Η καταξιωμένη χορογράφος με διεθνείς σπουδές, Άρτεμις Ιγνατίου, θα είναι η πρέσβειρα του 1ου Ημιμαραθωνίου Καλλιθέας, που θα διεξαχθεί την Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου 2019 με τη συνεργασία του Κέντρου Πολιτισμού Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος.

Μετράμε ήδη αντίστροφα για την εκκίνηση του πιο συναρπαστικού αγώνα ορεινού τρεξίματος των Κυκλάδων,  του Andros Trail Race  που φέτος θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 28 και 29 Σεπτεμβρίου στο νησί της Άνδρου.  Πρόκειται για έναν αγώνα που μετά από τέσσερα χρόνια συνεχούς και συνεπούς υλοποίησης έχει κερδίσει την αναγνώριση και τον σεβασμό των αθλητών από την Ελλάδα και όλο τον κόσμο και πλέον έχει γίνει θεσμός με πιστούς συμμετέχοντες που μαζί  με τους εκατοντάδες εθελοντές  επιλέγουν να ξαναζήσουν την μοναδική εμπειρία που προσφέρει.

Από τις 28 Ιουνίου έως και τις 7 Ιουλίου διοργανώνεται από την Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία Τριάθλου (ETU) και τη Ρουμάνικη Ομοσπονδία τριάθλου, στην Transilvania της Ρουμανίας το Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Multisport για το 2019 (Transilvania 2019 Multisport European Championships). Και σε αυτή τη μεγάλη ευρωπαϊκή διοργάνωση των multisport, η Ελληνική Ομοσπονδία Τριάθλου (Ε.Ο.ΤΡΙ.) ως μοναδικός εκπρόσωπος της Ευρωπαϊκής Ομοσπονδίας Τριάθλου (ETU) και της Παγκόσμιας Ομοσπονδίας Τριάθλου (ITU) στην Ελλάδα, ήταν παρούσα και εκπροσώπησε τη χώρα μας επάξια με την κατάκτηση 1 χρυσού μεταλλίου αλλά και αρκετών καλών εμφανίσεων.

