Τεχνολογία & Μαζικά Δρομικά Γεγονότα" είναι το θέμα του φετινού, 13ου στη σειρά, Συμπόσιου Μαραθωνίων Δρόμων AIMS που διοργανώνεται με την ευκαιρία του Αυθεντικού Μαραθωνίου της Αθήνας.

Ο Αυθεντικός Μαραθώνιος της Αθήνας είναι η μεγαλύτερη αθλητική γιορτή που διαδραματίζεται στη χώρα μας. Κάθε χρόνο οι συμμετοχές αυξάνονται σε όλα τα δρομικά γεγονότα που συμπεριλαμβάνονται στο πρόγραμμα του και μαζί αυξάνονται και οι ανάγκες που υπάρχουν ώστε να κυλήσουν όλα ομαλά.

Τεράστια είναι η συμμετοχή των συλλόγων της Ελληνικής Ομοσπονδίας Συλλόγων Λαϊκού Μαζικού Αθλητισμού και Υπεραποστάσεων (ΕΟΣΛΜΑ-Υ), στις εκδηλώσεις του 37ου Αυθεντικού Μαραθωνίου Αθηνών 2019 «Γρηγόρης Λαμπράκης».

Με μεγάλη επιτυχία, και με τη συμμετοχή εκατοντάδων Σερραίων, ολοκληρώθηκε την Κυριακή, 3 Νοεμβρίου, ο 35ος Γύρος της Πόλης των Σερρών, που διοργανώθηκε απ' την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Μακεδονίας-Θράκης, σε συνεργασία με το Δήμο Σερρών.

 

Με σύνθημά τους το «Αγάπα το περιβάλλον, περιβάλλει ό,τι αγαπάς», και έχοντας ως σύμμαχό τους τον καιρό, μικροί και μεγάλοι δρομείς ξεκίνησαν απ' την Πλατεία Ελευθερίας και έτρεξαν με την ψυχή τους, απολαμβάνοντας μια γιορτή του αθλητισμού και του περιβάλλοντος.

 

Στον αγώνα, δυναμικό «παρών» έδωσαν η Δημοτική Αρχή και το Δημοτικό Συμβούλιο Σερρών, με πρώτο το Δήμαρχο, Αλέξανδρο Χρυσάφη, και πολλούς Δημοτικούς Συμβούλους, ο οποίοι με τη συμμετοχή τους έδειξαν το έμπρακτο ενδιαφέρον τους για τη στήριξη του θεσμού.

 

 

 

Οι αθλητές που αγωνίστηκαν στον 35ο Γύρο, χωρίστηκαν σε τέσσερις διαφορετικές κατηγορίες:

 

1) Ειδική κατηγορία . Άτομα με αναπηρία –αθλητές κατηγορίας special Olympics 300 μ.

 

            2) Για μαθητές – τριες Δημοτικών Σχολείων 1.500 μ

 

3) Για μαθητές – τριες Γυμνασίων 2.500 μ

 

4) Για μαθητές – τριες Λυκείων & μεγαλύτερους-ρες 5.000 μ

 

Παράλληλα με τον 35ο Γύρο, στην Πλατεία Ελευθερίας φιλοξενήθηκε η δράση «Λούνα Παρκ της Ανακύκλωσης», όπου, απ' τις 10:00 έως τις 14:00, οι μαθητές είχαν την ευκαιρία να μάθουν για τη σωστή ανακύκλωση βιωματικά και μέσω παιχνιδιών.

 

Σε δηλώσεις που έκανε στα ΜΜΕ για τον αγώνα, ο Δήμαρχος Σερρών, είπε (μεταξύ άλλων) τα εξής:

 

«Ο 35ος Γύρος είναι μια γιορτή για όλους τους Σερραίους. Μια γιορτή, στην οποία η συμμετοχή όλων των δημοτών - μικρών και μεγάλων - δίνει ένα στίγμα για το περιβάλλον, που περιβάλλει ό,τι αγαπάμε. Οι περισσότεροι απ' το Δημοτικό Συμβούλιο, συμμετέχουμε συμβολικά και ουσιαστικά σ' αυτόν τον αγώνα, σ' αυτήν τη γιορτή. Νομίζω ότι και ο καιρός, που βοηθάει σήμερα, και η μεγάλη παρουσία των συνδημοτών μου, μας δίνει όλους μια άλλη αίσθηση για το πώς λειτουγούμε και ως Δημοτική Αρχή, αλλά και ως πολίτες σε σχέση με το περιβάλλον. Η διοργάνωση, θα συνεχίζεται για πολλά χρόνια ακόμη και θα βελτιωθεί ακόμη πιο πολύ. Θέλω να την καταστήσουμε έναν θεσμό και να συμμετέχουν όχι μόνο Σερραίοι, αλλά και από άλλες περιοχές. Φυσικά, δεν είναι μόνο ο αγώνας, που έχει πολλές διαδρομές, αλλά είναι και όλα τα δρώμενα, που έχουν να κάνουν με το περιβάλλον. Όλες αυτές οι δράσεις ευασθητοποίησης, νομίζω ότι είναι απαραίτητες για να δώσουμε το στίγμα του μέλλοντος».

