Taygetos Challenge 2018 - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα Taygetos Challenge 2018.

 Marathon

Pos Race No Name Time Category Car Pos Gender Gen Pos Club Start Finish
1 1 DIMITRIOS THEODORAKAKOS 3:44:26 M3 1 Male 1 SALOMON HELLAS TEAM 0:00:00 3:44:26
2 78 DIMITRIS DIMITRIOY 3:59:29 M2 1 Male 2   0:00:02 3:59:29
3 2 ALEKSANDROS KAMPOYROPOYLOS 4:01:35 M3 2 Male 3 LA SPORTIVA TEAM GREECE 0:00:01 4:01:35
4 3 STAYROS STEFANIS 4:04:20 M3 3 Male 4 LA SPORTIVA TEAM GREECE 0:00:00 4:04:20
5 8 STAMATIS CHATZISTAVROU 4:07:03 M1 1 Male 5 THE RUNNERS PROJECT / SUMMIT RUNNERS 0:00:03 4:07:03
6 5 XRISTOS MAYRIKIOS 4:11:14 M3 4 Male 6 HOKA ONE ONE 0:00:04 4:11:14
7 218 VASILIS MICHOS 4:17:17 M3 5 Male 7 Σδυμ-compressport 0:00:05 4:17:17
8 7 ILIAS SAGKRIOTIS 4:20:06 M2 2 Male 8 LA SPORTIVA TEAM GREECE 0:00:00 4:20:06
9 10 XRISTOS AGNOYSIOTIS 4:20:06 M3 6 Male 9 THE RUNNERS PROJECT 0:00:02 4:20:06
10 201 MAKIS FORTIS 4:25:41 M2 3 Male 10 VO2MAX EXERCISE CENTER 0:00:10 4:25:41
11 6 IOANNIS KOYRKOYRIKIS 4:27:10 M3 7 Male 11 SALOMON HELLAS TEAM 0:00:01 4:27:10
12 15 GEORGIOS BATAS 4:28:20 M2 4 Male 12 LA SPORTIVA TEAM GREECE 0:00:01 4:28:20
13 11 PANAGIOTIS MOSXONAS 4:29:18 M2 5 Male 13 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:11 4:29:18
14 9 STELIOS PETROYTSOS 4:29:49 M3 8 Male 14 ALL TERRAIN RUNNERS 0:00:00 4:29:49
15 103 ALEKSIS KOKOBIKAS 4:32:19 M1 2 Male 15   0:00:00 4:32:19
16 172 SPYROS SIAMPANIS 4:34:11 M2 6 Male 16 CHOZEN MOUNTAIN TEAM -ΑΚΟΛ 0:00:02 4:34:11
17 208 RAMAN BURAKOV 4:41:41 M2 7 Male 17   0:00:21 4:41:41
18 48 XRISTOS ALEKSIOY 4:41:50 M3 9 Male 18 ΕΛ.ΑΣ 0:00:01 4:41:50
19 144 PANAGIOTIS PANAGIOTOPOYLOS 4:43:53 M1 3 Male 19   0:00:23 4:43:53
20 14 ILIAS KARALIS 4:44:42 M1 4 Male 20 THE RUNNERS PROJECT 0:00:03 4:44:42
21 17 MARIA MALA? 4:47:36 W1 1 Female 1 LA SPORTIVA TEAM GREECE 0:00:01 4:47:36
22 73 TASOS GKIRTAKIS 4:47:37 M3 10 Male 21   0:00:03 4:47:37
23 12 GIORGOS MPATIS 4:49:04 M3 11 Male 22 TSIAS.COM 0:00:04 4:49:04
24 209 IOANNIS EFSTRATIOU 4:50:52 M2 8 Male 23 Summit Runners Team 0:00:03 4:50:52
25 113 ANASTASIOS-THOMAS KOSTOYROS 4:51:15 M1 5 Male 24     4:51:15
26 61 XRISTOS BASILEIOY 4:53:20 M3 12 Male 25 XTREME STORES-KASIMIS TRAINING 0:00:03 4:53:20
27 168 DIMITRIS SOYLELES 4:55:35 M2 9 Male 26   0:00:13 4:55:35
28 18 GINA GALETTI 4:55:49 W2 1 Female 2 LA SPORTIVA TEAM GREECE 0:00:01 4:55:49
29 68 PANAGIOTIS GALATIS 4:56:38 M3 13 Male 27 SCIENCETRAINING 0:00:04 4:56:38
30 148 PANAGIOTIS PAPADIMITRIOY 4:56:57 M2 10 Male 28   0:00:08 4:56:57
31 133 GIANNIS NETZIPIS 4:57:54 M2 11 Male 29 THE RUNNERS PROJECT 0:00:13 4:57:54
32 47 STAMATIS ZAGKLAS 4:59:03 M2 12 Male 30 VO2MAX EXERCISE CENTER 0:00:06 4:59:03
33 33 NIKOLAOS KARADIMAS 5:00:43 M2 13 Male 31 36 RUNNERS 0:00:52 5:00:43
34 161 XARALAMPOS SAGREDOS 5:01:03 M4 1 Male 32   0:00:14 5:01:03
35 99 DIMITRIOS KEFERLIS 5:01:27 M2 14 Male 33 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 0:00:07 5:01:27
36 70 STYLIANOS GERAKITIS 5:05:24 M1 6 Male 34 EXTREMEPROTEAM 0:00:07 5:05:24
37 55 BASILIS ARSLANIDIS 5:05:46 M2 15 Male 35 HEARTBEAT TRAINING STUDIO 0:00:08 5:05:46
38 109 ARIS KOYTSOYMPELITIS 5:05:49 M3 14 Male 36 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 0:00:13 5:05:49
39 112 NIKOLAOS KOSTARIDIS 5:07:00 M3 15 Male 37 SPARTAN RUNNERS 0:00:10 5:07:00
40 87 XRONIS ILIADIS 5:08:45 M2 16 Male 38 NO RUNNERS / NOVASPORTS RUNNING TEAM 0:00:08 5:08:45
41 54 ALEKSANDROS ARGYRIS 5:09:24 M3 16 Male 39 ΝΟΝΕΙΜ 0:00:09 5:09:24
42 157 EYAGGELOS PLEYRIS 5:09:32 M2 17 Male 40 Allterrainrunners 0:00:07 5:09:32
43 77 BASILIS DERMOSONIADIS 5:12:16 M3 17 Male 41 THE RUNNERS PROJECTS 0:00:18 5:12:16
44 180 IOANNIS TSIRAKOPOYLOS 5:15:56 M2 18 Male 42 Summit Runners Ermionida Team 0:00:04 5:15:56
45 106 IOANNIS KOYTIS 5:16:07 M4 2 Male 43   0:00:17 5:16:07
46 84 PANAGIOTIS ZAXARAKIS 5:16:34 M1 7 Male 44 VO2MAX EXERCISE CENTER 0:00:05 5:16:34
47 117 STELIOS LOZIOS 5:16:49 M3 18 Male 45 RECREATION FITNESS TEAM 0:00:15 5:16:49
48 120 THEODOROS MAKRIS 5:17:02 M2 19 Male 46 ΑΟΣ 0:00:16 5:17:02
49 189 BASILIS FOTOPOYLO 5:18:13 M3 19 Male 47 KALAMATA TRAIL RUNNERS 0:00:11 5:18:13
50 196 XRISTOFOROS XRISTODOYLOY 5:19:48 M2 20 Male 48 ALL TERRAIN RUNNERS 0:00:13 5:19:48
51 34 SPYROS KERKOULAS 5:20:45 M3 20 Male 49 MARATHON CLUB DYNAFIT 0:00:26 5:20:45
52 217 PERIKLIS RIPIS 5:22:05 M2 21 Male 50 LA SPORTIVA TEAM GREECE 0:00:02 5:22:05
53 63 DIMITRIS BLAXODIMITRIS 5:23:34 M3 21 Male 51 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:00:20 5:23:34
54 19 JAMIE ANDERSON 5:24:13 M3 22 Male 52   0:00:20 5:24:13
55 206 VASILIS SOUVATZIS 5:24:22 M3 23 Male 53   0:00:08 5:24:22
56 207 CHRISTOS FRAGKOS 5:25:05 M2 22 Male 54 CHOZEN MOUNTAIN TEAM - ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:00:07 5:25:05
57 192 MIXALIS XALIKIAS 5:25:17 M3 24 Male 55 2 STORE LEYKADA 0:00:15 5:25:17
58 158 BASILEIOS POLYMEROPOYLOS 5:27:50 M3 25 Male 56 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:04 5:27:50
59 115 THEODOROS LEMPESIS 5:27:53 M4 3 Male 57 ΑΟΣ 0:00:08 5:27:53
60 169 IOANNIS SOYPOS 5:28:33 M3 26 Male 58 XAMOS 0:00:24 5:28:33
61 86 NIKI ZIOGA 5:28:34 W1 2 Female 3 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΦΊΛΩΝ ΆΣΚΗΣΗΣ ΙΣΟΡΡΟΠΊΑΣ ΨΥΧΉΣ & ΣΏΜΑΤΟΣ 0:00:20 5:28:34
62 134 KON/NOS NIKOLOPOYLOS 5:29:05 M2 23 Male 59 MERRELL GREECE / EVIA TRAIL RUNNERS 0:00:41 5:29:05
63 210 VASILIOS RAPTIS 5:29:29 M2 24 Male 60 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ - VEGAN4LIFE 0:00:13 5:29:29
64 147 EYAGGELOS PAPAGIANNIS 5:30:06 M3 27 Male 61 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:21 5:30:06
