19ος Ημιμαραθώνιος Άκτιος Δρόμος - Αποτελέσματα

 Ο ΔΗΜΟΣ ΑΚΤΙΟΥ-ΒΟΝΙΤΣΑΣ, σε συνεργασία με το Κέντρο Κοινωνικής Μέριμνας και Ανάπτυξης Δήμου Ακτίου - Βόνιτσας, διοργάνωσαν την Κυριακή 07 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018 τον 18o Ημιμαραθώνιο  «Άκτιο Δρόμο».

Τα αποτελέσματα:

Ημιμαραθώνιος

Α/Α ΑΝΑ ΦΥΛΟ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Category Gender BIB Name YOB Club 21km
1 1 1 Α 18-30 Male 230 ΑΡΗΣ ΤΣΙΠΗΣ 1991 INOV8 1:18:18
2 2 1 Α 31-40 Male 227 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ 1982 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:25:11
3 3 2 Α 31-40 Male 178 ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΡΙΚΟΣ 1982 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 1:27:41
4 4 3 Α 31-40 Male 64 ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 1986 ΠΕΣΤΕΝ 1:28:40
5 5 1 Α 41-50 Male 236 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΦΛΟΥΔΑΣ 1971 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:28:55
6 6 2 Α 18-30 Male 187 ΦΩΤΗΣ ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ 1988 ΒΟΝΙΤΣΑ 1:31:40
7 7 4 Α 31-40 Male 10 ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΝΤΥΠΑΣ 1983 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 1:32:04
8 8 5 Α 31-40 Male 200 ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΛΛΑΣ 1982 Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:32:11
9 9 6 Α 31-40 Male 241 ΝΙΚΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 1986 FUNCTIONAL DEPARTMENT LEFKADA/O2 STORE 1:32:28
10 10 1 Α 51-60 Male 43 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ 1965 STOIKOS CAMINGTEEM 1:32:53
11 11 7 Α 31-40 Male 239 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΥΣΕΚΗΣ 1978 PERIKLISTRAINING 1:33:23
12 12 2 Α 41-50 Male 140 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:33:23
13 13 8 Α 31-40 Male 138 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1985 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:34:06
14 14 3 Α 41-50 Male 123 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ 1968 ΚΑΤΟΥΝΑ 1:34:29
15 15 9 Α 31-40 Male 158 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΤΖΗΣ 1987 ΑΜΠΕΛΙΆ ΠΑΡΑΜΥΘΙΆΣ 1:34:50
16 16 10 Α 31-40 Male 21 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΥΚΙΟΣ 1987   1:36:49
17 17 4 Α 41-50 Male 30 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 1976   1:36:49
18 18 11 Α 31-40 Male 154 ΦΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΣΑΠΠΑΖ 1:38:26
19 19 2 Α 51-60 Male 92 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΝΑΣ 1966 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:38:28
20 20 5 Α 41-50 Male 83 ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ 1970 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:38:38
21 21 12 Α 31-40 Male 103 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ 1979   1:38:44
22 22 1 Α 61+ Male 247 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΜΠΗΣ 1954 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:39:01
23 23 13 Α 31-40 Male 265 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ 1981   1:39:16
24 24 6 Α 41-50 Male 132 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:39:38
25 25 7 Α 41-50 Male 221 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:40:22
26 26 3 Α 51-60 Male 208 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΕΝΤΙΔΗΣ 1959 Σ.Μ.ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 1:40:30
27 27 4 Α 51-60 Male 184 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΡΕΤΖΕΠΗΣ 1959 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:40:32
28 28 8 Α 41-50 Male 194 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΛΔΑΤΟΣ 1969 ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΛΥΚΟΙ 1:40:37
29 29 14 Α 31-40 Male 157 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1981 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:40:43
30 30 15 Α 31-40 Male 252 ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΩΜΑΣ 1983 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:42:21
31 31 2 Α 61+ Male 41 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΡΤΖΗΣ 1956 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:42:36
32 32 3 Α 61+ Male 17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΑΚΗΣ 1955 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 1:42:37
33 33 16 Α 31-40 Male 13 ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΑΡΓΥΛΟΣ 1986 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:42:38
34 34 5 Α 51-60 Male 72 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣ 1967 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:43:53
35 35 17 Α 31-40 Male 34 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΩΡΓΑΣ 1979 ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:44:32