 

 

 

 

                                                                                                           Από το γραφείο τύπου

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

Rank Category Gender BIB Name Club finish
1 Α16-29 Male 578 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0:36:02
2 Α16-29 Male 35 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ   0:36:44
3 Α40-49 Male 307 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΥΒΑΣ   0:36:59
4 Α40-49 Male 143 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑΣ   0:38:15
5 Α30-39 Male 543 ΘΩΜΑΣ ΠΟΥΛΟΣ   0:38:19
6 Α40-49 Male 190 ΝΙΚΟΣ ΔΡΟΥΤΣΑΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:38:34
7 Α16-29 Male 119 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 0:38:49
8 Α40-49 Male 356 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:38:53
9 Α50-59 Male 511 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ RUNNERS TEAM 0:38:59
10 Α40-49 Male 59 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ   0:39:27
11 Α40-49 Male 55 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ   0:39:40
12 Α30-39 Male 208 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΟΤΟΣ   0:39:47
13 Α40-49 Male 421 ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΡΑΣ IKEA RUNNING TEAM 0:39:51
14 Α60-69 Male 634 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:39:53
15 Α40-49 Male 130 ΘΩΜΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ   0:39:52
16 Α40-49 Male 499 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΣ   0:40:05
17 Α16-29 Male 201 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΡΒΑΚΟΣ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 0:40:07
18 Α16-29 Male 612 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΠΥΡΗΣ   0:40:12
19 Α40-49 Male 358 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ   0:40:13
20 Α16-29 Male 664 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΑΛΜΥΡΟΣ 0:40:15
21 Α16-29 Male 37 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ   0:40:31
22 Α16-29 Male 487 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΣΔΥΑ 0:40:54
23 Α16-29 Male 268 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΟΥΛΗΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ RUNNERS TEAM 0:41:36
24 Γ16-29 Female 509 ΝΕΦΕΛΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   0:41:38
25 Α30-39 Male 75 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:41:47
26 Α40-49 Male 276 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ   0:41:48
27 Α30-39 Male 389 ΠΕΤΡΟΣ ΛΥΡΑΣ   0:41:54
28 Α50-59 Male 292 ΙΩΣΗΦ ΚΕΛΑΙΔΗΣ SANTA RUNNING TEAM 0:42:04
29 Α40-49 Male 554 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΤΣΙΛΚΑΣ   0:42:10
30 Α50-59 Male 643 MAREK BODZIONI ΑΠΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:42:15
31 Α40-49 Male 196 ΚΩΣΤΑΣ ΖΑΡΓΑΝΗΣ   0:42:22
32 Α40-49 Male 156 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ   0:42:40
33 Α50-59 Male 398 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ   0:42:40
34 Α30-39 Male 582 ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΩΤΑΣ   0:42:51
35 Α30-39 Male 587 ΜΑΡΙΟΣ ΦΛΩΡΑΣ   0:42:51
36 Α16-29 Male 469 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΝΑΣΙΟΥΛΑΣ   0:42:56
37 Α30-39 Male 29 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 0:42:58
38 Α40-49 Male 351 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΡΟΚΙΔΗΣ   0:43:00
39 Α40-49 Male 140 ΝΙΚΟΣ ΓΚΟΚΑΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:43:05
40 Α40-49 Male 112 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   0:43:08
41 Γ16-29 Female 172 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ   0:43:08
42 Γ16-29 Female 132 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΙΑΡΕΝΗ   0:43:22
43 Α30-39 Male 537 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΤΕΡΟΥΔΗ MY ATLHLETE/ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:43:29
44 Α16-29 Male 601 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΟΤΙΔΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:43:33
45 Α40-49 Male 564 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΑΖΕΛΟΣ ΣΔΥΑ 0:43:43
46 Α40-49 Male 681 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΛΟΣ   0:43:53
47 Α50-59 Male 580 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ   0:43:54
48 Α40-49 Male 295 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ   0:43:59
49 Α16-29 Male 627 ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ   0:44:18
50 Α40-49 Male 74 ΝΙΚΟΣ ΑΡΜΕΝΗΣ MARATHON TEAM POLYZOU 0:44:18
51 Γ30-39 Female 144 ΜΑΡΙΑ ΓΚΟΥΡΛΑ   0:44:30
52 Α40-49 Male 444 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΣΛΗΣ   0:44:34
53 Α30-39 Male 588 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΡΡΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 0:44:38
54 Α40-49 Male 516 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΒ 0:44:38
55 Α40-49 Male 101 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ ΟΡΣΙΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 0:44:48
56 Α30-39 Male 270 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΗΣ   0:45:03
57 Α30-39 Male 65 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ RUN& FUN NEW BLOOD 0:45:09
58 Α40-49 Male 5 AMARCIO CABUGA PILIPINAS RUNNING TEAM 0:45:12
59 Γ40-49 Female 493 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ   0:45:15
60 Α16-29 Male 467 MATEO NAKA Γ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:45:20
61 Α40-49 Male 703 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ RUN &FUN 0:45:29
62 Α40-49 Male 226 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΑΚΟΥΖΙΝΟΣ   0:45:31
63 Α50-59 Female 661 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:45:47
64 Α30-39 Male 711 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΟΣ   0:45:56
65 Α>70 Male 442 ΠΑΥΛΟΣ ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:45:58
66 Α30-39 Male 570 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΓΚΟΥΡΙΔΗΣ   0:46:00
67 Α40-49 Male 36 ΘΟΔΩΡΟΣ ΑΛΕΞΗΣ   0:46:04
68 Α40-49 Male 476 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΝΟΥΣΙΑΣ   0:46:11
69 Α30-39 Male 217 ΜΙΧΑΗΛ ΙΑΤΡΟΥ   0:46:19
70 Α16-29 Male 216 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΘΩΜΑΤΟΣ ROMAS SPORT TRAINING 0:46:23
71 Α40-49 Male 85 ΝΙΚΟΣ ΒΑΡΒΑΡΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:46:25
72 Α16-29 Male 586 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ   0:46:27
73 Α50-59 Male 595 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΨΑΣ   0:46:28
74 Γ30-39 Female 285 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ   0:46:30
