4ος Λαϊκός αγώνας δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα του αγώνα 4ος Λαϊκός αγώνας δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας

 

RANK GENDER AGE CAT BIB NAME SEX CLUB TIME
1 1 1 225 ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ Α Γ.Σ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1:18:06
2 2 1 365 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Α ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:18:07
3 3 2 66 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΚΙΝΗΣ Α SMARTRUN 1:18:46
4 4 1 363 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:19:11
5 5 2 298 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ Α 1:19:40
6 6 3 269 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ Α 1:22:00
7 7 2 369 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ Α ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:22:51
8 8 3 253 ΝΙΚΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Α 1:23:54
9 9 4 190 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ Α 1:23:54
10 10 3 3 GEORG GANGLBAUER Α 1:24:44
11 11 4 32 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α 1:25:19
12 12 4 364 ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΕΡΕΤΖΟΥΛΗΣ Α ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:25:29
13 13 5 1 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΑΡΛΟΣ Α ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 1:26:37
14 14 5 149 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Α SMARTRUN 1:27:05
15 15 6 136 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΕΤΣΟΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1:27:05
16 16 5 143 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ Α KEXAGIAS RUNNING TEAM 1:29:58
17 17 6 264 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ Α KEXAGIAS RUNNING TEAM 1:30:36
18 18 7 192 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΟΣ Α ΣΔΥΠ 1:30:58
19 19 6 146 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΚΟΛΑΣ Α SMART RUN 1:31:05
20 20 7 347 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΜΠΙΛΑΣ Α ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:31:07
21 21 8 241 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Α 1:32:28
22 1 1 179 ΘΕΩΝΗ ΛΟΥΒΗ Γ ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 1:32:38
23 2 1 291 ΒΗΘΛΕΕΜ ΣΑΠΙΟΥ Γ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:32:50
24 22 8 301 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΥΛΕΛΕΣ Α 1:33:19
25 23 7 220 ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΥΡΑΣ Α 1:33:42
26 24 9 367 ΠΑΥΛΟΣ ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ Α ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:33:49
27 25 8 368 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ Α ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:33:49
28 26 9 107 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ Α 1:34:12
29 27 9 271 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:34:30
30 28 10 275 ΑΓΙΣ ΠΙΣΧΟΣ Α 1:34:34
31 29 11 310 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Α 1:34:55
32 30 12 125 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Α SNAILS RUNNING TEAM 1:34:55
33 31 10 13 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:34:59
34 32 11 200 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΥΡΙΚΑΣ Α 1:35:26
35 33 12 22 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Α ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:35:31
36 34 13 86 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:35:42
37 35 13 105 ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:36:02
38 36 14 111 ΦΩΤΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Α Σ.Δ.Υ.ΠΑΤΡΑΣ 1:36:24
39 37 14 166 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΡΙΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΠΑΤΡΩΝ 1:36:26
40 38 15 150 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Α ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:36:45
41 39 1 134 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ Α SENDYSMOS ELLINON BATRAX/PON 1:37:07
42 40 16 4 HAMED PEYRAVI Α 1:37:13
43 41 10 56 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α Σ.Μ.ΑΧ. ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:37:15
44 42 17 222 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α 1:37:50
45 43 2 11 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:38:07
46 44 15 116 GEORGE ΚΑΝΑΚΗΣ Α CHAIDARI IS RUNNING 1:38:22
47 45 18 294 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΝΟΥΡΗΣ Α 1:38:23
48 46 19 113 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΤΟΣ Α 1:38:26
49 47 16 316 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:38:30
50 48 17 178 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΝΟΣ Α 1:38:34
51 49 18 51 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:38:36
52 50 3 247 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ Α Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:38:39
53 51 19 147 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΟΚΩΣΗΣ Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:38:42
