7ος αγώνας δρόμου Αίγινας «ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ 2018» - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 7ος αγώνας δρόμου Αίγινας «ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ 2018».

 

5 Χιλιόμετρα

 

A/A Bib Όνομα Φύλο Α/Α Φύλο Σύλλογος Καθ Χρόνος Χρόνος
1. 517 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 1 Oak Aiginas 18:58,6 19:00,9
2. 548 ΔΡΙΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 2 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 19:38,2 19:38,2
3. 791 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΣΤΑΣ m 3 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 19:48,0 19:50,5
4. 859 ΠΕΤΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ m 4 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 20:14,3 20:18,5
5. 905 ΣΕΡΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ m 5 Ιδιωτης 21:15,5 21:23,4
6. 658 ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ m 6 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 21:38,3 21:38,3
7. 460 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ m 7 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 21:33,5 21:40,8
8. 723 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 8 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 21:41,7 21:46,8
9. 991 ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ m 9 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 21:41,6 21:47,5
10. 938 ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ m 10 AO MYKONOY 21:57,1 21:57,5
11. 468 ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ m 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 21:59,9 21:59,9
12. 578 ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΡΕΑ f 1 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 21:52,9 22:01,2
13. 704 ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 12 ΣΔΥ Αίγινας 22:20,0 22:24,3
14. 635 ΚΟΛΕΘΡΑΣ ΜΑΚΗΣ m 13 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΠΟΡ ΕΡΑ ΣΠΟΡ 22:24,3 22:26,9
15. 865 ΠΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 14 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 22:34,0 22:39,4
16. 681 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ m 15 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 22:35,2 22:39,4
17. 866 ΣΤΕΝΑΪ ΣΕΡΤΖΙΟ m 16   23:06,1 23:09,0
18. 561 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ m 17 Σ.Ε.Β.Α.Σ ΣΑΛΑΜΊΝΑΣ 23:08,8 23:11,8
19. 987 ΤΣΟΛΟΥΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 18 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 23:20,0 23:25,5
20. 375 ΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΣ m 19   23:39,8 23:42,4
21. 473 ΒΑΡΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 20 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 23:39,1 23:45,6
22. 718 ΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ f 2 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 23:45,6 23:49,2
23. 763 ΜΟΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 21 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 23:46,5 23:56,7
24. 625 ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 22 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 24:04,4 24:09,4
25. 659 ΚΟΥΡΚΟΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ f 3 COOL RUNNINGS 24:09,6 24:14,9
26. 887 ΡΩΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m 23 RuN PiSTOLS 24:20,1 24:31,4
27. 1796 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 24 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 24:33,6 24:40,6
28. 551 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 25 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 24:35,7 24:42,7
29. 876 ΡΑΧΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 26 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 24:43,4 24:51,5
30. 656 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 27 Σύλλογος Δρομεων Υγείας Αίγινας 24:51,2 24:53,8
31. 466 ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΕΚΤΟΡΑΣ m 28 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 24:51,0 24:59,5
32. 598 ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 29 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟ ΣΩΜΑ 25:01,0 25:04,9
33. 642 ΚΟΜΝΙΝΟΥ ΜΟΝΙΚΑ f 4   25:02,1 25:05,7
34. 564 ΖΗΣΙΜΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 30 Οακ αιγινας 25:02,6 25:06,0
35. 771 ΛΑΜΑΝΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΟΣ m 31   25:27,8 25:28,7
36. 838 ΠΑΠΑΝΑΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 32 AthensTrainers 25:25,9 25:29,3
37. 998 ΧATZOΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ m 33 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 25:33,5 25:40,4
38. 716 ΜΑΪΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ m 34 Γενικό Λύκειο Αίγινας 25:37,8 25:42,4
39. 519 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ m 35 Ο.Α.Κ. ΑΙΓΙΝΑΣ 25:38,7 25:42,5
40. 286 ΠΑΣΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ m 36   25:42,2 25:45,7
41. 529 ΓΚΙΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ m 37 Σωματείο 25:34,9 25:46,6
42. 448 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 38 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 25:41,3 25:49,4
43. 509 ΓΙΑΝΙΤΣ ΒΛΑΝΤΕΝ m 39 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 25:54,0 25:54,0
44. 707 ΛΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 40 Σχολή Μωραΐτη 25:26,4 25:55,4
45. 840 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΝΟΣ m 41 Σχολή Μωραΐτη 25:30,8 25:55,4
46. 873 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 5 ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 25:54,5 26:00,9
47. 775 ΜΠΕΣΗ ΑΝΘΗ f 6   26:04,5 26:09,1
48. 884 ΚΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 42   26:05,6 26:10,9
49. 569 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΦΑΙΗ f 7 - 26:07,1 26:11,0
50. 543 ΔΗΜΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ f 8   26:01,7 26:13,4
51. 910 ΣΙΤΑΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 26:10,0 26:16,4
52. 964 ΤΟΓΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ m 43   26:13,7 26:18,8
53. 996 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 44 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 26:11,7 26:19,2
54. 580 ΘΩΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ m 45 ΛΙΜΕΝΙΚΟ 25:49,2 26:22,3
55. 577 ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 46 AthensTrainers 26:17,8 26:22,6
56. 512 ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ f 10 ΣΔΥ ΑΘΗΝ 26:19,5 26:23,9
57. 533 ΓΡΑΤΣΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ m 47 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 26:16,7 26:24,1
58. 662 ΚΟΥΡΦΑΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ f 11 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 26:18,5 26:24,1
59. 585 ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ f 12 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 26:19,0 26:24,3
60. 613 ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ m 48   26:23,6 26:26,5
61. 582 ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ ΑΙΜΙΛΗ f 13 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 26:13,5 26:27,1
62. 984 ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 49 Marathon Team Greece by Maria Polyzou 26:09,9 26:35,9
63. 445 ΑΝΑΓΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ m 50 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 26:33,4 26:42,4
64. 765 ΚΑΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 51   26:41,4 26:44,3
65. 365 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ m 52 BETTER PEOPLE 26:44,4 26:46,8
66. 725 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 53 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 26:48,8 26:52,7
67. 199 ΚΟΥΤΣΟΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 54 ΣΔΥΑ 27:04,6 27:13,4
68. 595 ΚΑΛΛΙΠΟΛΟΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ m 55 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 27:08,9 27:15,8
69. 784 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 56 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 27:11,2 27:17,6
70. 633 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ m 57 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 27:11,6 27:17,7
71. 641 ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ m 58   27:11,7 27:19,2
72. 680 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΚΙΩΤΗΣ m 59 Σχολή Μωραΐτη 26:57,7 27:22,7
73. 715 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 60 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 27:13,4 27:30,3
74. 621 ΚΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΣ m 61 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 27:28,2 27:32,7
75. 806 ΧΑΛΔΑΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ m 62   27:34,1 27:38,4
76. 686 ΛΑΓΙΟΣ ΘΑΚΗΣ m 63 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 27:38,4 27:40,8
77. 1000 ΧΑΖΛΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ f 14 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 27:41,8 27:48,5
78. 589 ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 64   27:31,1 27:54,6
79. 836 ΕΛΝΤΙΣΟΝ ΤΣΙΑΠΗ m 65   28:01,7 28:01,7
80. 682 ΚΩΣΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ m 66 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 27:57,6 28:02,8
81. 988 ΤΣΟΥΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 67 AthensTrainers 28:10,1 28:17,7
82. 850 ΠΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ m 68 Σχολή Μωραΐτη 28:26,7 28:32,0
83. 967 ΤΟΥΡΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ m 69 ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΑΧΑΤ 28:33,6 28:38,2
84. 495 ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ m 70 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 28:35,2 28:41,3
85. 593 ΚΑΛΚΑΝΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ f 15 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 28:40,1 28:46,1
86. 757 ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ m 71 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 28:48,5 28:55,9
87. 875 ΠΤΕΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ f 16   28:39,5 28:56,4
88. 804 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 72 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 28:46,3 28:57,1
89. 924 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ f 17 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 28:53,9 29:01,9
90. 975 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 73 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 29:07,3 29:07,3
91. 664 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 74   29:00,5 29:12,7
92. 761 ΜΟΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 75 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 29:07,7 29:19,4
93. 921 ΣΠΥΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 76 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 29:07,8 29:19,5
94. 501 ΚΟΥΚΑ ΡΟΕΛΙΟ m 77   29:19,6 29:23,7
95. 538 ΔΑΡΕΜΑΣ ΙΑΣΩΝ m 78   29:24,6 29:24,6
96. 847 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 79 Ιδιώτης 29:10,1 29:25,7
97. 798 ΜΑΡΙΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ m 80   29:16,5 29:27,0
98. 528 ΓΚΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ m 81 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 29:23,3 29:27,2
99. 732 ΛΑΛΑΪ ΦΙΛΙΠΠΟΣ m 82   29:24,4 29:27,3
100. 604 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ f 18 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 29:17,6 29:27,5
101. 114 ΣΠΥΡΗ ΑΝΝΑ f 19   29:28,1 29:33,4
102. 628 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ m 83 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 29:30,0 29:37,8
103. 453 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 84 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 29:29,8 29:37,9
104. 441 ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 85 ΙΔΙΩΤΗΣ 29:33,2 29:43,0
105. 618 ΚΑΤΣΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ f 20 Σύλλογος Δρομέων Υγείας Αίγινας 29:33,0 29:43,1
106. 677 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ m 86 ΜΑΥΡΟ ΒΕΛΟΣ 29:21,0 29:44,1
107. 695 ΛΕΚΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ f 21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 29:44,3 29:44,3
108. 753 ΜΙΓΚΑΧΕΝΤ ΙΩΣΗΦ m 87 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 29:43,2 29:47,4
109. 735 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 88 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 29:42,5 29:49,0
