SALOMON MOUNTAIN CUP ΚΡΥΟΝΕΡΙ - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα SALOMON MOUNTAIN CUP ΚΡΥΟΝΕΡΙ.

 

 

14 Χιλιόμετρα

pos race no name epitheto/onoma time category cat pos gender gen pos club start finish
1 10 DIMITRIS THEODORAKAKOS ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:56:50 M 40-49 1 Male 1 SALOMON HELLAS 0:00:00 0:56:50
2 1 GIORGOS DIALEKTOS ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:58:45 M 30-39 1 Male 2 SALOMON HELLAS 0:00:01 0:58:45
3 2 ATHANASIOS PAGOYNADIS ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:59:14 M 30-39 2 Male 3 ADIDAS - COMPRESSPORT - MYPROTEIN 0:00:00 0:59:14
4 5 GIORGOS LOYFEKIS ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:01:19 M 18-29 1 Male 4 MYATHLETE/VIBRAM/COMPRESSPORT 0:00:00 1:01:19
5 12 NIKOS PONIREAS ΠΟΝΗΡΕΑΣ ΝΙΚΟΣ 1:01:44 M 18-29 2 Male 5 SALOMON HELLAS JUNIOR TEAM 0:00:00 1:01:44
6 8 ILIAS SAGKRIOTIS ΣΑΓΚΡΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 1:01:44 M 30-39 3 Male 6 THE RUNNERS PROJECT 0:00:01 1:01:44
7 6 APOSTOLOS MEMOS ΜΕΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1:01:49 M 40-49 2 Male 7   0:00:01 1:01:49
8 9 XRISTOS AGNOYSIOTIS ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:02:11 M 40-49 3 Male 8 THE RUNNERS PROJECT 0:00:02 1:02:11
9 250 ANDREAS ANDRIOPOYLOS ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:02:55 M 18-29 3 Male 9 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 0:00:00 1:02:55
10 251 SPYROS SIAMPANIS ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:03:37 M 30-39 4 Male 10 ΑΚΟΛ-CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:03 1:03:37
11 180 SYMEON MANTZBELAS ΜΑΝΤΖΒΕΛΑΣ ΣΥΜΕΩΝ 1:04:02 M 18-29 4 Male 11 STADIUMFITNESSCLUB 0:00:05 1:04:02
12 7 STAYROS STEFANIS ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1:04:20 M 40-49 4 Male 12 Brooks Hellas 0:00:01 1:04:20
13 14 ATHANASIOS LIOPYRIS ΛΙΟΠΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:05:28 M 40-49 5 Male 13 MARATHON CLUB DYNAFIT GREECE 0:00:02 1:05:28
14 347 PANAGIOTIS MOSXONAS ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:06:26 M 30-39 5 Male 14 THE RUNNERS PROJECT 0:00:02 1:06:26
15 358 ILIAS KARALIS ΚΑΡΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 1:06:35 M 18-29 5 Male 15 THE RUNNERS PROJECT 0:00:03 1:06:35
16 15 GEORGIOS PATTES ΠΑΤΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:07:04 M 30-39 6 Male 16 MARATHON CLUB DYNAFIT GREECE 0:00:03 1:07:04
17 13 EYGENIOS ZAKYNTHINOS ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 1:08:23 M 40-49 6 Male 17 EL ESPINAZO DEL DIABLO 0:00:04 1:08:23
18 350 KONSTANTINOS ZAGKOS ΖΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:08:29 M 30-39 7 Male 18 THE RUNNERS PROJECT 0:00:08 1:08:29
19 234 NIKOLAOS POLYKANDRIOTIS ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:08:52 M 40-49 7 Male 19 KASIMIS TRAINING 0:00:00 1:08:52
20 321 MPABAS MILTIADIS ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΠΑΒΑΣ 1:09:12 M 18-29 6 Male 20 PROTYPO RAFINA 0:00:04 1:09:12
21 117 MANTHOS KABALARIS ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΜΑΝΘΟΣ 1:09:16 M 40-49 8 Male 21 ΠΑΡΝΗΘΑ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:05 1:09:16
22 331 APOSTOLOS XRYSAFELIS ΧΡΥΣΑΦΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1:09:17 M 30-39 8 Male 22 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:00:03 1:09:17
23 294 KONSTANTINOS XATZIKONSTANTINOY ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:09:55 M 40-49 9 Male 23   0:15:08 1:09:55
24 378 VALANTIS KEFALOYROS ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ 1:10:58 M 40-49 10 Male 24 KASIMIS TRAINING 0:00:02 1:10:58
25 263 MARINOS STELLAS ΣΤΕΛΛΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1:11:48 M 30-39 9 Male 25 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΊΝΑ 0:00:01 1:11:48
26 357 GIORGOS BOYLGARIS ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:12:13 M 30-39 10 Male 26 THE RUNNERS PROJECT 0:00:02 1:12:13
27 192 MIXALIS MIXALAKOPOYLOS ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:12:22 M 40-49 11 Male 27   0:00:02 1:12:22
28 239 DIMITRIOS RONTOPOYLOS ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:12:35 M 50+ 1 Male 28   0:00:04 1:12:35
29 66 FANIS BLASTOS ΒΛΑΣΤΟΣ ΦΑΝΗΣ 1:12:40 M 30-39 11 Male 29   0:00:05 1:12:40
30 319 GIORGOS XANOYMIS ΧΑΝΟΥΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:12:51 M 40-49 12 Male 30 PROTYPO RAFINA 0:00:03 1:12:51
31 54 BASILIS ARSLANIDIS ΑΡΣΛΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:13:25 M 30-39 12 Male 31 HEARTBEAT TRAINING STUDIO 0:00:03 1:13:25
32 361 XRISTOS LIAPIS ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:13:46 M 50+ 2 Male 32 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 0:00:27 1:13:46
33 285 BASILEIOS TSOYMAS ΤΣΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:13:47 M 40-49 13 Male 33     1:13:47
34 61 XARIS BARELAS ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ 1:14:23 M 50+ 3 Male 34   0:00:09 1:14:23
35 105 BASILIS EKSARXOS ΕΞΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:14:26 M 50+ 4 Male 35 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:03 1:14:26
36 4 XRISTOS MAYRIKIOS ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:14:48 M 40-49 14 Male 36 HOKAONEONE 0:00:01 1:14:48
37 354 FOTIS KOKKINOS ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΦΩΤΗΣ 1:14:52 M 40-49 15 Male 37 THE RUNNERS PROJECT 0:00:10 1:14:52
38 408 GIORGOS GKINHS ΓΚΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:14:59 M 50+ 5 Male 38 ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:02 1:14:59
39 303 ALEKSIS GIOTIS ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 1:15:00 M 40-49 16 Male 39 MARATHON CLUB DYNAFIT GREECE 0:00:04 1:15:00
40 52 GIANNIS ARGIANAS ΑΡΓΙΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:15:03 M 40-49 17 Male 40 ONE STEP BEYOND ENDURANCE TEAM 0:00:04 1:15:03
41 298 XRISTOFOROS XRISTODOYLOY ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1:15:19 M 30-39 13 Male 41 ALL TERRAIN RUNNERS 0:00:05 1:15:19
42 103 IOANNIS DRITSAS ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:15:19 M 40-49 18 Male 42 MYATHLETE 0:00:03 1:15:19
43 202 APOSTOLOS MYLONAKIS ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1:15:30 M 18-29 7 Male 43   0:00:04 1:15:30
44 25 IAN GOULSON GOULSON IAN 1:15:43 M 40-49 19 Male 44   0:00:13 1:15:43
45 406 THANASIS PAFOS ΠΑΦΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1:15:59 M 40-49 20 Male 45 MY ATHLETE 0:00:12 1:15:59
46 169 GIORGOS LAIOS ΛΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:16:23 M 40-49 21 Male 46 ΘΥΡΙΟ 0:00:02 1:16:23
47 231 EYAGGELOS PERDIKAS ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:16:46 M 30-39 14 Male 47   0:00:12 1:16:46
48 227 NIKOS PARADEISOPOYLOS ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1:16:49 M 30-39 15 Male 48 DELITAS 0:00:13 1:16:49
49 356 ARGYRIS ROYSSOS ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1:16:54 M 30-39 16 Male 49 THE RUNNERS PROJECT 0:00:09 1:16:54
50 204 GIORGOS PAPATHANASIOY ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:17:17 M 50+ 6 Male 50 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 0:00:00 1:17:17
51 230 GIORGOS PAXNELIS ΠΑΧΝΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:17:21 M 40-49 22 Male 51   0:00:15 1:17:21
52 302 MIXALIS SIFAKIS ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:17:33 M 50+ 7 Male 52 MARATHON CLUB DYNAFIT GREECE 0:00:04 1:17:33
53 56 MARIOS AYGERIS ΑΥΓΕΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1:17:46 M 18-29 8 Male 53 ENGINEERUN 0:00:24 1:17:46
54 345 NIKOS PAGOYNAS ΠΑΓΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΣ 1:18:04 M 40-49 23 Male 54 THE RUNNERS PROJECT 0:00:01 1:18:04
55 232 MAKIS PETOYSIS ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΜΑΚΗΣ 1:18:07 M 30-39 17 Male 55 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:12 1:18:07
56 116 IOANNIS KABALARIS ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:18:16 M 30-39 18 Male 56   0:00:06 1:18:16
57 21 PETER CAMPBELL CAMPBELL PETER 1:18:40 M 40-49 24 Male 57   0:00:05 1:18:40
58 249 ATHANASIOS SARRIS ΣΑΡΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:18:48 M 18-29 9 Male 58 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:00:06 1:18:48
59 135 GEORGIOS KARYDAKIS ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:18:51 M 40-49 25 Male 59   0:00:10 1:18:51
60 322 LOYKERIS XRISTOS ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΥΚΕΡΗΣ 1:18:53 M 30-39 19 Male 60 PROTYPO RAFINA 0:00:07 1:18:53
61 384 MARKOS BOLHS ΒΟΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1:18:57 M 40-49 26 Male 61 UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 0:00:00 1:18:57
62 313 GIORGOS NONAS ΝΟΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:19:09 M 40-49 27 Male 62 ELITE ATHENS R.C 0:00:19 1:19:09