36 36 9 Α 41-50 Male 104 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΙΟΣ 1969 ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΕΙΟΥ 1:44:43
37 37 10 Α 41-50 Male 133 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΣΧΟΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:44:44
38 38 18 Α 31-40 Male 240 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΥΤΣΙΔΗΣ 1983 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:44:48
39 39 3 Α 18-30 Male 220 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΜΗΣ 1988 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:44:59
40 40 11 Α 41-50 Male 201 ΣΤΡΑΤΟΣ ΣΤΡΑΤΗΣ 1973 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:45:04
41 41 12 Α 41-50 Male 95 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ 1969   1:45:16
42 42 13 Α 41-50 Male 116 ΦΩΤΗΣ ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ 1977 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:46:14
43 43 14 Α 41-50 Male 128 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΚΟΥ 1968 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:46:32
44 44 19 Α 31-40 Male 131 ΘΩΜΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1980 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 1:46:37
45 1 1 Γ 31-40 Female 117 ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΓΓΙΩΡΟΥ 1982   1:46:38
46 2 2 Γ 31-40 Female 149 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΤΕΒΕΤΖΗ 1981 ΦΛΟΓΑ 1:46:39
47 45 15 Α 41-50 Male 111 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 1971 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:48:19
48 46 16 Α 41-50 Male 56 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ 1975 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:48:27
49 47 20 Α 31-40 Male 42 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΩΓΟΥΣΗΣ 1983 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:55
50 3 1 Γ 18-30 Female 22 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ 1994   1:50:36
51 48 21 Α 31-40 Male 263 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΡΑΣ 1981   1:50:50
52 49 22 Α 31-40 Male 20 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1980 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:51:08
53 4 1 Γ 41+ Female 209 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:51:12
54 50 23 Α 31-40 Male 76 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ 1983 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:51:53
55 51 4 Α 18-30 Male 124 ΔΟΝΑΤΟΣ ΜΑΝΟΣ 1995   1:52:16
56 5 3 Γ 31-40 Female 79 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΟΥΣΗ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:52:36
57 52 6 Α 51-60 Male 222 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΣΑΠΑΡΑΣ 1965 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:52:49
58 53 4 Α 61+ Male 129 ΛΙΟΥΡΑΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ 1952   1:53:01
59 54 5 Α 61+ Male 150 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 1950 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:53:24
60 55 6 Α 61+ Male 144 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1957 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:53:34
61 56 7 Α 51-60 Male 31 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:53:58
62 57 17 Α 41-50 Male 40 ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 1975 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:54:07
63 58 8 Α 51-60 Male 86 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ 1963 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:54:22
64 59 24 Α 31-40 Male 160 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1984 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:54:29
65 6 4 Γ 31-40 Female 80 ΒΑΓΙΑ ΚΑΤΣΑΝΟΥ 1987 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 1:54:35
66 60 18 Α 41-50 Male 125 ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΑΝΩΛΑΣ 1973 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:54:50
67 61 25 Α 31-40 Male 179 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΟΣ 1981 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:54:59
68 62 19 Α 41-50 Male 244 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΜΠΑΙΟΣ 1972 Σ.Δ.Υ.Α 1:55:10
69 63 9 Α 51-60 Male 188 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΕΡΕΤΗΣ 1962 Σ.Δ.Υ.Α 1:55:11
70 64 20 Α 41-50 Male 15 ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ 1975   1:55:30
71 65 10 Α 51-60 Male 85 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ 1963 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:55:39
72 66 21 Α 41-50 Male 127 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΓΕΛΗΣ 1977 GS LEFKAS RUNNERS 1:55:56
73 67 22 Α 41-50 Male 27 ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1970 GS LEFKAS RUNNERS 1:55:58
