SALOMON MOUNTAIN CUP ΠΑΡΝΗΘΑ - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα SALOMON MOUNTAIN CUP ΠΑΡΝΗΘΑ.

 

11 Χιλιόμετρα

Pos Race No Name ΕΠΙΘΕΤΟ/ ΟΝΟΜΑ Time Category Car Pos Gender Gen Pos Club Start Finish
1 1 DIMITRIS THEODORAKAKOS ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:46:30 M3 1 Male 1 SALOMON HELLAS 0:00:02 0:46:30
2 2 ALEKSANDROS KAMPOYROPOYLOS ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:48:00 M3 2 Male 2 LA SPORTIVA TEAM GREECE 0:00:02 0:48:00
3 8 STAMATIS XATZISTAYROY ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 0:48:02 M1 1 Male 3 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:02 0:48:02
4 3 XRISTOS MAYRIKIOS ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:50:47 M3 3 Male 4 HOKA ONE ONE 0:00:03 0:50:47
5 336 XRISTOS AGNOYSIOTIS ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:51:07 M3 4 Male 5 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:03 0:51:07
6 313 SPYROS SIAMPANIS ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:51:38 M2 1 Male 6 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:02 0:51:38
7 4 STAYROS STEFANIS ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:51:41 M3 5 Male 7 LA SPORTIVA TEAM GREECE 0:00:02 0:51:41
8 6 NIKOS PONIREAS ΠΟΝΗΡΕΑΣ ΝΙΚΟΣ 0:52:18 M1 2 Male 8 LA SPORTIVA TEAM GREECE 0:00:02 0:52:18
9 5 ILIAS SAGKRIOTIS ΣΑΓΚΡΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:52:31 M2 2 Male 9 LA SPORTIVA TEAM GREECE 0:00:02 0:52:31
10 346 PANAGIOTIS MOSXONAS ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:52:41 M2 3 Male 10 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:06 0:52:41
11 9 GIANNIS ABOYRIS ΑΒΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:53:17 M3 6 Male 11 PULSE 100 0:00:04 0:53:17
12 10 GLYKERIA TZIATZIA ΤΖΙΑΤΖΙΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 0:53:21 F1 1 Female 1 SALOMON HELLAS 0:00:02 0:53:21
13 7 ILIAS KARALIS ΚΑΡΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:53:29 M1 3 Male 12 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:03 0:53:29
14 372 GERASIMOS MITROPOYLOS ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΗΜΟΣ 0:54:34 M2 4 Male 13 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:04 0:54:34
15 148 ATHANASIOS LIOPYRIS ΛΙΟΠΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:55:16 M3 7 Male 14 MARATHON CLUB - DYNAFIT GREECE 0:00:03 0:55:16
16 232 SPYROS SAKELLARIOY ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 0:55:57 M2 5 Male 15   0:15:11 0:55:57
17 12 EYGENIOS ZAKYNTHINOS ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 0:56:01 M3 8 Male 16 LOS ÁNGELES MUERTOS 0:00:05 0:56:01
18 11 GIORGOS PATTES ΠΑΤΤΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:56:08 M2 6 Male 17 MARATHON CLUB-DYNAFIT GRÈECE 0:00:02 0:56:08
19 325 MILTIADIS MPABAS ΜΠΑΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 0:56:43 M1 4 Male 18 PROTYPO RAFINA 0:00:04 0:56:43
20 223 XRISTOS PORTOKALIS ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:56:45 M2 7 Male 19 ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ 0:00:03 0:56:45
21 229 DIMITRIOS RONTOPOYLOS ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:57:38 M4 1 Male 20   0:00:04 0:57:38
22 46 ALEKSANDROS ARGYRIS ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:57:58 M3 9 Male 21   0:00:04 0:57:58
23 55 FANIS BLASTOS ΒΛΑΣΤΟΣ ΦΑΝΗΣ 0:58:34 M2 8 Male 22   0:00:04 0:58:34
24 20 PETER CAMPBELL CAMPBELL PETER 0:58:56 M3 10 Male 23   0:00:04 0:58:56
25 306 BASILIS EKSARXOS ΕΞΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:59:18 M4 2 Male 24 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:03 0:59:18
26 308 ANNA MARGARITI ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΝΝΑ 1:00:07 F1 2 Female 2 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:04 1:00:07
27 52 XARIS BARELAS ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΑΡΗΣ 1:00:52 M4 3 Male 25   0:00:06 1:00:52
28 321 XANOYMIS GIORGOS ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΝΟΥΜΗΣ 1:00:59 M3 11 Male 26 PROTYPO RAFINA 0:00:03 1:00:59
29 383 STERGIOS KOYSKOYRIDAS ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1:01:07 M3 12 Male 27 CROSSFIT VOLOS 0:00:06 1:01:07
30 220 MAKIS PETOYSIS ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΜΑΚΗΣ 1:01:10 M2 9 Male 28 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:08 1:01:10
31 213 NIKOLAOS PARADEISOPOYLOS ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:01:24 M2 10 Male 29 DELITAS 743:47:20 1:01:24
32 238 RITSARNT SATTON ΣΑΤΤΟΝ ΡΙΤΣΑΡΝΤ 1:01:26 M3 13 Male 30   0:00:05 1:01:26
33 145 GIORGOS LAIOS ΛΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:02:08 M3 14 Male 31 ΘΥΡΙΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 0:00:03 1:02:08
34 433 MICHAIL KARAMPASIS ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1:03:09 M2 11 Male 32   0:00:10 1:03:09
35 261 TASOS TSAKALOS ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΤΑΣΟΣ 1:03:14 M3 15 Male 33   0:00:02 1:03:14
36 425 PANAGIOTIS MANETAS ΜΑΝΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:03:37 All Ages 1 Male 34 Ο,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 0:00:03 1:03:37
37 349 NIKOS PAGOYNAS ΠΑΓΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΣ 1:03:39 M3 16 Male 35 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:03 1:03:39
38 209 EYAGGELOS PAPAPANOS ΠΑΠΑΠΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:03:43 M3 17 Male 36   0:00:06 1:03:43
39 377 IOANNIS PANTAZIS ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:03:52 M3 18 Male 37 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:08 1:03:52
40 327 DIMITRIS OIKONOMOY ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:04:00 M1 5 Male 38 PROTYPO RAFINA 0:00:03 1:04:00
41 307 ANTONIOS KASIMATIS ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1:04:05 M3 19 Male 39 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:05 1:04:05
42 58 ANDREAS EKTOR BOYLGARIS ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΚΤΩΡ 1:04:05 M1 6 Male 40   0:00:21 1:04:05
43 356 STELLA ALEKSANDRIDOY ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1:04:14 F1 3 Female 3 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:21 1:04:14
44 125 GIORGOS KOLLIAS ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:04:15 M2 12 Male 41   0:00:19 1:04:15
45 77 GEORGIOS DAFNIS ΔΑΦΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:04:29 M1 7 Male 42   0:00:11 1:04:29
46 150 MILTOS LYMPITSOYNIS ΛΥΜΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΜΙΛΤΟΣ 1:04:36 M3 20 Male 43 BALIOTIS NATURE TRAIL 0:00:03 1:04:36
47 128 NIKOS KONTOGIANNIS ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:04:48 M4 4 Male 44   0:00:05 1:04:48
48 121 SPYRIDON KERKOYLAS ΚΕΡΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1:04:53 M3 21 Male 45 MARATHON CLUB - DYNAFIT 0:00:20 1:04:53
49 301 GIANNIS FRAGKIADAKIS ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:04:55 M2 13 Male 46 BYRONS RUNNERS 0:00:14 1:04:55
50 76 GEORGIOS DAMASIOTIS ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:05:17 M3 22 Male 47   0:00:21 1:05:17
51 309 XRISTOS PARTHENIDIS ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:05:19 M3 23 Male 48 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:04 1:05:19
52 214 IOANNIS PASXALIAS ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:05:27 M4 5 Male 49   743:56:29 1:05:27
53 236 ATHANASIOS SARRIS ΣΑΡΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:05:34 M1 8 Male 50 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:00:09 1:05:34
54 123 KONSTANTINOS KILIMIRIS ΚΙΛΙΜΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:05:35 M4 6 Male 51 ALL TERRAIN RUNNERS 0:00:09 1:05:35
55 64 ATHANASIOS GEORGALIS ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:05:38 M2 14 Male 52   0:00:08 1:05:38
56 221 NIKITAS PLAKOYTSIS ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1:05:38 M3 24 Male 53 ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ 0:00:17 1:05:38
