1ος Αγώνας Ορεινού Τρεξίματος «Orliakas Race» - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 1ος Αγώνας Ορεινού Τρεξίματος «Orliakas Race»

 

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ORLIAKAS ADVENTURE RACE 33 χλμ

Rank Category Gender Bib Name YOB Club Finish 33
1 M 18 35 Male 1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ 1990 SALOMON HELLAS 3:12:49.347
2 M 36 50 Male 41 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ 1975 KASIMIS TRAINING 3:24:22.357
3 M 18 35 Male 70 ΑΡΗΣ ΤΣΙΠΗΣ 1991 INOV 8 3:27:35.100
4 M 36 50 Male 206 ΝΙΚΟΣ ΚΑΛΟΦΥΡΗΣ 1973 THE NORTH FACE 3:29:15.864
5 M 18 35 Male 236 ΧΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ 1980 3:29:17.84
6 M 18 35 Male 91 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΟΥΛΑΣ 1985 KASIMIS TRAINING-INOV 8 3:32:27.4
7 M 36 50 Male 150 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΡΙΣΤΑΝΑΣ 1974 TECNICA/Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:34:30.647
8 M 18 35 Male 48 ΚΟΣΜΑΣ ΠΛΑΚΕΤΑΣ 1988 KASIMIS TRAINING INOV 8 3:37:23.494
9 M 36 50 Male 129 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΖΕΛΗΣ 1979 METSOVO URSA TEAM 3:43:9.974
10 M 36 50 Male 200 MATRAS SLAWOMIR 1973 SALOMON HELLAS 3:46:15.250
11 M 36 50 Male 79 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ 1975 ΠΛΑΤΑΝΟΔΑΣΟΣ ΣΠΑΡΜΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ 3:48:25.697
12 M 36 50 Male 209 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΩΗΣΙΔΗΣ 1916 4:0:2.84
13 M 36 50 Male 88 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1972 KASIMIS TRAINING ZAGORIN HAMMER TEAM 4:7:56.750
14 M 36 50 Male 5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ 1974 4:13:45.527
15 M 18 35 Male 83 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1990 4:13:50.437
16 M 36 50 Male 31 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΚΑΤΣΑΣ 1976 SIATISTA MOYNTAIN RUNNER 4:14:35.517
17 M 51+ Male 171 ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1963 Σ.Κ.Α. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 4:15:46.337
18 M 18 35 Male 20 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΙΤΕΝΗΣ 1981 FAETHON OLYMPUS MARATHON 4:16:0.500
19 M 18 35 Male 105 ΦΩΤΙΟΣ ΛΙΟΝΤΟΣ 1980 DEREKAS ENDURANCE COACHING 4:16:52.164
20 M 18 35 Male 121 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΡΟΥΤΗΣ 1984 Σ.Κ.Α. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 4:18:28.764
21 M 36 50 Male 144 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΟΥΠΗΣ 1969 ADVENDURE 4:19:0.607
22 M 18 35 Male 143 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΛΛΗΣ 1988 METSOVO URSA TEAM 4:19:35.217
23 M 36 50 Male 72 ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ 1979 R.E.S.P.E.C.T. 4:19:57.634
24 F 18 35 Female 6 ΛΟΡΑ ΡΕΠΣΕΝΚΟ 1980 ODLO/LASPORTIVA-OSTRACON-HAMMER 4:20:33.900
25 M 36 50 Male 221 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΛΦΑΣ 1916 4:24:5.984
26 M 36 50 Male 90 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1974 CAUCASIAN MOUNTAINEERS 4:25:17.887
27 M 36 50 Male 49 ΧΑΡΙΤΩΝ ΠΟΛΥΖΟΣ 1978 SIATISTA MOUNTAIN RUNNER 4:26:28.50
28 M 36 50 Male 130 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1970 ΟΡΘΟΒΟΥΝΙ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 4:29:52.380
29 F 36 50 Female 212 ΕΛΕΝΑ ΚΛΑΠΑΝΑΡΑ 1973 ΣΕΒΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:30:11.734
30 M 51+ Male 162 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ 1951 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:30:20.394
31 M 36 50 Male 116 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΙΩΧΟΣ 1974 Σ.Κ.Α.ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 4:31:4.384
32 M 18 35 Male 10 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΤΟΣ 1984 METSOVO URSA TEAM 4:32:21.840
33 M 51+ Male 77 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟYΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ 1959 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ 4:34:28.930
34 M 36 50 Male 186 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΣΙΟΣ 1979 4:35:56.254
35 M 36 50 Male 146 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1974 FIFTH ELEMENT 4:36:18.594
36 M 36 50 Male 11 ΘΩΜΑΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1976 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 4:37:10.620
37 M 18 35 Male 220 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΚΑΟΥΤΣΟΣ 1916 4:37:35.334
38 M 36 50 Male 189 ΜΑΡΙΟΣ ΛΥΤΣΙΚΑΣ 1972 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4:38:7.440
39 F 51+ Female 154 ΒΙΚΥ ΚΑΡΠΟΥΖΑ 1964 ADVENDURE-INOV 8 4:38:27.560
40 M 36 50 Male 142 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ 1976 ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 4:38:54.87
41 M 36 50 Male 47 ΤΑΣΟΣ ΑΔΑΜΙΔΗΣ 1976 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 4:39:43.654
42 M 36 50 Male 235 ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ 1916 4:40:47.327
43 M 36 50 Male 109 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΤΣΗΣ 1979 ΣΑΠΠΑΖ 4:41:46.477
44 M 18 35 Male 119 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΕΜΠΡΙΚΙΔΗΣ 1988 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4:42:28.510
45 M 36 50 Male 219 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1916 4:42:35.987
46 F 36 50 Female 59 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΑΡΑΤΣΑ 1974 FIFTH ELEMENT 4:42:48.884
47 M 51+ Male 100 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΑΤΣΙΟΣ 1959 ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 4:43:16.527
48 M 36 50 Male 163 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ 1971 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 4:43:59.650
49 M 51+ Male 132 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ 1956 ΑΙΝΟΣ Σ.Δ. ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 4:44:19.610
50 F 18 35 Female 66 ΣΟΦΙΑ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ 1980 FIFTH ELEMENT 4:46:17.454
51 M 36 50 Male 64 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1974 FLYING GEESE RUNNING TEAM 4:46:49.87
52 M 51+ Male 166 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΗΤΣΟΥΛΗΣ 1958 ΠΑΡΓΑ 4:49:29.687
53 M 36 50 Male 149 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ 1978 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4:50:4.997
54 M 51+ Male 158 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΟΣ 1959 ΠΑΡΓΑ 4:50:58.184
55 F 36 50 Female 92 ΤΑΝΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1977 Ο.Α.Λ.Θ. 4:51:0.10
56 M 18 35 Male 141 ΝΙΚΟΣ ΜΕΖΙΛΗΣ 1980 ELASSONA GREEN TEAM 4:52:50.360
57 M 36 50 Male 136 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1978 ELASSONA GREEN TEAM 4:52:50.970
58 M 36 50 Male 30 ΝΙΚΟΣ ΒΙΑΣΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1973 4:55:10.284
59 M 36 50 Male 45 ΤΡΥΦΩΝ ΣΙΣΚΟΣ 1965 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 4:55:41.864
60 M 36 50 Male 165 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 1973 KOURI MOUNTAIN TEAM-ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 4:55:42.724
61 M 36 50 Male 134 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ 1971 BROTHERS-TECNICA 4:56:3.694
62 M 36 50 Male 183 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ 1967 ANIMAL RIGHTS 4:56:15.727
63 M 36 50 Male 195 ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1969 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 4:56:16.70
64 M 36 50 Male 7 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑ'Ι'ΣΚΟΣ 1979 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4:57:34.147
65 M 36 50 Male 81 ΠΑΡΗΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ 1978 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 4:58:17.507
66 M 36 50 Male 68 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΤΣΗΣ 1977 FIFTH ELEMENT 4:58:44.124
67 M 36 50 Male 58 ΑΛΕΞΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1974 FIFTH ELEMENT 4:58:44.270
68 M 36 50 Male 43 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1976 4:58:48.454
69 F 18 35 Female 42 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΡΑΡΔΗ 1981 4:58:48.610
70 M 36 50 Male 208 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΙΑΓΚΑΣ 1916 4:59:0.274
71 M 18 35 Male 217 ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΚΕΣΗΣ 1916 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5:0:39.497
72 M 36 50 Male 8 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΡΙΖΟΣ 1978 5:0:54.524
73 M 36 50 Male 21 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΕΜΚΑΣ 1972 Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ-Ε.Π.Ο.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5:1:21.57
74 M 51+ Male 25 ΠΕΤΡΟΣ ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ 1961 FIFTH ELEMENT 5:2:44.424
75 M 36 50 Male 192 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΛΑΓΟΣ 1976 5:3:20.860
76 M 36 50 Male 82 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ 1973 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5:4:21.240
77 M 51+ Male 99 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΑΤΣΙΟΣ 1964 ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 5:5:1.290
78 M 36 50 Male 126 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 1973 APOLLONIO RUNNING CLUB 5:5:15.60
79 M 36 50 Male 184 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:5:19.560
80 M 36 50 Male 185 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΘΟΥΛΙΑΣ 1969 5:5:21.954
81 M 51+ Male 113 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ 1951 FIFTH ELEMENT 5:5:24.657
82 M 18 35 Male 140 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΑΖΟΥΛΗΣ 1983 5:5:37.117
83 M 18 35 Male 114 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΝΔΡΑΣ 1983 TYROLOGOS TRAINING TEAM 5:5:46.27
84 M 18 35 Male 218 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1916 5:5:56.157
85 M 36 50 Male 172 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΕΝΤΖΟΣ 1968 VORRAS ACTION 5:6:21.14
86 M 36 50 Male 60 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΤΣΙΛΗΣ 1976 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ 5:6:39.224
87 F 36 50 Female 29 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ 1978 OLYMPUS T.R.T.- ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5:6:41.350
88 M 36 50 Male 93 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 5:8:55.157
