4ος αγώνας ορεινού τρεξίματος «CORFU MOUNTAIN TRAIL 2015» - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα του 4ου αγώνα ορεινού τρεξίματος «CORFU MOUNTAIN TRAIL 2015»

 17 χιλιόμετρα

Rank Category Gender BIB Name YOB Club check point 10.7km Finish
1 MEN Male   ΑΡΗΣ ΤΣΙΠΗΣ 2014   1:8:25.66 1:42:38.843
2 M SEN Male   DIMITRIS GEORGOPETRIS 1900 SYLLOGOSDROMEON PREVEZAS-GEORGOPETRIS TEAM 1:14:13.506 1:51:11.507
3 MEN Male   ΣΠΥΡΟΣ ΛΙΑΜΠΗΣ 1900   1:16:3.423 1:51:26.77
4 MEN Male   ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ 1900 TECNICA - LEPANTO RUNNERS 1:15:20.240 1:51:40.297
5 MEN Male   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΛΗΡΗΣ 2014   1:17:51.220 1:54:22.963
6 M SEN Male   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ 2014   1:17:41.500 1:55:47.270
7 MEN Male   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΑΤΣΙΟΣ 1900 IRON TEAM 1:17:11.956 1:55:57.547
8 MEN Male   ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΡΟΥΤΗΣ 1900 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 1:18:29.726 1:56:5.10
9 M SEN Male   ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΩΓΟΣ 1900 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 1:20:59.740 1:57:31.623
10 MEN Male   ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1900 ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 1:20:9.330 1:58:55.00
11 M SEN Male   CHRISTOPHER HUGHES 1900   - 1:58:55.547
12 MEN Male   ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΕΣΣΗΣ 1900   1:23:48.660 2:0:12.953
13 M SEN Male   ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1900 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 1:23:24.996 2:0:15.870
14 MEN Male   ΕΡΒΙΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 1900   1:21:51.706 2:1:54.507
15 MEN Male   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΙΩΧΟΣ 1900 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 1:23:17.650 2:2:23.487
16 Women Female   ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΑΪ 1900 SALOMON - URBAN TRAIL RUNNERS 1:22:15.546 2:2:39.430
17   Male   ΝΙΚΟΛΑΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 2014   1:23:19.293 2:4:14.940
18 MEN Male   ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1900 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 1:23:27.460 2:4:15.210
19 MEN Male   ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΛΒΑΝΟΣ 1900   1:24:34.526 2:6:29.683
20 M SEN Male   ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 1900   1:24:53.586 2:6:29.687
21   Male   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΒΒΑΔΑΣ 2014   1:27:30.450 2:9:24.883
22 MEN Male   YIANNIS SALVANOS 1900 PANTOKRATOR ULTIMATE TRAIL 1:26:28.353 2:10:32.37
23 M SEN Male   DWIGHT THOMPSON 1900 PANTOKRATOR ULTIMATE TEAM 1:31:6.470 2:14:7.933
24   Male   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΝΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 2014   1:31:20.333 2:14:17.973
25 MEN Male   ΑΛΕΞΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1900 FIFTH ELEMENT 1:32:26.640 2:14:58.520
26 M SEN Male   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1900 Σ.Κ.Α. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 1:31:51.283 2:15:29.183
27 MEN Male   ΝΙΚΟΣ ΔΑΦΝΗΣ 1900   1:27:47.83 2:15:37.440
28 MEN Male   ΜΑΡΙΟΣ ΤΖΑΛΛΑΣ 1900 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:33:11.796 2:16:30.597
29 MEN Male   ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ 1900 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:31:11.566 2:18:23.170
30 M SEN Male   ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΠΟΥΖΗΣ 1900 BARBIE S PILOXING TEAM 1:31:15.643 2:18:39.237
31 MEN Male   ELEFTERIOS XALIKIAS 1900   1:31:56.486 2:19:39.87
32 M SEN Male   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ 1900 KASSIOS DIAS 1:33:19.440 2:20:19.467
