4ος Αγώνας Δρόμου Ραμνούς - Γραμματικό - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 4ος Αγώνας Δρόμου Ραμνούς - Γραμματικό.

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερματ. Καθ. Χρ. Ηλικ. Κατ. Κατ. Ηλ. κατ. Έτος γεν. Φύλο Κατ. Φύλου Σύλλογος Ρυθμός/km
1. 401 ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 43:45,7 43:43,1 M30-39 1 1982 m 1   3:58
2. 492 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 45:56,5 45:53,9 M14-29 1 1990 m 2 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν ΙΩΝΙΑΣ 4:10
3. 384 ΠΟΡΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 46:04,5 46:01,6 M30-39 2 1982 m 3 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:11
4. 329 ΜΠΑΖΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 46:32,0 46:28,4 M30-39 3 1983 m 4   4:13
5. 480 ΓΚΙΟΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 49:00,8 48:58,0 M14-29 2 1989 m 5 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:27
6. 359 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 49:32,5 49:29,8 M40-49 1 1972 m 6 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:30
7. 110 ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 49:59,0 49:54,8 M14-29 3 1991 m 7   4:32
8. 330 ΜΠΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 50:30,2 50:26,4 M50-59 1 1965 m 8 ΣΑΦΑΝΣ 4:35
9. 173 ΚΑΠΑΔΑΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 50:33,3 50:30,1 M30-39 4 1983 m 9   4:35
10. 7 GOMEZBECK LUIS 51:11,5 51:08,3 M40-49 2 1977 m 10 ADIDAS RUNNERS ATHENS 4:39
11. 468 ΚΟΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 51:57,4 51:54,6 M50-59 2 1966 m 11 ΣΜ ΛΑΡΙΣΣΑΣ 4:43
12. 464 ΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 52:04,1 52:00,2 M50-59 3 1966 m 12 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:44
13. 373 ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 52:13,3 52:10,6 M40-49 3 1973 m 13 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:44
14. 395 ΣΑΡΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 52:24,2 52:20,4 M14-29 4 1989 m 14 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:45
15. 191 ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 52:29,3 52:25,5 M14-29 5 1992 m 15   4:46
16. 251 ΜΑΜΜΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 52:47,4 52:43,8 M40-49 4 1977 m 16 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:47
17. 403 ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 52:54,1 52:48,5 M50-59 4 1962 m 17 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:48
18. 218 ΚΟΥΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 53:17,0 53:14,5 M14-29 6 1993 m 18   4:50
19. 168 ΚΑΜΟΛΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 53:19,2 53:17,6 M30-39 5 1986 m 19 Τελμησσος-Τήνιοι δρομείς 4:50
20. 378 ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 53:29,1 53:24,4 M30-39 6 1979 m 20   4:51
21. 13 LEJA JAN 53:46,4 53:42,5 M40-49 5 1971 m 21   4:53
22. 159 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 53:50,4 53:50,4 M40-49 6 1970 m 22 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:53
23. 443 ΓΚΙΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 53:59,1 53:56,5 M30-39 7 1982 m 23 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:54
24. 348 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ 54:09,8 53:59,3 M40-49 7 1974 m 24 ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 4:55
25. 438 ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 54:14,8 54:06,2 M30-39 8 1980 m 25   4:55
26. 21 WARCHOLIK ADAM 54:22,2 54:14,1 M40-49 8 1977 m 26   4:56
27. 205 ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 54:35,0 54:21,1 M40-49 9 1975 m 27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:57
28. 353 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 54:37,1 54:32,7 M50-59 5 1966 m 28 YMITTOS RUNNERS 4:57
29. 248 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 55:05,1 55:00,1 F40-49 1 1976 f 1 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:00
30. 370 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 55:05,9 55:00,9 M50-59 6 1959 m 29 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:00
31. 107 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 55:23,4 55:19,2 M40-49 10 1971 m 30 Δρομεις Λιβαδειας 5:02
