5ος Ορεινός Αγώνας Γερανείων - 3ος Ορεινός Δρόμος Περαίας Χώρας - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 5ος Ορεινός Αγώνας Γερανείων - 3ος Ορεινός Δρόμος Περαίας Χώρας.

 

22 Χιλιόμετρα

Α/Α Bib Όνομα Φύλο Α/Α Φύλο Κατηγορία Α/Α Κατηγορία Σύλλογος Δρομέων Δήμου Αθηναίων Χρόνος Καθαρός Χ
1. 378 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΥΣΤΑΖΑΚΗΣ M 1 A40   KASIMIS TRAINING 2:04:48 2:04:37
2. 479 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ M 2 A40   ΥΔΡΩ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2:06:52 2:06:51
3. 102 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ M 3 A40   athletics-guidance.gr 2:08:16 2:08:13
4. 250 ΔΗΜΗΤΙΟΣ ΚΕΦΕΡΛΗΣ M 4 A40 1   2:17:07 2:17:03
5. 188 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΟΣΟΣ M 5 A40 2   2:19:49 2:19:44
6. 310 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ M 6 A40 3   2:21:13 2:21:11
7. 389 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ M 7 A18 1 Instinct Trail Team GR - Goji Berry Team 2:23:11 2:23:07
8. 423 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ M 8 A50 1 KASIMIS TRAINING 2:24:21 2:24:19
9. 966 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ M 9 A50 2   2:25:21 2:25:18
10. 964 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΜΥΛΩΝΑΣ M 10 A40 4   2:25:29 2:25:26
11. 456 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ M 11 A40 5 athletics-guidance.gr 2:31:37 2:31:33
12. 400 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ M 12 A60 1 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:33:11 2:33:08
13. 965 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ M 13 A40 6   2:34:16 2:34:03
14. 77 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΑΡΟΤΣΗΣ M 14 A18 2   2:37:47 2:37:38
15. 222 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ M 15 A60 2 Κ-1 ΑΡΕΝΑ 2:38:08 2:38:05
16. 47 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ M 16 A18 3   2:38:28 2:38:14
17. 439 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΝΕΤΣΗΣ M 17 A40 7   2:38:33 2:38:22
18. 970 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ M 18 A50 3   2:40:13 2:40:10
19. 926 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΙΣΔΑΣ M 19 A50 4   2:40:26 2:40:18
20. 953 ΗΛΙΑΣ ΡΟΥΛΙΑΣ M 20 A40 8   2:40:49 2:40:41
21. 286 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΪΟΣ M 21 A50 5   2:41:01 2:40:59
22. 417 ΜΑΚΗΣ ΠΕΤΟΥΣΗΣ M 22 A40 9 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:41:06 2:41:02
23. 191 ΚΩΣΤΑΣ ΖΑΡΚΑΔΑΣ M 23 A18 4 - 2:41:58 2:41:51
24. 170 ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ M 24 A50 6   2:42:07 2:41:59
25. 410 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣΤΡΑΣ M 25 A61 1 ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:42:10 2:42:02
26. 113 IOANNIS ΓΑΡΟΥΦΑΣ M 26 A40 10 goji berry team 2:42:12 2:42:08
27. 341 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΞΙΑΣ M 27 A50 7 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 2:42:14 2:42:09
28. 351 ΗΛΙΑΣ ΜΟΤΣΑΝΟΣ M 28 A40 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:43:14 2:43:01
29. 76 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΑΣ M 29 A50 8   2:44:08 2:43:42
30. 373 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ M 30 A18 5   2:44:21 2:44:17
31. 422 ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ M 31 A50 9 ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ 2:45:06 2:44:55
32. 240 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ M 32 A50 10 GRETA TEAM / Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ. 2:45:47 2:45:32
33. 237 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΑΚΑΛΟΣ M 33 A50 11   2:46:00 2:45:56
34. 918 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΛΙΑΣ M 34 A18 6   2:46:14 2:46:09
35. 461 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΑΡΑΡΑΣ M 35 A40 12   2:46:16 2:46:00
36. 493 ΙΩΑΝΝΑ ΧΟΥΡΙΔΟΥ F 1 Γ41   Κ-1 ΑΡΕΝΑ 2:46:17 2:46:14
37. 255 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΙΤΣΗΣ M 36 A50 12 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:46:45 2:46:41
38. 391 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ M 37 A50 13 FREE RUNNERS 2:47:05 2:47:00
39. 322 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ M 38 A40 13 ΕVIA TRAIL RUNNERS 2:48:01 2:47:56
40. 396 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ M 39 A60 3 FREE RUNNERS 2:49:02 2:48:52
41. 470 NIKOS ΤΣΑΜΠΡΑΣ M 40 A50 14 ΗΡΑΚΛΕΙΟΣ ΑΘΛΟΣ/SMART RUN 2:49:09 2:48:57
42. 349 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ M 41 A50 15 ΚΥΝΑΙΓΕΙΡΟΣ 2:49:47 2:49:42
43. 132 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ M 42 A50 16 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣΠ.Ο 2:51:49 2:51:28
44. 430 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ M 43 A50 17   2:51:56 2:51:53
45. 68 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΝΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ M 44 A50 18 VERORI RUNNING TEAM 2:52:04 2:52:02
