Αγώνας ορεινού δρόμου "ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΟΥ ΑΙ – ΓΙΩΡΓΗ" - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα του αγώνα ορεινού δρόμου "ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΟΥ ΑΙ – ΓΙΩΡΓΗ"

5 χλμ

Rank Category Gender Name YOB Club FINISH 5km
1 Α Male ΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ 2015 -
2 Α Male ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ 1975 KEXAGIAS RUNNING TEAM 0:20:57.760
3 Α Male ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ 1961 OUTRUN ΚΕΡΚΥΡΑ 0:22:17.190
4 Α Male ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΝΤΗΣ 1966 Ε.Ο.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:22:44.194
5 Α Male ORESTIS NIELSEN 2002 AMEINIAS PALLINI 0:23:55.940
6 Α Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ 1991 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:24:16.70
7 Α Male ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΩΗΣΙΑΔΗΣ 1976 4M FITNESS TEAM 0:24:29.190
8 Α Male ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΑΚΗΣ 1989 0:24:53.450
9 Γ Female ΕΛΕΝΑ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ 1969 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:25:15.570
10 Α Male ΑΡΗΣ ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ 1978 BRASKEE TEAM 0:25:57.880
11 Α Male ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΟΥΡΤΖΗΣ 1975 4M FITNESS TEAM 0:26:11.250
12 Α Male PHILIP NIELSEN 1966 AMEINIAS PALLINI 0:26:40.820
13 Α Male ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1983 URBAN TRAIL RUNNERS 0:30:33.810
14 Α Male ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΪΤΑΝΑΡΟΣ 1977 0:31:19.954
15 Α Male ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1973 0:31:40.80
16 Α Male ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ 2015 0:31:47.84
17 Α Male ΙΑΣΟΝΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 2005 Γ.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0:32:5.690
18 Α Male ΤΑΣΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 1973 Γ.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0:32:6.70
19 Α Male ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ 2015 0:32:16.520
20 Α Male ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1992 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:32:50.00
21 Γ Female ΜΑΡΙΑ ΖΑΝΙΑ 1994 SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:32:50.880
22 Α Male ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 1969 SNAILS RUNNING TEAM 0:32:51.630
23 Γ Female ΕΛΕΝΗ ΡΟΥΣΤΑ 1989 MATONERI RUNNERS 0:33:1.130
24 Α Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 1978 0:33:24.894
25 Α Male ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1964 0:34:23.814
26 Α Male ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΤΖΑΡΑΚΗΣ 1984 INTERSPORT RUNNING TEAM 0:34:53.630
27 Γ Female ΓΙΟΥΛΗ ΦΥΤΙΛΗ 2015 0:35:10.274
28 Γ Female ΕΙΡΗΝΗ ΚΥΡΛΗ 1980 0:35:28.384
29 Α Male ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΗΚΑΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:35:29.584
30 Γ Female ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΧΑΤΖΗΠΡΙΜΟΥ 1982 0:35:31.70
31 Α Male ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1968 0:36:11.147
32 Α Male ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΛΙΣΟΒΑΣ 2000 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:36:41.764
33 Α Male ΝΙΚΟΣ ΡΟΥΣΤΑΣ 1980 MATONERI RUNNERS 0:36:59.250
34 Γ Female ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΤΖΑΚΑ 1970 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:37:3.584
35 Α Male ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ 1982 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:37:22.630
36 Γ Female ΑΝΝΑ ΤΣΟΓΚΑ 1968 0:37:53.500
37 Γ Female ΜΑΡΙΑ ΚΟΤΙΝΑ 1964 0:37:54.690
38 Α Male ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΠΟΥΡΓΙΩΤΗΣ 1968 0:38:38.810
39 Γ Female ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΖΑΝΤΙΩΤΗ 1984 KYTHIRA RUNNERS 0:39:54.194
40 Α Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΡΤΙΚΑΣ 1977 PAMVOMOUNTAIN 0:39:54.444