63 388 KOSTANTINOS BARDAKHS ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:19:12 M 30-39 20 Male 63   0:00:15 1:19:12
64 292 MIXALIS XALIKIAS ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:19:21 M 40-49 28 Male 64 O2 STORE LEYKADA 0:00:10 1:19:21
65 159 NASOS KOYTSOYRADIS ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΝΑΣΟΣ 1:19:24 M 30-39 21 Male 65 THE RUNNERS PROJECT 0:00:02 1:19:24
66 348 BASILIKH TZIMA ΤΖΙΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1:19:25 F 40+ 1 Female 1 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:00:06 1:19:25
67 63 SPYROS BENETSIANOS ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:19:30 M 40-49 29 Male 66 ΝΟΠΦ 0:00:07 1:19:30
68 141 SPYRIDON KERKOYLAS ΚΕΡΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1:19:30 M 40-49 30 Male 67 MARATHON CLUB DYNAFIT GREECE 0:00:09 1:19:30
69 233 NIKITAS PLAKOYTSIS ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1:19:40 M 40-49 31 Male 68 ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ 0:00:11 1:19:40
70 136 ANTONIS KASIMATIS ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:19:48 M 40-49 32 Male 69 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:06 1:19:48
71 64 GIORGOS BILIOTIS ΒΙΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:20:02 M 30-39 22 Male 70 ΑΤΦΑ 0:00:07 1:20:02
72 67 ALEKSANDROS BLAXOS ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:20:07 M 50+ 8 Male 71   0:00:08 1:20:07
73 73 IOANNIS GERAKOYLAKOS ΓΕΡΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:20:14 M 40-49 33 Male 72   0:00:06 1:20:14
74 131 KOSTAS KARAKATSOYLAS ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:20:18 M 30-39 23 Male 73   0:00:02 1:20:18
75 410 NIKOS RAPTOPOYLOS ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1:20:21 M 40-49 34 Male 74   0:00:01 1:20:21
76 170 XRISTOS LAIOS ΛΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:20:37 M 30-39 24 Male 75 ALL TERRAIN RUNNERS 0:00:15 1:20:37
77 343 SOFIA STERGIOY ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 1:21:02 F 18-39 1 Female 2 THE RUNNERS PROJECT 0:00:04 1:21:02
78 392 XRHSTOS PARTHENIDHS ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:21:05 M 40-49 35 Male 76 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:05 1:21:05
79 316 BASILIS PAPADOPOYLOS ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:21:06 M 40-49 36 Male 77 MYATHLETE 0:00:17 1:21:06
80 151 NIKOLAOS KONTOGIANNIS ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:21:15 M 50+ 9 Male 78   0:00:03 1:21:15
81 264 KOSTAS STERGIOY ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 1:21:22 M 30-39 25 Male 79   0:00:07 1:21:22
82 291 TAKIS FOYZAS ΦΟΥΖΑΣ ΤΑΚΗΣ 1:21:37 M 50+ 10 Male 80   0:00:06 1:21:37
83 121 IOSIF KAMPANAKIS ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 1:21:38 M 50+ 11 Male 81   0:00:13 1:21:38
84 318 THEODOROS PROKOS ΠΡΟΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:21:44 M 50+ 12 Male 82 MYATHLETE 0:00:08 1:21:44
85 332 POLYXRONIS GIANNOPOYLOS ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 1:21:46 M 30-39 26 Male 83 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:00:07 1:21:46
86 262 NIKOS STAMATIADIS ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:21:49 M 50+ 13 Male 84 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0:00:16 1:21:49
87 59 GIANNIS BARDAS ΒΑΡΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:21:52 M 50+ 14 Male 85 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:14 1:21:52
88 179 XARIS MANOYSIS ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ 1:22:09 M 30-39 27 Male 86 BALIOTIS NATURE TRAIL 0:00:13 1:22:09
89 288 DIMITRIOS TYPALDOS ΤΥΠΑΛΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:22:09 M 40-49 37 Male 87 Run Forever 0:00:09 1:22:09
90 127 ANTONIS KAPOGIANNATOS ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:22:41 M 18-29 10 Male 88   0:00:05 1:22:41
91 175 EMMANOYIL LEKKAS ΛΕΚΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1:23:02 M 30-39 28 Male 89   0:00:20 1:23:02
92 133 DIMITRIOS KARANDREAS ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:23:02 M 40-49 38 Male 90 ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:05 1:23:02
93 150 ATHANASIOS KONTOGIANNIS ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:23:13 M 50+ 15 Male 91   0:00:05 1:23:13
94 308 GIANNIS FRAGKIADAKIS ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:23:20 M 30-39 29 Male 92 BYRONS RUNNERS 0:00:16 1:23:20
95 265 ANTONIS SYNODINOS ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΑΝΤΏΝΗΣ 1:23:46 M 40-49 39 Male 93 ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ 0:00:10 1:23:46
96 304 BASILIS BOYRLOYMIS ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:23:49 M 40-49 40 Male 94 BYRONS RUNNERS 0:00:16 1:23:49
97 139 FILIPPOS KATSIKAS ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1:23:50 M 40-49 41 Male 95   0:00:13 1:23:50
98 144 STERGIOS KIOSSES ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΈΡΓΙΟΣ 1:23:54 M 40-49 42 Male 96 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:33 1:23:54
99 402 MANOLHS FRAGKIADAKHS ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:23:58 M 30-39 30 Male 97 BOIOTOI IMERODROMOI 0:00:08 1:23:58
100 11 ODYSSEAS MPOYZOYKAS ΜΠΟΥΖΟΥΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:24:01 M 30-39 31 Male 98 MARATHON CLUB DYNAFIT GREECE 0:00:02 1:24:01
101 300 PETROS TASIOPOYLOS ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:24:07 M 40-49 43 Male 99 MARATHON CLUB DYNAFIT GREECE 0:00:08 1:24:07
102 301 ALEKSANDROS MPRILAKIS ΜΠΡΙΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:24:07 M 30-39 32 Male 100 MARATHON CLUB DYNAFIT GREECE 0:00:03 1:24:07
103 77 ERNESTO GEORGOYLIS ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΕΡΝΕΣΤΟ 1:24:10 M 40-49 44 Male 101   0:00:03 1:24:10
104 252 NIKOLAOS SKAMPARDONIS ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:24:12 M 40-49 45 Male 102 ΣΑΠΠΑΖ 0:00:11 1:24:12
105 237 XRISTOS PORTOKALIS ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:24:14 M 30-39 33 Male 103 ΧΕΛΟΝΟΔΡΟΜΟΙ 0:00:03 1:24:14
106 394 PANOS PANAGIOTIDHS ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΟΣ 1:24:24 M 50+ 16 Male 104 Runner Store Trail Team 0:00:11 1:24:24
107 240 ANTONIS ROYGGERIS ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:24:30 M 40-49 46 Male 105 ΣΑΦΑΝΣ. /. TOP CYCLES 0:00:07 1:24:30
108 118 MARIOS KAGIOPOYLOS ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 1:24:33 M 40-49 47 Male 106 SOLO BARS 0:00:01 1:24:33
109 235 PANAGIOTIS POLYMENAKOS ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:24:33 M 30-39 34 Male 107   0:00:24 1:24:33
110 400 IOANNHS PAPAIOANNOY ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:24:34 M 30-39 35 Male 108 ΣΤΕΝΑ ΓΑΛΛΙΚΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ 0:00:03 1:24:34
111 404 ALEKSANDROS ARGYRHS ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:24:35 M 40-49 48 Male 109   0:00:05 1:24:35
112 181 BASILEIOS MANTIS ΜΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:24:36 M 40-49 49 Male 110   0:00:06 1:24:36
113 224 PANAGIOTIS PAPANIKOLAOY ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:24:53 M 50+ 17 Male 111   0:00:03 1:24:53
114 396 PANAGIOTHS PETRIKKOS ΠΕΤΡΙΚΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:24:59 M 40-49 50 Male 112 ΦΛΟΓΑ 0:00:04 1:24:59
115 191 ALEKSANDROS MIKRELLIS ΜΙΚΡΕΛΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:25:13 M 40-49 51 Male 113 TOULAS RUNNERS 0:00:11 1:25:13
116 346 SOFOKLIS MPALTATZIS ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 1:25:17 M 40-49 52 Male 114 THE RUNNERS PROJECT 0:00:05 1:25:17
117 100 ANASTASIOS DRAGATIS ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:25:20 M 30-39 36 Male 115   0:00:35 1:25:20
118 33 GIANNIS ABRAMPOS ΑΒΡΑΜΠΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:25:29 M 30-39 37 Male 116   0:00:11 1:25:29
119 349 ZISIS BLAXOS ΒΛΑΧΟΣ ΖΗΣΗΣ 1:25:35 M 50+ 18 Male 117 THE RUNNERS PROJECT 0:00:17 1:25:35
120 218 MIXALIS PANTOS ΠΑΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:25:35 M 50+ 19 Male 118 ATBR 0:00:07 1:25:35
121 405 MARIA SIMPARDI ΣΥΜΠΑΡΔΗ ΜΑΡΙΑ 1:25:44 F 18-39 2 Female 3   0:00:08 1:25:44
122 228 IOANNIS PASXALIAS ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:25:46 M 50+ 20 Male 119   0:00:08 1:25:46
123 203 LEONIDAS NIKIDIS ΝΙΚΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1:25:46 M 50+ 21 Male 120   0:00:22 1:25:46
124 148 GIANNIS KOLLAS ΚΟΛΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:25:56 M 18-29 11 Male 121   0:00:04 1:25:56
125 315 KASEGIA EYXARIS ΕΥΧΑΡΙΣ ΚΑΣΕΓΙΑ 1:26:13 F 18-39 3 Female 4 MYATHLETE 0:00:03 1:26:13
126 58 FANI BAKSEBANOPOYLOY ΒΑΞΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ 1:26:14 F 18-39 4 Female 5   0:00:10 1:26:14
127 193 IOANNIS MPAGIOS ΜΠΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:26:27 M 50+ 22 Male 122 ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:00:07 1:26:27
