Ηλιάκειος Δρόμος (7,5 χλμ) & Βενιζέλειος ημιμαραθώνιος- Αποτελέσματα

Αποτελέσματα των αγώνων Ηλιάκειος Δρόμος (7,5 χλμ) & Βενιζέλειος ημιμαραθώνιος

Ηλιάκειος Δρόμος (7,5 χλμ)

RANK GENDER AGE CAT BIB NAME SEX CLUB TIME CLEAR TIME
1 1 1 1513 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΟΛΑΚΗΣ Α ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0:23:33 0:23:31
2 2 1 425 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΑΚΗΣ-ΚΑΖΑΝΗΣ Α KOTINOS RUNNING TEAM 0:24:09 0:24:06
3 3 2 1512 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ Α ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0:26:15 0:26:02
4 4 3 197 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΓΙΑΝΟΣ Α ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ TEAM 0:26:52 0:26:49
5 1 1 1504 ΝΙΚΗ ΠΕΡΡΑΚΗ Γ ΚΥΔΩΝ 0:27:31 0:27:25
6 5 1 1541 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΙΑΡΑΣ Α 0:28:32 0:28:23
7 2 1 489 ΝΑΝΤΙΑ ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗ Γ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ-SMART RUN 0:28:46 0:28:43
8 6 1 414 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ Α 0:29:38 0:29:35
9 7 4 276 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ Α 0:30:48 0:30:32
10 8 2 258 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΙΤΖΕΣ Α Σ.Μ.Κ. 0:30:51 0:30:45
11 9 2 217 ΜΑΝΟΣ ΔΡΑΚΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 0:31:01 0:30:57
12 10 3 497 ΜΑΝΟΣ ΓΡΥΦΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 0:31:10 0:31:07
13 11 3 436 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΗΣ Α KOTINOS RUNNING TEAM 0:31:15 0:31:00
14 12 4 1517 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΣ Α ΣΔΥΗ 0:31:17 0:31:03
15 13 5 499 ΜΙΝΩΣ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 0:31:41 0:31:32
16 14 4 1545 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΑΚΗΣ Α ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 0:31:47 0:31:39
17 15 6 202 IGNACIO MOYA Α ΣΔΥΧ 0:32:23 0:32:20
18 16 5 1514 ΗΛΙΑΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΠΑΛΑΔΑΚΗΣ Α 0:32:27 0:32:20
19 3 1 344 ΑΘΗΝΑ ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗ Γ ΛΥΚΕΙΟ 0:32:29 0:32:27
20 17 2 488 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΑΚΑΣ Α 0:32:45 0:32:40
21 18 5 1565 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 0:32:48 0:32:41
22 19 7 186 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΤΩΝΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 0:32:52 0:32:40
23 20 1 188 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΔΥΧ 0:32:52 0:32:37
24 21 2 187 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΑΡΗΣ Α 0:32:52 0:32:37
25 22 8 218 ΑΛΕΞΗΣ ΔΩΡΗΣ Α 0:33:07 0:32:54
26 23 9 287 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α 0:33:10 0:32:56
27 24 10 437 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ Α KOTINOS RUNNING TEAM 0:33:11 0:32:56
28 4 1 243 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΥΚΑΚΗ Γ ΣΔΥΧ 0:33:11 0:33:09
29 25 6 1563 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΛΙΤΑΚΗΣ Α 0:33:15 0:33:10
30 26 3 1507 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ Α 0:33:38 0:33:21
31 5 2 137 ΜΕΛΙΝΑ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ Γ 0:33:39 0:33:36
32 27 1 394 ΑΡΗΣ ΜΟΥΝΤΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Α 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:33:47 0:33:40
33 28 6 201 ENDUARDUS CONRAND Α 0:33:50 0:33:44
34 29 11 195 ANTHONY MATHEUS Α 0:33:51 0:33:35
35 30 12 1549 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΔΥΧ 0:33:56 0:33:46
36 31 13 194 JEREMY LYON Α 0:34:05 0:33:51
37 32 14 242 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΑΞΗΣ Α 0:34:20 0:34:13
38 33 7 277 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΓΟΥΡΟΜΑΛΛΗΣ Α 0:34:26 0:34:21
39 34 3 415 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΜΑΝΤΩΝΑΝΑΚΗΣ Α 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 0:34:28 0:34:24
40 35 4 244 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΥΚΑΚΗΣ Α 0:34:36 0:34:32
41 6 3 206 ΑΝΤΖΕΛΑ ΑΡΚΑΛΑΚΗ Γ Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 0:34:38 0:34:35
42 36 15 449 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Α 0:34:43 0:34:33
43 37 16 1552 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Α ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙΟΥ 0:34:43 0:34:31
44 7 4 493 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΚΟΥΛΑ Γ ΣΔΥΧ 0:34:50 0:34:46
45 38 8 246 ΕΦΡΑΙΜ ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ Α 0:35:00 0:34:45
46 39 17 216 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Α 0:35:08 0:34:55
47 40 18 270 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α ΣΔΥΧ 0:35:21 0:35:09
48 41 5 1502 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ Α 0:35:24 0:35:21
49 42 19 238 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ Α 0:35:43 0:35:33
50 43 9 253 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΛΑΜΟΣ Α 0:35:43 0:35:28
51 44 10 267 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ Α 0:35:49 0:35:35
52 45 20 263 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Α ΣΔΥΧ 0:35:54 0:35:37
53 46 21 1567 ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α 0:35:58 0:35:47
54 8 2 423 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ Γ KOTINOS RUNNING TEAM 0:35:58 0:35:48
55 9 2 490 ΕΦΗ ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗ Γ 0:36:02 0:35:47
56 10 3 259 ΜΑΡΙΑ ΜΠΙΤΙΡΙΝΗ Γ 0:36:15 0:36:09
57 11 5 299 ΕΛΕΝΗ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Γ 0:36:20 0:36:16
58 47 4 413 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΛΤΑΔΑΚΗΣ Α 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 0:36:29 0:35:54
59 48 22 205 ΧΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α 0:36:37 0:36:29
60 49 11 1536 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Α 0:36:46 0:36:23
61 50 7 407 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΤΟΥΚΑΚΗΣ Α 0:36:48 0:36:38
62 51 23 237 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Α ΕΟΣ ΧΑΝΙΩΝ 0:36:54 0:36:40