32. 211 ΚΟΝΤΙΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 56:03,8 55:55,4 M40-49 11 1971 m 31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:05
33. 392 ΡΩΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 56:38,0 56:31,3 M30-39 9 1981 m 32 RuN PiSTOLS 5:08
34. 496 ΓΚΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 57:04,1 56:58,0 M40-49 12 1977 m 33 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:11
35. 352 ΞΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 57:15,5 57:07,2 M40-49 13 1973 m 34 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:12
36. 5 BODZIONY MAREK 57:15,5 57:07,6 M50-59 7 1967 m 35 Apollona 5:12
37. 473 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 57:24,0 57:17,8 M60-69 1 1954 m 36   5:13
38. 391 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 57:31,0 57:22,6 M40-49 14 1977 m 37 ΣΑΦΑΝΣ / TOP CYCLES 5:13
39. 125 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 57:40,2 57:34,4 M30-39 10 1980 m 38 Outdoorgamesrunningteam 5:14
40. 498 ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΒΙΚΗ 57:51,2 57:47,9 F30-39 1 1987 f 2 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:15
41. 50 ΑΜΠΑΤΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 57:59,5 57:50,6 F30-39 2 1980 f 3 - 5:16
42. 64 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 58:15,4 58:07,2 M40-49 15 1975 m 39   5:17
43. 467 ΚΑΪΡΟΥΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 58:19,8 58:12,5 M50-59 8 1962 m 40 ΑΣΚΟΣ ΤΟΥ ΑΙΟΛΟΥ 5:18
44. 219 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 58:26,4 58:20,1 M50-59 9 1967 m 41 SNAILS TEAM 5:18
45. 197 ΚΑΤΣΑΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 58:36,7 58:32,9 M30-39 11 1983 m 42 ΑΛΜΥΡΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΕΥΒΟΙΑ! 5:19
46. 347 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 58:41,3 58:37,6 M30-39 12 1979 m 43 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:20
47. 354 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 58:54,8 58:54,8 M70+ 1 1947 m 44 ΜΟΝΟΣ 5:21
48. 471 ΑΗΔΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 58:57,4 58:48,9 M50-59 10 1959 m 45 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:21
49. 126 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 59:03,9 58:58,5 F40-49 2 1972 f 4 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 5:22
50. 58 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 59:24,5 59:21,1 F30-39 3 1986 f 5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:24
51. 345 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 59:25,8 59:06,7 M30-39 13 1979 m 46   5:24
52. 414 ΣΤΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 59:27,2 59:18,2 M50-59 11 1967 m 47 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:24
53. 423 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 59:41,6 59:36,9 M60-69 2 1950 m 48   5:25
54. 453 ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 59:43,3 59:11,4 M30-39 14 1979 m 49   5:25
55. 200 ΚΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ 59:45,7 59:40,7 M50-59 12 1962 m 50 ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ 5:25
56. 247 ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 59:47,9 59:35,4 M60-69 3 1957 m 51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:26
57. 857 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 59:53,4 59:48,0 M60-69 4 1954 m 52 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:26
58. 435 ΦΑΚΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΑΓΟΡΑΣ 00:15,2 00:08,0 M40-49 16 1976 m 53 2α ΜΑΛ 5:28
59. 198 ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:21,7 00:13,2 M40-49 17 1972 m 54 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:29
60. 9 HOLSCHER ESMERALDA 00:23,2 00:17,7 F50-59 1 1964 f 6 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:29
61. 697 ΓΙΑΝΝΑΚΕΛΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:49,6 00:45,4 M30-39 15 1982 m 55 ΠΑΛΛΗΝΗ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:31
62. 396 ΣΙΜΠΙΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 00:59,5 00:56,4 F30-39 4 1981 f 7 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:32
63. 445 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:20,6 01:11,8 M40-49 18 1973 m 56 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:34
