3ο Artemisio Trail Run 21km (ΚΑΡΥΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ) - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 3ο Artemisio Trail Run 21km (ΚΑΡΥΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ).

 

A/A BIB ΦΥΛΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ

1 23 Male ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ODLO / LA SPORTIVA , ATHLETICS-GUIDANCE.GR 2:24:20
2 132 Male ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 2:36:36
3 427 Male ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΜΟΥΡΑΣ TSIMOURAS FULL-ON TRAINING 2:40:33
4 441 Male ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΙΧΟΣ COMPRESSPORT 2:41:19
5 455 Male ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΓΚΙΡΤΑΚΗΣ 2:46:25
6 456 Male ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 2:46:26
7 327 Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 2:47:37
8 442 Male ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2:51:59
9 406 Male ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΖΑΝΕΤΗΣ TRAIL ADDICTS 2:58:02
10 19 Male ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΟΓΚΟΣ 2:58:19
11 82 Female ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΡΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΑΚΑΛΟΣ 3:04:10
12 328 Male ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΗΓΑΣ ΣΑΠΠΑΖ 3:07:12
13 26 Male ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:08:09
14 92 Male ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ 3:09:03
15 393 Male ΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ KTR-SDYM 3:13:06
16 5 Male JOE DALTON DALTON. BROS. 3:13:11
17 381 Male ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΟΡΔΑΣ ΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 3:14:38
18 114 Male ΝΑΣΟΣ ΚΟΛΟΒΑΚΟΣ 3:16:53
19 287 Male XOKAN ΜΟΥΣΑ ΟΓΛΟΥ ΣΑΠΠΑΖ 3:17:31
20 298 Male ΝΙΚΟΣ ΜΠΡΟΚΟΣ ΣΑΠΠΑΖ 3:17:35
21 315 Male ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 3:18:17
22 338 Female ΑΡΓΥΡΩ ΣΕΛΑΜΗ 3:23:39
23 254 Male ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:23:47
24 44 Male ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 3:24:39
25 117 Male ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 3:25:58
26 397 Male ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΗΡΙΗΔΑ 3:26:07
27 319 Female ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:27:58
28 452 Male ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΡΦΑΣ 3:27:59
29 46 Male ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ AGEYS ARGOLIDAS 3:29:34
30 48 Male ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΚΙΡΙΤΕΣ 3:31:37
31 302 Male ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΥΛΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 3:36:44
32 121 Male ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ 3:38:56
33 409 Male ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥΝΤΑΣ ΣΥΛ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 3:39:13
34 280 Male ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 3:40:13
35 75 Male ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ 3:42:09
36 18 Male ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ MAΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 3:44:24
37 391 Male ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΣΚΡΟΠΟΛΙΘΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:44:24
38 433 Male ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 3:48:20
39 281 Male ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 3:48:21
40 49 Male ΠΑΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 3:48:39
41 421 Male ΜΗΝΑΣ ΤΣΑΜΗΣ 3:49:37
42 400 Male ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΧΟΙΝΑΣ FREE RUNNERS 3:49:42
43 469 Female ΜΑΡΙΓΩ ΜΟΣΧΟΒΙΤΗ 3:51:31
44 461 Male ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 3:51:33
45 253 Male ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΛΑΜΗΣ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 3:58:04
46 15 Male ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ Α.Π.Σ. ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 3:59:57
47 450 Male ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ 4:01:11
48 432 Male ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ 4:02:29
49 283 Male ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΛΙΛΗΣ URBAN TRAIL RUNNERS 4:03:00
50 428 Male ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 4:03:09
51 284 Male ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 4:03:20
52 429 Male ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΧΛΑΣ 4:09:03
53 390 Female ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΚΟΥΜΠΑ 4:10:45
54 336 Male ΝΙΚΟΣ ΣΑΝΔΑΛΗΣ ΒΟΥΝΟΠΑΡΕΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:13:54
55 11 Male JAVAD SHADMANESH SAPPAZ 4:14:37
56 36 Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΟΤΖΙΑΣ 4:15:41
57 76 Male ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΑΤΖΑΝΗΣ 4:16:42
58 41 Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΑΗΣ 4:16:53
59 257 Female ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ SKY WOMEN RUNNING TEAM 4:17:46
60 408 Male ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΩΤΖΟΣ 4:19:28
61 457 Male ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΙΑΤΕΡΛΗΣ 4:19:29
62 467 Male ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 4:21:34
63 30 Male ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΕΡΤΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:37:59
64 317 Male ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:38:00
65 405 Male ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΕΚΝΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 4:44:52
66 14 Male ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΜ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:44:55
67 285 Male ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ GONDOR'S BATTALIONS 4:44:58
68 301 Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 5:05:06
69 449 Male ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ 5:07:20
70 32 Male ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΟΛΕΜΗΣ C.L.F. KUNG-FU 5:12:46
71 251 Male ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΑΜΠΑΔΑΣ C.L.F. KUNG-FU 5:12:48
72 334 Male ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΘΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:12:49
73 295 Male ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΙΣΤΟΛΑΚΗΣ 5:20:02