75 Α40-49 Male 203 ΣΩΤΗΡΗΣ ΖΕΡΒΕΑΣ   0:46:37
76 Α40-49 Male 531 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΠΑΣ   0:46:41
77 Α60-69 Male 431 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΣΕΒΑΣ 0:46:53
78 Α40-49 Male 147 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ   0:47:01
79 Α40-49 Male 396 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΠΑΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 0:47:12
80 Α30-39 Male 301 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΛΩΝΑΡΗΣ   0:47:27
81 Α40-49 Male 650 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΣΑΦΑΝΣ 0:47:27
82 Α50-59 Male 486 ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ   0:47:27
83 Α16-29 Male 738 ΓΙΩΡΓΟΣ ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ   0:47:30
84 Α40-49 Male 245 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ   0:47:37
85 Α40-49 Male 46 ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   0:47:37
86 Γ16-29 Female 165 ΔΑΝΑΗ ΔΗΜΑΚΟΥ   0:47:48
87 Α40-49 Male 608 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΑΝΟΣ   0:47:54
88 Γ50-59 Female 644 ΚΑΥΡΚΟ ΤΑΒΑΤΑ RUN FOREVER 0:47:55
89 Α50-59 Male 674 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:47:58
90 Α30-39 Male 459 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΤΣΗΣ   0:48:03
91 Α16-29 Male 665 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ   0:48:13
92 Α40-49 Male 599 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΕΝΤΖΟΣ   0:48:14
93 Α30-39 Male 579 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ   0:48:29
94 Α40-49 Male 637 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ 0:48:35
95 Α16-29 Male 76 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ Γ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:48:37
96 Α50-59 Male 336 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ   0:48:41
97 Α16-29 Male 623 ΦΩΤΙΟΣ ΣΤΑΤΗΡΗΣ   0:48:43
98 Α50-59 Male 352 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:48:44
99 Α16-29 Male 700 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ PIANO PLUS FESTIVAL 0:48:47
100 Α50-59 Male 484 ΚΩΣΤΑΣ ΝΤΟΜΑΛΗΣ   0:48:49
101 Α60-69 Male 192 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:48:59
102 Α16-29 Male 583 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΒΒΑΚΗΣ   0:49:01
103 Α16-29 Male 202 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΕΡΒΑΣ   0:49:06
104 Α40-49 Male 512 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ MY ATHLETES 0:49:12
105 Α50-59 Male 706 ΒΛΑΣΗΣ ΦΙΛΗΣ ΑΘΙΚΙΑ 0:49:17
106 Α40-49 Male 655 ΣΗΦΗΣ ΤΖΟΥΓΑΝΑΚΗΣ   0:49:17
107 Α30-39 Male 294 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΙΖΟΥΡΗΣ   0:49:18
108 Α40-49 Male 263 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ   0:49:21
109 Α16-29 Male 228 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ Γ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:49:24
110 Α50-59 Male 87 ΑΓΑΠΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 0:49:31
111 Α50-59 Male 420 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΣ IKEA RT 0:49:37
112 Α40-49 Male 613 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΥ ΣΑΠΠΑΖ 0:49:40
113 Α50-59 Male 122 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:49:41
114 Α30-39 Male 118 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ   0:49:54
115 Α16-29 Male 330 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΕΣ ADIDAS RUNNERS 0:49:56
116 Α40-49 Male 79 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΥΓΗΤΙΔΗΣ   0:50:01
117 Γ40-49 Female 600 ΑΝΝΑ ΣΚΕΥΗ   0:50:03
118 Α40-49 Male 521 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ   0:50:07
119 Α50-59 Male 236 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΖΗΣ BETTER PEOPLE 0:50:07
120 Α30-39 Male 168 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ   0:50:08
121 Α50-59 Male 367 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΒΡΑΝΟΣ   0:50:09
122 Γ40-49 Female 154 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΑΜΟΡΑΚΗ NOVASPORTS RUNNING 0:50:18
123 Α40-49 Male 606 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΟΥΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ   0:50:19
124 Α40-49 Male 68 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ   0:50:21
125 Α50-59 Male 108 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ   0:50:23
126 Α40-49 Male 565 ΧΑΡΗΣ ΡΑΛΛΙΟΣ   0:50:23
127 Α40-49 Male 626 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0:50:24
128 Α16-29 Male 287 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ   0:50:28
129 Α30-39 Male 450 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΕΡΤΣΟΣ   0:50:31
130 Α40-49 Male 709 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΛΙΠΑΚΗΣ   0:50:32
131 Α40-49 Male 559 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΣΑΠΠΑΖ 0:50:33
132 Α30-39 Male 576 Κ. ΜΑΛΑΜΗΣ   0:50:36
133 Α30-39 Male 3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ   0:50:40
134 Α16-29 Male 252 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   0:50:44
135 Γ16-29 Female 480 ΜΑΡΙΑ ΝΤΑΝΙΚΑ   0:50:54
136 Α40-49 Male 592 ΠΕΤΡΟΣ ΣΕΙΜΕΝΗΣ   0:50:57
137 Α16-29 Male 63 ΠΑΝΟΣ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ   0:51:04
138 Α60-69 Male 527 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗ 0:51:06
139 Α16-29 Male 419 ΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΣ   0:51:07
140 Α30-39 Male 238 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ADIDAS RUNNERS 0:51:08
141 Γ30-39 Female 309 ΜΑΡΙΑ ΚΟΝΙΔΑΡΗ   0:51:09
142 Α30-39 Male 318 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΡΕΣ   0:51:10
143 Α40-49 Male 648 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΣΙΟΥΛΗΣ   0:51:11
144 Γ40-49 Female 423 ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΜΟΛT ADIDAS RUNNERS 0:51:11
145 Α50-59 Male 18 BARRION MR ROMY PILIPINAS RUNNING TEAM 0:51:11
146 Γ16-29 Female 259 ΟΥΡΑΝΙΑ ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ   0:51:13
147 Α50-59 Male 585 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ   0:51:22
148 Α50-59 Male 735 ΠΑΝΑΦΙΩΤΗΣ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ 0:51:25
149 Γ16-29 Female 590 ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΒΑΡΝΑ SANTA RUNNING TEAM 0:51:28
150 Α30-39 Male 391 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΡΗΣ CUENTO RUNNING TEAM 0:51:30
151 Α30-39 Male 91 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ CUENTO RUNNING TEAM 0:51:30
152 Α50-59 Male 2 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΟΥΡΗΣ   0:51:42