128 197 FOTIOS MPELLALIS ΜΠΕΛΛΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1:26:30 M 40-49 53 Male 123 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:18 1:26:30
129 152 EYSTATHIOS KONTOS ΚΟΝΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1:26:42 M 40-49 54 Male 124 FREE RUNNERS 0:00:15 1:26:42
130 99 ELEYTHERIOS DIKAIOS ΔΙΚΑΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1:26:53 M 18-29 12 Male 125   0:00:23 1:26:53
131 334 STAYROS KARADIMAS ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1:26:56 M 50+ 23 Male 126 YMITTOS RUNNERS 0:00:28 1:26:56
132 217 KONSTANTINOS PANTAZIS ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:27:00 M 18-29 13 Male 127   0:00:32 1:27:00
133 134 KONSTANTINOS KARATZIAS ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:27:04 M 50+ 24 Male 128 Κ-1 ΑΡΕΝΑ ΓΑΛΑΤΣΙ 0:00:05 1:27:04
134 360 XRISTOS TSIOYRANTANIS ΤΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:27:07 M 30-39 38 Male 129 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 0:00:25 1:27:07
135 29 DENIS RUSHITI RUSHITI DENIS 1:27:12 M 30-39 39 Male 130 ΆΡΚΤΟΣ 0:00:24 1:27:12
136 389 GIORGOS POTAMIAS ΠΟΤΑΜΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:27:13 M 30-39 40 Male 131   0:00:22 1:27:13
137 246 XRISTOS SAKETOS ΣΑΚΕΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:27:22 M 30-39 41 Male 132   0:00:30 1:27:22
138 62 APOSTOLOS BASILAKIS ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1:27:23 M 40-49 55 Male 133   0:00:14 1:27:23
139 23 ELIAS FONDRIER FONDRIER ELIAS 1:27:24 M 30-39 42 Male 134 ALLIANZ RUNNING TEAM 0:00:30 1:27:24
140 287 ATHANASIOS TSOTSOS ΤΣΩΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:27:33 M 50+ 25 Male 135   0:00:10 1:27:33
141 258 THANASIS SOYLTANIAS ΣΟΥΛΤΑΝΙΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1:27:43 M 30-39 43 Male 136 MYATHLETE 0:00:22 1:27:43
142 75 ARISTOMENIS GEORGAKILAS ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ 1:27:50 M 40-49 56 Male 137 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:08 1:27:50
143 344 THANASIS TSAKOS ΤΣΑΚΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1:27:54 M 40-49 57 Male 138 THE RUNNERS PROJECT 0:00:13 1:27:54
144 90 APOSTOLOS DALAGIORGOS ΔΑΛΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1:27:56 M 40-49 58 Male 139 Ν/Α 0:00:19 1:27:56
145 91 GEORGIOS DAMASIOTIS ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:27:57 M 40-49 59 Male 140   0:00:26 1:27:57
146 60 FOTIS BARELAS ΒΑΡΕΛΑΣ ΦΩΤΗΣ 1:27:59 M 40-49 60 Male 141   0:00:09 1:27:59
147 45 DIMITRIS ANTONOPOYLOS ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:28:00 M 40-49 61 Male 142   0:00:16 1:28:00
148 335 ANTONIS NIKOLA?DIS ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:28:01 M 50+ 26 Male 143 YMITTOS RUNNERS 0:00:10 1:28:01
149 140 PANAGIOTA KATSORXI ΚΑΤΣΩΡΧΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1:28:09 F 40+ 2 Female 6   0:00:05 1:28:09
150 375 ELENH EKSARXOY ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ 1:28:09 F 40+ 3 Female 7 ADIDAS 0:00:06 1:28:09
151 37 GIORGOS ALBANIDIS ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:28:13 M 18-29 14 Male 144   0:00:03 1:28:13
152 353 IOANNIS PERSIDIS ΠΕΡΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:28:20 M 40-49 62 Male 145 THE RUNNERS PROJECT 0:00:20 1:28:20
153 30 KAYOKO TABATA TABATA KAYOKO 1:28:20 F 40+ 4 Female 8 Run Forever 0:00:13 1:28:20
154 328 LATHIRA XRYSANTHI ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΛΑΘΗΡΑ 1:28:21 F 40+ 5 Female 9 PROTYPO RAFINA 0:00:07 1:28:21
155 70 DIMITRIS BOYTSINOS ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:28:25 M 40-49 63 Male 146   0:00:25 1:28:25
156 83 EMMANOYIL GIANNOYKAS ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1:28:56 M 50+ 27 Male 147 RED STAR TRIATHLON CLUB 0:00:26 1:28:56
157 42 GEORGIOS ANASTASIADIS ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:29:00 M 40-49 64 Male 148 GOSPORT 0:00:09 1:29:00
158 156 PETROS KOYMENTAKOS ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:29:08 M 50+ 28 Male 149 Snail Team 0:00:16 1:29:08
159 101 IOANNA DRAKATOY ΔΡΑΚΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1:29:14 F 40+ 6 Female 10 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:10 1:29:14
160 87 IRA GKIOKA ΓΚΙΟΚΑ ΗΡΑ 1:29:16 F 18-39 5 Female 11   0:00:15 1:29:16
161 259 NONTAS SOYTIS ΣΟΥΤΗΣ ΝΩΝΤΑΣ 1:29:17 M 30-39 44 Male 150   0:00:27 1:29:17
162 327 OIKONOMOY DIMITRIS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1:29:24 M 18-29 15 Male 151 PROTYPO RAFINA 0:00:05 1:29:24
163 282 GEORGIOS TSAFARAS ΤΣΑΦΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:29:27 M 40-49 65 Male 152   0:00:13 1:29:27
164 107 ANDREAS EYSTATHOPOYLOS ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:29:40 M 40-49 66 Male 153 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:17 1:29:40
165 79 IOANNIS GIANNAKOPOYLOS ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:29:45 M 50+ 29 Male 154 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:10 1:29:45
166 65 STEFANOS D BLASTOS ΒΛΑΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Δ 1:29:47 M 40-49 67 Male 155 MOUNTAIN WARRIORS 0:00:02 1:29:47
167 273 GEORGIOS TRIANTAFYLLOPOYLOS ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:29:49 M 40-49 68 Male 156   0:00:17 1:29:49
168 22 DRAGANA CEJOVIC CEJOVIC DRAGANA 1:29:49 F 40+ 7 Female 12   0:00:04 1:29:49
169 109 DIMITRIS ZOYMPORLIS ΖΟΥΜΠΟΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:29:51 M 30-39 45 Male 157   0:00:30 1:29:51
170 110 EMMANOYIL ZOGRAFAKIS ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1:29:54 M 30-39 46 Male 158   0:00:26 1:29:54
171 368 DHMOSTHENIS ELEYTHERIADHS ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1:29:55 M 30-39 47 Male 159   0:00:10 1:29:55
172 280 NASOS TSAKONAS ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΝΑΣΟΣ 1:30:07 M 30-39 48 Male 160   0:00:24 1:30:07
173 391 GIORGOS PRASSOS ΠΡΑΣΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:30:13 M 40-49 69 Male 161   0:00:22 1:30:13
174 324 PARIGORIS STEFANOS ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣ 1:30:17 M 30-39 49 Male 162 PROTYPO RAFINA 0:00:09 1:30:17
175 51 NIKOS ARBANITIS ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:30:19 M 40-49 70 Male 163   0:00:28 1:30:19
176 243 GIANNIS ROMANOS ΡΩΜΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:30:20 M 50+ 30 Male 164   0:00:18 1:30:20
177 108 STATHIS ZAGGOGIANNIS ΖΑΓΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 1:30:24 M 30-39 50 Male 165   0:00:33 1:30:24
178 267 GIORGOS TETSIOS ΤΕΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:30:27 M 40-49 71 Male 166 ΧΑΛΙΚΑΚΙ 0:00:12 1:30:27
179 407 MARINA TERZH ΤΕΡΖΗ ΜΑΡΙΝΑ 1:30:34 F 40+ 8 Female 13 Sdy Eleysinas Sky Women Running Team 0:00:09 1:30:34
180 122 EYSTATHIOS KAMPISIOYLIS ΚΑΜΠΙΣΙΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1:31:06 M 50+ 31 Male 167 ATHENS TRIATHLON TEAM 0:00:25 1:31:06
181 309 DIONYSIOS BAFEIADIS ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1:31:07 M 40-49 72 Male 168 BYRONS RUNNERS 0:00:19 1:31:07
182 351 KATERINA ZERLENTE ΖΕΡΛΕΝΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1:31:16 F 18-39 6 Female 14 THE RUNNERS PROJECT 0:00:06 1:31:16
183 269 DIMITRIOS TINIAKOS ΤΗΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:31:32 M 40-49 73 Male 169 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:23 1:31:32
184 413 WILLIAM FULLERTON FULLERTON WILLIAM 1:31:37 M 50+ 32 Male 170   0:00:15 1:31:37
185 355 SOFIA MPOYGIOYKOY ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 1:31:39 F 18-39 7 Female 15 THE RUNNERS PROJECT 0:00:04 1:31:39
186 260 DHMHTRIOS MASTRAPAS ΜΑΣΤΡΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:31:41 M 40-49 74 Male 171 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 0:00:10 1:31:41
187 38 DIMITRIS ALEBIZOS ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:32:00 M 30-39 51 Male 172 CROSSFIT CHALANDRI 0:00:07 1:32:00
188 281 GERORGIOS TSALAPATANIS ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗΣ ΓΕΡΩΡΓΙΟΣ 1:32:00 M 40-49 75 Male 173 PILABOX 0:00:02 1:32:00
189 50 DANAI ARBANITI ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΔΑΝΑΗ 1:32:01 F 18-39 8 Female 16   0:00:13 1:32:01
190 255 SPYROS SKIADAS ΣΚΙΑΔΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:32:03 M 40-49 76 Male 174   0:00:23 1:32:03
191 241 THOMAS ROYMPAS ΡΟΥΜΠΑΣ ΘΩΜΑΣ 1:32:05 M 50+ 33 Male 175 GOSPORT 0:00:06 1:32:05
192 284 DIMITRIS TSIOYMPRIS ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:32:27 M 40-49 77 Male 176   0:00:15 1:32:27
193 125 GIORGOS KANIAS ΚΑΝΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:32:31 M 40-49 78 Male 177   0:00:30 1:32:31
194 278 SPYROS TSAKAS ΤΣΑΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:32:33 M 40-49 79 Male 178 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:08 1:32:33
