7 20408 ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΝΟΥ Γ 2:20:23 2:20:04
376 49 11 20134 FATMA ERGUNYER Γ S.D.Y.PEIRAEUS 2:20:32 2:19:40
377 328 67 20322 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΝΙΔΗΣ Α 2:20:45 2:19:34
378 329 70 20582 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΣΑΓΔΗΣ Α 2:21:02 2:20:53
379 330 71 20269 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΟΥΡΕΜΟΣ Α 2:21:08 2:20:30
380 331 46 20276 ΧΑΡΗΣ ΔΑΓΑΛΑΚΗΣ Α 2:21:14 2:20:48
381 50 13 20173 VICTORIA NHAN Γ 2:21:15 2:20:53
382 332 47 20489 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ Α 2:21:24 2:20:43
383 51 12 20519 ΝΙΚΟΛ ΡΑΦΑ Γ 2:21:24 2:20:44
384 52 14 20115 NATALIE BRIDGMAN Γ 2:22:09 2:21:14
385 333 53 20584 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ Α 2:22:36 2:22:21
386 334 53 20731 ΠΑΝΟΣ ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ Α 2:22:42 2:22:12
387 335 72 20442 ΙΑΣΟΝΑΣ ΜΠΟΝΑΡΟΣ Α 2:22:52 2:21:53
388 53 8 20195 MICHELA SWARTHOUT Γ 2:22:53 2:22:29
389 336 1 20417 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:23:03 2:22:21
390 54 15 20130 ERIKA DÖMÖTÖR Γ 2:23:42 2:22:45
391 337 48 20127 CSABA CSANK Α 2:23:44 2:22:48
392 338 54 20743 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α 2:24:33 2:24:11
393 339 19 20628 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΨΑΡΟΥΛΗΣ Α 2:25:30 2:24:35
394 55 13 20520 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΡΕΠΠΑ Γ 2:25:30 2:24:16
395 340 20 20406 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ Α 2:26:16 2:25:46
396 341 21 20239 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΥΓΕΡΗΣ Α Φ.Ο.Σ. Ο ΠΑΝ 2:26:42 2:25:23
397 342 49 20500 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 2:27:00 2:26:13
398 343 22 20136 BJÖRN GAMBÄCK Α 2:27:19 2:25:33
399 344 55 20236 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Α NOKIA 2:27:21 2:26:35
400 345 56 20718 BRADLEY WEISMILLER Α 2:27:45 2:27:28
401 56 16 20719 MARGARET WEISMILLER Γ 2:27:45 2:27:27
402 346 68 20224 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΝΑΓΝΟΥ Α 2:27:45 2:26:48
403 57 9 20499 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕΤΡΙΔΗ Γ 2:27:47 2:27:35
404 58 14 20426 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΤΣΑΚΟΥ Γ ΔΙΑΠΛΑΣΗ 2:27:52 2:26:42
405 347 69 20560 ΝΙΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Α 2:27:57 2:26:27
406 348 73 20146 ALAN IRVINE Α 2:28:55 2:27:47
407 349 70 20323 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΠΟΥΛΑΣ Α 2:28:58 2:28:10
408 350 74 20278 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΜΗΛΑΚΗΣ Α 2:29:02 2:28:16
409 351 71 20410 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΤΑΚΙΑΣ Α 2:29:05 2:27:54
410 352 23 20427 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ Α Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:30:35 2:30:12
411 59 2 20237 ΕΙΡΗΝΗ ΑΡΓΕΙΤΗ Γ 2:31:20 2:30:41
412 353 75 20385 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΙΖΑΡΔΟΣ Α 2:32:06 2:31:10
413 60 3 20179 MAGDALENA PAWLIKOWSKA Γ 2:32:57 2:32:18
414 354 54 20603 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΟΣ Α 2:33:25 2:32:12
415 61 10 20423 ΙΩΑΝΝΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Γ 2:34:02 2:33:04
416 355 55 20457 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΑΚΗΣ Α 2:34:10 2:32:31
417 356 57 20217 ΜΩΧΑΜΕΝΤ ΑΛ ΓΚΙΝΤΥ Α 2:34:11 2:32:31
418 357 50 20335 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Α 2:34:20 2:32:41
419 358 1 20514 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΑΙΤΣΙΔΗΣ Α 2:34:36 2:33:27
420 62 17 20342 ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΤΣΑΜΠΟΥΛΑ Γ 2:35:36 2:34:03
421 359 58 20700 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΚΟΛΑΣ Α 2:35:38 2:33:53
422 360 59 20695 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΝΩΛΟΥΔΗΣ Α 2:35:38 2:33:54
423 361 60 20698 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Α 2:35:38 2:33:55
424 362 61 20694 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΑΚΡΗΣ Α 2:35:38 2:33:54
425 363 56 20543 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α 2:36:18 2:35:18
426 63 11 20653 GABRIELLE ALTHOUSE Γ 2:37:26 2:35:35
427 364 72 20249 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΒΟΥΔΡΗΣ Α 2:37:36 2:36:14