74 68 23 Α 41-50 Male 3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΔΑΜ 1971 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:56:06
75 7 5 Γ 31-40 Female 180 ΠΕΛΛΑ ΠΟΥΛΙΔΟΥ 1980 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:56:28
76 69 11 Α 51-60 Male 47 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΕΑΣ 1962 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 1:56:47
77 70 26 Α 31-40 Male 102 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:56:50
78 71 7 Α 61+ Male 261 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ 1956   1:57:03
79 72 24 Α 41-50 Male 257 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ -   1:57:05
80 73 12 Α 51-60 Male 137 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ 1961   1:57:06
81 74 8 Α 61+ Male 99 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1955 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:57:11
82 75 5 Α 18-30 Male 264 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΜΠΙΝΤΖΟΣ 1992   1:57:16
83 76 27 Α 31-40 Male 153 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1979 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:57:18
84 8 2 Γ 41+ Female 262 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΙΤΣΑΡΑ 1977   1:57:24
85 77 9 Α 61+ Male 250 ΠΕΤΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1955 ΤΕΛΜΗΣΟΣ 1:57:24
86 78 13 Α 51-60 Male 155 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:57:41
87 79 14 Α 51-60 Male 174 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕΤΣΑΣ 1960 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 1:58:35
88 80 28 Α 31-40 Male 112 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΙΑΝΟΣ 1979 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:58:49
89 81 15 Α 51-60 Male 29 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:59:03
90 82 16 Α 51-60 Male 183 ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ 1962 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:59:16
91 83 6 Α 18-30 Male 192 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΡΕΚΟΣ 1996   1:59:27
92 84 25 Α 41-50 Male 12 ΝΙΚΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1975   1:59:33
93 9 3 Γ 41+ Female 245 ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ 1967 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:59:38
94 85 26 Α 41-50 Male 1 TRUDI EMILIANOU 1969 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:59:43
95 86 27 Α 41-50 Male 24 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1977 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:00:52
96 10 6 Γ 31-40 Female 258 ΑΘΗΝΑ ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ 1988   2:01:29
97 87 28 Α 41-50 Male 161 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1970 Σ.Δ.ΑΡΤΑΣ 2:01:47
98 11 7 Γ 31-40 Female 4 ΖΩΗ ΑΔΑΜ 1983 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:01:52
99 12 4 Γ 41+ Female 50 ΛΕΜΟΝΙΑ ΔΟΥΒΙΝΟΦ 1976 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:02:47
100 88 29 Α 41-50 Male 28 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΗΣ 1976 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:02:47
101 89 29 Α 31-40 Male 97 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1978 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:03:15
102 90 30 Α 31-40 Male 152 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1983 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:03:31
103 13 5 Γ 41+ Female 206 ΝΙΚΗ ΤΑΣΗΝΙΚΟΥ 1967 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:03:40
104 14 6 Γ 41+ Female 260 ΣΟΦΙΑ ΜΟΥΚΑ 1978   2:04:08
105 91 30 Α 41-50 Male 259 ΦΩΤΙΟΣ ΜΟΥΚΑΣ 1975   2:04:08
106 15 8 Γ 31-40 Female 39 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΚΙΚΑ 1982 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:04:53
107 92 31 Α 41-50 Male 195 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 1977   2:05:36
108 93 17 Α 51-60 Male 35 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΩΤΗΣ 1958 Σ.Δ.ΑΡΤΑΣ 2:06:20
109 94 18 Α 51-60 Male 2 ΛΟΥΚΑΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 1961 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:06:48
110 95 31 Α 31-40 Male 9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ 1979 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 2:07:21
111 96 32 Α 31-40 Male 223 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΣΑΦΑΡΑΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:07:49
112 16 7 Γ 41+ Female 5 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1954 ΣΔΥΑ 2:08:24
113 97 33 Α 31-40 Male 7 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 1980 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:08:37
114 98 34 Α 31-40 Male 165 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ 1981   2:09:09
