Sport Event

Sport Event

Ο 2ος Νυχτερινός Ημιμαραθώνιος Πάτρας «ΦΑΝΗΣ ΤΣΙΜΙΓΚΑΤΟΣ», επιστρέφει για 2η χρονιά! Με τις εγγραφές να βλέπουν εκθετική άνοδο κάθε μέρα, οι πρώτες 1000 θέσεις έχουν ήδη καλυφθεί. Μην αργείς και εξασφάλισε τώρα την θέση σου για το μεγαλύτερο αθλητικό γεγονός της Πελοποννήσου, κάνοντας την εγγραφή σου εδώ:

https://event.athletopia.com/nychterinos-imimarathonios-patras 

Αυτή η διοργάνωση αθλητισμού και κοινωνικής δράσης θα λάβει χώρα στην Πάτρα την Κυριακή, 21 Οκτωβρίου 2023, με την εκκίνηση να δίνεται στις 19:00 στο Νότιο Πάρκο.

Οι συμμετέχοντες θα έχουν την ευκαιρία να ανακαλύψουν την πανέμορφη πόλη της Πάτρας σε μία επίπεδη, ασφάλτινη διαδρομή που διασχίζει το θαλάσσιο μέτωπο της πόλης εντός του αστικού ιστού. Με συνεχή οπτική επαφή με τη θάλασσα και τα ιστορικά κτίρια της περιοχής, όπως τον Πολιούχο Άγιο Ανδρέα και τη Γέφυρα Ρίου-Αντιρρίου, οι συμμετέχοντες θα ζήσουν μια μοναδική εμπειρία.

Οι αγώνες περιλαμβάνουν:

Ημιμαραθώνιο (21,1 χλμ) με εκκίνηση στις 19:00.
Αγώνα 5 χλμ με εκκίνηση στις 17:30.
Παιδικό Αγώνα 1 χλμ με εκκίνηση στις 17:00.

Η διαδρομή είναι πιστοποιημένη από την Αssociation of International Marathons and Distance Races (AIMS) και θα παρακολουθείται προσεκτικά από τις αρμόδιες αρχές, ενώ θα υπάρχουν σταθμοί υποστήριξης για τους αθλητές καθ' όλη τη διάρκεια των αγώνων.

Η Πάτρα τιμά τη μνήμη του αξεπέραστου αθλητή για τον πατραϊκό στίβο και όχι μόνο, του Φάνη Τσιμιγκάτου μέσω του νυκτερινού ημιμαραθωνίου. Ο Φάνης Τσιμιγκάτος γεννήθηκε στην Πάτρα το 1947 και απεβίωσε στις 1 Μαΐου 2015. Ήταν ένας εξαιρετικός αθλητής στον χώρο των αγώνων αντοχής μεγάλων αποστάσεων και συνέβαλε σημαντικά στην αναγνώριση της Πάτρας μέσα από τις επιδόσεις του.

Εδώ, στην καρδιά της Δυτικής Ελλάδας, αναπτύσσεται μια ζωντανή πόλη, η 3η μεγαλύτερη στην Ελλάδα, με βαθιές ρίζες στην ιστορία και τον πολιτισμό. Με απόσταση 215 χιλιομέτρων από την Αθήνα και εύκολη πρόσβαση από διάφορες κατευθύνσεις, όπως και πλούσια αξιοθέατα, η Πάτρα προσφέρει το τέλειο περιβάλλον για έναν αξέχαστο αγώνα και έναν πανέμορφο προορισμό για όσους/ ες επιθυμούν να ανακαλύψουν την πολιτιστική κληρονομιά της.

Μην χάσεις την ευκαιρία να γίνεις και εσύ μέρος της μεγάλης δρομικής μας παρέας και να βιώσεις από πρώτο χέρι την συναρπαστική εμπειρία του 2ου Νυχτερινού Ημιμαραθώνιου Πάτρας «ΦΑΝΗΣ ΤΣΙΜΙΓΚΑΤΟΣ»!

 

Όλοι στη Θεσσαλονίκη μια μεγάλη παρέα, το Σάββατο 21 Οκτωβρίου!

Πλήθος κόσμου και ρεκόρ συναισθημάτων και χαράς θα κάνουν μοναδικό τον 11ο Διεθνή Νυχτερινό Ημιμαραθώνιο Θεσσαλονίκης - ZeniΘ, που θα μετατρέψει το Σάββατο 21 Οκτωβρίου σε μία ανεπανάληπτη γιορτή για όλους! Οι εγγραφές στη μεγαλύτερη φθινοπωρινή γιορτή του αθλητισμού ολοκληρώθηκαν με τεράστια αύξηση συμμετοχών και με εκπληκτικά μεγέθη, ανεβάζοντας στα ύψη την προσμονή για τη μαγική βραδιά! Στη φετινή διοργάνωση πρόκειται να πάρουν μέρος συνολικά 18.000 δρομείς, ανάμεσα στους οποίους θα συγκαταλέγονται πολλοί Έλληνες και ξένοι πρωταθλητές. Επιπλέον, το αγωνιστικό πρόγραμμα θα πλαισιωθεί από το πλουσιότερο πρόγραμμα παράλληλων δράσεων και εκπλήξεων, που θα απογειώσει την εμπειρία για τους συμμετέχοντες και για όλους τους Θεσσαλονικείς!

Η Οργανωτική Επιτροπή αισθάνεται την ανάγκη να ευχαριστήσει όσους θα τιμήσουν με την συμμετοχή τους τον «Νυχτερινό». Όλα τα στελέχη της διοργάνωσης, η Οργανωτική και η Τεχνική Επιτροπή, καθώς και οι θεσμικοί και εθελοντικοί φορείς υποστήριξης, υπόσχονται ότι θα καταβάλουν κάθε δυνατή προσπάθεια για την άριστη υποδοχή και υποστήριξη των συμμετεχόντων!

Με δεδομένο μάλιστα το τεράστιο ενδιαφέρον για νέες εγγραφές στον «Νυχτερινό», η Οργανωτική Επιτροπή αποφάσισε να διαθέσει άλλες 2.000 θέσεις για όλους τους δρόμους του επίσημου αγωνιστικού προγράμματος (Ημιμαραθώνιος, Δρόμος 5.000μ., Δρόμος 10.000μ., Δρόμος Ενός Μιλίου), που θα προστεθούν στους ήδη εγγεγραμμένους δρομείς.

Οι επιπλέον 2.000 θέσεις θα διατεθούν με σειρά προτεραιότητας στο Κέντρο Εγγραφών (Registration Center) στη ΔΕΘ - HELEXPO, Περίπτερο 2 κατά το διήμερο Πέμπτη 19 Οκτωβρίου και Παρασκευή 20 Οκτωβρίου, τις ώρες 10:00 - 19:00.
Διευκρινίζεται ότι οι δρομείς που θα εξασφαλίσουν δικαίωμα συμμετοχής την ύστατη στιγμή, θα παραλάβουν όλο τον προβλεπόμενο εξοπλισμό, εκτός του αναμνηστικού T-shirt.

Από το Κέντρο Εγγραφών οι ήδη εγγεγραμμένοι δρομείς θα μπορούν να παραλαμβάνουν τον αγωνιστικό εξοπλισμό τους, κατά το διήμερο Πέμπτη 19 Οκτωβρίου και Παρασκευή 20 Οκτωβρίου, τις ώρες 10:00 - 19:00.
Επιπλέον, το Κέντρο Εγγραφών θα παραμείνει ανοιχτό και την ημέρα του αγώνα, Σάββατο 21 Οκτωβρίου, από τις 10:00 έως τις 13:00, αποκλειστικά και μόνο για όσους δρομείς εκτός Θεσσαλονίκης δεν θα έχουν παραλάβει νωρίτερα τον εξοπλισμό τους.

Ο Γενικός Διευθυντής της διοργάνωσης, Δρόσος Χριστόπουλος, τόνισε ενόψει του επερχόμενου «Νυχτερινού», που αναμένεται να είναι καλύτερος από κάθε προηγούμενο:

«Με ιδιαίτερη ανυπομονησία και ικανοποίηση περιμένουμε τη μεγάλη νυχτερινή δρομική γιορτή της πόλης μας και της χώρας μας, το Σάββατο 21 Οκτωβρίου. Είμαστε ήδη έτοιμοι να υποδεχθούμε τους χιλιάδες δρομείς, πρωταθλητές-τριες, αλλά και κάθε ηλικίας και επιπέδου φυσικής κατάστασης, καθώς και συμμετέχοντες με αναπηρίες, που θα κατακλύσουν τους δρόμους της όμορφης νυχτερινής Θεσσαλονίκης προσδίδοντας ιδιαίτερη χαρά και χρώμα και να υποστηρίξουμε με τον καλύτερο τρόπο την αγωνιστική τους προσπάθεια. Η Τεχνική Επιτροπή της διοργάνωσης για ακόμη μία χρονιά είναι έτοιμη να δώσει τον καλύτερο της εαυτό στον τομέα της ασφάλειας των διαδρομών και των δρομέων, αλλά και στον εφοδιασμό τους κατά τη διάρκεια του αγώνα, που θα είναι πληρέστερη από κάθε άλλη φορά. Είμαστε βέβαιοι ότι το πλούσιο αγωνιστικό πρόγραμμα, το οποίο συμπληρώνεται από τις παράλληλες εκδηλώσεις της διοργάνωσης, θα αποτελέσει μια υπέροχη γιορτή αντάξια των προσδοκιών όλων μας, έναν τέλειο πρεσβευτή της πόλης μας σε όλο τον πλανήτη».

Το ωρολόγιο πρόγραμμα του 11ου Διεθνούς Νυχτερινού Ημιμαραθωνίου Θεσσαλονίκης - ZeniΘ έχει ως εξής:
Ώρα 18:00: Εκκίνηση Δρόμου Υγείας & Δυναμικού Βαδίσματος 10.000μ. από τον Λευκό Πύργο.
Ώρα 18:05: Εκκίνηση Δρόμου Ενός Μιλίου από την οδο Ναυάρχου Κουντουριώτου (Πύλη ΟΛΘ).
Ώρα 19:30: Εκκίνηση Ημιμαραθωνίου Δρόμου από την Πλατεία Ελευθερίας.
Ώρα 21:30: Εκκίνηση Δρόμου Υγείας & Δυναμικού Βαδίσματος 5.000μ. από το Δημαρχιακό Μέγαρο Θεσσαλονίκης.
Κοινό σημείο τερματισμού για όλους τους δρόμους του αγωνιστικού προγράμματος θα είναι στο ύψος της πλατείας του Αγάλματος του Μεγάλου Αλεξάνδρου, στην παραλία της Θεσσαλονίκης.

Ο Διεθνής Νυχτερινός Ημιμαραθώνιος Θεσσαλονίκης αποτελεί τακτικό μέλος της Παγκόσμιας Ομοσπονδίας Μαραθωνίων AIMS και οι διαδρομές των δρόμων του αγωνιστικού προγράμματος φέρουν την επίσημη πιστοποίηση World Athletics. Διοργανώνεται από τον ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ με τη θεσμική συνεργασία του Δήμου Θεσσαλονίκης και τη θεσμική υποστήριξη της ομοσπονδίας ΣΕΓΑΣ και της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Θεσσαλονίκης, καθώς και της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας, την αιγίδα της οποίας φέρει. Τελεί επίσης υπό την αιγίδα της Ελληνικής Εθνικής Επιτροπής για την UNESCO, του Υπουργείου Εσωτερικών (Μακεδονίας - Θράκης), του Υφυπουργείου Αθλητισμού - Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού, του Υπουργείου Τουρισμού - Ελληνικού Οργανισμού Τουρισμού και του Υπουργείου Εθνικής Άμυνας. Παράλληλα τελείται με την ευγενική υποστήριξη του Οργανισμού Τουρισμού Θεσσαλονίκης, καθώς και από πλήθος Θεσμικών Φορέων, Φορέων Υποστήριξης και Εθελοντικών Φορέων, όπως φαίνεται στον επίσημο δικτυακό τόπο www.thesshalfmarathon.org.

Τρέχουμε… Δεν κοιμόμαστε!

Αγώνας 21 klm.

