8ος Αγώνας δρόμου "Κοσμάς Αιτωλός" - Αποτελέσματα

5 χλμ

 

Rank Cat. Gender BIB Name YOB Club 5km
1 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 699 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΩΝΗΣ 2006   0:18:39
2 ΑΝΔΡΕΣ>40 Male 638 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΥΚΕΣΗΣ 1982 ΣΔΙ 0:19:19
3 ΑΝΔΡΕΣ>40 Male 568 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 0:19:24
4 ΓΥΝΑΙΚΕΣ<39 Female 594 NATAΛΙΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ 2005 ΑΤΦΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 0:19:27
5 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 689 ΚΩΣΤΑΣ ΤΕΓΑΣ 2004 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0:19:39
6 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 700 ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΣΩΝΗΣ 2009   0:20:22
7 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 719 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ -   0:20:43
8 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 716 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΚΗΣ -   0:20:57
9 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 647 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΛΑΤΗΣ 2001   0:21:41
10 ΑΝΔΡΕΣ>40 Male 641 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 1971 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:21:52
11 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 670 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΥΛΙΟΣ 1992   0:21:55
12 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 577 ΝΙΚΟΣ ΚΑΛΛΙΑΚΜΑΝΗΣ 2007   0:22:21
13 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 649 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΥΖΗΘΡΑΣ 2008   0:22:44
14 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 592 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΤΣΑΡΗΣ 1984 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 0:23:06
15 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 590 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΣΟΛΑΣ 2008   0:23:31
16 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 717 ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΕΚΑΣ -   0:23:50
17 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 715 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΓΡΟΠΟΥΛΟΣ -   0:23:59
18 ΓΥΝΑΙΚΕΣ>40 Female 711 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΤΡΙΝΟΥ - ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 0:24:04
19 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 686 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΡΟΥΜΠΙΝΗΣ 1986 IRON TEAM BY SIDERIDIS 0:24:05
20 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 718 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΥΓΑΣ -   0:24:13
21 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 659 ΙΩΑΝΝΗΣ ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ 2012 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:24:24
22 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 703 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΥΦΑΝΤΗΣ 2004 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ - ΘΕΡΜΟ 0:24:30
23 ΑΝΔΡΕΣ>40 Male 696 ΝΤΑΝΙΕΛ ΤΣΕΓΚΛΑΖ 1977 ΣΔΥ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 0:24:31
24 ΓΥΝΑΙΚΕΣ>40 Female 709 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΧΑΛΑΖΙΑ -   0:24:34
25 ΑΝΔΡΕΣ>40 Male 675 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:24:51
26 ΑΝΔΡΕΣ>40 Male 687 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ 1976 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΟΣΦΠ 0:25:26
27 ΓΥΝΑΙΚΕΣ>40 Female 532 ΑΓΑΘΗ ΒΑΛΑΝΔΡΕΑ 1980 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 0:26:00
28 ΑΝΔΡΕΣ>40 Male 695 ΜΙΧΑΛΟΣ ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ 1975 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:26:02
29 ΑΝΔΡΕΣ>40 Male 653 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΑΣΚΑΓΙΑΝΝΗΣ 1972 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:26:09
30 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 707 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ -   0:26:11
31 ΑΝΔΡΕΣ>40 Male 704 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΓΚΑΣ 1969   0:27:11
32 ΓΥΝΑΙΚΕΣ<39 Female 683 ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ 1989 VILLAGE GYM FITNESS AND HEALTH 0:27:13
33 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 681 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 1990 VILLAGE GYM FITNESS AND HEALTH 0:27:15
34 ΑΝΔΡΕΣ>40 Male 667 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ 1982   0:27:17
35 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 658 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ 2009 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:26
36 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 660 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:03
37 ΓΥΝΑΙΚΕΣ<39 Female 657 ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΞΕΣΦΙΓΓΗ 2008 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:29:04
38 ΓΥΝΑΙΚΕΣ>40 Female 651 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1967 ΠΑΠΠΑΔΑΤΕΣ ΑΡΑΚΥΝΘΟΥ 0:29:13
39 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 720 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ -   0:29:41
40 ΓΥΝΑΙΚΕΣ<39 Female 550 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΑΡΑΖΑΝΑΚΗ 1992   0:29:42
41 ΑΝΔΡΕΣ>40 Male 518 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ 1980 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΓΕΙΑ ΔΡΟΜΩΝ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:30:36
