SALOMON MOUNTAIN CUP ΠΕΝΤΕΛΗ - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα SALOMON MOUNTAIN CUP ΠΕΝΤΕΛΗ.

 

11 Χιλιόμετρα

pos race no name time category cat pos gender gen pos club start finish
1 1 GIORGOS DIALEKTOS 0:54:12 M2 1 Male 1 SALOMON HELLAS 0:00:00 0:54:12
2 2 GIORGOS LOYFEKIS 0:58:58 M1 1 Male 2 MYATHLETE/VIBRAM/COMPRESSPORT 0:00:00 0:58:58
3 3 XRISTOS MAYRIKIOS 0:59:00 M3 1 Male 3 HOKAONEONE 0:00:02 0:59:00
4 10 NIKOS PONIREAS 0:59:02 M1 2 Male 4 LA SPORTIVA TEAM GREECE 0:00:00 0:59:02
5 7 ILIAS SAGKRIOTIS 1:00:05 M2 2 Male 5 LA SPORTIVA TEAM GREECE 0:00:01 1:00:05
6 4 STAYROS STEFANIS 1:00:21 M3 2 Male 6 LA SPORTIVA TEAM GREECE 0:00:02 1:00:21
7 6 XRISTOS AGNOYSIOTIS 1:00:36 M3 3 Male 7 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:01 1:00:36
8 863 ANDREAS ANDRIOPOYLOS 1:01:18 M1 3 Male 8 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 0:00:01 1:01:18
9 9 PANAGIOTIS MOSXONAS 1:04:25 M2 3 Male 9 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:04 1:04:25
10 143 PRODROMOS PAROYTOGLOY 1:05:00 M2 4 Male 10 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:04 1:05:00
11 228 ILIAS KARALIS 1:05:02 M1 4 Male 11 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:02 1:05:02
12 8 SPYROS SIAMPANIS 1:05:18 M2 5 Male 12 CHOZEN MOUNTAIN TEAM - ΑΚΟΛ 0:00:02 1:05:18
13 11 GEORGIOS MPATAS 1:07:17 M2 6 Male 13 LA SPORTIVA TEAM GREECE 0:00:03 1:07:17
14 170 PANAGIOTIS SOTIRIADIS 1:07:47 M1 5 Male 14   0:00:05 1:07:47
15 236 MILTIADIS MPABAS 1:08:02 M1 6 Male 15 PROTYPO RAFINA 0:00:04 1:08:02
16 153 Xristos Portokalis 1:08:02 M2 7 Male 16 ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ 0:00:06 1:08:02
17 136 STELIOS PAPADAM 1:08:14 M2 8 Male 17 ALL TERRAIN RUNNERS 0:00:12 1:08:14
18 243 FANIS BLASTOS 1:08:18 M2 9 Male 18 PROTYPO RAFINA 0:00:06 1:08:18
19 56 THANOS DIMAKIS 1:09:11 M2 10 Male 19   0:00:36 1:09:11
20 13 PETER CAMPBELL 1:09:52 M3 4 Male 20   0:00:03 1:09:52
21 154 DIMITRIOS RONTOPOYLOS 1:10:00 M4 1 Male 21   0:00:03 1:10:00
22 70 EYGENIOS ZAKYNTHINOS 1:10:04 M3 5 Male 22 VOLVER 0:00:03 1:10:04
23 12 JAMIE ANDERSON 1:12:16 M3 6 Male 23   0:00:10 1:12:16
24 908 XARIS VARELAS 1:12:29 M4 2 Male 24   0:00:17 1:12:29
25 149 MAKIS PETOYSIS 1:12:38 M2 11 Male 25 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:13 1:12:38
26 69 IOANNIS EYSTRATIOY 1:12:42 M2 12 Male 26 SUMMIT RUNNERS GREECE 0:00:01 1:12:42
27 252 ANASTASIOS THEODOROGIANNIS 1:12:47 M3 7 Male 27   0:00:07 1:12:47
28 369 MIXALIS XALIKIAS 1:12:53 M3 8 Male 28 O2 STORE LEYKADA 0:00:07 1:12:53
29 129 NIKOLAOS PAGOYNADIS 1:12:58 M1 7 Male 29 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 0:00:05 1:12:58
30 103 GIORGOS LAIOS 1:13:08 M3 9 Male 30 ΘΥΡΙΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 0:00:01 1:13:08
31 81 ALEKSANDROS KARYKAS 1:13:18 M1 8 Male 31   0:00:09 1:13:18
32 244 MANETAS PANAGIOTIS 1:13:24 M1 9 Male 32 Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 0:00:03 1:13:24
33 67 BASILEIOS EKSARXOS 1:13:29 M4 3 Male 33 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:05 1:13:29
34 54 SOTIRIOS DEDES 1:13:40 M3 10 Male 34 NSC 0:00:36 1:13:40
35 223 NIKOS PAGOYNAS 1:14:07 M3 11 Male 35 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:01 1:14:07
36 88 SPYROS KERKOYLAS 1:14:31 M3 12 Male 36 MARATHON CLUB - DYNAFIT GREECE 0:00:04 1:14:31
37 83 ANTONIS KASIMATIS 1:14:35 M3 13 Male 37 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:03 1:14:35
38 35 ANASTASIOS BARBAROS 1:14:39 M4 4 Male 38 GOJI BERRY TEAM 0:00:08 1:14:39
39 97 STERGIOS KOYSKOYRIDAS 1:15:08 M3 14 Male 39 SDY VOLOU 0:00:09 1:15:08