153 Α50-59 Male 257 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:51:45
154 Γ40-49 Female 573 ΕΥΗ ΡΟΔΗ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:51:45
155 Α50-59 Male 479 ΠΕΤΡΟΣ ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΝΑΥΠΛΙΟ 0:51:49
156 Α40-49 Male 603 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΚΥΡΙΑΝΟΣ ΕΝΩΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ 0:51:55
157 Α50-59 Male 733 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   0:52:01
158 Α30-39 Male 440 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΛΙΟΥΚΑΣ   0:52:04
159 Α40-49 Male 243 ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ TNT RUNNING TEAM 0:52:04
160 Γ16-29 Female 677 ΑΛΙΣ ΤΣΑΓΑΝ   0:52:08
161 Α30-39 Male 264 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ ADIDAS RUNNERS 0:52:09
162 Α50-59 Male 52 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ   0:52:13
163 Α50-59 Male 360 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ   0:52:13
164 Γ40-49 Female 231 ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΑΝΤΖΗ   0:52:19
165 Α40-49 Male 474 ΛΑΜΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:52:22
166 Α40-49 Male 491 ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΥΡΑΗΛΟΓΛΟΥ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:52:25
167 Α16-29 Male 324 ΦΩΤΗΣ ΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ   0:52:25
168 Α40-49 Male 62 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ   0:52:27
169 Α40-49 Male 328 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΓΙΟΥΣ   0:52:30
170 Α40-49 Male 21 JOHNY PACPACO   0:52:31
171 Α50-59 Male 137 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΚΙΚΑΣ   0:52:33
172 Α50-59 Male 385 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ   0:52:33
173 Γ30-39 Female 636 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΙΔΕΡΗ IBM CLUB 0:52:34
174 Α16-29 Male 128 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:52:35
175 Α30-39 Male η ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΣΙΚΛΗΣ   0:52:37
176 Α50-59 Male 94 ΗΛΙΑΣ ΒΛΑΣΣΗΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:52:41
177 Α16-29 Male 279 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΡΑΚΗΣ   0:52:44
178 Α40-49 Male 23 VALENTIN VASILE ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:52:46
179 Γ16-29 Female 249 ΣΕΒΑΣΤΗ ΚΑΠΟΤΑ RUN &FUN 0:52:46
180 Α60-69 Male 404 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ   0:52:46
181 Α60-69 Male 368 ΣΑΚΗΣ ΛΑΓΙΟΣ   0:52:49
182 Α50-59 Male 704 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΣΥΛΛ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΔ ΚΡΗΤΗΣ 0:52:52
183 Α30-39 Male 151 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ   0:52:57
184 Γ30-39 Female 392 ΔΑΝΑΗ ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ PAO MASTERS 0:53:07
185 Α40-49 Male 47 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   0:53:07
186 Α30-39 Male 678 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΑΚΑΣ ΚΡΑΤΣ 0:53:08
187 Α16-29 Male 501 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ Γ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:53:10
188 Α16-29 Male 610 ΕΡΓΚΙ ΣΠΑΧΟ Γ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:53:10
189 Α16-29 Male 83 ΝΑΝΤΙΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ADIDAS RUNNERS 0:53:17
190 Α30-39 Male 253 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ   0:53:20
191 Α16-29 Male 477 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΝΤΑΒΟΣ Γ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:53:23
192 Α30-39 Male 390 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΙΣΜΑΖΗΣ ADIDAS RUNNERS 0:53:24
193 Α40-49 Male 685 ΝΤΑΝΙΕΛ ΤΣΕΓΚΛΑΖ   0:53:24
194 Γ16-29 Female 129 ΑΘΗΝΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ   0:53:27
195 Α40-49 Male 232 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΕΜΟΣ ADIDAS RUNNERS 0:53:28
196 Α16-29 Male 149 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ   0:53:31
197 Α40-49 Male 163 ΡΑΦΑΗΛ ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:53:37
198 Α40-49 Male 34 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ CHIOS RUNNING 0:53:42
199 Α16-29 Male 707 ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ CHIOS RUNNING 0:53:42
200 Γ16-29 Female 315 ΜΑΡΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ   0:53:42
201 Α30-39 Male 51 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ   0:53:47
202 Γ40-49 Female 73 ΕΛΕΝΗ ΑΡΜΑΟΥ   0:53:56
203 A30-39 Male 504 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ   0:53:57
204 Α16-29 Male 204 ΒΙΚΤΩΡ ΖΕΡΚΕΛΙΔΗΣ BULLET CLUB 4 LIFE 0:54:06
205 Α40-49 Male 233 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ   0:54:09
206 Α40-49 Male 22 ROY SORIOSO PILIPINAS RUNNING TEAM 0:54:11
207 Α16-29 Male 311 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΙΟΛΑΙΜΑΚΗΣ GLADIATORS FITNESS BOY 0:54:13
208 Γ40-49 Female 566 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ   0:54:14
209 Α40-49 Male 410 ΝΙΚΟΣ ΜΑΧΑΙΡΑΣ NOVASPORTS RUNNING 0:54:15
210 Α40-49 Male 687 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΕΜΠΕΡΑΣ   0:54:18
211 Α60-69 Male 314 ΗΛΙΑΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ   0:54:19
212 Α60-69 Male 555 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΤΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 0:54:29
213 Α30-39 Male 278 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΗΣ   0:54:32
214 Α30-39 Male 77 ΚΩΣΤΑΣ ΑΣΠΡΟΥΛΑΚΗΣ   0:54:33
215 Α60-69 Male 15 MON LUMABAN PILIPINAS RUNNING TEAM 0:54:39
216 Α30-39 Male 127 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΙΑΝΝΙΚΙΟΣ   0:54:40
217 Α>70 Male 562 ΑΛΕΚΟΣ ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:54:44
218 Α40-49 Male 428 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΛΙΝΟΣ   0:54:47
219 Γ40-49 Female 724 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:54:51
220 Α16-29 Male 282 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΗΣ Γ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:55:10
221 Α40-49 Male 284 ΛΑΖΑΡΗΣ ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ   0:55:16
222 Γ16-29 Female 167 ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΙΣΚΙΔΟΥ   0:55:18
223 Α16-29 Male 113 ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΑΝΟΣ   0:55:20
224 Γ16-29 Female 722 ΜΕΡΤΙΛΑ ΧΑΚΑ   0:55:22
225 Α50-59 Male 436 ΘΟΔΩΡΟΣ ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ   0:55:30
226 Α40-49 Male 552 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΠΕΡΟΣ   0:55:31