54 52 20 211 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥΡΙΚΗΣ Α ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:39:13
55 53 20 27 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΝΤΑΡΑΚΗΣ Α Σ.Μ.ΑΧ. ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:39:27
56 54 21 21 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Α ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:39:31
57 55 21 112 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΠΟΔΑΣ Α 1:39:37
58 56 22 238 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Α Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 1:40:24
59 57 22 14 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ Α 1:41:27
60 58 11 126 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α TRI-ADDICT/PELOPAS PATRWN 1:41:29
61 59 23 64 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΕΡΛΕΣ Α ΦΛΩΓΑ 1:41:30
62 60 4 312 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΠΟΛΑΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ 1:41:44
63 61 24 42 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΔΟΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ 1:42:01
64 62 12 127 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Α ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 1:42:12
65 63 25 371 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ Α ΟΡΣΙΠΠΟΣ 1:42:23
66 64 26 103 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Α 1:42:24
67 65 27 99 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:42:33
68 66 28 110 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ Α ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 1:43:20
69 67 13 283 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΖΟΣ Α ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 1:43:26
70 68 5 235 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΔΥΠ 1:44:04
71 69 29 281 ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΕΜΜΑΣ Α 1:44:06
72 70 6 257 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ Α ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1:44:23
73 71 14 370 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΑΝΤΡΙΦΑΣ Α ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:44:25
74 72 7 175 ΠΑΥΛΟΣ ΛΕΚΚΑΣ Α 1:44:29
75 73 1 60 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΑΤΖΩΝΑΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:44:32
76 74 23 142 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ-ΦΛΟΓΑ 1:44:33
77 75 24 204 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:45:00
78 76 30 96 ΚΩΣΤΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ Α ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 1:45:14
79 77 15 308 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:45:31
80 78 31 209 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΚΑΣ Α 1:45:34
81 3 1 25 ΒΙΒΗ ΒΑΓΕΝΑ Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 1:45:51
82 79 25 223 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α 1:45:54
83 80 8 290 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α 1:46:13
84 4 2 38 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ Γ ORAMA 1:46:14
85 81 9 44 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΑΒΑΛΑΣ Α ΑΠΟΛΛΩΝ 1:46:17
86 82 32 79 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:46:22
87 83 33 151 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Α 1:46:32
88 84 10 339 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ Α 1:46:36
89 85 34 248 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α Σ.Δ.Υ.ΑΘΗΝΩΝ 1:46:45
90 86 16 285 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ Α 1:47:07
91 87 35 58 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:47:08
92 88 17 276 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΥΛΙΟΣ Α ΣΔΥΑ 1:47:23
93 89 36 203 ΔΟΞΗΣ ΜΗΛΙΔΑΚΗΣ Α 1:47:36
94 90 11 218 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:47:44
95 91 37 184 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΖΑΡΑΚΙΩΤΗΣ Α ΠΑΡΚΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 1:47:50
96 92 26 17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:47:56
97 93 38 254 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Α ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΙΣ 1:48:11
98 94 27 373 ΚΙΟΣΙΑ ΜΑΡΣΕΛ Α 1:48:34
99 5 2 348 ΛΙΑΝΑ ΧΑΣΙΩΤΗ Γ SNAILS RUNNING TEAM 1:48:39
100 95 12 356 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΑΧΟΣ Α ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 1:48:45
101 96 28 122 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΝΟΝΗΣ Α 1:48:49
102 97 13 206 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΙΣΙΧΡΟΝΗΣ Α Σ.Μ.ΑΧ. ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:48:49
103 98 14 75 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:49:19
104 99 29 351 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Α LEPANTO 1:49:26
105 100 1 242 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:43
106 101 39 228 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΤΑΟΥΣΙΑΝΗΣ Α Σ.Μ.ΑΧ. ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:49:46
107 102 40 152 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΟΝΤΟΣ Α 1:50:21