OR CR BIB ATHLET GEN CAT CLUB TIME
1 1 2447 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ M M2 40-49 Costeas-Geitonas School 01:16:34.664
2 1 2337 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ M M1 18-39 Α.Ο ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 01:17:54.073
3 2 2427 ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΙΚΑΣ M M2 40-49   01:18:09.203
4 2 2365 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΣΤΑΛΟΥΔΗΣ M M1 18-39   01:20:56.623
5 3 2409 ILIAS SAZAKLIS M M2 40-49 Rafina Runners 01:22:05.414
6 3 2394 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΥΡΟΝΙΚΟΣ M M1 18-39   01:22:58.154
7 4 2314 ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ ΑΝΈΣΤΗΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑΣ M M1 18-39   01:22:59.713
8 4 2139 ROHI OUDIZ M M2 40-49   01:23:19.453
9 5 2290 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΣΟΥΛΑΧΑΚΗΣ M M1 18-39 TrainSmartProject 01:23:41.623
10 5 2197 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ M M2 40-49   01:24:21.193
11 6 2301 ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ M M1 18-39 ΓΣΑ 01:25:49.483
12 6 2449 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ M M2 40-49   01:25:56.735
13 7 2396 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ M M2 40-49   01:26:51.313
14 8 2203 ΝΙΚΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ M M2 40-49   01:26:54.583
15 9 2368 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ M M2 40-49   01:27:39.733
16 7 2341 ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ M M1 18-39   01:27:49.633
17 1 2526 ΑΛΕΞ ΣΑΒΟΥΛΙΑ M N/A!   01:27:52.843
18 1 2493 ΚΑΤΑΚΟΥΖΗΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M M3 50-59 SANTA RUNNING TEAM 01:28:31.333
19 8 2277 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΚΙΟΣ M M1 18-39 GMArunners 01:28:35.474
20 2 2508 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΑΝΤΗΣ M N/A!   01:28:44.263
21 2 2151 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΩΡΟΛΟΓΙΔΗΣ M M3 50-59 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 01:29:11.083
22 10 2355 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΠΕΤΑΚΟΣ M M2 40-49 THE RUNNER&S PROJECT 01:29:17.653
23 11 2333 ΤΑΣΟΣ ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ M M2 40-49 Team Karaiskos - ΠΔΣ Οδυσσέας 01:29:32.504
24 9 2297 ΚΙΜΩΝ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΡΟΒΑΤΑΣ M M1 18-39 GALATSI RUNNERS 01:29:50.683
25 12 2141 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΥΔΟΥΝΑΚΗΣ M M2 40-49 ΣΑΦΑΝΣ 01:30:16.933
26 13 2305 ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ M M2 40-49 Δρύοπες Γασερ 01:30:54.014
27 3 2227 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΛΑΪΔΗΣ M M3 50-59 SCIENCETRAINING 01:31:03.674
28 1 2220 ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ M M4 60+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:31:08.713
29 14 2363 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ M M2 40-49 ΕΥΚΛΗΣ 01:31:12.284
30 15 2312 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ M M2 40-49 RUN&FUN NEW BLOOD 01:31:24.433
31 1 2393 ΔΑΝΑΗ ΣΚΑΛΙΣΤΗΡΗ F F1 18-39 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-RUNTOOLS 01:31:27.043
32 4 2402 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥΛΑΣ M M3 50-59 Αμαρουσιου-Runtools 01:31:39.223
33 2 2492 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΡΟΔΑΝΘΗ-ΝΙΚΗ F F1 18-39 SANTA RUNNING TEAM 01:31:55.544
34 10 2265 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΤΤΑΣ M M1 18-39   01:32:01.303
35 5 2158 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ M M3 50-59 Sifnos Runners 01:32:15.014
36 11 2340 PRODROMOS XENITIDIS M M1 18-39 Γ.Σ. Άθλος Κερατσινίου δραπετσωνας 01:32:20.923
37 16 2329 KYRIAKOS VLANTOUSIS M M2 40-49 GAS ILISOS 01:32:27.764
38 6 2403 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΝΤΑΣ M M3 50-59   01:34:06.134
39 3 2527 ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗΣ M N/A!   01:34:10.453
40 12 2445 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΪΜΗ M M1 18-39   01:34:10.635
41 13 2285 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΟΥΔΗΣ M M1 18-39   01:34:48.553
42 7 2494 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M M3 50-59 SANTA RUNNING TEAM 01:34:56.203
43 8 2399 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΤΣΗΣ M M3 50-59 DELTA RUNNING TEAM 01:35:39.883
44 17 2410 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΕ M M2 40-49 ΣΤΙΒΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 01:35:53.863
45 2 2440 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ M M4 60+ ΜΑRΑΤΗΟΝ CLUB 01:36:19.393
46 18 2357 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ M M2 40-49 XAMOS 01:36:29.054
47 19 2106 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΕΘΑΝΗΣ M M2 40-49   01:37:34.393
48 9 2361 ΠΑΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ M M3 50-59   01:37:47.264
49 14 2263 IOANNIS VASILAS M M1 18-39   01:39:09.194
50 10 2325 ΧΑΡΗΣ ΠΑΓΙΑΥΛΑΣ M M3 50-59 S RUNNERS 01:39:16.964
51 20 2212 ΛΟΥΚΑΣ ΔΑΝΑΜΠΑΣΗΣ M M2 40-49   01:39:25.123
52 21 2497 ΚΟΥΤΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M M2 40-49 SANTA RUNNING TEAM 01:39:34.754
53 11 2370 ΜΑΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ M M3 50-59   01:39:59.774
54 1 2498 ΣΙΜΠΙΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ F F2 40-49 SANTA RUNNING TEAM 01:40:03.703
55 12 2282 ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΑΡΤΑΛΗΣ M M3 50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:40:14.264
56 22 2316 ΑΧΙΛΛΕΑ ΜΠΟΥΡΙΑΖΟΣ M M2 40-49   01:40:14.983
57 3 2439 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ M M4 60+ MARATHON CLUB 01:40:26.294
58 2 2288 ΜΕΛΙΝΑ ΧΑΧΛΑΚΗ F F2 40-49 Χατζηβεη running team 01:40:29.353
59 15 2523 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΡΑΝΤΑΤΟΣ M M1 18-39   01:40:34.365
60 23 2388 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΓΚΑΝΗΣ M M2 40-49   01:41:26.743
61 16 2281 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΙΦΕΡΗΣ M M1 18-39 Αθλητικός Σύλλογος Αγίας Παρασκευής 01:41:32.293
62 13 2219 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΙΛΑΛΗΣ M M3 50-59 Rafina Runners 01:41:41.534
63 17 2376 IOANNIS SGOUROS M M1 18-39 Ανεξαρτητος 01:41:48.014
64 3 2426 ΖΑΝΙΝ ΜΑΡΙΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΔΟΥ F F1 18-39 Παναθηναϊκός 01:42:08.894
65 18 2240 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ M M1 18-39 Polias Runners 01:42:13.243
66 4 2371 ΕΥΑ ΜΠΕΚΑ F F1 18-39   01:42:18.284
67 24 2160 ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ M M2 40-49   01:42:35.653
68 19 2306 KONSTANTINOS EXINTAVELONIS M M1 18-39 RunTools 01:42:45.344
69 14 2515 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΣΑΠΑΤΩΡΗΣ M M3 50-59 ΔΗΜΟΣ 01:43:29.863
70 5 2309 ΛΥΔΙΑ ΛΑΓΟΥΒΑΡΔΟΥ F F1 18-39   01:43:57.913
71 15 2470 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ M M3 50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:44:00.673
72 16 2155 ΑΝΔΡΈΑΣ ΚΑΠΙΡΗΣ M M3 50-59   01:44:02.923
73 20 2469 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ M M1 18-39   01:44:11.383
74 25 2372 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ M M2 40-49   01:44:22.783
75 26 2128 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΜΠΑΚΗΣ M M2 40-49   01:44:33.253
76 21 2267 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ M M1 18-39   01:44:45.583
77 3 2298 ΚΑΤΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ F F2 40-49   01:44:48.853
78 27 2302 ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΕΠΑΣΤΑΣ M M2 40-49 RAFINA RUNNERS 01:45:12.674
79 17 2292 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ M M3 50-59 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:46:11.024
80 22 2266 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ M M1 18-39 2023 01:46:13.724
81 23 2130 RENOS ROTAS M M1 18-39   01:46:21.974
82 4 2164 ΕΥΗ ΖΑΧΟΥ F F2 40-49 Osb Endurance Team 01:46:25.483
83 28 2213 DIMITRIS BOUNTOUVAS M M2 40-49   01:46:45.434
84 18 2477 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΚΟΥ M M3 50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:46:55.784
85 24 2211 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΛΤΣΙΔΗΣ M M1 18-39 Αθλητική Ένωση Αστυνομικών Ελλάδος 01:47:08.324
86 1 2434 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ F F3 50-59   01:47:23.563
87 29 2486 ΝΙΚΟΣ ΝΤΑΙΡΗΣ M M2 40-49 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:47:31.663
88 30 2167 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ M M2 40-49   01:47:41.024
89 31 2234 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΑΛΑΓΙΩΡΓΟΣ M M2 40-49   01:47:58.663
90 25 2202 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΔΡΟΣΟΣ M M1 18-39   01:48:08.834
91 5 2485 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΚΡΗ F F2 40-49 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:48:16.273
92 26 2129 KIMON PAPADOPOULOS M M1 18-39   01:48:21.523
93 32 2328 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ M M2 40-49 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 01:48:22.664
94 33 2465 NIKOS PSILIOTIS M M2 40-49   01:48:29.773
95 34 2311 NIKOS CHRISTOFIDIS M M2 40-49 RAFINA RUNNERS 01:48:32.863
96 35 2406 ΗΛΙΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ M M2 40-49   01:48:43.394
97 27 2438 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ M M1 18-39 Top Gym 01:48:43.934
98 28 2408 ΣΠΥΡΟΣ ΜΥΛΟΒΑΣ M M1 18-39 efood 01:48:49.934
99 29 2390 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΟΒΑΚΟΣ M M1 18-39   01:48:57.892
100 30 2146 ΑΚΗΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ M M1 18-39 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 01:49:18.524
101 36 2339 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ M M2 40-49   01:49:31.873
102 37 2343 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΟΡΚΟΣ M M2 40-49 Τρεχαντήρια 01:49:34.573
103 6 2453 ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΣΣΙΔΟΥ F F1 18-39   01:49:36.374
104 38 2183 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΜΑΤΣΙΑΣ M M2 40-49 Σ.Δ.Υ ΒΟΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 01:49:50.953
105 7 2239 ΔΑΝΑΗ ΔΗΜΑΚΟΥ F F1 18-39   01:50:04.483
106 39 2161 THOMAS MALAKIS M M2 40-49   01:50:07.094
107 19 2463 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ M M3 50-59 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 01:50:12.823
108 20 2308 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΕΡΤΑΚΗΣ M M3 50-59 myathlete 01:50:27.643
109 31 2214 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΖΑΡΟΓΚΙΚΑΣ M M1 18-39 SRMR 01:50:36.674
110 21 2466 ΑΡΗΣ ΤΣΟΥΚΑΛΟΣ M M3 50-59 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:51:14.173
111 32 2271 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M M1 18-39   01:51:30.073
112 33 2236 ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ M M1 18-39 Inspire Fitness Lab 01:51:35.323
113 40 2475 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ M M2 40-49 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:51:38.773
114 34 2452 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΟΓΛΟΥ M M1 18-39   01:52:01.304
115 35 2283 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥΝΤΑΣ M M1 18-39   01:52:05.234
116 36 2373 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΛΤΑΟΥΡΑΣ M M1 18-39   01:52:10.663
117 37 2354 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΑΣ M M1 18-39   01:52:22.273
118 22 2400 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΣΧΟΣ M M3 50-59 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:52:35.833
119 41 2258 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΣ M M2 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:52:53.983
120 42 2307 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΑΥΙΔΟΠΟΥΛΟΣ M M2 40-49   01:52:56.623
121 23 2478 ΚΩΣΤΑΣ ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ M M3 50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:52:58.153
122 24 2324 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ M M3 50-59   01:53:02.923
123 43 2115 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΥΣΣΗΣ M M2 40-49 FINE TEAM 01:53:27.794
124 25 2145 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ M M3 50-59   01:53:32.053
125 44 2173 LEONIDAS KOTOULAS M M2 40-49 Chicken Run 01:53:33.343
126 45 2348 ΣΠΥΡΟΣ ΣΚΙΑΔΑΣ M M2 40-49 OPAP RUNNING TEAM 01:53:42.242
127 26 2391 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ M M3 50-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 01:53:42.313
128 27 2369 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ M M3 50-59 Ανεξάρτητος 01:53:44.593
129 46 2235 ΣΠΥΡΟΣ ΓΑΡΝΕΛΗΣ M M2 40-49 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 01:53:46.303
130 38 2268 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ M M1 18-39   01:53:55.544
131 47 2332 ADAM WARCHOLIK M M2 40-49   01:54:00.973
132 39 2404 ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ M M1 18-39 FIT MOSQUITO 01:54:01.633
133 40 2189 DIMITRIS DERMANIS M M1 18-39 R 01:54:05.534
134 28 2296 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΑΚΟΣ M M3 50-59   01:54:15.073
135 48 2310 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΑΤΗΣ M M2 40-49   01:54:28.483
136 8 2522 ΟΛΥΜΠΙΑ ΒΟΝΟΡΤΑ F F1 18-39   01:54:39.823
137 9 2490 ΣΒΆΡΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ F F1 18-39 SANTA RUNNING TEAM 01:54:59.564
138 41 2178 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΓΚΑΣ M M1 18-39   01:55:05.563
139 6 2111 ΙΩΑΝΝΑ ΦΟΥΚΑ F F2 40-49   01:55:10.544
140 49 2430 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΝΕΤΣΗΣ M M2 40-49   01:55:15.733
141 42 2411 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΚΗΣ M M1 18-39   01:55:18.704
142 43 2429 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΟΥΔΗΣ M M1 18-39   01:55:21.673
143 50 2169 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΣ M M2 40-49 PartsinArrows 01:55:27.013
144 4 2356 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΑΚΗΣ M M4 60+ Μεγαλος Δεν Υπαρχει Αλλος 01:55:30.044
145 7 2287 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ F F2 40-49 RAFINA RUNNERS 01:55:34.393
146 44 2320 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΑΣΙΟΣ M M1 18-39   01:55:42.344
147 4 2525 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΟΥΠΕΡ M N/A!   01:55:45.493
148 5 2512 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΑΡΟΣ M N/A!   01:56:14.323
149 10 2335 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΙΩΑΝΝΟΥ F F1 18-39   01:56:20.144
150 45 2116 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΡΙΤΣΑΣ M M1 18-39 Fine team 01:56:21.674
151 29 2170 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ M M3 50-59 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:56:29.834
152 51 2248 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ M M2 40-49 Rafina runners 01:56:40.963
153 5 2481 ΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ M M4 60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:56:49.723
154 46 2264 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΝΤΑΣΙΟΣ M M1 18-39   01:57:08.353
155 30 2172 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ M M3 50-59   01:57:13.183
156 52 2425 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΡΑΓΚΟΣ M M2 40-49   01:57:16.333
157 53 2352 ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ M M2 40-49   01:57:42.884
158 54 2349 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ M M2 40-49 OPAP RUNNING TEAM 01:57:43.243
159 55 2347 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΚΟΥΡΑΤΟΣ M M2 40-49 OPAP RUNNING TEAM 01:57:43.513
160 56 2346 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ M M2 40-49 OPAP RUNNING TEAM 01:57:43.784
161 57 2345 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΊΔΑΣ M M2 40-49 OPAP RUNNING TEAM 01:57:44.414
162 31 2405 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ M M3 50-59 Georgiou running team 01:57:54.164
163 6 2513 ΛΕΒΟΝ ΛΑΝΙΗΛΑΝ M N/A!   01:57:58.363
164 32 2223 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ M M3 50-59   01:57:59.683
165 58 2185 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ M M2 40-49 ALEX ENDURANCE GANG 01:57:59.684
166 11 2200 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ F F1 18-39   01:58:13.003
167 8 2224 ΙΩΑΝΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ F F2 40-49   01:58:33.463
168 6 2122 ΝΙΚΗΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ M M4 60+ ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 01:58:52.393
169 47 2253 ΣΠΥΡΟΣ ΝΟΥΝΑΝΑΚΗΣ M M1 18-39   01:59:04.453
170 9 2413 ΝΤΟΡΑ ΠΑΠΑΝΕΟΦΥΤΟΥ F F2 40-49 RUNTOOLS 01:59:08.354
171 33 2238 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΟΥΤΙΟΣ M M3 50-59   01:59:12.373
172 59 2455 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ M M2 40-49   01:59:21.644
173 48 2315 FOTIS STEFANATOS M M1 18-39   01:59:25.063
174 12 2136 ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΑΝΤΑ F F1 18-39   01:59:27.763
175 49 2291 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΡΟΛΗΣ M M1 18-39   01:59:35.293
176 13 2207 ΑΝΝΑ ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΥ F F1 18-39   01:59:38.414
177 34 2118 ΠΕΤΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ M M3 50-59 ΑΕΚ Χολαργού 01:59:52.364
178 35 2210 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΝΗΣ M M3 50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:59:53.503
179 50 2457 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΛΗΡΟΣ M M1 18-39 Όρσιππος Μεγάρων 02:00:07.004
180 14 2272 ΑΘΗΝΑ ΣΙΛΙΤΖΟΓΛΟΥ F F1 18-39   02:00:08.294
181 51 2152 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M M1 18-39 The running project team 02:00:17.323
182 60 2378 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ M M2 40-49   02:00:26.113
183 52 2521 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ M M1 18-39   02:00:39.103
184 61 2318 EFSTATHIADIS EMMANOUIL M M2 40-49   02:00:42.344
185 36 2105 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΜΗΛΑΣ M M3 50-59   02:00:52.544
186 37 2121 ΣΠΥΡΟΣ ΠΕΝΘΕΡΟΥΔΑΚΗΣ M M3 50-59   02:00:58.423
187 10 2195 ΡΟΥΛΑ ΜΟΣΧΟΥ F F2 40-49   02:01:11.233
188 62 2154 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ M M2 40-49   02:01:13.574
189 38 2249 MIHALIS STARAS M M3 50-59   02:01:18.494
190 2 2375 ΕΥΔΟΚΙΑ ΔΑΜΙΑΝΟΥ F F3 50-59 Γερμανική Σχολή Αθηνών 02:01:21.584
191 3 2415 FREYA EVENSON F F3 50-59 ΤΤΤ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 02:01:38.384
192 63 2395 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ M M2 40-49   02:01:40.483
193 53 2488 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ M M1 18-39 SANTA RUNNING TEAM 02:01:47.024
194 64 2458 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΙΑΛΑΡΑΚΗΣ M M2 40-49 Rafina Runners 02:01:52.183
195 54 2421 ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΥΡΙΤΖΗΣ M M1 18-39   02:01:52.663
196 65 2317 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ M M2 40-49   02:02:06.493
197 66 2201 ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ M M2 40-49   02:02:11.683
198 55 2423 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΝΟΜΗ M M1 18-39 GU RUNNING TEAM 02:02:12.405
199 56 2432 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΚΟΛΗΣ M M1 18-39   02:02:14.593
200 67 2331 GEORGE ANAGNOSTOPOULOS M M2 40-49   02:02:21.913
201 39 2206 ΔΑΝΙΗΛ ΧΡΥΣΑΦΗΣ M M3 50-59   02:02:27.104
202 68 2495 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M M2 40-49 SANTA RUNNING TEAM 02:02:35.624
203 69 2242 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΩΡΑ' M M2 40-49 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 02:02:36.133
204 70 2431 GRIGORIS GRIGORIOU M M2 40-49   02:02:40.393
205 15 2336 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΩΡΑΙΤΙΔΟΥ F F1 18-39   02:02:43.933
206 57 2397 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΥΤΡΑΣ M M1 18-39   02:02:51.673
207 71 2262 ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ M M2 40-49   02:03:16.393
208 58 2456 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΛΑΔΑΣ M M1 18-39   02:03:34.544