227 ALL Female 223 ΗΡΩ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ   0:55:31
228 Α30-39 Male 40 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΤΟΓΛΟΥ   0:55:31
229 Α30-39 Male 291 ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ ΚΕΚΑΤΟΣ ADIDAS RUNNERS 0:55:33
230 Α30-39 Male 369 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΛΑΔΙΚΟΣ   0:55:40
231 Α30-39 Male 335 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΕΝΩΣΗ ΚΡΗΤΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 0:55:46
232 Α40-49 Male 489 ΜΠΑΜΠΗΣ ΞΥΡΑΦΗΣ   0:55:50
233 Α40-49 Male 438 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ   0:55:52
234 Α60-69 Male 472 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΑΣ   0:55:54
235 Α50-59 Male 386 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΓΟΥΡΑΣ   0:55:58
236 Α30-39 Male 439 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΣ   0:56:10
237 Γ30-39 Female 379 ΜΑΡΙΑ ΛΕΥΚΑΔΙΤΗ   0:56:10
238 Α40-49 Male 625 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ   0:56:18
239 Α40-49 Male 194 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΤΑΞΙΑΣ   0:56:19
240 Α30-39 Male 67 ΧΑΡΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ   0:56:23
241 Α16-29 Male 274 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ   0:56:24
242 Α50-59 Male 267 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ   0:56:26
243 Α16-29 Male 42 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ   0:56:38
244 Α50-59 Male 43 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ   0:56:38
245 Α40-49 Male 457 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΣΙΟΣ   0:56:42
246 Γ50-59 Female 6 MA.FE CABUGA PILIPINAS RUNNING TEAM 0:56:46
247 Α60-69 Male 343 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:56:59
248 Α30-39 Male 54 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΝΘΗΣ   0:57:00
249 Γ40-49 Female 737 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΨΑΡΡΟΥ   0:57:01
250 Α50-59 Male 619 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΠΟΛΑΣ   0:57:05
251 Α40-49 Male 506 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ   0:57:08
252 Α50-59 Male 361 ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ   0:57:09
253 Α16-29 Male 133 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΔΑΡΑΚΟΣ 4Ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ 0:57:13
254 Α60-69 Male 13 HASSAN KISKI   0:57:14
255 Γ30-39 Female 400 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗ   0:57:14
256 ALL Male 743 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΛΕΙΣΑΡΧΑΚΗΣ   0:57:17
257 ALL Male 741 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ   0:57:18
258 Α50-59 Male 546 ΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ   0:57:20
259 Α30-39 Male 290 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ   0:57:20
260 Α30-39 Male 303 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΛΑΡΕΤΑΚΗΣ CUENTO RUNNING TEAM 0:57:23
261 Α16-29 Male 597 ΘΩΜΑΣ ΣΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ   0:57:25
262 Α30-39 Male 666 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΛΙΑΣ EMPIRE FITNESS 0:57:27
263 Α50-59 Male 88 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ   0:57:27
264 Α40-49 Male 406 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΟΥΛΗΣ   0:57:38
265 Γ40-49 Female 215 ΝΤΟΡΟΤΑ ΣΟΥΚΟΤΣ.   0:57:40
266 Α60-69 Male 178 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:57:48
267 Α30-39 Male 393 ΣΤΑΘΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 4Ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ 0:57:50
268 Α40-49 Male 227 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   0:57:51
269 Γ40-49 Female 670 ΤΖΙΝΑ ΤΟΥΡΓΙΔΑ SKY WOMAN RUNNER 0:57:53
270 Γ16-29 Female 395 ΕΛΕΝΗ ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ   0:57:58
271 Α60-69 Male 470 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΑΣΙΟΥΛΑΣ 4Ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ 0:57:59
272 Α50-59 Male 325 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΤΣΙΚΟΣ   0:58:01
273 Α40-49 Male 169 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ   0:58:02
274 Γ40-49 Female 560 ΜΑΡΙΑ ΠΟΥΝΗ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:58:02
275 Α50-59 Male 254 ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ   0:58:02
276 Α60-69 Male 181 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ   0:58:03
277 Α16-29 Male 558 ΣΑΒΒΑΣ ΠΛΥΤΑΡΙΑΣ 4Ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ 0:58:04
278 Α40-49 Male 540 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ   0:58:09
279 Α16-29 Male 465 ΘΟΥΚΙΔΙΔΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ   0:58:11
280 Α16-29 Male 725 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ   0:58:13
281 Α30-39 Male 434 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥΧΛΗΣ   0:58:14
282 A40-49 Male 697 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΙΤΟΣ   0:58:21
283 Α50-59 Male 496 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ ΣΔΥΠ 0:58:35
284 Α60-69 Male 598 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:58:39
285 Α50-59 Male 281 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΡΗΣ   0:58:41
286 Α40-49 Male 12 SEDDIGHEH JAFARI SANTA RUNNING TEAM 0:58:44
287 Α40-49 Male 669 ΧΑΡΑ ΤΟΥΡΑΤΖΩΦ   0:58:44
288 Α40-49 Male 27 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ   0:58:52
289 Α40-49 Male 736 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΨΑΡΡΕΑΣ   0:59:01
290 Γ16-29 Female 705 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΙΛΗ ΑΘΙΚΙΑ 0:59:06
291 A40-49 Male 645 ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΑΓΚΑΣ   0:59:14
292 Α40-49 Male 218 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΓΓΛΕΖΑΚΗΣ CUENTO RUNNING TEAM 0:59:18
293 Α16-29 Male 187 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΡΑΚΟΣ 4Ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ 0:59:23
294 Α16-29 Male 522 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ   0:59:26
295 Α50-59 Male 713 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΟΥΚΑΣ   0:59:31
296 Α50-59 Male 407 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΜΙΓΙΑΝΝΗΣ   0:59:32
297 Α50-59 Male 4 ΝΙΚΟΣ ΖΑΠΠΑΣ   0:59:34
298 Α30-39 Male 350 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΙΘΥΜΟΣ EMPIRE FITNESS 0:59:38
299 Α16-29 Male 581 ΣΤΑΥΡΟΣ ΡΟΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ   0:59:41
300 Γ30-39 Female 717 ΞΑΝΘΗ ΦΡΑΓΚΟΥ   0:59:43
301 Α50-59 Male 326 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΒΕΛΑΣ   0:59:44
302 Γ40-49 Female 732 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗ   0:59:57
