8ος Ημιμαραθώνιος Λίμνης Βεγορίτιδας - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 8ος Ημιμαραθώνιος Λίμνης Βεγορίτιδας.

 
RANK GENDER AGE CAT BIB NAME SEX CLUB Χρόνος
1 1 0 190 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α   01:14:24:571
2 2 0 68 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 01:20:30:000
3 3 0 15 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 01:21:27:295
4 4 0 64 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α SALOMON HELLAS /KTG 01:23:38:910
5 5 0 100 ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 01:25:19:820
6 6 0 13 ΑΦΟΡΟΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ/KASIMIS TRAINING 01:25:33:370
7 7 0 143 ΤΟΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 01:26:00:495
8 8 0 76 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ-ΣΔΟΕ 01:28:12:102
9 9 0 155 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α SNOW LAND TEAM 01:29:30:078
10 10 0 169 ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 01:29:30:252
11 11 0 139 ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:30:02:368
12 12 0 157 ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:30:14:189
13 1 0 177 POP ARSOVA ADRIJANA Γ MARATON KLUB DELTA 01:30:36:531
14 13 0 19 ΓΚΙΟΡΤΖΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α SPORTRAININGKARAGIANNIS 01:30:47:430
15 14 0 161 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:31:08:459
16 15 0 137 ΣΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α O.M.Γ 01:31:22:814
17 16 0 62 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α ΣΔΟΕ 01:33:02:479
18 17 0 128 ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ -ΝRT 01:33:56:063
19 18 0 135 ΣΚΟΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-NRT 01:33:56:177
20 19 0 1 ΑΒΔΑΡΜΑΝΗΣ ΝΑΣΟΣ Α ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:34:48:886
21 20 0 191 ΣΗΜΙΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Α   01:35:34:104
22 21 0 112 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΟΜΓ 01:35:52:934
23 22 0 176 NOYΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α   01:36:06:852
24 23 0 110 ΞΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ΣΔΥΘ 01:36:10:927
25 24 0 124 ΠΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:36:15:271
26 25 0 57 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:36:23:623
27 26 0 99 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α   01:36:24:333
28 27 0 132 ΣΑΡΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑ 01:37:20:115
29 28 0 24 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α ΣΔΟΕΟΡΔΑΙΑΣ 01:37:37:976
30 29 0 106 ΜΥΛΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α ΣΔΥΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 01:37:46:278
31 2 0 35 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ BALIOTIS NATURE TRAIL / ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 01:37:55:321
32 30 0 27 ΔΗΜΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α   01:37:56:630
33 31 0 160 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α ΣΔΙ 01:38:00:458
34 32 0 147 ΤΡΙΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 01:38:09:322
35 33 0 103 ΜΠΕΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΣΔΥΘ 01:38:30:600
36 34 0 189 ΠΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΟΜΓ 01:38:37:032
37 35 0 114 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α   01:38:41:731
38 36 0 165 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - SPORTSTRAINING KARAGIANNIS 01:39:31:116
39 37 0 79 ΛΙΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α ΕΟΠΣ ΜΠΕΛΕΣ 01:40:00:629
40 38 0 154 ΤΣΕΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α - 01:40:05:051
41 39 0 43 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΠΥΡΟΣ Α ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 01:40:17:707
42 40 0 48 ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α ΣΔΥΑΛΜΩΠΙΑΣ 01:40:23:742
43 41 0 16 ΓΑΛΑΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α   01:41:08:576
44 42 0 3 ΑΔΕΜΗΣ ΣΙΜΟΣ Α ΣΥΛΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 01:41:40:267
45 43 0 56 ΚΑΡΑΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Α ORLIAKAS RACE / ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 01:41:41:264
46 44 0 33 ΔΟΥΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α Σ.Δ.Ο.Ε 01:41:52:517
47 45 0 42 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΣΥ΄ΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 01:42:13:466
48 46 0 134 ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α SPORTSTRAINING KARAGIANNIS 01:43:28:255
49 47 0 136 ΣΟΡΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α ΣΔΥΑΛΜΩΠΙΑΣ 01:43:42:594
50 3 0 25 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ Γ OMG 01:43:57:401
51 48 0 96 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 01:43:57:621
52 49 0 39 ΖΗΛΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α KTG 01:44:50:238
53 50 0 192 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ Α ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ 01:45:19:366
54 51 0 51 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α   01:45:32:930
55 52 0 179 SLOUKAS DIMITRIS Α ΑΤΟΜΙΚΟ 01:45:35:341
56 53 0 194 ΣΤΟΙΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α   01:45:59:293
57 54 0 94 ΜΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:46:03:469
58 55 0 91 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 01:46:11:059
59 56 0 37 ΖΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:46:18:780
60 57 0 159 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α   01:46:30:185
61 58 0 167 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΣΔΗΘ 01:46:34:154
62 59 0 34 ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ 01:46:55:267
63 60 0 129 ΡΟΥΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α   01:47:45:800
64 61 0 101 ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ Α ΣΔΥΘ 01:47:50:259
65 62 0 67 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 01:48:12:557
66 63 0 31 ΔΟΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ/MINAS TEAM 01:48:32:439
67 64 0 18 ΓΚΕΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ/MINAS TEAM 01:48:32:440