63 52 8 1557 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Α 0:36:56 0:36:40
64 53 6 463 ΙΑΣΟΝΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 0:37:01 0:36:54
65 54 7 1546 ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ Α 0:37:06 0:37:03
66 55 24 1518 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΛΕΜΙΚΙΑΡΑΚΗΣ Α ΣΔΥΗ 0:37:11 0:37:07
67 56 25 1543 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΛΙΟΝΑΚΗΣ Α 0:37:12 0:36:58
68 57 12 464 ΙΑΣΟΝΑΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ Α 0:37:14 0:37:07
69 58 26 450 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΝΙΔΑΚΗΣ Α 0:37:14 0:37:07
70 59 13 296 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΛΟΥΔΑΚΗΣ Α 0:37:14 0:37:01
71 60 8 215 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α 0:37:25 0:37:19
72 61 27 290 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΙΝΑΡΑΚΗΣ Α 0:37:27 0:37:21
73 62 9 220 ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ Α 0:37:30 0:37:18
74 63 28 1564 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΗΦΑΚΗΣ Α 0:37:36 0:37:21
75 64 14 196 KELLY MILLER Α 0:37:45 0:37:30
76 65 15 229 ΚΩΣΤΑΣ ΚΝΑΦΑΚΗΣ Α 0:37:55 0:37:40
77 66 1 269 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΛΙΑΚΟΣ Α 0:38:04 0:37:56
78 12 6 271 ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ Γ 0:38:11 0:38:06
79 67 16 198 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΜΙΣΑΚΗΣ Α 0:38:13 0:37:57
80 68 9 255 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΜΑΤΑΚΗΣ Α 0:38:17 0:38:03
81 69 10 234 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ Α 0:38:33 0:38:21
82 70 29 460 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΔΑΜ Α 0:38:35 0:38:21
83 71 30 224 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΣΤΙΚΟΓΛΟΥ Α ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 0:38:36 0:38:22
84 72 11 483 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ Α 0:38:37 0:38:31
85 73 2 480 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΖΑΝΑΚΗΣ Α 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:38:47 0:38:40
86 74 10 210 ΙΩΣΗΦ ΒΑΤΣΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 0:38:54 0:38:49
87 75 31 298 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ Α 0:38:58 0:38:32
88 76 3 397 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Α 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:39:00 0:38:40
89 77 12 1529 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΥΛΛΙΓΑΡΔΟΣ Α 0:39:02 0:38:44
90 78 32 294 ΚΩΣΤΑΣ ΤΥΡΟΒΟΛΑΣ Α 0:39:03 0:38:53
91 79 33 1551 ΤΙΜΟΣ ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ Α 0:39:12 0:39:07
92 80 17 1519 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ Α ΣΔΥΗ 0:39:22 0:39:07
93 13 1 232 ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ Γ PALMOS 0:39:24 0:39:20
94 14 3 226 ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΛΙΤΣΑΚΗ Γ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑ 0:39:25 0:39:05
95 81 13 1524 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΤΕΚΑΚΗΣ Α 0:39:27 0:39:13
96 82 5 369 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΑΧΟΛΗΣ Α 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 0:39:27 0:38:51
97 83 14 427 NEIL WELCH-MARTIN Α KOTINOS RUNNING TEAM 0:39:31 0:39:24
98 84 18 1556 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ Α 0:39:33 0:39:28
99 85 34 1520 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Α ΣΔΥΗ 0:39:34 0:39:19
100 15 1 233 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΡΔΑΚΗΣ Γ ΝΕΑ ΚΥΔΩΝΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:39:46 0:39:42
101 86 6 311 ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Α 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 0:39:47 0:39:41
102 87 7 409 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ Α ΛΥΚΕΙΟ ΔΑΡΑΤΣΟ 0:39:50 0:39:28
103 88 35 1537 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΝΑΟΥΜ Α 0:39:54 0:39:48
104 16 7 441 SARA LABORDA Γ 0:39:56 0:39:35
105 89 4 400 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΝΙΕΡΗΣ Α 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:40:05 0:39:50
106 90 15 1547 ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Α 0:40:06 0:39:46
107 91 19 1553 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΡΑΚΙΔΗΣ Α 0:40:10 0:40:00
108 17 8 492 ΣΕΒΑΣΤΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ Γ ΣΔΥΧ 0:40:29 0:40:25
109 92 20 1503 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΧΛΑΚΗΣ Α 0:40:37 0:40:19
110 18 4 278 ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΣΗΦΑΚΗ Γ AFORDAKOS TEAM 0:40:39 0:40:27
111 93 21 266 ΜΑΡΙΟΣ ΠΕΙΡΟΥΝΑΚΗΣ Α 0:40:41 0:40:38
112 94 36 291 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΣΙΦΕΤΑΚΗΣ Α 0:40:47 0:40:26
113 95 16 248 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗΣ Α 0:40:48 0:40:26
114 96 37 418 ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Α KOTINOS RUNNING TEAM 0:40:50 0:40:25
115 97 38 421 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΤΣΙΤΑΚΗΣ Α KOTINOS RUNNING TEAM 0:40:50 0:40:24
116 98 17 1528 ΗΛΙΑΣ ΚΑΥΜΕΝΑΚΗΣ Α 0:41:03 0:40:45
117 99 11 479 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΖΑΝΑΚΗΣ Α 0:41:03 0:40:53
118 100 22 204 ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α 0:41:10 0:40:50
119 101 18 473 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΟΥΛΑΚΗΣ Α 0:41:14 0:41:04
120 102 23 474 ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΧΟΥΛΑΚΗΣ Α 0:41:14 0:41:05
121 103 19 456 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ Α 0:41:14 0:41:11
122 104 20 469 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΛΥΤΣΟΣ Α 0:41:26 0:41:15
123 105 24 212 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΟΛΙΑΣ Α 0:41:27 0:41:14
124 106 25 256 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΠΑΛΩΜΕΝΑΚΗΣ Α 0:41:34 0:41:19
125 107 21 260 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 0:41:35 0:41:21
126 108 39 231 ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΠΑΣΑΚΗΣ Α 0:41:37 0:41:19
127 19 5 208 ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΟΥΜΑΔΩΡΑ Γ 0:41:37 0:41:23