46. 457 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M 45 A40 14 VERORI RUNNING TEAM 2:52:05 2:52:02
47. 197 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ F 2 Γ41   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ 2:52:41 2:52:39
48. 313 ΝΑΤΑΣΑ ΜΑΡΚΑΤΟΥ F 3 Γ31   ATHLETICS-GUIDANCE GR 2:53:09 2:53:06
49. 437 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΑΛΒΑΝΟΣ M 46 A40 15 ΣΑΠΠΑΖ 2:54:11 2:54:06
50. 947 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ M 47 A60 4   2:54:20 2:54:13
51. 444 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΡΔΑΣ M 48 A50 19 Ορειβατικος Λουτρακιου 2:54:35 2:54:27
52. 203 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΑΘΟΠΟΥΛΗΣ M 49 A50 20   2:54:37 2:54:33
53. 65 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M 50 A60 5 Αλιαρτιστας 2:55:51 2:55:31
54. 66 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΥΡΟΣ M 51 A40 16 ΑΓΕΛΑΟΣ 2:55:51 2:55:35
55. 908 ANETA PLEWA F 4 Γ41 1   2:56:37 2:56:27
56. 93 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ M 52 A40 17 SMART RUN 2:56:47 2:56:41
57. 490 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΨΑΣ M 53 A50 21 2:57:01 2:56:54
58. 368 NIKOS ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ M 54 A60 6   2:57:48 2:57:28
59. 6 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΚΚΑΣ M 55 A40 18 Skordo Team 2:57:48 2:57:28
60. 252 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ M 56 A50 22 ΣΔΥΑ 2:58:26 2:58:02
61. 294 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΚΑΣ M 57 A50 23 Α.Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2:58:30 2:58:17
62. 174 ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΙΟΓΟΣ M 58 A50 24   2:59:06 2:58:54
63. 63 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ M 59 A50 25 Αλιαρτιστας 2:59:19 2:59:00
64. 3 NIKOLAOS ARKOLAKIS M 60 A50 26   2:59:42 2:59:33
65. 54 ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ M 61 A40 19 Kri Kri Running Team / PURE 3:00:31 3:00:19
66. 266 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ M 62 A50 27   3:01:02 3:00:57
67. 151 ΜΙΛΤΟΣ ΓΚΟΛΕΜΑΣ M 63 A60 7 ΣΑΠΠΑΖ 3:02:11 3:01:52
68. 967 ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΔΟΜΒΡΟΥ F 5 Γ41 2   3:02:16 3:02:09
69. 149 ΑΘΗΝΑ ΓΚΛΑΝΟΥ F 6 Γ31 1   3:02:16 3:02:09
70. 210 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΥΒΑΣ M 64 A18 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:02:21 3:02:18
71. 354 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΓΙΟΣ M 65 A61 2 ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:02:42 3:02:36
72. 201 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΖΑΚΗΣ M 66 A50 28   3:04:34 3:04:09
73. 395 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ M 67 A40 20   3:04:40 3:04:31
74. 238 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ M 68 A50 29   3:04:40 3:04:21
75. 234 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ M 69 A40 21   3:05:01 3:04:52
76. 71 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΩΝΗ F 7 Γ31 2 GOJI BERRY RUNNING TEAM 3:05:44 3:05:38
77. 75 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΒΟΥΛΗΣ M 70 A50 30 HEARTRUNNERS GREECE 3:05:51 3:05:37
78. 971 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ M 71 A50 31   3:06:01 3:05:54
79. 413 ΒΛΑΣΣΗΣ ΦΙΛΗΣ M 72 A60 8   3:06:06 3:06:01
80. 257 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΪΤΣΑΝΟΣ M 73 A60 9 YMITTOS RUNNERS 3:06:08 3:05:51
81. 7 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΟΥΣΗΣ M 74 A50 32   3:06:37 3:06:36
82. 464 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΓΚΑΝΗΣ M 75 A40 22   3:06:41 3:06:26
83. 58 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ M 76 A50 33 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3:07:35 3:07:22
84. 165 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ M 77 A61 3 Ανεξαρτητος 3:08:26 3:08:15
85. 32 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ MΠΟΖΑΝΗΣ M 78 A40 23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:08:32 3:08:11
86. 282 ΜΑΝΘΟΣ ΚΩΣΤΑΚΟΣ M 79 A40 24 Για πάρτη μας 3:08:32 3:08:27
87. 460 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ M 80 A50 34 ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ 3:08:32 3:08:18
88. 409 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ M 81 A60 10 Α.Π.Σ. Δρομεων Ευβοιας 3:09:22 3:09:20
89. 9 DRAGANA CEJOVIC F 8 Γ41 3   3:10:04 3:10:01
90. 144 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ M 82 A50 35 RED STAR TRIATHLON CLUB 3:10:04 3:09:52
91. 73 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ M 83 A50 36   3:10:10 3:10:00
92. 333 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΓΓΟΣ M 84 A50 37 Σαππαζ 3:10:37 3:10:24
93. 265 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ M 85 A50 38   3:10:53 3:10:29
