ΔΗΜΟΣ  ΣΑΜΟΥ

         ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΧΩΡΑΣ  

 

 4οι  ΑΓΩΝΕΣ  ΔΡΟΜΟΥ  “ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ  ΧΟΥΜΑΣ”  2019:  Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Ξ Η

 

ΤΙΜΩΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΗΣ 1941-44:

ΞΕΝΟΦΩΝ ΓΕΩΡ. ΣΠΥΡΟΥ (ΧΩΡΑ ΣΑΜΟΥ 1911-1988)

 

                                                   

 

                            Ε γ γ ρ α φ έ ς:  www.ioannischoumas.gr               

 

                              ΔΙΑΔΡΟΜΗ:  ΧΩΡΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΙ – ΧΩΡΑ:   6 ΧΛΜ

                                                  ΠΑΙΔΙΚΟΣ  ΑΓΩΝΑΣ:  1 ΧΛΜ

   ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ:  ΠΛΑΤΕΙΑ  ΣΑΜΙΩΝ ΗΡΩΩΝ  ΣΤΗ  ΧΩΡΑ  ΣΑΜΟΥ

 

 

                                                        ΧΩΡΑ - ΣΑΜΟΣ      ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΙΟΥΛΙΟΥ 2019                           

                                Ώρα προσέλευσης – Παραλαβή αριθμών:  17:45

                                  Ώρα εκκίνησης Παιδικού Αγώνα 1 χλμ:  19:00

                                      Ώρα εκκίνησης Αγώνα 6 χλμ:  19:30

                                                                                                                                                                                

 

  1. Οι αγώνες δρόμου “Μιλτιάδης Χούμας” 6 χλμ και 1 χλμ. στη Χώρα Σάμου, έγιναν για πρώτη φορά στις 10 Ιουλίου 2016, στo πλαίσιo των εκδηλώσεων για τα αποκαλυπτήρια της προτομής του Μιλτιάδη Χούμα, στην πλατεία Σαμίων Ηρώων, στη Χώρα Σάμου.

 

  1. Οι αγώνες δρόμου ήταν μία ιδέα του Νίκου Μιλτ. Χούμα (Χώρα Σάμου 1951- Αθήνα 2017).

 

  1. Μετά από πρόταση της οικογένειας Μιλτιάδη Χούμα (Γιάννης Μιλτ. Χούμας) και σε συνεννόηση με τον Πρόεδρο της Δημοτικής Κοινότητας Χώρας Σάμου κ. Δημήτριο Τσιρίγο,  ορίστηκε οι αγώνες κάθε χρόνο να είναι αφιερωμένοι μαζί με τον Μιλτιάδη Χούμα και σε έναν Σάμιο αγωνιστή του 1941-44, κατά προτίμηση από την Χώρα Σάμου. Στους  αγώνες 2017 τιμήθηκε ο Ζήσιμος Καραχριστοδούλου (Χώρα Σάμου 1890-1966). Στους αγώνες 2018, τιμήθηκε ο Ιωάννης Γεωρ. Χαχώλος (Χώρα Σάμου 1907 -1955). Στους φετινούς αγώνες 2019, θυμόμαστε και τιμάμε τον Ξενοφώντα Γεωργ. Σπύρου (Χώρα Σάμου 1911-1988).

 

  1. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΔΡΟΜΟΥ 2019 : Ορίστηκε η Κυριακή 7 Ιουλίου 2019 : Ο παιδικός αγώνας 1 χλμ θα ξεκινήσει στις 00  και ο αγώνας 6 χλμ στις 19.30.

Όλοι όσοι πάρουν μέρος στους αγώνες δρόμου πρέπει να βρίσκονται στην πλατεία Σαμίων Ηρώων στη Χώρα Σάμου, τουλάχιστον μία ώρα πριν από την εκκίνηση, για την παραλαβή του αριθμού τους.

 

  1. ΔΙΑΔΡΟΜΗ: Οι αγώνες θα ξεκινήσουν από την πλατεία Σαμίων Ηρώων στη Χώρα Σάμου. Στον παιδικό αγώνα 1 χλμ, στα 500 μέτρα τα παιδιά θα κάνουν αναστροφή και θα επιστρέψουν.

Ο αγώνας 6 χλμ  θα ξεκινήσει επίσης από την πλατεία Σαμίων Ηρώων στη  Χώρα Σάμου. Οι δρομείς θα πάνε μέχρι το Δημοτικό Σχολείο Μυτιληνιών και θα επιστρέ-ψουν στο σημείο εκκίνησης. Στα σημεία αναστροφής θα γίνεται καταγραφή των αριθμών. Όσοι αθλητές δεν καταγράφονται στα σημεία αναστροφής, θα αποκλείονται των απονομών.

 

  1. ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ: Από το σημείο εκκίνησης, μέχρι το σημείο αναστροφής στο Δημοτικό Σχολείο στους Μυτιληνιούς, η διαδρομή είναι ελαφρά ανηφορική. Η επιστροφή είναι ελαφρά κατηφορική. Όλη η διαδρομή είναι σε άσφαλτο.

 

 

  1. ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΑΓΩΝΑ 1 ΧΛΜ, έχουν όλα τα παιδιά που πηγαίνουν στο Δημοτικό Σχολείο (μέχρι 14 ετών), τα οποία πρέπει να έχουν περάσει πρόσφατα από ιατρικές εξετάσεις. Για τα παιδιά απαιτείται η υπογραφή και η συναίνεση από τον κηδεμόνα τους. Στον αγώνα δρόμου 1 χλμ μπορούν να λάβουν μέρος και ενήλικα άτομα, τα οποία θα χρονομετρηθούν ξεχωριστά και θα βραβευθούν ανά περίπτωση.

 

  1. ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ 6 ΧΛΜ έχουν όσοι και όσες είναι πάνω από 14 χρονών. Όλοι όσοι συμμετέχουν πρέπει να έχουν περάσει πρόσφατα από ιατρικές εξετάσεις και να έχουν υπογράψει την αίτηση συμμετοχής.

 

  1. AΙΤΗΣΕΙΣ ΕΓΓΡΑΦΩΝ στα Ελληνικά και στα Αγγλικά στην ιστοσελίδα: ioannischoumas.gr                       Πληροφορίες στο τηλέφωνο: 6973.315.994

Εγγραφές θα γίνονται δεκτές μέχρι και την Κυριακή 30 Ιουνίου 2019.

Δεν θα γίνουν εγγραφές την ημέρα των αγώνων.

 

  1. ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ: Δεν απαιτείται κόστος συμμετοχής. Η συμμετοχή στους     αγώνες δρόμου 6 χλμ. και 1 χλμ. είναι δωρεάν.

