4ος Αγώνας Δρόμου Μνήμης Μακεδονομάχων Mεσημερίου Έδεσσας - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα του 4ου Αγώνα Δρόμου Μνήμης Μακεδονομάχων Mεσημερίου Έδεσσας.

RANK
GENDER AGE CAT BIB NAME SEX CLUB Χρόνος
1 0 1 201 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΥ Α ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑ 0:42:25
1 0 1 8 ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ Α Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:48:31
2 0 1 29 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Α Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:49:34
3 0 1 125 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ Α Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ) 0:49:50
4 0 1 164 ΦΡΑΝΣΕΣΚΟ ΧΟΤΖΑ Α ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 0:51:09
5 0 2 171 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΕΧΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Α IRENA'S TRAINING TEAM 0:51:14
6 0 2 143 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ Α STOIKOS TRAINING 0:51:19
7 0 3 42 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΣ Α ROAD RUNNERS ARNISSAS 0:53:38
8 0 3 30 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΡΑΓΚΟΣ Α ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0:54:29
9 0 4 146 ΜΙΛΤΟΣ ΛΥΜΠΙΤΣΟΥΝΗΣ Α ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:54:34
10 0 2 95 ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:21
11 0 3 115 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΙΤΟΛΙΑΝΟΣ Α ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0:55:44
12 0 1 84 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ Α ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:55:59
13 0 2 15 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ Α 0 0:56:10
14 0 5 31 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΙΤΖΙΟΣ Α Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:56:27
15 0 3 81 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α ΛΑΜΨΗ 0:56:41
16 0 6 170 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΕΝΕΡΙΔΗΣ Α ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0:57:08
17 0 4 34 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ Α ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:57:31
18 0 5 129 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΛΜΑΤΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:57:40
19 0 6 188 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ Α ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:57:42
20 0 7 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΚΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:57:43
21 0 4 92 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ Α Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:57:45
22 0 5 187 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΚΑΝΟΥΛΑΣ Α 0 0:57:56
23 0 6 186 ΘΩΜΑΣ ΜΠΟΥΖΜΠΑΣ Α 0 0:58:15
24 0 7 47 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΥΛΙΟΣ Α ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 0:58:38
25 0 8 160 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 0:58:46
26 0 9 80 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ Α ΛΑΜΨΗ 0:58:46
27 0 8 162 ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ Α Λεσχη Εφεδρων Ενοπλων Δυναμεων 0:58:49
28 0 4 14 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΡΜΟΥΤΗΣ Α Π.Ο.ΑΡΤΑΣ 0:59:34
29 0 9 12 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ Α Π.Ο.ΑΡΤΑΣ 0:59:34
30 0 7 101 ΘΩΜΑΣ ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗΣ Α 0 1:00:00
31 0 8 33 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:00:04
32 0 10 25 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ Α Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 1:00:13
33 0 11 68 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:00:36
34 0 9 195 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΤΖΙΚΗΣ Α ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:00:37
35 0 1 145 ΜΟΧΑΤΣΙ ΤΖΟΥΝΤΙΘ Γ 0 1:00:42
36 0 10 130 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α 0 1:01:00
37 0 10 132 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ Α ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:01:01
38 0 11 87 ΜΗΝΑΣ ΑΣΠΡΟΜΜΑΤΗΣ Α ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ 1:01:12
39 0 12 36 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 1:01:45
40 0 12 85 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Α ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:02:04
41 0 13 90 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗΣ Α ΟΜΙΛΟΣ ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 1:02:12
42 0 11 59 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΥΤΑΛΗΣ Α Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:02:12
43 0 12 117 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Α Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:02:34
44 0 13 152 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ Α ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ 1:03:15
45 0 14 168 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ Α ΚΙΛΚΙΣ 1:03:16
46 0 15 38 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:03:20
47 0 5 169 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΡΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:03:21
48 0 13 122 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΟΥΖΟΥΡΗΣ Α Wind Running Team 1:03:25