209 16 2199 ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΗ F F1 18-39   02:03:36.913
210 72 2269 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΑΚΗΣ M M2 40-49 The running project team 02:03:45.403
211 40 2420 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ M M3 50-59   02:04:10.454
212 59 2204 STELIOS SERGIS M M1 18-39   02:04:15.164
213 73 2159 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΡΗΣ M M2 40-49   02:04:18.164
214 74 2286 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ M M2 40-49   02:04:26.084
215 7 2507 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΑΣ M N/A!   02:04:30.523
216 60 2148 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΡΙΣΗΣ M M1 18-39   02:04:51.373
217 61 2147 ARIS SPYROPOULOS M M1 18-39   02:04:54.374
218 62 2177 ΚΩΣΤΑΣ ΝΤΟΥΡΑΚΗΣ M M1 18-39   02:05:03.554
219 41 2244 ΠΕΤΡΟΣ ΨΑΘΟΠΟΥΛΟΣ M M3 50-59   02:05:15.793
220 75 2117 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΞΕΝΑΚΗΣ M M2 40-49   02:05:23.774
221 76 2380 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ M M2 40-49   02:05:59.683
222 63 2442 ZOIS TSIOTRAS M M1 18-39 Albros 02:06:07.094
223 8 2511 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ M N/A!   02:06:07.423
224 77 2217 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ M M2 40-49   02:06:24.314
225 78 2256 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΛΣΑΜΗΣ M M2 40-49   02:06:48.914
226 79 2516 ΑΡΗΣ ΦΑΚΙΝΟΣ M M2 40-49   02:07:05.324
227 64 2443 XENOFON MYLONAS M M1 18-39 Albros 02:07:13.153
228 42 2250 ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΨΑΛΗΣ M M3 50-59 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 02:07:25.964
229 11 2392 MARIA LIOSATOU F F2 40-49   02:07:38.803
230 43 2120 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ M M3 50-59   02:07:40.813
231 80 2232 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΡΗΣ M M2 40-49 AIOLOS RUNNING TEAM 02:07:44.923
232 81 2385 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΠΑΣΑΤΥΡΙΝΟΥΔΗΣ M M2 40-49   02:08:30.013
233 9 2398 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ M N/A!   02:08:30.555
234 65 2454 PANAGIOTIS ANTONIADIS M M1 18-39   02:08:33.224
235 12 2414 ΜΑΙΡΗ ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ F F2 40-49 SKY WOMEN RUNNING TEAM 02:08:34.273
236 82 2144 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ M M2 40-49   02:08:46.723
237 83 2417 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΡΡΗΣ M M2 40-49 ΣΔΥΠ 02:08:51.314
238 84 2462 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΑΚΟΣ M M2 40-49 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 02:08:56.534
239 85 2433 NIKOLAOS LIAKOGONAS M M2 40-49   02:09:01.514
240 86 2153 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΒΡΑΜΗΣ M M2 40-49   02:09:02.083
241 44 2102 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ M M3 50-59   02:09:06.764
242 45 2334 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ M M3 50-59   02:09:08.263
243 13 2156 ΝΤΕΝΙΣ ΠΑΝΕΘΥΜΙΤΑΚΗ F F2 40-49   02:09:22.783
244 46 2338 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ M M3 50-59   02:09:29.414
245 14 2351 ΦΙΛΙΤΣΑ ΣΤΕΦΑΝΗ F F2 40-49 OPAP RUNNING TEAM 02:09:41.264
246 66 2350 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ M M1 18-39 OPAP RUNNING TEAM 02:09:42.285
247 87 2181 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΣ M M2 40-49   02:09:45.644
248 88 2126 GEORGIOS STAMOULIAS M M2 40-49 ANASArun 02:10:06.224
249 47 2322 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΑΝΟΣ M M3 50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:10:10.394
250 15 2261 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗ F F2 40-49 Top Gym 02:10:19.244
251 89 2360 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΣΙΚΛΗΣ M M2 40-49 Rebalance 02:10:27.913
252 17 2374 IRINI MYLONA F F1 18-39 Ποδηλάτες Χιου 02:10:47.192
253 67 2176 ΦΩΤΗΣ ΠΟΛΥΖΟΠΟΥΛΟΣ M M1 18-39   02:11:05.893
254 48 2137 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ M M3 50-59 Τελμησσός 02:11:08.203
255 16 2193 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ F F2 40-49   02:11:17.984
256 68 2192 ΜΑΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ M M1 18-39   02:11:34.154
257 90 2233 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΩΣΤΑΣ M M2 40-49 AIOLOS RUNNING TEAM 02:11:37.004
258 17 2295 ΕΥΑ ΚΑΝΛΗΟΓΛΟΥ F F2 40-49   02:11:52.964
259 49 2461 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΛΕΚΟΣ M M3 50-59 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ - VEGAN RUNNERS GREECE 02:11:59.023
260 4 2472 ΜΑΡΙΑ ΓΚΕΚΑ F F3 50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:12:06.943
261 50 2112 ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΡΗΣ ΑΛΕΞΙΟΥ M M3 50-59   02:12:20.893
262 7 2483 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΒΙΔΗΣ M M4 60+ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:12:43.753
263 69 2437 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΗΣΙΩΤΗΣ M M1 18-39   02:12:51.884
264 8 2473 ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ M M4 60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:12:57.973
265 91 2419 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ M M2 40-49 Rafinna runners 02:13:17.953
266 92 2299 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΡΑΣΣΑΣ M M2 40-49   02:13:20.533
267 51 2389 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΣ M M3 50-59 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 02:13:31.663
268 18 2450 ΣΟΦΙΑ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ F F2 40-49 RUNZONE 02:13:34.363
269 10 2506 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΚΑΡΗΣ M N/A!   02:13:48.133
270 52 2205 IOANNIS PEPPAS M M3 50-59 GALATSI RUNNERS 02:13:48.794
271 93 2259 ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΑΣΚΟΣ M M2 40-49 Galatians Runners 02:13:54.793
272 9 2441 ΜΑΡΚΟΣ ΡΟΥΓΚΕΡΗΣ M M4 60+ MARATHON CLUB 02:14:25.844
273 94 2342 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΚΑΡΠΕΛΟΣ M M2 40-49   02:14:32.954
274 95 2330 ΒΛΑΣΗΣ ΧΡΥΣΙΚΟΣ M M2 40-49   02:14:47.054
275 96 2499 ΝΑΟΥΜ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M M2 40-49 SANTA RUNNING TEAM 02:14:47.204
276 97 2171 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΛΗΣ M M2 40-49 SRMR 02:15:01.934
277 53 2222 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ M M3 50-59   02:15:20.414
278 19 2221 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ F F2 40-49   02:15:23.683
279 54 2358 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΥΖΗΣ M M3 50-59   02:15:27.014
280 20 2359 ΜΙΡΕΛΑ-ΙΡΙΝΑ ΧΟΤΕΑ F F2 40-49   02:15:27.164
281 21 2134 ΕΛΛΗ ΜΕΤΑΞΑ F F2 40-49 ΦΣΑ RUNNING TEAM 02:15:28.873
282 55 2459 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ M M3 50-59   02:15:53.833
283 10 2245 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ M M4 60+ AIOLOS RUNNING TEAM 02:16:04.934
284 98 2467 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΒΡΑΜΗΣ M M2 40-49   02:16:08.203
285 99 2401 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΝΕΡΑΛΗΣ M M2 40-49 Καναπαίδες 02:16:12.434
286 11 2484 ΚΩΣΤΑΣ ΣΟΥΗΔΑΣ M M4 60+ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:16:21.404
287 18 2383 MARIA DROSOU F F1 18-39   02:16:21.734
288 70 2190 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ M M1 18-39   02:16:29.024
289 19 2446 ΣΟΝΙΑ ΠΑΝΟΥΣΑΚΗ F F1 18-39   02:16:30.014
290 100 2496 ΜΑΓΙΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M M2 40-49 SANTA RUNNING TEAM 02:16:44.983
291 11 2509 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕΤΣΑ F N/A!   02:16:47.083
292 56 2216 ΜΑΡΚΟΣ ΑΛΙΚΑΡΗΣ M M3 50-59 ΔΡΟΜΟΠΑΡΕΑ - ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:16:53.173
293 71 2257 ΜΙΧΑΗΛ ΜΠΑΡΛΑΜΠΑΣ M M1 18-39   02:17:49.453
294 22 2436 ΕΛΕΝΗ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ F F2 40-49   02:17:54.013
295 12 2471 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ M M4 60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:18:21.013
296 72 2460 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ M M1 18-39   02:18:22.214
297 101 2198 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΑΤΑΡΑΣ M M2 40-49   02:18:43.603
298 73 2412 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ M M1 18-39   02:18:45.973
299 57 2519 ΚΩΣΤΑΣ ΖΑΝΤΖΟΣ M M3 50-59 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:18:54.613
300 20 2451 ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΤΣΙΚΡΙΚΑ F F1 18-39   02:19:20.264
301 23 2487 SILVANA SKENDAJ F F2 40-49 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:19:24.164
302 102 2182 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ M M2 40-49   02:19:44.384
303 74 2464 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ M M1 18-39 Α.Σ.Π. ΦΑΕΘΩΝ 02:19:58.663
304 75 2381 ΣΠΥΡΟΣ ΔΡΙΜΑΛΑΣ M M1 18-39   02:20:00.013
305 12 2505 ΙΩΑΝΝΑ ΜΕΤΙΤΑΝΙΔΟΥ F N/A!   02:20:08.084
306 58 2133 PANAGIOTIS GAVRILOPOULOS M M3 50-59 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 02:20:23.804
307 13 2294 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ M M4 60+ Ανεξάρτητος 02:21:03.164
308 76 2175 ΠΑΡΙΣ ΗΛΙΑΣ ΒΑΡΑΓΓΑΣ M M1 18-39   02:21:03.404
309 103 2162 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ M M2 40-49   02:21:14.653
310 77 2448 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ M M1 18-39   02:21:25.154
311 59 2384 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΗΓΑΣ M M3 50-59 ΣΔΥΑ 02:22:19.934
312 104 2386 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ M M2 40-49   02:22:40.334
313 14 2474 ΜΑΚΗΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ M M4 60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:23:18.913
314 13 2503 ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΠΑΠΑΧΕΙΜΩΝΑ F N/A!   02:23:30.313
315 105 2520 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΣΣΙΝΑΣ M M2 40-49   02:23:59.294
316 5 2482 ΧΑΡΟΥΛΑ ΛΕΝΤΣΟΥ F F3 50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:23:59.714
317 14 2504 ΣΠΥΡΟ ΤΣΑΛΤΑΣ M N/A!   02:24:25.963
318 21 2279 ΙΟΥΛΙΑ ΜΠΑΜΠΕ F F1 18-39   02:24:44.533
319 15 2196 GEORGE KAMPIS M M4 60+   02:25:23.023
320 60 2435 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ M M3 50-59   02:25:37.694
321 78 2313 KONSTANTINOS ADAMOPOULOS M M1 18-39   02:26:25.934
322 79 2303 ΘΟΔΩΡΗΣ ΒΥΛΤΑΝΙΩΤΗΣ M M1 18-39   02:26:25.964
323 24 2150 ΙΟΛΗ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ F F2 40-49   02:27:27.913
324 22 2273 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ F F1 18-39   02:27:35.143
325 80 2274 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΚΑΣ M M1 18-39   02:27:35.444
326 106 2362 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΕΖΙΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ M M2 40-49   02:27:51.763
327 107 2284 ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΗΛΙΟΣ M M2 40-49 KIFISSIA RUNNERS 02:27:56.863
328 108 2424 EFSTATHIOS PANOURGIAS M M2 40-49 Outdoor Games Running Team 02:28:07.993
329 61 2270 GEORGE LENTZIS M M3 50-59   02:28:10.274
330 109 2113 ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ M M2 40-49   02:28:18.223
331 62 2444 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥΡΛΟΥΚΗΣ M M3 50-59 Outdoor Games Running Team 02:28:28.964
332 63 2428 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΠΤΗΣ M M3 50-59   02:28:36.614
333 110 2289 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ M M2 40-49   02:28:44.983
334 64 2243 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΧΟΣ M M3 50-59 ΣΑΠΠΑΖ 02:28:55.304
335 65 2502 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ M M3 50-59   02:29:13.963
336 81 2387 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΕΟΝΤΙΤΣΗΣ M M1 18-39   02:29:14.713
337 25 2230 ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΟΥ F F2 40-49   02:29:49.754
338 82 2514 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ M M1 18-39   02:29:58.843
339 66 2132 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΛΛΑΣ M M3 50-59   02:30:40.783
340 23 2319 ANNA MATSOUKA F F1 18-39 Κιρκης 02:31:20.204
341 111 2379 ΘΟΔΩΡΗΣ ΧΑΣΟΓΙΑΣ M M2 40-49   02:31:30.373
342 83 2208 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ M M1 18-39   02:31:35.143
343 16 2479 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ M M4 60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:31:57.223
344 17 2480 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ M M4 60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:31:57.373
345 84 2416 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΚΑΡΗΣ M M1 18-39   02:32:01.663
346 112 2103 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΣ M M2 40-49   02:32:37.903
347 67 2127 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ M M3 50-59 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 02:34:28.154
348 26 2293 ΕΛΕΝΗ ΚΑΣΙΔΗ F F2 40-49   02:36:31.423
349 6 2323 ΣΟΦΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ F F3 50-59   02:36:31.543
350 85 2255 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ M M1 18-39   02:36:50.834
351 68 2229 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΙΓΕΣ M M3 50-59 AIOLOS RUNNING TEAM 02:37:49.154
352 18 2304 STYLIANOS SAFRAS M M4 60+ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 02:38:34.964
353 15 2246 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ M N/A!   02:38:49.063
354 86 2149 BILL MASTROGIANNAKIS M M1 18-39   02:38:49.604
355 87 2209 ΆΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΓΛΑΝΗΣ M M1 18-39   02:38:59.714
356 69 2276 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ M M3 50-59 Δρομοπαρέα 02:40:28.933
357 70 2125 ΘΩΜΑΣ ΜΗΤΣΟΥ M M3 50-59   02:41:15.404
358 113 2518 ΜΗΝΑΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ M M2 40-49   02:44:09.313
359 114 2327 ΝΙΚΟΣ ΜΟΡΙΑΝΟΣ M M2 40-49 Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 02:44:09.643
360 115 2231 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ M M2 40-49 AIOLOS RUNNING TEAM 02:44:25.574
361 116 2241 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ M M2 40-49 Roadrunners 02:45:25.484
362 1 2476 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ F F4 60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:46:00.463
363 71 2187 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΤΣΕΛΗΣ M M3 50-59 ΣΑΛΙΓΚΑΡΙ TEAM 02:46:13.063
364 72 2517 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΑΠΗΣ M M3 50-59 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:47:43.033
365 117 2367 ΧΑΡΗΣ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ M M2 40-49   02:47:58.366
366 118 2489 ΜΠΑΡΜΠΑΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M M2 40-49 SANTA RUNNING TEAM 02:50:02.983
367 16 2114 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΛΙΟΣ M N/A! ΣΕΒΑΣ 02:53:20.893
368 19 2321 ΗΛΙΑΣ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ M M4 60+   02:53:42.674
369 24 2468 ΝΙΚΗ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ F F1 18-39   03:01:54.734
370 17 2524 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ M N/A!   03:02:06.584
371 27 2174 ΝΙΚΗ ΒΑΡΑΓΓΑ F F2 40-49   03:04:30.824
372 119 2254 ΠΑΝΑΓΗΣ ΜΑΚΡΗΣ M M2 40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 03:14:43.963
373 88 2184 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΖΑΡΙΦΗΣ M M1 18-39   00:43:57.595
374 89 2278 ΘΩΜΑΣ ΠΙΠΕΛΙΑΣ M M1 18-39   01:18:19.027
375 18 2510 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΕΛΙΩΖΗΣ M N/A!   00:39:14.948
DNF DNF 2353 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΙΜΟΝΩΦ M M2 40-49   00:00:00.000
DNS DNS 2101 ARIN WENSKY M M4 60+   00:00:00.000
DNS DNS 2104 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΖΙΓΚΟΥΡΑΣ M M3 50-59   00:00:00.000
DNS DNS 2107 ELEFTHERIOS KOTOLOULIS M M1 18-39   00:00:00.000
DNS DNS 2108 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ M M3 50-59   00:00:00.000
DNS DNS 2110 BILL KOSMAS M M2 40-49   00:00:00.000
DNS DNS 2119 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ M M3 50-59 ΟΕΒΑΣ 00:00:00.000
DNS DNS 2123 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ M M1 18-39   00:00:00.000
DNS DNS 2124 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ M M2 40-49   00:00:00.000
DNS DNS 2131 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ M M1 18-39 Ατομικό 00:00:00.000
DNS DNS 2135 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ M M1 18-39   00:00:00.000
DNS DNS 2138 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ ΝΤΙΓΚΜΠΑΣΑΝΗ F F3 50-59 DSA running team 00:00:00.000
DNS DNS 2140 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΡΡΗΓΙΑΝΝΗΣ M M1 18-39   00:00:00.000
DNS DNS 2143 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ F F1 18-39   00:00:00.000
DNS DNS 2157 ELIAS KALAMPALIKIS M M2 40-49   00:00:00.000
DNS DNS 2163 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M M4 60+   00:00:00.000
DNS DNS 2165 ΕΦΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ F F3 50-59 OSB Endurance 00:00:00.000
DNS DNS 2166 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ M M1 18-39 EXCLUSIVE FITNESS NEA FILADELFIA 00:00:00.000
DNS DNS 2168 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΚΗΣ M M2 40-49   00:00:00.000
DNS DNS 2179 ΚΑΙΤΗ ΚΑΤΤΑΣΗ F F1 18-39   00:00:00.000
DNS DNS 2180 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ M M1 18-39   00:00:00.000
DNS DNS 2186 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΒΑΝΤΖΗΣ M M2 40-49   00:00:00.000
DNS DNS 2188 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΕΓΑΚΗΣ M M1 18-39 ΣΚΑ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΥ 00:00:00.000
DNS DNS 2191 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΕΙΜΠΕΚΑΚΗΣ M M1 18-39 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΊΟΥ 00:00:00.000
DNS DNS 2194 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΔΑΛΙΑΣ M M2 40-49   00:00:00.000
DNS DNS 2215 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΞΑΓΟΡΑΡΗ F F2 40-49 RAFINARUNNERS 00:00:00.000
DNS DNS 2218 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ M M1 18-39   00:00:00.000
DNS DNS 2225 ΠΕΤΡΟΣ ΛΥΤΡΙΒΗΣ M M2 40-49   00:00:00.000
DNS DNS 2226 VAGGELIS DANIAS M M1 18-39   00:00:00.000
DNS DNS 2228 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΟΥΛΑΡΙ F F1 18-39   00:00:00.000
DNS DNS 2237 ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ M M2 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:00.000
DNS DNS 2247 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΗΣ M M2 40-49   00:00:00.000
DNS DNS 2251 EIRINI LAHANA F F3 50-59   00:00:00.000
DNS DNS 2260 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑΣ M M2 40-49   00:00:00.000
DNS DNS 2275 ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΜΑΡΑ F F2 40-49   00:00:00.000
DNS DNS 2280 ΝΤΑΝΙΕΛΑ ΦΟΥΣΕΚΗ F N/A!   00:00:00.000
DNS DNS 2300 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ M M1 18-39   00:00:00.000
DNS DNS 2326 ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ M M2 40-49 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ 00:00:00.000
DNS DNS 2344 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΟΤΗΣ M M3 50-59   00:00:00.000
DNS DNS 2364 ΚΟΣΜΑΣ ΣΚΑΡΗΣ M M3 50-59   00:00:00.000
DNS DNS 2366 DIMITRIOS PAPANDREOU M M2 40-49 VIATRITA 00:00:00.000
DNS DNS 2377 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΗΣ M M1 18-39   00:00:00.000
DNS DNS 2382 NASIA CHRISTODOULELI F F2 40-49   00:00:00.000
DNS DNS 2407 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ M M2 40-49 PERIKLIS TRAINING 00:00:00.000
DNS DNS 2418 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΣΟΥΡΑΣ M M2 40-49   00:00:00.000
DNS DNS 2422 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M M1 18-39   00:00:00.000
DNS DNS 2491 ΑΝΤΩΝΕΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M M1 18-39 SANTA RUNNING TEAM 00:00:00.000
DNS DNS 2500 ΤΣΙΛΟΥΧΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ M M1 18-39 SANTA RUNNING TEAM 00:00:00.000
DNS DNS 2501 ΜΟΣΧΟΥΛΑ ΜΑΝΟΥΣΟΥ F F1 18-39 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 00:00:00.000
DNS DNS 2528 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΝΑΚΗ F N/A!   00:00:00.000
DNS DNS 2529 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΔΡΑΚΤΑΣ M N/A!   00:00:00.000