64. 449 ΧΡΥΣΟΣ ΗΛΙΑΣ 01:20,8 01:11,3 M40-49 19 1977 m 57 RafinaRunners 5:34
65. 421 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:28,2 01:06,6 M30-39 16 1986 m 58 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:35
66. 355 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:28,6 01:20,0 M50-59 13 1967 m 59 ΣΑΦΑΝΣ 5:35
67. 193 ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΒΟΥΛΑ 01:50,9 01:47,3 F40-49 3 1978 f 8   5:37
68. 474 ΡΟΣΤΕΜΙ ΚΛΟΝΤΙ 02:04,4 02:04,4 F14-29 1 2003 f 9   5:38
69. 444 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 02:12,9 02:01,2 M40-49 20 1973 m 60 NALU RUNNING TEAM 5:39
70. 169 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 02:13,4 02:02,3 M40-49 21 1969 m 61 NALU RUNNING TEAM 5:39
71. 482 ΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 02:18,2 02:15,1 M50-59 14 1964 m 62 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:39
72. 374 ΠΑΣΤΕΛΑΣ ΔΑΝΙΗΛ 03:01,8 02:54,7 M40-49 22 1969 m 63 ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΤΡΕΧΩ 5:43
73. 894 ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 03:03,2 02:56,8 F50-59 2 1966 f 10 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΑΤΩΝ 5:43
74. 98 ΒΑΛΒΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 03:19,9 03:14,3 M40-49 23 1971 m 64   5:45
75. 428 ΤΣΑΠΑΤΩΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 03:24,5 03:08,5 M40-49 24 1970 m 65 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:45
76. 118 ΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 03:29,5 03:25,1 M50-59 15 1959 m 66 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:46
77. 388 ΡΟΔΗ ΕΥΗ 03:29,7 03:24,6 F40-49 4 1975 f 11 ΑΠΣ "ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ" 5:46
78. 333 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΓΕΡΆΣΙΜΟΣ 03:41,2 03:24,1 M40-49 25 1974 m 67   5:47
79. 408 ΑΘΗΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 03:56,2 03:45,7 F14-29 2 2004 f 12 ΣΑΚΑ 5:48
80. 470 ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 04:04,9 03:57,9 M50-59 16 1968 m 68 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:49
81. 432 ΤΣΙΟΛΆΚΟΥ ΑΝΝΆ 04:16,6 04:11,0 F40-49 5 1977 f 13 Δρομείς ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΈΡΗΣ 5:50
82. 479 ΤΖΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 04:24,8 04:19,8 M40-49 26 1977 m 69   5:51
83. 106 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 04:27,8 04:23,8 F14-29 3 1994 f 14   5:51
84. 888 ΣΤΑΦΥΛΛΑΡΑΚΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ 04:37,3 04:21,7 M40-49 27 1972 m 70   5:52
85. 51 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 04:42,4 04:33,9 M40-49 28 1976 m 71   5:52
86. 427 ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 04:52,7 04:52,7 M40-49 29 1969 m 72 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 5:53
87. 144 ΣΙΔΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 05:04,7 04:57,9 F30-39 5 1980 f 15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:54
88. 393 ΣΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 05:07,7 05:04,2 M60-69 5 1954 m 73   5:55
89. 323 ΜΕΚΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 05:18,6 05:02,5 M40-49 30 1973 m 74 ΑΣΚΟΣ ΤΟΥ ΑΙΟΛΟΥ 5:56
90. 65 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 05:44,6 05:33,6 M50-59 17 1968 m 75 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:58
91. 227 ΚΥΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 05:44,7 05:32,9 F40-49 6 1972 f 16 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:58
92. 419 ΛΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 05:47,3 05:25,2 M40-49 31 1970 m 76 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:58
93. 469 ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 05:51,9 05:46,8 F40-49 7 1974 f 17 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:59
94. 127 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ 06:06,8 05:55,7 M40-49 32 1969 m 77 ΣΔΥΑ 6:00
95. 103 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΑΠΙΟΣ 06:07,1 05:51,9 M50-59 18 1968 m 78 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 6:00
96. 777 ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΣ 06:11,4 06:04,8 M40-49 33 1970 m 79 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:01
97. 431 ΤΣΙΛΙΜΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 06:26,7 06:11,5 M30-39 17 1986 m 80   6:02
98. 199 ΚΕΪΒΑΝΙΔΟΥ ΞΕΝΗ 06:34,8 06:17,6 F40-49 8 1978 f 18   6:03
99. 394 ΣΑΟΥΓΚΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 06:42,0 06:22,9 M14-29 7 1994 m 81   6:03
100. 231 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 06:45,3 06:30,9 M30-39 18 1986 m 82 IATRIKO RUNNING TEAM 6:04
101. 250 ΜΑΛΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 06:49,5 06:35,6 M40-49 34 1976 m 83   6:04
102. 491 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 06:59,0 06:30,0 M40-49 35 1974 m 84 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν ΙΩΝΙΑΣ 6:05
103. 124 ΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 07:02,6 06:59,6 F30-39 6 1981 f 19 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:05
104. 366 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 07:16,5 07:04,0 M70+ 2 1945 m 85   6:06
105. 363 ΠΑΠΑΓΙΟΒΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 07:22,3 07:09,0 M40-49 36 1974 m 86 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:07
106. 257 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 07:24,3 07:16,6 F40-49 9 1972 f 20   6:07
107. 17 SUCHOCKA DOROTA 07:36,6 07:28,9 F40-49 10 1973 f 21 Apollona 6:08
108. 386 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 07:36,8 07:33,4 M50-59 19 1964 m 87 ΑΡΙΑΔΝΗ 6:08
109. 321 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 07:42,2 07:38,4 M60-69 6 1953 m 88 Σ.Δ.Υ.ΑΘΗΝΑΣ 6:09
110. 22 ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 08:05,8 07:52,7 M30-39 19 1981 m 89   6:11
111. 455 ΣΑΦΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 08:06,0 07:55,0 M60-69 7 1953 m 90 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:11
112. 429 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 08:11,9 07:53,9 M40-49 37 1978 m 91   6:11
113. 115 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 08:17,1 07:58,5 M14-29 8 1993 m 92   6:12
114. 176 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 08:22,8 08:18,6 F40-49 11 1977 f 22 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:12
115. 485 ΜΕΞΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 08:30,6 08:16,4 M14-29 9 2003 m 93   6:13
116. 372 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 08:53,3 08:48,1 M50-59 20 1962 m 94 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 6:15
117. 383 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 09:16,8 09:08,9 M40-49 38 1973 m 95   6:17
118. 116 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 09:30,4 09:07,0 M40-49 39 1971 m 96   6:19
119. 102 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 09:31,7 09:23,6 F30-39 7 1983 f 23   6:19
120. 457 ΣΑΦΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 09:49,4 09:44,2 M30-39 20 1982 m 97 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:20
121. 55 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 10:09,0 09:59,7 M60-69 8 1950 m 98 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:22
122. 225 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 10:31,4 10:17,3 M40-49 40 1969 m 99 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 6:24
123. 437 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10:55,2 10:49,8 M50-59 21 1962 m 100 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:26
124. 450 ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11:04,6 10:58,0 M50-59 22 1968 m 101 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:27
125. 221 ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11:07,1 10:55,9 M50-59 23 1964 m 102 Σ.Θ.Ι.Ε. 6:27
126. 332 ΜΠΑΡΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11:12,0 10:59,8 M50-59 24 1963 m 103 ΠΗΓΑΣΟΣ  ΚΥΨΕΛΗΣ 6:28
127. 148 ΔΡΌΣΟΣ ΣΤΑΎΡΟΣ 11:12,3 11:02,8 M40-49 41 1978 m 104 RAFINARUNNERS 6:28
128. 859 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 11:29,8 11:03,0 M30-39 21 1979 m 105   6:29
129. 402 ΣΠΑΘΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 11:34,1 11:19,7 M40-49 42 1978 m 106   6:30
130. 66 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΔΑΝΑΗ 11:42,9 11:21,8 F30-39 8 1981 f 24   6:31