128 109 8 390 ΚΩΣΤΑΣ ΜΕΛΙΣΙΝΟΣ Α ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 0:41:37 0:41:22
129 20 9 1555 ΠΑΓΩΝΑ ΚΥΔΩΝΑΚΗ Γ ΣΔΥΡ 0:41:39 0:41:34
130 110 12 465 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΙΣΙΔΩΡΟΥ Α 0:41:45 0:41:38
131 111 40 467 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α 0:41:45 0:41:35
132 112 22 189 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΖΟΙΔΟΣ Α 0:41:59 0:41:47
133 113 9 472 ΝΙΚΟΣ ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ Α 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 0:42:00 0:41:57
134 21 4 1530 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΑΣΙΘΙΩΤΑΚΗ Γ 0:42:11 0:41:59
135 22 2 240 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΛΩΚΟΥ Γ PALMOS 0:42:16 0:42:12
136 114 26 447 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΗΣ Α 0:42:22 0:42:03
137 23 5 214 ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΕΡΟΥΚΑΚΗ Γ PILALA 0:42:26 0:42:16
138 115 13 273 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΕΝΙΕΡΗΣ Α 0:42:26 0:42:07
139 116 41 300 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ Α 0:42:28 0:42:03
140 117 42 228 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΛΟΓΡΙΔΑΚΗΣ Α 0:42:28 0:42:03
141 24 10 245 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΟΥΝΔΟΥΡΟΥ Γ ΣΔΥΧ 0:42:29 0:42:25
142 118 27 445 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΦΑΤΑΣ Α 0:42:30 0:42:26
143 119 28 1562 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΝΟΛΑΚΗΣ Α ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ ΣΟΥΔΑΣ 0:42:32 0:42:28
144 120 14 498 ΣΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Α ΣΔΥΧ 0:42:38 0:42:34
145 121 29 262 ΜΙΧΑΛΗΣ ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Α ΝΑΟΣ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ 0:42:52 0:42:44
146 122 30 446 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΕΝΙΔΗΣ Α ΝΑΟΣ ΣΟΥΔΑΣ 0:42:52 0:42:43
147 123 31 292 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΟΧΕΡ Α 0:43:07 0:42:56
148 25 6 443 LAUREN WOODS Γ 0:43:09 0:42:47
149 124 43 442 JASON MEYER Α 0:43:09 0:42:48
150 125 44 223 ΒΑΣΙΛΗΣ ΙΠΠΕΚΗΣ Α 0:43:21 0:43:06
151 26 6 1505 ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΗ Γ ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 0:43:24 0:43:22
152 126 23 403 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΟΥΣΚΟΥΝΤΑΚΗΣ Α 0:43:25 0:42:58
153 127 45 213 ΝΙΚΟΣ ΔΑΛΛΑΣ Α 0:43:25 0:43:11
154 128 46 247 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ Α ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 0:43:25 0:42:58
155 129 47 1554 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 0:43:25 0:42:58
156 130 24 417 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ Α 0:43:25 0:43:04
157 131 48 305 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑΚΗΣ Α ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 0:43:25 0:42:59
158 132 15 455 ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ Α 0:43:25 0:43:04
159 133 49 254 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΕΤΑΚΗΣ Α 0:43:26 0:43:14
160 134 16 454 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΥΛΙΟΣ Α 0:43:26 0:43:06
161 135 25 289 ΜΙΧΑΗΛ ΤΣΙΚΑΛΑΚΗΣ Α 0:43:29 0:43:10
162 136 50 251 ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΑΝΟΥΛΑΚΗΣ Α 0:43:49 0:43:30
163 137 51 225 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΒΡΟΥΛΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 0:43:56 0:43:30
164 138 26 275 ΜΙΧΑΗΛ ΣΑΡΑΙΔΑΡΗΣ Α 0:43:59 0:43:39
165 139 10 451 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΝΙ Α 1ο ΓΕΝΙΚΟ 0:44:07 0:43:51
166 140 32 440 ΝΙΚΟΣ ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣ Α KOTINOS RUNNING TEAM 0:44:25 0:43:59
167 27 7 420 ΕΛΕΝΗ ΜΥΛΩΝΑΚΗ Γ KOTINOS RUNNING TEAM 0:44:44 0:44:17
168 28 2 367 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΛΕΥΡΑΚΗ Γ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 0:44:45 0:44:24
169 141 52 252 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΠΑΣΑΚΗΣ Α 0:44:45 0:44:37
170 29 8 1538 ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΓΑΚΗ Γ 0:44:57 0:44:45
171 142 53 1522 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΛΕΦΑΚΗΣ Α 0:44:57 0:44:53
172 143 54 301 ΜΙΧΑΗΛ ΧΑΤΖΑΚΗΣ Α 0:45:11 0:44:43
173 144 27 491 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Α 0:45:11 0:44:57
174 30 9 1550 ΡΑΝΙΑ ΜΠΡΙΩΤΗ Γ 0:45:27 0:45:20
175 145 17 439 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ Α KOTINOS RUNNING TEAM 0:45:27 0:45:06
176 146 28 316 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΙΕΡΗΣ Α 0:45:43 0:45:23
177 31 10 293 ΙΩΑΝΝΑ ΤΥΡΕΛΗ Γ 0:45:45 0:45:39
178 32 3 494 ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ Γ 0:45:49 0:45:35
179 147 55 193 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗΣ Α 0:46:14 0:45:58
180 148 5 1509 ΜΑΡΚΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ Α 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:46:21 0:45:57
181 149 29 1559 ΜΗΝΑΣ ΦΛΩΡΗΣ Α 0:46:22 0:45:58
182 33 4 239 ΑΘΗΝΑ ΚΛΑΠΑΚΗ Γ 0:46:24 0:46:15
183 34 11 265 ΝΙΚΗ ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ Γ 0:46:25 0:46:17
184 150 56 192 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α 0:46:27 0:46:11
185 35 7 284 ΕΥΑ ΣΥΓΓΕΛΑΚΗ Γ 0:46:30 0:46:06
186 36 12 426 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΥΛΩΝΟΓΙΑΝΝΗ Γ KOTINOS RUNNING TEAM 0:46:30 0:46:07
187 151 2 1560 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 0:46:31 0:46:23
188 152 18 500 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 0:46:31 0:46:24
189 153 11 1542 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ 0:46:42 0:46:36
190 154 12 482 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΚΑΚΗΣ Α 3ο ΓΕΝΙΚΟ 0:46:42 0:46:28
191 37 13 1568 ΞΕΝΙΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ 0:46:43 0:46:29
192 38 14 286 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ Γ 0:46:45 0:46:33
193 155 33 288 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΑΚΑΝΕΛΗΣ Α 0:46:48 0:46:23
194 156 3 211 ΜΙΧΑΗΛ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ Α 0:47:04 0:46:32
