Αγώνες δρόμου "Μιλτιάδης Χούμας" 2018 - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 1 χλμ

 

ΑΥΞΩΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ
ΑΡΙΘΜΟΣ     ΔΡΟΜΕΑ
1. Αξιώτης Κωνσταντίνος Πυθαγόρειο-Σάμος 36
2. Αξιώτη Ειρήνη Πυθαγόρειο-Σάμος 37
3. Ασλάνογλου Νικόλαος Χώρα-Σάμος 2
4. Βακιάρου Αναστασία-Μαρία Παλαιόκαστρο-Σάμος 14
5. Βακιάρου Ανθούλα Παλαιόκαστρο-Σάμος 15
6. Βαποράκη Ελένη Πυθαγόρειο-Σάμος 35
7. Βενέτης Γεώργιος Χώρα-Σάμος 71
8. Γιαννακής Μιχαήλ Χώρα-Σάμος 176
9. Γιαννακής Ντομινίκ-Μιχαήλ Χώρα-Σάμος 8
10. Γιάννου Μιχαήλ Μυτιληνιοί-Σάμος 48
11. Δαλδαβάνης Δημήτρης Χώρα-Σάμος 177
12. Δημητρακόπουλος Αχιλλέας Χώρα-Σάμος 179
13. Δημητριάδη Ελευθερία Χώρα-Σάμος 61
14. Ζαχαρής Νικηφόρος Χώρα-Σάμος 1
15. Θολιώτης Δημήτριος Μυτιληνιοί-Σάμος 23
16. Κάππας Χρήστος Χώρα-Σάμος 58
17. Καραγιαννίδη Ιφιγένεια Χώρα-Σάμος 29
18. Καραγιαννίδης Κωνσταντίνος Χώρα-Σάμος 26
19. Καραγιαννίδης Φίλιππος Χώρα-Σάμος 27
20. Καραλέξης Φώτιος Μυτιληνιοί-Σάμος 67
21. Κατσίκας Διαμαντής Μαραθόκαμπος-Σάμος 56
22. Κατσίκας Ιωάννης Μαραθόκαμπος-Σάμος 57
23. Κοττόρι Σπύρος Χώρα-Σάμος 13
24. Κόττορου Βασιλεία Χώρα-Σάμος 69
25. Κωνσταντάρα Ευφροσύνη Χώρα-Σάμος 5
26. Κωνσταντάρα Μαρία-Ειρήνη Χώρα-Σάμος 4
27. Λαμπούσης Βαλάντης-Κωνσταντίνος Χώρα-Σάμος 41
28. Μακροθανάση Γκλόρια-Εύα Χώρα-Σάμος 22
29. Μανωλίτσα Δήμητρα-Κωνσταντίνα Χώρα-Σάμος 24
30. Μαραπά Νικολίνα Καρλόβασι-Σάμος 16
31. Μάρκου Μιλτιάδης Χώρα-Σάμος 25
32. Μπενετάτου Έλενα Μυτιληνιοί-Σάμος 53
33. Μυλωνά Γεωργία Βαθύ-Σάμος 186
34. Μπενετάτου Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 54
35. Μυτιληναίος Δημήτρης-Σιδέρης Χώρα-Σάμος 66
36. Μυτιληναίος Πέτρος-Σιδέρης Χώρα-Σάμος 65
37. Νταούτης Άγγελος Χώρα-Σάμος 34
38. Παΐδας Γεώργιος Μυτιληνιοί-Σάμος 184
39. Παΐδας Δημήτριος Μυτιληνιοί-Σάμος 185
40. Παναγιωτόπουλος Ανακρέων Χώρα-Σάμος 51
41. Παναγιωτόπουλος Χρήστος Χώρα-Σάμος 50
42. Παπαϊωάννου Αλέξανδρος Χώρα-Σάμος 59
43. Παπαϊωάννου Παύλος Χώρα-Σάμος 55
44. Παπασταύρος Εμμανουήλ Χώρα-Σάμος 10
45. Παπασταύρος Παυσανίας Χώρα-Σάμος 9
46. Πασαλίδης Δημήτρης Χώρα-Σάμος 182
47. Πεστιματζόγλου Πέτρος Χώρα-Σάμος 3
48. Πήτα Μαριάννα Χώρα-Σάμος 20
49. Πόθος Άρης Μυτιληνιοί-Σάμος 28
50. Πουβούτση Ευγενεία Μυτιληνιοί-Σάμος 64
51. Στάμου Αθηνά Χώρα-Σάμος 62
52. Σταύρου Αγγελική Χώρα-Σάμος 45
53. Σταύρου Αγγελική-Μαρία Χώρα-Σάμος 39
54. Σταύρου Μιχαέλα-Νεφέλη Χώρα-Σάμος 40
55. Σταύρου Μυρσίνη-Μαρία Χώρα-Σάμος 46
56. Σωτηράκη Φωτεινή Χώρα-Σάμος 49
57. Ταυσάνογλου Μιχάλης Πυθαγόρειο-Σάμος 52
58. Τσιτσιγκρώνη Ελευθερία Χώρα-Σάμος 12
59. Τσιτσιγκρώνης Ορέστης Χώρα-Σάμος 11
60. Τραγάνη Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 68
61. Φιλιάκου Αικατερίνη Βαθύ-Σάμος 42
62. Χατζηλίας Μιχαήλ Χώρα-Σάμος 17
63. Χούλης Νικόλαος Βαθύ-Σάμος 187
64. Χριστοδουλάκη Φωτεινή Χώρα-Σάμος 19