rank age group rank lastname firstname club agegroup Finish Finish_nettime
1 1 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Arla protein running team M 0:53:05 0:53:05
2 2 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥ. ΚΙΛΚΙΣ - KTG M 0:54:36 0:54:35
3 3 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   M 0:57:04 0:57:04
4 1 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ JT COACHING-V15 M40-44 0:58:13 0:58:12
5 1 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M50-54 0:58:26 0:58:25
6 1 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Salomon Hellas/KOURKOURIKIS TRAINING GR M45-49 0:58:45 0:58:45
7 1 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΟΕ M35-39 0:59:29 0:59:27
8 4 ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ M 0:59:49 0:59:48
9 2 ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M45-49 1:00:27 1:00:27
10 2 ΒΕΡΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - Sportstraining-Karagiannis M35-39 1:00:42 1:00:42
11 3 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ M35-39 1:01:07 1:01:07
12 2 ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ M50-54 1:02:03 1:02:03
13 3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M50-54 1:02:25 1:02:24
14 5 ΚΑΝΤΖΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - Snowland M 1:02:38 1:02:38
15 4 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΊΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥΚ/KRG M35-39 1:02:53 1:02:52
16 3 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M45-49 1:03:10 1:03:08
17 2 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ KTG/AIAS KILKIS M40-44 1:03:38 1:03:34
18 3 ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ Ομάδα Μαραθώνιου Γιαννιτσών M40-44 1:03:56 1:03:51
19 6 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M 1:04:15 1:04:13
20 4 ΜΠΛΙΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Chalkidiki Runners Club M45-49 1:04:32 1:04:27
21 1 ΜΠΟΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ   F 1:04:48 1:04:42
22 4 ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ OSB_ET/ Drama Runners M40-44 1:05:22 1:05:20
23 5 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΥΚΟΙ M35-39 1:06:02 1:06:00
24 1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Xanthi Ranners M55+ 1:06:05 1:05:54
25 6 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ M35-39 1:06:14 1:06:12
26 4 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ Σδβολο M50-54 1:06:28 1:06:22
27 7 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ M 1:06:28 1:06:28
28 5 ΧΑΣΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σδβολου M45-49 1:06:30 1:06:25
29 5 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π M40-44 1:06:45 1:06:45
30 2 ΓΙΑΖΙΤΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ North Adventure Kastoria F 1:07:01 1:07:01
31 5 ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ DrymosRunning Team M50-54 1:07:07 1:07:04
32 7 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ / 33 ΕΜΑ M35-39 1:07:24 1:07:20
33 6 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΘΛΟΥΜΕΝΟΣ M50-54 1:08:02 1:08:00
34 6 ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Δ.Βεροιας - Sportstrainig-Karagiannis M40-44 1:08:16 1:07:55
35 2 ΧΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M55+ 1:08:56 1:08:51
36 7 ΜΑΝΤΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M50-54 1:09:50 1:09:43
37 7 ΜΠΟΥΝΤΑΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M40-44 1:10:06 1:10:02
38 6 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   M45-49 1:10:30 1:10:24
39 7 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ RUNNERS EDESSA M45-49 1:10:36 1:10:20
40 8 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ   M 1:10:47 1:10:31
41 8 ΔΟΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Βέροιας/Minas Coaching Team M35-39 1:10:50 1:10:49
42 3 ΜΥΓΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M55+ 1:10:53 1:10:51
43 9 ΛΥΠΗΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ M35-39 1:10:56 1:10:47
44 8 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M45-49 1:11:04 1:11:01
45 4 ΠΑΝΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Kastoria M55+ 1:11:21 1:11:20
46 8 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   M50-54 1:11:26 1:11:13
47 5 ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M55+ 1:11:32 1:11:28
48 10 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ M35-39 1:11:36 1:11:31
49 11 ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ομάδα μαραθωνίου γιαννιτσων M35-39 1:11:45 1:11:39
50 6 ΣΒΑΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ M55+ 1:11:54 1:11:48
51 12 ΘΕΟΣΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ Casper running team Thessaloniki M35-39 1:12:07 1:12:04
52 7 ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SYLLOGOS MARATHONODROMON LARISAS M55+ 1:12:19 1:12:13
53 13 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ   M35-39 1:12:40 1:12:30
54 8 ΔΟΥΛΔΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   M40-44 1:12:45 1:12:41
55 9 ΜΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Runners Edessa M45-49 1:12:46 1:12:29
56 9 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ M 1:12:47 1:12:31
57 10 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   M 1:13:07 1:12:45
58 14 ΤΖΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ.Βεροιας - Sportstrainig-Karagiannis M35-39 1:13:26 1:13:08
59 15 ΤΟΜΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ MOUNTAIN TRAINING SOLUTUONS M35-39 1:13:30 1:13:29
60 16 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΔΥΓ ΓΡΕΒΕΝΩΝ M35-39 1:13:32 1:13:26
61 8 ΦΩΛΙΝΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ M55+ 1:13:32 1:13:28
62 9 ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - Sportstraining-Karagiannis M50-54 1:13:54 1:13:51
63 10 ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M45-49 1:14:10 1:13:59
64 10 ΒΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   M50-54 1:14:48 1:14:33
65 11 ΔΟΜΟΥΧΤΣΗΣ NIKOS   M 1:14:51 1:14:33
66 12 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM M 1:15:07 1:14:52
67 9 ΠΑΡΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M55+ 1:15:16 1:15:16
68 9 ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ RoussRun M40-44 1:15:24 1:15:20
69 13 ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ   M 1:15:34 1:15:32
70 11 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   M50-54 1:15:36 1:15:19
71 1 ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Ζευς Πιερίας F45+ 1:15:44 1:15:42
72 10 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ   M55+ 1:15:47 1:15:41
73 10 ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ ΛΟΥΚΑΣ   M40-44 1:16:06 1:15:56
74 11 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Φ.Ο.Σ. ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ M45-49 1:16:17 1:16:04
75 12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΜΓ M45-49 1:16:27 1:16:19
76 11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ M55+ 1:16:49 1:16:44
77 12 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M50-54 1:16:55 1:16:45
78 11 ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΡΗΣ M40-44 1:16:59 1:16:53
79 17 ΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ M35-39 1:17:05 1:16:56
80 18 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   M35-39 1:17:11 1:17:09
81 14 ΡΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - M 1:17:17 1:17:02
82 13 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Chalkidiki Runners Club M45-49 1:17:17 1:17:11
83 2 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΣΠΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ F45+ 1:17:25 1:17:17
84 15 ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ Ref runners ΣΔΥΚ M 1:17:26 1:17:24
85 12 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ BODY ACTIVE GYM M40-44 1:17:29 1:17:28
86 14 ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Σ.Δ.Βεροιας - Sportstrainig-Karagiannis M45-49 1:17:30 1:17:13
87 15 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M45-49 1:17:46 1:17:25
88 12 ΒΑΜΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ M55+ 1:17:55 1:17:49
89 13 ΝΕΒΕΣΚΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ   M40-44 1:17:57 1:17:53
90 16 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Οι Σαλίγκαροι M 1:17:58 1:17:43
91 17 ΜΙΖΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M 1:18:01 1:17:46
92 14 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΒΥΡΩΝ   M40-44 1:18:05 1:18:02
93 19 ΖΑΠΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M35-39 1:18:10 1:18:01
94 18 ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ M 1:18:16 1:18:15
95 16 ΖΙΩΓΟΣ ΘΥΜΙΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΑΤΟΡΙΑΣ M45-49 1:18:16 1:18:11
96 17 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - Sportstraining-Karagiannis M45-49 1:18:23 1:18:10
97 3 ΠΙΠΕΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ   F 1:18:33 1:18:25