110. 612 ΚΑΡΝΕΖΗ ΕΥΤΑΞΙΑ f 22   29:48,4 29:51,5
111. 951 ΤΖΑΜΠΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 89   29:26,7 29:53,2
112. 630 ΚΙΟΥΡΤΣΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 90 Apollon Smirnis 29:42,4 29:53,2
113. 773 ΜΠΑΛΑΦΑ ΟΛΓΑ f 23 ARGOS SEC. RUNNING TEAM 29:37,2 29:58,1
114. 830 ΓΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΟΣ m 91   29:56,7 30:03,8
115. 760 ΜΟΙΡΑΣ ΙΩΝΑΣ m 92 σύλλογος μαχητικών αθλημάτων Αίγινας 29:48,9 30:08,8
116. 983 ΤΣΙΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ f 24 AthensTrainers 30:02,8 30:10,7
117. 779 ΜΠΟΓΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 93 σύλλογος μαχητικών αθλημάτων Αίγινας 29:56,6 30:17,8
118. 483 ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 94 - 30:10,3 30:18,8
119. 943 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 25 ΛΧ Αίγινας 29:45,3 30:19,9
120. 787 ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 95 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 30:17,2 30:21,2
121. 584 ΙΩΑΝΝΟΥ ΘΑΝΟΣ m 96 1ο Γυμνάσιο Αίγινας 30:22,3 30:26,1
122. 849 ΠΑΥΛΟΣ ΆΡΗΣ m 97 ΣΔΥ Αίγινας 30:21,6 30:26,1
123. 583 ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ ΕΛΙΣΑΒΕΤ f 26 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 30:11,0 30:26,7
124. 863 ΠΙΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 98 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 30:03,1 30:28,1
125. 493 ΒΟΛΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ m 99   30:00,4 30:36,3
126. 1795 ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΞ ΣΩΖΩΝ m 100 ΣΔΥ αιγινας 30:20,2 30:37,3
127. 610 ΚΑΡΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 27 BETTER PEOPLE 30:31,5 30:43,3
128. 579 ΘΩΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ m 101 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 30:41,8 30:47,5
129. 742 ΜΕΛΙΣΣΑΣ ΚΩΣΤΑΣ m 102   30:13,1 30:50,8
130. 482 ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 103 - 30:42,2 30:50,9
131. 649 ΚΟΣΜΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ m 104 σύλλογος μαχητικών αθλημάτων Αίγινας 30:34,0 30:52,4
132. 575 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ m 105 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 30:33,0 30:56,5
133. 931 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 28 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 30:55,3 30:58,5
134. 449 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 106 ΝΑΜΑ 30:36,0 31:13,2
135. 928 ΣΤΑΠΠΑ, ΜΑΙΡΗ f 29   30:24,3 31:13,4
136. 785 ΜΠΟΥΡΝΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ f 30 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 31:07,0 31:15,0
137. 560 ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ m 107 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 31:14,3 31:17,8
138. 807 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ m 108 Σδυ αιγινας 30:57,6 31:23,4
139. 861 ΠΙΡΙΟΥ ΑΝΤΡΙΑΝΟ m 109   31:01,4 31:23,7
140. 549 ΕΙΚΟΣΠΕΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 110 σύλλογος μαχητικών αθλημάτων Αίγινας 31:06,2 31:26,2
141. 783 ΜΠΟΥΖΟ ΝΟΡΑ f 31 σύλλογος μαχητικών αθλημάτων Αίγινας 31:13,6 31:32,9
142. 1800 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ f 32 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 31:32,7 31:37,1
143. 870 ΠΟΥΛΙΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ m 111 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 31:46,1 31:46,1
144. 755 ΠΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m 112 - 31:47,1 31:48,1
145. 868 ΠΟΛΥΘΟΔΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 113 Ιδιωτης 31:41,7 31:50,8
146. 825 ΛΟΡΑΝΔΟΥ ΡΙΑ f 33   31:47,6 31:51,9
147. 518 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 114 ΙΔΙΩΤΗΣ 31:45,4 31:53,3
148. 797 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 115   31:49,5 31:57,0
149. 605 ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ m 116 ΜΑΥΡΟ ΒΕΛΟΣ 31:38,0 32:01,1
150. 1789 ΧΑΛΔΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ m 117 ΝΑΜΑ 32:00,9 32:08,3
151. 234 ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 118 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 31:38,2 32:10,0
152. 717 ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ m 119 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 31:56,9 32:10,1
153. 638 ΚΟΜΙΝΗΣ ΜΗΝΑΣ m 120 AthensTrainers 32:04,4 32:15,2
154. 176 ΚΙΖΑΛΙΔΟΥ ΒΕΡΑ f 34 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 31:43,2 32:15,3
155. 444 ΑΜΠΟΥΜΠΑΚΕΝΤ ΙΣΑΑΚ m 121   32:21,6 32:28,5
156. 132 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 122 GRAMMO 32:11,4 32:29,2
157. 867 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 123 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 31:45,7 32:30,5
158. 648 ΚΟΠΙΤΟΡΗ ΑΘΗΝΑ f 35 COOL RUNNINGS 32:00,0 32:35,2
159. 994 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ m 124 ΙΔΙΩΤΗΣ 32:32,6 32:35,7
160. 665 ΚΟΥΤΣΑΒΛΗ ΙΩΑΝΝΑ f 36 BETTER PEOPLE 32:25,6 32:36,6
161. 399 ΤΣΕΝΟΥΚΑ ΜΠΟΥΚΟΥΡΙΕ m 125 BETTER PEOPLE 32:26,1 32:36,8
162. 556 ΕΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 126 BETTER PEOPLE 32:26,2 32:36,9
163. 698 ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 127 Σχολή Μωραΐτη 32:39,2 32:39,2
164. 902 ΣΑΧΙΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ m 128 - 32:34,5 32:43,5
165. 691 ΛΑΛΙΖΑ ΧΑΡΑ f 37 Ο.Α.ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 32:42,1 32:48,6
166. 940 ΣΥΓΓΡΟΥ ΜΑΡΙΑ f 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 32:43,3 32:53,7
167. 877 ΡΕΚΛΕΙΤΗ ΑΡΓΥΡΩ f 39 ΝΑΜΑ 32:45,0 32:56,2
168. 844 ΚΡΕΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 129   32:44,0 32:57,3
169. 505 ΓΕΛΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 130 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 32:35,9 32:57,8
170. 476 ΒΑΣΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 131 Angry Runners 32:20,4 32:58,6
171. 936 ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΥΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ m 132 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 32:50,5 33:01,9
172. 670 ΚΡΟΥΣΚΑ ΖΩΗ f 40   32:53,3 33:03,4
173. 663 ΚΟΥΤΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 133 Marathon Team Greece by Maria Polyzou 32:55,1 33:04,3
174. 795 ΝΙΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ f 41 AthensTrainers 33:04,4 33:10,7
175. 1801 ΨΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ m 134 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 32:42,1 33:11,2
176. 997 ΦΩΤΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ m 135   32:38,9 33:16,2
177. 944 ΣΩΡΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ m 136 Δεν ανηκω σε σωματειο 33:16,5 33:20,4
178. 497 ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ m 137 Angry Runners 32:54,6 33:33,4
179. 588 ΚΑΖΑΚΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ f 42 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 33:30,2 33:36,1
180. 788 ΜΥΡΑΤ ΆΓΓΕΛΟΣ m 138 Σθιε 33:13,1 33:37,0
181. 668 ΚΡΑΣΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ f 43 Δεν ανήκω σε κάποιο σωματείο ή σχολείο. Είμαι φοιτήτρια 33:32,5 33:45,5
182. 958 ΤΖΙΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ m 139 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 33:29,6 33:48,8
183. 442 ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ m 140 - 33:38,2 33:48,9
184. 592 ΚΑΛΙΝΟΓΛΟΥ ΜΑΙΡΑ f 44 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 33:35,1 33:49,8
185. 803 ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ m 141 ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 33:39,0 33:51,5
186. 919 ΣΠΙΝΕΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ f 45 ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 33:40,2 33:51,9
187. 970 ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ f 46 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ 33:18,0 33:55,1
188. 952 ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 142 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ 33:17,3 33:55,2
189. 554 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ f 47 Ανεξάρτητη 33:15,9 33:55,4
190. 852 ΠΕΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 143 ΟΧΙ 33:46,9 33:55,5
191. 714 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m 144 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 33:32,4 34:00,4
192. 172 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 145 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 33:53,0 34:01,9
193. 915 ΣΟΦΑΔΙΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ f 48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 33:54,8 34:03,9
194. 562 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 146 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 33:58,0 34:05,2
195. 503 ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ f 49 1ο Γυμνάσιο Αίγινας 33:53,2 34:05,4
196. 631 ΚΛΕΟΠΑΣ ΤΑΚΗΣ m 147 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 33:16,0 34:11,0
197. 389 ΤΣΑΒΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 148 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 33:16,4 34:11,0
198. 463 ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ f 50 AthensTrainers 34:05,3 34:13,4
199. 666 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ f 51 ατομικό 34:17,9 34:26,7
200. 603 ΚΑΠΕΤΑΝΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ f 52 Marathon Team Greece by Maria Polyzou 34:23,1 34:29,6
201. 896 ΣΑΜΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ f 53 - 34:18,2 34:35,4
202. 516 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΚΟΡΙΝΑ f 54 Οχι 34:16,4 34:36,4
203. 799 ΚΑΤΕΓΙΑΝΝΗ ΜΑΙΡΗ f 55   34:19,1 34:37,0
204. 776 ΑΞΙΩΤΗΣ ΔΙΘΝΥΣΗΣ m 149   34:18,8 34:39,4
205. 615 ΚΑΣΙΜΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ f 56   34:30,7 34:41,9
206. 957 ΤΖΙΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ f 57 σύλλογος μαχητικών αθλημάτων Αίγινας 34:26,4 34:42,1
207. 882 ΡΟΔΙΤΗΣ ΦΩΤΗΣ m 150   34:18,9 34:43,2
208. 1799 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ f 58 MY FITNESS HALL 34:03,6 34:44,2
209. 485 ΒΑΦΕΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΙΖΑ f 59 - 34:25,5 34:47,5
210. 313 ΠΑΠΑΜΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 151 FOO Team 34:36,7 34:48,9
211. 935 ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ f 60 - 34:32,1 34:49,4
212. 722 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 152 ΑΟ ΣΑΜΠΟΥΚΑΣ 34:26,6 34:53,6
213. 617 ΚΑΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 153 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΗΝΑΣ 34:44,3 34:54,2
214. 491 ΒΛΑΧΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ m 154 σύλλογος μαχητικών αθλημάτων Αίγινας 34:37,5 34:55,0
215. 508 ΓΙΑΓΚΟΥ ΙΣΜΗΝΗ- ΣΟΦΙΑ f 61 COOL RUNNINGS 34:29,8 34:59,5
216. 942 ΕΡΣΙΝ ΛΙΚΟ m 155   35:00,1 35:03,8
217. 913 ΣΚΙΝΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ f 62 outdoors games running team 34:46,7 35:05,6
218. 629 ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΡΕΝΑ f 63   34:33,4 35:06,0
219. 576 ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 156 AthensTrainers 35:04,5 35:13,2
220. 917 ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ f 64 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 35:04,9 35:14,4
221. 563 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ m 157 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 34:39,6 35:18,9
222. 1110 ΟΡΟΛΟΓΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ m 158   34:40,7 35:19,5
223. 764 ΜΟΥΚΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ f 65 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 34:30,6 35:20,1
224. 922 ΣΠΥΡΟΥ ΔΑΝΑΗ f 66 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 35:21,4 35:21,4
225. 436 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ f 67 OUTDOOR GAMES RUNNERS 35:01,7 35:22,3
226. 644 ΚΟΝΤΟΒΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ m 159 - 34:47,8 35:22,9
227. 413 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΚΕΙΩ f 68 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 35:11,8 35:26,1
228. 929 ΣΤΑΠΠΑΣ, ΚΩΣΤΑΣ m 160   34:39,2 35:27,9
229. 522 ΓΙΑΠΠΑΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 161   35:21,1 35:27,9
230. 632 ΚΟΚΑΒΕΣΗΣ ΦΩΤΗΣ m 162 AthensTrainers 35:20,1 35:29,2
231. 545 ΔΟΥΚΙΣΣΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ f 69 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 34:58,8 35:31,2
232. 1798 ΧΑΤΖΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 163 Κανένα 35:25,3 35:34,7