428 365 73 20230 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΤΕΡΙΩΤΗΣ Α Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ 2:38:46 2:38:28
429 64 6 20456 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΕΡΗ Γ 2:43:24 2:43:11
430 65 7 20436 ΣΤΕΛΛΑ ΜΠΕΛΕΣΗ Γ 2:49:23 2:48:16
431 66 12 20124 THOMAS CHRISTEL Γ TEAM 2:50:44 2:48:53
432 366 57 20583 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΣΑΚΑΣ Α 2:51:15 2:49:57
433 367 21 20114 FRANK BRIDGMAN Α 2:52:49 2:51:56
434 67 18 20684 JULIIA GOLOVAN Γ 3:02:06 3:01:56

 

Poseidon 10,5 km


RANK GENDER AGE CAT BIB NAME SEX CLUB Χρόνος Καθ. Χρόνος
1 1 1 10506 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ Α 0:41:47 0:41:46
2 2 1 10130 SEBASTIEN RENAUD Α LA SAVOIE 0:42:39 0:42:35
3 1 1 10507 ΕΛΕΝΑ ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ Γ 0:43:35 0:43:32
4 3 1 10221 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΝΤΖΙΟΣ Α ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. 0:44:13 0:44:12
5 4 1 20387 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΙΟΤΣΟΣ Α 0:44:19 0:44:17
6 5 2 10484 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ Α 0:45:29 0:45:26
7 6 2 10392 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Α Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 0:46:52 0:46:52
8 7 3 10211 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ Α KEXAGIAS RUNNING TEAM 0:47:02 0:47:00
9 8 3 10167 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Α OLYMPUS T.R.T. 0:47:04 0:47:01
10 9 1 10310 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ Α ΟΡΑΜΑ 0:47:40 0:47:39
11 10 4 10510 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ Α 0:47:58 0:47:52
12 11 2 10143 ΜΑΡΙΟΣ ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ Α ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ 0:49:35 0:48:44
13 12 4 10434 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Α 0:49:37 0:49:24
14 2 2 10363 ΠΑΥΛΙΝΑ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Γ KKRT 0:50:00 0:49:57
15 13 2 10318 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΛΑΒΟΣ Α 0:50:53 0:50:18
16 14 5 10342 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΤΛΙΤΖΙΑΝΑΣ Α 0:51:56 0:50:49
17 15 3 20659 MARCIN CIESIELSKI Α KLUB SZACHOWY PIĄTKA SKIERNIEWICE 0:52:54 0:52:42
18 16 6 10140 ADAM WARCHOLIK Α 0:53:13 0:53:09
19 17 5 10504 PABLO GORRA Α 0:53:52 0:52:52
20 18 1 10274 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΡΓΕΛΗΣ Α 0:54:18 0:54:08
21 19 2 10292 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΜΟΛΑΡΗΣ Α 0:54:35 0:53:50
22 20 6 10339 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΑΠΠΑΣ Α SERVIER HELLAS 0:54:44 0:54:24
23 21 1 10320 ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΠΑΛΜΑ Α 0:54:46 0:54:34
24 22 2 10297 ΜΟΧΑΝΑΝΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ Α 0:54:54 0:54:01
25 23 7 10436 ΜΑΡΙΝΟΣ ΦΩΚΑΣ Α 0:55:00 0:54:41
26 24 3 10312 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Α OXYGEN FITNESS 0:55:03 0:54:54
27 25 8 10509 GABRIELE SANA Α 0:55:04 0:54:34
28 3 1 10443 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΑΛΑΣΚΑ Γ 0:55:20 0:55:12
29 26 4 10145 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕΡΗΣ Α ΕΥΚΛΗΣ 0:55:29 0:55:17
30 27 5 10283 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Α NN RUNNING TEAM 0:55:35 0:54:48
31 28 9 10472 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΠΑΣΟΥΡΗΣ Α 0:55:39 0:53:30
32 29 2 10176 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Α Α.Σ Η ΛΕΓΕΩΝΑ 0:55:47 0:55:13
33 4 1 10108 ANA MARIE ESCOBAR Γ PILIPINAS RUNNING 0:55:47 0:55:21
34 30 3 10409 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ Α Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 0:55:48 0:55:41
35 31 7 10194 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α 0:55:53 0:55:22
36 32 10 10500 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΝΑΔΗΣ Α 0:55:54 0:55:20
37 33 8 10321 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Α 0:56:02 0:55:53
38 34 11 10347 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΡΣΙΔΗΣ Α NN RUNNING TEAM 0:56:12 0:55:24
39 35 4 10237 ΧΑΡΗΣ ΚΑΨΑΛΗΣ Α 0:56:13 0:55:30