33 MEN Male   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΦΙΔΑΣ 1900 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 1:35:38.816 2:20:24.510
34 Women Female   ΣΟΦΙΑ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ 2014   1:35:20.580 2:20:28.397
35 MEN Male   ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΑΦΝΗΣ 1900   1:33:20.753 2:20:45.487
36 M SEN Male   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΤΟΚΟΣ 1900 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 1:31:24.130 2:21:12.943
37 MEN Male   ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΡΗΣ 1900 Α.Σ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΧΛΩΜΑΤΙΑΝΩΝ 1:34:25.933 2:21:58.347
38   Male   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ 2014   1:36:0.820 2:24:46.940
39 Women Female   ΜΑΡΙΑ ΛΕΣΣΗ 1900   1:35:56.443 2:24:47.310
40 MEN Male   ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΙΟΣ 1900 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 1:35:37.20 2:25:8.333
41 M SEN Male   ΘΑΝΟΣ ΠΕΤΚΟΣ 1900   1:37:30.380 2:25:58.263
42 MEN Male   ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 1900   1:41:0.790 2:26:17.373
43 MEN Male   SPIROS SPATOULAS 1900   1:37:18.393 2:27:11.613
44 M SEN Male   ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ 1900 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:37:15.596 2:27:14.433
45 Women Female   ADRIENN JOKUTI-ZERVOU 1900   1:36:24.550 2:27:17.820
46 MEN Male   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ 1900 ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 1:41:41.90 2:27:25.343
47 MEN Male   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΟΣ 1900   1:36:10.993 2:28:14.207
48 MEN Male   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ 1900 FILANDROS 1:41:4.870 2:29:10.23
49 M SEN Male   ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1900 FILANDROS 1:41:12.243 2:29:10.430
50 MEN Male   ΜΑΡΙΟΣ ΜΟΥΡΑΤΗΣ 1900   1:40:12.220 2:29:14.483
51 M SEN Male   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΙΦΤΗΣ 1900   1:39:52.810 2:30:0.3
52 MEN Male   ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΣΚΑΡΗΣ 1900 PANTOKRATOR ULTIMATE TRAIL 1:40:37.90 2:30:3.910
53   Female   ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΜΑΛΟΥ 2014   1:38:1.433 2:30:34.893
54   Male   ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 2014   1:43:44.553 2:31:17.30
55 MEN Male   ΣΠΥΡΟΣ ΚΕΦΑΛΛΩΝΙΤΗΣ 1900 PIWI 1:40:6.303 2:32:14.220
56 MEN Male   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΑΝΑΚΑΣ 2014   1:44:7.913 2:32:25.307
57 M SEN Male   ΤΖΜΗΣ ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ 1900   1:42:57.333 2:32:43.940
58   Male   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΤΣΑΣ 2014   1:41:2.80 2:32:56.157
59 W VET Female   ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ 1900   1:41:21.636 2:32:56.597
60 MEN Male   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 1900   1:44:11.103 2:32:58.80
61 MEN Male   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΟΥΣΑΣ 1900   1:43:8.623 2:33:0.367
62 MEN Male   ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΗΓΑΔΗΣ 1900   1:30:11.480 2:33:45.847
63 Women Female   ΤΕΤΗ ΚΩΤΣΗ 1900 CORFUMOUNTAINTRAIL 1:42:1.633 2:33:50.130
64 M SEN Male   ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ 1900 AΓΙΟΣ ΓΟΡΔΙΟΣ RUN 1:39:49.103 2:33:53.383
65 M VET Male   ΚΩΣΤΑΣ ΤΡΙΑΝΤΗΣ 1900 Σ.Δ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:44:14.700 2:34:35.103
66   Male   ΑΝΤΙΟΧΟΣ ΖΑΝ ΦΙΛΙΠ 2014   1:44:22.310 2:34:52.827
67 MEN Male   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΕΛΛΑΣ 1900   1:42:55.150 2:35:10.00
68 MEN Male   ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΖΗΣ 1900 - 1:43:56.710 2:36:8.730
69 M SEN Male   ΣΠΥΡΟΣ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΣ 1900   1:44:17.376 2:36:14.243