89 M 51+ Male 73 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΠΑΚΗΣ 1956 Σ.Ε.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5:11:58.794
90 M 36 50 Male 69 ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ ΜΠΑΤΑΚΟ'Ι'ΙΑΣ 1976 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5:12:16.967
91 M 36 50 Male 204 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ 1970 5:12:43.904
92 M 36 50 Male 169 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1967 5:12:54.754
93 M 36 50 Male 157 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ 1969 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5:14:12.684
94 M 36 50 Male 193 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 1976 5:14:48.247
95 M 51+ Male 177 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ 1962 ΛΙΒΕΡΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 5:14:53.887
96 M 36 50 Male 170 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΟΡΕΝΤΑΣ 1968 ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ/FIFTH ELEMENT 5:17:46.510
97 M 36 50 Male 202 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΟΥ 1976 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 5:24:14.390
98 M 18 35 Male 53 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΤΖΗΣ 1987 ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 5:24:14.827
99 M 51+ Male 112 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΑΝΟΦΡΥΔΗΣ 1960 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 5:24:45.70
100 M 18 35 Male 9 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 1985 5:26:56.434
101 M 36 50 Male 201 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ 1970 Σ.Μ.Α.ΛΑΡΙΣΑΣ 5:27:16.327
102 M 36 50 Male 131 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΑΣ 1966 CORFU MOUNTAIN TRAIL 5:27:58.350
103 F 36 50 Female 194 ΒΕΝΗ ΔΗΜΠΑΡΗ 1976 ΣΚΥΔΡΑ'Ι'ΚΟΣ 5:30:10.620
104 M 36 50 Male 124 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΙΜΟΔΕΤΗΣ 1971 APOLLONIO RUNNING CLUB 5:30:12.654
105 M 36 50 Male 86 ΣΥΜΕΩΝ ΣΑΡΗΜΑΝΩΛΗΣ 1974 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ 5:30:50.20
106 M 36 50 Male 24 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΚΟΡΔΑΣ 1972 ΚΟΖΑΝΗ MTB BEARS 5:30:57.604
107 M 36 50 Male 123 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΑΡΑΣ 1970 Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 5:32:31.850
108 M 36 50 Male 167 ΒΑΙΟΣ ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:32:33.804
109 M 36 50 Male 175 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:34:45.984
110 M 18 35 Male 139 ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ 1982 ΚΕΡΚΥΡΑ 5:34:49.687
111 M 51+ Male 38 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΜΗΝΤΖΟΣ 1964 Ε.Ο.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 5:35:32.864
112 M 18 35 Male 135 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΑΒΑΝΗΣ 1985 TYROLOGOS TRAINING TEAM 5:36:26.207
113 M 51+ Male 67 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 1963 SKORDO TEAM 5:37:4.654
114 F 36 50 Female 104 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ 1970 5:39:23.134
115 M 36 50 Male 174 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ 1975 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5:39:41.90
116 F 18 35 Female 103 ΣΟΦΙΑ ΚΡΑΝΑ 1984 5:39:46.147
117 M 36 50 Male 76 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ 1970 ALLTERRAINRUNNERS 5:40:44.637
118 M 36 50 Male 37 ΝΙΚΟΣ ΒΑΓΕΝΑΣ 1972 Ε.Ο.Σ. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 5:42:30.14
119 M 36 50 Male 182 ΣΠΥΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1966 ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 5:44:30.604
120 M 36 50 Male 173 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΖΙΩΓΟΣ 1970 CASTORUNNER TEAM 5:45:2.130
121 M 36 50 Male 122 ΣΑΚΗΣ ΚΡΑΒΑΡΗΣ 1965 Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ 5:46:21.800
122 M 51+ Male 128 ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ 1962 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5:48:3.800
123 M 36 50 Male 161 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ 1978 ΣΔΥΘ 5:48:28.747
124 M 18 35 Male 107 ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΜΟΣ 1982 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5:49:2.340
125 M 36 50 Male 12 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:49:25.297
126 M 36 50 Male 14 ΛΕΩΣΘΕΝΗΣ ΠΑΣΙΠΟΥΛΑΡΙΔΗΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:52:11.790
127 M 36 50 Male 214 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΟΓΟΛΟΣ 1916 5:53:30.817
128 M 36 50 Male 211 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ 1916 5:53:44.717
129 M 36 50 Male 108 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΓΓΟΣ 1978 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5:56:32.684
130 M 36 50 Male 198 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 1973 5:56:52.377
131 M 36 50 Male 210 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΩΚΑΣ 1916 5:57:3.94
132 M 51+ Male 54 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ 1958 ΒΛΑΣΤΗ 5:57:28.184
133 M 36 50 Male 117 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΤΣΑΜΑΚΑΣ 1971 AS STAND TALL 5:58:37.770
134 M 36 50 Male 138 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1967 6:0:23.400
135 F 36 50 Female 187 ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ 1975 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6:0:26.30
136 F 36 50 Female 196 ΙΩΑΝΝΑ ΣΙΔΕΡΗ 1975 KROMMIDAS COACHING 6:2:20.614
137 F 36 50 Female 127 ΠΑΡΘΕΝΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ 1977 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 6:2:28.557
138 M 18 35 Male 205 ΙΟΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 1984 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 6:2:28.650
139 M 51+ Male 197 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1958 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 6:2:39.234
140 M 51+ Male 224 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΥΤΑΛΗΣ 1916 6:3:12.390
141 M 36 50 Male 213 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΜΑΝΑΤΙΑΔΗΣ 1916 6:4:12.590
142 M 36 50 Male 153 ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΟΥ 1974 Σ.Κ.Α.ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 6:4:20.764
143 M 36 50 Male 156 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΡΚΟΒΙΣΤΑΣ 1974 Σ.Κ.Α.ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 6:4:24.907
144 M 18 35 Male 74 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΤΣΟΥΛΗΣ 1980 Σ.Κ.Α.ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 6:4:25.300
145 M 36 50 Male 63 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΑΜΗΣ 1977 6:8:13.394
146 M 51+ Male 23 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΝΤΖΙΔΗΣ 1952 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ 6:8:43.680
147 M 36 50 Male 18 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΡΟΥΚΑΚΗΣ 1965 THE WATERMILL CENTER 6:10:49.370
148 M 36 50 Male 207 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 1975 6:11:27.357
149 F 18 35 Female 55 ΜΕΛΙΝΑ ΦΙΝΟΥ 1985 MARATHON CLUB 6:12:13.550
150 M 51+ Male 125 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΙΑΜΟΣ 1961 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 6:14:17.904
151 M 51+ Male 148 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΡΑΚΗΣ 1957 Σ.Μ. ΛΑΡΙΣΑΣ 6:16:25.437
152 M 36 50 Male 51 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ 1970 ΠΛΑΤΑΝΟΔΑΣΟΣ ΣΠΑΡΜΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ 6:19:5.737
153 M 36 50 Male 155 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ 1968 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6:21:39.94
154 M 36 50 Male 3 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ 1978 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 6:21:57.204
155 M 36 50 Male 168 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΜΟΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:23:22.694
156 M 51+ Male 137 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΙΛΜΠΙΛΗΣ 1958 6:25:6.817
157 M 36 50 Male 26 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΣΚΗΣ 1974 FIFTH ELEMENT 6:25:7.144
158 M 36 50 Male 180 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ 1970 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6:30:39.587
159 M 51+ Male 190 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 1962 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 6:35:29.34
160 M 36 50 Male 98 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΟΜΠΙΛΗΣ 1976 KATERINI TRAIL RUNNING 6:37:55.727
161 M 18 35 Male 33 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΥΜΑΡΙΝΟΣ 1983 ALL TERRAIN RUNNERS 6:37:56.494
162 M 51+ Male 87 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΙΣΣΑΣ 1960 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 6:38:8.317
163 M 36 50 Male 145 ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΑΝΩΛΑΣ 1973 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 6:38:29.490
164 M 36 50 Male 199 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 1966 OLYMPUS T.R.T. 6:38:39.177
165 M 36 50 Male 80 ΜΑΡΚΟΣ ΤΡΟΧΟΠΟΥΛΟΣ 1968 MARKOS TEAM 6:39:46.17
166 M 51+ Male 147 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΡΑΚΗΣ 1956 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:41:58.740
167 M 36 50 Male 62 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΣΗΣ 1977 6:43:13.527
168 M 36 50 Male 61 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΣΕΡΚΕΖΟΠΟΥΛΟΣ 1972 SKORDO TEAM 6:51:21.490
169 M 51+ Male 191 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ 1963 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6:54:43.934
170 M 36 50 Male 188 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΜΒΡΑΖΗΣ 1971 7:2:17.517
171 M 51+ Male 133 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΘΕΣΗΣ 1959 7:12:45.450
172 M 36 50 Male 181 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΗΣ 1971 CORFU MOUNTAIN TRAIL 7:12:47.654
173 M 51+ Male 179 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΡΛΑΣ 1961 SCORDOREAM 7:23:37.837
174 M 36 50 Male 178 ΦΩΤΗΣ ΠΡΑΠΑΣ 1966 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 7:23:38.150
175 M 18 35 Male 28 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΒΡΙΤΣΑΣ 1981 PERFORMANCE STORE 7:24:5.340
176 M 51+ Male 95 ΝΙΚΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ 1964 Δ.Ε.Η. 7:24:13.680

ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 33 χλμ

Rank Category Gender Bib Name YOB Club Finish 33
1 F 18 35 Female 6 ΛΟΡΑ ΡΕΠΣΕΝΚΟ 1980 ODLO/LASPORTIVA-OSTRACON-HAMMER 4:20:33.900
2 F 36 50 Female 212 ΕΛΕΝΑ ΚΛΑΠΑΝΑΡΑ 1973 ΣΕΒΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:30:11.734
3 F 51+ Female 154 ΒΙΚΥ ΚΑΡΠΟΥΖΑ 1964 ADVENDURE-INOV 8 4:38:27.560
4 F 36 50 Female 59 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΑΡΑΤΣΑ 1974 FIFTH ELEMENT 4:42:48.884
5 F 18 35 Female 66 ΣΟΦΙΑ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ 1980 FIFTH ELEMENT 4:46:17.454
6 F 36 50 Female 92 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΤΑΝΙΑ 1977 Ο.Α.Λ.Θ. 4:51:0.10
7 F 18 35 Female 42 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΡΑΡΔΗ 1981 4:58:48.610
8 F 36 50 Female 29 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1978 OLYMPUS T.R.T.- ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5:6:41.350
9 F 36 50 Female 194 ΒΕΝΗ ΔΗΜΠΑΡΗ 1976 ΣΚΥΔΡΑ'Ι'ΚΟΣ 5:30:10.620
10 F 36 50 Female 104 ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1970 5:39:23.134
11 F 18 35 Female 103 ΣΟΦΙΑ ΚΡΑΝΑ 1984 5:39:46.147
12 F 36 50 Female 187 ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ 1975 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6:0:26.30
13 F 36 50 Female 196 ΙΩΑΝΝΑ ΣΙΔΕΡΗ 1975 KROMMIDAS COACHING 6:2:20.614
14 F 36 50 Female 127 ΠΑΡΘΕΝΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ 1977 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 6:2:28.557
15 F 18 35 Female 55 ΜΕΛΙΝΑ ΦΙΝΟΥ 1985 MARATHON CLUB 6:12:13.550