303 Α30-39 Male 720 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΡΥΓΟΥΔΑΚΗΣ   1:00:01
304 Α60-69 Male 9 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΒΙΤΣΑΡΑΣ INDIVIDUAL 1:00:05
305 Α30-39 Male 683 ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΜΗΣ   1:00:09
306 Α60-69 Male 563 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ   1:00:13
307 Α50-59 Male 258 ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ   1:00:15
308 Α60-69 Male 230 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ   1:00:21
309 Α50-59 Male 237 ΑΝΔ. ΜΑΝΟΥΣΟΣ   1:00:24
310 Α30-39 Male 220 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΙΩΑΝΝΟΥ   1:00:27
311 Α30-39 Male 198 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ   1:00:30
312 Α16-29 Male 300 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΕΙΣΑΡΧΑΚΗΣ ΣΥΛ. ΚΡΗΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ 1:00:30
313 Α50-59 Male 265 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ   1:00:33
314 Α50-59 Male 388 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΥΚΟΥΔΗΣ   1:00:33
315 Α30-39 Male 280 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΤΡΗΣ   1:00:40
316 Α16-29 Male 412 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΠΕΤΗΣ   1:00:47
317 Α40-49 Male 481 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΑΣΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:00:51
318 Α50-59 Male 99 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:00:51
319 Α60-69 Male 58 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ   1:00:56
320 Α50-59 Male 663 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΙΜΙΟΥ   1:00:57
321 Α30-39 Male 401 ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΓΛΗΣ   1:01:00
322 Α40-49 Male 433 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥΤΕΒΕΛΗΣ   1:01:01
323 Α50-59 Male 60 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ   1:01:12
324 Α50-59 Male 455 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΙΤΣΙΚΑΣ   1:01:20
325 Α16-29 Male 299 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΛΕΙΣΑΡΧΑΚΗΣ   1:01:23
326 Γ50-59 Female 394 ΑΝΝΑ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ MARATHON TEAM 1:01:24
327 Α30-39 Male 96 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ   1:01:24
328 Γ30-39 Female 712 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΦΛΩΡΟΥ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 1:01:32
329 Α30-39 Male 453 ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΠΙΣΤΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ   1:01:36
330 Α50-59 Male 517 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1:01:36
331 Γ50-59 Female 205 ΜΕΝΙΑ ΖΕΥΚΙΛΗ MARATHON TEAM 1:01:41
332 Γ16-29 Female 381 ΜΑΡΙΑ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ   1:01:46
333 Α50-59 Male 593 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΕΡΕΝΤΕΛΛΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:01:56
334 Α30-39 Male 334 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΚΙΟΣ   1:01:57
335 Α16-29 Male 155 ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΑΝΔΑΡΑΣ CHIOS RUNNING 1:01:58
336 Α40-49 Male 676 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ   1:02:01
337 Γ40-49 Female 682 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΑΜΗ   1:02:05
338 Α30-39 Male 523 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   1:02:06
339 Α60-69 Male 571 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΩΚΑΣ   1:02:14
340 Γ16-29 Female 221 ΑΝΝΑ ΚΑΒΒΑΔΑ   1:02:21
341 Γ16-29 Female 339 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ   1:02:23
342 Α50-59 Male 451 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΕΣΗΣ ΣΔΥΑ 1:02:28
343 Α40-49 Male 125 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   1:02:30
344 Γ40-49 Female 180 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:02:43
345 Α40-49 Male 235 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΟΥΛΟΥΤΣΗΣ   1:02:46
346 Α40-49 Male 255 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ   1:02:46
347 Α16-29 Male 162 ΝΙΚΟΛΑΣ ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ   1:02:59
348 Α40-49 Male 289 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 1:02:59
349 Α40-49 Male 461 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ   1:02:59
350 Α50-59 Male 286 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ SANTA RUNNING TEAM 1:03:01
351 Α40-49 Male 424 ΚΩΣΤΑΣ ΜΟΝΟΧΟΛΙΑΣ   1:03:04
352 Α50-59 Male 64 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΑΣ   1:03:07
353 Γ40-49 Female 621 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΤΑΣΙΝΟΥ   1:03:27
354 Α50-59 Male 723 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ   1:03:42
355 Γ16-29 Female 116 ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 1:03:54
356 Α40-49 Male 191 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ   1:03:59
357 Α40-49 Male 488 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΞΕΦΤΕΡΗΣ   1:04:05
358 Α40-49 Male 306 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΛΟΒΟΣ   1:04:09
359 Α40-49 Male 110 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ   1:04:10
360 Α50-59 Male 1 GILLES BACOBARTEILLE   1:04:15
361 Α30-39 Male 302 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΗΣ   1:04:17
362 Α30-39 Male 366 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ   1:04:18
363 Γ40-49 Female 492 ΜΕΡΟΠΗ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ   1:04:23
364 Α40-49 Male 542 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ   1:04:36
365 Γ>60 Female 359 ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ   1:04:37
366 Α40-49 Male 456 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ   1:04:37
367 Γ30-39 Female 718 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΔΕΜΕΡΟΥΤΗ   1:04:37
368 Α30-39 Male 293 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΑΜΟΣ   1:04:50
369 Α50-59 Male 89 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ADIDAS RUNNERS 1:04:56
370 Γ40-49 Female 731 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΡΙΣΟΦΟΡΙΔΟΥ ADIDAS RUNNERS 1:04:57
371 Α40-49 Male 426 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 1:04:58
372 A30-39 Male 234 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ   1:05:48
373 Α50-59 Male 699 ΤΑΣΟΣ ΚΑΣΤΟΡΑΣ   1:05:10
374 Α30-39 Male 81 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΑΣ DIADRASIS 1:05:25
375 Γ50-59 Female 16 HERVA MANALOTO   1:05:26
376 Α30-39 Male 418 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ   1:05:27
