30οι αγώνες δρόμου «ΜΠΛΟΚΟ ΚΑΛΟΓΡΕΖΑΣ 2015» - Αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 1.500 Μ

 

Επώνυμο Όνομα Σύλλογος Χρόνος
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5.10.09
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΧΑGIAS RUNNNING 5.11.42
ΡΟΥΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 5.16.19
ΚΟΥΦΑΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 5.19.26
ΦΙΛΤΙΣΑΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 5.20.93
ΡΗΓΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.31.34
ΡΟΚΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΣΕΙΔΟΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 5.34.58
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5.39.57
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΣΕΒΑΣ 5.41.07
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΟΣΕΙΔΟΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 5.43.66
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΣΕΙΔΟΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 5.48.95
ΜΑΚ ΓΚΑΟΥΑΝ ΛΩΡΕΝΣ URBAN TRAIL RUNNERS 5.57.24
ΓΟΥΠΟΥ ΤΑΝΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 6.04.60
ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΦΩΤΗΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 6.05.53
ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 6.06.89
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΕΚ 6.08.15
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΟΣΕΙΔΟΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 6.09.62
ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 6.16.83
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ.ΟΜΙΛΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟΣ 6.23.79
ΧΕΙΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 6.26.98
ΣΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΣΕΙΔΟΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 6.28.70
ΑΥΓΕΡΗ ΣΤΕΛΛΑ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 6.30.27
ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 6.31.23
ΜΑΚΑΝΤΑΣΗ ΜΑΡΘΑ ΑΝΕΞ 6.32.69
ΣΤΕΦΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 6.34.32
ΜΗΤΡΑΪ ΘΥΜΙΟΣ 15ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ 6.35.19
ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 6.37.38
ΧΟΛΕΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΚΠ.ΟΜΙΛΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟΣ 6.38.20
ΚΑΠΕΤΗ ΦΙΛΙΩ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 6.39.00
ΤΡΙΠΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 6.39.56
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 6.40.18
ΜΑΛΙΣΙΟΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 6.40.87
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞ 6.42.58
ΤΣΑΛΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 6.44.43
ΣΑΡΑΝΤΙΝΗ ΛΥΔΙΑ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 6.45.85
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο ΔΗΜ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ 6.47.77
ΚΑΡΝΟΥΣΚΟΣ ΙΑΣΩΝ ΕΚΠ.ΟΜΙΛΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟΣ 6.50.69
ΓΚΕΚΑΣ ΝΩΝΤΣ ΕΚΠ.ΟΜΙΛΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟΣ 6.53.85
ΓΚΑΡΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.55.20
ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΑΝΕΞ 6.56.23
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 6.57.06
ΜΗΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 6.57.95
ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 6.58.75
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 6.59.68
ΔΡΥΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 7.00.59
ΨΑΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΓΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 7.02.43
ΣΑΜΕΤΑΪ ΑΛΜΠΡΙ 5ο ΓΥΜΝ 7.03.52
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 7.04.31
ΒΕΡΣΗ ΜΑΡΙΑ-ΤΕΡΕΖΑ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 7.05.14
ΤΣΙΟΤΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΕΞ 7.05.86
ΡΑΦΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΚΠ.ΟΜΙΛΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟΣ 7.09.51
ΚΡΟΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 7.10.60
ΜΙΧΟΓΛΟΥ ΘΩΜΑΣ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 7.11.33
ΜΑΡΚΑΝΤΑΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 7.11.96
ΣΧΙΖΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 7.19.60
ΚΑΒΒΑΔΑ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΕΚΠ.ΟΜΙΛΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟΣ 7.13.75
ΜΑΛΟ ΜΠΛΕΟΝΑ 15ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ 7.14.68
SHKURTI ZARDI 3ο ΔΗΜ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ 7.15.48
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο ΔΗΜ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ 7.16.63
ΔΕΛΙΟΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ gr.runnersclub 7.17.53
MUKURIA PHILIP ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 7.20.21
ΠΡΙΦΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΔΗΜ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ 7.20.82
ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞ 7.21.84
ΡΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 7.23.56
ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 7.24.46
ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 7.25.12
ΣΑΛΜΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 7.25.69
BESAGAS THEODORI ΑΝΕΞ 7.26.25
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 7.26.69
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 7.29.85
ΔΕΛΙΟΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ gr.runnersclub 7.31.30
ΣΑΜΕΤΑΪ ΤΖΑΝΤΑΡΕ ΑΝΕΞ 7.33.23