70 MEN Male   ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΕΛΛΑΣ 1900 ΑΟ ΑΧΑΡΑΒΗΣ 1:43:53.520 2:37:35.983
71 MEN Male   ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1900   1:43:42.520 2:38:8.873
72 Women Female   ΙΩΑΝΝΑ ΣΙΔΕΡΗ 1900 WWW.COACHINGSERVICES.GR 1:46:42.436 2:38:24.203
73 M SEN Male   ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΣΤΑΜΟΝΙΤΗΣ 1900 ΚΕΝΤΡΙΚΟΝ 1:46:10.346 2:38:27.173
74 MEN Male   NIKOS MAKRIS 1900 CORFU HOLIDAY TAXI 1:46:6.50 2:38:32.83
75 MEN Male   ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΣΚΙΝΑΣ 1900 COFFEE HOUSE 1:45:53.220 2:40:17.50
76 Women Female   ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΛΕΞΙΟΥ 1900 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:46:16.170 2:42:5.460
77 M SEN Male   ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΤΑΒΑΝΗΣ 1900   1:46:25.250 2:42:20.133
78 W VET Female   ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΑΒΒΑΝΗ 1900   1:44:5.303 2:43:25.927
79 MEN Male   ΝΙΚΟΣ ΚΑΦΕΤΖΗΣ 1900   1:48:31.996 2:44:23.987
80 M SEN Male   AΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1900   1:51:48.456 2:45:3.130
81 M SEN Male   ΝΙΚΟΣ ΦΑΓΟΓΕΝΗΣ 1900 CORFU MOUNTAIN TRAIL 1:47:51.116 2:45:23.507
82 MEN Male   ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 1900   1:50:14.190 2:45:27.290
83 MEN Male   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΛΑΤΣΟΡΑΣ 1900   1:53:28.530 2:45:52.107
84 MEN Male   ΣΠΥΡΟΣ ΤΡΟΥΣΑΣ 1900   1:50:22.600 2:46:20.387
85 MEN Male   STAMATIS MAKRIS 1900 CORFU HOLIDAY TAXI 1:49:35.600 2:46:27.257
86 MEN Male   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΑΙΤΑΣ 1900   1:53:50.550 2:48:30.223
87 M SEN Male   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΕΓΓΗΣ 1900   1:44:28.186 2:48:30.473
88 MEN Male   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΟΤΣΗΣ 1900   1:53:34.280 2:48:31.47
89 MEN Male   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΟΥΚΑΣ 1900   1:53:38.823 2:48:32.453
90 MEN Male   ΜΑΚΗΣ ΔΑΡΜΑΝΙΝ 1900 CORCYRA BEACH WATERSPORTS 1:50:50.196 2:49:24.127
91 MEN Male   ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΛΥΤΑΣ 1900   1:50:53.703 2:49:24.367
92 Women Female   KELLY GIANNOUKA 1900 THE HALF HALFS 1:50:56.933 2:49:31.520
93 MEN Male   ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΗΤΡΟΣ 1900   1:47:56.196 2:50:49.387
94 M SEN Male   ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ 1900   1:49:38.423 2:51:2.623
95 MEN Male   ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΤΣΟΥΛΗΣ 1900 PARAMITHIA 1:52:34.383 2:51:8.627
96 M SEN Male   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΡΑΝΤΖΕΛΑΣ 1900 Σ.Κ.Α. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 1:52:32.86 2:51:8.850
97 M VET Male   ΣΠΥΡΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 2014   1:49:30.656 2:51:9.153
98   Male   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΥΘΙΝΙΣ 2014   1:50:25.530 2:52:32.443
99 M SEN Male   ΚΩΣΤΑΣ ΕΛΟΥΛ 1900   1:55:28.746 2:53:21.163
100 M SEN Male   ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΗΡΟΛΙΒΑΝΟΣ 1900 Α.Σ. ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1:52:15.646 2:54:42.413
101 M SEN Male   ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΝΑΤΟΣ 1900 CORFU MOUNTAIN TRAIL 1:49:40.950 2:54:54.980
102   Male   CHRISTOPHER HUGHES 2014   1:57:26.940 2:54:58.700
103   Male   ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 2014   1:56:49.786 2:55:9.970
104 W VET Female   ΣΟΦΙΑ ΑΝΘΗ 1900 COFFEE HOUSE 1:54:49.76 2:55:15.387
105 Women Female   EVA THOMSON 1900 THE HALF HALFS 1:57:42.766 2:55:40.00
106 M SEN Male   ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ 1900   1:53:30.860 2:56:17.720
107 M SEN Male   ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ 1900   1:56:28.870 2:56:28.737