94. 259 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΟΛΟΚΟΝΤΕΣ M 86 A40 25 sciencetraining 3:11:00 3:10:47
95. 127 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ M 87 A50 39   3:11:26 3:11:12
96. 220 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΛΙΑΣ M 88 A61 4 Σπαρτιατες Δρομεις 3:12:10 3:12:04
97. 139 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ M 89 A50 40   3:13:21 3:13:07
98. 21 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ MΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ M 90 A40 26 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 3:13:44 3:13:31
99. 45 MARTHA XIROFOTOU F 9 Γ31 3 ΣΔΥΒ 3:14:04 3:13:38
100. 429 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΙΖΟΣ M 91 A40 27   3:14:15 3:14:02
101. 915 ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΠΕΛΤΙΑΝ M 92 A50 41   3:14:16 3:14:06
102. 496 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΙΚΟΣ M 93 A40 28   3:14:36 3:14:05
103. 10 ZAK KLIPFEL M 94 A50 42   3:15:09 3:15:05
104. 168 ΑΡΓΥΡΗΣ ΔΕΪΜΕΖΗΣ M 95 A40 29 FREE RUNNERS 3:15:17 3:15:07
105. 175 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ M 96 A60 11   3:15:18 3:14:52
106. 480 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΩΝΗΣ M 97 A40 30   3:15:40 3:15:35
107. 271 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ M 98 A40 31 ΣΑΠΠΑΖ 3:15:41 3:15:21
108. 491 ΜΙΧΑΗΛ ΧΛΕΡΟΣ M 99 A18 8   3:16:16 3:16:02
109. 156 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΡΕΚΑΣ M 100 A60 12 ΣΑΠΠΑΖ 3:16:35 3:16:17
110. 484 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑΣΣΑΡΗΣ M 101 A60 13   3:16:39 3:16:27
111. 244 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΕΛΟΣ M 102 A50 43   3:16:43 3:16:30
112. 109 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΑΡΓΑΝΗΣ M 103 A40 32 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 3:16:46 3:16:39
113. 411 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ M 104 A60 14 FREE RUNNERS 3:16:54 3:16:46
114. 442 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ M 105 A50 44 Free Runners 3:17:36 3:17:29
115. 364 ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΠΟΥΡΑΖΕΡΗ F 10 Γ18 1 VO2max Exercise Center Πατρών 3:18:04 3:17:59
116. 61 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΛΕΥΡΑ F 11 Γ41 4 ΣΑΦΑΝΣ 3:18:10 3:18:04
117. 359 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΖΙΚΑΣ M 106 A50 45   3:18:41 3:18:25
118. 478 GEORGE ΤΣΙΩΛΗΣ M 107 A50 46 Aliartistas 3:18:44 3:18:30
119. 33 ΒΑΓΓΕΛΗΣ PALOLI M 108 A60 15 FREE RUNNERS 3:19:11 3:19:01
120. 260 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ M 109 A50 47 3 Π / PURE 3:19:18 3:19:13
121. 384 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ F 12 Γ41 5 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 3:19:42 3:19:28
122. 12 THANOS KOROLOPOULOS M 110 A40 33 Τουκου_τουκου 3:19:49 3:19:29
123. 20 ALFRED MIZYRI M 111 A40 34   3:20:08 3:19:44
124. 968 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ M 112 A61 5   3:20:53 3:20:51
125. 407 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ M 113 A60 16 ΣΠΕΛΕΟ 3:21:47 3:21:24
126. 345 ΝΙΚΟΣ ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ M 114 A50 48 ΑΟ Λουτρακιου 3:21:55 3:21:40
127. 367 ΕΛΕΝΗ ΜΩΡΑΪΤΗ F 13 Γ41 6 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 3:22:08 3:21:45
128. 258 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ M 115 A40 35 ALIARTISTAS 3:22:09 3:21:46
129. 213 MICHALIS ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ M 116 A40 36 NS COACHING 3:22:46 3:22:39
130. 221 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ M 117 A40 37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:23:05 3:22:51
131. 195 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΩΝΑΡΑΣ M 118 A60 17   3:23:11 3:22:45
132. 485 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΟΝΙΑΔΑΚΗΣ M 119 A50 49 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 3:23:35 3:23:29
133. 296 ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ M 120 A50 50 VO2MAX EXERCISE CENTER PATRAS 3:23:42 3:23:30
134. 87 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΒΕΡΓΟΣ M 121 A60 18 Ε.Ο.Σ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 3:24:29 3:24:15
135. 343 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΡΟΣ M 122 A40 38   3:25:11 3:24:44
136. 264 ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΟΥΡΣΟΣ M 123 A40 39   3:25:14 3:24:46
137. 495 ΝΤΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ M 124 A61 6 SPORTS MASSAGE 3:25:47 3:25:43
138. 379 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ M 125 A50 51 Ατομική συμμετοχή 3:26:25 3:26:13
139. 424 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ M 126 A50 52 Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ. 3:26:38 3:26:21
140. 449 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΑΖΟΚΟΙΛΗΣ M 127 A40 40 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:27:08 3:26:44