195 157 13 471 ΡΑΦΑΗΛ ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ Α 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 0:47:08 0:47:04
196 39 11 1539 ΠΑΡΙ ΠΙΠΕΡΑΚΗ Γ 0:47:29 0:47:25
197 40 3 398 ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ Γ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 0:47:32 0:47:14
198 158 34 1571 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗΣ Α 1ο ΓΥΜΝ ΕΛΕΥΘ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 0:47:48 0:47:44
199 159 57 264 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΤΑΛΟΣ Α 0:47:49 0:47:22
200 41 12 222 ΕΙΡΗΝΗ ΗΛΙΑΚΗ Γ 0:47:49 0:47:24
201 42 15 209 ΑΡΕΤΗ ΑΦΟΡΔΑΚΟΥ Γ 0:48:15 0:48:03
202 160 6 401 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΑΝΔΡΙΔΑΚΗΣ Α 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:48:16 0:48:09
203 161 14 328 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΠΑΚΗΣ Α 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 0:48:16 0:48:05
204 43 13 281 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗ Γ 0:48:29 0:48:16
205 44 4 337 ΧΡΙΣΤΙΝΗ ΚΟΥΤΑΚΟΥ Γ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 0:48:37 0:48:20
206 162 30 462 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΧΥΛΑΚΗΣ Α 0:48:43 0:48:25
207 163 19 1506 ΜΠΑΜΠΗΣ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 0:48:45 0:48:19
208 164 15 345 ΜΑΤΕΟΣ ΜΕΚΣΙΣ Α 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 0:48:47 0:48:34
209 45 16 250 ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΓΩΝΗ Γ 0:48:52 0:48:34
210 165 16 349 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ Α 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 0:48:55 0:48:46
211 166 17 333 ΣΑΒΒΑΣ ΚΙΟΥΡΤΖΙΔΗΣ Α 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 0:49:10 0:49:01
212 167 7 1540 ΣΑΒΒΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΤΗΣ Α 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ 0:49:11 0:48:51
213 46 14 303 ΚΥΡΙΑΚΗ ΧΕΛΙΟΥΔΑΚΗ Γ 0:49:18 0:49:01
214 168 31 285 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΤΑΚΗΣ Α 0:49:24 0:48:58
215 169 32 433 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΒΟΥΡΑΚΗΣ Α KOTINOS RUNNING TEAM 0:49:36 0:49:23
216 47 15 422 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΗΛΗ Γ KOTINOS RUNNING TEAM 0:49:36 0:49:27
217 170 33 434 ΚΩΣΤΑΣ ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ Α KOTINOS RUNNING TEAM 0:49:37 0:49:18
218 171 18 308 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ Α 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 0:49:59 0:49:46
219 48 16 495 ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΑΓΩΝΙΚΑΚΗ Γ 0:50:00 0:49:38
220 172 58 1534 ΜΑΝΩΛΗΣ ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑΚΗΣ Α 0:50:01 0:49:46
221 49 5 351 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΠΑΝΙΩΤΗ Γ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 0:50:26 0:50:14
222 50 8 297 ΙΩΑΝΝΑ ΦΟΥΦΟΥΛΑΚΗ Γ 0:51:13 0:50:58
223 173 35 249 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΚΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 0:51:13 0:50:57
224 174 34 1569 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Α 0:51:15 0:51:02
225 51 6 347 ΕΥΗ-ΓΚΕΝΙΣΑ ΜΕΤΟΥΣΙ Γ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 0:51:16 0:51:04
226 52 17 280 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΚΑΜΑΓΚΑ Γ 0:51:29 0:51:21
227 53 7 411 ΒΑΣΩ ΤΣΕΝΟΛΙ Γ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 0:51:39 0:51:21
228 54 8 338 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ ΚΡΙΜΛΙΑΔΗ Γ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 0:51:39 0:51:28
229 55 17 396 NIKH KOKKINAKH Γ 0:52:05 0:51:58
230 56 18 191 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ Γ 0:52:11 0:52:02
231 57 5 1521 ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΟΥΦΑΡΔΑΚΗ Γ 0:52:21 0:52:05
232 58 2 1533 ΜΥΡΤΩ ΚΑΛΠΑΔΑΚΗ Γ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0:52:32 0:52:17
233 175 35 1532 ΝΙΚΟΣ ΚΑΛΠΑΔΑΚΗΣ Α 0:52:32 0:52:17
234 59 9 1531 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΝΙΑΤΗ Γ 0:52:32 0:52:21
235 60 18 241 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΚΑΛΗ Γ 0:52:33 0:52:22
236 176 8 200 ΚΥΡΙΛΛΟΣ ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Α 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ 0:52:35 0:52:26
237 61 19 221 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΛΙΑΚΗ Γ 0:52:36 0:52:08
238 62 6 1561 ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ Γ 0:52:40 0:52:20
239 177 59 1516 ΣΤΡΑΤΟΣ ΠΛΑΤΣΑΚΗΣ Α 0:52:40 0:52:25
240 63 19 468 ΑΓΑΠΗ ΣΙΓΙΟΛΤΖΑΚΗ Γ ΣΔΥΧ 0:52:41 0:52:32
241 178 20 235 ΕΥΤΥΧΗΣ ΚΑΤΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 0:52:46 0:52:40
242 64 20 416 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΟΥΛΑΔΑΚΗ Γ ΣΔΥΧ 0:53:25 0:53:09
243 65 21 481 ΑΡΧΟΝΤΙΣΑ ΚΟΧΥΛΑΚΗ Γ 0:53:31 0:53:26
244 66 22 428 ΠΟΠΗ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ Γ KOTINOS RUNNING TEAM 0:53:32 0:53:27
245 67 20 438 ΒΑΣΙΑ ΜΟΣΧΟΥ Γ KOTINOS RUNNING TEAM 0:53:53 0:53:28
246 68 7 203 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΛΕΥΡΑΚΗ-ΜΥΛΩΝΑΚΗ Γ 0:54:10 0:53:48
247 69 23 486 ΣΤΕΛΛΑ ΝΟΥΜΕΡΤΖΗ Γ 0:54:25 0:54:03
248 70 24 476 ΒΟΥΛΑ ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗ Γ ΣΔΥΧ 0:54:26 0:54:03
249 179 36 261 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 0:54:26 0:54:17
250 71 8 190 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΛΙΝΑΡΑΚΗ Γ 0:54:32 0:54:24
251 180 36 272 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΡΑΛΛΙΔΗΣ Α ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 0:55:04 0:54:48
252 181 37 444 ΡΑΦΑΗΛ ΛΙΟΛΙΟΣ Α ΝΑΟΣ ΣΟΥΔΑΣ 0:55:17 0:55:12
253 182 19 307 ΑΡΧΙΜΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Α 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 0:55:44 0:55:38
254 183 20 375 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Α 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 0:55:47 0:55:37
255 184 4 227 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 0:55:57 0:55:49
256 72 25 1508 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗ Γ 0:56:04 0:55:58