ΠΡΟΪΣΤΑΚΗΣ ΑΡΗΣ ΑΝΕΞ 7.34.09
ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 7.34.72
ΠΡΟΪΣΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞ 7.35.63
ΚΑΒΒΑΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 7.36.54
ΛΙΝΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ GLYFADA ATHLETICS CLUB 7.38.58
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΕΥΗ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 7.41.42
ΜΑΛΟ ΜΠΑΡΕΣΑ 15ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ 7.42.81
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 7.43.84
ΡΑΣΣΙΑ ΑΘΗΝΑ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 7.45.43
ΓΙΑΝΝΟ ΡΟΝΑΛΝΤΟ ΑΝΕΞ 7.48.32
ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ ΦΑΝΗ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 7.50.12
ΦΩΤΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 7.55.43
ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 7.56.16
ΠΑΤΣΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 7.56.96
ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 7.57.62
ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 7.58.17
ΔΕΜΙΡΤΖΙΑΝ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 8.02.59
ΣΚΟΡΔΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 8.03.44
ΠΑΤΡΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 8.04.38
ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 14ο ΔΗΜΟΤ 8.05.33
ΚΑΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14ο ΔΗΜΟΤ 8.06.44
ΜΑΛΑΪ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 8.07.27
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 8.07.95
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 8.08.97
ΚΟΛΙΑΜΠΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 8.10.73
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΟΣΕΙΔΟΝΑΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 8.12.70
ΠΕΤΑΝΙ ΘΩΜΑΣ 19ο ΔΗΜ. 8.18.42
ΞΥΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 15ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ 8.22.70
ΜΠΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε.Ο.Φ. 8.23.48
ΔΑΦΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 8.24.91
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 8.26.17
ΡΟΥΚΑ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 8.26.88
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 8.28.57
ΚΡΕΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 8.33.24
ΜΠΟΥΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 8.33.36
ΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 8.37.27
ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 8.38.64
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 8.39.42
ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 8.40.01
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΕΞ 8.40.63
ΜΙΧΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 8.41.15
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 8.42.37
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΕΞ 8.44.79
ΛΟΥΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΕΞ 8.46.07
ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 8.49.91
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΜΙΡΑΝΤΑ 4ο ΔΗΜ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ 8.56.63
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 3ο ΕΣΠΕΡ. ΕΠΑΛ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡ 9.02.48
ΝΙΚΗΤΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 9.03.66
ΜΑΛΛΙΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΕΚΠ.ΟΜΙΛΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟΣ 9.06.51
ΑΡΚΑΔΙΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 9.24.13
GARCIA DIVINA ΑΝΕΞ 9.29.44
ΑΡΚΑΔΙΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 19ο ΔΗΜ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 9.36.80
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 9.38.53
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ 9.39.85
ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7ο ΔΗΜ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ 9.42.83
ΔΕΜΙΡΤΖΙΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 9.43.37
ΜΥΓΔΑΛΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 9.43.90
ΚΟΛΛΙΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 7ο ΔΗΜ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ 9.45.55
AGATI MODESTA ΑΝΕΞ 9.49.29
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΑΝΕΞ 9.50.13
ΓΕΩΡΓΟΠΑΠΑΔΑΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 7ο ΔΗΜ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ 9.58.55
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 4ο ΔΗΜ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ 10.02.86
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΕΞ 10.03.95
ΛΕΠΕΝΙΩΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 10.10.10
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΕΒΗ ΑΝΕΞ 10.14.77
ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΕΚΠ.ΟΜΙΛΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟΣ 10.15.58
ΣΙΔΕΡΙΚΟΥΔΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 10.16.36
ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 9ο ΔΗΜ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ 10.17.46
AGATI MARY ANNE ΑΝΕΞ 10.18.52
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞ 10.38.66
PALACPAC XER HUMPREY ΑΝΕΞ 10.44.55
ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞ 10.50.24
ΣΤΙΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΝΕΞ 11.02.90
CORTADO LIEZEL ΑΝΕΞ 11.03.58
MANALOTO HERNA ΑΝΕΞ 11.04.20
ΝΤΙΝΕ ΑΝΤΖΕΛΑ 3ο ΔΗΜ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ 11.04.88
ΚΑΛΑΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 7ο ΔΗΜ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ 11.29.06