42 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 557 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ 1990 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΤΜΗΜΑ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ 0:30:52
43 ΓΥΝΑΙΚΕΣ>40 Female 668 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΟΛΙΤΗ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:31:15
44 ΑΝΔΡΕΣ>40 Male 501 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1960 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:31:26
45 ΓΥΝΑΙΚΕΣ>40 Female 635 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΛΑΔΗ 1977 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:31:28
46 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 713 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ -   0:31:30
47 ΑΝΔΡΕΣ>40 Male 519 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:31:32
48 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 652 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΤΑΛΛΑΣ 1990   0:31:53
49 ΓΥΝΑΙΚΕΣ>40 Female 640 ΑΡΕΤΗ ΛΕΒΑΝΤΑΤΖΗ 1974 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:32:26
50 ΑΝΔΡΕΣ>40 Male 642 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΑΤΣΟΣ 1964 ΠΑΠΠΑΔΑΤΕΣ ΑΡΑΚΥΝΘΟΥ 0:32:28
51 ΑΝΔΡΕΣ>40 Male 665 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1972   0:32:44
52 ΓΥΝΑΙΚΕΣ<39 Female 698 ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΟΥΚΑΛΟΥ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:32:46
53 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 645 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1998   0:33:04
54 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 646 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1999   0:33:05
55 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 708 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ -   0:33:59
56 ΓΥΝΑΙΚΕΣ>40 Female 506 ΑΡΓΥΡΩ ΑΜΟΡΓΙΑΝΙΩΤΗ 1972 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:34:19
57 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 537 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΣΟΣ 1996   0:34:41
58 ΑΝΔΡΕΣ>40 Male 583 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΑΛΥΒΑΣ 1977   0:35:03
59 ΑΝΔΡΕΣ>40 Male 694 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ 1971   0:35:10
60 ΓΥΝΑΙΚΕΣ<39 Female 576 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΛΛΙΑΚΜΑΝΗ 2009   0:35:12
61 ΓΥΝΑΙΚΕΣ<39 Female 705 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΥΣΙΚΟΥ 1996 VILLAGE GYM FITNESS AND HEALTH 0:35:37
62 ΓΥΝΑΙΚΕΣ<39 Female 682 ΑΓΙΟΥΛΑ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ 1985 VILLAGE GYM FITNESS AND HEALTH 0:35:39
63 ΑΝΔΡΕΣ>40 Male 685 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1979 PENNY MARATHON 0:35:59
64 ΓΥΝΑΙΚΕΣ>40 Female 502 ΓΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 1976   0:36:14
65 ΑΝΔΡΕΣ>40 Male 544 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1958 ΚΡΗΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:36:17
66 ΓΥΝΑΙΚΕΣ>40 Female 684 ΙΟΥΛΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1971   0:36:33
67 ΓΥΝΑΙΚΕΣ>40 Female 591 ΡΟΖΑΛΙΖΑ ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ 1961 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:36:40
68 ΓΥΝΑΙΚΕΣ>40 Female 511 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1978   0:36:42
69 ΑΝΔΡΕΣ>40 Male 690 ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ 1945 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:36:52
70 ΑΝΔΡΕΣ<39 Male 664 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:53
71 ΓΥΝΑΙΚΕΣ>40 Female 674 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:38:08
72 ΓΥΝΑΙΚΕΣ<39 Female 706 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΣΤΡΟΚΩΣΤΑ -   0:39:37
73 ΑΝΔΡΕΣ>40 Male 637 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΣΚΙΝΑΣ 1964 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:42:45
74 ΓΥΝΑΙΚΕΣ<39 Female 595 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ 2005   0:43:10
75 ΓΥΝΑΙΚΕΣ>40 Female 567 ΑΡΕΤΗ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ 1957   0:43:25
76 ΑΝΔΡΕΣ>40 Male 669 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΠΟΥΛΗΣ 1951 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:43:27
77 ΓΥΝΑΙΚΕΣ<39 Female 712 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΚΟΤΣΑΛΟΥ -   0:43:44
78 ΓΥΝΑΙΚΕΣ>40 Female 710 ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΒΑΣΑΛΟΥ -   0:43:45
79 ΓΥΝΑΙΚΕΣ>40 Female 552 ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ 1960 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:44:46
80 ΑΝΔΡΕΣ>40 Male 714 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΓΑΡΗΣ -   0:44:47
81 ΓΥΝΑΙΚΕΣ<39 Female 691 ΒΑΓΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1983 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:45:35
82 ΑΝΔΡΕΣ>40 Male 566 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΝΤΖΟΣ 1967 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:46:11
83 ΓΥΝΑΙΚΕΣ>40 Female 680 ΑΝΝΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ 1969 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:52:23
84 ΓΥΝΑΙΚΕΣ>40 Female 671 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΡΑΝΑΚΗ 1965 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:52:25
85 ΓΥΝΑΙΚΕΣ>40 Female 503 ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 1965 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:01:53
86 ΓΥΝΑΙΚΕΣ>40 Female 702 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΥΛΙΓΑΔΑ 1951 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ

1:01:55

 

 

*Σημείωση:Στον αγώνα συμμετείχε με τον αριθμό 701 ο ΤΣΩΝΗΣ ΦΩΤΗΣ, ο οποίος στην κατηγορία του(άνω των 40) ήρθε πρώτος (με χρόνο 21:10), και δεν καλέστηκε από λάθος δικό μας στις απονομες ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΠΛΗΡΩΣ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ! Όμως λόγω της ανάρμοστης συμπεριφόρας του στον αγώνα( αναποδογύρισε το τραπέζι με τα έπαθλα, ενώ έβρισε με αχαρακτήριστες βωμολοχίες μέλη της οργάνωσης, τόσο αυτος οσο και η σύζυγός του, αποβάλεται εντελώς από τον αγώνα και δεν συμπεριλαμβάνεται καθόλου φυσικά στα αποτελέσματα)

 

 

10 χλμ

Rank Cat. Gender BIB Name YOB Club 10km
1 Α<29 Male 189 ΘΩΜΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΚΕΝΤΟΣ 1993 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:41:25
2 Α40-49 Male 218 ΜΠΑΜΠΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ -   0:42:11
3 Α30-39 Male 40 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ 1990 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 0:42:30
4 Α50-59 Male 17 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΡΛΕΤΟΣ 1969 ΣΔΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:43:15
5 ΓΥΝΑΙΚΕΣ>40 Female 186 ΒΗΘΛΕΕΜ ΣΑΠΙΟΥ 1981 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΕΥΣ 0:43:55
6 Α40-49 Male 173 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΞΥΖΟΓΛΟΥ 1976 RUNZONE 0:44:12
7 Α50-59 Male 177 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ 1969 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:44:44
8 Α40-49 Male 175 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1976 Γ.Α.Σ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0:45:42
9 Α30-39 Male 172 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΡΧΑΚΟΣ 1990 ΣΔΥΑ 0:46:30
10 Α40-49 Male 190 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΕΝΤΖΑΣ 1979 ΣΔΥ. ΚΟΖΑΝΗΣ 0:46:44
11 Α40-49 Male 195 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ 1979 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:47:17
12 Α40-49 Male 27 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΒΑΡΙΝΟΣ 1974 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:47:49
13 Α<29 Male 16 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1994 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:48:08
14 Α50-59 Male 143 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΡΕΚΑΣ     0:48:18
15 Α<29 Male 158 ΚΩΝΣΤΑΝΙΝΟΣ ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ     0:48:40
16 Α30-39 Male 150 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ 1986 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0:49:05
17 Α40-49 Male 156 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥΧΑΚΗΣ 1980   0:49:44
18 Α50-59 Male 72 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1970 ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΑΣ . ΑΜΗΝ 0:50:24
19 Α<29 Male 219 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ -   0:50:31
20 Α<29 Male 130 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΙΝΤΖΕΛΗΣ 1998   0:51:00
21 ΓΥΝΑΙΚΕΣ>40 Female 191 ΑΡΓΥΡΩ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1974 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 0:51:19
22 Α40-49 Male 132 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΟΣ 1977 CORFU MOUNTAIN LOVERS 0:51:22
23 Α50-59 Male 151 ΑΝΘΙΜΟΣ ΜΕΡΙΤΣΗΣ 1971 Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0:52:33
24 Α40-49 Male 161 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ 1979 Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0:52:36
25 Α50-59 Male 128 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ 1963 S.D.Y.AGRINIOU 0:52:47
26 Α>60 Male 112 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΕΛΟΣ 1958 ΣΔΥΠ 0:52:54
27 Α>60 Male 116 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΕΛΟΣ 1956 ΣΔΥΠΕΙΡΑΙΑ 0:52:56
28 Α40-49 Male 205 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΙΡΚΑΣ 1974   0:52:58
29 Α50-59 Male 170 ΘΩΜΑΣ ΝΤΕΛΛΟΣ 1967 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:53:07
30 Α40-49 Male 194 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ 1973 SMARTRUN 0:54:02
31 Α50-59 Male 123 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΕΦΑΛΑΣ 1968 SCIENCETRAINING 0:54:22
32 Α>60 Male 215 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ -   0:54:23
33 Α50-59 Male 66 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΣΑΡΙΝΗΣ     0:54:41
34 Α40-49 Male 188 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:20
35 Α50-59 Male 216 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ -   0:55:30
36 Α>60 Male 131 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1959 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:55:58
37 Α50-59 Male 178 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΣΤΡΑΣ 1969 ΤΕ 0:56:02
38 Α50-59 Male 176 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:56:43
39 Α50-59 Male 220 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΑΝΑΣ -   0:57:01
40 Α>60 Male 171 ΔΗΜ ΞΑΝΘΗΣ 1950 Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0:57:22
41 Α50-59 Male 192 ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ 1971   0:57:40
42 Α40-49 Male 160 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΛΟΔΗΜΑΣ 1976 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:58:52