 

  1.  Με φροντίδα της οργανωτικής επιτροπής, κατά τη διάρκεια των αγώνων, θα υπάρχει ασθενοφόρο και ιατρική υποστήριξη.

 

  1.  Με φροντίδα της οργανωτικής επιτροπής, κατά τη διάρκεια των αγώνων, θα υπάρχει η Τροχαία Πυθαγορείου Σάμου, για τη ρύθμιση της κυκλοφορίας των τροχοφόρων και για την ασφαλή κίνηση των αθλητών, δεδομένου ότι δεν προβλέπεται η διακοπή της κυκλοφορίας των τροχοφόρων στη διαδρομή των αγώνων. (Χώρα – Μυτιληνιοί- Χώρα).

 

  1. ΟΙ ΕΚΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ: Θα γίνουν στην πλατεία Σαμίων Ηρώων, στη Χώρα Σάμου, στις 19.00 για τον αγώνα 1 χλμ και στις 19.30 για των αγώνα 6 χλμ, από τον Δήμαρχο Σάμου κ. Μιχάλη Αγγελόπουλο και σε περίπτωση απουσίας του, από τον Πρόεδρο της Δημοτικής Κοινότητας Χώρας Σάμου κ. Δημήτριο Τσιρίγο.

 

  1.  ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗ: Στους αγώνες θα γίνει φωτογραφική χρονομέτρηση. Στο σημείο τερματισμού θα βρίσκεται ηλεκτρονικό χρονόμετρο με ευδιάκριτη οθόνη και ο αθλητής την στιγμή που τερματίζει, θα φωτογραφίζεται με τον χρόνο που θα δείχνει το ρολόι.

 

 

 

  1. ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΑΓΩΝΑ 1 ΧΛΜ:  Σε όλα τα παιδιά που θα τερματίσουν  θα  γίνει απονομή  του αναμνηστικού εμβλήματος των αγώνων και έγγραφο “Ενθύμιο Συμμετοχής”. Αν στον αγώνα 1 χλμ. λάβουν μέρος και ενήλικα άτομα, αυτά θα βραβευθούν ανά περίπτωση. 

                                                                                                       

  1.  ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ 6 ΧΛΜ:   Σε όλους και όλες που θα τερματίσουν στον αγώνα 6 χλμ, θα γίνει απονομή συλλεκτικού  Μεταλλίου  και έγγραφο “Ενθύμιο Συμμετοχής”.

 

  1. Όλα τα έγγραφα “Ενθύμια Συμμετοχής”, που θα απονεμηθούν, θα είναι υπογε-γραμμένα από τον Δήμαρχο Σάμου κ. Μιχάλη Αγγελόπουλο και από τον Πρόεδρο της Δημοτικής Κοινότητας Χώρας Σάμου κ. Δημήτριο Τσιρίγο.

 

 

 

Η  συμμετοχή στους Αγώνες είναι  δ ω ρ ε ά ν

 

             

              Ε γ γ ρ α φ έ ς στην ιστοσελίδα:    www.ioannischoumas.gr  

                                          Πληροφορίες: 6973.315.994

 

Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η

 Για λόγους οργάνωσης και προγραμματισμού εγγραφές θα

γίνονται, μέχρι και την Κυριακή 30 Ιουνίου 2019.

Δεν θα γίνουν εγγραφές την ημέρα των αγώνων

 

4οι Αγώνες Δρόμου “Μιλτιάδης Χούμας” 2019

Κυριακή 7 Ιουλίου 2019  

Προσέλευση- παραλαβή αριθμών, ώρα:   17:45

                            Εκκίνηση Παιδικού Αγώνα  1 χλμ, ώρα:   19:00

                                     Εκκίνηση  Αγώνα  6 χλμ, ώρα:   19:30

 

Αγαπητοί Δρομείς σας γνωρίζουμε ότι η Οργανωτική Επιτροπή του αγώνα Θεοδωράκεια 2019 θα διαθέσει 2 Πούλμαν για την δωρεάν μεταφορά και επιστροφή των Δρομέων από Αθήνα στη Ζάτουνα – Βαλτεσινίκο – Αθήνα  τα οποία θα αναχωρήσουν την Κυριακή 12 Μαϊου ώρα 06.00 το πρωί από την πλατεία Καραϊσκάκη στο Μεταξουργείο (μπροστά στο ξενοδοχείο ΣΤΑΝΛΕΥ στάση Μετρό Μεταξουργείο).

Αν και από την καθιέρωσή του, ο Ποσειδώνιος Ημιμαραθώνιος είναι πρωτίστως μια αθλητική διοργάνωση, εντούτοις έχει στην καρδιά του μια βαθιά κοινωνική προέκταση. Αναγνωρίζοντας την ανάγκη υποστήριξης όσων έχουν ανάγκη, ο Ποσειδώνιος εντάσει επί σειρά ετών στο πρόγραμμά του και τον Αγώνα Κοινωνικής Προσφοράς για τους σκοπούς του Πανελλήνιου Σύλλογου Προσαρμοσμένων Δραστηριότητων «Άλμα» που αγκαλιάζει άτομα με αναπηρίες (αυτισμό και νοητική στέρηση).