257 185 5 1548 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΤΖΟΚΟΠΑΚΗΣ Α 0:56:06 0:55:58
258 186 37 496 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΟΥΤΕΛΗΣ Α 0:56:06 0:56:02
259 187 21 331 ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΑΤΑΚΗΣ Α 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 0:56:13 0:56:05
260 73 9 310 ΣΤΕΛΛΙΝΑ ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ Γ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ 0:56:14 0:56:06
261 74 10 282 ΜΑΡΙΑ ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗ Γ 0:56:33 0:56:19
262 75 10 325 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΖΑΛΑΚΗ Γ ΛΥΚΕΙΟ 0:56:39 0:56:30
263 76 26 419 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΛΕΞΟΜΑΝΩΛΑΚΗ Γ KOTINOS RUNNING TEAM 0:57:12 0:56:48
264 77 21 424 ΑΓΑΠΗ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Γ KOTINOS RUNNING TEAM 0:57:12 0:56:48
265 188 38 1511 ΝΙΚΟΣ ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ 0:57:26 0:57:13
266 189 38 1510 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Α 0:57:26 0:57:23
267 78 11 283 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗ Γ 0:57:43 0:57:27
268 79 12 327 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΑΛΠΑΚΗ Γ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 0:57:52 0:57:42
269 80 11 1527 ΜΑΡΙΑ ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗ Γ 0:58:04 0:57:42
270 81 9 257 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΕΡΤΑΚΗ Γ ΣΔΥΧ 0:58:55 0:58:36
271 190 39 268 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ Α 0:58:57 0:58:38
272 191 60 448 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΡΟΥΦΑΛΑΚΗΣ Α ΑΜΕΑ 1:00:14 1:00:02
273 192 39 478 ΚΡΙΣΤΟ ΜΟΥΓΙΟΛΑΡΙ Α 1:00:25 1:00:13
274 82 10 477 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΗ Γ 1:00:26 1:00:14
275 83 1 461 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΔΑΚΗ Γ 1:00:40 1:00:36
276 193 40 295 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 1:00:43 1:00:26
277 194 9 1566 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΡΑΝΑΚΗΣ Α 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ 1:01:07 1:00:50
278 84 13 346 ΑΛΚΙΤΑ ΜΕΤΟΥΣΙ Γ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 1:01:08 1:00:55
279 85 14 383 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΣΟΧΕΡ Γ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 1:01:13 1:01:01
280 86 15 475 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΡΙΔΟΥ Γ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 1:01:14 1:01:04
281 87 16 382 ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΣΕΣΜΕΛΗ Γ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 1:01:15 1:01:04
282 195 22 412 ΔΩΡΑ ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗ Α 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 1:01:41 1:01:24
283 88 17 207 ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Γ 1Ο ΕΠΑΛ 1:02:23 1:02:21
284 196 23 470 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ Α 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 1:02:29 1:02:26
285 89 11 1558 ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗ Γ 1:02:58 1:02:41
286 90 22 274 ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ Γ 1:03:30 1:03:12
287 91 18 384 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΟΥΜΑΚΗ Γ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 1:05:07 1:04:50
288 197 24 372 ΘΥΜΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 1:05:08 1:04:50
289 92 19 321 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΗΛΙΑΚΗ Γ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 1:05:08 1:04:50
290 93 23 404 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΑΝΙΩΤΗ Γ 1:07:01 1:06:50
291 94 27 429 ΕΛΕΝΗ ΚΟΚΑΚΗ Γ KOTINOS RUNNING TEAM 1:07:31 1:07:03
292 95 24 430 ΕΛΕΝΗ ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ Γ KOTINOS RUNNING TEAM 1:07:31 1:07:03
293 198 61 1526 ΜΑΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α 1:09:39 1:09:17
294 96 20 339 ΒΑΣΙΛΕΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΩΤΣΗ Γ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 1:09:41 1:09:29
295 199 41 458 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΚΟΥΔΗΣ Α 1:10:08 1:09:39
296 97 21 377 ΟΛΥΜΠΙΑ-ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΕΡΖΙΔΟΥ Γ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 1:10:12 1:10:02
297 98 22 361 ΞΕΝΙΑ ΝΤΟΥΣΑΚΗ Γ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 1:10:12 1:10:03
298 99 23 334 ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΟΚΟΝΑΚΗ Γ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 1:10:22 1:09:59
299 100 24 332 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΤΣΟΥΛΗ Γ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 1:10:23 1:09:59
300 200 25 379 ΒΑΛΕΡΙΟΣ ΤΕΡΣΕΝΙΔΗΣ Α 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 1:10:39 1:10:34
301 201 40 457 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΥΚΟΥΔΗΣ Α 1:11:20 1:10:51
302 101 25 362 ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΝΤΟΥΣΑΚΗ Γ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 1:13:25 1:13:14
303 202 26 350 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΜΠΟΤΣΗΣ Α 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 1:13:25 1:13:04
304 102 26 371 ΣΤΕΛΛΑ ΣΠΙΝΘΟΥΡΑΚΗ Γ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 1:14:42 1:14:23
305 103 27 386 ΜΙΧΑΕΛΑ ΧΟΝΔΡΑΚΗ Γ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 1:14:43 1:14:31
306 104 28 340 ΑΝΤΖΕΛΑ ΛΑΜΤΣΕ Γ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 1:26:42 1:26:31
307 105 25 453 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΝΤΕΡΜΑΝΑΚΗ Γ 1:28:56 1:28:50
308 203 41 452 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΥΤΙΝΙΩΤΗΣ Α 1:28:56 1:28:50
309 106 29 387 ΣΑΡΑ ΧΥΣΑ Γ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 1:40:18 1:40:07
310 204 27 459 ΡΟΥΜΠΙΝΑ ΛΥΚΟΥΔΗ Α 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 1:40:19 1:39:55
311 107 12 1570 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗ Γ ΚΥΔΩΝ 1:40:26 1:40:23