41 Γ Female ΜΑΡΙΝΑ ΤΖΕΦΡΩΝΗ 1968 0:40:38.334
42 Α Male ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ 1972 0:41:54.454
43 Α Male ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ 1971 SNAILS RUNNING TEAM 0:47:26.264
44 Γ Female ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ 1967 0:49:47.704
45 Γ Female ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΛΟΥΝΤΟΥ 1979 MATONERI RUNNERS 0:54:4.154

16 χλμ

Rank Category Gender Name YOB Club 5km FINISH 16km
1 Α2 Male ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ 1984 SALOMON HELLAS 0:18:47.7 1:14:50.67
2 Α2 Male ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 1983 ATHLETICS-GUIDANCE.GR/AGTEAM 0:19:16.500 1:15:23.497
3 Α3 Male SLAWOMIR MATRAS 1973 SALOMON HELLAS 0:20:18.507 1:21:57.660
4 Α3 Male ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1971 CHRONOLOG - ULTRASPIRE 0:20:24.440 1:24:13.670
5 Α3 Male STAN FIJNAUT 1968 0:20:29.574 1:24:34.740
6 Α2 Male ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΡΑΛΛΗΣ 1979 INOV-8_URBAN TRAIL RUNNERS 0:21:6.00 1:25:50.237
7 Α2 Male ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΕΦΕΡΛΗΣ 1980 0:21:42.440 1:26:0.420
8 Α1 Male ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΣ 1990 URBAN TRAIL RUNNERS 0:19:19.20 1:26:36.240
9 Α2 Male ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΗΣΗΣ 1979 0:21:29.520 1:27:43.550
10 Α2 Male ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ 1983 ATHLETICS-GUIDANCE.GR/AGTEAM 0:22:35.627 1:27:57.440
11 Α2 Male ΤΑΚΗΣ ΦΩΚΟΣ 1980 ΕΟΠΣ ΣΑΜΟΥ/SOLO BARS 0:21:18.187 1:28:7.440
12 Γ1 Female ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΤΖΙΑΤΖΙΑ 1992 0:21:51.187 1:28:50.750
13 Α2 Male ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΟΣ 1976 BARBER SHOP GR 0:21:38.830 1:29:6.940
14 Α2 Male ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΡΑΣ 1977 KROMMIDAS COACHING 0:22:27.127 1:31:3.740
15 Α2 Male ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ 1977 0:20:44.824 1:31:50.360
16 Α3 Male ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ 1973 KROMMIDAS COACHING 0:21:30.937 1:32:13.570
17 Α1 Male ΦΩΤΙΟΣ ΜΑΤΣΙΓΚΟΣ 1987 URBAN TRAIL RUNNERS 0:22:59.687 1:32:44.114
18 Α2 Male ΝΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1976 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:22:49.00 1:33:19.440
19 Α3 Male ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΗΣ 1967 ΑΧΟΡΤΑΓΟΙ 0:23:13.380 1:33:20.810
20 Α2 Male ΠΕΤΡΟΣ ΝΤΟΥΝΗΣ 1979 0:22:19.380 1:33:42.174
21 Α1 Male ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ 1989 GOJI BERRY TEAM - ESCAPE SHOP 0:21:43.560 1:34:28.740
22 Α1 Male ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1987 - 0:21:56.830 1:35:3.550
23 Α3 Male ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 1974 Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ 0:24:49.324 1:35:15.257
24 Α2 Male ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1976 0:23:1.890 1:35:17.240
25 Α2 Male ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΑΤΡΟΥ 1980 ALLTERRAINRUNNERS 0:22:43.190 1:35:23.880
26 Α1 Male ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΜΛΙΔΗΣ 1986 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 0:23:27.704 1:35:47.567
27 Γ2 Female ΒΗΘΛΕΕΜ ΣΑΠΙΟΥ 1981 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:21:55.377 1:36:46.244
28 Α2 Male ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΕΛΛΙΟΣ 1981 0:22:30.584 1:37:25.754
29 Α3 Male ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ 1970 0:23:13.257 1:38:17.60
30 Α4 Male ΤΑΣΟΣ ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ 1959 NATURAL RUNNING BY INOV8.GR 0:24:14.440 1:38:47.884
31 Α3 Male ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΡΒΑΡΟΣ 1967 GOJI BERRY TEAM 0:24:14.317 1:39:25.300
32 Α3 Male ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΞΙΩΝΗΣ 1973 0:23:52.130 1:39:43.867
33 Γ3 Female ΕΥΓΕΝΙΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 1970 0:24:41.820 1:39:45.420
34 Α1 Male ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΓΚΟΣ 2015 0:23:41.130 1:40:0.790
