5ος Καστόρειος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Ταϋγέτου - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 5ος Καστόρειος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Ταϋγέτου.

 

21 Χιλιόμετρα

Α/Α Category Gender ΒΙΒ Name Club 21km

1 Α30-39 Male 145 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ SALOMON HELLAS 1:29:21
2 Α30-39 Male 360 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ADIDAS-COMPRESSPORT 1:30:35
3 Α17-29 Male 34 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 1:32:43
4 Α17-29 Male 381 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ WAKE UP STREET 1:35:30
5 Α40-49 Male 263 ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΙΟΠΥΡΗΣ MARATHON CLUB - DYNAFIT GREECE 1:38:40
6 Α17-29 Male 305 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:38:59
7 Α40-49 Male 114 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ SPARTAN RUNNERS/DIMOPOULOS COACHING 1:39:04
8 Α30-39 Male 171 ΤΑΣΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ / JOHN DIMOPOULOS' TEAM 1:40:29
9 Α30-39 Male 293 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ MAVRIDIS TRAINING 1:40:50
10 Α30-39 Male 210 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ 1:41:16
11 Α40-49 Male 392 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΠΠΑΣ REAL MADRIT 1:41:17
12 Α30-39 Male 472 ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΛΛΑΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 1:42:12
13 Α30-39 Male 94 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΤΡΑΧΙΝΑ 1:42:44
14 Α30-39 Male 492 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:42:47
15 Α30-39 Male 32 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΚΟΣ ARKALOS TRT 1:44:13
16 ALL Male 545 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ 1:44:14
17 Α40-49 Male 138 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΙ ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:45:29
18 ALL Male 553 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΜΓ 1:46:08
19 Α17-29 Male 479 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ 1:46:09
20 ALL Male 543 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΙΝΗΣ 1:48:13
21 Α30-39 Male 40 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΥΜΑΝΘΙΟΣ ΚΑΦΡΟΣ LOPP.GR 1:51:29
22 Α50-59 Male 380 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 1:52:00
23 Α40-49 Male 422 ΛΟΥΚΑΣ ΠΡΑΤΙΛΑΣ DYNAFIT/ΤΡΑΧΙΝΑ/ΛΥΚΟΙ 1:52:22
24 Α17-29 Male 519 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ 1:52:40
25 Α30-39 Male 435 ΗΛΙΑΣ ΡΟΥΛΙΑΣ FREE RUNNERS 1:52:46
26 Α30-39 Male 216 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ ALLTERRAINRUNNERS/ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:53:04
27 Α40-49 Male 224 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ 1:54:00
28 Α17-29 Male 198 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΤΣΙΟΣ SPORTIFS.GR 1:54:35
29 Α17-29 Male 248 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ SPORTIFS TRAIL RUNNERS 1:54:35
30 Α40-49 Male 399 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΧΝΕΛΗΣ 1:56:28
31 Α17-29 Male 333 ΓΙΑΝΝΗΣ/GIANNIS ΜΠΟΥΖΑΣ/BOUZAS 1:57:13
32 Α50-59 Male 150 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 1:57:15
33 Α17-29 Male 306 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ KRI KRI RUNNING TEAM 1:57:32
34 Α40-49 Male 109 ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1:57:36
35 Α50-59 Male 439 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΓΡΕΔΟΣ ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 1:57:38
36 Α40-49 Male 298 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΓΓΟΣ ΟΜΑΔΑ ´ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1:57:52
37 Α>60 Male 379 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ 1:58:44
38 Α30-39 Male 79 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΛΟΣ CHIOSRUNNING 1:58:47
39 Α17-29 Male 340 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 1:59:04
40 Α40-49 Male 460 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΠΟΣ XAMOS 1:59:12
41 Α30-39 Male 415 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΛΕΥΡΙΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:59:24
42 Α17-29 Male 304 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ KRI KRI RUNNING TEAM 1:59:48
43 Α40-49 Male 44 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ KOPANAKI RUNNERS 1:59:55
44 Α40-49 Male 215 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:59:56
45 Α40-49 Male 466 ΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ KALAMATA TRAIL RUNNERS SDYM 2:00:06
46 Α50-59 Male 117 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΛΙΝΤΑΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:00:27
47 Α40-49 Male 291 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ MTDT 2:01:28
48 Α17-29 Male 384 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ TOP GYM`S RUNNING CLUB 2:01:48
49 Α40-49 Male 54 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΑΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:02:18
50 Α40-49 Male 72 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΗΣ SCIENCETRAINING 2:02:27
51 Γ40-59 Female 122 ΛΕΜΟΝΙΑ ΔΟΥΒΙΝΩΦ MATZUL 2:02:27
52 Α40-49 Male 194 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ ΑΠΣ 2:02:49
53 Α40-49 Male 134 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 2:03:01
54 Α17-29 Male 110 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΕΡΜΑΤΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 2:03:07
55 Α40-49 Male 23 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ AEM AMEINIAS 2:03:12
56 Α40-49 Male 267 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΚΑΣ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 2:03:13
57 Α>60 Male 530 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΙΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2:03:22
58 Α40-49 Male 203 ΦΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 2:03:35
59 Γ17-39 Female 332 ΣΟΦΙΑ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΥ THE RUNNERS PROJECT 2:03:44
60 Α40-49 Male 200 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ALLTERRAINRUNNERS 2:03:49
61 Γ17-39 Female 369 ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ 2:03:51
62 Γ40-59 Female 91 ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ 2:03:59
63 Α40-49 Male 521 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:04:00
64 Α40-49 Male 346 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟΛΟΝ ΔΙΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:04:04
65 Α40-49 Male 491 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΔΗΣ ALLTERRAINRUNNERS 2:05:01
66 Α30-39 Male 313 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 2:05:04
67 Α50-59 Male 20 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ APOLLON DYTIKHS ATTIKHS 2:05:27
68 Α17-29 Male 487 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΕΤΖΕΛΟΣ 2:05:39
69 Α30-39 Male 8 MARVIN ISUFI PANATHINAIKOS 2:05:44
70 Α40-49 Male 341 ΝΙΚΟΣ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 2:06:11
71 Α>60 Male 318 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΓΙΟΣ ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:06:42
72 Α50-59 Male 394 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:07:34
73 Α17-29 Male 488 ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΖΙΜΑΣ 2:08:37
74 Α40-49 Male 239 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 2:08:42
75 Γ40-59 Female 4 DRAGANA CEJOVIC 2:08:48
76 Α40-49 Male 199 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΛΙΠΦΕΛ ΠΑΡΑΜΥΘΟΚΑΜΩΜΑΤΑ 2:08:55
77 Α>60 Male 176 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡ/ΠΩΝ 2:08:57
78 Α40-49 Male 501 ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΜΠΡΑΣ SMART RUN 2:09:08
79 Α17-29 Male 272 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΔΑΛΟΣ 2:09:10
80 Α30-39 Male 453 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΚΕΝΤΖΟΣ HΡΑΚΛΕΙΟΣ ΑΘΛΟΣ/SMARTRUN 2:09:14
81 Α50-59 Male 356 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ YMITTOS RUNNERS 2:09:17
82 Α30-39 Male 490 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:42
83 Α30-39 Male 132 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΖΑΡΚΙΝΟΣ AΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:09:59
84 ALL Male 547 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΙΜΩΤΑΣ 2:10:53
85 Α17-29 Male 69 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΕΤΤΟΣ 2:10:55
86 Α30-39 Male 259 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ FGRT 2:10:55
87 Α30-39 Male 489 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:11:01
88 Α40-49 Male 500 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:11:08
89 Α17-29 Male 456 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΚΥΛΑΚΗΣ MAVRIDIS TRAINING 2:11:43
90 ALL Male 544 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΙΤΣΑΡΑ 2:11:56
91 Α30-39 Male 148 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ 2:12:36
92 Γ40-59 Female 482 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:12:39
93 Α40-49 Male 77 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ SKORDO TEAM 2:13:19
94 Α>60 Male 273 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ 2:13:23
95 Α30-39 Male 400 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:13:51
96 ALL Male 546 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΕΡΓΑΣ 2:14:05
97 Α40-49 Male 234 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΣΤΕΝΗΣ 2:14:27
98 Α17-29 Male 61 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΒΕΡΓΗΣ 2:14:46
99 Α30-39 Male 280 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ BALIOTIS.NATURE TRAIL 2:15:11
100 Α40-49 Male 55 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2:15:24
101 Α30-39 Male 275 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ 2:15:34
102 Α40-49 Male 462 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ MUSTUKULURU TRAIL TEAM 2:16:04
103 Γ17-39 Female 116 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ - 2:16:20
104 Α40-49 Male 29 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ ΔΗΜΟΥ ΕΥΡΩΤΑ 2:16:29
105 Α40-49 Male 383 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ IBM CLUB 2:16:36
106 Α50-59 Male 128 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ 2:17:27
107 Α40-49 Male 512 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 2:17:36
108 ALL Male 550 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ 2:18:03
109 Γ40-59 Female 362 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ ALIARTISTAS RUNNING TEAM 2:18:07
110 Α40-49 Male 103 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 2:18:14
111 Α40-49 Male 137 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:18:25
112 Α17-29 Male 178 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ 2:18:28
113 Α50-59 Male 404 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΕΙΝΟΣ MYATHLETE 2:19:15
114 Γ40-59 Female 126 ΕΛΕΝΗ ΕΞΑΡΧΟΥ ADIDAS/SNAILS TEAM 2:19:25
115 Α50-59 Male 484 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 2:19:29
116 Α30-39 Male 393 ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 2:20:33
117 Α30-39 Male 139 ΣΠΥΡΟΣ ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ 2:20:33
118 Α30-39 Male 158 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΟΥΔΗΣ NS COACHING 2:20:34
119 Α50-59 Male 98 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:20:42
120 Α30-39 Male 56 ΠΑΝΟΣ ΒΑΣΤΑΡΔΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΑΠΣ 2:21:04
121 Α40-49 Male 240 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ IRUN MAGAZINE 2:21:43
122 Α30-39 Male 143 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΑΝΟΣ 2:21:54
123 Α30-39 Male 39 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΞΙΩΤΗΣ 2:22:03
124 Α30-39 Male 173 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:22:49
125 Α30-39 Male 260 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΙΑΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:22:49
126 Γ17-39 Female 535 ΜΑΡΙΓΩ ΧΟΡΜΟΒΙΤΗ 2:22:58
127 Α50-59 Male 428 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΑΡΙΑΔΝΗ 2:23:30
128 Α40-49 Male 407 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:23:30
129 Α50-59 Male 135 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:24:02
130 Α30-39 Male 96 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:24:49
131 Α17-29 Male 417 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΡΤΟΛΑΣ 2:25:47
132 Α50-59 Male 418 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΡΤΟΛΑΣ 2:26:01
133 Α17-29 Male 409 ΝΙΚΟΣ ΠΗΤΤΑΣ 2:26:42
134 Α>60 Male 5 SCHÖNFELDER FALK 2:26:52
135 Α17-29 Male 286 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΚΟ KΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ 2:27:08
136 Α40-49 Male 255 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΟΣ KALAMATA CITY CYCLING CLUB-SDYM 2:27:13
137 Γ40-59 Female 432 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΡΟΜΠΑΚΗ KALAMATA CITY CYCLING CLUB-SDYM 2:27:13
138 Α30-39 Male 204 CHRISTOPHER ΚΟΚΚΟΣΟΠΟΥΛΟΣ 2:27:20
139 Α30-39 Male 355 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 2:27:20
140 Α17-29 Male 154 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ 2:27:51
141 Α40-49 Male 327 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 2:27:53
142 Γ17-39 Female 24 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 2:28:22
143 Α30-39 Male 250 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 2:28:35
144 Α17-29 Male 292 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 2:28:46
145 Γ40-59 Female 372 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΤΖΑΛΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 2:29:49
146 Α40-49 Male 354 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 2:29:53
147 Α17-29 Male 118 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ FLYING GEESE RUNNING TEAM 2:29:53
148 Α40-49 Male 287 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣΤΡΑΠΑΣ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:30:16
149 Α40-49 Male 301 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 2:30:22
150 Α40-49 Male 401 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΖΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:30:23
151 Α30-39 Male 25 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 2:30:37
152 Α50-59 Male 73 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ AΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:30:54
153 Γ40-59 Female 33 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΔΡΕΟΥ 2:30:54
154 Α>60 Male 434 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 2:31:11
155 Α40-49 Male 433 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΣΑΦΑΝΣ - TOP CYCLES 2:31:11
156 ALL Male 548 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΑΡΟΣ 2:31:26
157 Α17-29 Male 206 ΗΛΙΑΣ ΚΟΛΕΡΟΣ 2:31:27
158 Γ40-59 Female 257 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΑΟΥΔΗ ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ 2:31:59
159 Α40-49 Male 506 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:32:20
160 Α30-39 Male 243 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ URBAN TRAIL RUNNERS / OBLAKOVE PERTLE 2:32:59
161 Γ17-39 Female 499 ΑΔΕΛΙΝΑ ΤΣΑΓΚΑΡΗ 2:33:17
162 Α50-59 Male 68 ΓΙΩΡΓΟΣ GIORGOS ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ VOUDOYRIS ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:33:19
163 Α30-39 Male 486 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΕΓΚΑΣ 2:33:37
164 Α40-49 Male 274 ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ VO2MAX EXERCISE CENTER 2:33:48
165 Α30-39 Male 284 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ 2:34:59
166 Α40-49 Male 230 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΠΑΡΑΜΥΘΟΚΑΜΩΜΑΤΑ 2:35:13
167 Γ17-39 Female 225 ΕΛΕΝΗ ΚΟΤΙΟΥ 2:35:14
168 Α40-49 Male 458 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 2:35:32
169 Α30-39 Male 483 ΚΩΣΤΗΣ ΤΕΣΦΑΕ ΣΑΦΑΝΣ 2:36:32
170 Α30-39 Male 375 ΕΡΙΟΝ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ 2:36:32
171 Γ17-39 Female 2 ROXANE BAULUCK 2:37:03
172 Α40-49 Male 113 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ 2:37:23
173 Α30-39 Male 366 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:37:24
174 Α40-49 Male 111 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΗΜΑΣ 2:37:24
175 Α50-59 Male 167 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:37:52
176 Α30-39 Male 28 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ 2:38:01
177 Α40-49 Male 319 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΓΙΩΚΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:38:24
178 Γ40-59 Female 99 ΜΑΓΔΑ ΓΡΑΜΟΖΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:38:41
179 Α30-39 Male 520 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ 2:38:54
180 Γ17-39 Female 382 ΝΙΚΗ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 2:39:41
181 ALL Male 449 KΩΣΤΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 2:39:41
182 Α30-39 Male 76 ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΓΕΡΟΜΗΤΣΟΣ SANDWICH 2:40:48
183 Α17-29 Male 262 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΙΟΝΤΗΣ 2:40:55
184 Α50-59 Male 352 ΣΤΕΛΙΟΣ ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ Σ.Δ.Υ.Μ 2:41:37
185 Α40-49 Male 189 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ EXTR 2:42:34
186 Γ40-59 Male 238 ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:42:47
187 Γ40-59 Female 525 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΦΩΚΑ VO2MAX EXERCISE CENTER 2:44:21
188 Α40-49 Male 353 AΝΤΩΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 2:44:28
189 Γ40-59 Female 454 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΚΕΝΤΖΟΥ SMART RUN/ ΣΔΥ.ΠΑΤΡΑΣ 2:44:55
190 Γ17-39 Female 391 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΟΥΤΣΗ 2:45:18
191 ALL Male 549 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ 2:46:55
192 Α50-59 Male 508 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΦΗΣ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:48:22
193 Γ17-39 Female 523 ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΦΛΗ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ ΔΗΜΟΥ ΕΥΡΩΤΑ 2:48:22
194 Γ40-59 Female 469 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ VEGAN RUNNERS GREECE 2:48:41
195 Α30-39 Male 16 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΟΣ 2:50:02
196 Α40-49 Male 529 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΝΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2:50:02
197 Α30-39 Male 265 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΝΤΟΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:50:39
198 Α>60 Male 368 ΚΟΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ ΑΝΕΚΣΑΡΤΙΤΟΣ 2:51:58
199 Α50-59 Male 87 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:52:00
200 Α>60 Male 57 ΔΗΜOΣΘΕΝΗΣ ΒΕΚΙΛΗΣ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:52:18
201 Α50-59 Male 282 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ 2:54:05
202 Α40-49 Male 323 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΚΟΛΑΣ 2:54:28
203 Α30-39 Male 442 ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:54:48
204 Α50-59 Male 539 ΑΛΕΞΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.Δ.Υ.Μ. 2:55:13
205 Α50-59 Male 478 ΦΩΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 2:56:05
206 ALL Male 552 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΩΚΑ 2:56:35
207 ALL Male 551 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΛΑΣ 2:56:36
208 Γ40-59 Female 513 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΟΥΜΠΟΥ 3:03:20
209 Α17-29 Male 152 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:08:34
210 Α17-29 Male 390 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:08:35
211 Α40-49 Male 247 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ WING CHUN ERMIS PERAMATOS 3:11:06
212 Γ17-39 Female 367 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - 3:11:55
213 Α30-39 Male 376 ΝΤΟΡΙΑΝ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ 3:13:25
214 Α50-59 Male 481 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:13:30
215 Γ40-59 Female 244 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΤΖΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥ SKY WOMEN RUNNING TEAM- ΣΔΥΕ 3:15:31
216 Α30-39 Male 153 ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ KALAMATA RUNNING PROJECT 3:24:30
217 Γ>60 Female 193 ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΤΣΟΥ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΣΔΥΜ 3:24:30

 

5 Χιλιόμετρα

Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club 5km

1 Male 624 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 1986 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0:24:05
2 Male 707 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 0:25:50
3 Male 767 ΑΝΔΡΙΑΝΟ ΠΙΡΙΟΥ - 0:25:52
4 Male 685 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ 2003 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:26:15
5 Male 712 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ 1990 ADIDAS 0:26:43
6 Male 755 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ 0:26:44
7 Male 616 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΒ 2001 0:28:02
8 Male 777 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΚΑΣΙΝΗΣ - 0:29:05
9 Female 759 ΕΛΕΝΗ ΧΑΖΗΡΑΚΗ 1986 ARKALOS TRT 0:29:23
10 Male 651 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ 1978 0:30:21
11 Female 756 ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ 0:31:48
12 Male 766 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - 0:32:16
13 Female 653 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΡΓΑΚΟΥ 1977 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:35:05
14 Male 741 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΦΡΟΝΑΣ 1964 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:35:22
15 Male 743 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ 1973 ΣΔΥΜ 0:36:45
16 Male 740 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1985 0:37:12
17 Male 758 ΣΠΥΡΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΣΔΥΜ 0:37:34
18 Female 675 ΚΑΝΕΛΛΑ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1985 ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΕΙΣ 0:37:42
19 Male 705 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΡΟΥΜΑΣ 1987 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:37:44
20 Male 699 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ 1981 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:37:49
21 Female 702 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΥ 2002 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 0:38:20
22 Male 710 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1972 KALAMATA RUNNING PROJECT - ΣΔΥΜ 0:38:31
23 Female 681 ΜΑΙΡΛΙΝΑ ΜΕΓΡΕΜΗ 1984 ADIDAS RUNNERS ATHNES 0:39:05
24 Male 648 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΜΠΑΣ 1964 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:39:32
25 Male 697 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΠΑΡΤΖΕΛΙΩΤΗΣ 1966 ΣΔΥΜ 0:39:34
26 Male 778 ΘΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΣ - 0:39:53
27 Male 643 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΑΝΟΣ 1995 0:39:54
28 Male 663 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΛΙΤΣΗΣ 2000 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:40:17
29 Male 770 ΝΙΚΟΣ ΓΚΑΪΤΣΗΣ - 0:40:22
30 Male 732 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΔΕΡΕΑΣ 1965 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:40:36
31 Male 686 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ 1963 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:41:25
32 Male 728 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΩΠΟΤΑΣ 1977 ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΕΙΣ 0:41:35
33 Female 729 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΝΙΔΑ 1986 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:42:23
34 Male 690 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΕΛΟΓΓΟΝΑΣ 1954 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:42:39
35 Male 714 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 1991 0:43:09
36 Male 656 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΡΑΚΗΣ 1991 ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΕΙΣ 0:43:24
37 Male 763 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΥΡΛΑΣ - 0:43:33
38 Female 603 AKI TSUZICHATZIDAKI 1964 --- 0:44:11
39 Male 760 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ 1957 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:44:11
40 Male 773 ΛΑΜΠΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ - 0:44:43
41 Male 772 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΠΟΥΛΗΣ - 0:44:45
42 Male 752 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΣΑΝΤΑΡΛΙΩΤΗΣ 1985 0:45:09
43 Male 654 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΥΔΗΣ 1965 0:45:18
44 Male 776 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ - 0:45:33
45 Female 605 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ 1971 0:45:35
46 Male 769 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - 0:46:10
47 Male 634 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ 1955 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:46:31
48 Male 701 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΣ 1975 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:46:55
49 Female 672 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 1963 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:47:06
50 Male 771 JAMES GRACEY - 0:47:07
51 Male 775 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ - 0:47:09
52 Female 736 ΡΑΝΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ 1962 APOLLON DYTIKHS ATTIKHS 0:48:32
53 Male 765 ΧΡΥΣΗ ΔΗΜΑ - 0:49:15
54 Male 715 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ 1967 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:49:25
55 Male 747 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΜΑΡΑΣ 1976 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:49:34
56 Male 632 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 1981 SDYM 0:49:45
57 Male 764 ΕΛΕΝΑ ΔΗΜΑ - 0:50:00
58 Female 670 ΜΑΡΙΑ ΚΥΛΙΝΤΗΡΕΑ 1985 0:50:01
59 Male 748 ΖΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ 1957 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:51:28
60 Male 725 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΚΗΣ 1962 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:51:29
61 Male 774 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ - 0:52:38
62 Female 717 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ 1974 0:58:13
63 Female 646 ΔΗΜΗΤΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ 1975 0:58:13
64 Female 641 MENIA ΖΕΥΚΙΛΗ 1964 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:58:16
65 Female 733 ΜΑΡΙΝΑ ΣΚΟΡΔΗ 1962 2O ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 0:58:41
66 Female 623 ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΑΛΟΥ 1961 1:00:18
67 Female 617 ΕΛΙΝΑ ΒΑΣΣΙΛΑΚΗ 1972 1:00:20
68 Male 768 ΕΥΗ ΜΑΚΡΑΝΗ - 1:02:47
69 Female 601 MARTHA GRACEY 1946 1:02:49
70 Female 657 ΕΦΗ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ 1967 ΑΡΙΑΔΝΗ 1:04:36
71 Female 626 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ 1976 ΑΡΙΑΔΝΗ 1:04:37
72 Female 635 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ 1962 1:28:41
73 Female 607 ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 1965 ΣΔΥΕ 1:41:43
74 Female 724 ΕΥΑ ΠΕΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ 1970 2:27:55

Αποτελέσματα

Περισσότερα

Καλεντάρι

Λέβαδος 2018

Λέβαδος 2018

Ιαν 21, 2018 Rate: 0.00

2ο Heraklion Cosmos Sport Run

2ο Heraklion Cosmos Sport Run

Ιαν 21, 2018 Rate: 0.00

Instagram Feed