65 102 FOTIS KOKKINOS 5:31:42 M3 28 Male 62 THE RUNNERS PROJECT - ΣΑΦΑΝΣ / WWW.IFEELRADIO.GR 0:00:09 5:31:42
66 175 KLEANTHIS TZIALLILAS 5:34:25 M2 25 Male 63 MYATHLETE 0:00:25 5:34:25
67 171 KOSTAS SPYROPOYLOS 5:40:14 M3 29 Male 64 K.T.R SDYM 0:00:02 5:40:14
68 146 STELIOS PANTAZIS 5:41:02 M3 30 Male 65 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:00:31 5:41:02
69 166 ATHANASIOS SKOPAS 5:42:28 M4 4 Male 66   0:00:10 5:42:28
70 163 MIXALIS SIFAKIS 5:42:28 M4 5 Male 67 MARATHON CLUB - ΣΑΦΑΝΣ - SKOPAS T.R.TEAM 0:00:11 5:42:28
71 46 MICHAIL VYZANTIADIS 5:42:31 M3 31 Male 68   0:00:22 5:42:31
72 122 PANAGIOTIS MASTROPERROS 5:42:36 M3 32 Male 69   0:00:20 5:42:36
73 152 KRISTIAN PAPAXRYSANTHOY 5:42:42 M3 33 Male 70 OUTDOOR TRAINERS 0:00:14 5:42:42
74 216 CHRISTOS MASOURAS 5:42:48 M3 34 Male 71   0:00:00 5:42:48
75 81 ARISTOTELIS DILINTAS 5:42:50 M4 6 Male 72 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:18 5:42:50
76 177 NIKOS TSAMPRAS 5:45:31 M3 35 Male 73 SMART RUN 0:00:04 5:45:31
77 62 EY?GGELOS BENETIS 5:45:31 M1 8 Male 74 TOP GYM   5:45:31
78 32 ATHANASIOS KALOGIANNIS 5:46:06 M4 7 Male 75   0:00:20 5:46:06
79 155 PETROS PETRAKOS 5:46:12 M4 8 Male 76   0:00:04 5:46:12
80 126 SOFOKLIS MPALTATZIS 5:46:34 M3 36 Male 77 THE RUNNER'S PROJECT / NATURAL HIGH 0:00:09 5:46:34
81 42 MAKIS PETOUSIS 5:47:14 M2 26 Male 78 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:24 5:47:14
82 141 GIORGOS PAGKLES 5:48:19 M3 37 Male 79 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:05 5:48:19
83 104 NASOS KOLOBAKOS 5:50:50 M2 27 Male 80   0:00:43 5:50:50
84 27 GIANNIS FKIARAS 5:50:57 M2 28 Male 81   0:00:03 5:50:57
85 184 GIORGOS FILIPPIS 5:51:27 M3 38 Male 82 ΕΟΠΣ ΣΑΜΟΥ 0:00:24 5:51:27
86 176 GIORGOS TRAGOYSTIS 5:52:03 M3 39 Male 83 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:19 5:52:03
87 23 PANOS DIOTIS 5:54:21 M1 9 Male 84   0:00:59 5:54:21
88 150 GIORGOS PAPAKONSTANTINOY 5:55:03 M1 10 Male 85 TOP GYM 0:00:01 5:55:03
89 65 ZISIS BLAXOS 5:55:15 M4 9 Male 86 THE RUNNERS PROJECT 0:00:43 5:55:15
90 114 KAROLOS LAMPROY 5:55:22 M2 29 Male 87   0:00:23 5:55:22
91 29 MANOLIS FRAGKIADAKIS 5:56:01 M2 30 Male 88 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 0:00:14 5:56:01
92 59 MIXAIL BAMBAKAS 5:56:02 M2 31 Male 89   0:00:25 5:56:02
93 179 XRISTOS TSIOYRANTANIS 6:01:22 M2 32 Male 90 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 0:00:09 6:01:22
94 41 PANAGIOTIS NIKOLAOU-PINDAS 6:01:59 M3 40 Male 91 SDYM THIVAS 0:00:21 6:01:59
95 160 GIORGOS ROYPAKAS 6:01:59 M3 41 Male 92 ΣΔΥΜΘΗΒΑΣ 0:00:50 6:01:59
96 20 DRAGANA CEJOVIC 6:02:03 W2 2 Female 4   0:00:09 6:02:03
97 28 FOTIS FOTOPOULOS 6:04:40 M3 42 Male 93 Allterrainrunners   6:04:40
98 185 BASILEIOS FOYNTAS 6:05:26 M4 10 Male 94 KASIMIS TRAINING 0:00:15 6:05:26
99 85 DIMITRIOS ZERBOS 6:06:35 M3 43 Male 95   0:00:33 6:06:35
100 164 STELIOS SIBISIDIS 6:08:42 M3 44 Male 96   0:00:15 6:08:42
101 69 KONSTANTINOS GATSIOS 6:10:16 M3 45 Male 97 TOP GYM 0:00:07 6:10:16
102 137 GEORGIOS KSYNAROPOYLOS 6:10:31 M3 46 Male 98   0:00:32 6:10:31
103 72 XRISTOS GKIOKAS 6:11:05 M3 47 Male 99   0:00:46 6:11:05
104 132 NIKOS MYLONAKIS 6:12:03 M3 48 Male 100   0:11:25 6:12:03
105 92 SOTIRIA KAPELIOY 6:12:26 W2 3 Female 5 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:03 6:12:26
106 124 ISAAK MERTZANIDIS 6:13:45 M2 33 Male 101 EXTREMEPRO TEAM 0:00:16 6:13:45
107 53 LEANDROS ARBANITAKIS 6:13:47 M4 11 Male 102 ΕΥΚΛΗΣ 0:00:28 6:13:47
108 82 IOANNA DRAKATOY 6:14:57 W2 4 Female 6 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:10 6:14:57
109 66 ARIS GABRIELATOS 6:15:24 M3 49 Male 103 ADVENDURE 0:00:03 6:15:24
110 131 GRIGORIOS MPOKIAS 6:17:39 M4 12 Male 104 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:29 6:17:39
111 110 THEODOROS KYPRIOTIS 6:19:20 M4 13 Male 105 ΕΥΚΛΗΣ 0:00:47 6:19:20
112 35 GIANNIS KOSTAKIS 6:19:43 M4 14 Male 106 PATH RUNNERS 0:00:42 6:19:43
113 215 VASILIOS MAN?TAS 6:21:11 M2 34 Male 107 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ 0:00:09 6:21:11
114 116 THANOS LIASKOS 6:21:13 M3 50 Male 108 TOP GYM 0:00:08 6:21:13
115 100 KONSTANTINOS KILIMIRIS 6:24:16 M4 15 Male 109 ALL TERRAIN RUNNERS 0:00:15 6:24:16
116 52 PANAGIOTIS APERGIS 6:24:42 M2 35 Male 110 36 ΡΑΝΕΡΣ 0:00:53 6:24:42
117 181 APOSTOLOS TSOYKALAS 6:24:59 M3 51 Male 111 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:39 6:24:59
118 50 ADAMANTIA ANASTASATOY 6:25:00 W2 5 Female 7 VASKOS'TEAM 0:00:11 6:25:00
119 56 ANASTASIA ARONI 6:25:01 W1 3 Female 8 GOJI BERRY RUNNING TEAM 0:00:11 6:25:01
120 25 ELIOPHOTOS ELIOPHOTOU 6:28:36 M3 52 Male 112 Allterrainrunners 0:00:03 6:28:36
121 118 SPYROS LYKOYDIS 6:30:45 M4 16 Male 113   0:00:45 6:30:45
122 107 PANAGIOTIS KOYTSOYKIS 6:33:35 M3 53 Male 114 ANEMOS 0:00:26 6:33:35
123 44 THOMAS ROUMPAS 6:34:25 M4 17 Male 115 GOSPORT 0:00:19 6:34:25
124 154 IOANNIS PERSIDIS 6:36:20 M3 54 Male 116 THE RUNNERS PROJECT 0:00:30 6:36:20
125 204 GRIGORIS NTAKOULAS 6:36:22 M3 55 Male 117   0:00:29 6:36:22
126 58 DIONYSIS BABYLIS 6:36:32 M4 18 Male 118   0:00:44 6:36:32
127 108 KONSTANTINOS KOYTSOYKOS 6:36:32 M3 56 Male 119 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:51 6:36:32
128 173 MANOS STAMATOPOYLOS 6:36:46 M3 57 Male 120   0:00:30 6:36:46
129 170 LEONIDAS SPYRIDONOS 6:37:30 M2 36 Male 121 S. R. T. 0:00:10 6:37:30
130 135 GEORGIOS NONAS 6:37:35 M3 58 Male 122 ELITE RUNNING TEAM 0:00:39 6:37:35
131 214 ILIAS MATZOUKIS 6:37:49 M3 59 Male 123   0:00:03 6:37:49
132 75 APOSTOLOS DALAGIORGOS 6:43:14 M3 60 Male 124 N/A 0:00:56 6:43:14