35 Α4 Male ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ 1962 0:23:57.570 1:40:4.614
36 Α2 Male ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1981 ΝΑΥΑΓΙΑ ΒΕΙΚΟΥ 0:25:39.380 1:40:19.880
37 Α3 Male ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΣ 1973 GOJI BERRY TEAM 0:25:20.570 1:41:25.00
38 Α2 Male ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ 0:23:29.70 1:41:38.924
39 Α4 Male ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΡΟΚΟΣ 1969 0:26:17.750 1:42:59.804
40 Α3 Male ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ. ΚΑΖΑΚΗΣ 1974 BN CYCLING 0:25:8.690 1:43:5.364
41 Α2 Male ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΗΜΑΤΟΥΔΗΣ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:24:20.130 1:43:16.304
42 Α3 Male ΜΑΝΟΣ ΜΑΧΑΙΡΑΚΗΣ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:24:20.270 1:43:16.570
43 Α2 Male ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΗΓΑΣ 1984 0:25:32.510 1:43:17.190
44 Α3 Male ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 1970 ALLTERRAINRUNNERS 0:26:45.690 1:43:40.254
45 Α3 Male ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1969 0:25:40.70 1:43:42.444
46 Α3 Male ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1973 LOCORUNNERS 0:24:54.650 1:43:44.554
47 Α3 Male ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΖΙΚΑΣ 1975 BLACKY 0:24:55.10 1:43:45.57
48 Α3 Male ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΜΠΕΛΗΣ 1966 0:27:14.130 1:43:50.380
49 Α3 Male ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΗΣ 1975 0:25:13.880 1:44:0.170
50 Α1 Male ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΑΣ 1990 0:23:59.750 1:44:11.174
51 Α2 Male ΣΤΕΛΙΟΣ ΧΟΖΟΣ 1984 ΦΛΟΓΑ 0:24:55.214 1:44:11.434
52 Α2 Male ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΟΖΟΣ 1984 ΦΛΟΓΑ 0:24:55.644 1:44:11.804
53 Α3 Male ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 1974 0:25:6.130 1:44:40.734
54 Α2 Male ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΛΛΙΝΤΕΡΑΚΗΣ 1977 ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ 0:25:11.140 1:44:41.180
55 Γ3 Female ΙΩΑΝΝΑ ΧΟΥΡΙΔΟΥ 1974 Κ1-ΑΡΕΝΑ 0:25:32.510 1:44:59.114
56 Α4 Male ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΛΙΝΤΑΣ 1959 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:26:29.690 1:44:59.744
57 Α2 Male ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ 1984 0:25:16.580 1:45:1.740
58 Α3 Male ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΙΑΝΑΣ 1973 0:24:50.770 1:46:6.424
59 Α3 Male ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1973 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:25:19.320 1:46:18.364
60 Α2 Male ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ 1982 KYTHIRA RUNNERS 0:27:5.454 1:46:25.614
61 Α3 Male ΜΑΝΘΟΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ 1972 ΞΕΡΟΒΟΥΝΙ TEAM 0:23:59.67 1:46:32.187
62 Α2 Male ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΒΡΑΜΠΟΣ 1979 RECUERDOS 0:22:57.640 1:46:37.804
63 Α2 Male ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ 1981 0:24:49.190 1:46:58.484
64 Α2 Male XΡΗΣΤΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:24:45.460 1:47:9.554
65 Α3 Male ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΙΤΑΛΗΣ 1975 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ 0:24:26.70 1:47:11.304
66 Α2 Male ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣ 1985 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:24:28.130 1:47:11.444
67 Α3 Male ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 1975 SNAILS RUNNING TEAM 0:25:36.960 1:47:44.504
68 Α2 Male ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1977 0:24:19.257 1:47:55.440
69 Α2 Male ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΔΕΙΜΕΖΗΣ 2015 Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ. ΚΕΡ 0:30:15.894 1:47:56.684
70 Α3 Male ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΙΟΓΟΣ 1975 0:26:13.00 1:48:38.114
71 Α3 Male ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1966 MLA 0:27:11.464 1:48:39.800
72 Α2 Male ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ 1980 0:24:37.390 1:49:9.364