233. 363 ΖΑΓΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ m 164   35:47,2 35:51,8
234. 986 ΤΣΟΚΑΝΤΑ ΕΙΡΗΝΗ f 70 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 35:59,6 35:59,6
235. 702 ΛΟΪΖΟΥ ΜΑΡΑ f 71 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOY 35:55,7 36:02,3
236. 713 ΜΑΓΓΟΣ ΘΩΜΑΣ m 165 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 35:19,8 36:06,4
237. 703 ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 166 - 35:47,4 36:09,7
238. 639 ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 167   36:00,3 36:12,9
239. 956 ΤΖΙΤΖΗ ΜΑΡΩ f 72 σύλλογος μαχητικών αθλημάτων Αίγινας 35:52,8 36:14,1
240. 927 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ m 168 σύλλογος μαχητικών αθλημάτων Αίγινας 35:52,5 36:14,1
241. 435 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ f 73 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 35:31,0 36:16,8
242. 462 ΒΑΓΕΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 169 Ανεξάρτητος 35:43,8 36:17,4
243. 478 ΒΑΣΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ f 74 ANEJARTHTOS 35:57,7 36:21,9
244. 469 ΒΑΡΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ m 170 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 35:52,9 36:26,8
245. 700 ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 171 ΙΔΙΩΤΗΣ 36:09,8 36:28,9
246. 720 ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ f 75 ΣΔΥ 35:53,5 36:29,4
247. 499 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ m 172   35:58,0 36:30,8
248. 550 ΕΛΕΜΕ ΙΩΑΝΝΑ f 76 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 35:57,7 36:32,4
249. 694 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ f 77 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 36:03,8 36:34,1
250. 831 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΤΑ f 78 ΝΑΜΑ 36:24,2 36:37,2
251. 961 ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 173   36:14,5 36:38,8
252. 614 ΚΑΡΥΔΗ ΒΕΤΤΑ f 79 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 35:54,9 36:42,7
253. 778 ΜΠΙΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ m 174 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 35:54,9 36:42,9
254. 860 ΠΕΤΥΚΑ ΑΝΝΑ f 80 ευκλης 36:24,1 36:44,1
255. 521 ΓΙΑΠΠΑΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m 175   36:44,8 36:49,8
256. 451 ΑΞΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 176   36:44,5 36:50,0
257. 858 ΛΑΛΑΪ ΧΡΗΣΤΟΣ m 177   36:50,9 36:54,5
258. 627 ΚΕΡΑΜΥΔΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ f 81 AthensTrainers 36:57,0 36:57,0
259. 912 ΣΚΑΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ m 178 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 36:03,2 36:57,7
260. 815 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 179 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 36:22,0 36:59,8
261. 433 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ f 82 Nalu 36:34,1 37:00,8
262. 923 ΚΑΣΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ m 180 - 36:56,3 37:02,6
263. 948 ΤΑΠΙΝΗ ΛΑΟΥΡΑ f 83 Diadrasis 36:39,8 37:04,3
264. 809 ΑΒΤΝΟΥΛΑΪ ΝΤΕΝΗΣ m 181   37:03,0 37:09,1
265. 594 ΚΑΛΛΙΒΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 182 ΜΑΥΡΟ ΒΕΛΟΣ 36:44,8 37:09,9
266. 739 ΜΕΓΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 183 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 37:12,4 37:14,8
267. 800 ΝΤΑΠΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m 184 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 36:46,6 37:16,1
268. 537 ΔΑΓΚΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ f 84 AthensTrainers 37:07,6 37:17,1
269. 926 ΣΤΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 185 AthensTrainers 37:08,0 37:17,6
270. 848 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 186 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 37:12,6 37:18,6
271. 814 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ f 85 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 36:42,5 37:20,2
272. 626 ΛΑΤΣΟΥΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ m 187   37:19,6 37:23,2
273. 897 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ m 188 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 37:21,3 37:24,6
274. 634 ΚΟΚΚΑΛΙΑ ΑΡΤΕΜΙΣ f 86 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 36:34,0 37:26,4
275. 457 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΣΟΣ m 189 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 36:34,2 37:26,7
276. 684 ΛΑΒΟΥΤΑ ΖΕΦΗ f 87 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 37:20,4 37:27,5
277. 602 ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ m 190 Ανεξάρτητος 36:55,7 37:27,7
278. 745 ΜΕΝΤΖΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 191 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 37:27,9 37:27,9
279. 946 ΤΑΖΕΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ f 88 Οχι 37:09,8 37:28,0
280. 477 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ f 89 - 37:31,8 37:39,4
281. 731 ΜΑΡΚΑΤΖΙΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ f 90 ΙΔΙΩΤΗΣ 37:14,8 37:39,8
282. 67 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ f 91 Κανένα 37:16,8 37:45,6
283. 772 ΣΤΕΝΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ m 192   37:33,1 37:46,8
284. 690 ΛΑΛΑΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΣ m 193 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 37:33,0 37:46,8
285. 515 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ f 92 Οχι 37:27,1 37:47,2
286. 740 ΜΕΘΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m 194 NA 37:32,1 38:00,5
287. 812 ΠΑΛΑΜΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 195 ΓΕΛ.ΑΙΓΙΝΑΣ 37:53,9 38:00,7
288. 918 ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 196 ΙΔΙΩΤΗΣ 37:50,3 38:05,3
289. 889 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ f 93 COOL RUNNINGS 37:32,0 38:08,6
290. 646 ΚΟΝΤΟΡΟΥΔΑ ΜΑΙΡΗ f 94 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 37:49,8 38:14,2
291. 980 ΤΣΕΤΣΕΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 197 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 37:47,6 38:16,8
292. 465 ΒΑΛΑΣΚΑ ΕΦΗ f 95 ΙΔΙΩΤΗΣ 38:18,6 38:26,5
293. 767 ΜΟΥΣΟΥΛΕΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ m 198 ΑΙΓΙΝΑ 38:35,5 38:35,5
294. 769 ΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ f 96 COOL RUNNINGS 38:01,1 38:36,7
295. 438 ΑΛΑΜΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ f 97 - 38:25,3 38:38,2
296. 458 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ f 98 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 38:38,5 38:38,5
297. 443 ΑΜΟΙΡΑΛΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ f 99   38:16,7 38:43,6
298. 895 ΣΑΜΑΝΔΑΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ f 100 Οχι 38:09,9 38:52,0
299. 527 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ f 101   38:09,8 38:57,4
300. 454 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ m 199 - 38:09,7 38:57,6
301. 591 ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΑΝΝΑ f 102   38:40,1 39:01,8
302. 492 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 200   38:39,7 39:01,9
303. 762 ΜΟΣΧΟΝΗΣΙΩΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ f 103 AthensTrainers 38:54,2 39:03,0
304. 510 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΛΟΥΚΙΑ f 104 ΜΥΡΣΟΙΝΟΗ 38:37,9 39:04,3
305. 544 ΔΟΓΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ m 201 AthensTrainers 39:07,2 39:14,9
306. 712 ΛΩΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ m 202 AthensTrainers 39:07,3 39:14,9
307. 899 ΣΑΡΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ f 105   39:07,0 39:19,4
308. 950 ΤΑΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 203 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 38:33,6 39:28,3
309. 1042 ΟΡΟΛΟΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ m 204   38:48,1 39:29,1
310. 1029 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΜΑΡΙΛΙΖΑ f 106   38:47,8 39:29,3
311. 541 ΔΕΛΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ ΕΛΕΝΗ f 107 ___ 38:59,1 39:30,3
312. 514 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ f 108 1ο Γυμνάσιο Αίγινας 39:04,6 39:40,1
313. 826 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ f 109 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 39:11,0 39:44,5
314. 643 ΚΟΝΤΑΞΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ f 110 Diadrasis 39:23,7 39:49,7
315. 953 ΤΖΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ f 111 AthensTrainers 39:43,3 39:50,2
316. 673 ΚΥΒΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 205 ΣΔΥΠ 39:06,9 39:51,1
317. 701 ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 206 ΟΧΙ 39:38,1 39:55,0
318. 459 ΑΣΗΜΑΝΤΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ f 112 Ο.Α.Κ.ΑΙΓΙΝΑΣ 39:46,4 40:01,0
319. 828 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ f 113 cool runnings 39:35,8 40:11,3
320. 597 ΚΑΜΠΑΝΑΟΥ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ f 114 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 40:01,3 40:16,5
321. 793 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 207 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 39:55,1 40:18,0
322. 724 ΜΑΡΓΑΝΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 208 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 40:08,4 40:20,7
323. 439 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 209   40:16,2 40:23,5
324. 747 ΜΕΡΑΜΒΕΛΙΩΤΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ f 115   40:01,7 40:25,0
325. 888 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ f 116 COOL RUNNINGS 39:58,3 40:26,1
326. 489 ΒΙΛΑΝΤΩΝΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ f 117 Μ.Αλέξανδρος 39:50,8 40:26,9
327. 480 ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ f 118 ΣΑΠΠΑΖ 40:14,8 40:27,7
328. 475 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΙΝΑ f 119 OXI 39:58,3 40:28,2
329. 507 ΓΕΩΡΓΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ f 120 ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 39:57,5 40:28,7
330. 945 ΜΥΘΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 210   40:02,2 40:28,8
331. 440 ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΗΡΩ f 121 tipota 40:07,5 40:33,5
332. 811 ΟΡΦΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ f 122 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 40:36,5 40:40,0
333. 937 ΡΗΓΑΝΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ f 123   40:32,1 40:44,1
334. 559 ΖΑΧΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ f 124 ΣΔΥΠ 40:04,6 40:45,9
335. 526 ΓΚΑΡΗ ΕΡΑΣΜΙΑ f 125 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 40:23,7 40:47,2
336. 669 ΚΡΕΟΥΖΗ ΗΛΙΑΝΑ f 126   40:41,2 40:47,6
337. 520 ΚΑΜΑΡΟΥ ΚΑΜΑΡΟΥ f 127   40:41,3 40:47,9
338. 893 ΧΑΣΤΟΤΣΙ ΑΙΝΤΑ f 128   40:44,5 40:59,2
339. 609 ΧΑΣΤΟΤΣΙ ΜΕΛΙΝΑ f 129   40:43,5 40:59,2
340. 878 ΧΑΣΤΟΤΣΙ ΡΙΝΑ f 130   40:45,0 41:00,0
341. 479 MURIEL GUY m 211   40:35,9 41:00,4
342. 976 ΤΣΑΜΠΑΡΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 212 NA 40:34,7 41:05,2
343. 437 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ f 131 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 41:10,2 41:14,0
344. 968 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ m 213 ΙΔΙΩΤΗΣ 41:03,5 41:22,5
345. 925 ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ f 132 OXI 40:34,9 41:24,4
346. 802 ΞΙΜΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ f 133 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40:59,3 41:31,9
347. 565 ΖΙΑΚΑ ΕΛΕΝΗ f 134 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 40:42,5 41:32,4
348. 750 ΜΗΛΙΩΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 135 SDROKONIKER 41:26,4 41:41,3
349. 874 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΝΙΤΑ f 136 Ιδιώτης 41:34,6 41:42,4
350. 939 ΣΤΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ f 137 ΜΑΥΡΟ ΒΕΛΟΣ 41:22,5 41:46,4
351. 954 ΤΖΙΜΑ ΑΡΣΙΝΟΗ f 138 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 41:50,8 42:00,1
352. 823 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ m 214 None 42:03,7 42:08,8
353. 608 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 215 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 41:36,4 42:26,2
354. 547 ΔΡΑΓΟΥΜΗΣ ΡΟΒΕΡΤΟΣ m 216 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 41:36,2 42:26,4
355. 900 ΣΑΡΡΗ -ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ ELENI f 139 N/A 41:37,2 42:28,8
356. 697 ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ m 217 ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 42:19,9 42:30,5