57 28 IGNACIO NAVARRO NAVARRO IGNACIO 1:05:38 M2 15 Male 54   0:00:14 1:05:38
58 294 MIXALIS XALIKIAS ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:05:44 M3 25 Male 55 ACTION TEAM 0:00:05 1:05:44
59 185 ALEKSIS MPRILAKIS ΜΠΡΙΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 1:05:53 M2 16 Male 56 MARATHON CLUB - DYNAFIT GREECE 0:00:09 1:05:53
60 139 MANTHOS KOSTAKOS ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΜΑΝΘΟΣ 1:05:56 M2 17 Male 57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:09 1:05:56
61 105 IOSIF KAMPANAKIS ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 1:05:58 M4 7 Male 58   0:00:08 1:05:58
62 126 NASOS KOLOBAKOS ΚΟΛΟΒΑΚΟΣ ΝΑΣΟΣ 1:05:59 M2 18 Male 59 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΛΥΥΦΑΔΑΣ 0:00:13 1:05:59
63 702 DHMHTRHS ALEXOPOYLOS ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:06:20 M2 19 Male 60   0:00:27 1:06:20
64 137 ARMANDOS KYRIAKIS ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΑΡΜΑΝΔΟΣ 1:06:25 M1 9 Male 61   0:00:15 1:06:25
65 218 EYAGGELOS PERDIKAS ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:06:27 M2 20 Male 62   0:00:18 1:06:27
66 127 ATHANASIOS KONTOGIANNIS ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:06:35 M4 8 Male 63   0:00:12 1:06:35
67 440 NIKOS KOTSOY ΚΟΤΣΟΥ ΝΙΚΟΣ 1:06:50 M2 21 Male 64   0:00:12 1:06:50
68 162 MIXALIS MATSOYKAS ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:06:51 M3 26 Male 65   0:00:05 1:06:51
69 66 ERNESTO GEORGOYLIS ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΕΡΝΕΣΤΟ 1:06:52 M3 27 Male 66   0:00:04 1:06:52
70 259 XRISTOS TRAPEZIOTIS ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 1:06:53 M2 22 Male 67 ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ RS 0:00:36 1:06:53
71 222 PANAGIOTIS POLYMENAKOS ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:06:57 M2 23 Male 68   0:00:25 1:06:57
72 56 ALEKSANDROS BLAXOS ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:07:04 M4 9 Male 69   0:00:09 1:07:04
73 158 ANASTASIA MARKATOY ΜΑΡΚΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1:07:22 F1 4 Female 4 athletics-guidance.gr 743:53:31 1:07:22
74 290 MATTHAIOS MANSOLAS ΜΑΝΣΟΛΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 1:07:23 M4 10 Male 70 ACTION TEAM 0:00:09 1:07:23
75 85 ANASTASIOS DRAGATIS ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:07:33 M2 24 Male 71   0:00:41 1:07:33
76 186 GERASIMOS NIKOLAIDIS ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1:07:42 M2 25 Male 72 SAIL MARINE 0:00:08 1:07:42
77 378 GEORGIOS SIAKSAMPANIS ΣΙΑΞΑΜΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:07:48 M3 28 Male 73 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:08 1:07:48
78 363 KONSTANTINOS KARTSAKAS ΚΑΡΤΣΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:07:48 M4 11 Male 74 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:07 1:07:48
79 153 XARIS MANOYSIS ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ 1:08:25 M2 26 Male 75 BALIOTIS NATURE TRAIL 0:00:17 1:08:25
80 69 POLYXRONIS GIANNOPOYLOS ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 1:08:35 M2 27 Male 76   0:00:05 1:08:35
81 338 ZISIS BLAXOS ΒΛΑΧΟΣ ΖΗΣΗΣ 1:08:48 M4 12 Male 77 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:13 1:08:48
82 200 NIKOLAOS PAPAGEORGIOY ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:09:06 M3 29 Male 78 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:05 1:09:06
83 201 ANDREAS PAPADOPOYLOS ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:09:25 M2 28 Male 79   0:00:23 1:09:25
84 282 PARIS XANTZIARAS ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΠΑΡΗΣ 1:09:38 M2 29 Male 80 SANTA RUNNING TEAM 0:00:08 1:09:38
85 328 STEFANOS PARIGORIS ΠΑΡΗΓΟΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1:09:53 M2 30 Male 81 PROTYPO RAFINA 0:00:09 1:09:53
86 163 ALEKSANDROS MAYRIDIS ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:09:57 M3 30 Male 82 ΦΟΙΒΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 0:00:15 1:09:57
87 251 ANTONIS SYNODINOS ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:09:58 M3 31 Male 83 ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ 0:00:06 1:09:58
88 74 SOKRATI GKYLLIS ΓΚΥΛΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗ 1:10:00 M4 13 Male 84   0:00:06 1:10:00
89 75 APOSTOLOS DALAGIORGOS ΔΑΛΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1:10:10 M3 32 Male 85   0:00:35 1:10:10
90 264 AXILLEAS TSAMIS ΤΣΑΜΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1:10:14 M3 33 Male 86 MYATHLETE 0:00:14 1:10:14
91 337 GIORGOS LYRAS ΛΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:10:15 M4 14 Male 87   0:00:04 1:10:15
92 103 MARIOS THEMISTOKLEOYS ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ ΜΑΡΙΟΣ 1:10:15 M3 34 Male 88   0:00:08 1:10:15
93 181 XARIS MPITOYNIS ΜΠΙΤΟΥΝΗΣ ΧΑΡΗΣ 1:10:25 M3 35 Male 89   0:00:10 1:10:25
94 316 NIKOS TANTALOS ΤΑΝΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1:10:30 M4 15 Male 90   0:00:05 1:10:30
95 119 ARGYRIS KEKELOS ΚΕΚΕΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1:10:32 M2 31 Male 91   0:00:18 1:10:32
96 347 EYTYXIA MOYZAKI ΜΟΥΖΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 1:10:34 F2 1 Female 5 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:35 1:10:34
97 360 XRYSOSTOMOS GRAMMENOS ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 1:10:34 M4 16 Male 92 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:03 1:10:34
98 273 ATHANASIOS TSOTSOS ΤΣΩΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:10:39 M4 17 Male 93 AEGEAN RUNNING TEAM 0:00:11 1:10:39
99 296 BASILIS BOYRLOYMIS ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:10:49 M3 36 Male 94 BYRONS RUNNERS 0:00:16 1:10:49
100 117 PANAGIOTA KATSORXI ΚΑΤΣΩΡΧΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1:10:54 F2 2 Female 6   0:00:11 1:10:54
101 130 PETROS KOYMENTAKOS ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:10:59 M4 18 Male 95 Snails Team 0:00:14 1:10:59
102 368 SOTIRIS KOYSIS ΚΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1:11:12 All Ages 2 Male 96 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:23 1:11:12
103 169 EYAGGELOS MITROGIANNIS ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:11:16 M2 32 Male 97   0:00:23 1:11:16
104 108 BASILIS KAPETSONIS ΚΑΠΕΤΣΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:11:20 M3 37 Male 98   0:00:16 1:11:20
105 442 WILLIAM FULLERTON FULLERTON WILLIAM 1:11:21 M4 19 Male 99   0:00:07 1:11:21
106 285 KONSTANTINOS XAXOPOYLOS ΧΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 1:11:23 M1 10 Male 100   0:00:39 1:11:23
107 59 KONSTANTINOS BOYRLOS ΒΟΥΡΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:11:23 M2 33 Male 101   0:00:40 1:11:23
108 250 BASILIS SYMEONIDIS ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:11:25 M3 38 Male 102   0:00:10 1:11:25
109 92 ELENI EKSARXOY ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ 1:11:30 F2 3 Female 7 ADIDAS 0:00:04 1:11:30
110 417 NTENIS XRISTODOYLATOS ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ ΝΤΕΝΗΣ 1:11:36 M4 20 Male 103 Sports Massage 0:00:14 1:11:36
111 348 ALINA LEFA ΛΕΦΑ ΑΛΙΝΑ 1:11:40 F1 5 Female 8   0:00:12 1:11:40
112 70 EMMANOYIL GIANNOYKAS ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1:11:42 M4 21 Male 104 RED STAR TRIATHLON CLUB 0:00:38 1:11:42
113 68 IOANNIS GIANNAKOPOYLOS ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:11:49 M4 22 Male 105   0:00:06 1:11:49
114 116 FILIPPOS KATSIKAS ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1:11:50 M3 39 Male 106   0:00:28 1:11:50
115 350 PANAGIOTIS PAPANIKOLAOY ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:11:54 M4 23 Male 107 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:04 1:11:54
116 199 GARYFALIA PAPAGEORGIOY ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ 1:11:55 F2 4 Female 9   0:00:05 1:11:55