rank agegrouprank genderrank bib lastname firstname club Finish Finish_nettime
1 1 1 126 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 33 EMA 0:36:27 0:36:26
2 2 2 307 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΦΕ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:36:50 0:36:48
3 1 3 233 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ   0:38:30 0:38:30
4 1 4 110 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ   0:38:45 0:38:40
5 2 5 463 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ ΣΔΥ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 0:39:24 0:39:23
6 3 6 462 ΧΑΣΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΥ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 0:39:30 0:39:29
7 4 7 343 ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:39:42 0:39:40
8 2 8 177 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:39:56 0:39:55
9 3 9 464 ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΕΦ RUNNERS ΚΖΝ 0:40:06 0:40:05
10 4 10 417 ΦΩΚΑΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΟΝΤΟΣ 0:40:58 0:40:58
11 1 11 349 ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Ο,Μ,ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:42:47 0:42:46
12 3 12 196 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ-KRG 0:42:57 0:42:54
13 5 13 457 ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΣ   0:43:45 0:43:42
14 4 14 172 ΘΕΟΣΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ Casper running team 0:44:20 0:44:19
15 1 15 289 ΜΥΓΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:44:21 0:44:15
16 5 16 441 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:44:21 0:44:15
17 6 17 412 ΦΕΝΕΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 0:44:21 0:44:20
18 6 18 415 ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ Νάουσα Βέρμιο trail 0:44:50 0:44:47
19 7 19 197 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Irenas Training Team 0:44:58 0:44:54
20 7 20 450 ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΟΛΟΥ 0:45:00 0:44:57
21 8 21 299 ΞΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ 0:45:04 0:44:51
22 2 22 236 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 0:45:04 0:45:02
23 3 23 324 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 0:45:33 0:45:31
24 9 24 272 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:45:38 0:45:37
25 10 25 435 ΧΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Kasimis Training 0:45:54 0:45:52
26 5 26 188 ΚΑΝΤΖΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ-ΚΑΝΤΖΙΚΗ 0:45:54 0:45:52
27 11 27 314 ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ 0:45:54 0:45:52
28 8 28 393 ΤΣΑΡΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ P.Elias Vertical Runners 0:45:54 0:45:52
29 6 29 200 ΚΑΣΤΡΙΤΣΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Σ.Δ.Υ. Θεσσαλονίκης 0:46:06 0:46:03
30 7 30 103 ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ makridisteam 0:46:13 0:46:09
31 4 31 304 ΠΑΝΑΓΙΩΤΊΔΗΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ   0:46:19 0:46:17
32 9 32 338 ΣΑΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:46:28 0:46:23
33 12 33 158 ΕΥΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ανεξάρτητος 0:46:34 0:46:30
34 10 34 321 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Σ.Ε.Β.Α.Σ.Θ 0:46:45 0:46:29
35 8 35 378 ΤΟΥΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΓΕΣ ΑΘΛ.ΣΩΜ.ΑμεΑ ΗΜΑΘΙΑΣ & ΣΥΔ ΒΕΡΟΙΑΣ 0:46:51 0:46:50
36 13 36 354 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   0:47:10 0:47:07
37 11 37 244 ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Δ.Βέροιας-sportstraining-karagiannis 0:47:13 0:46:49
38 14 38 337 ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ   0:47:19 0:47:14
39 15 39 367 ΤΖΙΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ makridisteam 0:47:25 0:47:21
40 9 40 292 ΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ makridisteam 0:47:25 0:47:21
41 10 41 251 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ makridisteam 0:47:37 0:47:33
42 5 42 334 ΡΟΔΟΣΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 0:47:37 0:47:33
43 11 43 428 ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0:47:43 0:47:34
44 16 44 344 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ makridisteam 0:47:45 0:47:35
45 17 45 226 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ makridisteam 0:47:45 0:47:36
46 18 46 300 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σ.Δ.Βέροιας-sportstraining-karagiannis 0:48:07 0:47:58
47 2 47 112 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ/XANTHIRUNNERS 0:48:23 0:48:20
48 19 48 118 ΒΑΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΑΟΥΣΑ 0:48:26 0:48:15
49 12 49 301 ΠΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 0:48:29 0:48:25
50 13 50 192 ΚΑΡΑΝΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:48:36 0:48:31
51 12 51 265 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ /33ΕΜΑ (Ε.Σ) 0:48:36 0:48:35
52 13 52 369 ΤΖΙΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   0:48:45 0:48:38
53 6 53 465 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:48:46 0:48:36
54 14 54 383 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟ ΣΩΜΑ 0:49:14 0:49:00
55 15 55 206 ΚΑΤΣΟΥΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ   0:49:16 0:48:57
56 16 56 432 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ Σ.Δ.Βέροιας-sportstraining-karagiannis 0:49:19 0:49:12
57 20 57 138 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΠΟΛΎΓΥΡΟΣ 0:49:29 0:49:25
58 21 58 331 ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 0:49:31 0:49:19
59 22 59 198 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΜΓ 0:49:35 0:49:32
60 23 60 269 ΜΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Runners Edessa 0:49:36 0:49:31
61 17 61 455 ΠΥΡΓΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ   0:49:46 0:49:26
62 14 62 114 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ   0:49:48 0:49:47
63 18 63 145 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   0:49:53 0:49:47
64 15 64 227 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:50:06 0:49:57
65 19 65 104 ΑΓΙΑΝΝΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ makridisteam 0:50:08 0:49:58
66 20 66 411 ΤΣΩΤΣΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ makridisteam 0:50:09 0:50:00
67 1 1 139 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ Giannitsa 0:50:14 0:50:11
68 16 67 371 ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   0:50:26 0:50:19
69 24 68 274 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   0:50:29 0:50:11
70 2 2 239 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ makridisteam 0:50:35 0:50:29
71 7 69 366 ΤΖΉΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΈΛΗΣ Σιδέρη 3 Νεαπολη Κοζάνης 0:50:38 0:50:27
72 1 3 149 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Casper Running Team 0:50:42 0:50:41
73 21 70 162 ΖΑΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" 0:50:59 0:50:55
74 25 71 427 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 0:51:08 0:50:55