40 151 NIKITAS PLAKOYTSIS 1:15:13 M3 15 Male 40 ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ 0:00:08 1:15:13
41 254 STEFI ORFANIDOY 1:15:18 F1 1 Female 1 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:00:19 1:15:18
42 416 NIKOLAOS TANTALOS 1:15:27 M4 5 Male 41 DIADRASIS 0:00:19 1:15:27
43 148 EYAGGELOS PERDIKAS 1:15:32 M2 13 Male 42   0:00:33 1:15:32
44 248 IGNACIO NAVARRO 1:15:32 M2 14 Male 43 GREENPEACE GREECE 0:00:19 1:15:32
45 43 ATHANASIOS GEORGALIS 1:15:34 M2 15 Male 44   0:00:12 1:15:34
46 209 GIANNIS BARDAS 1:15:57 M4 6 Male 45 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:48 1:15:57
47 258 NIKOS KONTOGIANNIS 1:16:23 M4 7 Male 46   0:00:07 1:16:23
48 141 NIKOS PARADEISOPOYLOS 1:16:43 M2 16 Male 47 DELITAS 0:00:04 1:16:43
49 60 ANASTASIOS DRAGATIS 1:16:49 M2 17 Male 48   0:00:22 1:16:49
50 206 FRAGKIADAKIS GIANNIS 1:16:50 M2 18 Male 49 BYRONS RUNNERS 0:00:21 1:16:50
51 113 ANASTASIA MARKATOY 1:16:52 F1 2 Female 2 athletics-guidance.gr 0:00:03 1:16:52
52 237 XRISTOS LOYKERIS 1:16:52 M2 19 Male 50 PROTYPO RAFINA 0:00:11 1:16:52
53 78 IOSIF KAMPANAKIS 1:17:05 M4 8 Male 51   0:00:14 1:17:05
54 160 ATHANASIOS SARRIS 1:17:05 M1 10 Male 52 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:00:11 1:17:05
55 241 DIMITRIS OIKONOMOY 1:17:20 M1 11 Male 53 PROTYPO RAFINA 0:00:05 1:17:20
56 221 SOFIA STERGIOY 1:18:40 F1 3 Female 3 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:06 1:18:40
57 423 EYAGGELOS TSAKAS 1:19:08 M3 16 Male 54 DIADRASIS 0:00:22 1:19:08
58 142 Xristos Parthenidis 1:19:11 M3 17 Male 55 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:06 1:19:11
59 900 IOANNA XOYRIDOY 1:19:45 F2 1 Female 4   0:00:07 1:19:45
60 127 ALEKSANDROS KSENOS KOKOLETSIS 1:20:03 M2 20 Male 56 PLAGIASTOARNI 0:00:29 1:20:03
61 91 GEORGIOS KOLLIAS 1:20:10 M2 21 Male 57   0:00:39 1:20:10
62 28 NIKOS ARBANITIS 1:20:12 M3 18 Male 58 NTAMARODROMEIS 0:00:29 1:20:12
63 167 MARIA SYMPARDI 1:20:15 F1 4 Female 5   0:00:18 1:20:15
64 249 MARKOS BOLIS 1:20:25 M3 19 Male 59 UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 0:00:05 1:20:25
65 145 IOANNIS PASXALIAS 1:20:44 M4 9 Male 60   0:00:08 1:20:44
66 152 PANAGIOTIS POLYMENAKOS 1:20:44 M2 22 Male 61   0:00:34 1:20:44
67 132 DIMITRIOS PANAGOYLIAS 1:20:52 M1 12 Male 62   0:00:07 1:20:52
68 259 MANTHOS KOSTAKOS 1:20:53 M2 23 Male 63 Ανεξάρτητος 0:00:21 1:20:53
69 260 KONSTANTINOS RIZOS 1:20:53 M2 24 Male 64   0:00:26 1:20:53
70 213 GIANNH KOSTAKHS 1:21:10 M4 10 Male 65 PATH RUNNERS 0:00:25 1:21:10
71 910 EMMANOYHL LEKKAS 1:21:22 M2 25 Male 66   0:00:16 1:21:22
72 128 GIORGOS PAGKLES 1:21:29 M3 20 Male 67 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:05 1:21:29
73 180 KYRIAKOS - AGGELOS FANOS 1:21:30 M1 13 Male 68   0:00:15 1:21:30
74 49 POLYXRONIS GIANNOPOYLOS 1:21:35 M2 26 Male 69   0:00:04 1:21:35
75 224 ZISIS BLAXOS 1:21:40 M4 11 Male 70 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:16 1:21:40
76 234 SOFOKLIS MPALTATZIS 1:21:47 M3 21 Male 71 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:08 1:21:47
77 155 THOMAS ROYMPAS 1:22:33 M4 12 Male 72 GOSPORT 0:00:19 1:22:33
78 50 EMMANOYIL GIANNOYKAS 1:22:50 M4 13 Male 73 RED STAR TRIATHLON CLUB 0:00:34 1:22:50
79 53 GEORGIOS DAMASIOTIS 1:22:50 M3 22 Male 74   0:00:11 1:22:50
80 59 ELEYTHERIOS DIKAIOS 1:22:54 M1 14 Male 75   0:00:18 1:22:54
81 903 GIORGOS PAPAGEORGIOU 1:22:57 M1 15 Male 76 CHOZEN MOUN TAIN TEAM 0:00:10 1:22:57
82 95 PETROS KOYMENTAKOS 1:23:03 M4 14 Male 77 Snails Team 0:00:17 1:23:03