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10.000 Μ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 35.32
ΣΤΩΪΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΓΚΡΑΒΑ-ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟ 36.05
ΠΙΠΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 36.26
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΟΝΥΚΕΡ 37.10
ΜΕΞΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ WIND RUNNING TEAM 37.11
ΦΟΡΜΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 37.59
ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞ 38.04
GANGLBAUER GEORG ΑΝΕΞ 38.09
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 38.25
ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΛ.ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 38.26
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥΡ 38.31
ΜΠΕΝΜΑΓΙΩΡ ΔΑΥΙΔ SOLEMATES 39.06
XONTAH TZINH ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΟΝΥΚΕΡ 39.12
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Eternal runners 39.25
ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 39.30
ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΚΑ-ΣΔΥΑ-ΣΕΒΑΣ 39.38
ΚΙΟΥΛΑΦΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΕΞ 40.35
ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 40.47
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 40.52
ΜΑΪΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ SOLEMATES 40.54
ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΕΞ 40.55
ΠΑΝΑΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 41.19
ΚΑΓΚΑΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΕΞ 41.20
ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 41.21
ΔΑΛΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞ 41.34
ARNOKOUROS NIKOS ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 41.38
ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ 41.49
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 41.58
ΚΟΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞ 42.34
ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 42.35
ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 42.37
ΚΟΚΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞ 42.41
ΔΡΟΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΕΞ 42.42
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΤΑΣΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 42.45
ΜΠΟΥΧΑΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 42.48
ΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 42.53
ΔΕΛΙΟΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ gr.runnersclub 42.54
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞ 42.58
ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΠΟΠΗ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 43.21
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΝΕΞ 43.24
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ 43.53
ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞ 44.00
ΚΑΣΙΜΗ ΣΟΦΙΑ ΦΛΟΓΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚ 44.04
ΜΠΕΝΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ 44.04.50
ΖΑΧΑΡΙΑ ΕΥΗ MARATHON CLUB 44.10
ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ VITEX RUNNING TEAM 44.22
ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞ 44.23
ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 44.33
ΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞ 44.44
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΚΡΗΤΗΣ 45.00
ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 45.06
ΓΚΙΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ SNAILS RUNNING TEAM 45.10
ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 45.12
ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΝΕΞ 45.13
ΜΗΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞ 45.17
ΔΕΪΜΕΖΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΟΝΥΚΕΡ 45.20
ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΕΞ 45.24
ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΜΗΝΑΣ Pelecanus crispus 45.34
ΝΤΑΡΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 45.54
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 46.11
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ SNAILS RUNNING TEAM 46.27
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΑΠΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 46.51
ΑΥΓΕΡΗΣ ΤΑΣΟΣ Φ.Ο.Σ. "Ο ΠΑΝ" 46.54
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΕΞ 46.56
ΑΝΤΑΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΝΕΞ 47.06
ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΕΞ 47.10
ΚΟΖΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΤΡΑΠΙΣΤΑΣ 47.11
ΔΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΕΒΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 47.16
ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ALL TERRAIN RUNNERS 47.34
ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ XAMOS 47.37
ΤΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 47.41
ΓΑΡΝΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΕΞ 47.42
ΝΤΕΒΕΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΕΞ 47.44
