Xiropotamos Trail "Μονοπάτι του Αγίου Ευσταθίου" 2017 - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα Xiropotamos Trail "Μονοπάτι του Αγίου Ευσταθίου" 2017.

 

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 2017
ΣΕΙΡΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ-ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΤΣΕΒΔΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΚΑΔ 0.53.20
2 ΒΑΦΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Olympus TRT 0.54.48
3 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ OSBET 0.55.31
4 ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Drama Runners 0.59.03
5 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 1.01.35
6 ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ ΝΑΟΥΜ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 1.01.46
7 ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ OSBET 1.02.07
8 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Πολυνίκης Δράμας 1.05.20
9 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 1.06.28
10 ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ DRAMA RUNNERS 1.06.33
11 ΡΑΠΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.06.48
12 KUMMER PETER 1.07.09
13 ΒΑΣΣΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ IRON TEAM / DRAMARUN 1.07.20
14 ΤΟΥΚΑΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ The Bunnies Runners 1.09.52
15 ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ FDF TEAM 1.10.27
16 ΤΣΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.10.38
17 ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ DRAMA RUNNERS 1.11.00
18 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ SAKARAS FLYING 1.11.35
19 ΚΩΦΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ OSBET 1.12.05
20 ΜΠΑΡΜΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΑΣΟΣ 1.12.15
21 ΤΣΙΡΚΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΝΗΛΙΚΟ 1.13.07
22 ΚΙΟΣΣΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.13.36
23 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ O.S.B.E.T. 1.13.52
24 ΒΑΚΙΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ FDF TEAM 1.14.09
25 ΜΠΕΖΟΣ ΤΑΣΟΣ ΒΥΡΟΝ ΤΕΑΜ 1.14.20
26 ΔΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ O.S.B.E.T. 1.14.58
27 ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1.15.07
28 ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ IRON TEAM 1.16.24
29 ΤΟΥΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ The Bunnies Runners 1.16.59
30 ΝΤΟΥΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.17.15
31 ΣΑΛΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ DRAMA RUNNERS 1.17.16
32 ΣΦΙΛΤΣΕΡΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.17.17
33 ΚΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.18.02
34 ΖΗΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΕΙΒ. ΔΡΑΜΑΣ 1.18.03
35 ΚΟΥΡΟΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ DRAMA RUN - OSBET 1.19.03
36 ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΝΝΑ 1.19.19
37 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΔΩΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1.19.32
38 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.19.56
39 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.20.28
40 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ελληνικός Στρατός 1.20.50
41 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1.21.15
42 ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΗΛΙΚΟ 1.21.35
43 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1.23.05
44 ΣΚΟΡΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑ O.S.B.E.T. - Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ 1.23.07
45 EYΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.23.35
46 ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ SWIN OR DIE 1.23.46
47 ΚΑΡΑΧΡΙΣΤΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1.24.16
48 ΜΠΟΙΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.25.29
49 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1.25.35
50 ΑΛΜΑΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ The Bunnies Runners 1.25.45
51 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.26.22
52 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ holisteRUN 1.27.05
53 ΤΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣ ΣΥΛΛ. ΜΑΡ. ΣΕΡΡΩΝ 1.27.10
54 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΣΑΙΑΣ NEVROKOPI RUNNERS 1.29.10
55 ΣΑΛΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ DRAMA RUNNERS 1.31.16
56 ΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1.31.55
57 ΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΓΓΙΝΟΣ The Bunnies Runners 1.32.17
58 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 1.32.25
59 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Δράμας 1.34.34
60 ΚΟΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 1.35.20
61 ΚΟΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.35.22
62 ΔΕΙΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΣΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.36.50
63 ΒΑΙΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1.37.13
64 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ NEVROKOPI RUN TEAM 1.37.14
65 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΟΞΑΤΟ 1.38.12
66 ΣΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1.38.28
67 ΣΟΥΛΙΚΙΔΗΣ ΚΛΗΜΗΣ Drama runners 1.40.05
68 ΤΣΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.40.40
69 ΞΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.40.45
70 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Εθνικού Σταδίου 1.42.25
71 ΑΡΝΑΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.42.53
72 ΑΝΑΧΩΡΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1.43.48
73 ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.45.56
74 ΤΣΙΡΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.45.58
75 ΤΣΙΝΤΖΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΟΣ Καβάλας 1.49.53
76 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1.50.13
77 ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.50.36
78 ΤΣΑΡΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.52.45
79 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1.54.50
80 ΕΓΓΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ 1.57.35
81 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ The Bunnies Runners 1.57.37
82 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΠΟΠΗ ΛΑΜΨΗ 2.00.20
83 ΤΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΟΣ Καβάλας 2.07.35
84 ΔΕΜΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2.10.57
85 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗ ΕΛΕΝΗ XIROPOTAMOS 2.22.22
86 ΒΟΥΛΤΣΙΟΥ ΧΡΥΣΗ XIROPOTAMOS 2.22.23
87 ΒΟΥΛΤΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ DNF
88 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ DNF

