2οs Δρόμος στα μονοπάτια της ΚΝΩΣΟΥ και του ΓΙΟΥΧΤΑ - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 2οs Δρόμος στα μονοπάτια της ΚΝΩΣΟΥ και του ΓΙΟΥΧΤΑ

α/α

Ονοματεπώνυμο

Σύλλογος

κατηγορία

χρόνος

01

ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΟΦΗ

1ος γενικής

1ώρα 37΄21

02

ΣΙΛΙΓΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

ultrarunners

2ος γενικής

1ώρα49΄49

03

ΤΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

ΣΜΚ

3ος γενικής

1ώρα 51΄04

04

ΠΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

1ος 30-39

1ώρα 59΄42

05

ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΟΥΚ

1ος 40-49

2 ώρες 02΄05

06

ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΜΚ/καρδιά παι

2ος 40-49

2 ώρες02΄08

07

ΜΠΡΙΤΖΟΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛ.

ΟΥΚ

3ος 40-49

2 ώρες 02΄49

08

ΜΑΡΤΙΝΟΒΙΤΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2ος30-39

2 ώρες 03΄16

09

ΝΕΡΑΤΖΟΥΛΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3Ος 30-39

2 ώρες 04΄40

10

ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

30-39

2 ώρες 04΄49

11

ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΜΚ

40-49

2 ώρες 06΄35

12

ΣΙΝΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΧΑΝΙΑ

30-39

2 ώρες 08΄47

13

ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΣΜΚ

40-49

2 ώρες 08΄54

14

ΜΑΛΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

40-49

2 ώρες 11΄43

15

ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

1Ος 50-59

2 ώρες 11΄47

16

ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΣΜΚ

30-39

2 ώρες 13΄26

17

ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΔΑΥΙΔ

ΣΜΚ

1Ος ως 19

2 ώρες 14΄09

18

ΜΑΓΕΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ

1ος 20-29

2 ώρες 14΄21

19

ΜΠΑΛΑΔΑΚΗΣ ΗΛ.ΣΤΥΛ.

dandogs

2ος 20-29

2 ώρες 14΄33

20

ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΔΥΗ

40-49

2 ώρες 14΄57

21

ΜΠΙΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΜΚ

2ος 50-59

2 ώρες 15΄02

22

ΑΧΛΑΤΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

1η γενικής γυν

2 ώρες 15΄51

23

ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΜΚ

40-49

2 ώρες 16΄09

24

ΚΛΗΡΟΝΟΜΑΚΗΣ ΜΑΝ.

