11ος Πανελλήνιος αγώνας δρόμου 100 χλμ και 5ος 50 χλμ εις μνήμη Αλέξανδρου Θεοφανίδη - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα του 11ου Πανελλήνιου αγώνα δρόμου 100 χλμ και 5ος 50 χλμ εις μνήμη Αλέξανδρου Θεοφανίδη

 

50χλμ

Rank BIB    Name Club 50km/50
1 74     ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΟΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 03:29:00
2 98     ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΠΟΥΖΟΥΚΑΣ   03:41:59
3 143     ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΜΓ 4:1:51.173
4 81     ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΩΛΑΣ   4:8:22.993    
5 116     ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΑΝΟΥ   4:17:7.990    
6 35     ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 4:22:48.633    
7 85     ΑΜΑΛΙΑ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΣ ΠΑΟΚ- PERFORMACE STORE 04:22:56
8 153     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 04:30:07
9 43     ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 4:30:21.183    
10 107     ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΤΕΒΕΤΖΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 4:30:42.587
11 164     ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 4:33:2.993    
12 137     ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 4:33:56.577    
13 33     ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΕΡΛΕΣ ΦΛΟΓΑ 4:37:32.653    
14 52     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:41:32.550    
15 21     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ   4:43:12.923    
16 112     ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 4:43:16.877
17 138     ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ   4:45:2.940    
18 31     ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΕΛΛΗΣ Α.Ο ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 4:46:44.553    
19 6     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΗΣ   4:47:9.507    
20 156     ΕΝΤΜΟΝΤ ΤΣΑΚΟΣ   4:47:55.933    
21 118     ΜΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ P.R.T 04:48:14
22 27     ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΟΣ   4:50:16.433    
23 13     ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 4:50:57.200    
24 113     ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΪΔΟΥΣΗΣ Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 4:51:9.207    
25 24     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΔΥΠ 4:51:9.427    
26 46     ANNH ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ   4:52:31.937    
27 47     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ   4:53:0.853    
28 20     ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΗΛΑΡΑΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4:53:24.637    
29 10     ΤΑΣΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ   4:53:29.840
30 148     ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΑΣΣΗΣ   4:53:37.377    
31 16     ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΒΑΡΤΑΛΑΜΙΔΗΣ   4:53:41.957    
32 129     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΦΟΣ MY ATHLETE 4:55:2.13    
33 115     ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 4:56:17.377    
34 25     ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΣΔΥΠ 4:57:56.867    
35 40     ΘΑΝΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:58:11.137    
36 34     ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:58:17.890    
37 92     ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ Σ.Μ.Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 4:58:19.463    
38 11     ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΒΑΒΙΛΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 4:58:29.780    
39 19     ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 4:59:39.927    
40 134     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:0:20.960 (05:00:09)
41 125     ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 5:1:10.500    
42 111     ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΦΛΙΔΗΣ BOOKRUNNERS 5:1:50.127    
43 165     ΗΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ BOOKRUNNERS 5:1:50.487    
44 17     ΟΛΓΑ ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ PNEUMONOLOGY.COM 5:2:1.663
45 22     ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ ORAMA 5:3:37.123    
46 49     ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΟΡΑΜΑ 5:3:37.687    
47 110     ΚΩΣΤΗΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:4:32.557    
48 59     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΣΔΥΑ 5:6:6.510    
49 97     ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΙΛΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:6:15.453    
50 122     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   5:7:39.510    
51 109     ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:9:33.333    
52 36     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΛΙΝΤΑΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:9:50.497    
53 89     ΛΟΥΚΑΣ ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:11:32.583    
54 149     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΑΒΕΣ   5:12:5.413    
55 4     PANAGIOTIS NIKOLAOU-PINDAS SDYM THIVAS 5:13:50.373
56 155     ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ   5:14:46.600    
57 83     ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 5:15:9.650    
58 77     ΕΛΕΝΗ ΛΥΓΕΡΟΥ   5:15:30.847    