 

Βενιζέλειος ημιμαραθώνιος

RANK GENDER AGE CAT BIB NAME SEX CLUB TIME CLEAR TIME
1 1 1 1 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΗΦΑΚΗΣ Α AFORDAKOS TEAM 1:10:21 1:10:21
2 2 2 52 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ Α Γ. Σ. ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 1:14:25 1:14:25
3 3 1 168 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΠΟΡ 1:16:50 1:16:50
4 4 2 77 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΥΡΓΑΝΤΖΟΓΛΟΥ Α Ο.Μ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:16:52 1:16:52
5 5 3 8 LASSOUED MOULDI Α 1:17:12 1:17:12
6 6 3 99 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΙΛΛΙΓΝΑΚΗΣ Α ALTERRAINRUNNERS 1:18:41 1:18:41
7 7 4 75 ΑΝΔΡΕΑΣ ΞΗΡΑΚΗΣ Α 1:22:20 1:22:20
8 8 4 88 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ Α ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 1:22:32 1:22:31
9 9 5 169 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ Α ΣΔΥΧ-ΠΥ ΧΑΝΙΩΝ 1:22:39 1:22:37
10 10 1 116 ΜΑΝΩΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Α AFORDAKOS TEAM 1:23:55 1:23:38
11 11 6 18 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ Α 1:23:58 1:23:56
12 12 5 185 ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΛΙΩΤΑΚΗΣ Α 1:25:24 1:25:24
13 13 7 91 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΟΛΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 1:26:47 1:26:46
14 14 6 162 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ Α ΣΔΥΗ 1:29:28 1:29:28
15 15 7 17 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ Α ΣΔΥΡ 1:29:43 1:29:39
16 16 8 78 ΔΗΜΟΣ ΠΑΓΩΝΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 1:29:45 1:29:44
17 17 9 45 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ Α ΣΔΥΡ 1:29:51 1:29:51
18 18 10 7 AISSA KOUARDIA Α 1:30:05 1:30:05
19 19 1 172 ΠΑΥΛΟΣ ΦΥΣΑΡΑΚΗΣ Α 1:30:19 1:30:12
20 20 8 32 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗΣ Α 1:30:31 1:30:04
21 21 9 66 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΣΗΣ Α 1:30:33 1:30:33
22 22 2 106 ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΣΤΑΜΕΛΟΣ Α ΝΑΟΣ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ 1:31:55 1:31:51
23 23 3 22 ΑΚΥΛΑΣ ΓΕΡΑΚΑΚΗΣ Α ΝΑΟΣ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ 1:31:55 1:31:51
24 24 4 13 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Α ΝΑΟΣ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ 1:31:55 1:31:51
25 25 5 94 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Α ΝΑΟΣ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ 1:31:55 1:31:50
26 26 10 176 ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΜΑΡΤΙΝΟΒΙΤΣ Α 1:32:00 1:31:54
27 27 11 120 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Α ΣΔΥΧ 1:32:35 1:32:30
28 28 1 65 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΡΙΚΟΣ Α ΣΔΥΧ 1:32:35 1:32:32
29 29 11 55 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΡΙΦΟΓΛΟΥ Α ΣΔΥΧ 1:32:45 1:32:40
30 1 1 16 ΜΑΡΙΝΑ ΑΧΛΑΤΗ Γ AFORDAKOS TEAM 1:32:50 1:32:50
31 30 12 184 ΜΙΧΑΛ ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ Α 1:32:55 1:32:53
32 31 13 174 ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΑΓΚΑΝΑΣ Α 1:33:33 1:33:18
33 32 12 180 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ Α ΣΔΥΗ 1:33:42 1:33:32
34 33 14 84 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 1:33:47 1:33:43
35 34 15 54 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΟΣ Α 1:34:13 1:34:01
36 35 16 130 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ Α 1:34:16 1:34:13
37 36 17 98 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΙΔΕΡΙΑΔΗΣ Α ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ. Σ. 1:34:35 1:34:33
38 37 13 179 ΜΑΝΩΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ Α ΟΛΥΜΠΙΟΙ 1:35:41 1:35:36
39 38 2 117 ΣΟΛΩΝ ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΔΥΑ 1:36:17 1:36:15
40 39 3 96 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΡΙΚΛΑΚΗΣ Α 1:36:17 1:36:14
41 40 18 60 ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗΣ Α 1:36:29 1:36:18
42 2 1 161 ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΑΡΓΕΡΑΚΗ Γ ΣΔΥΗ 1:36:33 1:36:31
43 41 2 138 JOHN MCKENNA Α 1:36:38 1:36:35
44 42 6 82 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΓΕΡΑΚΗΣ Α ΑΟΑΝ 1:36:40 1:36:32
45 43 7 108 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 1:36:41 1:36:33
46 3 1 113 ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΣΟΥΤΣΙΑ Γ ΣΔΥΑ 1:37:10 1:37:07
47 44 19 141 ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α 1:37:25 1:37:20
48 45 20 142 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΑΜΠΑΣ Α 1:37:25 1:37:18
49 46 4 10 ΝΙΚΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Α Allegria4life 1:37:48 1:37:46
50 47 21 51 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΚΑΣ Α ΣΔΥΧ 1:38:14 1:38:09
51 48 8 136 ΖΗΣΗΣ ΣΟΥΛΙΟΣ Α 1:38:23 1:38:19
52 49 22 59 ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΕΡΑΤΖΟΥΝΗΣ Α Κλασσικο Ωδειο Ηρακλειου 1:38:28 1:38:20
53 4 2 160 ΕΛΕΝΗ ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ Γ ΣΔΥΗ 1:38:41 1:38:38
54 50 23 175 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΕΛΑΚΗΣ Α ΣΔΥΗ 1:38:41 1:38:39
55 5 1 182 ΒΕΡΟΝΙΚΗ ΠΑΙΔΟΥΣΗ Γ 1:38:43 1:38:41
56 51 24 89 ΜΑΝΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Α ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 1:38:57 1:38:55