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18-35

Rank Category Gender Bib Name YOB Club Finish 33
1 F 18 35 Female 6 ΛΟΡΑ ΡΕΠΣΕΝΚΟ 1980 ODLO/LASPORTIVA-OSTRACON-HAMMER 4:20:33.900
2 F 18 35 Female 66 ΣΟΦΙΑ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ 1980 FIFTH ELEMENT 4:46:17.454
3 F 18 35 Female 42 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΡΑΡΔΗ 1981 4:58:48.610
4 F 18 35 Female 103 ΣΟΦΙΑ ΚΡΑΝΑ 1984 5:39:46.147
5 F 18 35 Female 55 ΜΕΛΙΝΑ ΦΙΝΟΥ 1985 MARATHON CLUB 6:12:13.550

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 36-50

Rank Category Gender Bib Name YOB Club Finish 33
1 F 36 50 Female 212 ΕΛΕΝΑ ΚΛΑΠΑΝΑΡΑ 1973 ΣΕΒΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:30:11.734
2 F 36 50 Female 59 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΑΡΑΤΣΑ 1974 FIFTH ELEMENT 4:42:48.884
3 F 36 50 Female 92 ΤΑΝΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1977 Ο.Α.Λ.Θ. 4:51:0.10
4 F 36 50 Female 29 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ 1978 OLYMPUS T.R.T.- ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5:6:41.350
5 F 36 50 Female 194 ΒΕΝΗ ΔΗΜΠΑΡΗ 1976 ΣΚΥΔΡΑ'Ι'ΚΟΣ 5:30:10.620
6 F 36 50 Female 104 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ 1970 5:39:23.134
7 F 36 50 Female 187 ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ 1975 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6:0:26.30
8 F 36 50 Female 196 ΙΩΑΝΝΑ ΣΙΔΕΡΗ 1975 KROMMIDAS COACHING 6:2:20.614
9 F 36 50 Female 127 ΠΑΡΘΕΝΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ 1977 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 6:2:28.557

5. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 51+

1 F 51+ Female 154 ΒΙΚΥ ΚΑΡΠΟΥΖΑ 1964 ADVENDURE-INOV 8 4:38:27.560

6. ΑΝΔΡΩΝ 18-35

Rank Category Gender Bib Name YOB Club Finish 33
1 M 18 35 Male 1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ 1990 SALOMON HELLAS 3:12:49.347
2 M 18 35 Male 70 ΑΡΗΣ ΤΣΙΠΗΣ 1991 INOV 8 3:27:35.100
3 M 18 35 Male 236 ΧΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ 1980 3:29:17.84
4 M 18 35 Male 91 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΟΥΛΑΣ 1985 KASIMIS TRAINING-INOV 8 3:32:27.4
5 M 18 35 Male 48 ΚΟΣΜΑΣ ΠΛΑΚΕΤΑΣ 1988 KASIMIS TRAINING INOV 8 3:37:23.494
6 M 18 35 Male 83 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1990 4:13:50.437
7 M 18 35 Male 20 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΙΤΕΝΗΣ 1981 FAETHON OLYMPUS MARATHON 4:16:0.500
8 M 18 35 Male 105 ΦΩΤΙΟΣ ΛΙΟΝΤΟΣ 1980 DEREKAS ENDURANCE COACHING 4:16:52.164
9 M 18 35 Male 121 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΡΟΥΤΗΣ 1984 Σ.Κ.Α. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 4:18:28.764
10 M 18 35 Male 143 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΛΛΗΣ 1988 METSOVO URSA TEAM 4:19:35.217
11 M 18 35 Male 10 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΤΟΣ 1984 METSOVO URSA TEAM 4:32:21.840
12 M 18 35 Male 220 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΚΑΟΥΤΣΟΣ 1916 4:37:35.334
13 M 18 35 Male 119 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΕΜΠΡΙΚΙΔΗΣ 1988 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4:42:28.510
14 M 18 35 Male 141 ΝΙΚΟΣ ΜΕΖΙΛΗΣ 1980 ELASSONA GREEN TEAM 4:52:50.360
15 M 18 35 Male 217 ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΚΕΣΗΣ 1916 5:0:39.497
16 M 18 35 Male 140 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΑΖΟΥΛΗΣ 1983 5:5:37.117
17 M 18 35 Male 114 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΝΔΡΑΣ 1983 TYROLOGOS TRAINING TEAM 5:5:46.27
18 M 18 35 Male 218 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1916 5:5:56.157
19 M 18 35 Male 53 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΤΖΗΣ 1987 ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 5:24:14.827
20 M 18 35 Male 9 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 1985 5:26:56.434
21 M 18 35 Male 139 ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ 1982 ΚΕΡΚΥΡΑ 5:34:49.687
22 M 18 35 Male 135 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΑΒΑΝΗΣ 1985 TYROLOGOS TRAINING TEAM 5:36:26.207
23 M 18 35 Male 107 ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΜΟΣ 1982 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5:49:2.340
24 M 18 35 Male 205 ΙΟΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 1984 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 6:2:28.650
25 M 18 35 Male 74 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΤΣΟΥΛΗΣ 1980 Σ.Κ.Α.ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 6:4:25.300
26 M 18 35 Male 33 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΥΜΑΡΙΝΟΣ 1983 ALL TERRAIN RUNNERS 6:37:56.494
27 M 18 35 Male 28 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΒΡΙΤΣΑΣ 1981 PERFORMANCE STORE 7:24:5.340