40 36 9 10150 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΙΚΟΣ Α ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ 0:56:14 0:55:20
41 37 12 10200 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ Α NN RUNNING TEAM 0:56:15 0:55:24
42 38 13 10459 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΣΣΗΣ Α 0:56:18 0:56:13
43 39 6 10177 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΗΣ Α 0:56:18 0:56:13
44 40 3 10345 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΛΑΝΤΑΚΗΣ Α 0:56:26 0:55:03
45 41 10 10411 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Α 0:56:32 0:55:39
46 5 1 10260 ΕΙΡΗΝΗ ΛΕΟΝΤΣΙΝΗ Γ ΣΔΥΠ 0:56:47 0:56:00
47 6 2 10131 ESTER ROSA Γ 0:57:07 0:56:46
48 42 5 10103 PIOTR CHMIELEWSKI Α LUBLIN ORTO OPTYMIST 0:57:20 0:56:28
49 7 2 10133 KAROLINA SKOURTI Γ MYATHLETE 0:57:21 0:56:33
50 43 4 10199 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΑΚΑΚΗΣ Α 0:57:59 0:57:23
51 8 1 10252 ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ 0:57:59 0:57:23
52 44 14 10232 ΘΕΝΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΤΡΗΣ Α ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ <<ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ>> 0:58:07 0:57:55
53 45 7 20366 ΑΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 0:58:19 0:57:50
54 46 1 10192 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΑΚΟΥΤΡΟΣ Α 0:58:21 0:57:27
55 47 11 10332 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α 0:58:26 0:58:00
56 48 15 10169 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΑΒΑΛΑΣ Α ΗΡΑΚΛΗΣ 0:58:41 0:57:39
57 49 8 10235 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗΣ Α 0:58:42 0:57:56
58 50 5 10198 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α MLUV RUNNERS 0:58:56 0:58:33
59 51 16 10462 LAZAROS KARAOGLANOGLOU Α 0:58:58 0:58:19
60 52 12 10282 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΕΙΔΑΝΗΣ Α 0:59:11 0:59:04
61 53 6 10149 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Α 0:59:12 0:58:45
62 9 1 10239 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΕΡΑΜΙΔΑ Γ 0:59:15 0:58:27
63 54 7 10268 ΗΛΙΑΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 0:59:30 0:57:43
64 55 17 20727 ΝΙΚΟΣ ΠΗΛΙΚΑΣ Α 1:00:16 1:00:09
65 56 8 10222 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗΣ Α ΛΕΥΤΕΡIA ΣΤΗΝ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗ 1:00:26 0:59:07
66 57 2 10284 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΝΤΩΝΗΣ Α 1:00:27 1:00:13
67 58 4 10422 DIMITRIOS GEROGIANNIS Α 1:00:32 1:00:11
68 59 6 10423 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΩΤΣΟΣ Α 1:00:32 1:00:13
69 60 18 10466 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΔΑΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:00:39 1:00:05
70 61 9 10286 ΚΩΣΤΑΣ ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Α 1:00:46 0:59:34
71 62 7 10299 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΚΗΣ Α ΣΑΤ 1:00:49 0:59:59
72 63 1 10236 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Α ΣΑΤ 1:00:49 0:59:59
73 64 3 10433 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΣΟΥΡΑΣ Α Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:00:50 1:00:16
74 65 19 10419 ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΥΓΕΡΟΣ Α ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 1:00:51 1:00:15
75 66 20 10491 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΑΔΟΥΚΑΚΗΣ Α 1:01:04 0:59:39
76 10 3 10141 JACKIE ZVEJNIEKS Γ 1:01:07 0:59:21
77 67 4 10218 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΜΠΑΝΗΣ Α Σ.Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:01:09 1:00:38
78 68 21 10230 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΚΟΥΛΗΣ Α 1:01:14 1:00:17
79 69 9 10144 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΔΑΜ Α 1:01:16 0:59:50
80 70 8 20279 ΝΙΚΟΣ ΔΑΡΜΗΣ Α 1:01:19 1:00:57
81 71 10 10208 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ Α 1:01:20 1:01:00
82 72 13 10255 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΛΛΑΣ Α ΑΣΚΗΣΗ ΓΙΑ ΜΥΟΣΚΕΛΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ. 1:01:25 1:00:50
83 73 22 10477 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΟΛΙΟΣ Α 1:01:28 1:00:13
84 74 23 10499 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΚΙΚΟΝΤΕΣ Α 1:01:38 1:00:49