49 0 14 39 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΟΙΚΟΣ Α ROAD RUNNERS ARNISSAS 1:03:46
50 0 2 149 ΒΕΝΗ ΔΗΜΠΑΡΗ Γ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ 1:04:07
51 0 14 189 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α ΣΥ.ΔΡΟ.ΠΕ.ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1:04:45
52 0 15 104 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΡΑΚΙΝΑΣ Α ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:04:50
53 0 15 121 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΠΙΔΗΣ Α ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:05:10
54 0 16 154 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:18
55 0 17 184 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Α ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:05:28
56 0 16 153 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ 1:05:32
57 0 17 70 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Α ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:05:52
58 0 16 71 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:05:52
59 0 18 76 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ Α ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:05:52
60 0 19 181 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΚΑΡΗΣ Α ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:05:52
61 0 20 118 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΑΡΑΣ Α ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:05:58
62 0 6 148 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΗΣ Α ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:06:09
63 0 17 66 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ Α ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:06:12
64 0 18 144 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:06:19
65 0 21 134 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΡΗΣ Α Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ 1:06:22
66 0 22 114 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ Α Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:06:25
67 0 23 183 ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:06:47
68 0 18 3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΠΙΓΚΑΣ Α Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:06:53
69 0 24 64 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΡΑΚΗΣ Α ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:06:53
70 0 19 131 ΠΑΝΟΣ ΚΑΖΑΚΟΣ Α 0 1:06:58
71 0 19 185 ΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Α Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:07:01
72 0 1 41 ΕΥΔΟΞΙΑ ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ Γ ROAD RUNNERS ARNISSAS 1:07:08
73 0 20 40 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΛΑΖΟΣ Α ROAD RUNNERS ARNISSAS 1:07:09
74 0 20 166 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΕΛΟΓΛΟΥ Α ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1:07:16
75 0 25 52 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ Α ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:07:24
76 0 21 156 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΛΟΥΚΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:28
77 0 21 138 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕΛΑΣ Α 0 1:07:57
78 0 2 21 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ Α ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 1:08:02
79 0 22 142 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΟΥΛΑΣ Α 0 1:08:04
80 0 22 180 ΣΑΒΒΑΣ ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:08:14
81 0 23 102 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΤΕΝΟΣ Α 0 1:08:17
82 0 26 108 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ Α DRYMOS RUNNING TEAM 1:08:20
83 0 23 163 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:22
84 0 24 72 ΣΟΛΩΝ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:08:23
85 0 27 5 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΤΡΑΚΗΣ Α 0 1:08:25
86 0 25 61 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ Α ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:08:26
87 0 26 133 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:28
88 0 24 200 ΜΙΧΑΗΛ ΣΗΦΑΚΗΣ Α ΣΑΦΑΝΣ 1:08:48
89 0 25 158 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΡΔΑΡΗΣ Α 0 1:09:03
90 0 3 7 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ Α ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:09:14
91 0 28 182 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Α ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:09:34
92 0 29 57 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗΣ Α ΣΑΡΙΣΣΑ ΠΕΛΛΑΣ 1:09:34
93 0 26 100 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΜΤΣΗΣ Α Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:09:50
94 0 30 157 ΣΑΒΒΑΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ Α ΤΡΙΤΩΝ SCUBA DIVING 1:09:59
95 0 27 128 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΙΣΣΑΣ Α ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:10:03
96 0 28 58 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΙΛΗΣ Α Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:10:12
97 0 7 173 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΙΩΝΑΣ Α ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:10:14
98 0 8 174 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Α ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:10:14
99 0 31 1 ΛΑΖΑΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ Α ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:10:34
100 0 29 150 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΚΑΡΑΖΕΕΦ Α ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ 1:10:38
101 0 3 53 ΕΛΕΝΗ ΚΩΣΤΑ Γ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 1:10:38
102 0 32 19 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΡΥΤΙΜΙΑΔΗΣ Α ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:10:57
103 0 27 22 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΜΠΕΡΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:10:58
104 0 28 32 ΙΣΑΑΚ ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ Α 0 1:11:11
105 0 29 94 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ Α ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:11:34
106 0 4 179 ΛΙΝΤΙΤΑ ΧΟΚΙΑ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:11:48
107 0 33 74 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ Α ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:11:53
108 0 4 6 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Α ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:11:59
109 0 30 99 ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΓΓΟΥ Α Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:12:11
110 0 30 48 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΣΟΥΚΑΝΗΣ Α ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 1:12:34
111 0 31 43 ΘΩΜΑΣ ΜΠΟΓΙΑΣ Α ROAD RUNNERS ARNISSAS 1:12:41
112 0 9 98 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΙΒΑΡΤΙΤΣΑΝΗΣ Α 0 1:12:50
113 0 32 147 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΛΙΑΚΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:12:55
114 0 34 13 ΑΚΗΣ ΜΙΜHΚΟΠΟΥΛΟΣ Α 0 1:13:25
115 0 35 83 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:13:38
116 0 31 196 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΑΡΓΑΛΑΣ Α ΑΣ ΔΡΟΣΕΡΟ 1:13:49
117 0 36 97 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Α ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:13:49
118 0 37 18 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ Α ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:13:53
119 0 38 165 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Α ΚΙΛΚΙΣ 1:14:04
120 0 39 167 ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΙΟΥΤΑΣ Α ΚΙΛΚΙΣ 1:14:05
121 0 40 93 ΣΥΜΕΩΝ ΚΟΣΜΙΔΗΣ Α Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:14:08
122 0 33 111 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:14:15
123 0 2 161 ΣΟΦΙΑ ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ Γ Α.Ε. "ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΥΓΙΕΙ" ΒΕΡΟΙΑ RUNNING TEAM 1:14:30
124 0 41 55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ Α 0 1:14:38
125 0 34 10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Α 0 1:14:47
126 0 35 107 ΑΝΕΣΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ Α DRYMOS RUNNING TEAM 1:14:54
127 0 36 113 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:15:00
128 0 37 193 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΤΣΚΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:15:05
129 0 42 103 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΠΑΝΙΤΣΑΣ Α ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:15:06
130 0 5 17 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:15:07
131 0 6 67 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΝΟΥ Α ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:15:10
132 0 38 65 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΩΤΗΣ Α 0 1:15:10
133 0 32 123 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΝΤΑΤΖΗΣ Α ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:15:15
134 0 33 79 ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΑΚΗΣ Α ΛΑΜΨΗ 1:15:20
135 0 5 63 ΒΙΟΛΕΤΑ ΜΠΙΛΙΝΗ Γ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:15:24
136 0 34 54 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΤΙΝΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:15:27
137 0 3 136 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΟΡΛΗ Γ 0 1:15:27
138 0 39 119 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ Α WIND RUNNING TEAM 1:15:31
139 0 35 44 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΚΑΔΕΡΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:16:03
140 0 43 73 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΙΖΕΤΑΣ Α ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:16:05
141 0 44 75 ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ Α ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:16:05
142 0 40 50 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ Α ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 1:16:37
143 0 6 116 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΑΣΙΩΝΗ Γ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΚΟΛΥΜΒΗΤΕΣ ΒΟΛΟΥ 1:16:37
144 0 45 175 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΤΣΟΣ Α ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:16:37
145 0 36 127 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Α Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ) 1:18:24
146 0 41 46 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:18:33
147 0 37 172 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΕΤΖΙΟΣ Α ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:19:00
148 0 42 110 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΡΑΛΛΑΚΗΣ Α 0 1:19:01
149 0 43 112 ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Α - 1:19:02
150 0 44 178 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α 0 1:19:27
151 0 38 120 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΟΡΙΔΗΣ Α ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:19:28
152 0 39 96 ΗΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ Α Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:19:29
153 0 46 141 ΠΕΤΡΟΣ ΤΣΙΝΤΖΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:19:49
154 0 45 177 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑΣ Α 0 1:20:10
155 0 7 62 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΜΠΟΥΡΗ Γ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:20:26
156 0 40 86 ΑΝΕΣΤΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α 0 1:20:44
157 0 10 155 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α Λεσχη Εφεδρων Ενοπλων Δυναμεων 1:22:01
158 0 41 4 ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ Α Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:22:17
159 0 46 191 ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΓΚΕΡΟΣ Α Λαμψη 1:22:18
160 0 47 49 ΑΛΕΚΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ Α ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 1:22:19
161 0 48 190 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΑΣΚΟΥΔΗΣ Α ΛΑΜΨΗ 1:22:20
162 0 42 45 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΚΟΥΝΤΑΝΑΣ Α - 1:23:20
163 0 47 35 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΑΝΔΩΝΙΔΗΣ Α Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:23:24
164 0 48 77 ΠΕΤΡΟΣ ΦΥΚΑΤΑΣ Α ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:23:25
165 0 49 198 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΤΣΙΑΝΗΣ Α 0 1:23:38
166 0 4 199 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΙΓΚΟΥΔΗ Γ 0 1:23:38
167 0 50 106 ΝΑΟΥΜ ΜΟΥΚΑΣ Α - 1:23:48
168 0 51 159 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ Α - 1:24:02
169 0 52 37 ΛΑΖΑΡΟΣ ΡΕΠΠΑΣ Α ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 1:24:09
170 0 53 69 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΟΥΜΠΟΣ Α 0 1:24:38
171 0 8 124 MΑΡΙΑ ΤΖΑΜΠΑΖΚΑ Γ 0 1:24:53
172 0 54 135 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Α 0 1:25:16
173 0 7 27 ΠΑΥΛΟΣ ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:25:21
174 0 49 56 ΖΗΣΗΣ ΜΑΔΥΤΙΝΟΣ Α ΔΗΜΟΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ 1:26:59
175 0 50 20 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ Α Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:27:08
176 0 55 194 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:27:08
177 0 56 109 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΟΡΟΥΔΗΣ Α DRYMOS RUNNING TEAM 1:27:53
178 0 11 28 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΥΓΑΡΙΔΗΣ Α ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:27:55
179 0 57 176 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΙΚΙΛΙΓΚΑΣ Α ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ 1:27:59
180 0 58 78 ΧΡΙΣΤΟΣ ΒΑΒΑΤΣΗΣ Α 0 1:28:06
181 0 43 197 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Α ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:28:32
182 0 51 126 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ Α ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:28:33
183 0 8 9 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ Α ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:28:35
184 0 52 91 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Α ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1:29:44
185 0 44 105 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:30:29
186 0 5 11 ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΣΙΑΝΤΟΥ Γ 0 1:31:43
187 0 59 140 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΔΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:32:03
188 0 9 24 ΕΛΕΝΗ ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΟΥ Γ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» 1:32:10
189 0 9 82 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Α ΛΑΜΨΗ 1:32:27
190 0 53 51 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:33:25
191 0 10 89 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ Α ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ 1:34:49
192 0 12 192 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΡΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 0 1:36:21
193 0 10 23 ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΠΑΡΑ Γ Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 1:38:05
194 0 45 16 ΧΑΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:39:08
195 0 11 60 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΡΑΣΙΟΥΝΑ Γ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:44:02
196 0 46 26 ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΣΤΑΝΑΣ Α ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:47:04
197 0 12 137 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΓΙΑΤΑΚΗ Γ ΠΕΝΤΕΛΑΣ 1:47:29
198 0 13 139 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΑΚΩΒΟΥ Γ 0 1:47:29
199 0 11 88 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ Α ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ 1:53:29
200 0 60 151 ΠΑΝΑΓΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ Α 0

-

  

 

 

 

 

 
 
 
 

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι

Αποτελέσματα