98 15 ΤΕΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΈΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ M40-44 1:18:39 1:18:19
99 13 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ SEVAS ΝΑΟΥΣΑ M55+ 1:18:48 1:18:42
100 14 ΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ M55+ 1:18:54 1:18:50
101 16 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΕΤΗΣ Σ.Δ.Βεροιας - Sportstrainig-Karagiannis M40-44 1:18:54 1:18:43
102 15 ΛΙΑΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M55+ 1:19:04 1:18:44
103 1 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ MAKRIDIS TEAM F35-44 1:19:12 1:19:09
104 16 ΒΕΛΙΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΣΣ - ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ M55+ 1:19:16 1:19:04
105 18 ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ M45-49 1:19:51 1:19:39
106 4 KALLAY MARIANNA KOURKOURIKIS TRAINING GROUP F 1:19:59 1:19:58
107 20 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ MAKRIDIS TEAM M35-39 1:20:24 1:20:15
108 13 ΦΑΝΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M50-54 1:20:25 1:20:17
109 17 ΤΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΛΑΜΨΗ M55+ 1:20:32 1:20:24
110 17 ΜΑΓΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M40-44 1:20:47 1:20:29
111 2 ΖΙΩΓΑ ΙΩΑΝΝΑ KOYRKOYRIKIS TRAINING GROUP F35-44 1:20:57 1:20:56
112 18 ΜΠΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ M40-44 1:21:08 1:20:46
113 19 ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Εδεσσα M 1:21:14 1:20:56
114 18 ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M55+ 1:21:21 1:21:14
115 20 ΦΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ M 1:21:23 1:21:05
116 21 ΒΑΝΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M 1:21:26 1:20:55
117 22 ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ M 1:21:36 1:21:11
118 19 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ M40-44 1:22:01 1:21:58
119 20 ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - Sportstraining-Karagiannis M40-44 1:22:14 1:21:53
120 23 ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   M 1:22:18 1:22:04
121 19 ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M55+ 1:22:23 1:22:03
122 21 ΑΛΒΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ TRAINING GROUP M40-44 1:22:27 1:22:18
123 22 ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M40-44 1:22:39 1:22:35
124 19 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ανεξαρτητος M45-49 1:22:39 1:22:35
125 20 ΤΟΥΡΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   M45-49 1:22:45 1:22:27
126 21 ΜΑΝΩΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Σ.Δ.Υ. Θεσσαλονίκης M45-49 1:22:47 1:22:27
127 24 ΣΤΑΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Π.Σ.Π ΑΣΣΟΣ M 1:22:47 1:22:28
128 20 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M55+ 1:22:49 1:22:42
129 23 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M40-44 1:23:03 1:22:42
130 24 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Θεσσαλονίκη M40-44 1:23:09 1:22:46
131 3 ΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΤΕΡΠΗ STT (Salonica Triathlon Team) F35-44 1:23:16 1:22:52
132 14 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ M50-54 1:23:16 1:22:52
133 15 ΑΛΜΠΑΝΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   M50-54 1:23:21 1:23:16
134 22 ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΗΣ   M45-49 1:23:21 1:23:09
135 25 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ   M 1:23:30 1:23:15
136 26 ΜΑΝΑΜΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ   M 1:23:30 1:23:06
137 16 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M50-54 1:23:30 1:23:11
138 21 ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ Κιλκίς M55+ 1:23:33 1:23:09
139 22 ΚΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥΘ M55+ 1:23:37 1:23:22
140 23 ΠΡΕΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥΘ M45-49 1:23:48 1:23:25
141 23 ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΛΙΒΕΡΑ ΚΟΖΆΝΗΣ M55+ 1:23:49 1:23:36
142 17 ΖΑΡΕΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ   M50-54 1:23:51 1:23:34
143 24 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ M55+ 1:23:54 1:23:43
144 5 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Casper running team Thessalonikis F 1:24:11 1:24:09
145 24 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΔΒ M45-49 1:24:12 1:23:40
146 18 ΠΕΓΚΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Casper Running Thessaloniki M50-54 1:24:14 1:23:58
147 25 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M45-49 1:24:19 1:24:17
148 25 ΜΑΤΣΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Α.Π.Σ.Δ. ΖΕΥΣ.ΠΙΕΡΙΑΣ M40-44 1:24:19 1:24:18
149 27 ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ AJAX ΗΜΑΘΙΑΣ M 1:24:22 1:24:10
150 6 ΗΛΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ MakridisTeam F 1:24:26 1:24:16
151 28 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ   M 1:24:33 1:24:01
152 19 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ αρης M50-54 1:24:34 1:24:00
153 7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ Auth running team F 1:24:49 1:24:33
154 21 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ   M35-39 1:25:03 1:24:49
155 20 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ   M50-54 1:25:21 1:24:49
156 25 ΜΑΧΡΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M55+ 1:25:28 1:25:26
157 26 ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Σ.Δ.Θ M55+ 1:25:33 1:25:18
158 22 ΡΙΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M35-39 1:25:41 1:25:25
159 3 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΡΑΧΗΛ   F45+ 1:25:45 1:25:22
160 27 ΔΑΓΛΙΛΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M55+ 1:25:45 1:25:09
161 26 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   M40-44 1:25:49 1:25:26
162 21 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   M50-54 1:25:52 1:25:40
163 26 ΜΠΑΝΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Chalkidiki Runners Club M45-49 1:26:09 1:26:02
164 28 ΔΗΜΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ M55+ 1:26:16 1:25:58
165 27 ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   M45-49 1:26:32 1:25:59
166 27 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΥΘΕΝΑ M40-44 1:26:32 1:26:19
167 23 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙ ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΙ M35-39 1:26:44 1:26:30
168 28 ΚΑΡΑΒΑΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΕΕΔΑ M40-44 1:26:52 1:26:50
169 22 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ M50-54 1:27:13 1:26:57
170 28 MARGGRAF SEBASTIAN   M45-49 1:27:16 1:26:51
171 29 ΣΑΧΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   M45-49 1:27:35 1:27:04
172 30 ΖΑΨΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ M45-49 1:27:36 1:27:30
173 29 ΜΠΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ M55+ 1:27:38 1:27:27
174 30 ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M55+ 1:27:40 1:27:07
175 31 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ   M45-49 1:27:42 1:27:19
176 32 ΜΠΑΡΜΠΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M45-49 1:27:43 1:27:34
177 29 ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΘ M40-44 1:27:44 1:27:33
178 30 ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   M40-44 1:27:45 1:27:20
179 33 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M45-49 1:27:45 1:27:12
180 31 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ   M40-44 1:27:48 1:27:29
181 31 ΚΙΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   M55+ 1:27:49 1:27:23
182 23 ΔΕΛΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ   M50-54 1:27:56 1:27:45
183 24 ΣΥΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ . M50-54 1:28:09 1:28:03
184 34 ΒΑΡΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M45-49 1:28:09 1:28:04
185 29 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   M 1:28:18 1:27:45
186 32 ΜΑΜΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M40-44 1:28:21 1:28:08
187 8 ΚΟΡΕΛΙΔΟΥ ΝΙΚΗ   F 1:28:22 1:28:00
188 32 ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   M55+ 1:28:22 1:27:52
189 4 ΠΟΡΝΑΛΗ ΚΑΤΕΡΊΝΑ Xanthi runners F35-44 1:28:27 1:28:17
190 24 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ M35-39 1:28:27 1:28:07
191 30 ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ   M 1:28:32 1:28:08
192 33 ΛΙΟΥΡΑΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΣΔΥΘ M55+ 1:28:43 1:28:29
193 33 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M40-44 1:28:45 1:28:29
194 35 ΜΠΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ M45-49 1:28:46 1:28:31
195 36 ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΜΓ M45-49 1:28:52 1:28:48
196 25 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗΣ   M50-54 1:28:53 1:28:27
197 26 ΜΠΙΖΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ M50-54 1:28:58 1:28:24
