2ος Αμφικτυονικός αγώνας δρόμου 2017 ''Ευθύμιος Χριστόπουλος" - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 2ος Αμφικτυονικός αγώνας δρόμου 2017 ''Ευθύμιος Χριστόπουλος’’.

 

ΔΡΟΜΕΙΣ

Κατάταξη Χρονική Επίδοση Αμφικτυονικός Αριθμός Επίθετο/Surname Όνομα/Name Σύλλογος/Club

1 0:35:10 208 Σκούταρης Νικόλαος ανεξαρτητος
2 0:35:10 242 Παπαλεξίου Αλέξανδρος sdy volou
3 0:37:11 278 Κατσίκας Φάνης ΤΡΑΧΙΝΑ
4 0:38:28 271 Καραλής Ηλίας Τοσ.υν. Αμφίκλειας
5 0:38:58 65 Λιακόπουλος Δημήτριος ανεξάρτητος
6 0:39:36 226 Πορίκος Μάριος ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
7 0:40:01 103 Καρβούνης Γιώργος Ανεξάρτητος
8 0:40:13 248 Πατηθρας Γεώργιος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
9 0:41:57 288 Ντζιαβίδας ΝΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
10 0:42:23 74 Καραγεώργος ΠΕΤΡΟΣ -
11 0:42:57 159 Ζευγαράς Πάνος ανεξαρτητος
12 0:43:07 107 Καρακωστας Δημητρης ΦΣΑ Running Team
13 0:43:51 82 Γκορίλας ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΥΛ ΔΡΩΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
14 0:44:15 265 Θανασιάς Κωνσταντίνος
15 0:44:33 120 Μπαντέλας ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ σδυκαρδιτσας
16 0:44:36 224 Ξιούρας Κωνσταντίνος
18 0:45:01 111 Κόκκινος ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΥΛ ΔΡΟΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
19 0:45:04 156 Κέντρος Κωνσταντίνος Σ.Δ Σμοκόβου
20/1η Γυναίκα 0:45:34 153 Λιρα Καλλιρροη Ανεξαρτητη
21 0:46:10 251 Μάρας Αριστείδης ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ
22 0:46:19 403 Τσαντήλας ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΔΕΝ ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΣΥΛΛΟΓΟ
23 0:46:30 160 Λάππας Στέργιος dromeon karditsas
24 0:46:40 279 Γεωργίου Γεώργιος Lamiakos
25 0:47:02 291 Bρέκος Δημήτρης Αταλάντης
26 0:47:10 254 Γιαννάκης Πέτρος Α.Σ. ΛΕΓΕΩΝΑ
27 0:47:30 211 Γουργούλης Θεόδωρος Αταλάντης
28 0:47:07 209 Ραχιώτης ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΙΑΔΝΗ
29 0:47:09 186 Κοντοβάς ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΑΧΙΝΑ
30 0:48:05 112 Δρέλλας Λουκάς ΤΡΑΧΙΝΑ - MY ATLETE
31 0:48:10 253 Γιαννάκης Νικόλαος Α.Σ. ΛΕΓΕΩΝΑ
32 0:48:36 287 Τσιούνης Βασίλης ΕΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
33 0:48:48 121 Κουρκουλιώτης ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Φ.ΑΕΚ ΛΑΜΙΑΣ
34 0:49:25 292 Κόρμπος Γεώργιος CHAMELEON (CMLN) SPORT TEAM
35 0:49:36 149 Σπαθούλας Μάνος -
36 0:49:47 185 Δημάκης ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΗΡΕΑΣ
37 0:50:11 401 Πατρινός Φώτιος Δήμος Λαμιέων
38 0:50:14 166 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΤΡΑΧΙΝΑ
39 0:50:19 119 Μπουγάς ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
40 0:50:30 76 Kasmi Mynyr Ανεξάρτητος
41 0:50:44 63 Γεωργακόπουλος ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΑΧΙΝΑ
42 0:51:06 290 Νικόπουλος Δημήτριος οχι
43/2η Γυναίκα 0:51:06 225 Κατσάνου Βάια ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
44 0:51:14 228 Πάλμα Φερνάντο ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
45 0:51:14 157 Χαντσούλης Νικόλαος Σ.Δ Σμοκόβου
46 0:51:17 259 Προυσινούδης Αλέξανδρος ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
47/3η Γυναίκα 0:51:45 270 Τσιγάρα Ιωάννα
48 0:52:06 258 Ζάχου Ιουλία
49 0:52:42 235 Χαρατσης Παναγιωτης Μυρμιδονες
50 0:53:14 247 Χρυσοβέργης Ελπιδοφόρος ΤΡΑΧΙΝΑ
51 0:53:28 150 Ιωάννου Ανδρέας ΕΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
52 0:54:01 262 Μπράτσος Βασίλειος ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
53 0:54:04 80 Κοψαχείλης Θύμιος
54 0:54:12 79 Κορδογιάννης Άγγελος
55 0:54:27 246 Φορτάτος Αντώνης Α>Σ> Διόνυσος Αμφίκλειας
56 0:55:06 110 Ράπτης ΓΚΙΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
57 0:55:17 297 Σκάθαρος Γεώργιος Ανεξάρτητος
58 0:55:39 286 Γεωργαντάς ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ..........
59 0:55:35 207 Μπουτσης Χρηστος Φυσιολατρικος Συλλογος Ανθηλης
60 0:55:44 221 Χαλιαμάλια Εφροσύνη
61 0:56:14 295 Κεχαγιά ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
62 0:56:19 68 Ντάφος ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΘΗΛΗΣ
63 0:56:38 263 Σποργίτας Εμμανουήλ Μέγαρα
64 0:56:44 219 Καπούλας Αμαλία
65 0:57:24 299 Καπούλας Δημήτριος
66 0:57:25 220 Μπαγινέτα Λεμονιά
67 0:57:40 285 Αναστασόπουλος Ηλίας Ανεξάρτητος
68 0:57:50 294 Νιώρας Ηλίας Σύλλογος Νέων Βίτωλης
69 0:57:58 296 Κεχαγιά ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
70 1:00:14 244 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΔΗΛΆΤΕΣ ΛΑΜΙΑΣ
71 1:00:40 252 Κατσαρός Δημήτριος ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
72 1:00:42 52 Ράπτης Χαράλαμπος Αναγέννηση Λαμίας
73 1:00:56 217 Γιαννέλου Σωτηρία-Μαρία
74 1:01:20 137 Αρβανίτης Γιώργος
75 1:00:34 283 Βαγιάκος Βάιος Ανεξάρτητος
76 1:00:34 284 Μπρέκη Ελένη Ανεξάρτητος
77 1:00:38 165 ΓΑΝΤΖΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ oxi
78 1:01:00 22 Αθανασίου Μαγδαληνή Δεν ειμαι σε σύλλογο
79 1:02:37 8 Δημόπουλος ΓΙΩΡΓΟΣ -
80 1:02:38 162 Μπακογιάννη Αθανασία Ανεξάρτητη
81 1:02:38 280 Σφέτσας Σπύρος Ανεξάρτητος
82 1:03:59 72 Λιασκώνης ΗΛΙΑΣ Free Runners
83 1:04:12 255 Αντωνιάδου Κατερίνα ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
84 1:06:20 237 Ντιμιτροφ Αντριαν Μυρμιδονες
85 1:06:28 76 Kasmi Mynyr Ανεξάρτητος
86 1:06:30 282 Ορφανόπουλος Ιωάννης Αμφικτύονες
87 1:10:32 245 Αντωνόπουλος Κωνσταντίνος ΟΜΓ Γιαννιτσών
88 1:11:50 281 Κολίτσα Πολυξένη Αμφικτύονες
89 1:13:03 51 Ράπτης Δημήτριος Αναγέννηση Λαμίας
90 1:13:04 257 Σάμιος Κωνσταντίνος ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
91 1:13:04 188 Ρουμελιωτης Χρηστος Μυρμιδονες
92 1:13:04 236 Τσαλικης Στυλιανος Μυρμιδονες
93 1:13:04 264 Χατζηχαραλάμπους Δέσποινα

 

ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΕΣ

1 1:28:39 227 Τζίμας Αλέξανδρος ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
2 1:28:59 64 Καραγκούνης Περικλής ανεξάρτητος
3 1:36:26 277 Κιτσιάκης ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
4 1:36:28 275 Ράρρα ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
5 1:36:53 53 Ράπτης Θεοφάνης EunionEurobank
6 1:37:45 15 Σφακιανός Δημήτριος ΑΠΣ Αμφικτύονες
7 1:38:00 49 Καρανάσιου Αλεξάνδρα Ανεξάρτητη
8 1:39:41 75 Ζάχος Ιωάννης ΕΠΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
9 1:41:15 250 Χαμηλού Ευανθία
10 1:41:53 12 Καραπατή Γεωργία ΕΠΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
11 1:42:28 260 Τσιμακίδης Σταύρος ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
12 1:42:28 256 Τερζής Χρήστος
13 1:43:04 77 Κόκκινος Μυλτιάδης - Βασίλης ΝΑΟ Λαμιας
14 1:43:04 78 Καραγεώργου Μαρία ΝΑΟ Λαμιας
15 1:46:10 266 Μπίτση Θεοδώρα
16 1:50:25 273 Καπνιά Δήμητρα Ανεξάρτητη
17 1:50:25 11 Τσέλος ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18 1:51:37 29 Δαϊτσιώτη ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΘΗΛΗΣ
19 1:51:37 70 Ντάφου ΑΝΝΑ ΑΝΘΗΛΗΣ
20 1:51:02 39 Μηνά ΑΣΠΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
21 1:56:13 274 Ράρρα ΑΣΠΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
22 1:56:13 261 Χαμηλού Κατερίνα