73 Α2 Male ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΤΑΡΑΣ 1979 DORA RUNNING TEAM 0:25:44.820 1:49:18.550
74 Α3 Male ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 1970 FLYING GEESE RUNNING TEAM 0:27:10.500 1:49:30.800
75 Α1 Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΛΣΑΜΗΣ 1995 HELLENIC ROWING CLUB OF GREECE 0:23:56.630 1:50:36.244
76 Α1 Male ΑΝΕΣΤΗΣ ΧΑΤΖΗΡΗΓΑΣ 1992 HELLENIC ROWING CLUB OF GREECE 0:23:58.10 1:50:36.777
77 Α2 Male ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΕΡΟΥΚΙΔΗΣ 1979 0:25:38.510 1:50:37.554
78 Γ2 Female ΙΟΝΗ ΛΙΑΝΑΝΤΩΝΑΚΗ 1977 0:27:8.817 1:50:38.364
79 Α1 Male ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΛΦΕΤΑΣ 1990 ΑNDREW'S 0:29:21.254 1:51:1.554
80 Α2 Male ΜΗΝΑΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ 1980 PELECANUS CRISPUS 0:27:24.270 1:51:36.204
81 Α4 Male ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1968 SKORDO TEAM 0:28:2.810 1:51:42.454
82 Α4 Male ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΙΑΝΟΣ 1961 ΝΑΥΑΓΙΟ ΒΕΙΚΟΥ 0:27:17.130 1:51:51.237
83 Α4 Male ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΟΥΠΟΣ 1963 0:27:3.544 1:52:11.234
84 Α3 Male ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ 1973 0:29:40.70 1:52:16.304
85 Α2 Male ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΥΣΕΚΗΣ 1978 URBAN TRAIL RUNNERS 0:27:57.750 1:52:17.834
86 Α3 Male ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΗΛΗΣ 1973 0:26:29.440 1:52:51.960
87 Α3 Male ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΚΑΣ 1971 ΣΔΥΡ 0:29:57.750 1:53:0.874
88 Α3 Male ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΤΗΣ 1972 0:25:40.200 1:53:6.124
89 Α3 Male ΣΠΥΡΟΣ ΠΗΛΟΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:27:56.630 1:53:35.874
90 Α2 Male ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ 1981 ALLTERENRUNNERS - PDS ODYSSEAS 0:27:45.250 1:53:39.894
91 Α3 Male ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1975 REGENCY CASINO MONT PARNES 0:27:23.190 1:54:3.954
92 Α2 Male ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΛΟΣ 1976 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:24:8.520 1:54:19.124
93 Α4 Male ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΓΙΟΣ 1957 ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:29:58.384 1:54:25.124
94 Α3 Male ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΙΚΙΔΗΣ 1967 0:27:49.00 1:54:36.70
95 Α2 Male ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 1981 PILABOX 0:28:9.577 1:54:45.314
96 Α3 Male ΛΟΥΚΑΣ ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ 2014 0:26:50.630 1:54:51.394
97 Α2 Male ΜΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ 1978 SNAILS RUNNING TEAM 0:27:6.507 1:55:4.944
98 Α2 Male ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ 1978 ΑΓΕΛΗ ΛΥΚΩΝ 0:27:40.510 1:55:5.194
99 Α2 Male ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 2015 0:29:21.20 1:55:14.64
100 Α3 Male ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1966 0:25:35.320 1:55:18.504
101 Α4 Male ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:15.710 1:55:25.334
102 Α2 Male ΣΤΑΘΗΣ ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ 1981 0:28:16.630 1:56:2.64
103 Γ2 Female CHRISTINE RIGHTWEISER 1981 SNAILS RUNNING TEAM 0:27:53.900 1:56:5.254
104 Α4 Male ΝΤΕΝΙΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ 2014 0:28:39.690 1:56:31.504
105 Γ2 Female ΑΘΗΝΑ ΓΚΛΑΝΟΥ 1983 0:29:34.640 1:56:33.10
106 Α3 Male ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1973 DELOITTE TEAM 0:27:48.380 1:56:33.584
107 Γ2 Female ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΩΝΗ 1982 FLYING GEESE RUNNING TEAM 0:28:46.00 1:56:35.584
108 Α2 Male ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΟΣ 1981 0:28:41.520 1:56:40.624
109 Α2 Male ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:38.630 1:56:48.634
110 Α2 Male ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 1981 Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ 0:30:47.400 1:57:8.814
111 Γ3 Female ΒΙΚΥ ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ 1968 0:30:12.130 1:57:24.944