ΑΝΔΡΕΣ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 2017
ΣΕΙΡΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ-ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΤΣΕΒΔΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΚΑΔ 0.53.20
2 ΒΑΦΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Olympus TRT 0.54.48
3 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ OSBET 0.55.31
4 ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Drama Runners 0.59.03
5 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 1.01.35
6 ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ ΝΑΟΥΜ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 1.01.46
7 ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ OSBET 1.02.07
8 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Πολυνίκης Δράμας 1.05.20
9 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 1.06.28
10 ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ DRAMA RUNNERS 1.06.33
11 ΡΑΠΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.06.48
12 KUMMER PETER 1.07.09
13 ΒΑΣΣΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ IRON TEAM / DRAMARUN 1.07.20
14 ΤΟΥΚΑΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ The Bunnies Runners 1.09.52
15 ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ FDF TEAM 1.10.27
16 ΤΣΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.10.38
17 ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ DRAMA RUNNERS 1.11.00
18 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ SAKARAS FLYING 1.11.35
19 ΚΩΦΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ OSBET 1.12.05
20 ΜΠΑΡΜΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΑΣΟΣ 1.12.15
21 ΤΣΙΡΚΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΝΗΛΙΚΟ 1.13.07
22 ΚΙΟΣΣΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.13.36
23 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ O.S.B.E.T. 1.13.52
24 ΜΠΕΖΟΣ ΤΑΣΟΣ ΒΥΡΟΝ ΤΕΑΜ 1.14.20
25 ΔΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ O.S.B.E.T. 1.14.58
26 ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1.15.07
27 ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ IRON TEAM 1.16.24
28 ΤΟΥΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ The Bunnies Runners 1.16.59
29 ΝΤΟΥΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.17.15
30 ΣΑΛΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ DRAMA RUNNERS 1.17.16
31 ΣΦΙΛΤΣΕΡΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.17.17
32 ΚΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.18.02
33 ΖΗΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΕΙΒ. ΔΡΑΜΑΣ 1.18.03
34 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.19.56
35 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.20.28
36 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ελληνικός Στρατός 1.20.50
37 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1.21.15
38 ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΗΛΙΚΟ 1.21.35
39 EYΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.23.35
40 ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ SWIN OR DIE 1.23.46
41 ΚΑΡΑΧΡΙΣΤΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1.24.16
42 ΜΠΟΙΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.25.29
43 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1.25.35
44 ΑΛΜΑΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ The Bunnies Runners 1.25.45
45 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.26.22
46 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ holisteRUN 1.27.05
47 ΤΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣ ΣΥΛΛ. ΜΑΡ. ΣΕΡΡΩΝ 1.27.10
48 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΣΑΙΑΣ NEVROKOPI RUNNERS 1.29.10
49 ΣΑΛΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ DRAMA RUNNERS 1.31.16
50 ΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1.31.55
51 ΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΓΓΙΝΟΣ The Bunnies Runners 1.32.17
52 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 1.32.25
53 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Δράμας 1.34.34
54 ΚΟΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 1.35.20
55 ΚΟΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.35.22
56 ΔΕΙΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΣΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.36.50
57 ΒΑΙΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1.37.13
58 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ NEVROKOPI RUN TEAM 1.37.14
59 ΣΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1.38.28
60 ΣΟΥΛΙΚΙΔΗΣ ΚΛΗΜΗΣ Drama runners 1.40.05
61 ΤΣΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.40.40
62 ΞΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.40.45
63 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Εθνικού Σταδίου 1.42.25
64 ΑΡΝΑΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.42.53
65 ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.45.56
66 ΤΣΙΡΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.45.58
67 ΤΣΙΝΤΖΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΟΣ Καβάλας 1.49.53
68 ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.50.36
69 ΤΣΑΡΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.52.45
70 ΤΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΟΣ Καβάλας 2.07.35
71 ΔΕΜΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2.10.57
72 ΒΟΥΛΤΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ DNF
73 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ DNF