117 379 NIKOLAOS SOYRTZIS ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:11:59 M4 24 Male 108 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:04 1:11:59
118 361 DIMITRIOS ZONARAS ΖΩΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:11:59 M4 25 Male 109 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:18 1:11:59
119 323 XRYSANTHI LATHIRA ΛΑΘΗΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1:12:03 F2 5 Female 10 PROTYPO RAFINA 0:00:07 1:12:03
120 45 NIKOS ARBANITIS ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:12:05 M3 40 Male 110 NTAMARODROMEIS 0:00:42 1:12:05
121 441 IRA GKIOKA ΓΚΙΟΚΑ ΗΡΑ 1:12:06 F1 6 Female 11   0:00:09 1:12:06
122 734 SPYROS KOTSAMPASIS ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:12:14 M4 26 Male 111   0:00:09 1:12:14
123 91 DIMOSTHENIS ELEYTHERIADIS ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1:12:20 M2 34 Male 112   0:00:11 1:12:20
124 246 THANASIS SOYLTANIAS ΣΟΥΛΤΑΝΙΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1:12:21 M2 35 Male 113 MYATHLETE 0:00:21 1:12:21
125 166 XRISTOS MENTENIS ΜΕΝΤΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:12:23 M3 41 Male 114   0:00:14 1:12:23
126 418 NONTAS SOYTIS ΣΟΥΤΗΣ ΝΩΝΤΑΣ 1:12:24 M2 36 Male 115   0:00:41 1:12:24
127 225 GIORGOS POTAMIAS ΠΟΤΑΜΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:12:25 M2 37 Male 116   0:00:31 1:12:25
128 94 ANDREAS EYSTATHOPOYLOS ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:12:25 M3 42 Male 117 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:11 1:12:25
129 31 GIANNIS VASILONIKOLOS VASILONIKOLOS GIANNIS 1:12:27 M2 38 Male 118 GORGO RUNNERS 0:00:39 1:12:27
130 83 ELEYTHERIOS DIKAIOS ΔΙΚΑΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1:12:28 M1 11 Male 119   0:00:33 1:12:28
131 51 FOTIS BARELAS ΒΑΡΕΛΑΣ ΦΩΤΗΣ 1:12:35 M3 43 Male 120 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:00:10 1:12:35
132 217 SPYROS PATSOYRAS ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:13:03 M3 44 Male 121 PROEDROS 0:00:14 1:13:03
133 230 THOMAS ROYMPAS ΡΟΥΜΠΑΣ ΘΩΜΑΣ 1:13:05 M4 27 Male 122 GOSPORT 0:00:12 1:13:05
134 254 PETROS TASIOPOYLOS ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:13:16 M3 45 Male 123 MARATHON CLUB - DYNAFIT GREECE 0:00:06 1:13:16
135 345 IOANNIS MITSAKOS ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:13:18 M2 39 Male 124 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:41 1:13:18
136 435 XRHSTOS GKOLOHS ΓΚΟΛΟΗΣ ΧΡΗΣΤΟ 1:13:20 M2 40 Male 125   0:00:08 1:13:20
137 26 MAURO LOVASCIO LOVASCIO MAURO 1:13:30 M4 28 Male 126   0:00:09 1:13:30
138 352 SOFIA STERGIOY ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 1:13:31 F1 7 Female 12 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:12 1:13:31
139 305 IOANNA DRAKATOY ΔΡΑΚΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1:13:31 F2 6 Female 13 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:05 1:13:31
140 427 PANAGIOTIS TSATSAKLAS ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:13:44 M2 41 Male 127 YMITTOS RUNNERS 0:00:41 1:13:44
141 430 THANASIS EYAGGELOY ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 1:13:47 M2 42 Male 128 CROSSFIT HALANDRI 0:00:05 1:13:47
142 37 GIORGOS ALBANIDIS ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:13:48 M1 12 Male 129   0:00:03 1:13:48
143 27 NICOLAI MINTENBECK MINTENBECK NICOLAI 1:13:52 M3 46 Male 130   0:00:19 1:13:52
144 155 GIANNIS MARINOS ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:13:53 M3 47 Male 131   0:00:23 1:13:53
145 95 STATHIS ZAGGOGIANNIS ΖΑΓΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 1:13:54 M2 43 Male 132   0:00:33 1:13:54
146 295 PANAGIOTIS PETRIKKOS ΠΕΤΡΙΚΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:13:56 M3 48 Male 133   0:00:05 1:13:56
147 255 GIORGOS TETSIOS ΤΕΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:14:03 M3 49 Male 134 ΧΑΛΙΚΑΚΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0:00:11 1:14:03
148 36 THODOR?S ALAFOYZOS ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΟΔΩΡΉΣ 1:14:11 M2 44 Male 135 ΚΟΡΩΠΙ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 0:00:14 1:14:11
149 50 IOANNIS BAMBAKERIS ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:14:11 All Ages 3 Male 136 ΚΟΡΩΠΙ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 0:00:07 1:14:11
150 23 MEHDI KHOUBBANE KHOUBBANE MEHDI 1:14:19 M3 50 Male 137 MK 743:57:15 1:14:19
151 334 BASILIS MENEKLIS ΜΕΝΕΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:14:25 M2 45 Male 138 RUN RUN RUN JUMP 0:00:06 1:14:25
152 297 NIKOS BOYRLOYMIS ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:14:27 M2 46 Male 139 BYRONS RUNNERS 0:00:16 1:14:27
153 170 DIONYSIS MITROPOYLOS ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1:14:45 M2 47 Male 140   0:00:15 1:14:45
154 124 GIANNIS KOLLAS ΚΟΛΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:14:57 M1 13 Male 141   0:00:04 1:14:57
155 231 KRITON ROYNTOS ΡΟΥΝΤΟΣ ΚΡΙΤΩΝ 1:15:08 M2 48 Male 142   0:00:22 1:15:08
156 262 SPYROS TSAKAS ΤΣΑΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:15:19 M3 51 Male 143 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:21 1:15:19
157 341 NASOS KOYTSOYRADIS ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΝΑΣΟΣ 1:15:22 M2 49 Male 144 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:02 1:15:22
158 182 GEORGIOS MPOYRAS ΜΠΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:15:28 M2 50 Male 145   0:00:34 1:15:28
159 189 ATHANASIOS NTOYBALIS ΝΤΟΥΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:15:32 M2 51 Male 146   0:00:16 1:15:32
160 701 STELIOS ZOYPOS ΖΟΥΠΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1:15:47 M4 29 Male 147   0:00:39 1:15:47
161 382 PAYLOS XAIKALIS ΧΑΙΚΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1:15:49 M3 52 Male 148 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:23 1:15:49
162 115 GIANNIS KASSABETIS ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:15:51 M3 53 Male 149 SALIGARIA 0:00:09 1:15:51
163 134 BANESSA KOYSTA ΚΟΥΣΤΑ ΒΑΝΕΣΣΑ 1:15:54 F1 8 Female 14   0:00:25 1:15:54
164 224 ARGYRIS PORTOKALIS ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1:16:04 M2 52 Male 150 ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ 0:00:07 1:16:04
165 344 BIKY MELETOPOYLOY ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ 1:16:09 F2 7 Female 15 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:13 1:16:09
166 65 DIMITRIS GEORGIOPOYLOS ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:16:11 M2 53 Male 151 NBG PANGAEA RUNNING TEAM 0:00:36 1:16:11
167 32 PANAGIOTIS AGGELOPOYLOS ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:16:12 M3 54 Male 152   0:00:11 1:16:12
168 203 ELENI PAPAEYAGGELOY ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1:16:19 F2 8 Female 16   0:00:08 1:16:19
169 100 SISSY ILIA ΗΛΙΑ ΣΙΣΣΥ 1:16:21 F1 9 Female 17   0:00:29 1:16:21
170 243 GEORGIOS-IOANNIS SKIADAS ΣΚΙΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 1:16:22 M4 30 Male 153 ΕΟΣ ΗΙΛΟΥΠΟΛΗΣ 0:00:12 1:16:22
171 89 LEYTERIS DRITSAS ΔΡΙΤΣΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1:16:30 M2 54 Male 154 EXTREMEPRO TEAM 0:00:16 1:16:30
172 235 MANOLIS SARIDIS ΣΑΡΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:16:34 M2 55 Male 155   0:00:28 1:16:34
173 107 GIORGOS KANIAS ΚΑΝΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:16:38 M3 55 Male 156 WIND RUNNING TEAM 743:56:35 1:16:38
174 310 GIORGOS PARPAIRIS ΠΑΡΠΑΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:16:41 M3 56 Male 157 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:15 1:16:41
175 178 FOTIOS MPELLALIS ΜΠΕΛΛΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1:16:53 M3 57 Male 158   0:00:14 1:16:53
176 434 KONSTANTINOS KARATAMPANHS ΚΑΡΑΤΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:17:00 M2 56 Male 159   0:00:18 1:17:00
177 173 GEORGIOS MPAGKOS ΜΠΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:17:02 M3 58 Male 160   0:00:24 1:17:02