85 75 10 10402 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΣΤΕΡΗΣ Α 1:01:47 1:00:47
86 76 24 10492 ΝΙΚΟΣ ΕΦΡΑΙΜΟΓΛΟΥ Α 1:01:51 1:01:47
87 11 4 10485 ΕΛΕΝΗ ΤΣΟΥΠΙΝΑΚΗ Γ 1:01:51 1:01:25
88 77 5 10225 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Α ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:01:55 1:01:10
89 12 5 10469 ΜΑΡΙΝΑ ΖΑΦΕΙΡΗ Γ 1:01:57 1:01:50
90 78 9 10253 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Α 1:01:59 1:01:09
91 13 3 10195 ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ Γ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1:02:12 1:01:25
92 14 2 10281 ΜΑΙΡΗ ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Γ 1:02:24 1:01:58
93 79 10 10164 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΤΣΗΣ Α OXYGEN 1:02:26 1:01:27
94 15 2 10126 MARIA MITSIA Γ 1:02:33 1:02:17
95 80 11 10380 ΚΩΣΤΗΣ ΤΕΣΦΑΕ Α 1:02:37 1:02:01
96 81 11 10207 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Α 1:02:49 1:01:27
97 82 12 10383 ΧΡΙΣΤΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ Α 1:02:50 1:01:22
98 83 13 10375 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ Α 1:02:53 1:01:31
99 84 14 10183 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΟΤΣΗΣ Α OXYGEN 1:03:16 1:02:18
100 85 14 10224 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Α 1:03:17 1:01:50
101 86 15 10174 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΙΑΒΗΣ Α MY ATHLETE 1:03:23 1:02:36
102 87 11 10315 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΝΟΔΑΡΟΣ Α MY ATHLETE 1:03:30 1:02:42
103 88 12 10157 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:03:31 1:02:09
104 89 25 10479 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΣΛΗΣ Α 1:03:54 1:02:26
105 90 6 10246 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗΣ Α 1:04:08 1:04:02
106 91 15 10467 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΠΟΥΛΑΣ Α 1:04:11 1:03:13
107 92 16 10180 ΔΗΜΗΤΡΗΣ _ ΗΛΙΑΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ Α 1:04:13 1:03:37
108 93 13 10178 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:04:22 1:03:09
109 94 26 10483 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Α 1:04:27 1:03:46
110 95 17 10152 ΖΗΣΗΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α NN RUNNING TEAM 1:04:37 1:03:17
111 96 27 10471 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΛΑΓΚΙΑΣ Α 1:04:37 1:04:03
112 16 6 10391 ΡΟΥΛΑ ΤΣΟΥΚΑΛΑ Γ 1:04:40 1:04:11
113 97 12 20108 ALESSANDRO BASSI Α 3C COMPAGNIA CORRIDORI CREMONESI 1:04:42 1:03:53
114 98 7 10381 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Α ΗΡΑΚΛΗΣ 1:04:43 1:04:03
115 17 3 10134 KAYOKO TABATA Γ 1:04:44 1:03:09
116 99 14 10341 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Α 1:04:50 1:04:28
117 100 16 10416 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΠΕΛΑΝΟΣ Α 1:05:03 1:04:01
118 18 4 10102 DRAGANA CEJOVIC Γ 1:05:03 1:03:41
119 101 18 10293 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΟΛΑΡΗΣ Α ΗΡΑΚΛΗΣ 1:05:09 1:04:04
120 102 15 10424 CYRILLE BERTULI Α 1:05:23 1:04:09
121 19 4 10138 JUDITH VOYCE Γ 1:05:23 1:04:09
122 103 8 10449 ΦΩΤΗΣ ΧΡΥΣΗΣ Α 1:05:34 1:04:45
123 20 5 10245 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΣΜΑ Γ MYATHLETE 1:05:39 1:04:43
124 21 7 10159 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ Γ NN RUNNING TEAM 1:05:39 1:04:42
125 22 3 10351 ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΥΛΑΚΗ Γ 1:05:52 1:05:27
126 104 16 10184 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΟΥΒΕΡΟΣ Α 1:05:59 1:05:02
127 105 28 10171 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ Α SERVIER HELLAS 1:06:06 1:05:45
128 23 8 10455 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΟΥΡΟΥ Γ 1:06:07 1:05:14
129 106 17 10317 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΙΝΕΣΑΚΗΣ Α 1:06:07 1:05:10
130 107 17 10514 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Α 1:06:09 1:04:40
131 108 18 10196 BAΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ Α 1:06:09 1:04:40
132 109 29 10456 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:06:19 1:05:59
133 24 9 10481 ΜΑΡΙΑ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ Γ 1:06:19 1:04:09
134 110 30 10468 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΟΥΓΚΑΣ Α 1:06:21 1:05:43