108 103 41 62 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΚΑΤΖΟΥΝΑΣ Α ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ 1:50:28
109 6 3 5 PASCALE TERLAAK Γ AΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:50:31
110 7 2 375 ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Γ MARATHON TEAM 1:50:47
111 104 42 234 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:51:00
112 105 30 205 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΤΣΑΚΟΣ Α 1:51:02
113 106 18 130 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Α 1:51:10
114 107 43 214 ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΚΑ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:51:13
115 108 31 201 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:51:28
116 109 44 239 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΟΥΣΗΣ Α 1:51:35
117 110 15 372 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΣΤΑΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1:51:44
118 111 45 255 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Α 1:51:45
119 112 46 299 ΗΛΙΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Α 1:51:50
120 113 47 124 ΒΛΑΣΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:52:28
121 114 32 286 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΥΦΑΓΑΛΑΣ Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:52:30
122 115 33 270 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΑΡΟΥΔΗΣ Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:52:29
123 116 16 36 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΕΡΓΑΝΕΛΑΚΗΣ Α 1:52:33
124 117 19 72 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΤΣΑΣ Α 1:53:03
125 118 48 8 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Α MANIACS 1:53:21
126 119 49 265 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ Α LEPANTO 1:53:33
127 8 4 167 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΥΠΡΙΟΥ Γ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:53:37
128 120 34 350 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α ΕΤΑ - IKMF 1:53:50
129 121 2 329 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ Α ΣΔΥΑ 1:53:52
130 122 50 109 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΙΤΣΙΔΗΣ Α 1:54:58
131 123 17 45 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ Α ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:55:08
132 9 3 28 ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ Γ ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 1:56:46
133 10 5 85 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Γ 1:56:48
134 124 35 274 ΑΡΗΣ ΠΙΣΤΟΛΑΣ Α 1:56:51
135 125 36 323 ΘΩΜΑΣ ΤΟΥΝΤΑΣ Α LEPANTO RUNNERS 1:56:59
136 11 3 34 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Γ CHAIDARI IS RUNNING 1:57:05
137 12 1 260 ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ 1:57:08
138 13 2 262 ΜΑΙΡΗ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ Γ 1:57:11
139 126 37 50 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α 1:57:27
140 127 18 82 ΠΑΥΛΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Α ΣΔΥΑ 1:57:28
141 128 19 295 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΙΟΥΤΗΣ Α Α.Σ.Σ.ΤΥΦΛΩΝ 1:57:28
142 14 4 229 ΙΩΑΝΝΑ ΝΤΕΒΕΝΤΖΗ Γ ΣΔΥΑ 1:57:29
143 129 51 330 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:57:29
144 130 38 327 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Α Σ.Δ.Υ. ΠΑΤΡΑΣ 1:57:41
145 131 20 380 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΡΩΝΗΣ Α 1:57:44
146 132 52 349 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΨΑΣ Α 1:57:45
147 133 53 210 ΜΑΡΙΟΣ ΜΟΥΚΑΣ Α 1:57:47
148 134 39 164 ΑΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗΣ Α 1:57:46
149 135 21 379 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΡΩΝΗΣ Α 1:57:54
150 136 40 77 ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α LEPANTO RUNNERS 1:58:05
151 137 41 322 ΗΛΙΑΣ ΤΟΛΙΑΣ Α DEMOKRITOS RUNNING TEAM 1:58:13
152 138 54 49 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α 1:59:03
153 15 6 67 ΜΑΡΙΑ ΓΚΟΤΣΗ Γ 1:59:21
154 139 20 48 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ Α 1:59:31
155 140 55 78 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΣΑΣ Α 1:59:32
156 141 42 345 ΣΠΥΡΟΣ ΧΑΡΑΤΖΑΣ Α 1:59:35
157 142 21 304 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ Α Τ Τ Τ 1:59:55
158 143 56 288 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΚΚΑΣ Α 2:00:37
159 144 43 245 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α DEMOKRITOS RUNNING TEAM 2:00:47
160 145 57 334 ΧΑΡΗΣ ΤΣΙΟΤΑΣ Α 2:00:47
161 146 58 251 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α 2:01:26
162 147 22 7 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2:01:28
163 148 44 131 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ Α 2:01:42
164 16 4 176 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΕΡΙΟΥ Γ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:01:42
165 149 23 154 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΣΣΑΡΑΣ Α 2:01:44
166 150 59 76 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α 2:01:45
167 17 5 216 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΠΑΡΔΑΚΗ Γ 2:01:48