Αγώνας 10 Klm.

OR CR BIB ATHLET GEN CAT CLUB TIME
1 1 2142 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΓΑΡΔΑΝΑΣ M M   00:37:05.955
2 2 1049 ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ M M ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:42:40.126
3 3 1067 TILEMACHOS TSIAPRAS M M   00:47:07.216
4 4 1068 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ M M Α.Π.Σ Μιλτιάδης 00:47:48.016
5 5 1007 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ M M   00:48:18.646
6 6 1041 KONSTANTINOS FOTOPOULOS M M   00:49:00.405
7 7 1054 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ M M   00:49:13.876
8 8 1025 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΤΟΦΗΣ M M   00:49:47.205
9 9 1065 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ M M   00:51:06.705
10 10 1006 TILEMACHOS PAPAEVANGELOU M M   00:52:56.325
11 1 1039 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΑΚΗ F F EXCLUSIVE FITNESS NEA FILADELFIA 00:53:14.835
12 2 1036 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΚΟΥΡΟΥ F F   00:53:47.175
13 11 1073 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΛΑΡΗΣ M M SANTA RUNNING TEAM 00:54:44.535
14 12 2252 ΓΙΏΡΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΆΚΗΣ M M ΠΡΌΜΑΧΟΣ 00:55:27.285
15 3 1060 ΕΛΕΝΗ-ΝΕΦΕΛΗ ΠΙΠΠΑ F F   00:56:10.485
16 13 1035 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ M M Aνεξαρτητος 00:56:12.736
17 14 1052 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΙΑΠΚΑΣ M M   00:56:48.345
18 15 1072 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ M M SANTA RUNNING TEAM 00:56:59.536
19 16 1026 ELIAS VLAVIANOS M M   00:57:22.845
20 4 1074 ΕΦΗ ΚΟΥΡΟΎΒΑΝΗ F F SANTA RUNNING TEAM 00:59:03.915
21 5 1055 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΗ F F   00:59:04.845
22 17 1061 ΣΠΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥΝΑΚΟΣ M M ΤΤΤ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 01:00:11.745
23 18 1047 KLAPSIS EMMANOUIL M M Doridos runners 01:00:20.295
24 19 1028 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΙΡΗΣ M M AIOLOS RUNNING TEAM 01:00:22.066
25 20 1021 ΝΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ M M CODE RUNN3RS 01:00:43.035
26 21 1017 MARKUS SCHWENDTNER M M   01:00:47.866
27 22 1048 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΔΑΜΗΣ M M   01:01:07.725
28 23 1046 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΡΙΔΗΣ M M Doridos Runners 01:01:21.645
29 6 1077 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΕΡΑΤΙ F F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:01:36.945
30 24 1058 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ M M   01:01:56.115
31 25 1064 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ M M   01:01:56.326
32 7 1042 ALEXANDRA CHALATSI F F   01:02:06.136
33 26 1062 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΕΡΣΟΣ M M   01:03:01.155
34 27 1014 AYMAN ATALLAH MR M M   01:03:14.596
35 8 1038 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ F F   01:03:43.876
36 28 1071 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΛΑΡΗΣ M M SANTA RUNNING TEAM 01:04:00.166
37 29 1029 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΡΕΛΟΠΟΥΛΟΣ M M   01:04:13.456
38 30 1022 ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ M M ΠΡΟΜΑΧΟΣ 01:04:21.855
39 31 1078 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΥΛΙΟΣ M M   01:05:42.105
40 32 1051 ΝΙΚΟΣ ΑΡΧΟΝΤΊΔΗΣ M M Καμία 01:06:30.976
41 9 1027 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ F F AIOLOS RUNNING TEAM 01:07:42.556
42 33 1031 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΔΙΝΑΣ M M   01:07:49.966
43 34 1015 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ M M   01:09:48.045
44 35 1030 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ M M ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 01:09:51.015
45 10 1050 GEORGINA TSIFTSI F F Fit mosquito 01:11:44.145
46 36 1018 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ M M   01:11:44.836
47 37 1009 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΧΡΥΣΙΝΑΣ M M Τελμησσος 01:11:45.707
48 38 1033 KONSTANTINOS KATSAS M M   01:12:21.795
49 11 1034 ΜΑΝΩΛΙΑ ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ F F ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 01:13:17.506
50 12 1079 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΝΑΚΗ F F   01:13:58.005
51 13 1080 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΛΕΦΤΑΚΗ F F   01:14:08.955
52 14 1023 ΤΑΤΙΑΝΑ ΑΛΕΞΑΚΗ F F   01:15:03.915
53 15 1069 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΙΝΑΡΔΟΥ F F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:15:55.425
54 16 1075 ΤΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ F F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:15:55.486
55 17 1076 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΥ F F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:15:55.846
56 18 1013 VASILIKI TSOUTI F F   01:17:13.156
57 19 1019 ΤΑΤΙΑΝΑ ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ F F   01:17:29.266
58 39 1032 STYLIANOS ANDREADIS M M   01:19:43.305
59 40 1020 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ M M CODE RUNN3RS 01:19:56.179
60 20 1024 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΚΑΜΠΥΛΗ F F   01:21:24.315
61 41 1011 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ M M ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΌΣ 01:23:00.435
62 21 1063 ΕΛΕΝΗ ΔΡΙΜΑΛΑ F F   01:26:54.945
63 42 1012 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΒΡΑΤΣΟΣ M M ΤΕΛΜΗΣΟΣ 01:26:55.275
64 22 1056 ΣΟΦΙΑ ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ F F ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:35:49.215
DNS DNS 1001 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗΣ M M   00:00:00.000
DNS DNS 1002 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΙΩΚΟΣ M M ΑΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΣ 00:00:00.000
DNS DNS 1003 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΡΚΕΝΙΔΗΣ M M   00:00:00.000
DNS DNS 1004 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ M M   00:00:00.000
DNS DNS 1005 ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΙΤΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ M M   00:00:00.000
DNS DNS 1008 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ M M   00:00:00.000
DNS DNS 1010 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ M M ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:00:00.000
DNS DNS 1016 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΜΠΙΑΔΗΣ M M 0 00:00:00.000
DNS DNS 1037 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ M M   00:00:00.000
DNS DNS 1040 ANASTASIOS ZEPPOS M M   00:00:00.000
DNS DNS 1043 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ M M   00:00:00.000
DNS DNS 1044 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ M M   00:00:00.000
DNS DNS 1045 ANASTASIOS PASALARIS M M   00:00:00.000
DNS DNS 1053 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΜΗΤΣΟΣ M M   00:00:00.000
DNS DNS 1057 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ M M   00:00:00.000
DNS DNS 1059 ΧΑΡΗΣ ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ M M   00:00:00.000
DNS DNS 1066 STELLA PANTELIA F F   00:00:00.000
DNS DNS 1070 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ M M SANTA RUNNING TEAM 00:00:00.000
DNS DNS 1081 ΟΛΥΜΠΙΑ ΒΟΝΟΡΤΑ F F   00:00:00.000
DNS DNS 1082 ΠΡΑΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M M   00:00:00.000
DNS DNS 1083 KAKIA JYDH Φ N/A!   00:00:00.000