195 337 SPYROS STEFOS ΣΤΕΦΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:32:35 M 50+ 34 Male 179 YMITTOS RUNNERS 0:00:21 1:32:35
196 195 THANOS MPEZAS ΜΠΕΖΑΣ ΘΑΝΟΣ 1:32:36 M 18-29 16 Male 180   0:00:26 1:32:36
197 365 DIMITRIS ADRAKTAS ΑΔΡΑΚΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:32:57 M 40-49 80 Male 181 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 0:00:27 1:32:57
198 380 ANESTHS XATZHRHGAS ΧΑΤΖΗΡΗΓΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1:33:24 M 18-29 17 Male 182 ROWING CLUB OF GREECE 0:00:31 1:33:24
199 305 NIKOS BOYRLOYMIS ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:33:34 M 30-39 52 Male 183 BYRONS RUNNERS 0:00:18 1:33:34
200 86 THEODOTOS GKIKOS ΓΚΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΤΟΣ 1:33:35 M 40-49 81 Male 184 ALLIANZ RUNNING TEAM 0:00:29 1:33:35
201 154 ALEKSANDROS KOSMOPOYLOS ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:33:41 M 40-49 82 Male 185   0:00:09 1:33:41
202 310 XRISTOS FLOYDAS ΦΛΟΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:33:42 M 40-49 83 Male 186 BYRONS RUNNERS 0:00:18 1:33:42
203 341 NIKOS XRISTODOYLOPOYLOS ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1:33:43 M 30-39 53 Male 187 SALIGARIA 0:00:23 1:33:43
204 340 SPYROS PILOS ΠΗΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:33:44 M 40-49 84 Male 188 SALIGARIA 0:00:24 1:33:44
205 253 GEORGIOS-IOANNIS SKIADAS ΣΚΙΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 1:33:59 M 50+ 35 Male 189 ΕΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0:00:14 1:33:59
206 277 SPYROS TSAKALOS ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:34:15 M 40-49 85 Male 190 DEUTSCHE SCHULE ATHEN RUNNING TEAM 0:00:27 1:34:15
207 167 ALEKSANDROS KOSTIS ΚΩΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:34:18 M 50+ 36 Male 191 DEUTCHE SCHULE ATHEN 0:00:28 1:34:18
208 27 SIMONE MIERAU MIERAU SIMONE 1:34:19 F 40+ 9 Female 17 DEUTSCHE SCHULE ATHEN RUNNING TEAM 0:00:27 1:34:19
209 26 MIRJA MIERAU MIERAU MIRJA 1:34:19 F 40+ 10 Female 18 DEUTSCHE SCHULE ATHEN - RUNNING TEAM 0:00:28 1:34:19
210 412 MILTOS PROKOS ΠΡΟΚΟΣ ΜΙΛΤΟΣ 1:34:22 M 40-49 86 Male 192   0:00:11 1:34:22
211 299 PANAGIOTIS XRISTOFORIDIS ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:34:28 M 40-49 87 Male 193   0:00:11 1:34:28
212 377 SPYROS PATSOYRAS ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:35:00 M 40-49 88 Male 194 PROEDROS 0:00:12 1:35:00
213 40 PANOS ANAGNOPOYLOS ΑΝΑΓΝΩΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ 1:35:11 M 40-49 89 Male 195   0:00:19 1:35:11
214 190 DIONYSIS MITROPOYLOS ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1:35:15 M 30-39 54 Male 196   0:00:13 1:35:15
215 242 KRITON ROYNTOS ΡΟΥΝΤΟΣ ΚΡΙΤΩΝ 1:35:16 M 30-39 55 Male 197 ALOHA RUNNING CLUB 0:00:07 1:35:16
216 182 TASOS MARINOS ΜΑΡIΝΟΣ ΤΑΣΟΣ 1:35:37 M 40-49 90 Male 198   0:00:08 1:35:37
217 374 NIKOS MAYRAGANHS ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:35:38 M 50+ 37 Male 199 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ RUNNERS 0:00:20 1:35:38
218 178 MANOS MAKRYMIXALOS ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ ΜΑΝΟΣ 1:35:39 M 30-39 56 Male 200   0:00:23 1:35:39
219 382 MARIA DELHMPASH ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ ΜΑΡΙΑ 1:35:49 F 40+ 11 Female 19 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ 0:00:29 1:35:49
220 209 ZAXARIAS NTEPIAN ΝΤΕΠΙΑΝ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1:36:16 M 50+ 38 Male 201 DSA Running Team 0:00:29 1:36:16
221 89 MANOS GONIDELIS ΓΟΝΙΔΕΛΗΣ ΜΑΝΟΣ 1:36:18 M 40-49 91 Male 202 - 0:00:19 1:36:18
222 352 KATERINA PETSA ΠΕΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1:36:46 F 40+ 12 Female 20 THE RUNNERS PROJECT 0:00:12 1:36:46
223 126 BASILIS KAPETSONIS ΚΑΠΕΤΣΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:36:47 M 40-49 92 Male 203   0:00:27 1:36:47
224 276 KOSTAS TSAGKARIS ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:36:57 M 50+ 39 Male 204 - 0:00:14 1:36:57
225 96 IOANNIS DIMITRIOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:37:14 M 30-39 57 Male 205 NEVER GIVE UP 0:00:15 1:37:14
226 362 MARIA ELEYTHERIADOY ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1:37:15 F 40+ 13 Female 21 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 0:00:08 1:37:15
227 188 BIKY MELETOPOYLOY ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ 1:37:17 F 40+ 14 Female 22 THE RUNNERS PROJECT - FAIRWAYS 0:00:10 1:37:17
228 31 DOROTHEE ZIEGLER ZIEGLER DOROTHEE 1:37:21 F 18-39 9 Female 23 DSA Running Team 0:00:26 1:37:21
229 184 XARIS MARKOPOYLOS ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ 1:37:58 M 50+ 40 Male 206   0:00:20 1:37:58
230 168 PANAGIOTIS LAGGAS ΛΑΓΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:38:06 M 30-39 58 Male 207   0:00:19 1:38:06
231 336 PANAGIOTIS TSATSAKLAS ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:38:22 M 30-39 59 Male 208 YMITTOS RUNNERS 0:00:28 1:38:22
232 296 ANNA XOREBA ΧΟΡΕΒΑ ΑΝΝΑ 1:38:28 F 18-39 10 Female 24 SKY WOMEN/EXTREME PRO 0:00:11 1:38:28
233 236 MARIA POLYMEROY ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1:38:44 F 40+ 15 Female 25 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:30 1:38:44
234 307 BASILIS MPOYZIEKOS ΜΠΟΥΖΙΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:38:45 M 40-49 93 Male 209 BYRONS RUNNERS 0:00:16 1:38:45
235 49 PETROS ARABANIS ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:38:50 M 30-39 60 Male 210   0:00:33 1:38:50
236 201 GEORGIOS MPOYRAS ΜΠΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:39:07 M 30-39 61 Male 211   0:00:22 1:39:07
237 164 THEODOSHS MHTSIOPOYLOS ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 1:39:07 M 30-39 62 Male 212   0:00:22 1:39:07
238 293 ANTONIS XATZIAPOSTOLOY ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:39:10 M 50+ 41 Male 213   0:00:19 1:39:10
239 326 ANAGNOSTOY PANAGIOTIS ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 1:39:17 M 40-49 94 Male 214 PROTYPO RAFINA 0:00:12 1:39:17
240 386 XRHSTOS LIAROS ΛΙΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:39:22 M 40-49 95 Male 215 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:16 1:39:22
241 329 BASILIS MENEKLIS ΜΕΝΕΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:39:45 M 40-49 96 Male 216 RUN RUN RUN JUMP 0:00:24 1:39:45
242 189 ARION MEMOS ΜΕΜΟΣ ΑΡΙΩΝ 1:39:45 M 40-49 97 Male 217 RUN RUN RUN JUMP - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ 0:00:25 1:39:45
243 213 SABBAS PALAISTIS ΠΑΛΑΙΣΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1:39:47 M 40-49 98 Male 218   0:00:19 1:39:47
244 92 NIKOLAOS DEKABALAS ΔΕΚΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:39:56 M 30-39 63 Male 219   0:00:20 1:39:56
245 145 GEORGIOS KITSOS ΚΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:40:13 M 50+ 42 Male 220   0:00:21 1:40:13
246 74 NIKOS GERARDIS ΓΕΡΑΡΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:40:15 M 18-29 18 Male 221   0:00:32 1:40:15
247 157 STAYROS KOYRTAKIS ΚΟΥΡΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1:40:37 M 40-49 99 Male 222   0:00:15 1:40:37
248 323 SKAREAS SPYROS ΣΠΥΡΟΣ ΣΚΑΡΕΑΣ 1:40:40 M 40-49 100 Male 223 PROTYPO RAFINA 0:00:12 1:40:40
249 93 PANAGIOTIS DELIGIANNIS ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:40:53 M 40-49 101 Male 224   0:00:17 1:40:53
250 153 DIMITRIS KORRES ΚΟΡΡΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:41:11 M 30-39 64 Male 225 SEA U DIVE CENTER 0:00:25 1:41:11
251 214 KON/NOS PANAGOPOYLOS ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:41:13 M 40-49 102 Male 226 DEPOT141BOX 0:00:18 1:41:13
252 290 GIORGOS FOLOKIS ΦΟΛΟΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:41:15 M 40-49 103 Male 227 Γ.Σ. ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 0:00:12 1:41:15
253 325 MPARTSOTA MAXI ΜΑΧΗ ΜΠΑΡΤΣΩΤΑ 1:41:25 F 40+ 16 Female 26 PROTYPO RAFINA 0:00:07 1:41:25
254 32 LEONIDAS ABAGIANOS ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1:41:27 M 30-39 65 Male 228   0:00:37 1:41:27
255 104 AGGELOS DROYMPOYKIS ΔΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1:41:49 M 40-49 104 Male 229 ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ 0:00:33 1:41:49
256 339 GIANNIS KASSABETIS ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:41:54 M 40-49 105 Male 230 SALIGARIA 0:00:29 1:41:54
257 69 STAYROS BOSYNIOTIS ΒΟΣΥΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1:42:03 M 50+ 43 Male 231   0:00:20 1:42:03
258 48 BASILEIOS APOSTOLOS ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:42:06 M 30-39 66 Male 232 skordo team 0:00:35 1:42:06
259 381 SOSANA DELHMPASH ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ ΣΩΣΑΝΑ 1:42:31 F 40+ 17 Female 27 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ 0:00:33 1:42:31
260 155 THEODOROS KOYKOMELAS ΚΟΥΚΟΜΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:42:35 M 40-49 106 Male 233 BMW HELLAS 0:00:08 1:42:35