75 2 4 255 ΜΑΝΩΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Σ.Δ.Βέροιας-sportstraining-karagiannis 0:51:08 0:50:53
76 26 72 208 ΚΕΡΑΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ Ναουσα Βέρμιο Trail 0:51:16 0:50:58
77 27 73 140 ΔΑΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ   0:51:47 0:51:33
78 28 74 322 ΠΕΓΚΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Casper Running Team 0:51:52 0:51:51
79 22 75 437 ΒΟΡΓΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   0:51:53 0:51:43
80 17 76 257 ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:07 0:52:01
81 18 77 250 ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 0:52:12 0:52:04
82 29 78 167 ΖΗΓΡΑΣ ΘΟΔΩΡΟΣ ΣΔΥΚΟΖΑΝΗΣ 0:52:24 0:52:04
83 23 79 261 ΜΑΤΣΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:52:24 0:52:22
84 30 80 176 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:52:25 0:52:22
85 24 81 382 ΤΣΑΚΑΣ ΧΡΙΣΤΌΣ Σύλλογος Ντόπιων Μακροχωριου 0:52:34 0:52:30
86 19 82 141 ΔΆΝΗΣ ΠΈΤΡΟΣ   0:52:36 0:52:31
87 25 83 421 ΧΑΣΙΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 0:52:42 0:52:31
88 8 84 247 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:52:54 0:52:42
89 31 85 401 ΤΣΙΚΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΊΛΗΣ   0:52:55 0:52:43
90 26 86 356 ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ makridisteam 0:53:00 0:52:53
91 32 87 164 ΖΑΡΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΔ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 0:53:00 0:52:48
92 33 88 120 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Σ.Δ.Βέροιας-sportstraining-karagiannis 0:53:01 0:52:49
93 27 89 214 ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   0:53:06 0:52:52
94 3 5 169 ΗΛΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ makridisteam 0:53:08 0:53:01
95 28 90 184 ΚΑΪΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ makridisteam 0:53:08 0:53:01
96 34 91 469 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ   0:53:28 0:53:19
97 9 92 470 ΚΑΡΑΖΕΕΦ ΕΥΓΕΝΙΟΣ   0:53:28 0:53:17
98 10 93 471 ΣΥΚΟΒΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   0:53:28 0:53:18
99 35 94 276 ΜΌΥΣΕΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 0:53:45 0:53:36
100 29 95 332 ΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ RunTeam111CW 0:53:47 0:53:38
101 30 96 385 ΤΣΑΚΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ   0:53:49 0:53:43
102 3 6 426 ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΑΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ makridisteam 0:53:51 0:53:44
103 11 97 253 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ makridisteam 0:53:52 0:53:46
104 4 7 448 ΧΟΚΙΑ ΛΙΝΤΙΑ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:54:09 0:53:55
105 36 98 277 ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   0:54:17 0:54:02
106 3 99 131 ΓΚΑΝΤΟΣ ΘΩΜΑΣ ΣΕΒΑΣ 0:54:25 0:54:22
107 37 100 295 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΤΟΜΙΚΟ 0:54:43 0:54:23
108 38 101 318 ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   0:54:51 0:54:37
109 4 102 372 ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ makridisteam 0:54:57 0:54:47
110 5 8 291 ΝΑΚΗ ΆΝΝΑ makridisteam 0:54:58 0:54:51
111 31 103 273 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 0:54:59 0:54:46
112 32 104 459 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ   0:55:02 0:54:53
113 12 105 263 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ RUNNERS EDESSAS 0:55:04 0:55:00
114 33 106 298 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ KOZANI 0:55:06 0:54:49
115 6 9 146 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   0:55:12 0:55:06
116 34 107 225 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΡΟΙΑ-ΓΡΕΒΕΝΑ 0:55:13 0:55:11
117 39 108 402 ΤΣΙΛΙΓΓΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   0:55:27 0:55:18
118 35 109 245 ΛΙΟΛΙΟΣ ΜΑΝΏΛΗΣ   0:55:27 0:55:17
119 7 10 431 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 0:55:33 0:55:23
120 20 110 347 ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΘΩΜΑΣ   0:55:38 0:55:32
121 1 111 358 ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   0:55:51 0:55:29
122 21 112 230 ΚΥΡΙΑΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   0:55:53 0:55:35
123 40 113 173 ΘΩΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   0:56:03 0:55:55
124 36 114 430 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 0:56:08 0:55:55
125 22 115 142 ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ 0:56:10 0:55:48
126 1 11 105 ΑΓΚΟΤΑΚΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:56:16 0:56:12
127 8 12 328 ΠΟΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ   0:56:17 0:56:02
128 41 116 398 ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Ε.Β.Α.Σ. Νάουσας 0:56:22 0:56:11
129 4 13 399 ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ.Ε.Νάουσας 0:56:22 0:56:11
130 13 117 397 ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ,Δ,Υ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:56:46 0:56:27
131 23 118 109 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΚΤΟΣ ΑΡΚΟΧΩΡΙ 0:57:04 0:57:00
132 2 119 248 ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   0:57:18 0:57:13
133 37 120 135 ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0:57:21 0:57:14
134 42 121 447 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0:57:30 0:57:08
135 43 122 355 ΣΥΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   0:57:33 0:57:25
136 38 123 268 ΜΗΤΥΛΙΝΟΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΑΤΟΜΙΚΌ 0:57:35 0:57:34
137 39 124 288 ΜΠΡΑΝΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ Βεροια 0:57:48 0:57:37
138 5 125 449 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:58:00 0:57:52
139 40 126 414 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ   0:58:01 0:57:41
140 24 127 420 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ   0:58:18 0:58:00
141 41 128 387 ΤΣΑΜΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Biomamas health store 0:58:21 -
142 42 129 195 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0:58:24 0:58:16
143 25 130 231 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ   0:58:29 0:58:16
144 44 131 260 ΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ "ΕΝΑ" 0:58:31 0:58:21
145 2 14 340 ΣΓΟΥΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   0:58:32 0:58:25
146 43 132 234 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΌ ΣΏΜΑ 0:58:48 0:58:34
147 14 133 232 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:58:50 0:58:45
148 45 134 458 ΖΗΣΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   0:59:02 0:58:53
149 44 135 256 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΧΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 0:59:04 0:58:51
150 3 136 143 ΔΕΜΙΣΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ   0:59:13 0:59:00
151 6 137 228 ΚΡΟΜΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   0:59:20 0:59:06
152 26 138 136 ΓΚΟΥΡΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ www.SAMPRIS.gr 0:59:23 0:59:08
