3ος Διεθνής Αγώνας Δρόμου 10.000μ εις μνήμη ΜΙΣΕΛ ΜΠΡΕΑΛ - Μαραθώνας - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 3ος Διεθνής Αγώνας Δρόμου 10.000μ εις μνήμη ΜΙΣΕΛ ΜΠΡΕΑΛ - Μαραθώνας.

 

Rank Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club 10km

1 Α18-29 Male 196 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ – Smart run 0:34:24
2 Α18-29 Male 46 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0:34:30
3 Α30-39 Male 94 ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΟΥΚΕΡΗΣ – GR.RUNNERS CLUB 0:34:34
4 Α18-29 Male 150 ΚΩΣΤΑΣ ΡΟΜΠΟΣ – P.D.S ODYSSEAS 0:34:46
5 Α40-49 Male 77 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – RUN FREE 0:36:49
6 Α40-49 Male 87 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΚΗΣ – FISHBONE RUNNING 0:37:40
7 Α18-29 Male 143 ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΕΠΠΑΣ – 0:37:47
8 Α30-39 Male 42 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ – marathon team greece by maria polyzou 0:38:40
9 Α30-39 Male 115 ΠΑΥΛΟΣ ΜΟΥΤΑΦΗΣ – 0:39:11
10 Α30-39 Male 69 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ – ΠΟΛ.ΝΑΥΤΙΚΟ MARATHON TEAM POLYZOU 0:39:41
11 Α30-39 Male 20 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΜΑΚΑΣ – Α.Ο.ΠΕΥΚΗΣ 0:39:55
12 Α40-49 Male 96 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΓΓΟΥΤΑΣ – Marathon Team Greece by Maria Polyzou 0:40:03
13 Α40-49 Male 71 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΑΚΑΛΟΣ – 0:41:09
14 Α40-49 Male 148 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΖΕΛΟΣ – ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 0:41:18
15 Α30-39 Male 10 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΟΥΡΗΣ – – 0:42:23
16 Α18-29 Male 34 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΓΙΑΝΝΗΣ – Marathon team Greece by maria polyzou 0:42:28
17 Α50-59 Male 118 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:42:41
18 Α50-59 Male 210 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΝΗΣ – 0:43:11
19 Α40-49 Male 206 ADAM WARCHOLIK – 0:43:33
20 Α60+ Male 215 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΟΥΖΑΚΗΣ – 0:43:49
21 Α40-49 Male 21 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΜΕΝΗΣ – Marathon Team Greece By M.Polyzou 0:44:01
22 Α50-59 Male 128 Mike ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ – MIK3 0:44:09
23 Α40-49 Male 60 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ – ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΤΡΟΚΑΝΤΕΡΟ 0:45:05
24 Α50-59 Male 214 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΝΩΤΗΣ – 0:45:16
25 Γ40-49 Female 3 TATIANA IVANOUSKAYA – ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:45:24
26 Γ18-39 Female 110 ΠΕΛΑΓΙΑ ΜΕΤΖΗΔΑΚΗ – MIK3 0:45:49
27 Α30-39 Male 192 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΟΥΚΑΣ – ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΚΑΒ 0:45:57
28 Γ40-49 Female 217 ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΙΖΑ ΣΤΑΒΑΡΑ – 0:46:11
29 Α40-49 Male 99 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΛΑΜΗΣ – ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:46:29
30 Α40-49 Male 169 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – RafinaRunners 0:46:38
31 Α50-59 Male 6 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΗΔΟΝΗΣ – RafinaRunners 0:46:43
32 Α60+ Male 186 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ – MARATHON TEAM GREECE by Maria Polyzou 0:46:52
33 Γ40-49 Female 188 ELENI ΤΣΟΥΠΙΝΑΚΗ – MARATHON TEAM GREECE 0:46:52
34 Α18-29 Male 56 ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ – 0:47:18
35 Α40-49 Male 138 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟς – Marathon Team Greece by Maria Polyzou 0:47:44
36 Α30-39 Male 205 RAFAL GOLIK – 0:47:49
37 Α40-49 Male 190 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ – ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΚΑΒ 0:48:11
38 Α40-49 Male 2 Arnauld Brucker – 0:48:12
39 Α40-49 Male 136 ΔΑΝΙΗΛ ΠΑΣΤΕΛΑΣ – ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΤΡΕΧΩ 0:48:23