133 219 FOTIOS FOTOPOULOS 6:43:46 M3 61 Male 125 PATH RUNNERS 0:00:42 6:43:46
134 129 ALEKSANDROS MPELLOS 6:44:17 M1 11 Male 126 PATH TO ULTRA 0:00:25 6:44:17
135 67 ANASTASIOS GALANIS 6:45:23 M2 37 Male 127 GALANIS TRAINING 0:00:31 6:45:23
136 93 BASILIKI KAPOMPASI 6:45:47 W1 4 Female 9 TOP GYM 0:00:07 6:45:47
137 139 BASILEIOS ORFANOS 6:45:51 M4 19 Male 128 VO2 MAX EXCERCISE CENTER 0:00:07 6:45:51
138 101 ANDREAS KO?TSANOS 6:45:53 M4 20 Male 129 YMITTOS RUNNERS 0:00:41 6:45:53
139 130 NIKOLAOS MPIMPLIS 6:46:01 M2 38 Male 130 36 ΡΑΝΕΡΣ 0:00:55 6:46:01
140 105 SOFIA KONTAKSAKI 6:47:33 W2 6 Female 10 KALAMATA TRAIL RUNNERS 0:00:22 6:47:33
141 123 TONIA MAXAIRA 6:50:14 W2 7 Female 11   0:00:21 6:50:14
142 162 XRISTOS SAXMPAZ 6:51:39 M2 39 Male 131   0:00:30 6:51:39
143 94 DIONYSIS KARAISKAKIS 6:52:35 M4 21 Male 132 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ ΩΛΕΝΟΣ 0:00:51 6:52:35
144 165 APOSTOLOS SIDERIS 6:54:51 M3 62 Male 133 FREE RUNNERS 0:00:11 6:54:51
145 51 PANAGIOTIS ANTONAKIS 6:55:51 M3 63 Male 134 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:04 6:55:51
146 136 THEOKTISTI NTOYMANI 6:56:24 W1 5 Female 12 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:00:01 6:56:24
147 90 BASILIS KALOGEROPOYLOS 6:56:25 M2 40 Male 135 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM   6:56:25
148 98 PANTELIS KAPSIS 6:56:39 M4 22 Male 136 ΦΛΟΓΑ 0:00:49 6:56:39
149 76 MILTIADIS DANIIL 6:56:42 M3 64 Male 137   0:00:25 6:56:42
150 167 PANAGIOTIS SKRIMPONIS 6:57:08 M1 12 Male 138 N.O.B-A 0:00:25 6:57:08
151 57 MARIOS AYGERIS 6:57:08 M1 13 Male 139 PATH TO ULTRA 0:00:24 6:57:08
152 21 KOSTANTINOS CHATZATOGLOU 6:57:43 M2 41 Male 140   0:00:18 6:57:43
153 151 PANAGIOTIS PAPANIKOLAOY 6:57:50 M4 23 Male 141 THE RUNNERS PROJECT 0:00:44 6:57:50
154 153 BASILIS PATELIS 6:58:06 M3 65 Male 142 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:40 6:58:06
155 88 SOTIRIOS KAKKABAS 7:05:47 M4 24 Male 143 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 0:00:15 7:05:47
156 49 THEODOROS ANAGNOSTAKOS 7:14:38 M2 42 Male 144 ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:23 7:14:38
157 119 MARIOS LYMPERIS 7:14:42 M3 66 Male 145 EXTREMEPROTEAM 0:00:06 7:14:42
158 149 GEORGIA PAPADOPOYLOY 7:15:53 W2 8 Female 13   0:00:16 7:15:53
159 80 GIORGOS DIABATIDIS 7:15:53 M4 25 Male 146   0:00:28 7:15:53
160 212 KYRIAKI GIANNOYTSOY 7:18:06 W2 9 Female 14 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:04 7:18:06
161 36 GIORGOS KOSTOPOULOS 7:24:34 M3 67 Male 147   0:00:32 7:24:34
162 183 MAROYSA FIKIA 7:24:58 W2 10 Female 15   0:00:23 7:24:58
163 121 MARIA-XRISTINA MARGELI 7:27:20 W2 11 Female 16 SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:00:16 7:27:20
164 128 GARYFALIA MPEKRI 7:28:49 W2 12 Female 17 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:04 7:28:49
165 200 TRUDI EMILIANOU 7:29:26 W2 13 Female 18 ΣΔΥ- ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ,SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:00:10 7:29:26
166 142 GEORGIOS PAGKOY 7:36:12 M3 68 Male 148 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:27 7:36:12
167 221 CHARALAMBOS KARAMANEAS 7:36:49 M4 26 Male 149   0:00:34 7:36:49
168 37 MANOLIS LAZARIDIS 7:37:31 M4 27 Male 150 anexarthtos 0:00:37 7:37:31
169 178 GEORGIOS TSAPAKIDIS 7:39:14 M2 43 Male 151   0:00:56 7:39:14
170 60 THOMAS (TOUGH TOM) BARDALAS 7:39:26 M3 69 Male 152 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:46 7:39:26
171 89 PANAGIOTIS KALDELLIS 7:43:54 M3 70 Male 153   0:00:14 7:43:54
172 39 ANDREAS MICHALOPOULOS 7:43:54 M3 71 Male 154   0:00:15 7:43:54
173 38 ATHANASIOS MASTROCHRISTOS 7:44:40 M4 28 Male 155 THIVA ΣΔΥΜ   7:44:40
174 143 KONSTANTINOS PANAGIOTOPOYLOS 7:45:04 M3 72 Male 156 OMADA TRAIL 0:00:38 7:45:04
175 91 BAGGELIS KAPANTAIS 7:51:29 M2 44 Male 157 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:50 7:51:29
176 187 BASILIS FYSIKOPOYLOS 7:51:31 M2 45 Male 158 36 ΡΑΝΕΡΣ 0:00:53 7:51:31
177 194 NIKOS XASIOTIS 7:54:43 M4 29 Male 159 ΗΤΣΕΠΗΜΟΥ 0:00:41 7:54:43
178 79 GIORGOS DIMITROKALLIS 7:55:17 M3 73 Male 160   0:00:37 7:55:17
179 138 IOANNIS OIKONOMOPOYLOS 8:08:46 M2 46 Male 161 S.R.T. 0:00:10 8:08:46
180 111 STELLA KOLETTI 8:16:17 W2 14 Female 19 THE RUNNERS PROJECT 0:00:04 8:16:17
181 127 KONSTANTINA MPATZAKA 8:17:09 W2 15 Female 20 Α. Π. Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:00:19 8:17:09
182 202 MARIOS MASTROKALOS 8:23:24 M2 47 Male 162 Στα χνάρια του Μανώ του Γκαρή 0:00:50 8:23:24
183 96 PANAGIOTIS KATSARIS 8:23:34 M3 74 Male 163   0:00:47 8:23:34
184 182 ANASTASIA TSOYMPOY 8:27:29 W2 16 Female 21   0:00:50 8:27:29
185 95 ELENI KARAFOTAKI 8:27:31 W1 6 Female 22 CACUMEN TEAM 0:00:31 8:27:31
186 97 XRISTOS KATSIKOGEORGOS 8:27:32 M2 48 Male 164 CACUMEN TEAM 0:00:33 8:27:32
187 211 NIKOS GIANNOULEAS 8:30:00 M3 75 Male 165   0:00:48 8:30:00
188 30 JIANPING GONG 8:34:14 W2 17 Female 23 SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:00:17 8:34:14
189 213 FOTINI PAPADOUDI 8:37:55 W1 7 Female 24 ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:22 8:37:55
190 156 THEOFANIS PETROPOYLOS 8:41:51 M2 49 Male 166 AEK RUNNERS 21 0:00:17 8:41:51
191 26 CHRISTOS FATOUROS 8:45:09 M2 50 Male 167 36 RUNNERS 0:00:53 8:45:09
192 220 ALEXIOS CHRONOPOULOS 8:48:17 All Ages 1 Male 168   0:00:52 8:48:17
191 DIMITRIS XALASTANIS DNF M1   Male   ΞΕΝΩΝΑΣ ΑΗΔΟΝΙ-ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 0:00:02 5:46:01  
198 LEFTER DERVISHI DNF M2   Male   2407 MOUNTAIN ACTIVITIES 0:00:02 5:02:02  
199 NIKOLAOS ZIKAS DNF M4   Male   KASIMIS TRAINING 0:00:21    