115 17 8 Γ 41+ Female 37 ΜΑΡΙΑ ΓΚΕΚΑ 1972 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:09:13
116 99 19 Α 51-60 Male 266 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΟΥΤΣΚΟΥΝΗΣ 1968   2:09:18
117 18 9 Γ 41+ Female 67 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΜΙΝΙΩΤΗ 1974 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:09:27
118 100 32 Α 41-50 Male 204 ΝΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 1975 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:09:30
119 101 10 Α 61+ Male 145 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΚΟΣ 1956 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:09:32
120 102 11 Α 61+ Male 216 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 1954 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:09:33
121 103 35 Α 31-40 Male 203 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 1978 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:09:36
122 104 33 Α 41-50 Male 63 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 1976 ΒΟΝΙΤΣΑ 2:09:37
123 105 20 Α 51-60 Male 185 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ 1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:38
124 19 10 Γ 41+ Female 139 ΜΑΡΙΑΝΑ ΜΠΕΡΕΣΚΟΥ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:09:44
125 106 34 Α 41-50 Male 119 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ 1971 ΚΑΤΟΎΝΑ 2:10:05
126 107 35 Α 41-50 Male 52 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΚΗΣ 1972   2:11:44
127 108 7 Α 18-30 Male 147 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1988 1MOREKM 2:12:38
128 109 8 Α 18-30 Male 91 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ 2002   2:12:57
129 110 12 Α 61+ Male 211 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΑΜΟΣ 1953 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:12:59
130 111 36 Α 41-50 Male 171 ΗΛΙΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1973 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:12:59
131 112 36 Α 31-40 Male 218 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΑΛΗΣ 1980 Α.Σ. ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:13:10
132 20 11 Γ 41+ Female 11 ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΞΑΡΛΗ 1969 FREE RUNNERS 2:13:29
133 113 13 Α 61+ Male 198 ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1950 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:13:38
134 114 14 Α 61+ Male 234 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΑΡΑΝΤΟΣ 1949 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:13:42
135 115 37 Α 41-50 Male 60 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1970 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:13:43
136 116 38 Α 41-50 Male 166 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:14:21
137 117 15 Α 61+ Male 45 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 1957 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:14:38
138 118 21 Α 51-60 Male 70 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ 1963 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:14:38
139 119 39 Α 41-50 Male 101 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ 1968 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:15:19
140 120 22 Α 51-60 Male 159 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1961 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:15:19
141 21 12 Γ 41+ Female 207 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΑΣΙΩΝΗ 1973 Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ 2:15:19
142 121 37 Α 31-40 Male 120 ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ 1985 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 2:15:55
143 122 38 Α 31-40 Male 141 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΖΙΚΑΣ 1985 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:17:10
144 123 23 Α 51-60 Male 105 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΛΑΚΚΟΒΙΚΙΩΤΗΣ 1961 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:17:31
145 124 16 Α 61+ Male 48 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1956 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:17:58
146 125 40 Α 41-50 Male 18 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΛΣΑΜΟΣ 1968 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:18:00
147 126 41 Α 41-50 Male 231 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΤΟΥΡΗΣ 1968 FREE RUNNERS 2:18:05
148 127   ALL Male 151 ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΥΡΑΗΛΟΓΛΟΥ - ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:18:09
149 22 9 Γ 31-40 Female 38 ΒΕΡΑ ΓΚΙΖΕΛΙΔΟΥ 1984 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:18:36
150 128 42 Α 41-50 Male 181 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΑΡΗΣ 1970 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:19:17