108 MEN Male   ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΠΑΤΑΚΑΚΗΣ 1900   1:52:8.740 2:57:10.663
109   Male   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΑΜΑΝΟΣ 2014   1:48:49.490 2:58:18.120
110 MEN Male   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗΣ 1900   1:53:41.550 2:59:14.297
111   Male   ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2014   1:54:32.166 2:59:33.840
112 M SEN Male   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ 1900 CORFUMOUNTAINTRAIL 1:55:23.360 3:1:55.910
113 M SEN Male   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1900 Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ 1:58:50.213 3:2:15.303
114 MEN Male   ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΟΥΚΕΡΑΣ 1900   1:55:56.630 3:2:51.290
115   Male   ΝΙΚΟΛΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ 2014   1:53:59.816 3:3:23.717
116   Male   MORTEN DAMSCETH 2014   2:3:50.140 3:5:45.600
117 MEN Male   NIKOLAOS MOLDOVANOS 1900 SALTY BAG 2:5:35.476 3:5:46.507
118 M SEN Male   ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΠΑΠΙΚΗΝΟΣ 1900 CORFU MOUNTAIN TRAIL 2:1:28.950 3:5:46.547
119 MEN Male   DIMITRIS MAKRIS 1900 CORFU HOLIDAY TAXI 2:3:11.890 3:5:47.500
120 MEN Male   ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΑΡΑΤΖΕΤΖΟΣ 1900   1:56:36.120 3:6:39.73
121 Women Female   EDINA SOOS 1900   2:7:33.856 3:9:22.627
122 W VET Female   ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΑΚΗ 1900   2:4:26.843 3:10:9.820
123 Women Female   ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΡΤΕΣΗ 1900   2:4:22.183 3:10:10.620
124 M SEN Male   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΣΚΙΝΑΣ 1900 COFFEE HOUSE 2:2:22.380 3:11:23.7
125 Women Female   ΤΙΝΑ ΒΛΑΧΟΥ 1900   2:6:12.670 3:13:14.107
126   Male   ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΠΑΣ 2014   2:3:8.986 3:14:7.10
127 MEN Male   ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤΑΥΡOΠΟΥΛΟΣ 1900   2:6:50.163 3:14:11.750
128 MEN Male   ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1900   2:3:33.100 3:14:39.33
129 M VET Male   ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΑΓΚΑΛΗΣ 1900   2:11:6.370 3:15:8.123
130 M SEN Male   ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΚΟΥΔΗΣ 1900   2:4:57.640 3:15:28.753
131 M SEN Male   ΦΩΤΙΟΣ ΠΡΑΠΑΣ 1900 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 2:7:49.210 3:15:29.837
132 M SEN Male   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1900   2:5:42.590 3:21:47.780
133 M SEN Male   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ 1900   - 3:22:1.237
134 Women Female   ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΑΝΤΖΙΔΟΥ 1900 OLYMPUS TRT 2:5:21.663 3:22:4.700
135 MEN Male   ΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ 1900 OLYMPUS TRT 2:5:26.570 3:22:4.707
136 M SEN Male   ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ 1900   2:12:45.933 3:23:19.887
137 MEN Male   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΡΑΔΗΣ 1900 PANTOKRATOR ULTIMATE TRAIL 2:5:13.106 3:23:30.720
138   Female   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 2014   2:9:47.973 3:25:45.760
139   Male   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΔΑΚΗΣ 1970   2:9:44.220 3:26:26.157
140 MEN Male   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΛΦΑΣ 1900 AS LEFKADAS FILANDROS 2:9:34.516 3:26:28.263
141 Women Female   ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΟΥΡΒΙΝΟΥ 1900   2:13:47.193 3:26:49.603
142 Women Female   STEFANIA KONTALIPOU 1900   2:18:14.350 3:27:48.423
143 M SEN Male   ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΟΧΑΛΑΣ 1900 LA SPORTIVA/SEA WORLD 2:18:19.756 3:27:48.580
144 M SEN Male   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ 1900 Α.Ο. ΑΧΑΡΑΒΗΣ 2:11:22.980 3:29:55.543
145   Male   ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΣΦΙΚΗΣ 2014   2:19:34.133 3:29:57.167
