2° Νάουσα Βέρμιο trail - Αποτελέσματα

ΑΓΩΝΑΣ 24χιλ.

 

ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ ΡΥΘΜΟΣ
1 1 1000 ΠΛΑΚΕΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ 24χ Ανδ. 30-39 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Snowland.veroia 2:11:47 5:29min/km
2 1 399 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΕΔΕΣΣΑ SNOW LAND TEAM 2:32:10 6:20min/km
3 2 393 ΤΟΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:32:45 6:22min/km
4 2 418 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 24χ Ανδ. 30-39 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 2:38:01 6:35min/km
5 3 422 ΟΦΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 0 0 2:38:25 6:36min/km
6 4 395 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 2:42:16 6:46min/km
7 3 361 ΟΣΕΠΑΣΒΙΛΗ ΓΙΏΡΓΟΣ 24χ Ανδ. 30-39 ΚΟΜΟΤΗΝΗ AKTION CLYB 2:43:05 6:48min/km
8 4 425 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24χ Ανδ. 30-39 0 0 2:43:37 6:49min/km
9 5 341 ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24χ Ανδ. 30-39 ΝΑΟΥΣΑ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ - SPORTS TRAINING KARAGIANNIS 2:44:40 6:52min/km
10 5 327 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΒΕΡΟΙΑ Baliotis Nature Trail 2:45:06 6:53min/km
11 6 363 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΊΟΥ ΕΛΕΥΘΈΡΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΛΑΡΙΣΑ Σύλλογος Δρομέων Υγείας Νομού Λάρισας 2:46:47 6:57min/km
12 7 305 ΒΟΤΣΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΓΑΛΑΤΙΝΗ 0 2:53:59 7:15min/km
13 1 309 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 24χ Ανδ. 50-59 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ OΜΓ 2:53:59 7:15min/km
14 1 421 ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 24χ Ανδ. 60+ ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 2:56:03 7:20min/km
15 8 7 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΣΕΡΡΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π 2:56:31 7:21min/km
16 9 385 ΣΥΜΕΩΝΊΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΣΕΡΡΕΣ 0 2:57:12 7:23min/km
17 6 391 ΤΖΙΩΤΑΣ ΗΛΙΑΣ 24χ Ανδ. 30-39 ΒΕΡΟΙΑ 0 2:57:17 7:23min/km
18 7 331 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 24χ Ανδ. 30-39 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΛΥΚΟΙ 2:59:14 7:28min/km
19 8 394 ΤΟΜΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 24χ Ανδ. 30-39 ΚΑΣΤΟΡΙΑ 0 3:01:40 7:34min/km
20 10 310 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ J.T COACHING 3:02:11 7:35min/km
21 9 303 ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 24χ Ανδ. 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ West side city trail 3:03:20 7:38min/km
22 1 359 ΝΙΜΠΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24χ Ανδ. 15-29 ΝΑΟΥΣΑ 0 3:03:40 7:39min/km
23 10 336 ΚΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24χ Ανδ. 30-39 ΒΕΡΟΙΑ Baliotis Nature Trail 3:04:31 7:41min/km
24 2 349 ΜΑΓΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 24χ Ανδ. 15-29 ΛΑΡΙΣΑ BALIOTIS NATURE TRAIL 3:07:23 7:48min/km
25 2 334 ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 24χ Ανδ. 50-59 ΣΕΡΡΕΣ ΖΩΟΤΕΧΝΙΚΗ ΜΕΝΟΙΚΙΟΥ ΟΡΟΥΣ 3:11:26 7:59min/km
26 3 371 ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 24χ Ανδ. 50-59 ΚΟΡΙΝΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" 3:12:05 8:00min/km
27 4 337 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 24χ Ανδ. 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 3:12:30 8:01min/km
28 11 402 ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 24χ Ανδ. 40-49 ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 3:12:48 8:02min/km
29 2 415 ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 24χ Ανδ. 60+ ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 3:13:35 8:04min/km
30 12 401 ΦΕΛΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΛΙΤΟΧΩΡΟ - 3:14:22 8:06min/km
31 5 355 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 24χ Ανδ. 50-59 ΔΑΦΝΗ-ΣΚΥΡΑΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3:14:31 8:06min/km
32 13 318 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" 3:14:45 8:07min/km
33 11 403 ΦΥΤΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24χ Ανδ. 30-39 ΛΑΡΙΣΑ 0 3:15:58 8:10min/km
34 12 426 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 24χ Ανδ. 30-39 0 0 3:18:38 8:17min/km
35 14 412 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 0 3:20:30 8:21min/km
36 6 423 ΡΟΔΟΣΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24χ Ανδ. 50-59 0 0 3:21:21 8:23min/km
37 15 384 ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ KOYRKOYRIKIS TRAINING GROUP 3:21:41 8:24min/km
38 1 379 ΣΙΩΖΙΟΥ ΓΕΩΡΓΊΑ 24χ Γυν. 40-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ Sky women running team 3:22:42 8:27min/km
39 16 364 ΠΑΠΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ 3:24:26 8:31min/km
40 17 329 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ CAUCASIAN MOUNTAINEERS 3:27:25 8:39min/km
41 18 340 ΚΟΥΛΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΒΛΑΣΤΗ 3:27:26 8:39min/km