83 230 GIORGOS LYRAS 1:23:06 M4 15 Male 78 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:06 1:23:06
84 92 ATHANASIOS KONTOGIANNIS 1:23:12 M4 16 Male 79   0:00:33 1:23:12
85 895 LAMBROS ARGYRHS 1:23:42 M4 17 Male 80   0:00:12 1:23:42
86 84 NICK KATRANIS 1:24:00 M3 23 Male 81   0:00:17 1:24:00
87 233 PANAGIOTIS PAPANIKOLAOY 1:24:35 M4 18 Male 82 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:06 1:24:35
88 203 BOYRLOYMIS BASILIS 1:24:44 M3 24 Male 83 BYRONS RUNNERS 0:00:22 1:24:44
89 45 IOANNIS GIANNAKOPOYLOS 1:24:53 M4 19 Male 84   0:00:13 1:24:53
90 184 TAKIS FOYZAS 1:24:55 M4 20 Male 85   0:00:05 1:24:55
91 52 APOSTOLOS DALAGIORGOS 1:25:03 M3 25 Male 86   0:00:18 1:25:03
92 61 IOANNA DRAKATOY 1:25:12 F2 2 Female 6 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:07 1:25:12
93 109 XARIS MANOYSIS 1:25:13 M2 27 Male 87 BALIOTIS NATURE TRAIL 0:00:21 1:25:13
94 898 NIKOLAOS DHMHTRAKOPOYLOS 1:25:16 M1 16 Male 88   0:00:35 1:25:16
95 90 STERGIOS KIOSSES 1:25:27 M3 26 Male 89   0:00:46 1:25:27
96 250 ERMIS MITSOPOYLOS 1:25:29 M2 28 Male 90   0:00:17 1:25:29
97 204 BOYRLOYMIS NIKOS 1:25:31 M2 29 Male 91 BYRONS RUNNERS 0:00:26 1:25:31
98 57 AGAPI DIMAKOPOYLOY 1:25:38 F2 3 Female 7 ΧΑΛΙΚΑΚΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0:00:08 1:25:38
99 227 FANI BAKSEBANOPOYLOY 1:25:42 M2 30 Male 92 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:15 1:25:42
100 245 NTENIS XRISTODOYLATOS 1:26:00 M4 21 Male 93 Sports Massage 0:00:04 1:26:00
101 102 SOKRATIS LADAS 1:26:16 M2 31 Male 94   0:00:08 1:26:16
102 14 WILLIAM FULLERTON 1:26:16 M4 22 Male 95   0:00:17 1:26:16
103 242 XRYSANTHI LATHIRA 1:27:03 F2 4 Female 8 PROTYPO RAFINA 0:00:05 1:27:03
104 904 MEDHI KHOUBBANE 1:27:04 M3 27 Male 96   0:00:40 1:27:04
105 68 ELENI EKSARXOY 1:27:31 F2 5 Female 9 PILABOX 0:00:02 1:27:31
106 195 KOLOBAKOS NASOS 1:28:00 M2 32 Male 97 SALIGARIA 0:00:24 1:28:00
107 21 DIMITRIS ALEBIZOS 1:28:01 M2 33 Male 98 CROSSFIT CHALANDRI 0:00:40 1:28:01
108 20 GIORGOS ALBANIDIS 1:28:08 M1 17 Male 99   0:00:12 1:28:08
109 44 ERNESTO GEORGOYLIS 1:28:16 M3 28 Male 100   0:00:07 1:28:16
110 137 JOHN JOHN PAPAIOANNOY 1:28:20 M2 34 Male 101 ΣΤΕΝΑ ΓΑΛΛΙΚΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ 0:00:32 1:28:20
111 119 IOANNIS MPAGIOS 1:28:20 M4 23 Male 102 ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:00:15 1:28:20
112 24 NIKOLAS ANASTASOPOYLOS 1:28:25 M3 29 Male 103 DIADRASIS 0:00:37 1:28:25
113 163 GEORGIOS-IOANNIS SKIADAS 1:28:29 M4 24 Male 104 ΕΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0:00:26 1:28:29
114 135 KONSTANTINOS PAPAGIANNAKIS 1:28:34 M2 35 Male 105   0:00:12 1:28:34
115 166 AFENTOYLIS STAFYLARAKIS 1:28:40 M3 30 Male 106 - 0:00:29 1:28:40
116 85 PANAGIOTA KATSORXI 1:28:40 F2 6 Female 10   0:00:32 1:28:40
117 48 GIANNIS KOLLAS 1:28:50 M1 18 Male 107   0:00:09 1:28:50
118 33 DIMITRIS BAGIAS 1:29:10 M3 31 Male 108   0:00:51 1:29:10
119 171 GIORGOS TETSIOS 1:29:26 M3 32 Male 109 ΧΑΛΙΚΑΚΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0:00:09 1:29:26
120 162 SPYROS SKIADAS 1:29:37 M3 33 Male 110 ΣΑΛΙΓΚΑΡΙΑ 0:00:24 1:29:37
121 232 IOANNIS MITSAKOS 1:30:53 M2 36 Male 111 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:39 1:30:53
122 226 NASOS KOYTSOYRADIS 1:31:21 M2 37 Male 112 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:02 1:31:21
123 147 SPYROS PATSOYRAS 1:31:35 M3 34 Male 113 PROEDROS 0:00:14 1:31:35
124 150 STAMATIS PETROPOYLOS 1:31:35 M3 35 Male 114 CHUCK NORRIS TEAM 0:00:14 1:31:35
125 202 THEODOROY EYAGGELOS 1:31:35 M4 25 Male 115 ALFA MEASUREMENTS 0:00:44 1:31:35