153 5 15 168 ΖΙΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ www.SAMPRIS.gr 0:59:23 0:59:08
154 3 16 157 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙΤΗ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:59:27 0:59:12
155 45 139 403 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SNOW LAND TEAM 0:59:36 0:59:30
156 9 17 297 ΝΙΦΟΡΟΥ ΧΡΥΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:59:36 0:59:31
157 6 18 456 ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ   0:59:42 0:59:30
158 46 140 286 ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   0:59:54 0:59:48
159 47 141 444 ΜΑΡΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0:59:59 0:59:47
160 46 142 220 ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ KOUPIDINI 1:00:07 0:59:59
161 27 143 361 ΤΕΓΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ   1:00:11 0:59:57
162 4 19 305 ΠΑΠΑ ΤΑΤΙΑΝΑ makridisteam 1:00:19 1:00:03
163 10 20 270 ΜΙΣΙΡΛΗ ΑΡΓΥΡΩ   1:00:24 1:00:11
164 48 144 224 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ "ΕΝΑ" 1:00:34 1:00:20
165 47 145 166 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ HEROIC BLOODLINE ULTRA 1:00:45 1:00:39
166 49 146 243 ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ   1:01:25 1:01:16
167 50 147 363 ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΚΥΔΡΑ 1:01:40 1:01:24
168 51 148 391 ΤΣΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ skidra 1:01:41 1:01:23
169 28 149 252 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ makridisteam 1:01:42 1:01:27
170 48 150 271 ΜΙΣΟΚΕΦΑΛΟΣ ΙΩΆΝΝΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 1:01:44 1:01:33
171 29 151 180 ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   1:01:57 1:01:42
172 49 152 392 ΤΣΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 1:02:01 1:01:55
173 50 153 384 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ Π.Σ.ΔΟΛΙΧΗΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 1:02:07 1:01:55
174 11 21 213 ΚΟΛΛΆΤΟΥ ΦΑΝΉ ΣΧΟΒ 1:02:28 1:02:17
175 51 154 165 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ   1:02:31 1:02:10
176 7 22 124 ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ   1:02:55 1:02:39
177 8 23 156 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΈΦΗ makridisteam 1:03:04 1:02:58
178 30 155 155 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ   1:03:05 1:03:00
179 31 156 116 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ   1:03:07 1:02:52
180 32 157 284 ΜΠΟΓΔΑΜΠΕΪΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΕΡΟΙΑ 1:03:09 1:02:48
181 33 158 283 ΜΠΟΓΔΑΜΠΕΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΡΟΙΑ 1:03:09 1:02:47
182 52 159 375 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Βέροια 1:03:16 1:02:55
183 34 160 386 ΤΣΑΛΙΛΗΣ ΘΩΜΑΣ   1:03:24 1:03:08
184 53 161 113 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ   1:03:27 1:03:08
185 54 162 207 ΚΕΛΕΣΊΔΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ   1:03:51 1:03:40
186 12 24 205 ΚΑΤΣΙΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ FIT TEAM ANASTASIA 1:04:13 1:04:08
187 35 163 445 ΜΠΟΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ   1:04:48 1:04:30
188 52 164 280 ΜΠΑΡΤΣΙΩΚΑΣ ΝΙΚΟΣ   1:04:52 1:04:41
189 13 25 452 ΔΑΜΤΣΙΟΥ ΓΙΩΤΑ   1:05:16 1:05:14
190 5 26 222 ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΕΛΣΑ makridisteam 1:05:20 1:05:11
191 14 27 223 ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ makridisteam 1:05:20 1:05:12
192 1 28 254 ΜΑΝΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ makridisteam 1:05:20 1:05:09
193 53 165 185 ΚΑΛΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ makridisteam 1:05:23 1:05:13
194 36 166 434 ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ makridisteam 1:05:32 1:05:12
195 54 167 296 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   1:05:39 1:05:22
196 37 168 461 ΓΕΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ FIT TEAM 1:06:09 1:06:05
197 55 169 159 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   1:06:15 1:06:07
198 56 170 186 ΚΑΜΕΝΑΡ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   1:06:21 1:06:06
199 55 171 170 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 1:07:01 1:06:41
200 56 172 174 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:08:38 1:08:24
201 57 173 128 ΓΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   1:09:00 1:08:41
202 57 174 315 ΠΑΠΑΤΟΛΙΟΣ ΠΑΎΛΟΣ Ανεξάρτητος 1:09:29 1:09:24
203 58 175 451 ΡΕΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   1:09:35 1:09:32
204 7 176 453 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:10:10 1:10:08
205 15 29 467 ΣΤΟΛΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ   1:10:16 1:09:25
206 59 177 285 ΜΠΟΥΓΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   1:11:01 1:10:43
207 60 178 182 ΚΑΒΑΡΔΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   1:11:32 1:11:15
208 15 179 241 ΛΑΝΤΖΟΣ ΘΩΜΑΣ ΒΕΡΟΙΑ 1:12:46 1:12:34
209 16 180 275 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Casper Running Team 1:12:53 1:12:39
210 58 181 282 ΜΠΙΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΣ makridisteam 1:13:09 1:12:49
211 38 182 436 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ makridisteam 1:13:09 1:12:48
212 8 183 416 ΦΡΑΓΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:13:28 1:13:10
213 39 184 460 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   1:13:35 1:13:17
214 2 30 264 ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 1:13:38 1:13:24
215 16 31 443 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΗ   1:14:09 1:14:02
216 40 185 466 ΤΡΙΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ   1:14:54 1:14:32
217 59 186 202 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   1:14:56 1:14:39
218 60 187 203 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   1:14:57 1:14:40
219 9 32 390 ΤΣΆΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:15:01 1:14:59
220 41 188 377 ΤΟΡΤΟΠΙΔΗΣ ΠΑΎΛΟΣ Μακροχώρι Ημαθίας 1:15:16 1:14:55
221 6 33 290 ΜΥΛΩΝΑ ΜΕΤΑΞΙΑ   1:15:30 1:15:17
222 7 34 345 ΣΙΦΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   1:15:30 1:15:19
223 8 35 395 ΤΣΑΧΟΥΡΊΔΟΥ ΙΦΙΓΈΝΕΙΑ   1:15:30 1:15:18
224 10 36 442 ΤΖΙΟΓΛΗ ΤΑΤΙΑΝΑ   1:15:48 1:15:28
225 61 189 101 SGOUROS GEORGIOS   1:16:46 1:16:30
226 17 190 454 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΑΡΗΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:17:06 1:17:00
227 11 37 406 ΤΣΙΟΝΤΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ FIT TEAM ANASTASIA 1:18:40 1:18:36
228 9 38 423 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ RUNNERS EDESSAS 1:18:42 1:18:37
229 62 191 133 ΓΚΟΥΛΓΚΟΥΝΤΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   1:20:49 1:20:43
230 42 192 194 ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ   1:21:21 1:21:16
231 10 39 468 ΜΠΑΖΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ   1:25:52 1:25:01
232 12 40 293 ΝΕΔΕΛΤΣΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ   1:25:52 1:25:32
233 61 193 336 ΣΑΜΠΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ www.SAMPRIS.gr 1:25:53 1:25:34