198 27 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ M50-54 1:28:58 1:28:25
199 28 ΤΡΟΧΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ markos team M50-54 1:29:00 1:28:30
200 34 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   M40-44 1:29:01 1:28:31
201 37 ΣΤΆΜΟΣ ΑΡΓΎΡΙΟΣ   M45-49 1:29:02 1:28:42
202 29 ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ https://dromika.wordpress.com M50-54 1:29:07 1:29:00
203 34 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ M55+ 1:29:07 1:28:45
204 25 ΜΑΣΣΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M35-39 1:29:45 1:29:13
205 5 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ F35-44 1:29:46 1:29:33
206 4 ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΩ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΟΛΟΥ F45+ 1:29:53 1:29:43
207 31 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M 1:30:18 1:29:52
208 35 ΔΟΜΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΕΥΣ M55+ 1:30:19 1:29:47
209 35 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M40-44 1:30:24 1:30:23
210 26 ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙ ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΙ M35-39 1:30:45 1:30:31
211 38 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M45-49 1:30:50 1:30:23
212 32 ΣΑΚΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Κοζανη M 1:30:51 1:30:21
213 36 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   M40-44 1:31:10 1:31:02
214 33 ΜΑΡΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανεξάρτητος M 1:31:17 1:31:02
215 6 ΚΥΡΤΣΗ ΔIΑΜΑΝΤΩ Surf Coast Trail Runners F35-44 1:31:31 1:31:07
216 34 ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M 1:32:01 1:31:42
217 36 ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M55+ 1:32:14 1:31:55
218 30 ΣΒΑΡΝΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ M50-54 1:32:19 1:32:12
219 5 ΖΟΡΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ   F45+ 1:32:24 1:32:15
220 39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   M45-49 1:32:36 1:32:09
221 31 ΞΥΠΟΛΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M50-54 1:32:39 1:32:13
222 9 ΚΑΝΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ Σ.Δ.Θ F 1:32:43 1:32:28
223 37 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ M40-44 1:32:51 1:32:24
224 40 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δρομέων Σταυρου M45-49 1:33:05 1:32:44
225 41 ΤΟΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Δρομέων Σταυρου M45-49 1:33:06 1:32:35
226 38 ΜΗΤΥΛΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΤΟΜΙΚΟ M40-44 1:33:11 1:33:09
227 42 ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M45-49 1:33:15 1:32:44
228 10 ΜΠΟΥΤΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ   F 1:33:16 1:33:07
229 11 ΓΡΟΖΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΟΔΟΙΠΟΡΩΝ ΕΟΡΔΑΙΑΣ F 1:33:17 1:32:58
230 12 ΓΡΟΖΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΟΔΟΙΠΟΡΩΝ ΕΟΡΔΑΙΑΣ F 1:33:17 1:32:59
231 7 ΤΖΑΜΠΑΖΚΑ ΜΑΡΙΑ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - Sportstraining-Karagiannis F35-44 1:33:24 1:33:12
232 35 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ   M 1:33:30 1:33:07
233 6 ΣΤΑΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ F45+ 1:33:59 1:33:40
234 27 ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΚΥΔΡΑ M35-39 1:34:04 1:34:00
235 36 ΜΗΤΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΣ   M 1:34:08 1:33:37
236 39 ΧΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   M40-44 1:34:22 1:34:11
237 32 ΑΒΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ M50-54 1:34:27 1:33:55
238 37 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M55+ 1:34:57 1:34:38
239 7 ΑΓΚΟΤΑΚΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ F45+ 1:35:04 1:35:01
240 38 ΑΓΟΥΛΑΣ ΤΑΣΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M55+ 1:35:14 1:34:51
241 43 ΤΣΟΥΜΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M45-49 1:35:32 1:35:07
242 40 ΓΙΩΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   M40-44 1:35:50 1:35:46
243 33 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M50-54 1:35:52 1:35:24
244 34 ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ   M50-54 1:35:54 1:35:26
245 35 ΖΗΣΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M50-54 1:36:06 1:35:31
246 39 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ M55+ 1:36:10 1:35:41
247 37 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σαλιγγαροι M 1:37:14 1:37:00
248 44 ΚΑΡΤΣΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Runners Edessa M45-49 1:37:18 1:37:01
249 8 ΚΑΦΕΤΖΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΟΜΓ F35-44 1:37:23 1:37:16
250 9 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΏΝ F35-44 1:37:23 1:37:16
251 41 ΤΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΜΓ M40-44 1:37:23 1:37:16
252 40 ΦΙΟΥΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΟΜΓ M55+ 1:37:23 1:37:16
253 45 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M45-49 1:37:23 1:37:17
254 28 ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M35-39 1:37:23 1:36:51
255 38 ΧΑΡΕΛΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Οι σαλιγκαροι M 1:38:30 1:38:17
256 42 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ   M40-44 1:38:33 1:38:11
257 36 ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ KOUPIDINI M50-54 1:39:05 1:38:53
258 43 ΤΣΑΛΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΜΑΕΔ ΒΕΡΟΙΑΣ M40-44 1:39:22 1:39:00
259 37 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανεξάρτητος M50-54 1:39:28 1:39:00
260 29 ΤΣΑΠΑΣ XRISTOS skidra M35-39 1:39:56 1:39:53
261 30 ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M35-39 1:39:59 1:39:51
262 31 ΝΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M35-39 1:40:09 1:39:34
263 41 ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΚΟΣΜΑΣ   M55+ 1:40:50 1:40:23
264 8 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΓΙΏΤΑ ΤΡΑΧΙΝΑ F45+ 1:40:54 1:40:52
265 44 ΤΕΦΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ M40-44 1:41:03 1:40:36
266 46 ΜΠΟΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ M45-49 1:41:03 1:40:37
267 47 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΊΔΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ   M45-49 1:41:18 1:41:00
268 10 ΜΗΤΣΙΑΡΑ SOFIA   F35-44 1:41:27 1:41:16
269 9 ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΒΟΥΛΑ ΣΔΥΘ F45+ 1:41:28 1:41:17
270 13 ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ   F 1:41:54 1:41:40
271 10 ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΡΑΜΠΕΑ   F45+ 1:41:56 1:41:53
272 11 ΠΑΠΑΡΑ ΕΥΓΕΝΊΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΊΑΣ F45+ 1:42:10 1:42:04
273 39 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   M 1:42:31 1:42:16
274 38 ΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M50-54 1:43:10 1:42:38
275 48 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M45-49 1:43:47 1:43:39
276 42 ΚΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ M55+ 1:44:14 1:44:06
277 43 ΤΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ο.Μ.Γ. M55+ 1:44:21 1:44:11
278 44 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΜΓ M55+ 1:44:21 1:44:11
279 40 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M 1:44:43 1:44:10
280 45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΟΜΓ M55+ 1:45:19 1:45:01
281 46 ΛΟΥΜΠΟΥΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ M55+ 1:50:06 1:50:06
282 47 ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ Δ Υ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ M55+ 1:50:28 1:50:03
283 39 ΠΑΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΣΔΟΕ M50-54 1:50:57 1:50:30
284 12 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Εος Βροντους Ολύμπου F45+ 1:51:30 1:51:24
285 48 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Casper Running Thessaloniki M55+ 1:52:33 1:52:12
286 49 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M45-49 1:53:15 1:52:59
287 45 ΚΑΚΙΡΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ   M40-44 1:53:40 1:53:08
288 41 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M 1:53:53 1:53:27
289 40 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ M50-54 1:54:05 1:53:44
290 32 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M35-39 1:55:02 1:55:00
291 11 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΡΟΥΛΑ ΟΜΓ F35-44 1:55:50 1:55:41
292 12 ΝΤΟΒΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ F35-44 2:08:14 2:08:14
293 49 ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M55+ 2:15:11 2:15:06
294 13 ΚΑΡΕΛΛΑ ΒΕΡΑ   F35-44 2:15:12 2:15:02
295 50 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Σ. Δ. Υ. θεσ/νίκης M55+ 2:17:41 2:17:19
296 46 ΜΠΑΜΠΑΝΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   M40-44 2:23:30 2:22:58
297 47 ΒΑΝΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M40-44 2:23:30 2:22:57
DNF DNF ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ   M35-39 - -