ΑΝΔΡΩΝ 36-50

Rank Category Gender Bib Name YOB Club Finish 33
1 M 36 50 Male 41 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ 1975 KASIMIS TRAINING 3:24:22.357
2 M 36 50 Male 206 ΝΙΚΟΣ ΚΑΛΟΦΥΡΗΣ 1973 THE NORTH FACE 3:29:15.864
3 M 36 50 Male 150 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΡΙΣΤΑΝΑΣ 1974 TECNICA/Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:34:30.647
4 M 36 50 Male 129 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΖΕΛΗΣ 1979 METSOVO URSA TEAM 3:43:9.974
5 M 36 50 Male 200 MATRAS SLAWOMIR 1973 SALOMON HELLAS 3:46:15.250
6 M 36 50 Male 79 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ 1975 ΠΛΑΤΑΝΟΔΑΣΟΣ ΣΠΑΡΜΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ 3:48:25.697
7 M 36 50 Male 209 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΩΗΣΙΔΗΣ 1916 4:0:2.84
8 M 36 50 Male 88 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1972 KASIMIS TRAINING ZAGORIN HAMMER TEAM 4:7:56.750
9 M 36 50 Male 5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ 1974 4:13:45.527
10 M 36 50 Male 31 ΧΑΡΗΣ ΠΟΛΥΖΟΣ 1976 SIATISTA MOYNTAIN RUNNER 4:14:35.517
11 M 36 50 Male 144 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΟΥΠΗΣ 1969 ADVENDURE 4:19:0.607
12 M 36 50 Male 72 ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ 1979 R.E.S.P.E.C.T. 4:19:57.634
13 M 36 50 Male 221 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΛΦΑΣ 1916 4:24:5.984
14 M 36 50 Male 90 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1974 CAUCASIAN MOUNTAINEERS 4:25:17.887
15 M 36 50 Male 49 ΧΑΡΗΣ ΓΚΑΤΣΑΣ 1978 SIATISTA MOUNTAIN RUNNER 4:26:28.50
16 M 36 50 Male 130 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1970 ΟΡΘΟΒΟΥΝΙ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 4:29:52.380
17 M 36 50 Male 116 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΙΩΧΟΣ 1974 Σ.Κ.Α.ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 4:31:4.384
18 M 36 50 Male 186 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΣΙΟΣ 1979 4:35:56.254
19 M 36 50 Male 146 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1974 FIFTH ELEMENT 4:36:18.594
20 M 36 50 Male 11 ΘΩΜΑΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1976 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 4:37:10.620
21 M 36 50 Male 189 ΜΑΡΙΟΣ ΛΥΤΣΙΚΑΣ 1972 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4:38:7.440
22 M 36 50 Male 142 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ 1976 ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 4:38:54.87
23 M 36 50 Male 47 ΤΑΣΟΣ ΑΔΑΜΙΔΗΣ 1976 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 4:39:43.654
24 M 36 50 Male 235 ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ 1916 4:40:47.327
25 M 36 50 Male 109 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΤΣΗΣ 1979 ΣΑΠΠΑΖ 4:41:46.477
26 M 36 50 Male 219 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1916 4:42:35.987
27 M 36 50 Male 163 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ 1971 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 4:43:59.650
28 M 36 50 Male 64 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1974 FLYING GEESE RUNNING TEAM 4:46:49.87
29 M 36 50 Male 149 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ 1978 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4:50:4.997
30 M 36 50 Male 136 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1978 ELASSONA GREEN TEAM 4:52:50.970
31 M 36 50 Male 30 ΝΙΚΟΣ ΒΙΑΣΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1973 4:55:10.284
32 M 36 50 Male 45 ΤΡΥΦΩΝ ΣΙΣΚΟΣ 1965 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 4:55:41.864
33 M 36 50 Male 165 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 1973 KOURI MOUNTAIN TEAM-ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 4:55:42.724
34 M 36 50 Male 134 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ 1971 BROTHERS-TECNICA 4:56:3.694
35 M 36 50 Male 183 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ 1967 ANIMAL RIGHTS 4:56:15.727
36 M 36 50 Male 195 ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1969 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 4:56:16.70
37 M 36 50 Male 7 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑ'Ι'ΣΚΟΣ 1979 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4:57:34.147
38 M 36 50 Male 81 ΠΑΡΗΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ 1978 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 4:58:17.507
39 M 36 50 Male 68 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΤΣΗΣ 1977 FIFTH ELEMENT 4:58:44.124
40 M 36 50 Male 58 ΑΛΕΞΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1974 FIFTH ELEMENT 4:58:44.270
41 M 36 50 Male 43 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1976 4:58:48.454
42 M 36 50 Male 208 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΙΑΓΚΑΣ 1916 4:59:0.274
43 M 36 50 Male 8 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΡΙΖΟΣ 1978 5:0:54.524
44 M 36 50 Male 21 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΕΜΚΑΣ 1972 Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ-Ε.Π.Ο.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5:1:21.57
45 M 36 50 Male 192 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΛΑΓΟΣ 1976 5:3:20.860
46 M 36 50 Male 82 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ 1973 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5:4:21.240
47 M 36 50 Male 126 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 1973 APOLLONIO RUNNING CLUB 5:5:15.60
48 M 36 50 Male 184 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:5:19.560
49 M 36 50 Male 185 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΘΟΥΛΙΑΣ 1969 5:5:21.954
50 M 36 50 Male 172 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΕΝΤΖΟΣ 1968 VORRAS ACTION 5:6:21.14
51 M 36 50 Male 60 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΤΣΙΛΗΣ 1976 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ 5:6:39.224
52 M 36 50 Male 93 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 5:8:55.157
53 M 36 50 Male 69 ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ ΜΠΑΤΑΚΟ'Ι'ΙΑΣ 1976 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5:12:16.967
54 M 36 50 Male 204 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ 1970 5:12:43.904
55 M 36 50 Male 169 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1967 5:12:54.754
56 M 36 50 Male 157 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ 1969 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5:14:12.684
57 M 36 50 Male 193 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 1976 5:14:48.247
58 M 36 50 Male 170 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΟΡΕΝΤΑΣ 1968 ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ/FIFTH ELEMENT 5:17:46.510
59 M 36 50 Male 202 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΟΥ 1976 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 5:24:14.390
60 M 36 50 Male 201 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ 1970 Σ.Μ.Α.ΛΑΡΙΣΑΣ 5:27:16.327
61 M 36 50 Male 131 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΑΣ 1966 CORFU MOUNTAIN TRAIL 5:27:58.350
62 M 36 50 Male 124 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΙΜΟΔΕΤΗΣ 1971 APOLLONIO RUNNING CLUB 5:30:12.654
63 M 36 50 Male 86 ΣΥΜΕΩΝ ΣΑΡΗΜΑΝΩΛΗΣ 1974 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ 5:30:50.20
64 M 36 50 Male 24 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΚΟΡΔΑΣ 1972 ΚΟΖΑΝΗ MTB BEARS 5:30:57.604
65 M 36 50 Male 123 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΑΡΑΣ 1970 Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 5:32:31.850
66 M 36 50 Male 167 ΒΑΙΟΣ ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:32:33.804
67 M 36 50 Male 175 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:34:45.984
68 M 36 50 Male 174 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ 1975 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5:39:41.90
69 M 36 50 Male 76 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ 1970 ALLTERRAINRUNNERS 5:40:44.637
70 M 36 50 Male 37 ΝΙΚΟΣ ΒΑΓΕΝΑΣ 1972 Ε.Ο.Σ. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 5:42:30.14
71 M 36 50 Male 182 ΣΠΥΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1966 ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 5:44:30.604
72 M 36 50 Male 173 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΖΙΩΓΟΣ 1970 CASTORUNNER TEAM 5:45:2.130
73 M 36 50 Male 122 ΣΑΚΗΣ ΚΡΑΒΑΡΗΣ 1965 Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ 5:46:21.800
74 M 36 50 Male 161 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ 1978 ΣΔΥΘ 5:48:28.747
75 M 36 50 Male 12 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:49:25.297
76 M 36 50 Male 14 ΛΕΩΣΘΕΝΗΣ ΠΑΣΙΠΟΥΛΑΡΙΔΗΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:52:11.790
77 M 36 50 Male 214 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΟΓΟΛΟΣ 1916 5:53:30.817
78 M 36 50 Male 211 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ 1916 5:53:44.717
79 M 36 50 Male 108 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΓΓΟΣ 1978 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5:56:32.684
80 M 36 50 Male 198 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 1973 5:56:52.377
81 M 36 50 Male 210 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΩΚΑΣ 1916 5:57:3.94
82 M 36 50 Male 117 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΤΣΑΜΑΚΑΣ 1971 AS STAND TALL 5:58:37.770
83 M 36 50 Male 138 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1967 6:0:23.400
84 M 36 50 Male 213 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΜΑΝΑΤΙΑΔΗΣ 1916 6:4:12.590
85 M 36 50 Male 153 ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΟΥ 1974 Σ.Κ.Α.ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 6:4:20.764
86 M 36 50 Male 156 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΡΚΟΒΙΣΤΑΣ 1974 Σ.Κ.Α.ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 6:4:24.907
87 M 36 50 Male 63 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΑΜΗΣ 1977 6:8:13.394
88 M 36 50 Male 18 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΡΟΥΚΑΚΗΣ 1965 THE WATERMILL CENTER 6:10:49.370
89 M 36 50 Male 207 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 1975 6:11:27.357
90 M 36 50 Male 51 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ 1970 ΠΛΑΤΑΝΟΔΑΣΟΣ ΣΠΑΡΜΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ 6:19:5.737
91 M 36 50 Male 155 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ 1968 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6:21:39.94
92 M 36 50 Male 3 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ 1978 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 6:21:57.204
93 M 36 50 Male 168 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΜΟΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:23:22.694
94 M 36 50 Male 26 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΣΚΗΣ 1974 FIFTH ELEMENT 6:25:7.144
95 M 36 50 Male 180 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ 1970 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6:30:39.587
96 M 36 50 Male 98 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΟΜΠΙΛΗΣ 1976 KATERINI TRAIL RUNNING 6:37:55.727
97 M 36 50 Male 145 ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΑΝΩΛΑΣ 1973 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 6:38:29.490
98 M 36 50 Male 199 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 1966 OLYMPUS T.R.T. 6:38:39.177
99 M 36 50 Male 80 ΜΑΡΚΟΣ ΤΡΟΧΟΠΟΥΛΟΣ 1968 MARKOS TEAM 6:39:46.17
100 M 36 50 Male 62 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΣΗΣ 1977 6:43:13.527
101 M 36 50 Male 61 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΣΕΡΚΕΖΟΠΟΥΛΟΣ 1972 SKORDO TEAM 6:51:21.490
102 M 36 50 Male 188 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΜΒΡΑΖΗΣ 1971 7:2:17.517
103 M 36 50 Male 181 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΗΣ 1971 CORFU MOUNTAIN TRAIL 7:12:47.654
104 M 36 50 Male 178 ΦΩΤΗΣ ΠΡΑΠΑΣ 1966 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 7:23:38.150