234 63 194 134 ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΡΟΙΑ 1:26:52 1:26:33
235 9 195 129 ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑ 1:27:02 1:26:50
236 18 196 199 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:28:12 1:28:09
237 19 197 439 ΚΑΓΚΕΛΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΙΔΗΣ-ΠΕΤΡΟΣ makridisteam 1:28:12 1:28:00
238 13 41 446 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ   1:28:27 1:28:05
239 14 42 408 ΤΣΟΛΕΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ   1:28:28 1:28:06
240 15 43 352 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΛΈΝΗ   1:28:28 1:28:05
DNF DNF DNF 102 ΑΓΓΕΛΉΣ ΒΑΣΊΛΗΣ   - -
DNF DNF DNF 438 ΜΠΟΥΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   - -
DNF DNF DNF 409 ΤΣΟΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   - -
DNS DNS DNS 410 ΤΣΟΥΡΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ One Step Beyond-Endurance team - -
DNS DNS DNS 144 ΔΗΜΗΤΡΙΆΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΣΔΟΕ - -
DNS DNS DNS 495 Surname 495 Name 495   - -
DNS DNS DNS 496 Surname 496 Name 496   - -
DNS DNS DNS 429 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   - -
DNS DNS DNS 259 ΜΑΤΆΤΗΣ ΘΩΜΆΣ Ανεξάρτητος Θεσσαλονίκη - -
DNS DNS DNS 127 ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   - -
DNS DNS DNS 309 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ   - -
DNS DNS DNS 376 ΤΟΠΑΛΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ L.M.S - -
DNS DNS DNS 379 ΤΟΎΤΟΥΝΤΖΙΔΗΣ ΗΛΊΑΣ   - -
DNS DNS DNS 111 ΑΘΑΝΑΣΌΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ   - -
DNS DNS DNS 510 Surname 510 Name 510   - -
DNS DNS DNS 526 Surname 526 Name 526   - -
DNS DNS DNS 508 Surname 508 Name 508   - -
DNS DNS DNS 240 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ - -
DNS DNS DNS 179 ΙΩΑΝΝΊΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ   - -
DNS DNS DNS 154 ΕΓΓΟΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΠΙΕΡΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 490 Surname 490 Name 490   - -
DNS DNS DNS 190 ΚΑΡΑΜΟΥΣΑ ΟΛΓΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ - -
DNS DNS DNS 388 ΤΣΑΝΑΚΤΣΊΔΗΣ ΝΙΚΗΦΌΡΟΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ). - -
DNS DNS DNS 413 ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - -
DNS DNS DNS 147 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - -
DNS DNS DNS 501 Surname 501 Name 501   - -
DNS DNS DNS 517 Surname 517 Name 517   - -
DNS DNS DNS 484 Surname 484 Name 484   - -
DNS DNS DNS 485 Surname 485 Name 485   - -
DNS DNS DNS 218 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ ΝΑΤΆΣΑ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 151 ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   - -
DNS DNS DNS 152 ΔΟΥΛΛΓΕΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   - -
DNS DNS DNS 404 ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ Βέροια - -
DNS DNS DNS 419 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ptolemaida - -
DNS DNS DNS 267 ΜΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 317 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Ε.Ο.Σ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΥ - -
DNS DNS DNS 320 ΠΑΣΧΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ   - -
DNS DNS DNS 351 ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ - -
DNS DNS DNS 353 ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Paok fc - -
DNS DNS DNS 475 Surname 475 Name 475   - -
DNS DNS DNS 482 Surname 482 Name 482   - -
DNS DNS DNS 491 Surname 491 Name 491   - -
DNS DNS DNS 246 ΛΙΟΥΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ RUNNERS EDESSA - -
DNS DNS DNS 525 Surname 525 Name 525   - -
DNS DNS DNS 221 ΚΟΥΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ   - -
DNS DNS DNS 330 ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΛ. ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΚΡΥΑ ΒΡΥΣ - -
DNS DNS DNS 341 ΣΕΑΡΙΣΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΊΟΣ Σιδέρη 3 Νεαπολη Κοζάνης - -
DNS DNS DNS 348 ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - -
DNS DNS DNS 130 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   - -
DNS DNS DNS 132 ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΠΙΕΡΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 357 ΤΑΞΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ - -
DNS DNS DNS 364 ΤΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ο.Μ.Γ. - -
DNS DNS DNS 380 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥΚ - -
DNS DNS DNS 229 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ   - -
DNS DNS DNS 238 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ.Ο ΕΟΡΔΑΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 249 ΜΑΓΓΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Euromedica Γενική Κλινική Θεσσαλονίκης - -
DNS DNS DNS 472 ΜΠΡΑΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   - -
DNS DNS DNS 474 Surname 474 Name 474   - -
DNS DNS DNS 483 Surname 483 Name 483   - -
DNS DNS DNS 488 Surname 488 Name 488   - -
DNS DNS DNS 497 Surname 497 Name 497   - -
DNS DNS DNS 215 ΚΟΡΑΒΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΔΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - -
DNS DNS DNS 506 Surname 506 Name 506   - -
DNS DNS DNS 422 ΧΑΤΖΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Ανεξάρτητη - -
DNS DNS DNS 163 ΖΑΠΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ - -
DNS DNS DNS 181 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΡΟΥΛΑ Omg - -
DNS DNS DNS 433 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ   - -
DNS DNS DNS 374 ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   - -
DNS DNS DNS 381 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   - -
DNS DNS DNS 115 ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΧΟΡΤΙΆΤΗΣ - -
DNS DNS DNS 279 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ - -
DNS DNS DNS 281 ΜΠΙΜΠΟΥ ΓΙΑΝΝΑ   - -
DNS DNS DNS 313 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΠΙΕΡΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 333 ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ Σιδέρη 3 Νεαπολη Κοζάνης - -
DNS DNS DNS 365 ΤΖΑΜΠΑΖΚΑ ΜΑΡΊΑ Σ.Δ.Βέροιας-sportstraining-karagiannis - -
DNS DNS DNS 175 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ - -
DNS DNS DNS 512 Surname 512 Name 512   - -
DNS DNS DNS 527 Surname 527 Name 527   - -
DNS DNS DNS 528 Surname 528 Name 528   - -
DNS DNS DNS 529 Surname 529 Name 529   - -
DNS DNS DNS 193 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΕΡΟΙΑ - -
DNS DNS DNS 210 ΚΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   - -
DNS DNS DNS 211 ΚΟΙΛΑΝΙΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ   - -
DNS DNS DNS 108 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΠΙΕΡΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 362 ΤΕΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   - -
DNS DNS DNS 262 ΜΑΥΡΑΓΚΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ-GIANNOULAKIS TRAINING - -