357. 977 ΤΣΑΠΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ f 140 COOL RUNNINGS 42:04,6 42:39,6
358. 557 ΜΥΛΩΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ f 141   42:00,4 42:44,1
359. 696 ΣΧΟΙΝΟΧΟΡΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ m 218   42:44,4 42:52,3
360. 452 ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 219 Αυτονομος 42:36,4 42:55,0
361. 481 ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ f 142 Αυτονομος 42:35,9 42:55,1
362. 892 ΣΑΚΑΙ ΝΤΕΝΙΣ f 143 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 42:55,1 43:00,5
363. 766 ΜΟΥΡΤΟΥ ΕΛΕΝΗ f 144 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 42:48,5 43:19,2
364. 751 ΜΗΝΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 220 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Α.Π.Σ 42:57,5 43:22,4
365. 869 ΠΟΡΠΟΡΗ ΜΑΤΟΥΛΑ f 145 ΙΔΙΩΤΗΣ 43:04,7 43:30,4
366. 607 ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΛΟΥΚΙΑ f 146 #1MOREKM 42:48,1 43:35,8
367. 1788 ΧΑΛΔΑΙΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ f 147 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 43:38,4 43:52,5
368. 885 ΡΟΥΜΠΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ f 148 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ 43:16,8 43:55,1
369. 504 ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ m 221   43:45,2 44:02,1
370. 941 ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ f 149   43:44,2 44:05,0
371. 971 ΤΡΙΚΑΛΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ f 150 BETTER PEOPLE 43:56,1 44:07,7
372. 853 ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΝΟΣ m 222 OUTDOOR GAMES RUNNERS 43:54,6 44:17,4
373. 824 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ m 223 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 43:32,0 44:22,8
374. 692 ΛΑΧΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ m 224 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 43:32,0 44:23,1
375. 834 ΠΑΠΑΘΕΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΣ m 225 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 43:34,4 44:23,2
376. 488 ΒΕΡΡΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ m 226 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 43:33,1 44:23,2
377. 955 ΤΖΙΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ m 227 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 44:14,1 44:24,4
378. 839 ΠΑΠΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ f 151 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 44:27,5 44:34,9
379. 709 ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΛΛΙΑΝ f 152   43:57,4 44:36,4
380. 661 ΚΟΥΡΣΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ f 153   44:12,4 44:47,8
381. 539 ΓΙΑΝΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ m 228   44:30,9 44:54,1
382. 979 ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑ ΝΕΛΛΗ f 154 ΟΧΙ 44:36,5 44:57,5
383. 781 ΜΥΘΗ ΝΕΦΕΛΗ f 155   44:59,1 44:59,1
384. 890 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ f 156 COOL RUNNINGS 44:23,7 45:00,2
385. 947 ΜΙΧΑ ΜΑΡΙΟΝ f 157 ΚΑΝΕΝΑ 44:53,6 45:09,2
386. 1790 ΜΠΙΖΙΩΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ f 158   44:53,3 45:09,3
387. 995 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ f 159 ΙΔΙΩΤΗΣ 45:13,6 45:22,7
388. 726 ΜΑΡΙΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ f 160 - 44:34,8 45:27,9
389. 596 ΚΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ f 161 ΑΝΑΞΑΡΤΗΤΗ 45:17,1 45:30,2
390. 794 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 229 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 45:35,7 45:35,7
391. 833 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ-ΕΙΡΗΝΗ f 162 Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων 45:35,7 45:35,7
392. 749 ΜΗΛΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 163 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 45:10,1 45:40,4
393. 498 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 230 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 45:45,7 45:50,6
394. 978 ΤΣΑΦΑΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ f 164 AthensTrainers 45:47,0 45:55,3
395. 513 ΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 231 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 45:43,2 45:59,7
396. 623 ΚΑΤΣΙΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 232 BETTER PEOPLE 45:36,5 45:59,9
397. 736 ΜΑΤΖΑΡΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ -ΑΝΕΣΤΗ f 165   45:29,1 46:04,2
398. 619 ΚΑΤΣΑ ΦΩΤΕΙΝΗ f 166 ΝΑΜΑ 46:01,7 46:14,2
399. 534 ΓΡΥΠΑΙΟΥ ΕΡΙΦΥΛΛΗ f 167 ΝΑΜΑ 46:01,0 46:14,3
400. 974 ΤΣΑΚΙΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ f 168 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 45:47,7 46:16,9
401. 920 ΣΠΥΡΟΥ ΒΙΚΥ f 169 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΠΟΡ ΕΡΑ ΣΠΟΡ 46:17,6 46:17,6
402. 759 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ f 170 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 45:53,5 46:18,7
403. 864 ΠΙΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ f 171 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 45:52,6 46:19,0
404. 770 ΜΠΑΖΙΑΝΟΥ ΑΝΤΖΥ f 172 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 45:49,1 46:21,5
405. 842 ΠΑΠΑΠΟΛΙΖΟΥ ΞΕΝΙΑ f 173 na 46:30,2 46:59,0
406. 622 ΚΑΚΟΤΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ f 174   46:29,2 47:02,3
407. 699 ΛΙΝΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ f 175 Αρσάκειο 46:57,2 47:15,4
408. 464 ΒΑΚΟΥΦΑΡΗ ΑΙΜΙΛΙΑ f 176 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 46:53,2 47:24,0
409. 494 ΒΟΤΣΑΡΗ ΑΓΝΗ f 177 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 47:27,2 47:39,3
410. 904 ΣΕΚΕΡΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ f 178 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ 47:05,4 47:42,2
411. 907 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ f 179 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ 46:59,8 47:42,2
412. 467 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ m 233 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 47:38,4 48:10,4
413. 883 ΡΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ f 180 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 47:44,7 48:15,6
414. 886 ΡΟΥΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ f 181 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ 47:36,4 48:16,2
415. 687 ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 182 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 48:39,7 48:45,3
416. 711 ΛΥΚΟΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 183 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 48:40,2 48:46,5
417. 552 ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ SPYROS m 234 N/A 49:01,1 49:01,1
418. 566 ΖΟΜΠΟΥΛΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ f 184 Ιδιώτης 48:28,1 49:05,7
419. 572 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m 235 Ιδιώτης 48:30,2 49:06,0
420. 845 ΠΑΡΙΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ f 185 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 48:17,9 49:06,4
421. 959 ΤΖΟΡΒΑ ΡΕΒΕΚΚΑ f 186 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 48:19,3 49:08,7
422. 730 ΜΑΡΙΝΟΥ ΠΟΛΥ f 187 ΙΔΙΩΤΗΣ 48:45,0 49:10,3
423. 568 ΑΞΙΩΤΗ ΑΡΤΕΜΗΣ f 188   49:05,8 49:10,9
424. 532 ΓΚΡΙΝΕΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ m 236 ΝΑΜΑ 48:56,0 49:15,3
425. 819 ΠΑΤΣΩΝΑΚΗ ΣΟΥΛΑ f 189   49:18,7 49:23,9
426. 934 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 190 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 48:52,7 49:25,1
427. 546 ΔΟΥΚΟΥΔΑΚΗ ΖΩΗ f 191 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 48:52,0 49:25,1
428. 434 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΣΑ f 192 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 48:52,6 49:25,5
429. 1802 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 193   49:11,5 49:27,6
430. 857 ΣΟΡΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ f 194   49:11,5 49:27,7
431. 891 ΣΑΓΗΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 237 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 48:49,1 49:34,8
432. 754 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m 238   49:13,1 49:39,5
433. 901 ΣΑΡΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ m 239   49:28,3 49:40,9
434. 535 ΓΙΑΧΑΛΗ ΕΛΙΝΑ f 195   48:54,4 49:42,4
435. 789 ΝΑΚΑ ΑΓΑΘΗ f 196 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 49:25,8 49:57,2
436. 752 ΜΙΓΚΑΧΕΝΤ ΜΑΡΙΑ f 197 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΣΩΜΑΤΩΝ 49:58,5 50:01,7
437. 432 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΙΩΣΗΦΙΝΑ f 198 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 50:03,1 50:18,9
438. 431 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ m 240 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 50:03,7 50:19,4
439. 530 ΓΚΙΝΗΣ ΓΙΡΓΗΣ m 241 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 50:17,0 50:22,5
440. 573 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΣΟΣ m 242 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 49:55,9 50:31,1
441. 932 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΛΕΝΑ f 199 Ατομικό 50:10,2 50:37,6
442. 906 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 243 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ 49:55,8 50:38,9
443. 525 ΓΚΑΡΗ ΣΟΦΙΑ f 200 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 50:25,1 51:01,0
444. 506 ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ f 201   50:17,8 51:01,4
445. 637 ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ f 202 Οχι 50:50,3 51:08,2
446. 960 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 244 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 50:42,0 51:15,9
447. 542 ΔΗΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ f 203 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 51:12,0 51:22,3
448. 470 ΒΑΡΖΑΚΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 245 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΝΑΜΑ 51:06,3 51:22,4
449. 590 ΚΑΛΑΜΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ f 204   51:13,9 51:26,9
450. 657 ΚΟΥΚΟΥΜΠΕΤΗ ΜΑΡΙΑ f 205 Αρσάκειο 51:24,2 51:42,1
451. 650 ΚΟΤΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ f 206 ΝΑΜΑ 51:21,3 51:42,3
452. 689 ΛΑΘΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ f 207 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 51:40,6 51:43,7
453. 786 ΜΠΟΥΡΟΥΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ m 246 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 51:49,6 51:49,6
454. 685 ΛΑΓΙΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ f 208 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 52:04,2 52:04,2
455. 903 ΣΔΟΓΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 209 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 51:55,1 52:10,7
456. 746 ΠΑΝΤΕΛΑΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ f 210   52:18,2 52:49,1
457. 500 ΑΛΥΦΑΝΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ f 211   52:32,9 52:50,4
458. 880 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ f 212   52:34,6 52:51,1
459. 854 ΠΕΠΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ m 247 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 52:28,0 52:56,2
460. 599 ΚΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ f 213   53:00,6 53:11,7
461. 894 ΣΑΛΑΚΟΥΜΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ m 248 BETTER PEOPLE 53:22,5 53:35,2
462. 856 ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ m 249 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 53:41,2 53:43,7
463. 558 ΖΑΓΓΙΝΑ ΜΑΡΙΑ f 214 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 53:15,5 53:45,3
464. 570 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ f 215 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΝΑΜΑ 53:44,5 53:59,8
465. 837 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 216 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΝΑΜΑ 53:43,1 54:00,0
466. 862 ΠΙΣΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 250 AthensTrainers 54:05,3 54:19,4
467. 741 ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ m 251 AthensTrainers 54:09,8 54:19,6
468. 792 ΜΠΑΡΟΥΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ f 217   53:41,4 54:24,8
469. 768 ΜΠΑΓΛΑΜΑ ΑΡΓΥΡΩ f 218 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 53:36,6 54:25,5
470. 908 ΣΙΔΕΡΗ ΑΝΝΑ f 219 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 53:35,6 54:25,5
471. 524 ΓΚΑΡΓΚΑΝΙΤΗ ΑΦΑΙΑ f 220   54:20,8 54:34,7