 

Αποτελέσματα 5700 m

 

Place Age Group Rank Gender Rank Bib Name AG Club Pace/km GunTime ChipTime
1. -1 1 139 ΣΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α18-29   3:38 0:20:45 0:20:42
2. -1 2 147 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Α50-59   3:39 0:20:52 0:20:50
3. -1 3 444 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α40-49   3:43 0:21:13 0:21:10
4. 1 4 356 ΡΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     3:49 0:21:45 0:21:42
5. 1 5 51 ΜΗΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ Α40-49 HUMAN TECAR ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ 3:53 0:22:10 0:22:06
6. 2 6 106 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α40-49 Εφυραίοι ωκύποδες 4:05 0:23:18 0:23:14
7. 1 7 84 ΤΣΟΚΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:06 0:23:27 0:23:24
8. 1 8 72 ΠΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α50-59 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ ΔΡΟΜΕΑ 4:10 0:23:49 0:23:46
9. 2 9 140 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α18-29   4:15 0:24:17 0:24:14
10. 3 10 5 ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α40-49 ΑΓΡΙΝΙΟ 4:27 0:25:26 0:25:21
11. 2 11 9 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α50-59 ΕΚΠΑ - ΕΤΕΠ 4:34 0:26:05 0:25:58
12. 1 12 23 ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:39 0:26:36 0:26:26
13. 2 13 148 ΚΑΤΣΑΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α30-39   4:40 0:26:38 0:26:36
14. 3 14 81 ΣΤΡΟΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:44 0:27:01 0:26:58
15. -1 1 1 KOT TAMARA Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 4:45 0:27:07 0:27:04
16. 3 15 17 ΔΗΜΑΚΟΣ ΤΑΣΟΣ Α30-39 ADIDAS RUNNERS ATHENS 4:53 0:27:50 0:27:46
17. 4 16 8 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α30-39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:55 0:28:01 0:27:56
18. -1 2 136 ΣΚΕΥΗ ΑΝΝΑ Γ40-49 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 4:57 0:28:18 0:28:15
19. 4 17 131 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α18-29 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 4:58 0:28:23 0:28:16
20. -1 3 40 ΚΟΣΚΟΛΕΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ40-49 KIATO RUN&FUN 4:59 0:28:28 0:28:24
21. 5 18 446 ΣΚΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α30-39   5:02 0:28:42 0:28:36
22. 1 4 109 HOLSCHER  ESMERALDA Γ50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:02 0:28:42 0:28:37
23. 6 19 57 ΜΠΟΝΑΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:07 0:29:14 0:29:07
24. 5 20 16 ΔΗΜΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α18-29 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 5:09 0:29:24 0:29:20
25. 6 21 46 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:10 0:29:28 0:29:20
26. 3 22 108 ΧΡΟΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α50-59 Εφυραίοι ωκύποδες 5:15 0:30:00 0:29:53
27. 7 23 3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α30-39 ΦΕΝΕΟΣ 5:17 0:30:11 0:30:05
28. 1 5 12 ΓΙΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ18-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:18 0:30:16 0:30:11
29. 8 24 28 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:19 0:30:21 0:30:14
30. 1 6 124 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ Γ40-49 ACTIVE GYM 5:20 0:30:28 0:30:23
31. 4 25 445 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α40-49   5:24 0:30:49 0:30:42
32. 9 26 142 ΛΑΖΑΝΑΣ ΗΛΙΑΣ Α30-39   5:26 0:31:02 0:30:59
33. 7 27 143 ΧΑΡΑΛΑΜΠΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α18-29   5:28 0:31:10 0:31:05
34. 2 28 145 ΚΑΝΑΒΑΡΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ     5:30 0:31:25 0:31:21
35. 3 29 7 ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:32 0:31:35 0:31:29
36. 5 30 448 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α40-49   5:40 0:32:18 0:32:12
37. 8 31 10 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Α18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:40 0:32:22 0:32:16
38. 6 32 11 ΓΙΑΝΝΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:41 0:32:24 0:32:20
39. 2 7 454 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟΥΝΤΡΕΝΕ Γ40-49   5:43 0:32:35 0:32:26
40. 7 33 36 ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:45 0:32:48 0:32:42
41. 4 34 53 ΜΠΑΛΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:48 0:33:06 0:32:59
42. 3 8 98 ΠΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ Γ40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:53 0:33:37 0:33:28
43. 4 9 34 ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ40-49 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:54 0:33:40 0:33:34
44. 5 35 111 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:54 0:33:40 0:33:32
45. 10 36 67 ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:55 0:33:44 0:33:34
46. 5 10 52 ΜΠΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:56 0:33:49 0:33:40
47. 9 37 42 ΚΟΨΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ Α18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:56 0:33:51 0:33:45
48. 1 38 127 ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:57 0:33:59 0:33:48
49. 1 11 4 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ60+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:58 0:34:02 0:33:57
50. 6 39 80 ΣΤΕΜΠΙΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Α50-59 PILALIEN 6:01 0:34:22 0:34:13
51. 7 40 450 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α50-59   6:01 0:34:23 0:34:14
52. 11 41 70 ΠΕΠΠΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:01 0:34:23 0:34:12
53. 6 12 101 ΣΟΥΧΟΤΣΚΑ ΝΤΟΡΟΤΑ Γ40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:03 0:34:32 0:34:23
54. 1 13 94 ΜΠΟΤΣΙΟΝΕ ΜΑΓΙΑ   ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:03 0:34:33 0:34:24
55. 2 42 107 ΝΤΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α60+ Εφυραίοι ωκύποδες 6:04 0:34:40 0:34:31
56. 8 43 59 ΜΠΟΥΝΤΡΟΥΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:06 0:34:46 0:34:39
57. 2 14 43 ΚΡΙΚΕΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ Γ50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:10 0:35:11 0:35:06
58. 7 15 130 ΧΑΛΟΦΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ40-49 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:11 0:35:15 0:35:10
59. 2 16 144 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ     6:12 0:35:25 0:35:25
60. 2 17 126 ΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ Γ60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:14 0:35:36 0:35:25
61. 1 18 423 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ30-39 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 6:15 0:35:42 0:35:34
62. 3 19 146 ΑΝΕΜΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ     6:16 0:35:43 0:35:40
63. 8 20 449 ΓΕΡΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ40-49   6:16 0:35:43 0:35:36
64. 12 44 29 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:16 0:35:47 0:35:38
65. 9 45 122 ΣΙΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:23 0:36:24 0:36:17
66. 10 46 58 ΜΠΟΥΚΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:23 0:36:24 0:36:19
67. 2 21 119 ΠΛΑΓΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:24 0:36:29 0:36:17
68. 11 47 65 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α40-49 STEEL RUNNING TEAM 6:29 0:36:58 0:36:48
69. 4 48 37 ΚΛΟΥΤΣΙΝΙΏΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ   ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 6:30 0:37:04 0:36:58
70. 9 22 410 ΓΕΡΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ40-49 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 6:33 0:37:24 0:37:24
71. 8 49 15 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 6:35 0:37:37 0:37:23
72. 3 50 83 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ZΩΗΣ Α60+ ΜΑΡΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 6:36 0:37:38 0:37:25
73. 12 51 408 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α40-49 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 6:36 0:37:42 0:37:42
74. 4 52 149 GRACEY JAMES Α60+ SAFANS 6:37 0:37:43 0:37:29
75. 9 53 91 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:45 0:38:31 0:38:23
76. 2 23 77 ΣΚΛΙΑ ΜΑΡΙΑ-ΠΕΤΡΟΥΛΑ Γ18-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:48 0:38:46 0:38:42
77. 3 24 99 ΡΙΣΚΑ ΜΑΡΤΙΝΑ Γ18-19 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:48 0:38:47 0:38:31
78. 4 25 95 ΜΠΟΤΣΙΟΝΕ ΠΑΟΥΛΙΝΑ   ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:49 0:38:52 0:38:37
79. 10 54 93 ΜΠΟΤΣΙΟΝΕ ΜΑΡΕΚ Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:49 0:38:56 0:38:40
80. 4 26 13 ΓΛΥΜΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ18-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΒ 6:53 0:39:19 0:39:13
81. 13 55 88 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:59 0:39:52 0:39:39
82. 10 27 447 ΚΡΟΥΣΑΝΙΩΤΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Γ40-49   7:00 0:39:57 0:39:48
83. 11 56 89 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:01 0:40:02 0:39:49
84. 3 28 102 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ Γ60+ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:02 0:40:05 0:40:01
85. 5 29 26 ΚΑΚΑΓΗ ΑΝΘΗ Γ18-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:03 0:40:12 0:40:05
86. 13 57 68 ΠΕΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:03 0:40:13 0:40:06
87. 11 30 2 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΝΑ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:04 0:40:18 0:40:13
88. 12 31 73 ΡΟΥΣΣΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:04 0:40:20 0:40:15
89. 5 58 18 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α60+ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 7:11 0:40:57 0:40:53
90. 6 32 41 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ18-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:12 0:41:06 0:40:58
91. 3 33 125 ΤΖΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΛΙΝΑ Γ30-39 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:13 0:41:11 0:41:03
92. 3 34 118 ΜΑΓΚΑΝΑΡΗ ΦΛΩΡΑ Γ50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:13 0:41:11 0:41:02
93. 13 35 75 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ40-49 Ανεξάρτητη 7:15 0:41:23 0:41:17
94. 4 36 112 ΒΙΓΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ60+ ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 7:16 0:41:30 0:41:14
95. 5 37 128 ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ Γ60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:19 0:41:45 0:41:34
96. 14 59 14 ΓΟΥΣΙΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:22 0:42:01 0:41:57
97. 14 38 358 ΣΙΩΠΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ Γ40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:26 0:42:23 0:42:16
98. 14 60 56 ΜΠΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α30-39 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 7:26 0:42:25 0:42:12
99. 15 39 48 ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ40-49 ΑΤΟΜΙΚΗ 7:26 0:42:27 0:42:17
100. 5 40 150 GRACEY MARTHA   SAFANS 7:29 0:42:43 0:42:31
101. 15 61 87 ΧΡΙΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:36 0:43:22 0:43:11
102. 6 41 100 ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Γ60+ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:38 0:43:33 0:43:25
103. 6 62 115 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α60+ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 7:40 0:43:43 0:43:39
104. 6 42 6 ΒΑΡΒΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   Αθηνοδωρος 7:41 0:43:52 0:43:40
105. 16 63 69 ΠΕΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:41 0:43:53 0:43:40
106. 4 43 78 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ50-59 ΣΔΥΠ ΠΑΤΡΑΣ 7:46 0:44:21 0:44:16
107. 7 44 138 ΤΣΩΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑ 7:54 0:45:03 0:44:56
108. 8 45 96 ΜΥΛΩΝΑ ΣΗΜΕΛΑ Γ60+ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:55 0:45:12 0:45:07
109. 5 46 97 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:56 0:45:15 0:45:05
110. 9 47 123 ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΦΩΤΑ Γ60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:56 0:45:17 0:45:13
111. 16 48 47 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:59 0:45:33 0:45:27
112. 4 49 71 ΠΕΠΠΕ ΕΡΜΙΝΑ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:01 0:45:43 0:45:35
113. 6 50 92 ΛΕΒΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 8:07 0:46:19 0:46:09
114. 17 51 129 ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ40-49 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8:09 0:46:32 0:46:22
115. 7 52 82 ΤΕΡΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:11 0:46:42 0:46:37
116. 8 53 121 ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ Γ50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8:19 0:47:24 0:47:13
117. 9 54 117 ΚΤΕΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8:19 0:47:24 0:47:13
118. 10 55 137 ΤΣΑΚΙΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Γ60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 8:25 0:48:03 0:47:52
119. 7 64 135 ΣΑΓΗΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 8:26 0:48:09 0:48:00
120. 12 65 104 ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 8:29 0:48:23 0:48:11
121. 18 56 90 ΕΚΙΖΚΗΡΙΕ ΜΑΡΙΑ Γ40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 8:29 0:48:23 0:48:11
122. 5 57 120 ΠΡΟΒΑΤΑ ΜΑΡΙΑ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:42 0:49:40 0:49:36
123. 7 58 49 ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Γ18-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:54 0:50:44 0:50:36
124. 8 66 114 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α60+ ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ 9:31 0:54:17 0:54:13
125. 10 59 133 ΛΑΣΚΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 9:35 0:54:38 0:54:27
126. 11 60 132 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 9:35 0:54:38 0:54:27
127. 12 61 116 ΔΕΣΥΛΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γ60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 9:35 0:54:42 0:54:30
128. 13 62 113 ΒΛΑΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 15:08 1:26:20 1:26:08
129. 11 63 110 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ Γ50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 15:18 1:27:14 1:27:00
DNF -1 -1 19 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ      

