13ος Μαραθώνιος Μεσσήνης - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 13ος Μαραθώνιος Μεσσήνης.

 

Μαραθώνιος

Κατάταξη Bib Ονοματεώνυμο Χρ. Τερματισμού Καθ. Χρόνος Χρ. 0-21,1 km Χρ. 21,1 -42,2 km Φύλο Κατ. Φύλου Ηλικ. Κατ. Κατ. Ηλ. Κατ. Σύλλογος Ρυθμός/km
1. 86 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50:37,2 50:37,2 26:17,7 24:19,5 m 1 M30-39 1 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:02
2. 60 ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 55:26,9 55:23,5 26:16,8 29:10,1 m 2 M40-49 1 HOKAONEONE 4:09
3. 11 ΒΑΪΤΣΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ 55:57,2 55:55,6 28:13,5 27:43,7 m 3 M30-39 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:10
4. 123 ΜΙΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 57:57,0 57:53,0 29:39,0 28:18,0 m 4 M40-49 2 ΣΔΥΜ 4:13
5. 15 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 58:09,4 58:09,4 28:39,8 29:29,6 m 5 M30-39 3 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 4:13
6. 65 ΜΠΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 05:37,4 05:37,1 34:03,3 31:34,1 m 6 M30-39 4 Ο.Α.Κ. ΑΙΓΙΝΑΣ 4:23
7. 81 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10:05,8 10:03,5 35:07,7 34:58,0 m 7 M40-49 3 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:30
8. 96 ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14:24,3 14:22,1 35:24,3 38:59,9 m 8 M50-59 1 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 4:36
9. 90 ΡΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 15:27,3 15:20,9 35:39,4 39:47,9 m 9 M40-49 4 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 4:37
10. 13 ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 15:41,9 15:38,6 36:02,4 39:39,4 m 10 M30-39 5 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 4:38
11. 12 ΒΕΛΛΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 16:45,2 16:42,3 38:04,7 38:40,5 m 11 M40-49 5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:39
12. 73 ΝΤΟΚΑΣ ΘΑΝΟΣ 17:03,8 17:00,5 35:48,4 41:15,4 m 12 M30-39 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:40
13. 108 ΤΣΙΚΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 17:04,4 17:03,7 28:18,3 48:46,1 m 13 M30-39 7 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 4:40
14. 36 ΚΑΡΑΜΠΟΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 18:48,0 18:45,0 36:54,5 41:53,5 m 14 M50-59 2 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 4:42
15. 46 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 20:08,5 20:05,6 42:29,4 37:39,1 m 15 M30-39 8 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:44
16. 93 ΣΑΧΆΣ ΜΙΧΆΛΗΣ 20:34,0 20:29,0 35:47,5 44:46,5 m 16 M30-39 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:45
17. 55 ΛΟΥΜΠΡΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 20:43,8 20:39,2 37:20,4 43:23,4 m 17 M40-49 6 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΩΡΩΠΟΥ 4:45
18. 117 ΧΑΡΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 28:27,6 28:20,9 42:28,9 45:58,7 m 18 M60-69 1 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4:56
19. 26 ΚΑΒΒΑΘΕΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 31:24,8 31:24,8 46:17,3 45:07,5 m 19 M40-49 7 ΣΔΥΜ 5:00
20. 119 ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 31:25,1 31:25,1     m 20 M40-49 8 ΣΔΥΜ 5:00
21. 97 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 31:26,4 31:21,8 46:17,6 45:08,8 m 21 M30-39 10 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:00
22. 104 ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 32:05,5 31:55,7 40:28,1 51:37,5 m 22 M40-49 9 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 5:01
23. 100 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 33:26,7 33:23,8 44:06,1 49:20,6 m 23 M40-49 10 ΚΟΜΠΟΤΙ 5:03
24. 68 ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 33:48,4 33:38,6 48:22,5 45:25,9 m 24 M50-59 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:04
25. 89 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 40:14,0 40:14,0 47:03,9 53:10,0 f 1 F30-39 1 ΣΔΥΜ 5:13
26. 63 ΜΠΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 40:14,1 40:11,2 47:04,4 53:09,7 f 2 F40-49 1 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:13
27. 64 ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 42:14,1 42:11,2 47:05,4 55:08,7 m 25 M30-39 11 ILION RT 5:16
28. 66 ΜΠΕΛΛΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 43:17,0 43:09,8 50:32,8 52:44,2 m 26 M40-49 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:17
29. 49 ΡΟΖΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 45:18,1 45:10,1 51:21,8 53:56,3 m 27 M40-49 12 ΝΠRT 5:20
30. 87 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 46:18,5 46:11,3 55:26,0 50:52,5 m 28 M40-49 13 ΣΔΥΜ 5:21
31. 39 ΛΟΛΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 49:00,0 48:56,7 56:19,0 52:41,0 m 29 M40-49 14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:25
32. 61 ΝΤΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 49:03,1 48:49,1 56:34,0 52:29,1 m 30 M30-39 12 ΚΤM RT 5:25
33. 45 ΚΟΡΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 51:03,0 50:58,5 50:25,6 00:37,5 m 31 M40-49 15 ΣΚΟΥΛΗΣ TEAM 5:28
34. 47 ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 51:45,8 51:41,7 52:30,3 59:15,5 m 32 M50-59 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:29
35. 75 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 52:40,7 52:35,4 48:45,0 03:55,7 m 33 M50-59 5 YMITTOS RUNNERS 5:30
36. 56 ΚΙΝΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 54:03,0 53:43,0 49:47,7 04:15,4 m 34 M30-39 13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:32
37. 34 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 55:40,9 55:36,9 54:44,7 00:56,2 m 35 M40-49 16 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:35
38. 35 ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΜΑΡΙΟΣ 55:40,9 55:35,6 54:15,2 01:25,7 m 36 M40-49 17 ΣΔΥ ΘΗΒΑΣ 5:35
39. 44 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 56:01,9 55:58,1 54:08,2 01:53,7 f 3 F40-49 2 ΤΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 5:35
40. 121 ΜΠΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 56:12,5 56:09,3 59:12,0 57:00,5 m 37 M50-59 6 ΣΔΥΜ 5:35
41. 42 ΚΑΨΑΛΟΠΟΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 56:14,6 56:14,6 59:11,8 57:02,8 m 38 M30-39 14 ΣΔΥΜ 5:35
42. 43 ΚΟΛΑΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 56:57,9 56:52,9 00:45,6 56:12,3 f 4 F50-59 1 ΣΔΥΜ 5:36
43. 1 ΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 56:58,2 56:54,3 59:11,9 57:46,3 m 39 M60-69 2 ΣΔΥΠ 5:36
44. 14 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 58:23,4 58:12,7 01:53,1 56:30,3 m 40 M50-59 7 ΟΡΕΙΒ.ΣΥΛ.ΣΠΑΤΩΝ 5:38
45. 54 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 58:51,4 58:42,7 59:10,4 59:41,0 m 41 M30-39 15 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ RT 5:39
46. 50 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:17,0 00:07,4     m 42 M40-49 18 ΣΔΥΚ 5:41
47. 16 ΓΡΙΜΠΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 01:49,4 01:45,1 59:12,4 02:37,0 m 43 M60-69 3 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 5:43
48. 51 ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 03:46,6 03:42,9 59:13,2 04:33,4 m 44 M60-69 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:46
49. 10 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 05:12,5 05:08,9 59:13,3 05:59,3 m 45 M60-69 5 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ 5:48
50. 70 ΝΟΜΙΚΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 06:21,5 06:17,8 59:11,6 07:09,9 m 46 M60-69 6 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 5:50
51. 3 EVENSON FREYA 07:41,0 07:37,2 59:39,3 08:01,7 f 5 F40-49 3 TTT 5:52
52. 53 ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 08:00,1 07:56,4 57:39,3 10:20,7 m 47 M40-49 19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:52
53. 62 ΜΙΣΙΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 09:04,9 08:56,8 04:51,3 04:13,6 m 48 M50-59 8 Σ.Μ.ΑΧ.ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 5:54
54. 85 ΠΑΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 09:26,6 09:22,0 59:15,7 10:10,9 m 49 M40-49 20 ΣΔΥΡ 5:54
55. 37 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 09:39,4 09:30,4 59:14,2 10:25,2 m 50 M50-59 9 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:55
56. 102 ΤΣΑΓΚΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10:46,0 10:38,1 05:20,5 05:25,5 m 51 M30-39 16 SEO FLORINAS 5:56
57. 80 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 11:06,4 11:01,8 59:49,7 11:16,7 m 52 M40-49 21 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΗΠΕΔΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 5:57
58. 72 ΝΤΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 12:25,6 12:17,0 06:33,5 05:52,1 m 53 M40-49 22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:58
59. 71 ΝΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 12:25,6 12:17,6 06:33,7 05:51,9 m 54 M40-49 23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:58
60. 82 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 12:57,5 12:52,1 00:45,7 12:11,7 m 55 M40-49 24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:59
61. 92 ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16:27,9 16:27,9 05:15,7 11:12,2 m 56 M40-49 25 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:04
62. 105 ΤΣΑΡΑΔΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18:33,2 18:33,2 01:37,6 16:55,6 m 57 M40-49 26 Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 6:07
63. 111 ΦΑΜΕΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 19:35,2 19:35,2 59:29,9 20:05,3 m 58 M40-49 27 ΕΥΚΛΗΣ 6:09
64. 57 ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19:51,1 19:43,8 12:44,0 07:07,1 m 59 M40-49 28 ΣΔΥΜ 6:09
65. 94 ΣΕΪΜΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 21:11,8 21:04,3 02:25,8 18:46,0 m 60 M40-49 29 SEIMTEAM 6:11
66. 29 ΚΑΝΑΒΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 23:08,4 22:57,6 04:51,5 18:16,9 m 61 M30-39 17 ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 6:14
67. 19 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 23:43,2 23:31,8 02:15,0 21:28,2 m 62 M50-59 10 ANEΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:15
68. 20 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΟΣ 26:56,2 26:50,7 09:53,5 17:02,7 m 63 M40-49 30 6:19
69. 24 ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 29:36,1 29:27,6 12:01,0 17:35,1 m 64 M40-49 31 ΝΕΑ ΚΟΡΩΝΗ 6:23
70. 33 DAVIES NEIL 30:16,0 30:06,7 10:01,0 20:15,0 m 65   1 NORTH LOND. AC 6:24
71. 41 ΚΑΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 33:10,5 33:04,2 10:19,5 22:51,0 m 66 M40-49 32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:28
72. 83 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 33:10,7 33:04,0 10:19,4 22:51,3 m 67 M40-49 33 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 6:28
73. 32 HOLAND PETER 37:00,7 36:50,7 15:19,4 21:41,3 m 68 M50-59 11 LONDON HARRIERS 6:33
74. 2 ALOHALI ALBARA 40:43,4 40:36,8 59:25,1 41:18,4 m 69 M30-39 18 MISK 6:39
75. 52 ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 44:00,9 43:52,6 11:29,0 32:31,9 m 70 M50-59 12 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:43
76. 101 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 47:24,6 47:19,4 00:26,8 46:57,8 m 71 M50-59 13 ΣΔΥΜ 6:48
77. 31 ΚΑΒΑΚΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 50:06,0 49:55,0 03:26,8 46:39,1 m 72 M60-69 7 runner kastroy 6:52
78. 84 ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 53:40,0 53:33,8 14:10,4 39:29,6 m 73 M30-39 19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:57
79. 4 TAIETTI GUENDALINA 53:40,1 53:34,2 14:10,1 39:29,9 f 6 F30-39 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:57
80. 59 ΜΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ 54:55,8 54:49,0 13:58,2 40:57,6 f 7 F30-39 3 ΕΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 6:59
81. 28 ΚΑΚΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 57:06,8 57:01,0 29:02,0 28:04,8 m 74 M30-39 20 Ιπτάμενες Χήνες Running Team / Flying Geese Running Team 7:02
82. 8 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 59:00,1 58:50,3 25:35,3 33:24,8 m 75 M30-39 21 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:05
83. 38 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 04:34,9 04:20,9 32:35,0 31:59,9 m 76 M50-59 14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:13
84. 27 ΡΕΠΠΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 09:35,0 09:20,1 28:35,3 40:59,7 m 77 M60-69 8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:20
85. 18 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12:55,6 12:49,8 19:32,8 53:22,8 m 78 M60-69 9 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:24
86. 79 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15:17,8 15:10,8 13:58,1 01:19,7 m 79 M40-49 34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:28
87. 118 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 18:53,0 18:41,3 22:38,2 56:14,8 m 80 M50-59 15 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 7:33
88. 120 KANO EMILIANO 22:02,2 21:59,6 46:17,3 35:44,9 m 81 M30-39 22 ΣΔΥΜ 7:37
89. 58 ΜΑΝΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 33:32,2 33:22,2 34:39,7 58:52,5 m 82 M40-49 35 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:54
90. 109 ΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ 33:32,3 33:25,1 34:39,7 58:52,6 f 8 F60-69 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:54
91. 110 ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 33:32,4 33:25,0 35:26,9 58:05,5 m 83 M70+ 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:54
92. 74 ΞΑΝΘΗΣ ΦΑΝΗΣ 36:41,2 36:30,6 39:51,8 56:49,4 m 84 M60-69 10 ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 7:58
93. 25 ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 40:02,1 39:56,7 42:51,8 57:10,3 m 85 M60-69 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:03
94. 40 ΚΑΣΚΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 47:10,1 47:05,6 39:27,9 07:42,2 m 86 M50-59 16 ΜΕΣΣΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8:13

 

10 Χιλιόμετρα

Κατάταξη Bib Ονοματεώνυμο Χρ. Τερματισμού Καθ. Χρόνος Χρ. 0-5 km Χρ. 5-10,2 km Φύλο Κατ. Φύλου Σύλλογος Ρυθμός/km
1. 969 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 34:49,8 34:47,9 16:27,6 18:22,2 m 1   3:28
2. 179 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 37:10,4 37:10,4 17:48,3 19:22,1 m 2 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 3:43
3. 497 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 37:42,3 37:42,3 18:24,7 19:17,6 m 3   3:46
4. 373 ΠΟΝΗΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 38:22,3 38:21,0 18:24,7 19:57,6 m 4 Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ 3:50
5. 440 ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40:22,6 40:20,2 19:22,9 20:59,6 m 5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:02
6. 293 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 40:45,5 40:43,9 18:50,7 21:54,8 m 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:04
7. 363 ΠΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 42:00,4 42:00,4 19:49,9 22:10,5 m 7 ΣΔΥΜ 4:12
8. 465 ΨΑΛΛΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 42:09,0 42:06,7 20:17,7 21:51,3 m 8 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:12
9. 323 ΜΠΟΣΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 42:26,6 42:26,6 20:29,2 21:57,5 m 9 KALAMATA RUNNING PROJECT 4:14
10. 228 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 42:26,8 42:26,5 20:29,4 21:57,5 m 10 KALAMATA RUNNING PROJECT 4:14
11. 263 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 43:06,6 43:04,6 20:13,0 22:53,7 m 11 ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ ΗΛΕΙΑΣ 4:18
12. 452 ΦΩΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 43:20,0 43:17,2 20:37,3 22:42,7 m 12 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ 4:19
13. 308 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 43:36,6 43:33,4 20:53,6 22:43,0 m 13 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:21
14. 421 ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 45:22,3 45:19,3 21:09,1 24:13,2 m 14 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ 4:32
15. 391 ΣΒΑΡΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 45:33,1 45:30,7 22:16,5 23:16,6 m 15 Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ 4:33
16. 461 ΧΟΥΛΙΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 45:51,7 45:48,6 21:38,4 24:13,3 m 16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:35
17. 359 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 46:03,6 46:00,2 22:10,1 23:53,4 m 17 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:36
18. 415 ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 47:08,0 47:04,7 22:29,3 24:38,7 m 18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:42
19. 283 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 47:09,6 47:06,2 22:23,2 24:46,4 m 19 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 4:42
20. 297 ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΝΑ 47:20,0 47:17,7 22:15,3 25:04,7 f 1   4:43
21. 196 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΑΛΙΝΑ 47:25,0 47:22,6 22:41,9 24:43,1 f 2 PYLOS RUNNING TEAM 4:44
22. 151 ΑΛΕΞΗ ΕΦΗ 47:32,0 47:31,5 23:09,0 24:23,0 f 3 ΣΔΥΜ 4:45
23. 141 KANO EMILIANO 47:32,2 47:29,6 23:09,1 24:23,2 m 20 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:45
24. 379 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 47:55,9 47:53,3 22:50,7 25:05,3 f 4 ΜΑΡΑΘ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:47
25. 163 ΑΣΗΜΑΚΟΥ ΓΙΩΤΑ 47:57,0 47:52,6 23:09,9 24:47,1 f 5 ΣΔΥΜ 4:47
26. 169 ΒΕΛΔΕΚΗΣ ΧΑΡΗΣ 48:02,5 47:53,4 23:07,7 24:54,8 m 21 Dimopoulos coaching/Σπαρτιατες δρομεις 4:48
27. 152 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 48:03,3 47:58,3 23:11,5 24:51,8 m 22 ΣΔΥΜ 4:48
28. 321 ΜΠΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 48:12,3 47:58,9 23:04,7 25:07,6 m 23 ΣΔΥΤ 4:49
29. 194 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 48:16,6 48:16,6 22:41,7 25:34,9 m 24 PYLOS RUNNING TEAM 4:49
30. 98 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 48:19,4 48:13,6 23:25,2 24:54,2 m 25 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 4:49
31. 402 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 48:20,7 48:18,0 22:54,9 25:25,8 m 26 ΣΔΥΜ 4:50
32. 314 ΜΠΑΡΤΖΕΛΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 48:20,8 48:15,0 23:22,2 24:58,6 m 27 ΣΔΥΜ 4:50
33. 414 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 48:20,9 48:15,8 23:22,1 24:58,8 m 28 ΣΔΥΜ 4:50
34. 149 ΑΚΡΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 48:22,8 48:11,3 23:46,6 24:36,2 m 29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:50
35. 441 ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗΣ ΤΡΥΦΩΝ 48:26,5 48:23,1 22:44,8 25:41,8 m 30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:50
36. 353 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 48:34,9 48:24,1 24:18,5 24:16,4 m 31 KALAMATA RUNNING PROJECT 4:51
37. 347 ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 48:42,2 48:39,4 22:50,7 25:51,5 m 32 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ ΑΡΓΟΛΊΔΟΣ 4:52
38. 430 ΤΣΕΡΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 48:49,4 48:47,6 22:41,7 26:07,7 m 33 Καμία 4:52
39. 408 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 48:54,9 48:50,7 23:19,2 25:35,7 m 34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:53
40. 184 ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 49:04,5 48:49,5 23:07,0 25:57,5 m 35 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 4:54
41. 972 ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 49:06,0 49:01,5 23:22,5 25:43,5 f 6 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΕΑ 4:54
42. 168 ΒΕΒΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 49:06,8 48:59,7 23:22,4 25:44,4 m 36 ΣΔΥΜ 4:54
43. 205 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 49:25,2 49:21,6 23:08,1 26:17,2 m 37 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 4:56
44. 332 ΝΙΚΟΛΟΎΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 49:37,0 49:34,0 23:09,1 26:28,0 f 7 ΣΔΥΜ 4:57
45. 313 ΜΠΑΡΚΆΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 49:49,6 49:43,9 23:21,9 26:27,7 m 38 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 4:58
46. 466 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 49:57,6 49:53,9 23:16,8 26:40,8 f 8 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 4:59
47. 214 ΘΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 50:00,9 49:56,4 23:40,1 26:20,9 m 39 ΣΔΥΜ 5:00
48. 285 ΛΟΝΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 50:03,1 49:56,3 23:46,6 26:16,4 m 40 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:00
49. 273 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 50:08,7 50:03,6 24:08,1 26:00,5 m 41 ΣΔΥΜ 5:00
50. 307 ΜΟΥΡΔΟΥΚΟΥΤΑΣ ΦΩΤΗΣ 50:18,6 50:17,1 24:07,2 26:11,4 m 42 ΣΔΥΜ 5:01
51. 175 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50:20,5 50:10,0 24:24,3 25:56,2 m 43 ΣΔΥΜ 5:02
52. 458 ΧΑΝΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50:22,7 50:18,6 23:21,3 27:01,4 m 44 ΣΔΥΜ 5:02
53. 150 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 50:54,1 50:46,2 23:41,4 27:12,7 f 9 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 5:05
54. 429 ΤΣΕΡΠΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50:59,1 50:48,5 24:18,4 26:40,7 m 45 KALAMATA RUNNING PROJECT 5:05
55. 327 ΜΠΟΥΣΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 51:05,5 51:02,2 23:54,0 27:11,6 m 46 Olympia runners 5:06
56. 303 ΜΗΣΣΙΑΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 51:06,0 51:01,4 24:09,6 26:56,4 m 47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:06
57. 210 ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 51:10,5 51:05,7 23:40,3 27:30,3 m 48 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:07
58. 393 ΣΕΛΑΜΗ ΑΡΓΥΡΩ 51:16,3 51:13,2 23:47,8 27:28,4 f 10 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 5:07
59. 186 ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 51:16,5 51:08,3 23:53,3 27:23,2 m 49 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 5:07
60. 334 ΝΤΑΒΕΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 51:24,2 51:20,6 24:21,3 27:02,9 m 50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:08
61. 309 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 51:25,4 51:16,4 24:42,9 26:42,5 m 51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:08
62. 412 ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 51:34,7 51:27,2 24:43,2 26:51,6 m 52 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:09
63. 160 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 51:36,4 51:23,3 25:22,7 26:13,7 m 53 ΣΔΥΜ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ/SDYM MESSINIAS 5:09
64. 235 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 51:36,8 51:33,1 25:30,0 26:06,8 m 54 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 5:09
65. 144 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 51:44,8 51:39,8 24:43,2 27:01,6 m 55 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 5:10
66. 269 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 51:52,5 51:49,0 25:30,3 26:22,2 m 56 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:11
67. 451 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 51:57,0 51:52,2 23:39,7 28:17,4 m 57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:11
68. 185 ΓΙΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 52:01,3 51:52,2 25:12,5 26:48,8 m 58 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 5:12
69. 369 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 52:01,7 52:00,8 25:12,7 26:49,0 m 59 KALAMATA RUNNING PROJECT 5:12
70. 433 ΤΣΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟ 52:02,8 51:57,5 24:24,6 27:38,2 m 60 SIFNOS HIGH SCHOOL RUNNING TEAM 5:12
71. 319 ΜΠΙΖΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 52:02,8 51:48,9 24:57,8 27:05,1 m 61 KALAMATA RUNNING PROJECT 5:12
72. 158 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 52:05,8 52:00,4 24:13,4 27:52,4 m 62 ΣΔΥΜ 5:12
73. 976 ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 52:07,0 51:59,5 25:21,2 26:45,8 m 63   5:12
74. 394 ΣΙΔΕΡΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 52:20,0 52:14,7 24:42,4 27:37,6 m 64 ΣΔΥΜ 5:13
75. 257 ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 52:20,2 52:14,2 24:42,3 27:37,9 m 65 3ΤΕΚΝΟΙ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:14
76. 405 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 52:27,9 52:16,8 24:40,1 27:47,8 m 66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:14
77. 271 ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 52:32,0 52:17,9 25:12,9 27:19,1 m 67 KALAMATA RUNNING PROJECT 5:15
78. 225 ΚΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 52:32,2 52:29,5 25:02,3 27:29,9 m 68 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:15
79. 352 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 52:32,3 52:26,0 25:37,2 26:55,1 m 69 Γαργαλιανοι 5:15
80. 383 ΡΗΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 52:36,0 52:36,0 25:09,1 27:26,9 m 70 ΣΔΥΜ 5:15
81. 192 ΔΗΛΕΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 52:45,4 52:36,9 25:21,7 27:23,8 m 71 ΑΤΟΜΙΚΑ 5:16
82. 434 ΤΣΙΡΙΒΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 52:49,2 52:42,7 25:14,4 27:34,9 m 72 ΣΔΥΜ 5:16
83. 341 ΠΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 53:07,0 53:00,3 25:06,4 28:00,7 m 73 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:18
84. 381 ΡΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 53:11,2 53:01,2 24:54,9 28:16,3 m 74 ΣΔΥΜ 5:19
85. 249 ΚΕΡΑΜΈΚΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 53:14,0 52:58,9 24:57,7 28:16,3 m 75 ΣΔΥΜ 5:19
86. 386 ΡΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 53:14,3 53:09,2 24:44,1 28:30,2 m 76 ΟΧΙ 5:19
87. 245 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 53:21,3 53:19,8 24:42,8 28:38,4 m 77 ΣΔΥΜ 5:20
88. 294 ΜΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 53:25,8 53:21,7 25:42,9 27:42,9 m 78 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:20
89. 368 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 53:36,1 53:33,3 26:28,9 27:07,3 m 79 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:21
90. 410 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 53:41,6 53:38,4 24:36,3 29:05,3 m 80 Σ.Δ.Υ.Π 5:22
91. 165 ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 53:42,1 53:38,3 25:09,8 28:32,3 m 81 KALAMATA RUNNING PROJECT 5:22
92. 227 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 53:52,2 53:49,2 25:23,4 28:28,8 m 82 ΣΔΥΜ 5:23
93. 217 ΘΕΌΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 53:54,1 53:48,9 26:03,3 27:50,8 m 83 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 5:23
94. 409 ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 53:56,2 53:55,0 26:03,0 27:53,2 m 84 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:23
95. 931 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 53:57,0 53:51,7 23:50,6 30:06,4 m 85   5:23
96. 187 ΓΚΑΡΓΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 53:57,4 53:50,2 23:51,3 30:06,2 m 86 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:23
97. 208 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 53:58,0 53:51,1 25:36,9 28:21,1 m 87 SIFNOS HIGH SCHOOL RUNNING TEAM 5:23
98. 340 ΞΥΠΟΛΥΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 54:08,4 54:03,6 25:41,6 28:26,9 m 88 Sports center 5:24
99. 304 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 54:10,9 54:01,8 26:40,1 27:30,8 m 89 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 5:25
100. 306 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 54:19,4 54:11,9 25:36,1 28:43,3 m 90 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:25
101. 266 ΚΟΥΣΟΥΛΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 54:22,7 54:08,9 25:45,2 28:37,5 m 91 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ 5:26
102. 455 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 54:23,5 54:15,9 25:36,4 28:47,1 m 92 ΣΔΥΜ 5:26
103. 197 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 54:25,9 54:19,4 25:45,9 28:40,1 f 11 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 5:26
104. 284 ΛΙΑΣΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 54:43,8 54:29,5 25:43,8 29:00,0 m 93 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:28
105. 446 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 54:51,6 54:39,4 26:19,3 28:32,3 m 94 ΣΔΥΜ 5:29
106. 240 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 55:10,1 54:58,0 25:50,2 29:19,9 m 95 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:31
107. 385 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 55:13,7 55:10,9 25:26,2 29:47,5 f 12 Ανεξάρτητη 5:31
108. 278 ΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 55:14,4 55:06,7 27:05,2 28:09,2 m 96 Kalamata city cycling club Sdym 5:31
109. 333 ΝΟΔΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 55:16,5 55:16,3 26:25,4 28:51,1 m 97 Άνω κουρτεσι 5:31
110. 426 ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 55:20,8 55:09,6 26:27,3 28:53,5 m 98 9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ 5:32
111. 156 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 55:32,0 55:17,9 26:52,6 28:39,4 m 99 ΕΥΚΛΗΣ 5:33
112. 280 ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 55:32,2 55:17,3 26:52,5 28:39,7 m 100 ΕΥΚΛΗΣ 5:33
113. 413 ΤΕΛΑΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 55:32,4 55:18,9 26:52,5 28:39,9 m 101 ΣΔΥΑ 5:33
114. 336 ΝΤΑΙΦΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 55:45,4 55:41,4 25:44,9 30:00,5 m 102 KALAMATA RUNNING PROJECT 5:34
115. 320 ΜΠΙΜΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 55:57,8 55:49,7 26:53,7 29:04,2 f 13 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:35
116. 939 ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 56:06,4 56:01,0 27:27,6 28:38,8 m 103   5:36
117. 348 ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΊΟΣ 56:07,8 55:53,5 27:30,5 28:37,3 m 104 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ ΑΡΓΟΛΊΔΟΣ 5:36
118. 377 ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 56:59,0 56:47,5 26:44,7 30:14,3 m 105 ΣΔΥΜ 5:41
119. 397 ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 56:59,2 56:57,9 29:01,7 27:57,6 m 106 ΣΔΥΜ 5:41
120. 370 ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 57:01,5 56:52,2 26:16,2 30:45,3 m 107 ΜΕΣΣΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:42
121. 384 ΡΟΜΠΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 57:05,9 56:59,4 27:04,6 30:01,3 f 14 Kalamata city cycling cycling club Sdym 5:42
122. 195 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 57:08,9 57:07,3 28:38,5 28:30,4 m 108 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ 5:42
123. 262 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 57:16,9 57:01,8 27:50,9 29:25,9 m 109 ΚΑΝΕΝΑΣ 5:43
124. 275 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 57:21,1 57:21,1 26:53,7 30:27,4 m 110 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 5:44
125. 422 ΤΡΙΓΚΙΛΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 57:23,1 57:21,0 28:03,8 29:19,3 m 111 ΣΔΥΜ 5:44
126. 167 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 57:23,1 57:20,8 28:04,0 29:19,2 m 112 ΣΔΥΜ 5:44
127. 270 ΚΡΟΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 57:30,3 57:30,0 28:38,5 28:51,8 m 113 ΣΔΥΜ-ΚΟΡΟΜΗΛΙΩΤΩΝ 5:45
128. 247 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 58:00,4 57:51,7 27:11,9 30:48,5 m 114 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 5:48
129. 400 ΣΠΥΡΗ ΑΝΝΑ 58:02,2 57:55,4 26:54,6 31:07,6 f 15 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 5:48
130. 401 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 58:05,6 57:57,3 28:17,7 29:47,9 m 115 Τ Τ Τ 5:48
131. 354 ΠΑΠΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 58:09,4 58:04,0 26:01,8 32:07,6 m 116 SIFNOS HIGH SCHOOL RUNNING TEAM 5:48
132. 159 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 58:13,7 58:09,8 28:58,5 29:15,2 f 16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:49
133. 382 ΡΕΝΤΖΙΟΥ ΝΙΚΗ 58:16,4 58:13,1 27:09,5 31:06,9 f 17 Δρομείς Ζαχάρως 5:49
134. 360 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 58:16,5 58:11,0 24:55,8 33:20,7 m 117 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:49
135. 172 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 58:25,2 58:13,0 27:20,7 31:04,5 m 118 ΣΔΥΜ 5:50
136. 418 ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 58:31,9 58:18,5 27:35,1 30:56,8 m 119 ΣΔΥΜ 5:51
137. 322 ΜΠΙΤΚΑ ΒΕΡΟΝΙΚΑ 58:36,9 58:22,6 27:16,8 31:20,1 f 18 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 5:51
138. 331 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 58:53,7 58:40,7 28:05,0 30:48,7 m 120 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:53
139. 425 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 58:54,6 58:41,6 28:05,2 30:49,4 m 121 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 5:53
140. 403 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 59:23,4 59:10,7 28:06,8 31:16,7 m 122 ΣΔΥΜ 5:56
141. 375 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 59:29,5 59:26,3 29:08,4 30:21,2 m 123 KALAMATA RUNNING PROJECT 5:56
142. 203 ΔΟΥΡΑΚΟΥ ΡΑΛΙΤΣΑ 59:33,8 59:31,4 27:44,4 31:49,5 f 19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:57
143. 200 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 59:52,2 59:40,2 28:44,9 31:07,3 f 20 ΜΕΣΣΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:59
144. 166 ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 59:52,3 59:38,6 28:44,9 31:07,4 f 21 ΜΕΣΣΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:59
145. 371 ΠΕΤΡΟΥΝΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 00:00,0 59:49,6 27:52,3 32:07,7 m 124 ΤΤΤ 5:59
146. 977 ΡΑΣΣΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 00:11,3 00:02,6 30:43,1 29:28,2 m 125   6:01
147. 233 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΖΗΣΙΜΟΣ 00:52,3 00:46,1 30:23,7 30:28,7 m 126 Sifnos high school running team 6:05
148. 254 ΚΟΛΕΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 00:53,9 00:47,8 30:23,7 30:30,2 f 22 Sifnos High School Running Team 6:05
149. 337 ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 00:58,2 00:56,7 30:28,3 30:29,9 m 127 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 6:05
150. 328 ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:03,4 00:55,0 29:41,8 31:21,6 m 128 ΣΔΥΜ 6:06
151. 253 ΚΟΛΕΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:25,6 01:14,6 29:19,5 32:06,1 m 129 9 ΣΠ 6:08
152. 223 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:30,5 01:30,1 28:39,6 32:51,0 m 130 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 6:09
153. 365 ΠΑΤΣΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:34,6 01:23,4 29:19,2 32:15,4 m 131 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:09
154. 372 ΠΛΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:35,8 01:31,3 29:42,2 31:53,7 m 132 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:09
155. 357 ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:39,1 01:27,7 29:19,1 32:20,0 m 133 9 ΣΠ 6:09
156. 962 ΤΖΙΑΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 02:22,0 02:14,6 29:42,1 32:40,0 f 23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:14
157. 975 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 02:54,8 02:40,6 30:14,5 32:40,3 m 134   6:17
158. 463 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 02:54,9 02:47,2 29:18,4 33:36,5 m 135 ΣΔΥΜ 6:17
159. 181 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 03:03,0 02:56,3 28:46,9 34:16,1 m 136 WORKOUT 6:18
160. 251 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 03:03,1 02:57,7 28:47,0 34:16,1 m 137 ΚΑΜΙΑ 6:18
161. 143 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 03:15,2 03:06,6 29:06,1 34:09,0 m 138 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 6:19
162. 335 ΝΤΑΪΦΑ ΜΑΡΙΑ 03:25,4 03:17,7 31:03,4 32:22,0 f 24 KALAMATA RUNNING PROJECT 6:20
163. 420 ΤΡΕΣΣΟΥ ΑΝΝΟΥΣΑ 03:28,8 03:24,2 30:20,3 33:08,6 f 25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:20
164. 295 ΜΑΜΙΔΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 03:33,6 03:26,4 28:57,6 34:36,0 m 139 SIFNOS HIGH SCHOOL RUNNING TEAM 6:21
165. 265 ΚΟΥΡΕΤΑ ΕΛΕΝΗ 03:47,5 03:47,5 32:37,0 31:10,5 f 26 Ομάδα Αθανασόπουλου 6:22
166. 459 ΧΟΝΤΟΥ ΑΡΙΑΝΝΑ 04:00,2 03:52,3 29:08,1 34:52,0 f 27 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 6:24
167. 464 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ 04:05,4 03:50,5 32:33,8 31:31,6 f 28 Ομάδα Αθανασόπουλου 6:24
168. 447 ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 04:26,0 04:23,8 30:50,1 33:35,9 m 140 KALAMATA RUNNING PROJECT 6:26
169. 316 ΜΠΕΛΕΧΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 05:17,3 05:13,7 31:45,4 33:32,0 m 141 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 6:31
170. 267 ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 05:17,7 05:14,3 30:19,8 34:57,9 m 142 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 6:31
171. 241 ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 05:17,8 05:16,9 31:08,9 34:08,9 m 143 KALAMATA RUNNING PROJECT 6:31
172. 188 ΓΚΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 06:16,3 06:15,1 30:30,0 35:46,3 m 144 ΚΑΜΙΑ 6:37
173. 232 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 06:44,1 06:43,6 32:36,0 34:08,1 f 29 Ομάδα Αθανασόπουλου 6:40
174. 255 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 06:46,5 06:40,9 31:49,6 34:56,9 m 145 ΣΔΥΜ 6:40
175. 142 SWAINE KEVIN 06:55,0 06:41,5 31:24,5 35:30,4 m 146 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:41
176. 936 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 07:14,2 07:08,7 32:51,7 34:22,5 m 147   6:43
177. 937 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 07:14,6 07:07,8 32:52,0 34:22,7 m 148   6:43
178. 219 ΚΑΒΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 07:26,3 07:18,0 32:35,6 34:50,7 m 149 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:44
179. 218 ΚΑΒΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 07:26,6 07:18,0 32:36,0 34:50,6 m 150 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:44
180. 978 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ 07:38,5 07:31,0 31:38,0 36:00,4 m 151   6:45
181. 287 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 08:00,6 07:58,3 31:45,8 36:14,8 m 152 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 6:48
182. 281 ΛΕΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ 08:07,4 07:55,1 33:33,8 34:33,6 f 30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:48
183. 193 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 08:14,8 08:13,0 30:58,5 37:16,3 m 153 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 6:49
184. 236 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 08:18,9 08:08,7 31:23,5 36:55,3 m 154 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:49
185. 272 ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 08:19,1 08:08,7 31:23,7 36:55,4 m 155 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:49
186. 970 ΤΣΟΚΑ ΑΡΗΣ 08:30,4 53:52,1 38:55,2 29:35,2 m 156   6:51
187. 242 ΚΑΡΡΑ ΕΛΕΝΗ 08:39,7 08:26,9 32:57,1 35:42,6 m 157 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 6:51
188. 396 ΣΚΑΡΠΕΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 09:05,0 08:57,9 31:53,1 37:11,8 m 158 THOLOURA 6:54
189. 298 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 09:20,8 09:15,6 32:18,1 37:02,7 f 31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:56
190. 286 ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΚΕΛΛΥ 09:28,6 09:18,2 33:32,5 35:56,2 f 32 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:56
191. 277 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 09:28,8 09:18,0 33:32,7 35:56,1 f 33 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:56
192. 428 ΤΣΓΓΙΣΤΡΑ ΕΛΕΝΗ 09:30,3 09:19,0 33:32,6 35:57,7 f 34 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:57
193. 891 ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 09:31,3 09:22,9 31:55,0 37:36,3 m 159   6:57
194. 190 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 09:52,8 09:43,3 31:55,9 37:56,9 m 160 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:59
195. 899 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 09:58,5 09:45,5 33:33,9 36:24,6 m 161   6:59
196. 921 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 09:58,6 09:44,4 33:33,7 36:24,9 m 162   6:59
197. 239 ΚΑΡΓΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 09:58,6 09:45,5 33:33,4 36:25,2 m 163 ΣΔΥΜ 6:59
198. 900 ΜΠΕΣΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 09:58,7 09:46,3 33:33,2 36:25,4 f 35   6:59
199. 250 ΚΙΖΗΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10:12,1 10:10,8 33:03,7 37:08,4 m 164 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 7:01
200. 243 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΖΑ 10:28,3 10:22,0 34:17,4 36:10,9 f 36 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:02
201. 279 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 10:34,6 10:30,1 34:21,3 36:13,3 f 37 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:03
202. 312 ΜΠΑΡΔΑΜΑΣΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 11:04,4 10:53,2 31:57,2 39:07,1 f 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:06
203. 209 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 11:21,9 11:16,3 33:01,7 38:20,2 f 39 ΣΔΥΜ ΜΕΣΣΗΝΊΑΣ 7:08
204. 289 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 11:54,2 11:54,1 33:30,2 38:24,0 f 40 Ομάδα Αθανασόπουλου 7:11
205. 300 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 12:12,4 12:03,0 33:22,5 38:49,9 m 165 9 SP 7:13
206. 220 ΚΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 12:12,4 12:03,2 33:22,1 38:50,3 m 166 9 ΣΠ 7:13
207. 315 ΜΠΑΣΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 12:14,0 12:04,4 33:23,2 38:50,8 m 167 9 ΣΠ 7:13
208. 346 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12:26,1 12:18,5 34:33,3 37:52,8 m 168 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:14
209. 198 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 12:26,3 12:19,0 34:33,4 37:52,9 m 169 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:14
210. 177 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 13:08,6 13:04,8 34:20,6 38:48,1 m 170 ΣΔΥΜ 7:18
211. 351 ΠΑΝΤΑΖΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 13:19,1 13:15,9 34:50,1 38:29,0 f 41 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 7:19
212. 411 ΣΩΦΡΟΝΑ ΦΙΛΙΤΣΑ 13:19,3 13:15,9 34:50,1 38:29,2 f 42 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 7:19
213. 933 ΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13:31,3 13:21,2 32:53,9 40:37,4 m 171   7:21
214. 355 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 13:32,1 13:22,6 32:53,9 40:38,2 m 172 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:21
215. 436 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 13:32,2 13:22,4 33:58,2 39:34,0 f 43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:21
216. 339 ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 13:33,1 13:28,5 32:40,5 40:52,6 m 173 ΣΔΥΜ ΜΕΣΣΗΝΊΑΣ 7:21
217. 276 ΚΩΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 15:11,1 15:11,0 33:50,1 41:21,0 f 44 Ομάδα Αθανασόπουλου 7:31
218. 444 ΦΑΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 15:12,5 15:09,8 35:53,9 39:18,6 f 45 ΣΔΥΜ 7:31
219. 161 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 17:34,2 17:33,7 35:48,6 41:45,6 f 46 ΟΜΑΔΑ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 7:45
220. 147 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17:34,2 17:18,8 35:48,7 41:45,5 m 174 Ομάδα Αθανασόπουλου 7:45
221. 229 ΚΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 17:43,7 17:40,1 36:44,0 40:59,7 f 47 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 7:46
222. 207 ΖΑΓΓΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 17:43,9 17:37,2 38:42,3 39:01,6 f 48 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:46
223. 389 ΣΑΡΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 17:45,7 17:41,9 36:44,0 41:01,7 m 175 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 7:46
224. 716 ΜΠΑΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 18:00,3 17:45,0 35:21,2 42:39,1 m 176 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 7:48
225. 980 ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 18:05,8 17:59,0 37:51,6 40:14,2 m 177   7:48
226. 935 ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 18:06,5 18:01,3 37:52,7 40:13,9 f 49   7:48
227. 419 ΤΟΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18:14,5 18:14,5 36:24,5 41:50,0 m 178 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 7:49
228. 264 ΚΟΥΡΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 21:33,2 21:19,3 36:37,8 44:55,4 m 179 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 8:09
229. 204 ΔΟΥΡΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21:36,0 21:21,0 38:03,3 43:32,7 m 180 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 8:09
230. 890 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 24:12,4 24:02,5 39:55,1 44:17,3 m 181   8:25
231. 443 ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 24:56,4 24:51,4 40:27,0 44:29,4 f 50 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8:29
232. 311 ΜΠΑΡΔΑΜΑΣΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 25:04,6 24:52,9 39:10,7 45:53,9 m 182 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:30
233. 146 ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 25:18,9 25:11,0 37:56,0 47:22,9 f 51 ΣΔΥΜ 8:31
234. 361 ΠΑΡΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25:37,3 25:31,1 40:55,8 44:41,5 m 183 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:33
235. 302 ΜΗΛΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 25:37,4 25:32,9 40:35,4 45:02,0 f 52 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8:33
236. 424 ΤΣΑΚΙΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 26:23,4 26:10,5 41:33,2 44:50,1 f 53 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 8:38
237. 362 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 26:25,2 26:17,0 39:46,2 46:39,0 f 54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:38
238. 358 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ 26:34,5 26:28,2 41:48,0 44:46,5 m 184 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:39
239. 364 ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 26:38,7 26:32,3 41:48,4 44:50,4 f 55 ΣΔΥΜ 8:39
240. 380 ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ 26:38,9 26:32,8 41:48,3 44:50,6 f 56 ΣΔΥΜ 8:39
241. 148 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΥΛΗ 27:18,2 27:08,3 40:53,3 46:25,0 f 57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:43
242. 417 ΤΖΙΟΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ 27:18,2 27:07,9 40:53,3 46:24,9 f 58 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:43
243. 367 ΠΕΤΡΟΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 27:59,3 27:57,6 40:04,3 47:55,0 m 185 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:47
244. 212 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ 30:10,3 29:57,6 41:35,8 48:34,4 m 186 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 9:01
245. 259 ΚΟΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 33:04,9 32:55,0 42:43,0 50:21,9 f 59 ΑΝΕΞΑΡΤ. 9:18
246. 938 ΜΟΥΡΙΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 33:20,6 33:16,0 44:20,2 49:00,4 f 60   9:20
247. 431 ΤΣΙΓΑΡΑ ΕΛΠΙΔΑ 35:22,9 35:22,4 43:10,0 52:12,9 f 61 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 9:32
248. 178 ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΑΝΝΑ 35:23,3 35:22,7 43:11,1 52:12,2 f 62 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 9:32
249. 964 ΛΟΤΣΗ ΕΛΕΝΗ 36:17,6 36:15,9 44:48,9 51:28,7 f 63   9:37
250. 947 ΠΑΤΡΙΝΙΟΥ ΗΡΩ 36:18,0 36:16,0 44:48,6 51:29,4 f 64   9:37
251. 963 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 36:18,8 36:16,3 44:49,2 51:29,6 m 187   9:37
252. 946 ΜΟΥΛΑΒΑΣΙΛΗ ΡΟΥΜΠΙΝΗ 36:27,2 36:25,9 44:49,7 51:37,5 f 65   9:38
253. 260 ΚΟΤΣΙΛΙΕΡΗΣ ΑΡΗΣ 40:20,1 40:12,8 44:03,1 56:17,0 m 188 ΠΑΟ 10:02
254. 256 ΚΟΝΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 41:00,0 40:57,4 47:15,1 53:45,0 f 66 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 10:06
255. 330 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 41:01,7 40:58,7 47:14,8 53:46,9 f 67   10:06
256. 494 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 08:56,2 08:56,2     f 68   12:53
257. 495 ΤΣΙΧΡΙΤΖΗ ΑΜΑΛΙΑ 08:56,2 08:56,2     f 69   12:53
258. 493 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 08:56,5 08:56,5     f 70   12:53
259. 216 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14:03,7 14:03,7     m 189 KALAMATA RUNNING PROJECT 13:24
260. 882 ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 53:18,6 53:18,6     m 190 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 17:19
261. 883 ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 53:19,8 53:19,8     f 71 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 17:19
262. 540 ΒΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 03:38,9 03:38,9     m 191 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 18:21
263. 886 ΨΥΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 05:16,8 05:16,8     m 192 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 18:31
264. 292 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΗ 08:22,7 08:22,7     f 72 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 18:50

 

3 Χιλιόμετρα

Κατάταξη Bib Ονοματεώνυμο Χρ. Τερματισμού Φύλο Κατ. Φύλου Ηλικ. Κατ. Κατ. Ηλ. Κατ. Σύλλογος Ρυθμός/km
1. 930 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 11:00,8 m 1 M16-100 1   3:40
2. 714 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 11:11,2 m 2 M13-15 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 3:43
3. 472 ΣΙΜΙ ΝΙΚΟΛΑΣ 11:28,0 m 3 M16-100 2   3:49
4. 609 ΚΑΛΕΜΙ ΣΑΛΙ 11:29,6 m 4 M13-15 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:49
5. 565 ΓΚΡΕΜΑΙ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11:47,7 m 5 M13-15 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:55
6. 744 ΝΤΑΒΕΑΣ ΣΤΑΣΙΝΟΣ 11:49,9 m 6 M13-15 4 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 3:56
7. 847 ΤΣΙΛΙΒΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12:16,0 m 7 M5-12 1 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 4:05
8. 795 ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12:40,1 m 8 M16-100 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:13
9. 572 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 12:53,1 m 9 M5-12 2 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 4:17
10. 547 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 13:16,7 m 10 M5-12 3 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 4:25
11. 897 ΚΥΡΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 13:17,2 m 11 M16-100 4   4:25
12. 653 ΚΟΡΟ ΣΕΛΙ 13:21,1 m 12 M13-15 5 SIFNOS HIGH SCHOOL RUNNING TEAM 4:27
13. 809 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 13:31,4 m 13 M13-15 6 ΜΓΣ 4:30
14. 590 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 13:31,6 m 14 M13-15 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:30
15. 482 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 13:31,8 m 15 M16-100 5   4:30
16. 475 ΚΟΥΛΕΤΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ 13:33,3 m 16 M16-100 6   4:31
17. 892 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 13:39,2 m 17 M16-100 7   4:33
18. 801 ΣΙΨΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 13:42,7 m 18 M5-12 4 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 4:34
19. 521 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13:42,9 m 19 M5-12 5 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 4:34
20. 520 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 13:45,7 m 20 M5-12 6 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 4:35
21. 928 ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 13:52,1 m 21 M16-100 8   4:37
22. 523 ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 14:00,4 m 22 M16-100 9 9 ΣΠ 4:40
23. 538 ΒΟΖΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 14:00,7 m 23 M16-100 10 9ο ΣΠ 4:40
24. 491 ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΝΙΚΟΣ 14:05,1 m 24 M5-12 7   4:41
25. 230 ΚΑΠΛΛΑΝΑΣ ΑΝΤΙ 14:11,4 m 25 M5-12 8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:43
26. 951 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ 14:13,6 f 1 F5-12 1   4:44
27. 474 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 14:17,4 m 26 M16-100 11   4:45
28. 525 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14:26,0 m 27 M5-12 9 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 4:48
29. 747 ΝΤΟΓΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 14:28,4 m 28 M13-15 8 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 4:49
30. 512 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 14:30,9 m 29 M16-100 12 ΕΠΑΛ 4:50
31. 873 ΧΑΡΛΕΠΑ ΕΛΠΙΔΑ 14:31,7 f 2 F16-100 1 Μεσσηνιακος 4:50
32. 765 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 14:48,6 f 3 F16-100 2 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 4:56
33. 748 ΝΤΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14:49,7 m 30 M5-12 10 ΠΑΜΙΣΟΣ 4:56
34. 662 ΚΟΤΣΟΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14:51,9 m 31 M5-12 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:57
35. 790 ΡΑΠΑΝΙ ΦΑΜΠΙΑΝ 14:54,6 m 32 M5-12 12 ΠΑΜΙΣΟΣ 4:58
36. 652 ΚΟΡΟ ΕΛΕΑΝΑ 14:55,1 f 4 F16-100 3 SIFNOS HIGH RUNNING TEAM 4:58
37. 752 ΝΤΡΕΤΣΑ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 15:03,4 m 33 M13-15 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:01
38. 810 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 15:19,0 m 34 M5-12 13 ΜΓΣ 5:06
39. 848 ΤΣΙΛΙΒΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 15:23,7 m 35 M5-12 14 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 1 ΜΕΣΣΗΝΗΣ 5:07
40. 518 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 15:25,8 m 36 M5-12 15 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 5:08
41. 516 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 15:35,1 m 37 M5-12 16 ΑΝΕΞΑ. 5:11
42. 606 ΚΑΚΑΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 15:37,6 m 38 M13-15 10 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:12
43. 703 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 15:39,8 m 39 M16-100 13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:13
44. 543 ΓΕΡΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 15:41,7 m 40 M5-12 17 ΑΝΕΞΑΡΤ. 5:13
45. 588 ΖΑΓΟΥΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 15:42,5 m 41 M5-12 18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:14
46. 908 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15:47,9 m 42 M5-12 19   5:15
47. 702 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 15:51,1 m 43 M13-15 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:17
48. 756 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 15:52,5 m 44 M16-100 14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:17
49. 851 ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15:52,9 m 45 M5-12 20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:17
50. 825 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 15:55,9 m 46   1   5:18
51. 740 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 16:02,2 m 47 M13-15 12 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 5:20
52. 769 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16:05,6 m 48 M13-15 13 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΗΠΕΔΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 5:21
53. 850 ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 16:10,3 m 49 M5-12 21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:23
54. 743 ΝΟΔΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 16:15,0 m 50 M16-100 15 Άνω κουρτεσι 5:25
55. 864 ΦΥΚΙΡΗΣ ΦΩΤΗΣ 16:16,0 m 51 M5-12 22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:25
56. 500 HALLESHI OSMAN 16:17,5 m 52 M5-12 23 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 5:25
57. 879 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 16:19,2 m 53 M13-15 14 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 5:26
58. 903 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΛΛΗ 16:19,6 f 5 F16-100 4   5:26
59. 853 ΤΣΙΝΑ ΓΚΙΣΕΛΝΤΑ 16:19,8 f 6 F16-100 5 SIFNOS HIGH SCHOOL RUNNING TEAM 5:26
60. 517 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16:29,4 m 54 M5-12 24 ΑΝΕΞΑΡΤ. 5:29
61. 669 ΚΟΥΣΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16:30,1 m 55 M5-12 25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:30
62. 663 ΚΟΤΤΑΡΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 16:34,2 f 7 F13-15 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:31
63. 550 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 16:35,6 m 56 M13-15 15 SIFNOS HIGH SCHOOL RUNNING TEAM 5:31
64. 657 ΚΟΣΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 16:36,5 m 57 M13-15 16 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 5:32
65. 753 ΝΤΥΡΜΙΣΙ ΚΙΣΑΝΤΟ 16:38,6 m 58 M13-15 17 ΑΝΕΞΑ. 5:32
66. 797 ΣΑΦΛΑΓΙΟΥΡΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 16:38,8 m 59 M13-15 18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:32
67. 979 ΚΑΛΕΜΗ ΑΜΑΡΙΝΟ 16:43,8 m 60 M5-12 26   5:34
68. 619 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 16:46,9 f 8 F16-100 6 KALAMATA RUNNING PROJECT 5:35
69. 610 ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΥ ΕΛΕΝΑ 16:47,0 f 9 F16-100 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:35
70. 736 ΜΠΟΥΜΠΟΥΤΣΑ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 16:47,8 m 61 M16-100 16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:35
71. 929 ΚΕΧΑΓΙΑ ΑΝΝΑ 16:49,1 f 10 F5-12 2   5:36
72. 670 ΚΟΥΣΟΥΛΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 16:55,0 m 62 M16-100 17 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ 5:38
73. 548 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16:57,2 m 63 M5-12 27 Γ.Σ.ΜΕΣΣΗΝΗΣ 5:39
74. 718 ΜΠΑΛΑΦΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 16:57,5 m 64 M16-100 18 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 5:39
75. 966 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 17:08,7 m 65 M16-100 19   5:42
76. 510 ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 17:18,4 m 66 M13-15 19 ΑΝΕΞΑΡΤ. 5:46
77. 799 ΣΑΧΙΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 17:19,1 m 67 M16-100 20   5:46
78. 798 ΣΑΧΙΝΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 17:19,7 f 11 F16-100 8   5:46
79. 508 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 17:21,5 m 68 M16-100 21 9 ΣΠ 5:47
80. 877 ΧΙΟΥΡΕΑΣ ΗΛΙΑΣ 17:21,6 m 69 M16-100 22 9 ΣΠ 5:47
81. 483 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 17:26,5 m 70 M13-15 20   5:48
82. 992 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 17:28,2 f 12 F16-100 9   5:49
83. 541 ΓΕΛΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17:29,1 m 71 M13-15 21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:49
84. 577 ΔΟΥΒΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 17:42,6 m 72 M5-12 28 ΧΑΡΑ ΠΑΙΔΙΟΥ 5:54
85. 660 ΚΟΤΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 17:43,5 m 73 M5-12 29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:54
86. 485 ΜΟΥΣΤΑ ΑΝΤΖΕΛΑ 17:45,5 f 13 F16-100 10   5:55
87. 488 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 17:47,2 f 14 F13-15 2   5:55
88. 821 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ 17:48,4 m 74 M5-12 30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:56
89. 584 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 17:49,5 m 75 M5-12 31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:56
90. 925 ΜΠΡΑΟΥΣΑΙ ΕΡΑΛΝΤΟ 17:53,1 m 76 M16-100 23   5:57
91. 713 ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 17:54,5 f 15 F13-15 3 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:58
92. 544 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 18:01,8 m 77 M16-100 24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:00
93. 534 ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 18:03,9 m 78 M16-100 25 AMGEN HELLAS 6:01
94. 981 ΜΠΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 18:08,2 m 79 M13-15 22   6:02
95. 732 ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΜΑΥΡΑ 18:09,7 f 16 F13-15 4 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 6:03
96. 704 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 18:11,3 m 80 M13-15 23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:03
97. 536 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18:12,8 m 81 M5-12 32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:04
98. 546 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 18:16,0 m 82 M16-100 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:05
99. 535 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18:16,1 m 83 M16-100 27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:05
100. 545 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 18:17,7 m 84 M13-15 24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:05
101. 802 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΉ 18:22,0 f 17 F16-100 11 ΟΧΙ 6:07
102. 700 ΜΑΝΙΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18:23,0 m 85 M16-100 28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:07
103. 605 ΚΑΖΑΚΟΥ ΑΝΝΑΜΑΡΙΑ 18:29,9 f 18 F13-15 5 ΜΑΡΑΘ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:09
104. 932 ΧΑΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18:31,5 m 86 M16-100 29   6:10
105. 734 ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 18:37,1 m 87 M16-100 30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:12
106. 634 ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18:38,0 m 88 M5-12 33 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 6:12
107. 557 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18:39,6 m 89 M5-12 34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:13
108. 555 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 18:42,8 m 90 M5-12 35 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 6:14
109. 844 ΤΣΕΡΡΙΚΟΥ ΑΡΣΙΝΤΑ 18:43,1 f 19 F13-15 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:14
110. 524 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΛΙΠΟΣ 18:48,1 m 91 M13-15 25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:16
111. 991 ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18:54,5 m 92   2   6:18
112. 741 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 18:59,5 m 93 M5-12 36 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 6:19
113. 675 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 19:00,1 f 20 F16-100 12 KALAMATA RUNNING PROJECT 6:20
114. 749 ΝΤΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19:02,6 m 94 M5-12 37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:20
115. 901 ΓΚΑΣΙΑΜΗ ΙΩΑΝΝΑ 19:04,2 f 21 F5-12 3   6:21
116. 632 ΚΑΡΥΔΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 19:05,0 m 95 M13-15 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:21
117. 984 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 19:07,9 f 22 F16-100 13   6:22
118. 552 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 19:08,7 m 96 M5-12 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:22
119. 730 ΜΠΙΝΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19:11,3 m 97 M5-12 39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:23
120. 876 ΧΑΡΛΕΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 19:13,1 f 23 F13-15 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:24
121. 576 ΔΟΥΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 19:16,6 f 24 F16-100 14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:25
122. 529 ΒΕΡΡΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19:18,7 m 98 M5-12 40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:26
123. 772 ΠΑΡΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 19:19,2 f 25 F16-100 15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:26
124. 681 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 19:20,1 f 26 F16-100 16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:26
125. 676 ΚΟΦΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 19:22,5 f 27 F16-100 17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:27
126. 530 ΒΙΓΛΑΝΤΖΗ ΒΕΝΕΤΙΑ 19:28,3 f 28 F5-12 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:29
127. 585 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 19:31,5 f 29 F5-12 5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:30
128. 822 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΖΕΝΗ 19:32,0 f 30 F5-12 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:30
129. 596 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 19:42,2 f 31 F5-12 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:34
130. 777 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19:45,0 m 99 M5-12 41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:35
131. 852 ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΗΣ 19:45,2 m 100 M13-15 27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:35
132. 594 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 19:49,8 m 101 M16-100 31 ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ/ΕΦΟΡΕΙΑ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ Ν.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 6:36
133. 755 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 19:51,3 m 102 M13-15 28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:37
134. 733 ΜΠΟΡΧΑΝ ΜΑΡΙΟΣ 19:51,3 m 103 M5-12 42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:37
135. 871 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 19:51,4 m 104 M16-100 32 .Ο.ΔΙΑΦΟΡΟΖΩ 6:37
136. 781 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19:51,6 m 105 M5-12 43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:37
137. 775 ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 19:55,4 m 106 M5-12 44 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 6:38
138. 830 ΤΑΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19:56,1 m 107 M5-12 45 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 1 ΜΕΣΣΗΝΗΣ 6:38
139. 837 ΤΡΟΥΛΛΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ 19:56,5 f 32 F16-100 18 SIFNOS HIGH SCHOOL RUNNING TEAM 6:38
140. 840 ΤΣΑΚΑΝΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 20:02,2 m 108 M13-15 29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:40
141. 646 ΚΟΜΠΟΧΟΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 20:03,5 m 109 M13-15 30 Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ 6:41
142. 774 ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 20:08,0 m 110 M5-12 46 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 6:42
143. 898 ΧΟΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20:09,1 m 111 M16-100 33   6:43
144. 771 ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 20:11,4 f 33 F16-100 19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:43
145. 721 ΜΠΑΣΑΊ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 20:11,5 f 34 F16-100 20 SIFNOS HIGH SCHOOL RUNNING TEAM 6:43
146. 560 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 20:14,2 f 35 F5-12 8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:44
147. 554 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 20:14,8 m 112 M16-100 34 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ 6:44
148. 553 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 20:15,2 m 113 M13-15 31 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ 6:45
149. 549 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΖΩΗ 20:16,8 f 36 F13-15 8 SIFNOS HIGH SCHOOL RUNNING TEAM 6:45
150. 905 ΤΣΙΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 20:17,3 m 114 M5-12 47   6:45
151. 582 ΔΟΥΡΟΥΜΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΗΣ 20:17,4 m 115 M5-12 48 ατομικα 6:45
152. 614 ΚΑΛΟΦΩΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20:18,2 m 116 M13-15 32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:46
153. 631 ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ 20:20,0 f 37 F16-100 21 ατομικα 6:46
154. 583 ΔΟΥΡΟΥΜΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΡΓΥΡΗΣ 20:20,0 m 117   3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:46
155. 581 ΔΟΥΡΟΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20:20,1 m 118 M16-100 35 ατομικα 6:46
156. 856 ΤΣΟΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 20:23,4 m 119 M5-12 49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:47
157. 916 ΚΑΛΟΦΩΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20:27,8 m 120 M13-15 33   6:49
158. 697 ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ ΤΖΟΥΛΙΑ 20:29,3 f 38 F16-100 22 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ 6:49
159. 760 ΠΑΓΚΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ 20:33,5 f 39 F5-12 9 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:51
160. 758 ΠΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20:34,1 m 121 M16-100 36 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:51
161. 814 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 20:36,4 f 40 F5-12 10 ΠΕΤΑΛΙΔΙ 6:52
162. 854 ΤΣΟΚΟΥ ΒΕΛΙΣΑΡΑ 20:37,7 f 41 F5-12 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:52
163. 533 ΒΛΑΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 20:40,1 m 122 M16-100 37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:53
164. 902 ΒΟΙΚΑ ΙΛΝΤΑ 20:43,0 f 42 F16-100 23   6:54
165. 656 ΚΟΣΜΑΣ ΔΙΟΝΎΣΙΟΣ 20:46,0 m 123 M16-100 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:55
166. 725 ΜΠΙΖΥΜΗ ΑΛΕΞΑΝΤΡΑ 20:51,4 f 43 F13-15 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:57
167. 942 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 20:57,6 m 124 M5-12 50   6:59
168. 563 ΓΚΑΣΙΑΜΗ ΜΑΡΙΑ 20:58,1 f 44 F13-15 10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:59
169. 559 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 20:59,9 f 45 F5-12 12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:59
170. 836 ΤΡΙΜΜΗ ΝΕΛΛΗ 21:03,5 f 46 F16-100 24 SIFNOS HIGH SCHOOL RUNNING TEAM 7:01
171. 698 ΜΑΝΑΒΙΔΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ 21:04,0 f 47 F16-100 25 SIFNOS HIGH SCHOOL RUNNING TEAM 7:01
172. 788 ΠΟΥΡΙΚΙ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 21:05,4 f 48 F16-100 26 SIFNOS HIGH SCHOOL RUNNING TEAM 7:01
173. 603 ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΖΩΗ 21:05,5 f 49 F13-15 11 SIFNOS HIGH SCHOOL RUNNING TEAM 7:01
174. 664 ΚΟΥΒΕΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 21:06,1 f 50 F13-15 12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:02
175. 815 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 21:06,1 f 51 F13-15 13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:02
176. 767 ΠΑΠΑΓΓΕΛΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 21:08,7 f 52 F13-15 14 SIFNOS HIGH SCHOOL RUNNING TEAM 7:02
177. 694 ΛΟΥΚΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 21:10,6 f 53 F16-100 27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:03
178. 477 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 21:11,8 f 54 F16-100 28   7:03
179. 514 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 21:17,8 f 55 F5-12 13 ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ 7:05
180. 649 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21:34,9 m 125 M5-12 51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:11
181. 469 ΒΑΒΛΕΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 21:35,6 m 126 M16-100 39   7:11
182. 867 ΧΑΙΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 21:37,7 m 127 M13-15 34 2 ΔΗΜ ΣΧΟΛ. 7:12
183. 639 ΚΟΚΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 21:39,6 f 56 F5-12 14   7:13
184. 812 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 21:39,7 m 128 M5-12 52 ΗΦΑΙΣΤΟΣ 7:13
185. 811 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21:39,9 m 129 M16-100 40 ΗΦΑΙΣΤΟΣ 7:13
186. 480 ΠΕΚΙΝΙ ΣΟΥΖΑΝΑ 21:47,0 f 57 F13-15 15   7:15
187. 467 ΤΣΙΚΡΙΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 21:48,9 f 58 F16-100 29   7:16
188. 742 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ 21:50,0 f 59 F16-100 30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:16
189. 865 ΦΩΤΕΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 21:50,8 f 60 F5-12 15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:16
190. 866 ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 21:52,0 m 130 M16-100 41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:17
191. 659 ΚΟΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 21:57,9 f 61 F13-15 16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:19
192. 745 ΝΤΙΜΙΣΙ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ 22:00,4 m 131 M5-12 53 ΑΝΕΞ. 7:20
193. 842 ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 22:03,9 m 132 M5-12 54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:21
194. 635 ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 22:04,4 m 133 M5-12 55 2ο ΔΗΜΗΤΙΚΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 7:21
195. 688 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 22:05,5 f 62 F16-100 31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:21
196. 872 ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 22:05,6 f 63 F5-12 16 ΠΑΛΗΣ 7:21
197. 667 ΚΟΥΡΑΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 22:07,4 f 64 F16-100 32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:22
198. 757 ΟΣΜΕΝΑΊ ΤΖΕΝΗ 22:07,6 f 65 F16-100 33 SIFNOS HIGH SCHOOL RUNNING TEAM 7:22
199. 633 ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22:07,8 m 134 M16-100 42 ΜΟΝΟΣ 7:22
200. 567 ΔΑΡΖΕΝΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 22:11,6 f 66 F16-100 34 SIFNOS HIGH SCHOOL RUNNING TEAM 7:23
202. 599 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 22:12,5 f 68 F5-12 18 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 7:24
203. 710 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 22:12,9 f 69 F16-100 35 SIFNOS HIGH SCHOOL RUNNING TEAM 7:24
204. 768 ΠΑΠΑΔΕΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 22:12,9 f 70 F16-100 36 Α.Ο. ΔΙΑΦΟΡΟΖΩ 7:24
205. 651 ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗ ΑΝΝΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ 22:17,4 f 71 F5-12 19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:25
206. 843 ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:17,6 f 72 F5-12 20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:25
207. 1000 JAVAXISHVILI XATUNA 22:17,9 f 73 F16-100 37   7:25
208. 779 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 22:19,9 f 74 F16-100 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:26
209. 828 ΤΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 22:20,5 f 75 F16-100 39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:26
210. 773 ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 22:20,7 m 135 M5-12 56 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 7:26
211. 860 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22:21,5 m 136 M5-12 57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:27
212. 724 ΜΠΕΝΤΟ ΗΛΙΑΝΝΑ 22:24,7 f 76 F5-12 21 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 1 ΜΕΣΣΗΝΗΣ 7:28
213. 487 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΝΙΑ 22:31,3 f 77 F13-15 17   7:30
214. 699 ΜΑΝΑΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 22:32,2 m 137 M13-15 35 SIFNOS HIGH SCHOOL RUNNING TEAM 7:30
215. 857 ΤΣΟΛΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 22:32,5 f 78 F16-100 40 ΑΤΟΜΙΚΟ 7:30
216. 655 ΚΟΣΜΑ ΚΑΤΕΡΊΝΑ - ΔΗΜΗΤΡΑ 22:34,1 f 79 F5-12 22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:31
217. 754 ΞΥΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 22:35,1 f 80 F16-100 41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:31
218. 687 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 22:37,4 m 138 M5-12 58 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:32
219. 746 ΝΤΟΓΚΑ ΗΛΙΑΝΑ 22:38,8 f 81 F5-12 23 Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 7:32
220. 764 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 22:39,8 m 139 M5-12 59 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 1 ΜΕΣΣΗΝΗΣ 7:33
221. 672 ΚΟΥΤΕΛΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ` 22:40,3 m 140 M5-12 60 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:33
222. 948 ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 22:43,9 m 141 M5-12 61   7:34
223. 476 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΣΣΕΝΙΑ 22:44,8 f 82 F16-100 42   7:34
224. 827 ΤΑΠΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 22:45,0 m 142 M5-12 62 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:35
225. 780 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 22:46,1 f 83 F16-100 43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:35
226. 910 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 22:46,3 f 84 F16-100 44   7:35
227. 807 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 22:59,6 f 85 F16-100 45 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ 7:39
228. 478 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΥΠΑΛΑΝΤΗ 23:04,1 f 86 F16-100 46   7:41
229. 579 ΔΟΥΡΟΥΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 23:09,8 f 87 F5-12 24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:43
230. 503 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 23:10,1 f 88 F5-12 25 1 ΔΗΜ ΣΧΟΛ. 7:43
231. 692 ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23:16,5 m 143 M16-100 43 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:45
232. 561 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23:20,5 f 89 F16-100 47 ΑΝΕΞΑΡΤ. 7:46
233. 782 ΠΛΕΜΕΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 23:22,0 f 90 F16-100 48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:47
234. 874 ΧΑΡΛΕΠΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 23:25,3 f 91 F16-100 49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ 7:48
235. 727 ΜΠΙΖΥΜΗ ΠΙΝΕΛΟΠΗ 23:26,0 f 92 F5-12 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:48
236. 861 ΤΣΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 23:26,0 m 144 M5-12 63 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:48
237. 575 ΔΟΥΒΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 23:28,1 f 93 F5-12 27 Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 7:49
238. 949 ΛΟΥΚΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 23:33,3 f 94 F5-12 28   7:51
239. 739 ΝΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 23:54,3 f 95 F16-100 50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:58
240. 784 ΠΟΛΙΤΗ ΑΝΝΑ 23:54,3 f 96 F5-12 29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:58
241. 918 ΣΠΗΛΙΩΤΗ ΡΟΥΜΠΙΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 23:55,0 f 97 F16-100 51   7:58
242. 923 ΙΝΤΖΕΜΠΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 23:55,2 f 98 F16-100 52   7:58
243. 600 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΓΚΥ 23:56,6 f 99 F5-12 30 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 7:58
244. 665 ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 24:20,6 f 100 F13-15 18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:06
245. 647 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΑ ΕΛΕΝΗ 24:21,4 f 101 F5-12 31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:07
246. 792 ΡΟΥΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 24:21,5 f 102 F13-15 19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:07
247. 470 ΒΑΒΛΕΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 24:21,9 m 145 M16-100 44   8:07
248. 537 ΒΛΑΧΟΥ ΣΟΦΙΑ 24:23,6 f 103 F16-100 53   8:07
249. 826 ΤΑΠΑΡΗ ΦΑΝΗ 24:26,7 f 104 F16-100 54 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ 8:08
250. 786 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ 24:26,8 f 105 F16-100 55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:08
251. 789 ΠΡΕΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 24:32,0 m 146   4   8:10
252. 907 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 24:39,1 f 106 F5-12 32   8:13
253. 819 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 24:39,4 m 147 M5-12 64 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8:13
254. 617 ΚΑΛΥΒΑ ΜΑΡΙΑ 24:43,1 f 107 F16-100 56 ΑΝΕΞΑΡΤ. 8:14
255. 787 ΠΟΥΠΟΥΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 24:43,3 f 108 F16-100 57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:14
256. 776 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 24:44,4 f 109 F5-12 33 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 1 ΜΕΣΣΗΝΗΣ 8:14
257. 763 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 24:44,7 f 110 F16-100 58 ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ/ΕΦΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 8:14
258. 896 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 24:44,7 f 111 F16-100 59   8:14
259. 973 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 24:48,4 m 148 M16-100 45   8:16
260. 761 ΠΑΛΛΑΝΙ ΑΛΜΙΡΑ 24:49,9 f 112 F5-12 34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:16
261. 906 ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΡΟΥΛΑ 24:50,5 f 113 F16-100 60   8:16
262. 551 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 24:50,5 m 149 M5-12 65 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 8:16
263. 855 ΤΣΟΚΟΥ ΙΖΑΜΠΕΛΑ 25:00,7 f 114 F13-15 20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:20
264. 499 ΤΟΥΜΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 25:00,9 f 115 F16-100 61   8:20
265. 562 ΓΚΑΡΔΙΑΚΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 25:03,8 f 116   1   8:21
266. 691 ΛΙΟΠΠΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 25:04,2 f 117 F5-12 35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:21
267. 863 ΦΥΚΙΡΗ ΕΦΗ 25:04,6 f 118 F5-12 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:21
268. 888 ΦΕΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 25:08,1 m 150 M16-100 46   8:22
269. 613 ΚΑΛΟΚΑΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 25:19,1 f 119 F5-12 37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:26
270. 832 ΤΖΑΒΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 25:19,4 f 120 F16-100 62   8:26
271. 628 ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 25:19,5 m 151 M16-100 47 ΑΡΗΣ 8:26
272. 566 ΓΟΥΛΟΥ ΕΦΗ 25:32,1 f 121 F13-15 21 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 8:30
273. 648 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΑ ΙΩΑΝΝΑ 25:32,8 f 122 F5-12 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:30
274. 887 ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 25:48,9 f 123 F16-100 63 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:36
275. 990 ΠΕΧΙΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 25:49,6 f 124 F13-15 22   8:36
276. 618 ΚΑΛΥΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 26:03,3 f 125 F13-15 23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:41
277. 593 ΖΩΦΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 26:04,4 f 126 F13-15 24 ΑΝΕΞΑΡΤ. 8:41
278. 684 ΛΑΛΛΕΜΑΝΤ ΛΕΝΑ 26:04,5 f 127 F13-15 25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:41
279. 791 ΡΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 26:04,8 f 128 F13-15 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:41
280. 592 ΖΕΠΠΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΝΑ 26:10,3 f 129 F13-15 27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:43
281. 526 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 26:26,1 m 152 M16-100 48 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ 8:48
282. 983 ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 26:39,6 m 153 M16-100 49   8:53
283. 917 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 26:41,8 f 130 F5-12 39   8:53
284. 880 ΧΡΟΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 26:42,9 f 131 F13-15 28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:54
285. 926 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 26:43,1 f 132 F5-12 40   8:54
286. 878 ΧΙΩΝΗ ΣΟΦΙΑ 26:43,8 f 133 F13-15 29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:54
287. 701 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 26:54,0 m 154 M13-15 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:58
288. 604 ΙΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 26:54,4 m 155 M13-15 37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:58
289. 587 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 26:55,3 m 156 M5-12 66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:58
290. 542 ΓΕΡΟΝΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 26:59,2 m 157 M16-100 50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:59
291. 597 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 26:59,4 f 134 F16-100 64 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:59
292. 598 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 27:00,3 f 135 F16-100 65 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 9:00
293. 813 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 27:01,5 f 136 F16-100 66 ΚΑΛΑΜΑΤΑ 9:00
294. 471 ΒΑΒΛΕΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 27:03,7 f 137 F16-100 67   9:01
295. 616 ΚΑΛΟΦΩΛΙΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 27:09,1 m 158 M16-100 51 ΤΕΝΝΙΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 9:03
296. 615 ΚΑΛΟΦΩΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 27:09,4 m 159 M5-12 67 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9:03
297. 468 ΤΣΟΥΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 27:31,9 f 138 F5-12 41   9:10
298. 934 ΠΟΡΟΥΜΠΟΙΟΥ ΝΤΕΝΙΣΑ 27:32,2 f 139 F5-12 42   9:10
299. 496 ΜΙΧΑΚΑΤΣΜΕ ΚΑΡΙΝΑ 27:32,4 f 140 F5-12 43   9:10
300. 778 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 27:36,8 f 141 F5-12 44 Γ.Σ.Μ. 9:12
301. 636 ΚΑΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 27:38,0 f 142 F16-100 68 Γ.Σ.Μ. 9:12
302. 944 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 27:39,1 f 143 F5-12 45   9:13
303. 706 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 27:40,4 f 144 F16-100 69 ΜΕΣΣΗΝΗ 9:13
304. 586 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 27:40,5 f 145 F5-12 46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9:13
305. 578 ΔΟΥΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 27:53,0 f 146 F16-100 70 Γ.Σ.Μ. 9:17
306. 968 ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 28:29,1 m 160 M5-12 68   9:29
307. 913 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 28:29,4 f 147 F16-100 71   9:29
308. 571 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 28:30,5 f 148 F5-12 47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9:30
309. 911 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 28:30,6 f 149 F13-15 30   9:30
310. 909 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ 28:30,8 f 150 F5-12 48   9:30
311. 685 ΛΑΜΑΙ ΝΕΦΕΛΗ 28:31,7 f 151 F5-12 49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9:30
312. 945 ΦΛΩΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 28:39,3 f 152 F16-100 72   9:33
313. 956 ΑΛΜΙΤΑΝΑ ΛΑΜΑΙ 28:41,0 f 153 F16-100 73   9:33
314. 894 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 28:45,3 m 161 M16-100 52   9:35
315. 893 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 28:46,1 f 154 F5-12 50   9:35
316. 695 ΛΟΥΚΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ 28:47,1 f 155 F5-12 51 Συλλογος 9:35
317. 965 ΣΤΡΑΥΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 28:48,2 f 156 F16-100 74   9:36
318. 484 ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 28:48,6 f 157 F16-100 75   9:36
319. 569 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 28:49,1 m 162 M5-12 69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9:36
320. 191 ΔΕΣΥΛΛΑ ΚΑΛΙΟΠΗ 29:15,2 f 158 F16-100 76 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 9:45
321. 473 ΑΛΕΥΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 29:22,2 f 159 F16-100 77   9:47
322. 735 ΜΠΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ 29:31,8 f 160   2   9:50
323. 950 ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 29:56,9 f 161 F16-100 78   9:58
324. 924 ΑΝΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 30:06,8 f 162 F5-12 52   10:02
325. 915 ΠΑΤΣΙΟΥ ΚΑΛΥΨΩ 30:38,1 f 163 F5-12 53   10:12
326. 914 ΜΑΥΡΑΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 30:41,1 f 164 F16-100 79   10:13
327. 941 ΜΠΑΡΔΑΜΑΣΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 32:20,3 f 165 F16-100 80   10:46
328. 940 ΜΠΑΡΔΑΜΑΣΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 32:20,6 f 166 F5-12 54   10:46
329. 481 ΜΠΑΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 33:18,8 f 167 F16-100 81   11:06
330. 173 ΒΛΑΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 35:48,4 f 168 F16-100 82 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 11:56
331. 574 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 35:48,6 f 169 F16-100 83 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 11:56
332. 726 ΜΠΙΖΥΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 38:08,8 f 170 F13-15 31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 12:42
333. 591 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 52:40,0 m 163 M5-12 70 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 17:33

 

 

 

 

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Κυριακή, 18 Μάρτιος 2018
  • Περιοχή: Πελοπόννησος
  • Τύπος: Road
  • Αποστάσεις: 5km, 10km, 21,1km - Ημιμαραθώνιος

 

Καλεντάρι

Αποτελέσματα

Περισσότερα

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι

8ο Zagori Mountain Running

8ο Zagori Mountain Running

Ιουλ 20, 2018 Rate: 0.00

I Run Myrtos

I Run Myrtos

Ιουλ 22, 2018 Rate: 0.00

Instagram Feed