472. 898 ΣΑΡΡΗ ΣΤΕΛΛΑ f 221 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 54:50,2 55:05,1
473. 999 ΧΑΖΑΝΔΡΟΥΛΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ f 222 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 54:50,1 55:05,2
474. 574 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ f 223 ΟΑΚ 54:41,3 55:18,3
475. 1792 ΧΑΛΔΑΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 224   55:07,4 55:19,1
476. 733 ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ f 225   55:07,6 55:19,3
477. 729 ΜΑΡΙΝΗΣ ΝΙΚΟΣ m 252   55:06,8 55:20,2
478. 738 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΣΑΣΑ f 226 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 55:05,1 55:21,6
479. 820 ΠΑΝΤΑΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ f 227 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 55:06,1 55:22,0
480. 985 ΡΩΜΑΝΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ f 228   54:55,4 55:27,3
481. 817 ΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ f 229 Κανενα 55:15,7 55:27,9
482. 989 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ f 230   55:11,4 55:28,7
483. 914 ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ f 231   55:12,3 55:29,0
484. 933 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ f 232 ΤΙΠΟΤΕ 55:09,0 55:32,7
485. 827 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ f 233   55:24,8 55:36,9
486. 672 ΚΤΕΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ f 234 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 54:51,3 55:37,2
487. 821 ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΘΗΝΑ f 235 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 55:48,4 55:53,2
488. 651 ΚΟΤΤΑΚΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ f 236 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 55:50,8 55:55,8
489. 756 ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 237   55:52,1 56:34,8
490. 1794 ΧΑΡΙΣΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ f 238 ΙΔΙΩΤΗΣ 55:52,1 56:35,0
491. 450 ΑΞΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ m 253   56:52,0 57:03,5
492. 601 ΚΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ m 254   56:51,3 57:03,8
493. 835 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ f 239 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 56:47,2 57:06,5
494. 774 ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ f 240 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 56:40,4 57:12,8
495. 743 ΜΕΝΤΖΑΛΗ ΕΥΑ f 241 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 57:46,8 57:46,8
496. 744 ΜΕΝΤΖΑΛΗ ΑΝΝΑ f 242 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 57:47,9 57:47,9
497. 710 ΛΥΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ f 243 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 57:55,6 58:10,0
498. 916 ΣΚΑΛΤΣΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 244 - 57:27,4 58:12,0
499. 805 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΙΛΛΥ f 245   57:28,4 58:12,3
500. 818 ΠΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ f 246 Κανενα 58:07,8 58:20,5
501. 705 ΛΟΥΙΖΟΥ ΑΝΘΗ f 247 ιδιώτης 57:58,9 58:20,6
502. 647 ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ f 248 ΙΔΙΩΤΗΣ 58:48,4 59:05,0
503. 693 ΛΕΙΒΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ m 255 BETTER PEOPLE 58:55,0 59:07,8
504. 616 ΚΑΤΕΒΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ m 256 Σχολή Μωραΐτη 59:20,3 59:22,8
505. 683 ΛΑΒΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 257 Σχολή Μωραΐτη 59:23,6 59:25,9
506. 600 ΚΑΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ f 249 Πολιτιστικός Σύλλογος ΟΙΝΟΗ 00:05,1 00:19,1
507. 688 ΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ f 250 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 00:39,1 00:44,7
508. 728 ΜΑΝΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ f 251   00:30,1 00:44,7
509. 790 ΝΑΣΙΟΥ ΜΥΡΤΩ f 252 nama gym 00:15,9 00:57,9
510. 832 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ f 253 ΝΑΜΑ 00:42,1 00:58,0
511. 455 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ f 254 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 00:59,1 01:28,3
512. 981 ΤΣΕΤΣΕΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ f 255 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 00:58,5 01:28,4
513. 851 ΠΕΘΑΙΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ f 256 Σωματειο 01:09,5 01:51,5
514. 780 ΜΠΟΖΑ ΜΑΡΙΑ f 257 BETTER PEOPLE 02:00,0 02:10,0
515. 963 ΤΟΓΙΑ ΑΡΤΕΜΗ f 258   02:37,1 02:57,1
516. 474 ΒΑΡΥΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ f 259   02:41,8 03:01,7
517. 523 ΓΙΟΚΑΡΙΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ f 260 BETTER PEOPLE 03:56,1 04:08,4
518. 496 ΒΟΥΝΙΣΕΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ m 258 Σχολή Μωραΐτη 03:49,6 04:32,6
519. 796 ΝΟΜΙΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ m 259 Σχολή Μωραΐτη 04:02,0 04:33,0
520. 456 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ m 260 Σχολή Μωραΐτη 04:09,2 04:39,4
521. 487 ΒΕΡΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 261 Σχολή Μωραΐτη 04:08,7 04:39,5
522. 801 ΞΑΝΘΗ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ f 261 Σχολή Μωραΐτη 04:08,5 04:39,5
523. 652 ΚΟΤΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ f 262   05:45,6 06:06,4
524. 734 ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΑ f 263   05:47,4 06:11,5
525. 969 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ m 262 2 Γυμνασειο Αιγινας 06:34,2 06:49,4
526. 846 ΠΑΣΑΛΙΑΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ m 263 Σχολή Μωραΐτη 06:30,4 07:05,0
527. 966 ΤΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ m 264 Σχολή Μωραΐτη 06:30,6 07:05,2
528. 611 ΚΑΡΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ m 265 Σχολή Μωραΐτη 06:33,1 07:05,4
529. 822 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ m 266   09:14,1 09:41,6
530. 1791 ΜΥΛΩΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ f 264   09:15,3 09:42,2
531. 909 ΣΙΕΤΤΟΥ ΑΝΝΑ f 265 MY FITNESS HALL 09:42,5 10:23,9
532. 879 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ f 266 MY FITNESS HALL 09:42,2 10:24,1
533. 855 ΠΕΡΔΙΚΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ f 267 MY FITNESS HALL 09:42,6 10:24,2
534. 782 ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 267 MY FITNESS HALL 09:43,0 10:24,4
535. 624 ΚΑΤΣΟΡΙ ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ f 268 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΝΩΜΟΝΑΣ 14:16,8 14:16,8
536. 816 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙΤΗ f 269   15:04,8 15:45,1
537. 640 ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m 268   17:07,7 17:07,7
538. 636 ΚΟΛΛΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ m 269 RAFINA RUNNERS 17:22,4 17:22,4
539. 1797 ΧΑΤΖΗΧΑΛΚΙΑ ΈΙΡΗΝΗ f 270 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 28:45,7 28:45,7
540. 737 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΏΡΓΙΟΣ m 270 Α 28:57,1 28:57,1

 

 

10 Χιλιόμετρα

A/A Bib Όνομα Φύλο Α/Α Φύλο Σύλλογος Χρόνος 7,5 Κμ Καθ Χρόνος Χρόνος
1. 274 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 1 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 25:22,2 33:12,9 33:15,8
2. 376 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 2 Αθηνωδωρος ο αιγιευς 26:53,9 35:11,2 35:11,2
3. 400 ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ m 3 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΕΥΣ 27:53,0 36:36,0 36:38,9
4. 62 ΓΕΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ m 4 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 28:36,8 37:21,4 37:24,1
5. 151 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΘΑΝΟΣ m 5 COOL RUNNINGS   38:00,6 38:36,7
6. 911 ΣΚΑΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 6 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ   38:18,0 38:39,2
7. 254 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 7 Όχι   38:09,9 38:52,1
8. 331 ΠΟΡΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ m 8 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 30:15,4 39:39,3 39:45,1
9. 220 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ f 1 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 30:33,2 39:49,0 39:49,0
10. 182 ΚΟΛΟΒΟΥ ΒΙΚΥ f 2 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 30:33,5 39:52,6 39:52,6
11. 47 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ m 9 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 30:51,9 40:07,2 40:07,2
12. 385 ΤΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ m 10 COOL RUNNINGS   39:35,4 40:11,0
13. 90 ΔΑΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ m 11 Outdoor games 31:07,8 41:01,2 41:01,2
14. 303 ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 12 COOL RUNNINGS 31:26,1 40:29,5 41:01,4
15. 191 ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΚΟΣΜΑΣ m 13 COOL RUNNINGS 31:27,4 40:45,2 41:18,1
16. 405 ΤΣΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 14   31:27,7 41:18,5 41:22,5
17. 374 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 15 Σ.Υ.Ε.Τ.Ε 31:30,5 41:30,8 41:30,8
18. 183 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ m 16 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 32:07,3 41:45,2 41:59,8
19. 302 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 17 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 32:04,3 41:58,0 42:01,4
20. 192 ΚΟΥΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 18 adidas Runners Athens 32:10,4 42:16,9 42:16,9
21. 296 ΠΑΛΛΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 19 Σχολής Ναυτικών Δοκίμων 32:25,2 42:17,0 42:26,4
22. 34 ΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ m 20 - 32:52,9 42:51,6 42:56,1
23. 98 ΔΕΡΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ. m 21   32:59,2 43:27,5 43:31,6
24. 160 ΚΑΡΔΙΟΠΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ m 22 Σχολής Ναυτικών Δοκίμων 34:22,4 43:32,0 43:42,0
25. 120 ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ m 23 myathlete 33:40,1 44:00,0 44:05,0
26. 152 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ m 24 COOL RUNNINGS 33:26,4 43:42,7 44:16,5
27. 430 ΨΗΛΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 25 αθλ.συλ. ενδυναμει   43:48,6 44:17,4
28. 38 ΑΡΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 26 Marathon Team Greece By M.Polyzou 33:58,4 44:31,6 44:32,4
29. 180 ΚΟΛΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ m 27 OUTRUN 34:05,2 44:22,4 44:48,5
30. 243 ΜΑΧΑΙΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ m 28 ΕΥΚΛΗΣ 34:06,8 44:44,0 44:49,1
31. 262 ΜΠΑΜΠΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ m 29 Σαφανς 34:05,6 44:28,2 44:54,1
32. 133 ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ m 30 - 34:11,2 44:57,5 45:02,1
33. 1 ASHORI SHARIF m 31 Running 34:26,0 45:07,7 45:12,2
34. 121 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 32 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 34:28,9 44:44,7 45:12,2
35. 228 ΛΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 33 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 34:17,4 45:02,2 45:15,6
36. 14 ΚΟΥΝΕΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ f 3   34:29,6 45:12,1 45:15,9
37. 89 ΔΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ . m 34   34:26,1 45:14,3 45:17,5
38. 227 ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 4 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 34:46,1 45:05,3 45:21,5
39. 218 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 35 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 34:50,3 45:18,8 45:24,4
40. 157 ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ. m 36   34:25,1 45:21,2 45:24,6
41. 333 ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 37 Εθνικη Τραπεζα 34:26,7 45:14,6 45:24,7
42. 153 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ m 38 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 34:27,7 45:27,4 45:31,8
43. 316 ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 39 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 34:27,4 45:27,3 45:31,8
44. 371 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΦΑΝΗΣ m 40   34:57,6 44:57,1 45:32,4
45. 71 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ m 41 Ανεξαρτητος 34:10,2 45:28,8 45:32,7
46. 91 ΔΑΝΙΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 42 ARGOS SEC. RUNNING TEAM 34:37,2 45:31,9 45:34,4
47. 88 ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 43 - 34:30,1 45:33,4 45:42,2
48. 587 ΚΑΒΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ f 5   34:55,4 45:52,8 46:02,5