141. 973 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ M 128 A50 53   3:27:42 3:27:39
142. 362 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΑΣ M 129 A40 41   3:27:57 3:27:34
143. 471 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ M 130 A60 19 ΟΛΥΜΠΙΟΙ 3:28:13 3:28:09
144. 35 GILBERT PANES M 131 A40 42   3:28:33 3:28:05
145. 160 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΟΥΣΗΣ M 132 A50 54 YMITTOS RUNNERS 3:28:46 3:28:29
146. 263 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ M 133 A60 20 ΣΔΥΡεθυμνου 3:29:09 3:29:00
147. 961 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΤΕΛΗΣ M 134 A50 55   3:29:14 3:28:58
148. 104 ΝΙΚΟΣ ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ M 135 A40 43 BYRONS RUNNERS 3:29:28 3:29:22
149. 328 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΥΡΙΚΟΣ M 136 A50 56 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:30:24 3:30:19
150. 190 ΤΖΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ M 137 A50 57 MOTOR OIL RUNNING TEAM 3:30:42 3:30:34
151. 465 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΣΑΓΚΛΗΣ M 138 A50 58 MOTOR OIL RUNNING TEAM 3:30:42 3:30:33
152. 477 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΧΛΑΣ M 139 A40 44 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 3:30:42 3:30:27
153. 137 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ M 140 A60 21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:31:30 3:31:22
154. 293 ΦΩΤΗΣ ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ M 141 A50 59 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:31:38 3:31:13
155. 487 ΛΑΜΠΡΟΣ ΦΩΤΗΣ M 142 A50 60 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:31:43 3:31:32
156. 316 ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΟΥΛΗ F 14 Γ31 4 SKY WOMEN RUNNING TEAM 3:31:51 3:31:44
157. 106 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ M 143 A50 61 BYRONS RUNNERS 3:32:15 3:32:09
158. 107 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ M 144 A50 62 MOTOR OIL RUNNING TEAM 3:35:10 3:35:02
159. 441 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΙΔΕΡΗ F 15 Γ31 5   3:35:22 3:35:08
160. 199 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ M 145 A40 45   3:35:39 3:35:15
161. 146 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ F 16 Γ41 7 SKY WOMEN RUNNING TEAM 3:35:41 3:35:36
162. 466 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ M 146 A40 46 Ανεξάρτητος 3:36:16 3:36:05
163. 483 ΓΙΑΝΝΗΣ ΥΨΗΛΟΣ M 147 A50 63 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:36:39 3:36:34
164. 330 ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΙΚΟΥ F 17 Γ41 8 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:36:40 3:36:35
165. 74 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΒΑΒΟΥΓΥΙΟΣ M 148 A50 64 VAVTEAM 3:39:19 3:39:09
166. 325 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ M 149 A40 47 - 3:39:44 3:39:22
167. 251 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΝΝΑΣ M 150 A60 22   3:40:54 3:40:41
168. 907 ΝΑΣΟΣ ΚΑΛΔΕΛΗΣ M 151 A40 48   3:41:27 3:41:00
169. 288 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΕΝΤΙΔΑΚΗΣ M 152 A50 65   3:41:55 3:41:47
170. 56 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ M 153 A50 66 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 3:41:57 3:41:54
171. 159 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ M 154 A61 7 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:42:02 3:41:50
172. 474 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΡΤΣΗΣ M 155 A60 23   3:42:20 3:42:07
173. 347 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ M 156 A18 9 ΆΓΕΥΣ ΑΣ ΑΡΓΟΛΊΔΑΣ 3:42:50 3:42:39
174. 315 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΚΟΥ F 18 Γ31 6   3:42:54 3:42:38
175. 467 ΣΠΥΡΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟ? M 157 A50 67   3:44:16 3:44:01
176. 83 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ M 158 A50 68 Grigoriou bikes 3:45:35 3:45:12
177. 376 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΝΤΑΜΠΑΚΗΣ M 159 A50 69   3:45:52 3:45:35
178. 206 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ M 160 A40 49 Α. Π. Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 3:45:54 3:45:45
179. 972 ΝΙΚΟΣ ΜΙΧΕΛΟΓΚΟΝΑΣ M 161 A60 24   3:48:33 3:48:14
180. 119 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΑΡΔΗΣ M 162 A18 10   3:48:48 3:48:27
181. 208 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ M 163 A40 50 ΠΑΓΩΜΕΝΕΣ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΕΣ ΦΑΚ ΓΕΑ 3:49:28 3:48:59
182. 447 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΜΥΡΛΗΣ M 164 A50 70   3:49:43 3:49:32
183. 164 ΜΑΓΔΑ ΓΡΑΜΟΖΗ F 19 Γ41 9 Ανεξαρτητη 3:50:03 3:49:49
184. 218 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ M 165 A60 25 Ανεξάρτητος 3:50:03 3:49:48
185. 916 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΑΛΔΑΡΑΣ M 166 A40 51   3:50:38 3:50:12