112 Α2 Male ΝΙΚΟΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΔΗΣ 1977 0:28:6.690 1:57:56.814
113 Α3 Male ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΓΙΑΣ 1974 0:30:3.440 1:57:57.254
114 Γ3 Female ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 1977 MARATHON CLUB 0:30:50.24 1:57:59.944
115 Α2 Male ΦΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1982 1MOREKM SKROUTZ 0:25:38.440 1:58:17.124
116 Α3 Male SARKAWT RASHID 1975 0:29:46.334 1:58:25.584
117 Α2 Male ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΟΜΒΑΣ 1980 0:31:28.770 1:58:26.384
118 Α3 Male ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΡΜΠΗΣ 1971 ALL TERRAIN RUNNERS 0:27:1.774 1:58:31.624
119 Α2 Male ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ 1974 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0:29:21.514 1:58:32.634
120 Α4 Male ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ 1962 0:29:38.750 1:58:35.824
121 Α2 Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1977 0:28:59.200 1:58:38.4
122 Α2 Male ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΑΣΙΚΑΣ 1980 MATONERI RUNNERS 0:26:38.67 1:58:46.84
123 Α2 Male ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 1977 Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ 0:30:20.214 1:59:0.874
124 Α3 Male ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ 1974 MUSTUKULURU R.TEAM 0:28:30.64 1:59:6.404
125 Α2 Male ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΡΑΣ 1984 0:29:23.774 1:59:15.524
126 Α3 Male CHRISTOPHER CORBETT 1974 0:28:16.770 1:59:21.564
127 Α3 Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΚΙΩΤΗΣ 1973 0:29:52.250 1:59:21.814
128 Α3 Male ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΩΝΑΡΑΣ 1967 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:27:42.380 1:59:24.314
129 Α3 Male ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΑΡΟΣ 1968 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:28:39.810 1:59:25.134
130 Α2 Male ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΑΞΑΜΠΑΝΗΣ 1976 ALLTERRAINRUNNERS-Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:26:51.690 1:59:49.194
131 Α3 Male ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1975 0:30:14.70 2:0:10.334
132 Α3 Male ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΙΚΑΛΗΣ 1970 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0:31:23.440 2:0:34.704
133 Γ2 Female ΑΧΤΙΔΑ ΜΑΓΚΡΙΩΤΗ 1977 ALLTERRAINRUNNERS 0:29:28.134 2:0:41.4
134 Α2 Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΟΣ 1979 0:30:19.504 2:0:59.754
135 Α4 Male ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΑΚΑΚΗΣ 1965 0:30:18.190 2:1:3.504
136 Α3 Male ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ 1971 NATURAL HIGH 0:29:8.584 2:1:11.444
137 Α4 Male ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΙΠΗΣ 1954 URBAN TRAIL RUNNERS 0:29:9.214 2:1:51.124
138 Α2 Male ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΥΠΑΛΟΣ 1977 ALLTERRAINRUNNERS 0:29:5.380 2:2:15.124
139 Α3 Male MANOΣ ΓΟΝΙΔΕΛΗΣ 1969 0:31:28.310 2:2:39.254
140 Α4 Male FAROLDI MAURO 1956 0:30:43.880 2:2:42.454
141 Α3 Male ΣΑΒΒΑΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ 1967 MUSTUKULURU R.T 0:31:32.570 2:2:57.4
142 Α3 Male ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΛΙΛΗΣ 1974 ULTRA TRAIL RUNNERS 0:31:37.380 2:3:18.134
143 Α2 Male ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΖΑΣ 1978 0:30:31.84 2:3:23.574
144 Α3 Male ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:59.940 2:3:32.64
145 Α1 Male ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 1992 PLIAKOS CAMP 0:30:39.560 2:4:20.894
146 Α1 Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΙΑΚΟΣ 1988 PLIAKOS CAMP 0:30:39.380 2:4:21.7
147 Α2 Male ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΚΟΡΔΟΣ 1981 0:33:53.14 2:4:34.504
148 Α3 Male ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΥΦΑΛΙΑΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:20.384 2:4:37.84
149 Α3 Male ΝΙΚΟΣ ΑΡΚΟΛΑΚΗΣ 1974 0:31:41.500 2:4:46.754
150 Α2 Male ΙΑΣΩΝ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ 1977 0:31:33.890 2:4:54.504