49. 5 VAURY VINCENT m 44   35:00,8 45:48,5 46:04,4
50. 122 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 45 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM 35:23,1 45:58,4 46:05,0
51. 340 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 46 Σχολής Ναυτικών Δοκίμων 35:26,6 46:20,9 46:31,8
52. 427 ΧΟΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 47 ATBlab 36:05,1 46:25,2 46:40,3
53. 411 ΦΙΛΝΤΙΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 48 ΕΛΠΕ 36:05,2 46:43,8 46:54,5
54. 60 ΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 49 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 35:07,6 46:03,8 46:54,6
55. 416 ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 50 NScoaching/Τήνιοι Δρομείς 35:50,2 46:47,6 46:56,5
56. 124 ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 51   35:23,5 46:57,0 47:00,7
57. 369 ΣΤΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ m 52 Rafina Runners 35:51,6 46:47,4 47:02,4
58. 3 PISSIS STÉPHANIE f 6 Private 35:52,4 47:13,5 47:13,5
59. 412 ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 53 AthensTrainers 35:39,6 47:25,1 47:28,3
60. 108 ΔΙΑΛΕΙΣΜΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ m 54 Κανένα 36:11,2 47:22,1 47:37,2
61. 256 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ m 55 Marathon Team Greece By Maria Polyzou 36:20,9 47:50,4 47:53,6
62. 129 ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ m 56 ΤΑΤΑΥΛΑ 36:38,3 47:36,7 47:53,7
63. 78 ΓΚΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 57 ATBlab 36:39,4 47:58,4 47:58,4
64. 354 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 58 ΑΠΟΛ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 36:29,6 48:03,9 48:09,0
65. 276 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 59 Ανεξάρτητος 36:49,9 47:56,4 48:10,6
66. 20 ΑΜΠΑΤΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ f 7 - 36:45,7 47:56,6 48:13,3
67. 222 ΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ m 60 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤ. 36:37,2 48:03,6 48:14,0
68. 134 ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ f 8 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 36:47,6 48:00,7 48:15,1
69. 149 ΚΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 61 - 37:34,5 48:14,3 48:17,2
70. 35 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 62 RomasProTraining 36:27,1 47:39,8 48:23,8
71. 107 ΔΗΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ m 63 RomasProTraining 36:25,2 47:39,6 48:24,5
72. 1793 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 64 Ομάδα δρομέων ΑΝΟΡΘΩΣΗΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 36:34,3 47:51,6 48:24,7
73. 810 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 65 Ομάδα δρομέων ΑΝΟΡΘΩΣΗΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 36:34,3 47:51,4 48:24,8
74. 2 HOLSCHER ESMERALDA f 9 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 36:46,2 48:19,0 48:25,0
75. 345 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ m 66 ΚΑΛΛΙΘΕΑ 36:42,6 48:22,2 48:31,0
76. 277 ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 67 AthensTrainers 36:59,2 48:57,8 48:57,8
77. 390 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 68 NovaSports Running Team 36:58,7 48:58,6 49:03,2
78. 238 ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m 69 Σωματείο 37:33,5 48:53,7 49:05,6
79. 425 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 70 NALU RUNNING TEAM 37:15,8 49:01,8 49:09,3
80. 394 ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 71   37:49,6 48:46,3 49:14,1
81. 111 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ m 72 University Campus Runners 38:15,3 49:08,8 49:14,8
82. 45 ΒΑΓΓΕΡ ΤΕΡΕΖΑ f 10 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 37:17,1 49:01,9 49:16,5
83. 94 ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 73 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 37:56,1 49:39,5 49:39,5
84. 264 ΜΠΑΡΔΗΣ ΣΙΜΟΣ m 74 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 38:32,7 49:27,2 49:41,9
85. 18 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ m 75 ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΣΩΜΑΤΕΙΟ 37:51,3 49:43,2 49:51,3
86. 82 ΓΚΟΤΖΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 11 Τήνιοι Δρομείς 38:45,4 49:48,7 49:57,2
87. 380 ΤΖΟ'Ι'ΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ m 76 Olympia runners 37:54,5 49:55,6 49:58,9
88. 100 ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ m 77 Τηνιοι Δρομείς 38:14,9 49:50,0 49:59,3
89. 383 ΤΟΝΤΟΡΟΒΙΤΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ m 78 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 37:46,3 49:25,8 50:02,8
90. 36 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ m 79 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤ. 37:58,7 50:00,6 50:11,4
91. 169 ΚΑΤΣΑΡΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 80 OLYMPIA RUNNERS/MY ATHLETE 38:13,7 50:10,2 50:12,7
92. 360 ΣΟΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ m 81 COSMOTE 37:54,6 49:38,6 50:18,4
93. 426 ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 82 Εσπερος Καλλιθέας 38:45,4 50:15,3 50:22,8
94. 140 ΚΑΚΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ f 12 ΑΤΟΜΙΚΟ 37:44,6 50:19,5 50:25,5
95. 393 ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ m 83 Ανεξαρτητος 38:31,8 50:18,6 50:27,8
96. 7 YZEIRAJ ILIR m 84 τίποτα από τα δυο 38:09,5 50:27,2 50:30,6
97. 159 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 85 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 38:22,8 50:22,7 50:32,1
98. 48 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 86 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 38:36,4 50:06,8 50:33,3
99. 51 ΒΕΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 87 ΙΔΙΩΤΗΣ 39:18,0 50:15,5 50:39,1
100. 352 ΣΙΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 88 ΟΧΙ 38:19,8 50:35,1 50:40,4
101. 195 ΚΟΥΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 89 MARATHON TEAM GREECE by Maria Polyzou 38:37,5 50:37,7 50:42,5
102. 362 ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ m 90 ΣΔΡΟΚΟΝΙΚΕΡ 38:37,2 50:29,7 50:43,1
103. 39 ΑΡΜΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ m 91 POLIAS RUNNERS 38:46,4 50:41,0 50:46,2
104. 156 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ m 92 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤ. 38:37,8 50:25,9 50:46,7
105. 201 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 93 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 38:35,5 50:25,7 50:46,7
106. 212 ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 94 COOL RUNNINGS 37:58,0 50:24,7 50:50,6
107. 155 ΚΑΡΑΓΙΟΒΑΝΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ m 95 Marathon Team Greece by Maria Polyzou 38:37,5 50:47,2 50:52,1
108. 291 ΞΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 96 Ανεξάρτητος 39:23,7 50:55,5 51:08,1
109. 119 ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ f 13 Adidas 38:52,5 51:09,2 51:12,3
110. 297 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 97 Adidas runners 38:48,1 51:06,8 51:15,1
111. 337 ΡΟΔΗ ΕΥΗ f 14 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 38:45,1 51:04,3 51:15,7
112. 144 ΚΑΛΤΣΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ f 15 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 38:52,0 51:26,6 51:29,5
113. 184 ΚΟΝΟΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 98   37:52,9 51:16,1 51:29,9
114. 221 ΛΙΑΜΠΕΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ m 99   38:49,1 50:56,3 51:35,7
115. 319 ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ m 100 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 38:57,7 51:24,5 51:35,9
116. 285 ΝΤΟΥΦΕΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 101 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 39:19,2 51:31,6 51:38,0
117. 148 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ m 102 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 39:36,3 51:44,9 51:53,1
118. 168 ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΒΑ'Ι'Α f 16 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 39:41,4 51:49,1 51:54,5
119. 314 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ f 17 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 39:44,2 51:32,9 51:56,4
120. 281 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 103 Outrun 39:23,4 51:37,8 51:59,6
121. 68 ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΕΡΙΦΥΛΛΗ f 18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 39:22,4 51:50,8 52:01,1
122. 30 ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ f 19 ΟΧΙ 39:21,9 51:38,5 52:02,3
123. 203 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ m 104 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 39:15,8 51:59,8 52:07,8
124. 308 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 105 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 39:51,5 51:50,4 52:10,4
125. 315 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ m 106 Πάντειον Πανεπιστήμιο Κοινωνικών και Πολιτικών Επιστημών 39:26,6 52:02,7 52:11,1
126. 233 ΜΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ m 107 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 39:54,0 51:53,7 52:12,9
127. 421 ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΞ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 108 ΣΔΥΠ 39:37,8 52:12,0 52:15,3
128. 410 ΦΕΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 109 ΙΔΙΩΤΗΣ 39:40,4 52:15,7 52:17,4
129. 10 ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ m 110 Marathon Team Greece By Maria Polyzou 40:01,2 52:02,0 52:28,9
130. 279 ΝΕΛΛΑ ΙΩΑΝΝΑ f 20 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 39:03,2 52:19,2 52:30,1
131. 327 ΠΟΛΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 111 ATBlab 40:49,7 52:20,9 52:36,9
132. 210 ΛΑΛΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ m 112 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 39:55,2 52:31,6 52:36,9
133. 175 ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 113 RUNNER STORE TEAM 39:28,2 52:15,7 52:38,6
134. 288 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 114 FOO TEAM 40:07,9 52:33,5 52:44,6
135. 283 ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ m 115   40:40,1 52:43,6 53:07,1
136. 237 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 116   41:06,2 52:36,1 53:14,5
137. 395 ΤΣΑΜΠΑΡΛΗΣ ΦΩΤΗΣ m 117 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40:12,5 53:01,7 53:17,5
138. 126 ΖΗΝΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 118 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 40:24,6 53:01,4 53:21,2
139. 206 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 119 AthensTrainers 39:56,1 52:48,4 53:32,4
140. 344 ΣΑΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 120 - 39:50,6 53:26,9 53:36,0
141. 109 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 121 Nike Run Club Athens 41:59,2 53:33,7 53:37,5
142. 367 ΣΤΑΜΟΥ ΧΑΡΗΣ f 21 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 41:15,5 53:31,6 53:41,9
143. 24 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ m 122   41:17,5 53:19,2 53:45,7
144. 13 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 123   41:17,1 53:19,1 53:45,8
145. 167 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΣΠΥΡΟΣ m 124 NIKE RUN CLUB 42:02,6 53:42,6 53:46,1
146. 105 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 125 ΠΑΝΠΟΝΤΙΑΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΛΛΑΔΟΣ 40:42,2 53:25,1 53:47,3
147. 248 ΜΠΙΜΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ f 22   40:53,0 53:20,7 53:48,0
148. 418 ΧΑΛΚΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ m 126 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 40:55,1 53:15,5 53:48,0
149. 56 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 127 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 40:59,2 53:27,8 53:48,0
150. 207 ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 128 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 40:53,3 53:21,1 53:48,1
151. 112 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ f 23 ΣΔΥ ΒΟΛΟΣ 41:20,3 53:40,1 53:50,9
152. 326 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ f 24   41:49,0 53:52,2 54:00,7
153. 349 ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 129 ΣΑΠΠΑΖ 41:11,6 53:53,5 54:07,0
154. 336 ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ m 130 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 41:10,1 53:54,4 54:08,8
155. 267 ΜΠΕΡΕΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ f 25 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 41:10,6 53:56,0 54:09,1