43 Α50-59 Male 168 ΠΕΤΡΟΣ ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ 1964 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:59:11
44 Α>60 Male 185 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΑΛΗΣ 1954 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:59:15
45 Α40-49 Male 55 ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:59:17
46 Α30-39 Male 103 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ 1983 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:59:55
47 Α40-49 Male 187 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΙΑΣΟΣ 1981   1:00:10
48 Α<29 Male 84 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2011   1:00:13
49 Α30-39 Male 74 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1984   1:00:15
50 ΓΥΝΑΙΚΕΣ>40 Female 5 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1954 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 1:00:18
51 ΓΥΝΑΙΚΕΣ>40 Female 183 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ 1982 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:00:20
52 Α40-49 Male 180 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:00:31
53 Α40-49 Male 127 ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΚΟΚΙΟΣ 1975 ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ 1:00:47
54 Α>60 Male 198 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 1954 S.D.Y.AGRINIOU 1:01:38
55 Α50-59 Male 200 ΑΛΕΚΟΣ ΚΑΤΕΦΙΔΗΣ     1:01:41
56 Α>60 Male 214 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ -   1:01:49
57 Α50-59 Male 35 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΕΡΡΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΕΚ ΒΑΛΤΟΥ 1:02:47
58 ΓΥΝΑΙΚΕΣ>40 Female 47 ΜΑΡΙΑ ΓΚΕΚΑ 1972 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:03:52
59 Α50-59 Male 203 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ     1:03:55
60 Α40-49 Male 196 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ 1979 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:04:23
61 Α40-49 Male 165 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ 1981 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:04:37
62 Α50-59 Male 36 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ 1969 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:04:38
63 Α40-49 Male 93 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1982 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 1:04:40
64 ΓΥΝΑΙΚΕΣ<39 Female 208 ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 1984 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 1:04:40
65 Α>60 Male 153 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1958 Σ. Δ. Υ. ΑΘΗΝΩΝ 1:05:47
66 Α50-59 Male 42 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΟΣ     1:06:31
67 Α50-59 Male 163 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΕΣΗΣ 1969 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:06:35
68 Α>60 Male 21 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ 1959 S. D. ARTSS 1:07:27
69 Α30-39 Male 164 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΕΣΣΑΣ 1984 ΘΕΡΜΟΥ 1:07:42
70 Α40-49 Male 213 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΩΥΣΙΔΗΣ -   1:07:44
71 Α40-49 Male 212 ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΣΚΑΡΗΣ -   1:07:46
72 Α40-49 Male 157 ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΚΑΣ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:07:52
73 Α40-49 Male 207 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1980 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 1:08:03
74 Α50-59 Male 106 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:25
75 Α>60 Male 65 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1956 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:08:51
76 Α50-59 Male 32 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:10:08
77 Α40-49 Male 69 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ     1:10:11
78 ΓΥΝΑΙΚΕΣ<39 Female 152 ΣΤΕΛΛΑ ΤΖΑΝΗ     1:10:12
79 Α30-39 Male 87 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ 1987 BIG G COMPANY 1:10:23
80 Α>60 Male 202 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΚΟΣ     1:14:26
81 Α40-49 Male 217 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ -   1:18:01
82 Α50-59 Male 179 ΦΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:19:21
83 Α>60 Male 209 NOTIS-DEMIS ΨΑΡΡΟΣ 1958 APOLLON 1:20:24
84 Α>60 Male 204 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΟΤΡΑΣ 1955   1:26:05
85 Α30-39 Male 210 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ 1991   1:30:14
86 Α>60 Male 154 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:30:15
87 ΓΥΝΑΙΚΕΣ<39 Female 45 ΕΙΡΗΝΗ-ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1998   1:30:16

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Σάββατο, 20 Αύγουστος 2022
  • Περιοχή: Στερεά Ελλάδα
  • Τύπος: Road, Kids
  • Αποστάσεις: 5km, 10km, 1 - 5km

-

 

 

 
 
 

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι

2ο Rock & Trail Lesvos

2ο Rock & Trail Lesvos

Σεπ 30, 2022 Rate: 0.00

MYKONOS RUNNING FESTIVAL

MYKONOS RUNNING FESTIVAL

Οκτ 01, 2022 Rate: 0.00

1o Sterea Run - Lamia Night & Run 2022

1o Sterea Run - Lamia Night …

Οκτ 01, 2022 Rate: 0.00