59 105     ΗΛΙΑΣ ΠΛΑΙΝΑΣ ΣΔΥΑ 5:17:12.220    
60 58     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΔΑΣ   5:17:12.407    
61 140     ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΜΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5:18:4.570
62 100     ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 5:19:11.283
63 141     ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΛΙΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:19:54.920    
64 130     ΜΙΧΑΗΛ ΠΛΑΙΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:20:10.747    
65 87     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΡΕΣΙΩΤΗΣ   5:24:22.563    
66 12     ΔΙΚΑΙΟΣ ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 5:25:26.680    
67 132     ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΠΥΡΣΟΥ ALLTERRAINRUNNERS 5:26:2.997    
68 78     ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΛΥΚΟΣ   5:27:35.677    
69 29     ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ Σ.Δ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 5:28:43.430    
70 88     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΣ Σ.Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 5:28:46.930    
71 121     ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ   5:30:37.770    
72 106     ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΝΤΑΝΟΥΚΟ   5:30:43.757    
73 160     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ   5:30:55.537    
74 91     ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ   5:30:55.673    
75 42     ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΚΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:31:0.443    
76 37     ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.Σ.ΑΓΩΝ 5:31:20.717    
77 1     EMIL APOSTOLOV   5:32:52.190    
78 95     ΦΩΚΙΩΝ ΜΠΕΗΣ   5:32:54.457    
79 14     ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΑΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 5:33:18.233    
80 124     ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΠΑΠΠΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:33:18.890
81 3     ALEN MEGID   5:34:9.217    
82 93     ΑΝΝΑ ΜΠΑΤΖΕΛΗ   5:34:15.190    
83 69     ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:34:56.773    
84 161     ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΒΑΔΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:35:13.117
85 48     ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ   5:36:13.800    
86 168     ΝΙΚΟΣ ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 5:36:33.780    
87 135     ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΡΑΜΠΑΛΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 5:36:45.850    
88 73     ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ SGT RUNNING TEAM 5:37:34.747    
89 56     ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΥ   5:38:57.923    
90 158     ΕΛΕΝΗ ΤΣΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗ   5:39:26.903    
91 64     ΑΝΝΥ ΚΟΥΡΑΣΗ   5:39:27.277    
92 101     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΦΥΛΙΟΣ   5:41:13.457    
93 23     ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ   5:41:58.123    
94 147     ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 5:42:29.803    
95 136     ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΑΡΡΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 5:44:28.433
96 145     ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΛΟΖΑΚΗΣ   5:45:26.467
97 292 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   05:47:37
98 159     ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΑΝΔΡΑΚΗΣ   5:48:17.197    
99 2     LANIE MAIPAS ANEXARTITOS 5:49:42.603
100 307 ΣΙΜΙΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   05:50:54
101 65     ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΥΦΑΛΙΑΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ 5:51:13.577
102 66     ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΥΠΡΙΟΥ   5:51:29.427    
103 103     ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΕ 5:51:34.660    
104 166     ΕΛΕΝΗ ΧΕΙΜΩΝΙΔΗ   5:51:35.113    
105 15     ΑΣΗΜΙΝΑ ΒΑΡΕΛΑ "ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ""Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ""" 05:51:48
106 71     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΛΑΜΠΡΗΣ ΓΕΝ/Β1 5:52:32.980    
107 80     ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΑΣ ΤΕΦΑΑ ΑΘΗΝΩΝ 5:54:43.463    
108 62     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ   5:55:14.797    
109 163     ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ Σ.Δ.Υ.Π 5:55:15.587    
110 67     ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ο.Υ.Κ 5:56:13.137
111 162     ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΛΒΑΔΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:57:2.173
112 128     ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:57:2.597
113 139     ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ   5:58:39.607    
114 99     ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΠΟΥΚΑ ΣΔΥΑ 5:58:57.467
115 142     ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   05:56:38
116 104     ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΑ 05:59:19
117 96     ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΚΙΑΡΗ Σ.Δ.Υ.Α. 06:06:31
118 9     ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΩΝΗΣ ΟΧΙ 06:07:00
119 76     ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΥΛΟΥΔΑΣ   06:06:00

 

ΔΕΝ ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ
118 28   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΟΣ DNF -
119 44   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΠΟΔΑΣ DNF  
121 131   ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΥΚΝΗΣ  
122 38   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΛΟΣ DNF ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
123 150   ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΖΑΥΡΑ DNF ΣΔΥΑ
124 5   ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ
125 8   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ DNF -
126 142   ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  
127 45   ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΛΤΣΑ DNF ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
128 126   ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΣΠΑΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
129 18   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ DNF  

 

100χλμ

Rank Gender BIB Name Club 100km FINISH
1 Male 309 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ SALOMON HELLAS 7:32:32.843 
2 Male 216 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΝΙΑΡΗΣ FLYING GEESE RUNNING TEAM 9:1:46.317 
3 Male 247 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΦΛΟΓΑ 9:2:53.417 
4 Male 249 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΝΤΗΣ ΕΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 9:20:26.677 
5 Male 324 ΤΑΣΟΣ ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9:28:34.793 
6 Male 299 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΦΛΟΓΑ 9:31:11.660 
7 Male 320 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΑΝΤΑΡΛΙΩΤΗΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 9:31:48.703 
8 Male 277 ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΠ 9:34:47 πμ
9 Male 293 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ LOCORUNNERS 9:43:26 πμ
10 Male 222 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΟΛΗΣ ΛΥΚΟΙ-ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 9:44:43.607 
11 Male 207 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ MARATHON CLUB/ X-TREME STORES/Σ.Δ.Υ. ΧΑΝΙΩΝ 9:44:46.797 
12 Male 321 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ   9:48:13 πμ
13 Male 254 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ ΠΕΡΑΜΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 9:51:21.850 
14 Female 246 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΙΟΥΡΕΛΗ   9:53:48.383 
15 Male 236 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ   9:57:31.460 
16 Male 238 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ SKOULIS TEAM 9:58:15.607 
17 Male 231 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΕΚ - ΣΔΟΕ 9:59:8.393 
18 Male 302 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΖΕΛΟΣ ΣΔΥΑ 9:59:9.473 
19 Male 284 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑ ΤΡΑΟΥΛΛΟΣ 10:5:5.93 
20 Male 273 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΤΣΑΔΕΣ   10:8:31.187 
21 Male 250 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΝΤΟΣ PNEUMONOLOGY.COM 10:10:02 πμ
22 Male 253 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΙΟΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 10:14:42.633 
23 Female 226 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΕΜΕΣΤΙΧΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 10:16:10.743 
24 Male 285 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ MAGMA PLUS RUNNING TEAM 10:22:28 πμ
25 Male 306 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΞΙΩΝΗΣ   10:22:56.547 
26 Male 297 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ GOJI BERRY TEAM 10:23:23.487 
27 Male 239 ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 10:23:38.127 
28 Male 323 ΔΟΥΚΑΣ ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ MAGMA PLUS RUNNING TEAM 10:27:23 πμ
29 Male 264 ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΥΡΟΥ 10:37:49.990 
30 Male 314 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ ΕΟΣ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 10:41:55.917 
31 Male 217 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΡΟΛΟΥΚΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 10:42:25.783 
32 Male 257 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ ΣΔΟΕΟΡΔΑΙΑΣ 10:44:2.213 
33 Male 280 ΠΑΥΛΟΣ ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΑΠ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 10:45:44.457 
34 Male 206 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΡΤΑΣ RUN CLUB PIRGOS 10:46:29.873 
36 Male 281 ΦΩΚΙΩΝ ΜΠΕΗΣ ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 10:56:25 πμ
37 Male 211 ΗΛΙΑΣ ΒΑΡΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ Α 10:59:59.927 
38 Male 252 ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:12:38.300 
39 Male 286 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ   11:15:05 πμ
40 Male 279 ΙΟΑΝΝΗΣ (IOANNIS) ΜΠΑΓΙΟΣ (BAYIOS) ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 11:19:42.583 
41 Male 329 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΜΟΥΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 11:20:9.327 
42 Male 283 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΙΣΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 11:27:15 πμ
43 Male 327 ΖΗΣΗΣ ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 11:32:25 πμ
44 Male 305 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ   11:39:56 πμ
45 Male 212 ΔΡΟΣΟΣ ΒΕΝΕΤΟΥΛΗΣ ΕΥΚΛΗΣ 11:41:30 πμ
46 Male 240 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ   11:42:37 πμ
47 Male 210 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11:43:57 πμ
48 Male 219 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   11:44:33 πμ
49 Male 221 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ   11:44:33 πμ
50 Male 270 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΡΙΦΟΓΛΟΥ ΣΔΥΧ 11:46:53 πμ
51 Male 333 ΧΡΗΣΤΟΣ ΨΥΧΑΡΗΣ   11:47:17 πμ
52 Male 265 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΣΔΥΑ 11:47:53 πμ
53 Male 316 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ   11:50:46 πμ
54 Male 289 ΝΙΚΗΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ   11:51:55 πμ
55 Male 233 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΖΟΥΡΗΣ   11:51:55 πμ
56 Male 311 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 11:53:36 πμ
57 Female 229 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΟΓΚΑ ΦΛΟΓΑ-FLYING GEESE RUNNING TEAM 11:57:56 πμ
58 Male 330 ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΧΑΤΖΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11:58:28 πμ
59 Male 290 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 11:59:32 πμ
60 Male 214 ΠΑΝΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 12:03:06 μμ
61 Male 288 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΞΕΝΟΥΛΗΣ   12:06:19 μμ
62 Male 251 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 12:08:22 μμ
63 Male 294 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ "Α.Π.Σ. ""ΑΠΟΛΛΩΝ"" ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ" 12:11:38 μμ
64 Male 303 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΡΑΠΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 12:11:38 μμ
65 Male 301 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΥΤΑΛΗΣ ΣΔΟΕΟΡΔΑΙΑΣ 12:11:38 μμ
66 Male 271 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΤΖΕΚΗΣ Ο.Κ.Α. ΠΡΕΒΕΛΗ 12:12:04 μμ
67 Male 298 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 12:13:23 μμ
68 Male 225 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΕΒΕΡΑΚΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 12:16:46 μμ
69 Male 202 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΗΣ (ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ) ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 12:18:17 μμ
70 Male 205 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΕΞΟΣ ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ Α.Σ 12:19:00 μμ
71 Male 287 ΝΙΚΗΤΑΣ ΝΟΜΙΚΟΣ   12:19:37 μμ
72 Male 319 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ Α.Σ 12:22:00 μμ
73 Male 328 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 12:26:07 μμ

 

ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ ΣΕ ΧΛΜ ΑΓΩΝΑ
1 Male 331 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 90ΚΜ - 11:35:15
2 Male 317 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ   70ΚΜ - 11:22:48
3 Male 332 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΨΑΛΤΗΣ   75ΚΜ-11:00:00

 

ΔΕΝ ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ
76 Male 241  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Dnf ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
77 Female 201  KAREN HILL Dnf ΣΑΦΑΝΣ
78 Male 215  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΡΔΟΣ Dnf ΔΡΟΜΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ
79 Male 243  ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ Dnf ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
80 Male 235  ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Dnf ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
81 Male 260  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ NO LIMIT SDYA
82 Male 269  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΓΕΤΗΣ "ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ""Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ"""
83 Female 220  ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥNO LIMIT  
84 Male 228  ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ NO LIMIT  
85 Male 310  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΚΟΠΑΣ NO LIMIT ΣΑΦΑΝΣ
86 Male 274  ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ Dnf ODLO-LASPORTIVA
87 Male 275  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ NO LIMIT ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
88 Male 224  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ NO LIMIT ΤΡΑΟΥΛΛΟΙ
89 Male 258  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ NO LIMIT KASSIMIS TRAINING
90 Male 248  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΔΩΡΟΣNO LIMIT Σ.Δ.Ι - DEREKAS ENDURANCE COACHING
91 Male 278  ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΙΧΟΣ Dnf ΣΔΥΜ
94 Male 230  ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ NO LIMIT ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
95 Male 267  ΙΟΑΝΝΗΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ Dnf ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
96 Male 296  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ Dnf DROMEIS.GR
97 Male 218  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣNO LIMIT  
98 Male 209  ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ Dnf ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
99 Male 213  ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΤΣΗΣ Dnf ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
100 Male 315  ΗΛΙΑΣ ΤΑΧΜΑΖΟΓΛΟΥ NO LIMIT KASSIMIS TRAINING
101 Male 259  ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ Dnf ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ
102 Male 332  ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΨΑΛΤΗΣ NO LIMIT ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
103 Female 300  ΜΑΓΔΑ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ Dnf ΣΔΥΑ
104 Male 322  ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΑΧΑΛΗΣ Dnf ΣΔΥΘ
105 Male 276  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΣ Dnf  
106 Male 312  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ Dnf ΑΠΣΔ.ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
107 Male 308  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ NO LIMIT  
108 Male 255  ΜΑΡΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ NO LIMIT RUNNER MAGAZINE
109 Female 263  ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΛΙΩΤΗ Dnf ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

-

  

 

 

 

 

 
 
 
 

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι

Αποτελέσματα