 

Ο Δημήτρης Σκαπέτης από το Βαθύ, με νέο ρεκόρ αγώνων 22΄ 48'', ανακηρύχθηκε πρώτος νικητής στους Αγώνες δρόμου "Μιλτιάδης Χούμας" 2018, που διεξήχθησαν στη Χώρα, την Κυριακή 8 Ιουλίου. Η διαδρομή ήταν "Χώρα - Μυτιληνιοί Χώρα", συνολικά 6  χιλιόμετρα. Δεύτερος νικητής ανακηρύχθηκε ο Πορτογάλος Armando Silva με χρόνο 24΄20'' και τρίτος ο επίσης Πορτογάλος Manuel Marques με χρόνο 25΄31''. Στον αγώνα 6 χιλιομέτρων πήραν μέρος συνολικά 83 δρομείς.

Οι επόμενοι 4οι Αγώνες δρόμου "Μιλτιάδης Χούμας" ορίστηκαν να γίνουν στη Χώρα την Κυριακή το απόγευμα 7 Ιουλίου 2019.

 

Αποτελέσματα 6 χλμ

 

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ
ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ       ΔΡΟΜΕΑ
1ος Δημήτριος Σκαπέτης 22' 48" Βαθύ-Σάμος 168
2ος Armando Silva 24' 20" Πορτογαλία 85
3ος Manuel Marques 25' 31" Πορτογαλία 90
4ος Ζαχαρίας Βορδός 25' 44" Βαθύ-Σάμος 121
5ος Τάκης Φώκος 26' 02" Βαθύ-Σάμος 120
6ος Μανώλης Φιλιάκος 26' 03" Βαθύ-Σάμος 140
7ος Αθανάσιος Λύκος 26' 16" Χώρα-Σάμος 125
8ος Γεώργιος Σταμέλος 26' 50" Βαθύ-Σάμος 169
9ος Γεώργιος Γραμμένος 26' 51" Βαθύ-Σάμος 154
10ος Νικόλαος Λάνδρου 27' 05" Βαθύ-Σάμος 79
11ος Ηλίας Αθ. Καραθανάσης 28' 01" Βαθύ-Σάμος 148
12ος Γεώργιος Γκεκόπουλος 28' 22" Βαθύ-Σάμος 165
13ος Δημήτριος Θανόπουλος 28' 31" Χώρα-Σάμος 167
14ος Εμμανουήλ Κατσέλος 28' 50" Βαθύ-Σάμος 173
15ος Νικόλαος Κόττορος 29' 10" Χώρα-Σάμος 95
16ος Ελευθέριος Μάρκου 29' 10" Χώρα-Σάμος 175
17ος Πάτροκλος Ανδρεαδάκης 29' 36" Πυθαγόρειο-Σάμος 161
18ος Άγγελος Ντόκος 30' 20" Βαθύ-Σάμος 153
19ος Αθανάσιος Κονταξής 30' 51" Πύργος-Σάμος 128
20ος Tom Spencer 30' 58" Αγγλία 172
21ος Vitor Vaz 30' 58" Πορτογαλία 83
22ος Γεώργιος Τσολακάκης 31' 38" Βαθύ-Σάμος 146
23ος Νεκτάριος Καζόγλου 31' 43" Κοκκάρι-Σάμος 119
24ος Αθανάσιος Πάσχος 32' 20" Χώρα-Σάμος 178
25ος Ricardo Reixoto 32' 35" Πορτογαλία 82
26ος Helder Poeiras 32' 45" Πορτογαλία 89
27ος Nelson Henriques 33' 34" Πορτογαλία 87
28ος Ιωάννης Βυθούλκας 33' 47" Κοντέικα-Σάμος 171
29ος Γεώργιος Θάνος 34' 05" Ηραίον-Σάμος 122
30ος Κωνσταντίνος Σημαντήρας 34' 19" Βαθύ-Σάμος 113
31ος Αναστάσιος Χατζημιχάλης 34' 40" Παλαιόκαστρο-Σάμος 116
32ος Ricardo Baltolo 34' 58" Πορτογαλία 91
33ος Ντανιέλ Ντεγκλάζ 35' 05" Βαθύ-Σάμος 138
34ος Γεράσιμος Κουρκουμέλης 35' 19" Πυθαγόρειο-Σάμος 151
35ος Luis Vicente 35' 26" Πορτογαλία 88
36η Καίτη Ευαγγελοπούλου 35' 22" Κατερίνη-Πιερία 81
37ος Μιχαήλ Κριτσωτάκης 35' 31" Μεσόκαμπος-Σάμος 162