168 151 24 137 ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΤΣΑΒΗΣ Α HYDRA RUNNERS 2:01:52
169 152 45 180 ΑΡΓΥΡΗΣ ΛΟΥΚΑΤΟΣ Α 2:02:07
170 18 7 194 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΡΙΝΟΥ Γ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:02:19
171 153 60 198 ΗΛΙΑΣ ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:02:20
172 154 46 221 ΗΛΙΑΣ ΜΠΟΥΡΔΑΛΑΣ Α 2:02:22
173 155 25 47 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:02:29
174 156 47 89 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΛΟΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:02:29
175 157 22 162 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ Α 2:02:46
176 158 61 121 ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Α 2:02:49
177 19 8 236 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ Γ 2:03:15
178 159 3 169 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΓΙΟΣ Α ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ Δ.Ε.ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ 2:03:16
179 160 26 196 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΣΟΥΡΑΣ Α Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:03:29
180 161 62 23 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 2:03:46
181 162 27 282 ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ Α 2:03:58
182 163 28 19 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:03:58
183 164 63 280 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΑΠΠΟΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:03:58
184 165 29 374 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΟΥΚΑΣ Α ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2:04:06
185 166 30 69 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΙΝΤΕΛΑΣ Α 2:04:21
186 167 31 261 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α 2:04:23
187 168 48 202 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΝΥΧΤΑΣ Α 2:04:41
188 20 9 306 ΕΛΕΝΗ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Γ 2:04:41
189 169 49 53 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΣ Α SNAILS RUNNING TEAM 2:04:44
190 21 10 336 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΡΟΥ Γ 2:04:47
191 170 50 307 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΑΒΛΙΩΤΗΣ Α 2:04:56
192 171 51 199 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΤΙΣ Α 2:04:57
193 172 23 177 ΜΑΡΙΟΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α ΟΣΛ 2:05:24
194 173 64 128 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ Α 2:05:28
195 174 52 160 ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΟΥΡΤΗΣ Α 2:05:36
196 175 53 70 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΙΑΣ Α 2:05:48
197 176 4 303 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ 2:06:22
198 177 32 120 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Α 2:06:56
199 22 5 90 ΕΛΕΝΗ ΔΡΑΓΩΝΑ Γ 2:06:58
200 178 65 233 ΝΕΛΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Α 2:07:39
201 179 33 343 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ Α 2:07:54
202 180 24 15 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α 2:07:58
203 181 66 208 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΣΧΟΒΟΣ Α 2:08:10
204 23 11 224 ΡΟΥΛΑ ΠΡΟΚΟΠΗ Γ 2:08:16
205 182 34 74 ΕΠΙΚΟΥΡΟΣΑΝ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:08:49
206 24 6 300 ΛΕΝΑ ΣΟΓΙΑ Γ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2:08:52
207 183 54 378 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α 2:09:12
208 25 12 24 ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Γ ΦΙΔΕΙΠΙΔΗΣ 2:09:12
209 184 25 195 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΜΑΡΤΑΡΑΣ Α 2:09:20
210 185 55 317 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΚΝΟΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:09:25
211 26 6 155 ΜΑΡΙΝΑ ΚΟΥΒΑΡΑ Γ 2:09:35
212 27 3 193 ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ Γ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:10:05
213 186 67 118 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΝΕΛΛΗΣ Α 2:10:10
214 28 7 10 ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Γ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2:10:57
215 187 26 353 ΣΠΥΡΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α 2:11:18
216 29 7 2 ΦΑΝΗ ΚΟΣΤΟΛΕΤΟΥ Γ 2:11:35
217 188 56 292 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ Α 2:11:56
218 189 35 326 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Α 2:12:17
219 190 68 140 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ Α 2:12:17
220 191 36 246 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Α 2:12:17
221 30 8 173 ΧΡΥΣΑ ΛΑΟΥΔΗ Γ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:12:34
222 31 9 144 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΛΑΔΗ Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2:13:02
223 192 57 263 ΑΛΕΞΙΟΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α 2:13:21
224 193 58 366 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΡΩΔΗΣ Α ΦΛΟΓΑ 2:13:32
225 194 69 278 ΝΙΚΟΣ ΠΡΕΑΡΗΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:14:44
226 195 70 187 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΡΗΣ Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:14:50