 

Experience

Pos Race No Name Time Category Car Pos Gender Gen Pos Club Start Finish
1 502 NIKOS PONIREAS 1:33:04 M1 1 Male 1 LASPORTIVATEAMGREECE 0:00:00 1:33:04
2 501 GIORGOS DIALEKTOS 1:37:36 M2 1 Male 2 SALOMON HELLAS TEAM 0:00:00 1:37:36
3 660 PAPADOGEORGOS XRISTOS 1:39:29 M1 2 Male 3 0 0:00:01 1:39:29
4 664 ANDREAS ANDRIOPOULOS 1:42:45 M1 3 Male 4 RUNNER STORE 0:00:00 1:42:45
5 649 ALEKSANDROS TZOYMAKAS 1:43:34 M1 4 Male 5 FIFTH ELEMENT 0:00:01 1:43:34
6 692 NIKODIMOS NIKOLAKEAS 1:47:59 M1 5 Male 6   0:00:01 1:47:59
7 661 APOSTOLOS XRYSAFELIS 1:48:18 M2 2 Male 7 THE NORTH FACE 0:00:02 1:48:18
8 518 EMILIANO KANO 1:49:02 M2 3 Male 8 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:05 1:49:02
9 505 DIMITRA MPIKA 1:49:33 W1 1 Female 1 LA SPORTIVA TEAM GREECE 0:00:02 1:49:33
10 540 ANASTASIOS ANDREAKOS 1:52:34 M2 4 Male 9 ARKALOS TRT 0:00:05 1:52:34
11 683 SPYRIDON PAPPAS 1:54:18 M3 1 Male 10   0:00:02 1:54:18
12 688 XRISTOS PORTOKALIS 1:58:54 M2 5 Male 11   0:00:05 1:58:54
13 548 FANIS BLASTOS 1:58:56 M2 6 Male 12 PROTYPO GYM RAFINAS 0:00:05 1:58:56
14 556 NIKOLAOS GKOYTZOYRELAS 2:01:17 M2 7 Male 13 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:04 2:01:17
15 510 PETER CAMPBELL 2:01:19 M3 2 Male 14 NOYNOY 0:00:11 2:01:19
16 642 MARINOS STELLAS 2:01:48 M2 8 Male 15 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΊΝΑ 0:00:01 2:01:48
17 592 GIORGOS LIAKOPOYLOS 2:05:15 M2 9 Male 16 METLIFE 0:00:04 2:05:15
18 693 NIKOLAOS CHIOUREAS 2:07:15 M2 10 Male 17   0:00:05 2:07:15
19 504 FOTEINI KOLOKA 2:07:43 W1 2 Female 2 DYNAFIT GREECE 0:00:02 2:07:43
20 643 SOFIA STERGIOY 2:07:43 W1 3 Female 3 ΤHE RUNNER'S PROJECT 0:00:01 2:07:43
21 576 ALEKSANDROS KARYKAS 2:11:33 M1 6 Male 18 0 0:00:47 2:11:33
22 589 APOSTOLIS KONSTANTINOY 2:12:04 M2 11 Male 19 EXTREMEPRO TEAM 0:00:06 2:12:04
23 530 DIMITRIS STABELOS 2:12:07 M1 7 Male 20   0:00:07 2:12:07
24 656 ELENI XAZIRAKI 2:12:08 W1 4 Female 4 ARKALOS TRT 0:00:06 2:12:08
25 598 IOANNIS MARKOYLIS 2:12:19 M2 12 Male 21 Α. Π. Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:00:12 2:12:19
26 524 CHRISTOS LOUKERIS 2:12:59 M2 13 Male 22 PROTYPO GYM RAFINAS 0:00:17 2:12:59
27 526 GIANNIS MANASAKIS 2:14:38 M2 14 Male 23   0:00:36 2:14:38
28 517 GEORGIOS KALIAKOS 2:15:03 M2 15 Male 24 0 0:00:25 2:15:03
29 631 DIONYSIS THEODOROS POYLIMENEAS 2:15:12 M1 8 Male 25   0:00:06 2:15:12
30 637 NIKIFOROS SALBANOS 2:15:17 M2 16 Male 26 0 0:00:36 2:15:17
31 669 DIMITRIS ROUSSOS 2:15:24 M3 3 Male 27 ME MYSELF AND I 0:00:39 2:15:24
32 696 SPIROS FOTAKIS 2:15:32 M3 4 Male 28 kalamata running project-sdym 0:00:10 2:15:32
33 646 MARIA SYMPARDI 2:15:37 W1 5 Female 5 THE RUNNERS' PROJECT 0:00:01 2:15:37
34 617 MIXALIS PALAMAS 2:16:12 M3 5 Male 29 ΜΕΤΣΟΒΟ 0:00:28 2:16:12
35 674 THEODOROS PROKOS 2:16:23 M4 1 Male 30   0:00:05 2:16:23
36 644 IOANNIS STEFANIS 2:17:12 M3 6 Male 31 MYATHLETE 0:00:30 2:17:12
37 695 G?ORGIOS CHRISIKOS 2:17:27 M2 17 Male 32 ΠΑΤΡΑ 0:00:39 2:17:27
38 564 PANAGIOTIS EYTHYMIOY 2:18:13 M3 7 Male 33 Snails Team 0:00:00 2:18:13
39 630 GIORGOS POTAMIAS 2:18:31 M2 18 Male 34 0 0:00:18 2:18:31
40 676 ALEKSANDROS IATROY 2:18:38 M2 19 Male 35 Allterrainrunners 0:00:08 2:18:38
41 579 BOYLA KATSABOY 2:19:04 W2 1 Female 6 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:11 2:19:04
42 615 DIMITRIS OIKONOMOY 2:19:18 M1 9 Male 36 0 0:00:17 2:19:18
43 612 ANTONIS NIKOLAIDIS 2:19:52 M4 2 Male 37 YMITTOS RUNNERS 0:00:16 2:19:52
44 628 XRISTOS PETAROYDIS 2:19:57 M2 20 Male 38 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:00:06 2:19:57
45 595 SOFOKLIS MARABEGIAS 2:20:50 M4 3 Male 39 0 0:00:40 2:20:50
46 587 NASOS KOYTSOYRADIS 2:21:15 M2 21 Male 40 THERUNNERSPROJECT 0:00:04 2:21:15
47 577 EYXARIS KASEGIA 2:22:04 W1 6 Female 7 MY ATHLETE 0:00:06 2:22:04
48 685 NIKOLAOS TANTALOS 2:22:57 M4 4 Male 41   0:00:17 2:22:57
49 658 NIKOLAOS XATZIPARASKEYAS 2:24:32 M3 8 Male 42 THE SWEET N RUNNING TEAM 0:00:22 2:24:32
50 640 BASILIS SMYRLIS 2:24:38 M2 22 Male 43   0:00:11 2:24:38
51 516 ROBIN JONES 2:24:48 M4 5 Male 44 0 0:00:14 2:24:48
52 509 MILTIADIS BAVAS 2:25:24 M1 10 Male 45 PROTYPO GYM RAFINAS 0:00:05 2:25:24
53 559 GEORGIOS DAMASIOTIS 2:25:37 M3 9 Male 46 0 0:00:29 2:25:37
54 511 MICHALIS CHARALAMPIDIS 2:26:02 M4 6 Male 47 GOJI BERRY TEAM .PHYSIOMANUAL.GR 0:00:16 2:26:02
55 618 PANOS PANAGIOTIDIS 2:26:48 M4 7 Male 48 Runner Store Trail Team 0:00:21 2:26:48
56 575 FILIPPOS KARAFYLLIDIS 2:28:03 M2 23 Male 49 OUTDOOR TRAINERS 0:00:16 2:28:03
57 698 SOFIA MPOUGIOUKOU 2:28:55 W1 7 Female 8 THE RUNNERS PROJECT   2:28:55
58 673 GIANNIS V?RGINADIS 2:29:27 M2 24 Male 50   0:00:10 2:29:27
59 543 DIMITRIOS ANEZYRIS 2:29:45 M4 8 Male 51 SPARTATHLON/M.E.S 0:00:15 2:29:45
60 641 NIKOS STAMATIADIS 2:30:08 M4 9 Male 52 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0:00:28 2:30:08
61 691 KALLIOPI MANTZOUNEA 2:30:09 W2 2 Female 9   0:00:07 2:30:09
62 553 LAZAROS GIAKATIS 2:30:09 M3 10 Male 53 THE SWEET N RUNNING TEAM 0:00:20 2:30:09
63 684 GIANNIS KONSTANTAKIS 2:31:13 M2 25 Male 54   0:00:19 2:31:13
64 562 ANDRIANI DOMBROY 2:31:13 W2 3 Female 10   0:00:07 2:31:13
65 648 NIKOS TZANETOPOYLOS 2:31:20 M2 26 Male 55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:21 2:31:20
66 626 NIKOS PARTHENIS 2:31:37 M4 10 Male 56 Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:00:04 2:31:37
67 533 STRATOS AGRAFIOTIS 2:31:57 M2 27 Male 57 0 0:00:12 2:31:57
68 538 GIORGOS ALBANIDIS 2:32:56 M1 11 Male 58 0 0:00:01 2:32:56
69 580 ILIAS KOLEROS 2:33:11 M2 28 Male 59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:49 2:33:11
70 670 KOSTAS TOGAS 2:34:18 M3 11 Male 60 0 0:00:26 2:34:18
71 605 NIKOLAOS MOSXOBOS 2:34:26 M3 12 Male 61 MINETTA Running Team 0:00:38 2:34:26
72 679 ARGIRIS KRITHAROULAS 2:34:36 M3 13 Male 62 Irun 0:00:02 2:34:36
73 523 ALINA LEFA 2:34:51 W1 8 Female 11 RUNNER PROJECT 0:00:22 2:34:51
74 689 NIKOS ORFANOS 2:35:07 M2 29 Male 63   0:00:09 2:35:07
75 621 DIONYSIOS PANTAZIS 2:35:13 M2 30 Male 64   0:00:52 2:35:13
76 619 XRISTOS PANAGIOTOPOYLOS 2:35:19 M4 11 Male 65 ΑΠΟΛΛΩΝ 0:00:45 2:35:19
77 544 DIMITRIS BAGIAS 2:35:20 M3 14 Male 66 0 0:00:36 2:35:20
78 590 PANAGIOTIS LAGGAS 2:35:32 M2 31 Male 67 0 0:00:38 2:35:32
79 613 KONSTANTINOS NTAMANIS 2:36:01 M2 32 Male 68 0 0:00:28 2:36:01
80 586 PETROS KOYMENTAKOS 2:36:11 M4 12 Male 69 Snails Team 0:00:18 2:36:11
81 506 PAVLOS ALEKIZOGLOU 2:36:20 M3 15 Male 70 THE RUNNERS PROJECT 0:00:43 2:36:20
82 652 THOMAI TSINTZOYRA 2:36:54 W1 9 Female 12 0 0:00:47 2:36:54
83 678 ?L?NI EKSARCHOU 2:38:18 W2 4 Female 13 VASKOS'TEAM 0:00:03 2:38:18
84 531 MARINA TERZI 2:38:46 W2 5 Female 14 ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ. SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:00:08 2:38:46