261 403 KOSTANTINOS TSIROPOYLOS ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:42:37 M 40-49 107 Male 234 BOIOTOI IMERODROMOI 0:00:09 1:42:37
262 314 GIANNIS ZAKOPOYLOS ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:42:37 M 30-39 67 Male 235 ELITE ATHENS R.C 0:00:20 1:42:37
263 342 BASILIS XOYLIARAS ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:42:43 M 40-49 108 Male 236 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 0:00:31 1:42:43
264 390 MARINOS TSABALOS ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1:42:59 M 40-49 109 Male 237 Snails Team 0:00:18 1:42:59
265 256 GEORGIOS SKOYRAS ΣΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:43:01 M 50+ 44 Male 238   0:00:10 1:43:01
266 41 EYAGGELOS ANAGNOSTOPOYLOS ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:43:02 M 50+ 45 Male 239 HAPPY FEET 0:00:30 1:43:02
267 257 KONSTANTINOS SOLOYKOS ΣΟΛΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:43:32 M 50+ 46 Male 240 SPOT FITNESS 0:00:27 1:43:32
268 158 NIKOLAOS KOYTROYLIS ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:43:33 M 40-49 110 Male 241 Snails Team 0:00:17 1:43:33
269 297 NTENIS XRISTODOYLATOS ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ ΝΤΕΝΗΣ 1:43:36 M 50+ 47 Male 242 Sports Massage 0:00:12 1:43:36
270 370 MARINA MIXALESH ΜΙΧΑΛΕΣΗ ΜΑΡΙΝΑ 1:43:48 F 40+ 18 Female 28   0:00:13 1:43:48
271 261 IOANNIS SPILIOPOYLOS ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:43:48 M 30-39 68 Male 243 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:06 1:43:48
272 295 SOTIRIOS XATOYPIS ΧΑΤΟΥΠΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1:43:51 M 50+ 48 Male 244 ΕΥΚΛΗΣ 0:00:29 1:43:51
273 398 DHMHTRHS TRIMHS ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:44:07 M 50+ 49 Male 245   0:00:28 1:44:07
274 270 THEODOSIS TOMPRAS ΤΟΜΠΡΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 1:44:10 M 40-49 111 Male 246 WIND RUNNING TEAM 0:00:30 1:44:10
275 271 EYSTATHIOS TOROYNIDIS ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1:44:29 M 30-39 69 Male 247   0:00:12 1:44:29
276 601 ALEKSANDROS STOIXEIOS ΣΤΟΙΧΕΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:44:45 M 40-49 112 Male 248   0:00:37 1:44:45
277 333 ALEKSANDROS BA?DAKIS ΒΑΪΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:44:50 M 40-49 113 Male 249 YMITTOS RUNNERS 0:00:26 1:44:50
278 248 MARIOS SAPOYNTZOGLOY ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1:44:55 M 30-39 70 Male 250 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:18 1:44:55
279 39 KONSTANTINOS ALEKSANDROY ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:45:37 M 40-49 114 Male 251   0:00:29 1:45:37
280 371 IOANNA PATEROMIXELAKH ΠΑΤΕΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1:45:39 F 18-39 11 Female 29   0:00:26 1:45:39
281 372 SONIA FILATZIKIOTH ΦΙΛΑΤΖΙΚΙΩΤΗ ΣΟΝΙΑ 1:45:43 F 18-39 12 Female 30   0:00:26 1:45:43
282 414 ANTONIS PAPADAKIS ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:45:43 M 40-49 115 Male 252   0:00:07 1:45:43
283 385 XRHSTOS KAXRAMANOGLOY ΚΑΧΡΑΜΑΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:45:43 M 40-49 116 Male 253   0:00:07 1:45:43
284 171 SPYROS LALLOS ΛΑΛΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:45:48 M 40-49 117 Male 254   0:00:13 1:45:48
285 560 KONSTANTINOS MASTRAKOYLIS ΜΑΣΤΡΑΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:46:03 M 30-39 71 Male 255   0:00:22 1:46:03
286 376 KOSTAS TSITLIKAS ΤΣΙΤΛΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:46:05 M 50+ 50 Male 256   0:00:23 1:46:05
287 163 IAKOBOS KYPRAIOS ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 1:46:44 M 40-49 118 Male 257   0:00:32 1:46:44
288 401 GEORGIOS EXARXOS ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:47:26 M 30-39 72 Male 258   0:00:13 1:47:26
289 247 NEKTARIOS SAMIOTIS ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1:47:32 M 50+ 51 Male 259 BUDO CENTER 0:00:16 1:47:32
290 85 XARISIOS GKANATSIOS ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ 1:47:38 M 40-49 119 Male 260 ΣΔΥΑ 0:00:03 1:47:38
291 207 NTINOS NTAMPALIS ΝΤΑΜΠΑΛΗΣ ΝΤΙΝΟΣ 1:48:05 M 40-49 120 Male 261 ΕΧΤΡΕΜΕ PRO 0:00:11 1:48:05
292 36 IPPOKRATIS AINALIS ΑΙΝΑΛΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 1:48:05 M 40-49 121 Male 262   0:00:10 1:48:05
293 216 DANAI PANTAZI ΠΑΝΤΑΖΗ ΔΑΝΑΗ 1:48:09 F 18-39 13 Female 31   0:00:33 1:48:09
294 84 ALEKSANDROS GIANNOYLIS ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:48:11 M 30-39 73 Male 263 ΚΑΝΕΝΑΣ 0:00:19 1:48:11
295 173 RANIA LAMPROY ΛΑΜΠΡΟΥ ΡΑΝΙΑ 1:48:21 F 18-39 14 Female 32   0:00:20 1:48:21
296 161 THANOS KRASOPOYLOS ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 1:48:30 M 50+ 52 Male 264   0:00:36 1:48:30
297 97 NIKOLAOS DIMITROKALLIS ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:48:33 M 30-39 74 Male 265 ΝΑΞΟΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ 0:00:21 1:48:33
298 55 EYAGGELOS ASITHIANAKIS ΑΣΙΘΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:48:44 M 50+ 53 Male 266 NEVER GIVE UP 0:00:14 1:48:44
299 80 IOSIF GIANNAKOPOYLOS ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 1:48:48 M 40-49 122 Male 267 NEVER GIVE UP 0:00:13 1:48:48
300 46 SOTIRIS ANTONOPOYLOS ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1:48:53 M 50+ 54 Male 268   0:00:30 1:48:53
301 415 EYAGGELOS KARAS ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:48:53 M 50+ 55 Male 269   0:00:38 1:48:53
302 98 SOFIA DIAMANTOPOYLOY ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1:48:55 F 40+ 19 Female 33   0:00:31 1:48:55
303 223 NIKOS PAPANIKAS ΠΑΠΑΝΙΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 1:49:13 M 30-39 75 Male 270   0:00:04 1:49:13
304 254 KONSTANTINOS SKIADAS ΣΚΙΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:49:16 M 40-49 123 Male 271   0:00:24 1:49:16
305 160 XRISTOS KOYFIDIS ΚΟΥΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:49:52 M 18-29 19 Male 272 SPOT FITNESS 0:00:26 1:49:52
306 132 ELISABET MARIA KARAKLI ΚΑΡΑΚΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΑΡΙΑ 1:50:28 F 18-39 15 Female 34 ALL TERRAIN RUNNERS 0:00:15 1:50:28
307 34 PANTELEIMON AGGELIDIS ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1:50:33 M 30-39 76 Male 273   0:00:14 1:50:33
308 138 PETROS KATSABIS ΚΑΤΣΑΒΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:50:43 M 50+ 56 Male 274 Hydra runners 0:00:15 1:50:43
309 102 APOSTOLIS DRAKOYLIS ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 1:50:46 M 30-39 77 Male 275   0:00:34 1:50:46
310 53 SOKRATIS ARGYROPOYLOS ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1:50:56 M 40-49 124 Male 276   0:00:30 1:50:56
311 68 NIKOS BLAXOS ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΣ 1:51:06 M 40-49 125 Male 277   0:00:32 1:51:06
312 71 DIMITRIOS BRANTZAS ΒΡΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:51:06 M 18-29 20 Male 278   0:00:32 1:51:06
313 128 SPYRIDON KAPOTAS ΚΑΠΟΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1:51:31 M 40-49 126 Male 279   0:00:14 1:51:31
314 306 SPYROS MALIGIANNIS ΜΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:51:36 M 30-39 78 Male 280 BYRONS RUNNERS 0:00:19 1:51:36
315 274 ZIKOS TSABALOS ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΖΗΚΟΣ 1:51:38 M 50+ 57 Male 281 Snails Team 0:00:18 1:51:38
316 210 GIORGOS NOTIS ΝΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:51:38 M 40-49 127 Male 282 MARATHON TEAM GRECCE BY MARIA POLYZOU 0:00:26 1:51:38
317 166 GIORGOS KOSTAS ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:52:59 M 40-49 128 Male 283 RUN RUN RUN JUMP 0:00:25 1:52:59
318 363 DIMITRA GOYNARI ΓΟΥΝΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1:53:17 F 40+ 20 Female 35 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 0:00:29 1:53:17
319 215 KONSTANTINOS PANAGOS ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:53:37 M 50+ 58 Male 284 ΑΝΕΚΣΑΡΤΙΤΟΣ 0:00:19 1:53:37
320 196 DIONYSIS MPEKATOROS ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1:53:41 M 50+ 59 Male 285   0:00:37 1:53:41
321 275 GIORGOS TSAGKARAKIS ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:53:42 M 50+ 60 Male 286     1:53:42
322 367 VASILHS NIKOLAOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:53:44 M 50+ 61 Male 287 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 0:00:34 1:53:44
323 226 XRYSAYGI PAPPA ΠΑΠΠΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗ 1:54:36 F 18-39 16 Female 36 SKY WOMEN 0:00:12 1:54:36
324 411 AGGELIKH ARGYROKOY ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1:55:31 M 40-49 1 Female 37   0:00:05 1:55:31
325 212 FOTIS OIKONOMOY ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΩΤΗΣ 1:55:57 M 30-39 79 Male 288   0:00:23 1:55:57
326 219 SARANTIS PANTOYDIS ΠΑΝΤΟΥΔΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 1:56:12 M 50+ 62 Male 289   0:00:35 1:56:12
327 397 PANAGIOTHS XRYSOYLHS ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:56:24 M 40-49 129 Male 290   0:00:23 1:56:24