 

 

Αποτελέσματα 9700m

 

Place Age Group Rank Gender Rank Bib Name AG Club Pace/km GunTime ChipTime
1. -1 1 301 ΠΟΡΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Α30-39 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:52 0:37:33 0:37:30
2. -1 2 329 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α40-49 ΜΕΣΣΗΝΊΑΚΟΣ 3:57 0:38:19 0:38:17
3. -1 3 202 ΔΡΟΎΤΣΑΣ ΝΊΚΟΣ Α40-49 ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:00 0:38:49 0:38:47
4. 1 4 438 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α40-49   4:05 0:39:39 0:39:18
5. 2 5 372 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Α40-49 Εφυραίοι ωκύποδες 4:10 0:40:27 0:40:24
6. 1 6 204 ΖΕΡΒΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 4:10 0:40:30 0:40:25
7. 2 7 456 BIB 456 BIB 456     4:11 0:40:39 0:40:36
8. 1 8 421 ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α18-29 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 4:12 0:40:44 0:40:38
9. 1 9 178 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:13 0:40:57 0:40:51
10. 2 10 292 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α50-59 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 4:13 0:41:03 0:41:00
11. 1 11 360 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α60+ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:14 0:41:10 0:41:07
12. 1 12 176 ΒΑΡΔΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:14 0:41:12 0:41:07
13. 3 13 160 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   Cougar's gym 4:16 0:41:30 0:41:28
14. 3 14 184 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α40-49 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΌΣ Π.Ο 4:17 0:41:38 0:41:30
15. 2 15 315 ΤΟΥΜΠΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α18-29 ΑΓΕΥΣ Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:20 0:42:02 0:41:57
16. 2 16 371 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ Α30-39 Εφυραίοι ωκύποδες 4:24 0:42:49 0:42:42
17. 3 17 397 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ Α50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ-ATP 4:25 0:42:54 0:42:51
18. 4 18 213 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α50-59 MARATHON CLUB 4:25 0:42:54 0:42:50
19. 5 19 401 ΣΑΜΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 4:25 0:42:57 0:42:54
20. 4 20 245 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:26 0:43:01 0:42:57
21. 3 21 382 ΠΟΥΤΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α30-39 Εφυραίοι ωκύποδες 4:26 0:43:02 0:42:55
22. 4 22 158 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:26 0:43:07 0:43:01
23. 5 23 322 ΤΣΙΠΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ Α40-49 ΓΑΛΑΤΣΙ RUNN 4:26 0:43:09 0:43:03
24. 2 24 284 ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ Α60+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ ΑΡΓΟΛΊΔΟΣ 4:27 0:43:12 0:43:08
25. -1 1 274 ΜΠΙΤΖΕΛΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:28 0:43:25 0:43:21
26. 6 25 339 ΓΚΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:29 0:43:37 0:43:33
27. 5 26 242 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α30-39 genesion multisporpts club - Xiropigado Arcadia 4:31 0:43:53 0:43:48
28. 3 27 320 ΤΣΙΝΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α18-29 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 4:32 0:43:58 0:43:54
29. -1 2 303 ΡΑΠΤΗ ΜΙΝΑ Γ50-59 N.SMYRNI RUNNING TEAM 4:32 0:44:00 0:43:53
30. 7 28 159 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α40-49 ΣΑΦΑΝΣ 4:33 0:44:16 0:44:10
31. 8 29 393 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 4:34 0:44:18 0:44:13
32. 9 30 281 ΝΤΟΥΣΚΑΣ ΒΑΣΊΛΗΣ Α40-49 BRT-KPN®PATRAS 4:34 0:44:24 0:44:19
33. 6 31 377 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α30-39 Εφυραίοι ωκύποδες 4:35 0:44:33 0:44:24
34. 10 32 287 ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ Α40-49 Σ. Δ. Υ. ΑΘΗΝΏΝ 4:37 0:44:50 0:44:37
35. -1 3 222 ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΒΙΚΗ Γ30-39 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:37 0:44:52 0:44:48
36. 4 33 254 ΛΕΠΟΥΡΙ ΕΝΙ Α18-29 Kamari 4:38 0:44:59 0:44:49
37. 7 34 384 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΑΝΟΣ Α30-39 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 4:38 0:45:01 0:44:55
38. 11 35 312 ΤΗΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:39 0:45:11 0:45:07
39. 8 36 375 ΚΛΑΔΟΥΧΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α30-39 Εφυραίοι ωκύποδες 4:39 0:45:15 0:45:10
40. 12 37 249 ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α40-49 SCIENCE TRAINING.GR 4:40 0:45:25 0:45:18
41. 6 38 196 ΔΕΛΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α50-59 GALATSI RUNNERS 4:42 0:45:38 0:45:34
42. 13 39 200 ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ Α40-49 Αγευς Α Σ Αργολίδας 4:43 0:45:47 0:45:43
43. 5 40 177 ΒΑΡΔΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:44 0:45:58 0:45:44
44. 6 41 325 ΦΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ Α18-29 Life4fit 4:45 0:46:07 0:46:02
45. 7 42 318 ΤΡΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α50-59 ADVENDURE 4:45 0:46:12 0:46:09
46. 14 43 155 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α40-49 ΣΔΥΑ 4:47 0:46:24 0:46:21
47. 7 44 183 ΓΕΩΡΓΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΏΝΙΟΣ Α18-29 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 4:48 0:46:34 0:46:22
48. 15 45 243 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α40-49 AD RUNNERS 4:48 0:46:42 0:46:40
49. 9 46 403 ΦΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:49 0:46:44 0:46:41
50. 16 47 258 ΜΑΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α40-49 ΚΙΑΤΟ 4:49 0:46:45 0:46:40
51. 17 48 367 ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:49 0:46:48 0:46:43
52. 3 49 436 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Α60+   4:49 0:46:49 0:46:47
53. 8 50 328 ΦΊΛΗΣ ΒΛΆΣΗΣ Α50-59 ΑΠΌΛΛΩΝ 4:50 0:46:58 0:46:47
54. 10 51 227 ΚΕΦΑΛΑΣ ΤΑΣΟΣ Α30-39 MARE WEST 4:54 0:47:36 0:47:26
55. 8 52 407 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α18-29 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 4:54 0:47:39 0:47:32
56. 18 53 269 ΜΠΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α40-49 MOTOROIL RUNNING TEAM 4:55 0:47:43 0:47:39
57. 9 54 357 ΣΕΡΑΦΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α18-29 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:55 0:47:51 0:47:47
58. 10 55 190 ΓΛΥΚΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Α18-29 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 4:55 0:47:51 0:47:45
59. 19 56 161 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α40-49 ΕΥΚΛΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:56 0:48:00 0:47:57
60. 9 57 280 ΝΤΟΜΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α50-59 KOUTSA KOUTSA 4:57 0:48:02 0:47:44
61. 20 58 306 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α40-49 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:57 0:48:03 0:48:00
62. 4 59 167 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ Α60+ ΑΠΣ ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ 4:57 0:48:04 0:47:55
63. 11 60 431 ΦΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α30-39   4:58 0:48:11 0:47:54
64. 21 61 383 AΔΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 4:58 0:48:12 0:48:00
65. 22 62 451 ΣΧΟΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α40-49   5:00 0:48:34 0:48:14
66. 10 63 309 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α50-59 Marathon club 5:00 0:48:35 0:48:29
67. 5 64 253 ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Α60+ ΕΥΚΛΗΣ 5:00 0:48:36 0:48:24
68. 23 65 443 ΚΑΡΙΩΤΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α40-49   5:00 0:48:38 0:48:32
69. 24 66 251 ΛΕΚΕΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Α40-49 TEAM DOLIOS 5:01 0:48:47 0:48:36
70. 11 67 324 ΤΣΩΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α50-59 AEGEAN RUNNING TEAM 5:02 0:48:51 0:48:44
71. 12 68 296 ΠΕΤΕΙΝΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α30-39 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 5:02 0:48:58 0:48:51
72. 11 69 236 ΚΟΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Α18-29 Γ.Σ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 5:03 0:49:00 0:48:54
73. 6 70 300 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α60+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:04 0:49:12 0:49:04
74. 13 71 285 ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ Α30-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ ΑΡΓΟΛΊΔΟΣ 5:05 0:49:27 0:49:18
75. 25 72 308 ΣΠΑΝΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:06 0:49:29 0:49:19
76. 1 4 351 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ Γ18-19 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:06 0:49:29 0:49:26
77. 26 73 244 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α40-49 STEEL RUNNING TEAM 5:06 0:49:32 0:49:20
78. 27 74 221 ΚΑΣΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Α40-49 MARATHON CLUB 5:07 0:49:43 0:49:23
79. 12 75 453 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α50-59   5:07 0:49:46 0:49:35
80. 12 76 215 ΚΑΝΔΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:08 0:49:54 0:49:43
81. 13 77 207 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α18-29 Σ.Δ.Υ. Πάτρας 5:09 0:49:57 0:49:51
82. 1 5 226 ΚΕΚΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ50-59 N.SMYRNI RUNNING TEAM 5:09 0:49:59 0:49:52
83. 28 78 250 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α40-49 ΑΝΑΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:09 0:50:00 0:49:44
84. 7 79 156 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α60+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ ΑΡΓΟΛΊΔΟΣ 5:10 0:50:14 0:50:05
85. 4 80 434 ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ     5:10 0:50:16 0:50:09
86. 14 81 310 ΤΑΛΛΙΟ ΕΝΤΥ Α30-39 ανεξαρτητος 5:12 0:50:27 0:50:24
87. 15 82 279 ΝΤΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α30-39 DESIGNOUS 5:12 0:50:30 0:50:25
88. 13 83 380 ΝΟΣΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α50-59 Εφυραίοι ωκύποδες 5:13 0:50:37 0:50:27
89. 14 84 430 ΣΕΜΙΤΕΚΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α50-59   5:13 0:50:43 0:50:25
90. 8 85 192 ΓΡΙΝΤΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α60+ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΠΑΤΡΑ 5:14 0:50:47 0:50:43
91. 2 6 424 ΤΑΣΗΝΙΚΟΥ ΝΙΚΗ Γ50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:14 0:50:48 0:50:38
92. 15 86 422 ΠΕΤΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:14 0:50:53 0:50:43
93. 29 87 442 ΔΡΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α40-49   5:14 0:50:54 0:50:40
94. 30 88 238 ΚΟΣΣΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49 ELXIS fitness club 5:15 0:50:57 0:50:42
95. 16 89 345 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:15 0:50:59 0:50:45
96. 31 90 404 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:15 0:51:00 0:50:55
97. 1 7 340 ΔΕΛΙΑΚΗ ΒΙΚΥ Γ40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:16 0:51:08 0:51:01
98. 16 91 316 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α30-39 ACCELERATION GYM AIGIO 5:16 0:51:09 0:51:03
99. 32 92 343 ΚΑΚΙΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΙΟΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:16 0:51:12 0:51:04
100. 14 93 283 ΠΑΝΑΓΙΩΤΌΠΟΥΛΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ Α18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:16 0:51:13 0:50:58
101. 17 94 262 ΜΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:17 0:51:22 0:51:05
102. 2 8 164 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ40-49 AD RUNNERS 5:20 0:51:46 0:51:43
103. 33 95 385 ΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:20 0:51:52 0:51:26
104. 9 96 275 ΜΠΟΝΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α60+ ΣΔΥΠ 5:21 0:52:00 0:51:56
105. 15 97 394 ΜΑΝΔΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α18-29 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:22 0:52:03 0:51:37
106. 17 98 305 ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:22 0:52:05 0:51:44
107. 10 99 353 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α60+ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:22 0:52:11 0:52:05
108. 18 100 342 ΚΑΖΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:23 0:52:22 0:52:17
109. 34 101 220 ΚΑΡΤΕΖΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α40-49 ΣΔΥΠ 5:25 0:52:37 0:52:25
110. 18 102 337 ΑΦΡΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α30-39 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:26 0:52:42 0:52:38
111. 19 103 414 ΚΙΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:26 0:52:47 0:52:30