ΑΝΔΡΩΝ 51+

Rank Category Gender Bib Name YOB Club Finish 33
1 M 51+ Male 171 ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1963 Σ.Κ.Α. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 4:15:46.337
2 M 51+ Male 162 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ 1951 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:30:20.394
3 M 51+ Male 77 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟYΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ 1959 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ 4:34:28.930
4 M 51+ Male 100 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΑΤΣΙΟΣ 1959 ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 4:43:16.527
5 M 51+ Male 132 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ 1956 ΑΙΝΟΣ Σ.Δ. ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 4:44:19.610
6 M 51+ Male 166 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΗΤΣΟΥΛΗΣ 1958 ΠΑΡΓΑ 4:49:29.687
7 M 51+ Male 158 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΟΣ 1959 ΠΑΡΓΑ 4:50:58.184
8 M 51+ Male 25 ΠΕΤΡΟΣ ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ 1961 FIFTH ELEMENT 5:2:44.424
9 M 51+ Male 99 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΑΤΣΙΟΣ 1964 ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 5:5:1.290
10 M 51+ Male 113 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ 1951 FIFTH ELEMENT 5:5:24.657
11 M 51+ Male 73 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΠΑΚΗΣ 1956 Σ.Ε.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5:11:58.794
12 M 51+ Male 177 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ 1962 ΛΙΒΕΡΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 5:14:53.887
13 M 51+ Male 112 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΑΝΟΦΡΥΔΗΣ 1960 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 5:24:45.70
14 M 51+ Male 38 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΜΗΝΤΖΟΣ 1964 Ε.Ο.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 5:35:32.864
15 M 51+ Male 67 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 1963 SKORDO TEAM 5:37:4.654
16 M 51+ Male 128 ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ 1962 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5:48:3.800
17 M 51+ Male 54 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ 1958 ΒΛΑΣΤΗ 5:57:28.184
18 M 51+ Male 197 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1958 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 6:2:39.234
19 M 51+ Male 224 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΥΤΑΛΗΣ 1916 6:3:12.390
20 M 51+ Male 23 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΝΤΖΙΔΗΣ 1952 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ 6:8:43.680
21 M 51+ Male 125 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΙΑΜΟΣ 1961 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 6:14:17.904
22 M 51+ Male 148 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΡΑΚΗΣ 1957 Σ.Μ. ΛΑΡΙΣΑΣ 6:16:25.437
23 M 51+ Male 137 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΙΛΜΠΙΛΗΣ 1958 6:25:6.817
24 M 51+ Male 190 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 1962 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 6:35:29.34
25 M 51+ Male 87 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΙΣΣΑΣ 1960 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 6:38:8.317
26 M 51+ Male 147 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΡΑΚΗΣ 1956 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:41:58.740
27 M 51+ Male 191 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ 1963 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6:54:43.934
28 M 51+ Male 133 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΘΕΣΗΣ 1959 7:12:45.450
29 M 51+ Male 179 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΡΛΑΣ 1961 SCORDOREAM 7:23:37.837
30 M 51+ Male 95 ΝΙΚΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ 1964 Δ.Ε.Η. 7:24:13.680