151 Γ3 Female ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ 1970 0:29:22.830 2:4:56.504
152 Α3 Male ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΒΑΛΑΚΗΣ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:50.690 2:5:0.454
153 Α4 Male ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΝΗΣ 1964 0:30:26.454 2:5:26.454
154 Γ3 Female ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΠΕΛΙΟΥ 1974 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:30:19.820 2:5:27.434
155 Α3 Male ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΑΠΕΛΙΟΣ 1969 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:30:20.277 2:5:27.564
156 Α3 Male ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1974 MUSTUKULURU R.TEAM 0:27:22.690 2:5:44.500
157 Α3 Male ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑΣ 1970 LAU - LAU TEAM 0:30:16.380 2:5:57.374
158 Α3 Male ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ 1972 MUSTUKULURU R.T. 0:33:11.500 2:6:27.684
159 Α3 Male ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 1975 0:33:52.584 2:7:1.894
160 Α3 Male ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΙΑΔΗΣ 1967 Σ.ΔΡΟ..ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ 0:30:47.00 2:7:12.194
161 Α3 Male ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΠΑΡΙΑΜΟΓΛΟΥ 1968 Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ 0:30:47.820 2:7:12.574
162 Α2 Male ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΟΥΧΟΥΜΗΣ 1980 THE ZOO'S STATION 0:22:12.00 2:8:48.817
163 Α2 Male ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 1981 DELOITTE TEAM 0:27:48.750 2:8:50.204
164 Α3 Male ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 1969 INDIAN RUNNER 0:30:45.704 2:8:53.84
165 Α2 Male ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 1977 0:31:21.940 2:8:55.434
166 Α2 Male ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1979 0:32:17.10 2:9:33.257
167 Α3 Male ΘΩΜΑΣ ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ 1973 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:31:50.24 2:9:34.4
168 Α3 Male ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1974 SNAILS RUNNING TEAM 0:27:55.880 2:9:54.67
169 Α3 Male ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΟΖΑΣ 1975 0:30:41.84 2:10:22.74
170 Α3 Male ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ 1970 MUSTUKULURU R.T. 0:33:11.834 2:10:26.454
171 Α2 Male ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΛΛΟΣ 1976 0:30:58.380 2:10:36.874
172 Α1 Male ΝΙΚΟΣ ΔΟΥΔΑΛΗΣ 1987 0:22:34.390 -
173 Α3 Male ΝΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:27:20.580 -
174 Α3 Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ 1973 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:29:27.570 -
175 Α3 Male ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΣΟΥΠΑΚΗΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:29.130 -
176 Α2 Male ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 1979 0:29:59.250 -
177 Α4 Male ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:21.810 -
178 Α3 Male ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΑΣ 1968 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:30:23.690 -
179 Α2 Male ΚΩΣΤΑΣ ΜΗΤΣΗΣ 1976 Α.Σ.ΑΓΩΝ 0:30:52.144 -
180 Α2 Male ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1977 Α.Σ.ΑΓΩΝ 0:30:55.640 -
181 Α2 Male ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1980 0:30:56.630 -
182 Α3 Male ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ 1974 0:31:5.00 -
183 Γ2 Female ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΖΕΡΛΕΝΤΕ 2015 0:31:8.584 -
184 Α2 Male ΛΑΖΑΡΟΣ ΛΑΛΟΥΣΗΣ 1976 0:31:12.330 -
185 Α4 Male ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1959 GRAVA RUNNER CLUB 0:31:22.757 -
186 Α3 Male ΣΠΥΡΟΣ ΛΙΑΠΗΣ 1968 0:31:26.250 -
187 Α2 Male ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΛΟΥΡΜΠΕΑΣ 1976 0:31:26.570 -
188 Α3 Male ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΞΥΛΟΣ 1971 0:31:27.250 -
189 Α4 Male ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΕΦΟΣ 1961 ORAMA 0:31:33.84 -