112. 35 104 314 ΤΟΥΛΟΥΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:27 0:52:54 0:52:43
113. 20 105 429 ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α50-59 ΣΑΦΑΝΣ 5:28 0:53:08 0:53:01
114. 11 106 455 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α60+   5:28 0:53:10 0:52:56
115. 19 107 230 ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α30-39 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 5:29 0:53:13 0:53:02
116. 36 108 224 ΚΑΤΣΕΡΕΛΗΣ ΑΡΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:30 0:53:25 0:53:09
117. 37 109 406 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ Α40-49 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:31 0:53:38 0:53:21
118. 38 110 409 ΑΡΓΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΗΣ Α40-49 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:31 0:53:40 0:53:23
119. 3 9 435 ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΛΕΝΗ Γ40-49   5:32 0:53:46 0:53:39
120. 21 111 433 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α50-59   5:33 0:53:52 0:53:28
121. 39 112 432 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α40-49   5:33 0:53:53 0:53:29
122. 1 10 286 ΠΑΝΤΑΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 5:33 0:53:57 0:53:53
123. 22 113 405 BARRION ROMY Α50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:34 0:54:00 0:53:53
124. 40 114 193 ΔΕΔΕΣ ΝΙΚΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 5:35 0:54:10 0:54:04
125. 23 115 400 ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:38 0:54:41 0:54:28
126. 24 116 197 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α50-59 ΓΛΥΦΑ 5:38 0:54:46 0:54:41
127. 12 117 417 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:39 0:54:53 0:54:48
128. 1 11 335 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ30-39 VO2MAX EXERCISE CENTER PATRA 5:39 0:54:56 0:54:50
129. 41 118 289 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ Α40-49 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:39 0:54:56 0:54:51
130. 4 12 217 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΊΑ Γ40-49 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ 5:41 0:55:10 0:55:01
131. 3 13 392 ΚΡΙΠΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Γ50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:43 0:55:30 0:55:20
132. 2 14 229 ΚΟΛΑΪΤΗ ΧΑΡΑ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:44 0:55:38 0:55:29
133. 42 119 330 ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:44 0:55:40 0:55:29
134. 20 120 331 ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:44 0:55:45 0:55:35
135. 43 121 373 ΚΑΨΟΚΕΦΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Α40-49 Εφυραίοι ωκύποδες 5:45 0:55:48 0:55:30
136. 3 15 157 ΑΔΑΜ ΙΩΑΝΝΑ Γ30-39 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 5:45 0:55:55 0:55:43
137. 25 122 418 ΛΥΓΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ Α50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:45 0:55:56 0:55:48
138. 2 16 154 MOEBERG EMILIE Γ18-19 ΟΡΦΕΑΣ 5:47 0:56:10 0:55:48
139. 44 123 381 ΞΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α40-49 Εφυραίοι ωκύποδες 5:50 0:56:42 0:56:34
140. 45 124 350 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:51 0:56:48 0:56:34
141. 26 125 338 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:51 0:56:48 0:56:35
142. 27 126 265 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:52 0:56:59 0:56:40
143. 28 127 165 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α50-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 5:52 0:57:00 0:56:45
144. 46 128 282 ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:52 0:57:03 0:56:46
145. 47 129 179 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:53 0:57:13 0:57:04
146. 29 130 362 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:55 0:57:27 0:57:12
147. 13 131 354 ΠΑΤΑΚΑΣ ΘΕΡΙΝΟΣ Α60+ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:58 0:57:52 0:57:36
148. 5 17 396 ΜΠΕΡΕΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:58 0:58:00 0:57:47
149. 14 132 426 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:59 0:58:04 0:57:54
150. 6 18 186 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:59 0:58:05 0:57:36
151. 7 19 369 ΑΞΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ40-49 Εφυραίοι ωκύποδες 5:59 0:58:05 0:57:56
152. 15 133 413 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΦΩΤΗΣ Α60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:59 0:58:09 0:58:03
153. 5 134 195 ΔΕΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ   Αθλητικός σύλλογος Κορινθίας Σπάρτακος 6:00 0:58:14 0:58:10
154. 21 135 162 ΑΜΠΑΛΟΒ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α30-39 Αθλητικός σύλλογος Κορινθίας Σπάρτακος 6:00 0:58:14 0:58:10
155. 6 136 206 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   Αθλητικός σύλλογος Κορινθίας Σπάρτακος 6:00 0:58:14 0:58:14
156. 4 20 212 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ ΟΛΓΑ Γ30-39 Marathon Club 6:00 0:58:18 0:57:57
157. 22 137 273 ΜΠΙΣΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:01 0:58:24 0:58:14
158. 23 138 237 ΚΟΡΩΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α30-39 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 6:01 0:58:25 0:58:14
159. 16 139 293 ΠΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α60+ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 6:03 0:58:46 0:58:38
160. 8 21 321 ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΣΟΦΙΑ Γ40-49 Adidas runners athens 6:05 0:59:08 0:58:55
161. 24 140 264 ΜΕΓΑΡΙΤΗΣ ΒΛΑΣΗΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:06 0:59:12 0:59:04
162. 30 141 228 ΚΙΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:06 0:59:13 0:58:56
163. 17 142 387 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:09 0:59:42 0:59:33
164. 31 143 379 ΜΑΤΖΙΩΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α50-59 Εφυραίοι ωκύποδες 6:09 0:59:45 0:59:27
165. 48 144 348 ΜΠΑΚΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:10 0:59:50 0:59:47
166. 49 145 278 ΝΙΚΟΛΕΤΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:10 0:59:55 0:59:50
167. 50 146 441 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49   6:13 1:00:20 1:00:07
168. 9 22 326 ΦΑΡΜΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:15 1:00:43 1:00:29
169. 18 147 440 ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α60+   6:17 1:01:01 1:00:49
170. 25 148 259 ΜΑΙΣΜΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:18 1:01:11 1:00:55
171. 3 23 327 ΦΙΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ18-19 Ανεξάρτητη 6:18 1:01:12 1:01:02
172. 26 149 208 ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΗΣ Α30-39 ELXIS FITNESS CLUB 6:18 1:01:16 1:01:00
173. 19 150 364 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α60+ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:19 1:01:20 1:01:04
174. 10 24 333 ΧΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ40-49 Ανεξαρτητη 6:20 1:01:27 1:01:13
175. 27 151 270 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α30-39 Α.Ο ΜΕΛΕΣΣΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6:21 1:01:42 1:01:19
176. 20 152 166 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α60+ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:23 1:01:55 1:01:31
177. 28 153 255 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:23 1:01:57 1:01:39
178. 21 154 203 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α60+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:23 1:02:03 1:01:37
179. 51 155 210 ΙΩΑΝΝΟΒΙΤΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:25 1:02:22 1:02:03
180. 29 156 234 ΚΟΝΔΗΣ ΦΩΤΗΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:25 1:02:22 1:02:06
181. 11 25 386 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ Γ40-49 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:26 1:02:32 1:02:22
182. 22 157 173 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΣ Α60+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:26 1:02:33 1:02:11
183. 52 158 361 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:27 1:02:38 1:02:24
184. 12 26 225 ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:27 1:02:40 1:02:28
185. 32 159 399 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α50-59 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 6:29 1:02:58 1:02:32
186. 13 27 398 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΖΕΤΤΑ Γ40-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 6:33 1:03:35 1:03:23
187. 4 28 391 ΚΑΣΕΛΑ ΡΟΥΛΑ Γ50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 6:33 1:03:35 1:03:23
188. 33 160 272 ΜΠΗΣΙΑΣ ΙΩΆΝΝΗΣ Α50-59 ΕΦΥΡΑΙΟΙ οκυποδες 6:34 1:03:48 1:03:28
189. 23 161 388 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:35 1:03:57 1:03:47
190. 5 29 402 ΦΩΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ50-59 CHIOS RUNNING 6:39 1:04:34 1:04:25
191. 14 30 452 ΦΡΑΓΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Γ40-49   6:42 1:05:04 1:04:53
192. 53 162 366 ΤΣΕΡΚΕΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:43 1:05:12 1:05:01
193. 34 163 352 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:43 1:05:15 1:05:04
194. 24 164 415 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ Α60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 6:45 1:05:38 1:05:16
195. 35 165 355 ΠΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:46 1:05:40 1:05:21
196. 36 166 317 ΤΡΙΜΠΟΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:47 1:05:52 1:05:46
197. 54 167 437 ΚΟΥΜΠΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α40-49   6:48 1:05:57 1:05:38
198. 30 168 266 ΜΗΤΣΟΚΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:50 1:06:23 1:06:10
199. 31 169 260 ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:52 1:06:45 1:06:35
200. 55 170 336 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α40-49 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΡΥΘΜΟΣ ΚΙΑΤΟ 6:54 1:06:56 1:06:37
201. 1 31 419 ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΝΩΛΙΑ Γ60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 6:54 1:06:59 1:06:49
202. 56 171 233 ΚΟΛΟΒΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:57 1:07:31 1:07:15
203. 37 172 271 ΜΠΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:01 1:08:11 1:08:03
204. 15 32 341 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:03 1:08:24 1:08:11
205. 16 33 346 ΛΕΒΑΝΤΑΤΖΗ ΑΡΕΤΗ Γ40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:04 1:08:37 1:08:18
206. 57 173 390 ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:06 1:08:58 1:08:58
207. 38 174 439 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α50-59   7:08 1:09:16 1:09:07
208. 25 175 428 ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 7:13 1:10:03 1:09:48
209. 39 176 276 ΜΠΟΤΖΙΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:13 1:10:06 1:09:48
210. 26 177 368 ΨΑΡΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ Α60+ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:16 1:10:33 1:10:24
211. 7 178 172 ΑΥΓΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:20 1:11:14 1:10:59
212. 58 179 268 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:20 1:11:16 1:11:01
213. 59 180 205 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:20 1:11:17 1:11:09
214. 40 181 347 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:22 1:11:28 1:11:10
215. 17 34 171 ΑΥΓΕΡΗ ΕΛΕΝΑ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:32 1:13:07 1:12:52
216. 4 35 256 ΛΙΒΑ ΓΑΛΑΤΕΙΑ Γ18-19 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 7:34 1:13:30 1:13:25
217. 32 182 257 ΛΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α30-39 Γ.Σ.ΧΑΪΔΑΡΊΟΥ 7:34 1:13:30 1:13:27
218. 60 183 344 ΚΛΙΤΣΟΣ ΜΑΝΟΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:38 1:14:05 1:13:54
219. 5 36 365 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΓΙΑ Γ30-39 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:38 1:14:05 1:13:50
220. 27 184 363 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α60+ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:38 1:14:06 1:13:47
221. 6 37 163 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γ50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:48 1:15:45 1:15:30
222. 28 185 359 ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΤΑΚΗΣ Α60+ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:49 1:15:58 1:15:49
223. 29 186 267 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α60+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:02 1:18:04 1:17:57
224. 18 38 180 ΒΡΕΤΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:22 1:21:12 1:20:56
225. 30 187 425 ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ Α60+ ΣΔΥΠ 9:08 1:28:43 1:28:39

