2ος Παράκτιος Δρόμος Ηγουμενίτσας - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 2ος Παράκτιος Δρόμος Ηγουμενίτσας.

 

5 Χιλιόμετρα

Κατάταξη Κατ. Φύλου Κατ. Ηλ. Κατηγ. Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ. Καθ. Χρ. Χρ. 0-2,5km Χρ. 2,5-5km Ρυθμός /km Φύλο Ηλ.Κατ. Σύλλογος

1. 1 1 343 ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 0:17:33,23 0:17:32,81 0:08:56,41 0:08:36,82 3:30 m Male 12-17 -
2. 2 1 106 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 0:17:59,05 0:17:56,87 0:08:47,74 0:09:11,32 3:35 m Male 41+ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
3. 3 1 209 ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:18:29,87 0:18:28,63 0:09:00,63 0:09:29,24 3:41 m Male 18-30 Σ.Δ.ΑΡΤΑΣ-PANAGOS ΞΥΛΟΥΡΓΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ
4. 4 2 360 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:18:41,19 0:18:36,55 0:09:18,51 0:09:22,68 3:44 m Male 41+
5. 5 2 346 ΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:19:18,65 0:19:09,06 0:09:17,91 0:10:00,75 3:51 m Male 18-30 -
6. 6 2 410 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:19:18,69 0:19:14,17 0:09:35,07 0:09:43,63 3:51 m Male 12-17 ΔΝΟΗ
7. 7 3 93 ΔΗΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 0:19:24,64 0:19:20,49 0:09:49,00 0:09:35,64 3:52 m Male 12-17 ΔΝΟΗ
8. 8 3 98 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:19:34,51 0:19:30,67 0:09:46,63 0:09:47,88 3:54 m Male 41+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ
9. 9 4 152 ΚΑΛΤΣΑΣ ΝΙΚΟΣ 0:19:37,57 0:19:37,57 0:09:19,63 0:10:17,94 3:55 m Male 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
10. 10 1 291 ΖΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:19:37,87 0:19:35,31 0:09:52,53 0:09:45,35 3:55 m Male 31-40 PROBIKESHOP
11. 11 4 336 ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:19:46,16 0:19:43,79 0:09:43,17 0:10:02,99 3:57 m Male 41+ 3P
12. 12 3 355 ΝΤΑΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ 0:19:55,64 0:19:53,08 0:09:55,95 0:09:59,70 3:59 m Male 18-30 ΠΡΩΤΕΑΣ
13. 13 2 345 ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 0:20:01,15 0:19:57,11 0:09:35,56 0:10:25,60 4:00 m Male 31-40
14. 14 5 401 ΜΥΓΔΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:20:10,75 0:20:06,00 0:09:35,61 0:10:35,15 4:02 m Male 12-17 ΔΝΟΗ
15. 15 3 263 ΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:20:15,35 0:20:14,56 0:09:45,65 0:10:29,71 4:03 m Male 31-40
16. 16 6 288 ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:20:24,49 0:20:19,58 0:09:49,12 0:10:35,38 4:04 m Male 12-17
17. 17 4 203 ΠΑΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:20:27,55 0:20:23,83 0:09:53,53 0:10:34,02 4:05 m Male 18-30 ΑΜΠΕΛΙΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
18. 18 7 182 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:20:28,51 0:20:23,00 0:09:58,10 0:10:30,42 4:05 m Male 12-17
19. 19 5 249 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:20:31,59 0:20:29,43 0:10:11,58 0:10:20,02 4:06 m Male 18-30
20. 20 4 185 ΜΠΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:20:45,33 0:20:42,87 0:09:57,46 0:10:47,88 4:09 m Male 31-40
21. 21 6 293 ΤΖΑΦΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:20:45,55 0:20:42,59 4:09 m Male 18-30 PROBIKESHOP
22. 22 8 409 ΙΩΑΝΝΟΥ ΘΕΩΔΟΡΟΣ 0:20:51,03 0:20:45,57 0:09:49,26 0:11:01,77 4:10 m Male 12-17 ΔΝΟΗ
23. 23 5 337 ΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:20:54,79 0:20:51,15 0:10:09,37 0:10:45,43 4:10 m Male 31-40 ΕΥΡΩ 3
24. 24 5 347 ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 0:20:57,03 0:20:54,37 0:10:07,82 0:10:49,22 4:11 m Male 41+
25. 25 7 353 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 0:21:09,13 0:21:06,39 0:09:59,01 0:11:10,12 4:13 m Male 18-30 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
26. 26 9 122 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:21:09,65 0:21:07,57 0:09:51,43 0:11:18,23 4:13 m Male 12-17
27. 27 10 169 ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:21:15,75 0:21:15,75 0:10:24,10 0:10:51,65 4:15 m Male 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
28. 1 1 240 ΧΑΣΚΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 0:21:17,05 0:21:17,05 0:10:10,86 0:11:06,20 4:15 f Female 18-30
29. 28 6 361 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:21:25,23 0:21:20,49 0:10:15,27 0:11:09,96 4:17 m Male 31-40
30. 29 7 130 ΓΟΓΟΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 0:21:35,17 0:21:32,11 0:10:16,44 0:11:18,73 4:19 m Male 31-40 AGROGYM
31. 30 8 366 ΤΣΙΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:21:42,83 0:21:32,75 0:10:25,84 0:11:16,99 4:20 m Male 18-30 -
32. 2 1 132 ΓΩΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 0:21:52,57 0:21:50,39 0:10:30,23 0:11:22,34 4:22 f Female 12-17 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
33. 31 11 97 ΡΙΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:22:08,23 0:22:01,56 0:10:50,53 0:11:17,71 4:25 m Male 12-17 ΔΝΟΗ
34. 3 1 331 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 0:22:09,31 0:22:06,02 0:10:51,50 0:11:17,82 4:25 f Female 41+ 3P-SKY WOMEN RUNNING TEAM
35. 32 12 161 ΚΟΜΙΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0:22:10,13 0:22:02,90 0:10:37,25 0:11:32,88 4:26 m Male 12-17 Drepanos Running team Nova
36. 33 13 221 ΤZΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:22:18,29 0:22:12,93 0:11:21,44 0:10:56,86 4:27 m Male 12-17 Drepanos Running team Nova
37. 34 6 234 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:22:20,11 0:22:17,27 0:10:47,24 0:11:32,88 4:28 m Male 41+ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΚΑΒ
38. 35 8 179 ΜΑΜΟΥΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:22:21,01 0:22:17,65 0:10:27,31 0:11:53,71 4:28 m Male 31-40
39. 36 9 195 ΝΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:22:25,63 0:22:21,35 4:29 m Male 31-40 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ
40. 37 7 162 ΚΟΡΙΤΣΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:22:40,69 0:22:38,22 0:11:03,46 0:11:37,23 4:32 m Male 41+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
41. 38 14 96 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:22:42,05 0:22:32,88 0:11:13,32 0:11:28,74 4:32 m Male 12-17 ΔΝΟΗ
42. 39 9 105 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:22:44,99 0:22:41,46 0:10:55,69 0:11:49,30 4:32 m Male 18-30
43. 40 15 92 ΚΙΤΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:22:46,35 0:22:36,88 0:11:01,00 0:11:45,36 4:33 m Male 12-17 ΔΝΟΗ
44. 41 16 159 ΚΟΛΙΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ 0:23:10,00 0:23:07,72 0:10:29,06 0:12:40,95 4:37 m Male 12-17
45. 42 8 265 ΓΟΓΟΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:23:12,25 0:23:02,45 0:11:31,63 0:11:40,62 4:38 m Male 41+
46. 43 17 95 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:23:19,82 0:23:10,52 0:11:36,10 0:11:43,72 4:39 m Male 12-17 ΔΝΟΗ
47. 44 18 102 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:23:22,37 0:23:15,39 0:11:26,80 0:11:55,57 4:40 m Male 12-17 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
48. 45 19 137 ΔΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:23:42,09 0:23:33,31 0:12:48,00 0:10:54,09 4:44 m Male 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
49. 46 10 349 ΜΠΑΛΑΝΙΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:23:50,15 0:23:40,28 0:11:33,97 0:12:16,19 4:46 m Male 18-30
50. 47 10 127 ΓΚΙΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:23:53,81 0:23:46,26 0:11:33,40 0:12:20,42 4:46 m Male 31-40
51. 48 11 207 ΠΑΡΡΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ 0:24:01,21 0:23:42,75 0:11:48,31 0:12:12,91 4:48 m Male 18-30 ΠΡΩΤΕΑΣ
52. 4 2 381 ΜΟΤΣΕΝΙΓΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:24:03,57 0:24:00,59 0:11:56,98 0:12:06,60 4:48 f Female 12-17 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
53. 49 12 377 ΣΑΒΒΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:24:09,19 0:24:06,05 0:11:56,92 0:12:12,28 4:49 m Male 18-30 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
54. 50 13 197 ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:24:11,26 0:24:02,94 0:11:38,53 0:12:32,73 4:50 m Male 18-30
55. 51 14 158 ΚΙΤΣΙΟΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:24:18,36 0:24:15,52 0:11:43,63 0:12:34,74 4:51 m Male 18-30
56. 52 1 348 ΜΟΥΣΤΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:24:30,01 0:24:22,78 0:12:30,63 0:11:59,39 4:54 m FIFTH ELEMENT
57. 5 2 216 ΣΙΑΤΟΥΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 0:24:36,96 0:24:34,97 0:12:09,74 0:12:27,22 4:55 f Female 41+
58. 53 20 190 ΜΠΟΥΖΗΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ-ΔΙΟΝΎΣΙΟΣ 0:24:47,57 0:24:47,57 0:12:07,28 0:12:40,30 4:57 m Male 12-17 ΝΑΟΚΕΡΚΥΡΑ_CORFU ROWING TEAM
59. 6 3 332 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:24:51,08 0:24:46,51 0:11:54,60 0:12:56,48 4:58 f Female 12-17 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
60. 54 9 90 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΑΣΟΣ 0:24:58,04 0:24:47,89 0:12:17,77 0:12:40,27 4:59 m Male 41+
61. 55 10 215 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:25:15,57 0:25:08,01 0:12:31,94 0:12:43,63 5:03 m Male 41+
62. 56 11 233 ΤΣΟΥΜΕΤΗΣ ΓΕΩΓΙΟΣ 0:25:32,73 0:25:19,60 0:12:55,43 0:12:37,30 5:06 m Male 41+
63. 7 4 94 ΚΑΤΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 0:25:42,23 0:25:39,86 0:12:26,46 0:13:15,77 5:08 f Female 12-17 ΔΝΟΗ
64. 57 12 283 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:25:56,19 0:25:42,79 0:13:52,04 0:12:04,16 5:11 m Male 41+
65. 8 1 192 ΜΠΡΙΑΣΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 0:26:03,48 0:25:55,16 0:12:30,36 0:13:33,12 5:12 f Female 31-40
66. 58 11 279 ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:26:34,67 0:26:20,29 0:13:18,39 0:13:16,28 5:18 m Male 31-40 ΠΡΩΤΕΑΣ
67. 9 2 140 ΖΙΑΚΑ ΑΝΘΟΥΛΑ 0:26:39,34 0:26:30,44 0:12:50,50 0:13:48,84 5:19 f Female 18-30 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
68. 59 13 124 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:26:55,15 0:26:48,68 0:13:03,44 0:13:51,72 5:23 m Male 41+
69. 60 12 402 ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:27:02,02 0:26:46,07 0:13:37,18 0:13:24,85 5:24 m Male 31-40
70. 61 15 199 ΠΑΓΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:27:06,70 0:26:52,59 0:13:20,28 0:13:46,43 5:25 m Male 18-30 LEFKADA GROUP 7
71. 62 21 202 ΠΑΝΟΥ IΩΑΝΝΗΣ 0:27:17,25 0:27:11,58 0:12:33,15 0:14:44,10 5:27 m Male 12-17
72. 10 2 198 ΝΤΟΥΜΑΖΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:27:20,38 0:27:03,72 0:13:34,79 0:13:45,59 5:28 f Female 31-40
73. 63 1 323 ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:27:20,84 0:27:15,71 0:13:23,62 0:13:57,23 5:28 m Male 41+ S-TEAM
74. 11 5 139 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:27:21,44 0:27:19,16 0:13:18,08 0:14:03,36 5:28 f Female 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
75. 12 3 257 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 0:27:24,42 0:27:18,71 0:12:45,14 0:14:39,29 5:28 f Female 31-40
76. 64 13 256 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:27:28,19 0:27:16,54 0:14:21,27 0:13:06,92 5:29 m Male 31-40
77. 65 16 333 ΒΕΛΗ ΣΚΕΝΤΕΡ 0:27:31,82 0:27:21,37 0:14:03,74 0:13:28,09 5:30 m Male 18-30
78. 66 22 270 ΜΠΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:27:38,88 0:27:34,83 0:13:38,20 0:14:00,68 5:31 m Male 12-17
79. 13 6 153 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:27:39,50 0:27:30,78 0:14:07,12 0:13:32,38 5:31 f Female 12-17
80. 14 7 178 ΛΙΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 0:27:39,52 0:27:39,52 0:14:07,12 0:13:32,40 5:31 f Female 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
81. 15 8 232 ΤΣΙΤΟΥ ΕΛΣΑ 0:27:45,40 0:27:39,89 0:14:09,48 0:13:35,93 5:33 f Female 12-17 ΕΡΜΗΣ
82. 16 9 109 ΒΕΛΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:27:48,72 0:27:44,80 0:13:17,61 0:14:31,12 5:33 f Female 12-17
83. 17 4 166 ΚΩΝΣΤΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 0:27:49,51 0:27:39,25 0:14:08,58 0:13:40,94 5:33 f Female 31-40
84. 67 23 395 ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:27:50,28 0:27:34,74 0:14:08,06 0:13:42,23 5:34 m Male 12-17
85. 18 3 229 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 0:27:51,28 0:27:35,47 0:14:00,09 0:13:51,19 5:34 f Female 41+
86. 68 14 120 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 0:27:55,62 0:27:45,06 0:13:44,20 0:14:11,43 5:35 m Male 41+
87. 69 14 114 ΒΙΟΛΙΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:27:58,12 0:27:39,18 0:13:26,03 0:14:32,10 5:35 m Male 31-40
88. 70 17 142 ΖΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 0:27:59,98 0:27:40,04 0:13:29,84 0:14:30,15 5:35 m Male 18-30
89. 71 24 253 ΜΠΑΝΤΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:28:02,36 0:27:49,30 0:13:53,86 0:14:08,50 5:36 m Male 12-17
90. 72 25 251 ΒΕΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 0:28:02,50 0:27:49,55 0:13:53,86 0:14:08,64 5:36 m Male 12-17
91. 73 15 415 ΓΚΑΜΠΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:28:08,50 0:28:01,82 0:13:10,53 0:14:57,97 5:37 m Male 31-40
92. 19 3 85 ΜΑΣΤΟΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:28:11,80 0:28:05,32 0:13:54,92 0:14:16,89 5:38 f Female 18-30
93. 74 16 86 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΡΗΣ 0:28:11,81 0:28:04,83 0:13:55,24 0:14:16,57 5:38 m Male 31-40
94. 75 15 101 ΑΓΟΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:28:16,74 0:28:16,74 0:13:31,65 0:14:45,10 5:39 m Male 41+ ΤΥΜΦΗ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
95. 76 26 172 ΛΑΓΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 0:28:17,64 0:28:10,19 0:14:02,32 0:14:15,33 5:39 m Male 12-17
96. 77 17 173 ΛΑΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 0:28:17,72 0:28:09,92 0:14:00,95 0:14:16,78 5:39 m Male 31-40
97. 78 27 144 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:28:20,44 0:28:06,96 0:14:38,66 0:13:41,79 5:40 m Male 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
98. 20 10 170 ΚΩΤΣΗ ΧΑΡΟΥΛΑ 0:28:20,54 0:28:16,82 0:13:44,68 0:14:35,86 5:40 f Female 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
99. 79 28 157 ΚΙΑΠΕΣ ΘΩΜΑΣ 0:28:29,66 0:28:25,14 0:13:39,21 0:14:50,45 5:41 m Male 12-17 ΕΡΜΗΣ
100. 80 18 328 ΖΕΡΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 0:28:31,62 0:28:25,03 0:13:51,08 0:14:40,55 5:42 m Male 31-40
101. 81 19 292 ΖΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:28:31,79 0:28:27,28 0:13:51,14 0:14:40,65 5:42 m Male 31-40 PROBIKESHOP
102. 82 16 271 ΜΠΕΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:28:32,98 0:28:28,13 0:13:38,54 0:14:54,45 5:42 m Male 41+
103. 21 11 259 ΟΙΚΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 0:28:34,15 0:28:28,31 0:14:04,95 0:14:29,20 5:42 f Female 12-17
104. 83 20 338 ΔΟΥΒΛΕΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 0:28:34,15 0:28:29,02 0:13:32,86 0:15:01,29 5:42 m Male 31-40
105. 84 29 231 ΤΣΙΜΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:28:34,28 0:28:30,36 0:13:55,64 0:14:38,65 5:42 m Male 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
106. 22 5 260 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 0:28:34,74 0:28:25,73 0:14:13,91 0:14:20,84 5:42 f Female 31-40
107. 23 4 372 ΓΕΩΡΓΟΠΑΛΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ 0:28:42,42 0:28:36,58 0:13:43,05 0:14:59,37 5:44 f Female 41+
108. 24 12 224 ΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:28:45,94 0:28:37,51 0:14:44,19 0:14:01,76 5:45 f Female 12-17
109. 25 6 163 ΚΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 0:28:50,24 0:28:31,72 0:13:51,42 0:14:58,83 5:46 f Female 31-40
110. 85 21 412 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:28:51,94 0:28:47,58 0:14:51,98 0:13:59,97 5:46 m Male 31-40
111. 26 13 128 ΓΚΙΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 0:28:53,88 0:28:48,00 0:14:05,64 0:14:48,24 5:46 f Female 12-17
112. 86 17 352 ΜΥΡΙΟΥΝΗ ΠΑΥΛΟΣ 0:28:57,46 0:28:45,95 0:14:21,18 0:14:36,29 5:47 m Male 41+
113. 27 14 408 ΡΑΠΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 0:29:00,68 0:29:00,68 0:13:16,62 0:15:44,07 5:48 f Female 12-17
114. 87 22 404 ΒΑΣΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 0:29:06,94 0:28:55,70 0:14:30,79 0:14:36,16 5:49 m Male 31-40
115. 88 23 403 ΓΚΙΖΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:29:07,16 0:28:56,01 0:14:30,56 0:14:36,61 5:49 m Male 31-40
116. 89 24 307 ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:29:15,42 0:28:57,61 0:15:15,98 0:13:59,44 5:51 m Male 31-40
117. 90 18 3 ΑΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:29:18,92 0:29:11,95 0:14:12,61 0:15:06,32 5:51 m Male 18-30
118. 91 25 108 ΒΑΡΒΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:29:27,26 0:29:12,60 0:14:09,08 0:15:18,19 5:53 m Male 31-40
119. 92 30 154 ΚΑΝΤΑΣ ΦΩΤΗΣ 0:29:31,44 0:29:23,79 0:13:36,54 0:15:54,91 5:54 m Male 12-17 ΕΡΜΗΣ
120. 28 15 239 ΧΑΣΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:29:32,98 0:29:26,66 0:14:04,95 0:15:28,03 5:54 f Female 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
121. 29 7 277 ΜΠΑΛΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:29:33,54 0:29:18,16 0:14:19,87 0:15:13,68 5:54 f Female 31-40
122. 93 18 145 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 0:29:33,74 0:29:18,53 0:13:57,66 0:15:36,09 5:54 m Male 41+
123. 94 31 246 ΤΣΩΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:29:54,00 0:29:53,74 0:14:32,58 0:15:21,43 5:58 m Male 12-17
124. 30 4 117 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 0:30:09,61 0:29:56,49 0:14:50,84 0:15:18,78 6:01 f Female 18-30
125. 95 26 235 ΦΟΥΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 0:30:09,82 0:29:56,28 0:14:50,98 0:15:18,85 6:01 m Male 31-40
126. 31 5 344 ΖΙΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:30:13,95 0:30:05,71 0:14:41,52 0:15:32,44 6:02 f Female 41+
127. 32 8 238 ΧΑΡΙΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 0:30:15,78 0:30:08,81 0:14:36,86 0:15:38,93 6:03 f Female 31-40 ΤΙΤΑΝΗ
128. 33 5 201 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΥΛΒΙΑ 0:30:16,36 0:30:02,88 0:16:08,97 0:14:07,40 6:03 f Female 18-30
129. 34 16 133 ΔΑΒΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 0:30:23,44 0:30:06,11 0:14:22,08 0:16:01,37 6:04 f Female 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
130. 96 19 274 ΜΠΙΤΧΑΒΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 0:30:23,90 0:30:11,73 0:14:51,84 0:15:32,07 6:04 m Male 41+
131. 35 17 350 ΜΠΙΤΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ 0:30:25,32 0:30:18,52 0:14:07,80 0:16:17,53 6:05 f Female 12-17
132. 36 6 351 ΜΠΙΤΟΥΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 0:30:25,38 0:30:18,91 0:14:08,17 0:16:17,21 6:05 f Female 41+
133. 97 20 386 ΠΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ 0:30:33,65 0:30:30,01 0:14:45,50 0:15:48,16 6:06 m Male 41+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
134. 98 19 131 ΓΟΥΛΑΣ ΜΑΚΗΣ 0:30:36,60 0:30:25,15 0:14:57,59 0:15:39,01 6:07 m Male 18-30 ΠΥΡΑΥΛΟΣ
135. 37 18 116 ΒΟΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 0:30:49,96 0:30:47,39 0:13:46,73 0:17:03,23 6:09 f Female 12-17
136. 99 2 317 ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:30:59,30 0:30:50,91 0:15:08,36 0:15:50,95 6:11 m
137. 100 21 318 ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:30:59,88 0:30:51,49 0:15:09,47 0:15:50,42 6:11 m Male 41+ -
138. 38 9 217 ΣΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 0:31:04,32 0:30:57,05 0:14:44,34 0:16:19,99 6:12 f Female 31-40
139. 101 22 164 ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 0:31:09,29 0:30:55,02 0:14:38,98 0:16:30,32 6:13 m Male 41+
140. 39 6 121 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΡΧΟΝΟΤΥΛΑ 0:31:14,46 0:31:03,70 0:14:47,62 0:16:26,84 6:14 f Female 18-30
141. 102 23 296 ΑΜΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:31:25,92 0:31:15,25 0:15:03,62 0:16:22,31 6:17 m Male 41+ VITALITY BY VIVI'S PERSONAL TRAINER
142. 103 20 242 ΧΗΤΟΣ ΘΕΜΗΣ 0:31:40,19 0:31:25,90 0:16:16,06 0:15:24,14 6:20 m Male 18-30
143. 104 21 103 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΩΜΑΣ 0:31:41,34 0:31:27,04 0:16:08,82 0:15:32,52 6:20 m Male 18-30
144. 105 27 320 ΓΙΟΥΓΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:31:50,24 0:31:39,88 0:14:32,20 0:17:18,05 6:22 m Male 31-40
145. 40 7 248 ΜΙΧΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:31:51,08 0:31:43,35 0:14:52,73 0:16:58,36 6:22 f Female 18-30
146. 106 28 226 ΤΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:32:02,87 0:31:52,19 0:14:43,35 0:17:19,53 6:24 m Male 31-40 ΠΥΡΑΥΛΟΣ
147. 41 10 113 ΒΕΡΜΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:32:07,63 0:32:01,56 0:14:06,60 0:18:01,04 6:25 f Female 31-40
148. 107 32 167 ΚΩΝΣΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:32:09,97 0:32:03,80 0:14:26,74 0:17:43,24 6:25 m Male 12-17
149. 42 11 200 ΠΑΝΑΓΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:32:14,22 0:32:05,82 0:15:10,49 0:17:03,73 6:26 f Female 31-40
150. 43 8 141 ΖΟΡΚΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 0:32:20,62 0:32:11,45 0:15:01,36 0:17:19,27 6:28 f Female 18-30
151. 108 3 266 ΓΟΓΟΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 0:32:31,38 0:32:31,38 0:14:55,28 0:17:36,11 6:30 m
152. 44 7 220 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:32:34,04 0:32:28,93 0:15:49,94 0:16:44,11 6:30 f Female 41+ Drepanos Running team Nova
153. 45 9 191 ΜΠΟΥΛΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:32:38,70 0:32:31,23 0:15:33,38 0:17:05,33 6:31 f Female 18-30
154. 46 10 219 ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 0:32:43,40 0:32:29,60 0:16:19,52 0:16:23,89 6:32 f Female 18-30
155. 47 8 107 ΑΣΠΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ 0:32:49,92 0:32:45,88 0:15:49,54 0:17:00,39 6:33 f Female 41+
156. 48 19 214 ΣΙΑΝΗ ΑΘΗΝΑ 0:32:53,85 0:32:52,17 0:16:11,41 0:16:42,45 6:34 f Female 12-17
157. 49 9 369 ΤΣΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:32:55,58 0:32:52,40 0:15:36,57 0:17:19,02 6:35 f Female 41+ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
158. 109 24 225 ΤΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:33:01,42 0:32:55,21 0:14:38,35 0:18:23,08 6:36 m Male 41+ ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
159. 50 10 125 ΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 0:33:07,74 0:33:01,81 0:15:50,90 0:17:16,85 6:37 f Female 41+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ
160. 51 11 243 ΧΗΤΟΥ ΒΑΣΩ 0:33:08,28 0:32:55,58 0:16:19,70 0:16:48,59 6:37 f Female 18-30
161. 52 11 165 ΚΥΒΡΑΝΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 0:33:18,59 0:33:14,24 0:16:02,65 0:17:15,94 6:39 f Female 41+ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
162. 53 20 227 ΤΖΙΓΚΟΥ ΔΟΝΑΤΕΛΛΑ 0:33:23,06 0:33:18,14 0:13:25,27 0:19:57,79 6:40 f Female 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
163. 54 21 327 ΦΑΜΡΑΚΗ ΑΝΝΥ 0:33:23,14 0:33:14,33 0:16:44,68 0:16:38,47 6:40 f Female 12-17
164. 110 22 305 ΝΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:33:45,94 0:33:38,29 0:15:58,96 0:17:46,99 6:45 m Male 18-30
165. 111 29 254 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 0:34:08,72 0:33:57,49 0:15:45,42 0:18:23,31 6:49 m Male 31-40
166. 112 30 255 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ 0:34:08,76 0:33:57,53 0:15:45,58 0:18:23,19 6:49 m Male 31-40
167. 55 12 228 ΤΖΙΜΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 0:34:22,85 0:34:06,96 0:17:09,81 0:17:13,04 6:52 f Female 31-40
168. 56 13 100 Stoicheva Tatiana 0:34:26,52 0:34:25,10 0:16:52,32 0:17:34,21 6:53 f Female 31-40 Black Belt Shotokan Κarate Igoumenitsas
169. 113 25 413 ΡΑΠΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:34:33,78 0:34:17,06 0:17:39,45 0:16:54,34 6:54 m Male 41+
170. 57 12 183 ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0:34:34,76 0:34:22,13 0:16:47,82 0:17:46,95 6:54 f Female 41+
171. 58 14 300 ΝΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΉ 0:34:42,25 0:34:27,18 0:17:00,05 0:17:42,20 6:56 f Female 31-40
172. 59 22 407 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:34:42,25 0:34:33,47 0:16:20,57 0:18:21,69 6:56 f Female 12-17 ΔΝΟΗ
173. 114 33 213 ΣΒΕΝΤΖΟΥΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0:34:43,43 0:34:38,69 0:16:03,61 0:18:39,82 6:56 m Male 12-17 ΕΡΜΗΣ
174. 60 23 212 ΣΒΕΝΤΖΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 0:34:43,58 0:34:38,47 0:16:03,65 0:18:39,93 6:56 f Female 12-17 ΕΡΜΗΣ
175. 61 24 138 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:34:43,63 0:34:37,79 0:15:44,72 0:18:58,91 6:56 f Female 12-17 ΕΡΜΗΣ
176. 62 25 174 ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:34:43,63 0:34:37,55 0:15:44,58 0:18:59,05 6:56 f Female 12-17 ΕΡΜΗΣ
177. 115 26 151 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:34:59,41 0:34:41,42 0:17:10,15 0:17:49,26 6:59 m Male 41+
178. 63 15 282 ΓΚΙΟΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 0:35:20,22 0:35:12,42 0:16:30,17 0:18:50,05 7:04 f Female 31-40
179. 116 27 104 ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:35:32,29 0:35:12,94 0:17:52,84 0:17:39,46 7:06 m Male 41+
180. 64 13 414 ΡΑΠΤΗ ΑΣΥΜΟΥΛΑ 0:35:33,13 0:35:16,34 0:17:40,17 0:17:52,96 7:06 f Female 41+
181. 65 26 237 ΧΑΝΤΖΑΡΑ ΜΙΛΚΑ 0:35:46,51 0:35:40,98 0:16:32,00 0:19:14,52 7:09 f Female 12-17 ΕΡΜΗΣ
182. 66 27 186 ΜΠΕΣΗ ΔΑΝΑΗ 0:35:56,56 0:35:47,85 0:16:44,68 0:19:11,89 7:11 f Female 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
183. 67 28 244 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 0:36:04,71 0:35:55,51 0:16:44,75 0:19:19,96 7:12 f Female 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
184. 68 16 295 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0:36:13,69 0:35:59,89 0:17:43,50 0:18:30,20 7:14 f Female 31-40
185. 69 14 241 ΧΑΣΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0:36:17,31 0:36:13,26 0:16:46,54 0:19:30,77 7:15 f Female 41+
186. 117 28 326 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:36:18,15 0:36:08,59 0:17:49,91 0:18:28,25 7:15 m Male 41+
187. 70 12 193 ΝΑΣΗ ΒΑΝΑ 0:36:33,05 0:36:21,73 0:17:29,18 0:19:03,88 7:18 f Female 18-30
188. 71 13 298 ΣΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΘΕΩΝΗ 0:36:45,63 0:36:36,82 0:17:12,89 0:19:32,74 7:21 f Female 18-30 VITALITY BY VIVI'S PERSONAL TRAINER
189. 72 29 181 ΜΑΣΤΟΡΑ ΕΛΕΝΗ 0:36:53,12 0:36:45,06 0:18:16,36 0:18:36,77 7:22 f Female 12-17
190. 118 31 308 ΓΙΑΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:36:56,23 0:36:39,04 0:18:21,98 0:18:34,26 7:23 m Male 31-40
191. 73 1 302 ΧΑΝΤΖΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:36:56,57 0:36:39,73 0:17:25,83 0:19:30,74 7:23 f Female 41+
192. 119 29 309 ΤΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:37:08,21 0:36:58,23 0:18:00,47 0:19:07,75 7:25 m Male 41+
193. 120 32 262 ΣΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:37:15,07 0:36:56,55 0:18:54,47 0:18:20,61 7:27 m Male 31-40
194. 74 15 149 ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 0:37:17,47 0:37:13,61 0:17:37,47 0:19:40,01 7:27 f Female 41+
195. 75 30 112 ΒΕΡΜΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:37:18,73 0:37:14,17 0:18:00,89 0:19:17,85 7:27 f Female 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
196. 76 17 134 ΔΑΚΟΥΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 0:37:18,87 0:37:14,94 0:18:01,08 0:19:17,79 7:27 f Female 31-40
197. 77 31 129 ΓΚΙΩΝΗ ΑΔΡΙΑΝΑ 0:37:24,05 0:37:15,81 0:18:18,31 0:19:05,75 7:28 f Female 12-17
198. 78 16 119 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:38:07,89 0:37:55,27 0:18:27,22 0:19:40,68 7:37 f Female 41+
199. 79 32 284 ΖΥΓΟΥΝΑ ΑΘΗΝΑ 0:38:14,59 0:38:06,19 0:19:09,52 0:19:05,07 7:38 f Female 12-17
200. 121 4 223 ΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:38:25,67 0:38:16,66 0:18:40,57 0:19:45,11 7:41 m
201. 80 17 406 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 0:38:57,11 0:38:44,49 0:19:04,84 0:19:52,27 7:47 f Female 41+
202. 122 30 322 ΓΚΙΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:39:01,87 0:38:54,50 0:18:13,17 0:20:48,70 7:48 m Male 41+
203. 81 33 180 ΜΑΡΤΙΝΗ ΗΛΙΑΝΑ 0:39:40,62 0:39:31,43 0:19:12,00 0:20:28,62 7:56 f Female 12-17 ΠΡΩΤΕΑΣ
204. 82 14 383 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 0:39:50,09 0:39:39,33 0:19:35,07 0:20:15,02 7:58 f Female 18-30 ΜΑΣΕΛΜΑΝΙΑ
205. 123 31 382 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:39:51,79 0:39:37,68 0:19:35,48 0:20:16,32 7:58 m Male 41+ ΜΑΣΕΛΜΑΝΙΑ
206. 83 18 204 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑ 0:40:05,39 0:39:50,43 0:19:01,98 0:21:03,41 8:01 f Female 31-40
207. 84 15 176 ΛΙΟΥΤΣΗ ΙΟΛΗ 0:41:15,92 0:41:00,04 0:18:56,09 0:22:19,83 8:15 f Female 18-30
208. 124 33 136 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΝΑ 0:41:16,10 0:41:01,89 0:19:01,03 0:22:15,08 8:15 m Male 31-40
209. 125 34 177 ΛΙΟΥΤΣΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ 0:41:16,16 0:41:00,95 0:18:57,07 0:22:19,09 8:15 m Male 31-40
210. 85 18 189 ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 0:41:21,12 0:41:04,69 0:19:32,70 0:21:48,42 8:16 f Female 41+
211. 86 19 354 ΝΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ 0:42:39,70 0:42:36,33 0:20:04,22 0:22:35,48 8:31 f Female 31-40 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
212. 87 19 187 ΜΠΙΛΑΛΗ ΠΑΝΤΟΥΛΑ 0:42:46,39 0:42:26,38 0:20:19,42 0:22:26,97 8:33 f Female 41+
213. 88 20 314 ΠΑΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:42:59,85 0:42:46,14 0:21:57,58 0:21:02,27 8:35 f Female 31-40
214. 89 21 210 ΡΑΠΤΗ ΛΗΔΑ 0:44:27,42 0:44:27,42 0:21:57,34 0:22:30,08 8:53 f Female 31-40
215. 90 22 299 ΠΑΠΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:44:30,02 0:44:10,72 0:22:38,00 0:21:52,03 8:54 f Female 31-40 VITALITY BY VIVI'S PERSONAL TRAINER
216. 91 20 236 ΧΑΛΠΟΥΤΗ ΧΡΥΣΗ 0:44:30,82 0:44:11,71 0:22:38,24 0:21:52,58 8:54 f Female 41+
217. 126 32 356 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΜΗΝΑΣ 0:44:33,80 0:44:13,53 8:54 m Male 41+ ΑΛΥΓΙΣΤΗ
218. 127 33 368 ΤΣΟΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 0:44:33,85 0:44:14,21 8:54 m Male 41+
219. 92 21 150 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 0:44:34,33 0:44:29,04 0:21:56,90 0:22:37,44 8:54 f Female 41+ VITALITY
220. 93 22 110 ΒΕΝΕΤΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 0:45:39,52 0:45:36,45 0:22:27,43 0:23:12,09 9:07 f Female 41+ Drepanos Running team Nova
221. 94 23 206 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΚΩΣΤΙΤΣΑ 0:45:43,84 0:45:31,81 0:22:29,37 0:23:14,47 9:08 f Female 41+ S-team
222. 95 24 312 ΠΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 0:48:09,24 0:47:57,58 0:23:15,01 0:24:54,23 9:37 f Female 41+
223. 96 25 311 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 0:48:09,34 0:47:56,39 0:22:59,49 0:25:09,85 9:37 f Female 41+
224. 97 23 321 ΣΑΡΜΠΑΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 0:50:30,35 0:50:16,35 10:06 f Female 31-40
225. 98 24 411 ΤΣΙΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:50:30,64 0:50:17,16 0:24:36,45 0:25:54,20 10:06 f Female 31-40

 

10 Χιλιόμετρα

Κατάταξη Κατ. Φύλου Κατ. Ηλ. Κατηγ. Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ. Καθ. Χρ. Χρ. 0-5km Χρ. 5-10km Ρυθμός /km Φύλο Ηλ.Κατ. Σύλλογος

1. 1 1 339 ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:37:07,06 0:37:07,06 0:18:49,02 0:18:18,05 3:42 m Male 31-40
2. 2 1 375 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:38:06,30 0:38:06,30 0:18:48,74 0:19:17,57 3:48 m Male 18-30
3. 3 1 378 ΝΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ 0:38:11,43 0:38:10,27 0:19:13,50 0:18:57,94 3:49 m Male 41+ ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
4. 4 2 46 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:38:43,80 0:38:43,80 0:19:11,41 0:19:32,40 3:52 m Male 31-40 ΠΕΣΤΑΝΗ
5. 5 2 54 ΠΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:38:46,12 0:38:45,16 0:19:29,44 0:19:16,68 3:52 m Male 41+
6. 6 2 398 ΧΟΥΣΙΔΗΣ ΙΕΡΜΙΑΣ 0:38:48,01 0:38:48,01 0:19:33,94 0:19:14,07 3:52 m Male 18-30 STOIKOS RUNNING TEAM
7. 7 3 4 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:38:55,12 0:38:55,12 0:19:14,67 0:19:40,46 3:53 m Male 41+
8. 8 3 23 ΚΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΣ 0:39:24,77 0:39:24,77 0:19:14,77 0:20:10,00 3:56 m Male 18-30
9. 9 3 363 ΣΤΑΛΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:39:33,50 0:39:32,53 0:19:45,54 0:19:47,96 3:57 m Male 31-40
10. 10 4 373 ΕΔΕΣΣΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:39:41,81 0:39:39,94 0:20:06,99 0:19:34,82 3:58 m Male 31-40
11. 11 5 20 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:39:47,07 0:39:47,07 0:19:16,66 0:20:30,41 3:58 m Male 31-40 ΠΕΣΤΑΝΗ
12. 12 4 30 ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:40:03,51 0:40:01,35 0:19:43,97 0:20:19,55 4:00 m Male 41+ Drepanos Running team Nova
13. 13 5 16 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:40:03,71 0:40:01,89 0:19:50,61 0:20:13,10 4:00 m Male 41+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ
14. 14 6 8 ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:40:16,00 0:40:16,00 0:20:00,51 0:20:15,50 4:01 m Male 31-40 Α.Ε.ΛΕΥΚΊΜΜΗΣ
15. 15 4 376 ΣΑΒΒΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:40:27,42 0:40:25,75 0:19:50,03 0:20:37,39 4:02 m Male 18-30 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
16. 16 6 394 ΑΡΛΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:40:53,35 0:40:47,38 0:20:37,68 0:20:15,67 4:05 m Male 41+ MARATHON CLUB IOANNINON
17. 17 1 79 ΤΖΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:42:25,09 0:42:22,45 0:21:04,26 0:21:20,83 4:14 m Male 15-17 Drepanos Running team Nova
18. 18 7 65 ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:42:25,15 0:42:23,98 0:21:03,52 0:21:21,63 4:14 m Male 31-40
19. 19 7 6 ΒΕΝΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:42:25,21 0:42:23,12 0:21:07,01 0:21:18,20 4:14 m Male 41+ Drepanos Running team Nova
20. 20 8 63 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:42:53,42 0:42:50,28 0:21:45,73 0:21:07,69 4:17 m Male 31-40 ΚΕΡΚΥΡΑ
21. 21 8 2 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 0:43:00,21 0:42:58,62 0:21:10,45 0:21:49,76 4:18 m Male 41+ GORUN ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ
22. 22 5 310 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΘΩΜΑΣ 0:43:26,91 0:43:25,42 0:21:40,98 0:21:45,93 4:20 m Male 18-30 Exercise Lab Triantafyllou
23. 1 1 64 ΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 0:43:36,69 0:43:36,53 0:21:20,49 0:22:16,21 4:21 f Female 15-17
24. 23 9 7 ΒΡΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:44:03,67 0:44:01,11 0:21:32,67 0:22:31,00 4:24 m Male 41+ Drepanos Running team Nova
25. 24 9 89 ΚΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:44:26,97 0:44:18,71 0:22:13,57 0:22:13,40 4:26 m Male 31-40 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
26. 25 10 374 ΤΣΕΝΤΣΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:44:35,39 0:44:31,50 0:22:16,33 0:22:19,07 4:27 m Male 31-40
27. 26 10 42 ΜΠΟΥΖΗΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ 0:44:42,50 0:44:33,38 0:22:30,37 0:22:12,14 4:28 m Male 41+ CORFU MARATHONER
28. 27 6 32 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 0:44:48,43 0:44:43,75 0:23:32,69 0:21:15,74 4:28 m Male 18-30 ΛΙΜΕΝΙΚΟ
29. 28 11 13 ΔΕΛΗΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 0:44:52,05 0:44:49,97 0:22:48,77 0:22:03,29 4:29 m Male 31-40
30. 29 7 55 ΠΑΝΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 0:44:54,53 0:44:52,71 0:22:55,73 0:21:58,80 4:29 m Male 18-30 ΑΜΠΕΛΙΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
31. 30 11 324 ΝΤΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:45:00,15 0:44:52,42 0:22:06,71 0:22:53,44 4:30 m Male 41+
32. 31 12 47 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:45:23,18 0:45:19,81 0:21:51,89 0:23:31,29 4:32 m Male 31-40
33. 2 1 388 ΤΖΑΒΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 0:45:52,79 0:45:50,70 0:22:52,01 0:23:00,78 4:35 f Female 31-40 DEREKAS ENDURANCE COACHINH
34. 32 12 18 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:45:53,05 0:45:50,29 0:22:28,20 0:23:24,85 4:35 m Male 41+
35. 33 13 341 ΚΑΤΣΑΝΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0:46:30,36 0:46:28,79 0:23:27,63 0:23:02,73 4:39 m Male 41+ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ
36. 34 13 387 ΛΑΒΑΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 0:46:44,94 0:46:42,50 0:23:52,36 0:22:52,59 4:40 m Male 31-40 ΕΙΔΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
37. 35 14 357 ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:46:58,94 0:46:53,85 0:23:00,23 0:23:58,71 4:41 m Male 41+
38. 36 14 82 ΤΣΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 0:46:59,20 0:46:52,99 0:23:34,67 0:23:24,53 4:41 m Male 31-40
39. 37 15 267 ΜΑΡΓΩΝΗΣ ΜΑΝΘΟΣ 0:47:02,74 0:46:58,48 0:23:39,63 0:23:23,11 4:42 m Male 31-40
40. 38 16 36 ΜΑΡΣΕΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:47:12,02 0:47:07,33 0:23:40,25 0:23:31,77 4:43 m Male 31-40
41. 39 15 29 ΚΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:47:31,12 0:47:25,84 0:23:17,55 0:24:13,57 4:45 m Male 41+
42. 40 16 59 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΩΜΑΣ 0:47:47,02 0:47:41,06 0:24:02,45 0:23:44,58 4:46 m Male 41+
43. 41 17 66 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:47:55,33 0:47:44,94 0:23:57,37 0:23:57,96 4:47 m Male 41+
44. 42 17 371 ΡΑΥΜΟΝΔΗΣ ΑΚΗΣ 0:48:02,81 0:48:01,64 0:23:43,71 0:24:19,11 4:48 m Male 31-40
45. 43 18 364 ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 0:48:05,92 0:48:03,56 0:23:44,83 0:24:21,09 4:48 m Male 31-40
46. 44 18 275 ΤΣΙΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 0:48:17,50 0:48:15,83 0:23:38,22 0:24:39,29 4:49 m Male 41+
47. 45 19 69 ΡΙΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:48:26,49 0:48:22,09 0:23:41,26 0:24:45,24 4:50 m Male 41+
48. 46 20 33 ΛΙΩΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:48:47,12 0:48:41,55 0:24:08,02 0:24:39,11 4:52 m Male 41+
49. 47 21 304 ΚΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:48:57,68 0:48:51,53 0:24:18,68 0:24:39,01 4:53 m Male 41+
50. 48 22 1 SAVCHEZ BERNARDO 0:49:16,08 0:49:07,17 0:23:59,78 0:25:16,31 4:55 m Male 41+
51. 49 23 385 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:49:31,06 0:49:20,49 0:24:16,53 0:25:14,53 4:57 m Male 41+ ΜΑΣΕΛΜΑΝΙΑ
52. 50 24 26 ΚΑΡΔΑΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:49:31,34 0:49:20,39 0:24:16,86 0:25:14,49 4:57 m Male 41+ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΤΟΜΟΓΡΑΦΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ RACING TEAM
53. 51 25 281 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΔΟΝΑΤΟΣ 0:49:32,90 0:49:29,82 0:24:49,60 0:24:43,30 4:57 m Male 41+
54. 52 19 358 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:49:36,39 0:49:33,84 0:24:53,95 0:24:42,45 4:57 m Male 31-40
55. 53 26 264 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:50:46,94 0:50:43,43 0:25:36,04 0:25:10,91 5:04 m Male 41+
56. 3 1 60 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΙΚΗ 0:50:48,18 0:50:44,56 0:25:13,38 0:25:34,80 5:04 f Female 18-30 ALICE CROSSFIT GYM
57. 54 27 24 ΚΑΝΤΖΕΛΗΣ ΤΑΣΟΣ 0:50:51,00 0:50:43,26 0:25:15,31 0:25:35,69 5:05 m Male 41+ ΣΔΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
58. 55 28 58 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:51:02,63 0:50:53,23 0:25:12,50 0:25:50,14 5:06 m Male 41+
59. 56 20 306 ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:51:16,52 0:51:11,53 0:24:29,02 0:26:47,51 5:07 m Male 31-40
60. 4 1 78 ΤΑΒΛΑΡΙΔΟΥ ΒΑΡΒΆΡΑ 0:51:21,09 0:51:09,64 0:25:49,11 0:25:31,98 5:08 f Female 41+ MARATHONER
61. 57 21 9 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:51:46,11 0:51:41,93 0:24:22,40 0:27:23,71 5:10 m Male 31-40 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
62. 58 29 389 ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΡΗΣ 0:51:48,52 0:51:39,11 0:25:42,51 0:26:06,01 5:10 m Male 41+ ΣΥΛΛΟΓΟ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
63. 59 22 40 ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:51:51,48 0:51:41,29 0:26:56,22 0:24:55,26 5:11 m Male 31-40 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
64. 60 30 62 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:52:15,02 0:52:07,64 0:25:26,02 0:26:49,01 5:13 m Male 41+
65. 61 31 34 ΜΑΚΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 0:52:18,76 0:52:12,01 0:25:46,39 0:26:32,37 5:13 m Male 41+
66. 62 32 400 ΤΣΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:52:30,00 0:52:21,23 0:25:55,52 0:26:34,49 5:14 m Male 41+ ΣΔΙ
67. 63 23 245 ΣΑΜΟΪ́ΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:52:37,96 0:52:36,09 0:25:02,44 0:27:35,53 5:15 m Male 31-40
68. 64 33 399 ΣΑΡΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:52:43,08 0:52:38,47 0:26:38,24 0:26:04,84 5:16 m Male 41+
69. 65 34 10 ΓΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:52:53,28 0:52:51,88 0:25:59,75 0:26:53,53 5:17 m Male 41+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ
70. 66 35 335 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:53:19,30 0:53:13,15 0:26:33,05 0:26:46,26 5:19 m Male 41+
71. 67 36 280 ΜΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:53:30,22 0:53:24,86 0:26:30,25 0:26:59,98 5:21 m Male 41+
72. 68 24 278 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:53:40,94 0:53:35,37 0:26:26,00 0:27:14,95 5:22 m Male 31-40
73. 69 8 269 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 0:53:47,92 0:53:44,01 0:27:06,80 0:26:41,13 5:22 m Male 18-30 Alice crosfit gym
74. 70 37 5 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:54:05,24 0:53:56,62 0:26:18,66 0:27:46,58 5:24 m Male 41+
75. 71 25 57 ΠΑΠΑΔΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:54:12,63 0:54:12,63 0:25:49,87 0:28:22,76 5:25 m Male 31-40
76. 72 26 325 ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:54:28,07 0:54:22,18 0:26:21,13 0:28:06,94 5:26 m Male 31-40
77. 73 38 252 ΒΡΑΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0:54:38,81 0:54:31,41 0:26:52,39 0:27:46,42 5:27 m Male 41+
78. 5 2 15 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 0:54:49,43 0:54:44,62 0:27:09,05 0:27:40,38 5:28 f Female 31-40 alice crossfit gym
79. 6 3 273 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 0:54:52,28 0:54:44,02 0:27:30,18 0:27:22,10 5:29 f Female 31-40 VITALITY BY VIVI'S PERSONAL TRAINER
80. 74 39 261 ΠΕΝΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:54:54,21 0:54:43,75 0:26:01,52 0:28:52,69 5:29 m Male 41+
81. 75 40 44 ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:55:09,04 0:55:00,85 0:27:26,56 0:27:42,48 5:30 m Male 41+ Σ.Δ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
82. 76 9 48 ΝΙΚΟΥ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 0:55:11,57 0:55:03,75 0:31:08,76 0:24:02,81 5:31 m Male 18-30 ΕΡΜΗΣ
83. 77 41 72 ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:55:23,87 0:55:13,48 0:28:33,64 0:26:50,23 5:32 m Male 41+ S-team
84. 78 42 393 ΓΚΑΝΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:55:26,04 0:55:23,32 0:27:45,20 0:27:40,84 5:32 m Male 41+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
85. 7 2 56 ΠΑΝΤΟΥΛΗ ΟΛΊΒΙΑ 0:55:36,57 0:55:32,85 0:28:31,36 0:27:05,21 5:33 f Female 18-30
86. 79 43 316 ΚΑΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:55:51,97 0:55:46,10 0:29:21,69 0:26:30,29 5:35 m Male 41+ ΣΥΛΛΟΓΟ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
87. 80 1 315 ΤΖΑΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:55:52,13 0:55:46,74 0:29:21,77 0:26:30,36 5:35 m
88. 81 27 77 ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 0:56:06,58 0:55:53,11 0:27:32,10 0:28:34,48 5:36 m Male 31-40
89. 82 10 67 ΡΕΒΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:56:43,61 0:56:31,70 0:27:51,60 0:28:52,01 5:40 m Male 18-30
90. 83 11 301 ΓΚΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 0:56:47,49 0:56:39,18 0:30:11,98 0:26:35,52 5:40 m Male 18-30
91. 84 12 21 ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0:56:48,09 0:56:40,45 0:28:16,59 0:28:31,51 5:40 m Male 18-30
92. 85 13 73 ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 0:57:07,87 0:56:58,04 0:28:33,33 0:28:34,55 5:42 m Male 18-30 S-team
93. 86 44 340 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:57:16,86 0:57:07,15 0:30:08,75 0:27:08,12 5:43 m Male 41+
94. 8 3 313 ΤΖΕΡΠΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 0:57:26,11 0:57:21,71 0:28:27,64 0:28:58,47 5:44 f Female 18-30
95. 87 28 49 ΝΟΥΤΣΗΣ ΑΡΗΣ 0:57:34,99 0:57:30,30 0:26:33,47 0:31:01,52 5:45 m Male 31-40
96. 9 4 12 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΛΥΔΙΑ 0:57:48,35 0:57:40,16 0:28:15,94 0:29:32,41 5:46 f Female 31-40
97. 88 45 53 ΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:58:06,55 0:58:02,15 0:28:38,93 0:29:27,63 5:48 m Male 41+
98. 10 2 80 ΤΖΙΜΑ ΓΩΓΩ 0:58:26,47 0:58:18,83 0:29:05,92 0:29:20,56 5:50 f Female 41+ ΣΔΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
99. 89 29 396 ΜΟΥΣΕΛΙΜΗΣ ΧΑΡΗΣ 0:58:53,65 0:58:50,18 0:26:59,39 0:31:54,26 5:53 m Male 31-40
100. 90 46 39 ΜΗΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 0:58:53,92 0:58:48,27 0:29:18,43 0:29:35,49 5:53 m Male 41+
101. 91 47 168 ΚΩΣΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 0:58:53,92 0:58:48,55 0:29:20,25 0:29:33,67 5:53 m Male 41+
102. 92 48 390 ΓΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:58:53,95 0:58:41,27 0:30:06,08 0:28:47,87 5:53 m Male 41+ ΣΥΛΛΟΓΟ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
103. 93 30 247 ΣΑΜΟΪ́ΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:59:14,11 0:59:07,35 0:32:30,83 0:26:43,29 5:55 m Male 31-40
104. 94 14 359 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:59:36,34 0:59:31,64 0:28:44,46 0:30:51,88 5:57 m Male 18-30
105. 95 49 87 ΔΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:59:47,65 0:59:44,25 0:31:43,48 0:28:04,18 5:58 m Male 41+
106. 96 31 35 ΜΑΡΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:59:53,83 0:59:44,05 0:29:26,24 0:30:27,59 5:59 m Male 31-40
107. 97 32 384 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:00:03,52 1:00:00,32 0:28:59,24 0:31:04,28 6:00 m Male 31-40 CORFU MOUNTAIN TRAIL
108. 98 33 330 ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΠΑΝΟΣ 1:00:03,65 1:00:00,57 0:29:00,28 0:31:03,37 6:00 m Male 31-40
109. 99 50 74 ΣΙΩΖΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:00:08,43 1:00:04,53 0:29:15,38 0:30:53,05 6:00 m Male 41+
110. 100 51 27 ΚΑΤΣΙΜΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 1:00:12,89 1:00:05,43 0:29:05,24 0:31:07,65 6:01 m Male 41+
111. 101 34 11 ΓΝΕΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:00:17,77 1:00:06,19 0:30:03,82 0:30:13,96 6:01 m Male 31-40
112. 102 52 329 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:00:20,50 1:00:11,66 0:29:56,02 0:30:24,49 6:02 m Male 41+
113. 103 53 370 ΦΡΑΝΤΖΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:00:23,95 1:00:10,70 0:29:56,24 0:30:27,71 6:02 m Male 41+ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ RUN
114. 104 35 51 ΝΤΗΜΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1:00:35,67 1:00:30,39 0:26:42,54 0:33:53,13 6:03 m Male 31-40 alice crossfit gym
115. 105 54 287 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:00:37,26 1:00:28,42 0:30:34,92 0:30:02,34 6:03 m Male 41+
116. 11 5 52 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1:00:51,64 1:00:41,49 0:30:38,85 0:30:12,79 6:05 f Female 31-40
117. 12 4 71 ΣΙΝΤΟΡΗ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ 1:00:56,86 1:00:47,13 0:30:38,73 0:30:18,13 6:05 f Female 18-30 S team
118. 13 5 250 ΛΕΟΝΤΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 1:01:12,01 1:01:00,26 0:30:32,38 0:30:39,63 6:07 f Female 18-30
119. 14 6 83 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ ΝΙΝΑ 1:01:29,45 1:01:25,66 0:30:17,06 0:31:12,39 6:08 f Female 18-30 Alice crossfit gym
120. 15 7 25 ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΑΘΗΝΑ 1:01:29,56 1:01:26,68 0:30:16,98 0:31:12,58 6:08 f Female 18-30
121. 16 3 391 ΓΚΟΤΣΗ ΑΝΝΑ 1:01:49,28 1:01:37,53 0:30:17,86 0:31:31,42 6:10 f Female 41+ ΣΥΛΛΟΓΟ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
122. 17 4 397 ΜΠΕΖΑ ΣΟΦΙΑ 1:03:20,06 1:03:14,03 0:32:09,79 0:31:10,27 6:20 f Female 41+
123. 18 5 380 ΠΕΤΑ ΒΙΚΥ 1:03:20,40 1:03:13,72 0:31:11,73 0:32:08,67 6:20 f Female 41+ ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
124. 106 55 91 ΛΙΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:03:55,10 1:03:45,97 0:31:20,44 0:32:34,66 6:23 m Male 41+
125. 107 56 43 ΜΠΟΥΤΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1:03:55,64 1:03:47,70 0:31:14,07 0:32:41,57 6:23 m Male 41+ ΕΡΜΗΣ
126. 108 57 31 ΛΑΜΠΡΟΥ ΘΩΜΑΣ 1:03:55,72 1:03:47,34 0:31:09,08 0:32:46,64 6:23 m Male 41+ ΕΡΜΗΣ
127. 109 58 392 ΤΖΙΜΑΣ ΘΩΜΑΣ 1:04:38,38 1:04:26,93 0:31:36,72 0:33:01,67 6:27 m Male 41+ ΣΥΛΛΟΓΟ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
128. 110 59 37 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:05:37,59 1:05:26,92 0:32:09,42 0:33:28,17 6:33 m Male 41+ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
129. 111 36 208 ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:05:37,82 1:05:30,84 0:32:31,00 0:33:06,82 6:33 m Male 31-40 ARKOUDILAS TRAIL
130. 112 60 28 ΚΑΤΣΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1:10:01,80 1:09:58,28 0:33:06,41 0:36:55,39 7:00 m Male 41+
131. 113 61 19 ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:11:13,24 1:11:02,12 0:33:51,63 0:37:21,62 7:07 m Male 41+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
132. 19 6 22 ΚΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1:11:45,09 1:11:37,36 0:34:02,53 0:37:42,57 7:10 f Female 41+
133. 20 6 70 ΣΑΚΑΡΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ 1:13:06,38 1:12:54,27 0:35:56,45 0:37:09,94 7:18 f Female 31-40 ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΤΟΜΟΓΡΑΦΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ RACING TEAM
134. 114 15 81 ΤΖΙΝΕΡΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 1:14:02,08 1:13:48,84 7:24 m Male 18-30
135. 21 7 14 ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ 1:14:02,38 1:13:49,70 0:36:14,81 0:37:47,58 7:24 f Female 31-40
136. 22 7 88 ΜΠΑΓΕΩΡΓΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1:16:30,11 1:16:30,11 0:35:18,47 0:41:11,64 7:39 f Female 41+
137. 23 8 68 ΡΗΤΑ ΣΤΕΛΛΑ 1:16:30,45 1:16:30,45 0:35:18,29 0:41:12,16 7:39 f Female 31-40 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
138. 115 62 276 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΌΣ 1:17:14,51 1:17:14,51 0:34:47,01 0:42:27,51 7:43 m Male 41+
139. 116 63 286 ΜΗΤΣΙΩΝΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 1:20:29,42 1:20:16,23 0:34:07,01 0:46:22,41 8:02 m Male 41+