190 Α2 Male ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 1977 0:31:35.560 -
191 Α3 Male ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΙΟΡΔΑΝΟΓΛΟΥ 1974 0:31:43.380 -
192 Α3 Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΗΣ 1974 0:31:53.940 -
193 Α3 Male ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ 1973 0:32:0.810 -
194 Α3 Male ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΒΥΣΣΟΥΛΗΣ 1973 0:32:3.310 -
195 Γ3 Female ΕΛΕΝΗ ΝΗΣΩΤΑΚΗ 1971 0:32:11.84 -
196 Α2 Male ΣΠΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1978 0:32:11.690 -
197 Α4 Male ΘΑΝΟΣ ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1961 0:32:13.584 -
198 Α1 Male ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΓΙΑΤΗΣ 1986 THE CORE FORCE CROSSFIT 0:32:14.834 -
199 Α1 Male ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΟΠΗΣ 1988 0:32:14.904 -
200 Α1 Male ΤΙΤΟΣ ΠΑΣΠΑΡΑΚΗΣ 1986 0:32:15.10 -
201 Α3 Male ΦΩΤΗΣ ΤΣΙΡΩΝΗΣ 1972 0:32:18.190 -
202 Α2 Male ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΝΗΣ 1976 LOCORUNNERS 0:32:20.130 -
203 Α2 Male ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗΣ 1978 0:32:22.84 -
204 Α2 Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΝΙΟΣ 1981 ΔΡΥΣ 0:32:22.134 -
205 Α4 Male ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1964 ΜΑΡΤΙΝΟ 0:32:29.310 -
206 Α4 Male ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥΛΟΥΛΗΣ 1968 0:32:30.310 -
207 Α4 Male ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΡΛΑΣ 1961 SCORDOTEAM 0:32:40.380 -
208 Α4 Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1944 SAFANS 0:32:40.440 -
209 Α3 Male ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1966 Ο.Υ.Κ. 0:32:44.690 -
210 Α3 Male ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΛΑΜΠΡΗΣ 1974 ΓΕΝ/Β1 0:32:44.824 -
211 Α3 Male ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΗΜΑΣ 1973 0:32:45.640 -
212 Α3 Male ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1968 0:32:48.630 -
213 Α3 Male ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1974 0:32:54.560 -
214 Α1 Male ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΧΟΣ 1988 0:32:58.880 -
215 Α4 Male ΗΛΙΑΣ ΜΠΟΥΡΓΙΩΤΗΣ 1956 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΛΣΟΥΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 0:33:2.380 -
216 Α3 Male ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΒΥΖΑΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:33:10.60 -
217 Α4 Male ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΔΙΠΛΑΣ 1949 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:33:12.200 -
218 Γ2 Female ΜΑΡΙΑ ΤΖΑΦΕΤΑ 1982 KROMMIDAS COACHING 0:33:12.960 -
219 Γ2 Female ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΟΥΛΗ 1982 SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:33:13.824 -
220 Α4 Male ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ 1965 0:33:29.440 -
221 Α2 Male ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΑΠΛΑΝΤΕΡΗΣ 1977 0:33:30.834 -
222 Α3 Male ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΑΜΙΩΤΗΣ 1966 BUDO CENTER 0:33:32.190 -
223 Α2 Male MΑΡΙΟΣ ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ 1981 0:33:36.630 -
224 Α2 Male ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΤΣΙΟΣ 1979 0:33:49.204 -
225 Α2 Male ΜΥΡΩΝ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΗΘΙΩΤΑΚΗΣ 1980 0:33:51.274 -
226 Γ1 Female ΗΛΕΚΤΡΑ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ 2015 0:33:52.204 -
227 Α3 Male ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΥΧΙΟΥΝΗΣ 1967 0:33:53.154 -
228 Α3 Male ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΣΕΡΚΕΖΟΠΟΥΛΟΣ 1972 SKORDO TEAM 0:34:3.820 -
229 Α2 Male ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1976 0:34:4.690 -
230 Α3 Male ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΕΛΕΣ 1971 0:34:7.70 -
231 Γ3 Female ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΑΝΔΑΝΟΥ 1975 0:34:7.760 -
232 Α2 Male ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΓΩΝΑΣ 1980 0:34:8.134 -
233 Α4 Male ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΕΡΒΗΣ 1964 0:34:11.44 -