186. 482 ΕΥΗ ΤΥΡΟΔΗΜΟΥ F 20 Γ41 10 ΗΡΑΚΛΕΙΟΣ ΑΘΛΟΣ/SMART RUN 3:51:18 3:51:07
187. 290 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΑΡΟΣ M 167 A50 71 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:51:18 3:50:58
188. 397 ΑΒΡΑΑΜ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ M 168 A50 72 Α.Σ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 3:51:58 3:51:41
189. 436 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ M 169 A18 11 Crossfit Chalandri 3:52:13 3:51:50
190. 194 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ M 170 A50 73 Ανεξαρτητος 3:52:42 3:52:33
191. 401 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ F 21 Γ41 11   3:52:47 3:52:33
192. 488 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ M 171 A60 26   3:53:17 3:53:00
193. 387 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ M 172 A40 52 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 3:54:50 3:54:37
194. 99 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΓΙΑΝΤΖΗΣ M 173 A50 74 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3:54:58 3:54:35
195. 969 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΕΚΝΟΣ M 174 A40 53   3:55:20 3:55:08
196. 459 ΕΥΓΕΝΙΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ F 22 Γ41 12   3:56:18 3:56:00
197. 148 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΤΣΑΣ M 175 A61 8   3:56:18 3:56:00
198. 246 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΕΚΚΟΣ M 176 A50 75   3:56:20 3:56:20
199. 974 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ F 23 Γ41 13   3:56:23 3:56:00
200. 157 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ M 177 A40 54   3:56:44 3:56:25
201. 173 ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ M 178 A50 76 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:56:55 3:56:36
202. 254 ΘΩΜΑΣ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ M 179 A60 27   3:57:13 3:56:48
203. 39 JULIUS TRINIDAD M 180 A40 55   3:57:57 3:57:29
204. 462 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΕΛΑΤΙΝΙΔΗΣ M 181 A40 56   3:58:10 3:57:44
205. 214 ΤΖΕΝΗ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ F 24 Γ41 14   3:59:35 3:59:10
206. 247 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΕΛΙΔΗΣ M 182 A60 28 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:59:36 3:59:27
207. 17 CHRISTIAN THIERRY METEL M 183 A40 57 - 3:59:41 3:59:19
208. 463 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ M 184 A50 77   4:00:03 3:59:42
209. 344 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΤΣΑΚΟΣ M 185 A60 29 Ανεξάρτητος 4:00:22 4:00:12
210. 428 ΝΙΚΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ M 186 A40 58 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 4:00:41 4:00:20
211. 62 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ M 187 A50 78 ALIARTISTAS 4:00:42 4:00:21
212. 360 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΟΛΕΤΗ F 25 Γ31 7 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 4:01:00 4:00:47
213. 236 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΡΥΔΗ F 26 Γ41 15 3 Π / Sky Women Running Team 4:01:06 4:00:58
214. 98 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ M 188 A50 79 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 4:01:08 4:00:47
215. 962 ΖΕΙΜΠΕΟΓΛΟΥ M 189 A40 59   4:03:04 4:02:55
216. 454 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΥ M 190 A50 80 ΣΑΠΠΑΖ 4:03:06 4:02:49
217. 369 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ M 191 A50 81 Π.Δ.Σ Οδυσσέας 4:03:20 4:02:53
218. 138 ΣΑΒΒΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΙΩΤΗΣ M 192 A50 82 MY ATHLETE 4:04:46 4:04:23
219. 233 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΡΑΣ M 193 A40 60   4:04:57 4:04:41
220. 357 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΙΜΠΑ F 27 Γ41 16 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙΔΡΟΜΕΙΣ 4:05:43 4:05:24
221. 383 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΟΥ M 194 A50 83 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 4:05:44 4:05:25
222. 50 ΑΛΚΗΣ ΜΠΟ M 195 A61 9   4:08:28 4:08:10
223. 242 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ M 196 A50 84 Αλιαρτιστας 4:08:38 4:08:17
224. 89 ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ M 197 A50 85 ΣΑΠΠΑΖ 4:09:18 4:08:59
225. 404 EVANGELOS ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ M 198 A50 86 IBM CLUB 4:11:54 4:11:39
226. 155 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΟΤΖΙΑΣ M 199 A60 30   4:13:03 4:12:45
227. 963 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ M 200 A60 31   4:13:58 4:13:41
228. 382 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ M 201 A50 87   4:14:05 4:13:53
229. 352 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΟΥΛΗΣ M 202 A50 88   4:15:34 4:15:19
230. 117 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΑΤΣΟΥΝΙΑΣ M 203 A60 32 Απόλλων Δυτικής Αττικής 4:17:19 4:17:09