DNS DNS DNS 294 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΡΗΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 342 ΣΕΡΔΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Paok fc - -
DNS DNS DNS 310 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΎΛΑ ΣΧΟΒ - -
DNS DNS DNS 311 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΊΑ ΣΧΟΒ - -
DNS DNS DNS 242 ΛΑΠΠΑΣ ΣΑΚΗΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 400 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ makridisteam - -
DNS DNS DNS 418 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΉΜΗΤΡΑ ΣΔΥ ΚΟΖΆΝΗΣ - -
DNS DNS DNS 153 ΔΡΟΣΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ RUNNERS EDESSAS - -
DNS DNS DNS 302 ΠΑΛΟΎΚΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ   - -
DNS DNS DNS 303 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΟΜΓ - -
DNS DNS DNS 119 ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ   - -
DNS DNS DNS 502 Surname 502 Name 502   - -
DNS DNS DNS 503 Surname 503 Name 503   - -
DNS DNS DNS 504 Surname 504 Name 504   - -
DNS DNS DNS 521 Surname 521 Name 521   - -
DNS DNS DNS 219 ΚΟΥΠΑΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥ Θεσσαλονικης - -
DNS DNS DNS 235 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΥ ΘΕΌΔΩΡΟΣ Omg - -
DNS DNS DNS 237 ΛΑΓΔΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   - -
DNS DNS DNS 183 ΚΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ   - -
DNS DNS DNS 201 ΚΑΤΕΡΓΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΠΙΕΡΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 407 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 316 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - -
DNS DNS DNS 323 ΠΕΡΠΕΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ FIT TEAM ANASTASIA - -
DNS DNS DNS 339 ΣΑΡΡΗΣ ΘΩΜΑΣ Αθλητική Ένωση Αστυνομίας - -
DNS DNS DNS 346 ΣΚΟΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σιδέρη 3 Νεαπολη Κοζάνης - -
DNS DNS DNS 121 ΒΑΣΙΛΕΙΆΔΗΣ ΘΟΔΩΡΉΣ Makroxori - -
DNS DNS DNS 123 ΒΕΡΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Σ.Δ.Βέροιας-sportstraining-karagiannis - -
DNS DNS DNS 516 Surname 516 Name 516   - -
DNS DNS DNS 480 Surname 480 Name 480   - -
DNS DNS DNS 489 Surname 489 Name 489   - -
DNS DNS DNS 498 Surname 498 Name 498   - -
DNS DNS DNS 187 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ makridisteam - -
DNS DNS DNS 189 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ   - -
DNS DNS DNS 191 ΚΑΡΑΜΠΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ - -
DNS DNS DNS 117 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ - -
DNS DNS DNS 319 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΆΝΗΣ - -
DNS DNS DNS 287 ΜΠΡΑΝΙΩΤΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΆΝΤΟΥ   - -
DNS DNS DNS 335 ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.Δ.Βέροιας-sportstraining-karagiannis - -
DNS DNS DNS 350 ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - -
DNS DNS DNS 368 ΤΖΙΜΠΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 370 ΤΙΑΚΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   - -
DNS DNS DNS 486 Surname 486 Name 486   - -
DNS DNS DNS 487 Surname 487 Name 487   - -
DNS DNS DNS 150 ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ ΛΟΥΚΑΣ   - -
DNS DNS DNS 518 Surname 518 Name 518   - -
DNS DNS DNS 519 Surname 519 Name 519   - -
DNS DNS DNS 520 Surname 520 Name 520   - -
DNS DNS DNS 217 ΚΟΥΚΟΥΣΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ   - -
DNS DNS DNS 171 ΘΕΟΔΩΡΊΔΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ   - -
DNS DNS DNS 473 Surname 473 Name 473   - -
DNS DNS DNS 212 ΚΟΚΟΥΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   - -
DNS DNS DNS 216 ΚΟΥΙΜΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - -
DNS DNS DNS 107 ΑΔΑΜΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΠΙΕΡΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 500 Surname 500 Name 500   - -
DNS DNS DNS 505 Surname 505 Name 505   - -
DNS DNS DNS 507 Surname 507 Name 507   - -
DNS DNS DNS 514 Surname 514 Name 514   - -
DNS DNS DNS 523 Surname 523 Name 523   - -
DNS DNS DNS 425 ΧΑΤΖΗΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΠΙΕΡΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 405 ΤΣΙΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Κατερίνη - -
DNS DNS DNS 148 ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΛΡΞΑΝΔΡΕΙΑ - -
DNS DNS DNS 396 ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΣΥΜΕΩΝ RUNNING TEAM ΕΛ.ΑΣ. - -
DNS DNS DNS 266 ΜΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 373 ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΕΡΟΙΑ - -
DNS DNS DNS 389 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ   - -
DNS DNS DNS 137 ΓΚΟΥΤΖΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΆΝΗΣ - -
DNS DNS DNS 424 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ EDESSA - -
DNS DNS DNS 122 ΒΑΣΣΟΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ   - -
DNS DNS DNS 306 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΠΙΕΡΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 308 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   - -
DNS DNS DNS 329 ΠΟΖΙΆΔΗΣ ΑΝΤΏΝΙΟΣ   - -
DNS DNS DNS 440 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ   - -
DNS DNS DNS 481 Surname 481 Name 481   - -
DNS DNS DNS 204 ΚΑΤΣΑΝΗ ΒΑΣΩ   - -
DNS DNS DNS 106 ΑΔΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΠΙΕΡΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 499 Surname 499 Name 499   - -
DNS DNS DNS 513 Surname 513 Name 513   - -
DNS DNS DNS 515 Surname 515 Name 515   - -
DNS DNS DNS 522 Surname 522 Name 522   - -
DNS DNS DNS 524 Surname 524 Name 524   - -
DNS DNS DNS 312 ΠΑΠΑΘΕΟΔΏΡΟΥ ΕΙΡΉΝΗ   - -
DNS DNS DNS 258 ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - -
DNS DNS DNS 160 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΟΥ ΑΓΑΘΗ   - -
DNS DNS DNS 161 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ   - -
DNS DNS DNS 178 ΙΩΑΝΝΊΔΗΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ Α.Π.Σ.Δ. ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 278 ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - -
DNS DNS DNS 325 ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ο.Μ.Γ. - -
DNS DNS DNS 326 ΠΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   - -
DNS DNS DNS 327 ΠΙΤΣΙΝΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΗ   - -
DNS DNS DNS 359 ΤΑΤΣΗ ΩΡΑΙΑ   - -
DNS DNS DNS 360 ΤΕΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - -
DNS DNS DNS 125 ΒΟΥΛΒΟΥΤΖΉ ΚΟΡΝΗΛΊΑ   - -
DNS DNS DNS 394 ΤΣΑΧΑΛΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΠΣ ΖΕΥΣ - -
DNS DNS DNS 509 Surname 509 Name 509   - -
DNS DNS DNS 511 Surname 511 Name 511   - -
DNS DNS DNS 476 Surname 476 Name 476   - -
DNS DNS DNS 477 Surname 477 Name 477   - -
DNS DNS DNS 478 Surname 478 Name 478   - -
DNS DNS DNS 479 Surname 479 Name 479   - -
DNS DNS DNS 492 Surname 492 Name 492   - -
DNS DNS DNS 493 Surname 493 Name 493   - -
DNS DNS DNS 494 Surname 494 Name 494   - -
DNS DNS DNS 209 ΚΙΤΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   - -
DQF DQF DQF 530 Surname 530 Name 530   - -

 

Την Κυριακή 12 Μαΐου 2019 το Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών και η Περιφέρεια Αττικής συνδιοργανώνουν, για δεύτερη συνεχή χρονιά στο Πεδίον του Άρεως, το ΟΠΑ Run, δηλαδή αγώνα δρόμου 5 χιλιομέτρων και περίπατο 2 χιλιομέτρων.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

 

ΤΟ “PANACHAIKO TRAIL” ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Ο Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ σε συνεργασία με τον Μορφωτικό και Εκπολιτιστικό Σύλλογο Πέρδικας, την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ,την Τοπική Κοινότητα Πέρδικας και τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων, προκηρύσσουν τον<<1ο Λαϊκού Αγώνα Δρόμου Πέρδικα >>την Κυριακή 14 Απριλίου 2019 που περιλαμβάνει τις παρακάτω κατηγορίες:

  1. 1000μ για τους μαθητές και μαθήτριες Δημοτικού.

ΩΡΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ 10.30

  1. 500 μ για μαθητές και μαθήτριες ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ.

 ΩΡΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ 10.45

  1. 000μ για τους μαθητές και μαθήτριες Λυκείου και ΑΝΩ .

ΩΡΑ   ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ 11:10

 

 Περιγραφή Αγώνα: Ο Αγώνας διεξάγεται εξ ολοκλήρου σε άσφαλτο, χωρίς μεγάλες υψομετρικές διαφορές. Ξεκινάει από την περιοχή  ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ και τερματίζει στην κεντρική πλατεία Πέρδικας.

  1. Τόπος Εκκίνησης: ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ . 
  2. Τόπος τερματισμού: Κεντρική Πλατεία Πέρδικας
  3. Ημερομηνία διεξαγωγής: Κυριακή 14 Απριλίου 2019.                                 5.  Ώρα Εκκίνησης: 10.30 π.μ.
  4. Δικαίωμα συμμετοχής: Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλοι οι μαθητές και μαθήτριες Δημοτικών , Γυμνασίων και Λυκείων και άνω στα 2.000 μέτρα οι οποίοι θα τρέξουν με δική τους ευθύνη και θα πρέπει να έχουν εξεταστεί πρόσφατα από ιατρό.
  5. 7. Δηλώσεις συμμετοχής: Η συμμετοχή στον αγώνα είναι δωρεάν. Οι δηλώσεις συμμετοχής θα γίνονται 30 λεπτά πριν από την εκκίνηση των αγωνισμάτων.
  6. 8. Ηλικιακές κατηγορίες & Έπαθλα: Θα βραβευθούν οι τρεις (3) μαθητές και μαθήτριες(3) των ανάλογων κατηγοριών (ΔΗΜΟΤΙΚΟ -ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ).

9.Χρονομέτρηση: H χρονομέτρηση με χρονόμετρο χειρός.  

10.Τροφοδοσία: Στον τερματισμό θα υπάρχει νερό  για τον κάθε συμμετέχοντα.

11.ΓΕΝΙΚΑ Τεχνικός υπεύθυνος της διοργάνωσης ορίζεται ο τεχνικός σύμβουλος της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ κ .Πλάτωνας Βασίλης , υπεύθυνη εκκινήσεων η προπονήτρια κα .Μπέζα Σαββίνα και διαδρομών η κα Μαρκιανίδου Ραχήλ και  Ιλβανίδης Κωνσταντίνος

Ο Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ σε συνεργασία με τον Μορφωτικό και Εκπολιτιστικό Σύλλογο Πέρδικας, την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ,την Τοπική Κοινότητα Πέρδικας και τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων, προκηρύσσουν τον<<1ο Λαϊκού Αγώνα Δρόμου Πέρδικα >>την Κυριακή 14 Απριλίου 2019 που περιλαμβάνει τις παρακάτω κατηγορίες:

  1. 1000μ για τους μαθητές και μαθήτριες Δημοτικού.

ΩΡΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ 10.30

  1. 500 μ για μαθητές και μαθήτριες ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ.

 ΩΡΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ 10.45

  1. 000μ για τους μαθητές και μαθήτριες Λυκείου και ΑΝΩ .

ΩΡΑ   ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ 11:10

 

 Περιγραφή Αγώνα: Ο Αγώνας διεξάγεται εξ ολοκλήρου σε άσφαλτο, χωρίς μεγάλες υψομετρικές διαφορές. Ξεκινάει από την περιοχή  ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ και τερματίζει στην κεντρική πλατεία Πέρδικας.

  1. Τόπος Εκκίνησης: ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ . 
  2. Τόπος τερματισμού: Κεντρική Πλατεία Πέρδικας
  3. Ημερομηνία διεξαγωγής: Κυριακή 14 Απριλίου 2019.                                 5.  Ώρα Εκκίνησης: 10.30 π.μ.
  4. Δικαίωμα συμμετοχής: Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλοι οι μαθητές και μαθήτριες Δημοτικών , Γυμνασίων και Λυκείων και άνω στα 2.000 μέτρα οι οποίοι θα τρέξουν με δική τους ευθύνη και θα πρέπει να έχουν εξεταστεί πρόσφατα από ιατρό.
  5. 7. Δηλώσεις συμμετοχής: Η συμμετοχή στον αγώνα είναι δωρεάν. Οι δηλώσεις συμμετοχής θα γίνονται 30 λεπτά πριν από την εκκίνηση των αγωνισμάτων.
  6. 8. Ηλικιακές κατηγορίες & Έπαθλα: Θα βραβευθούν οι τρεις (3) μαθητές και μαθήτριες(3) των ανάλογων κατηγοριών (ΔΗΜΟΤΙΚΟ -ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ).

9.Χρονομέτρηση: H χρονομέτρηση με χρονόμετρο χειρός.  

10.Τροφοδοσία: Στον τερματισμό θα υπάρχει νερό  για τον κάθε συμμετέχοντα.

11.ΓΕΝΙΚΑ Τεχνικός υπεύθυνος της διοργάνωσης ορίζεται ο τεχνικός σύμβουλος της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ κ .Πλάτωνας Βασίλης , υπεύθυνη εκκινήσεων η προπονήτρια κα .Μπέζα Σαββίνα και διαδρομών η κα Μαρκιανίδου Ραχήλ και  Ιλβανίδης Κωνσταντίνος

Στους πρόποδες του Βερμίου, την Κυριακή 28 Ιουλίου 2019, μέσα σε ένα κατάφυτο δάσος από οξυές , δρυς, καστανιές,  θα πραγματοποιηθεί το 1Ο Ορεινό τρέξιμο Άρκτος Trail με αφετηρία και τερματισμό το Παραδοσιακό Χωριό Αρκοχώρι Νάουσας στα 580 μέτρα υψόμετρο.  Οι συμμετέχοντες θα τρέξουν στα πλακόστρωτα δρομάκια του χωριού, θα διασχίσουν δασικούς δρόμους και μονοπάτια,  και θα έχουν την ευκαιρία να περάσουν από το εξωκκλήσι του Πρ. Ηλία και το χωριό Μαρούσια που δεσπόζει το εκκλησάκι του Αγίου Νικολάου χτισμένο από το 1800. Θα υπάρξουν 3 διαδρομές. 21 Κm, 10 Km και 1000 μέτρων παιδικός.

Τις επόμενες μέρες θα δημοσιευθεί αναλυτικά η προκήρυξη.

 

Με αθλητικούς χαιρετισμούς

Πολιτιστικός και Αθλητικός Όμιλος Αρκοχωρίου «ΑΡΚΤΟΣ»