και τα αποτελέσματα του ''PORTITSA TRAIL 7,5 χλμ

ΑΝΔΡΩΝ

Rank Category Gender BIB Name Club Finish 7.5
1 Men Male 393 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 0:38:28.590
2 Men Male 342 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΝΔΡΟΣ Σ.Κ.Α. ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0:42:33.523
3 Men Male 423 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ 0:42:38.930
4 Men Male 441 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΕΝΕΚΟΣ 0:43:48.166
5 Men Male 442 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ ΠΟΑ 0:45:40.690
6 Men Male 440 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΕΧΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:46:3.523
7 Men Male 317 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΙΑΡΑΜΠΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:46:34.140
8 Men Male 414 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ALLTERRAINRUNNERS BY DIMTHEODORAKAKOS 0:47:14.330
9 Men Male 380 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΑΝΙΤΣΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:48:23.770
10 Men Male 362 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΩΓΟΣ Σ.Κ.Α.ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 0:48:33.56
12 Men Male 347 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΟΠΛΙΑΣ FREE RUNNERS MP 0:49:31.40
13 Men Male 445 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΠΟΑ 0:49:32.660
14 Men Male 387 ΣΠΥΡΟΣ ΓΟΥΣΙΑΣ 0:49:41.590
15 Men Male 377 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΑΡΑΜΑΝΗΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 0:51:12.226
16 Men Male 434 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 0:52:20.260
17 Men Male 444 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΚΟΡΟΣ 0:52:25.386
18 Men Male 350 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΥ Σ.Κ.Α. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 0:52:44.866
19 Men Male 467 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΦΩΛΙΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:52:50.273
21 Men Male 477 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 0:53:4.876
23 Men Male 338 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:53:13.70
24 Men Male 359 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΔΡΕΛΑΣ 0:53:28.983
25 Men Male 361 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Σ.Κ.Α.ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 0:54:37.906
26 Men Male 436 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΚΟΡΔΑΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 0:54:52.86
27 Men Male 337 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:54:58.26
28 Men Male 366 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΤΣΑΣ 0:54:58.353
29 Men Male 372 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ 0:55:35.860
30 Men Male 310 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΟΥΣΙΑΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ 0:56:13.720
32 Men Male 398 ΟΡΕΣΤΗΣ ΤΣΟΝΙΔΗΣ 0:56:52.213
33 Men Male 319 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΜΠΕΡΗΣ Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:57:33.170
34 Men Male 374 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:57:41.643
35 Men Male 407 ΚΩΣΤΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΔΟΕ-ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:57:44.363
36 Men Male 473 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΩΓΟΣ ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 0:57:56.793
37 Men Male 399 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΟΥΣΙΑΣ FIFTH ELEMENT 0:58:3.453
38 Men Male 492 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΘΟΥΛΙΑΣ 0:58:9.446
40 Men Male 329 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΑΣ Σ.Ε.Ο. ΚΟΖΑΝΗΣ 0:58:26.280
41 Men Male 457 ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:58:43.416
42 Men Male 315 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:58:43.836
44 Men Male 355 ΠΕΤΡΟΣ ΣΙΩΧΟΣ Σ.Κ.Α.ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 0:59:53.320
45 Men Male 391 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΕΥΡΗΣ 1:0:22.383
46 Men Male 460 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:0:32.120
47 Men Male 504 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΟΛΙΟΣ 1:0:32.746
48 Men Male 447 ΝΙΚΟΣ ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ 1:0:39.280
49 Men Male 471 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΣΑΚΙΡΤΣΙΔΗΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:1:22.20
50 Men Male 411 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ 1:1:27.143
51 Men Male 335 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΣΧΙΖΑΣ 1:1:56.473
52 Men Male 476 ΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:1:59.566
53 Men Male 488 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 1:2:11.336
54 Men Male 396 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΟΥΡΤΣΟΣ SIATISTA MOUNTAIN RUNNER 1:2:21.76
55 Men Male 430 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 1:2:43.650
56 Men Male 321 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:3:10.300
57 Men Male 419 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΣΑΛΙΔΗΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ ( ΑΕΚ ) 1:3:11.710
58 Men Male 464 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1:3:15.256
59 Men Male 455 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΤΣΑΦΗΣ 1:3:17.760
60 Men Male 305 ΝΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:3:48.333
62 Men Male 437 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΖΙΛΙΑΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 1:4:20.176
63 Men Male 306 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:4:20.300
64 Men Male 389 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ARDASSA MOUNTAIN CLUB-ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:4:31.130
65 Men Male 381 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1:4:35.416
66 Men Male 308 ΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ OLYMPUS T.R.T. 1:4:46.383
67 Men Male 493 NAME Z 1:4:53.660
68 Men Male 339 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ 1:4:53.803
71 Men Male 353 ΚΩΣΤΑΣ ΜΩΚΟΣ Σ.Κ.Α.ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 1:6:0.973
72 Men Male 369 ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 1:6:1.193
73 Men Male 351 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΖΗΣ Σ.Κ.Α.ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 1:6:1.613
74 Men Male 458 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΖΟΥΜΕΡΚΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:6:4.193
75 Men Male 451 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΙΟΥΚΡΗΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 1:6:8.430
76 Men Male 379 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΨΑΛΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:6:30.196
78 Men Male 384 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:6:43.686
79 Men Male 334 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ 1:6:51.256
80 Men Male 375 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:6:58.380
81 Men Male 459 ΓΙΑΝΝΗΣ-ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΡΑΣ 1:6:58.866
83 Men Male 417 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΚΟΥΡΟΜΗΣΙΟΣ Ο.Σ.Σ.ΜΠΟΥΡΙΝΟΣ 1:7:37.136
84 Men Male 376 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΜΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:7:59.586
85 Men Male 390 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΑΛΗΣ 1:8:43.920
88 Men Male 415 ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΤΣΗΣ KOURKOURIKIS TRAINNING GROUP 1:9:4.290
89 Men Male 383 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ GREEN-IT 1:9:4.650
90 Men Male 425 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:9:10.823
91 Men Male 408 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΑΡΑΝΕΣ APOLLONIO RUNNING CLUB 1:9:26.960
92 Men Male 402 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΥΜΠΟΥΤΣΚΟΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 1:9:51.330
93 Men Male 482 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1:10:0.20
94 Men Male 456 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΙΟΥΖΕΠΑΣ 1:10:17.606
95 Men Male 352 ΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΙΣΟΒΟ-ΓΚΡΙΝΤΑΔΕΣ 1:10:44.430
96 Men Male 394 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΛΕΦΤΟΔΗΜΟΣ 1:11:1.440
98 Men Male 363 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΡΑΝΤΖΕΛΑΣ Σ.Κ.Α.ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 1:11:3.783
99 Men Male 328 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ 1:11:32.390
100 Men Male 413 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1:11:38.380
101 Men Male 453 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ 1:12:1.923
102 Men Male 454 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΤΟΝΟΣ 1:12:10.253
103 Men Male 302 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΛΛΗΣ 1:12:29.980
105 Men Male 340 ΣΑΒΒΑΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:12:39.890
106 Men Male 490 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1:12:50.303
107 Men Male 388 ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:13:20.503
108 Men Male 412 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1:13:25.130
112 Men Male 322 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:14:23.423
113 Men Male 421 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΓΟΥΡΗΣ CROSSFIT16 1:15:42.230
114 Men Male 424 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΟΥΛΑΣ Ο.Π.Ο.Π. 1:16:8.133
119 Men Male 348 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΡΑΛΛΑΚΗΣ 1:17:44.286
122 Men Male 326 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:18:24.633
123 Men Male 491 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΑΣ 1:19:17.220
124 Men Male 367 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΑΠΤΗΣ Σ.Κ.Α.ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 1:19:22.710
125 Men Male 354 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΠΤΗΣ Σ.Κ.Α.ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 1:19:25.116
126 Men Male 346 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1:20:58.890
130 Men Male 433 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΤΟΛΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 1:21:57.950
132 Men Male 395 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΩΛΟΣ Σ.Κ.Α.ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 1:22:36.593
133 Men Male 330 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΗΓΑΣ 1:23:16.440
134 Men Male 327 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1:23:16.880
136 Men Male 496 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΤΣΙΛΗΣ 1:24:23.93
138 Men Male 452 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΑΤΣΑΚΗΣ 1:25:43.173
141 Men Male 487 ΧΑΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1:27:51.930
143 Men Male 345 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΩΛΟΣ 1:30:4.833
146 Men Male 332 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΑΒΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:31:47.206
148 Men Male 405 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΑΝΤΗΡΑΓΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:33:16.843
150 Men Male 448 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΑΡΑΘΩΝΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 1:33:18.123
151 Men Male 429 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΥΔΗΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 1:35:52.836
152 Men Male 474 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑ'Ι'ΟΣ 1:38:8.806
153 Men Male 498 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΤΙΝΟΠΑΠΑΣ 1:38:55.230
157 Men Male 368 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΙΟΥΛΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:41:1.406
158 Men Male 505 ΒΑΣΙΛΗΣ ΙΤΤΗΣ 1:42:14.590
163 Men Male 489 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ 1:51:55.50
168 Men Male 478 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΑΚΑΚΗΣ 1:55:32.216
170 Men Male 400 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ FIFTH ELEMENT 2:19:59.383
171 Men Male 418 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΕΝΑΝΙΔΗΣ 5:35:0.583