178 314 MARIOS LYMPERIS ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1:17:04 M3 59 Male 161   0:00:21 1:17:04
179 138 ATHANASIOS KONSTANTOPOYLOS ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:17:08 M2 57 Male 162 ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ / WWW.WORLDOFBIKE.GR 0:00:18 1:17:08
180 38 DIMITRIS ALEBIZOS ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:17:17 M2 58 Male 163 CROSSFIT CHALANDRI 0:00:03 1:17:17
181 188 ARGYRIS NTALIS ΝΤΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1:17:22 M2 59 Male 164   0:00:13 1:17:22
182 40 GEORGIOS ANASTASIADIS ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:17:23 M3 60 Male 165 GOSPORT 0:00:31 1:17:23
183 318 SPYROS TSAKALOS ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:17:23 M3 61 Male 166 DEUTSCHE SCHULE ATHEN - RUNNING TEAM 0:00:25 1:17:23
184 269 KOSTAS TSILEDAKIS ΤΣΙΛΕΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:17:27 M3 62 Male 167   0:00:41 1:17:27
185 101 XRISTOS ILIADIS ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:17:29 M3 63 Male 168   0:00:43 1:17:29
186 317 ZAXARIAS NTEPIAN ΝΤΕΠΙΑΝ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1:17:34 M4 31 Male 169 DEUTSCHE SCHULE ATHEN - RUNNING TEAM 0:00:25 1:17:34
187 228 EYAGGELOS ROKAS ΡΟΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:17:34 M3 64 Male 170 ALLIANZ RUNNING TEAM 0:00:32 1:17:34
188 114 IOANNIS KARYSTINOS ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:17:35 M3 65 Male 171 ΤΤΤ 0:00:18 1:17:35
189 244 GEORGIOS SKOYRAS ΣΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:17:42 M4 32 Male 172   0:00:07 1:17:42
190 21 ANDREAS EFFRAIMIS EFFRAIMIS ANDREAS 1:17:43 M2 60 Male 173 SKOULOUFIA RUNNERS 0:00:28 1:17:43
191 215 IOANNA MARIA PATEROMIXELAKI ΠΑΤΕΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 1:17:44 F1 10 Female 18   0:00:08 1:17:44
192 208 MARIA PAPANTONIOY ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1:17:45 F1 11 Female 19   0:00:23 1:17:45
193 439 ANASTASIOS XONDROS ΧΟΝΔΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:18:06 M3 66 Male 174   0:00:12 1:18:06
194 133 STAYROS KOYRTAKIS ΚΟΥΡΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1:18:21 M3 67 Male 175   0:00:06 1:18:21
195 329 SPYROS SKAREAS ΣΚΑΡΕΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:18:22 M3 68 Male 176 PROTYPO RAFINA 0:00:11 1:18:22
196 371 ARISTOTELIS MATTHAIOY ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1:18:53 M4 33 Male 177 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:22 1:18:53
197 374 MAKIS NOYSIS ΝΟΥΣΗΣ ΜΑΚΗΣ 1:18:53 M3 69 Male 178 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:23 1:18:53
198 84 NIKOS DIKTAKIS ΔΙΚΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:19:02 M3 70 Male 179   0:00:11 1:19:02
199 49 NEKTARIOS BAMBAKERIS ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1:19:14 M3 71 Male 180 ΚΟΡΩΠΊ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 743:55:01 1:19:14
200 312 TASOS SARAKENIDIS ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ 1:19:15 M3 72 Male 181 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:29 1:19:15
201 271 APOSTOLOS TSOLAKOS ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1:19:22 M2 61 Male 182 - 0:00:07 1:19:22
202 144 PANAGIOTIS LAGGAS ΛΑΓΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:19:37 M2 62 Male 183   0:00:34 1:19:37
203 147 NIKOS LAYRENTIADIS ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:19:37 M2 63 Male 184   0:00:35 1:19:37
204 233 DIONYSIS SAKELLAROPOYLOS ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1:19:46 M1 14 Male 185 CROSSFIT CHALANDRI 0:00:05 1:19:46
205 195 KON/NOS PANAGOPOYLOS ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:19:53 M3 73 Male 186   0:00:13 1:19:53
206 300 XRISTOS FLOYDAS ΦΛΟΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:20:08 M3 74 Male 187 BYRONS RUNNERS 0:00:18 1:20:08
207 287 ANNA XOREBA ΧΟΡΕΒΑ ΑΝΝΑ 1:20:11 F1 12 Female 20 SKY WOMEN/EXTREME PRO 0:00:12 1:20:11
208 73 KOSTAS GKLIATIS ΓΚΛΙΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:20:18 M3 75 Male 188   0:00:20 1:20:18
209 299 BASILIS MPOYZIEKOS ΜΠΟΥΖΙΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:20:26 M3 76 Male 189 BYRONS RUNNERS 0:00:15 1:20:26
210 79 STRATOS DEMIRIS ΔΕΜΙΡΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1:20:41 M2 64 Male 190   0:00:32 1:20:41
211 67 XRISTOS GIANNAKANDROPOYLOS ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:21:03 M4 34 Male 191 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:16 1:21:03
212 102 TASOS ILIAS ΗΛΙΑΣ ΤΑΣΟΣ 1:21:04 M4 35 Male 192   0:00:30 1:21:04
213 289 PANAGIOTIS XRISTOFORIDIS ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:21:18 M3 77 Male 193   0:00:38 1:21:18
214 258 EYSTATHIOS TOROYNIDIS ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1:21:28 M2 65 Male 194 SANTA RUNNING TEAM 0:00:11 1:21:28
215 245 KONSTANTINOS SOLOYKOS ΣΟΛΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:21:36 M4 36 Male 195 SPOT FITNESS 0:00:33 1:21:36
216 320 PANAGIOTIS ANAGNOSTOY ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:21:42 M3 78 Male 196 PROTYPO RAFINA 0:00:11 1:21:42
217 106 GIORGOS KANAKIS ΚΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:21:58 M3 79 Male 197   0:00:30 1:21:58
218 172 MARINA MIXALESI ΜΙΧΑΛΕΣΗ ΜΑΡΙΝΑ 1:22:12 F2 9 Female 21   0:00:10 1:22:12
219 146 MARIA LALIOTI ΛΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 1:22:19 F1 13 Female 22   0:00:19 1:22:19
220 198 DIONYSIOS PANTAZIS ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1:22:23 M2 66 Male 198   0:00:42 1:22:23
221 326 MAXI MPARTSOTA ΜΠΑΡΤΣΩΤΑ ΜΑΧΗ 1:22:25 F2 10 Female 23 PROTYPO RAFINA 0:00:08 1:22:25
222 239 ATHANASIOS SGOYROPOYLOS ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:22:25 M4 37 Male 199 ΣΑΠΠΑΖ 0:00:21 1:22:25
223 118 XRISTOS KAXRAMANOGLOY ΚΑΧΡΑΜΑΝΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ 1:22:37 M3 80 Male 200   0:00:22 1:22:37
224 739 THANASIS PANAGIOTOY ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 1:22:37 M2 67 Male 201   0:00:24 1:22:37
225 63 NIKOLAOS GERARDIS ΓΕΡΑΡΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:22:39 M1 15 Male 202   0:00:36 1:22:39
226 86 ATHANASIOS DRAKOPOYLOS ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:22:51 M2 68 Male 203 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 0:00:32 1:22:51
227 421 SPYROS LALLOS ΛΑΛΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:22:56 M3 81 Male 204   0:00:08 1:22:56
228 98 BAGGELIS ZIAGKAS ΖΙΑΓΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1:22:56 M2 69 Male 205   0:00:34 1:22:56
229 256 SPYROS TZATZANIS ΤΖΑΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:23:03 M3 82 Male 206   0:00:20 1:23:03
230 270 ALEKSANTER TSINEL ΤΣΙΝΕΛ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ 1:23:08 M4 38 Male 207   0:00:29 1:23:08
231 437 PANTELEHMON AGGELIDHS ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1:23:28 M2 70 Male 208   0:00:39 1:23:28
232 151 STELLA MAKRI KONSTANTARA ΜΑΚΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ ΣΤΕΛΛΑ 1:23:37 F1 14 Female 24   0:00:17 1:23:37
233 419 ZAFEIRA PALOYKI ΠΑΛΟΥΚΗ ΖΑΦΕΙΡΑ 1:23:38 F1 15 Female 25 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:00:18 1:23:38
234 339 ARIS KOYDOYNAKOS ΚΟΥΔΟΥΝΑΚΟΣ ΑΡΗΣ 1:23:40 M4 39 Male 209   0:00:40 1:23:40
235 380 MANOS SPAZOKOILIS ΣΠΑΖΟΚΟΙΛΗΣ ΜΑΝΟΣ 1:23:53 M2 71 Male 210 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:25 1:23:53
236 39 KONSTANTINOS ALEKSANDROY ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:23:57 M3 83 Male 211   0:00:16 1:23:57
237 298 SPYROS MALLIGIANNIS ΜΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:24:05 M2 72 Male 212 BYRONS RUNNERS 0:00:17 1:24:05
238 131 SPYROS KOYRIS ΚΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:24:13 M3 84 Male 213 ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΓΗ 0:00:16 1:24:13
239 184 KONSTANTINOS MPOYTSIS ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:24:16 M3 85 Male 214   0:00:40 1:24:16
240 90 AGGELOS DROYMPOYKIS ΔΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1:24:29 M3 86 Male 215 ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ 0:00:41 1:24:29
241 286 THOMAS XITAS ΧΗΤΑΣ ΘΩΜΑΣ 1:24:42 M2 73 Male 216 POCO LOCO 0:03:02 1:24:42
242 248 IOANNIS SPILIOPOYLOS ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:24:44 M2 74 Male 217 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:27 1:24:44
243 135 NIKOLAOS KOYTROYLIS ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:24:44 M3 87 Male 218 Snails Team 0:00:30 1:24:44
244 736 STEFANOS TZANIDIS ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1:25:02 M4 40 Male 219   0:00:07 1:25:02
245 43 BASILEIOS APOSTOLOS ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:25:05 M2 75 Male 220 skordo team 0:00:42 1:25:05
246 267 XRYSA TSIARA ΤΣΙΑΡΑ ΧΡΥΣΑ 1:25:07 F2 11 Female 26 ΤΤΤ 0:00:36 1:25:07
247 111 ELISABET MARIA KARAKLI ΚΑΡΑΚΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΑΡΙΑ 1:25:10 F1 16 Female 27 ALL TERRAIN RUNNERS 0:00:19 1:25:10
248 280 KONSTANTINOS FRAGKOS ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:25:11 M3 88 Male 221   0:00:36 1:25:11
249 278 FRAGKISKOS FLOROS ΦΛΩΡΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 1:25:11 M3 89 Male 222   0:00:36 1:25:11
250 424 ANDREAS KEFALAS ΚΕΦΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:25:13 M2 76 Male 223 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 0:00:30 1:25:13
251 57 NIKOS BLAXOS ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΣ 1:25:14 M3 90 Male 224   0:00:28 1:25:14
252 44 XARALAMPOS APOSTOLOY ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1:25:23 M4 41 Male 225 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ HAPOTRI 0:00:36 1:25:23
253 165 ARION MEMOS ΜΕΜΟΣ ΑΡΙΩΝ 1:25:24 M3 91 Male 226 RUN RUN RUN JUMP 0:00:36 1:25:24
254 194 ANNA PALAMARA ΠΑΛΑΜΑΡΑ ΑΝΝΑ 1:25:29 F1 17 Female 28   0:00:19 1:25:29
255 149 PAYLOS LOYKOGEORGAKIS ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1:25:29 M3 92 Male 227   0:00:30 1:25:29
256 140 GIORGOS KOSTAS ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:25:37 M3 93 Male 228 RUN RUN RUN JUMP 0:00:38 1:25:37
257 355 EBITA XATZISTAYROY ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΕΒΙΤΑ 1:25:45 F1 18 Female 29 THE RUNNER'S PROJECT   1:25:45
258 78 PANAGIOTIS DELIGIANNIS ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:25:47 M3 94 Male 229   0:00:40 1:25:47
259 164 ANESTIS MEIMETIS ΜΕΙΜΕΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1:25:53 M4 42 Male 230   0:00:26 1:25:53
260 370 GEORGIOS MAGGOS ΜΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:25:53 M3 95 Male 231 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:11 1:25:53
261 192 DIMITRIOS PAGALIS ΠΑΓΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:26:08 M3 96 Male 232   0:00:26 1:26:08
262 395 GIANNIS MPOYRITIS ΜΠΟΥΡΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:26:15 M2 77 Male 233   0:00:16 1:26:15
263 109 SPYRIDON KAPOTAS ΚΑΠΟΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1:26:24 M3 97 Male 234   0:00:22 1:26:24
264 381 IOANNIS TSOYRLIS ΤΣΟΥΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:26:26 M2 78 Male 235 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:21 1:26:26
265 733 GIOTA ILIA ΓΙΩΤΑ ΙΛΙΑ 1:26:31 F1 19 Female 30   0:00:30 1:26:31
266 227 KONSTANTINOS RIZOS ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:26:48 M2 79 Male 236   0:00:16 1:26:48
267 35 PANAGIOTIS ALAFOYZOS ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:27:06 M2 80 Male 237   0:00:42 1:27:06
268 180 ANASTASIA MPIMPA ΜΠΙΜΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1:27:08 F2 12 Female 31 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:22 1:27:08
269 132 EYTHYMIA KOYROYBANI ΚΟΥΡΟΥΒΑΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 1:27:09 F1 20 Female 32   0:00:18 1:27:09
270 88 IOANNIS DRASSOS ΔΡΑΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:27:12 M3 98 Male 238 OUTDOORS RUNNING TEAM 0:00:40 1:27:12
271 136 XRISTOS KOYFIDIS ΚΟΥΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:27:29 M1 16 Male 239 FITNESS SPOT 0:00:33 1:27:29
272 369 XARALAMPOS LOGIOTATIDIS ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1:27:38 M4 43 Male 240 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:15 1:27:38
273 41 THEODOROS ANDRIKOY ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:27:38 M4 44 Male 241   0:00:17 1:27:38
274 87 APOSTOLOS DRAKOYLIS ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1:27:42 M2 81 Male 242   0:00:33 1:27:42
275 60 DIMITRIS BRANTZAS ΒΡΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:28:00 M1 17 Male 243   0:00:27 1:28:00
276 436     1:28:04 All Ages 1 Unknown 1   0:00:41 1:28:04
277 422 DIMITRIS ANDRIOPOULOS ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:28:07 M4 45 Male 244   743:05:54 1:28:07
278 202 FOTEINI PAPADOYDI ΠΑΠΑΔΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1:28:16 F1 21 Female 33 Α.Π.Σ. ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:11 1:28:16
279 420 GEORGIOS KONSTANTINEAS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:28:30 M3 99 Male 245 ADIDASRUNNERSATHENS 0:00:19 1:28:30
280 354 EYAGGELOS KAPPAS ΚΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:28:37 M4 46 Male 246   0:00:36 1:28:37
281 25 RANIA LAMPROU LAMPROU RANIA 1:28:48 F1 22 Female 34   0:00:41 1:28:48
282 274 IOANNIS FANOS ΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:29:04 M4 47 Male 247 - 0:00:06 1:29:04
283 260 KONSTANTINOS TRIGKAS ΤΡΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:29:07 M2 82 Male 248   0:00:39 1:29:07
284 47 SOKRATIS ARGYROPOYLOS ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1:29:08 M3 100 Male 249   0:00:39 1:29:08
285 315 DANAH PANTAZH ΠΑΝΤΑΖΗ ΔΑΝΑΗ 1:29:13 F1 23 Female 35   0:00:33 1:29:13
286 242 KONSTANTINOS SKIADAS ΣΚΙΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:29:25 M3 101 Male 250   0:00:27 1:29:25
287 366 GEORGIOS KOYLOYRIS ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:29:30 M4 48 Male 251 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:22 1:29:30
288 376 ILIAS OIKONOMOY ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ 1:29:39 M2 83 Male 252 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:24 1:29:39
289 160 MARIOS MASTROKALOS ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 1:29:48 M2 84 Male 253   0:00:12 1:29:48
290 292 ARGYRIS MPAKLEZOS ΜΠΑΚΛΕΖΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1:29:53 M4 49 Male 254 ACTION TEAM 0:00:08 1:29:53
291 54 MANOS BERNIKOS ΒΕΡΝΙΚΟΣ ΜΑΝΟΣ 1:29:54 M3 102 Male 255   0:00:38 1:29:54
292 211 XRYSAYG? PAPPA ΠΑΠΠΑ ΧΡΥΣΑΥΓΉ 1:30:23 F1 24 Female 36 SKY WOMEN 0:00:14 1:30:23
293 190 FOTIS OIKONOMOY ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΩΤΗΣ 1:30:24 M2 85 Male 256   0:00:28 1:30:24
294 96 MARIA ZANIA ΖΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑ 1:30:31 F1 25 Female 37 FREE RUNNERS 0:00:09 1:30:31
295 362 MARINOS THEODORAKOPOYLOS ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1:30:31 M3 103 Male 257 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:28 1:30:31
296 177 DIONYSIS MPEKATOROS ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1:30:59 M4 50 Male 258   0:00:20 1:30:59
297 340 ELENI KONTZIALI ΚΟΝΤΖΙΑΛΗ ΕΛΕΝΗ 1:31:21 F2 13 Female 38 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:28 1:31:21
298 253 ANASTASIOS TALAMPEKOS ΤΑΛΑΜΠΕΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:31:29 M3 104 Male 259 UNIFY RUNNING TEAM 0:00:41 1:31:29
299 157 ANTONIOS MARKAKIS ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1:32:00 M2 86 Male 260   0:00:08 1:32:00
300 281 SIMOS FRATZIAKOMO ΦΡΑΤΖΙΑΚΟΜΟ ΣΙΜΟΣ 1:32:09 M3 105 Male 261   0:00:30 1:32:09
301 237 PENY SASOPOYLOY ΣΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΝΥ 1:32:11 F1 26 Female 39   0:00:21 1:32:11
302 266 GEORGIOS TSEKOYRLOYKIS ΤΣΕΚΟΥΡΛΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:32:19 M4 51 Male 262 TSEKJEWELLERY 0:00:21 1:32:19
303 33 ELENI ATHANASIOY ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 1:32:32 F2 14 Female 40 ΣΔΥΑ 0:00:18 1:32:32
304 193 SABBAS PALAISTIS ΠΑΛΑΙΣΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1:32:34 M3 106 Male 263   0:00:37 1:32:34
305 129 KONSTANTINOS KOSMIDIS ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:32:48 M3 107 Male 264 SALIGARIA 0:00:06 1:32:48
306 342 STELLA KOLETTI ΚΩΛΕΤΤΗ ΣΤΕΛΛΑ 1:33:21 F2 15 Female 41 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:17 1:33:21
307 432 SPYRIDONIA TRIXIA ΤΡΙΧΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΑ 1:33:52 F2 16 Female 42 Holmes 0:00:39 1:33:52
308 62 PANAGIOTIS GATOS ΓΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:33:53 M3 108 Male 265   0:00:39 1:33:53
309 206 NIKOS PAPANIKAS ΠΑΠΑΝΙΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 1:33:57 M2 87 Male 266   0:00:32 1:33:57
310 735 ELLI PROYSIANOY ΠΡΟΥΣΙΑΝΟΥ ΕΛΛΗ 1:34:01 F2 17 Female 43   0:00:15 1:34:01
311 367 KONSTANTINOS KOYMPARELOS ΚΟΥΜΠΑΡΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:34:02 M1 18 Male 267 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:20 1:34:02
312 226 GIORGOS RAPTIS ΡΑΠΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:34:35 M2 88 Male 268   0:00:41 1:34:35
313 276 THOMAS FILIPPOY ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΩΜΑΣ 1:34:38 M3 109 Male 269 SPEEDY 0:00:42 1:34:38
314 196 KONSTANTINOS PANAGOS ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:34:43 M4 52 Male 270   0:00:21 1:34:43
315 197 GEORGIOS PANOPOYLOS ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:35:08 M2 89 Male 271   0:00:39 1:35:08
316 429 XARHS NTASSHS ΝΤΑΣΣΗΣ ΧΑΡΗΣ 1:35:11 M2 90 Male 272 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 0:00:38 1:35:11
317 302 ROXANE BAULUCK BAULUCK ROXANE 1:35:55 F1 27 Female 44 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:36 1:35:55
318 34 MARIA ATHANASIOY ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1:35:55 F2 18 Female 45   0:00:04 1:35:55
319 42 MARIA APOSTOLIDOY ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1:36:53 F2 19 Female 46 SKYWOMEN RUNNING TEAM 743:31:48 1:36:53
320 97 IOANNIS ZAFEIROPOYLOS ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:38:46 M2 91 Male 273   0:00:15 1:38:46
321 293 DIONYSIA TZAXRISTA ΤΖΑΧΡΗΣΤΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1:38:47 F2 20 Female 47 ACTION TEAM 0:00:24 1:38:47
322 291 ELEYTHERIOS MANSOLAS ΜΑΝΣΟΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1:38:47 M3 110 Male 274 ACTION TEAM 0:00:24 1:38:47
323 732 LIOYNTMILA KIRPOTIN KIRPOTIN LIOYNTMILA 1:38:49 F2 21 Female 48   0:00:27 1:38:49
324 122 XRISTIANA KEFALA ΚΕΦΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 1:38:49 F1 28 Female 49 SKY WOMEN 0:00:32 1:38:49
325 53 MIMIS BASILEIOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΜΗΣ 1:38:52 M2 92 Male 275 RUNNING MAGAZINE 0:00:10 1:38:52
326 351 ELENI PAPPA ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ 1:39:09 F1 29 Female 50 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:40 1:39:09
327 252 KONSTANTINA SXIZA ΣΧΙΖΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1:39:13 F2 22 Female 51   0:00:25 1:39:13
328 257 THEODOSIS TOMPRAS ΤΟΜΠΡΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 1:39:16 M3 111 Male 276 WIND RUNNING TEAM 0:00:24 1:39:16
329 277 ELENI FLAMOY ΦΛΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 1:39:19 F2 23 Female 52   0:00:21 1:39:19
330 30 AMARYLLIS VAN DER WILT VAN DER WILT AMARYLLIS 1:40:13 F2 24 Female 53 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:40 1:40:13
331 359 MIXAIL BARDAS ΒΑΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1:40:19 All Ages 4 Male 277 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:26 1:40:19
332 357 ATHINA ANTYPA ΑΝΤΙΠΑ ΑΘΗΝΑ 1:40:21 F2 25 Female 54 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:28 1:40:21
333 358 IOANNIS BARDAS ΒΑΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:40:23 M4 53 Male 278 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:25 1:40:23
334 93 ALEKSANDROS ERMIDIS ΕΡΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:40:24 M2 93 Male 279 ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ RS 0:00:35 1:40:24
335 210 NEKTARIOS PAPAPETROPOYLOS ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1:42:01 M3 112 Male 280   0:00:37 1:42:01
336 426 DIMITRIS PRITSOS ΠΡΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:43:11 M2 94 Male 281 EXTREMEPRO TEAM 0:00:20 1:43:11
337 142 GEORGIOS KOTSAKIS ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:43:26 M3 113 Male 282 FREE RUNNERS 0:00:10 1:43:26
338 154 ERI MANTZOYRANI ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ ΕΡΗ 1:43:34 F2 26 Female 55 RED STAR 0:00:28 1:43:34
339 311 ANASTASIA SANIDA ΣΑΝΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1:43:36 F1 30 Female 56 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:40 1:43:36
340 176 AGGELIKI MPEGKA ΜΠΕΓΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1:43:41 F2 27 Female 57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:32 1:43:41
341 156 PINELOPI MARINOY ΜΑΡΙΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1:45:09 F2 28 Female 58   0:00:38 1:45:09
342 240 KONSTANTINOS SERGIANNIS ΣΕΡΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:46:08 M3 114 Male 283   0:00:37 1:46:08
343 332 IOSIF XRISTAKIS ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 1:49:23 M2 95 Male 284 PROTYPO RAFINA   1:49:23
344 48 ALEKSANDROS BAKIRTZIS ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:50:53 M3 115 Male 285   0:00:20 1:50:53
345 175 KATERINA MPAKAKOY ΜΠΑΚΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1:53:09 F1 31 Female 59 ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ 0:00:28 1:53:09
346 303 ELENI ANTHI ΑΝΘΗ ΕΛΕΝΗ 1:54:48 F2 29 Female 60 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:14 1:54:48
347 333 BARBARA THEOXARH ΘΕΟΧΑΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1:55:55 F2 30 Female 61   0:00:33 1:55:55
348 205 IOANNA PAPA?OANNOY ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1:55:56 F1 32 Female 62   0:00:43 1:55:56
349 143 PETROS KOTSAKOS ΚΩΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:56:18 M2 96 Male 286   0:00:31 1:56:18
350 375 MARIA NTOYRLARI ΝΤΟΥΡΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2:06:08 F2 31 Female 63 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:27 2:06:08
351 364 DIMITRA KONI ΚΟΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2:06:12 F1 33 Female 64 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:20 2:06:12
352 431 EPAMEINONDAS PSARROS ΨΑΡΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 2:43:58 M4 54 Male 287   0:00:30 2:43:58

 

5.5 Χιλιόμετρα

Pos Race No Name ΕΠΙΘΕΤΟ/ ΟΝΟΜΑ Time Category Car Pos Gender Gen Pos Club Start Finish
1 650 BASILIS MAKANTANIS ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:27:21 All Ages 1 Male 1 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:02 0:27:21
2 671 GOYILIAM SATTON ΣΑΤΤΟΝ ΓΟΥΙΛΙΑΜ 0:27:56 All Ages 2 Male 2 Γ.Σ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0:00:02 0:27:56
3 724 GIORGOS LEFATZIS ΛΕΦΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:28:50 All Ages 3 Male 3 Ο,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 0:00:03 0:28:50
4 717 ANTONIS MANETAS ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:29:11 All Ages 4 Male 4 Ο,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 0:00:02 0:29:11
5 722 ANDREAS MANETAS ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:29:29 All Ages 5 Male 5 Ο,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 0:00:01 0:29:29
6 712 GIORGOS BLAXOS ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:30:21 All Ages 6 Male 6   0:00:03 0:30:21
7 649 ALEKSANDROS KOYTSONAS ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:30:51 All Ages 7 Male 7 GR RUNNERS 0:00:02 0:30:51
8 631 PETROS GKAZONIS ΓΚΑΖΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:31:04 All Ages 8 Male 8   0:00:10 0:31:04
9 645 NIKOLAOS KOMESSARIOS ΚΟΜΕΣΣΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:31:10 All Ages 9 Male 9   0:00:02 0:31:10
10 606 BYRON KAKLOPOYLOS ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΥΡΩΝ 0:31:40 All Ages 10 Male 10 DELITAS 0:00:03 0:31:40
11 678 DESPOINA TSOYKNAKI ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:31:54 All Ages 1 Female 1 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 0:00:03 0:31:54
12 696 BOYLA KATSABOY ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΒΟΥΛΑ 0:32:01 All Ages 2 Female 2 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:04 0:32:01
13 330 KATERINA FILIPPIDOY ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:32:04 All Ages 3 Female 3 PROTYPO RAFINA 0:00:03 0:32:04
14 723 MARKOS MANETAS ΜΑΝΕΤΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 0:32:18 All Ages 11 Male 11 Ο,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 0:00:02 0:32:18
15 603 MONICA COMNINOS COMNINOS MONICA 0:32:38 All Ages 4 Female 4   0:00:02 0:32:38
16 322 DIMITRIS KONTOGIANNIS ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:32:54 All Ages 12 Male 12 PROTYPO RAFINA 0:00:02 0:32:54
17 655 ANDREAS MPOYGIOYKLIS ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:33:02 All Ages 13 Male 13 HYDRARUNNERS 0:00:04 0:33:02
18 676 ELEYTHERIOS TSATSOS ΤΣΑΤΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 0:33:21 All Ages 14 Male 14   0:00:02 0:33:21
19 715 DIMITRIS LYMPEROPOYLOS ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:33:34 All Ages 15 Male 15 Ο,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 0:00:03 0:33:34
20 716 GIORGOS LYMPEROPOYLOS ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:33:35 All Ages 16 Male 16 Ο,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 0:00:04 0:33:35
21 675 NIKOLAOS STRANTZALIS ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:33:37 All Ages 17 Male 17   0:00:03 0:33:37
22 718 PANAGIOTIS KALOGRIDIS ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:33:49 All Ages 18 Male 18 Ο,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 0:00:04 0:33:49
23 612 DIMITRA ANASTASIADOY ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:34:20 All Ages 5 Female 5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:02 0:34:20
24 737 MIXALHS PAPAFILIPOY ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:34:47 All Ages 19 Male 19   0:00:02 0:34:47
25 725 GIORGOS TSIKRIKAS ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:35:00 All Ages 20 Male 20 Ο,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 0:00:02 0:35:00
26 721 KOSMAS XONDROGIANNIS ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 0:35:53 All Ages 21 Male 21 Ο,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 0:00:03 0:35:53
27 656 PARIS MPOYLES ΜΠΟΥΛΕΣ ΠΑΡΗΣ 0:36:04 All Ages 22 Male 22 TRAVEL RUNNERS 0:00:06 0:36:04
28 713 ALEKSIOS SAOYGKOS ΣΑΟΥΓΚΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 0:36:46 All Ages 23 Male 23   0:00:02 0:36:46
29 604 ANGELOS COMNINOS COMNINOS ANGELOS 0:36:58 All Ages 24 Male 24   0:00:04 0:36:58
30 726 MARKELA MISIRLI ΜΙΣΙΡΛΗ ΜΑΡΚΕΛΑ 0:37:02 All Ages 6 Female 6   0:00:02 0:37:02
31 610 MARIELLE PTEROUDIS PTEROUDIS MARIELLE 0:37:32 All Ages 7 Female 7   0:00:05 0:37:32
32 653 PROKOPIS MISSIAS ΜΗΣΣΙΑΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 0:37:34 All Ages 25 Male 25   0:00:09 0:37:34
33 641 THEODOROS KALAGKIAS ΚΑΛΑΓΚΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:37:37 All Ages 26 Male 26   0:00:06 0:37:37
34 617 PANAGIOTIS BASILOPOYLOS ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:37:53 All Ages 27 Male 27   0:00:09 0:37:53
35 660 ISABELLA OIKONOMIDI ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 0:37:53 All Ages 8 Female 8   0:00:02 0:37:53
36 681 EYAGGELIA FRAGGEDAKI ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0:38:06 All Ages 9 Female 9   0:00:05 0:38:06
37 625 ELISABET GETONTATI ΓΕΤΟΝΤΑΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 0:38:21 All Ages 10 Female 10   0:00:04 0:38:21
38 665 ANDREAS PAPAGEORGIOY ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:38:24 All Ages 28 Male 28 ΓΣ ΑΘΛΟΣ 0:00:02 0:38:24
39 661 NIKOLAOS OIKONOMOPOYLOS ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:39:19 All Ages 29 Male 29   0:00:03 0:39:19
40 643 MIXALIS KARAMPETSOS ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:39:20 All Ages 30 Male 30   0:00:11 0:39:20
41 667 ALEKSANDRA PAPADIMITROPOYLOY ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 0:39:25 All Ages 11 Female 11   0:00:12 0:39:25
42 601 CONSTANTINOS CHRISTOU CHRISTOU CONSTANTINOS 0:40:03 All Ages 31 Male 31   0:00:17 0:40:03
43 662 STRATOS PALIATSOS ΠΑΛΙΑΤΣΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 0:40:41 All Ages 32 Male 32   0:00:10 0:40:41
44 705 GIANNIS BIXOS ΒΗΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:40:41 All Ages 33 Male 33 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:04 0:40:41
45 730 PANAGIOTHS PANAGOPOYLOS ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:40:43 All Ages 34 Male 34   0:00:09 0:40:43
46 622 PANAGIOTIS BLAMAKIS ΒΛΑΜΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:40:49 All Ages 35 Male 35   0:00:08 0:40:49
47 691 NIKOLAS XATZIFOTIS ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 0:40:57 All Ages 36 Male 36 ALFA MEASUREMENTS 0:00:10 0:40:57
48 669 ANNA PASXALIDI ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ ΑΝΝΑ 0:41:00 All Ages 12 Female 12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:07 0:41:00
49 719 PANAGIOTIS XONDROGIANNIS ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:41:07 All Ages 37 Male 37 Ο,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 0:00:07 0:41:07
50 319 BASILIS ORTAKIS OΡΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:41:08 All Ages 38 Male 38 PROTYPO RAFINA 0:00:04 0:41:08
51 695 NIKOS AYLONITIS ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:41:09 All Ages 39 Male 39 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:15 0:41:09
52 727 NIKOS BOYLAMANOS ΒΟΥΛΑΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:41:30 All Ages 40 Male 40   0:00:13 0:41:30
53 614 MARIA ANYFANTAKI ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 0:41:33 All Ages 13 Female 13   0:00:13 0:41:33
54 623 AIKATERINI GAKI ΓΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:41:39 All Ages 14 Female 14   0:00:13 0:41:39
55 640 GIANNIS KAKAMPALIDIS ΚΑΚΑΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:41:43 All Ages 41 Male 41 Ptoton running team 0:00:12 0:41:43
56 616 ANDREAS ARXONTIDIS ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:41:43 All Ages 42 Male 42 Ptoton running team 0:00:11 0:41:43
57 639 PANAGIOTIS ZAGKANAS ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:41:50 All Ages 43 Male 43   0:00:15 0:41:50
58 621 BASIA BEROYSI ΒΕΡΟΥΣΗ ΒΑΣΙΑ 0:41:59 All Ages 15 Female 15 SEA GATE CLUB 0:00:11 0:41:59
59 607 FLORENCIA PAASMAN PAASMAN FLORENCIA 0:42:14 All Ages 16 Female 16   0:00:07 0:42:14
60 609 FREDERIK PAASMAN PAASMAN FREDERIK 0:42:14 All Ages 44 Male 44   0:00:09 0:42:14
61 608 BEREND PAASMAN PAASMAN BEREND 0:42:14 All Ages 45 Male 45   0:00:08 0:42:14
62 611 BERONIKA BINZAROY ΜΠΙΝΖΑΡΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ 0:42:28 All Ages 17 Female 17   0:00:13 0:42:28
63 632 LIDA GKIBALOY ΓΚΙΒΑΛΟΥ ΛΗΔΑ 0:42:32 All Ages 18 Female 18   0:00:11 0:42:32
64 704 MANOS BIXOS ΒΗΧΟΣ ΜΑΝΟΣ 0:43:14 All Ages 46 Male 46 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:05 0:43:14
65 666 ODYSSEAS PAPADEAS ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:43:16 All Ages 47 Male 47   0:00:04 0:43:16
66 652 ISMINI MAYREA ΜΑΥΡΕΑ ΙΣΜΗΝΗ 0:43:26 All Ages 19 Female 19   0:00:17 0:43:26
67 630 ILIAS GKAGKAS ΓΚΑΓΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 0:43:32 All Ages 48 Male 48   0:00:16 0:43:32
68 613 KOSTAS ANTONIADIS ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:43:44 All Ages 49 Male 49   0:00:10 0:43:44
69 683 DIMITRA XALANOYLI ΧΑΛΑΝΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:43:45 All Ages 20 Female 20   0:00:12 0:43:45
70 620 IOANNIS BERBITAS ΒΕΡΒΙΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:44:00 All Ages 50 Male 50     0:44:00
71 644 ANDREAS KLADIS ΚΛΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:44:00 All Ages 51 Male 51   0:00:11 0:44:00
72 699 KALLILA PEPI ΠΕΠΗ ΚΑΛΛΙΛΑ 0:44:02 All Ages 21 Female 21 RUN RUN RUN JUMP 0:00:18 0:44:02
73 673 NIKOL SORDAKI ΣΟΡΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛ 0:44:11 All Ages 22 Female 22 TRAVEL RUNNERS 0:00:08 0:44:11
74 624 MILTOS - LAMPROS GAKIS ΓΑΚΗΣ ΜΙΛΤΟΣ - ΛΑΜΠΡΟΣ 0:44:16 All Ages 52 Male 52   0:00:13 0:44:16
75 700 PETROYLA KOYNANI ΚΟΥΝΑΝΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 0:44:18 All Ages 23 Female 23 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:10 0:44:18
76 694 ARTEMIS MALLIGIANNI ΜΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 0:44:21 All Ages 24 Female 24 BYRONS RUNNERS 0:00:15 0:44:21
77 670 PANTELEIMON PAYLOY ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 0:44:22 All Ages 53 Male 53 Jgp Hellas Ltd 0:00:11 0:44:22
78 689 SOTIRIA KOYLOSOYSA ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 0:44:30 All Ages 25 Female 25 ALFA MEASUREMENTS 0:00:11 0:44:30
79 615 TZOYLIA APOSTOLOPOYLOY ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΟΥΛΙΑ 0:44:36 All Ages 26 Female 26   0:00:16 0:44:36
80 680 XRYSOYLA FLEBOTOMOY ΦΛΕΒΟΤΟΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 0:44:39 All Ages 27 Female 27   0:00:14 0:44:39
81 672 MARIOS SKLIAS ΣΚΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:44:45 All Ages 54 Male 54 RUN PIRAEUS 0:00:17 0:44:45
82 648 MAGDALINI KOYNENI ΚΟΥΝΕΝΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ 0:45:14 All Ages 28 Female 28 Ptoton running team 0:00:13 0:45:14
83 707 ANASTASIA PALIGEORGOY ΠΑΛΙΓΕΩΡΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:45:38 All Ages 29 Female 29 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:07 0:45:38
84 642 IOYLIOS KALAPODAS ΚΑΛΑΠΟΔΑΣ ΙΟΥΛΙΟΣ 0:46:32 All Ages 55 Male 55   0:00:17 0:46:32
85 679 ANASTASIOS TSOLIS ΤΣΩΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:46:50 All Ages 56 Male 56 Runner Store Team 0:00:04 0:46:50
86 663 PANOS PANAGIOTIDIS ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΟΣ 0:46:50 All Ages 57 Male 57 Runner Store Trail Team 0:00:05 0:46:50
87 729 LOLA MILIPINH ΜΗΛΙΠΙΝΗ ΛΟΛΑ 0:47:18 All Ages 30 Female 30   0:00:06 0:47:18
88 714 BASILIKI KOYBELETSA ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:47:36 All Ages 31 Female 31   0:00:08 0:47:36
89 728 KASIANI DAPONTE ΔΑΠΟΝΤΕ ΚΑΣΣΙΑΝΗ 0:47:43 All Ages 32 Female 32   0:00:07 0:47:43
90 684 MANOLIS XRISTODOYLOY ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ 0:47:56 All Ages 58 Male 58 transition sports 0:00:03 0:47:56
91 703 CARMEN TALLAROS TALLAROS CARMEN 0:48:07 All Ages 33 Female 33 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:15 0:48:07
92 692 ELENI ANTONIOY ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:48:20 All Ages 34 Female 34 BYRONS RUNNERS 0:00:15 0:48:20
93 654 NIKOLAOS MIXAS ΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:48:24 All Ages 59 Male 59   0:00:10 0:48:24
94 738 MANOLHS MANTONANAKHS ΜΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 0:48:27 All Ages 60 Male 60   0:00:11 0:48:27
95 711 IOSIF SYLLIGNAKIS ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 0:48:29 All Ages 61 Male 61 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:19 0:48:29
96 685 ILIAS GEORDAMIS ΓΕΩΡΔΑΜΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:48:33 All Ages 62 Male 62 ALFA MEASUREMENTS 0:00:12 0:48:33
97 626 ELINA GEORGIADI ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΕΛΙΝΑ 0:48:41 All Ages 35 Female 35 RUNNER STORE 0:00:05 0:48:41
98 618 ARISTEA BASILOPOYLOY ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 0:48:50 All Ages 36 Female 36   0:00:05 0:48:50
99 720 BARBARA XONDROGIANNI ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 0:49:10 All Ages 37 Female 37 Ο,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ 0:00:07 0:49:10
100 659 ANASTASIOS KSANTHAKOS ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:49:39 All Ages 63 Male 63 Runner Store Trail Team 0:00:11 0:49:39
101 693 DIMITRIS KARKABITSAS ΚΑΡΚΑΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:49:43 All Ages 64 Male 64 BYRONS RUNNERS 0:00:15 0:49:43
102 629 ANDREAS GIANNAKOPOYLOS ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:49:50 All Ages 65 Male 65 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:10 0:49:50
103 687 EYAGGELOS THEODOROY ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:51:28 All Ages 66 Male 66 ALFA MEASUREMENTS 0:00:05 0:51:28
104 688 IASON THEODOROY ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΑΣΩΝ 0:51:29 All Ages 67 Male 67 ALFA MEASUREMENTS 0:00:06 0:51:29
105 686 KOTSAMASAKOY DIMITRA ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΤΣΑΜΑΣΑΚΟΥ 0:51:33 All Ages 38 Female 38 ALFA MEASUREMENTS 0:00:13 0:51:33
106 690 AGGELOS SYRIOPOYLOS ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:51:33 All Ages 68 Male 68 ALFA MEASUREMENTS 0:00:12 0:51:33
107 605 ANTONIS COMNINOS COMNINOS ANTONIS 0:51:37 All Ages 69 Male 69   0:00:07 0:51:37
108 697 MARIA MPASTAKI ΜΠΑΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 0:51:45 All Ages 39 Female 39 DEUTSCHE SCHULE ATHEN - RUNNING TEAM 0:00:09 0:51:45
109 708 XRONIS PAYLIDIS ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ 0:52:17 All Ages 70 Male 70 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:17 0:52:17
110 709 GEORGIOS RYGIZOS ΡΥΓΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:52:18 All Ages 71 Male 71 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:18 0:52:18
111 602 ALEXIS COMNINOS COMNINOS ALEXIS 0:52:20 All Ages 72 Male 72   0:00:09 0:52:20
112 664 ELEANNA PANOPOYLOY ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΑΝΝΑ 0:52:23 All Ages 40 Female 40   0:00:11 0:52:23
113 619 KSANTHIPPI BATIKIOTI ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 0:52:49 All Ages 41 Female 41 ΣΑΠΠΑΖ 0:00:13 0:52:49
114 668 TAKIS PAPAFRAGKISKOS ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΤΑΚΗΣ 0:54:11 All Ages 73 Male 73 SEA GATE CLUB 0:00:12 0:54:11
115 651 FOTODOTIS MALAMAS ΜΑΛΑΜΑΣ ΦΩΤΟΔΟΤΗΣ 0:55:04 All Ages 74 Male 74   0:00:11 0:55:04
116 636 ATHANASIA DERI ΔΕΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 0:55:29 All Ages 42 Female 42 DRT 0:00:06 0:55:29
117 677 PANAGIOTA TSIOLIGKA ΤΣΙΟΛΙΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:55:29 All Ages 43 Female 43 DRT 0:00:06 0:55:29
118 731 SISY MINTENBECK MINTENBECK SISY 0:55:38 All Ages 44 Female 44   0:00:09 0:55:38
119 674 LINA STATHOPOYLOY ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΑ 0:57:05 All Ages 45 Female 45     0:57:05
120 634 ELINA GRIGORAKOY ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΥ ΕΛΙΝΑ 0:57:15 All Ages 46 Female 46   0:00:15 0:57:15
121 710 MANOS SYLLIGNAKIS ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1:01:43 All Ages 75 Male 75 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:18 1:01:43
122 706 ANTONIS KYRIKOS ΚΥΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:01:43 All Ages 76 Male 76 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:17 1:01:43
123 682 THEANO FOTOPOYLOY ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΑΝΩ 1:02:07 All Ages 47 Female 47   0:00:14 1:02:07

 

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Κυριακή, 11 Φεβρουάριος 2018
  • Περιοχή: Αττική
  • Τύπος: Trail
  • Αποστάσεις: 5km, 10km

Αποτελέσματα

Περισσότερα

Αποτελέσματα

Instagram Feed