 

Έγινε την Τετάρτη το απόγευμα  το καθιερωμένο   μίτινγκ στίβου του Άργους Ορεστικού. Στους αγώνες έλαβαν μέρος και τρεις βεροιωτες αθλητες στα πλαισια της προετοιμασιας τους  για το παν/νιο πρωτάθλημα που θα γίνει στην Πάτρα το τελευταίο Σαββατοκύριακο του Ιουλίου.

11ος ΑΝΔΑΝΕΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ 17.000 μ.

(ΑΡΚΑΔΙΚΗ ΠΥΛΗ – ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ)

&

Δρόμος 5.000μ. και Παιδικός Δρόμος 1.500μ.

11ος ΑΝΔΑΝΕΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ 17.000 μ.

(ΑΡΚΑΔΙΚΗ ΠΥΛΗ – ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ)

&

Δρόμος 5.000μ. και Παιδικός Δρόμος 1.500μ.

6th Lycabettus Run

Φεβρουάριος 23, 2020

Το "6ο Lycabettus Run" έρχεται την Κυριακή 23 Φεβρουαρίου 2020!!


Σύντομα περισσότερες λεπτομέρειες και έναρξη εγγραφών!!


Μείνετε συντονισμένοι!!

Ο Αθλητικός Πολιτιστικός Σύλλογος ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ στα πλαίσια των πολιτιστικών του δραστηριοτήτων  θα πραγματοποιήσει  εκδρομή  στις  20/7/2019 στο Αρχαίο Θέατρο της Επιδαύρου, για την παρακολούθηση της θεατρικής παράστασης ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΕΝ ΑΥΛΙΔΙ. Ώρα αναχώρησης 16:30 από την πλατεία Καραϊσκάκη, μπροστά από το ξενοδοχείο STANLEY, δίπλα στο μετρό Μεταξουργείο.

 

Το κόστος μεταφοράς είναι 10 ευρώ και οι τιμές των εισιτηρίων (άνω διάζωμα) θα είναι 6 ευρώ (Έναντι της κανονικής τιμής 8 €, λόγω της ομαδικής εγγραφής).

 

Για συμμετοχές παρακαλούμε να επικοινωνείτε ηλεκτρονικά: georgios_vlassis@hotmail.com τηλεφωνικά κo Γεώργιο Βλάσση 6932339726 μέχρι  13-7-2019.

Για την συμμετοχή σας  θα πρέπει να δηλώσετε τα παρακάτω στοιχεία:

 

  • ΕΠΙΘΕΤΟ
  • ΟΝΟΜΑ
  • ΤΗΛΕΦΩΝΟ
  • EMAIL

 

Το όριο των συμμετοχών είναι 50.

Λόγω της περιορισμένης διαθεσιμότητας, εφ όσον υπάρχει ακόμη διαθεσιμότητα για να θεωρείται έγκυρη η συμμετοχή σας, θα πρέπει να έχουν κατατεθεί 16€, που καλύπτουν το κόστος μεταφοράς καθώς και το αντίτιμο του εισιτηρίου της παράστασης, το πολύ δυο μέρες μετά την αίτηση και μέχρι 13-7-2019.

 

Η καταβολή μπορεί να γίνει με κατάθεση στους λογαριασμούς :

ΤΡΑΠΕZA EUROBANK

ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ         0026-0604-74-0101580382

IBAN            GR70 0260 6040 0007 4010 1580 382     

ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕZA

ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ         721/322525-93    

IBAN            GR50 0110 7210 0000 7213 2252 593        

        

ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΣ Γιώργος Διαμαντής και στις δύο περιπτώσεις.

 

Παράκληση, να αναγράφεται στις παρατηρήσεις το όνομα του συμμετέχοντα (πχ Βλάχος Παν ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ). Το καταθετήριο με email diamantisgio@gmail.com  Μόνο σε περίπτωση αδυναμίας με fax στο 2106420949.

 

ΠΡΟΣΟΧΗ

Οι συμμετοχές θα κλείσουν το Σαββάτο 13-7-2019 ενώ ενδέχεται να κλείσουν νωρίτερα στην περίπτωση που καλυφθούν οι 50 διαθέσιμες θέσεις. Μέχρι την ίδια ημέρα, το αργότερο, παρακαλούμε να επικοινωνείτε για τυχόν ακυρώσεις.