85 686 NIKOS LAVR?NTIADIS 2:38:59 M2 33 Male 71   0:00:27 2:38:59
86 636 GIANNIS ROMANOS 2:39:26 M4 13 Male 72   0:00:20 2:39:26
87 655 KONSTANTINOS FOTIADIS 2:39:31 M3 16 Male 73 0 0:00:11 2:39:31
88 622 GEORGIOS PAPAGGELIS 2:40:54 M1 12 Male 74 0 0:00:58 2:40:54
89 512 GEORGE CHONTZOPOULOS 2:41:04 M2 34 Male 75 RED STAR TRIATHLON CLUB 0:00:37 2:41:04
90 638 FILARETOS SILIONIS 2:41:04 M2 35 Male 76 SUPPORTED BY A.KARAMPINOS COACHING 0:00:42 2:41:04
91 594 ILIAS MANESIOTIS 2:42:46 M3 17 Male 77 VO2MAX EXERCISE CENTER PATRAS 0:00:15 2:42:46
92 597 MARIA MARKOYLI 2:43:59 W1 10 Female 15 Α. Π. Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ- SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:00:15 2:43:59
93 697 ?L?NA KAN?LLOPOULOU 2:44:08 W1 11 Female 16 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΊΑΣ 0:00:07 2:44:08
94 563 GIORGOS DOYBIS 2:44:20 M3 18 Male 78 Cyclopolis 0:00:10 2:44:20
95 529 ANDREAS PAPADOPOULOS 2:45:01 M2 36 Male 79 0 0:00:27 2:45:01
96 680 CHARIS MANOUSIS 2:45:12 M2 37 Male 80   0:00:28 2:45:12
97 625 STEFANOS PARIGORIS 2:45:32 M2 38 Male 81 PROTYPO GYM RAFINA 0:00:16 2:45:32
98 677 VASILIS ZOGOPOULOS 2:45:40 M3 19 Male 82   0:00:48 2:45:40
99 633 IOANNIS RIPIS 2:47:01 M4 14 Male 83 Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:00:30 2:47:01
100 602 BIKY MELETOPOYLOY 2:48:14 W2 6 Female 17 THE RUNNER'S PROJECT - FAIRWAYS CLUB 0:00:19 2:48:14
101 616 NIKOLAOS PAGKALAKIS 2:48:35 M4 15 Male 84 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:22 2:48:35
102 582 MANOLIS KONTOGIANNIS 2:50:05 M3 20 Male 85 0 0:00:54 2:50:05
103 522 GEORGE KOUROUNAKOS 2:50:53 M3 21 Male 86 SNAILS 0:00:20 2:50:53
104 606 GEORGIOS MPALASKAS 2:52:36 M2 39 Male 87 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:16 2:52:36
105 663 STAVROS VOSINIOTIS 2:54:16 M4 16 Male 88 0 0:00:20 2:54:16
106 687 ANASTASIOS KANELLOPOULOS 2:54:32 M4 17 Male 89   0:00:09 2:54:32
107 603 MARIA MITROPOYLOY 2:54:56 W2 7 Female 18 VO2MAX EXERCISE CENTER 0:00:24 2:54:56
108 671 KONSTANTINOS CHATZIDAKIS 2:55:33 M3 22 Male 90 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 0:00:07 2:55:33
109 632 DIMITRIOS PRASINOS 2:55:34 M3 23 Male 91 0 0:00:46 2:55:34
110 609 EYGENIA MPOYRAZERI 2:55:51 W1 12 Female 19 VO2MAX EXERCISE CENTER 0:00:25 2:55:51
111 591 SPYROS LALLOS 2:56:04 M3 24 Male 92 TRANSITION 3 SPORTS 0:00:12 2:56:04
112 675 BEN ASHFORTH 2:57:14 M4 18 Male 93   0:00:51 2:57:14
113 694 ARIS KOUDOUNAKOS 2:59:21 M4 19 Male 94   0:00:54 2:59:21
114 682 KOSTAS SKAREAS 3:00:18 M2 40 Male 95   0:00:41 3:00:18
115 508 ANNIKA ALEXOPOULOU 3:00:19 W2 8 Female 20 Clapham Runners - ΕΥΚΛΗΣ 0:00:54 3:00:19
116 545 ALEKSANDROS BAIDAKIS 3:00:32 M3 25 Male 96 YMITTOS RUNNERS 0:00:37 3:00:32
117 651 PANAGIOTIS TSATSAKLAS 3:00:34 M2 41 Male 97 YMITTOS RUNNERS 0:00:38 3:00:34
118 573 ASIMINA KAPLANI 3:00:38 W1 13 Female 21 OUTDOOR TRAINERS 0:00:15 3:00:38
119 600 BASILIKI MAYRAGANI 3:00:48 W2 9 Female 22 0 0:00:46 3:00:48
120 566 FILIPPOS ZEGKINOGLOY 3:02:15 M4 20 Male 98 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:28 3:02:15
121 572 KONSTANTINOS KALLIANIOTIS 3:03:32 M2 42 Male 99 Α. Π. Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:00:29 3:03:32
122 549 EYAGGELOS BORGIAS 3:03:36 M4 21 Male 100 Free Runner 0:00:42 3:03:36
123 520 KONSTANTINOS KORYLLOS 3:03:55 M3 26 Male 101 Cyclopolis 0:00:10 3:03:55
124 561 ELEYTHERIOS DIKAIOS 3:03:56 M1 13 Male 102 0 0:00:21 3:03:56
125 525 ZACHAROULA MAKRI 3:05:29 W2 10 Female 23 MERENDA TEAM 0:00:32 3:05:29
126 560 DIONYSIS DIMAS 3:06:20 M3 27 Male 103   0:00:35 3:06:20
127 539 KONSTANTINOS ALEKSANDROY 3:08:15 M3 28 Male 104   0:00:41 3:08:15
128 607 ANASTASIA MPIMPA 3:08:16 W2 11 Female 24 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:27 3:08:16
129 547 MANOS BERNIKOS 3:09:02 M3 29 Male 105 0 0:00:37 3:09:02
130 624 DIMITRIS PAPAXARALAMPOYS 3:11:42 M3 30 Male 106 0 0:00:46 3:11:42
131 570 DIONYSIS KALAMAKIS 3:13:11 M2 43 Male 107 Α. Π. Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:00:20 3:13:11
132 593 STAYROS LONTOS 3:13:17 M2 44 Male 108 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:44 3:13:17
133 629 ANTONIOS PITSIRIKOS 3:15:49 M3 31 Male 109 SCIENCTRAINING.GR 0:00:14 3:15:49
134 596 EYAGGELIA MARGIOYLA 3:15:49 W2 12 Female 25 sciencetraining.gr 0:00:15 3:15:49
135 536 MARIA ATHANASIOY 3:15:51 W2 13 Female 26 0 0:00:46 3:15:51
136 584 SPYRIDON KOTSALIDIS 3:16:32 M2 45 Male 110 TPL 0:00:08 3:16:32
137 565 SOFOKLIS ZAFEIRIOY 3:17:15 M3 32 Male 111 SPORTS MASSAGE SOFOKLIS 0:00:18 3:17:15
138 552 ELENI GANTZOY 3:17:21 W1 14 Female 27 0 0:00:34 3:17:21
139 567 EYAGGELOS ZOYMPOYRLIS 3:17:22 M2 46 Male 112 0 0:00:36 3:17:22
140 588 ANASTASIOS KRESTENITIS 3:18:23 M3 33 Male 113   0:01:01 3:18:23
141 666 G?ORGIOS KOZOMPOLIS 3:18:23 M1 14 Male 114 XTREME STORES TEAM -SDYM 0:00:32 3:18:23
142 583 KONSTANTINOS KOTELIDAS 3:18:30 M2 47 Male 115 ΕΤΣΙ ΜΑΘΑΙΝΩ 0:01:00 3:18:30
143 667 PANAGIOTIS KOZOMPOLIS 3:18:30 M1 15 Male 116 XTREME STORES TEAM -SDYM 0:00:32 3:18:30
144 550 DIMITRIS BOYRLOS 3:18:58 M4 22 Male 117 Σ.Δ.Υ.ΕΥΒΟΙΑΣ 0:00:31 3:18:58
145 672 PANAGIOTIS PETRIM?AS 3:19:27 M4 23 Male 118 SDYMESSINIAS 0:00:52 3:19:27
146 558 XRISTOS GRIGOROPOYLOS 3:21:10 M3 34 Male 119 GRIGOTEAM 0:00:49 3:21:10
147 635 AFRODITI ROKOPANOY 3:21:43 W1 15 Female 28 MERRELL GREECE 0:00:43 3:21:43
148 574 ANDREAS KARAKOYSIS 3:23:08 M4 24 Male 120 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0:00:56 3:23:08
149 611 GEORGIOS NEOXORITIS 3:23:09 M3 35 Male 121 P.D.S. ODYSSEAS PETROUPOLIS 0:00:55 3:23:09
150 513 CHRISTIE CHONTZOPOULOU 3:23:12 W2 14 Female 29 RED STAR TRIATHLON CLUB 0:00:36 3:23:12
151 634 LAOYRA ROKOPANOY 3:24:42 W1 16 Female 30 ΟΧΙ 0:00:42 3:24:42
152 585 THEODORA KOYZOF 3:24:48 W2 15 Female 31 0 0:00:41 3:24:48
153 699 KONSTANTINA DIMITRIADOU 3:30:22 W2 16 Female 32   0:00:22 3:30:22
154 532 AKI TSUZIHATZIDAKIS 3:36:16 M4 25 Male 122 --- 0:00:35 3:36:16
155 528 KONSTANTINOS MAVROMATIS 3:37:14 M2 48 Male 123 0 0:00:27 3:37:14
156 659 FAIH XOYLIARA 3:41:54 W2 17 Female 33 ΣΑΦΑΝΣ 0:01:01 3:41:54
157 662 PANAGIOTIS ANAGNOSTOU 3:41:57 M4 26 Male 124 ΣΑΦΑΝΣ 0:01:01 3:41:57
158 657 GIANNIS XATZIDAKIS 3:41:58 M4 27 Male 125 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:36 3:41:58
159 627 ILIAS PERIMENIS 3:48:12 M3 36 Male 126 ANEMOS 0:00:26 3:48:12
160 690 ZISOULA DIREKI 3:53:40 M4 28 Male 127   0:00:13 3:53:40
161 610 GEORGIOS MPOYRAS 4:16:22 M2 49 Male 128 0 0:00:13 4:16:22
162 604 THEODOSIS MITSIOPOYLOS 4:16:24 M1 16 Male 129 0 0:00:23 4:16:24
163 601 MIXALIS MAYROMMATIS 4:22:06 M2 50 Male 130   0:01:01 4:22:06
164 681 ILIAS KOROMPILIS 5:12:25 M1 17 Male 131   0:01:00 5:12:25
521 ELENI KOTIOU DNF W1   Female     0:00:06    