135 111 19 10448 ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΣ Α 1:06:22 1:05:15
136 112 9 10187 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΟΥΛΑΣ Α 1:06:23 1:06:10
137 113 19 10369 ΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:06:28 1:05:11
138 25 2 10262 ΕΙΡΗΝΗ ΛΙΓΓΟΥ Γ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:06:34 1:06:22
139 26 5 10337 ΠΕΛΑΓΙΑ ΠΑΠΟΥΛΙΔΟΥ Γ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:06:34 1:06:20
140 114 18 10430 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΙΤΣΑΛΗΣ Α 1:06:35 1:06:19
141 115 13 10269 ΜΑΝΩΛΗΣ ΛΥΡΗΣ Α 1:06:37 1:05:32
142 116 19 10406 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΑΚΗΣ Α 1:06:40 1:05:50
143 117 14 10264 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Α 1:06:41 1:06:28
144 118 15 10350 ΝΙΚΟΣ ΠΛΟΥΜΗΣ Α Γ Σ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:06:45 1:05:39
145 119 20 10215 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΚΑΡΑΣ Α 1:06:46 1:06:38
146 27 4 10181 ΜΑΡΙΑ ΓΚΕΚΑ Γ ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:06:47 1:05:46
147 120 20 10294 ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΟΣΚΟΦΟΓΛΟΥ Α 1:06:50 1:05:07
148 121 5 10197 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Α ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:06:58 1:05:57
149 28 10 10229 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΡΕΛΟΥ Γ 1:06:59 1:06:00
150 122 10 20747 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Α 1:07:02 1:06:57
151 123 16 10233 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ Α 1:07:08 1:05:41
152 124 17 10435 ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΑΛΗΜΕΤΑΚΗΣ Α 1:07:27 1:07:02
153 29 5 10446 ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΟΥΠΑ Γ 1:07:37 1:06:22
154 125 11 20536 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΑΒΕΛΗΣ Α 1:07:41 1:06:33
155 126 2 10331 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:07:43 1:06:58
156 127 31 10357 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ-ΠΟΠΟΝΗΣ Α 1:07:43 1:06:18
157 30 1 20367 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΨΙΝΗ Γ 1:07:43 1:06:42
158 128 32 10125 SPYROS MATHIOUDAKIS Α 1:07:43 1:06:39
159 129 20 10444 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΩΝΙΤΑΚΗΣ Α 1:07:53 1:06:33
160 31 11 20737 ΕΙΡΗΝΗ ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ Γ 1:07:54 1:07:30
161 130 33 10372 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Α MEDIA MARKT 1:07:54 1:06:20
162 32 6 10244 ΛΗΔΑ ΚΟΡΩΝΑΚΗ Γ RESPECT ANIMALS 1:07:56 1:07:51
163 33 6 10397 ΕΥΑ ΦΛΕΒΑΡΗ Γ 1:08:00 1:07:27
164 131 21 10377 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΝΙΩΝΟΣ Α 1:08:10 1:07:18
165 132 22 20548 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΑΝΟΣ Α 1:08:18 1:06:53
166 34 12 10501 ΣΟΦΙΑ ΛΟΥΚΑΙΤΗ Γ 1:08:18 1:06:48
167 133 21 10163 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΛΑΩΡΑΣ Α 1:08:22 1:06:56
168 134 23 10335 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΠΑΛΥΜΠΕΡΗΣ Α MAGEIA AC 1:08:24 1:07:09
169 35 6 10425 MARINA BERTULI Γ 1:08:34 1:07:21
170 36 7 10437 EWA PRYMON Γ 1:08:35 1:07:35
171 37 7 20126 MARILISA COSTA Γ 3C 1:08:38 1:07:52
172 38 8 20198 SARA TOSINI Γ 3C COMPAGNIA CORRIDORI CREMONESI 1:08:38 1:07:46
173 135 34 10490 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α 1:08:40 1:07:14
174 136 12 10107 AYHAN ERCETIN Α 1:08:46 1:08:22
175 137 35 10461 PIERRE DELEPLANQUE Α 1:08:52 1:08:13
176 39 9 10421 ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Γ 1:08:57 1:07:15
177 138 36 10327 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Α ΗΡΑΚΛΗΣ 1:08:58 1:08:18
178 40 8 10166 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΟΥΔΟΥΡΗ Γ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΘΡΩΠΟΣ 1:08:58 1:08:25
179 41 13 20734 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΩΤΙΟΥ Γ 1:09:01 1:07:44
180 139 13 10100 ANDRE BIALECKI Α 1:09:05 1:08:48
181 42 10 10116 ZORKA KODIC Γ 1:09:11 1:08:55
182 43 9 10302 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ Γ 1:09:20 1:07:49
183 140 14 10266 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΓΟΥΡΑΣ Α 1:09:36 1:08:48
184 141 24 10428 ΗΛΙΑΣ ΑΔΑΜ Α 1:09:41 1:08:05
185 44 11 20392 ΙΩΑΝΝΑ ΓΚΙΟΥΛΟΥ Γ 1:09:48 1:08:54