328 183 GIANNIS MARAGKOYDAKIS ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:57:13 M 40-49 130 Male 291 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:30 1:57:13
329 211 ARGYRIS OIKONOMOY ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ 1:57:31 M 50+ 63 Male 292 ΣΔΥΠ 0:00:33 1:57:31
330 130 KOSTAS KARAGIANNIS ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:57:33 M 18-29 21 Male 293   0:00:24 1:57:33
331 266 ANASTASIOS TALAMPEKOS ΤΑΛΑΜΠΕΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:57:34 M 40-49 131 Male 294 UNIFY RUNNING TEAM 0:00:26 1:57:34
332 393 MANOLHS TAMIOLAKIS ΤΑΜΙΟΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:58:25 M 40-49 132 Male 295   0:00:36 1:58:25
333 338 XRISTODOYLOS BOYTRIARIDIS ΒΟΥΤΡΙΑΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1:58:35 M 40-49 133 Male 296 SALIGARIA 0:00:29 1:58:35
334 185 MARIOS MASTROKALOS ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 1:59:03 M 30-39 80 Male 297   0:00:11 1:59:03
335 94 XRISTOFOROS DEYTOS ΔΕΥΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1:59:25 M 30-39 81 Male 298   0:00:36 1:59:25
336 289 THOMAS FILIPPOY ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΩΜΑΣ 1:59:26 M 40-49 134 Male 299   0:00:32 1:59:26
337 88 IRAKLIS GKOGKAS ΓΚΟΓΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1:59:53 M 50+ 64 Male 300   0:00:29 1:59:53
338 142 XRISTIANA KEFALA ΚΕΦΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2:00:02 F 18-39 17 Female 38 SKY WOMEN 0:00:32 2:00:02
339 379 DHMHTRHS SERMPIS ΣΕΡΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:00:19 M 40-49 135 Male 301   0:00:24 2:00:19
340 111 EYAGGELOS ILIADAKIS ΗΛΙΑΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2:00:19 M 40-49 136 Male 302   0:00:24 2:00:19
341 43 GEORGIOS ANDREDAKIS ΑΝΔΡΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:00:19 M 40-49 137 Male 303   0:00:24 2:00:19
342 225 IOANNIS PAPANTONIOY ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:01:45 M 50+ 65 Male 304   0:00:20 2:01:45
343 76 GIANNIS GEORGANTAS ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2:02:29 M 30-39 82 Male 305   0:00:32 2:02:29
344 283 LAMPROS TSIAKANIKAS ΤΣΙΑΚΑΝΙΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2:02:54 M 40-49 138 Male 306   0:00:34 2:02:54
345 72 PANAGIOTIS GATOS ΓΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:03:19 M 40-49 139 Male 307   0:00:35 2:03:19
346 35 ELENI ATHANASIOY ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2:04:17 F 40+ 21 Female 39 ΣΔΥΑ 0:00:13 2:04:17
347 186 MATTHAIOS MATTHAIOY ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 2:04:53 M 40-49 140 Male 308   0:00:27 2:04:53
348 399 DHMHTRHS NIKOLOPOYLOS ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:09:42 M 40-49 141 Male 309   0:00:23 2:09:42
349 206 XRISTINA NIKOLAOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2:10:44 F 40+ 22 Female 40 ALEX EDURANCE GANG 0:00:32 2:10:44
350 194 KATERINA MPAKAKOY ΜΠΑΚΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2:15:14 F 18-39 18 Female 41 ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ 0:00:14 2:15:14
351 387 GIORGOS NIKOLAKOPOYLOS ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:20:19 M 30-39 83 Male 310   0:00:14 2:20:19
352 409 GIORGOS PAPAIOANNIDHS ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:26:58 M 40-49 142 Male 311   0:00:24 2:26:58
353 229 IOANNIS-XARALAMPOS PATSOYLIS ΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2:27:12 M 30-39 84 Male 312 ΧΑΡΙΤΟΣ STUDIO 0:00:18 2:27:12
354 57 ALEKSANDROS BAKIRTZIS ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2:27:23 M 40-49 143 Male 313   0:00:20 2:27:23
355 272 ELENI TRESSOY ΤΡΕΣΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 2:49:05 F 40+ 23 Female 42   0:00:21 2:49:05

 

9 Χιλιόμετρα

pos race no name epitheto/onoma time category cat pos gender gen pos club start finish
1 587 GIORGOS PAPAKONSTANTINOY ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:43:53 All Ages 1 Male 1 TOP GYM 0:00:10 0:43:53
2 676 ALEKSANDROS KARYKAS ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:44:07 All Ages 2 Male 2   0:00:03 0:44:07
3 675 PRODROMOS PAROYTOGLOY ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 0:44:09 All Ages 3 Male 3 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:02 0:44:09
4 693 NIKOS PAGOYNADHS ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:44:10 All Ages 4 Male 4   0:00:01 0:44:10
5 660 ANTONHS MANETAS ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:44:11 All Ages 5 Male 5 Ο,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 0:00:02 0:44:11
6 658 DHMHTRHS LYMPEROPOYLOS ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:44:21 All Ages 6 Male 6 Ο,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 0:00:04 0:44:21
7 554 BASILIS MAKANTANIS ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:44:45 All Ages 7 Male 7 ΣΑΦΑΝΣ OUTRUN 0:00:01 0:44:45
8 677 SAKIS KAZANIS ΚΑΖΑΝΗΣ ΣΑΚΗΣ 0:45:54 All Ages 8 Male 8 RUN PISTOLS 0:00:02 0:45:54
9 535 BYRON KAKLOPOYLOS ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΥΡΩΝ 0:47:25 All Ages 9 Male 9 DELITAS 0:00:03 0:47:25
10 664 PANAGIOTHS MANETAS ΜΑΝΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:47:34 All Ages 10 Male 10 Ο,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 0:00:03 0:47:34
11 548 ALEKSANDROS KOYTSONAS ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:47:42 All Ages 11 Male 11 GR.RUNNERS 0:00:01 0:47:42
12 544 NIKOLAOS KOMESSARIOS ΚΟΜΕΣΣΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:48:17 All Ages 12 Male 12   0:00:02 0:48:17
13 692 DHMHTRHS PANAGOYLIAS ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:48:33 All Ages 13 Male 13   0:00:01 0:48:33
14 616 DESPOINA TSOYKNAKI ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:48:47 All Ages 1 Female 1 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 0:00:02 0:48:47
15 606 ELEYTHERIOS TSATSOS ΤΣΑΤΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 0:49:00 All Ages 14 Male 14   0:00:01 0:49:00
16 655 NASOS XARALAMPOPOYLOS ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΣΟΣ 0:49:51 All Ages 15 Male 15 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 0:00:06 0:49:51
17 665 ANDREAS MANETAS ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:50:12 All Ages 16 Male 16 Ο,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 0:00:02 0:50:12
18 550 ANASTASIOS LEKARAKOS ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:50:13 All Ages 17 Male 17   0:00:12 0:50:13
19 596 NIKOS SOYRTZIS ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:50:29 All Ages 18 Male 18   0:00:01 0:50:29
20 522 ATHANASIOS GEORGALIS ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:50:44 All Ages 19 Male 19   0:00:02 0:50:44
21 567 ANDREAS MPOYGIOYKLIS ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:50:53 All Ages 20 Male 20 HUDRARUNNERS 0:00:04 0:50:53
22 582 KONSTANTINOS PAPAGIANNAKIS ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:51:07 All Ages 21 Male 21   0:00:03 0:51:07
23 523 KONSTANTINOS GEORGANTIS ΓΕΩΡΓΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:51:44 All Ages 22 Male 22   0:00:04 0:51:44
24 502 MONICA COMNINOS COMNINOS MONICA 0:51:45 All Ages 2 Female 2   0:00:02 0:51:45
25 659 GIORGOS LYMPEROPOYLOS ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:51:45 All Ages 23 Male 23 Ο,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 0:00:05 0:51:45
26 653 EPAMEINONDAS TATSIS ΤΑΤΣΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 0:52:37 All Ages 24 Male 24 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 0:00:05 0:52:37
27 631 EYAGGELOS THEODOROY ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:53:06 All Ages 25 Male 25 ALFA MEASUREMENTS 0:00:04 0:53:06
28 599 AFENTOYLIS STAFYLARAKIS ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ 0:53:14 All Ages 26 Male 26   0:00:13 0:53:14
29 504 KHOUBBANE MEHDI MEHDI KHOUBBANE 0:53:19 All Ages 27 Male 27     0:53:19
30 568 PARIS MPOYLES ΜΠΟΥΛΕΣ ΠΑΡΗΣ 0:53:39 All Ages 28 Male 28   0:00:06 0:53:39
31 648 ATHANASIOS BASILEIOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:53:42 All Ages 29 Male 29 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 0:00:15 0:53:42
32 576 XRISTOS KSYLAS ΞΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:53:43 All Ages 30 Male 30   0:00:08 0:53:43
33 574 AGGELOS NTZANIS ΝΤΖΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:53:44 All Ages 31 Male 31   0:00:02 0:53:44
34 679 XRHSTOS GKOLOHS ΓΚΟΛΟΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:54:03 All Ages 32 Male 32   0:00:02 0:54:03
35 513 APOSTOLIS ANTONOPOYLOS ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 0:54:13 All Ages 33 Male 33   0:00:04 0:54:13
36 689 XARHS BITOYNHS ΜΠΙΤΟΥΝΗΣ ΧΑΡΗΣ 0:54:52 All Ages 34 Male 34 Runnerstore 0:00:05 0:54:52
37 686 PANAGIOTHS AGGELOPOYLOS ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:54:53 All Ages 35 Male 35   0:00:05 0:54:53
