5ος Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 5ος Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ.

 

ΓΕΝ ΚΑΤ bib ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ

1 1 266 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Olymbus TRT 0:40:47
2 2 146 ΜΠΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Ανδρών ΝΕΑ ΠΕΛΛΑ Kourkourikis Training Group 0:43:43
3 3 190 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ OLYMPUS TRT 0:44:00
4 4 255 ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΣΕΡΡΕΣ OLYMPUS TRT 0:45:35
5 5 77 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:47:30
6 6 279 ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΈΔΕΣΣΑΣ 0:47:50
7 7 290 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών 0 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:48:27
8 8 274 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΣΕΡΡΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π 0:48:41
9 9 30 ΒΥΖΑΡΕΛΗΣ ΤΟΛΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Kasimistraining 0:48:43
10 10 228 ΤΑΡΑΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:49:12
11 11 176 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ανδρών 0 0 0:49:36
12 12 117 ΜΑΝΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 0:49:38
13 13 129 ΜΕΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 0:50:26
14 14 245 ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥΚΟΖΑΝΗΣ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0:50:27
15 15 287 ΤΟΥΤΟΥΚΤΣΗΣ Π Ανδρών 0 ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:50:51
16 16 46 ΓΚΟΥΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:51:02
17 17 57 ΔΟΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ/MINAS TEAM 0:51:18
18 18 15 ΑΝΤΩΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ Σ.Μ.Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:51:23
19 19 239 ΤΟΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:51:34
20 20 91 ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΣΕΡΡΕΣ ΖΩΟΤΕΧΝΙΚΗ ΜΕΝΟΙΚΙΟΥ ΟΡΟΥΣ 0:52:32
21 21 58 ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 0 0:52:35
22 22 278 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ανδρών ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗ ΑΛΜΥΡΟΥ 0 0:52:39
23 23 243 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ανδρών ΚΕΡΚΙΝΗ ΣΕΡΡΩΝ 0 0:52:42
24 24 111 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ-ΣΔΟΕ 0:53:56
25 25 166 ΝΤΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ 0 0:53:58
26 1 21 ΑΡΣΕΝΗ ΚΙΚΗ Γυναικών ΚΑΒΑΛΑ ΜΙΝΙΟΝ 0:53:59
27 26 107 ΚΥΡΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΖΑΓΟΡΙ 0:54:01
28 27 71 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΕΥΑΘΛΟΣ 0:54:03
29 2 144 ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ ΑΝΝΑ Γυναικών ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:54:16
30 28 210 ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0:54:21
31 29 149 ΜΠΑΜΠΑΡΑΜΟΣ ΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ Scania team 0:54:23
33 30 32 ΓΕΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΕΔΕΣΣΑ 0 0:54:49
34 3 55 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ Γυναικών ΣΚΥΔΡΑ Olympus TRT 0:55:31
35 31 22 ΑΥΞΕΝΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΣΕΡΡΕΣ 0 0:55:32
36 32 197 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Ανδρών 0 0 0:56:12
37 33 119 ΜΑΝΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.Ε. 0:56:13
38 34 182 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΕΛΗΣ ΝΙΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 0:56:17
39 35 1 ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ανδρών ΚΙΛΚΙΣ OLYMPUS TRT 0:56:23
40 36 79 ΚΑΝΕΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Ανδρών ΚΙΛΚΙΣ 0 0:56:27
41 37 91 ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΣΕΡΡΕΣ ΖΩΟΤΕΧΝΙΚΗ ΜΕΝΟΙΚΙΟΥ ΟΡΟΥΣ 0:56:30
42 38 113 ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0:57:01
43 39 80 ΚΑΝΤΖΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:57:07
44 4 31 ΓΑΝΤΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Olympus TRT 0:57:59
45 40 282 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:58:19
46 41 151 ΜΠΙΓΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:58:21
47 42 98 ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ανδρών ΠΑΡΓΑ ΟΙ ΣΚΥΛΟΙ 0:58:31
48 43 289 ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών 0 ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:58:44
49 44 269 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:58:45
50 45 17 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ INFOMAX RUNNING TEAM 0:58:48
51 46 226 ΣΥΡΛΑΝΤΖΗΣ ΝΕΩΝ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ OLYMPUS TRT 0:59:10
52 47 24 ΒΑΡΜΑΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:59:13
53 48 135 ΜΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΕΔΕΣΣΑ runners edessas 0:59:22
54 49 39 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ GIANNOULIS 0:59:25
55 50 180 ΠΑΝΤΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 0:59:35
56 51 192 ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 0:59:36
57 5 221 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΜΕΡΟΠΗ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT/ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:59:42
58 52 12 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT/Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:59:44
59 53 216 ΣΙΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 1:00:20
60 54 126 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ 1:00:21
61 6 41 ΓΙΩΤΗ ΕΛΠΙΔΑ Γυναικών ΑΡΤΑ ARTA DANCE STUDIO 1:00:27
62 55 19 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ 1:00:29
63 7 160 ΝΑΣΙΚΑ ΝΑΤΑΣΑ Γυναικών ΛΑΡΙΣΑ ΣΜΝΛ 1:00:31
64 56 18 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΊΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:00:42
65 57 101 ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ RUNNING TEAM 1:00:45
66 58 158 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ 0 1:00:48
68 59 123 ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΑΓΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 0 1:00:50
69 60 141 ΜΟΥΣΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:00:52
70 8 222 ΣΚΡΑΠΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Γυναικών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1:01:08
71 61 112 ΛΑΜΠΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:01:38
72 62 37 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ GIANNOULIS 1:01:42
73 63 14 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Ανδρών ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΟΠΟΠ 1:01:49
74 64 227 ΤΑΞΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOURKOURIKIS GROUP TEAM 1:02:22
75 65 177 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ ΕΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:02:24
76 9 236 ΤΖΟΒΑΡΑ ΜΑΡΙΑ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 1:02:34
77 66 246 ΤΣΑΤΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:02:38
78 67 184 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:03:04
79 68 106 ΚΥΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΚΤΟΡΑΣ Ανδρών ΚΟΜΟΤΗΝΗ BEACH TENNIS CLUB 1:03:05
80 69 271 ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ Ε.Ο.Σ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:03:22
81 70 16 ΑΠΛΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ ΣΔΥΒ 1:03:41
82 71 237 ΤΟΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανδρών ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥ 1:03:43
83 10 225 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΕΥΘΑΛΙΑ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ GIANNOULIS 1:03:45
84 72 128 ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:03:48
85 73 224 ΣΟΦΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 1:04:09
86 74 250 ΤΣΙΛΙΜΠΟΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 1:04:19
87 75 29 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΚΑΒΑΛΑ ΜΙΝΙΟΝ 1:04:21
88 76 125 ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ 1:04:38
89 77 207 ΡΗΝΑΚΟΣ ΒΑΪΟΣ Ανδρών ΚΑΡΔΙΤΣΑ UCL ALUMNI RUNNING CLUB 1:04:42
90 78 188 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:04:45
91 79 172 ΟΡΦΑΝΊΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΒΈΡΟΙΑΣ 1:04:49
92 80 162 ΝΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανδρών ΦΙΛΙΑΤΕΣ 0 1:05:05
93 81 110 ΛΑΓΟΜΑΤΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:13
94 82 230 ΤΕΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:05:18
95 83 155 ΜΠΟΥΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:05:29
96 84 64 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΑΡΑΘΩΝΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1:05:37
97 85 11 ΑΛΤΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Altus Running Team 1:05:38
98 86 45 ΓΚΙΩΝΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ Ανδρών ΣΥΚΙΕΣ Borussia Dortmund Hellenic Supporters Club 1:05:46
99 11 96 ΚΟΜATINA ΣΑΝΙΑ Γυναικών ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ 0 1:05:50
100 87 183 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανδρών ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑ 0 1:05:53
102 88 139 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α 1:05:59
103 89 256 ΤΣΟΥΜΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:06:09
104 90 147 ΜΠΑΛΤΖΩΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΑΡΤΑ STH SKIA TOY KRIAKOYRA 1:06:32
105 91 51 ΓΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανδρών ΚΟΠΑΝΟΣ Κοπανος 1:06:58
106 92 85 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:07:01
107 93 168 ΞΥΠΟΛΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:07:06
108 12 124 ΜΑΤΖΕΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-voras action-κοκκινο πιπέρι 1:07:24
109 13 288 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γυναικών 0 ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 1:08:23
110 94 8 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:09:01
111 95 201 ΠΟΔΗΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ 0 1:09:06
112 96 26 ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:09:24
113 97 89 ΚΑΣΙΚΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:09:25
114 98 210 ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:09:32
115 99 205 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΑΘΗΝΑ ΑΡΙΑΔΝΗ 1:10:03
116 100 83 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Ανδρών ΑΘΗΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:10:05
117 14 49 ΓΡΑΜΟΖΗ ΜΑΓΔΑ Γυναικών ΑΘΗΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:10:06
118 15 281 ΚΡΑΝΑ ΣΟΦΙΑ Γυναικών ΚΕΡΚΥΡΑ 0 1:10:10
119 101 36 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Ανδρών ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:10:15
120 102 175 ΠΑΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ 0 1:10:39
121 103 215 ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 1:10:45
122 104 118 ΜΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Ο.Π.Ο.Π 1:11:40
123 105 42 ΓΚΑΡΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ 0 1:11:43
124 106 209 ΣΑΓΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:12:37
125 16 72 ΚΑΒΒΑΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Γυναικών 0 0 1:12:41
126 17 78 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Kasimistraining 1:12:42
127 107 64 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΑΡΑΘΩΝΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1:12:48
128 108 152 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:12:52
129 109 216 ΣΙΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 1:12:56
130 18 61 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙΤΗ Γυναικών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1:13:12
131 110 50 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΛΕΥΚΑΔΑ ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:13:36
132 111 48 ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΕΝΤΥΡΙΩΝ 1:14:25
133 19 59 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γυναικών ΑΘΗΝΑ 0 1:14:59
134 112 52 ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Ανδρών ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΤΤΙΚΗΣ EmPaSte ωρέ.. 1:15:00
135 113 178 ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ανδρών ΑΘΗΝΑ EmPaSte ωρέ.. 1:15:02
136 114 264 ΦΟΤΟΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ 1000 DENTRA CYCLING TEAM 1:15:09
137 115 233 ΤΖΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Όχι 1:15:42
138 116 252 ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:15:47
139 20 145 ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΒΑΓΙΑ Γυναικών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1:15:59
140 117 147 ΜΠΑΛΤΖΩΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΑΡΤΑ STH SKIA TOY KRIAKOYRA 1:16:10
141 118 247 ΤΣΕΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών 0 0 1:16:11
142 21 179 ΠΑΝΤΟΥΛΗ ΟΛΊΒΙΑ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 1:16:13
143 22 234 ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΒΟΥΛΑ Γυναικών ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑ ΣΔΥΘ 1:16:49
144 119 90 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:17:12
145 23 1120 ΜΑΝΩΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γυναικών ΒΕΡΟΙΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:17:14
146 120 231 ΤΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ Ο.Μ.Γ. 1:17:30
147 121 284 ΦΩΤΕΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 1:17:49
148 24 263 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γυναικών ΧΑΝΙΑ ΣΔΥΧ 1:17:51
149 122 283 ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών 0 0 1:17:59
150 123 5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ Τύρναβος 1:18:56
151 124 189 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε.Ο.Σ ΒΡΟΝΤΟΥΣ 1:19:18
152 125 204 ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:19:21
153 126 84 ΚΑΡΑΚΑΣΤΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ 0 1:20:42
154 25 144 ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ ΑΝΝΑ Γυναικών ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:20:53
155 127 285 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ανδρών 0 0 1:20:57
156 128 60 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΚΑΒΑΛΑ 0 1:21:00
157 129 163 ΝΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΠΑΡΓΑ ΣΚΥΛΟΙ 1:21:17
158 130 62 ΕΥΤΥΧΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:21:45
159 26 240 ΤΟΥΡΤΟΥΡΑ ΑΝΝΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ OLYMPUS TRT 1:22:06
160 131 177 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ ΕΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:23:08
161 132 277 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ. 1:24:27
162 27 211 ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΔΑΦΝΗ Γυναικών ΣΕΡΡΕΣ 0 1:24:31
163 133 116 ΜΑΔΥΤΙΝΟΣ ΖΗΣΗΣ Ανδρών ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ 1:24:32
164 134 190 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ OLYMPUS TRT 1:24:34
165 135 103 ΚΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:24:35
166 136 142 ΜΟΥΧΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:25:45
167 137 9 ΑΛΕΞΙΟΥ ΘΩΜΑΣ Ανδρών ΠΑΡΓΑ ΠΑΡΓΑ 1:25:48
168 138 272 ΧΙΛΕΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Ανδρών ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΛΑΡΙΣΑΣ 0 1:27:55
169 139 141 ΜΟΥΣΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:28:44
170 140 67 ΖΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:29:43
171 141 261 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΡΕΖΟΥΣ 0 - 1:30:01
172 28 217 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Γυναικών ΧΑΝΙΑ ΣΔΥΧ 1:30:23
173 29 121 ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΛΕΝΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:30:32
174 30 235 ΤΖΕΛΕΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γυναικών ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0 1:30:58
175 31 198 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γυναικών ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0 1:31:01
176 142 4 ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ανδρών ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙ 0 1:31:06
177 32 6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:31:14
178 143 7 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 1:31:15
179 144 244 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΚΙΛΚΙΣ Σ.Δ.Υ.ΚΙΛΚΙΣ 1:31:16
180 33 257 ΤΣΟΥΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔΙ 1:35:01
181 145 156 ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:35:03
182 146 140 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:36:17
183 34 153 ΜΠΟΛΛΕ ΚΛΕΜΕΝΤΙΝΑ Γυναικών ΚΑΒΑΛΑ YPSARION TRAIL RUNNERS 1:38:12
184 35 165 ΝΤΑΚΟΥ ΠΡΕΣΒΕΙΑ Γυναικών ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:39:34
185 36 3 ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γυναικών ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΛΑΡΙΣΑΣ 0 1:39:35
186 147 154 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:39:39
187 37 97 ΚΟΝΑ ΜΑΡΙΑ Γυναικών ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:39:41
188 148 56 ΔΙΜΠΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ανδρών ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0 1:39:44
189 149 268 ΧΑΜΑΪΔΉΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ ΔΡΟΜΕΊΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:40:14
190 38 267 ΧΑΜΑΪΔΉ ΘΕΟΔΏΡΑ Γυναικών ΛΑΡΙΣΑ ΔΡΟΜΕΊΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:40:16
191 39 53 ΔΗΜΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γυναικών ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0 1:47:53
192 150 81 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ Ανδρών ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0 1:47:56
193 40 122 ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ Γυναικών ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ ΑΜΦΙΠΟΛΕΩΣ 1:47:57
194 151 25 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΚΟΜΟΤΗΝΗ BEACH TENNIS CLUB 1:47:59
195 41 33 ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Γυναικών ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0 1:48:00
196 42 99 ΚΟΡΚΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ Γυναικών ΧΑΝΙΑ ΣΔΥΧ 1:52:23
197 43 212 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΝΙΚΗ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 2:06:07
198 44 69 ΙΣΑΑΚΙΔΟΥ ΔΟΜΝΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜSF ΓΙΑΤΡΟΙ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ 2:06:16