ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ - Λίστα των αποτελεσμάτων των αθλητών ανά κατηγορία από τον σύλλογο Σ.Δ.Υ.Μ Θήβας για τον 32ο Μαραθώνιο Αθήνας

Την Κυριακή 9/10/2014 διεξήχθη με επιτυχία ο 32ος Αυθεντικός Μαραθώνιος της Αθήνας με συμμετοχές που ξεπέρασαν κάθε προηγούμενη διοργάνωση. Συγκεκριμένα οι δρομείς φέτος έφτασαν τους  35.000 σπάζοντας τα ρεκόρ όλων των προηγούμενων χρόνων. Δρομείς,εθελοντές,χορηγοί και πλήθος κόσμου συνέδραμαν στην ομαλή διεξαγωγή του γνωστότερου και δημοφιλέστερου αγώνα δρόμου της χρονιάς, μέσα σε εορταστικό και πανηγυρικό κλίμα,συμβάλλοντας καταλυτικά σε μια ιδιαίτερα ικανοποιητική διοργάνωση.

             Ο Σ.Δ.Υ.Μ Θήβας,ένας από τους πολυπληθέστερους συλλόγους στους αγώνες δρόμου με συνεχή παρουσία στο Μαραθώνιο,δήλωσε και φέτος το δυναμικό του παρόν με 201 συμμετοχές σ' όλες τις αγωνιστικές διαδρομές,συμπεριλαμβανομένων και 4 παιδιών  στον αγώνα των 1200μ. Άξια αναφοράς και η πρωτοφανής και δυναμική παρουσία των γυναικών του συλλόγου στον φετινό κλασικό Μαραθώνιο.Τα αποτελέσματα μάλιστα δικαίωσαν το σύλλογό μας καθώς για άλλη μια φορά οι δρομείς αγωνίσθηκαν με σθένος και ευγενή άμιλλα,τιμώντας το αθλητικό ιδεώδες και σημειώνοντας ο καθένας τη δική του προσωπική επιτυχία.

               Ο Σ.Δ.Υ.Μ Θήβας ευχαριστεί και συγχαίρει όλους τους δρομείς του για τη συμμετοχή και την προσπάθεια και τους εύχεται επιτυχίες σε νέες διαδρομές και αγωνιστικές υπερβάσεις και στο μέλλον.

         Υ.Γ Ακολουθεί  λίστα των αποτελεσμάτων των αθλητών ανά κατηγορία.                                                                                                                                             

                                                                 Το Δ.Σ του Σ.Δ.Υ.Μ. ΘHBAΣ

 

ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΓΚΙΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3:25:00
2 ΜΠΟΥΤΣΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3:34:00
3 ΠΑΝΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:37:00
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3:46:00
5 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 3:49:00
6 ΤΖΟΥΜΑΝΕΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3:51:00
7 ΤΡΙΚΑΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3:51:00
8 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3:55:00
9 ΤΣΑΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3:56:00
10 ΚΑΜΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3:57:00
11 ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3:57:00
12 ΓΕΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3:58:00
13 ΚΑΡΑΤΣΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3:58:00
14 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 4:01:00
15 ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4:03:00
16 ΓΙΟΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 4:05:00
17 ΧΟΥΧΟΥΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4:05:00
18 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 4:06:00
19 ΚΑΠΕΛΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 4:06:00
20 ΚΑΠΕΛΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 4:06:00
21 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 4:07:00
22 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 4:10:00
23 ΠΑΝΑΓΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 4:11:00
24 ΖΙΩΜΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 4:12:00
25 ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΜΑΡΙΟΣ 4:12:00
26 ΜΑΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 4:12:00
27 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 4:12:00
28 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4:13:00
29 ΚΑΣΜΑΣ ΜΑΡΚΕΛΟΣ 4:13:00
30 ΚΩΝΣΤΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 4:13:00
31 ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 4:13:00
32 ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4:13:00
33 ΜΠΟΥΜΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 4:14:00
34 ΚΟΦΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 4:16:00
35 ΦΡΟΥΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 4:16:00
36 ΣΚΟΥΡΤΑΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4:16:00
37 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  Π. ΞΕΝΟΦΩΝ 4:16:00
38 ΚΑΦΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4:19:00
39 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4:20:00
40 ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 4:20:00
41 ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4:22:00
42 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 4:26:00
43 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 4:33:00
44 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 4:33:00
45 ΤΣΙΩΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4:33:00
46 ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 4:35:00
47 ΦΙΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4:35:00
48 ΜΠΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4:37:00
49 ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ ΔΙΚΑΙΟΣ 4:38:00
50 ΜΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4:41:00
51 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4:41:00
52 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4:51:00
53 ΜΠΕΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4:53:00
54 ΝΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4:55:00
55 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4:58:00
56 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 4:59:00
57 ΨΙΧΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4:59:00
58 ΖΕΠΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 5:01:00
59 ΜΑΡΓΕΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 5:01:00
60 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5:07:00
61 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5:09:00
62 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5:10:00
63 ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 5:13:00
64 ΧΑΡΕΜΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 5:15:00
65 ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5:20:00
66 ΠΕΛΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5:21:00
67 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  Γ. ΞΕΝΟΦΩΝ 5:25:00
68 ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5:31:00
69 ΚΟΥΤΣΙΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5:32:00
70 ΛΩΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 5:32:00
71 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΗΣ 5:32:00
72 ΞΑΡΧΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 5:41:00
73 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 5:48:00
74 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5:49:00
75 ΚΙΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5:52:00
76 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 5:54:00
77 ΣΙΑΠΕΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 5:54:00
78 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 6:38:00
79 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7:46:00
80 ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 7:46:00
*81 ΑΡΓΥΡΟΣ ΤΑΣΟΣ  
82 ΒΡΕΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ  
83 ΓΚΙΖΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ  
*84 ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  
85 ΔΕΦΙΓΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  
86 ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ  
87 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  
88 ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  
89 ΚΟΚΟΝΤΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  
90 ΛΑΖΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ  
91 ΜΑΜΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  
92 ΜΠΑΣΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  
93 ΜΠΟΥΛΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ  
94 ΝΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  
95 ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  
96 ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ  
97 ΣΩΚΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ  
98 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ  