38 533 XRISTOS ZAXOS ΖΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:54:58 All Ages 36 Male 36 SRT 0:00:10 0:54:58
39 608 KOSTAS TSILEDAKIS ΤΣΙΛΕΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:55:05 All Ages 37 Male 37   0:00:14 0:55:05
40 577 NIKOLAOS OIKONOMOPOYLOS ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:55:32 All Ages 38 Male 38   0:00:03 0:55:32
41 508 MARIELLE PTEROUDIS PTEROUDIS MARIELLE 0:55:44 All Ages 3 Female 3   0:00:07 0:55:44
42 695 XRHSTOS TSOKOS ΤΣΩΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:55:52 All Ages 39 Male 39   0:00:06 0:55:52
43 620 EYAGGELIA FRAGGEDAKI ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0:56:35 All Ages 4 Female 4   0:00:05 0:56:35
44 588 MARIA PAPANTONIOY ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:56:50 All Ages 5 Female 5   0:00:08 0:56:50
45 694 AM KARYPIDHS ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΑΜ 0:57:39 All Ages 40 Male 40   0:00:01 0:57:39
46 549 STERGIANI KOSTIDOY ΚΩΣΤΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ 0:57:41 All Ages 6 Female 6   0:00:05 0:57:41
47 652 NIKOS ANAGNOSTOPOYLOS ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:57:41 All Ages 41 Male 41 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 0:00:07 0:57:41
48 696 GIORGOS ELIZOGLOY ΕΛΙΣΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:58:13 All Ages 42 Male 42   0:00:11 0:58:13
49 669 THANASIS DRAKOPOYLOS ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 0:58:15 All Ages 43 Male 43 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 0:00:07 0:58:15
50 650 PANAGIOTIS BRETTOS ΒΡΕΤΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:58:19 All Ages 44 Male 44 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 0:00:15 0:58:19
51 547 BANESSA KOYSTA ΚΟΥΣΤΑ ΒΑΝΕΣΣΑ 0:58:21 All Ages 7 Female 7   0:00:13 0:58:21
52 569 KONSTANTINOS MPOYTSIS ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:58:26 All Ages 45 Male 45   0:00:15 0:58:26
53 585 ARIS PAPAZISIS ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΑΡΗΣ 0:58:38 All Ages 46 Male 46 ikea running team 0:00:08 0:58:38
54 691 THEOFANIS PAPPAS ΠΑΠΠΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 0:58:40 All Ages 47 Male 47   0:00:01 0:58:40
55 515 NIKOLAOS AYLONITIS ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:58:44 All Ages 48 Male 48 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:16 0:58:44
56 571 ARGYRIS NTALIS ΝΤΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 0:59:14 All Ages 49 Male 49   0:00:08 0:59:14
57 546 EYTHYMIA KOYROYBANI ΚΟΥΡΟΥΒΑΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 0:59:20 All Ages 8 Female 8   0:00:05 0:59:20
58 600 EIRINI STERGIOY ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 0:59:21 All Ages 9 Female 9   0:00:05 0:59:21
59 530 NIKOS DIKTAKIS ΔΙΚΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:59:22 All Ages 50 Male 50   0:00:09 0:59:22
60 501 NIKOLAOS BOUTOPOULOS BOUTOPOULOS NIKOLAOS 0:59:23 All Ages 51 Male 51 DRT 0:00:08 0:59:23
61 666 GIORGOS TSIKRIKAS ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:59:37 All Ages 52 Male 52 Ο,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 0:00:03 0:59:37
62 517 PANAGIOTIS BASILOPOYLOS ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:59:39 All Ages 53 Male 53   0:00:05 0:59:39
63 555 IOANNIS MAKRIS ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:59:41 All Ages 54 Male 54   0:00:10 0:59:41
64 545 NIKOS KOSMAS ΚΟΣΜΑΣ ΝΙΚΟΣ 0:59:41 All Ages 55 Male 55 Cgs triathlon club 0:00:09 0:59:41
65 672 HLIAS KAROKIS ΚΑΡΟΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:59:50 All Ages 56 Male 56 UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 0:00:03 0:59:50
66 553 GEORGIOS MAGGOS ΜΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:59:54 All Ages 57 Male 57   0:00:02 0:59:54
67 559 KLEIO MARINOY ΜΑΡΙΝΟΥ ΚΛΕΙΩ 1:00:05 All Ages 10 Female 10 GAN 816 0:00:02 1:00:05
68 619 FRAGKISKOS FLOROS ΦΛΩΡΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 1:00:15 All Ages 58 Male 58   0:00:11 1:00:15
69 511 DIMITRIOS ANAGNOSTOPOYLOS ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:00:18 All Ages 59 Male 59   0:00:16 1:00:18
70 621 KONSTANTINOS FRAGKOS ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:00:19 All Ages 60 Male 60   0:00:11 1:00:19
71 561 PANAGIOTIS MEGGOYLIS ΜΕΓΓΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:00:19 All Ages 61 Male 61   0:00:16 1:00:19
72 137 KONSTANTINOS KATRODAYLIS ΚΑΤΡΟΔΑΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:00:41 All Ages 62 Male 62 PEARL IZUMI GE 0:00:10 1:00:41
73 640 MATINA KOYRMPELI ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ 1:00:45 All Ages 11 Female 11 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:00:18 1:00:45
74 613 ALEKSANDRA TSIOMI ΤΣΙΩΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1:00:52 All Ages 12 Female 12 POLARIZED ENDURANCE COACHING 0:00:17 1:00:52
75 542 IAKOBOS KOLIOPOYLOS ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 1:00:52 All Ages 63 Male 63   0:00:14 1:00:52
76 538 THEODORA KAPPH ΚΑΠΠΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1:00:57 All Ages 13 Female 13   0:00:04 1:00:57
77 654 PAYLOS SARATSOGLOY ΣΑΡΑΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 1:00:59 All Ages 64 Male 64 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 0:00:05 1:00:59
78 605 BASILIS TRIANTAFYLLOY ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:01:00 All Ages 65 Male 65   0:00:21 1:01:00
79 551 KONSTANTINOS LIOSIS ΛΙΟΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:01:08 All Ages 66 Male 66   0:00:16 1:01:08
80 509 NICOLE SORDAKI SORDAKI NICOLE 1:01:40 All Ages 14 Female 14   0:00:07 1:01:40
81 565 IOANNIS MPELOYKAS ΜΠΕΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:01:44 All Ages 67 Male 67   0:00:15 1:01:44
82 630 ILIAS GEORDAMIS ΓΕΩΡΔΑΜΗΣ ΗΛΙΑΣ 1:01:46 All Ages 68 Male 68 ALFA MEASUREMENTS 0:00:13 1:01:46
83 627 NIKOLAS XATZIFOTIS ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 1:01:53 All Ages 69 Male 69 ALFA MEASUREMENTS 0:00:09 1:01:53
84 685 IRIS TSELENTH ΤΣΕΛΕΝΤΗ ΙΡΗΣ 1:01:55 All Ages 15 Female 15 VEGAN RUNNERS 0:00:10 1:01:55
85 701 XRHSTOS IAKOBAKHS ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:01:55 All Ages 70 Male 70   0:00:15 1:01:55
86 656 ELENI MAGGINA ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΛΕΝΗ 1:02:41 All Ages 16 Female 16 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 0:00:06 1:02:41
87 688 MANOS FOYKARAKHS ΦΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1:03:03 All Ages 71 Male 71   0:00:17 1:03:03
88 505 NICOLAI MINTENBECK MINTENBECK NICOLAI 1:03:11 All Ages 72 Male 72   0:00:10 1:03:11
89 506 SIGI MINTENBECK MINTENBECK SIGI 1:03:11 All Ages 17 Female 17   0:00:11 1:03:11
90 176 PAYLOS LOYKOGEORGAKIS ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1:03:14 All Ages 73 Male 73   0:00:06 1:03:14
91 681 KONSTANTINOS GONIANAKHS ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:03:53 All Ages 74 Male 74 VEGAN RUNNERS 0:00:11 1:03:53
92 552 XAR?LAMPOS LOGIOTATIDIS ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ 1:04:00 All Ages 75 Male 75 ΟΔΥΣΣΈΑΣ 0:00:06 1:04:00
93 651 ELENI KONTZIALI ΚΟΝΤΖΙΑΛΗ ΕΛΕΝΗ 1:04:32 All Ages 18 Female 18 THE RUNNERS PROJECT 0:00:06 1:04:32
94 698 PETROS PLANAKHS ΠΛΑΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:04:46 All Ages 76 Male 76   0:00:02 1:04:46
95 645 KOSTIS KOSMIDIS ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΗΣ 1:05:07 All Ages 77 Male 77 SALIGARIA 0:00:08 1:05:07
96 566 BERONIKA MPINZAROY ΜΠΙΝΖΑΡΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ 1:05:27 All Ages 19 Female 19 Ε. Ο. Σ ΑΧΑΡΝΏΝ 0:00:14 1:05:27
97 690 DHMHTRHS MARAGKOYLIAS ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:05:27 All Ages 78 Male 78   0:00:08 1:05:27
98 516 DIMITRIS BASILEIOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:05:37 All Ages 79 Male 79 RUNNING MAGAZINE 0:00:04 1:05:37
99 628 SOTIRIA KOYLOSOYSA ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 1:06:04 All Ages 20 Female 20 ALFA MEASUREMENTS 0:00:09 1:06:04
100 526 ILIAS GKAGKAS ΓΚΑΓΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 1:06:06 All Ages 80 Male 80   0:00:11 1:06:06
101 593 PENY SASOPOYLOY ΣΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΝΥ 1:06:10 All Ages 21 Female 21   0:00:08 1:06:10
102 507 ZOE MOSCHONA MOSCHONA ZOE 1:06:12 All Ages 22 Female 22 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:11 1:06:12
103 604 SPYRIDON TZATZANIS ΤΖΑΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1:06:46 All Ages 81 Male 81   0:00:10 1:06:46
104 668 FATXIE OUES OUES ΦΑΤΧΙΕ 1:06:51 All Ages 23 Female 23   0:00:05 1:06:51
105 583 ODYSSEAS PAPADEAS ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:07:05 All Ages 82 Male 82   0:00:03 1:07:05