38ος Διονύσιος Νιώτης 35' 40" Μύλοι-Σάμος 170
39ος Ιωάννης Μαραπάς 36' 50" Καρλόβασι-Σάμος 104
40ος Χρήστος Γρύλλης 36' 50" Χώρα-Σάμος 73
41ος Γεώργιος Ταυσάνογλου 36' 52" Πυθαγόρειο-Σάμος 150
42ος Αντώνιος Φτενογιάννης 37' 07" Μυτιληνιοί-Σάμος 183
43ος Ιωάννης Παπαγεωργίου 37' 12" Βαθύ-Σάμος 139
44η Στέλλα Σερασκέρη 37' 20" Χώρα-Σάμος 97
45ος Στέργιος Κράιας 37' 32" Βαθύ-Σάμος 163
46ος Γεώργιος Κοντογιάννης 37' 50" Βαθύ-Σάμος 124
47ος Στέλιος Κουτράκης 37' 51" Χώρα-Σάμος 174
48ος Μύρων Μπετεινάκης 38' 02" Βαθύ-Σάμος 93
49ος Κωνσταντίνος Καραγιαννίδης 38' 00" Χώρα-Σάμος 26
50ος Κωνσταντίνος Αποστολάκης 38' 18" Χώρα-Σάμος 123
51ος David Salgado 38' 27" Πορτογαλία 84
52η Αικατερίνη Ματθαίου 38' 27" Πειραιάς 98
53η Ιωάννα Κλεάνθους 38' 40" Βαθύ-Σάμος 108
54η Μάρθα Εσαμπαλίογλου 38' 40" Βαθύ-Σάμος 109
55ος Δήμος Κλεάνθους 38' 40" Βαθύ-Σάμος 107
56ος Δημήτριος Σακελλάρης 39' 02" Καρλόβασι-Σάμος 103
57ος Κωνσταντίνος Καρακώστας 39' 30" Μυτιληνιοί-Σάμος 110
58ος Γεώργιος Τόσκας 39' 50" Κοκκάρι-Σάμος 156
59ος Γεώργιος Βακιάρος 39' 53" Παλαιόκαστρο-Σάμος 102
60ος Δημήτριος Ιγγλέσης 40' 22" Κέρβελη-Σάμος 166
61ος Δημήτριος Παυλής 40' 26" Βαθύ-Σάμος 137
62η Ευαγγελία Ζουρνατζή 41' 06" Μυτιληνιοί-Σάμος 141
63ος Δημοσθένης Βομβολάκης 41' 15" Μυτιληνιοί-Σάμος 145
64ος Γεώργιος Χατζηλίας 41' 31" Χώρα-Σάμος 181
65ος Στέλιος Τσολακάκης 42' 23" Βαθύ-Σάμος 111
66η Μάρω Αλαγεωργίου 42' 24" Μυτιληνιοί-Σάμος 164
67ος Τιμόθεος Σκαπέτης 42' 39" Βαθύ-Σάμος 155
68ος Άλκης Πόθος 43' 22" Μυτιληνιοί-Σάμος 159
69ος Θεόφιλος Βλάχος 43' 54" Μύλοι-Σάμος 160
70ος Αθανάσιος Κονταξής 44' 00" Πύργος-Σάμος 128
71ος Διονύσιος Νιώτης 44' 01" Μύλοι-Σάμος 170
72η Βασιλική Χατζημιχάλη 45' 12" Παλαιόκαστρο-Σάμος 101
73ος Ιωάννης Μακρογιάννης 45' 36" Χώρα-Σάμος 126
74η Γεωργία Μυλωνά 45' 37" Βαθύ-Σάμος 186
75ος Νικόλαος Σερασκέρης 45' 51" Χώρα-Σάμος 96
76ος Σταύρος Βασιλείου 48' 20" Βαθύ-Σάμος 152
77η Χρύσα Χριστοδουλάκη 48' 20" Μύλοι-Σάμος 75
78η Σιμέλα Μαραπά 49' 00" Καρλόβασι-Σάμος 106
79η Μαρία Λεκάτου 49' 00" Καρλόβασι-Σάμος 105
80η Ελευθερία Χριστοδουλάκη 49' 06" Μύλοι-Σάμος 76
81ος Οδυσσέας Χατζημιχάλης 49' 51" Μυκάλη-Σάμος 115
82η Γεωργία Μακρογιάννη 53' 58" Χώρα-Σάμος 127
83ος Νίκος Χατζημιχάλης 53' 59" Μυκάλη-Σάμος 114

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Κυριακή, 08 Ιούλιος 2018
  • Περιοχή: Βόρειο Αιγαίο
  • Τύπος: Road
  • Αποστάσεις: 5km

Αποτελέσματα

Περισσότερα

Instagram Feed