231. 5 SYLVIA ARMAOU F 28 Γ41 17 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 4:17:47 4:17:32
232. 440 ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ M 204 A40 61 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:17:54 4:17:29
233. 928 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ M 205 A40 62   4:18:02 4:17:38
234. 239 ΧΡΉΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΟΓΕΩΡΓΟΣ M 206 A40 63   4:18:35 4:18:19
235. 227 ΕΛΈΝΗ ΚΑΡΑΦΩΤΑΚΗ F 29 Γ31 8   4:18:35 4:18:21
236. 925 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΡΚΑΣ M 207 A40 64   4:20:47 4:20:17
237. 340 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΕΝΤΖΕΛΙΩΤΗ F 30 Γ31 9   4:22:23 4:21:57
238. 473 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ M 208 A50 89 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 4:27:29 4:27:19
239. 355 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΤΖΑΚΑ F 31 Γ41 18 Extremepro team 4:29:46 4:29:39
240. 204 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ M 209 A40 65 Extremepro team 4:29:46 4:29:39
241. 385 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ M 210 A50 90 FREE RUNNERS 4:30:25 4:30:14
242. 924 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ M 211 A50 91   4:30:34 4:30:04
243. 406 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ M 212 A50 92 Mustukuluru Trail Team 4:32:37 4:32:25
244. 46 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ M 213 A60 33 Novasports Running Team 4:35:02 4:34:40
245. 267 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΤΖΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥ F 32 Γ41 19 Sky Women Running Team/Σ.Δ.Υ.Ε. 4:41:02 4:40:54
246. 209 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ M 214 A50 93 ΚΑΝΕΝΑΣ 4:41:30 4:41:26
247. 95 ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ M 215 A50 94 ΑΓΕΥΣ Α Σ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:48:09 4:48:01
248. 398 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ M 216 A40 66 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 4:59:55 4:59:55
249. 353 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ F 33 Γ31 10 Ομαδα Δρομεων Δημου Αθηναιων 4:59:56 4:59:28
250. 451 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ M 217 A61 10 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΡΣΙΠΠΟΣ 4:59:57 4:59:36

 

10 Χιλιόμετρα

Α/Α Bib Όνομα Φύλο Α/Α Φύλο Σύλλογος Δρομέων Δήμου Αθηναίων Χρόνος Καθαρός Χ
1. 844 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ M 1 ΣΔΥΜ ASSIMAKOPOYLOY RUNNING TEAM 46:47:00 46:45:00
2. 528 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΟΦΑΣ M 2 allterrainrunners 47:05:00 47:01:00
3. 670 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ M 3 Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 47:42:00 47:39:00
4. 584 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΚΕΦΑΛΑΣ M 4 ΆΓΙΟΣ. ΙΩΆΝΝΗΣ 52:08:00 52:05:00
5. 843 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΕΡΤΙΚΑΣ M 5   52:44:00 52:41:00
6. 601 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ M 6 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 53:26:00 53:22:00
7. 846 ΠΕΤΡΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ M 7   54:58:00 54:52:00
8. 756 ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΛΛΑΣ M 8 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 55:07:00 55:04:00
9. 551 ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ M 9   57:18:00 57:14:00
10. 545 ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ M 10   57:48:00 57:41:00
11. 705 ΣΠΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ M 11 ΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 58:42:00 58:39:00
12. 588 ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ M 12 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο 59:21:00 59:16:00
13. 697 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ M 13 DELITAS 59:31:00 59:27:00
14. 655 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΤΣΗΣ M 14   59:43:00 59:39:00
15. 563 ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ M 15 DELITAS 59:59:00 59:54:00
16. 550 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ M 16 EXTREME PRO 1:02:03 1:01:59
17. 586 ΠΑΥΛΟΣ ΚΛΑΔΟΥΧΟΣ M 17   1:02:23 1:02:16
18. 860 ΜΑΡΙΑ ΤΕΡΖΗ F 1   1:02:26 1:02:23
19. 524 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΛΑΧΟΣ M 18   1:02:43 1:02:34
20. 517 ΦΩΤΗΣ ΒΕΡΓΗΣ M 19 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:02:49 1:02:44
21. 557 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΗΒΑΙΟΣ M 20   1:03:12 1:03:04
22. 830 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΜΗΤΣΗΣ M 21   1:03:29 1:03:23
23. 626 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ M 22 “YOUR GYM team” 1:03:38 1:03:27
24. 540 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ M 23   1:04:12 1:04:09
25. 717 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΛΗΡΟΣ M 24 Τράπεζα αίματος ΖΑΜΠΑΤΗΣ 1:04:43 1:04:38