151 129 17 Α 61+ Male 143 ΣΥΜΕΩΝ ΜΠΟΥΤΟΥΡΗΣ 1955 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 2:19:42
152 23 10 Γ 31-40 Female 210 ΕΛΕΝΗ ΤΖΑΓΚΑΡΙΑΝ 1979 STOIKOS CAMINGTEEM 2:19:55
153 24 11 Γ 31-40 Female 253 ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΦΕΤΖΑΚΗ 1986   2:20:27
154 130 18 Α 61+ Male 233 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ 1947 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:21:46
155 25 13 Γ 41+ Female 49 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1972 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:23:12
156 131 24 Α 51-60 Male 228 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:23:12
157 132 19 Α 61+ Male 68 ΓΑΒΡΗΙΛ ΚΑΜΠΑΝΗΣ 1955 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:23:53
158 26 12 Γ 31-40 Female 248 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 1985 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:24:37
159 27 14 Γ 41+ Female 98 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 1968 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:24:39
160 28 13 Γ 31-40 Female 118 ΧΡΥΣΗΙΔΑ ΜΑΓΓΟΥ 1986   2:24:42
161 133 43 Α 41-50 Male 6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ 1968 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 2:25:17
162 29 15 Γ 41+ Female 146 ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΝΕΡΑΤΖΑΚΗ 1966 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 2:25:18
163 30 16 Γ 41+ Female 215 ΤΖΙΝΑ ΤΟΥΡΛΙΔΟΥ 1972 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:25:47
164 31 17 Γ 41+ Female 243 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΩΚΑ 1969 CHIOS RUNNING 2:26:38
165 32 14 Γ 31-40 Female 148 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΤΑΒΑΝΟΥ 1979   2:27:11
166 134 25 Α 51-60 Male 44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ 1958 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:27:20
167 33 18 Γ 41+ Female 71 ΕΡΑΣΜΙΑ ΚΑΡΑΜΠΑ 1963 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:28:07
168 135 26 Α 51-60 Male 197 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:28:15
169 136 44 Α 41-50 Male 96 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ 1969 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:29:06
170 34 19 Γ 41+ Female 164 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:30:44
171 137 20 Α 61+ Male 53 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1952 ΣΔΥΑ 2:31:49
172 35 20 Γ 41+ Female 202 ΝΙΚΗ ΣΤΡΙΚΟΥ 1977 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:32:22
173 138 21 Α 61+ Male 212 ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ 1945 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:32:30
174 139 39 Α 31-40 Male 162 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 2:33:57
175 36 15 Γ 31-40 Female 136 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ 1981 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 2:34:02
176 140 45 Α 41-50 Male 73 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ 1973 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:34:27
177 37 16 Γ 31-40 Female 55 ΜΑΡΙΑ ΖΑΓΓΙΝΑ 1978 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:35:12
178 141 27 Α 51-60 Male 177 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ 1966 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:35:13
179 142 46 Α 41-50 Male 256 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΑΥΜΕΝΑΚΗΣ 1970   2:38:38
180 143 47 Α 41-50 Male 84 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΛΙΤΣΟΣ 1975 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:43:21
181 38 21 Γ 41+ Female 110 ΑΡΕΤΗ ΛΕΒΑΝΤΑΖΗ 1974 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:48:36
182 39 17 Γ 31-40 Female 189 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΙΩΠΗ 1978 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:48:37
183 40 22 Γ 41+ Female 109 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 1963 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:51:00
184 41 23 Γ 41+ Female 57 ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ 1971 REMBOULIS MARATHON 2:51:03
185 144 28 Α 51-60 Male 14 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 REMBOULIS MARATHON 2:51:09
186 42 24 Γ 41+ Female 254 ΕΙΡΗΝΗ ΣΕΡΕΤΗ 1966   2:57:43
187 43 18 Γ 31-40 Female 255 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΝΤΑΖΗ 1986   2:57:44
188 145 29 Α 51-60 Male 134 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:59:09
189 44 25 Γ 41+ Female 121 ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΑΚΡΑΚΗ 1971 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:06:18
190 45 26 Γ 41+ Female 16 ΣΟΦΙΑ ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ 1956 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:11:36

