7ος Ημιμαραθώνιος Αθανασάκης Ελεθεύριος - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα:

 

Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club Finish
1 Male 368 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ 1974 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:24:50
2 Male 267 ΦΑΝΗΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 1977 ΣΔΦ ΤΡΑΧΙΝΑ 1:26:05
3 Male 396 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ - ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 1:28:03
4 Male 229 ΘΩΜΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ 1974 ELITE RUNNING TEAM 1:30:45
5 Male 276 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΙΤΣΗΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:34:52
6 Male 241 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΖΑΡΙΦΗΣ 1987 E.L. RUNNERS 1:34:57
7 Male 309 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1974 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:35:59
8 Male 400 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΡΑΜΑΣ -   1:36:40
9 Male 254 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ  1970 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1:37:19
10 Male 247 ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ  1978 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:38:49
11 Male 217 ΦΩΤΙΟΣ ΒΕΛΛΙΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:39:38
12 Male 365 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:39:52
13 Male 349 ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΩΤΑΣ 1981   1:41:31
14 Male 207 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΟΥΡΗΣ 1985   1:43:52
15 Male 391 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΡΑΣ -   1:44:28
16 Male 407 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ - MET LIFE 1:44:38
17 Male 338 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1983 Α.Π.Σ. ΔΡΩΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:44:45
18 Male 233 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΛΑΚΑΚΗΣ 1991 ΣΑΦΑΝΣ 1:44:53
19 Female 376 ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΗ 1987   1:45:47
20 Male 331 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 1969   1:45:48
21 Male 341 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ 1966 ΣΔΥΑ 1:45:58
22 Male 313 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΝΑΣ 1976 ELITE RUNNING TEAM 1:46:23
23 Male 235 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΣΔΥΑ 1:46:52
24 Female 327 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ 1973   1:47:09
25 Male 413 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΑΣΙΝΑΣ - ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΑΣΚΗΣΗ 1:47:35
26 Male 210 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1975   1:47:53
27 Male 319 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ 1973 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:48:12
28 Male 350 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΡΩΤΟΥΣ 1972   1:48:33
29 Male 322 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ 1967 ΣΑΦΑΝΣ 1:49:30
30 Male 321 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΞΥΖΟΓΛΟΥ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:30
31 Male 270 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΨΙΩΤΗΣ 1974   1:50:28
32 Male 347 NOMIKOΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1957   1:51:23
33 Male 344 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΟΙΣΚΟΣ 1975 THE BAND OF THE RUNNERS 1:51:33
34 Male 262 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ 1978 ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:51:46
35 Male 414 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΦΙΓΓΟΣ - ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:52:00
36 Male 416 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:52:03
37 Male 269 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ 1972 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 1:52:23
38 Male 275 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΛΑΓΚΟΣ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 542 2 1:52:47
39 Male 201 PHILIPPE ERNST 1979   1:52:49
40 Male 408 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΣ -   1:52:57
41 Male 256 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΗΣ 1960 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 1:53:32
42 Male 231 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΙΟΛΕΚΑΣ 1991 ΣΑΦΑΝΣ 1:54:30
43 Male 392 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΑΛΗΣ -   1:55:12
44 Male 353 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΟΥΛΑΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:55:28
45 Male 249 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:56:04
46 Female 278 ΕΛΕΝΗ ΚΟΝΙΑΡΑΚΗ 1982 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:56:11
47 Male 385 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:56:32
48 Male 335 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1962 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:56:53
49 Male 404 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ - ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:57:33
50 Male 333 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 1983 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1:57:48
51 Male 253 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΚΑΕΣ 1958 ΣΑΦΑΝΣ 1:57:54
52 Male 266 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1976   1:58:14
53 Male 351 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ 1975 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 1:58:14
54 Male 293 ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ 1961   1:59:03
55 Male 318 ΑΝΕΣΤΗΣ ΝΤΟΥΡΜΑΣ 1970 RUNNING CLUB BY STAY FIT GYM 1:59:45
56 Male 300 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΗΤΡΑΚΟΣ 1987   1:59:54
57 Male 291 ΑΝΕΣΤΗΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ 1983   2:01:00
58 Male 402 ΖΩΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ - ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ RUNNING TEAM 2:01:28
59 Male 403 ΗΛΙΑΣ ΤΟΛΙΑΣ - ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ RUNNING TEAM 2:01:29
60 Male 364 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΛΑΣ 1985 RUNNING CLUB BY STAY FIT GYM 2:01:44
61 Male 220 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΡΟΥΒΑΚΗΣ 1990   2:01:46
62 Male 406 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ - ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΨΑΧΝΩΝ 2:02:32
63 Male 415 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΕΛΗΣ - ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:02:34
64 Male 374 ΘΩΜΑΣ ΦΙΛΗΣ 1968 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:02:34
65 Male 317 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΟΜΑΛΗΣ 1965 KOUTSA KOUTSA 2:02:37
66 Male 246 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1970 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΟΥ ΑΛΣΟΥΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 2:02:43
67 Male 307 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΥΡΟΣ 1981   2:02:50