126 130 XRISTOS PANAGIOTOPOYLOS 1:31:36 M4 26 Male 116 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:31 1:31:36
127 46 KYRIAKOS GIANNOPOYLOS 1:31:53 M4 27 Male 117   0:00:26 1:31:53
128 55 STRATOS DEMIRIS 1:32:21 M2 38 Male 118 FATBOYS 0:00:32 1:32:21
129 158 DIONYSIS SAKELLAROPOYLOS 1:32:22 M1 19 Male 119 CROSSFIT CHALANDRI 0:00:40 1:32:22
130 193 KASSABETIS GIANNIS 1:32:24 M3 36 Male 120 SALIGARIA 0:00:27 1:32:24
131 858 DHMHTRHS GEORGIOPOYLOS 1:32:26 M2 39 Male 121   0:00:17 1:32:26
132 66 DIMOSTHENIS ELEYTHERIADIS 1:32:27 M2 40 Male 122   0:00:56 1:32:27
133 156 KRITON ROYNTOS 1:32:30 M2 41 Male 123 ALL TERRAI RRUNNERS 0:00:19 1:32:30
134 101 PANAGIOTIS LAGGAS 1:32:30 M2 42 Male 124   0:00:32 1:32:30
135 169 ANTONIS SYNODINOS 1:32:33 M3 37 Male 125 ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ 0:00:25 1:32:33
136 196 PHILLIPE JEAN 1:32:36 M3 38 Male 126   0:00:41 1:32:36
137 178 APOSTOLOS TSOLAKOS 1:32:37 M2 43 Male 127 ALL TERRAIN RUNNERS 0:00:16 1:32:37
138 107 MANOS MAKRYMIXALOS 1:32:39 M2 44 Male 128   0:00:35 1:32:39
139 214 NEKTARIOS BARELAS 1:32:40 M3 39 Male 129 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:47 1:32:40
140 210 TZANIS MPOYGIOYRIS 1:32:40 M3 40 Male 130 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:49 1:32:40
141 72 GIORGOS THEOFILOPOYLOS 1:32:42 M3 41 Male 131   0:00:55 1:32:42
142 229 BIKY MELETOPOYLOY 1:33:13 F2 7 Female 11 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:10 1:33:13
143 247 GIORGOS KANIAS 1:33:16 M3 42 Male 132 WIND RUNNING TEAM 0:00:23 1:33:16
144 100 NIKOLAOS KRITSOTAKIS 1:33:36 M3 43 Male 133   0:00:14 1:33:36
145 428 ANDREAS EYSTATHOPOYLOS 1:33:55 M3 44 Male 134 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΥΓΕΊΑΣ ΕΛΕΥΣΊΝΑΣ 0:00:16 1:33:55
146 86 THEODOROS KAFASIS 1:34:03 M3 45 Male 135   0:00:25 1:34:03
147 117 DIONYSIOS MITROPOYLOS 1:34:29 M2 45 Male 136   0:00:28 1:34:29
148 80 STAMATIS KARASABBAS 1:34:37 M3 46 Male 137 ΟΜΑΔΑ Ο.Δ.Ε.Υ.Ω. ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 0:00:20 1:34:37
149 89 ANDREAS KEFALAS 1:35:18 M2 46 Male 138 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 0:00:38 1:35:18
150 173 EYSTATHIOS TOROYNIDIS 1:35:22 M2 47 Male 139 SANTA RUNNING CLUB 0:00:08 1:35:22
151 5 DHMHTRHS GEORGANOS 1:35:23 M3 47 Male 140   0:00:38 1:35:23
152 73 IOANNIS THROYBALAS 1:35:24 M3 48 Male 141 ΚΣΑΝ 0:00:41 1:35:24
153 104 SPYROS LALLOS 1:35:30 M3 49 Male 142   0:00:22 1:35:30
154 16 MAURO LOVASCIO 1:35:32 M4 28 Male 143   0:00:06 1:35:32
155 222 AIKATERINI KONIDARI 1:36:51 M3 50 Male 144 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:05 1:36:51
156 251 ALEKSIOS SAOYGKOS 1:36:52 M1 20 Male 145   0:00:35 1:36:52
157 207 FLOYDAS XRISTOS 1:37:05 M3 51 Male 146 BYRONS RUNNERS 0:00:23 1:37:05
158 75 ELEYTHERIOS KAZAMIAS 1:37:07 M3 52 Male 147 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:01:01 1:37:07
159 140 MARIA PAPANTONIOY 1:37:12 F1 5 Female 12   0:00:32 1:37:12
160 188 THOMAS XITAS 1:37:12 M2 48 Male 148 POCO LOCO 0:00:15 1:37:12
161 96 STAYROS KOYRTAKIS 1:38:16 M3 53 Male 149   0:00:18 1:38:16
162 238 SPYROS SKAREAS 1:38:52 M3 54 Male 150 PROTYPO RAFINA 0:00:10 1:38:52
163 134 DIONYSIOS PANTAZIS 1:39:08 M2 49 Male 151   0:00:55 1:39:08
164 820 THEODOROS KALAGKIAS 1:39:23 M4 29 Male 152   0:00:33 1:39:23
165 79 ASIMINA KAPLANI 1:39:27 F1 6 Female 13 OUTDOOR TRAINERS 0:00:09 1:39:27
166 82 IOANNIS KARYSTINOS 1:39:28 M3 55 Male 153 ΤΤΤ 0:00:54 1:39:28
167 58 GIORGOS DIMITROKALLIS 1:39:28 M3 56 Male 154   0:00:48 1:39:28
168 22 KONSTANTINOS ALEKSANDROY 1:39:45 M3 57 Male 155   0:00:34 1:39:45
169 41 NIKOLAOS GERARDIS 1:39:59 M1 21 Male 156   0:00:29 1:39:59
170 208 XRISTOS LIAROS 1:40:02 M4 30 Male 157 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:45 1:40:02
171 98 NIKOLAOS KOYTROYLIS 1:40:09 M3 58 Male 158 Snails Team 0:00:16 1:40:09
172 909 PAVLOS LOYKOGEORGAKHS 1:40:13 M3 59 Male 159   0:00:27 1:40:13
173 164 KONSTANTINOS SOLOYKOS 1:40:21 M4 31 Male 160 SPOT FITNESS 0:00:11 1:40:21
174 71 XRISTOS ILIADIS 1:40:22 M3 60 Male 161   0:00:54 1:40:22
175 239 MAXI MPARTSOTA 1:40:47 F2 8 Female 14 PROTYPO RAFINA 0:00:06 1:40:47
176 246 THEODOSIOS TOMPRAS 1:40:56 M3 61 Male 162 WIND RUNNING TEAM 0:00:24 1:40:56
177 219 IOANNIS TSELEPIDIS 1:41:17 M2 50 Male 163 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:42 1:41:17
178 115 DIMITRIS MATAKIAS 1:41:32 M3 62 Male 164   0:00:32 1:41:32
179 205 MPOYZIEKOS BASILIS 1:41:38 M3 63 Male 165 BYRONS RUNNERS 0:00:21 1:41:38
180 187 ANTONIS XATZIAPOSTOLOY 1:41:56 M4 32 Male 166   0:00:49 1:41:56
181 29 SOKRATIS ARGYROPOYLOS 1:42:05 M3 64 Male 167   0:00:36 1:42:05
182 905 ANASTASIA KALOGHROY 1:42:13 F1 7 Female 15   0:00:30 1:42:13
183 185 KONSTANTINOS FRAGKOS 1:42:28 M3 65 Male 168   0:00:49 1:42:28
184 183 FRANGKISKOS FLOROS 1:42:29 M3 66 Male 169 WINDSURFING 0:00:48 1:42:29
185 17 ANKE RAWE 1:42:33 F2 9 Female 16   0:00:34 1:42:33
186 31 ANDREAS ARXONTIDIS 1:42:34 M3 67 Male 170 PROTON RUNNING TEAM 0:00:20 1:42:34
187 198 LYMOYRIS DIONYSIS 1:42:36 M1 22 Male 171 RUN RUN RUN JUMP 0:00:25 1:42:36
188 177 XRYSA TSIARA 1:42:43 F2 10 Female 17 ΤΤΤ 0:00:54 1:42:43
189 87 TZENI KEKATOY 1:43:02 F2 11 Female 18   0:00:54 1:43:02
190 27 DANAI ARBANITI 1:43:27 F1 8 Female 19   0:00:33 1:43:27
191 197 MEMOS ARION 1:43:52 M2 51 Male 172 RUN RUN RUN JUMP 0:00:30 1:43:52
192 200 XARBALIAS ALEKSIS 1:43:53 M2 52 Male 173 RUN RUN RUN JUMP 0:00:31 1:43:53
193 144 DANIIL PASTELAS 1:44:53 M3 68 Male 174 ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΤΡΕΧΩ 0:00:21 1:44:53
194 65 AGGELOS DROYMPOYKIS 1:45:03 M3 69 Male 175 ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ 0:00:23 1:45:03
195 121 DIMITRIS MPAKOLIAS 1:45:11 M2 53 Male 176   0:00:40 1:45:11
196 74 PAYLOS ISARIS 1:45:11 M1 23 Male 177   0:00:38 1:45:11
197 216 ARISTOTELIS MATTHAIOY 1:45:14 M4 33 Male 178 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:43 1:45:14
198 217 MAKIS NOYSIS 1:45:14 M3 70 Male 179 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:41 1:45:14
199 215 MARC 1:45:15 M3 71 Male 180   0:00:44 1:45:15
200 32 IOANNIS ASIMAKOPOYLOS 1:45:21 M3 72 Male 181   0:00:37 1:45:21
201 225 ELENI KONTZIALI 1:46:24 F2 12 Female 20 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:27 1:46:24
202 36 MANOS BERNIKOS 1:46:27 M3 73 Male 182   0:00:55 1:46:27
203 108 DESPOINA MANDILARA 1:46:31 F1 9 Female 21   0:00:37 1:46:31
204 877 BASILIS MOYZAKIS 1:46:33 M2 54 Male 183 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:16 1:46:33
205 179 IOANNIS FANOS 1:46:36 M4 34 Male 184     1:46:36
206 37 PANAGIOTIS BLAMAKIS 1:46:51 M2 55 Male 185   0:00:55 1:46:51
207 114 MARIOS MASTROKALOS 1:47:15 M2 56 Male 186   0:00:20 1:47:15
208 255 GIORGOS DOYBIS 1:47:54 M3 74 Male 187 Cyclopolis 0:00:49 1:47:54
209 25 FRAGKOYLIS ANDREADIS 1:47:55 M4 35 Male 188 ΕΥΚΛΗΣ 0:00:46 1:47:55
210 133 DANAI PANTAZI 1:48:07 F1 10 Female 22   0:00:44 1:48:07
211 199 KOSTAS GIORGOS 1:48:25 M2 57 Male 189 RUN RUN RUN JUMP 0:00:31 1:48:25
212 256 KONSTANTINOS KORYLLOS 1:48:31 M3 75 Male 190 Cyclopolis 0:00:47 1:48:31
213 77 DIONYSIS KALAMAKIS 1:48:55 M2 58 Male 191 EXTREMEPRO TEAM 0:00:25 1:48:55
214 19 ELENI ATHANASIOY 1:49:36 F2 13 Female 23 ΣΔΥΑ 0:00:23 1:49:36
215 39 MILTOS LAMPROS GAKIS 1:49:46 M4 36 Male 192 SOLO 0:00:26 1:49:46
216 111 GIANNIS MARAGKOYDAKIS 1:50:11 M3 76 Male 193 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:21 1:50:11
217 161 PENY SASOPOYLOY 1:50:27 F1 11 Female 24   0:00:35 1:50:27
218 157 Spyros Sakellarioy 1:50:32 M2 59 Male 194   0:00:36 1:50:32
219 192 BOYTRIARIDIS XRISTODOYLOS 1:50:34 M3 77 Male 195 SALIGARIA 0:00:28 1:50:34
220 40 PANAGIOTIS GATOS 1:51:05 M3 78 Male 196 MAIS RUNNER 0:00:49 1:51:05
221 99 XRISTOS KOYFIDIS 1:51:06 M1 24 Male 197 FITNESS SPOT 0:00:12 1:51:06
222 110 THOMAS MANTZIARLIS 1:51:10 M4 37 Male 198   0:00:55 1:51:10
223 118 GIORGOS MIXALITSIS 1:51:20 M4 38 Male 199   0:00:58 1:51:20
224 201 XATZIFOTIS NIKOLAS 1:51:25 M2 60 Male 200 ALFA MEASUREMENTS 0:00:48 1:51:25
225 194 STAGIANNOS DIMITRIS 1:51:30 M2 61 Male 201 SALIGARIA 0:00:59 1:51:30
226 220 GIORGOS NEOXORITIS 1:51:39 M3 79 Male 202 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:59 1:51:39
227 62 ATHANASIOS DRAKOPOYLOS 1:51:47 M2 62 Male 203 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 0:00:38 1:51:47
228 139 XRYSAYG? PAPPA 1:51:54 F1 12 Female 25 SKY WOMEN - ΠΟΑ 0:00:19 1:51:54
229 174 SPYRIDONIA TRIXIA 1:53:32 F2 14 Female 26   0:00:24 1:53:32
230 901 ROXANE BAULUCK 1:53:47 F1 13 Female 27 CHOZEN MOUN TAIN TEAM 0:00:34 1:53:47
231 76 OLGA KAKANI 1:53:54 F2 15 Female 28   0:00:31 1:53:54
232 902 BASILHS NIKOLAOY 1:53:56 M4 39 Male 204   0:01:04 1:53:56
233 18 GEORGIOS ADAM 1:55:19 M3 80 Male 205   0:01:04 1:55:19
234 63 PANAGIOTIS DRAKOS 1:55:20 M3 81 Male 206   0:01:00 1:55:20
235 105 KYRIAKI LYMPERI 1:55:50 F2 16 Female 29 OUTDOOR TRAINERS 0:00:28 1:55:50
236 186 XRISTIAN XARALAMPIDIS 1:57:02 M2 63 Male 207 ΚΣΑΝ 0:00:45 1:57:02
237 131 KOSTANTINOS PANAGOS 1:57:09 M4 40 Male 208 ΑΝΕΚΣΑΡΤΙΤΟΣ 0:00:54 1:57:09
238 182 THOMAS FILIPPOY 1:57:13 M3 82 Male 209   0:00:55 1:57:13
239 896 MARIA AGGELEKAKI 1:57:22 F2 17 Female 30   0:00:05 1:57:22
240 122 KONSTANTINA MPATZAKA 1:57:49 F2 18 Female 31 EXTREMEPRO TEAM 0:00:21 1:57:49
241 168 SASA SYLLAIDOPOYLOY 2:01:38 F2 19 Female 32   0:00:03 2:01:38
242 191 PANAGIOTIS XRYSOYLIS 2:02:09 M3 83 Male 210   0:00:29 2:02:09
243 123 AGGELIKI MPEGKA 2:02:50 F2 20 Female 33   0:00:31 2:02:50
244 231 ELENI PAPPA 2:06:23 F1 14 Female 34 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:39 2:06:23
245 26 MARIA APOSTOLIDOY 2:07:59 F2 21 Female 35 SKYWOMEN RUNNING TEAM 0:00:43 2:07:59
246 93 MARIA KOSMIDI 2:08:01 F2 22 Female 36 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 0:00:54 2:08:01
247 126 PANAGIOTIS NTASIOS 2:10:29 M3 84 Male 211   0:00:55 2:10:29
248 165 PETROYLA SOFOYLI 2:11:01 F1 15 Female 37 PILABOX 0:00:41 2:11:01
249 176 DIMITRIOS TSALABOYTAS 2:15:27 M1 25 Male 212 GLADIATORS 0:00:40 2:15:27
250 175 MARIA TSALABOYTA 2:15:30 F1 16 Female 38 GLADIATORS 0:00:40 2:15:30
251 34 ALEKSANDROS BAKIRTZIS 2:19:06 M3 85 Male 213   0:00:40 2:19:06
252 51 NIKOLAOS GKALLITSIS 2:29:17 M2 64 Male 214   0:00:35 2:29:17
253 125 THEODOROS MPROYBAS 2:29:18 M3 86 Male 215 GLADIATORS 0:00:40 2:29:18
254 159 ANASTASIA SANIDA 2:29:20 F1 17 Female 39   0:00:36 2:29:20
106 MILTOS LYMPITSOYNIS DNF M3   Male   BALIOTIS NATURE TRAIL 0:00:19 0:37:43  
218 KATERINA KALYBA DNF F1   Female   ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:01:01 1:16:53  

 

6 Χιλιόμετρα

pos race no name time category cat pos gender gen pos club start finish
1 842 ANDREAS NINIS 0:31:56 All Ages 1 Male 1 Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 0:00:02 0:31:56
2 810 GEORGIOS BRETTOS 0:32:40 All Ages 2 Male 2 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:02 0:32:40
3 894 BASILHS MAKANTANHS 0:33:43 All Ages 3 Male 3 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:02 0:33:43
4 885 MANETAS ANDREAS 0:35:21 All Ages 4 Male 4 Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 0:00:00 0:35:21
5 887 LEFATZIS GIORGOS 0:36:40 All Ages 5 Male 5 Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 0:00:03 0:36:40
6 819 BYRON KAKLOPOYLOS 0:38:31 All Ages 6 Male 6 DELITAS   0:38:31
7 854 DESPOINA TSOYKNAKI 0:38:39 All Ages 1 Female 1 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 0:00:02 0:38:39
8 886 MANETAS MARKOS 0:39:02 All Ages 7 Male 7 Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 0:00:08 0:39:02
9 850 BASILIS SYMEONIDIS 0:39:09 All Ages 8 Male 8   0:00:11 0:39:09
10 878 STEFANOS PARIGORIS 0:39:37 All Ages 9 Male 9 PROTYPO RAFINA 0:00:11 0:39:37
11 802 MONICA COMNINOS 0:39:39 All Ages 2 Female 2   0:00:02 0:39:39
12 879 KATERINA FILIPPIDOY 0:39:53 All Ages 3 Female 3 PROTYPO RAFINA 0:00:13 0:39:53
13 817 ELENA KABALIERATOY 0:40:13 All Ages 4 Female 4   0:00:20 0:40:13
14 881 LYMPEROPOYLOS DIMITRIS 0:41:00 All Ages 10 Male 10 Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 0:00:06 0:41:00
15 851 ELEYTHERIOS TSATSOS 0:41:19 All Ages 11 Male 11   0:00:02 0:41:19
16 882 LYMPEROPOYLOS GIORGOS 0:42:29 All Ages 12 Male 12 Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 0:00:09 0:42:29
17 841 PARIS MPOYLES 0:43:51 All Ages 13 Male 13 TRAVEL RUNNERS 0:00:30 0:43:51
18 804 PANAGIOTIS AGGELOPOYLOS 0:44:30 All Ages 14 Male 14   0:00:10 0:44:30
19 906 XARIS MPITOYNHS 0:44:31 All Ages 15 Male 15   0:00:11 0:44:31
20 821 ANAKSAGORAS KAMARGIOTIS 0:44:36 All Ages 16 Male 16 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:16 0:44:36
21 893 EYAGGELIA FRAGGEDAKH 0:45:24 All Ages 5 Female 5   0:00:08 0:45:24
22 803 MARIELLE PTEROUDIS 0:45:41 All Ages 6 Female 6   0:00:10 0:45:41
23 889 ADAMANTIA MOYZAKITI 0:46:10 All Ages 7 Female 7 Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 0:00:09 0:46:10
24 833 PAYLOS KOSTAKOS 0:46:45 All Ages 17 Male 17   0:00:07 0:46:45
25 811 SARANTIS GENITSARELIS 0:47:03 All Ages 18 Male 18   0:00:19 0:47:03
26 888 ALIMPANTIS PAYLOS 0:47:24 All Ages 19 Male 19 Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 0:00:01 0:47:24
27 832 FILIPPOS KOSTAKOS 0:47:27 All Ages 20 Male 20   0:00:18 0:47:27
28 815 Xristos ZAXOS 0:47:55 All Ages 21 Male 21 SRT 0:00:30 0:47:55
29 870 XRISTOS PALIKARAS 0:49:05 All Ages 22 Male 22 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:28 0:49:05
30 824 NTORA KATSIARI 0:51:06 All Ages 8 Female 8   0:00:20 0:51:06
31 891 ILIAS KAROKIS 0:51:57 All Ages 23 Male 23 UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ   0:51:57
32 880 BASILIS ORTAKIS 0:52:03 All Ages 24 Male 24 PROTYPO RAFINA 0:00:45 0:52:03
33 843 FATXIE OYES 0:52:29 All Ages 9 Female 9   0:00:47 0:52:29
34 834 ANDREAS LIGNOS 0:52:58 All Ages 25 Male 25   0:01:00 0:52:58
35 848 NIKOLETA SORDAKI 0:53:08 All Ages 10 Female 10 TRAVEL RUNNERS 0:00:32 0:53:08
36 838 IOANNIS MIXALOPOYLOS 0:53:17 All Ages 26 Male 26   0:00:39 0:53:17
37 818 IOANNIS KAKAMPALIDIS 0:53:27 All Ages 27 Male 27 PROTON RUNNING TEAM 0:00:22 0:53:27
38 862 KALLILA PEPI 0:53:36 All Ages 11 Female 11 RUN RUN RUN JUMP 0:00:33 0:53:36
39 823 ROYLA KATSATOYRI 0:53:44 All Ages 12 Female 12 SPRINT TEAM 0:00:37 0:53:44
40 822 PRODROMOS KARATHANOS 0:54:02 All Ages 28 Male 28   0:00:13 0:54:02
41 826 EYGENIA KONTAKSI 0:54:09 All Ages 13 Female 13   0:00:53 0:54:09
42 827 BASILIKI KOYBELETSA 0:54:23 All Ages 14 Female 14   0:00:19 0:54:23
43 890 ANASTASIA MITROPOYLOY 0:54:25 All Ages 15 Female 15   0:00:51 0:54:25
44 825 NIKOS KITRINAKIS 0:54:27 All Ages 29 Male 29   0:00:49 0:54:27
45 835 MANOS LIGNOS 0:54:46 All Ages 30 Male 30   0:01:00 0:54:46
46 844 IASON PAPAZAXOS 0:54:48 All Ages 31 Male 31 MYATHLETE 0:00:26 0:54:48
47 830 ANDREAS KOYTSOGIANNIS 0:55:58 All Ages 32 Male 32   0:00:48 0:55:58
48 120 AGGELIKH KITSARA 0:56:08 All Ages 16 Female 16 ΧΕΛΟΝΟΔΡΟΜΟΙ 0:00:46 0:56:08
49 869 ANASTASIA PALIGEORGOY 0:56:58 All Ages 17 Female 17 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:59 0:56:58
50 892 KLEIO SBERKOYLI 0:57:15 All Ages 18 Female 18 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ 0:00:45 0:57:15
51 867 KOYLOSOYSA SOTIRIA 0:57:15 All Ages 19 Female 19 ALFA MEASUREMENTS 0:00:47 0:57:15
52 840 BERONIKA MPINZAROY 0:57:36 All Ages 20 Female 20 Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ 0:00:52 0:57:36
53 875 FOTIS XOYNTALAS 0:58:14 All Ages 33 Male 33 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:01:04 0:58:14
54 829 MAGDA KOYNENI 0:58:44 All Ages 21 Female 21   0:00:24 0:58:44
55 801 ALEXIS COMNINOS 0:59:07 All Ages 34 Male 34   0:00:30 0:59:07
56 853 BASILIS TSOGKARAKIS 1:00:18 All Ages 35 Male 35   0:00:13 1:00:18
57 852 PANAGIOTIS TSOGKARAKIS 1:00:21 All Ages 36 Male 36   0:00:14 1:00:21
58 907 IOANNA PAPAIOANNOY 1:00:44 All Ages 37 Male 37   0:00:54 1:00:44
59 859 MANOLIS XRISTODOYLOY 1:01:29 All Ages 38 Male 38 transition sports 0:00:22 1:01:29
60 873 IOSIF SYLLIGNAKIS 1:01:42 All Ages 39 Male 39 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:57 1:01:42
61 872 XRISTOS KEXAGIOGLOY 1:01:44 All Ages 40 Male 40 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:59 1:01:44
62 897 NIKOS AYLONITHS 1:04:26 All Ages 41 Male 41   0:00:46 1:04:26
63 864 THEODOROY IASON 1:05:55 All Ages 42 Male 42 ALFA MEASUREMENTS 0:00:55 1:05:55
64 865 THEODOROY MYRTO 1:05:55 All Ages 22 Female 22 ALFA MEASUREMENTS 0:00:54 1:05:55
65 861 ELENH SOTHROPOYLOY 1:07:00 All Ages 23 Female 23   0:00:49 1:07:00
66 805 ZENIA ADAM 1:08:13 All Ages 24 Female 24   0:01:00 1:08:13
67 806 MARIANNA ADAM 1:08:14 All Ages 25 Female 25   0:01:01 1:08:14
68 814 NIKOS ZAPPAS 1:08:19 All Ages 43 Male 43   0:01:00 1:08:19
69 847 MARINA SKORDI 1:08:38 All Ages 26 Female 26 2Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 0:00:39 1:08:38
70 876 MIXALIS NIKITAS 1:08:53 All Ages 44 Male 44 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:01:04 1:08:53
71 849 LINA STATHOPOYLOY 1:09:09 All Ages 27 Female 27   0:00:47 1:09:09
72 836 FOTODOTIS MALAMAS 1:10:55 All Ages 45 Male 45   0:00:53 1:10:55
73 860 FILIPPOS FRAGKOS 1:11:11 All Ages 46 Male 46   0:00:47 1:11:11
74 857 GEORGIOS XRISTODOYLOY 1:11:27 All Ages 47 Male 47 CAMEROUN LIONS 0:00:41 1:11:27
75 871 XRONIS PAYLIDIS 1:12:39 All Ages 48 Male 48 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:01:01 1:12:39
76 874 MANOS SYLLIGNAKIS 1:12:39 All Ages 49 Male 49 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:01:00 1:12:39
77 866 TSIPOYRI ALEKSIA 1:13:10 All Ages 28 Female 28 ALFA MEASUREMENTS 0:00:55 1:13:10
78 856 THEANO FOTOPOYLOY 1:15:03 All Ages 29 Female 29   0:00:46 1:15:03
79 809 ALEKSANDROS BLITIDIS 1:43:49 All Ages 50 Male 50   0:00:15 1:43:49

 

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Κυριακή, 04 Μάρτιος 2018
  • Περιοχή: Αττική
  • Τύπος: Trail
  • Αποστάσεις: 5km, 10km

 

Αποτελέσματα

Περισσότερα

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι

Αποτελέσματα

Instagram Feed