1ος Ημιμαραθώνιος Αλμυρού «Almyros City - Zerelia Trail» - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 1ος Ημιμαραθώνιος Αλμυρού «Almyros City - Zerelia Trail».

 

4 Χιλιόμετρα

ΑΡΙΘΜΟΣ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΝΤΡΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΠΟΣ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

578 1 1 14,57 Χαχούδης Γιάννης ΒΟΛΟΣ ΣΔΥΒ
540 2 2 15,21 Καλαμάκης Αχιλλέας ΒΟΛΟΣ
574 3 3 15,31 Τσάτσης Σταύρος ΒΟΛΟΣ ΣΔΥΒ
524 4 4 16,02 ΑΚΡΙΒΟΣ ΓΙΑΝΝΟΣ ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ
520 5 5 16,06 Γουργιωτης Χρηστος ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗ Αλμυρος
502 6 6 17,03 ΜΠΑΡΔΑΣ ΑΚΗΣ ΑΛΜΥΡΟΣ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
565 7 7 17,32 Οικονόμου Θανάσης ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
518 8 8 17,37 Μπαλόκας Δημήτριος ΑΛΜΥΡΟΣ
538 9 9 17,42 Ιατρού Παναγιώτης Ιατρού ΒΟΛΟΣ Σύλλογος Δρομέων Υγείας Βόλου
582 10 10 18,00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΛΟΣ
545 11 11 18,18 Καραλής Σπύρος ΑΛΜΥΡΟΣ Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ
572 12 12 18,38 Τριανταφυλλάκος Τριαντάφυλλος ΑΛΜΥΡΟΣ
526 13 13 19,18 Αλμπανούδης Γιώργος ΒΟΛΟΣ Σ.Δ.Υ. Βόλου
547 14 1 19,22 Καραντζιά Κατερίνα ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ Βόλου
561 15 14 19,31 ΜΠΕΣΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
511 16 15 19,32 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
517 17 16 19,40 Τιμπλαλεξης Χρήστος ΑΛΜΥΡΟΣ
585 18 17 19,50 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΑΛΜΥΡΟΣ
533 19 18 20,19 Γιώτας Χαράλαμπος ΒΟΛΟΣ Σ.Δ.Υ. Βόλου
535 20 19 20,39 ΓΚΙΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
580 21 20 21,29 ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
584 22 21 21,33 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΛΟΣ
537 23 22 21,37 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
558 24 2 21,53 Μπαρμπουνάκη Ανθή ΒΟΛΟΣ Συλλογος Δρομέων Υγείας Βόλου
531 25 23 22,00 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΟΛΟΣ
521 26 3 22,35 Σώμου Ελένη ΣΟΥΡΠΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΣΟΥΡΠΗΣ
516 27 24 22,59 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
508 28 25 23,14 Αλεξίου Αθανάσιος ΑΛΜΥΡΟΣ Ε.Ο.Σ. Αλμυρού
569 29 26 23,19 ΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΛΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
532 30 27 23,42 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΛΟΣ
504 31 28 24,00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
522 32 4 24,00 Τόπα Ξενιά ΑΛΜΥΡΟΣ
530 33 29 24,00 Βίγκλας Παναγιώτης ΕΛΛΑΔΑ
583 34 5 24,30 ΜΑΡΓΙΕΤΗ ΜΑΡΙΑ ΒΟΛΟΣ
539 35 30 24,33 ΚΑΖΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΛΟΣ ΣΔΥΒ
507 36 31 24,41 ΤΕΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ
536 37 32 24,45 ΓΚΡΑΒΑΝΗΣ FILIPPOS ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ OLYMPOS
543 38 33 24,53 Καραγιώργος Δημήτριος ΒΟΛΟΣ
501 39 6 26,07 Λαζαρίνου Χριστίνα ΒΟΛΟΣ
570 40 7 27,00 ΠΟΥΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΟΛΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
548 41 8 27,14 Καρεκλά Αναστασία ΒΟΛΟΣ
542 42 9 28,47 ΚΑΠΕΤΑ MARIA ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ OLYMPOS
559 43 10 28,47 ΜΠΑΣΔΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΛΜΥΡΟΣ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
527 44 11 29,17 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ALEXANDRA ΦΛΩΡΙΝΑ
519 45 12 31,12 ΜΠΕΛΙΚΑΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΛΜΥΡΟΣ
579 46 13 31,12 ΜΠΑΝΤΗ ΕΛΕΝΑ ΑΛΜΥΡΟΣ
541 47 14 31,46 Καμπά Γεωργία ΛΑΡΙΣΑ
564 48 34 31,46 Οικονόμου Κων/νος ΛΑΡΙΣΑ
503 49 35 33,07 Ευαγγελόπουλος Βασίλειος ΑΛΜΥΡΟΣ
546 50 15 33,22 ΚΑΡΑΜΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΟΛΟΣ
553 51 16 33,22 Κουτσοπούλου Αναστασία ΒΟΛΟΣ
567 52 17 39,07 ΠΟΛΥΖΟΥ ΒΑΣΩ ΑΛΜΥΡΟΣ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
515 53 18 40,20 ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
514 54 19 40,50 ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
581 55 20 42,50 ΚΟΥΡΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