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

3ος 50-59

2 ώρες 16΄58

25

ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΔΥΡ

40-49

2 ώρες 17΄08

26

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΣΔΥΡ

50-59

2 ώρες 17’39

27

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ

30-39

2 ώρες 17’49

28

ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΜΚ

30-39

2 ώρες 19΄03

29

ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΝΑΒΟΛΕΜΑ

50-59

2 ώρες 19΄18

30

ΛΑΒΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

30-39

2 ώρες 19΄32

31

ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΚΑΡΔΙΑ ΠΑΙΔΙΟΥ

40-49

2 ώρες 19΄55

32

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ

3ος 20-29

2 ώρες 20΄00

33

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

40-49

2 ώρες21΄11

34

ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΜΚ

40-49

2 ώρες 21΄18

35

ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΥΚ

40-49

2 ώρες 22΄09

36

ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΣΜΚ

20-29

2 ώρες 22΄23

37

MOGIA IGNACIO

ΣΔΥΧ

30-39

2 ώρες 22΄42

38

FEDERSEN HELENA

GERMANY

2η γενικής γυν

2 ώρες 22΄46

39

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓ

ΣΔΥΗ

3Η γενικής

2 ώρες 23΄21

40

ΒΕΡΓΝΕΣ ΓΚΑΣ

ΣΜΚ

50-59

2 ώρες 24΄07

41

ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΡΟΥΒΑΣ

40-49

2 ώρες25΄46

42

ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΔΥΧ

40-49

2 ώρες25΄50

43

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

1η 20-29

2 ώρες26΄09

44

ΠΕΔΙΑΔΙΤΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

20-29

2 ώρες26΄26

45

ΛΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΣΜΚ

30-39

2 ώρες26’37

46

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

30-39

2 ώρες26΄49

47

ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΦΗ

40-49

2 ώρες28΄22

48

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΒΡΑΑΜ

ΚΟΜΟΤΙΝΗ

30-39

2 ώρες28΄30

49

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΔΥΧ

30-39

2 ώρες29΄49

50

ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΟΦΗ

2η 40-49

2 ώρες29’49

51

ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΟΦΗ

50-59

2 ώρες29΄58

52

ΣΟΥΛΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

30-39

2 ώρες29΄59

53

ΠΑΚΙΔΗ ΣΥΛΒΙΑ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

1η 30-39

2 ώρες32΄31

54

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΜΚ

30-39

2 ώρες34΄05

55

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠ

ΣΜΚ

40-49

2 ώρες35΄33

56

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΟΦΗ

40-49

2 ώρες36΄47

57

ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΟΦΗ

1ος 60+

2 ώρες40΄09

58

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

40-49

2 ώρες40΄47

59

ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝ

ΑΟΑΝ

40-49

2 ώρες42΄39

60

ΓΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΧΑΝΙΑ

2η 30-39

2 ώρες43΄27

61

ΑΛΕΒΥΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΜΚ

30-39

2 ώρες43΄30

62

ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡ

ΡΕΘΥΜΝΟ

40-49

2 ώρες43΄51

63

ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

30-39

2 ώρες44΄29

64

ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΧΑΝΙΑ

30-39

2 ώρες45΄30

65

ΜΠΑΤΣΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΣΜΚ

40-49

2 ώρες47΄32

66

ΛΥΡΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

30-39

2 ώρες49΄46

67

ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΜΚ

30-39

2 ώρες52΄50

68

ΣΤΑΘΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

20-29

2 ώρες53΄07

69

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

20-29

2 ώρες53΄20

70

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΣΔΥΧ

40-49

2 ώρες54΄20

71

ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

40-49

2 ώρες54΄29

72

ΜΥΛΩΝΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΣΔΥΗ

30-39

2 ώρες55΄43

73

ΜΑΜΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΟΥΚ

40-49

2 ώρες55΄44

74

ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΑΡΔΙΑ ΠΑΙΔΙ

40-49

2 ώρες56΄31

75

ΤΣΙΧΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

40-49

2 ώρες56΄35

76

ΚΑΡΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

40-49

2 ώρες57΄05

77

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Cotinos running

3η 40-49

2 ώρες57΄18

78

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

30-39

2 ώρες57΄35

79

ΠΑΠΙΑΜΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

40-49

2 ώρες57΄56

80

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΣΜΚ

40-49

2 ώρες59΄12

81

ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟ

ΣΜΚ

50-59

2 ώρες59΄40

82

ΜΠΕΤΥ ΦΛΟΡΑ

ΣΜΚ

40-49

2 ώρες59΄59

83

ΚΕΝΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

30-39

3 ώρες 00΄07

84

ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

40-49

3 ώρες03΄52

85

ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΜΚ

50-59

3 ώρες05΄05

86

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

30-39

3 ώρες07΄37

87

ΒΑΡΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ

ΑΝΑΒΟΛΕΜΑ

50-59

3 ώρες10΄31

88

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Danidogs

20-29

3 ώρες13΄08

89

ΛΟΠΙΝΕΤ ΛΟΥΚΙΑ

ΣΜΚ

40-49

3 ώρες14΄42

90

ΡΑΚΙΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΣΜΚ

40-49

3 ώρες20΄01

91

ΜΑΓΕΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ

20-29

3 ώρες25΄15

92

ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

ΟΥΚ

50-59

3 ώρες25΄29

93

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

40-49

3 ώρες25΄29

94

ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΣΜΚ

40-49

3 ώρες26΄16

95

ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

ΑΝΑΒΟΛΕΜΑ

50-59

3 ώρες28΄26

96

ΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΥΚ

40-49

3 ώρες28΄33

97

ΣΕΛΙΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

40-49

3 ώρες30΄04

98

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

40-49

3 ώρες31΄16

99

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

40-49

3 ώρες31΄31

100

ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΣΔΥΧ

40-49

3 ώρες31΄42

101

ΒΑΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

50-59

3 ώρες32΄33

102

ΣΥΛΙΓΑΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΧΑΝΙΑ

30-39

3 ώρες32΄39

103

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

ΣΜΚ

40-49

3 ώρες33΄12

104

ΜΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΣΜΚ

40-49

3 ώρες33΄32

105

ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΣΔΥΧ

40-49

3 ώρες33΄45

106

WELCH MARTIN NEIL

Chania personal

40-49

3 ώρες34΄27

107

ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΣΜΚ

30-39

3 ώρες34΄29

108

ΠΛΟΥΜΗ ΑΡΓΥΡΩ

ΣΜΚ

60+

3 ώρες34΄55

109

ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

Arial art.gr

30-39

3 ώρες35΄22

110

ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΣΙΟΥ ΖΩΗ

ΣΜΚ

40-39

3 ώρες36΄11

111

ΚΑΛΑΘΑΚΗ ΕΥΑ

ΣΜΚ

50-59

3 ώρες 39΄12

112

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗ

ΟΥΚ

50-59

3 ώρες40΄11

-

  

 

 

 

 

 
 
 
 

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι

Αποτελέσματα