377 Α50-59 Male 556 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:05:33
378 Α40-49 Male 698 ΘΟΔΩΡΟΣ ΤΣΙΩΚΟΣ   1:05:43
379 Γ50-59 Female 539 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΤΣΟΥΛΕ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 1:05:44
380 Α40-49 Male 184 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΟΥΙΤΣΗΣ   1:05:47
381 Α30-39 Male 405 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ   1:05:54
382 Α40-49 Male 95 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΣΣΗΣ ΣΥΛ. ΚΡΗΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ 1:06:13
383 Γ40-49 Female 641 ΕΙΡΗΝΗ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ   1:06:18
384 Α16-29 Male 10 ΠΤΙΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   1:06:22
385 Α>70 Male 690 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΣΙΓΑΡΑΣ   1:06:32
386 Γ40-49 Female 413 ΦΑΝΗ ΜΗΤΙΛΗΝΟΥ   1:06:39
387 Α50-59 Male 312 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ   1:06:40
388 Α16-29 Male 638 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ AMORGOS TEAM 1:06:47
389 Γ50-59 Female 609 ΑΝΘΗ ΣΠΑΝΟΥ   1:06:48
390 Α>70 Male 568 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΕΙΖΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:06:49
391 Γ50-59 Female 530 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΟΥΤΣΗ   1:06:49
392 Α50-59 Male 536 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΣΧΟΣ   1:06:50
393 Α>70 Male 195 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΡΓΑΝΗΣ   1:06:52
394 Α16-29 Male 589 ΜΑΡΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΧΙΝΗΣ   1:07:07
395 Γ30-39 Female 567 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΑΧΣΑΝΙΔΗ   1:07:14
396 Α40-49 Male 17 ΚΩΣΤΑΣ ΑΞΑΡΙΔΗΣ   1:07:15
397 Α50-59 Male 375 ΦΩΤΙΟΣ ΛΕΒΕΝΤΟΥΔΗΣ   1:07:22
398 Α50-59 Male 430 ΦΙΛΛΙΠΟΣ ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ   1:07:24
399 Α16-29 Male 197 ΣΠΥΡΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ   1:07:47
400 Α30-39 Male 383 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΙΟΥΤΑΣ   1:07:52
401 Α40-49 Male 524 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ   1:08:13
402 Α50-59 Male 417 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΣΔΥΑ 1:08:14
403 Α16-29 Male 256 ΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ   1:08:25
404 Α60-69 Male 617 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:08:59
405 Γ16-29 Female 534 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΡΛΙΑΡΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ   1:09:08
406 Α40-49 Male 374 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1:09:08
407 Α60-69 Male 93 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΣΣΕΡΟΣ ΣΔΥΠ 1:09:19
408 Α30-39 Male 719 ΜΑΝΟΣ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ   1:09:24
409 Α>70 Male 653 ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:10:28
410 Α>70 Male 246 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΟΥΝΑΣ   1:11:09
411 Α60-69 Male 548 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1:11:21
412 Α50-59 Male 107 ΓΡΩΤΓΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ   1:11:23
413 Α60-69 Male 525 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 1:11:44
414 Α40-49 Male 500 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΟΥ   1:11:49
415 Α60-69 Male 150 ΚΩΣΤΑΣ ΓΡΥΜΑΝΗΣ   1:11:53
416 Γ50-59 Female 189 ΡΕΓΓΙΝΑ ΔΡΟΥΓΑ   1:11:55
417 Γ50-59 Female 694 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΠΑΡΗ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:11:58
418 Α40-49 Male 615 ΣΤΑΦΑΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ   1:12:20
419 Α16-29 Male 157 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Γ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 1:12:38
420 Α60-69 Male 98 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ   1:12:56
421 Α16-29 Male 672 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 4Ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ 1:13:05
422 Γ16-29 Female 591 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΖΙΩΡΑ   1:13:17
423 Γ16-29 Female 659 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΗΓΑΝΗ   1:13:19
424 Γ50-59 Female 520 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ   1:13:58
425 Α40-49 Male 92 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΕΛΜΟΣ   1:14:16
426 Α30-39 Male 649 ΚΟΣΜΑΣ ΤΕΚΕΛΙΔΗΣ   1:14:17
427 Γ16-29 Female 224 ΕΛΕΝΗ ΚΑΒΟΥΡΑ   1:14:21
428 Γ30-39 Female 432 ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΡΤΟΥ   1:15:49
429 Α16-29 Female 577 Λ. ΜΑΛΑΜΗ   1:16:20
430 Α40-49 Male 50 ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ   1:16:22
431 A30-39 Male 242 ΓΙΟΩΡΓΟΣ ΚΑΛΠΙΤΖΗΣ   1:16:32
432 Γ40-49 Female 247 ΦΑΙΔΡΑ ΚΑΠΕΡΝΑΡΟΥ   1:16:47
433 Α60-69 Male 225 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΝΟΣ KATAKRUM 1:16:50
434 Α16-29 Male 662 ΦΩΤΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ   1:16:51
435 Γ>60 Female 660 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΗΓΑΝΗ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:16:54
436 Γ40-49 Female 502 ΑΝΘΗ ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1:17:05
437 Α60-69 Male 414 ΣΠΥΡΟΣ ΜΗΤΣΕΑΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 1:18:24
438 Α50-59 Male 471 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΙΕΡΗ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 1:18:25
439 Γ30-39 Female 7 LIEZEL CARTADO   1:18:31
440 Α>70 Male 614 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:18:49
441 Α>70 Male 66 ΜΑΡΚΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ   1:19:15
442 Α30-39 Male 28 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ   1:19:54
443 Α40-49 Male 435 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΡΟΣ   1:20:09
444 Α50-59 Male 382 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΙΑΝΕΡΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:20:11
445 Α40-49 Male 667 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ   1:26:56
446 Α40-49 Male 574 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΙΩΑΝΝΟΥ   1:27:07
447 Α16-29 Male 673 ΜΑΡΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 4Ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ 1:28:11
448 ALL Male 742 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ   1:33:04
449 Γ16-29 Female 679 ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΚΙΡΗ ΣΥΛ. ΚΡΗΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ 1:39:41
450 Α40-49 Male 605 ΗΛΙΑΣ ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ DNF THE DALTONS 3:35:10