 

 

 

5 Χιλιόμετρα

 

Α/Α Gender BIB Name YOB Club 5km
1 Male 500 SYLVAIN GOBEL 1968 Σ. Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:18:02
2 Male 537 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΙΔΑΣ     0:18:28
3 Male 610 ΤΖΕΡΥ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ 1981 WILD AND FREE 0:18:57
4 Male 688 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΑΜΟΥΡΙΔΗΣ 2001   0:19:16
5 Male 567 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΧΤΙΑΡΗΣ     0:20:09
6 Male 720 ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΠΟΥΡΖΙΝΟΣ -   0:20:13
7 Female 524 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ     0:20:15
8 Male 534 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑΣ     0:20:32
9 Male 588 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΕΓΓΑΡΗΣ     0:20:49
10 Male 602 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΔΙΑΣ 1974 Σ.Δ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:20:52
11 Male 523 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΕΡΟΙΩΤΗΣ 1987   0:21:00
12 Male 514 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1934 ΤΕΛΜΗΣΟΣ 0:21:08
13 Male 598 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΤΙΒΗΣ 1993 ΚΑΤΟΥΝΑ 0:21:17
14 Male 593 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1978 ZOOMSERIE 0:21:23
15 Male 718 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΗΛΙΑΣ -   0:21:48
16 Male 515 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1966 XANTHI RUNNERS 0:21:53
17 Female 516 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ 2002 Α.Π.Σ. ΔΙΟΜΗΔΗΣ 0:21:53
18 Male 611 ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΜΑΝΗΣ 1990   0:21:54
19 Male 702 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ 2005   0:21:56
20 Male 542 ΔΗΜΗΤΡΗ ΦΡΑΔΕΛΟΣ     0:21:59
21 Male 708 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΝΙΚΟΣ 2003 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:22:49
22 Male 631 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΥΛΙΕΡΗΣ 2002 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:22:50
23 Male 529 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΟΥΛΙΣΤΙΩΤΗΣ 1965 Σ'.Δ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:23:00
24 Female 536 ΒΑΓΙΑ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ     0:23:04
25 Female 681 ΕΛΛΗ ΡΟΕΒΑ     0:23:17
26 Male 540 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ     0:23:56
27 Male 716 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΣΗΣ -   0:24:00
28 Female 527 ΕΦΗ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ 1994 Α.Ο ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 0:24:07
29 Male 554 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ 2006 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 0:24:19
30 Male 656 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΠΕΣ     0:24:29
31 Male 626 ΒΛΑΣΗΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ 2002   0:24:29
32 Male 693 ΗΛΙΑΣ ΤΣΙΑΜΗΣ 2006   0:24:34
33 Male 713 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΑΛΑΣ -   0:24:35
34 Female 591 MEGAN BERRIDGE     0:24:42
35 Male 630 ΦΩΤΙΟΣ ΜΠΟΥΛΙΕΡΗΣ 2004 Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:25:10
36 Female 522 ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ     0:25:11
37 Male 561 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΗΚΟΣ 2005   0:25:54
38 Male 501 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ     0:26:10
39 Male 665 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΔΕΡΑΣ 2004 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:26:22
40 Male 673 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 1980   0:26:26
41 Female 570 ΘΕΟΝΗ ΚΑΒΕΛΗ 1987   0:26:39
42 Male 509 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ 1980 ΑΛΕΞΑΡΗΤΟΣ 0:26:50
43 Male 552 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ     0:26:53
44 Female 546 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΑΣΙΟΥΚΑ     0:27:01
45 Male 566 ΣΠΥΡΟΣ ΖΟΥΜΗΣ 2006   0:27:10
46 Female 597 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΥΣΙΜΗΤΡΗ 1967 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:27:24
47 Female 568 ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΛΟΓΟΥ 1964 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:27:27
48 Male 717 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΣ -   0:27:33
49 Female 508 ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ 2005 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:27:34
50 Male 616 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΟΥΚΑΣ     0:27:43
51 Male 574 ΚΩΣΤΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗΣ     0:27:44
52 Male 613 ΗΛΙΑΣ ΛΥΤΡΑΣ 1978   0:27:45
53 Male 666 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΚΑΛΤΣΩΝΗΣ 2004   0:27:58
54 Male 614 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΓΓΟΣ 2006   0:28:00
55 Male 592 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΕΠΟΝΗΣ     0:28:38
56 Male 601 ΘΑΝΑΣΗΣ ΦΟΥΚΑΣ     0:28:39
57 Female 712 ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ -   0:28:51
58 Male 651 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1985   0:28:52
59 Male 719 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΟΥΡΖΙΝΟΣ -   0:28:55
60 Female 684 ΛΙΤΣΑ ΤΖΙΜΑ 1991 Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:29:06
61 Male 550 ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΡΑΔΕΛΟΣ     0:29:07
62 Female 569 ΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ 1978 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:29:08
63 Female 657 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΛΑΣΚΑ     0:29:16
64 Male 671 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΝΤΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗΣ     0:29:16
65 Male 557 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ 2006   0:29:25