Αγώνας 5 klm.

OR CR BIB ATHLET GEN CAT CLUB TIME
1 1 5030 VASILIOS GIANNIOSIS M M Σχολή Χατζηβεη running team 00:19:17.113
2 2 5052 ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ M M Aiolos running team 00:20:10.963
3 3 5029 ΠΑΝΤΕΛΉΣ ΜΑΡΟΥΝΤΑΣ M M ΠΡΌΜΑΧΟΣ 00:21:12.014
4 4 5057 #ΟΝΟΜΑ? M M   00:21:50.473
5 5 5055 ΣΠΥΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ M M   00:21:50.504
6 6 5074 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ M M   00:23:15.374
7 7 5043 ΠΕΤΡΟΣ ΓΚΕΣΟΥΡΑΣ M M   00:23:27.313
8 8 5011 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΟΓΛΟΥ M M   00:23:47.473
9 1 5014 ΑΛΕΚΑ ΣΤΑΜΑΤΗ F F   00:23:55.214
10 2 5024 MARIA FOTOPOULOU F F   00:24:07.873
11 9 2109 ΔΑΝΙΗΛ ΠΑΣΤΕΛΑΣ M M ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΤΡΕΧΩ 00:25:37.303
12 10 5002 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ M M LOGOS-SLOVO 00:25:50.714
13 11 5079 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΡΛΑΣ M M   00:26:36.553
14 3 5080 ΡΑΛΛΟΥ ΜΠΑΛΤΑ F F   00:26:36.554
15 4 5028 ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΥ F F ΠΡΟΜΑΧΟΣ 00:26:39.434
16 12 5082 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΔΡΑΚΤΑΣ M M   00:27:03.615
17 13 5015 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ M M   00:27:12.853
18 5 5001 LUDMILA BARANOVA F F Logos-Slovo 00:28:51.583
19 14 5017 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ M M   00:29:18.943
20 15 5039 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΥΡΩΣΗΣ M M   00:29:22.274
21 6 5044 ΝΑΓΙΑ ΓΚΕΣΟΥΡΑ F F   00:30:10.994
22 16 5046 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ M M   00:30:26.534
23 7 5073 ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΨΩΜΙΑΔΗ F F   00:30:42.974
24 17 5032 ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ M M ΝΟΝΕ 00:30:45.014
25 18 5038 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΑΤΣΗΣ M M Γερμανική Σχολή Αθηνών 00:30:54.134
26 19 5077 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ M M   00:31:16.423
27 20 5021 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ M M   00:31:16.574
28 21 5033 ΚΩΣΤΑΣ ΠΡΑΣΙΝΟΣ M M   00:31:29.084
29 22 5081 ΝΙΚΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ M M   00:32:07.424
30 8 5026 ΒΙΚΥ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ F F EXCLUSIVE FITNESS ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ 00:32:19.303
31 9 5034 ΑΘΗΝΑ ΣΙΑΜΑΝΤΗ F F   00:33:20.893
32 23 5075 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥ M M   00:33:26.744
33 24 5041 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ M M   00:33:49.513
34 25 5051 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ M M   00:35:10.153
35 10 5064 ΜΑΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ F F   00:36:41.054
36 26 5063 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΕΛΤΖΗΣ M M   00:36:41.654
37 27 5037 ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΠΟΣ M M   00:37:41.174
38 11 5035 ΝΑΝΣΥ ΤΣΙΑΝΤΟΥ F F   00:39:33.223
39 28 5025 ANASTASIOS VELIADIS M M   00:41:09.074
40 12 5018 MARINA PSYCHOGYIOU F F   00:41:20.653
41 29 5003 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ M M   00:41:42.914
42 13 5045 URSULA MARIA MAKARONIDIS F F   00:42:49.784
43 30 5027 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ M M   00:43:00.824
44 14 5016 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ F F   00:43:29.593
45 15 5065 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΥΠΑΛΔΟΥ F F   00:44:54.523
46 31 1 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ M M ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:46:38.503
47 32 5036 ΜΑΡΚΟΣ ΠΟΥΠΟΣ M M   00:48:11.593
48 33 5040 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΑΣ M M ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΆΔΗΣ ΜΑΡΑΘΏΝΑ 00:50:29.173
49 34 5058 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ M M   00:51:08.683
50 35 5067 ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ M M   00:51:28.094
51 16 5068 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΡΑΜΠΟΤΑ F F   00:51:29.743
52 17 5061 ΜΥΡΤΩ ΤΣΟΜΠΟ F F   00:52:19.903
53 18 5059 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΑΝΤΟΥΡΤΖΟΓΛΟΥ F F   00:52:49.484
54 19 5060 ΙΖΑΜΠΕΛΑ ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗ F F   00:52:49.753
55 20 5062 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ F F   00:52:50.023
56 21 5069 ΜΑΡΙΑ ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ F F   00:52:52.963
57 22 5042 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΣΤΡΗΣΙΟΥ F F   00:53:22.246
58 23 5076 ΔΩΡΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ F F   00:53:22.664
59 24 5047 ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΤΡΑΪΚΟΥ F F   00:53:23.173
60 25 5022 ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ F F   01:03:22.214
DNS DNS 5004 ΣΟΦΙΑ ΤΕΡΚΕΝΙΔΟΥ F F   00:00:00.000
DNS DNS 5005 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΥΘΟΥΛΚΑ F F   00:00:00.000
DNS DNS 5006 ΛΑΜΠΡΟΣ ΖΑΓΑΡΗΣ M M   00:00:00.000
DNS DNS 5007 ΒΑΛΕΡΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΖΑΓΑΡΗΣ F F   00:00:00.000
DNS DNS 5008 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΓΑΡΗΣ M M   00:00:00.000
DNS DNS 5009 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ F F   00:00:00.000
DNS DNS 5010 ΑΓΓΕΛΟΣ ΖΑΓΑΡΗΣ M M   00:00:00.000
DNS DNS 5012 ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ ΣΟΪΜΟΙΡΗ F F   00:00:00.000
DNS DNS 5013 ARETI GEORGAKOPOULOU F F   00:00:00.000
DNS DNS 5019 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΙΝΔΡΕΤΟΣ M M   00:00:00.000
DNS DNS 5020 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΚΚΟΡΕΣ M M   00:00:00.000
DNS DNS 5023 ΣΩΤΗΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ F F   00:00:00.000
DNS DNS 5031 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ M M   00:00:00.000
DNS DNS 5048 ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΛΒΕΡΤΗΣ M M BACKUPS 00:00:00.000
DNS DNS 5049 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΛΒΕΡΤΗΣ M M BACKUPS 00:00:00.000
DNS DNS 5050 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ M M   00:00:00.000
DNS DNS 5053 IΡΙΔΑ ΝΤΑΚΟΥ F F EUROBANK 00:00:00.000
DNS DNS 5054 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ F F SANTA RUNNING TEAM 00:00:00.000
DNS DNS 5056 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ M M   00:00:00.000
DNS DNS 5066 ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ F F   00:00:00.000
DNS DNS 5070 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΡΑΒΑΝΗ F F   00:00:00.000
DNS DNS 5071 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΑΚΑΡΕΛΟΥ F F   00:00:00.000
DNS DNS 5072 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΗΧΑΗΛΙΔΟΥ F F   00:00:00.000
DNS DNS 5078 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΟΥΡΟΥΤΑΣ M M   00:00:00.000

Ετοιμαστείτε για μια συναρπαστική νυχτερινή διαδρομή μέσα από την καρδιά του Βόλου στον 3ο Νυχτερινό Αγώνα Δρόμου Βόλου Elpedison, που θα λάβει χώρα στις 28 Οκτωβρίου 2023! 