40 Α50-59 Male 31 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΕΚΑΣ – 0:48:37
41 Α40-49 Male 61 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ – LOS VATHROS 0:48:45
42 Α40-49 Male 189 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ – 0:48:58
43 Γ18-39 Female 70 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΣΙΩΝΗ – FISHBONE RUNNING 0:49:02
44 Γ40-49 Female 154 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗ – ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:49:21
45 Α50-59 Male 181 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΜΗΣ – VASPMEDICAL pharmaceutical products 0:49:33
46 Γ40-49 Female 63 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΛΤΣΙΔΗ – MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:49:44
47 Α40-49 Male 134 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ – 0:49:52
48 Α40-49 Male 201 ΔΑΝΙΗΛ ΧΡΥΣΑΦΗΣ – 0:49:54
49 Α40-49 Male 4 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΑΠΗΤΟΣ – Marathon Team Greece By Maria Polyzou 0:49:59
50 Α40-49 Male 139 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΥ – D.R.T 0:50:06
51 Γ18-39 Female 208 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΤΖΗ – 0:50:06
52 Α60+ Male 25 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ – ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 0:50:12
53 Α60+ Male 211 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ – 0:50:18
54 Γ18-39 Female 204 IZA ZAWITOWSKA – 0:50:38
55 Α40-49 Male 49 ΜΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Marathon Team Greece by Maria Polyzou 0:50:50
56 Α18-29 Male 151 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΡΟΥΝΗΣ – 0:50:52
57 Α40-49 Male 218 ΝΙΚΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ – 0:51:09
58 Α40-49 Male 220 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΙΠΕΡΗΣ – 0:51:23
59 Α50-59 Male 219 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΙΟΥΤΗΣ – 0:51:27
60 Α40-49 Male 121 ΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ – 0:51:48
61 Α40-49 Male 102 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ – RafinaRunners 0:51:51
62 Α40-49 Male 111 ΑΛΚΗΣ ΜΗΛΙΩΡΗΣ – 0:52:03
63 Γ18-39 Female 59 ΙΡΙΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΛΕΝΔΕΡΟΓΛΟΥ – Marathon Team Greece by Maria Polyzou 0:52:14
64 Α40-49 Male 124 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΩΤΗΣ – MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:52:32
65 Α40-49 Male 140 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΝΤΣΑΣ – 0:52:59
66 Α60+ Male 184 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ – 0:53:05
67 Α40-49 Male 66 ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΑΡΑΓΙΟΒΑΝΙΔΗΣ – MARATHON TEAM GREECE by Maria Polyzou 0:53:32
68 Α60+ Male 207 ΣΤΕΛΙΟΣ ΞΗΝΤΑΡΑΣ – 0:53:34
69 Α30-39 Male 51 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΡΟΣΟΣ – RAFINA RUNNERS 0:53:47
70 Α50-59 Male 81 ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΛΟΖΑΚΗΣ – 0:54:28
71 Α40-49 Male 209 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – 0:55:01
72 Α50-59 Male 76 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ – . 0:55:33
73 Γ40-49 Female 67 ΧΑΡΕΤΙΝΗ ΚΑΡΒΟΥΝΗ – ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΤΡΟΚΑΝΤΕΡΟ 0:55:41
74 Α50-59 Male 83 ΑΝΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ – Marathon team Greece By Maria Polyzou 0:55:46
75 Α40-49 Male 23 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΔΟΣ – ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 0:55:55
76 Γ18-39 Female 195 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:55:55
77 Α40-49 Male 65 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΠΝΙΣΑΚΗΣ – ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 0:55:58
78 Α40-49 Male 108 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΠΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:55:58
79 Γ18-39 Female 72 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΑΤΣΑΤΟΥΡΑ – MIK3 0:56:04
80 Γ40-49 Female 33 ΑΘΗΝΑ ΓΚΟΓΚΟΥ – RUNNER STORE 0:56:18
81 Γ18-39 Female 105 ΚΛΕΙΩ ΜΑΡΙΝΟΥ – GAN816 0:56:27
82 Α60+ Male 103 ΣΤΑΘΗΣ ΜΑΝΑΤΟΣ – ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:56:39
83 Γ40-49 Female 7 ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ – 0:56:48
84 Α40-49 Male 75 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΕΝΤΙΚΕΛΕΝΗΣ – 0:56:58
85 Γ40-49 Female 170 ΕΙΡΗΝΗ ΣΠΑΝΟΥ – MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:57:06
86 Γ50-59 Female 104 ΑΝΝΑ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ – Marathon Team Greece 0:57:16
87 Α30-39 Male 194 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΛΒΑΔΑΚΗΣ – Marathonteamgreece 0:57:39
88 Γ40-49 Female 166 ΜΑΡΙΑ ΣΜΥΡΛΑΚΗ – MARATHON TEAM GREECE 0:58:11
89 Γ50+ Female 157 ΦΑΝΗ ΣΙΑΜΑΝΙΚΟΥ – MARATHON TEAM 0:58:24
90 Γ40-49 Female 58 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙΑΦΑ – 0:58:41
91 Α40-49 Male 9 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΟΥΚΟΣ – 0:58:48
92 Α40-49 Male 18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΙΤΗΣ – MARATHON TEAM GREECE 0:58:54
93 Α40-49 Male 144 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΗΣ – RafinaRunners 0:58:59
94 Γ40-49 Female 78 ΤΙΤΣΑ ΚΙΟΥΣΣΗ – MARATHON TEAM GREECE 0:59:11
95 Γ40-49 Female 145 ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΥΖΟΥ – MARATHON TEAM GREECE by Maria Polyzou 0:59:12
96 Γ40-49 Female 35 ΛΙΛΗ ΓΚΟΥΡΛΙΑ – 0:59:14
97 Α30-39 Male 32 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΚΙΚΑΣ – 0:59:21
98 Α50-59 Male 130 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ – Marathon Team Greece 0:59:33
99 Α30-39 Male 164 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΙΣΚΟΣ – 0:59:45
100 Γ40-49 Female 15 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ – RafinaRunners 1:00:00
101 Γ18-39 Female 38 ΓΕΩΡΓΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΟΡΓΟΤΣΙΑ – 1:00:38
102 Α60+ Male 39 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ – 1:00:44
103 Γ50+ Female 177 Ασημινα Συριοπουλου – A.Ο Ολυμπιονικης Ολυμπιας 1:00:52
104 Α40-49 Male 22 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΛΒΗΣ – 1:01:40
105 Α50-59 Male 203 ΠΑΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ – 1:01:50
106 Γ50+ Female 187 ΕΛΕΝΗ ΤΣΟΛΗ – – 1:02:40
107 Α40-49 Male 182 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗΣ – 1:02:47
108 Α50-59 Male 45 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ – ΣΔΥΑ 1:03:06
109 Γ18-39 Female 13 ΗΡΩ ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗ – ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:03:29
110 Γ40-49 Female 95 ΑΣΗΜΙΝΑ ΛΥΚΟΥ – MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 1:03:43
111 Α30-39 Male 84 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΑΚΟΣ – IMMORTAL-ITY 1:03:43
112 Α40-49 Male 221 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΣΗΣ – 1:04:41
113 Α60+ Male 47 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:04:46
114 Α60+ Male 180 ΖΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:04:47
115 Α50-59 Male 127 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:04:48
116 Γ18-39 Female 175 ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΣΙΝΟΥ – 1:05:55
117 Γ40-49 Female 73 ΛΙΛΑ ΚΑΤΣΕΡΕΛΗ – MARATHON TEAM GREECE MARIA POLYZOU 1:06:15
118 Α50-59 Male 123 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΝΟΣ – ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:06:39
119 Γ18-39 Female 152 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΟΥΣΣΟΥ – RAFINARUNNERS 1:07:16
120 Γ50+ Female 171 ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΔΥΜ 1:14:18
121 Α60+ Male 212 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΥΡΛΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:14:18
122 Α60+ Male 216 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ – 1:14:20
123 Α50-59 Male 82 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΡΕΣ – 1:15:22
124 Γ40-49 Female 16 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ – Marathon team Greece by Maria Polyzou 1:15:28
125 Α60+ Male 92 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ – HPE RUNNING 1:17:25