186 45 3 10158 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΤΖΑΜΗ Γ 1:09:49 1:09:25
187 142 21 10120 DIMITRIS LABROPOULOS Α 1:09:49 1:08:08
188 143 1 10121 ALEXANDROS LABROPOULOS Α 1:09:49 1:08:09
189 144 22 10343 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΤΣΟΥΛΗΣ Α ΑΚΡΟΠΑΙΔΙΑ 1:09:50 1:09:01
190 145 23 10338 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ Α 1:09:51 1:09:24
191 46 12 10209 ΧΡΥΣΑ ΘΕΟΔΩΡΙΤΣΗ Γ 1:10:02 1:08:57
192 47 13 10373 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΟΥΜΠΟΥ Γ 1:10:02 1:08:57
193 146 25 10124 DIMITRIS MAKRYPODIS Α 1:10:04 1:08:58
194 147 37 10488 ΝΙΚΟΣ ΣΕΠΕΤΑΣ Α 1:10:19 1:08:39
195 148 24 10346 ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΛΕΚΙΔΗΣ Α 1:10:20 1:08:39
196 149 26 10432 ΗΛΙΑΣ ΚΟΣΜΑΣ Α 1:10:20 1:09:55
197 48 3 10289 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ Γ 1:10:27 1:09:30
198 150 15 20547 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΑΝΟΣ Α 1:10:29 1:09:38
199 49 14 10447 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΡΟΒΑΣΙΛΗ Γ 1:10:34 1:09:26
200 151 38 10353 ΒΙΛΧΕΛΜ ΡΑΜΠΙΤΣ Α MEDIA MARKT 1:10:34 1:09:00
201 152 18 20215 ΝΙΚΟΣ ΑΚΤΥΠΗΣ Α 1:10:37 1:09:06
202 50 15 10478 ΑΝΝΑ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ Γ 1:10:41 1:10:25
203 51 16 10110 LAURA HEUVINCK Γ 1:10:41 1:08:55
204 153 16 10395 ΠΑΝΟΣ ΦΑΡΑΝΤΟΥΡΗΣ Α 1:10:43 1:09:15
205 154 39 10344 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ Α 1:10:48 1:10:13
206 155 25 10240 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΑΜΟΣ Α 1:10:54 1:10:11
207 156 40 10277 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Α SERVIER HELLAS 1:10:55 1:10:34
208 52 17 10473 ΠΟΠΗ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ Γ 1:11:03 1:10:52
209 53 14 10441 ΕΛΕΝΑ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ Γ 1:11:03 1:10:52
210 157 26 10111 SANTIAGO JAYKE AURELIO Α PILIPINAS RUNNING 1:11:12 1:10:45
211 158 27 10135 JULIUS TRINIDAD Α PILIPINAS RUNNING 1:11:13 1:10:45
212 54 18 10458 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΡΙΣΙΜΗ Γ 1:11:17 1:09:36
213 159 41 10457 ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ Α 1:11:17 1:09:37
214 160 19 10261 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΑΚΟΣ Α 1:11:20 1:09:50
215 55 2 10431 ΣΟΦΙΑ ΚΑΙΣΑΡΗ Γ ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:11:21 1:10:20
216 161 20 10251 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΣΚΟΥΤΗΣ Α ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:11:22 1:11:08
217 162 42 10505 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΑΚΑΝΗΣ Α 1:11:25 1:11:24
218 163 43 10454 ΣΤΗΒΕΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α 1:11:27 1:09:51
219 56 4 10426 SARAH LOJO Γ 1:11:36 1:09:51
220 57 19 20701 ΕΛΕΝΑ ΠΡΙΝΟΥ Γ 1:11:42 1:10:08
221 58 5 10368 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΠΗΛΙΩΤΗ Γ NN RUNNING TEAM 1:11:43 1:10:21
222 164 27 10325 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ Α 1:11:47 1:10:05
223 165 28 10359 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΑΛΑΜΑ Α 1:11:49 1:11:35
224 59 10 10427 DOROTA SUCHOCKA Γ 1:11:52 1:10:50
225 166 29 10122 GREGORY LOVICHI Α ΗΡΑΚΛΗΣ 1:11:53 1:11:12
226 167 44 10460 ΝΙΚΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Α 1:11:54 1:10:37
227 60 20 10298 ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΒΕΛΗ Γ 1:12:07 1:11:45
228 168 21 10316 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ Α 1:12:16 1:10:42
229 61 21 10470 ΝΙΚΗ ΖΕΡΒΑ Γ 1:12:17 1:12:01
230 169 22 10378 ΣΠΥΡΟΣ ΤΑΣΣΗΣ Α 1:12:18 1:11:14
231 170 22 10278 ΝΙΚΟΣ ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ Α 1:12:44 1:09:53
232 171 45 10480 ΕΡΙΟΝ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ Α 1:12:44 1:12:06
233 172 30 10398 ΣΠΥΡΟΣ ΦΟΥΛΙΑΣ Α 1:12:54 1:10:03
234 173 17 10238 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΨΟΚΕΦΑΛΟΣ Α ΣΑΦΑΝΣ 1:13:02 1:12:39
235 62 22 10495 COURTNEY STABINGAS Γ 1:13:11 1:12:34
236 63 23 10494 EMILY SEIBERT Γ 1:13:12 1:12:35
237 174 6 10303 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΠΕΘΑΝΗΣ Α 1:13:13 1:12:15
238 64 15 10322 ΖΗΝΟΒΙΑ ΠΑΝΕΛΛΑ Γ 1:13:16 1:11:32
239 65 24 10496 CARLIJN LUBBINGE Γ 1:13:17 1:11:59