131. 327 ΜΕΤΕΛ ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΤΙΕΡΡΥ 11:51,6 11:27,2 M30-39 22 1979 m 107 - 6:31
132. 426 ΤΡΙΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12:15,6 11:48,4 M30-39 23 1979 m 108 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:34
133. 663 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 12:41,4 12:26,8 M50-59 25 1963 m 109 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 6:36
134. 439 ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 12:50,8 12:39,1 M40-49 43 1977 m 110 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:37
135. 816 ΚΟΤΣΙΦΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 12:53,6 12:33,8 M30-39 24 1983 m 111   6:37
136. 178 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 13:06,8 12:46,2 M50-59 26 1963 m 112 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:38
137. 465 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 13:07,8 12:50,3 F40-49 12 1972 f 25 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:38
138. 447 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13:11,8 12:57,6 M40-49 44 1976 m 113   6:39
139. 483 ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 13:14,0 13:00,9 M14-29 10 1992 m 114   6:39
140. 49 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 13:25,9 13:04,2 M30-39 25 1980 m 115 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:40
141. 368 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 13:26,6 13:19,3 M40-49 45 1973 m 116 ΙΒΜ CLUB 6:40
142. 487 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 13:51,8 13:35,9 M60-69 9 1957 m 117   6:42
143. 433 ΖΑΜΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 13:54,6 13:47,5 M60-69 10 1956 m 118 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:43
144. 477 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 13:59,3 13:39,1 M40-49 46 1972 m 119 - 6:43
145. 114 ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 14:06,7 13:58,2 M60-69 11 1954 m 120 ΣΔΥΑ 6:44
146. 490 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 14:09,8 14:03,2 M60-69 12 1957 m 121   6:44
147. 63 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 14:15,5 13:50,9 M60-69 13 1954 m 122 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:45
148. 177 ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 14:20,6 14:06,9 M50-59 27 1965 m 123 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:45
149. 96 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΣ 14:22,7 13:58,1 M60-69 14 1954 m 124 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:45
150. 59 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14:33,3 14:23,7 M14-29 11 1996 m 125   6:46
151. 342 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14:37,1 14:17,3 M40-49 47 1972 m 126 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:47
152. 441 ΦΩΚΆ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 14:37,2 14:29,2 F40-49 13 1969 f 26 Chiosrunning 6:47
153. 324 ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14:37,2 14:29,3 M50-59 28 1968 m 127 Μιλτιαδης ΑΠΣ Μαραθωνα 6:47
154. 407 ΣΤΑΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 14:49,8 14:38,6 M50-59 29 1959 m 128   6:48
155. 40 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 14:51,4 14:45,2 F60-69 1 1954 f 27 ΣΔΥΑ 6:48
156. 242 ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14:56,5 14:50,2 M40-49 48 1970 m 129 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:48
157. 338 ΜΠΙΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14:56,6 14:50,3 M50-59 30 1968 m 130 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:48
158. 171 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 15:00,0 15:00,0 M40-49 49 1973 m 131   6:49
159. 836 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15:01,5 14:55,2 M60-69 15 1955 m 132   6:49
160. 406 ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15:04,1 14:55,1 M60-69 16 1954 m 133 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 6:49
161. 189 ΚΑΡΟΚΗ ΕΛΕΝΗ 15:13,2 15:08,5 F40-49 14 1972 f 28 ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 6:50
162. 456 ΣΑΦΡΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 15:29,7 15:20,1 F30-39 9 1984 f 29 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:51