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞ 47.45
ΡΟΤΣΙ ΕΡΙΟΝ 3ο ΕΠΑΛ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 47.47
ΡΟΥΦΑΓΑΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 47.50
ΠΙΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 47.55
ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞ 47.58
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ORAMA 47.59
BESAGAS EDMUND ΑΝΕΞ 48.14
ΜΠΑΛΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞ 48.15
ΦΑΚΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΑΓΟΡΑΣ ΑΝΕΞ 48.23
ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 48.37
ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 48.37.66
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΝΕΞ 48.40
ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 48.44
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Coyote Beepbeep 48.51
ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.Σ.Σ.ΤΥΦΛΩΝ 49.11
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΦΛΟΓΑ-ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 49.11.24
ΖΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞ 49.19.49
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΦΩΤΗΣ ΑΝΕΞ 49.19.91
ΓΚΕΡΔΟΥΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΝΕΞ 49.21
ΒΕΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 49.35
ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 49.36
ΖΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΕΒ 49.36.83
ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 49.42
ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΖΑΟΝ 49.45
ΦΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞ 49.47
ΜΑΛΙΔΕΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞ 49.57
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 50.05
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 50.09
ΑΝΘΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΝΕΞ 50.11
ΞΥΡΑΦΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΑΝΕΞ 50.12
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 50.14.71
RIGHTWEISER CHRISTINE SNAILS RUNNING TEAM 50.14.95
ΠΕΤΑΛΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 50.15
ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞ 50.21
ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΑΝΕΞ 50.51
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ BN CYCLING 50.58
ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 51.01
ΦΙΛΤΙΣΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ SATRAPISTAS 51.04
ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞ 51.18
ΤΟΥΡΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Eternal runners 51.18.44
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΕΞ 51.31.88
ΤΖΗΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 51.32
ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞ 51.40
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΝΕΞ 51.44.29
ΚΑΡΑΒΕΤΣΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞ 51.44.63
ΦΥΤΡΟΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞ 51.47
ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 51.48
ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΞ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 51.52
ΛΙΤΣΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞ 52.01
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΕΠΑΛ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 52.03
ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞ 52.04
ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 52.05
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞ 52.07
ΔΗΜΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΕΞ 52.07.34
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞ 52.20
ΤΣΩΝΗΣ ΤΑΣΟΣ ΑΝΕΞ 52.34
ΓΕΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΙ 52.37
ΖΗΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΕΞ 52.40
ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΑΝΕΞ 52.41
BARRION ROMY ΑΝΕΞ 52.46
ΑΝΔΡΕΪΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α.Ε. ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ 52.47
LUMABAN MON ΑΝΕΞ 52.51
ΠΑΝΑΓΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 52.52
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 52.52.69
ΤΖΙΑΚΑ ΓΙΟΥΛΑ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 52.53
ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ SNAILS RUNNING TEAM 53.03
ΤΣΙΤΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΝΕΞ 53.04
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΕΞ 53.04.59
ΚΑΣΑΤΟΥΡΑΣ ΒΑΪΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 53.05.49
ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ     53.07.93
PALACPAC HAIDEE ΑΝΕΞ 53.09.47
ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 53.19
ΔΩΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 53.23
ΜΑΡΚΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞ 53.30
ΡΟΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞ 53.40
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞ 53.48
ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 53.50
ΔΩΔΗΣ     53.54
ΜΕΜΕΤΟΓΛΟΥ ΓΙΟΥΞΕΛ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 53.54.59
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 53.57
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 54.00
ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΑΝΕΞ 54.05
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞ 54.08.50
ΝΑΣΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΕΞ 54.08.78
ΤΕΤΟΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞ 54.09
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΝΕΞ 54.10
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞ 54.11
ΜΑΝΩΛΕΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞ 54.12
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ ΦΛΟΓΑ-ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 54.23
ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞ 54.31
ΚΟΥΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 54.38
ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3ο ΕΠΑΛ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 54.39
ΗΛΙΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΝΕΞ 54.49
ΣΠΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΠΠΑΖ 55.06
ΝΤΑΤΣΗ ΑΛΕΞΙΑ ΔΗΜΟΤ.ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΗΜΝΙΩΝ 55.13
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞ 55.14
ΣΚΟΥΡΔΟΥΜΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΔΗΜΟΤ.ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΗΜΝΙΩΝ 55.17
ΡΕΪΖΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞ 55.33
ΜΠΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΕΞ 55.38
ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 55.39
ΣΑΣΣΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 55.43
KERKENTZE KORALIA ΑΝΕΞ 55.47
ΤΣΑΚΟΓΙΑ ΝΙΚΗ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 55.48
ΦΑΝΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 55.50
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 55.51
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞ 56.24
ΚΡΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞ 56.34
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞ 56.48
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΝΕΞ 56.52
ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞ 56.53
ΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΑΝΕΞ 56.53.89
ΤΣΙΩΤΑΣ ΧΑΡΗΣ ΑΝΕΞ 56.55.06
ΚΟΛΥΜΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞ 56.55.32
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΕΞ 56.58
ΑΡΚΑΣ ΖΕΠΟΣ SNAILS RUNNING TEAM 57.12
ΓΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞ 57.20
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞ 57.21
ΖΕΡΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 57.24
ΡΕΪΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 57.27
ΔΟΓΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΕΞ 57.35.46
ΓΩΓΟΥΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞ 57.35.78
ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 57.51.19
ΜΑΦΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 57.51.68
PINACATE PEEWEE ΑΝΕΞ 57.53
ΔΕΜΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΕΠΑΛ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 57.53.25
AGATTI RONALD ΑΝΕΞ 57.54
ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞ 57.57
ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΑΝΕΞ 58.05
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΘΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 58.19
ABOLISO JOHN ΑΝΕΞ 58.55
ΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞ 58.56
ΠΕΤΣΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞ 58.58
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 58.59
ΠΑΠΑΚΩΝ/ΝΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΝΕΞ 59.01
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 59.11
ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 59.47
ΓΚΕΜΠΕΣ ΒΛΑΣΣΗΣ ΑΝΕΞ 59.47.47
ΚΟΥΓΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞ 59.50
ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 59.51
ΚΑΡΕΛΟΥ ΒΙΚΥ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 59.52
TRINIDAD JULIUS ΑΝΕΞ 59.54
ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞ 1.00.04
ΒΟΡΕΙΝΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 1.00.05
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1.00.05.56
ΤΖΙΜΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ SNAILS RUNNING TEAM 1.00.12
ΤΣΙΩΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1.00.26
ΜΥΛΩΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 1.00.33,16
ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 1.00.33.52
ΚΑΝΤΖΟΥ-ΔΑΜΑΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΕΞ 1.00.44
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞ 1.00.46
ΡΑΠΤΟΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞ 1.00.50
ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ 1.01.03
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΑΝΝΑ ΑΝΕΞ 1.01.08
ΠΕΛΕΚΗ ΜΑΡΙΑ - ΑΝΝΑ ΑΝΕΞ 1.01.10
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ KEHAGIAS RUNNING TEAM 1.01.18
ΠΙΣΚΙΟΥΛΗ ΖΩΗ ΑΝΕΞ 1.01.19
ΤΣΑΓΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΝΕΞ 1.01.22
ΣΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ     1.01.35
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 1.01.52
ΞΥΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΝΕΞ 1.02.06
ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞ 1.02.10
ΒΥΖΑΝΤΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞ 1.02.22
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ VITEX RUNNING TEAM 1.02.23.43
ΜΑΚΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΝΕΞ 1.02.23,69
ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞ 1.02.40
ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞ 1.02.41
ΚΟΡΩΝΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΕΞ 1.02.53
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞ 1.03.04
ΚΟΪΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΕΞ 1.03.07
ΚΟΪΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΝΕΞ 1.03.11
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞ 1.03.11,71
ΜΗΛΙΟΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΑΝΕΞ 1.03.12
ΚΑΣΙΩΛΑΣ ΤΑΣΟΣ ΦΟΣ Ο ΠΑΝ 1.03.12,26
ΜΠΟΖΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞ 1.03.13
ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΕΞ 1.03.24
ΑΒΡΑΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SNAILS RUNNING TEAM 1.03.26
SANTIAGO JAYKE AURELIO ΑΝΕΞ 1.03.26,23
CORTADO JAY-R ΑΝΕΞ 1.03.27
ΓΑΝΟΧΩΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞ 1.03.35
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1.03.43
ΒΛΑΧΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 1.04.20
ΑΝΔΡΙΟΥΛΑΚΗΣ     1.04.26
ΡΙΖΙΚΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΕΞ 1.04.41
ΚΟΡΡΕΣ     1.04.47
ΣΤΑΜΑΤΗ ΡΑΝΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 1.04.47,69
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΗΜΝΙΩΝ 1.04.49
ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞ 1.04.53
KISKI CHASSAN ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1.05.19
ΚΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞ 1.06.00
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΕΒΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1.06.30
ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΗΣ ΑΝΕΞ 1.06.31.42
ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞ 1.06.31.90
ΖΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞ 1.06.40
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΑΕΚ 1.07.00
ΔΡΑΜΑΛΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΕΕ 1.07.00,41
ΝΤΑΜΠΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΟΤ.ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΗΜΝΙΩΝ 1.07.20
ΡΩΤΟΥΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤ.ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΗΜΝΙΩΝ 1.07.21
ΠΡΑΣΣΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 1.07.46
ΣΚΑΛΑΦΟΥΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞ 1.07.56
ΧΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ MY ATHLETE 1.08.04
ΜΠΕΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ 1.08.04,72
ΝΙΚΗΤΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1.08.10,11
ΚΥΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΕΞ 1.08.10,44
ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞ 1.08.26
ΠΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞ 1.08.38
ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ ΤΙΝΑ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1.09.40
ΜΠΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΝΕΞ 1.10.14
ΑΡΓΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΕΠΑΛ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1.10.25
ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΝΩΛΙΑ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1.10.53
ΙΣΠΑΧΑΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Σ.Σ.ΤΥΦΛΩΝ 1.11.07
ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΥΝΟΔΟΣ ΤΗΣ ΤΥΦΛΗΣ 1.11.07,32
ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞ 1.11.28
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΝΕΞ 1.11.43
CASER ARNEY LUIS ΑΝΕΞ 1.12.11
ABLIDAS MARK ANTHONY ΑΝΕΞ 1.12.11,75
ΑΔΑΜ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞ 1.12.48
ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑ ΒΙΣΣΑΡΙΑ ΑΝΕΞ 1.12.52
ΚΑΜΙΝΙΩΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΝΕΞ 1.12.53
ΠΑΤΣΟΥΛΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 1.13.15
ΔΩΔΗ ΙΟΛΗ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 1.13.49
ΜΟΝΟΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΕΞ 1.14.00
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΙΟΥΛΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 1.14.44
ΒΟΥΔΡΗ ΓΙΟΥΛΑ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 1.15.40
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1.17.30
ΒΙΔΑΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 1.17.35
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΑΝΩ ΑΝΕΞ 1.17.35,46
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΦΑΝΗ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 1.22.37

-

  

 

 

 

 

 
 
 
 

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι

Αποτελέσματα