240 175 23 10223 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗΣ Α 1:13:18 1:12:18
241 176 46 10358 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΑΚΑΛΗΣ Α 1:13:19 1:12:40
242 66 6 10412 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΟΥΦΛΗ Γ 1:13:26 1:12:11
243 177 23 10382 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΖΟΒΑΝΗΣ Α 1:13:29 1:11:54
244 178 47 10451 OSVALDO GOMEZ Α 1:13:38 1:13:25
245 67 7 10401 ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ ΦΡΑΝΤΖΟΓΛΟΥ Γ 1:13:47 1:13:24
246 179 18 10161 ΝΑΣΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Α 1:13:53 1:12:02
247 68 16 10139 HELEN WALSH Γ ΣΑΦΑΝΣ 1:13:55 1:13:11
248 180 19 10349 ΠΛΑΤΩΝ ΝΙΑΔΗΣ Α 1:14:11 1:13:23
249 69 11 10213 ΝΑΝΤΙΝ ΙΩΑΝΝΟΥ Γ 1:14:11 1:13:23
250 70 7 10442 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΑΜΠΑΣΗ Γ 1:14:12 1:13:07
251 181 31 10201 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΡΜΙΔΗΣ Α 1:14:15 1:12:50
252 182 20 10210 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ Α 1:14:17 1:13:22
253 183 24 10228 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΙΚΗΣ Α OXYGEN FITNESS 1:14:27 1:13:28
254 71 8 10333 ΙΝΚΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Γ 1:15:09 1:14:30
255 184 24 10275 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΠΛΑΤΖΗΣ Α ΣΔΥΠ 1:15:10 1:13:20
256 72 17 10206 ΝΑΤΑΛΙ ΖΙΛΛΙΟ Γ 1:15:14 1:14:11
257 185 32 10370 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:15:14 1:14:10
258 73 9 10394 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΥΠΑ Γ 1:15:16 1:13:48
259 74 18 20604 ΣΤΕΛΑ ΓΚΙΟΥΛΟΥ Γ 1:15:18 1:14:24
260 186 21 10417 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΟΥΡΕΞΑΚΗΣ Α 1:15:24 1:15:05
261 75 10 10205 ΦΑΝΗ ΖΙΑΝΙΚΑ Γ 1:15:25 1:13:57
262 187 28 10450 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΛΑΜΑΝΗΣ Α 1:15:30 1:14:56
263 76 25 10465 ΜΑΡΙΑ ΑΔΑΜ Γ 1:15:30 1:14:58
264 188 33 10214 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΙΤΣΙΩΤΗΣ Α 1:15:39 1:14:52
265 189 29 10127 FOTIS PANAGIOTAKOPOULOS Α 1:15:40 1:13:51
266 77 3 10168 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΟΥΛΠΙΩΤΗ Γ 1:16:26 1:15:02
267 190 34 20386 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΙΝΑΣ Α 1:16:30 1:14:51
268 78 19 10408 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ Γ 1:16:36 1:15:24
269 79 20 10137 JESSICA VOLBRECHT Γ 1:16:44 1:14:55
270 191 48 10305 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ Α HYDRA RUNNERS 1:16:50 1:16:47
271 80 26 10162 ΣΟΦΙΑ ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ Γ SERVIER HELLAS 1:16:51 1:16:31
272 81 12 10301 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΑΜΠΑΛΟΥΚΑ Γ ΦΛΟΓΑ 1:16:51 1:15:50
273 192 49 10188 ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Α MEDIA MARKT 1:17:17 1:16:40
274 82 11 10106 ULKER ERCETIN Γ 1:17:25 1:17:01
275 193 35 10142 ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΓΓΟΥΡΗΣ Α 1:17:27 1:16:22
276 83 27 10475 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ Γ 1:17:36 1:16:16
277 84 28 10453 ΑΔΑΜΑΝΤΙΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΔΡΕΑΔΗ Γ 1:17:37 1:16:16
278 85 8 10326 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Γ 1:17:54 1:16:16
279 86 9 10336 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ Γ 1:18:03 1:16:25
280 87 10 10367 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΚΛΑΒΟΥ Γ 1:18:03 1:16:25
281 88 13 10360 ΟΛΓΑ ΣΑΜΑΡΤΖΗ Γ 1:18:08 1:16:54
282 89 29 10452 ΝΙΚΗ ΓΑΡΟΦΑΛΑΚΗ Γ 1:18:30 1:17:57
283 194 50 10502 CHAVAO OSWALDINA Α 1:18:45 1:18:20
284 90 14 10273 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ Γ 1:18:52 1:18:16
285 91 30 10227 ΖΩΗ ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ Γ 1:19:11 1:17:59
286 92 4 10153 ΕΛΕΝΗ ΑΝΔΡΟΥΤΣΕΛΗ Γ KOLLEGIAKOI DROMEIS 1:19:21 1:18:17
287 93 5 10389 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΣΙΝΙΔΟΥ Γ 1:19:26 1:17:58
288 94 31 10497 ΧΡΥΣΑ ΑΓΑΠΗΤΟΥ Γ 1:19:35 1:19:09
289 195 22 20636 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:19:37 1:18:35
290 196 25 10300 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΑΚΟΣ Α 1:19:40 1:19:28
291 95 12 10231 ΣΟΦΙΑ ΚΑΣΤΑΝΙΔΟΥ Γ KKRT MY ATHLETE 1:19:49 1:18:52
292 197 23 10400 ΚΩΣΤΑΣ ΦΡΑΝΤΖΙΟΣ Α 1:19:52 1:19:47
293 96 15 10258 ΑΡΕΤΗ ΛΕΒΑΝΤΑΤΖΗ Γ 1:20:30 1:20:24