234 Α3 Male ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΣΔΥΠ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:34:11.130 -
235 Α4 Male ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΟΝΗΣ 1958 ΙΝΤΕΡ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 0:34:12.80 -
236 Α3 Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 1971 0:34:14.584 -
237 Α2 Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗΣ 1984 0:34:20.690 -
238 Α4 Male ΝΙΚΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ 1964 ΔΕΗ 0:34:32.644 -
239 Γ4 Female ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ 1962 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:34:32.954 -
240 Α2 Male ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΡΟΜΠΟΚΑΣ 1976 0:34:35.750 -
241 Α2 Male ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΑΣ 1978 ΠΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:34:44.570 -
242 Α2 Male ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ 1980 0:34:45.774 -
243 Α3 Male ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΥΚΑΚΗΣ 1974 ΤΤΕ 0:34:46.770 -
244 Α4 Male ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΤΑΗΣ 1964 0:34:55.00 -
245 Α2 Male ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:35:0.314 -
246 Γ2 Female ΕΛΕΝΗ ΑΜΠΙΛΕΚΑ 1972 ORAMA 0:35:16.880 -
247 Α3 Male ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΡΗΤΙΚΑΚΗΣ 1974 0:35:17.440 -
248 Α3 Male ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΝΔΑΝΟΣ 1973 0:35:28.190 -
249 Α3 Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 1966 0:35:32.940 -
250 Α3 Male ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:35:37.00 -
251 Α3 Male ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΣΕΛΛΟΣ 1973 0:35:47.944 -
252 Α4 Male ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ 1965 EXPERIENCE GREECE XPRGR.COM 0:35:55.190 -
253 Α4 Male ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΛΙΤΣΑΣ 1964 0:36:8.500 -
254 Γ3 Female ΝΑΤΑΣΣΑ ΤΣΟΥΜΠΟΥ 1966 0:36:27.690 -
255 Α4 Male ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 2015 0:36:32.84 -
256 Α4 Male ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΧΟΛΕΒΑΣ 1953 ΦΛΟΓΑ 0:36:39.440 -
257 Α3 Male ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ 1972 MUSTUKULURU R.T. 0:36:45.250 -
258 Α3 Male ΣΩΤΗΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 1969 0:37:11.944 -
259 Α3 Male ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΑΤΟΣ 1974 0:37:36.440 -
260 Α3 Male ΣΠΥΡΟΣ ΖΑΝΟΣ 1972 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:37:41.644 -
261 Γ2 Female ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΙΩΤΑΚΗ 1978 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:37:41.954 -
262 Γ3 Female ΧΡΥΣΑ ΞΙΓΓΗ 1967 PDS ODYSSEAS 0:38:58.504 -
263 Γ2 Female ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΝΙΔΑΡΗ 1981 0:38:58.944 -
264 Γ2 Female ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1981 0:39:0.820 -
265 Α3 Male ΚΩΣΤΑΣ ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ 1968 0:40:5.524 -
266 Γ3 Female ΑΝΤΖΕΛΑ ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ 1969 0:40:5.874 -
267 Α2 Male ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΡΒΑΝΑΚΗΣ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:40:9.254 -
268 Γ3 Female ΜΥΡΤΩ ΚΟΥΡΗ 1975 ALLTERRAINRUNNERS 0:40:12.710 -
269 Γ3 Female ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ 1972 PDS ODYSSEAS 0:41:55.270 -
270 Γ2 Female ΜΑΡΙΑ ΝΤΟΥΡΛΑΡΗ 1976 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:42:24.144 -
271 Α4 Male ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΑΜΟΛΙΔΗΣ 1959 0:43:59.280 -
272 Α3 Male ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΥΤΑΛΟΣ 1969 0:50:59.844 -
273 Α4 Male ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1961 RUNNER STORE 1:43:12.44 -
274 Α2 Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΟΤΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:58:8.220 -
275 Α3 Male ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΙΒΙΣΙΔΗΣ 1973 1:58:31.297 -

-

  

 

 

 

 

 
 
 
 

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι

Αποτελέσματα