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

11 Women Female 323 ΛΕΝΙΑ ΤΖΙΑΛΛΑ FIFTH ELEMENT 0:49:18.700
20 Women Female 349 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ BALIOTIS.NATURE TRAIL 0:52:58.716
22 Women Female 495 ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΗΤΡΟΥ 0:53:6.926
31 Women Female 316 ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ Σ.Κ.Α. ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0:56:44.430
39 Women Female 378 ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:58:20.310
43 Women Female 373 ΑΝΘΗ ΖΙΩΓΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:59:33.423
61 Women Female 428 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΛΕΞΙΟΥ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:4:0.746
69 Women Female 357 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΖΑΒΑΡΑ 1:5:15.693
70 Women Female 427 ΤΑΝΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΓΛΟΥ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:5:34.310
77 Women Female 397 ΚΟΥΛΑ ΤΣΙΦΛΙΔΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:6:33.840
82 Women Female 422 ΔΗΜΗΤΡΑ ΖΩΗ 1:7:12.580
86 Women Female 356 ΦΑΝΗ ΛΙΟΝΤΟΥ DEREKAS ENDURANCE COATHING 1:8:47.123
87 Women Female 385 ΕΛΕΝΗ ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ GREEN-IT 1:9:4.23
97 Women Female 341 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΙΚΟΠΟΛΟΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:11:2.613
104 Women Female 392 ΜΟΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΜΕΜΕΤΗ Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:12:37.360
109 Women Female 360 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ 1:13:37.170
110 Women Female 324 ΟΛΓΑ ΓΑΛΑΝΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:13:43.733
111 Women Female 307 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΑΝΤΖΙΔΟΥ 1:14:12.433
115 Women Female 426 ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ Ο.Π.Ο.Π. 1:16:8.790
116 Women Female 403 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΠΛΕΤΣΑ 1:16:52.416
117 Women Female 370 ΑΛΕΞΙΑ ΚΑΤΣΙΩΡΑ 1:17:33.140
118 Women Female 371 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΩΚΟΥ 1:17:33.530
120 Women Female 358 ΑΓΛΑ'Ι'Α ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΑΕΡΙΚΟ 1:18:9.203
121 Women Female 318 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΠΑΠΠΑ 1:18:17.536
127 Women Female 343 ΣΟΦΙΑ ΚΛΕΙΟΥΣΗ 1:20:59.306
128 Women Female 314 ΚΑΙΤΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:21:37.956
129 Women Female 333 ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΝΔΡΑΤΖΙΔΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:21:50.853
131 Women Male 506 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΥΚΟΡΕΜΠΑ 1:22:34.450
135 Women Female 409 ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΚΙΟΣΣΕ 1:24:13.560
137 Women Female 439 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΤΤΑ 1:25:17.850
139 Women Female 465 ΑΝΝΑ ΚΡΙΤΣΗ 1:26:52.440
140 Women Female 466 ΑΝΝΑ ΤΣΙΦΛΙΤΖΙΚΛΗ 1:26:53.80
142 Women Female 410 ΑΝΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1:28:1.340
144 Women Female 386 ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΕΡΙΦΗ ΠΑΡΓΑ 1:30:48.760
145 Women Female 416 ΒΑΣΩ ΤΑΣΙΩΝΗ Σ.Δ.Υ.ΠΤΟΛΕΜΑ'Ι'ΔΑΣ 1:31:46.830
147 Women Female 406 ΜΑΡΙΑ ΖΙΩΓΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:33:16.686
149 Women Female 450 ΛΥΔΙΑ ΝΙΚΟΥΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΑΡΑΘΩΝΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 1:33:17.623
154 Women Female 443 ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑ'Ι'ΔOY 1:40:3.820
155 Women Male 481 ΣΙΣΣΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1:40:33.66
156 Women Female 344 ΕΛΕΝΗ ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ 1:40:33.800
159 Women Female 336 ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ ΦΙΝΟΥ 1:43:12.920
160 Women Female 301 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΠΙΛΛΗ 1:46:17.3
161 Women Female 463 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΑΠΑΡΓΥΡΗ 1:49:49.980
162 Women Female 304 ΜΥΡΤΩ ΚΟΥΣΚΟΥΡΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:51:26.193
164 Women Female 365 ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΤΟΥΛΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:51:55.520
165 Women Female 364 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΛΟΥΒΙΔΑΚΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:52:30.896
166 Women Male 479 ΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΥ 1:55:31.530
167 Women Male 480 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕΤΡΟΥ 1:55:31.796
169 Women Female 303 ΜΑΡΙΑ ΔΑΡΓΚΙΝΗ ΚΟΜΙΤΣΑ 1:58:59.323
173 Women Male 502 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΠΕΛΤΣΙΟΥ 2:26:40.943
174 Women Female 500 NAOYMA ITTH 2:26:32.703
175 Women Female 501 ΙΩΑΝΝΑ ΙΤΤΗ 2:26:32.733

-

  

 

 

 

 

 
 
 
 

Καλεντάρι

Cardio Run 2023

Cardio Run 2023

Σεπ 19, 2023 Rate: 0.00

Αποτελέσματα