146 MEN Male   ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡΑΣ 1900 LA SPORTIVA - SEA WORLD 2:6:54.946 3:30:12.667
147   Female   ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗ 2014   2:14:59.626 3:31:39.747
148 MEN Male   ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΜΠΟΣ 2014   - 3:32:22.543
149   Male   ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΘΕΣΗΣ 2014   2:14:5.476 3:32:23.353
150 Women Female   KΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΛΟΤΙΝ ΒΑΛΜΑ 1900   2:24:56.956 3:35:55.597
151 Women Female   ΡΟΥΛΑ ΜΠΕΛΛΑ 1900   2:41:42.650 3:41:6.97
152 MEN Male   ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗΣ 1900 PANTOKRATOR U.TRAIL 2:27:14.220 3:43:4.287
153 Women Female   ΡΙΑ ΠΙΚΟΥΛΑ 1900   2:26:51.996 3:43:4.677
154 MEN Male   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ 1900 ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΙΑ 2:6:53.680 3:43:48.747
155 Women Female   PETRA HAVLOVA 1900 ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΙΑ 2:22:47.66 3:44:5.00
156 MEN Male   ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΡΗΣ 1900   2:22:8.180 3:47:14.317
157   Male   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ 2014   2:22:13.620 3:47:47.123
158 M SEN Male   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ 1900   2:23:6.846 3:48:14.00
159 W VET Female   ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΝΤΑΪΛΑΚΗ 1900   2:24:35.826 3:48:22.77
160 Women Female   ALEXA MARCOU 1900 THE HALF HALFS 2:30:5.556 3:48:23.33
161 M SEN Male   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΔΗΣ 1900   2:24:53.343 3:48:23.363
162 W VET Female   ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΡΔΑΜΙΤΣΗ 1900   2:36:5.56 3:50:28.627
163 MEN Male   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΝΤΑΡΕΛΗΣ 1900   2:32:1.476 3:52:11.557
164   Male   ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΡΙΚΗΣ 2014   2:33:34.96 3:55:0.703
165   Female   ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΥΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 2014   2:46:18.836 4:15:39.547
166 Women Female   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ 1900   2:46:15.580 4:15:39.813
167 W VET Female   ΚΟΡΝΕΛΙΑ ΖΟΥΝΤΕΛΕ 1900   2:50:47.500 4:22:58.473
168   Male   ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΔΑΦΝΗΣ 1969   2:49:33.90 4:27:34.183
169   Male   ΞΑΝΘΗ ΚΑΛΠΑΡΟΥ 1973   2:49:41.890 4:27:38.613
170   Male   ΓΙΩΡΓΟΣ ΨαΪΛΑΣ 2014   3:2:54.780 4:35:37.600
171   Female   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 2014   3:2:57.33 4:35:38.740
172 MEN Male   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΛΜΑΣ 1900   2:53:26.520 4:38:55.323
173 MEN Male   TΑΣΟΣ ΔΟΥΚΑΚΗΣ 1900 HOBBYTEAM 1:58:53.556 4:50:45.993
174 M SEN Male   ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΥΧΗΡΟΣ 1900   3:0:29.593 4:57:2.607
175   Male   ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ 2014   - 5:32:13.897
176 MEN Male   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1900 BIKE 'N' ROLL 1:21:25.520 -
177 MEN Male   ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 1900   1:56:6.610 -
178 MEN Male   STEFANOS GERANOS 1900   2:5:59.73 -
179 MEN Male   ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΜΠΟΣ 1900   2:13:5.343 -
180 Women Female   ΣΟΦΙΑ ΣΤΑΥΡΙΔΗ 1900   2:17:8.120 -
181 M SEN Male   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ 1900 ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΙΑ 2:22:39.210 -
182 M VET Male   ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΙΟΤΗΣ 1900 CORFU MOUNTAIN TRAIL 2:48:9.716 -
183   Female   ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΟΝΤΟΜΑΡΗ 2014   3:0:23.206 -
184 MEN Male   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΖΟΥΜΕΡΚΑΣ 1900   3:0:27.683 -