Ο αγώνας που διοργανώνεται από τον Κένταυρο-Βόλου σε συνεργασία με τον Δήμο Βόλου, την Περιφέρεια Θεσσαλίας, την ΕΑΣ SEGAS Θεσσαλίας, την ΕΠΦΑ Μαγνησίας, και με την υποστήριξη τοπικών φορέων και συλλόγων, υπόσχεται μια αξέχαστη εμπειρία για συμμετέχοντες όλων των ηλικιών και επιπέδων δρομέων. 

Προσφερόμενες Διαδρομές:

• 10 χλμ

• 5 χλμ

• 500 μ Kids' Run


Σχετικά με τον Βόλο

Ο Βόλος βρίσκεται στο κέντρο σχεδόν της Ελλάδας, στην καρδιά της Θεσσαλίας, ανάμεσα στην πρωτεύουσα, Αθήνα (απόσταση 325 χλμ), και τη δεύτερη μεγαλύτερη πόλη, Θεσσαλονίκη (απόσταση 215 χλμ).

Η ιστορία της πόλης είναι συνυφασμένη με την αρχαία Ιωλκό, από όπου ο Ιάσων ξεκίνησε το θρυλικό ταξίδι των Αργοναυτών. Ο Βόλος έχει μια πλούσια πολιτιστική κληρονομιά και σας δίνει τη δυνατότητα να ανακαλύψετε το αρχαίο παρελθόν του.

Φέτος, ο Νυχτερινός Αγώνας του Βόλου έχει ιδιαίτερη σημασία για την τοπική κοινότητα, καθώς προσπαθεί να στηρίξει την πόλη και να επαναφέρει σε αυτήν, την αίσθηση ζωντάνιας και ομορφιάς μετά τις καταστροφικές πλημμύρες που επηρέασαν την περιοχή το τελευταίο διάστημα.

Εγγραφείτε στον 3ο Νυχτερινό Αγώνα Δρόμου Βόλου Elpedison κάνοντας κλικ εδώ: https://event.athletopia.com/3osnychterinosagonasdromouvolou2023 

Ο 41ος, ιστορικός αγώνας υπεραποστάσεων «Σπάρταθλον», μήκους 245χιλιομέτρων, ολοκληρώθηκε προσφέροντας για ακόμη μια χρονιά, απίστευτες στιγμές συγκίνησης, χαράς, και ενθουσιασμού, τόσο στους δρομείς, όσο και στους εθελοντές που συμμετείχαν, αλλά και στους λειτουργούς των Δήμων όπου διέσχισε ο αγώνας. Άξια συγχαρητηρίων ήταν, η αθρόα προσέλευση των κατοίκων, όχι μόνο της Σπάρτης ,οι οποίοι κατέκλεισαν, το σημείο τερματισμού, αλλά και σε όλη τη διάρκεια της διαδρομής όπου, χειροκρότησαν τους δρομείς με όλες τις καιρικές συνθήκες που επικράτησαν μέχρι την ολοκλήρωση του 41ου ΣΠΑΡΤΑΘΛΟΝ.

255 οι τερματίσαντες αθλητές!
Με καλές καιρικές συνθήκες στο πλευρό τους, τερμάτισαν οι 255 δρομείς την διαδρομή των 245,3 χλμ από την Αθήνα στην Σπάρτη, εντός του χρονικού ορίου των 36 ωρών, ολοκληρώνοντας έτσι με επιτυχία τον δύσκολο άθλο τους.

Στις 3 πρώτες θέσεις του αγώνα τερμάτισαν οι:
1ος ο Έλληνας Φώτης Ζησιμόπουλος (Νο.124) με χρόνο 19:55:02 ο οποίος ξεπέρασε το ρεκόρ της διοργάνωσης το οποίο κατείχε ο Γιάννης Κούρος από το 1984. Ακολούθησε ο Νορβηγός Holvik Simen (No.375), στη 2η θέση, φετινός νικητής του Badwater και 3η γενικής η Αμερικάνιδα, Camille Herron (No.56).

Εντυπωσιακές ήταν οι επιδόσεις των Ελλήνων δρομέων οι οποίοι αποτέλεσαν την ευχάριστη έκπληξη του αγώνα! Συνολικά, τερμάτισαν 32 άντρες και 5 γυναίκες. Από αυτούς, οι δύο ήταν εντός της πρώτης δεκάδας, στους αξίζουν πολλά συγχαρητήρια για την επίδοσή τους.
Πρώτος Έλληνας τερμάτισε ο μεγάλος νικητής του 41ου ΣΠΑΡΤΑΘΛΟΝ, Φώτης Ζησιμόπουλος, δεύτερος Έλληνας ο Γιώργος Δημουλάς (Νο.145) στην 9η θέση, και τρίτος Έλληνας ο Ιωάννης Πανταζής (No.158) ο οποίος τερμάτισε στην 23η θέση της γενικής κατάταξης. Συνολικά, από Ελληνικής πλευράς στην κατηγορία ανδρών τερμάτισαν 32 δρομείς .

 
Εκπληκτική η επίδοση των γυναικείων συμμετοχών. Τρεις στην πρώτη δεκάδα.
Στην κατηγορία των γυναικών την πρώτη τριάδα συμπλήρωσαν, η Camille Herron (No.56) από τις Ηνωμένες Πολιτείες, 3η στη γενική κατάταξη, η οποία ήταν η νικήτρια του 39ου ΣΠΑΡΤΑΘΛΟΝ, κάνοντας τον καλύτερο χρόνο στην κατηγορία των γυναικών. Στην 2η και 3η θέση τερμάτισαν οι Φινλανδές, Honkala Noora (No.288) και Lipiainen Satu (No.122), οι οποίες κατετάγησαν στην 4η και στην 8η θέση της γενικής αντίστοιχα.

Στην κατηγορία των Ελληνίδων αθλητριών, συνολικά τερμάτισαν 5, με τις τρεις πρώτες να είναι: 1η η Μάρθα Ξηροφώτου (Νο.199) 39η γενικής, 2η τερμάτισε η Πέγκυ Στάρφα Παπαφίλη (Νο.171) 71η στη γενική κατάταξη, και στην 3η θέση τερμάτισε η Μαρία Πολυζώη (Νο.184) 159η στη γενική κατάταξη. Και στις 5 αθλήτριες αξίζουν συγχαρητήρια τόσο για το θάρρος που επέδειξαν όσο και για την προσπάθεια που κατέβαλαν σε όλη τη διάρκεια του αγώνα των 245 χλμ.
Με απόλυτη επιτυχία έλαβε χώρα η τελετή απονομής των βραβείων που διοργάνωσε το βράδυ της Κυριακής 1η Οκτωβρίου στην κεντρική πλατεία της πόλης, ο Δήμος Σπάρτης του οποίου την Αιγίδα φέρει ο ιστορικός αγώνας. Ο Δήμαρχος Σπάρτης κ. Πέτρος Δούκας, κατά τη διάρκεια της ομιλίας του, αφού ευχαρίστησε όλους τους αθλητές και τις αθλήτριες για τη συμμετοχής τους, προσφώνησε και τις 50 χώρες από τις οποίες προέρχονται οι 350 αθλητές που έλαβαν μέρος στον αγώνα, και τους οποίους ξαναπροσκάλεσε στην Σπάρτη και την επόμενη χρονιά.

Εν συνεχεία, στη διάρκεια της τελετής, τη σκυτάλη πήρε ο Πρόεδρος του Διεθνούς Συνδέσμου «ΣΠΑΡΤΑΘΛΟΝ», κ. Κωστής Παπαδημητρίου, ο οποίος, απευθυνόμενος σε όλες τις αρχές και τους κατοίκους της Σπάρτης, είπε τα εξής: Η πόλη της Σπάρτης, αποτελεί το μισό της λέξης «ΣΠΑΡΤΑΘΛΟΝ» ενώ, το άλλο μισό, αναφέρεται στον άθλο που κάνουν οι αθλητές κατά τη διάρκεια του αγώνα προκειμένου να φτάσουν μέχρι εδώ! Σπάρτη λοιπόν και άθλος, αποτελούν την πραγματική ετοιμολογία της λέξης «ΣΠΑΡΤΑΘΛΟΝ».
Εν συνεχεία, την παράσταση κατά τη διάρκεια της βράβευσης του πρώτου νικητή του αγώνα, έκλεψε υψίφωνος κ. Μουζάκη, η οποία έψαλε τον εθνικό μας ύμνο ξεσηκώνοντας ευχάριστα τα πλήθη του κόσμου. Αμέσως μετά την απονομή των επάθλων στους τρεις πρώτους άνδρες δρομείς, ο πρωταγωνιστής του αγώνα Φώτης Ζησιμόπουλος, δήλωσε «Ο κόσμος ήταν η δύναμή μου! Κουράστηκα για να φτάσω σε αυτόν εδώ το χρόνο, έκανα πάρα πολλές προπονήσεις! Τα μεγάλα πράγματα θέλουν μεγάλες θυσίες. Ραντεβού του χρόνου».


Στη συνέχεια, οι τρεις πρώτοι άνδρες νικητές απαθανάτισαν τη στιγμή με την καθιερωμένη φωτογραφία..
Στιγμές αργότερα τη σκυτάλη των βραβεύσεων πήραν οι τρεις πρώτες γυναίκες, όπου η Αμερικανίδα Camille Herron , δήλωσε ότι ευχαριστεί μέσα από την καρδιά της τον άνδρα της και τον Πρόεδρο του Διεθνούς συνδέσμου, που πίστεψαν σε αυτή και τη στήριξαν προκειμένου να επιτύχει το σπουδαίο αυτό αποτέλεσμα, γράφοντας την καλύτερη επίδοση στη γυναικεία κατηγορία, τερματίζοντας και στην 3η θέση της γενικής.

Ο Δήμος Σπάρτης βράβευσε επίσης τον Γερμανό Σπαρταθλητή Karl Hubert, ο οποίος τερμάτισε τον αγώνα για 25η φορά.
Αξίζει να σημειωθεί ότι σήμερα Δευτέρα 2/10/2023 ο Δήμος Σπάρτης παραθέτει γεύμα σε όλους τους αθλητές και αθλήτριες που έλαβαν μέρος στον αγώνα. Εδώ και χρόνια έχει αναπτυχθεί μια αρμονική συνεργασία μεταξύ του Διεθνούς Συνδέσμου και του Δήμο Σπάρτης, η οποία ανανεώνεται κάθε χρόνο μετά από την τελετή των βραβείων που διοργανώνει ο δήμος Σπάρτης.

Στη φετινή διοργάνωση, οι φίλοι των υπεραποστάσεων είχαν τη δυνατότητα να παρακολουθήσουν μέσω ζωντανής μετάδοσης livestreaming, τον άθλο των Σπαρταθλητών, μέσα από στην ιστοσελίδα του Διεθνούς Συνδέσμου, www.spartathlon.gr.

Όλα τα τελικά αποτελέσματα του αγώνα μπορείτε να τα δείτε στον σύνδεσμο που ακολουθεί:
https://www.spartathlon.gr/spartathlon/results/search 

Αδύνατη θα ήταν η διεξαγωγή του αγώνα χωρίς την ουσιαστική συμμετοχή των Εθελοντών οι οποίοι για 36 ώρες υποστηρίζουν ασταμάτητα τους δρομείς με όλες τις δυνάμεις τους σε όλο το μήκος της διαδρομής των 245,3χλμ.

Στο σημείο αυτό αξίζει να αναφέρουμε την σημαντική συμβολή των οργάνων της Ελληνικής Αστυνομίας, τα οποία σε όλη τη διάρκεια του αγώνα των 36 ωρών, συνόδευαν και προστάτευαν του προπορευόμενους αθλητές & αθλήτριες με υπευθυνότητα εγγυώμενοι για την προσωπική τους ασφάλεια!

Μια εικόνα χίλιες λέξεις! Και αυτό έκαναν τα μέλη της ΛΕΦΩΣ τα οποία αποθανάτισαν χιλιάδες στιγμές από την υπερπροσπάθεια των αθλητών οι οποίοι, θα απολαύσουν αρκετές φωτογραφίες οι οποίες θα τους εμφανίζουν σε διαφορετικά μέρη της διαδρομής, δια χειρός των ακούραστων εθελοντών της Λέσχης Φωτογραφίας Σπάρτης!

Η φετινή διοργάνωση του 41ου Διεθνούς Αγώνα Υπεραποστάσεων ΣΠΑΡΤΑΘΛΟΝ, τελεί υπό την Αιγίδα των Δήμων: Αθηναίων & Σπάρτης καθώς και του Υπουργείου Τουρισμού & Εθνική Άμυνας, έχει δε την άμεση εποπτεία και έγκριση της Διεθνούς Ομοσπονδίας Υπεραποστάσεων (Ι.Α.U.).