163. 442 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 15:32,1 15:07,0 M30-39 26 1979 m 134 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:52
164. 424 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ 15:33,1 15:27,4 M50-59 31 1965 m 135 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:52
165. 141 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 15:35,4 15:14,0 M50-59 32 1959 m 136 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:52
166. 478 ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15:35,5 15:25,7 M40-49 50 1969 m 137   6:52
167. 147 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 15:52,1 15:38,3 F40-49 15 1972 f 30 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 6:53
168. 111 ΒΡΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15:55,0 15:32,4 M40-49 51 1971 m 138 ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 6:54
169. 239 ΛΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 15:55,0 15:31,3 M30-39 27 1979 m 139   6:54
170. 434 ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 16:22,7 16:06,3 M70+ 3 1947 m 140 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:56
171. 145 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16:30,1 16:12,4 M60-69 17 1956 m 141 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:57
172. 213 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 16:32,9 16:14,5 M50-59 33 1965 m 142 ΑΣΚΟΣ ΤΟΥ ΑΙΟΛΟΥ 6:57
173. 494 ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΝΩΛΙΑ 16:46,0 16:36,9 F60-69 2 1952 f 31 ΣΔΥΑ 6:58
174. 365 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16:47,0 16:15,1 M50-59 34 1962 m 143   6:58
175. 113 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 16:55,0 16:49,5 M40-49 52 1977 m 144 RUNNER STORE 6:59
176. 143 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 16:55,6 16:36,8 F40-49 16 1975 f 32 FAMILY TEAM 6:59
177. 33 ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 16:55,7 16:39,2 M50-59 35 1966 m 145 Novasports Running Team 6:59
178. 186 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17:10,3 16:58,0 M60-69 18 1955 m 146   7:00
179. 417 ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 17:10,4 16:58,9 F40-49 17 1974 f 33   7:00
180. 420 ΤΖΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 17:10,4 16:57,2 M40-49 53 1969 m 147   7:00
181. 209 ΚΛΑΔΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 17:19,3 17:04,5 F40-49 18 1977 f 34 Σ.Δ.Υ.ΑΘΗΝΩΝ 7:01
182. 484 ΣΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17:23,7 17:13,0   1 2005 m 148   7:02
183. 466 ΤΣΟΛΚΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 17:31,2 17:13,5 M30-39 28 1984 m 149 ΑΣΚΟΣ ΤΟΥ ΑΙΟΛΟΥ 7:02
184. 460 ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17:38,9 17:26,1 M14-29 12 2003 m 150   7:03
185. 95 ΔΗΜΟΛΙΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 18:23,2 18:07,7 F14-29 4 1990 f 35 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 7:07
186. 411 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 18:49,4 18:28,2 F40-49 19 1972 f 36 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ / VEGAN RUNNERS GREECE 7:09
187. 1500 ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 18:49,5 18:46,5   2   m 151   7:09
188. 430 ΤΣΙΚΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 18:56,4 18:31,1 M30-39 29 1981 m 152   7:10
189. 376 ΠΑΤΣΟΥΛΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 19:01,2 18:45,8 F40-49 20 1969 f 37 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 7:11
190. 416 ΣΤΕΦΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 19:08,2 18:44,7 M30-39 30 1979 m 153   7:11
191. 165 ΚΑΛΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19:15,2 18:52,2 M40-49 54 1970 m 154   7:12
192. 222 ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 19:19,8 19:03,2 M40-49 55 1972 m 155   7:12
193. 381 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 19:31,3 19:09,6 M50-59 36 1966 m 156 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 7:13
194. 339 ΜΠΛΕΤΣΑ ΚΑΘΥ 19:34,7 19:17,1 F30-39 10 1983 f 38 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 7:14
195. 454 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 19:45,6 19:22,5 M50-59 37 1966 m 157   7:15
196. 472 ΧΡΥΣΙΝΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 19:49,9 19:27,3 M60-69 19 1958 m 158   7:15
197. 475 ΒΟΥΡΕΞΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19:50,6 19:27,3 M40-49 56 1978 m 159 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΣΙΑΣ 7:15
198. 493 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 20:25,8 20:21,2 F30-39 11 1980 f 39   7:18
199. 325 ΜΕΛΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20:30,1 20:08,4 M40-49 57 1969 m 160 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ / VEGAN RUNNERS GREECE 7:19
200. 364 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 20:58,7 20:48,4 M70+ 4 1935 m 161 ΑΠΠΟΛΩΝ 7:21
201. 328 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21:11,6 20:53,4 M50-59 38 1963 m 162 ΣΔΥΑ 7:22
202. 255 ΜΑΝΑΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 21:25,4 21:11,3 M60-69 20 1950 m 163 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 7:24
203. 500 ΚΑΡΕΜΦΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21:32,1 21:20,0 M50-59 39 1965 m 164   7:24
204. 260 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΗΡΩ 21:43,1 21:33,1 F40-49 21 1971 f 40 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 7:25
205. 499 ΣΑΡΕΤΖΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21:44,0 21:31,3 M50-59 40 1959 m 165   7:25
206. 68 ΑΡΜΑΟΥ ΕΛΕΝΗ 21:48,4 21:31,4 F30-39 12 1979 f 41 ADIDAS RUNNERS ATHENS 7:26
207. 244 ΛΕΚΚΑ ΜΑΡΩ 22:05,0 21:49,4 F30-39 13 1984 f 42   7:27
208. 215 ΚΟΤΣΙΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 22:05,0 21:50,2 F40-49 22 1972 f 43   7:27
209. 131 ΓΚΙΟΥΖΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 22:33,8 22:33,8 M60-69 21 1955 m 166   7:30
210. 814 ΚΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22:44,2 22:24,3 M30-39 31 1980 m 167   7:31
211. 422 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 23:06,6 23:00,9 F30-39 14 1985 f 44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:33
212. 322 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23:06,9 23:01,8 M30-39 32 1981 m 168 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:33
213. 495 ΜΠΟΥΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 23:18,3 22:59,6 F50-59 3 1965 f 45 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 7:34
214. 382 ΠΟΘΗΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 23:52,6 23:36,3 M50-59 41 1959 m 169   7:37
215. 489 ΜΠΛΗΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 23:55,7 23:45,7 M60-69 22 1951 m 170 Ο.Σ ΣΠΑΤΩΝ 7:37
216. 28 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 24:02,9 23:52,6 M70+ 5 1941 m 171 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 7:38
217. 181 ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 24:46,3 24:27,8 M40-49 58 1973 m 172   7:42
218. 340 ΜΠΌΤΣΑΡΗ ΧΑΡΑ 24:46,4 24:32,4 F30-39 15 1988 f 46   7:42
219. 448 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 24:46,9 24:27,0 M40-49 59 1972 m 173   7:42
220. 47 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΟΔΩΡΉΣ 24:47,7 24:33,8 M30-39 33 1981 m 174 Κορωπί παπασιδερης 7:42
221. 56 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25:18,3 25:15,3 F30-39 16 1984 f 47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:45
222. 380 ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 26:04,8 25:57,7 M60-69 23 1958 m 175 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:49
223. 31 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 26:10,3 25:58,5 F30-39 17 1980 f 48 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 7:50
224. 39 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 26:17,5 26:05,5 F40-49 23 1971 f 49   7:50
225. 256 ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 26:17,6 26:05,5 M40-49 60 1978 m 176 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:50
226. 367 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 26:39,1 26:30,3 M60-69 24 1957 m 177   7:52
227. 132 ΓΚΟΥΤΣΙΟΥΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 26:40,9 26:22,1 M60-69 25 1957 m 178   7:52
228. 188 ΚΑΡΕΤΣΟΥ ΒΙΚΥ 27:04,2 26:46,7 F50-59 4 1967 f 50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:54
229. 486 ΣΑΦΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 27:05,0 26:52,2 M14-29 13 2004 m 179   7:55
230. 459 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 27:05,3 26:51,7   3 2005 m 180   7:55