 

38 χιλιόμετρα

Rank Category Gender BIB Name YOB Club check point 10.7km Finish
1 M SEN Male   ΝΙΚΟΣ ΚΑΛΟΦΥΡΗΣ 1900 THE NORTH FACE 1:10:9.700 4:7:4.477
2 M SEN Male   THEOFANIS ARKOUMANHS 1900 TECNIKA TEAM 1:11:45.14 4:11:19.257
3 MEN Male   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΟΥΛΑΣ 1900 KASIMIS TRAINING/INOV8 1:8:14.330 4:23:32.44
4 MEN Male   ΚΟΣΜΑΣ ΠΛΑΚΕΤΑΣ 1900 KASIMIS TRAINING INOV 8 1:8:11.850 4:23:35.380
5 M SEN Male   SLAWOMIR MATRAS 1900 SALOMON 1:16:47.64 4:28:3.300
6 MEN Male   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 2014 FIFTH ELEMENT - DEREKAS ENDURANCE COACHING - 4:32:59.537
7 MEN Male   ΣΠΥΡΟΣ ΣΚΑΦΙΔΑΣ 1900 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 1:17:27.900 4:35:17.737
8 MEN Male   ALEKSANDAR DOMAZETOVIC 1900   1:15:30.630 4:35:45.124
9 MEN Male   SPIROS PAPPAS 1900   1:11:43.120 4:47:5.64
10 MEN Male   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1900 CAUCASIAN MOUNTAINEERS 1:19:28.954 4:53:31.467
11 MEN Male   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ 1900 ΣΔΥΘ 1:25:44.600 5:18:0.207
12 M SEN Male   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΔΩΡΟΣ 1900   1:28:23.367 5:21:2.104
13 M SEN Male   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 1900 SDO EORDAIAS 1:31:27.50 5:28:34.267
14 M SEN Male   ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1967   1:36:18.594 5:28:54.677
15 M SEN Male   ΜΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ 1900 GOJI BERRY TEAM / ESCAPE SHOP 1:35:47.514 5:30:23.674
16 MEN Male   ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΣΙΝΟΣ 1900   1:28:12.950 5:31:32.647
17 MEN Male   ΙΩΣΗΦ ΡΕΓΓΗΣ 1900   1:32:20.284 5:32:40.920
18 MEN Male   ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΣ 1900   1:29:40.820 5:33:16.227
19 MEN Male   DIMITRIOS MPOIKOS 1900   1:29:22.404 5:40:1.534
20 M SEN Male   ΧΑΡΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ 1900 Γ.Ε.ΘΙΝΑΛΙΟΥ 1:28:44.957 5:40:19.964
21 MEN Male   ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ 1900 XANTHI_RUNNERS_ROUT 1:32:35.274 5:41:26.707
22 MEN Male   ΑΡΗΣ ΓΑΡΝΕΛΗΣ 1900 KASSIOS DIAS 1:36:46.574 5:44:55.927
23 MEN Male   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΙΤΟΣ 1900 URSA TEAM 1:35:49.187 5:44:56.917
24 MEN Male   KONSTANTINOS ALEXAKIS 1916   1:29:37.897 5:46:9.217
25 MEN Male   ΣΠΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ 1900 PANTOKRATOR U.T 1:35:55.644 5:49:23.344
26 M SEN Male   ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΛΥΚΙΩΤΗΣ 1900 ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ 2:0:59.740 5:51:42.544
27 M SEN Male   ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΡΙΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1900   1:34:42.714 6:3:10.760
28 M SEN Male   ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΛΑΜΠΑΚΗΣ 1900   1:35:46.260 6:3:38.134
29 M SEN Male   GEORGIOS TSIOLIS 1900 KASSIOS DIAS 1:38:46.927 6:5:2.734
30 MEN Male   KOSTAS GARDIKIOTIS 1900 LEFKIMMI 1:35:54.47 6:8:53.464
31 MEN Male   ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 1900 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ-ΦΛΟΓΑ 1:37:15.34 6:10:40.337
32 M SEN Male   ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΤΣΟΠΑΡΔΗΣ 1900   1:41:14.370 6:11:35.964
33 MEN Male   ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΛΑΧΑΣ 1900   1:41:21.210 6:11:39.734