68 Male 305 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗΣ 1966 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 2:03:26
69 Female 329 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 1954 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:03:55
70 Male 409 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΝΩΣΗΣ -   2:04:17
71 Male 315 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΑΣΚΑΓΙΑΝΝΗΣ 1972 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:04:44
72 Male 227 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:05:16
73 Male 345 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΠΠΑΣ 1976   2:05:40
74 Male 308 ΞΕΝΟΦΩΝ ΜΥΛΩΝΑΣ 1990 Α.Ε.Α.Ε 2:05:40
75 Male 355 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ 1960 ELVAL 2:06:29
76 Male 394 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΚΙΔΗΣ - ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:06:48
77 Male 359 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΝΤΟΡΟΒΙΤΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:07:06
78 Male 218 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 1970   2:07:26
79 Male 342 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΟΥΤΙΟΣ 1968 - 2:08:30
80 Male 209 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 1965 ΚΑΝΕΝΑΣ 2:09:13
81 Male 405 ΝΙΚΟΣ ΝΤΕΛΗΣ - ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 2:09:55
82 Male 228 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ 1967   2:10:19
83 Male 211 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΑΠΙΤΣΑΣ 1963 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 2:11:04
84 Male 264 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ 1966 Α-Ο-ΦΥΛΛΑ 2:12:21
85 Male 311 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1969   2:12:28
86 Male 289 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΑΛΟΥΣΗΣ 1962   2:13:06
87 Male 412 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΙΔΗΣ - ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:13:08
88 Male 328 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1954 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:13:30
89 Male 298 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:30
90 Male 348 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1982   2:14:04
91 Male 282 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ 1951 SDIM THIBAS 2:14:09
92 Male 255 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ 1957 ΤΣΟΥΚΑ ΤΡΑΝΗ ΒΡΥΣΗ 2:14:40
93 Male 286 ΑΡΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 1983   2:15:18
94 Male 362 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗ 1964   2:15:45
95 Male 410 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:17:00
96 Male 234 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΑΛΔΑΡΑΣ 1980 ΑΜΠΕΛΩΝΕΣ ΜΠΑΡΛΟΥ 2:17:30
97 Male 238 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:17:54
98 Female 239 ΜΑΡΙΑ ΔΡΙΤΣΑ 1974 ALIARTISTAS 2:17:58
99 Male 243 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ 1966 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:18:00
100 Male 393 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΦΦΕΣ - ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:18:00
101 Male 360 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1967 ALIARTISTAS 2:18:11
102 Male 388 ΓΙΩΡΓΟΣ ΨΙΛΟΥΔΗΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:18:24
103 Male 395 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΗΓΑΣ -   2:18:34
104 Male 304 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ 1974 REDS 2:19:37
105 Male 411 ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΑΣ ΚΑΤΣΕΛΗΣ - ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:20:21
106 Male 205 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 1970   2:20:33
107 Male 271 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ 1952 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:22:18
108 Male 279 ΠΑΝΤΑΖΗΣ/PANTAZIS ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ/KONTOGIORGIS 1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:22:18
109 Male 346 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΗΓΑΣ 1975 ΟΡΣΙΠΠΟΣ 2:24:01
110 Male 343 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ 1984   2:24:07
111 Female 292 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ 1974 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 2:24:48
112 Male 213 ΜΑΡΙΟΣ ΑΣΛΑΜΑΤΖΙΔΗΣ 1987   2:24:56
113 Male 380 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΙΟΥΛΙΑΣ 1972   2:24:57
114 Male 221 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1977 RUNNER STORE TEAM 2:25:58
115 Male 244 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΖΕΥΚΙΛΗΣ 1969 MARATHON TEAM GREECE 2:25:59
116 Male 334 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 1978   2:26:30
117 Male 381 ΘΟΔΩΡΗΣ ΧΑΣΟΓΙΑΣ 1979   2:26:31
118 Male 398 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΙΑΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:26:45
119 Male 387 ΝΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1970   2:29:19
120 Male 389 ΜΑΝΩΛΗΣ ΨΥΧΟΓΙΟΣ 1972 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 2:29:26
121 Male 224 GAVRILOS ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ 1967   2:30:29
122 Male 299 ΘΩΜΑΣ ΜΕΡΛΕΜΗΣ 1971 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:31:42
123 Female 283 ΜΑΡΙΑ ΚΡΗΤΙΚΟΥ 1973 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:31:43
124 Male 339 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ 1966 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:33:13
125 Male 399 ΗΛΙΑΣ ΤΣΙΑΠΑΡΑΣ -   2:33:16
126 Male 401 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΚΙΔΗΣ - ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:35:28
127 Male 310 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΑΚΟΣ 1952 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:35:28
128 Male 236 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1956 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:36:02
129 Male 206 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 1971   2:38:30
130 Male 336 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ 1962 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 2:40:53
131 Male 261 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ  1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:40:54
132 Male 397 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ -   2:44:14
133 Male 226 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1976   2:50:21
134 Female 290 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 1963 AΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:55:11
135 Male 232 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ 1981 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:55:14

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Κυριακή, 02 Σεπτέμβριος 2018
  • Περιοχή: Στερεά Ελλάδα
  • Τύπος: Road
  • Αποστάσεις: 5km, 21,1km - Ημιμαραθώνιος

 

Αποτελέσματα

Περισσότερα

Καλεντάρι

36ο ΣΠΑΡΤΑΘΛΟΝ 2018

36ο ΣΠΑΡΤΑΘΛΟΝ 2018

Σεπ 28, 2018 Rate: 0.00

3ο Andros Trail Race 2018

3ο Andros Trail Race 2018

Σεπ 29, 2018 Rate: 0.00

Αποτελέσματα

Instagram Feed