57 52 25 92 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΒΥΘΗΣ Α 1:39:26 1:39:20
58 53 14 139 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Α 1:39:44 1:39:31
59 54 15 100 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΙΝΑΝΗΣ Α 1:40:09 1:40:00
60 55 26 46 ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Α INDEPENDENT 1:40:44 1:40:33
61 56 5 68 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΡΝΕΤΑΣ Α ΣΔΥΧ 1:40:48 1:40:43
62 57 6 42 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 1:40:49 1:40:42
63 58 16 97 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΗΦΟΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α 1:41:02 1:40:53
64 59 17 44 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α 1:41:02 1:40:52
65 60 18 73 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ Α Σ.Μ. ΚΡΗΤΗΣ 1:41:03 1:40:56
66 61 9 86 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕΔΙΑΔΙΤΑΚΗΣ Α 1:41:23 1:41:14
67 62 27 70 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΩΡΑΙΤΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 1:41:33 1:41:27
68 63 19 87 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ Α 1:42:07 1:42:04
69 64 10 38 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΥΒΑΡΙΤΑΚΗΣ Α 1:42:22 1:42:18
70 6 2 5 HELENA FEDDERSEN Γ 1:42:34 1:42:25
71 65 7 183 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΙΟΝΤΟΣ Α 1:42:44 1:42:41
72 7 3 23 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΟΥΛΑ Γ 1:43:01 1:42:54
73 66 20 58 ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ Α 1:43:02 1:42:59
74 67 21 83 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Α ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 1:43:13 1:43:12
75 68 11 131 ΘΟΔΩΡΗΣ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ Α 1:43:32 1:43:27
76 69 28 12 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ Α ΣΜΚ 1:43:45 1:43:33
77 8 2 67 ΑΜΑΛΙΑ ΜΠΟΥΝΤΡΟΓΙΑΝΝΗ Γ ΣΔΥΧ 1:43:58 1:43:55
78 9 3 29 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ Γ 1:44:07 1:44:00
79 10 2 109 ΡΑΝΙΑ ΤΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Γ ΣΔΥΧ 1:44:09 1:44:09
80 11 4 30 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ Γ ΣΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1:44:22 1:44:22
81 70 29 157 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:44:54 1:44:42
82 71 8 156 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:44:54 1:44:42
83 72 22 151 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΦΙΛΙΟΣ Α ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 1:45:17 1:45:08
84 73 30 2 EMIL APOSTOLOV Α 1:45:17 1:45:07
85 74 31 181 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Α 1:45:45 1:45:39
86 75 32 125 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Α 1:46:21 1:46:17
87 76 9 126 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΕΧΟΥΔΑΚΗΣ Α 1:47:00 1:46:53
88 12 4 79 ΣΥΛΒΙΑ ΠΑΚΚΙΔΗ Γ AFORDAKOS TEAM 1:47:35 1:47:31
89 77 33 69 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ Α Σ Δ Υ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1:47:40 1:47:31
90 78 23 163 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ Α ΣΔΥΗ 1:48:01 1:47:58
91 79 10 111 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΑΛΙΟΣ Α 1:48:03 1:47:57
92 80 12 148 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α 1:48:13 1:48:09
93 81 13 62 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ Α 1:48:30 1:48:28
94 82 24 103 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ Α ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 1:48:36 1:48:35
95 83 14 133 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΕΡΔΕΛΑΣ Α 1:48:41 1:48:33
96 13 5 34 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΛΑΔΙΤΗ Γ TALOS PROPERTIES 1:48:51 1:48:50
97 14 3 135 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΟΞΑΚΗ Γ ΣΔΥΧ 1:49:14 1:49:10
98 84 34 114 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΡΑΝΤΑΚΗΣ Α 1:49:14 1:49:06
99 85 25 119 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 1:49:41 1:49:35
100 15 5 31 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΥ Γ NANCIOUS WAY 1:49:47 1:49:43
101 86 26 104 ΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α Σ Δ Υ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1:49:51 1:49:47
102 87 15 171 ΜΙΧΑΗΛ ΓΛΕΖΑΚΗΣ Α 1:50:05 1:49:56
103 88 35 74 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΥΛΗΣ Α 1:50:46 1:50:36
104 89 36 21 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΝΟΛΑΚΗΣ Α 1:51:08 1:51:06
105 90 27 134 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΥΝΤΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 1:51:10 1:51:02
106 91 28 158 ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 1:51:10 1:50:53
107 92 16 170 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΕΥΡΑΣ Α 1:51:13 1:51:05
108 16 6 118 ΙΡΙΣ ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Γ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 1:51:17 1:51:14
109 17 3 40 ΣΟΦΙΑ ΚΡΙΑΡΑ Γ ΔΥΧ 1:51:35 1:51:31
110 93 29 71 ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΕΟΠΟΥΛΟΣ Α ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 1:51:43 1:51:38
111 18 4 128 ΕΛΕΝΑ ΜΥΛΩΝΟΓΙΑΝΝΗ Γ KOTINOS RUNNING TEAM 1:51:59 1:51:52
112 94 3 152 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΛΑΖΟΥΔΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 1:51:59 1:51:54