68 65 0 151 ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ -ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 01:48:57:682
69 66 0 198 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α   01:48:59:330
70 67 0 141 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α Σ.Δ.Υ.Θ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:49:22:836
71 68 0 195 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α   01:49:34:183
72 69 0 111 ΠΑΛΗΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 01:49:37:266
73 70 0 44 ΘΕΟΣΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 01:49:40:506
74 71 0 130 ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 01:49:57:757
75 72 0 102 ΜΠΑΤΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α SDYKOZANHS 01:51:20:344
76 73 0 173 METHOD MATTHEW Α   01:52:15:714
77 74 0 164 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ Α   01:52:26:252
78 75 0 138 ΣΟΥΛΔΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α   01:52:30:915
79 76 0 2 ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:52:59:248
80 77 0 36 ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ΑΜΥΝΤΑΙΟ 01:53:17:412
81 78 0 146 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α ANEJARTITOS 01:53:39:599
82 79 0 7 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:53:49:579
83 4 0 6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:53:49:721
84 80 0 187 ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α ΣΔΟΕ 01:55:12:165
85 5 0 126 ΡΑΓΓΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ ΦΑΕΘΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 01:55:30:838
86 81 0 82 ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ Α ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 01:55:42:006
87 82 0 150 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:55:46:631
88 83 0 9 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΣΔΟΕ ΕΟΡΔΑΙΑΣ KATSIKIA RUNNER 01:55:46:686
89 84 0 90 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ Α ΣΔΟΕ 01:55:46:767
90 85 0 70 ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣ Α ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 01:55:46:887
91 86 0 125 ΠΟΡΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Α ΟΧΙ 01:56:48:305
92 87 0 55 ΚΑΡΑΝΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α   01:56:51:324
93 88 0 59 ΚΙΤΑΝΟΒΣΚΙ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 01:57:12:756
94 89 0 127 ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 01:57:12:758
95 90 0 222 ΜΙΧΑΙΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 22Η ΕΣΟ ΤΑΓΜΑ ΕΝΘΟΦΥΛΑΚΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 01:57:56:075
96 91 0 21 ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:58:22:657
97 92 0 133 ΣΕΡΙΣΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ -NRT 01:58:47:490
98 93 0 80 ΛΟΥΦΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ Α   01:59:09:820
99 94 0 200 ΣΙΣΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ Α ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΟΣ - ΚΤΣΙΚΙΑ RUNNERS 01:59:16:460
100 95 0 81 ΜΑΓΓΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ Α ΣΔΟΕ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 01:59:36:543
101 96 0 71 ΚΥΡΕΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α   02:00:09:808
102 97 0 196 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α   02:01:44:110
103 98 0 183 ΜΗΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α   02:01:57:101
104 99 0 30 ΔΙΑΧΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α   02:04:34:660
105 100 0 75 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Σ.Δ.Υ. ΑΛΜΩΠΙΑΣ 02:04:37:966
106 101 0 186 ΣΑΛΑΠΑΝΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ Α   02:04:58:079
107 102 0 83 ΜΑΚΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ 02:05:31:964
108 103 0 45 ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 02:06:43:315
109 104 0 175 NAUNCEVSKI KIRE Α MARATON KLUB DELTA 02:08:52:419
110 105 0 178 SASKO PETKOVSKI Α MARATON KLUB DELTA 02:08:52:740
111 106 0 95 ΜΙΜΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α ΣΔΟΕ 02:09:01:621
112 6 0 193 ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 02:09:01:744
113 107 0 89 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:09:36:320
114 108 0 185 ΤΣΙΟΥΜΙΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 02:10:07:142
115 109 0 98 ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α PRESSIOUS RUNNING TEAM 02:10:38:977
116 110 0 181 TRIFONIDIS GEORGIOS Α ΔΡ.ΥΓ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 02:11:27:208
117 111 0 182 TRIFONIDIS ILIAS Α ΔΡ.ΥΓ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 02:11:27:640
118 112 0 87 ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ Α Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 02:11:28:883
119 113 0 153 ΤΣΑΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α   02:13:01:054
120 114 0 184 ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α   02:13:24:974
121 115 0 88 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 02:14:02:659
122 116 0 197 ΓΑΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 02:14:19:934
123 7 0 109 ΝΤΙΝΤΙΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ ΟΜΓ 02:15:48:514
124 8 0 73 ΚΩΝΣΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ ΟΜΓ 02:15:48:735
125 9 0 107 ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ Γ ΣΔΥΘ 02:18:49:176
126 117 0 17 ΓΕΡΟΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α ΣΔΥΘ 02:25:37:243
127 118 0 69 ΚΡΑΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α   02:29:25:979
128 119 0 58 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 02:29:26:696
129 10 0 116 ΠΑΠΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ Γ ΖΕΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 02:33:54:794
130 11 0 123 ΠΑΡΠΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ Γ - 02:34:41:737
135 12 0 20 ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗ ΝΙΚΟΛΙΝΑ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 02:40:43:280

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Κυριακή, 18 Φεβρουάριος 2018
  • Περιοχή: Μακεδονία
  • Τύπος: Road
  • Αποστάσεις: 21,1km - Ημιμαραθώνιος

 

 
 
 

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι