Αποτελέσματα 5 χλμ

Live Rank Gender Rank Bib Name Club Pace Chip Time Gun Time
1 1 762 Νινης Ανδρέας ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΗΣΙΑΣ 3:27 0:17:14,80 0:17:17,30
2 2 5157 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΛΙΝΑ 3:30 0:17:30,27 0:17:32,60
3 3 731 ΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανεξάρτητος 3:39 0:18:13,14 0:18:17,61
4 4 5200 Παπαδόπουλος Ιάσων iGEM Athens 2019 3:41 0:18:21,54 0:18:28,71
5 5 756 Κρητικακης Μαρκος Ανεξάρτητος 3:46 0:18:47,62 0:18:51,39
6 6 5135 Γράψας Σπυρίδων Ανεξάρτητος/η 3:54 0:19:21,23 0:19:31,24
7 7 5123 ΒOΥTΣINAΣ NIKOΣ Ανεξάρτητος/η 3:55 0:19:33,25 0:19:37,54
8 8 769 Γιαννακος Ευαγγελος Ανεξάρτητος 3:55 0:19:38,60 0:19:38,60
9 1 5204 ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ 3:56 0:19:37,61 0:19:40,86
10 9 768 Μαλάμης Αθανάσιος Rafina Runners 3:58 0:19:50,71 0:19:53,96
11 2 5105 DAPONTE KASSIANI Ανεξάρτητος/η 4:02 0:18:35,83 0:20:10,64
12 10 5169 ΛΟΗΣ ΝΙΚΟΣ Ανεξάρτητος/η 4:03 0:20:15,72 0:20:19,39
13 11 5186 ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4:03 0:20:15,41 0:20:19,46
14 12 5162 Κουκουλάρης Μάρκος Τρέχουμε για τον Διαβήτη 4:05 0:20:15,63 0:20:28,08
15 13 5217 ΤΣΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ανεξάρτητος/η 4:09 0:20:42,94 0:20:45,93
16 14 5126 Βελέτζας Βασίλης Σ Δ Υ Π 4:13 0:20:59,39 0:21:05,36
17 15 746 Σπηλιόπουλος Μιχαήλ Ανεξάρτητος 4:13 0:20:58,09 0:21:09,06
18 3 763 Βλαχογιαννη Μαριαννα Ανεξάρτητος 4:17 0:21:25,46 0:21:27,96
19 4 772 Κεχαγιαογλου Καλλιοπη Ανεξάρτητος 4:22 0:21:34,56 0:21:54,58
20 16 5143 Δρακακης Αντώνης Ανεξάρτητος/η 4:23 0:21:51,87 0:21:57,29
21 17 5161 ΚΟΥΚΛΟΥΜΠΑΚΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Ανεξάρτητος/η 4:24 0:21:57,60 0:22:04,11
22 5 5201 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ Ανεξάρτητος/η 4:26 0:21:17,56 0:22:11,46
23 18 5206 Πουντιδης Παύλος Ανεξάρτητος/η 4:28 0:22:06,41 0:22:22,78
24 19 5108 KANELLIAS-MPILIWNIS THEM UG 4:28 0:21:29,88 0:22:23,19
25 20 5209 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ανεξάρτητος 4:28 0:22:04,19 0:22:23,20
26 21 5181 ΜΠΑΡΔΟΥΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ανεξάρτητος/η 4:29 0:22:23,36 0:22:27,03
27 22 5125 Βαρελας Άγγελος Ανεξάρτητος/η 4:30 0:22:23,83 0:22:31,31
28 23 5138 Δασκαλεας Πετρος Ανεξάρτητος/η 4:30 0:22:25,28 0:22:34,54
29 6 747 Santa Isabella Ανεξάρτητος 4:33 0:22:40,40 0:22:45,61
30 24 5134 ΓΚΟΥΒΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανεξάρτητος 4:36 0:22:52,78 0:23:04,25
31 25 5112 Papastamatiou Giannis Ανεξάρτητος/η 4:37 0:22:51,99 0:23:05,29
32 26 5154 ΚΑΡΥΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Ανεξάρτητος/η 4:37 0:23:00,98 0:23:07,79
33 27 5178 Μπαλοκας Αθανάσιος Alterlife 4:39 0:22:50,78 0:23:15,05
34 28 5189 Μπούτσης Γεώργιος Phoenix 4:39 0:23:08,27 0:23:17,04
35 29 5115 STARYNSKI MIROSLAW Ανεξάρτητος/η 4:42 0:23:06,23 0:23:32,58
36 30 777 Ζαχαρακης Παναγιωτης Ανεξάρτητος 4:47 0:23:45,77 0:23:59,89
37 31 5183 Μπατιστάτος Μιχα'ηλ Ανεξάρτητος/η 4:48 0:23:57,31 0:24:02,64
38 32 5114 Sardelis Tasos adidas Runners Athens 4:48 0:23:39,96 0:24:03,37
39 7 5172 Μαγγιώρου Κυριακή Ανεξάρτητος/η 4:49 0:23:56,84 0:24:06,85
40 33 5197 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ανεξάρτητος/η 4:53 0:24:09,35 0:24:28,06
41 34 703 Μπούνιας Μιχαηλ Ανεξάρτητος/η 4:55 0:24:23,81 0:24:37,77
42 35 5111 KYRIAKOUSIS GIORGOS UG 4:56 0:24:19,43 0:24:42,37
43 8 5113 ROSA ESTER Ανεξάρτητος/η 4:56 0:24:33,40 0:24:43,52
44 36 5152 ΚΑΡΑΒΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 4:59 0:24:47,90 0:24:56,25
45 9 5190 ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Ανεξάρτητος/η 5:00 0:24:16,46 0:25:01,82
46 10 5144 Δρακοπούλου Μαρία Ανεξάρτητος/η 5:05 0:25:24,38 0:25:27,31
47 11 5177 ΜΟΥΡΤΟΥ ΕΛΕΝΗ Ανεξάρτητος/η 5:06 0:25:18,70 0:25:33,17
48 37 5153 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανεξάρτητος/η 5:06 0:25:18,45 0:25:33,39
49 38 775 Λυκουργια Νικη καλλιοπη Ανεξάρτητος 5:12 0:25:19,74 0:26:03,61
50 39 5128 ΓΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΟΣ Ανεξάρτητος/η 5:16 0:26:09,27 0:26:22,91
51 40 5129 ΓΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανεξάρτητος/η 5:16 0:26:09,17 0:26:23,05
52 41 5156 ΚΑΦΑΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ανεξάρτητος/η 5:19 0:25:45,62 0:26:38,23
53 42 5222 ΧΟΥΛΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Ανεξάρτητος/η 5:20 0:26:32,64 0:26:40,31
54 43 5195 ΝΥΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Phoenix 5:21 0:26:31,66 0:26:48,71
55 44 5168 Λιντης Ανδρεας Ανεξάρτητος 5:22 0:26:45,94 0:26:52,63
56 12 5219 ΦΥΝΤΙΚΑΚΗ ΓΩΓΩ Ανεξάρτητος/η 5:22 0:26:49,15 0:26:53,29
57 45 5176 Μοθροντος Δημήτρης Ανεξάρτητος/η 5:23 0:26:40,84 0:26:57,15
58 46 5139 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:24 0:26:48,31 0:27:00,59
59 47 5180 ΜΠΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανεξάρτητος/η 5:24 0:26:20,46 0:27:00,66
60 13 5205 ΠΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ BETTERPEOPLE 5:26 0:26:54,78 0:27:10,87
61 48 5107 Kanakis Gary Ανεξάρτητος/η 5:27 0:26:47,02 0:27:19,67
62 49 5149 ΚΑΛΑΓΚΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ανεξάρτητος/η 5:28 0:27:02,67 0:27:20,13
63 14 5148 Καλαγκιά Αγάπη Ανεξάρτητος/η 5:28 0:27:04,43 0:27:20,14
64 15 5124 ΒΑΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ Ανεξάρτητος/η 5:29 0:27:08,90 0:27:27,53
65 16 5166 ΚΩΣΤΑΛΟΥΠΗ ΣΤΕΛΛΑ KARAVIDAS TEAM 5:30 0:27:21,06 0:27:33,65
66 50 5133 ΓΚΙΝΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Γ.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5:37 0:27:34,50 0:28:09,49
67 17 5140 Δημητρίου Ευγενία Ανεξάρτητος/η 5:39 0:27:45,35 0:28:15,04
68 51 5175 ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ανεξάρτητος/η 5:39 0:27:33,57 0:28:15,12
69 52 759 Αντωνοπουτλος Σωτηριος Ανεξάρτητος 5:40 0:27:52,15 0:28:24,99
70 53 5118 Αγγουράς Θύμιος Ανεξάρτητος/η 5:42 0:28:02,09 0:28:30,92
71 18 5218 Φαραζί Ελπίδα Ανεξάρτητος/η 5:42 0:28:03,23 0:28:31,09
72 54 5202 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ Ανεξάρτητος/η 5:44 0:28:30,69 0:28:44,21
73 55 5208 ΣΑΠΝΑΣ ΚΙΜΩΝ Ανεξάρτητος/η 5:48 0:28:48,26 0:29:01,19
74 56 5147 Θωμάς Μιχαήλ Ανεξάρτητος/η 5:48 0:28:52,31 0:29:02,27
75 57 754 Μουσελιμης Βασιλειος Ανεξάρτητος 5:49 0:28:26,99 0:29:08,54
76 58 5170 ΛΥΓΕΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 5:50 0:28:47,79 0:29:12,58
77 19 5104 CHAVAO DINA Ανεξάρτητος/η 5:50 0:29:01,76 0:29:12,73
78 20 5137 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗ ΕΥΗ Ανεξάρτητος/η 5:50 0:28:54,74 0:29:13,17
79 59 5163 ΚΡΟΥΣΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ Ανεξάρτητος/η 5:51 0:28:42,09 0:29:15,99
80 60 5150 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ανεξάρτητος/η 5:52 0:29:12,07 0:29:20,42
81 61 5110 Katsoulis Georgios A. O. FILIATRON 5:53 0:28:59,64 0:29:25,09
82 62 5210 ΣΕΦΕΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ανεξάρτητος/η 5:53 0:29:09,25 0:29:25,62
83 63 5220 ΦΥΝΤΙΚΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Ανεξάρτητος/η 6:00 0:29:55,21 0:30:00,63
84 64 717 ΣΑΧΙΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανεξάρτητος/η 6:02 0:29:30,58 0:30:10,76
85 21 5196 Παλαιστρου Χάρου Αγγελικη Ανεξάρτητη 6:02 0:29:39,19 0:30:12,12
86 65 5159 ΚΟΛΛΕΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ Ανεξάρτητος/η 6:02 0:29:51,14 0:30:12,37
87 22 5141 ΔΟΥΚΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Ανεξάρτητος/η 6:04 0:29:41,92 0:30:20,90
88 66 5155 ΚΑΤΣΑΝΕΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Ανεξάρτητος/η 6:08 0:30:26,81 0:30:43,07
89 23 773 Συριοπουλου ΑσημινΑ Ανεξάρτητος 6:12 0:30:36,07 0:31:03,20
90 67 5198 Παπαγεωργίου ΒΑΣΙΛΗΣ Ανεξάρτητος/η 6:13 0:30:51,51 0:31:08,64
91 68 5145 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανεξάρτητος/η 6:16 0:30:40,38 0:31:23,98
92 69 752 Τσιφούκης Ιωαννης Ανεξάρτητος 6:16 0:30:49,54 0:31:24,12
93 70 5131 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΙΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 6:17 0:30:52,67 0:31:28,08
94 71 5160 ΚΟΤΣΙΦΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ανεξάρτητος/η 6:18 0:31:00,28 0:31:31,24
95 72 5174 ΜΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανεξάρτητος/η 6:18 0:31:10,75 0:31:34,44
96 73 724 Λεονωφ Δημητριος Ανεξάρτητος/η 6:23 0:31:53,73 0:31:56,65
97 74 5199 Παπαδόπουλος Νικολαος Ανεξάρτητος/η 6:26 0:32:08,16 0:32:14,05
98 75 5130 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ανεξάρτητος/η 6:27 0:31:43,89 0:32:17,63
99 24 5101 ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΑΣΠ ΦΑΕΘΩΝ 6:34 0:32:40,33 0:32:54,31
100 25 5203 ΠΑΣΣΑ ΤΟΝΙΑ Ανεξάρτητος/η 6:41 0:33:16,89 0:33:29,74
101 76 758 Θωμοπουλος Δημητριος Ανεξάρτητος 6:48 0:33:39,72 0:34:01,91
102 26 5224 ΨΑΡΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ανεξάρτητος/η 6:48 0:33:25,84 0:34:03,66
103 27 10644 ΠΕΤΥΚΑ ΑΝΝΑ Ανεξάρτητος/η 6:49 0:33:37,91 0:34:05,18
104 28 5182 ΜΠΑΣΙΑΔΗΜΑ Κάλλια Ανεξάρτητος/η 6:53 0:34:07,67 0:34:25,32
105 29 5214 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΒΑΛΑΣΙΑ Ανεξάρτητος/η 6:55 0:34:21,54 0:34:39,26
106 30 5121 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Ανεξάρτητος/η 6:58 0:34:13,93 0:34:51,71
107 77 5119 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Ανεξάρτητος/η 6:59 0:34:26,50 0:34:58,27
108 31 5120 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Ανεξάρτητος/η 7:06 0:35:16,76 0:35:31,95
109 32 5184 Μπατιστάτου Φωτεινή Ανεξάρτητος/η 7:06 0:35:29,65 0:35:32,96
110 33 5151 ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΚΛΗΣ 7:10 0:35:31,33 0:35:52,56
111 34 744 Τσακούδη Ευη Ανεξάρτητος 7:10 0:35:30,98 0:35:52,65
112 35 5221 ΧΑΡΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ανεξάρτητος/η 7:11 0:35:32,89 0:35:57,74
113 78 5142 Δούνιας Δημήτρης Ανεξάρτητος/η 7:17 0:35:50,03 0:36:28,59
114 79 5171 Λύρος Λάμπρος ΔΙΑΓΟΡΑΣ Αθλητικός Συλλόγου Μεταμοσχευμένων και Νεφροπαθών. 7:22 0:36:16,59 0:36:52,32
115 80 5211 Σκουλικίδης Παύλος ΔΙΑΓΟΡΑΣ Αθλητικός Συλλόγου Μεταμοσχευμένων και Νεφροπαθών. 7:23 0:36:19,48 0:36:55,12
116 36 5191 Μυτάκη Φανουρια Phoenix 7:31 0:37:30,02 0:37:38,01
117 81 5165 ΚΥΝΗΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανεξάρτητος 7:35 0:37:59,20 0:37:59,20
118 82 5167 Λαλοπουλος Χρηστος HPE RUNNING 7:43 0:38:00,94 0:38:35,82
119 37 750 Τσακου Κωνσταντίνα Ανεξάρτητος 7:47 0:38:21,68 0:38:56,38
120 38 757 Κομητοπούλου Ευγενία Ανεξάρτητος 7:53 0:39:10,04 0:39:29,31
121 39 5215 ΤΟΛΙΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ Ανεξάρτητη 8:02 0:39:54,88 0:40:13,89
122 40 766 Μονογιου Βασιλική Ανεξάρτητος 8:39 0:42:50,61 0:43:19,04
123 41 5127 ΒΟΤΣΑΡΗ ΑΓΝΗ Ανεξάρτητη 9:21 0:45:32,61 0:46:45,08
124 83 5122 ΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ανεξάρτητος/η 11:03 0:54:56,18 0:55:17,61
125 84 5216 ΤΣΑΝΤΑΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Ανεξάρτητος 12:23 1:01:56,35 1:01:56,35

Αποτελέσματα 10 χλμ

Rank Gender Rank Bib Name Club Lap 1 Lap 2 Pace Chip Time Gun Time
1 1 714 Λουκέρης Μιχαήλ RUN247 - GR Runners 0:17:22,67 0:18:46,60 3:36 0:36:08,48 0:36:09,27
2 2 10657 ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:18:36,87 0:19:01,02 3:45 0:37:31,90 0:37:37,88
3 3 10603 Μαραζιωτης Δημητρης Ανεξάρτητος/η 0:18:33,79 0:20:09,46 3:52 0:38:34,28 0:38:43,25
4 1 10646 ΠΙΣΣΗ ΣΤΕΦΑΝΙ Ανεξάρτητος/η 0:19:27,47 0:20:12,07 3:57 0:39:36,08 0:39:39,53
5 4 10535 Βαρελας Χαρης Ανεξάρτητος 0:19:32,76 0:20:17,87 3:59 0:39:45,15 0:39:50,63
6 5 10607 Μηττας Ιωαννης Fitway 0:19:06,34 0:20:44,30 3:59 0:39:46,94 0:39:50,63
7 6 10573 Καρδιοπούλης Ηλίας Ανεξάρτητος/η 0:19:32,46 0:20:37,46 4:00 0:40:02,37 0:40:09,92
8 7 701 ΜΠΙΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ 0:19:40,67 0:20:41,79 4:02 0:40:16,16 0:40:22,45
9 8 10588 Κοριλλης Ιωάννης Ανεξάρτητος/η 0:19:33,88 0:21:45,35 4:07 0:41:14,17 0:41:19,23
10 9 10541 ΒΛΑΣΣΗΣ ΠΈΤΡΟΣ Ανεξάρτητος/η NALU RUNNING TEAM 0:19:47,25 0:22:04,61 4:11 0:41:41,45 0:41:51,86
11 10 10602 Μαραζιωτης Βαγγελης Ανεξάρτητος/η 0:21:11,12 0:21:05,01 4:13 0:42:06,79 0:42:16,12
12 11 10547 ΓΚΙΖΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:19:51,84 0:22:32,97 4:14 0:42:19,72 0:42:24,81
13 2 10658 Σβεσνίκοβα Τατιάνα Second Wind 0:19:55,34 0:22:47,82 4:16 0:42:43,15 0:42:43,15
14 12 10562 Δουκατας Χρονης Cycleland 0:21:42,39 0:21:23,61 4:18 0:42:58,10 0:43:05,99
15 13 10582 κοντιζας αναστασιος Ανεξάρτητος/η 0:19:57,16 0:23:31,60 4:20 0:43:24,78 0:43:28,75
16 14 10614 ΜΠΕΛΛΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:21:19,77 0:22:19,77 4:21 0:43:24,95 0:43:39,54
17 15 729 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:20:53,48 0:22:48,65 4:22 0:43:34,05 0:43:42,13
18 16 10516 Setakis Ioannis Afordakos Team 0:19:58,24 0:23:53,72 4:23 0:43:46,52 0:43:51,95
19 17 10675 Χατζηανδρέου Κων/νος Marathon club 0:21:49,87 0:22:16,59 4:24 0:43:57,42 0:44:06,46
20 18 10521 Vlachos Vasileios Olive Sea Travel 0:23:00,84 0:21:41,26 4:28 0:44:26,83 0:44:42,10
21 19 10626 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΑΘΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:23:04,77 0:21:37,33 4:28 0:44:37,35 0:44:42,10
22 20 10513 NTOMALIS KONSTANTINOS KOUTSA KOUTSA 0:22:14,34 0:22:33,43 4:28 0:44:38,74 0:44:47,77
23 21 10568 Θεοδωρίδης Γιάννης Ανεξάρτητος/η 0:21:35,21 0:23:27,73 4:30 0:44:51,61 0:45:02,93
24 22 728 ΤΣΩΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:22:18,75 0:23:17,30 4:33 0:45:27,69 0:45:36,04
25 23 10656 ΣΑΡΆΝΤΗΣ Ανδρέας ADONIS RUNNING TEAM 0:23:10,99 0:22:44,53 4:35 0:45:38,53 0:45:55,51
26 24 10643 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:21:32,26 0:24:45,46 4:37 0:46:06,13 0:46:17,72
27 25 10645 ΠΙΠΙΝΗΣ ΗΛΙΑΣ Ανεξάρτητος/η 0:23:42,50 0:22:46,27 4:38 0:45:59,50 0:46:28,77
28 26 10612 Μπαμπανιωτης Αναστάσιος The spot 0:23:20,13 0:23:10,18 4:39 0:46:11,18 0:46:30,30
29 27 776 Τσαφαρας Χαραλαμπος Ανεξάρτητος 0:22:47,33 0:23:51,76 4:39 0:46:36,83 0:46:39,08
30 28 10575 ΚΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:22:18,96 0:24:26,31 4:40 0:46:22,27 0:46:45,26
31 29 10595 ΚΩΡΟΝΑΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:22:12,52 0:24:39,28 4:41 0:46:44,68 0:46:51,79
32 30 10528 Αποστολοπούλος Δημήτρης Ανεξάρτητος/η 0:22:54,39 0:23:58,62 4:41 0:46:47,67 0:46:53,00
33 31 10622 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S RUNNERS KERATEA 0:23:30,53 0:23:36,96 4:42 0:46:51,66 0:47:07,49
34 32 761 Τσαλλός Κωνσταντίνος Ανεξάρτητος 0:21:56,09 0:25:15,31 4:43 0:47:04,70 0:47:11,39
35 33 10546 ΓΚΕΡΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:23,41 0:23:56,36 4:43 0:47:10,31 0:47:19,76
36 34 10600 ΜΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:23:31,31 0:23:53,62 4:44 0:47:15,31 0:47:24,92
37 35 10617 ΜΠΙΡΝΤΑΧΑΣ ΣΩΣΙΠΑΤΡΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:21:53,91 0:25:49,05 4:46 0:47:35,99 0:47:42,96
38 36 10619 Μπουρνιάς Βαρότσης Οδυσσέας Ανεξάρτητος/η 0:23:28,32 0:24:52,39 4:50 0:48:03,46 0:48:20,71
39 37 10631 Παντελης Νικος Σαρωνικος team 0:23:07,02 0:25:14,38 4:50 0:47:56,14 0:48:21,40
40 38 10584 Κοντοπουλος Μαριος Ανεξάρτητος/η 0:23:31,37 0:24:52,36 4:50 0:48:14,30 0:48:23,72
41 39 10610 ΜΠΑΒΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:24:23,62 0:24:03,67 4:50 0:48:08,73 0:48:27,29
42 40 743 Γεωργόπουλος Βασίλης Ανεξάρτητος 0:23:43,43 0:24:48,40 4:51 0:47:58,30 0:48:31,82
43 41 10512 Nevado Dany Ανεξάρτητος/η 0:24:00,74 0:24:31,70 4:51 0:48:10,69 0:48:32,44
44 42 10506 Lock Kevin Ανεξάρτητος/η 0:22:52,03 0:25:40,95 4:51 0:48:09,43 0:48:32,98
45 43 10558 Δανίκας Γιώργος Ανεξάρτητος 0:24:26,60 0:24:08,42 4:51 0:47:52,95 0:48:35,02
46 44 755 Μαναγουδης Δημητριος Ανεξάρτητος 0:23:36,36 0:25:12,48 4:52 0:48:30,61 0:48:48,84
47 45 10540 Βενετσανος Νικος Alex endurance gang 0:24:20,34 0:24:51,16 4:55 0:49:00,53 0:49:11,50
48 3 10550 ΓΛΎΚΑ ΕΛΕΑΝΝΑ Red Star 0:23:15,91 0:26:02,36 4:55 0:49:12,33 0:49:18,27
49 46 10659 ΣΕΪΜΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:24:51,22 0:24:37,98 4:56 0:49:17,41 0:49:29,20
50 47 720 ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ IKEA RUNNING TEAM 0:23:45,64 0:25:50,74 4:57 0:49:25,31 0:49:36,38
51 48 10555 Δαλαμαγκας Κωνσταντίνος ADONIS RUNNING TEAM 0:24:13,81 0:25:26,10 4:57 0:49:24,45 0:49:39,91
52 49 765 Δημητριου Ιωαννης Ανεξάρτητος 0:23:44,53 0:25:58,26 4:58 0:49:25,32 0:49:42,79
53 50 10601 ΜΑΝΩΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:24:36,99 0:25:07,06 4:58 0:49:09,96 0:49:44,04
54 4 10569 Κακομύτα Αναστασία Running Team SNFCC 0:23:47,42 0:25:58,60 4:58 0:49:32,93 0:49:46,02
55 51 10611 ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ ΘΟΔΩΡΉΣ Ανεξάρτητος/η 0:24:12,12 0:25:37,61 4:58 0:49:17,14 0:49:49,73
56 52 10551 ΓΛΥΠΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:23:55,62 0:25:59,42 4:59 0:49:44,40 0:49:55,03
57 53 10629 ΠΑΝΟΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:24:05,56 0:25:50,84 4:59 0:49:45,49 0:49:56,40
58 54 10572 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑνΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:24:06,22 0:25:51,07 4:59 0:49:42,13 0:49:57,29
59 55 10676 ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:23:39,19 0:26:28,78 5:00 0:49:57,96 0:50:07,97
60 56 774 ΒΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:24:53,43 0:25:18,45 5:01 0:49:36,63 0:50:11,88
61 5 733 Majela De Souza Andreza Ανεξάρτητος/η 0:23:49,53 0:26:24,98 5:01 0:50:10,39 0:50:14,50
62 57 10652 Ρουσσιδης Χρηστος Cycleland 0:24:52,56 0:25:25,12 5:01 0:50:09,77 0:50:17,68
63 58 10662 Στέφος Μιχάλης adidas Runners Athens 0:23:42,35 0:26:39,58 5:02 0:50:06,40 0:50:21,92
64 59 10640 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ YMITTOS RUNNERS 0:24:52,95 0:25:29,28 5:02 0:50:04,06 0:50:22,23
65 60 10621 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S RUNNERS KERATEA 0:24:41,40 0:25:52,80 5:03 0:50:19,08 0:50:34,20
66 61 10531 ΑΡΝΑΟΥΤΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:26:07,95 0:24:27,62 5:03 0:50:25,08 0:50:35,57
67 62 10581 Κονδης Δημήτρης ADONIS RUNNING TEAM 0:24:07,30 0:26:28,89 5:03 0:50:19,87 0:50:36,18
68 63 10517 SIANOS KOSTAS ελ.ας. 0:23:51,65 0:27:01,31 5:05 0:50:34,25 0:50:52,96
69 64 10599 ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:24:44,51 0:26:14,32 5:05 0:50:44,81 0:50:58,83
70 65 10578 ΚΑΨΑΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΥΚΛΗΣ 0:25:26,75 0:25:34,12 5:06 0:50:35,55 0:51:00,86
71 66 10661 ΣΠΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ανεξάρτητος/η 0:24:57,73 0:26:37,72 5:09 0:51:29,90 0:51:35,45
72 67 764 Κουμεντακος Πετρος Ανεξάρτητος 0:24:47,60 0:26:53,03 5:10 0:51:24,25 0:51:40,62
73 68 10620 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΚΙΣΙΩΤΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:25:26,87 0:26:31,52 5:11 0:51:21,72 0:51:58,38
74 69 706 ΠΡΟΒΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:24:41,33 0:27:21,94 5:12 0:51:29,58 0:52:03,27
75 70 10666 ΠΟΓΚΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:52,25 0:25:54,73 5:16 0:52:25,75 0:52:46,98
76 6 10674 ΧΑΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Ανεξάρτητος/η 0:26:03,91 0:27:05,12 5:18 0:53:03,24 0:53:09,02
77 71 10519 STEPHENSON PHILIP Ανεξάρτητος/η 0:23:13,41 0:29:58,23 5:19 0:53:04,08 0:53:11,63
78 72 10591 Κουλουμπής Σπυρίδων Α.Σ.Π.ΦΑΕΘΩΝ 0:25:34,94 0:27:49,99 5:20 0:53:10,40 0:53:24,93
79 73 10672 ΦΑΚΛΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανεξάρτητος 0:26:46,37 0:26:43,40 5:20 0:53:13,46 0:53:29,77
80 74 10504 KARATASIOS DIMITRIOS Ανεξάρτητος/η 0:26:29,51 0:27:34,75 5:24 0:53:58,10 0:54:04,25
81 75 702 ΜΠΕΝΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:27:31,83 0:26:42,03 5:25 0:53:37,21 0:54:13,85
82 76 738 Μανωλίτσης Βασίλειος ΚΕΘΕΑ ΝΟΣΤΟΣ 0:28:05,40 0:26:09,58 5:25 0:53:53,56 0:54:14,97
83 77 10534 ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:27:14,05 0:27:10,01 5:26 0:54:12,59 0:54:24,06
84 78 10520 VASILE VALENTIN Απολλον Δυτική Αττικής 0:25:28,26 0:28:57,23 5:26 0:54:02,83 0:54:25,49
85 79 10554 Γωγουσης Ιγνάτιος The spot 0:24:42,09 0:29:46,34 5:26 0:54:09,58 0:54:28,43
86 7 730 Χατζηανδρέου Ελένη Ανεξάρτητος/η 0:26:26,70 0:28:11,17 5:27 0:54:18,21 0:54:37,87
87 80 10561 ΔΙΠΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:26:28,24 0:28:19,80 5:28 0:54:24,05 0:54:48,03
88 81 10539 Βελισαράκος Παναγιώτης Ανεξάρτητος/η 0:27:55,71 0:27:32,02 5:32 0:55:14,87 0:55:27,73
89 82 745 Βλαγκόπουλος Παναγιώτης Ανεξάρτητος 0:27:16,76 0:28:41,30 5:35 0:55:40,40 0:55:58,05
90 8 10511 Maznoki Sofia Ανεξάρτητος/η 0:27:18,62 0:28:47,67 5:36 0:55:38,71 0:56:06,29
91 83 10671 Τσιούμαρης Δημήτριος Ανεξάρτητος/η 0:27:43,04 0:28:26,50 5:36 0:55:22,64 0:56:09,53
92 84 10560 Δημακόπουλος Νίκος Ανεξάρτητος/η 0:28:40,82 0:27:35,38 5:37 0:55:34,12 0:56:16,19
93 85 10543 ΓΙΑΝΝΑΚΕΛΟΣ ΦΩΤΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:26:36,57 0:29:54,24 5:39 0:56:11,62 0:56:30,81
94 86 10606 ΜΕΛΑΣ ΦΩΤΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:28:02,45 0:28:34,17 5:39 0:56:14,01 0:56:36,62
95 87 10548 ΓΚΟΥΛΙΟΥΜΗΣ ΑΚΗΣ Ανεξάρτητος 0:27:09,77 0:29:43,39 5:41 0:56:22,73 0:56:53,16
96 88 10605 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΝΙΚΟΣ NOVASPORTS RUNNING TEAM 0:28:42,08 0:28:19,97 5:42 0:56:42,14 0:57:02,05
97 9 10649 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ NOVASPORTS RUNNING TEAM 0:28:42,03 0:28:20,17 5:42 0:56:42,12 0:57:02,19
98 89 10596 Λαζαριδης Στέλιος OLIVE SEA TRAVEL 0:27:09,89 0:30:03,94 5:43 0:56:45,94 0:57:13,83
99 90 10623 Ντουνης Γιαννης Ανεξάρτητος 0:27:23,94 0:29:51,07 5:43 0:56:41,29 0:57:15,01
100 91 10632 ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Ανεξάρτητος/η 0:28:12,41 0:29:21,89 5:45 0:57:01,12 0:57:34,30
101 92 10587 Κοπανάρης Χρήστος Sciencetraining 0:26:05,73 0:31:33,17 5:45 0:57:34,29 0:57:38,89
102 93 10616 ΜΠΙΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:25:49,97 0:32:02,38 5:47 0:57:30,32 0:57:52,35
103 94 10559 Δεληγεώργης Παναγιώτης Ανεξάρτητος/η 0:26:08,07 0:31:44,33 5:47 0:57:41,43 0:57:52,40
104 95 10514 Panidis Ioannis Ανεξάρτητος/η 0:27:05,50 0:31:04,28 5:48 0:57:58,82 0:58:09,77
105 10 10502 GUTHRIE ALICIA Ανεξάρτητος/η 0:27:01,73 0:31:27,66 5:50 0:58:21,71 0:58:29,38
106 96 10638 Παπαμάρκος Ταξιάρχης Ανεξάρτητος/η 0:28:19,85 0:30:23,39 5:52 0:58:03,05 0:58:43,23
107 97 10574 Καρδουλακης Δημήτριος Ανεξάρτητος/η 0:28:13,51 0:31:07,77 5:56 0:58:36,22 0:59:21,27
108 98 10508 makridakis stelios Ανεξάρτητος/η 0:27:15,77 0:32:14,39 5:57 0:59:15,35 0:59:30,16
109 11 10639 Παπαμάρκου Κατερίνα Ανεξάρτητος/η 0:28:57,70 0:30:45,10 5:58 0:59:02,59 0:59:42,80
110 12 10501 Deville Karine Α.Σ.Π.ΦΑΕΘΩΝ 0:28:15,91 0:31:32,17 5:58 0:59:33,90 0:59:48,08
111 99 10613 ΜΠΑΡΜΠΙΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:28:52,92 0:31:18,52 6:01 0:59:53,35 1:00:11,44
112 13 10670 ΤΣΙΑΠΟΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Ανεξάρτητος/η 0:28:44,78 0:31:42,78 6:02 1:00:19,20 1:00:27,55
113 100 10577 ΚΑΤΤΕΣ ΣΙΜΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:30:23,50 0:30:07,01 6:03 0:59:44,09 1:00:30,50
114 14 10627 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΕΡΟΠΗ Ανεξάρτητος/η 0:29:27,70 0:31:08,06 6:03 1:00:28,86 1:00:35,76
115 101 10665 ΤΖΑΝΑΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:28:46,26 0:31:55,82 6:04 0:59:57,16 1:00:42,08
116 102 10625 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:28:22,67 0:32:38,62 6:06 1:00:50,59 1:01:01,28
117 103 10636 Παπαδόπουλος Θεόφιλος Ανεξάρτητος/η 0:36:04,03 0:25:07,60 6:07 1:00:33,26 1:01:11,62
118 104 10668 ΤΙΜΙΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:28:56,53 0:33:17,21 6:13 1:01:48,95 1:02:13,74
119 105 737 Φρυδάς Θεμιστικλής ΚΕΘΕΑ ΝΟΣΤΟΣ 0:30:40,60 0:31:44,34 6:14 1:01:56,30 1:02:24,94
120 106 10667 Τζωρτζάτος Οδυσσέας Παναγιώτης Ανεξάρτητος/η 0:29:03,34 0:33:48,28 6:17 1:02:08,84 1:02:51,61
121 15 10552 Γλυτσού Μαγδαληνή Ανεξάρτητος/η 0:29:02,96 0:33:48,91 6:17 1:02:09,34 1:02:51,86
122 107 10678 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:32:39,78 0:30:42,01 6:20 1:02:42,04 1:03:21,79
123 108 10634 Παπαδημητροπουλος Θοδωρής The spot 0:31:29,35 0:32:09,30 6:21 1:03:17,99 1:03:38,64
124 109 10549 Γκουρογιαννης Ηλιας The spot 0:31:29,41 0:32:09,44 6:21 1:03:18,28 1:03:38,85
125 110 739 Τσούλλος Γιάννης ΚΕΘΕΑ ΝΟΣΤΟΣ 0:34:04,94 0:30:47,20 6:29 1:04:25,37 1:04:52,14
126 111 10624 ΞΕΦΤΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:31:34,13 0:34:03,34 6:33 1:05:25,38 1:05:37,47
127 112 10563 ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:30:33,87 0:35:15,09 6:34 1:05:00,93 1:05:48,96
128 113 10628 Παλαμάς Χρήστος Ανεξάρτητος/η 0:29:53,55 0:36:14,65 6:36 1:05:41,31 1:06:08,20
129 16 10633 Παπαδημητρίου Παναγιωτα Ανεξάρτητος/η 0:29:33,99 0:36:55,17 6:38 1:06:11,59 1:06:29,16
130 114 734 Μητρόπουλος Διονύσης ΚΕΘΕΑ ΝΟΣΤΟΣ 0:31:33,10 0:35:25,37 6:41 1:06:29,91 1:06:58,46
131 115 736 Ασημόπουλος Χρήστος ΚΕΘΕΑ ΝΟΣΤΟΣ 0:31:31,58 0:35:27,19 6:41 1:06:30,88 1:06:58,77
132 116 742 Παναγιωτούνης Φώτης ΚΕΘΕΑ -Γυμναστής/συνοδός 0:34:08,27 0:32:54,99 6:42 1:06:35,05 1:07:03,25
133 17 735 Καυκοπούλου Παρασκευή ΚΕΘΕΑ ΝΟΣΤΟΣ 0:34:08,77 0:32:54,66 6:42 1:06:34,68 1:07:03,43
134 18 10642 Πεκουλη Ειρηνη The spot 0:31:40,00 0:35:24,20 6:42 1:06:43,35 1:07:04,20
135 117 741 Κυζηράκος Δημήτρης ΚΕΘΕΑ ΝΟΣΤΟΣ 0:31:42,06 0:35:22,33 6:42 1:06:42,20 1:07:04,39
136 118 10669 ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:30:42,24 0:36:36,75 6:43 1:06:30,96 1:07:18,99
137 119 10576 Κατσαντωνης Χρηστος Ανεξάρτητος/η 0:30:34,53 0:37:06,68 6:46 1:07:04,54 1:07:41,21
138 19 10503 KAMPLIONI KLIO Ανεξάρτητος/η 0:35:56,60 0:32:18,17 6:49 1:07:43,43 1:08:14,77
139 120 732 ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:32:52,96 0:35:39,07 6:51 1:08:05,03 1:08:32,02
140 121 10553 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΓΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 0:30:47,85 0:38:32,77 6:56 1:09:05,96 1:09:20,62
141 122 10537 Βγόντζας Νικόλαος Ανεξάρτητος/η 0:31:35,89 0:38:01,86 6:57 1:08:58,57 1:09:37,75
142 123 740 Αίσωπος Παναγιώτης ΚΕΘΕΑ ΝΟΣΤΟΣ 0:34:08,64 0:35:48,43 6:59 1:09:29,21 1:09:57,06
143 20 10653 Ρουχωτά Βρισηίς Ανεξάρτητος/η 0:31:10,75 0:38:52,06 7:00 1:09:33,12 1:10:02,81
144 21 10592 Κυριακίδη Ανθούλα The spot 0:32:20,04 0:37:45,19 7:00 1:09:45,21 1:10:05,23
145 124 725 ΒΥΖΑΝΤΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:33:59,12 0:36:53,54 7:05 1:10:06,95 1:10:52,66
146 125 10564 εξαρχεας κοστας Ανεξάρτητος/η 0:33:19,72 0:37:58,89 7:07 1:11:18,60 1:11:18,60
147 126 10679 ΧΡΥΣΌΒΟΥΛΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:34:56,44 0:36:24,23 7:08 1:10:25,45 1:11:20,66
148 22 10507 MACHAIRA SOFIA Ανεξάρτητος/η 0:32:58,20 0:38:25,05 7:08 1:11:03,21 1:11:23,24
149 127 10509 MARAGOULIAS DIMITRIS Ανεξάρτητος/η 0:32:58,06 0:38:26,07 7:08 1:11:04,54 1:11:24,13
150 23 10604 ΜΑΤΣΑΓΓΟΥ ΤΖΕΝΗ Ανεξάρτητος/η 0:34:02,77 0:37:55,61 7:11 1:11:36,85 1:11:58,38
151 128 10570 ΚΑΡΑΖΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ CFNZ 0:34:41,74 0:39:33,26 7:25 1:13:30,80 1:14:15,00
152 129 10571 ΚΑΡΑΖΑΧΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:34:41,83 0:39:33,66 7:25 1:13:31,16 1:14:15,49
153 130 10608 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Ανεξάρτητος/η 0:36:13,13 0:39:01,84 7:31 1:15:00,34 1:15:14,97
154 -1 10609 Μιχαλαριας Κλιμης Ανεξάρτητος/η 0:19:22,12   0:00    
155 -1 10664 ΤΕΣΣΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:20:20,92   0:00    
156 -1 10515 Qori Orald Ανεξάρτητος/η 0:21:39,76   0:00    
157 -1 10544 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Ανεξάρτητος/η 0:24:29,32   0:00    
158 -1 10615 Μπέλλου Κατερίνα Ανεξάρτητος/η 0:24:43,25   0:00    
159 -1 767 Βροντάκης Ανδρέας Ανεξάρτητος 0:26:22,45   0:00    
160 -1 771 Μαυρος Ακης Ανεξάρτητος 0:26:41,31   0:00    
161 -1 10556 ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:27:07,39   0:00    
162 -1 770 Καστρινέλλης Χρήστος Ανεξάρτητος 0:27:42,64   0:00    
163 -1 748 Μητράκας Ανδρέας Ανεξάρτητος 0:28:10,06   0:00    
164 -1 10580 Κοβάνης Ευάγγελος Ανεξάρτητος/η 0:29:02,48   0:00    
165 -1 10524 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Ανεξάρτητος/η 0:29:58,57   0:00    
166 -1 10650 ΡΕΡΡΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ CQS Running Team 0:30:13,52   0:00    
167 -1 10641 ΠΑΣΑΛΑΡΗΣ ΤΑΣΟΣ CQS Running Team 0:30:32,20   0:00    
168 -1 10598 Λεπτοκαρίδης Παναγιώτης Ανεξάρτητος/η 0:31:12,38   0:00    
169 -1 10538 Βγόντζας Ιωάννης Ανεξάρτητος/η 0:31:35,63   0:00    
170 -1 760 Βλασερός Γεώργιος ΣΔΥΠ 0:32:02,96   0:00    
171 -1 10630 ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Ανεξάρτητος/η 0:35:33,82   0:00    
172 -1 10618 ΜΠΟΥΛΟΥΓΑΡΗ ΒΙΟΛΕΤΑ Adidas Runners Athens 0:36:03,95   0:00    
173 -1 10648 ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:36:11,73   0:00    
174 -1 10523 ΑΓΙΟΜΑΜΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΔΥΑ 0:39:36,71   0:00    
175 -1 10586 Κοντου Ευα The spot 0:39:37,08   0:00    
176 -1 10536 ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Ανεξάρτητος/η 0:39:41,38   0:00    
177 -1 10594 Κωνσταντακοπουλου Ευτυχία SANTA RUNNING TEAM 1:02:26,37   0:00    

Αποτελέσματα 5 χλμ Βάδην

Live Rank Gender Rank Bib Name Club Pace Chip Time Gun Time
1 1 301 ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 5:51 0:29:08,52 0:29:16,19
2 1 302 ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 7:18 0:36:26,62 0:36:34,03
3 2 304 ΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Ανεξάρτητος/η 7:23 0:36:47,27 0:36:55,37
4 3 307 ΚΑΡΚΑΜΠΟΥΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Ανεξάρτητος/η 7:35 0:37:14,19 0:37:55,03
5 2 308 ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΌΛΓΑ Ανεξάρτητος/η 8:34 0:42:29,88 0:42:53,19
6 4 303 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΧΑΝΊΩΝ 10:30 0:52:28,06 0:52:34,41
7 3 751 Ρεπουλια Κωνσταντινα Ανεξάρτητος 10:31 0:52:04,06 0:52:37,68
8 4 306 ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ Ανεξάρτητος/η 13:44 1:07:59,26 1:08:41,06

Αποτελέσματα Relay 2 X 5 χλμ

Rank Gender Rank Bib Club Name Time 1st runner Time 2nd runner Chip Time Gun Time
1 1 9 ΟΙ ΧΡΗΣΤΑΡΕΣ Marathon Club 1.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2.ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:18:40,60 0:16:48,39 0:35:25,39 0:35:28,98
2 2 8 Ανεξάρτητοι 1 1.ΜΠΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:18:58,76 0:17:12,51 0:36:06,82 0:36:11,27
3 3 19 PURE 1.ΠΑΠΑΜΕΛΕΤΙΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2.ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:17:49,18 0:20:10,79 0:37:55,91 0:37:59,96
4 4 3 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 3 1.ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΣΟΣ 2.ΤΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:19:22,76 0:18:41,76 0:37:59,42 0:38:04,51
5 1 14 Sportevent 1.ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2.ΚΕΧΑΓΙΑ ΛΕΛΑ ΣΑΓΚΑ 0:17:32,00 0:20:53,42 0:38:23,55 0:38:25,42
6 2 13 Ανεξάρτητοι 3 1.ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2.ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:20:07,48 0:18:34,49 0:38:37,79 0:38:41,97
7 5 15 ZEB TEAM 9 1.ΖΕΥΚΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2.ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 0:18:04,29 0:20:39,86 0:38:41,50 0:38:44,15
8 6 5 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 5 1.ΒΑΛΑΝΤΑΣΗΣ ΗΛΙΑΣ 2.ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:18:37,47 0:21:01,36 0:39:34,16 0:39:38,83
9 7 18 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 1.ΚΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2.ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 0:20:37,47 0:19:56,07 0:40:31,32 0:40:33,53
10 8 20 myrunner.gr 1.ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2.ΧΑΛΔΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:20:01,93 0:23:13,36 0:43:13,01 0:43:15,28
11 3 10 Ουγγρο-ελληνική συμμαχία 1.MOLT KORNELIA 2.ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:23:34,55 0:21:04,69 0:44:35,06 0:44:39,24
12 4 12 Outdoor Games Running Team 2 1.ΣΠΥΡΙΔΗ ΜΑΚΡΙΝΑ 2.ΜΑΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:24:09,21 0:22:08,91 0:46:05,67 0:46:18,12
13 5 11 Ανεξάρτητοι 2 1.ΜΠΑΡΤΖΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 2.ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:23:09,13 0:24:11,94 0:47:16,23 0:47:21,07
14 6 17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ 4 1.CUCHOCKA DOROTA 2.BODTIONY MAREK 0:28:03,55 0:19:30,55 0:47:28,17 0:47:34,10
15 9 7 Κουζουλοί Δρομείς-Pitsos Running Team 1.ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΣ 2.ΓΚΛΩΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:24:09,49 0:24:34,86 0:48:31,89 0:48:44,35
16 10 2 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 2 1.ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2.ΖΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:23:30,91 0:27:51,93 0:51:11,44 0:51:22,83
17 11 4 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 4 1.ΣΤΑΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 2.ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 0:29:45,43 0:25:51,09 0:55:10,03 0:55:36,52
18 1 6 Outdoor games running team 1 1.ΚΑΤΣΙΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2.ΠΑΤΕΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:30:41,00 0:26:39,04 0:57:08,11 0:57:20,03
19 7 1 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 1 1.ΚΩΣΤΑΡΙΔΟΥ ΜΕΛΑΝΙ 2.ΣΙΝΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΟΣ 0:30:41,81 0:27:58,82 0:58:14,72 0:58:40,63

 

Η Οργανωτική Επιτροπή του 6ο ATTIKA RUN, που θα πραγματοποιηθεί την προσεχή Κυριακή 9 Ιουνίου στην Γλυφάδα, ενημερώνει τους συμμετέχοντες για δυο σημαντικές  αλλαγές. Στο σημείο παραλαβής πακέτων στην Γλυφάδα και στην ώρα εκκίνησης

Ios Adventure 2019

Ιούνιος 27, 2019

Το τετραήμερο 27-30 Ιουνίου 2019, θα πραγματοποιηθεί στο νησί της Ίου το αθλητικό event “Ios Adventure”, υπό την αιγίδα του Δήμου Ιητών και της Ελληνικής Ομοσπονδίας Μοντέρνου Πεντάθλου (ΕΟΜοΠ). To event περιλαμβάνει αγώνες ορεινού τρεξίματος 14km & 24km, (Ios Trail Race 14km,  & Ios Trail Race 24km) αγώνες κολύμβησης 1,5km & 3km, (Ios Swim 1,5km & Ios Swim 3km) αγώνες διάθλου (Ios Challenge Regular & Ios Challenge Extreme),  αγώνες Laser Run για μικρούς και μεγάλους και αγώνες για παιδιά.

 

Γενικό Πρόγραμμα Αγώνων:

 

Ios Trail Race 14 km, Σάββατο 29 Ιουνίου 2019

Ios Trail Race 24km, Σάββατο 29 Ιουνίου 2019

Ios Challenge Standard (1,5km swim & 14km run), Σάββατο 29 Ιουνίου 2019

Ios Challenge Extreme (3km swim, 24km run),  Σάββατο 29 Ιουνίου 2019

Laser Run, Σάββατο 29 Ιουνίου 2019

Ios Swim 1,5km, Κυριακή 30 Ιουνίου 2019

Ios Swim 3km, Κυριακή 30 Ιουνίου 2019

Kids Run, Κυριακή 30 Ιουνίου 2019

 

Κανονισμοί

 

Συμμόρφωση:

Με τη δήλωση συμμετοχής, ο αθλητής αποφασίζει ότι  θα συμμετάσχει σε κάποιον από τους αγώνες της διοργάνωσης. Οφείλει να ακολουθεί τις υποδείξεις της τεχνικής διεύθυνσης και της διοργάνωσης . Κατανοεί ότι θα κινηθεί σε ορεινό και δύσβατο έδαφος, θα κολυμπήσει και θα είναι εκτεθειμένος στις καιρικές συνθήκες που θα επικρατούν στην περιοχή τη συγκεκριμένη ημέρα.

 

Περιγραφή αγώνων – διαδρομές:

 

Αγώνες Ios Trail Race 14km & Ios Trail Race 24km

Οι διαδρομές των  αγώνων δρόμου, ακολουθούν λιθόστρωτα και χωμάτινα μονοπάτια, βατούς χωματόδρομους, τρέξιμο στο βουνό και άσφαλτο. Τα μονοπάτια είναι καλοδιατηρημένα και σηματοδοτημένα στο μεγαλύτερο μήκος τους, με πεζοπορική σήμανση. Επιπλέον σηματοδότηση του αγώνα έχει τοποθετηθεί ώστε η διαδρομή να είναι όσο το δυνατόν σαφέστερη. Πρόκειται κυρίως για σημάνσεις και ταινίες έργου ως κατευθυντήρες των διαδρομών, χιλιομετρικών ενδείξεων και αποτρεπτικές σε περίπτωση λανθασμένης διαδρομής. Η σήμανση της διαδρομής είναι προσωρινή, με σκοπό την εξυπηρέτηση των αθλητών και μετά τον αγώνα αφαιρείται. Σε συγκεκριμένα σημεία της διαδρομής θα υπάρχουν επίσης εθελοντές που θα κατευθύνουν τους αθλητές.

 

Ο αγώνας Ios Trail Race 14km ακολουθεί τη διαδρομή: Παραλία Μυλοπότα, εκκλησία Άγιος Δημήτριος,  θέατρο, Χώρα, παραλία Κατσίβελι, παραλία Μυλοπότα. Η διαδρομή και τα υψομετρικά του αγώνα, μπορούν να βρεθούν εδώ.

 

Ο αγώνας Ios Trail Race 24km ακολουθεί τη διαδρομή: Παραλία Μυλοπότα, εκκλησία Άγιοι Απόστολοι, προφήτης Ηλίας, τυροκομεία, Περιβόλια, Ελληνικά, Σκάρκος, Χώρα, παραλία Κατσίβελι, παραλία Μυλοπότα. Η διαδρομή και τα υψομετρικά του αγώνα, μπορούν να βρεθούν εδώ και εδώ.

 

 

Οι αγώνες κολύμβησης Ios Swim 1,5km & Ios Swim 3km, θα πραγματοποιηθούν στην παραλία του Μυλοπότα. Oι συμμετέχοντες είναι υποχρεωτικό να φορούν το σκουφάκι που θα τους δοθεί από τη διοργάνωση.

 

Οι αγώνες Ios Challenge Extreme & Ios Challenge Regular, αποτελούν αγώνες αναπτυξιακούς ορεινού διάθλου και θα πραγματοποιηθούν υπό την αιγίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Μοντέρνου Πεντάθλου (ΕOΜoΠ). Ο αγώνας Ios Challenge Regular περιλαμβάνει κολύμβηση ανοιχτής θαλάσσης απόστασης 1,5km (Ios Swim 1,5km) και ορεινού τρεξίματος 14km (Ios Trail Race 24km). Αντίστοιχα, ο αγώνας  Ios Challenge Extreme, περιλαμβάνει κολύμβηση ανοιχτής θαλάσσης απόστασης 3km (Ios Swim 3km) και ορεινού τρεξίματος 24km (Ios Trail Race 24km).

 

Οι αγώνες Laser Run, θα πραγματοποιηθούν στα πλαίσια της προβολής του αθλήματος, υπό την αιγίδα της ΕΟΜοΠ, σύμφωνα με τις διατάξεις του Νόμου Ν. 2725/99 – περί ερασιτεχνικού αθλητισμού και τις τροποποιήσεις του, τις σχετικές αποφάσεις της Τεχνικής Επιτροπής και του Δ.Σ. Εκτός της προηγούμενης παραγράφου, κατά τα άλλα ισχύουν οι κανονισμοί UIPM Modern Pentathlon – Laser Run Competition Rules 2018

Ο αγώνας συνίσταται από σκοποβολή και τρέξιμο. Η σκοποβολή γίνεται με πιστόλι laser σκοπεύοντας σε στόχο 10 μέτρων, ακολουθούμενη από δρόμο, απόστασης όπως πιο κάτω:

ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: 

Κατηγορία

Αποστάσεις

Συνολική απόσταση

Βετεράνοι (40+)

4×800

3200

Ενηλίκων (18-39)

4×800

3200

Εφήβων (14-17)

4×800

3200

Νεανίδων (10-13)

2×400

800

Παίδων (μικρότεροι από 10)

1×400

400

 

Ένσταση αθλητών για χρονομέτρηση:

Ενστάσεις για οποιοδήποτε λόγο, γίνονται μόνο από τον ίδιο τον αθλητή το αργότερο  μία ώρα μετά τη λήξη του αγώνα.   Υπεύθυνοι για οποιοδήποτε πρόβλημα ή ένσταση προκύψει, είναι ο Τεχνικός Διευθυντής του αγώνα και μέλη της Διοργάνωσης.

 

Εγγραφές

Οι εγγραφές θα ανοίξουν στις 4 Φεβρουαρίου και θα πραγματοποιούνται μέχρι την Πέμπτη 27 Ιουνίου 2019 και ώρα 20:00. Μετά το πέρας αυτής της ημερομηνίας, αθλητές που επιθυμούν να συμμετέχουν στον αγώνα, μπορούν να εγγραφούν στη γραμματεία του αγώνα, την Παρασκευή 28 Ιουνίου  και μέχρι ώρα 20:00, στο χώρο διεξαγωγής του Pasta Party, αφού καταβάλουν το αντίστοιχο ποσό και να λάβουν το αντίστοιχο πακέτο αθλητή και μετάλλιο με τον τερματισμό τους (ανάλογα με τη διαθεσιμότητα).  Για τον αγώνα Kids Run, εγγραφές θα πραγματοποιούνται έως και την Κυριακή  30 Ιουνίου  και μέχρι ώρα 08:00, στο χώρο διεξαγωγής του event στο Μυλοπότα.

 

Φαγητό για δρομείς:

Στο τέλος του αγώνα θα διατίθεται στους δρομείς πρόχειρο γεύμα (φρούτο & διάφορα snacks), προσφορά των χορηγών μας.

 

Κατάλυμα και μεταφορά:

Στην ιστοσελίδα https://iosadventure.gr/collaborating-companies/, θα αναρτηθούν τα συνεργαζόμενα καταλύματα που προσφέρουν έκπτωση στους συμμετέχοντες, οι οποίοι μπορούν να αναζητήσουν καταλύματα και από διάφορες ιστοσελίδες στο internet.

Σε ευδιάκριτο, εμφανές χώρο, θα αναρτηθούν επίσης οι εκπτώσεις που προσφέρουν οι ακτοπλοϊκές εταιρείες.

 

Απονομές μεταλλίων, ηλικιακές κατηγορίες:

Οι συμμετέχοντες θα συμμετέχουν σε δύο ηλικιακές κατηγορίες, 18-40 & 40+. Στον αγώνα «Kids run», μπορούν να συμμετέχουν γονείς με τα παιδιά τους, ανεξαρτήτως ηλικίας. Στον αγώνα Laser Run, ισχύουν τα αναγραφόμενα παραπάνω.

 

Διαφημιστικά χορηγών:

Οι συμμετέχοντες στη διοργάνωση καθώς επίσης και οι εθελοντές, θα συμμετέχουν σε κληρώσεις δώρων από τους χορηγούς και  δωροθέτες του event, οι οποίοι θα αναρτηθούν  στην ιστοσελίδα https://iosadventure.gr/news/donors/.

 

Δικαίωμα συμμετοχής:

Στους αγώνες μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή άνδρες και γυναίκες ηλικίας από 18 έως 99 ετών καθώς και παιδιά ηλικίας 16-18 ετών με υπεύθυνη δήλωση συγκατάθεσης των γονέων τους. Στη διαδρομή των 1.500μ για παιδιά, μπορούν να συμμετέχουν παιδιά από 7 ετών έως 15 ετών,  με υπεύθυνη δήλωση συγκατάθεσης των γονέων τους, με ή χωρίς τη συνοδεία των γονιών τους.

 

Υποχρεωτικός Εξοπλισμός:

Η Διοργάνωση δεν υποχρεώνει τους αθλητές να μεταφέρουν συγκεκριμένο εξοπλισμό, αλλά συστήνεται όπως φέρουν παγούρι ή ασκό νερού, καθώς επίσης  και στερεά τροφή της επιλογής τους. Επιτρέπεται η χρήση μπατόν, GPS, κινητού τηλεφώνου.

 

Σταθμοί ανεφοδιασμού:

Στον αγώνα Ios Trail Race 14km & Ios Challenge Regular, υπάρχουν οι παρακάτω σταθμοί ανεφοδιασμού.

Σταθμός

Περιγραφή

Απόσταση

Είδη προς κατανάλωση

Νο 1

Τέλος χωματόδρομου

5128

Τροφή, νερά – αναψυκτικά

Ενδιάμεσος σταθμός

Είσοδος στο μονοπάτι

8100

Νερά – αναψυκτικά

Νο 2

Θέατρο Οδυσσέας Ελύτης

11100

Τροφή, νερά – αναψυκτικά

 

Τέρμα

14142

Τροφή, νερά – αναψυκτικά

 

Στον αγώνα των Ios Trail Race 24km & Ios Challenge Extreme, υπάρχουν οι παρακάτω σταθμοί ανεφοδιασμού.

Σταθμός

Περιγραφή

Απόσταση

Είδη προς κατανάλωση

Νο 1

Τέλος χωματόδρομου

5128

Τροφή, νερά – αναψυκτικά

Ενδιάμεσος σταθμός

Εκκλησία Αγίων Αποστόλων

7144

Νερά – αναψυκτικά

Νο 2

Κεραίες

8518

Τροφή, νερά – αναψυκτικά

Σημείο ελέγχου

Άγιος Γιώργης

11294

-

Νο 3

Τυροκομείο κου Ζακχαίου

13155

Τροφή, νερά – αναψυκτικά

Σημείο ελέγχου

Ανεμογεννήτριες

15212

-

Ενδιάμεσος σταθμός

Περιβόλια

16235

Νερά – αναψυκτικά

Νο 4

Χωματόδρομος προς άσφαλτο  (Αγ.Τριάδα)

17200

Τροφή, νερά – αναψυκτικά

Σημείο ελέγχου

Άσφαλτος

17640

-

Ενδιάμεσος σταθμός

Χωματόδρομος Σκάρκος

19980

Νερά – αναψυκτικά

Νο 5

Χώρα (ΚΑΠΗ)

20964

Τροφή, νερά – αναψυκτικά

Σημείο ελέγχου

Έξοδος παραλία

21933

 

 

Τέρμα

23883

Τροφή, νερά – αναψυκτικά

 

Ιατρική κάλυψη - βεβαίωση:

Την ιατρική κάλυψη του αγώνα, θα αναλάβουν εξειδικευμένοι εθελοντές του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού. Κάθε αθλητής είναι υποχρεωμένος να παραδώσει στη γραμματεία του αγώνα, την ιατρική βεβαίωση αθλητή, από καρδιολόγο ή παθολόγο. Θα πρέπει επίσης να υπογράψουν δήλωση, ότι τρέχουν με δική τους ευθύνη. Τα παιδιά ηλικίας 16-18 ετών που θα συμμετέχουν στους αγώνες, θα πρέπει να προσκομίσουν επίσης, πέρα την ιατρική βεβαίωση αθλητή υπογεγραμμένη από καρδιολόγο ή παθολόγο, υπεύθυνη δήλωση συγκατάθεσης των γονέων τους.  Για τους αθλητές που επιθυμούν να εξεταστούν και να εκδώσουν ιατρική βεβαίωση, μπορούν το κάνουν μέσω του  Γενικού Ιατρού, κου Ντάουλα Βασίλειου, Σιβιτανίδου 26, 1ος Όροφος, Καλλιθέα, τηλ 2177085471

 

Διάρκεια – χρονικό όριο κάθε αγώνα, περιπτώσεις εγκατάλειψης:

Στη διαδρομή των 24χλμ το  χρονικό όριο τερματισμού είναι  5 ώρες, ενώ  στη διαδρομή των 14 χλμ είναι  3 ώρες. Κάθε αθλητής που επιθυμεί να εγκαταλείψει, είναι υποχρεωμένος να υπογράψει έντυπο εγκατάλειψης, το οποίο θα βρίσκεται στους σταθμούς ανεφοδιασμού του αγώνα. Για τα αθλήματα Ios Challenge Regular και Ios Challenge Xtreme, ο παραπάνω χρόνος προσαυξάνεται κατά μισή και μία ώρα αντίστοιχα.

 

Φύλαξη πραγμάτων:

Θα υπάρχει μέριμνα από την μεριά της διοργάνωσης, προκειμένου την φύλαξη των πραγμάτων σας, σε χώρο παραπλεύρως του αγώνα. Ο χώρος αυτός θα κοινοποιηθεί εγκαίρως στους αθλητές.

Παράδοση – παραλαβή νούμερων – bib number:

Οι αθλητές είναι υποχρεωμένοι να παραλάβουν το νούμερο και το bib number, από τη γραμματεία του αγώνα, η οποία θα λειτουργήσει την Παρασκευή 28 Ιουνίου, σε χώρο που θα ανακοινωθεί. Το Σάββατο 29 Ιουνίου, η γραμματεία θα λειτουργήσει στο Far Out Club (Παραλία Μυλοπότα) και την Κυριακή 30 Ιουνίου στον ίδιο χώρο.  Ο κάθε αθλητής είναι υποχρεωμένος να έχει στο μπροστινό μέρος της μπλούζας του και σε εμφανές σημείο τον αριθμό συμμετοχής του χωρίς να διπλωθεί ή να αλλοιωθεί.

 

Κίνηση σε μονοπάτι:

Οι αθλητές είναι υποχρεωμένοι να κινούνται στο μονοπάτι χωρίς να σχηματίζουν ομάδες που ανοίγονται σε πλάτος και να διευκολύνουν τους αθλητές που θέλουν να προσπεράσουν.

 

Οργάνωση εθελοντών με εμφάνιση.

Όλοι οι εθελοντές του αγώνα, θα φέρουν ειδικό μπλουζάκι.

 

Πακέτο Αθλητών:

Σε όλους τους συμμετέχοντες τερματίσαντες και μη, θα δοθεί βαμβακερή τσάντα, τεχνικό μπλουζάκι, (οι αθλητές και αθλήτριες του Kids run και του laser run, οι οποίοι θα λάβουν απλό μπλουζάκι), τοπικά προϊόντα, τροφοδοσία στους σταθμούς ανεφοδιασμού, συμμετοχή στο Pasta Party, ιατρική κάλυψη, συμμετοχή στην κλήρωση για δώρα, καθώς επίσης και διάφορα αναμνηστικά δώρα από τους χορηγούς της εκδήλωσης. Οι συμμετέχοντες στους αγώνες κολύμβησης και multi sport, θα λάβουν επιπλέον σκουφάκι κολύμβησης.

 

Έπαθλα – Μετάλλια:

Σε όσους τερματίσουν θα δοθούν αναμνηστικά μετάλλια. Κύπελλα θα λάβουν οι 3 πρώτοι άνδρες και οι 3 πρώτες γυναίκες του αγώνα σε κάθε κατηγορία. Αναλυτικά οι δωροθέτες του event, εμφανίζονται στην ιστοσελίδα https://iosadventure.gr/blog-2/donors/

 

Παρουσία αθλητών:

Μισή ώρα πριν από την έναρξη κάθε αγώνα.

 

Προσωπικό σκούπα:

Ειδικευμένο προσωπικό της διοργάνωσης, θα ακολουθεί τον τελευταίο αθλητή της κούρσας, με σκοπό την ασφάλεια των αθλητών.

 

Προστασία περιβάλλοντος – σκουπίδια:

Το Ios Adventure σέβεται και αγαπά το περιβάλλον. Σε κάθε σταθμό τροφοδοσίας και ανά τακτές αποστάσεις, θα υπάρχει ειδικός πλαστικός σάκος απορριμμάτων. Απαγορεύεται αυστηρά η απόρριψη κάθε είδους αντικειμένων κατά μήκος της διαδρομής, όπως πλαστικά μπουκάλια ή οποιοδήποτε άλλο υλικό συσκευασίας στερεάς ή υγρής μορφής τροφής που καταναλώνουν οι αθλητές στη διάρκεια του αγώνα. Σε περίπτωση που αθλητής συλληφθεί να πετά σκουπίδια, θα προστίθενται στο χρόνο του 10 λεπτά. 

 

Πληροφορίες:

Όλες οι  πληροφορίες του αγώνα είναι αναρτημένες στον διαδικτυακό τόπο του αγώνα: https://iosadventure.gr και στο YouTube. Για οποιεσδήποτε άλλες πληροφορίες σχετικά με τον αγώνα μπορείτε να επικοινωνήσετε στο τηλέφωνο 6978123882, Γιώργος.

 

 

Ασφάλεια:

Η Επιτροπή αναλαμβάνει να επιτηρήσει τη διαδρομή του αγώνα και να παρέχει τις πρώτες βοήθειες αν αυτό απαιτηθεί,  με ανάλογο προσωπικό και εθελοντές του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού (στους Σταθμούς ανεφοδιασμού). Σε περίπτωση που το προσωπικό ασφαλείας υποδείξει στους αθλητές ότι πρέπει να αλλάξουν κατεύθυνση για λόγους ασφάλειας, αυτοί είναι υποχρεωμένοι να υπακούσουν, σε αντίθετη περίπτωση αποκλείονται. Εφόσον γιατρός του αγώνα γνωματεύσει ότι κάποιος αθλητής βρίσκεται σε κακή κατάσταση και αδυνατεί να συνεχίσει, τότε ο αθλητής υποχρεούται να παραδώσει τον αριθμό του.

 

Τροποποίηση διαδρομής - κανονισμών:

Η διοργάνωση μπορεί να τροποποιήσει τις διαδρομές αν για οποιονδήποτε λόγο υπάρχει κίνδυνος για την ασφάλεια των αθλητών.  Διατηρεί επίσης  το δικαίωμα τροποποίησης των κανονισμών διεξαγωγής του αγώνα, ενημερώνοντας τους αθλητές που έχουν δηλώσει συμμετοχή στο event ή έχουν εγγραφεί στο newsletter.

 

Διαφήμιση:

Με την αίτηση συμμετοχής κάθε αθλητής επιτρέπει στη Διοργάνωση τη φωτογράφηση και τη βιντεοσκόπηση του, στην διάρκεια του αγώνα και των απονομών, για διαφημιστικούς σκοπούς.

 

Αποποίηση ευθύνης:

Ο οργανωτής δεν ευθύνεται για το θάνατο, τραυματισμό ή οποιαδήποτε βλάβη της υγείας των συμμετεχόντων οι οποίοι υποβάλλοντας την αίτηση συμμετοχής δηλώνουν ότι γνωρίζουν τους κινδύνους που εμπεριέχει η κίνηση σε ορεινό περιβάλλον, έχουν την ανάλογη εμπειρία και ότι η κατάσταση της υγείας τους είναι καλή και τους επιτρέπει να αγωνιστούν. Κάθε αθλητής είναι υποχρεωμένος να έχει προβεί  σε ιατρικό προληπτικό έλεγχο. Ο οργανωτής διατηρεί το δικαίωμα να μην επιτρέψει σε κάποιον αθλητή να ολοκληρώσει τον αγώνα αν υπάρχει σχετική γνωμάτευση του γιατρού του αγώνα. Η ασφάλιση των αθλητών επιβαρύνει τους ίδιους.

 

ΣΥΡΟΣ, Σάββατο, 15 Ιουνίου 2019 | Αγώνες ανδρών / γυναικών 3 χλμ, 5 χλμ και 10 χλμ. Παράλληλοι αγώνες παιδιών 100μ,300μ, 500μ, 600μ

Η δημοφιλής διοργάνωση τρεξίματος Lycabettus Run, επιστρέφει για 6η χρονιά στον λόφο του Λυκαβηττού και η Οργανωτική Επιτροπή είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την ημερομηνία της επόμενης διοργάνωσης. Tο 6ο Lycabettus Run λοιπόν θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 23 Φεβρουαρίου 2020.

Olympus Marathon, το Runner Store, η Περιφερειακή Ενότητα Πιερίας και ο Δήμος Δίου – Ολύμπου, διοργανώνουν την Τετάρτη 5 Ιουνίου 2019, έχουν την χαρά να σας προσκαλέσουν στην επίσημη συνέντευξη τύπου για την φετινή διοργάνωση του ιστορικού αγώνα. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο κατάστημα Runner Store, στο Golden Hall, Κηφισίας 37Α, και  ώρα 15:00.

Ο Σύνδεσμος Ηρακλειατών σε συνεργασία με την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου  διοργανώνει στην Ηρακλειά  το Σάββατο 22/06/2019 τον 1ο αγώνα δρόμου «Τρέχω/Ανακαλύπτω την Ηρακλειά».

Ο Σύνδεσμος Ηρακλειατών σε συνεργασία με την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου  διοργανώνει στην Ηρακλειά  το Σάββατο 22/06/2019 τον 1ο αγώνα δρόμου «Τρέχω/Ανακαλύπτω την Ηρακλειά».

Ο ΑΠΣ Απόλλων Δυτ. Αττικής θα πραγματοποιήσει ΔΩΡΕΑΝ εκδρομή στον 13ο ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΕΙΟ ΔΡΟΜΟ, το Σάββατο 15 Ιουνίου 2019.

Ο Ορεινός Μαραθώνιος Οίτης «Ηρακλής» (Hercules Mountain Marathon), ένας από τους πρώτους Μαραθώνιους βουνού στην Ελλάδα, με σταθερά ανοδική πορεία, φέτος διοργανώνεται για 13η συνεχή χρονιά.