 

Μετά τη Λάρισα, τα Βίκος Street Relays παραμένουν στη Θεσσαλία και θα συνεχίσουν στα πανέμορφα Τρίκαλα, την Κυριακή 10 Νοεμβρίου στις 18:00, στην κεντρική πλατεία της πόλης.

Skyros Run 2020

Ιούνιος 13, 2020

Η οργανωτική επιτροπή ανακοίνωσε την ημερομηνία διεξαγωγής του 3ου Skyros Run που είναι η 13η Ιουνίου του 2020.

Ένα υπέροχο βίντεο με στιγμές από την διοργάνωση του 2019 έδωσε στη δημοσιότητα το Skyros Run, με τον προγραμματισμό για την διοργάνωση του 2020 να έχει ήδη ξεκινήσει.

Σε συνέχεια της ενημέρωσης που είχε γίνει κατά την έναρξη των εγγραφών και με την ευκαιρεία που έχουν αρχίσει να αποστέλλονται τα email με τους αριθμούς συμμετοχής,  υπενθυμίζουμε στα μέλη μας ότι θα πρέπει να παραλάβουν οι ίδιοι τον αριθμό και το υλικό συμμετοχής τους ατομικά από το Κέντρο Εγγραφών της Διοργάνωσης στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΑΛΗΡΟΥ (ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ), τις ημέρες και ώρες λειτουργίας του για το κοινό.

 

Αποτελέσματα

Περισσότερα
 
 

Instagram Feed