113 95 30 101 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΑΚΑΤΣΙΑΔΗΣ Α AFORDAKOS TEAM 1:52:00 1:51:50
114 96 17 115 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΕΣΑΣ Α ΝΑΟΣ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ 1:52:40 1:52:34
115 97 18 80 ΞΕΝΟΦΩΝ ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ Α ΝΑΟΣ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ 1:52:40 1:52:34
116 98 11 25 ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Α ΠΕΠΑ 1:53:04 1:52:57
117 19 4 4 CAROLYN EARLEY Γ ROYAL SUTTON 1:53:09 1:53:03
118 99 31 26 ΜΙΧΑΗΛ ΖΑΜΠΑΡΤΑΣ Α ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 1:53:16 1:53:14
119 100 37 33 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Α ΣΔΥΧ 1:53:27 1:53:16
120 101 38 122 ΚΩΣΤΑΣ ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 1:53:28 1:53:23
121 20 7 178 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Γ 1:53:48 1:53:35
122 102 39 61 ΜΑΡΚΟΣ ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ Α 1:53:50 1:53:45
123 103 32 28 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ Α ΣΔΥΡ 1:55:06 1:54:58
124 104 33 19 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ Α ΣΥΛ. ΦΙΛΩΝ ΚΑΡΔΙΑΣ ΠΑΙΔΙΟΥ Σ.Μ.Κ. 1:55:12 1:55:10
125 105 34 15 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΕΤΑΚΗΣ Α 1:55:52 1:55:39
126 106 12 93 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΜΝΙΩΤΗΣ Α 1:56:01 1:55:55
127 107 35 53 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΜΑΤΖΑΚΗΣ Α ΟΥΚ 1:56:31 1:56:23
128 108 19 159 ΟΡΕΣΤΗΣ ΝΤΙΝΑΚΟΥ Α 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 1:56:48 1:56:37
129 109 36 124 ΝΙΚΟΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Α 1:57:02 1:56:49
130 110 40 140 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΠΟΥΤΣΑΡΑΚΗΣ Α 1:57:08 1:56:54
131 21 6 127 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗ Γ 1:58:16 1:58:07
132 111 13 56 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΚΟ Α ΣΔΥΧ 1:58:43 1:58:40
133 112 4 143 OLIVER DESMOND Α 1:58:47 1:58:41
134 113 41 85 ΜΑΝΟΣ ΑΧΤΑΡΗΣ Α ΣΜΚ 1:58:57 1:58:50
135 114 37 121 ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΧΛΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 1:59:05 1:58:56
136 115 42 37 ΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 1:59:19 1:59:02
137 116 43 36 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Α KOTINOS RUNNING TEAM 1:59:20 1:59:03
138 22 8 123 ΕΛΕΝΗ ΨΑΡΑΔΑΚΗ Γ ΟΥΚ 1:59:27 1:59:24
139 23 7 39 ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗ Γ 1:59:29 1:59:28
140 117 38 47 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2:00:02 1:59:59
141 118 20 72 ANTONIA REINHARD Α ΣΔΥΧ 2:00:05 1:59:50
142 119 21 57 ΑΛΕΞ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Α ΟΥΚ 2:00:05 1:59:50
143 24 5 48 ΜΠΕΤΥ ΦΛΩΡΑ Γ 2:00:41 2:00:37
144 120 22 147 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΙΖΑΚΗΣ Α 2:00:45 2:00:30
145 121 44 177 ΑΡΗΣ ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ Α 2:02:10 2:01:57
146 122 45 76 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 2:02:35 2:02:21
147 123 14 41 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ Α 2:02:51 2:02:41
148 124 39 155 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΛΗΣ Α 2:02:53 2:02:41
149 125 46 164 ΝΙΚΟΣ ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ Α KINISIS OUTDOOR TRAINING 2:03:00 2:02:52
150 126 47 27 ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 2:03:20 2:03:08
151 127 15 112 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΟΛΤΗΣ Α ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 2:06:08 2:05:57
152 128 40 154 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ Α ΟΥΚ 2:06:21 2:06:12
153 129 48 20 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΙΚΟΓΛΟΥ Α 2:07:03 2:06:48
154 25 8 63 ΡΙΤΑ ΜΟΥΝΤΑΚΗ Γ ΣΔΥΧ 2:07:48 2:07:41
155 130 23 166 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΥΛΟΥΚΥΘΑΣ Α ΑΡΙΩΝ 2:08:00 2:07:49
156 131 16 129 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ Α ΟΥΚ 2:09:52 2:09:39
157 132 41 145 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗΣ Α 2:09:52 2:09:38
158 133 17 14 ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΑΡΕΤΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 2:10:08 2:09:56
159 134 42 24 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α 2:11:37 2:11:32
160 135 49 81 ΝΙΚΟΣ ΚΑΝΤΟΥΝΑΚΗΣ Α KYTHIRA RUNNERS 2:11:43 2:11:31
161 136 43 11 ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ Α 2:13:21 2:13:14
162 137 50 35 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Α KOTINOS RUNNING TEAM 2:14:11 2:13:55
163 26 9 9 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΡΟΝΑΚΗ Γ 2:14:53 2:14:40
164 138 51 50 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗΣ Α ΣΔΥΧ 2:15:32 2:15:17
165 27 1 43 ΑΡΓΥΡΩ ΠΛΟΥΜΗ Γ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:32:32 2:32:30
166 28 10 64 ΡΟΗ ΜΠΑΛΗ Γ ΣΔΥΧ 2:33:27 2:33:22
167 29 11 6 CHIARA FEGGI Γ Allegria4life 2:40:19 2:40:10
168 139 52 146 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΙΖΑΚΗΣ Α 2:40:27 2:40:16
169 30 5 49 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΤΑΜΠΑΚΗ Γ 2:45:52 2:45:37

 

-

  

 

 

 

 

 
 
 
 

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι

Αποτελέσματα