294 97 32 10285 ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Γ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ <<ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ>> 1:20:31 1:19:29
295 198 3 10352 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΠΟΥΛΗΣ Α 1:20:34 1:20:02
296 98 13 10355 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΡΗΝΙΟΥ Γ ΣΑΦΑΝΣ 1:20:38 1:18:59
297 99 14 10263 ΘΑΝΗ ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ Γ 1:21:18 1:20:15
298 100 33 10512 MICHAELA ZIMMERMAN Γ 1:21:19 1:20:46
299 199 30 10271 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΣ Α 1:21:39 1:19:56
300 200 31 10291 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:21:39 1:19:57
301 201 24 10396 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΕΣΤΑΣ Α 1:21:49 1:20:12
302 202 25 10146 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ Α ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ <<ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ>> 1:21:51 1:20:49
303 101 34 10511 ΕΛΕΝΗ ΛΙΑΠΗ Γ 1:21:56 1:21:24
304 203 51 10474 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Α 1:21:58 1:21:24
305 102 15 10371 ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ 1:22:15 1:20:50
306 103 35 10267 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΛΥΔΑΚΗ Γ 1:22:47 1:22:16
307 104 11 10136 ELEFTHERIA TSIAOUSI Γ 1:24:20 1:24:15
308 204 7 10404 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Α 1:24:23 1:23:55
309 105 21 10272 ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Γ 1:24:30 1:23:36
310 205 52 10513 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α 1:25:46 1:24:29
311 206 26 10354 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΣΚΟΣ Α 1:26:01 1:24:57
312 106 16 10384 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΡΟΒΑ Γ 1:26:20 1:24:44
313 207 26 10323 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ Α 1:26:23 1:25:15
314 208 27 10114 GABRIEL KAWCZAK Α TEAM MAERKISCHER KREIS, GERMANY 1:26:27 1:24:49
315 107 1 10113 MARIA KAWCZAK Γ TEAM MAERKISCHER KREIS, GERMANY 1:26:27 1:24:48
316 108 1 10104 MARTINA DAHLKE Γ TEAM MAERKISCHER KREIS, GERMANY 1:26:27 1:24:48
317 109 17 10276 ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΑΡΙΝΗ Γ 1:27:22 1:26:39
318 209 36 10356 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΙΛΟΣ Α 1:27:23 1:26:11
319 110 16 10193 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΥ Γ 1:27:37 1:26:12
320 111 12 10390 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΣΙΡΕΚΑ Γ 1:27:37 1:26:13
321 210 8 10256 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α HP RUNNING TEAM 1:27:47 1:25:57
322 211 53 10493 STEVEN SCHUIJER Α 1:27:56 1:26:38
323 212 4 10279 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΟΥΔΑΣ Α 1:28:24 1:26:36
324 112 22 20648 SUMEI WU Γ 1:28:56 1:28:20
325 113 6 10212 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Γ 1:29:30 1:28:29
326 114 2 10170 ΒΙΚΥ ΓΕΒΡΕΚΟΥ Γ 1:29:34 1:29:23
327 115 36 10476 ΑΙΜΙΛΙΑ ΚΟΝΔΥΛΗ Γ 1:29:57 1:28:32
328 213 32 10385 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΣΑΓΚΛΙΩΤΗΣ Α 1:31:20 1:29:48
329 214 54 20735 PETROS SKEVIS Α 1:31:53 1:31:07
330 116 18 10160 ΜΑΡΙΑ ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ Γ 1:33:35 1:32:13
331 215 25 10173 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:34:04 1:33:38
332 117 23 10259 ΜΑΡΙΑ ΛΕΓΑΚΗ Γ 1:34:41 1:33:04
333 118 37 10365 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΙΔΕΡΑΤΟΥ Γ MEDIA MARKT 1:34:45 1:34:09
334 119 17 10407 ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗΣΤΡΑΤΗ Γ 1:36:38 1:35:41
335 216 33 10330 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:37:39 1:35:04
336 120 24 10399 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ Γ OXYGEN FITNESS 1:37:39 1:35:04
337 121 19 10191 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΓΡΥΠΑΡΗ Γ 1:42:57 1:41:42
338 122 20 10190 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΓΡΥΠΑΡΗ Γ 1:42:58 1:41:42
339 123 18 20148 ARGYRO KATSIKADELLI Γ 2:28:20 2:26:41
340 217 34 20675 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΒΩΤΟΣ Α 2:52:49 2:52:00

-

  

 

 

 

 

 
 
 
 

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι

Αποτελέσματα