 

ZERELIA TRAIL

Α/Α ΦΥΛΟ ΒΙΒ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 21km

1 Male 104 ΖΗΣΗΣ ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΣΔΥ ΒΌΛΟΥ 1:17:00
2 Male 42 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:17:26
3 Male 25 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΔΥ ΒΌΛΟΥ 1:19:31
4 Male 103 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:19:46
5 Male 70 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΥΚΤΑΣ GREG AMVRAZIS TEAM 1:22:07
6 Male 97 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΣΔΥ ΒΌΛΟΥ 1:22:13
7 Male 81 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΣΙΑΣ ΣΜΝΛ 1:27:01
8 Male 83 ΘΩΜΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ 1:27:05
9 Male 63 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:27:18
10 Male 57 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΣΔ ΤΡΙΚΆΛΩΝ 1:28:02
11 Male 12 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΟΥΡΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΒΌΛΟΥ 1:28:42
12 Male 112 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΑΚΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:29:16
13 Male 40 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 1:30:11
14 Male 41 ΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 1:30:12
15 Male 110 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΔ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1:30:38
16 Male 5 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:31:12
17 Male 44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΓΓΟΣ ΣΎΛΛ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΌΜΩΝ ΛΆΡΙΣΑΣ 1:31:37
18 Male 71 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΔΥ ΒΌΛΟΥ 1:32:14
19 Male 2 ΧΑΡΙΣ ΑΚΡΙΒΟΣ Ε.Ο.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ 1:33:27
20 Male 50 ΝΙΚΟΣ ΜΟΣΙΟΣ ΣΔΥ ΒΌΛΟΥ 1:35:28
21 Male 94 ΣΠΥΡΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ ΣΔΥ ΒΌΛΟΥ 1:35:28
22 Male 45 ΘΩΜΑΣ ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 1:35:53
23 Male 16 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 1:36:15
24 Male 55 ΒΑΣΙΛΗΣ. ΜΠΑΡΔΑΣ ΣΔΥ ΒΌΛΟΥ 1:36:20
25 Male 24 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΘΕΟΣ 1:36:31
26 Male 10 ΛΙΝΟΣ ΒΙΓΚΛΑΣ ΣΔΥ ΒΌΛΟΥ 1:36:39
27 Male 33 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΣΔΥ ΒΌΛΟΥ 1:37:35
28 Male 47 ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥ ΒΌΛΟΥ 1:37:35
29 Male 96 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:38:35
30 Male 51 ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΟΤΣΙΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:38:37
31 Male 111 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΑΚΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:38:44
32 Male 74 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ 1:38:50
33 Male 78 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1:39:44
34 Male 86 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:39:52
35 Male 35 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΟΥΝΙΑΚΗΣ ΕΛΛ.ΟΡΕΙΒ.ΣΥΛΛ. ΑΘΗΝΑΣ 1:40:30
36 Male 87 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΙΟΥΤΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΌ ΣΩΜΑΤΕΊΟ ΣΤΟΊΒΟΥ ΤΥΦΛΏΝ 1:40:50
37 Male 22 ΚΩΣΤΑΣ ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΛΜΥΡΟΥ 1:40:52
38 Male 56 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΠΑΡΜΠΟΥΛΗΣ 1:40:59
39 Male 59 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:41:00
40 Male 48 ΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥ ΒΌΛΟΥ 1:42:06
41 Female 11 ΕΛΕΝΗ ΒΟΪΚΟΛΑΡΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:42:57
42 Male 72 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΛΗΑΣ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΎ 1:43:11
43 Female 106 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:43:19
44 Male 100 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΛΗΜΕΝΗΣ ΣΥΛΛ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:43:55
45 Male 58 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΣΥΛΛ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:44:11
46 Male 13 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΥΛΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:44:20
47 Male 20 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΙΝΙΔΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:44:24
48 Male 90 ΜΑΝΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΣΔΥ ΒΌΛΟΥ 1:44:24
49 Male 14 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΡΟΦΑΛΑΚΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΛΜΥΡΟΥ 1:44:46
50 Male 52 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΠΑΖΗΣ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 1:45:11
51 Male 34 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΛΙΟΥΜΠΑΣ Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ 1:45:43
52 Male 88 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ TITAN`S GYM 1:45:47
53 Male 68 ΝΟΤΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1:45:55
54 Male 69 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΕΛΛΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:46:01
55 Male 109 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ 1:46:30
56 Male 29 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1:46:39
57 Male 49 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ 1:46:40
58 Male 39 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΙΟΣ 1:46:52
59 Male 66 ΗΛΙΑΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1:47:03
60 Male 28 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ 1:47:04
61 Male 101 ΘΩΜΑΣ ΤΣΙΤΩΝΑΣ 1:47:06
62 Male 1 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΚΕΡΜΑΝ ΣΔΥ ΒΌΛΟΥ 1:47:12
63 Male 37 ΣΑΚΗΣ ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΣΔΥ ΒΌΛΟΥ 1:48:05
64 Male 84 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΡΙΖΟΣ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 1:48:17
65 Male 99 ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:48:28
66 Male 91 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΠΑΣ Σ.Μ.Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 1:49:09
67 Male 108 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΟΥΝΑΡΑΣ ΣΔ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:49:11
68 Male 17 IΩΑΝΝΗΣ ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:12
69 Male 85 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ 1:49:27
70 Male 105 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ ΠΑΛΑΜΑ 1:50:00
71 Male 67 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1:50:17
72 Male 64 ΜΑΝΘΟΣ ΜΠΟΥΡΧΑΣ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΎ 1:50:25
73 Male 75 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΩΝΑΣ 1:50:35
74 Male 46 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΧΑΙΡΑΣ 1:51:16
75 Male 7 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΥΞΩΝΙΔΗΣ 1:51:29
76 Female 98 ΦΑΝΗ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗ 1:53:38
77 Male 92 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥΛΟΥΜΤΖΙΔΗΣ 1:54:42
78 Male 15 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΚΑΚΟΓΛΟΥ ΣΔΥ ΒΌΛΟΥ 1:59:01
79 Female 30 ΑΝΝΑ ΚΟΚΚΟΝΑΚΗ ΣΔΥ ΒΌΛΟΥ 1:59:52
80 Male 31 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΜΙΤΣΑΣ 2:00:45
81 Male 60 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΜΠΙΡΗΣ 2:01:54
82 Male 65 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΥΓΑΣ 2:01:54
83 Male 19 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΑΓΚΑΡΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:14
84 Male 93 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥΛΟΥΜΤΖΙΔΗΣ 2:02:26
85 Male 80 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ 2:02:42
86 Male 18 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑΣ ΣΔΥ ΒΌΛΟΥ 2:05:33
87 Male 77 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΔΥ ΒΌΛΟΥ 2:05:34
88 Male 23 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΜΕΛΗΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:12:22
89 Female 53 ΝΟΥΛΑ ΜΠΑΡΔΑ ΣΔΥ ΒΌΛΟΥ 2:12:23
90 Male 62 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΜΠΟΥΖΟΥΡΑΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:12:35
91 Male 9 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΕΤΣΙΚΑΣ ΟΧΙ 2:13:22
92 Male 21 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΡΑΒΑΝΗΣ OLYMPOS 2:15:33
93 Female 102 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΩΤΡΑ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 2:23:52
94 Female 89 ΕΛΛΗ ΤΑΣΙΑ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:27:29
95 Male 36 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΡΓΙΑΣ Ε.Ο.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ 2:27:33