Ορεινοί Αγώνες Καβουσίου Ιεράπετρας 2017 - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα Ορεινοί Αγώνες Καβουσίου Ιεράπετρας 2017.

 

ΓΕΝΙΚΗ

a/a

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

No

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΚΑΖΑΝΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

343

18-39

0:52:51

2

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

27

18-39

0:54:21

3

ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

312

18-39

0:56:33

4

ΑΝΔΡΕΑΚΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

15

18-39

0:58:15

5

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

301

40-49

0:58:28

6

ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8

40-49

0:58:29

7

ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΣ

59

50-59

0:59:59

8

ΣΙΝΑΝΗΣ

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

17

40-49

1:01:39

9

ΧΑΖΥΡΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

306

18-39

1:02:55

10

ΣΠΙΝΘΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

371

40-49

1:03:47

11

ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ

ΧΑΡΗΣ

329

18-39

1:04:38

12

ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

351

18-39

1:05:05

13

ΚΟΥΝΑΛΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

397

18-39

1:05:28

14

ΛΕΚΚΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

31

18-39

1:05:55

15

ΝΕΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ

ΜΑΝΟΣ

51

18-39

1:07:24

16

ΚΑΡΥΔΗΣ

ΣΠΥΡΟΣ

403

40-49

1:07:28

17

ΣΕΚΑΔΑΚΗΣ

ΚΩΣΤΗΣ

373

18-39

1:07:33

18

TRILLING

JULIA MARIA

64

18-39

1:08:04

19

ΜΠΙΤΖΕΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

52

50-59

1:08:32

20

ΚΟΛΥΒΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

404

18-39

1:08:37

21

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΣ

368

18-39

1:08:39

22

ΚΑΛΕΜΑΝΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

68

18-39

1:09:25

23

ΓΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

365

18-39

1:09:37

24

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΛΗΣ

369

18-39

1:09:39

25

ΜΠΕΛΙΒΑΝΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

304

60 Άνω

1:09:40

26

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

323

40-49

1:09:53

27

ΜΠΑΤΣΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

57

50-59

1:10:03

28

ΦΑΣΟΥΛΑΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

12

50-59

1:10:08

29

ΚΑΝΑΒΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

55

40-49

1:10:38

30

ΛΙΑΠΑΚΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

384

40-49

1:12:03

31

ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

30

60 Άνω

1:12:50

32

ΤΣΑΦΑΝΤΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

310

40-49

1:13:02

33

ΚΡΙΑΡΑ

 ΣΟΦΙΑ

6

50-59

1:13:10

34

ΚΑΔΟΓΛΟΥ

ΣΑΒΒΑΣ

339

60 Άνω

1:13:21

35

ΣΥΛΛΙΓΑΡΔΟΥ

ΡΟΔΑΝΘΗ

44

40-49

1:13:26

36

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

370

50-59

1:15:54

37

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

341

18-39

1:16:05

38

ΤΟΛΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

342

18-39

1:16:12

39

ΚΩΣΤΑΚΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

18

40-49

1:16:39

40

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

35

40-49

1:16:39

41

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

417

18-39

1:19:24

42

ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

65

50-59

1:20:24

43

ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

41

18-39

1:20:35

44

ΒΡΟΥΧΑΚΗΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

375

18-39

1:20:52

45

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ

66

40-49

1:21:11

46

ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

13

40-49

1:21:16

47

BETI

FLORA

47

50-59

1:21:42

48

ΜΟΥΧΑΣ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

23

18-39

1:21:51

49

ΓΙΑΠΙΤΖΑΚΗΣ

ΜΑΝΩΛΗΣ

313

50-59

1:21:53

50

ΔΡΑΚΑΚΗ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

22

18-39

1:22:06

51

ΚΟΥΚ

ΑΝΔΡΕΑΣ

415

18-39

1:22:20

52

ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

19

50-59

1:22:34

53

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

33

18-39

1:22:38

54

ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ

ΚΑΛΛΙΡΟΗ

406

40-49

1:23:08

55

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

48

18-39

1:23:42

56

ΛΕΜΠΙΔΑΚΗΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

302

40-49

1:23:44

57

ΛΙΑΠΑΚΗ

ΜΑΡΙΑΝΝΑ

400

40-49

1:24:27

58

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

393

18-39

1:24:28

59

VELJKOVSKI

SUZANA

333

40-49

1:24:29

60

ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

67

18-39

1:24:30

61

ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

398

18-39

1:24:31

62

OTTEN

MONIKA

359

40-49

1:24:45

63

ΡΑΧΙΩΤΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

37

50-59

1:25:40

64

ΡΑΧΙΩΤΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

62

18-39

1:25:42

65

KHAIBULAEVA

ZANNA

402

40-49

1:25:43

66

ΠΕΤΡΑΚΗ

ΕΥΗ

2

18-39

1:25:45

67

ΖΑΓΚΛΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

50

18-39

1:25:59

68

ΒΕΝΕΡΗ

ΕΛΕΝΗ

309

18-39

1:26:12

69

ΜΠΡΟΚΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

376

18-39

1:26:12

70

ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ

ΑΝΘΗ

327

40-49

1:26:42

71

ΚΑΔΟΓΛΟΥ

ΕΦΗ

335

18-39

1:27:08

72

ΚΟΛΛΕΤ

ΣΑΜΠΡΙΝΑ

69

18-39

1:27:09

73

ΑΝΤΑΣΟΥΡΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

60

18-39

1:29:56

74

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

411

18-39

1:30:14

75

ΧΡΟΝΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

366

40-49

1:30:18

76

ΖΑΧΟΥ

ΧΡΥΣΑΝΘΗ

386

18-39

1:32:07

77

ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

389

18-39

1:32:54

78

ΤΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΡΑΝΙΑ

32

50-59

1:33:12

79

ΚΑΣΑΠΑΚΗ

ΣΤΕΛΛΑ

392

18-39

1:34:38

80

ΑΝΔΡΕΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

410

18-39

1:36:13

81

ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

388

40-49

1:36:50

82

ΠΗΓΙΑΚΗ

ΡΕΑ

330

40-49

1:37:08

83

ΠΑΠΑ

ΕΙΡΗΝΗ

350

40-49

1:37:26

84

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΜΑΝΘΟΣ

21

40-49

1:38:50

85

ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

374

18-39

1:40:40

86

ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

412

18-39

1:43:15

87

ΛΙΑΓΚΟΣ

ΘΩΜΑΣ

36

40-49

1:46:30

88

ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΝΑΤΑΛΙΑ

332

40-49

1:46:30

89

ΑΣΠΡΑΔΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

407

18-39

2:03:26

90

ΑΣΠΡΑΔΑΚΗ

ΑΜΑΝΤΑ

409

18-39

2:03:26

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝΙΚΗ  ΑΝΔΡΩΝ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

No

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΧΡΟΝΟΣ

ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΚΑΖΑΝΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

343

 

0:52:51

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

27

ΟΥΚ

0:54:21

ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

312

 

0:56:33

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

No

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΧΡΟΝΟΣ

ΧΑΖΥΡΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

306

 

1:02:55

TRILLING

JULIA MARIA

64

fiese Möpp

1:08:04

ΛΙΑΠΑΚΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

384

 

1:12:03

 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18-39 ΑΝΔΡΩΝ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

No

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΧΡΟΝΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΚΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

15

ARKALOS TRT

0:58:15

ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ

ΧΑΡΗΣ

329

 

1:04:38

ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

351

 

1:05:05

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18-39 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

No

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΧΡΟΝΟΣ

ΔΡΑΚΑΚΗ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

22

ΝΑΟΣ ΣΟΥΔΑΣ

1:22:06

ΠΕΤΡΑΚΗ

ΕΥΗ

2

ΣΔΥΧ

1:25:45

ΒΕΝΕΡΗ

ΕΛΕΝΗ

309

 

1:26:12

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 40-49 ΑΝΔΡΩΝ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

No

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΧΡΟΝΟΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

301

 

0:58:28

ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8

ΣΔΥΧ

0:58:29

ΣΙΝΑΝΗΣ

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

17

ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΕΛΑΙΟΛΑΔΑ ΧΑΝΙΑ ΚΡΗΤΗΣ

1:01:39

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 40-49 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

No

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΧΡΟΝΟΣ

ΣΥΛΛΙΓΑΡΔΟΥ

ΡΟΔΑΝΘΗ

44

 

1:13:26

ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ

ΚΑΛΛΙΡΟΗ

406

 

1:23:08

ΛΙΑΠΑΚΗ

ΜΑΡΙΑΝΝΑ

400

 

1:24:27

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   50-59 ΑΝΔΡΩΝ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

No

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΧΡΟΝΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΣ

59

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

0:59:59

ΜΠΙΤΖΕΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

52

ΣΜΚ

1:08:32

ΜΠΑΤΣΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

57

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:10:03

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 50+ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

No

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΧΡΟΝΟΣ

ΚΡΙΑΡΑ

 ΣΟΦΙΑ

6

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:13:10

BETI

FLORA

47

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:21:42

ΤΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΡΑΝΙΑ

32

ΣΔΥΧ

1:33:12

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 60+  ΑΝΔΡΩΝ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

No

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΧΡΟΝΟΣ

ΜΠΕΛΙΒΑΝΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

304

 

1:09:40

ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

30

ΟΥΚ

1:12:50

ΚΑΔΟΓΛΟΥ

ΣΑΒΒΑΣ

339

 

1:13:21