 

Την Κυριακή 1 Οκτωβρίου το προαύλιο του Ζαππείου, οι δρόμοι της Αθήνας αλλά και κάθε γωνιά της Ελλάδας γέμισαν με χιλιάδες κόσμου που συμμετείχαν στο επετειακό Greece Race for the Cure®, γιόρτασαν μαζί μας τα 15 χρόνια της διοργάνωσης και μετέφεραν το μήνυμα πως ΜΑΖΙ είμαστε πιο δυνατοί από τον καρκίνο του μαστού.

Η διοργάνωση άνοιξε το Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου με δράσεις πρόληψης και ενημέρωσης για τον καρκίνο του μαστού, μουσική, sponsors’ expo, sessions γυμναστικής, εργαστήρια για παιδιά και μια διαφορετική πεζοπορία στον Εθνικό Κήπο.

Επιπλέον, για ακόμα μια χρονιά, με αφορμή τον Οκτώβριο, μήνα αφιερωμένο στην ενημέρωση και πρόληψη του καρκίνου του μαστού, το βράδυ του Σαββάτου το Ζάππειον Μέγαρον «ντύθηκε» στα ροζ, για να μας υπενθυμίσει πως ο καρκίνος του μαστού είναι εδώ και μας αφορά όλες και όλους.

Το Greece Race for the Cure®, η μεγαλύτερη αθλητική διοργάνωση για κοινωνικό σκοπό στην Ελλάδα και 2η μεγαλύτερη διοργάνωση Race for the Cure® στην Ευρώπη, πραγματοποιείται από τον Πανελλήνιο Σύλλογο Γυναικών με Καρκίνο Μαστού «Άλμα Ζωής» με την έγκριση της οργάνωσης Think Pink Europe® σε συνδιοργάνωση με τον Οργανισμό Πολιτισμού, Αθλητισμού και Νεολαίας Δήμου Αθηναίων (ΟΠΑΝΔΑ).

Χαιρετισμό στην εκδήλωση απηύθυναν:

• ο Δήμαρχος Αθηναίων, κύριος Κώστας Μπακογιάννης,
• η Πρόεδρος του Πανελληνίου Συλλόγου Γυναικών με Καρκίνο Μαστού «Άλμα Ζωής», κυρία Παρασκευή Μιχαλοπούλου,
• η Πρόεδρος του Συλλόγου Γυναικών με Καρκίνο Μαστού Ν. ΑΧΑΪΑΣ, κυρία Αγγελική Στεφανάκη,
• η Επίτιμη Πρόεδρος του Συλλόγου Γυναικών με Καρκίνο Μαστού Ν. Θεσσαλονίκης, κυρία Ελένη Ντελιοπούλου,
• ο Πρόεδρος της Ελληνικής Χειρουργικής Εταιρείας Μαστού (ΕΧΕΜ), κύριος Βασίλειος Βενιζέλος,
• η Πρόεδρος της Εταιρείας Ογκολόγων Παθολόγων Ελλάδας (ΕΟΠΕ), κυρία Ζένια Σαριδάκη-Ζώρα,
• η Γενική Γραμματέας της Ελληνικής Εταιρείας Απεικόνισης Μαστού (ΕΕΑΜ), κυρία Αθηνά Βούρτση,
• ο Πρόεδρος της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καρκίνου (ΕΛΛΟΚ), κύριος Γεώργιος Καπετανάκης.
• η CEO της οργάνωσης Susan G. Komen, Paula Schneider.

Η συμμετοχή σας μας κάνει πιο δυνατές από τον καρκίνο του μαστού

Μέσα από τα καθαρά έσοδα της διοργάνωσης, ΜΑΖΙ καταφέρνουμε να παρέχουμε όλο τον χρόνο δωρεάν προγράμματα:
• Για την ψυχοκοινωνική στήριξη και ενημέρωση των γυναικών με καρκίνο μαστού
• Για την προαγωγή της πρόληψης και έγκαιρης διάγνωσης της νόσου που σώζουν ζωές
• Για τη βελτίωση της ποιότητας ζωής
• Για τη διεκδίκηση ποιοτικής περίθαλψης και φροντίδας των ασθενών με καρκίνο μαστού
Ως ένδειξη συμπαράστασης και αλληλεγγύης στις πληγείσες περιοχές της Θεσσαλίας, ένα από τα χρηματοδοτούμενα προγράμματα του 15ου Greece Race for the Cure® θα υλοποιηθεί σε συνεργασία με τις επιστημονικές εταιρείες και τους τοπικούς συλλόγους της περιοχής, με στόχο να καλύψει ανάγκες των γυναικών με καρκίνο μαστού στις πληγείσες περιοχές της περιφέρειας.

Η Πρόεδρος του Συλλόγου «Άλμα Ζωής», κυρία Παρασκευή Μιχαλοπούλου, δήλωσε:

«Η ανταπόκριση του κόσμου για το 15ο Greece Race for the Cure® ήταν συγκλονιστική.
Ευχαριστούμε βαθειά όλες και όλους που με την ενεργή συμμετοχή τους κατέκλυσαν το κέντρο της Αθήνας όπως και πολλές περιοχές της χώρας μας μεταφέροντας τα μηνύματα της πρόληψης, της στήριξης και της αλληλοβοήθειας.

Ευχαριστούμε όλες τις γυναίκες με τα ροζ μπλουζάκια που τρέχοντας ή περπατώντας μεταφέρουν τα μηνύματα της δύναμης, της ελπίδας και της αλληλοϋποστήριξης ενώ συμβάλλουν και στην απομυθοποίηση της ασθένειας.

Η συμμετοχή όλων σε αυτόν τον συμβολικό αγώνα, μας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιούμε με ιδιαίτερη αφοσίωση και προσήλωση προγράμματα και δράσεις με ουσιαστικό αντίκτυπο στη ζωή των γυναικών με καρκίνο μαστού, αλλά και κάθε γυναίκας.

ΜΑΖΙ πάντα καταφέρνουμε περισσότερα ενάντια στον καρκίνο του μαστού».

Ευχαριστούμε:

• Το Υπουργείο Προστασίας του Πολίτη και την Ελληνική Αστυνομία, υπό την αιγίδα των οποίων πραγματοποιήθηκε το 15ο Greece Race for the Cure®.
• Την οργάνωση Think Pink Europe® για την εμπιστοσύνη που δείχνει στο «Άλμα Ζωής» και για την άψογη συνεργασία όλα αυτά τα χρόνια
• Τον Οργανισμό Πολιτισμού, Αθλητισμού και Νεολαίας του Δήμου Αθηναίων και την Πρόεδρο κυρία Νίκη Αραμπατζή για την πολύτιμη βοήθεια στη διοργάνωση αυτού του μεγάλου αγώνα
• Την Περιφέρεια Αττικής
• Τον Εθνικό Κήπο
• Τη Διεύθυνση Τροχαίας Αττικής
• Την Υποδιεύθυνση Τροχαίας Αθηνών
• Τη Γενική Αστυνομική Διεύθυνση Αθηνών
• Την Τροχαία Καισαριανής
• Το Εθνικό Κέντρο Άμεσης Βοήθειας (ΕΚΑΒ)
• Το Πυροσβεστικό Σώμα Ελλάδος
• Το Γενικό Επιτελείο Ναυτικού (ΓΕΝ) και την Μπάντα του Πολεμικού Ναυτικού
• Την Εθελοντική Διασωστική Ομάδα Κρίσεων (ΕΔΟΚ)
Τον Μέγα Χορηγό του 15ου Greece Race for the Cure®, Mastercard
Τους διακεκριμένους χορηγούς: Roche Hellas A.E. με την εκστρατεία ενημέρωσης για τον γυναικείο καρκίνο“forHER” & UTC Διεθνείς Μεταφορές A.E.
Τους επίσημους χορηγούς: Campeón Gaming, Chiquita, Gilead Sciences, MSD, New Balance, ΤΕΝΑ
Τους χορηγούς δρομέων: InterMed & UNI-PHARMA
Τον χορηγό πρόληψης: Κάμπος Χίου
Τον χορηγό survivors: Pfizer Hellas
Τον χορηγό εθελοντών: Teleperformance Greece
Τον χορηγό μικρών δρομέων: MIBS Group
Τον χορηγό baby runners: Κλινική ΡΕΑ
Τον χορηγό Pet Runners: PURINA®
Τους υποστηρικτές: BECTON DICKINSON HELLAS Α.Ε., Centrofin Management Inc., IPSEN Greece
Τους βασικούς χορηγούς: ΕΥΔΑΠ Α.Ε., ΦΑΡΜΑΣΕΡΒ-ΛΙΛΛΥ, Χάρισε Δύναμη (Pantene - ΑΒ Βασιλόπουλος), Nestlé FITNESS® , GENESIS Pharma, Lamda Development Α.Ε., Pharmathen
Τους χορηγούς ημέρας και ενημέρωσης: ΔΕΔΔΗΕ Α.Ε., ΔΕΣΦΑ, ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ, Generali Hellas AAE, Novartis Hellas, Όμιλος Ravago Greece, Siemens Healthineers
Τους κρίκους ζωής: Κ.Ε. ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΗΣ – ΚΑΛΑΣ Α.Ε., ΜΙΝΕΤΤΑ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ, Amgen Hellas, ARTION A.E., BEAUTY GREECE TSIRIMOKOU, Bennett Βιομηχανία Φαρμάκων, Bernitsas Law, BriQ Properties ΑΕΕΑΠ, Deloitte, ELVIAL S.A., GROHE, INTRALOT, LYNNE, Menarini Hellas, POTAMITISVEKRIS
Τους μικρούς κρίκους ζωής: ΖΑΡΙΦΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΔΟΣ Α.Ε., Όμιλος ΕΛΛΑΚΤΩΡ, ΒUSINESS CARE ΕΞΥΠΠ, Electra Hotels & Resorts, entos, Kerakoll, Kleopas Alliott Σύμβουλοι Επιχειρήσεων AE, Schneider Electric, SingularLogic, Spartan Security, SWORD Services Greece S.A., Taf Coffee
Τους χορηγούς διανομής προωθητικού υλικού: Ιωνίς ελαιόλαδο από τη NUTRIA AE, ΟΜΙΛΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ, ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ, AECOM, Bausch + Lomb Ελλάδας, Bayer, CAFFÈ L'ANTICO, Gap, GymBeam, ΜyPlanet, Metropolitan General, OsteoStrong® , PHARMASEPT, PIERRE FABRE, QS professional - Eπαγγελματικά Kαλλυντικά, Re-Battery AE, REVOIL, Starbucks, Tikun Olam Europe
Τους χορηγούς ειδών και υπηρεσιών: ΔΕΙΠΝΟΣΟΦΙΣΤΗΡΙΟΝ, Ιωνίς ελαιόλαδο από τη NUTRIA AE, , Κάμπος Χίου, Κουλουράδες, Νοσοκομείο ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ, Allianz Ευρωπαϊκή Πίστη, Clip News Α.Ε., ERA nuts, Globe Williams International - Facility Services, Hard Rock Cafe, ICC ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ ΕΕ, Interamerican, LEROY MERLIN, MEGA GROUP SECURITY A.E., ΜyPlanet, Nevma - Creative Knowhow, Operon IT Architects, PASSARELLA AE, SEPTONA ΑΒΕΕ, SKAG Θ. Κ. ΣΚΑΓΙΑΣ ΑΒΕΕ, The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, The Upper House Athens, Art, Coffee, Restaurant, Πολυκατάστημα attica, Citylink, TopCut Modiano
Τον χορηγό υδροδοσίας: Φυσικό Μεταλλικό Νερό ΖΑΓΟΡΙ
Τους χορηγούς επικοινωνίας: COSMOTE TV, MAD, OPEN BEYOND, Sfera 102.2, Music 89.2, Pride 98.6 Streamee, Runner Magazine & www.runnermagazine.gr, SHAPE & shape.gr, Health Daily, jenny.gr, LadyLike, Queen.gr, skywalker.gr – Εργασία στην Ελλάδα
Τους υποστηρικτές επικοινωνίας: Ο.ΣΥ. – Οδικές Συγκοινωνίες ΑΕ, Kiss My Booth, stentoras.gr
Τους υποστηρικτές προγράμματος Σ/Κ: ΑΜΚΕ Ηλιοσκόπιο, ΑΠΛΕΣΟ - Πανελλήνιος Σύλλογος Φυσικοθεραπευτών, Πανελλήνιος Σύλλογος Διαιτολόγων – Διατροφολόγων, Active Sundays, Air Game, Batala Atenas, Breath Pilates by Ifigenia Baka, DIDA, DJ PAVLINA, Eirini Tzedaki and ZIN members, JYOTI YOGA, Kangoo Jumps & Tumbao Fitness and Dance, La Petite Marguerite (Bubbling Performing & Play), Metallidis Sound and Light
Τους συνεργάτες της δράσης «Η πόλη γιορτάζει μαζί μας»: Βυζαντινό και Χριστιανικό Μουσείο, Εθνικό Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης (ΕΜΣΤ), Ελληνικό Μουσείο Αυτοκινήτου, Κτήμα Τουρτουλά, Μουσείο Ακρόπολης, Μουσείο Κυκλαδικής Τέχνης, Μουσείο Μπενάκη Ελληνικού Πολιτισμού, Μουσείο Μπενάκη Ισλαμικής Τέχνης, Νομισματικό Μουσείο, Ο Τζίτζικας και ο Μέρμηγκας, Bartesera, Hard Rock Café, Ivis4 Boutique Hotel, Novak Athens Towers, TGI FRIDAYS™, Warehouse
Τους δωροθέτες: ΑΝΕΚ +Superfast, Από Κοινού Θέατρο, Από Μηχανής Θέατρο, ΔΑΜΚΑΛΙΔΗΣ (Remington, Ariete, Crystal Audio, Dyson), Ελληνική Ένωση Σχεδιαστών Μόδας, Θέατρο Στοά, Κέντρο Πολιτισμού «Ελληνικός Κόσμος», Νέα Οδός, Active Sundays, Aldemar Resorts, Alenia |Marmarometry, All About Eve, Arkham Escape Rooms, Artisanal, Athena's Cook, Athens Was +SenseS |Anemi Hotels, Attica Dps., Avramis Optics, bluegr, Brown Hotels, Concept Charisma, Crystal Waters Λευκάδα, Dimitris Stamatiou, Dust +Cream, Elia Ermou Athens Spa & Wellness, Esti Athens, ETHERFLOAT, EverGreen Yoga Studios, Factory Outlet, Fani Fine Jewelry by Fani Gkounti, Fresh Line, Fujifilm, Grande Bretagne Hotel, GRECOTEL Hotels & Resorts, Hard Rock Café, Holland & Barrett |FOURLIS, HolyWood Stage, Hondos Center, Hype, Ilia Mare Αιδηψός, Illusion Escape Rooms, Ioanna Kourbela, Jewels My Way, Kastelorizo Group, KIKO Milano, Lazaro1971, Luna Splendida, Margie Handcrafts, Mary Gaitani, Mastermind, Messinian Spa, Miaou Niaou, Minoan Lines, Miss Polyplexi, Mod's Hair , Moorings, Nataraja Yoga Center, NATU by Δειπνοσοφιστήριον, Nice n'Easy (Nice n'Easy, Frankie), Novak ,nutribullet |DELONGHI KENWOOD , OsteoStrong®, Oxette |PERIDEO, pezoporos.gr, Poseidonion Grand Hotel Σπέτσες, Prigipo, Revitalash |Chrysallis ProDerma, Salt Cave Γλυφάδα, Saz City Life Hotel Ιωάννινα, Sparadise, SpeedPark, Spiti Yoga, Tefal |SEB Groupe, TGI Fridays, The Margi Hotel Βουλιαγμένη, The Movers, Twin House Spetses, Twinset |Gruppo Pagoni, Vang, Vanoro Hotel, Vitello |VOULGARAKIS GROUP, Zizel, Zulu Bungy¬¬