156. 66 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 131 COOL RUNNINGS 42:08,3 53:42,8 54:16,8
157. 116 ΕΓΓΛΕΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 132 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41:45,3 54:04,5 54:19,9
158. 190 ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 133 1 ΕΠΑΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 40:58,2 54:06,6 54:27,1
159. 86 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 134 ΣΔΥΠ 41:08,4 54:24,4 54:28,3
160. 353 ΣΙΕΡΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 135 OLYMPIA RUNNERS 41:55,1 54:23,4 54:43,9
161. 170 ΚΑΤΣΑΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ m 136 ΕΠΑΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 41:30,9 54:31,3 54:51,9
162. 29 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 137 Κανενα 41:53,4 54:29,5 55:05,9
163. 219 ΛΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 138 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 42:42,7 54:49,2 55:07,2
164. 423 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 139 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 42:43,2 54:50,1 55:07,3
165. 196 ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 140 AYCE 41:35,9 54:56,0 55:14,0
166. 356 ΣΙΤΑΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ f 26 GRAMMO 42:13,4 54:55,9 55:14,8
167. 235 ΜΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 141 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 42:09,7 54:47,6 55:15,5
168. 40 ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ m 142 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41:25,1 55:06,1 55:32,3
169. 43 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΕΛΙΟΣ m 143 ελευθερος 42:25,0 54:53,1 55:36,9
170. 173 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 144 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 42:01,4 55:02,4 55:37,0
171. 309 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 145 Foo Team 41:17,3 55:37,8 55:48,9
172. 131 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ f 27 - 42:31,0 55:10,9 55:49,7
173. 404 ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ m 146 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 43:13,0 54:58,0 55:51,2
174. 65 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ m 147 Adidas 42:09,1 55:26,8 55:53,1
175. 187 ΚΟΤΡΟΝΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 148 Ιδιώτης 42:19,2 55:38,4 55:56,1
176. 72 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m 149 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 42:35,4 55:25,7 55:58,5
177. 73 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 150 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 42:36,3 55:26,4 55:58,6
178. 231 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ m 151 Ανεξαρτητος 42:40,0 55:29,4 56:04,2
179. 289 ΞΗΝΤΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ m 152 Marathon Team by Maria Polyzou 42:40,9 56:00,7 56:06,5
180. 128 ΖΟΒΟΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 153 Outdoors Games Running Team 42:32,9 55:50,9 56:10,8
181. 75 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΑΡΙΣΟΣ m 154 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 42:43,7 55:58,3 56:18,2
182. 52 ΒΛΑΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ m 155 Foo team 42:37,2 56:07,8 56:19,5
183. 174 ΚΑΨΩΜΕΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ m 156 RUN TO CHANGE DIABETES 42:47,1 56:08,5 56:23,9
184. 358 ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 157 - 42:49,3 56:10,6 56:24,1
185. 158 ΚΑΡΑΝΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 158 NA 42:49,4 56:08,6 56:24,8
186. 305 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ m 159 - 44:48,3 56:04,7 56:45,3
187. 46 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 160 ΟΦΝΙ 42:48,6 56:34,2 56:48,5
188. 280 ΝΙΚΑΣ ANASTASIOS m 161 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 42:32,7 56:33,9 56:55,8
189. 381 ΤΖΩΝΗ ΣΤΕΛΛΑ f 28 ΑΘΛΗΤ. ΣΥΛΛ. ''ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ'' 43:25,4 56:44,1 56:57,1
190. 382 ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 162   42:24,2 56:43,3 56:59,5
191. 54 ΒΛΑΧΟΣ ΦΩΤΙΟΣ m 163 Primal Crossfit Athens 43:15,5 56:48,2 57:05,4
192. 106 ΔΗΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 164 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 43:30,8 57:05,3 57:12,0
193. 317 ΠΑΣΤΡΑ ΑΛΕΚΑ f 29 Marathon team Greece 43:37,2 57:06,6 57:12,8
194. 224 ΛΙΑΤΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 165 Βελος 43:42,3 56:33,5 57:16,1
195. 193 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 166 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 43:41,7 56:32,6 57:16,3
196. 198 ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 167 Σ.Θ.Ι.Ε. 42:44,0 57:01,6 57:23,7
197. 49 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 168 Αdidasrunners 43:51,8 57:19,1 57:24,6
198. 15 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ f 30 DIADRASIS 43:20,2 57:01,7 57:26,7
199. 186 ΚΟΡΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ f 31 MARATHON TEAM BY MARIA POLYZOY 43:52,1 57:21,6 57:27,1
200. 189 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ m 169 Κανένα 43:51,7 57:12,2 57:31,6
201. 255 ΜΟΣΧΟΒΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 170 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 44:01,7 57:22,8 57:39,9
202. 258 ΜΟΥΣΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΤΩΝ m 171 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 44:12,0 57:26,9 57:48,4
203. 323 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ f 32 Outdoor games running team 44:23,9 57:35,4 57:58,9
204. 232 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 172 ΟΧΙ 43:51,1 57:45,3 58:05,8
205. 304 ΠΑΝΤΙΔΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ m 173 - 44:21,5 57:29,3 58:15,1
206. 361 ΣΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ f 33 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 44:11,9 58:10,1 58:16,2
207. 127 ΖΙΑΝΙΚΑ ΦΑΝΗ f 34 Outdoor games running team 44:40,7 57:55,5 58:20,0
208. 372 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ f 35 Outdoor running team 44:25,1 57:58,1 58:20,9
209. 295 ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 174 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 43:57,5 57:34,2 58:21,5
210. 50 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ m 175 ΣΑΦΑΝΣ 45:16,2 57:33,6 58:27,6
211. 81 ΓΚΟΓΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ m 176 ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 43:58,7 58:24,4 58:28,4
212. 268 ΜΠΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ m 177 Σ Δ Υ ΑΙΓΙΝΑΣ 43:34,1 57:53,1 58:29,3
213. 136 ΚΑΒΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 178 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 44:24,5 57:58,0 58:30,7
214. 41 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ f 36 ΚΑΝΕΝΑ 44:29,3 58:02,4 58:34,2
215. 96 ΔΕΛΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΛΕΞΗΣ m 179 ----- 43:03,3 58:02,8 58:34,8
216. 179 ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ m 180 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 43:22,9 57:50,9 58:38,0
217. 398 ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ ΑΚΗΣ m 181 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 43:20,5 57:51,2 58:38,0
218. 368 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ f 37 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 44:29,3 58:05,8 58:39,6
219. 77 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ f 38 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 44:52,2 58:11,8 58:41,4
220. 130 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΛΟΣ m 182 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 44:58,3 57:54,0 58:47,4
221. 166 ΚΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ m 183 ΣΔΥ ΑΘΗΝ 45:29,0 58:20,4 58:54,6
222. 257 ΜΟΥΡΤΑΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ m 184 Ανεξαρτη 44:17,2 58:22,7 58:55,0
223. 408 ΤΣΟΥΡΑΠΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ f 39 Ανεξάρτητος 44:17,8 58:22,2 58:55,0
224. 273 ΜΠΟΥΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ f 40 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 45:19,3 58:48,9 58:55,6
225. 102 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ m 185 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 44:58,9 58:05,1 58:58,1
226. 57 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ m 186 Απολλων Δυτικης Αττικης 44:27,2 58:48,3 58:58,9
227. 150 ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ m 187 white box 43:54,2 58:49,4 59:00,8
228. 194 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 188 ΑΤΟΜΙΚΟ 43:43,7 58:31,1 59:06,7
229. 26 ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ f 41 - 44:20,9 58:54,2 59:11,9
230. 346 ΣΑΦΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ m 189 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Α.Π.Σ 45:07,0 58:50,7 59:15,3
231. 177 ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ m 190 SDYA 46:27,7 59:04,1 59:25,4
232. 61 ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ m 191 ΣΔΥΑ 45:02,3 58:59,3 59:27,3
233. 214 ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 192 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 44:23,3 59:14,3 59:30,8
234. 251 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΆΝΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ f 42 Επασ Οαεδ Ρεντη 45:57,7 59:16,3 59:54,5
235. 135 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 193 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 45:29,3 59:32,8 59:54,5
236. 21 ΑΜΠΑΤΖΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ m 194 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 45:41,9 59:40,5 59:54,5
237. 328 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ m 195 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 45:14,8 59:33,9 59:57,6
238. 250 ΜΕΤΙΤΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ f 43 Κανενα 45:13,4 59:45,2 00:12,7
239. 325 ΠΛΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 196 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46:08,8 59:48,2 00:12,9
240. 293 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 197 Μ.Αλέξανδρος 45:49,8 59:42,5 00:18,8
241. 676 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ m 198 Ομάδα δρομέων ΑΝΟΡΘΩΣΗΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ   00:05,5 00:18,9
242. 409 ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ m 199 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 45:54,9 59:55,4 00:23,2
243. 241 ΜΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 200 - 46:22,1 59:37,0 00:24,6
244. 69 ΓΙΑΝΝΑΚΕΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 201 ιδιωτης 46:20,2 59:34,8 00:24,9
245. 347 ΣΒΑΡΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ f 44 Santa running team 45:35,3 00:04,5 00:33,6
246. 236 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΝΝΑ f 45 MARATHON TEAM CREECE BY MARIA POLYZOU 45:59,4 00:39,4 00:42,1
247. 31 ΑΞΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 202 Ιδιώτης 45:33,8 00:32,9 00:43,6
248. 406 ΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ f 46 - 45:58,5 00:21,0 01:00,4
249. 343 ΣΑΝΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ m 203 ΣΑΦΑΝΣ 46:11,5 00:39,4 01:04,9
250. 113 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ f 47 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 46:40,0 01:02,9 01:09,0
251. 312 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ m 204 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 45:51,2 00:16,1 01:09,9
252. 85 ΓΟΥΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ f 48 - 46:17,3 00:24,2 01:10,6
253. 422 ΧΑΣΑΠΗΣ ΘΩΜΑΣ m 205 ΣΑΦΑΝΣ 46:44,5 00:21,9 01:19,0
254. 351 ΣΙΒΙΛΟΓΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ f 49 University Campus Runners 48:03,9 01:13,8 01:21,0
255. 28 ΑΝΕΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ m 206 - 46:09,1 01:06,6 01:23,2
256. 260 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 207 ΣΑΦΑΝΣ 47:34,0 01:10,4 01:30,3
257. 99 ΔΕΣΙΠΡΗ ΕΡΙΚΑ f 50 ΣΑΦΑΝΣ 47:34,0 01:11,5 01:30,4
258. 42 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ m 208 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50:05,6 01:06,2 01:39,7
259. 197 ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΆΝΝΑ f 51 Outdoor Games Running Team 46:36,7 01:21,6 01:43,6