66 Male 609 ΙΩΣΗΦ ΛΙΑΣΚΟΣ 1976 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:29:32
67 Male 710 ΣΑΒΒΑΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ -   0:29:59
68 Female 583 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ 2003   0:30:02
69 Male 563 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ     0:30:09
70 Female 675 ΦΡΟΣΩ ΣΤΑΜΕΛΟΥ 1983 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:30:20
71 Female 676 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΑΚΑ 1987 WILD AND FREE 0:30:23
72 Male 533 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΡΝΑΣΤΑΣΗΣ 2006   0:30:44
73 Male 590 STANLEY POSTHUMUS     0:30:49
74 Female 649 ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΟΥΣΗ 1982   0:30:51
75 Male 530 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1966 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:30:58
76 Male 571 ΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 2005   0:30:59
77 Male 595 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ     0:31:00
78 Male 575 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΝΙΩΤΗΣ 1998   0:31:07
79 Male 576 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ 2006   0:31:12
80 Female 519 ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΒΕΛΟΝΑ 2004 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:31:14
81 Male 615 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΦΟΥΚΑΣ     0:31:14
82 Male 517 ΛΑΜΠΡΟΣ JR ΒΕΛΛΙΟΣ 2002 ΣΔ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:31:23
83 Female 581 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗ     0:31:55
84 Female 579 ΠΟΠΗ ΣΚΛΕΠΟΥΝΗ     0:31:57
85 Female 543 ΜΑΡΙΑ ΓΙΩΤΗ 1960 Σ.Δ.ΑΡΤΑΣ 0:32:03
86 Female 646 ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΠΑ 2006   0:32:06
87 Male 578 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΠΑΠΠΑΣ 1969 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:32:08
88 Female 594 ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΚΟΥΒΑΛΑΚΙΔΟΥ 1958 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:32:21
89 Female 507 ΠΑΛΙΓΓΙΝΗ ΑΝΤΑ 1973 Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:32:25
90 Female 565 ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΖΟΥΜΗ 2004   0:32:42
91 Male 521 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΕΛΟΝΑΣ 2005 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:32:46
92 Male 703 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ 1992   0:32:47
93 Male 596 ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ     0:32:48
94 Male 644 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΑΣ 2005   0:32:49
95 Female 564 ΦΕΝΙΑ ΖΟΥΜΗ 2002   0:33:18
96 Male 518 ΛΑΜΠΡΟΣ ΒΕΛΛΙΟΣ 1971   0:33:19
97 Female 587 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΖΙΟΥΡΑ     0:33:19
98 Female 647 ΣΟΦΙΑ ΠΑΤΣΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ 2006   0:33:19
99 Female 608 ΟΛΓΑ ΛΙΑΡΟΣΤΑΘΗ 2006   0:33:20
100 Female 526 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΙΓΚΑ 1943 ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0:33:35
101 Female 706 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΑΚΗ 1977 ZOOMSERIE 0:33:49
102 Male 642 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΟΣ     0:33:49
103 Female 632 ΑΡΓΥΡΗ ΜΠΟΥΡΔΟΥΒΑΛΗ 2004 Α.Ο ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:33:50
104 Female 686 ΒΑΓΙΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1983 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:33:50
105 Male 520 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΛΟΝΑΣ 2007 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:33:54
106 Female 582 ΣΟΦΙΑ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ 2004   0:33:54
107 Male 600 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 2009 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 0:34:06
108 Female 510 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΡΜΑΤΑ 1984   0:34:09
109 Male 545 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΚΟΓΚΑΚΗΣ 1955   0:34:10
110 Female 539 ΕΛΛΗ ΓΙΑΝΝΗ 1987   0:34:16
111 Male 553 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:34:24
112 Female 655 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ     0:35:04
113 Male 627 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΡΕΚΟΣ     0:35:22
114 Male 535 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΡΟΥΛΗΣ 1990   0:35:26
115 Female 660 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 1957 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:35:43
116 Female 528 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΛΑΧΟΥ 1955 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:35:50
117 Female 558 ΕΛΕΝΗ ΖΑΧΟΥ 1966 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:36:13
118 Female 623 ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΗΛΙΟΥ 1950 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:36:41
119 Male 538 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1948 ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0:36:41
120 Male 607 ΜΕΡΙΣΘΙΩΤΗΣ     0:37:10
121 Female 551 ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΑΚΟΥΜΕΑ 1963 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:37:29
122 Female 654 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΑΠΤΗ 1963 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:37:29
123 Female 691 ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΕΒΑ 1990 1MOREKM 0:37:40
124 Male 669 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΝΕΛΑΚΗΣ     0:37:48
125 Female 661 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΛΑΣΚΑΡΗ     0:38:01
126 Female 586 ΕΛΕΝΗ ΤΑΝΟΥΣΗ     0:38:14
127 Female 584 ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΚΑΤΣΙΟΥ 1994   0:38:14
128 Female 694 ΝΙΚΗ ΤΣΙΓΚΟΥ 1964 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:38:28