Τους 672 εθελοντές που μας βοήθησαν για τη διεξαγωγή του αγώνα!

Ευχαριστούμε τη Λυδία Παπαϊωάννου που συμμετείχε εθελοντικά ως παρουσιάστρια της φετινής διοργάνωσης.

Πάνω απ’ όλα, ευχαριστούμε όλους εσάς που για ακόμα μια χρονιά
ήσασταν δίπλα μας στον αγώνα ενάντια στον καρκίνο του μαστού!

ΜΑΖΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΙ από τον καρκίνο του μαστού!

Το RUN TOGETHER ATHENS powered by SAUCONY θα διεξαχθεί κανονικά στο ΟΑΚΑ την Κυριακή 22 Οκτωβρίου στον περιβάλλοντα χώρο.

Η αναστολή της λειτουργίας του Κεντρικού Σταδίου και του Ποδηλατοδρομίου δεν επηρεάζει τη διεξαγωγή των προγραμματισμένων εκδηλώσεων στον περιβάλλοντα χώρο των Ολυμπιακών εγκαταστάσεων.

Ο αγώνας θα διεξαχθεί με απόλυτη ασφάλεια χωρίς καμία αλλαγή στο πρόγραμμα.

Σας περιμένουμε να τρέξουμε και να διασκεδάσουμε παρέα!

Κάντε την εγγραφή σας

Οι εγγραφές συνεχίζονται και πραγματοποιούνται ηλεκτρονικά μέσω του https://register.runtogether.gr/ 

Για περισσότερες πληροφορίες για τη διοργάνωση:

Website: https://www.runtogether.gr 
Facebook: https://www.facebook.com/RunTogetherGR 
Instagram: https://www.instagram.com/runtogethergr 

Πραγματοποιήθηκαν για 26η φορά στην Νάουσα την Κυριακή 1-10-2023 οι αγώνες στίβου με την επωνυμία ''Κωνσταντινιδεια''. Οι αγώνες τελούνται κάθε χρόνο προς τιμή του ευεργέτη του Ναουσαίικου αθλητισμού κ. Κωνσταντινίδη και για φέτος περιελάμβαναν τα ατομικά αγωνίσματα του διασυλλογικού πρωταθλήματος της Κ-14, και τον καθιερωμένο αγώνα του μιλίου [1609 μ.] για άνδρες και γυναίκες.

Ο ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ συμμετείχε με 32 αθλητές και αθλήτριες που αν και βρίσκονται στο τέλος της αγωνιστικής σαιζόν κατάφεραν να κερδίσουν 14 μετάλλια και να πετύχουν αξιόλογες επιδόσεις.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα είναι τα εξής.

Μίλι ανδρών

1ος Αθανασάκης Παναγιώτης 4'.30''00
2ος Καραγιάννης Αλέξανδρος 4'.40''.74
3ος Γεωργιάδης Ορέστης 4'.50''.44
4ος Παπανικολάου Δημήτρης 4'.56''50

Μίλι γυναικών

2η Κουτσίδου Δέσποινα 6'.24''.41
3η Ξυπολιτάκη Ταξιαρχούλα 6'.25''.65
4η Ξυνάδα Αρσινόη 6'.36''39
5η Βράνα Μαρία 6'52''24

60 Αγόρια

1ος Νάκας Νικόλαος 7''87
3ος Κάκκαρης Κώστας 8΄΄28

800 Αγόρια

1ος Μπαρτζώκας Χάρης 2'20''99
2ος Τζίνας Σταύρος 2'21''23
3ος Νοβάκης Θανάσης 2'31''47
4ος Χασιούρας Αντώνης 2'41''94
7ος Μεταξόπουλος Αρης 2'50΄΄05
8ος Τζίνας Μάριος 2'51''67

Μήκος Αγόρια

7ος Τσανασίδης Μάριος 4.50
13ος Μπαζάκας Φίλιππας 4.14
14ος Γιάννου Κων/νος 4.09
17ος Καδόγλου Πάρης 3.68
18ος Διδόπουλος Βασίλης 3.56

4Χ60 σκυτάλη

1ος ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 32''13
[Τσανασίδης-Τζίνας-Κάακκαρης Νάκας]

60 Κορίτσια

3η Θυμιοπούλου Αυγή 8''64
21η Σαρίογλου Υβόννη 9''41
22η Τηλιοπούλου Ξανθίππη 9''42

800 Κορίτσια

1η Μεταξοπούλου Αναστασία 2'38''54
5η Γιάννενα Αρίστη 2'46''32
9η Βεργώνη Δέσποινα 2'59''54
10η Ξηρού Βασιλική 2'59''67

Σφαίρα Κορίτσια

2η Νικολοπούλου Ριάνα 8.58 μ.

Μήκος Κορίτσια

10η Κολβατάι Ραίσα 3.90
11η Καραφόλα Μρία 3.89
12η Τοπάλη Μαριαλένα 3.87

4Χ60 Σκυτάλη

5ος ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 34''43
[Ξηρού-Μεταξοπούλου-Σαρίογλου-Θυμιοπούλου]

 

Έσπασε το ιστορικό ρεκόρ του Γιάννη Κούρου από το 1984! Σημείωσε την καλύτερη επίδοση στην Ιστορία της διοργάνωσης και κατάφερε να καταρρίψει το φράγμα των 20 ωρών!

Ο Φώτης Ζησιμόπουλος είναι ο νικητής στο 41ου Σπάρταθλον και με χρόνο 19:55:02 σημείωσε την καλύτερη επίδοση στην Ιστορία της διοργάνωσης, ενώ ταυτόχρονα με την τρίτη συνεχή νίκη του κατάφερε να καταρρίψει το φράγμα των 20 ωρών.

Το ιστορικό ρεκόρ κατείχε ο υπερμαραθωνοδρόμος Γιάννης Κούρος από το 1984, με χρόνο 20:25:00.


Ο αγώνας ξεκίνησε στις 7.00 π.μ. του Σαββάτου (30/9) από τη Διονυσίου Αεροπαγίτου με φόντο την Ακρόπολη, όπου πήραν εκκίνηση 380 δρομείς από 50 χώρες του κόσμου.

Ο Ζησιμόπουλος έφτασε στα μισά του αγώνα σε χρόνο 9 ώρες και 15 λεπτά και πέρασε τα 145 χλμ. σε 11ώρες και 20 λεπτά, καταρρίπτοντας έτσι το ατομικό του ρεκόρ στο Σπάρταθλον κατά μία ώρα.

Στην πόλη της Σπάρτης η Δημοτική Αρχή είχε προετοιμαστεί και ανέμενε τον Φώτη Ζησιμόπουλο στο άγαλμα του βασιλιά των Σπαρτιατών Λεωνίδα, με επικεφαλής τον δήμαρχο Πέτρο Δούκα και τον πρόεδρο του Σπάρταθλον Κωστή Παπαδημητρίου.

Δεύτερος τερμάτισε ο Νορβηγός Σίμεν Χόλβικ με διαφορά 2 ωρών και 17 λεπτών από τον Ζησιμόπουλο, ενώ τρίτη ήταν η Αμερικανίδα παγκόσμια πρωταθλήτρια Ζακλίν Καμίλ Χέρον, 2 ώρες και 35 λεπτά από τον πρώτο. Οι τερματισμοί ολοκληρώθηκαν την Κυριακή στις 19:00 το απόγευμα, όπου και ολοκληρώθηκε το χρονικό περιθώριο των 36 ωρών.

To Σπάρταθλον τελεί υπό την αιγίδα των Δήμων Σπάρτης και Αθηναίων, και των υπουργείων Εθνικής Άμυνας και Τουρισμού, έχει δε την εποπτεία της Παγκόσμιας Ομοσπονδίας Υπεραποστάσεων I.A.U.

 

Ο 12ος Πτώιος Αγώνας Δρόμου Ακραιφνίου έρχεται την Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023, με ώρα έναρξης στις 9:30 π.μ.

Οι δρομείς θα έχουν την ευκαιρία να ανταγωνιστούν σε ποικίλες κατηγορίες και αποστάσεις, βιώνοντας μια αξέχαστη αθλητική εμπειρία στην καταπράσινη περιοχή του Ακραίφνιου στη Βοιωτία. Οι διαδρομές περιλαμβάνουν:

-23 km ΠΕΔΙΝΗ: Μια διαδρομή που ξεκινά με κατηφόρα και συνεχίζει σε επίπεδο άσφαλτο, προσφέροντας ανηφόρα από το 13ο χιλιόμετρο έως το 20ο και καταλήγει σε κατηφόρα, με υψομετρική διαφορά 180μ - 90μ - 350μ - 180μ.

- 10 km ΤΡΕΞΙΜΟ: Μια εκπληκτική διαδρομή που περιλαμβάνει 2 χιλιόμετρα άσφαλτο, 5 χιλιόμετρα χώμα, και 3 χιλιόμετρα τερματισμό σε άσφαλτο, με υψομετρική διαφορά 350μ.

- 10 km ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ: Μια πεζοπορική διαδρομή μήκους 10 χιλιομέτρων.

- 2 km ΤΡΕΞΙΜΟ ΓΙΑ ΑΡΧΑΡΙΟΥΣ: Μια διαδρομή για αρχάριους δρομείς.

- 500 m ΠΑΙΔΙΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ: Μια παιδική διαδρομή με δωρεάν συμμετοχή.

Το μεγάλο νέο αυτής της χρονιάς είναι η προσθήκη μιας νέας διαδρομής των 27 χιλιομέτρων, η οποία ξεκινά από το 20ο χιλιόμετρο της διαδρομής των 23 χιλιομέτρων και συγχωνεύεται με την διαδρομή των 10 χιλιομέτρων στο 7ο χιλιόμετρο.

Το Ακραίφνιο είναι ένα ημιορεινό χωριό με πλούσια αρχαιολογική κληρονομιά και θαυμάσια φυσική ομορφιά. Τα αξιοθέατα του περιλαμβάνουν τα ερείπια της αρχαίας πόλης Ακραιφίας, τον ναό του Πτώου Απόλλωνα, και το σπήλαιο Σαρακήνο.


Σας προσκαλούμε να γίνετε μέρος αυτής της δρομικής εκδήλωσης και να συμμετάσχετε σε αυτή την αξέχαστη αθλητική εμπειρία. Είτε είστε έμπειροι δρομείς είτε αρχάριοι, υπάρχει μια διαδρομή για κάθε επίπεδο και ηλικία. Ελάτε να ανακαλύψετε τον ομορφότερο τρόπο για να εξερευνήσετε τον φυσικό και πολιτιστικό πλούτο του Ακραίφνιου.


Συγκινηθείτε, εμπνευστείτε, και αφήστε τον αθλητισμό να σας οδηγήσει στην κορυφή !Ελάτε να ζήσουμε αυτήν την αθλητική περιπέτεια μαζί κάνοντας την εγγραφή σας εδώ:
https://event.athletopia.com/ptoiosagonasakraifniou2023 

-