ΑΝΔΡΕΣ 18-39
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ-ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΒΑΦΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Olympus TRT 0.54.48
2 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ OSBET 0.55.31
3 ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ OSBET 1.02.07
4 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 1.06.28
5 ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ DRAMA RUNNERS 1.06.33
6 ΡΑΠΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.06.48
7 ΒΑΣΣΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ IRON TEAM / DRAMARUN 1.07.20
8 ΤΟΥΚΑΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ The Bunnies Runners 1.09.52
9 ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ FDF TEAM 1.10.27
10 ΤΣΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.10.38
11 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ SAKARAS FLYING 1.11.35
12 ΤΣΙΡΚΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΝΗΛΙΚΟ 1.13.07
13 ΜΠΕΖΟΣ ΤΑΣΟΣ ΒΥΡΟΝ ΤΕΑΜ 1.14.20
14 ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1.15.07
15 ΤΟΥΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ The Bunnies Runners 1.16.59
16 ΝΤΟΥΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.17.15
17 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ελληνικός Στρατός 1.20.50
18 ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΗΛΙΚΟ 1.21.35
19 ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ SWIN OR DIE 1.23.46
20 ΚΑΡΑΧΡΙΣΤΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1.24.16
21 ΑΛΜΑΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ The Bunnies Runners 1.25.45
22 ΣΑΛΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ DRAMA RUNNERS 1.31.16
23 ΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΓΓΙΝΟΣ The Bunnies Runners 1.32.17
24 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 1.32.25
25 ΚΟΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.35.22
26 ΣΟΥΛΙΚΙΔΗΣ ΚΛΗΜΗΣ Drama runners 1.40.05
27 ΤΣΙΡΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.45.58

ΑΝΔΡΕΣ 40-49
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ-ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΤΣΕΒΔΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΚΑΔ 0.53.20
2 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 1.01.35
3 KUMMER PETER 1.07.09
4 ΚΩΦΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ OSBET 1.12.05
5 ΜΠΑΡΜΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΑΣΟΣ 1.12.15
6 ΚΙΟΣΣΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.13.36
7 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ O.S.B.E.T. 1.13.52
8 ΔΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ O.S.B.E.T. 1.14.58
9 ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ IRON TEAM 1.16.24
10 ΣΑΛΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ DRAMA RUNNERS 1.17.16
11 ΚΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.18.02
12 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.19.56
13 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.20.28
14 EYΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.23.35
15 ΜΠΟΙΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.25.29
16 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.26.22
17 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ holisteRUN 1.27.05
18 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΣΑΙΑΣ NEVROKOPI RUNNERS 1.29.10
19 ΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1.31.55
20 ΔΕΙΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΣΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.36.50
21 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ NEVROKOPI RUN TEAM 1.37.14
22 ΞΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.40.45
23 ΑΡΝΑΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.42.53
24 ΤΣΙΝΤΖΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΟΣ Καβάλας 1.49.53
25 ΤΣΑΡΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.52.45
26 ΤΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΟΣ Καβάλας 2.07.35

ΑΝΔΡΕΣ 50-59
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ-ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Drama Runners 0.59.03
2 ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ ΝΑΟΥΜ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 1.01.46
3 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Πολυνίκης Δράμας 1.05.20
4 ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ DRAMA RUNNERS 1.11.00
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1.21.15
6 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1.25.35
7 ΤΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣ ΣΥΛΛ. ΜΑΡ. ΣΕΡΡΩΝ 1.27.10
8 ΣΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1.38.28
9 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Εθνικού Σταδίου 1.42.25
10 ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.45.56

ΑΝΔΡΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 60
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ-ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΣΦΙΛΤΣΕΡΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.17.17
2 ΖΗΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΕΙΒ. ΔΡΑΜΑΣ 1.18.03
3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Δράμας 1.34.34
4 ΚΟΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 1.35.20
5 ΒΑΙΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1.37.13
6 ΤΣΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.40.40
7 ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.50.36
8 ΔΕΜΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2.10.57

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 2017
ΣΕΙΡΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ-ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΒΑΚΙΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ FDF TEAM 1.14.09
2 ΚΟΥΡΟΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ DRAMA RUN - OSBET 1.19.03
3 ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΝΝΑ 1.19.19
4 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΔΩΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1.19.32
5 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1.23.05
6 ΣΚΟΡΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑ O.S.B.E.T. - Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ 1.23.07
7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΟΞΑΤΟ 1.38.12
8 ΑΝΑΧΩΡΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1.43.48
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1.50.13
10 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1.54.50
11 ΕΓΓΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ 1.57.35
12 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ The Bunnies Runners 1.57.37
13 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΠΟΠΗ ΛΑΜΨΗ 2.00.20
14 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗ ΕΛΕΝΗ XIROPOTAMOS 2.22.22
15 ΒΟΥΛΤΣΙΟΥ ΧΡΥΣΗ XIROPOTAMOS 2.22.23

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18-34
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ-ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΒΑΚΙΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ FDF TEAM 1.14.09
2 ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΝΝΑ 1.19.19
3 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΔΩΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1.19.32
4 ΣΚΟΡΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑ O.S.B.E.T. - Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ 1.23.07
5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΟΞΑΤΟ 1.38.12
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1.50.13

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 35-49
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ-ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΚΟΥΡΟΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ DRAMA RUN - OSBET 1.19.03
2 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1.23.05
3 ΑΝΑΧΩΡΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1.43.48
4 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1.54.50
5 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ The Bunnies Runners 1.57.37

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 50
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ-ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΕΓΓΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ 1.57.35
2 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΠΟΠΗ ΛΑΜΨΗ 2.00.20
3 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗ ΕΛΕΝΗ XIROPOTAMOS 2.22.22
4 ΒΟΥΛΤΣΙΟΥ ΧΡΥΣΗ XIROPOTAMOS 2.22.23

ΠΑΙΔΙΑ 10-13
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΔΕΒΡΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4.45
2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 4.58
3 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5.05
4 ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΡΑΤΟΣ 5.12
5 ΤΖΕΦΑΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 5.23
6 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 5.32
7 ΥΑΚΙΝΘΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 5.36
8 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 5.42
9 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 5.53
10 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 5.59
11 ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 6.01
12 ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 6.23
13 ΙΩΑΝΝΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 6.39
14 ΖΕΜΑΔΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6.55

ΠΑΙΔΙΑ 14-17
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΚΟΥΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6.30
2 ΣΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6.32
3 ΔΕΒΡΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6.54