26. 709 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΗ F 2   1:05:10 1:05:03
27. 863 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΛΑΔΑΣ M 25   1:07:49 1:07:43
28. 574 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ M 26   1:08:02 1:07:57
29. 602 ΑΡΙΣΤΕΑ ΛΑΓΓΑΡΗ F 3 ΜUSTUKULURU 1:08:05 1:08:02
30. 800 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ M 27 “YOUR GYM team” 1:08:30 1:08:20
31. 832 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΒΑΝΗΣ M 28   1:08:54 1:08:48
32. 819 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΛΕΔΑΚΗΣ M 29   1:09:01 1:08:53
33. 826 ΜΑΡΙΓΩ ΧΟΡΜΟΒΙΤΗ F 4 Σύλλογος Δρομέων Δήμου Αθηναίων 1:09:19 1:09:12
34. 506 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ F 5 Σύλλογος δρομέων Δήμου Αθηναίων 1:09:19 1:09:12
35. 513 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΣΕΝΙΑΔΗΣ M 30   1:09:23 1:09:14
36. 849 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΟΥΡΤΗΣ M 31   1:09:24 1:09:18
37. 841 ΝΙΚΟΣ ΑΔΑΜΟΣ M 32   1:09:41 1:09:31
38. 564 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΛΑΓΚΙΑΣ M 33   1:10:23 1:10:17
39. 649 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΓΚΟΣ M 34   1:10:37 1:10:26
40. 552 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΕΡΒΟΣ M 35 SPORTSCLUB 1:10:52 1:10:43
41. 801 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ M 36 SPORTSCLUB 1:11:12 1:11:03
42. 883 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΑΣ M 37   1:11:16 1:11:11
43. 712 ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΥΦΑΝΗΣ M 38 Σαλιγκάρια 1:11:56 1:11:46
44. 579 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΙΚΗΣ M 39 Α Σ Λουτρακιου 1:12:20 1:12:13
45. 592 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΡΓΙΑΛΑΣ M 40   1:12:25 1:12:16
46. 866 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΞΙΑΣ M 41   1:13:08 1:12:57
47. 604 ΣΠΥΡΟΣ ΛΙΟΡΔΟΣ M 42 “YOUR GYM team” 1:13:17 1:13:06
48. 746 ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ M 43   1:13:23 1:13:15
49. 762 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΡΑΤΟΥΡΗΣ M 44 ΣΓ TAEKWONDO-KICKBOXING ΜΕΓΑΡΩΝ 1:14:48 1:14:40
50. 641 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ M 45   1:14:54 1:14:47
51. 572 ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ M 46   1:14:54 1:14:46
52. 714 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΙΩΖΟΣ M 47 ROUSSOS RUNNING TEAM 1:16:15 1:16:10
53. 840 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ M 48   1:16:29 1:16:22
54. 707 ΕΥΗ ΠΕΤΡΟΥ F 6 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:16:30 1:16:20
55. 671 ΝΑΝΤΙΑ ΝΤΑΟΥΤΟΒΑ F 7 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:17:14 1:17:05
56. 420 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ M 49 Σαππαζ 1:17:39 1:17:25
57. 599 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΣΤΗΣ M 50 DSA RUNNING TEAM 1:17:51 1:17:42
58. 632 ΜΑΡΙΝΑ ΜΙΧΑΛΕΣΗ F 8   1:17:53 1:17:48
59. 713 ΝΊΚΟΣ ΣΗΦΆΚΗΣ M 51   1:19:09 1:18:59
60. 822 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ M 52   1:19:13 1:19:10
61. 627 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ M 53   1:19:13 1:19:09
62. 711 ΕΥΑ (ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ) ΡΗΓΟΥ F 9 ΣΔΥΕ 1:19:53 1:19:48
63. 593 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ M 54 Ανεξάρτητος 1:19:56 1:19:52
64. 820 ΚΩΣΤΑΣ ΦΛΩΡΟΣ M 55 “YOUR GYM team” 1:20:12 1:20:00
65. 660 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΖΑΪΤΗΣ M 56 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:21:19 1:21:14
66. 555 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ M 57 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:21:19 1:21:14
67. 890 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ F 10   1:21:24 1:21:10
68. 704 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΥΛΟΥ M 58 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:21:24 1:21:14
69. 821 ΜΑΝΟΣ ΦΟΥΚΑΡΑΚΗΣ M 59   1:22:04 1:21:52
70. 808 ΖΗΚΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ M 60   1:22:54 1:22:47
71. 829 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΖΟΣ M 61   1:22:58 1:22:51
72. 889 ΕΛΕΝΗ ΓΑΝΤΖΟΥ F 11   1:23:01 1:22:49
73. 887 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΑΔΑΣ M 62   1:23:23 1:23:13
74. 813 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΕΛΙΟΥ F 12 - 1:23:29 1:23:18
75. 505 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ M 63 - 1:23:29 1:23:18
76. 696 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΑΣ M 64 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:23:54 1:23:43
77. 508 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ F 13 IBM Club 1:24:40 1:24:27
78. 708 ΓΙΩΤΑ ΠΙΠΙΝΗ F 14 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΙΠΩΔΕΣ 1:25:01 1:24:54
79. 591 KOSTIS ΚΟΣΜΙΔΗΣ M 65 SALIGARIA 1:25:03 1:24:54
80. 853 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ M 66   1:26:00 1:25:57
81. 523 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΙΡΛΑΣ M 67 “YOUR GYM team” 1:27:10 1:26:56
82. 842 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥ F 15   1:27:11 1:27:03
83. 679 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΝΤΕΜΑ F 16   1:27:19 1:27:15
84. 538 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ M 68 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:27:47 1:27:37
85. 535 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΑ F 17   1:27:48 1:27:45
86. 818 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ M 69   1:27:51 1:27:36
87. 823 ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ F 18 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:27:54 1:27:46
88. 886 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΤΑΣ M 70   1:28:30 1:28:20
89. 548 ΜΑΡΙΑ ΔΡΙΤΣΑ F 19 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:28:35 1:28:32
90. 806 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ M 71 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:28:35 1:28:31
91. 725 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΗΣ M 72   1:28:36 1:28:29
92. 805 ΖΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ M 73 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:28:44 1:28:32
93. 727 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ M 74 NEWFISH RUNNERS 1:29:02 1:28:56
94. 876 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ M 75   1:30:25 1:30:25
95. 899 ΝΙΚΟΣ ΜΗΤΣΑΚΗΣ M 76   1:30:44 1:30:29
96. 757 ΝΑΥΣΙΚΑ ΣΤΟΥΜΠΟΥ F 20 SKYWOMENRUNNING TEAM 1:31:23 1:31:18
97. 507 ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ F 21 SKYWOMENRUNNING TEAM 1:31:23 1:31:18
98. 501 ΔΙΑΜΑΝΤΙΝΑ ΑΓΡΑΠΙΔΑΚΗ F 22   1:31:23 1:31:20
99. 500 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΓΑΘΟΣ M 77 “YOUR GYM team” 1:31:45 1:31:31
100. 903 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΙΟΚΑΣ M 78   1:31:52 1:31:36
101. 526 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ M 79 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:32:02 1:31:49
102. 715 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΚΑΡΠΕΛΟΣ M 80   1:32:08 1:32:00
103. 811 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΑΓΚΑΝΗΣ M 81   1:32:31 1:32:23
104. 687 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ M 82 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:32:45 1:32:33
105. 699 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΡΑΞΕΝΟΣ M 83 VO2max Exercise Center Πατρών 1:33:09 1:33:01
106. 532 ΓΙΟΥΛΗ ΔΕΛΗ F 23 “YOUR GYM team” 1:35:34 1:35:19
107. 549 ΚΩΣΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ M 84 YOUR GYM team” 1:36:59 1:36:46    
108. 835 ΤΖΙΝΑ ΤΟΥΡΛΙΔΑ F 24   1:37:02 1:36:57
109. 852 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ M 85   1:37:56 1:37:52
110. 652 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΑΚΑΚΟΥ F 25 ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ 1:39:42 1:39:28
111. 527 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΡΟΥ F 26   1:40:01 1:39:56
112. 838 ΟΛΓΑ ΡΟΖΜΑΡΙ ΜΠΕΚΙΑΡΗ F 27   1:40:39 1:40:32
113. 827 ΜΑΡΙΝΑ ΣΚΟΡΔΗ F 28   1:42:33 1:42:24
114. 630 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΗΤΡΟΥ F 29 ΣΑΠΠΑΖ 1:43:08 1:42:54
115. 710 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ M 86 ΣΑΠΠΑΖ 1:43:08 1:42:54
116. 608 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΟΣ M 87 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:49:33 1:49:19
117. 519 ΠΑΟΛΑ ΒΗΛΑΡΑ F 30 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:49:37 1:49:24
118. 837 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΚΚΟΡΗ F 31   1:51:01 1:50:56
119. 668 ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ F 32 “YOUR GYM team” 1:51:01 1:50:48
120. 661 ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ F 33 “YOUR GYM team” 1:54:50 1:54:37
121. 825 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ F 34 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 1:55:02 1:54:50
122. 578 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΡΑΣ M 88   1:56:18 1:56:10
123. 904 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ M 89   1:56:18 1:56:09
124. 902 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ M 90   1:56:41 1:56:29
125. 702 ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΡΙΣΗ F 35   1:56:42 1:56:31
126. 812 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΑΤΣΑΡΗ F 36 “YOUR GYM team” 2:07:36 2:07:25
127. 531 ΜΑΡΙΖΑ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ F 37 “YOUR GYM team” 2:07:36 2:07:26
128. 585 ΑΝΝΑ ΚΙΚΕΡΗ F 38 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 2:12:44 2:12:31
129. 497 GEORGIOS LAMPROGIOTAS M 91 (none) 2:19:49 2:06:51"

 

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Κυριακή, 01 Απρίλιος 2018
  • Περιοχή: Αττική
  • Τύπος: Road
  • Αποστάσεις: 10km, 21,1km - Ημιμαραθώνιος

 
 
 
 

Αποτελέσματα

Περισσότερα

Αποτελέσματα

Instagram Feed