129 Female 645 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΡΟΥΝΑ 1957 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:38:55
130 Male 506 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ -   0:39:01
131 Female 511 ΦΑΛΕΙΑ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΑΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:39:02
132 Female 605 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ 1976 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:39:03
133 Male 573 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΑΠΤΗΣ     0:39:03
134 Male 572 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ     0:39:03
135 Male 503 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΡΙΒΑΣ     0:39:03
136 Male 635 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΝΤΑΛΑΣ 2006   0:39:53
137 Female 639 ΕΙΡΗΝΗ ΤΑΝΟΥΣΗ     0:39:55
138 Female 562 ΕΛΠΙΔΑ ΦΡΑΔΕΛΟΥ     0:40:04
139 Female 692 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΕΛΙΟΥ 2005 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:40:04
140 Female 513 ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΑΡΟΥ     0:40:06
141 Female 707 ΛΕΛΑ ΣΟΛΔΑΤΟΥ     0:40:09
142 Female 701 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΕΓΓΑΡΗ 2005   0:40:09
143 Female 606 ΜΥΡΤΩ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2005   0:40:10
144 Male 689 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ 1943 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:40:17
145 Female 648 ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΚΡΙΔΟΥ 1999 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:40:17
146 Male 668 ΝΙΚΟΣ ΠΕΚΡΙΔΗΣ     0:40:18
147 Female 603 ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΛΑΙΟΥ 2006   0:40:18
148 Female 674 ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1987   0:40:20
149 Female 628 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΕΦΑ 1970 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:40:27
150 Female 680 ΜΑΡΙΑ ΤΖΑΝΟΥ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:40:36
151 Male 711 ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ -   0:40:38
152 Male 531 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1956 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:41:08
153 Female 599 ΝΑΥΣΙΚΑ ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ 1996   0:41:14
154 Female 525 ΜΑΡΙΑ ΒΕΣΤΑΚΗ 1957 ΤΕΛΜΗΣΟΣ 0:41:31
155 Female 670 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΚΟΥΒΕΡΑΚΗ     0:42:06
156 Female 625 ΕΥΘΑΛΙΑ ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΥ 1993   0:42:09
157 Female 637 ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΤΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ 1973   0:42:09
158 Female 512 ΛΟΥΚΙΑ ΑΧΥΡΙΑΤΗ 1976   0:42:15
159 Female 502 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΓΓΕΛΗ 1978 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:42:27
160 Female 541 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΣΑΚΙΡΗ     0:42:38
161 Female 700 ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΑΝΤΟΥ 1954 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:42:46
162 Male 643 ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 2006   0:42:49
163 Female 709 ΕΛΕΝΗ ΣΙΔΕΡΑΚΗ -   0:42:51
164 Female 544 ΟΥΡΑΝΙΑ ΓΚΙΚΑ 1959 ΤΕΛΜΗΣΟΣ 0:42:55
165 Female 549 ΙΩΑΝΝΑ ΓΡΟΤΖΕΛΙΔΟΥ 1964 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:42:57
166 Male 695 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΣΙΝΙΑΣ 2002 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:43:03
167 Male 547 ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:43:06
168 Female 682 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ     0:43:44
169 Female 699 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΥΛΙΓΑΔΑ 1951 ΑΠΣ ΑΘΗΑΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:45:23
170 Female 505 ΕΙΡΗΝΗ ΑΛΕΞΙΟΥ 1979 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:46:26
171 Female 548 ΣΟΦΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ 1970 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:46:26
172 Female 705 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΦΩΤΑ 1933 ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0:47:48
173 Female 659 ΙΩΑΝΝΑ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ 1956 ΑΠΣ ΑΘΗΑΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:47:58
174 Female 621 ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ 1967 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:48:10
175 Female 589 ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΚΙΟΖΟΓΛΟΥ 1968 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:48:10
176 Female 604 ΙΩΑΝΝΑ ΛΕΒΑΝΤΗ 1966 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:48:11
177 Female 685 ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ     0:48:33
178 Female 714 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΛΕΖΑ -   0:49:31
179 Female 715 ΙΣΑΒΕΛΑ ΚΟΥΒΑ -   0:49:58
180 Female 650 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΤΡΟΛΕΚΑ 1979 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:50:26
181 Female 633 ΣΗΜΕΛΑ ΜΥΛΩΝΑ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:50:27
182 Female 532 ΧΡΥΣΑ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΥ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:55:00
183 Female 678 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΑΜΠΑΣΗ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:07:50
184 Male 199 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1949 ΣΑΦΑΝΣ 1:08:17

 

 

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Κυριακή, 07 Οκτώβριος 2018
  • Περιοχή: Στερεά Ελλάδα
  • Τύπος: Road
  • Αποστάσεις: 5km, 21,1km - Ημιμαραθώνιος

 
 
 
 

Αποτελέσματα

Περισσότερα

Αποτελέσματα

Instagram Feed