34 M SEN Male   ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 1900 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΣΕΡΡΩΝ 1:39:56.394 6:13:50.910
35 MEN Male   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1900   1:34:36.807 6:14:46.294
36 M SEN Male   ΙΑΚΩΒΟΣ ΖΗΚΑΣ 1900 ΡΟΔΟΠΗ ADVENTURA 1:41:36.24 6:18:32.177
37 W VET Female   ΓΚΑΜΠΙ ΝΕΓΚΕΛΕ 1900 PATH RUNNERS 1:40:29.564 6:20:40.524
38 M VET Male   JEAN PAUL GOUTORBE 1900   1:38:4.747 6:23:46.917
39 MEN Male   VASILIS SANSARIDIS 1900   1:36:0.207 6:26:34.284
40 MEN Male   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΜΙΔΗΣ 1900   1:38:20.744 6:30:42.724
41 MEN Male   ΜΑΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ 1900   1:38:19.337 6:30:42.890
42   Male   ΠΑΡΗΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ 2014   1:40:39.560 6:31:0.240
43 M SEN Male   ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΕΛΕΣ 1900   1:43:9.334 6:33:36.634
44 MEN Male   ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΙΚΗΣ 1900 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:40:32.34 6:33:40.24
45 MEN Male   SPIROS ANYFANTHS 1900   1:41:3.74 6:33:41.234
46 M SEN Male   ΚΛΙΤΟΝ ΓΚΟΡΟ 1900   1:45:47.167 6:35:20.834
47 MEN Male   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΗΣ 1900   1:44:19.374 6:38:24.310
48 M SEN Male   ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΜΠΑΤΣΙΑΡΗΣ 1900 ALLCOSMETICS.GR 1:44:46.444 6:39:23.300
49 MEN Male   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ 1900 Ο.Θ.Α.Κ. 1:44:47.554 6:39:24.610
50 M SEN Male   ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 1900 PATH RUNNERS 1:42:39.777 6:40:33.254
51 M SEN Male   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΝΤΖΕΛΗΣ 1900 ΣΔΙ 1:43:15.677 6:40:54.100
52 MEN Male   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 1900 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ ΩΛΕΝΟΣ 1:40:4.724 6:41:21.00
53 MEN Male   ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΜΕΝΗΣ 1900 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟ ΣΩΜΑ 1:43:43.937 6:42:47.624
54 M SEN Male   ΚΩΣΤΑΣ ΚΩΣΤΟΓΛΑΚΗΣ 1900   1:42:4.500 6:45:33.64
55 M SEN Male   ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΕΔΕΛΚΟΣ 1900 ΣΔΥΘ 1:44:43.614 6:47:32.554
56 Women Female   ΣΟΦΙΑ ΚΡΑΝΑ 1900   1:54:7.390 6:50:13.00
57   Male   ΛΥΚΙΣΤΑΣ ΩΩ_RAIN TRAIL 39KM_9 2014   1:48:8.804 6:52:33.244
58 M SEN Male   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ 1900 KASSIOS DIAS 1:41:13.184 6:52:33.784
59 MEN Male   ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΜΕΝΗΣ 1900   1:39:35.960 6:55:16.547
60 MEN Male   MILTIADES SALVANOS 1900   1:34:38.277 6:55:39.207
61 MEN Male   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΠΙΝΟΥΛΑΣ 1900   1:45:48.594 6:56:13.400
62 MEN Male   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΛΙΟΥΓΟΥΡΙΔΗΣ 1900   1:42:58.820 6:59:18.597
63 MEN Male   ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ 1900   1:42:53.84 6:59:20.44
64   Male   ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΒΕΚΙΛΗΣ 2014   1:50:10.484 6:59:22.647
65   Male   ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΟΥΡΓΑΣ 2014   1:53:46.474 6:59:33.314
66 MEN Male   YIORGOS FOLTOPOULOS 1900 RODOPI ADVENDURUN - ΣΔΥΘ 1:56:4.614 7:1:58.944
67 MEN Male   ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΣΑΝΤΑΣ 1900 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:55:51.4 7:2:6.384