42 19 417 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ BALIOTIS NATURE TRAIL 3:27:32 8:39min/km
43 7 419 ΠΑΤΟΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 24χ Ανδ. 50-59 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 3:29:58 8:45min/km
44 20 376 ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 3:30:40 8:47min/km
45 8 397 ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 24χ Ανδ. 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 3:34:33 8:56min/km
46 13 346 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 24χ Ανδ. 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 3:35:44 8:59min/km
47 21 360 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΒΕΡΟΙΑ ΣΔ ΒΕΡΟΙΑΣ SPORTSTRAINING KARAGIANNIS 3:39:00 9:08min/km
48 22 333 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΒΕΡΟΙΑ ΚΑΜΙΑ 3:39:39 9:09min/km
49 9 373 ΡΟΡΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 24χ Ανδ. 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 3:40:47 9:12min/km
50 3 320 ΔΗΜΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 24χ Ανδ. 60+ ΒΕΡΟΙΑ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΒΈΡΟΙΑΣ 3:40:54 9:12min/km
51 14 335 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 24χ Ανδ. 30-39 ΑΡΙΔΑΙΑ Kourkourikis training/ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 3:41:05 9:13min/km
52 1 352 ΜΑΤΖΕΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 24χ Γυν. 30-39 ΑΡΙΔΑΙΑ Voras action - κόκκινο πιπέρι - ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 3:41:05 9:13min/km
53 10 325 ΔΡΟΣΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 24χ Ανδ. 50-59 ΕΔΕΣΣΑ Runners Edessa 3:41:52 9:15min/km
54 1 406 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 24χ Γυν. 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 3:43:52 9:20min/km
55 15 358 ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 24χ Ανδ. 30-39 ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 3:43:58 9:20min/km
56 23 350 ΜΑΜΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 3:43:58 9:20min/km
57 4 413 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24χ Ανδ. 60+ ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ ΟΜΓ 3:48:29 9:31min/km
58 16 357 ΜΠΙΡΜΠΊΛΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 24χ Ανδ. 30-39 ΓΡΕΒΕΝΑ SILVER HAWKS 3:48:30 9:31min/km
59 24 392 ΤΟΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΒΕΡΟΙΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΣΤΑΎΡΟΥ 3:48:54 9:32min/km
60 11 424 ΛΑΜΠΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 24χ Ανδ. 50-59 0 0 3:53:20 9:43min/km
61 25 342 ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 4:03:48 10:10min/km
62 17 351 ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 24χ Ανδ. 30-39 ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0 4:04:52 10:12min/km
63 12 307 ΒΟΥΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 24χ Ανδ. 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ-NESPO 4:06:31 10:16min/km
64 26 356 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΒΕΡΟΙΑ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ 4:10:10 10:25min/km
65 27 326 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 4:23:41 10:59min/km
66 13 396 ΤΡΟΧΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 24χ Ανδ. 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ MARKOS TEAM 4:23:41 10:59min/km
67 28 400 ΤΣΟΝΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - 4:32:10 11:20min/km
68 2 408 ΧΑΣΙΩΤΗ ΦΑΝΗ 24χ Γυν. 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 4:33:28 11:24min/km
69 5 500 ΓΚΑΝΤΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 24χ Ανδ. 60+ ΝΑΟΥΣΑ AΡΚΤΟΣ TRAIL 4:34:39 11:27min/km
70 18 328 ΘΕΟΣΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ 24χ Ανδ. 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Casper running team thessaloniki 4:35:04 11:28min/km
71 29 375 ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 4:36:47 11:32min/km
72 30 338 ΚΟΥΚΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 4:38:26 11:36min/km
73 19 374 ΣΕΡΙΣΤΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 24χ Ανδ. 30-39 ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 4:39:10 11:38min/km
74 31 313 ΓΕΩΡΓΑΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 4:40:16 11:41min/km
75 32 312 ΓΕΩΡΓΑΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 4:40:16 11:41min/km
76 14 367 ΠΕΝΤΟΎΣΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 24χ Ανδ. 50-59 ΠΕΡΑΊΑ 0 4:52:56 12:12min/km
77 33 369 ΠΕΤΑΛΩΤΉΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4:52:56 12:12min/km
78 2 354 ΜΗΤΣΙΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 24χ Γυν. 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 4:58:53 12:27min/km
79 2 389 ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΒΟΥΛΑ 24χ Γυν. 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 4:58:55 12:27min/km
80 3 324 ΔΟΥΛΟΥ ΜΑΝΙΝΑ 24χ Γυν. 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 5:14:29 13:06min/km
81   314 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 24χ Ανδ. 50-59 ΕΔΕΣΣΑ SNOWLAND DNF  