 

 

10 ΧΛΜ
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:45:31
*2 ΡΕΤΣΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:48:36
3 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:50:11
4 ΚΟΦΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:50:52
5 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:53:10
6 ΑΝΤΩΝΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:53:46
*7 ΤΣΑΛΙΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:55:06
8 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:55:58
9 ΤΡΙΠΕΡΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ. 0:56:30
10 ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:58:36
*11 ΑΥΛΩΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ 0:59:12
*12 ΣΙΑΚΑΝΔΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:59:30
*13 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1:00:00
*14 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:01:00
*15 ΚΑΝΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:01:00
*16 ΚΑΝΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1:01:00
17 ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:01:00
18 ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 1:01:00
*19 ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ ΜΙΛΤΟΣ 1:02:00
20 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:03:00
*21 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ. 1:04:00
22 ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:04:00
23 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 1:05:00
24 ΖΟΥΛΑΜΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 1:05:00
25 ΠΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 1:05:00
*26 ΣΒΕΝΤΟΥΡΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 1:05:00
27 ΦΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ. 1:05:00
28 ΚΥΡΙΑΚΟΥ  ΣΕΜΙΝΑ 1:06:00
*29 ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:06:00
30 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:07:00
31 ΚΑΚΑΤΣΗ  ΚΩΝΣΤΑΝΤ. 1:07:00
32 ΚΙΤΣΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 1:07:00
33 ΣΤΑΥΡΑΚΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1:07:00
*34 ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1:08:00
35 ΔΡΙΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1:10:00
36 ΜΠΛΑΧΑΒΑ ΒΑΓΙΑ 1:10:00
*37 ΡΙΖΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1:11:00
38 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1:12:00
39 ΝΙΚΑ ΕΛΕΝΗ 1:13:00
40 ΜΠΑΣΙΑΚΟΥ ΒΙΚΗ 1:14:00
*41 ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1:14:00
*42 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:15:00
*43 ΜΑΜΑΡΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1:15:00
44 ΚΑΒΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:17:00
45 ΚΟΥΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1:19:00
46 ΣΕΛΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤ. 1:22:00
*47 ΠΑΤΣΙΟΚΩΣΤΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 1:31:00
*48 ΜΠΟΥΚΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 1:44:00
49 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ  
*50 ΓΟΥΑΤΙΕ ΖΥΛ  
*51 ΛΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  
*52 ΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  
*53 ΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  
54 ΠΑΝΟΥΣΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ  
*55 ΣΑΛΕΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  
*56 ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  
*57 ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  
*58 ΦΙΛΙΠΠΗ ΜΑΡΙΑ  
59 ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  
60 ΨΑΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  

 

 

5 ΧΛΜ
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΤΕΡΖΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 0:26:06
2 ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:26:25
*3 ΠΕΤΣΙΝΗΣ ΦΩΤΗΣ 0:26:48
*4 ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 0:27:06
5 ΜΑΛΙΣΟΒΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 0:27:58
*6 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 0:28:18
*7 ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΥ ΖΩΗ 0:28:50
8 ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΚΟΣΜΑΣ 0:29:54
9 ΛΙΝΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:32:44
10 ΛΙΝΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0:32:45
*11 ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:33:00
*12 ΤΖΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:33:08
*13 ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:33:13
14 ΘΕΟΔΩΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:33:22
15 ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:33:42
16 ΛΟΘΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0:33:51
17 ΣΙΔΕΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:33:52
18 ΚΟΦΙΝΗ ΕΛΕΝΑ 0:35:09
*19 ΜΙΣΥΡΛΗ ΜΥΡΤΩ 0:36:26
20 ΚΑΡΕΛΗ ΒΑΣΩ 0:37:39
21 ΘΕΟΔΩΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 0:37:49
22 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:38:12
23 ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:38:12
*24 ΜΑΜΑ ΘΑΛΙΑ 0:38:41
25 ΚΩΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:39:12
*26 ΔΟΥΡΔΟΥΒΕΛΑ ΑΝΝΑ 0:39:18
27 ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ ΜΑΡΙΑ 0:39:35
28 ΖΑΡΖΑΒΑΤΖΗ ΑΘΗΝΑ 0:41:18
*29 ΠΑΠΑΙΩΑΝΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 0:41:24
*30 ΠΑΠΑΙΩΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:41:24
31 ΖΑΡΖΑΒΑΤΖΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 0:42:24
32 ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 0:42:40
33 ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 0:44:40
*34 ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ  
35 ΚΑΠΕΛΙΟΥ ΒΙΒΙΑΝ  
36 ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ  
*37 ΜΑΜΑ ΕΥΑ  
*38 ΜΠΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  
*39 ΣΙΑΚΑΝΔΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  
*40 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  

 

 

ΑΓΩΝΑΣ  ΠΑΙΔΙΩΝ  1200 μ.
*1 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ  
*2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  
*3 ΜΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  
*4 ΜΗΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  

-

  

 

 

 
 
 

Καλεντάρι

Αποτελέσματα