3ος Ορειβατικός αγώνα δρόμου "Στο μονοπάτι του Πλάτωνα" - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 3ος Ορειβατικός αγώνα δρόμου "Στο μονοπάτι του Πλάτωνα",


ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1 ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 5196 ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ 2 07'25'' 1ος γενικής
2 ΤΣΙΡΙΓΩΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5217 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2 18'24'' 2ος γενικής
3 ΛΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5268 ROUVAS FOREST TRAIL 2 19'27'' 3ος γενικής
3 ΠΕΔΙΑΔΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 5219 ROUVAS FOREST TRAIL 2 19'55'' 1ος Α18-29
5 ΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5219 2ος Α18-29
6 ΚΑΛΕΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 5216 2 34'07'' 1ος Α30-39
7 ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5223 SDTYTH 2 38'48'' 1ος Α40-49
8 ΚΑΠΝΙΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 5213 2 38'58'' 2ος Α40-49
9 ΚΑΠΕΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5189 2 40'58'' 3ος Α40-49
10 ΜΠΙΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5195 Σ.Μ.Κ. 2 41'41'' 1ος Α50+
11 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 5267 Σ.Μ.Κ. 2 42'34'' 2ος Α50+
12 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 5190 Σ.Μ.Κ. 2 44'21'' 2ος Α30-39
13 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5193 Σ.Δ.Υ.Χ. 2 52'02'' Α 40-49
14 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 5192 Ο.Υ.Κ. 2 52'10'' 3ος Α50+
15 ΠΕΥΚΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2293 Ο.Φ.Η. 2 52'25'' 1η γενικής
16 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5194 ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ 2 54'49'' Α 50+
17 ΚΑΤΣΟΠΡΙΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5205 2 54'49'' Α 40-49
18 ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 5188 Ο.Υ.Κ. 2 57'11'' Α 50+
19 ΠΙΤΣΙΚΑΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ 2266 ΚΡΟΥΣΩΝΑΣ 2 57'56'' 2η γενικής
20 ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 5167 3 00'16'' Α 50+
21 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 5198 3 00'55'' Α 40-49
22 ΜΠΕΤΥ ΦΛΟΡΑ 2267 3 05'11'' 3η γενικής
23 ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2263 Σ.Μ.Κ. 3 27'51'' Γ 40-49
24 ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5197 Ο.Φ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ/ΣΔΥΗ 3 33'02'' Α 50+
25 ΠΙΤΣΙΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5208 ENVY 3 38'59'' Α 40-49
26 ΤΣΙΝΤΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΣ 5209 3 34'10'' Α 40-49
27 ΖΕΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5210 ENVY 3 39'15'' 3ος Α30-39
28 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 5212 Ο.Υ.Κ. 3 39'17'' Α 50+
29 ΖΑΓΚΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 5214 Σ.Δ.Υ.Ρ. 3 40'52'' Α 30-39
30 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 5204 3 41'26'' Α 40-49
31 ΒΡΟΥΧΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 5215 3 41'33'' Α 30-39
32 ΧΡΗΣΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 5191 Ο.Υ.Κ. 3 45'07'' Α 50+
33 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5207 3 45'00'' Α 40-49
34 ΚΟΛΛΕΤ ΣΑΜΠΡΙΝΑ 3536 Σ.Δ.Υ.Χ. 4 03'25'' Γ 30-39
35 ΠΛΟΥΜΗ ΑΡΓΥΡΩ 2264 Σ.Μ.Κ. 4 04'39'' Γ 50+
36 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5206 4 13'30'' Α 30-39
37 ΒΡΑΒΟΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5287 Σ.Δ.Υ.Ρ. 4 16'30'' Α 40-49
38 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5288 ΚΡΟΥΣΩΝΑΣ 4 25'00'' Α 40-49
39 ΜΑΥΡΟΓΕΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 5289 ΚΡΟΥΣΩΝΑΣ 4 25'00'' Α 40-49
40 ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5290 DNF Α 40-49

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΝΔΡΩΝ

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ

1 ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 5196 ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ 2 07'25''
2 ΤΣΙΡΙΓΩΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5217 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2 18'24''
3 ΛΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5268 ROUVAS FOREST TRAIL 2 19'27''

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ

1 ΠΕΥΚΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2293 Ο.Φ.Η. 2 52'25''
2 ΠΙΤΣΙΚΑΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ 2266 ΚΡΟΥΣΩΝΑΣ 2 57'56''
3 ΜΠΕΤΥ ΦΛΟΡΑ 2267 3 05'11''