227 196 59 88 ΦΩΤΗΣ ΔΟΥΒΡΗΣ Α ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 2:15:11
228 197 71 148 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ Α 2:15:40
229 32 13 63 ΜΑΡΙΑ ΓΚΕΚΑ Γ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:16:01
230 198 37 84 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:16:03
231 199 60 158 ΦΩΤΗΣ ΚΟΥΛΗΣ Α LEPANTORUNERS 2:16:36
232 200 27 65 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΙΚΑΣ Α ΟΣΛ 2:16:37
233 201 28 95 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΡΚΑΔΑΣ Α 2:16:49
234 33 8 377 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΣΑΦΟΥ Γ 2:17:08
235 34 9 359 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΡΙΨΑ Γ 2:17:48
236 202 38 226 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ^ ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΑΓΥΙΑΣ 2:17:50
237 35 10 358 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ Γ 2:17:53
238 203 61 293 ΝΙΚΟΣ ΣΙΝΕΓΑΛΙΑΣ Α 2:17:59
239 204 72 41 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ Α ΠΑΡΚΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 2:18:07
240 205 73 171 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Α Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 2:18:36
241 36 14 80 ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ Γ KEXAGIAS RUNNING TEAM 2:18:50
242 206 29 101 ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ Α 2:19:44
243 37 15 183 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΥΚΟΥΡΑ Γ 2:19:47
244 207 74 268 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Α 2:20:12
245 38 11 333 ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΣΙΟΛΗ Γ LEPANTO - ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2:20:22
246 39 12 26 ΣΤΕΛΛΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ Γ RUNNING MOTHERS 2:04:46
247 208 39 135 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΧΑΛΙΑΣ Α LEPANTO - ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2:20:22
248 40 16 197 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ Γ 2:20:44
249 41 17 284 ΕΛΕΩΝΟΡΑ ΡΟΣΣΗ Γ HYDRA RUNNERS 2:20:49
250 209 75 115 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Α 2:20:49
251 210 2 30 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α LEPANTO RUNNERS 2:22:18
252 211 62 87 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α 2:23:28
253 212 5 219 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΠΟΝΕΛΗΣ Α 2:23:37
254 213 40 54 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΤΗΣ ΑΓΥΙΑΣ 2:24:18
255 214 76 165 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΑΚΟΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:24:46
256 42 13 311 ΦΡΟΣΩ ΣΤΑΜΟΥΛΟΥ Γ 2:24:49
257 43 14 170 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΜΠΡΕΛΗ Γ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:24:51
258 215 77 57 ΡΕΝΟΣ ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:24:51
259 216 63 161 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 2:25:51
260 217 78 132 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΠΑΠΠΑΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:26:46
261 218 79 207 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α 2:27:05
262 219 80 215 ΗΛΙΑΣ ΜΠΑΚΑΛΗΣ Α Σ.Δ.Υ.Π. 2:27:34
263 44 15 181 ΕΥΗ ΛΟΥΚΑΤΟΥ Γ 2:27:51
264 220 6 188 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ Α 2:28:00
265 221 7 302 ΤΑΚΗΣ ΣΠΑΘΑΡΗΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:28:14
266 45 18 227 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Γ 2:29:51
267 222 64 93 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΡΜΙΔΗΣ Α 2:31:53
268 223 65 55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α 2:33:34
269 46 16 297 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΚΟΥΛΑ Γ 2:34:33
270 47 17 376 ΑΝΝΑ ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ Γ 2:34:34
271 224 81 217 ΣΤΡΑΤΟΣ ΜΠΑΧΑΡΗΣ Α 2:35:31
272 225 82 230 ΣΠΥΡΟΣ ΝΤΙΛΗΣ Α 2:37:53
273 226 41 289 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΑΜΙΟΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:41:32
274 227 30 279 ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΑΜΠΑΒΙΛΑΣ Α 2:43:04
275 228 3 232 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΞΥΓΚΟΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:52:15
276 48 18 114 ΓΩΓΩ ΚΑΛΥΒΑ Γ 2:53:35
277 49 4 106 ΡΕΝΑ ΙΟΡΔΑΝΟΥ Γ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:55:53
278 50 10 91 ΙΟΛΗ ΔΩΔΗ Γ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:55:55
279 229 42 92 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΩΔΗΣ Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:56:00
280 230 31 305 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 2:56:34
281 231 66 104 ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Α 2:56:37
282 232 8 172 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΥ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:59:30
283 233 43 332 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:59:31

-

  

 

 

 

 

 
 
 
 

Καλεντάρι

Cardio Run 2023

Cardio Run 2023

Σεπ 19, 2023 Rate: 0.00

Αποτελέσματα