68 MEN Male   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΓΛΕΜΕΖΗΣ 1900   2:4:36.894 7:2:39.290
69   Male   ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ 2014   1:51:47.140 7:4:28.830
70 MEN Male   ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ 1900   1:49:33.210 7:8:5.624
71 MEN Male   AΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΩΤΗΣ 1900   1:43:33.97 7:14:40.987
72 Women Female   ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΡΕΤΟΥ 1900   1:58:26.784 7:18:30.574
73 M SEN Male   ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΚΟΡΔΑΣ 1900   1:47:3.844 7:19:6.777
74 M SEN Male   ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΙΚΙΑΔΗΣ 1900 KASSIOSDIAS 1:49:27.474 7:24:24.77
75 MEN Male   ΙΑΣΟΝΑΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ 1900 MUSCLEMANIA - 7:25:7.520
76 MEN Male   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΥΠΑΛΟΣ 1900 ALL TERRAIN RUNNERS 2:0:0.804 7:25:14.627
77 MEN Male   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 1900 ΣΕΟ ΠΆΤΡΑΣ 1:49:53.444 7:27:11.160
78 M SEN Male   GEORGE BROUKAKIS 1900 THE WATERMILL CENTER 1:50:28.627 7:28:12.784
79 M SEN Male   ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ 1900 MUSCELMANIA RUNNERS 1:51:52.47 7:28:47.247
80 MEN Male   ΜΠΑΜΠΗΣ ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ 1900 ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ 1:51:41.154 7:29:29.800
81 M SEN Male   ΛΟΥΚΑΣ ΚΟΥΜΕΡΤΑΣ 1900 LCBT TRC 2:20:13.477 7:30:39.470
82 M SEN Male   ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΡΙΜΙΑΓΚΟΣ 1900 ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 1:55:4.687 7:39:23.37
83 M SEN Male   ΧΑΡΙΤΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ 1900 ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΔΕΗ 2:4:6.804 7:50:46.907
84   Male   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΕΓΚΑΣ 2014   2:8:47.754 7:50:47.284
85 MEN Male   ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ 1900   2:3:23.570 7:56:23.314
86   Male   ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΗΣ 2014   2:3:19.70 7:59:8.210
87 MEN Male   ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΛΑΧΟΣ 1900   1:43:24.657 8:0:50.990
88 MEN Male   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1900   1:59:27.244 8:3:29.434
89 MEN Male   ΜΑΡΚΟΣ ΖΩΡΖΟΣ 1900 CORFU MOUNTAIN TRAIL 2:20:45.17 8:53:17.947
90 M SEN Male   ΝΑΤΑΛΙΟΣ ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ 1900 LCBT TRC 2:20:19.414 8:53:17.950
91 MEN Male   ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΡΜΑΚΗΣ DNF 1900   1:6:36.307 -
92   Male   THOMAS DOMAZEVIC !! 2014   1:32:33.84 -
93 M VET Male   ΝΙΚΟΛΑΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ 2014   1:37:40.844 -
94 M SEN Male   ΠΑΥΛΟΣ ΤΥΠΟΣ !! 1900 ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ 1:38:45.584 -
95 MEN Male   ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΛΛΙΝΤΕΡΑΚΗΣ DNF 1900   1:46:24.360 -
96 M SEN Male   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΤΣΗΣ DNF 1900 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗΣ 1:51:42.704 -
97 MEN Male   ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΓΩΝΑΣ 1900   2:9:8.457 -

-

  

 

 

 

 

 
 
 
 

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι

Αποτελέσματα