 

Fun

Pos Race No Name Time Category Car Pos Gender Gen Pos Club Start Finish
1 920 DIMITRIS ROUTSIS 0:23:29 All Ages 1 Male 1 ΣΔΥΜ 0:00:00 0:23:29
2 915 AGRON ELEZI 0:25:00 All Ages 2 Male 2   0:00:08 0:25:00
3 867 STAYROYLA NIKOLOYDI 0:25:25 All Ages 1 Female 1 ΣΔΥ Μεσσηνίας (Μάνη) 0:00:02 0:25:25
4 918 ANTONIOS PANAGIOTOU 0:26:36 All Ages 3 Male 3   0:00:25 0:26:36
5 811 KOSTANTIS KALOGIANNIS 0:26:42 All Ages 4 Male 4   0:00:17 0:26:42
6 848 BASILIS KOYMANAKOS 0:27:18 All Ages 5 Male 5 ΣΔΥΜ-kasimis training 0:00:15 0:27:18
7 890 DESPOINA LOUKAKI 0:27:22 All Ages 2 Female 2   0:00:03 0:27:22
8 815 BIRGIT PALUKA 0:27:34 All Ages 3 Female 3 SC Oberstdorf 0:00:18 0:27:34
9 817 MARK TODD 0:29:11 All Ages 6 Male 6 ΣΔΥΜ 0:00:18 0:29:11
10 850 XRYSANTHI LATHIRA 0:29:14 All Ages 4 Female 4 PROTYPO GYM RAFINA 0:00:03 0:29:14
11 845 DIMITRIOS KALAMPOKAS 0:29:35 All Ages 7 Male 7 0 0:00:23 0:29:35
12 849 BASILEIOS KYPARISSIS 0:29:37 All Ages 8 Male 8 Kalamata running project 0:00:10 0:29:37
13 814 AMANDA PALUKA 0:29:48 All Ages 5 Female 5 SC Oberstdorf 0:00:17 0:29:48
14 879 KONSTANTINOS TZABELAS 0:30:13 All Ages 9 Male 9     0:30:13
15 869 GRIGORIS PANAGIOTIDIS 0:30:14 All Ages 10 Male 10 Runner Store Trail Team 0:00:19 0:30:14
16 892 PAVLOS TOGAS 0:30:14 All Ages 11 Male 11   0:00:25 0:30:14
17 841 APOSTOLOS THEODOROY 0:30:21 All Ages 12 Male 12 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 0:00:08 0:30:21
18 878 THANOS TZABELAS 0:30:22 All Ages 13 Male 13   0:00:11 0:30:22
19 837 LEMONIA DOYBINOF 0:30:23 All Ages 6 Female 6 MATZUL-EXTREME PRO 0:00:05 0:30:23
20 914 EIRINI VALSAMI 0:30:33 All Ages 7 Female 7   0:00:04 0:30:33
21 824 THEOFANEIA ANDREADI 0:31:07 All Ages 8 Female 8 HEARTBEAT TRAINING STUDIO 0:00:08 0:31:07
22 912 TH?ODOROS TZAN?TAKIS 0:31:58 All Ages 14 Male 14 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:39 0:31:58
23 806 IASONAS DIMITRIADIS 0:32:46 All Ages 15 Male 15 MYATHLETE 0:00:04 0:32:46
24 844 ANTHOYLA KALAMPOGIA 0:34:01 All Ages 9 Female 9 PROTYPO GYM RAFINA 0:00:04 0:34:01
25 923 IOANNHS KREMASTIOTIS 0:34:02 All Ages 16 Male 16   0:00:25 0:34:02
26 924 TATIANA RANTOU 0:34:45 All Ages 10 Female 10   0:00:20 0:34:45
27 836 DIMITRIS DOYBIS 0:35:01 All Ages 17 Male 17 Cyclopolis 0:00:11 0:35:01
28 895 PANAGIOTIS PETROPOULOS 0:35:13 All Ages 18 Male 18   0:00:47 0:35:13
29 917 KALYPSO PANAGIOTOU 0:35:26 All Ages 11 Female 11   0:00:25 0:35:26
30 801 ROSALIA AGIOUTANTI 0:35:31 All Ages 12 Female 12 ARKALOS TRT 0:00:50 0:35:31
31 847 AGGELOS KONTOGIANNIS 0:35:33 All Ages 19 Male 19 0 0:00:54 0:35:33
32 904 ILIAS DIALEKTOS 0:36:44 All Ages 20 Male 20   0:00:27 0:36:44
33 889 RISTI PRENDI 0:36:46 All Ages 21 Male 21 2407 0:00:08 0:36:46
34 807 SPYROS DOUKAS 0:37:02 All Ages 22 Male 22     0:37:02
35 865 XRYSA MPLATSIOY 0:37:19 All Ages 13 Female 13 0 0:00:31 0:37:19
36 839 NIKOS ZAPPAS 0:37:29 All Ages 23 Male 23   0:00:33 0:37:29
37 862 ANASTASIA MOYKA 0:37:49 All Ages 14 Female 14 0 0:00:25 0:37:49
38 853 ANDREAS LIGNOS 0:38:06 All Ages 24 Male 24 0 0:00:35 0:38:06
39 916 IOANNA KALLIMACHOU 0:38:09 All Ages 15 Female 15 TRIMORE 0:00:08 0:38:09
40 854 MANOS LIGNOS 0:38:11 All Ages 25 Male 25 0 0:00:35 0:38:11
41 840 ORESTIS ZAPPAS 0:38:12 All Ages 26 Male 26   0:00:34 0:38:12
42 859 ISMINI MITRAKI 0:38:18 All Ages 16 Female 16 OUTDOOR TRAINERS 0:00:15 0:38:18
43 891 SOKRATIS PT?RN?AS 0:39:32 All Ages 27 Male 27   0:00:12 0:39:32
44 893 AL?KSANDRA TS?SM?LI 0:40:56 All Ages 17 Female 17   0:00:32 0:40:56
45 872 BASILEIOS PEPPAS 0:41:05 All Ages 28 Male 28 0 0:00:30 0:41:05
46 855 KOSTAS LOYZIS 0:41:10 All Ages 29 Male 29 Σ. Δ. Υ. Μεσσηνίας 0:00:59 0:41:10
47 804 VASILEIOS CHATZIKOS 0:41:22 All Ages 30 Male 30 0 0:00:30 0:41:22
48 913 ARETI DOUBI 0:41:24 All Ages 18 Female 18   0:00:11 0:41:24
49 812 NATALIA KORYLLOY 0:41:24 All Ages 19 Female 19 0 0:00:12 0:41:24
50 821 ELENI AGGELOPOYLOY 0:41:26 All Ages 20 Female 20 PROTYPO GYM RAFINA 0:00:03 0:41:26
51 885 PANAGIOTIS FILEAS 0:41:35 All Ages 31 Male 31   0:00:13 0:41:35
52 846 EYAGGELOS XRYSOBALANTIS KISKIROPOYLOS 0:41:36 All Ages 32 Male 32 0 0:00:44 0:41:36
53 880 GEORGIOS TZAMOYRANIS 0:41:36 All Ages 33 Male 33 0 0:00:45 0:41:36
54 886 PANAGIOTIS SOUPMPLIS 0:41:36 All Ages 34 Male 34 0 0:00:44 0:41:36
55 827 BASILIKI BLAXOGIANNI 0:41:37 All Ages 21 Female 21 0 0:00:45 0:41:37
56 911 KAT?RINA GIATRAKOU 0:41:41 All Ages 22 Female 22 DELI CAFE 0:00:20 0:41:41
57 858 ARISTEA METAKSA 0:41:50 All Ages 23 Female 23 0 0:00:43 0:41:50
58 805 MANOLIS CHRISTODOULOU 0:42:12 All Ages 35 Male 35 transition sports 0:00:12 0:42:12
59 823 MARIANNA ADAM 0:43:01 All Ages 24 Female 24   0:00:36 0:43:01
60 871 EYA PEGIOY 0:43:02 All Ages 25 Female 25   0:00:36 0:43:02
61 857 MARINA MANESIOTI 0:44:02 All Ages 26 Female 26 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ 0:00:33 0:44:02
62 908 CHRISI DIMA 0:44:03 All Ages 27 Female 27   0:00:34 0:44:03
63 838 XARA EYSTATHIOY 0:44:37 All Ages 28 Female 28   0:00:53 0:44:37
64 828 GEORGIA BONORTA 0:44:51 All Ages 29 Female 29 0 0:00:24 0:44:51
65 834 MYRTO DASKALAKI 0:44:51 All Ages 30 Female 30 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 0:00:58 0:44:51
66 863 BASILIKI MOYSTAKA 0:45:10 All Ages 31 Female 31 0 0:00:48 0:45:10
67 829 KSENIA GATOPOYLOY 0:45:19 All Ages 32 Female 32 N/A 0:00:38 0:45:19
68 830 MARILEIA GIALOYRI 0:45:47 All Ages 33 Female 33 0 0:00:58 0:45:47
69 901 ELENI TSIGARIDA 0:46:00 All Ages 34 Female 34   0:00:48 0:46:00
70 833 ELEYTHERIA GOYZEA 0:46:01 All Ages 35 Female 35 Αlpha διαφημιστικη 0:00:29 0:46:01
71 835 SOFIA DASKALAKI 0:47:18 All Ages 36 Female 36 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 0:00:57 0:47:18
72 919 EIRINI KOUDOUNAKOU 0:47:18 All Ages 37 Female 37   0:00:56 0:47:18
73 907 ELENA DIMA 0:49:10 All Ages 38 Female 38   0:00:35 0:49:10
74 906 MARIA PAPAGRIGORAKI 0:49:11 All Ages 39 Female 39   0:00:34 0:49:11
75 816 ELENI SGOURA 0:49:11 All Ages 40 Female 40 0 0:00:33 0:49:11
76 852 ELIA LIASKOY 0:49:14 All Ages 41 Female 41 TOP GYM 0:00:44 0:49:14
77 875 THEODORA SEREPISOY 0:50:45 All Ages 42 Female 42 0 0:00:54 0:50:45
78 887 IOANNA PAPAIOANNOU 0:50:46 All Ages 43 Female 43 0 0:00:02 0:50:46
79 825 SOFIA ARBANITAKI 0:50:55 All Ages 44 Female 44 0 0:00:06 0:50:55
80 810 VENETIA GIANNAKEA 0:54:08 All Ages 45 Female 45 0 0:00:42 0:54:08
81 819 MARIA TSIKLOU 0:58:38 All Ages 46 Female 46 0 0:00:57 0:58:38
82 820 MICHAELA TSIKLOU 0:58:41 All Ages 47 Female 47 0 0:00:57 0:58:41
83 809 PANAGIOTIS DRAKOS 0:58:43 All Ages 36 Male 36 0 0:00:57 0:58:43
84 818 EIRINI TSIKLOU 0:58:44 All Ages 48 Female 48 0 0:00:55 0:58:44
85 831 KATERINA GKIOKA 0:59:24 All Ages 49 Female 49 0 0:00:27 0:59:24
86 860 FAIH MIXOY 1:33:49 All Ages 50 Female 50 0 0:00:47 1:33:49
902 ATHINA PAPADAKI DNF All Ages   Female   ARKALOS TRT 0:00:53    

 

10 Χιλιόμετρα

Pos Race No Name Time Category Car Pos Gender Gen Pos Club
1 502 NIKOS PONIREAS 0:04:09 All Ages 1 Male 1 LASPORTIVATEAMGREECE
2 2 ALEKSANDROS KAMPOYROPOYLOS 0:04:14 All Ages 2 Male 2 LA SPORTIVA TEAM GREECE
3 501 GIORGOS DIALEKTOS 0:04:18 All Ages 3 Male 3 SALOMON HELLAS TEAM
4 660 PAPADOGEORGOS XRISTOS 0:04:29 All Ages 4 Male 4 0
5 8 STAMATIS CHATZISTAVROU 0:04:30 All Ages 5 Male 5 THE RUNNERS PROJECT / SUMMIT RUNNERS
6 9 STELIOS PETROYTSOS 0:04:36 All Ages 6 Male 6 ALL TERRAIN RUNNERS
7 10 XRISTOS AGNOYSIOTIS 0:04:38 All Ages 7 Male 7 THE RUNNERS PROJECT
8 16 GLYKERIA TZIATZIA 0:04:42 All Ages 1 Female 1 SALOMON HELLAS TEAM
9 15 GEORGIOS BATAS 0:04:43 All Ages 8 Male 8 LA SPORTIVA TEAM GREECE
10 14 ILIAS KARALIS 0:04:45 All Ages 9 Male 9 THE RUNNERS PROJECT
11 78 DIMITRIS DIMITRIOY 0:04:49 All Ages 10 Male 10  
12 7 ILIAS SAGKRIOTIS 0:04:51 All Ages 11 Male 11 LA SPORTIVA TEAM GREECE
13 172 SPYROS SIAMPANIS 0:04:54 All Ages 12 Male 12 CHOZEN MOUNTAIN TEAM -ΑΚΟΛ
14 5 XRISTOS MAYRIKIOS 0:04:55 All Ages 13 Male 13 HOKA ONE ONE
15 11 PANAGIOTIS MOSXONAS 0:05:02 All Ages 14 Male 14 THE RUNNER'S PROJECT
16 3 STAYROS STEFANIS 0:05:04 All Ages 15 Male 15 LA SPORTIVA TEAM GREECE
17 201 MAKIS FORTIS 0:05:06 All Ages 16 Male 16 VO2MAX EXERCISE CENTER
18 73 TASOS GKIRTAKIS 0:05:06 All Ages 17 Male 17  
19 510 PETER CAMPBELL 0:05:07 All Ages 18 Male 18 NOYNOY
20 505 DIMITRA MPIKA 0:05:08 All Ages 2 Female 2 LA SPORTIVA TEAM GREECE
21 509 MILTIADIS BAVAS 0:05:10 All Ages 19 Male 19 PROTYPO GYM RAFINAS
22 180 IOANNIS TSIRAKOPOYLOS 0:05:11 All Ages 20 Male 20 Summit Runners Ermionida Team
23 17 MARIA MALA? 0:05:12 All Ages 3 Female 3 LA SPORTIVA TEAM GREECE
24 61 XRISTOS BASILEIOY 0:05:15 All Ages 21 Male 21 XTREME STORES-KASIMIS TRAINING
25 6 IOANNIS KOYRKOYRIKIS 0:05:18 All Ages 22 Male 22 SALOMON HELLAS TEAM
26 168 DIMITRIS SOYLELES 0:05:29 All Ages 23 Male 23  
27 112 NIKOLAOS KOSTARIDIS 0:05:31 All Ages 24 Male 24 SPARTAN RUNNERS
28 503 NIKOS DIMITRIADIS 0:05:31 All Ages 25 Male 25 LA SPORTIVA TEAM GREECE
29 556 NIKOLAOS GKOYTZOYRELAS 0:05:32 All Ages 26 Male 26 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
30 133 GIANNIS NETZIPIS 0:05:34 All Ages 27 Male 27 THE RUNNERS PROJECT
31 47 STAMATIS ZAGKLAS 0:05:34 All Ages 28 Male 28 VO2MAX EXERCISE CENTER
32 68 PANAGIOTIS GALATIS 0:05:35 All Ages 29 Male 29 SCIENCETRAINING
33 548 FANIS BLASTOS 0:05:37 All Ages 30 Male 30 PROTYPO GYM RAFINAS
34 63 DIMITRIS BLAXODIMITRIS 0:05:37 All Ages 31 Male 31 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
35 209 IOANNIS EFSTRATIOU 0:05:39 All Ages 32 Male 32 Summit Runners Team
36 109 ARIS KOYTSOYMPELITIS 0:05:41 All Ages 33 Male 33 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ
37 210 VASILIOS RAPTIS 0:05:44 All Ages 34 Male 34 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ - VEGAN4LIFE
38 540 ANASTASIOS ANDREAKOS 0:05:44 All Ages 35 Male 35 ARKALOS TRT
39 120 THEODOROS MAKRIS 0:05:47 All Ages 36 Male 36 ΑΟΣ
40 159 XRISTOS PORTOKALIS 0:05:48 All Ages 37 Male 37  
41 147 EYAGGELOS PAPAGIANNIS 0:05:48 All Ages 38 Male 38 CHOZEN MOUNTAIN TEAM
42 87 XRONIS ILIADIS 0:05:49 All Ages 39 Male 39 NO RUNNERS / NOVASPORTS RUNNING TEAM
43 144 PANAGIOTIS PANAGIOTOPOYLOS 0:05:52 All Ages 40 Male 40  
44 196 XRISTOFOROS XRISTODOYLOY 0:05:53 All Ages 41 Male 41 ALL TERRAIN RUNNERS
45 157 EYAGGELOS PLEYRIS 0:05:57 All Ages 42 Male 42 Allterrainrunners
46 630 GIORGOS POTAMIAS 0:05:59 All Ages 43 Male 43 0
47 106 IOANNIS KOYTIS 0:06:00 All Ages 44 Male 44  
48 529 ANDREAS PAPADOPOULOS 0:06:00 All Ages 45 Male 45 0
49 33 NIKOLAOS KARADIMAS 0:06:05 All Ages 46 Male 46 36 RUNNERS
50 544 DIMITRIS BAGIAS 0:06:06 All Ages 47 Male 47 0
51 161 XARALAMPOS SAGREDOS 0:06:07 All Ages 48 Male 48  
52 615 DIMITRIS OIKONOMOY 0:06:07 All Ages 49 Male 49 0
53 207 CHRISTOS FRAGKOS 0:06:08 All Ages 50 Male 50 CHOZEN MOUNTAIN TEAM - ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
54 102 FOTIS KOKKINOS 0:06:09 All Ages 51 Male 51 THE RUNNERS PROJECT - ΣΑΦΑΝΣ / WWW.IFEELRADIO.GR
55 150 GIORGOS PAPAKONSTANTINOY 0:06:09 All Ages 52 Male 52 TOP GYM
56 206 VASILIS SOUVATZIS 0:06:10 All Ages 53 Male 53  
57 34 SPYROS KERKOULAS 0:06:11 All Ages 54 Male 54 MARATHON CLUB DYNAFIT
58 18 GINA GALETTI 0:06:11 All Ages 4 Female 4 LA SPORTIVA TEAM GREECE
59 114 KAROLOS LAMPROY 0:06:13 All Ages 55 Male 55  
60 811 KOSTANTIS KALOGIANNIS 0:06:13 All Ages 56 Male 56  
61 175 KLEANTHIS TZIALLILAS 0:06:15 All Ages 57 Male 57 MYATHLETE
62 75 APOSTOLOS DALAGIORGOS 0:06:20 All Ages 58 Male 58 N/A
63 115 THEODOROS LEMPESIS 0:06:21 All Ages 59 Male 59 ΑΟΣ
64 208 RAMAN BURAKOV 0:06:22 All Ages 60 Male 60  
65 524 CHRISTOS LOUKERIS 0:06:22 All Ages 61 Male 61 PROTYPO GYM RAFINAS
66 504 FOTEINI KOLOKA 0:06:22 All Ages 5 Female 5 DYNAFIT GREECE
67 84 PANAGIOTIS ZAXARAKIS 0:06:23 All Ages 62 Male 62 VO2MAX EXERCISE CENTER
68 587 NASOS KOYTSOYRADIS 0:06:24 All Ages 63 Male 63 THERUNNERSPROJECT
69 646 MARIA SYMPARDI 0:06:24 All Ages 6 Female 6 THE RUNNERS' PROJECT
70 674 THEODOROS PROKOS 0:06:25 All Ages 64 Male 64  
71 631 DIONYSIS THEODOROS POYLIMENEAS 0:06:26 All Ages 65 Male 65  
72 643 SOFIA STERGIOY 0:06:27 All Ages 7 Female 7 ΤHE RUNNER'S PROJECT
73 628 XRISTOS PETAROYDIS 0:06:28 All Ages 66 Male 66 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
74 35 GIANNIS KOSTAKIS 0:06:28 All Ages 67 Male 67 PATH RUNNERS
75 126 SOFOKLIS MPALTATZIS 0:06:29 All Ages 68 Male 68 THE RUNNER'S PROJECT / NATURAL HIGH
76 141 GIORGOS PAGKLES 0:06:30 All Ages 69 Male 69 CHOZEN MOUNTAIN TEAM
77 155 PETROS PETRAKOS 0:06:37 All Ages 70 Male 70  
78 656 ELENI XAZIRAKI 0:06:38 All Ages 8 Female 8 ARKALOS TRT
79 122 PANAGIOTIS MASTROPERROS 0:06:38 All Ages 71 Male 71  
80 29 MANOLIS FRAGKIADAKIS 0:06:39 All Ages 72 Male 72 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
81 88 SOTIRIOS KAKKABAS 0:06:43 All Ages 73 Male 73 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ
82 123 TONIA MAXAIRA 0:06:43 All Ages 9 Female 9  
83 100 KONSTANTINOS KILIMIRIS 0:06:43 All Ages 74 Male 74 ALL TERRAIN RUNNERS
84 185 BASILEIOS FOYNTAS 0:06:44 All Ages 75 Male 75 KASIMIS TRAINING
85 49 THEODOROS ANAGNOSTAKOS 0:06:45 All Ages 76 Male 76 ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
86 137 GEORGIOS KSYNAROPOYLOS 0:06:46 All Ages 77 Male 77  
87 642 MARINOS STELLAS 0:06:46 All Ages 78 Male 78 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΊΝΑ
88 81 ARISTOTELIS DILINTAS 0:06:48 All Ages 79 Male 79 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
89 179 XRISTOS TSIOYRANTANIS 0:06:48 All Ages 80 Male 80 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM
90 669 DIMITRIS ROUSSOS 0:06:50 All Ages 81 Male 81 ME MYSELF AND I
91 65 ZISIS BLAXOS 0:06:50 All Ages 82 Male 82 THE RUNNERS PROJECT
92 20 DRAGANA CEJOVIC 0:06:51 All Ages 10 Female 10  
93 56 ANASTASIA ARONI 0:06:52 All Ages 11 Female 11 GOJI BERRY RUNNING TEAM
94 579 BOYLA KATSABOY 0:06:54 All Ages 12 Female 12 CHOZEN MOUNTAIN TEAM
95 32 ATHANASIOS KALOGIANNIS 0:06:57 All Ages 83 Male 83  
96 132 NIKOS MYLONAKIS 0:06:59 All Ages 84 Male 84  
97 506 PAVLOS ALEKIZOGLOU 0:07:02 All Ages 85 Male 85 THE RUNNERS PROJECT
98 52 PANAGIOTIS APERGIS 0:07:02 All Ages 86 Male 86 36 ΡΑΝΕΡΣ
99 66 ARIS GABRIELATOS 0:07:03 All Ages 87 Male 87 ADVENDURE
100 212 KYRIAKI GIANNOYTSOY 0:07:05 All Ages 13 Female 13 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
101 625 STEFANOS PARIGORIS 0:07:06 All Ages 88 Male 88 PROTYPO GYM RAFINA
102 184 GIORGOS FILIPPIS 0:07:09 All Ages 89 Male 89 ΕΟΠΣ ΣΑΜΟΥ
103 101 ANDREAS KO?TSANOS 0:07:10 All Ages 90 Male 90 YMITTOS RUNNERS
104 572 KONSTANTINOS KALLIANIOTIS 0:07:12 All Ages 91 Male 91 Α. Π. Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ
105 586 PETROS KOYMENTAKOS 0:07:13 All Ages 92 Male 92 Snails Team
106 80 GIORGOS DIABATIDIS 0:07:15 All Ages 93 Male 93  
107 25 ELIOPHOTOS ELIOPHOTOU 0:07:17 All Ages 94 Male 94 Allterrainrunners
108 895 PANAGIOTIS PETROPOULOS 0:07:21 All Ages 95 Male 95  
109 543 DIMITRIOS ANEZYRIS 0:07:22 All Ages 96 Male 96 SPARTATHLON/M.E.S
110 898 ARIET TSELLA 0:07:23 All Ages 97 Male 97  
111 568 XRISTOS ILIADIS 0:07:24 All Ages 98 Male 98 0
112 837 LEMONIA DOYBINOF 0:07:31 All Ages 14 Female 14 MATZUL-EXTREME PRO
113 151 PANAGIOTIS PAPANIKOLAOY 0:07:33 All Ages 99 Male 99 THE RUNNERS PROJECT
114 539 KONSTANTINOS ALEKSANDROY 0:07:34 All Ages 100 Male 100  
115 82 IOANNA DRAKATOY 0:07:36 All Ages 15 Female 15 CHOZEN MOUNTAIN TEAM
116 636 GIANNIS ROMANOS 0:07:36 All Ages 101 Male 101  
117 119 MARIOS LYMPERIS 0:07:36 All Ages 102 Male 102 EXTREMEPROTEAM
118 200 TRUDI EMILIANOU 0:07:37 All Ages 16 Female 16 ΣΔΥ- ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ,SKY WOMEN RUNNING TEAM
119 610 GEORGIOS MPOYRAS 0:07:37 All Ages 103 Male 103 0
120 92 SOTIRIA KAPELIOY 0:07:39 All Ages 17 Female 17 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
121 130 NIKOLAOS MPIMPLIS 0:07:39 All Ages 104 Male 104 36 ΡΑΝΕΡΣ
122 181 APOSTOLOS TSOYKALAS 0:07:41 All Ages 105 Male 105 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
123 153 BASILIS PATELIS 0:07:41 All Ages 106 Male 106 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
124 663 STAVROS VOSINIOTIS 0:07:42 All Ages 107 Male 107 0
125 508 ANNIKA ALEXOPOULOU 0:07:46 All Ages 18 Female 18 Clapham Runners
126 187 BASILIS FYSIKOPOYLOS 0:07:46 All Ages 108 Male 108 36 ΡΑΝΕΡΣ
127 79 GIORGOS DIMITROKALLIS 0:07:48 All Ages 109 Male 109  
128 597 MARIA MARKOYLI 0:07:48 All Ages 19 Female 19 Α. Π. Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ- SKY WOMEN RUNNING TEAM
129 801 ROSALIA AGIOUTANTI 0:07:49 All Ages 20 Female 20 ARKALOS TRT
130 616 NIKOLAOS PAGKALAKIS 0:07:49 All Ages 110 Male 110 ΣΑΦΑΝΣ
131 902 ATHINA PAPADAKI 0:07:50 All Ages 21 Female 21 ARKALOS TRT
132 98 PANTELIS KAPSIS 0:07:51 All Ages 111 Male 111 ΦΛΟΓΑ
133 894 CHRISTOS XANTHOPOULOS 0:07:56 All Ages 112 Male 112  
134 549 EYAGGELOS BORGIAS 0:07:59 All Ages 113 Male 113 Free Runner
135 531 MARINA TERZI 0:08:00 All Ages 22 Female 22 ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ. SKY WOMEN RUNNING TEAM
136 897 PANAGIOTIS VOTTEAS 0:08:06 All Ages 114 Male 114  
137 806 IASONAS DIMITRIADIS 0:08:06 All Ages 115 Male 115 MYATHLETE
138 602 BIKY MELETOPOYLOY 0:08:08 All Ages 23 Female 23 THE RUNNER'S PROJECT - FAIRWAYS CLUB
139 183 MAROYSA FIKIA 0:08:15 All Ages 24 Female 24  
140 583 KONSTANTINOS KOTELIDAS 0:08:17 All Ages 116 Male 116 ΕΤΣΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
141 838 XARA EYSTATHIOY 0:08:19 All Ages 25 Female 25  
142 678 ?L?NI ?KSARCHOU 0:08:20 All Ages 26 Female 26 VASKOS'TEAM
143 905 ?? ???? ?? ???? 0:08:24 All Ages 1 Male 1  
144 675 BEN ASHFORTH 0:08:26 All Ages 117 Male 117  
145 581 ELENI KONTZIALI 0:08:29 All Ages 27 Female 27 THE RUNNERS PROJECT
146 121 MARIA-XRISTINA MARGELI 0:08:35 All Ages 28 Female 28 SKY WOMEN RUNNING TEAM
147 633 IOANNIS RIPIS 0:08:35 All Ages 118 Male 118 Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ
148 560 DIONYSIS DIMAS 0:08:36 All Ages 119 Male 119  
149 213 FOTINI PAPADOUDI 0:08:51 All Ages 29 Female 29  
150 111 STELLA KOLETTI 0:08:54 All Ages 30 Female 30 THE RUNNERS PROJECT
151 889 RISTI PRENDI 0:08:55 All Ages 120 Male 120 2407
152 681 ILIAS KOROMPILIS 0:08:55 All Ages 121 Male 121  
153 85 DIMITRIOS ZERBOS 0:09:01 All Ages 122 Male 122  
154 900 GIANNOS XANTHOPOULOS 0:09:06 All Ages 123 Male 123  
155 127 KONSTANTINA MPATZAKA 0:09:20 All Ages 31 Female 31 Α. Π. Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ
156 862 ANASTASIA MOYKA 0:09:33 All Ages 32 Female 32 0
157 896 GIORGOS MAVROPOULOS 0:09:40 All Ages 124 Male 124  
158 566 FILIPPOS ZEGKINOGLOY 0:09:43 All Ages 125 Male 125 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
159 601 MIXALIS MAYROMMATIS 0:09:59 All Ages 126 Male 126  
160 899 FILIPPOS MAVROPOULOS 0:10:00 All Ages 127 Male 127  
161 30 JIANPING GONG 0:10:04 All Ages 33 Female 33 SKY WOMEN RUNNING TEAM
162 907 ELENA DIMA 0:10:22 All Ages 34 Female 34  
163 910 VEATRIKI IOANNIDOU 0:10:28 All Ages 35 Female 35  
164 908 CHRISI DIMA 0:10:36 All Ages 36 Female 36  
165 825 SOFIA ARBANITAKI 0:12:37 All Ages 37 Female 37 0

 

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Σάββατο, 24 Μάρτιος 2018
  • Περιοχή: Αττική
  • Τύπος: Trail
  • Αποστάσεις: 5km, 10km, 21,1km - Ημιμαραθώνιος, 42,2km - Μαραθώνιος

 

Καλεντάρι

Αποτελέσματα

Περισσότερα

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι

8ο Zagori Mountain Running

8ο Zagori Mountain Running

Ιουλ 20, 2018 Rate: 0.00

I Run Myrtos

I Run Myrtos

Ιουλ 22, 2018 Rate: 0.00

Instagram Feed