260. 141 ΚΑΛΑΜΑΚΗ ΒΑΣΩ f 52   47:02,2 01:35,2 01:48,2
261. 307 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 209 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 46:14,6 01:40,6 01:50,5
262. 92 ΔΑΡΡΑ ΕΙΡΗΝΗ f 53 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 47:17,3 01:32,8 02:00,9
263. 320 ΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ m 210 ΧΑΡΙΤΟΣ STUDIO 47:29,1 01:33,6 02:01,5
264. 70 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΤΕΡΕΖΑ f 54 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 47:13,8 01:54,8 02:08,4
265. 378 ΤΖΙΜΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ m 211 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 47:11,9 01:54,7 02:08,4
266. 215 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΧΑΡΑ f 55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 47:45,6 01:57,4 02:22,2
267. 143 ΚΑΛΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ f 56 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47:44,0 01:56,5 02:22,4
268. 83 ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 212 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47:42,9 01:55,1 02:22,6
269. 84 ΓΚΟΥΦΑ ΜΑΡΙΑ f 57 Ατομικό 47:26,9 01:51,8 02:27,9
270. 110 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 213 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47:29,5 02:17,9 02:48,5
271. 332 ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 214 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47:37,2 02:04,2 02:49,1
272. 387 ΤΡΕΣΣΟΥ ΑΝΝΟΥΣΑ f 58 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 48:09,7 02:35,2 02:55,3
273. 63 ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ m 215 Santa Running Team 46:21,5 02:28,7 03:08,7
274. 226 ΛΟΥΡΑΝΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ f 59 MARATHON TEAM GREECE 48:20,1 03:10,8 03:17,5
275. 213 ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΣ m 216 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 47:39,8 02:35,4 03:19,1
276. 270 ΜΠΟΖΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 217 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 47:15,4 02:36,8 03:20,8
277. 125 ΖΕΥΚΙΛΗ ΜΕΝΙΑ f 60 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 47:47,0 03:20,9 03:24,4
278. 178 ΚΛΑΔΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ f 61 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 48:12,5 03:09,1 03:38,6
279. 171 ΚΑΤΣΕΡΕΛΗ ΛΙΛΑ f 62 MARATHON TEAM GREECE 48:34,6 03:32,9 03:39,2
280. 123 ΖΕΡΒΑ ΝΙΚΙ f 63 MARATHON TEAM 48:31,3 03:34,4 03:39,3
281. 397 ΤΣΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 218 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 48:35,9 03:19,8 04:03,5
282. 355 ΣΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 219 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 47:56,8 03:35,7 04:09,6
283. 287 ΞΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 220 AthensTrainers 48:58,3 04:04,3 04:18,7
284. 59 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 221 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 48:44,4 03:51,3 04:20,4
285. 370 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 64 Εθνικη τραπεζα 49:28,5 04:29,0 04:39,5
286. 161 ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ f 65 NA 48:13,7 04:47,6 04:51,6
287. 300 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m 222 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 49:04,4 04:35,2 05:07,6
288. 342 ΣΑΜΠΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ f 66 ΙΔΙΩΤΗΣ 49:41,5 05:00,6 05:24,2
289. 216 ΚΑΛΑΝΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ m 223   48:59,1 05:29,5 05:38,4
290. 154 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 224 1ο ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΜΗΣ 50:15,3 05:29,1 06:03,1
291. 208 ΚΩΤΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ f 67 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 49:10,6 05:47,6 06:06,0
292. 137 ΚΑΒΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 225 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 50:59,0 05:55,6 06:24,3
293. 275 ΜΕΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 226 Ανεξάρτητος 50:03,2 05:41,1 06:27,5
294. 324 ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ m 227 ΣΑΛΑΜΙΝΑ 50:11,6 05:53,7 06:37,7
295. 329 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΜΑΝΟΣ m 228 Κενό 52:43,1 06:05,8 06:45,9
296. 388 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΖΩΝ m 229 Δεν ειμαι καπου 50:36,5 06:41,1 06:47,6
297. 16 ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ m 230 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 51:25,7 05:53,5 06:48,3
298. 263 ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 231 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 50:30,4 06:14,2 06:56,3
299. 403 ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ f 68 Πολυζου Μαρια 50:49,4 06:54,3 06:59,5
300. 311 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ m 232 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 50:26,6 06:36,8 07:03,4
301. 165 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΖΑ f 69 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 50:33,9 06:17,7 07:03,6
302. 259 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ f 70 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 50:24,8 06:34,7 07:04,2
303. 229 ΛΥΤΡΙΒΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ m 233 Outdoor Games Running Team 50:57,6 06:44,0 07:05,7
304. 407 ΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ f 71 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 50:59,0 06:46,9 07:15,8
305. 417 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ f 72 . 52:42,8 06:38,6 07:18,4
306. 101 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 234 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 50:50,0 07:10,5 07:25,7
307. 428 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ f 73 ADIDAS RUNNERS 51:59,4 07:36,1 07:41,4
308. 80 ΓΚΛΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 235 Toulas Runners 50:09,9 07:19,6 08:08,2
309. 97 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 236 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 51:54,8 07:32,6 08:19,2
310. 446 ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 237 ΚΑΝΕΝΑ   08:08,3 08:53,6
311. 79 ΓΚΙΟΥΛΗΣ ΔΑΥΙΔ m 238 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 52:40,2 08:26,6 09:05,3
312. 420 ΧΑΡΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 239 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51:39,6 08:26,0 09:05,8
313. 261 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ m 240     09:15,1 09:15,1
314. 384 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ m 241 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 51:56,6 08:38,1 09:23,2
315. 298 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ m 242 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 52:00,0 08:36,8 09:23,4
316. 306 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ f 74 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 51:45,9 09:08,3 09:26,3
317. 294 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΕΡΟΠΗ f 75 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 52:15,1 09:20,9 09:29,2
318. 245 ΜΕΛΕΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 243 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 51:51,8 08:56,2 09:34,8
319. 415 ΦΩΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 76 CHIOS RUNNING 51:52,9 08:58,7 09:35,7
320. 244 ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 244 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 51:51,2 08:57,6 09:36,0
321. 318 ΠΑΤΕΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ f 77 outdoor game running team 52:42,2 09:31,0 09:49,9
322. 181 ΚΟΛΟΒΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ m 245 - 52:13,9 09:42,8 10:01,5
323. 9 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ f 78 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 53:42,0 09:51,3 10:05,3
324. 8 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ m 246 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 53:42,4 09:52,2 10:05,4
325. 310 ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ m 247 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 53:22,4 09:51,8 10:21,4
326. 211 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ f 79 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 53:25,3 09:51,7 10:21,5
327. 292 ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 248 ΕΥΚΛΗΣ 53:24,3 10:45,1 10:45,1
328. 53 ΒΛΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 249 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 53:46,2 10:14,6 10:54,7
329. 19 ΑΜΟΡΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΑΡΓΥΡΩ f 80 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 53:45,6 10:14,0 10:54,7
330. 379 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ m 250 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 53:47,1 10:46,7 11:20,3
331. 249 ΜΕΡΣΙΕ ΑΡΗΣ m 251 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 46:15,4 11:22,7 11:26,8
332. 419 ΧΑΝΙΩΤΗ DOLORES f 81 Κανένα 54:57,8 12:10,4 12:20,1
333. 240 ΜΑΡΕΣΚΑ ΕΛΕΝΗ f 82 δεν εχω 53:53,9 11:58,1 12:26,3
334. 58 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 252 Ιδιώτης 53:18,6 11:48,4 12:30,2
335. 118 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 253 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 55:06,2 13:16,4 13:26,7
336. 200 ΚΟΥΤΣΟΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ f 83 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 55:08,2 13:17,2 13:26,7
337. 76 ΓΚΑΤΖΗΣ ΘΑΝΟΣ m 254 Οχι 55:22,6 13:24,6 13:33,6
338. 33 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ f 84 Marathon Team Greece by Maria Polyzou 55:45,5 13:42,5 13:50,1
339. 391 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 255 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 56:11,3 13:55,1 14:24,3
340. 217 ΛΕΚΚΑ ΜΑΡΩ f 85 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 56:16,6 14:11,2 14:47,2
341. 188 ΚΟΤΣΙΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ f 86 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 56:16,4 14:11,6 14:47,4
342. 339 ΡΟΥΤΖΟΥΝΗΣ ΜΑΚΗΣ m 256 AEGINA CHALLENGE – SAILING SPOT 57:11,5 14:04,2 14:58,9
343. 242 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΝΝΑ f 87 Marathon teams by Maria Polyzou 57:21,8 15:11,3 15:14,0
344. 4 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 257   56:55,0 14:13,8 15:15,7
345. 357 ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΞ ΗΛΙΑΣ m 258 πο.κ.ε.ατε.π.αθλον 56:41,4 15:14,5 15:38,6
346. 103 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 259 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 58:22,2 16:12,4 16:49,0
347. 164 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ m 260 ομαδα μαραθωνιου γιαννιτσων 56:53,3 17:15,5 17:16,1
348. 401 ΤΣΙΓΚΡΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ m 261 RAFINA RUNNERS   17:22,5 17:22,5
349. 429 ΧΡΥΣΟΣ ΗΛΙΑΣ m 262 RafinaRunners   17:22,7 17:22,7
350. 252 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ m 263 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 58:52,2 17:24,9 17:42,9
351. 301 ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΛΕΝΑ f 88 ΤΙΠΟΤΕ 59:01,2 18:22,1 18:46,7
352. 230 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΗ f 89 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:29,9 19:35,0 20:06,0
353. 414 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΑΝΝΑ f 90 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:14,4 19:41,3 20:27,4
354. 341 ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ f 91 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 03:19,2 21:31,2 22:02,6
355. 366 ΣΤΑΜΕΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ f 92 Ανεξάρτητη 02:06,3 21:40,1 22:18,7
356. 338 ΡΟΔΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 264 Ανεξάρτητος 02:01,0 21:42,1 22:20,4
357. 27 ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ f 93 κανένα 04:17,7 22:32,2 23:07,2
358. 386 ΤΡΕΣΣΟΥ ΕΛΕΝΗ f 94 - 03:00,2 22:24,4 23:07,5
359. 350 ΣΙΑΜΑΝΙΚΟΥ ΦΑΝΗ f 95 MARATHON TEAM   25:56,8 25:56,8
360. 290 ΞΥΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 265 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ   36:34,3 37:05,2
361. 225 ΛΟΥΙΖΟΥ ΜΙΝΑ f 96 ιδιωτης   37:49,0 38:13,4

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Κυριακή, 21 Ιανουάριος 2018
  • Περιοχή: Αττική
  • Τύπος: Road
  • Αποστάσεις: 5km, 10km

 

 
 
 

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι