4ος Αραφήνειος αγώνας δρόμου 2018 - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 4ος Αραφήνειος αγώνας δρόμου 2018.

 

5 Χιλιόμετρα

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ. Καθ. Χρ. Φύλο Κατ. Φύλου Σύλλογος Ρυθμός/km
1. 933 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18:04,6 18:03,3 m 1 Π.Α.Ο. ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 3:36
2. 921 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 18:16,1 18:14,8 m 2 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΆΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 3:39
3. 861 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18:19,1 18:17,8 m 3 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3:39
4. 97 ΨΩΝΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 18:24,7 18:23,6 m 4 Π.Α.Ο ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3:40
5. 163 ΚΟΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18:41,9 18:40,3 m 5 Π.Α.Ο ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3:44
6. 911 ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19:39,1 19:38,0 m 6 ΜΕΛΤΕΜΙ 3:55
7. 774 ΓΚΑΝΙΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19:42,4 19:39,9 m 7 SANTA RUNNING TEAM 3:56
8. 790 ΔΟΥΚΑΣ ΦΑΙΔΩΝ 20:41,2 20:39,2 m 8 AWS 4:08
9. 759 ΒΛΑΣΗ ΜΑΡΙ 21:11,6 21:09,8 f 1 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 4:14
10. 920 ΝΙΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 21:31,5 21:25,4 m 9 SANTA RUNNING TEAM 4:18
11. 806 ΚΑΓΚΑΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 21:36,5 21:34,6 m 10 SANTA RUNNING TEAM 4:19
12. 729 ΑΓΓΕΛΟΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21:38,3 21:36,5 m 11 ΘΥΕΛΛΑ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 4:19
13. 845 ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 21:43,8 21:42,3 f 2 ADIDAS RUNNERS 4:20
14. 919 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 21:58,6 21:56,6 m 12 AWS 4:23
15. 743 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 22:08,0 22:04,3 m 13 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:25
16. 726 LIE EVENSEN TROND 22:22,2 22:19,1 m 14 προτυπο 4:28
17. 948 ΠΑΡΗΓΟΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 22:22,4 22:20,2 m 15 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 4:28
18. 988 ΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 22:29,1 22:26,7 m 16 ΤΑΛΑΝΤΗΣ 4:29
19. 938 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 22:33,9 22:30,1 m 17 MYATHLETE 4:30
20. 964 ΡΟΥΤΟΥΛΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 22:36,5 22:31,2 m 18 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 4:31
21. 751 ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 22:45,7 22:43,9 m 19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 4:33
22. 859 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 22:55,1 22:44,6 m 20 ΙΑΤΡΙΚΟ RUNNING TEAM 4:35
23. 915 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 23:10,5 23:08,6 m 21 AWS 4:38
24. 905 ΜΠΑΚΑΛΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23:17,2 22:58,2 m 22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 4:39
25. 940 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 23:21,3 22:59,0 m 23 ΕΝΑΛΙΟ 4:40
26. 998 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 23:21,8 23:18,9 m 24 SANTA RUNNING TEAM 4:40
27. 789 ΔΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 23:49,6 23:47,3 m 25 AWS 4:45
28. 82 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 23:56,6 23:54,5 m 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 4:47
29. 853 ΚΥΛΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 23:58,3 23:55,8 m 27 ΠΡΟΟΔΟΣ 4:47
30. 900 ΧΑΡΠΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 24:00,0 23:56,4 m 28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 4:48
31. 761 ΒΡΕΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24:02,1 23:57,3 m 29 RAFINA RUNNERS 4:48
32. 36 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 24:14,3 24:11,7 m 30 Δρομεις εκαβ 4:50
33. 850 ΚΥΛΙΚΑ ΝΙΚΗ 24:23,5 24:20,5 f 3 ΠΡΟΟΔΟΣ 4:52
34. 851 ΚΥΛΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 24:24,3 24:21,1 m 31 ΠΡΟΟΔΟΣ 4:52
35. 39 ΦΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 24:26,4 24:22,5 f 4 ΠΡΟΤΥΠΟ 4:53
36. 894 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24:26,4 24:20,6 m 32 ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ 4:53
37. 996 ΤΟΥΡΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 24:49,4 24:46,6 m 33 SANTA RUNNING TEAM 4:57
38. 11 ΤΣΙΛΙΜΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 24:50,5 24:39,5 m 34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 4:58
39. 890 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 24:52,8 24:48,4 f 5 MYATHLETE 4:58
40. 892 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΦΑΝΗΣ 24:53,0 24:48,2 m 35 MYATHLETE 4:58
41. 969 ΣΕΙΡΑΓΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 24:53,4 24:49,9 f 6 ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ 4:58
42. 970 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25:03,4 24:57,3 m 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:00
43. 788 ΔΙΚΟΝΙΜΑΚΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 25:12,9 25:07,0 m 37 AWS 5:02
44. 916 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 25:13,0 25:05,7 m 38 AWS 5:02
45. 764 ΒΡΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 25:22,2 24:57,8 m 39 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 5:04
46. 967 ΣΑΓΚΑ ΛΕΛΑ 25:31,3 25:29,6 f 7 Sportevent 5:06
47. 831 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 25:32,8 25:31,2 m 40 RUN FREE 5:06
48. 939 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 25:34,6 25:26,7 m 41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:06
49. 72 ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 25:48,7 25:20,6 m 42 ΕΝΑΛΙΟ 5:09
50. 843 ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 25:52,4 25:38,4 m 43 ΕΝΑΛΙΟΝ 5:10
51. 799 ΖΗΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 25:53,9 25:51,5 m 44 AWS 5:10
52. 854 ΚΥΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 25:57,5 25:51,3 f 8 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:11
53. 893 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 25:58,1 25:55,1 m 45 MYATHLETE 5:11
54. 977 ΣΠΑΝΤΟΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 26:05,2 25:59,1 m 46 ΔΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 5:13
55. 766 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΣΠΥΡΑΓΓΕΛΟΣ 26:08,5 25:54,7 m 47 RAFINA RUNNERS 5:13
56. 770 ΓΕΑΡΓΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 26:09,3 26:06,0 m 48 SANTA RUNNING TEAM 5:13
57. 949 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 26:14,0 26:09,9 m 49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:14
58. 755 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 26:22,7 26:15,6 m 50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:16
59. 784 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 26:24,9 26:21,9 m 51 MYATHLETE 5:16
60. 23 ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 26:25,2 26:21,9 f 9 ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ 5:17
61. 90 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΕΝΗ 26:25,9 26:20,1 f 10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:17
62. 856 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 26:27,1 26:22,6 m 52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:17
63. 945 ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 26:35,8 26:19,2 m 53 ΑΟΚ 5:19
64. 580 ΚΟΝΟΜΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 26:40,0 26:28,2 m 54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:19
65. 782 ΔΕΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 26:56,7 26:46,8 m 55 JUST FIT 5:23
66. 37 ΦΛΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 27:00,7 26:56,2 f 11 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΙΩΝΙΔΕΣ 5:24
67. 809 ΚΑΛΑΜΠΟΓΙΑ ΑΝΘΟΥΛΑ 27:01,8 26:55,3 f 12 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 5:24
68. 874 ΛΙΑΡΟΥ ΜΑΙΡΗ 27:07,7 27:04,1 f 13 ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ 5:25
69. 781 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΗΣ 27:10,6 26:48,2 m 56 ΕΝΑΛΙΟ 5:26
70. 836 ΚΟΝΟΜΗ ΑΝΤΩΝΗΣ 27:10,8 27:08,8 m 57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:26
71. 931 ΟΡΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 27:22,3 27:12,2 m 58 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 5:28
72. 885 ΜΑΡΙΝΟΥ ΚΛΕΙΩ 27:28,8 27:20,5 f 14 GAN816 5:29
73. 887 ΜΑΡΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 27:34,5 27:24,8 m 59 JUST FIT 5:30
74. 780 ΓΚΡΑΙΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 27:39,2 27:30,5 m 60 ΟΧΙ 5:31
75. 765 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 27:41,3 27:37,3 m 61 RAFINA RUNNERS 5:32
76. 763 ΒΡΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 27:41,4 27:38,6 m 62 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 5:32
77. 791 ΔΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 27:50,4 27:36,1 m 63 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 5:34
78. 805 ΚΑ;ΜΗΛΑΚΗ ΧΡΥΣΑ 27:53,4 27:48,4 f 15 SANTA RUNNING TEAM 5:34
79. 982 ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 28:01,4 27:55,3 f 16 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 5:36
80. 917 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 28:03,6 27:58,4 f 17 AWS 5:36
81. 787 ΔΙΚΑΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 28:04,2 27:48,0 m 64 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:36
82. 757 ΒΕΛΒΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 28:09,7 27:49,4 m 65 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 5:37
83. 954 ΠΛΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 28:16,2 28:10,9 m 66 AWS 5:39
84. 756 ΒΑΧΑΒΙΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 28:16,4 28:05,6 f 18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:39
85. 804 ΙΩΑΝΝΑΤΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 28:32,0 28:24,2 m 67 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:42
86. 922 ΝΤΑΛΑ ΑΝΝΑ 28:34,4 28:27,4 f 19 AWS 5:42
87. 22 ΤΣΟΥΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 28:36,3 28:26,0 m 68 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:43
88. 992 ΤΖΑΡΟΥΧΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 28:48,4 28:36,5 m 69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:45
89. 824 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 28:48,7 28:45,8 m 70 RAFINA RUNNERS 5:45
90. 835 ΚΟΛΛΙΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 28:51,6 28:39,8 m 71 RAFINA RUNNERS 5:46
91. 858 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 29:00,7 28:36,0 m 72 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 5:48
92. 995 ΤΖΟΤΖΟΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 29:01,5 28:58,6 m 73 AWS 5:48
93. 826 ΚΑΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 29:03,7 28:54,7 m 74 JUST FIT 5:48
94. 994 ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 29:04,6 28:57,7 f 20 ADIDAS RUNNERS 5:48
95. 929 ΞΕΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 29:05,3 28:36,5 m 75 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:49
96. 530 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 29:07,5 29:03,4 m 76 RAFINA RUNNERS 5:49
97. 862 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 29:09,3 28:56,0 m 77 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:49
98. 760 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 29:09,5 28:45,6 f 21 ΕΝΑΛΙΟ 5:49
99. 779 ΓΚΟΥΝΑ ΜΙΚΑΕΛΑ 29:09,5 28:45,2 f 22 ΕΝΑΛΙΟ 5:49
100. 986 ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 29:14,5 28:58,4 m 78 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:50
102. 800 ΖΙΝΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 29:23,7 29:06,2 m 80 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:52
103. 93 ΨΑΘΑ ΦΑΝΗ 29:29,4 29:21,3 f 23 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 5:53
104. 868 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 29:30,3 29:16,0 m 81 1 ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ 5:54
105. 888 ΜΑΤΖΟΡΑΚΗ ΜΑΙΡΗ 29:33,0 29:18,3 f 24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:54
106. 981 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 29:35,8 29:20,7 m 82 EL PATRON 5:55
107. 907 ΜΠΑΛΑΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 29:37,4 29:16,7 f 25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:55
108. 946 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 29:46,9 29:33,4 m 83 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 5:57
109. 103 ΙΒΑΝΟΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 29:49,0 29:41,4 f 26 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 5:57
110. 823 ΚΑΡΑΜΠΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 29:50,2 29:25,8 m 84 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 5:58
111. 963 ΡΟΥΤΟΥΛΑ ΑΝΝΑ 29:53,2 29:47,9 f 27 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 5:58
112. 63 ΧΟΛΕΒΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 29:54,4 29:29,7 m 85 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 5:58
113. 825 ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ 29:54,6 29:47,6 m 86 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 5:58
114. 871 ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 29:55,4 29:50,6 m 87 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 5:59
115. 802 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 29:55,6 29:33,5 m 88 ILIOPOULOS GROUP 5:59
116. 54 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 29:59,0 29:59,0 f 28 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 5:59
117. 896 ΜΕΙΔΑΝΗ ΑΘΗΝΑ 29:59,2 29:55,8 f 29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:59
118. 27 ΤΣΟΥΜΠΟΣ ΜΗΝΑΣ 30:06,6 29:54,1 m 89 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:01
119. 9 ΤΣΕΠΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 30:11,5 29:53,9 m 90 SANTA RUNNING TEAM 6:02
120. 914 ΝΕΓΚΑ ΜΑΡΙΑ 30:12,2 29:50,8 f 30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:02
121. 913 ΜΠΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 30:13,1 29:55,7 m 91 SANTA RUNNING TEAM 6:02
122. 928 ΝΤΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 30:13,3 30:02,2 f 31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:02
123. 975 ΣΟΥΛΤΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 30:16,6 30:04,4 m 92 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:03
124. 735 ΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 30:17,7 30:13,5 m 93 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:03
125. 109 ΚΟΥΡΜΕΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 30:24,1 29:52,2 m 94 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:04
126. 794 ΖΑΒΟΥΝΗΣ ΘΕΜΗΣ 30:25,4 30:20,0 m 95 AWS 6:05
127. 837 ΚΟΝΤΑΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 30:28,3 30:24,1 f 32 AWS 6:05
128. 979 ΣΤΑΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 30:29,0 30:13,3 m 96 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:05
129. 745 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 30:34,0 30:27,9 m 97 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:06
130. 733 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30:36,4 30:36,4 m 98 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:07
131. 736 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30:40,2 30:23,3 m 99 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:08
132. 958 ΡΑΚΑΖΑ ΚΙΜ 30:46,9 30:17,4 f 33 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:09
133. 934 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30:54,8 30:45,9 m 100 ΣΔΑΜΕΑ ΜΑΡΙΑ 6:10
134. 777 ΓΚΟΥΛΕΤ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 30:55,0 30:45,5 m 101 ΣΔΑΜΕΑ ΜΑΡΙΑ 6:11
135. 898 ΜΗΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 30:59,4 30:51,1 f 34 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 6:11
136. 857 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 31:00,3 30:39,9 m 102 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 6:12
137. 807 ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 31:06,2 30:55,7 m 103 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 6:13
138. 30 ΤΣΟΥΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 31:06,9 30:56,4 m 104 RAFINA RUNNERS 6:13
139. 65 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 31:08,9 30:52,7 m 105 FLOOD 6:13
140. 61 ΧΟΛΕΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 31:11,8 30:50,3 m 106 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 6:14
141. 116 ΜΠΟΥΡΝΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 31:12,0 31:09,9 m 107 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:14
142. 955 ΠΟΛΥΖΟΥ ΑΝΝΑ 31:14,5 30:46,5 f 35 SANTA RUNNING TEAM 6:14
143. 839 ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 31:17,5 30:58,7 f 36 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 6:15
144. 94 ΨΩΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 31:19,6 31:14,1 m 108 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:15
145. 926 ΝΤΟΥΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 31:21,6 30:53,8 f 37 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 6:16
146. 925 ΝΤΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 31:23,8 30:57,4 m 109 ΕΝΑΛΙΟ 6:16
147. 993 ΤΖΙΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 31:37,1 31:21,4 m 110 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:19
148. 968 ΣΑΡΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 31:40,4 31:31,5 m 111 RAFINA RUNNERS 6:20
149. 20 ΤΣΙΡΙΚΟΣ MIHAIL 31:41,5 31:22,0 m 112 N/N 6:20
150. 873 ΛΕΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 31:41,7 31:23,5 m 113 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 6:20
151. 18 ΤΣΙΡΑΣΠΟ ΠΑΤΡΙΣΙΑ 31:50,7 31:44,7 f 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:22
152. 886 ΜΑΡΚΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 31:53,3 31:48,9 f 39 MYATHLETE 6:22
153. 903 ΜΟΥΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 31:59,1 31:53,4 f 40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:23
154. 904 ΜΠΑΒΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 31:59,6 31:41,7 f 41 ΕΝΑΛΙΟ 6:23
155. 138 ΤΣΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΟΣ 32:07,9 31:40,3 m 114 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:25
156. 944 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 32:13,5 31:56,4 m 115 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:26
157. 758 ΒΕΡΓΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 32:21,8 32:04,0 m 116 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:28
158. 739 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 32:23,8 32:10,4 f 42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:28
159. 827 ΚΑΤΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 32:28,5 32:15,7 f 43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:29
160. 725 BOURGEOIS MARGARET 32:28,7 32:15,8 f 44 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 6:29
161. 906 ΜΠΑΚΤΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ 32:33,2 32:08,4 f 45 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 6:30
162. 867 ΛΕΓΑΚΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 32:38,9 32:18,5 f 46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:31
163. 833 ΚΛΑΨΗ ΣΟΦΙΑ 32:40,8 32:27,3 f 47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:32
164. 744 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΝΙΑ 32:44,0 32:38,8 f 48 ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ 6:32
165. 989 ΤΑΣΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 33:01,7 32:56,9 f 49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:36
166. 748 ΑΡΜΑΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 33:01,8 32:57,4 f 50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:36
167. 108 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΣΤΟΥΛΑ 33:06,0 32:54,4 f 51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:37
168. 75 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 33:11,0 32:57,7 m 117 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:38
169. 822 ΚΑΡΑΜΠΛΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 33:13,8 32:50,8 f 52 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 6:38
170. 838 ΚΟΝΤΑΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33:16,0 33:09,0 m 118 AWS 6:39
171. 882 ΜΑΛΙΓΟΥΔΗΣ VICTOR 33:22,6 33:03,1 m 119 N/N 6:40
172. 897 ΜΗΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 33:22,7 33:02,4 f 53 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:40
173. 960 ΡΟΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 33:23,9 33:06,6 m 120 Surgela 6:40
174. 875 ΛΙΟΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 33:31,1 33:09,7 f 54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:42
175. 813 ΚΑΝΑΤΑ ΑΡΕΤΗ 33:36,0 33:28,8 f 55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:43
176. 909 ΜΠΑΡΜΠΗ ΜΑΡΙΑ 33:39,0 33:17,9 f 56 ΠΡΟΤΥΠΟ 6:43
177. 883 ΜΑΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 33:39,6 33:21,8 f 57 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 6:43
178. 983 ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 33:44,2 33:34,4 m 121 Α.σ "ηρακλης" ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 6:44
179. 159 ΙΩΑΝΝΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 33:45,3 33:30,0 m 122 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:45
180. 908 ΜΠΑΛΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ 33:46,1 33:41,9 f 58 SANTA RUNNING TEAM 6:45
181. 930 ΞΕΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 33:48,4 33:03,1 f 59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:45
182. 808 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 33:53,1 33:40,7 m 123 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:46
183. 878 ΜΑΓΕΙΡΑ ΜΑΡΙΑ 33:58,3 33:48,6 f 60 AWS 6:47
184. 950 ΠΕΡΑΜΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 33:58,5 33:49,4 f 61 AWS 6:47
185. 793 ΖΑΒΟΥΝΗ NICOLE 33:58,5 33:50,5 f 62 AWS 6:47
186. 869 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ IΩΑΝΝΗΣ 34:09,5 34:02,6 m 124 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:49
187. 821 ΚΑΡΑΜΠΛΙΑ ΒΑΝΕΣΣΑ 34:10,5 33:48,2 f 63 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 6:50
188. 957 ΡΑΓΓΟΥ ΚΑΛΙΟΠΗ 34:16,0 34:10,3 f 64 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 6:51
189. 973 ΣΜΥΡΝΗΣ CHRISTOS 34:24,7 34:01,6 m 125 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:52
190. 811 ΚΑΛΑΜΠΟΓΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 34:36,2 34:20,2 m 126 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 6:55
191. 773 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 34:36,5 34:19,7 f 65 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 6:55
192. 810 ΚΑΛΑΜΠΟΓΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 34:36,5 34:20,3 m 127 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 6:55
193. 877 ΛΟΥΗ ΜΑΡΘΑ 34:37,0 34:20,3 f 66 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 6:55
194. 738 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΟΣΩ 34:40,1 34:28,1 f 67 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:56
195. 962 ΡΟΥΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34:40,2 34:30,3 m 128 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:56
196. 879 ΜΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Βασιλης 34:45,3 34:21,8 m 129 ΕΝΑΛΙΟ 6:57
197. 817 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 34:48,1 34:42,2 f 68 AWS 6:57
198. 734 ΜΠΑΚΟΥΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 34:54,2 34:33,7 m 130 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:58
199. 107 ΤΣΙΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 34:54,5 34:41,7 m 131 RAFINA RUNNERS 6:58
200. 125 ΝΤΑΡΤΣΙΑ ΝΑΝΑ 34:55,3 34:36,1 f 69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:59
201. 814 ΚΑΠΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 34:58,8 34:44,1 m 132 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 6:59
202. 847 ΚΟΨΙΔΑ ΜΑΡΘΑ 35:13,1 35:05,3 f 70 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 7:02
203. 786 ΔΗΜΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 35:23,3 35:14,8 m 133 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 7:04
204. 976 ΣΠΑΓΓΗ ΕΥΔΟΞΙΑ 35:31,0 35:17,8 f 71 RAFINA RUNNERS 7:06
205. 38 ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 35:37,6 35:16,4 m 134 ROJO 7:07
206. 891 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 35:37,7 35:26,2 f 72 MYATHLETE 7:07
207. 776 ΓΚΙΩΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 35:42,5 35:13,7 m 135 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 7:08
208. 58 ΧΑΡΔΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 35:48,2 35:17,4 f 73 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 7:09
209. 732 ΣΜΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 35:48,7 35:20,3 m 136 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 7:09
210. 731 ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΑΤΙΑ 35:51,6 35:16,8 f 74 ΣΑΡ 7:10
211. 740 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 36:39,1 36:24,5 m 137 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 7:19
212. 798 ΖΕΡΒΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 36:39,2 36:24,2 f 75 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 7:19
213. 864 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 36:42,9 36:37,1 f 76 RAFINA RUNNERS 7:20
214. 129 ΓΑΛΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 36:47,6 36:26,7 m 138 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:21
215. 876 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 36:50,9 36:32,3 m 139 SANTA RUNNING TEAM 7:22
216. 832 ΚΙΝΙΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 36:56,0 36:45,0 m 140 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 7:23
217. 842 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ ΑΘΗΝΑ 37:07,2 36:52,0 f 77 FUCHSBAU 7:25
218. 762 ΒΡΕΤΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 37:10,5 36:48,5 f 78 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 7:26
219. 768 ΓΑΡΜΠΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 37:14,9 36:58,6 m 141 RAFINA RUNNERS 7:26
220. 769 ΓΑΡΜΠΗΣ ΝΙΚΟΣ 37:20,6 37:04,6 m 142 RAFINA RUNNERS 7:28
221. 816 ΚΑΠΡΕΛΗ ΕΥΗ 37:29,3 37:10,5 f 79 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 7:29
222. 984 ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 37:29,4 37:17,0 m 143 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 7:29
223. 927 ΝΤΟΥΣΗ ΙΟΥΛΙΑ 37:29,5 37:17,9 f 80 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 7:29
224. 951 ΠΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 37:33,5 37:15,4 m 144 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 7:30
225. 841 ΚΟΠΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 37:37,5 37:07,2 f 81 RAFINA RUNNERS 7:31
226. 937 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 38:01,8 37:50,4 f 82 ΕΝΑΛΙΟ 7:36
227. 752 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 38:02,2 37:51,4 m 145 ΕΝΑΛΙΟ 7:36
228. 803 ΘΕΟΧΑΡΗ ΞΕΝΙΑ 38:03,1 37:36,5 f 83 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 7:36
229. 910 ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΡΑΝΙΑ 38:17,9 38:00,7 f 84 Surgela 7:39
230. 830 ΚΑΦΦΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 38:41,8 38:15,0 f 85 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 7:44
231. 943 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ 38:41,8 38:15,1 f 86 ΣΔΥΑ 7:44
232. 778 ΔΑΜΑΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 38:42,9 38:29,2 f 87 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 7:44
233. 918 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 38:45,8 38:39,7 m 146 MYATHLETE 7:45
234. 820 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΜΑΡΙΑ 38:52,1 38:35,0 f 88 RAFINA RUNNERS 7:46
235. 923 ΝΤΕΛΗ ΑΓΑΠΗ 39:23,7 39:09,4 f 89 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 7:52
236. 815 ΚΑΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 39:24,4 39:09,7 m 147 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΡΑΦΙΝΑΣ 7:52
237. 880 ΜΑΚΡΑΝΤΩΝΗ PENNY 39:33,7 39:25,3 f 90 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 7:54
238. 119 ΤΙΜΟΘΕΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 39:47,4 39:14,7 m 148 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:57
239. 935 ΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 40:23,8 40:05,3 m 149 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 8:04
240. 947 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 40:24,1 39:37,7 m 150 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 8:04
241. 40 ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 40:28,1 40:07,2 f 91 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 8:05
242. 902 ΜΟΥΡΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 40:28,3 40:25,0 f 92 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 8:05
243. 840 ΚΟΠΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 40:29,8 39:59,3 f 93 ΡΑΦΗΝΑRUNNERS 8:05
244. 991 ΤΕΓΟΥ ΕΥΑ 40:36,5 40:09,0 f 94 ΕΝΑΛΙΟ 8:07
245. 59 ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 40:36,6 40:09,3 f 95 ΕΝΑΛΙΟ 8:07
246. 819 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 40:37,6 40:19,3 m 151 SRT 8:07
247. 126 ΣΑΒΡΑΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 40:47,6 40:35,1 m 152 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:09
248. 881 ΜΑΚΡΗ ΑΡΓΥΡΩ 40:59,5 40:51,7 f 96 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 8:11
249. 985 ΣΥΚΟΥΤΡΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 40:59,7 40:51,9 f 97 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 8:11
250. 120 ΣΑΒΡΑΜΗ ΕΛΕΝΗ 41:01,3 40:48,8 f 98 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:12
251. 941 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΝΙΑ 41:31,8 40:57,1 f 99 ΣΑΡ 8:18
252. 785 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 41:54,0 41:48,6 f 100 SRT 8:22
253. 895 ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΛΙΚΗ 42:42,6 42:17,4 f 101 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 8:32
254. 117 ΤΣΟΥΛΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 43:12,7 42:39,9 f 102 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:38
255. 818 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ ΕΜΜΥ 43:29,0 43:05,9 f 103 ΕΝΑΛΙΟ 8:41
256. 124 ΣΑΒΡΑΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 43:36,7 43:16,4 m 153 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:43
257. 110 ΚΩΣΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 43:50,7 43:18,8 f 104 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:46
258. 855 ΚΥΡΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 44:27,4 44:17,2 f 105 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 8:53
259. 863 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΗ 45:45,0 45:13,3 f 106 JUST FIT 9:09
260. 990 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΛΗ 45:45,7 45:14,1 f 107 JUST FIT 9:09
261. 771 ΓΕΡΑΚΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 46:21,9 46:03,6 f 108 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 9:16
262. 728 SARANTES HELEN 46:41,0 46:10,3 f 109 JUST FIT 9:20
263. 1000 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 47:56,3 47:29,9 m 154 ΝΕΤ ΔΙΚΤΥΟ ΑΣΦΑΛΕΙΩΝ 9:35
264. 213 ΨΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 48:56,7 48:33,7 f 110 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 9:47
265. 151 ΒΕΡΙΚΟΚΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 49:44,8 49:22,1 m 155 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9:56
266. 153 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 49:45,3 49:19,8 m 156 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9:57
267. 772 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 49:55,8 49:29,4 m 157 ΚΑΝΑΤΗΣ ΤΕΑΜ 9:59
268. 901 ΜΟΥΡΔΟΥΚΟΥΤΑ ΕΡΣΗ 50:59,1 50:34,1 f 111 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 10:11
269. 775 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ 51:17,7 51:06,3 m 158 ΣΔΥΑ 10:15
270. 942 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 51:18,9 51:07,8 f 112 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 10:15
271. 829 ΚΑΤΣΙΜΑΓΚΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 51:20,9 50:54,6 f 113 ΚΑΝΑΤΗΣ ΤΕΑΜ 10:16

 

10 Χιλιόμετρα

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ. Καθ. Χρ. Φύλο Κατ. Φύλου Σύλλογος Ρυθμός/km
1. 157 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 31:53,6 31:51,1 m 1 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 3:11
2. 625 ΜΠΑΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 37:22,4 37:18,8 m 2 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 3:44
3. 586 ΚΑΤΣΙΜΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 38:38,9 38:34,2 m 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 3:51
4. 535 ΓΑΡΜΠΗΣ ΝΙΚΟΣ 40:03,5 40:00,6 m 4 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 4:00
5. 703 ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΑΝΝΙΒΑΣ 40:43,4 40:40,3 m 5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 4:04
6. 571 ΚΑΒΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΑ 42:03,4 42:00,8 f 1 RAFINA RUNNERS 4:12
7. 549 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 42:11,5 42:07,4 m 6 RAFINA RUNNERS 4:13
8. 502 WARCHOLIK ADAM 42:24,4 42:20,1 m 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 4:14
9. 636 ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ ΡΑΪΝΧΑΡΝΤ 42:28,8 42:21,4 m 8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 4:14
10. 595 ΚΟΝΤΙΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 42:54,1 42:50,6 m 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 4:17
11. 721 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 43:25,8 43:22,5 f 2 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 4:20
12. 671 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΏΝΗΣ 43:36,0 43:32,6 m 10 ΣΑΦΑΝΣ / TOP CYCLES 4:21
13. 722 ΧΡΥΣΟΣ ΗΛΙΑΣ 43:44,9 43:38,2 m 11 RAFINA RUNNERS 4:22
14. 624 ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΧΑΡΑΜΠΟΣ 43:45,1 43:40,4 m 12 ΠΡΩΤΕΑΣ ΡΑΦΗΝΑ 4:22
15. 687 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44:11,2 44:05,1 m 13 RAFINA RUNNERS 4:25
16. 719 ΧΙΜΗΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 44:27,1 44:20,3 m 14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 4:26
17. 617 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 44:31,2 44:25,0 m 15 RAFINA RUNNERS 4:27
18. 665 ΠΑΡΑΒΑΝΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 44:33,2 44:23,7 m 16 WIND 4:27
19. 556 ΔΕΠΑΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 44:46,6 44:40,3 m 17 RAFINA RUNNERS 4:28
20. 676 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 45:03,6 45:00,9 m 18 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 4:30
21. 539 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 45:06,2 45:02,8 f 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 4:30
22. 507 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 45:07,3 45:04,6 m 19 better people 4:30
23. 540 ΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 45:38,8 45:34,5 m 20 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 4:33
24. 603 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 45:40,4 45:29,9 m 21 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 4:34
25. 567 ΖΗΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 45:51,0 45:44,2 m 22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 4:35
26. 524 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 45:57,2 45:44,7 m 23 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 4:35
27. 633 ΜΠΟΝΑΡΟΣ ΙΑΣΩΝ 46:25,7 46:18,3 m 24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 4:38
28. 666 ΠΑΣΤΕΛΑΣ ΔΑΝΙΗΛ 47:00,6 46:56,7 m 25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 4:42
29. 713 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 47:05,5 46:57,1 m 26 RAFINA RUNNERS 4:42
30. 707 ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 47:33,1 47:23,3 m 27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 4:45
31. 685 ΣΟΡΟΓΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 47:33,1 47:23,1 m 28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 4:45
32. 550 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 47:49,0 47:45,8 m 29 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:46
33. 609 ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 47:54,9 47:47,7 m 30 RAFINA RUNNERS 4:47
34. 585 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΤΙΜΟΣ 47:58,2 47:50,3 m 31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 4:47
35. 1247 ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 48:06,9 48:00,4 f 4 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΑΤΑ RUNNERS 4:48
36. 694 ΣΤΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 48:27,0 48:20,2 m 32 RAFINA RUNNERS 4:50
37. 505 ΑΗΔΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 48:27,1 48:18,4 m 33 RAFINA RUNNERS 4:50
38. 629 ΜΠΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 48:47,9 48:42,6 m 34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 4:52
39. 558 ΔΡΟΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 48:53,6 48:37,2 m 35 RAFINA RUNNERS 4:53
40. 547 ΓΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 49:04,4 48:53,1 m 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 4:54
41. 605 ΚΩΣΤΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 49:07,4 48:59,0 m 37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 4:54
42. 517 ΑΡΑΠΚΙΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 49:07,7 48:59,3 m 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 4:54
43. 623 ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 49:08,7 49:04,2 m 39 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:54
44. 648 ΠΑΓΩΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 49:09,4 49:04,7 m 40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 4:54
45. 584 ΚΑΡΔΑΡΑ ΝΕΦΕΛΗ 49:11,7 49:04,1 f 5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 4:55
46. 579 ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 49:14,2 49:00,3 m 41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 4:55
47. 604 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 49:20,3 49:17,4 m 42 unicef 4:56
48. 679 ΣΚΙΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 49:21,3 49:13,5 m 43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 4:56
49. 543 ΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 49:37,8 49:33,4 f 6 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:57
50. 661 ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ 49:48,8 49:42,6 f 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 4:58
51. 575 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 49:52,2 49:43,0 m 44 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 4:59
52. 552 ΔΑΝΙΗΛΙΑΝ ΛΕΒΟΝ 50:00,6 49:43,6 m 45 Apitikia Running Team 5:00
53. 614 ΜΑΝΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50:17,2 50:10,5 m 46 RAFINA RUNNERS 5:01
54. 628 ΜΠΑΡΤΣΩΤΑ ΜΑΧΗ 50:17,2 50:12,4 f 8 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 5:01
55. 690 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50:37,5 50:29,6 m 47 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 5:03
56. 590 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50:44,8 50:27,3 m 48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:04
57. 532 ΓΑΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 50:50,4 50:37,8 m 49 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 5:05
58. 698 ΤΖΑΝΤΖΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 50:52,8 50:39,0 m 50 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 5:05
59. 521 ΑΣΚΕΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 51:02,5 50:43,1 f 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:06
60. 613 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 51:16,5 51:10,6 m 51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:07
61. 531 ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 51:21,9 51:14,7 m 52 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:08
62. 680 ΣΚΙΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 51:40,1 51:29,5 m 53 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:10
63. 702 ΤΣΑΠΑΤΩΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 51:43,6 51:30,0 m 54 RAFINA RUNNERS 5:10
64. 563 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 51:48,8 51:39,7 m 55 RUNNERS & BIKERS Nea Makri 5:10
65. 554 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 51:50,7 51:32,7 m 56 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 5:11
66. 660 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 51:54,4 51:44,1 m 57 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 5:11
67. 597 ΚΟΡΙΤΑ ΓΙΟΥΛΙΝΤΑ 52:05,8 52:01,7 f 10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:12
68. 697 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 52:07,4 51:56,4 m 58 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 5:12
69. 503 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 52:15,7 52:03,0 f 11 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 5:13
70. 655 ΠΑΠΑΓΙΟΒΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 52:27,9 52:18,8 m 59 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:14
71. 583 ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 52:28,0 52:19,3 m 60 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:14
72. 649 ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 52:36,6 52:19,6 m 61 freee runners 5:15
73. 534 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 52:39,1 52:19,1 m 62 GLAM ROCK/METAL 5:15
74. 522 ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ ΝΕΚΤΆΡΙΟΣ 52:51,2 52:38,1 m 63 koropi trail runner team 5:17
75. 704 ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΗΣ 53:15,5 53:03,7 m 64 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:19
76. 724 ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 53:15,5 53:07,6 m 65 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:19
77. 565 ΖΕΡΒΑΣ ΗΛΙΑΣ 53:17,0 53:07,9 m 66 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:19
78. 516 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 53:17,3 53:11,9 f 12 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 5:19
79. 146 ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 53:19,2 53:03,0 m 67 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:19
80. 559 ΔΩΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 53:19,7 53:00,7 m 68 ΑΥΤΟΝΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΟΥΡΓΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 5:19
81. 519 ΑΡΓΥΡΟΣ ΣΩΦΡΟΝΙΟΣ 53:21,0 53:15,9 m 69 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:20
82. 642 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 53:26,5 53:08,6 f 13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:20
83. 533 ΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 53:26,5 53:07,4 m 70 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:20
84. 576 ΚΑΛΦΑΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 53:36,2 53:30,3 m 71 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:21
85. 528 ΒΟΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 53:37,2 53:23,5 m 72 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 5:21
86. 601 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 53:41,7 53:30,5 m 73 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:22
87. 620 ΜΕΞΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 53:44,0 53:26,9 m 74 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:22
88. 594 ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 53:46,8 53:30,2 m 75 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:22
89. 683 ΣΜΙΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 53:46,8 53:30,7 m 76 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:22
90. 541 ΓΙΑΛΑΡΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 53:53,8 53:44,4 m 77 RAFINA RUNNERS 5:23
91. 608 ΛΕΓΑΚΗΣ Ανδρέας 53:58,3 53:46,4 m 78 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:23
92. 520 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 54:02,0 53:56,9 f 14 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:24
93. 965 ΡΩΣΣΗ ΣΤΕΛΛΑ 54:19,3 54:14,0 f 15 ΠΡΟΟΔΟΣ 5:25
94. 653 ΠΑΝΤΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 54:19,8 54:15,4 m 79 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 5:25
95. 582 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 54:25,1 54:13,2 m 80 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 5:26
96. 714 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 54:37,8 54:19,1 m 81 ADIDAS RUNNERS 5:27
97. 514 ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 54:42,5 54:29,5 m 82 APIVITA RUNNING BEES 5:28
98. 542 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 54:44,9 54:39,2 m 83 RUN THISIO 5:28
99. 689 ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 54:46,7 54:40,8 m 84 KOYRKOYRIKIS RUNNING TEAM 5:28
100. 682 ΣΜΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 54:48,4 54:31,5 m 85 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:28
101. 564 ΖΕΡΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 55:19,0 55:04,1 m 86 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:31
102. 555 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 55:26,4 55:11,0 m 87 ΣΔΥΑ 5:32
103. 645 ΞΗΝΤΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 55:30,4 55:16,5 f 16 Α.Ο.ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ, GR RUNNERS 5:33
104. 712 ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 55:38,1 55:24,1 m 88 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:33
105. 706 ΤΣΙΠΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 55:38,7 55:27,7 m 89 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 5:33
106. 723 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΑΝΤΖΕΛΑ 55:42,1 55:25,2 f 17 RAFINA RUNNERS 5:34
107. 578 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 55:59,9 55:49,7 m 90 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:35
108. 523 ΒΑΡΡΑ Ειρήνη-Σταυριανή 56:04,0 55:51,0 f 18 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 5:36
109. 657 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 56:06,5 55:53,9 m 91 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 5:36
110. 710 ΦΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 56:22,7 56:15,4 m 92 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 5:38
111. 643 ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 56:39,8 56:22,1 m 93 Own 5:39
112. 678 ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΟΥ ΖΩΗ ΤΣΟΕΣ 56:41,8 56:26,4 f 19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:40
113. 709 ΦΑΛΑΓΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 56:42,2 56:38,1 m 94 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:40
114. 562 ΖΑΡΜΠΗΣ ΝΙΚΟΣ 56:45,7 56:42,5 m 95 SeatClub 5:40
115. 672 ΣΑΜΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 56:50,2 56:35,1 f 20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:41
116. 686 ΣΠΑΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 57:11,4 56:51,2 m 96 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:43
117. 527 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 57:16,5 57:06,9 m 97 ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ 5:43
118. 641 ΜΥΡΩΔΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 57:41,7 57:33,0 m 98 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:46
119. 635 ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 57:41,8 57:28,1 f 21 better people 5:46
120. 509 ΑΛΙΚΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 58:01,8 57:47,1 m 99 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:48
121. 599 ΚΟΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 58:02,2 57:52,9 m 100 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:48
122. 663 ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 58:04,8 57:49,7 f 22 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 5:48
123. 662 ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 58:04,9 57:49,6 m 101 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 5:48
124. 611 ΜΑΓΚΑΝΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 58:24,8 58:13,5 m 102 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:50
125. 551 ΓΡΟΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 58:34,7 58:19,6 m 103 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 5:51
126. 504 ΑΓΡΑΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 59:26,0 59:13,2 m 104 NBG I-RUN 5:56
127. 557 ΔΗΜΑ ΠΟΠΗ 59:37,8 59:26,5 f 23 SRT 5:57
128. 568 ΙΟΡΔΑΝΟΥ ΡΕΝΑ 59:39,0 59:19,4 f 24 ΑΥΤΟΝΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΟΥΡΓΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 5:57
129. 693 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 59:39,2 59:19,1 f 25 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ / VEGAN RUNNERS GREECE 5:57
130. 654 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 59:52,5 59:40,5 m 105 MARATHON TEAM GREECE 5:59
131. 618 ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:27,1 00:07,0 m 106 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 6:02
132. 619 ΜΕΛΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:27,2 00:06,8 m 107 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ / VEGAN RUNNERS GREECE 6:02
133. 656 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΘΗΛ 00:42,0 00:31,1 m 108 ΣΔΥΑ 6:04
134. 651 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:47,6 00:30,1 m 109 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:04
135. 627 ΜΠΑΡΜΠΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:17,8 01:12,3 m 110 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:07
136. 596 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΓΩΓΟΥΛΑ 02:07,4 01:55,1 f 26 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 6:12
137. 701 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 02:11,8 01:58,3 m 111 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟΣ 6:13
138. 560 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 02:14,7 01:55,9 m 112 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:13
139. 708 ΤΣΟΥΠΡΑ ΖΑΦΕΙΡΙΑ 02:15,5 01:57,0 f 27 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:13
140. 669 ΡΕΚΟΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 02:48,1 02:44,0 m 113 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:16
141. 572 ΚΑΖΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 02:52,3 02:37,6 m 114 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 6:17
142. 515 ΑΝΤΕΡΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 02:55,8 02:50,2 m 115 ΣΑΦΑΝΣ 6:17
143. 718 ΧΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 03:11,5 02:59,3 f 28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:19
144. 545 ΓΚΙΟΥΛΗΣ ΔΑΥΙΔ 03:13,3 03:04,9 m 116 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:19
145. 511 ΑΜΟΡΓΙΑΝΙΩΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 03:13,5 03:05,0 f 29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:19
146. 632 ΜΠΛΕΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 03:55,6 03:48,1 m 117 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 6:23
147. 626 ΜΠΑΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 04:19,8 04:06,0 m 118 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:25
148. 652 ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 04:40,0 04:31,7 f 30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:27
149. 616 ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 04:40,4 04:32,3 m 119 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:28
150. 592 ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 05:01,7 05:01,7 m 120 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:30
151. 588 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 05:36,8 05:27,5 f 31 RAFINA RUNNERS 6:33
152. 600 ΚΟΥΣΔΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 05:36,9 05:32,8 f 32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:33
153. 561 ΖΑΜΠΟΥΡΑ ΛΙΤΣΑ 05:37,0 05:18,6 f 33 GO-HI team 6:33
154. 518 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 05:38,0 05:19,4 m 121 GO-HI team 6:33
155. 513 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 05:49,0 05:35,9 f 34 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 6:34
156. 688 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 05:49,4 05:39,7 f 35 RAFINA RUNNERS 6:34
157. 691 ΣΤΑΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 06:16,3 06:04,3 f 36 Physiolysis 6:37
158. 612 ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ 08:05,5 07:55,6 m 122 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 6:48
159. 537 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 08:17,8 08:06,8 f 37 SRT 6:49
160. 593 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 08:34,8 08:20,0 m 123 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 6:51
161. 574 ΚΑΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 08:37,2 08:26,4 m 124 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:51
162. 573 ΚΑΚΑΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 08:39,1 08:28,4 f 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 6:51
163. 716 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΊΟΥ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 09:53,5 09:36,0 m 125 SERPAS 6:59
164. 715 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 09:53,5 09:35,5 m 126 TEAM SHERPAS 6:59
165. 650 ΠΑΛΩΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 11:24,4 11:12,3 f 39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 7:08
166. 544 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 11:24,6 11:12,6 m 127 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 7:08
167. 607 ΛΑΤΣΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 14:37,7 14:24,0 f 40 ΠΡΟΤΥΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 7:27
168. 622 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 14:42,5 14:02,6 m 128 Porto rafti 7:28
169. 536 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 14:43,4 14:23,5 f 41 better people 7:28
170. 606 ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 20:42,6 20:26,8 m 129 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 8:04
171. 717 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 25:25,0 25:09,0 m 130 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/ΤΗ 8:32

 

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Κυριακή, 11 Μάρτιος 2018
  • Περιοχή: Αττική
  • Τύπος: Road
  • Αποστάσεις: 5km, 10km

 

Αποτελέσματα

Περισσότερα

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι

Αποτελέσματα

Instagram Feed