 

ΑΓΩΝΑΣ 10χιλ.

 

ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ ΡΥΘΜΟΣ
1 1 189 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 10χ Ανδ. 15-29 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 12:53:42 πμ 5:22min/km
2 1 117 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ 10χ Ανδ. 50-59 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΥΒΟΛΟΥ 12:57:17 πμ 5:44min/km
3 1 205 ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΛΕΥΚΑΔΑ Lefkas/FterNick_Sofoula 12:59:13 πμ 5:55min/km
4 2 204 ΠΟΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10χ Ανδ. 15-29 ΙΩΑΝΝΙΝΑ Path to Ultra - ΕΟΣ Λάϊστας 12:59:17 πμ 5:56min/km
5 2 194 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΚΟΖΑΝΗ Β ΜΚ 1:01:14 πμ 6:07min/km
6 3 121 ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ-MOUNTAIN ENDURO CAMP 1:01:16 πμ 6:08min/km
7 1 144 ΜΑΡΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΒΕΡΟΙΑ Sportstrainning-karagiannis,snowland 1:01:22 πμ 6:08min/km
8 4 210 ΚΑΝΤΖΙΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 0 0 1:01:22 πμ 6:08min/km
9 5 209 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 0 0 1:01:22 πμ 6:08min/km
10 3 123 ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10χ Ανδ. 15-29 ΒΕΡΟΙΑ KASIMIS TRAINING 1:02:07 πμ 6:13min/km
11 4 212 ΚΟΣΜΑΡΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 10χ Ανδ. 15-29 0 0 1:03:27 πμ 6:21min/km
12 1 151 ΜΠΟΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 10χ Γυν. 15-29 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:03:47 πμ 6:23min/km
13 6 145 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ / 33 ΕΜΑ 1:05:11 πμ 6:31min/km
14 7 138 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΒΟΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 1:07:35 πμ 6:46min/km
15 2 182 ΤΣΑΡΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΒΕΡΟΙΑ P.Elias Vertical Runners 1:07:45 πμ 6:47min/km
16 2 154 ΝΙΜΠΙΤΗ ΓΩΓΩ 10χ Γυν. 15-29 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:07:50 πμ 6:47min/km
17 5 115 ΓΡΟΥΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 10χ Ανδ. 15-29 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:08:00 πμ 6:48min/km
18 2 216 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10χ Ανδ. 50-59 0 0 1:09:27 πμ 6:57min/km
19 3 106 ΑΝΤΩΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΛΑΡΙΣΑ Σ.Μ.Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 1:10:09 πμ 7:01min/km
20 3 146 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10χ Ανδ. 50-59 ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS 1:10:41 πμ 7:04min/km
21 1 162 ΠΑΡΙΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 10χ Ανδ. 60+ ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 1:12:29 πμ 7:15min/km
22 2 185 ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 10χ Ανδ. 60+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΔΥ ΔΡΑΜΑΣ 1:12:40 πμ 7:16min/km
23 8 119 ΖΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:13:19 πμ 7:20min/km
24 9 159 ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΦΛΩΡΙΝΑ Ανεξάρτητος 1:15:38 πμ 7:34min/km
25 4 161 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΦΛΩΡΙΝΑ BODY ACTIVE GYM 1:15:38 πμ 7:34min/km
26 10 170 ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΚΟΥΦΑΛΙΑ Φ.Ο.Ο. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1:15:54 πμ 7:35min/km
27 4 202 ΚΙΣΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 10χ Ανδ. 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ 1:17:02 πμ 7:42min/km
28 11 139 ΚΡΟΝΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - 1:17:07 πμ 7:43min/km
29 12 200 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΝΑΟΥΣΑ ΑΡΚΤΟΣ TRAIL 1:17:40 πμ 7:46min/km
30 6 186 ΤΣΟΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10χ Ανδ. 15-29 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 1:18:13 πμ 7:49min/km
31 13 132 ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:18:28 πμ 7:51min/km
32 5 150 ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΒΕΡΟΙΑ - 1:18:32 πμ 7:51min/km
33 3 198 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10χ Ανδ. 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ. 1:18:43 πμ 7:52min/km
34 6 164 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ dyslexiacentersxarilaou 1:19:24 πμ 7:56min/km
35 1 163 ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΑ 10χ Γυν. 30-39 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:19:25 πμ 7:57min/km
36 14 112 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΝΑΟΥΣΑ ΒΜΚ 1:19:37 πμ 7:58min/km
37 7 177 ΤΕΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΝΑΟΥΣΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:21:07 πμ 8:07min/km
38 4 1 ΡΕΤΖΕΠΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 10χ Ανδ. 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 1:21:10 πμ 8:07min/km
39 15 188 ΦΕΥΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - 1:21:32 πμ 8:09min/km
40 5 203 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 10χ Ανδ. 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:21:59 πμ 8:12min/km
41 2 322 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 10χ Γυν. 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Casper running team thessaloniki 1:22:02 πμ 8:12min/km
42 8 199 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:23:15 πμ 8:20min/km
43 16 103 ΑΜΠΡΑΖΗΣ ΤΑΣΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 1:24:06 πμ 8:25min/km
44 9 157 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΣΔΥΘ 1:24:30 πμ 8:27min/km
45 7 218 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 10χ Ανδ. 15-29 0 ΑΡΚΤΟΣ TRAIL 1:24:33 πμ 8:27min/km
46 6 197 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 10χ Ανδ. 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 1:24:47 πμ 8:29min/km
47 3 156 ΟΣΛΑΝΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 10χ Γυν. 15-29 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:25:15 πμ 8:32min/km
48 17 184 ΤΣΙΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΑΡΣΕΝΙ ΛΙΠΟΧΩΡΙ 1:25:18 πμ 8:32min/km
49 7 165 ΠΕΓΚΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 10χ Ανδ. 50-59 ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ Casper Running Thessaloniki 1:25:30 πμ 8:33min/km
50 5 206 ΤΑΞΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10χ Ανδ. 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Kourkourikis Training Group 1:25:33 πμ 8:33min/km
51 1 153 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΦΗ 10χ Γυν. 40-49 ΑΡΙΔΑΙΑ ΣΔΥΑΛΜΩΠΙΑΣ 1:25:51 πμ 8:35min/km
52 4 129 ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 10χ Γυν. 15-29 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:26:05 πμ 8:37min/km
53 10 158 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΝΕΑ ΜΑΛΓΑΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 0 1:26:31 πμ 8:39min/km
54 11 147 ΜΗΤΥΛΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΤΟΜΙΚΟ 1:27:43 πμ 8:46min/km
55 6 166 ΡΑΝΤΖΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 10χ Ανδ. 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 1:28:12 πμ 8:49min/km
56 18 180 ΤΣΑΚΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΒΕΡΟΙΑ ΒΜΚ 1:28:26 πμ 8:51min/km
57 8 211 ΟΦΛΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 10χ Ανδ. 15-29 0 0 1:28:57 πμ 8:54min/km
58 19 215 ΞΥΝΟΓΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 0 0 1:29:27 πμ 8:57min/km
59 3 131 ΚΟΡΕΛΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 10χ Γυν. 30-39 ΒΕΡΟΙΑ 0 1:29:34 πμ 8:57min/km
60 12 114 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 1:30:24 πμ 9:02min/km
61 1 172 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 10χ Γυν.50+ ΒΕΡΟΙΑ sillogos dromeon verias 1:31:33 πμ 9:09min/km
62 20 130 ΚΙΣΚΙΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΚΑΤΕΡΙΝΗ - 1:32:26 πμ 9:15min/km
63 13 152 ΜΠΟΥΖΔΡΑΚΗΣ ΦΙΛΩΤΑΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΝΒΤ 1:32:45 πμ 9:17min/km
64 8 101 ΑΒΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 10χ Ανδ. 50-59 ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1:35:19 πμ 9:32min/km
65 9 214 ΖΗΣΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10χ Ανδ. 50-59 0 0 1:36:08 πμ 9:37min/km
66 10 217 ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 10χ Ανδ. 50-59 0 0 1:36:21 πμ 9:38min/km
67 14 108 ΒΑΛΑΣΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:37:40 πμ 9:46min/km
68 21 174 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:37:54 πμ 9:47min/km
69 11 160 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 10χ Ανδ. 50-59 ΧΑΛΑΣΤΡΑ 0 1:38:07 πμ 9:49min/km
70 7 181 ΤΣΑΜΠΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 10χ Ανδ. 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 1:38:09 πμ 9:49min/km
71 22 134 ΚΟΥΖΛΑΚΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 10χ Ανδ. 30-39 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:38:36 πμ 9:52min/km
72 2 116 ΔΑΜΤΣΙΟΥ ΓΙΩΤΑ 10χ Γυν. 40-49 ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 1:38:40 πμ 9:52min/km
73 23 169 ΣΑΜΠΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΒΕΡΟΙΑ SARANTAPORO MOUNTAIN RUN 1:38:41 πμ 9:52min/km
74 8 183 ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 10χ Ανδ. 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ,Δ,Υ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:39:13 πμ 9:55min/km
75 9 128 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 10χ Ανδ. 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 1:39:18 πμ 9:56min/km
76 24 107 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ 0 1:40:23 πμ 10:02min/km
77 2 196 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 10χ Γυν.50+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 1:41:07 πμ 10:07min/km
78 3 173 ΣΝΑΙΝΤΕΡ ΚΟΝΝΗ 10χ Γυν. 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:45:03 πμ 10:30min/km
79 9 190 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 10χ Ανδ. 15-29 ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0 1:47:06 πμ 10:43min/km
80 3 120 ΖΟΥΜΗ ΑΝΝΑ 10χ Γυν.50+ ΑΡΙΔΑΙΑ ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 1:48:01 πμ 10:48min/km
81 10 113 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10χ Ανδ. 15-29 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:48:26 πμ 10:51min/km
82 10 102 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10χ Ανδ. 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 1:49:08 πμ 10:55min/km
83 4 213 ΜΟΥΣΚΕΤΟΥ ΑΒΟΡΙΤΣΑ 10χ Γυν.50+ 0 0 1:49:55 πμ 11:00min/km
84 4 100 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 10χ Γυν. 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 1:50:39 πμ 11:04min/km
85 5 362 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΊΝΗ 10χ Γυν. 15-29 ΚΟΖΑΝΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:50:39 πμ 11:04min/km
86 4 330 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΒΑΣΙΑ 10χ Γυν. 30-39 ΑΘΗΝΑ Active Monkeys 1:55:44 πμ 11:34min/km
87 11 149 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10χ Ανδ. 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ CASPER RUNNING THE/KH 1:56:31 πμ 11:39min/km
88 15 414 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:56:31 πμ 11:39min/km
89 5 171 ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 10χ Γυν.50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:56:31 πμ 11:39min/km
90 16 136 ΚΟΥΤΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:59:15 πμ 11:56min/km
91 5 208 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ 10χ Γυν. 30-39 ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 2:14:12 πμ 13:25min/km
92 6 142 ΜΑΛΑΝΔΡΗ ΣΥΡΜΟΥΛΑ 10χ Γυν.50+ ΣΕΡΡΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:17:35 πμ 13:46min/km
93 6 155 ΝΤΟΒΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 10χ Γυν. 30-39 ΒΟΛΟΣ ΣΔΥΒΟΛΟΥ 2:26:39 πμ 14:40min/km
94 12 176 ΤΑΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 10χ Ανδ. 50-59 ΝΑΟΥΣΑ ΚΈΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 2:33:38 πμ 15:22min/km
95 12 111 ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10χ Ανδ. 60+ ΑΡΣΕΝΙ ΑΡΣΕΝΙ 2:47:58 πμ 16:48min/km
96   193 ΧΑΣΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF  
97   187 ΦΑΣΟΥΡΑΚΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 10χ Ανδ. 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ DNF  
98   125 ΚΑΙΣΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΝΑΟΥΣΑ ΚΈΝΤΑΥΡΟΣ ΝΆΟΥΣΑΣ DNF  
99   126 ΚΑΜΑΤΕΡΗ ΔΩΡΑ 10χ Γυν. 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ dyslexiacentersxarilaou DNF  
100   118 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙΤΗ 10χ Γυν.50+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ DNF  

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Κυριακή, 15 Σεπτέμβριος 2019
  • Περιοχή: Μακεδονία
  • Τύπος: Trail
  • Αποστάσεις: 10km, 21,1km - Ημιμαραθώνιος

 

Αποτελέσματα

Περισσότερα
 
 

Καλεντάρι

Instagram Feed