106 671 KOSTAS KATTABENOS ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:07:33 All Ages 83 Male 83 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 0:00:17 1:07:33
107 687 ELPIDA PARISH ΠΑΡΙΣΗ ΕΛΠΙΔΑ 1:07:50 All Ages 24 Female 24   0:00:17 1:07:50
108 607 GEORGIOS TSEKOYRLOYKIS ΤΣΕΚΟΥΡΛΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:07:55 All Ages 84 Male 84 TSEKJEWELLERY 0:00:21 1:07:55
109 623 LAMPRINI XRISTOY ΧΡΗΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 1:07:58 All Ages 25 Female 25 DRT 0:00:07 1:07:58
110 579 ANASTASIA PALIGEORGOY ΠΑΛΙΓΕΩΡΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1:08:23 All Ages 26 Female 26 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:07 1:08:23
111 532 GERASIMOS ZAXARIADIS ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1:08:23 All Ages 85 Male 85 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:06 1:08:23
112 636 PEPI KALLILA ΚΑΛΛΙΛΑ ΠΕΠΗ 1:08:24 All Ages 27 Female 27 RUN RUN RUN JUMP 0:00:15 1:08:24
113 539 THEODOROS KARAPANAGOY ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:08:24 All Ages 86 Male 86 BLUE BLACK 0:00:05 1:08:24
114 647 KONSTANTINOS PAPADOPOYLOS ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:08:32 All Ages 87 Male 87 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 0:00:17 1:08:32
115 633 KONSTANTINOS BITAS ΒΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:09:29 All Ages 88 Male 88 ELITE ATHENS R.C 0:00:13 1:09:29
116 642 ANNA KOYRMPELI ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΑΝΝΑ 1:09:33 All Ages 28 Female 28 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:00:19 1:09:33
117 641 FANI ZIANIKA ΖΙΑΝΙΚΑ ΦΑΝΗ 1:09:39 All Ages 29 Female 29 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:00:18 1:09:39
118 590 KONSTANTINOS PASXALIDIS ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:09:50 All Ages 89 Male 89   0:00:18 1:09:50
119 644 ZAFEIRA PALOYKI ΠΑΛΟΥΚΗ ΖΑΦΕΙΡΑ 1:09:55 All Ages 30 Female 30 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:00:19 1:09:55
120 638 MARIA PETROPOYLOY ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1:09:56 All Ages 31 Female 31 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:00:19 1:09:56
121 634 ELENI LEONARDOPOYLOY ΛΕΟΝΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1:10:05 All Ages 32 Female 32 ELITE ATHENS R.C 0:00:13 1:10:05
122 572 XARHS NTASSHS ΝΤΑΣΣΗΣ ΧΑΡΗΣ 1:10:22 All Ages 90 Male 90 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 0:00:19 1:10:22
123 510 AMARYLLIS VAN DER WILT VAN DER WILT AMARYLLIS 1:10:24 All Ages 33 Female 33 CHOZEN 0:00:09 1:10:24
124 536 KONSTANTINOS KALLAS ΚΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:10:26 All Ages 91 Male 91   0:00:17 1:10:26
125 503 ALEXIS COMNINOS COMNINOS ALEXIS 1:11:01 All Ages 92 Male 92   0:00:08 1:11:01
126 618 ELENI FLAMOY ΦΛΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 1:11:19 All Ages 34 Female 34   0:00:10 1:11:19
127 697 MARIA MALAI ΜΑΛΑΙ ΜΑΡΙΑ 1:11:44 All Ages 35 Female 35   0:00:03 1:11:44
128 639 DIMITRIOS KAMINARIS ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:11:59 All Ages 93 Male 93 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:00:18 1:11:59
129 519 DIMITRIS BEIKOS ΒΕΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:14:21 All Ages 94 Male 94   0:00:20 1:14:21
130 524 PANAGIOTIS GEORGOPOYLOS ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:15:06 All Ages 95 Male 95   0:00:16 1:15:06
131 564 MARIA MPASTAKI ΜΠΑΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1:15:30 All Ages 36 Female 36 DEUTSCHE SCHULE ATHEN RUNNING TEAM 0:00:10 1:15:30
132 584 ILIAS PAPADIMAS ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΗΛΙΑΣ 1:15:31 All Ages 96 Male 96   0:00:10 1:15:31
133 700 EIRHNH IAKOBAKH ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1:15:53 All Ages 37 Female 37   0:00:15 1:15:53
134 702 PAYLOS KANELHS ΚΑΝΕΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1:15:55 All Ages 97 Male 97   0:00:15 1:15:55
135 657 PETROYLA SOFOYLI ΣΟΦΟΥΛΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 1:15:56 All Ages 38 Female 38 PILABOX 0:00:06 1:15:56
136 637 APOSTOLOS MENEKLIS ΜΕΝΕΚΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1:16:54 All Ages 98 Male 98 RUN RUN RUN JUMP 0:00:16 1:16:54
137 680 ELIZA DHMHTRA ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΙΖΑ 1:16:55 All Ages 39 Female 39 VEGAN RUNNERS 0:00:11 1:16:55
138 521 KONSTANTINOS GAKIS ΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:16:56 All Ages 99 Male 99   0:00:13 1:16:56
139 589 ARIS PAPAPETROPOYLOS ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ 1:16:56 All Ages 100 Male 100   0:00:12 1:16:56
140 602 SOTIRIS STRIGKOS ΣΤΡΙΓΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1:17:21 All Ages 101 Male 101 APIVITA 0:00:03 1:17:21
141 573 PANAGIOTIS NTASIOS ΝΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:17:24 All Ages 102 Male 102   0:00:17 1:17:24
142 612 FOTIOS TSIRIMOKOS ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 1:18:31 All Ages 103 Male 103 Allterainrunners 0:00:02 1:18:31
143 682 MARIA ELLH STOYRNA ΣΤΟΥΡΝΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗ 1:18:32 All Ages 40 Female 40 VEGAN RUNNERS 0:00:11 1:18:32
144 699 VASILHS TSIRIMOKOS ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:18:33 All Ages 104 Male 104   0:00:03 1:18:33
145 674 PHNELOPH KAPSALI ΚΑΨΑΛΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1:19:14 All Ages 41 Female 41 UP ΚΥΤΤΑΡΙΚΓ ΘΡΕΨΗ 0:00:04 1:19:14
146 673 PANAGIOTHS VASILEIOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:19:14 All Ages 105 Male 105 UP ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 0:00:04 1:19:14
147 586 IOANNA PAPAIOANNOY ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1:20:01 All Ages 42 Female 42   0:00:09 1:20:01
148 625 MPRIZIT XRISTODOYLOY ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΠΡΙΖΙΤ 1:20:12 All Ages 43 Female 43 CAMEROUN LIONS 0:00:14 1:20:12
149 683 PARASKEYH BIBIAN ZOTALH ΖΩΤΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΙΒΙΑΝ 1:21:16 All Ages 44 Female 44 VEGAN RUNNERS 0:00:12 1:21:16
150 684 VASILHS KYKRILHS ΚΥΚΡΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:21:16 All Ages 106 Male 106 VEGAN RUNNERS 0:00:12 1:21:16
151 603 LIDA SYGKOYNA ΣΥΓΚΟΥΝΑ ΛΗΔΑ 1:21:37 All Ages 45 Female 45   0:00:12 1:21:37
152 558 EMMANOY?L MANTONANAKIS ΜΑΝΤΩΝΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ 1:23:33 All Ages 107 Male 107   0:00:13 1:23:33
153 563 NIKOLAOS MIXAS ΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:23:34 All Ages 108 Male 108   0:00:13 1:23:34
154 610 XRISTINA TSIMPOGOY ΤΣΙΜΠΟΓΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1:25:54 All Ages 46 Female 46   0:00:18 1:25:54
155 615 BASILEIOS TSOGKARAKIS ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:25:54 All Ages 109 Male 109 ADVENDURE 0:00:19 1:25:54
156 614 PANAGIOTIS TSOGKARAKIS ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:25:54 All Ages 110 Male 110 ADVENDURE 0:00:20 1:25:54
157 598 LINA STATHOPOYLOY ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΑ 1:25:55 All Ages 47 Female 47 ΣΔΥΜ 0:00:09 1:25:55
158 609 ANTONIS TSIMPOGOS ΤΣΙΜΠΟΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:25:55 All Ages 111 Male 111   0:00:21 1:25:55
159 649 EIRINI BARRA ΒΑΡΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 1:26:18 All Ages 48 Female 48 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 0:00:16 1:26:18
160 594 MARINA SKORDI ΣΚΟΡΔΗ ΜΑΡΙΝΑ 1:26:18 All Ages 49 Female 49 2Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 0:00:09 1:26:18
161 624 GEORGIOS XRISTODOYLOY ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:27:11 All Ages 112 Male 112 CAMEROUN LIONS 0:00:13 1:27:11
162 611 PANAGIOTA TSIOLIGKA ΤΣΙΟΛΙΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1:27:11 All Ages 50 Female 50 DRT 0:00:07 1:27:11
163 528 ATHANASIA DERI ΔΕΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1:27:11 All Ages 51 Female 51 D.R.T. 0:00:07 1:27:11
164 562 SABBAS MIXAILIDIS ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1:27:17 All Ages 113 Male 113   0:00:15 1:27:17
165 527 ELINA GRIGORAKOY ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΥ ΕΛΙΝΑ 1:27:48 All Ages 52 Female 52     1:27:48
166 622 THEANO FOTOPOYLOY ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΑΝΩ 1:33:21 All Ages 53 Female 53   0:00:16 1:33:21
167 575 ALEKSANDRA KSYDA ΞΥΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1:33:25 All Ages 54 Female 54   0:00:13 1:33:25
168 520 ATHANASIOS BOYRBOS ΒΟΥΡΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:33:26 All Ages 114 Male 114   0:00:16 1:33:26
169 373 EPAMEINONDAS PSARROS ΨΑΡΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 2:22:23 All Ages 115 Male 115 APOLLON   2:22:23

 

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Κυριακή, 14 Ιανουάριος 2018
  • Περιοχή: Αττική
  • Τύπος: Trail
  • Αποστάσεις: 10km

 

 
 
 

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι