ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5,2 km

Α/Α Gender ΒΙΒ Name Club 5km
1 Male 565 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΕΝΑΡΔΟΣ   0:19:15.210 
2 Male 566 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ   0:19:15.540 
3 Male 518 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 0:20:19.943 
4 Male 589 ΠΕΤΡΟΣ ΠΡΩΙΜΟΣ   0:20:44.750 
5 Male 517 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ   0:22:47.676 
6 Male 593 ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΜΑΡΕΣΗΣ   0:23:01.266 
7 Female 587 ΕΥΔΟΚΙΑ ΑΥΓΕΡΗ   0:24:08.010 
8 Male 102 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ   0:24:34.360 
9 Male 527 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΝΤΟΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:24:51.110 
10 Male 512 ΡΩΜΑΝΟΣ ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ   0:25:00.410 
11 Male 525 ΣΑΒΒΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ   0:25:05.880 
12 Male 508 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ   0:25:24.390 
13 Female 546 ΔΩΡΑ ΦΙΦΛΗ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:25:28.433 
14 Female 581 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΤΖΟΥΝΗ   0:26:58.750 
15 Male 550 ΘΑΝΟΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Γ.Σ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 0:27:07.093 
16 Male 536 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΥ PYLOS RUNNING TEAM 0:27:11.143 
17 Male 511 ΣΩΤΗΤΗΡΗΣ ΔΕΔΟΥΣΗΣ   0:27:21.533 
18 Female 534 ΝΑΤΑΛΙΑ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ   0:27:50.533 
19 Male 509 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΙΟΥΛΗΣ Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:28:10.830 
20 Female 504 ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΡΟΜΕΊΣ ΖΑΧΆΡΩΣ 0:29:10.986 
21 Male 533 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ MOTUS 16 0:29:36.500 
22 Male 585 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ   0:29:36.673 
23 Female 538 ΓΙΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΙΚΑΚΟΥ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:29:41.146 
24 Male 569 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   0:29:50.113 
25 Male 514 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:02.360 
26 Female 530 ΑΝΝΑ ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΥ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:30:12.550 
27 Female 540 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΡΩΙΜΟΥ   0:30:28.960 
28 Female 586 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΠΟΥΛΙΑ   0:31:09.266 
29 Male 561 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ   0:31:21.520 
30 Male 531 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΜΠΟΥΝΤΡΟΥΚΑΣ   0:31:33.706 
31 Female 595 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΟΥ   0:31:47.140 
32 Male 594 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ   0:32:01.990 
33 Male 599 ΣΩΤΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ   0:32:05.173 
34 Male 503 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΟΜΕΊΣ ΖΑΧΆΡΩΣ 0:32:07.450 
35 Female 547 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΪΔΟΥΣΗ   0:32:12.956 
36 Female 555 ΙΜΕΛΝΤΑ ΜΕΙΜΕΤΕΑ   0:32:42.220 
37 Male 524 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ   0:32:49.880 
38 Female 520 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΣΣΗ   0:34:00.346 
39 Female 592 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΥ   0:34:01.783 
40 Female 535 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΠΑΔΑΜΗ   0:34:28.250 
41 Female 515 ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ   0:34:31.440 
42 Male 563 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΡΜΠΑΣ   0:34:51.910 
43 Male 562 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΨΙΜΑΔΗΣ   0:34:52.016 
44 Male 584 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΧΟΣ   0:35:11.763 
45 Male 597 ΝΙΚΟΣ ΛΥΚΟΥΔΗΣ   0:35:30.270 
46 Male 559 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ   0:35:31.450 
47 Female 545 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΤΣΕΚΟΥΡΑ   0:35:36.266 
48 Female 519 ΜΑΡΙΑ-ΣΟΦΙΑ ΚΑΠΙΡΗ   0:35:36.603 
49 Female 577 ΜΑΡΙΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   0:35:43.536 
50 Male 564 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ   0:36:39.440 
51 Male 522 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΡΑΜΠΑΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:37:18.176 
52 Female 523 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ   0:37:57.833 
53 Female 542 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΑΜΑΡΕΣΗ ΑΟΦ 0:38:15.363 
54 Female 582 ΝΤΑΙΝΑ ΤΖΟΥΝΕΑ   0:38:47.520 
55 Male 591 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΒ   0:38:54.660 
56 Female 575 ΠΩΛΙΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ   0:39:30.396 
57 Female 572 ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΣΑΚΟΥΛΑ   0:39:30.506 
58 Female 551 ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ   0:39:38.390 
59 Male 590 ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΣΒΕΤΚΟΒ   0:39:59.760 
60 Male 579 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΟΥΡΕΤΗ   0:39:59.760 
61 Male 560 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ   0:40:17.033 
62 Female 507 ΣΤΕΛΛΑ ΓΕΩΡΓΑΝΤΩΝΗ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:40:32.363 
63 Female 583 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ   0:40:38.973 
64 Female 539 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΡΕΒΕΝΑ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:40:41.140 
65 Female 500 MARGARITA DRAGOFSKA   0:40:50.986 
66 Male 567 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   0:41:02.350 
67 Male 568 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ   0:41:02.460 
68 Female 532 ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΤΟΥΝΟΥ   0:41:32.770 
69 Female 510 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΟΥΡΖΙΩΤΗ   0:42:24.980 
70 Female 553 ΞΕΝΙΑ ΜΠΑΚΟΥΡΟΥ   0:42:30.476 
71 Female 516 ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ FLOGA 0:42:44.556 
72 Male 501 THIERRY GADE FLOGA 0:42:44.663 
73 Female 554 ΦΑΙΔΡΑ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ   0:43:24.083 
74 Female 552 ΟΛΓΑ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ   0:43:24.530 
75 Female 571 ΖΛΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΙΝΟΒΑ   0:43:26.483 
76 Female 578 ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ   0:43:43.130 
77 Female 588 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ   0:43:46.903 
78 Female 556 ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ   0:45:08.466 
79 Female 558 ΙΩΑΝΝΑ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ   0:45:55.440 
80 Female 598 ΘΕΟΔΩΡΑ ΛΙΑΚΟΥΣΤΑΥΡΟΥ   0:46:17.863 
81 Female 557 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΕΙΝΤΑΝΗ   0:46:57.253 
82 Female 574 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ   0:47:05.803 
83 Female 570 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ   0:47:10.570 
84 Female 573 ΜΑΡΙΑ ΚΑΦΙΡΑ   0:47:21.673 
85 Female 549 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ   0:47:26.310 
86 Female 596 ΜΑΡΙΑ ΠΕΠΠΑ   0:47:27.626 
87 Female 526 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ   0:47:41.150 
88 Female 543 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΣΑΚΩΝΑ   0:47:58.650 
89 Female 505 ΜΑΓΔΑ ΒΛΑΜΗ   0:47:58.756 
90 Female 541 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΑΜΟΛΗ   0:48:13.210 
91 Female 544 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΣΑΦΑΡΑ   0:48:13.866 
92 Female 506 ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ   0:49:54.720 
93 Female 548 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ   0:49:55.776 
94 Female 580 ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΣΤΡΙΜΠΑΚΟΥ   0:49:56.143 
95 Female 521 ΕΛΕΝΗ ΚΑΥΚΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΟΙΧΑΛΙΑΣ 0:53:22.366 
96 Female 600 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΑΛΝΤΑ   0:53:23.033 
97 Female 502 MARGARITA VORRE   0:56:13

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 9,8 km

 

A/A Gender BIB Name Club 10km
1 Male 129 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:17.276 
2 Male 173 ΕΜΙΛΙΑΝΟ ΚΑΝΟ ΣΔΥΜ 0:38:28.536 
3 Male 101 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:38:32.753 
4 Male 172 ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ 0:39:24.363 
5 Male 182 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ   0:40:21.816 
6 Male 163 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 0:40:39.910 
7 Male 183 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΕΚΑΣ   0:41:10.336 
8 Male 121 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΑΒΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 0:42:47.980 
9 Female 147 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΚΑ I RUN 0:45:04.640 
10 Male 177 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΙΟΤΕΛΗΣ   0:47:31.900 
11 Male 181 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΟΥΣΗΣ   0:48:56.770 
12 Female 131 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 0:49:51.133 
13 Male 162 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΓΙΟΣ   0:50:01.340 
14 Male 118 ΝΤΟΓΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΟΙΧΑΛΙΑΣ 0:50:16.756 
15 Male 106 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΟΥΣΚΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 0:50:21.566 
16 Male 166 ΑΛΕΞΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΣΔΥΜ 0:50:24.193 
17 Male 165 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ 0:50:26.213 
18 Male 159 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΝΤΟΥΝΟΣ ΑΟΦ 0:50:56.266 
19 Male 112 ΓΙΣΝΝΗΣ ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:50:59.953 
20 Female 152 ΕΛΕΝΗ ΨΥΡΡΟΥ Α Ο ΦΙΛΙΑΤΡΏΝ 0:51:01.396 
21 Male 145 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α Ο ΦΙΛΙΑΤΡΏΝ 0:51:04.143 
22 Male 141 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΔΕΡΕΑΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:51:20.726 
23 Male 134 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ MOTUS - DOJO JUDO CLUB TRIPOLI 0:51:41.663 
24 Female 119 ΜΑΡΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ   0:51:45.633 
25 Female 132 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ   0:52:06.756 
26 Male 103 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ 0:52:14.413 
27 Male 117 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΙΒΑΣ Σ.Δ.Υ.Μ 0:52:25.740 
28 Male 126 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΛΙΚΟΣ ΣΔΥΜ 0:52:34.263 
29 Male 135 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:52:38.013 
30 Male 171 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΕΡΑΜΕΚΗΣ ΣΔΥΜ 0:52:53.146 
31 Male 120 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ   0:53:34.633 
32 Female 150 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΣΟΥΚΑΛΑ AMALIADAS RUNNING GROUP 0:53:59.286 
33 Female 184 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΤΑΚΟΥ   0:54:21.786 
34 Male 168 ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ   0:54:44.320 
35 Male 109 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΑΝΟΣ SDYM 0:55:39.506 
36 Male 108 ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:55:39.506 
37 Female 116 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:55:41.583 
38 Female 164 ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΟΛΛΙΑ   0:56:34.596 
39 Male 160 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ   0:56:45.610 
40 Female 124 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥΚΑ   0:57:07.610 
41 Female 107 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 0:57:08.956 
42 Male 144 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΥΡΕΤΗΣ   0:57:30.426 
43 Male 148 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΓΚΛΗΣ   0:57:46.930 
44 Male 158 ΤΑΣΟΣ ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΣΔΥΜ 0:57:49.780 
45 Male 156 ΤΑΣΟΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ   0:57:53.020 
46 Female 169 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΜ 0:58:01.886 
47 Male 167 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΛΕΣΣΑΣ   0:59:09.390 
48 Female 104 ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ ΒΕΝΝΟΥ ΑΟΦ 0:59:19.843 
49 Male 179 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ   0:59:21.793 
50 Male 157 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ   0:59:43.816 
51 Male 146 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ   1:01:37.720 
52 Male 110 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ ΣΔΥΜ 1:02:15.370 
53 Male 123 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΟΣ ΑΟΦ 1:02:33.990 
54 Male 180 ΣΠΥΡΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ   1:03:19.720 
55 Male 155 ΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   1:03:29.140 
56 Male 178 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ   1:03:40.970 
57 Male 139 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΚΚΑΤΟΣ   1:04:55.093 
58 Female 128 ΕΦΗ ΠΑΙΔΟΥΛΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 1:05:30.780 
59 Male 143 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΥΡΕΤΗΣ   1:05:45.970 
60 Male 153 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΟΒΑΡΑΣ   1:09:01.890 
61 Male 174 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΖΗΛΗΣ   1:09:23.093 
62 Female 105 ΟΛΓΑ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΏΝ 1:09:25.316 
63 Male 136 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΛΙΟΣ   1:10:57.126 
64 Male 161 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΔΥΜ 1:12:40.596 
65 Female 170 ΣΟΦΙΑ ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΜ 1:12:41.213 

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 21,5 km

 

Gen-Sex-Cat Category Gender ΒΙΒ Name Club cp10km 21km
1 , 1 ,1 Α<39 Male 59 ΘΟΔΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ   0:49:21 1:25:54
2 , 2 , 2 Α<39 Male 40 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   0:49:20 1:28:08
3 , 3 , 3 Α<39 Male 50 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΚΑΣΙΝΗΣ ΣΔΥΜ 0:53:56 1:35:06
4 , 4 , 1 Α50-59 Male 42 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΛΑΔΗΣ ΣΔΥΜ 0:54:00 1:35:34
5 , 5 , 4 Α<39 Male 2 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 0:54:37 1:39:59
6 , 6 , 2 Α50-59 Male 38 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΠΟΙΚΗΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0:56:28 1:42:12
7 , 7 , 3 Α50-59 Male 21 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:55:56 1:42:14
8 , 8 , 5 Α<39 Male 44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΙΛΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΣΔΥΜ 0:57:36 1:42:45
9 , 9 , 6 Α<39 Male 22 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΌΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:57:09 1:43:47
10 , 10 , 1 Α40-49 Male 10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΟΥΚΑΚΗΣ   0:58:35 1:44:34
11 , 11 , 4 Α50-59 Male 5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΌΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:58:30 1:45:11
12 , 12 , 5 Α50-59 Male 53 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 1:00:34 1:47:13
13 , 13 , 2 Α40-49 Male 43 ΝΙΚΟΣ ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΣΔΥΜ ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΗ 0:59:27 1:48:29
14 , 14 , 6 Α50-59 Male 30 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ   0:59:24 1:49:13
15 , 1 ,1 Γ40-49 Female 20 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:01:14 1:49:42
16 , 15 , 7 Α<39 Male 41 ADINA PAPA Πυλος 1:01:19 1:49:42
17 , 16 , 1 Α>60 Male 49 ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 1:00:19 1:52:36
18 , 17 , 3 Α40-49 Male 13 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 1:03:11 1:54:11
19 , 18 , 2 Α>60 Male 37 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΔΤΡΙΠΟΛΗΣ 1:03:54 1:57:32
20 , 19 , 8 Α<39 Male 17 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:06:38 1:57:49
21 , 20 , 1 ALL Male 57 ΩΩ_57 ΩΩ_57   1:06:20 1:57:54
22 , 21 , 3 Α>60 Male 12 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ   1:04:40 1:58:49
23 , 22 , 7 Α50-59 Male 15 ΗΛΙΑΣ ΚΕΦΙΛΗΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:04:38 1:59:01
24 , 23 , 4 Α40-49 Male 1 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ MANIAC 1:04:58 1:59:58
25 , 2 , 2 Γ40-49 Female 33 ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:06:52 2:01:45
26 , 24 , 9 Α<39 Male 27 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΜΥΡΛΗΣ   1:07:56 2:03:25
27 , 25 , 10 Α<39 Male 29 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΡΙΜΠΑΚΟΣ   1:08:51 2:03:26
28 , 26 , 11 Α<39 Male 18 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΜΗΣΣΙΑΣ Α. Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 1:05:47 2:03:50
29 , 3 , 3 Γ40-49 Female 45 ΞΕΝΙΑ ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ   1:06:51 2:04:06
30 , 27 , 5 Α40-49 Male 4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ PYLOS RUNNING TEAM 1:11:30 2:04:15
31 , 28 , 8 Α50-59 Male 39 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΜΠΑΣ ΣΔΥΜ 1:08:59 2:04:50
32 , 29 , 9 Α50-59 Male 26 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΚΚΟΥΛΑΣ Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΏΝ 1:05:14 2:04:57
33 , 4 , 1 Γ<39 Female 16 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ   1:08:06 2:05:03
34 , 30 , 10 Α50-59 Male 9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:08:56 2:09:00
35 , 31 , 11 Α50-59 Male 3 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 1:14:51 2:09:15
36 , 32 , 6 Α40-49 Male 55 ΗΛΙΑΣ ΜΕΓΓΟΣ ΕΛΕΥΣΙΣ 1:14:30 2:11:31
37 , 33 , 7 Α40-49 Male 56 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΓΓΟΣ ΕΛΕΥΣΙΣ 1:14:38 2:11:31
38 , 34 , 4 Α>60 Male 35 ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΥΗΣ ΗΛΙΑΣ   1:09:46 2:12:02
39 , 35 , 12 Α50-59 Male 8 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΧΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 1:09:57 2:12:30
40 , 36 , 8 Α40-49 Male 19 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΡΑΚΟΣ   1:13:28 2:12:46
41 , 37 , 9 Α40-49 Male 6 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:13:30 2:12:46
42 , 38 , 12 Α<39 Male 34 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΙΩΤΗΣ   1:04:36 2:13:38
43 , 39 , 2 ALL Male 28 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΓΚΟΣ   1:16:08 2:13:59
44 , 5 , 2 Γ<39 Female 25 ΧΡΟΝΟΥΛΑ ΡΕΠΠΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 1:14:54 2:15:37
45 , 40 , 10 Α40-49 Male 11 ΤΑΣΟΣ ΔΡΟΥΛΙΑΣ ΣΔΥΜ 1:15:04 2:16:58
46 , 41 , 13 Α<39 Male 51 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ADIDAS RUN 1:13:44 2:17:12
47 , 42 , 14 Α<39 Male 36 ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΟΥΡΕΤΗΣ   1:14:44 2:18:12
48 , 43 , 5 Α>60 Male 54 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ 1:16:51 2:20:38
49 , 44 , 3 ALL Male 24 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΑΣΙΑΔΗΣ 100ΧΡ. ΠΟΝΤΙΑΚΗΣ ΓΕΝΟΚΤΟΝΙΑΣ 1919-2019 1:16:14 2:22:26
50 , 6 , 3 Γ<39 Female 58 ΜΑΡΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ   1:15:34 2:23:01
51 , 45 , 13 Α50-59 Male 46 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΠΑΡΤΖΕΛΙΩΤΗΣ ΣΔΥΜ 1:16:52 2:23:52
52 , 7 , 1 Γ>50 Female 47 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΑΚΑ ΜΕΣΣΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:16:53 2:23:54
53 , 46 , 14 Α50-59 Male 48 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΓΙΟΣ ΒΑΤΙΚΙΩΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:25:02 2:31:12
54 , 47 , 6 Α>60 Male 52 ΝΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ   1:18:16 2:33:35
55 , 48 , 7 Α>60 Male 60 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΑΛΗΝΑΙΟΣ   1:28:12 2:46:13

 

Με ρεκόρ συμμετοχών ολοκληρώθηκε το τριαθλητικό γεγονός που διοργανώθηκε για 8η συνεχή χρονιά.

Με τεράστια επιτυχία και τη συμμετοχή 2000 δρομέων πραγματοποιήθηκε ο 1ος Ημιμαραθώνιος Καλλιθέας την Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου 2019, που διοργάνωσε ο Φιλαθλητικός Σύλλογος Καλλιθέας-Μοσχάτου-Ταύρου με τη συνεργασία του Κέντρου Πολιτισμού Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος.

Το Διοικητικό Συμβούλιο του ΣΔΥ Αθήνας εκφράζει τα θερμά του Συγχαρητήρια στα  Μέλη του τα οποία  συμμετείχαν δυναμικά  το Σάββατο 21/9 και  την Κυριακή 22/9  σε αγώνες που έγιναν στην Αθήνα και διάφορες  περιοχές  στη χώρα μας πραγματοποιώντας ο κάθε ένας τον προσωπικό του στόχο και ταυτόχρονα κάνοντας με την  παρουσία τους τον  ΣΔΥ Αθήνας ακόμη πιο σημαντικό δείχνοντας ότι ο ΣΔΥ Αθήνας είναι ο  Σύλλογος  που συνεχίζει να υποστηρίζει και να πρεσβεύει το διαχρονικό του μήνυμα. Το Τρέξιμο είναι Υγεία.

Την Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου πραγματοποιήθηκαν οι αγώνες ορεινού τρεξίματος  ‘’ΔΙΒΡΙΣ’’ The Hard Trail. Οι αγώνες αποτελούνταν από δύο διαδρομές, 30χλμ και 13χλμ.

Ο 6ος Μαραθώνιος της Ρόδου θα πραγματοποιηθεί στις 3 Μαϊου 2020.

Ο Μαραθώνιος της Ρόδου ανακοινώνει με υπερηφάνεια ότι αποτελεί και επίσημα μέλος της ελίτ των Μαραθώνιων αγώνων που απαρτίζουν το Abbott World Marathon Majors Wanda Age Group World Ranking Qualifying Series, το πρώτο παγκόσμιο σύστημα κατάταξης μαραθωνίου ανάλογα με την ηλικία.

Μια μοναδική εμπειρία έζησαν όσοι κατάφεραν να παρευρεθούν στη Σέριφο και το 7o Serifos Sunset Race το Σαββατοκύριακο 14 και 15 Σεπτεμβρίου!

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 6.8ΚΜ

 

Α/Α Gender ΒΙΒ Name Club 6.8km
1 Male 570 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ   0:25:36
2 Male 542 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:26:08
3 Male 571 ΤΑΣΟΣ ΣΑΣΛΗΣ   0:26:49
4 Male 567 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ   0:27:01
5 Male 510 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥ Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ 0:28:59
6 Male 505 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΡΟΛΟΥΚΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:29:15
7 Male 581 ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΥΡΟΥΝΗΣ ΘΕΣΠΙΕΣ 0:29:23
8 Male 523 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΙΟΥΣΗΣ   0:30:21
9 Male 544 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:30:29
10 Male 514 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΚΕΛΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:31:46
11 Male 512 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΕΛΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:31:47
12 Male 572 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΚΡΗΣ   0:32:50
13 Male 578 ΙΩΣΗΦ ΧΑΝ   0:32:53
14 Female 568 ΕΛΕΝΗ ΤΖΙΜΑ   0:33:07
15 Female 569 ΕΛΕΝΗ ΕΞΑΡΧΟΥ   0:33:08
16 Male 513 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΕΛΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:34:18
17 Male 565 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:34:33
18 Female 553 ΒΑΓΙΑ ΤΣΙΩΛΗ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:35:15
19 Male 536 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΖΑΝΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:35:47
20 Male 519 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΔΡΗΣ   0:36:09
21 Male 552 ΘΩΜΑΣ ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ   0:36:39
22 Male 580 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΙΒΕΡΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:37:27
23 Male 541 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:38:13
24 Male 563 ΘΑΝΟΣ ΓΚΟΒΑΡΗΣ   0:39:14
25 Male 503 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΡΛΟΣ Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:39:40
26 Male 564 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΩΝΗΣ   0:39:55
27 Male 509 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ 0:39:58
28 Male 547 ZΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:40:05
29 Female 533 ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΛΕΝΤΑ   0:40:53
30 Male 550 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΜΠΟΝΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:41:26
31 Female 579 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΗ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:41:38
32 Male 566 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:42:23
33 Female 543 ΧΑΡΑ ΠΕΡΡΟΥ   0:42:29
34 Female 545 ΜΑΡΙΑ ΤΕΛΙΟΥ   0:42:33
35 Male 529 ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΒΙΝΟΣ Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:42:40
36 Male 525 ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ ΕΙΡΜΟΣ 0:42:45
37 Male 539 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΥΝΟΣ ΕΙΡΜΟΣ 0:42:46
38 Male 515 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:42:51
39 Female 507 ΓΙΟΛΑΝΤΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ 0:43:09
40 Female 582 ΕΛΛΗ ΤΑΣΙΑ ΑΚΟΛ 0:43:11
41 Female 524 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΟΒΑΝΗ ΘΗΒΑ 0:43:15
42 Male 559 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ   0:45:29
43 Female 540 ΜΑΙΡΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ   0:45:30
44 Male 573 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥΑ 0:46:41
45 Male 516 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ   0:46:43
46 Female 508 ΚΙΚΗ ΓΙΑΝΝΑΚΗ   0:46:49
47 Female 554 ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ   0:46:56
48 Female 500 ΖΩΗ ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:47:09
49 Female 575 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΙΠΟΥΛΑΝΗ   0:47:22
50 Male 576 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:47:25
51 Male 517 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:47:25
52 Female 526 ΑΣΗΜΙΝΑ ΚΟΝΤΟΥ   0:50:25
53 Female 562 ΡΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:51:39
54 Female 558 ΝΑΤΑΣΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΘΗΒΑ 0:52:53
55 Female 574 ΑΜΑΛΙΑ ΓΑΒΡΙΗΛ   0:54:59
56 Female 534 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΗΤΡΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 0:55:02
57 Female 577 ΑΘΗΝΑ ΝΙΚΗΤΑ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 0:55:02
58 Female 530 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΥΚΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:55:03
59 Female 520 ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ ΚΑΡΑΤΖΙΚΗ - 0:55:32
60 Female 560 ΛΥΔΙΑ ΜΟΡΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΟΔΕΥΩ 0:57:43

 

 

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 21ΚΜ

 

Α/Α Gender ΒΙΒ Name Club 21km
1 Male 1 MERLIN LAMBIN   1:23:30
2 Male 16 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 1:26:38
3 Male 5 ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:26:43
4 Male 46 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΟΒΑΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:29:31
5 Male 71 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΕΣΣΑΛΑΣ XATHI RUNNERS 1:29:53
6 Male 13 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΡΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:29:56
7 Male 87 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:30:25
8 Male 43 ΦΑΝΗΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΤΡΑΧΙΝΑ 1:34:56
9 Male 135 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:35:54
10 Male 153 ΓΙΑΝΝΗΣ ΨΑΡΑΣ   1:38:11
11 Male 163 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:38:19
12 Male 157 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΟΥΜ   1:40:51
13 Female 91 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:41:22
14 Male 48 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΕΤΣΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:41:58
15 Male 103 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:42:49
16 Male 130 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:42:50
17 Male 128 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ RUN FOREVER 1:43:34
18 Male 105 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:44:18
19 Male 164 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΡΙΤΖΑΣ mY ATHLETE 1:44:18
20 Male 20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:44:19
21 Female 120 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑ 1:44:19
22 Male 6 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ   1:44:28
23 Male 158 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:45:22
24 Male 40 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΑΤΣΟΛΙΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:45:53
25 Male 58 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ FORD 1:46:27
26 Male 145 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ   1:46:46
27 Male 15 ΣΠΥΡΟΣ ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ   1:47:53
28 Male 38 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:49:16
29 Male 161 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΣΔΥΑ 1:49:54
30 Male 147 ΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΚΟΛ 1:50:09
31 Male 66 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ   1:50:17
32 Male 31 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ALIARTISTAS 1:50:49
33 Female 35 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΠΕΛΙΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:52:09
34 Male 138 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:52:31
35 Male 60 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:52:43
36 Male 152 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΚΑΣ   1:52:51
37 Male 137 ΦΩΤΗΣ ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:53:23
38 Male 19 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΦΙΓΓΟΣ SDYM THIVAS 1:53:39
39 Male 89 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:53:43
40 Male 79 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΤΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:53:45
41 Male 47 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:54:11
42 Female 82 ΕΛΕΝΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ALIARTISTAS RUNNING TEAM 1:54:11
43 Male 150 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΑΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:54:58
44 Male 127 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ   1:55:29
45 Female 155 ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΕΤΕΙΝΗ   1:55:46
46 Female 54 ΚΡΙΣΤΑ ΚΟΥΛΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1:55:57
47 Male 167 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΙΟΦΥΛΗΣ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 1:56:57
48 Male 139 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:57:05
49 Male 104 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:57:10
50 Male 70 ΘΩΜΑΣ ΜΕΡΛΕΜΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:57:13
51 Male 68 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΝΤΕΝΗΣ Α.Π.Σ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:58:07
52 Female 22 ΜΑΡΙΑ ΔΡΙΤΣΑ ALIARTISTAS 1:58:53
53 Male 123 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΙΓΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:59:02
54 Male 165 ΦΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΚΟΛ 1:59:51
55 Male 156 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΥΡΙΤΣΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:00:06
56 Male 129 ΘΩΜΑΣ ΦΙΛΗΣ SDYM THIVAS 2:00:08
57 Male 52 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:00:19
58 Male 25 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ ΣΔΥΜΘΗΒΑΣ 2:00:27
59 Male 162 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ   2:00:30
60 Male 107 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΚΑΣ   2:00:32
61 Male 49 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΟΧΙ 2:01:14
62 Female 93 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:01:34
63 Male 154 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΣΗΣ   2:01:48
64 Male 88 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ   2:01:48
65 Male 50 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΛΟΒΟΣ ALIARTISTAS 2:02:03
66 Male 62 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΡΗΣ   2:02:14
67 Male 41 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ CHALKIS 2:03:15
68 Male 24 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 2:03:15
69 Female 98 ΠΕΓΚΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ALIARTISTAS RUNNING TEAM 2:03:26
70 Male 26 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ALIARTISTAS RUNNING TEAM 2:03:26
71 Female 109 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΡΑΝΤΖΟΥ   2:03:30
72 Male 55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑ 2:03:41
73 Male 51 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΟΣ   2:03:49
74 Male 143 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΞ ΣΔΥΠ 2:03:49
75 Male 53 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΛΗΣ ΟΔΕΥΩ 2:04:10
76 Male 72 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΝΑΣ ΣΔΥΜ 2:04:10
77 Male 110 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΜΑΔΑ ΟΔΕΥΩ, ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 2:04:47
78 Male 78 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 2:04:49
79 Male 146 ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥΡΝΑΒΙΤΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:04:53
80 Male 148 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΛΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:05:59
81 Male 149 ΝΙΚΟΣ ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:05:59
82 Male 85 ΞΕΝΟΦΩΝ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:08:25
83 Male 92 ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:08:44
84 Male 166 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:08:58
85 Male 39 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΤΡΑΠΑΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 2:08:58
86 Male 73 ΛΟΥΚΑΣ ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:09:05
87 Male 33 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΜΟΥΤΣΗΣ ΘΗΒΑΙΩΝ 2:09:26
88 Male 136 ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:10:52
89 Male 9 ΔΙΚΑΙΟΣ ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:10:53
90 Male 151 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΕΛΗΣ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 2:12:42
91 Male 42 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΣΔΥΜ 2:12:52
92 Male 159 ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΠΑΛΜΑ   2:13:18
93 Male 160 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΛΟΣ   2:13:19
94 Male 90 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:13:34
95 Male 57 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΙΟΣΗΣ ΟΜΑΔΑ ΟΔΕΥΩ 2:15:12
96 Male 142 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΟΛΕΒΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:15:22
97 Male 69 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:16:14
98 Male 59 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ 2:17:14
99 Male 45 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΚΙΔΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:18:36
100 Male 67 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΛΕΚΟΣ VEGAN RUNNERS GREECE 2:19:04
101 Female 118 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ VEGAN RUNNERS GREECE 2:19:04
102 Male 29 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΘΗΒΑ 2:19:08
103 Male 99 ΞΕΝΟΦΩΝ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:19:08
104 Female 75 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΜΠΕΚΡΗ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:19:44
105 Male 141 ΑΓΗΣ ΜΑΡΓΕΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:19:45
106 Male 44 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΦΦΕΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:19:45
107 Male 37 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΗΒΑ 2:20:38
108 Male 8 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΑΠΙΤΣΑΣ ALIARTISTAS 2:20:41
109 Male 144 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΟΥΒΕΡΜΕΤΖΟΓΛΟΥ ΣΔΥΠ 2:20:56
110 Male 133 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΡΕΜΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:21:14
111 Male 32 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 2:24:25
112 Male 4 ΦΩΤΗΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ - 2:24:40
113 Male 106 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:25:31
114 Male 97 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:27:13
115 Male 21 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΔΙΠΛΑΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:27:16
116 Female 28 ΡΕΝΑ ΙΟΡΔΑΝΟΥ ΜΟΥΡΓΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 2:31:14
117 Male 3 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 2:33:17
118 Male 11 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:36:37
119 Male 108 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ ΑΚΟΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:36:38
120 Male 83 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΑΚΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:36:39
121 Male 23 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΩΔΗΣ ΜΟΥΡΓΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 2:37:39
122 Male 140 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΜΙΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:42:08
123 Male 119 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ALIARTISTAS 2:43:36
124 Female 81 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΥΛΩΝΑ AKOL 2:58:38
125 Male 7 ΕΥΧΙΔΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΧΙΔΑΣ ΠΛΑΤΑΙΩΝ 3:02:40
126 Female 30 ΑΓΑΘΗ ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΟΜΑΔΑ ΟΔΕΥΩ 3:15:11
127 Male 86 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 3:15:13

 

Κάθε χρόνο η διοργάνωση «Ολύμπια μονοπάτια» θα παίρνει το όνομά της από το χαρακτηριστικό όνομα του τιμώμενου φυτού. Η πέμπτη διοργάνωση θα είναι αφιερωμένη στο Veronica thessalica ή Βερονίκη η Θεσσαλική και κατά συνέπεια η επωνυμία της θα είναι «Ολύμπια μονοπάτια – (Veronica thessalica)»