231. 461 ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 27:05,5 26:53,2 M14-29 14 2004 m 181   7:55
232. 488 ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 27:05,6 26:52,6 M14-29 15 2004 m 182   7:55
233. 458 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 27:05,8 26:52,5   4 2005 m 183   7:55
234. 462 ΧΡΥΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 27:06,1 26:54,0 M14-29 16 2003 m 184   7:55
235. 139 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 28:28,4 28:14,6 M40-49 61 1972 m 185 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 8:02
236. 385 ΠΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΌΝΙΚΟΣ 29:01,7 28:50,8 M60-69 26 1954 m 186 ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ 8:05
237. 123 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 29:20,4 28:59,4 F40-49 24 1976 f 51 ΑΡΙΑΔΝΗ 8:07
238. 476 ΒΙΒΙΚΙΔΗ ΟΛΓΑ 30:09,7 29:47,3 F14-29 5 1997 f 52 - 8:11
239. 240 ΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 30:35,0 30:21,2 M40-49 62 1973 m 187 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 8:14
240. 405 ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 31:01,8 30:46,9 M70+ 6 1940 m 188 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 8:16
241. 665 ΠΡΑΣΣΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 31:25,5 31:17,5 M70+ 7 1931 m 189 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 8:18
242. 192 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΖΑ 31:30,4 31:05,5 M50-59 42 1961 m 190 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8:19
243. 223 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 31:30,7 31:05,4 M50-59 43 1959 m 191 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8:19
244. 350 ΝΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 31:46,1 31:22,2 M40-49 63 1976 m 192   8:20
245. 410 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΑ 32:38,4 32:20,7 F50-59 5 1967 f 53 ΣΔΥΜ 8:25
246. 153 ΖΙΟΥΖΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 33:10,2 33:00,1 F40-49 25 1972 f 54   8:28
247. 94 ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΊΑ 33:27,5 33:20,4 F60-69 3 1956 f 55 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 8:29
248. 249 ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ 33:31,6 33:21,4 M30-39 34 1981 m 193 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 8:30
249. 1 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ 33:37,1 33:34,5 F40-49 26 1969 f 56 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:30
250. 334 ΜΠΑΣΙΑΔΗΜΑ ΚΑΛΛΙΌΠΗ 33:45,7 33:30,7 F40-49 27 1978 f 57 Δρομείς ΚΟΡΩΠΊΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΈΡΗΣ 8:31
251. 440 ΦΡΑΓΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 34:12,4 33:48,4 F30-39 18 1981 f 58   8:33
252. 343 ΜΥΡΑΤ ΑΓΓΕΛΟΣ 34:12,5 33:56,7 M40-49 64 1978 m 194   8:33
253. 463 ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 35:26,2 35:23,6 M60-69 27 1954 m 195 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 8:40
254. 425 ΤΟΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 35:35,0 35:14,8 M30-39 35 1984 m 196 Η ΚΟΥΤΣΗ ΧΕΛΩΝΑ 8:41
255. 404 ΣΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 35:35,0 35:15,1 F30-39 19 1983 f 59 Η ΚΟΥΤΣΗ ΧΕΛΩΝΑ 8:41
256. 362 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 36:27,0 36:01,8 M70+ 8 1944 m 197 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 8:46
257. 37 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ 36:35,3 36:19,2 F40-49 28 1977 f 60 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 8:46
258. 109 ΒΡΕΤΤΟΥ ΙΑΚΩΒΙΝΑ 37:15,6 36:59,3 F40-49 29 1969 f 61 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 8:50
259. 481 ΒΟΥΔΡΗ ΓΙΟΥΛΑ 37:24,2 37:16,7 F60-69 4 1954 f 62 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 8:51
260. 436 ΦΑΚΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 39:26,2 39:08,5 F40-49 30 1973 f 63   9:02
261. 234 ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 39:50,6 39:24,3 M60-69 28 1957 m 198 HPE RUNNING 9:04

 

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Κυριακή, 18 Φεβρουάριος 2018
  • Περιοχή: Αττική
  • Τύπος: Road
  • Αποστάσεις: 10km

 

 
 
 

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι