3ος Αγώνας Δρόμου «Στις γειτονιές των Μικρασιατών Προσφύγων» - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 3ος Αγώνας Δρόμου «Στις γειτονιές των Μικρασιατών Προσφύγων».

 

1 Χιλιόμετρο

Α/Α Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος Φύλο Α/Α Φ Κατηγορία Α/Α Κ Σύλλογος Ρυθμός/Κm

1. 554 ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 0:04:08,8 m 1 Α18 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 3:38
2. 613 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:04:19,3 m 2 Α14 1 3:47
3. 564 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΑ 0:04:19,6 f 1 Κ12 Α.Ο.Π.Φ. 3:47
4. 614 ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:04:24,3 m 3 Α14 2 3:51
5. 559 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ 0:04:31,2 m 4 Α12 1 3:57
6. 634 ΚΟΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:04:36,6 m 5 Α14 3 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 4:02
7. 534 ΚΑΡΥΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 0:04:37,1 m 6 Α14 4 4:03
8. 680 ΤΣΙΚΡΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:04:41,8 m 7 Α14 5 4:07
9. 547 ΜΠΑΡΑ ΗΛΙΑΝΝΑ 0:04:50,9 f 2 Κ12 1 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4:15
10. 617 ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:04:53,1 m 8 Α12 2 4:17
11. 543 ΜΑΡΑΝΤΖΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 0:05:07,4 m 9 Α12 3 4:29
12. 637 ΜΠΕΛΕΜΕΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:05:09,0 f 3 Κ12 2 4:31
13. 512 ΒΡΕΤΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 0:05:13,3 f 4 Κ16 1 4:34
14. 502 ΑΜΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 0:05:17,7 m 10 1 ΑΝΑΤΟΛΗ 4:38
15. 548 ΜΠΟΥΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 0:05:19,6 m 11 Α12 4 ΑΝΑΤΟΛΗ 4:40
16. 555 ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:05:19,8 m 12 Α10 1 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 4:40
17. 553 ΠΑΡΘΕΝΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 0:05:24,0 f 5 Κ16 2 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 4:44
18. 527 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:05:24,2 m 13 2 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4:44
19. 560 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΕΥΗ 0:05:26,2 f 6 Κ16 3 4:46
20. 526 ΕΣΜΕΡΛΗ ΧΡΥΣΑ 0:05:29,2 f 7 Κ10 1 ΑΝΑΤΟΛΗ 4:48
21. 509 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ 0:05:34,4 f 8 Κ12 3 4:53
22. 518 ΓΚΙΖΕΛΙΔΟΥ ΒΕΡΑ 0:05:39,8 f 9 1 4:58
23. 620 ΠΥΡΡΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ 0:05:40,0 m 14 Α12 5 4:58
24. 517 ΓΚΑΓΚΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 0:05:45,5 m 15 Α12 6 5:03
25. 519 ΓΚΟΜΕΖΜΠΕΚ ΝΙΚΟΛΑΣ 0:05:48,0 m 16 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 5:05
26. 508 ΒAΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ 0:05:55,3 f 10 Κ16 4 5:11
27. 618 ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:05:56,4 m 17 Α10 2 5:12
28. 528 ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 0:05:58,0 f 11 Κ10 2 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 5:14
29. 619 MILWARD CONNOR 0:06:10,5 m 18 4 5:25
30. 635 ΚΟΝΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:06:11,6 m 19 5 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 5:25
31. 615 ΓΚΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:06:23,8 f 12 2 5:36
32. 627 ΑΊΔΙΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 0:06:23,8 m 20 Α10 3 5:36
33. 621 ΠΥΡΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:06:36,9 m 21 6 5:48
34. 624 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 0:06:37,0 m 22 Α12 7 5:48
35. 616 ΚΙΑΡΗ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 0:06:38,7 m 23 Α12 8 5:49
36. 628 ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 0:06:46,6 f 13 Κ10 3 5:56
37. 506 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:06:52,5 m 24 Α12 9 6:01
38. 505 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:06:52,5 m 25 Α12 10 6:01
39. 640 ΞΕΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0:06:53,9 m 26 Α10 4 6:03
40. 641 ΞΕΝΟΥ ΝΙΚΗ 0:06:54,9 f 14 Κ10 4 6:04
41. 529 ΖΕΡΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:07:24,5 m 27 7 6:29
42. 516 ΓΚΑΓΚΑ ΚΥΡΙΑΚΉ 0:07:49,6 f 15 Κ12 4 6:51
43. 546 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ ΔΗΜΟΣ 0:07:55,1 m 28 8 6:56
44. 525 ΕΝΩΤΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:08:01,0 m 29 9 7:02
45. 523 ΕΝΩΤΙΑΔΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ 0:08:05,2 f 16 3 7:05
46. 530 ΖΕΡΒΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 0:09:34,7 m 30 10 8:24

 

10 Χιλιόμετρα

Α/Α Bib Ονοματεπώνυμο Σημ Ελεγ. 1 Σημ. Ελεχ 2 Χρόνος Καθαρός Χ Φύλο Α/Α Φ Κατηγορία Α/Α Κ Σύλλογος Ρυθμός/Κm

1. 605 ΤΡΙΠΟΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:06:33,47 0:21:10,98 0:34:25,7 0:34:20,8 m 1 Α49 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3:26
2. 394 ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:06:33,51 0:21:20,93 0:34:50,8 0:34:45,6 m 2 Α39 1 3:29
3. 182 ΚΟΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:06:37,48 0:22:27,64 0:36:37,0 0:36:32,3 m 3 Α49 1 3:39
4. 68 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 0:06:43,66 0:23:01,76 0:37:14,0 0:37:10,8 m 4 Α29 1 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 3:43
5. 141 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:06:43,66 0:23:02,04 0:37:14,1 0:37:08,7 m 5 Α39 2 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3:43
6. 311 ΠΑΝΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:07:12,69 0:24:30,20 0:39:41,8 0:39:36,9 m 6 Α59 1 ΑΝΑΤΟΛΗ 3:58
7. 604 ΜΠΕΣΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:07:02,23 0:24:26,08 0:39:41,9 0:39:36,8 m 7 Α49 2 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3:58
8. 445 ΦΙΛΤΙΣΑΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 0:07:01,55 0:24:26,04 0:39:58,1 0:39:52,9 m 8 Α19 1 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 3:59
9. 243 ΜΑΣΤΑΛΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:07:07,51 0:24:51,68 0:40:16,7 0:40:11,5 m 9 Α49 3 4:01
10. 609 ΚΙΟΥΛΑΦΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 0:07:20,74 0:24:42,94 0:40:22,4 0:40:15,3 m 10 Α49 4 4:02
11. 85 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΑΝΕΣΤΗΣ 0:07:09,39 0:24:34,88 0:40:30,3 0:40:24,6 m 11 Α29 2 4:03
12. 273 ΜΠΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:07:36,83 0:25:30,22 0:40:55,8 0:40:49,4 m 12 Α59 2 ΣΑΦΑΝΣ 4:05
13. 125 ΘΕΟΔΟΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:07:41,33 0:25:54,66 0:41:46,2 0:41:36,1 m 13 Α39 3 SMARTUN 4:10
14. 46 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ 0:07:42,45 0:25:55,37 0:41:46,6 0:41:37,4 m 14 Α49 5 4:10
15. 224 ΛΟΥΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:07:55,03 0:26:07,58 0:41:50,2 0:41:41,7 m 15 Α49 6 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 4:11
16. 81 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΘΩΜΑΣ 0:07:19,87 0:25:44,88 0:42:26,4 0:42:21,1 m 16 Α49 7 Elite athens 4:14
17. 2 MILWARD HENRY 0:07:28,63 0:26:20,38 0:42:49,7 0:42:41,7 m 17 Α29 3 CAMPION SCHOOL 4:16
18. 119 ΖΑΧΑΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:07:55,39 0:26:30,52 0:43:05,7 0:42:57,4 m 18 Α49 8 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 4:18
19. 449 ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:07:35,85 0:26:32,44 0:43:05,8 0:43:00,3 m 19 Α49 9 4:18
20. 194 ΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:07:49,43 0:26:36,06 0:43:07,5 0:43:01,9 m 20 Α59 3 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 4:18
21. 375 ΣΑΜΠΑΤΑΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:07:56,37 0:26:36,34 0:43:08,0 0:43:01,7 f 1 Γ39 Σ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ 4:18
22. 178 ΚΟΚΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:07:56,37 0:26:36,44 0:43:08,9 0:43:01,5 m 21 Α39 4 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:18
23. 370 ΡΩΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:07:53,26 0:27:06,46 0:43:45,9 0:43:35,9 m 22 Α39 5 4:22
24. 455 ΧΑΡΟΥΠΑ ΖΩΗ 0:08:19,20 0:27:03,70 0:43:48,8 0:43:28,8 f 2 Γ49 1 4:22
25. 134 ΚΑΒΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 0:08:11,85 0:27:03,82 0:43:56,4 0:43:51,2 f 3 Γ39 1 4:23
26. 457 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 0:09:15,31 0:27:43,06 0:43:58,9 0:43:48,6 m 23 Α49 10 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 4:23
27. 459 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:07:09,25 0:26:27,98 0:44:10,8 0:44:04,1 m 24 Α39 6 4:25
28. 55 ΒΕΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:08:04,43 0:27:20,56 0:44:12,8 0:44:06,1 m 25 Α49 11 4:25
29. 622 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 0:08:14,22 0:27:44,28 0:44:14,3 0:44:06,8 m 26 Α69 1 4:25
30. 88 ΓΟΥΠΟΥ ΤΑΝΙΑ 0:08:01,93 0:27:26,54 0:44:16,7 0:44:12,3 f 4 Γ29 1 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 4:25
31. 1 GOMEZBECK LUIS 0:07:48,31 0:27:13,26 0:44:21,3 0:44:15,3 m 27 Α49 12 ADIDAS RUNNERS ATHENS 4:26
32. 3 MILWARD MARTIN 0:07:58,96 0:27:37,14 0:44:43,0 0:44:35,6 m 28 Α69 2 FULHAM RUNNING CLUB 4:28
33. 285 ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:08:01,81 0:27:32,15 0:44:47,0 0:44:40,3 m 29 Α39 7 Real Madrid 4:28
34. 274 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 0:08:03,91 0:27:43,30 0:44:48,7 0:44:42,1 m 30 Α70 1 ΑΠ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 4:28
35. 271 ΜΠΑΝΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 0:08:13,97 0:28:00,70 0:44:57,2 0:44:51,5 f 5 Γ49 2 4:29
36. 297 ΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:09:39,08 0:28:51,92 0:44:59,6 0:44:29,5 m 31 Α39 8 4:29
37. 19 ΑΛΕΞΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:08:30,06 0:28:16,30 0:46:02,9 0:45:50,8 m 32 Α49 13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:36
38. 339 ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 0:08:30,94 0:28:28,26 0:46:03,0 0:45:51,6 f 6 Γ49 3 4:36
39. 334 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 0:09:16,09 0:29:15,37 0:46:30,4 0:46:11,4 m 33 Α49 14 4:39
40. 195 ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:08:31,05 0:28:44,76 0:46:39,4 0:46:31,3 m 34 Α69 3 DSA Running Team 4:39
41. 387 ΣΙΩΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 0:08:58,39 0:29:15,43 0:46:51,0 0:46:37,7 m 35 Α39 9 4:41
42. 326 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:09:21,55 0:29:37,27 0:47:06,0 0:46:36,6 m 36 Α49 15 Σ.Δ.Ύ. ΆΘΗΝΩΝ 4:42
43. 143 ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 0:08:53,71 0:29:17,08 0:47:13,4 0:47:05,0 m 37 1 4:43
44. 454 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 0:08:31,80 0:29:16,84 0:47:25,4 0:47:17,9 f 7 Γ39 2 4:44
45. 206 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:08:37,79 0:28:55,70 0:47:27,8 0:47:13,3 m 38 Α39 10 4:44
46. 238 ΜΑΡΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:09:03,19 0:29:14,89 0:47:30,1 0:47:05,5 m 39 Α49 16 4:45
47. 196 ΚΟΥΡΚΟΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 0:08:08,46 0:29:12,35 0:47:33,8 0:47:26,5 f 8 Γ29 2 4:45
48. 380 ΣΗΦΑΚΙΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:09:08,35 0:29:55,60 0:47:39,9 0:47:33,6 m 40 Α49 17 4:45
49. 386 ΣΙΩΚΗΣ ΘΕΜΗΣ 0:09:08,53 0:29:55,60 0:47:41,4 0:47:35,1 m 41 Α69 4 4:46
50. 631 ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:08:28,83 0:29:22,64 0:47:47,9 0:47:36,9 m 42 Α59 4 4:46
51. 432 ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:08:57,14 0:29:46,38 0:47:55,0 0:47:40,6 m 43 Α59 5 4:47
52. 341 ΠΑΣΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:08:50,75 0:29:53,22 0:48:11,9 0:48:03,7 m 44 Α49 18 ΣΔΥΜ 4:49
53. 91 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 0:08:16,89 0:29:41,18 0:48:23,5 0:48:17,4 m 45 Α59 6 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:50
54. 165 ΚΑΨΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:09:16,56 0:30:04,36 0:48:24,5 0:48:08,8 m 46 Α49 19 4:50
55. 101 ΔΙΑΚΑΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 0:08:57,81 0:30:05,08 0:48:37,2 0:48:26,7 m 47 Α70 2 ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 4:51
56. 153 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 0:08:58,19 0:29:53,56 0:48:37,4 0:48:25,2 m 48 Α59 7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:51
57. 35 ΑΡΑΘΥΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:09:11,67 0:30:39,69 0:48:44,3 0:48:33,4 m 49 Α39 11 ΣΔΥΕ 4:52
58. 58 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 0:08:16,98 0:29:46,38 0:48:47,9 0:48:42,5 f 9 Γ29 3 4:52
59. 121 ΖΟΥΜΠΟΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:08:07,34 0:30:21,84 0:48:49,5 0:48:42,2 m 50 2 4:52
60. 263 ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:08:47,19 0:30:01,76 0:48:49,6 0:48:40,1 m 51 Α69 5 4:52
61. 456 ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:09:28,33 0:31:01,13 0:49:04,3 0:48:54,2 m 52 Α69 6 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 4:54
62. 335 ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 0:10:30,89 0:31:33,95 0:49:10,6 0:48:46,2 m 53 Α29 4 4:55
63. 602 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:09:40,25 0:30:32,20 0:49:15,2 0:48:49,7 m 54 Α49 20 4:55
64. 608 ΜΥΖΗΘΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:08:26,81 0:30:00,41 0:49:16,2 0:49:07,7 m 55 Α59 8 4:55
65. 633 ΦΑΚΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΑΓΟΡΑΣ 0:09:20,45 0:30:37,47 0:49:24,2 0:49:09,7 m 56 Α49 21 2Α ΜΑΛ 4:56
66. 20 ΑΛΜΠΑΝΗ ΑΓΓΕΛΑ 0:09:36,23 0:31:03,95 0:49:27,6 0:49:13,8 f 10 Γ29 4 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 4:56
67. 418 ΤΖΗΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:09:28,17 0:31:01,33 0:49:29,1 0:49:13,8 m 57 Α69 7 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 4:56
68. 25 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 0:09:53,83 0:31:21,63 0:49:41,8 0:49:29,1 m 58 Α49 22 4:58
69. 103 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΡΟΔΑΝΘΗ - ΝΙΚΗ 0:08:08,18 0:30:12,36 0:49:49,7 0:49:43,1 f 11 Γ39 3 4:58
70. 98 ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ ΜΑΡΙΝΑ 0:08:34,93 0:30:43,33 0:49:50,1 0:49:44,1 f 12 Γ49 4 4:59
71. 428 ΤΣΑΚΟΓΙΑ ΝΙΚΗ 0:09:33,04 0:31:22,87 0:50:00,8 0:49:46,4 f 13 Γ49 5 5:00
72. 284 ΜΠΟΛΛΑΣ ΜΑΝΟΣ 0:09:49,47 0:31:02,84 0:50:00,8 0:49:40,8 m 59 Α49 23 5:00
73. 31 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 0:10:08,03 0:31:38,27 0:50:05,3 0:49:43,5 m 60 Α59 9 5:00
74. 18 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0:09:10,71 0:30:45,64 0:50:15,1 0:49:53,5 m 61 Α49 24 5:01
75. 397 ΣΟΦΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 0:09:48,30 0:31:21,77 0:50:18,5 0:50:00,6 m 62 Α49 25 5:01
76. 463 ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:09:54,60 0:31:20,41 0:50:20,9 0:50:14,1 m 63 Α39 12 5:02
77. 340 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:09:43,73 0:31:46,39 0:50:33,3 0:50:12,8 m 64 Α39 13 5:03
78. 136 ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΥΡΩΝΑΣ 0:09:44,13 0:31:35,81 0:50:33,4 0:50:13,5 m 65 Α39 14 5:03
79. 222 ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΜΕΝΙΟΣ 0:10:24,31 0:32:17,37 0:50:34,6 0:50:13,1 m 66 Α69 8 5:03
80. 395 ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 0:09:55,92 0:31:51,11 0:50:42,2 0:50:24,4 m 67 Α39 15 5:04
81. 147 ΚΑΠΕΤΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 0:10:22,11 0:32:06,04 0:50:48,8 0:50:15,8 m 68 Α49 26 ΣΔΥΑ 5:04
82. 323 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:10:22,76 0:32:02,91 0:50:54,3 0:50:31,8 m 69 Α59 10 Α.Ε.Κ. 5:05
83. 60 ΒΟΥΚΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:08:51,57 0:30:56,73 0:51:02,3 0:50:53,1 m 70 Α49 27 5:06
84. 210 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:10:24,84 0:32:19,40 0:51:03,4 0:50:37,8 m 71 Α49 28 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:06
85. 384 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:10:48,67 0:32:36,01 0:51:04,3 0:50:45,0 m 72 Α49 29 5:06
86. 626 ΝΤΟΥΒΟΣ ΠΑΡΗΣ 0:08:10,33 0:30:32,86 0:51:10,3 0:51:02,5 m 73 Α49 30 SUN FRANCISCO RUNNER 5:07
87. 269 ΜΠΑΛΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:10:42,11 0:32:15,97 0:51:24,0 0:50:45,8 m 74 Α59 11 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 5:08
88. 425 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0:10:21,41 0:31:50,47 0:51:29,2 0:50:51,7 m 75 Α39 16 ΣΔΥΑ 5:08
89. 381 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:09:34,25 0:32:21,92 0:51:30,2 0:51:08,1 m 76 Α29 5 5:09
90. 404 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 0:09:58,86 0:32:48,31 0:51:33,7 0:51:16,6 m 77 Α49 31 5:09
91. 158 ΚΑΡΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:09:04,37 0:31:51,73 0:51:40,1 0:51:32,5 f 14 Γ39 4 5:10
92. 205 ΚΩΛΕΤΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0:09:28,03 0:31:58,59 0:51:51,7 0:51:37,3 m 78 Α69 9 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:11
93. 62 ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΙΩΣΗΦ 0:10:31,24 0:32:39,58 0:52:09,5 0:51:43,1 m 79 Α49 32 5:12
94. 431 ΤΣΑΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:09:19,57 0:32:10,56 0:52:11,6 0:52:06,9 f 15 Γ49 6 SPORTEVENT 5:13
95. 37 ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:09:28,71 0:32:04,55 0:52:11,9 0:51:54,9 m 80 Α49 33 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:13
96. 299 ΝΤΟΠΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 0:07:43,34 0:26:20,68 0:52:16,2 0:52:08,1 m 81 Α29 6 5:13
97. 406 ΣΤΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 0:09:09,27 0:32:14,99 0:52:40,0 0:52:30,1 m 82 Α49 34 5:16
98. 41 ΒΑΒΑΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:08:44,53 0:31:20,59 0:52:47,5 0:52:41,5 m 83 Α49 35 5:16
99. 255 ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:09:35,32 0:32:19,80 0:52:49,0 0:52:36,3 m 84 Α39 17 5:16
100. 453 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 0:08:43,61 0:33:09,15 0:52:52,4 0:52:46,4 m 85 Α39 18 ADIDAS RUNNERS 5:17
101. 155 ΚΑΡΑΤΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:09:50,45 0:33:07,68 0:52:57,0 0:52:42,9 m 86 Α39 19 5:17
102. 175 ΚΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:10:57,27 0:33:39,33 0:52:58,7 0:52:27,6 m 87 Α49 36 5:17
103. 533 ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ 0:10:08,91 0:33:27,66 0:52:59,1 0:52:43,7 m 88 Α59 12 5:17
104. 632 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 0:09:52,99 0:33:14,07 0:52:59,3 0:52:46,3 m 89 Α69 10 5:17
105. 80 ΓΙΑΝΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:09:34,79 0:32:39,06 0:53:03,5 0:52:51,6 m 90 Α59 13 5:18
106. 423 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΗΛΙΑΣ 0:10:20,28 0:33:08,32 0:53:04,9 0:52:46,0 m 91 Α39 20 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ 5:18
107. 367 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 0:10:03,31 0:33:24,15 0:53:12,7 0:53:03,4 m 92 Α49 37 5:19
108. 84 ΓΚΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 0:10:23,68 0:33:24,83 0:53:14,4 0:52:57,0 m 93 Α49 38 5:19
109. 160 ΚΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:11:11,27 0:33:53,41 0:53:31,8 0:52:57,6 m 94 Α39 21 5:21
110. 241 ΜΑΡΚΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:10:59,21 0:33:53,83 0:53:40,3 0:53:19,6 m 95 Α59 14 5:22
111. 330 ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 0:09:57,10 0:33:08,18 0:53:51,7 0:53:36,4 m 96 Α39 22 5:23
112. 118 ΖΑΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:09:31,85 0:33:09,94 0:53:55,1 0:53:38,4 m 97 Α49 39 5:23
113. 318 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ 0:08:55,59 0:32:26,97 0:53:55,3 0:53:49,8 f 16 Γ49 7 5:23
114. 69 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:10:48,01 0:34:00,69 0:53:56,2 0:53:33,9 f 17 Γ49 8 5:23
115. 168 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:10:45,77 0:33:55,63 0:53:56,6 0:53:37,9 m 98 Α59 15 5:23
116. 629 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 0:10:26,57 0:33:53,71 0:53:57,8 0:53:40,0 f 18 Γ39 5 5:23
117. 611 ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 0:10:21,22 0:33:41,31 0:54:02,3 0:53:42,5 m 99 Α59 16 5:24
118. 336 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:09:35,97 0:33:34,39 0:54:05,5 0:53:53,6 m 100 Α49 40 5:24
119. 301 ΞΥΡΑΦΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 0:10:59,42 0:33:58,23 0:54:09,0 0:53:35,2 m 101 Α49 41 5:24
120. 462 ΧΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:10:09,95 0:33:55,23 0:54:12,2 0:54:00,7 m 102 Α49 42 5:25
121. 310 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:09:49,31 0:33:28,45 0:54:28,5 0:54:13,3 m 103 Α59 17 5:26
122. 197 ΚΟΥΡΚΟΥΛΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:10:06,73 0:33:42,02 0:54:30,2 0:54:13,8 f 19 Γ19 1 5:27
123. 12 ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:09:41,63 0:33:49,59 0:54:36,5 0:54:17,4 m 104 Α39 23 5:27
124. 427 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:09:42,79 0:34:01,33 0:54:39,1 0:54:28,8 m 105 Α59 18 5:27
125. 419 ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 0:09:49,07 0:33:52,93 0:54:53,2 0:54:44,4 f 20 Γ59 1 ADIDAS RUNNERS ATHENS 5:29
126. 107 ΔΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:10:48,67 0:34:21,63 0:55:06,7 0:54:42,0 m 106 Α49 43 ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ 5:30
127. 171 ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΈΡΓΙΟΣ 0:11:15,21 0:35:27,57 0:55:11,5 0:54:59,0 m 107 Α49 44 5:31
128. 53 ΒΑΣΙΛΙΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:09:30,59 0:33:52,43 0:55:15,3 0:55:07,2 m 108 Α59 19 5:31
129. 460 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 0:10:27,49 0:33:54,27 0:55:17,8 0:54:49,6 m 109 Α39 24 5:31
130. 236 ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 0:09:33,27 0:34:02,85 0:55:20,6 0:55:12,3 f 21 Γ29 5 5:32
131. 242 ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 0:09:24,71 0:33:27,08 0:55:23,4 0:55:16,3 m 110 3 5:32
132. 351 ΠΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:10:57,85 0:34:08,41 0:55:33,4 0:55:06,3 m 111 Α59 20 5:33
133. 332 ΠΑΠΑΝΕΟΦΥΤΟΥ ΝΤΟΡΑ 0:09:53,99 0:33:59,83 0:55:35,3 0:55:25,1 f 22 Γ39 6 VICTUS RUNNING TEAM 5:33
134. 623 ΚΟΜΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:11:01,38 0:34:49,51 0:55:37,8 0:55:12,4 m 112 Α59 21 5:33
135. 315 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:10:53,40 0:35:29,59 0:55:44,8 0:55:25,4 m 113 Α49 45 IRONAUTS RUNNING TEAM 5:34
136. 94 ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:10:56,67 0:35:27,51 0:55:46,4 0:55:25,8 m 114 Α59 22 5:34
137. 24 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0:09:15,54 0:33:45,60 0:55:49,3 0:55:43,5 m 115 Α49 46 5:34
138. 291 ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 0:09:43,59 0:33:48,49 0:55:54,1 0:55:41,2 m 116 Α49 47 5:35
139. 79 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:11:57,13 0:35:58,27 0:56:08,1 0:55:46,6 m 117 Α39 25 5:36
140. 439 ΤΣΙΩΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:09:17,53 0:34:14,35 0:56:09,1 0:55:48,6 m 118 Α39 26 5:36
141. 610 ΣΠΑΘΑΡΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:11:13,17 0:35:33,13 0:56:11,5 0:55:42,3 m 119 Α49 48 BUDOCENTER 5:37
142. 237 ΜΑΝΩΛΕΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:09:46,04 0:33:55,29 0:56:18,4 0:56:07,7 m 120 Α69 11 5:37
143. 520 ΓΛΗΓΌΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ 0:09:44,25 0:34:57,67 0:56:19,3 0:56:10,3 f 23 Γ49 9 5:37
144. 86 ΓΝΗΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:09:54,54 0:34:53,27 0:56:31,8 0:56:24,8 m 121 4 5:39
145. 8 ΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:11:13,82 0:34:41,25 0:56:47,5 0:56:09,3 m 122 Α59 23 5:40
146. 156 ΚΑΡΕΦΥΛΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:11:24,27 0:35:00,84 0:56:49,1 0:56:38,6 m 123 Α39 27 5:40
147. 355 ΠΟΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 0:12:49,88 0:36:46,59 0:56:49,7 0:56:18,7 m 124 Α59 24 adidas runners athens 5:40
148. 22 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ 0:10:02,59 0:34:53,77 0:56:51,3 0:56:25,5 m 125 Α19 2 5:41
149. 162 ΚΑΤΣΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 0:10:14,69 0:35:15,43 0:56:52,2 0:56:38,8 m 126 Α39 28 5:41
150. 398 ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 0:10:19,45 0:34:30,91 0:56:52,4 0:56:40,7 m 127 Α49 49 ΣΔΡΟΚΟΝΙΚΕΡ 5:41
151. 317 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΔΑΙΜΩΝ 0:10:27,55 0:34:58,59 0:56:56,0 0:56:35,4 m 128 Α39 29 Ironauts Running Team 5:41
152. 191 ΚΟΥΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:09:59,34 0:34:49,77 0:56:56,7 0:56:48,3 m 129 Α70 3 ΣΔΥΠειραιά 5:41
153. 643 ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 0:10:20,36 0:34:46,05 0:57:18,0 0:56:58,6 m 130 Α39 30 5:43
154. 442 ΤΣΟΥΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΉΣ 0:09:43,09 0:34:15,09 0:57:23,2 0:57:14,6 m 131 5 5:44
155. 412 ΤΑΞΕΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:11:56,96 0:35:52,60 0:57:23,9 0:57:01,0 m 132 Α29 7 5:44
156. 102 ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗΣ ΜΗΝΑΣ 0:11:11,91 0:35:28,35 0:57:25,0 0:57:11,7 m 133 Α49 50 5:44
157. 408 ΣΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:11:09,85 0:35:35,10 0:57:31,4 0:57:01,6 m 134 Α49 51 5:45
158. 430 ΤΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:11:10,42 0:35:34,84 0:57:31,7 0:57:02,7 m 135 Α39 31 5:45
159. 217 ΛΑΨΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:10:55,19 0:36:28,35 0:57:35,7 0:57:15,3 m 136 Α49 52 5:45
160. 108 ΕΛΣΑΓΕΝΤ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:10:56,47 0:36:28,87 0:57:46,1 0:57:25,4 m 137 Α39 32 5:46
161. 606 ΜΠΑΤΖΗΣ ΒΑΪΟΣ 0:11:40,04 0:36:20,25 0:57:50,6 0:57:23,0 m 138 Α59 25 5:47
162. 223 ΛΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:10:56,61 0:35:50,95 0:57:56,5 0:57:29,1 m 139 Α29 8 5:47
163. 200 ΚΡΕΜΙΖΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 0:10:12,41 0:35:39,41 0:57:59,9 0:57:45,8 m 140 Α39 33 5:47
164. 199 ΚΡΑΝΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:11:23,24 0:36:15,13 0:58:02,2 0:57:26,6 m 141 Α39 34 5:48
165. 183 ΚΟΜΙΝΗΣ ΜΗΝΑΣ 0:10:23,70 0:35:29,07 0:58:03,7 0:57:46,8 m 142 Α49 53 5:48
166. 435 ΤΣΙΌΚΑς ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟς 0:11:40,33 0:36:20,33 0:58:08,0 0:57:41,2 m 143 Α69 12 ΣΔΥΑ 5:48
167. 45 ΒΑΡΔΑΓΓΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:10:58,69 0:35:58,19 0:58:13,8 0:57:46,6 m 144 Α49 54 GVARD 5:49
168. 209 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 0:11:06,46 0:35:52,76 0:58:19,7 0:57:53,6 m 145 Α49 55 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:49
169. 601 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:10:26,57 0:36:33,79 0:58:37,4 0:58:27,8 m 146 Α69 13 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:51
170. 426 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:12:10,12 0:36:48,15 0:58:41,2 0:58:10,4 m 147 Α49 56 5:52
171. 429 ΤΣΑΜΟΥΤΑΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 0:09:26,61 0:34:31,61 0:58:52,3 0:58:42,4 m 148 Α39 35 5:53
172. 258 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΠΕΝΝΥ 0:10:30,67 0:35:34,25 0:58:55,4 0:58:35,5 f 24 Γ39 7 5:53
173. 117 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:10:30,60 0:35:33,99 0:58:55,6 0:58:35,6 m 149 Α39 36 5:53
174. 447 ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:11:35,79 0:37:17,27 0:58:57,8 0:58:35,6 m 150 Α49 57 5:53
175. 75 ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:12:21,61 0:37:59,32 0:59:04,1 0:58:25,1 m 151 Α59 26 5:54
176. 54 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 0:10:26,55 0:36:15,57 0:59:06,1 0:58:58,6 f 25 Γ59 2 ΣΙΔΡΟΚΟΝΙΚΕΡ 5:54
177. 186 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 0:12:02,17 0:38:41,49 0:59:12,4 0:58:46,5 m 152 Α59 27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:55
178. 252 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:10:24,91 0:35:51,87 0:59:14,6 0:59:09,9 m 153 Α70 4 5:55
179. 300 ΞΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:11:52,92 0:37:17,83 0:59:16,5 0:58:54,1 m 154 Α59 28 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 5:55
180. 128 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:10:27,41 0:35:46,61 0:59:16,9 0:59:07,0 m 155 Α49 58 5:55
181. 100 ΔΗΜΌΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 0:10:58,47 0:36:28,95 0:59:21,8 0:58:56,5 m 156 Α49 59 5:56
182. 422 ΤΟΨΗ ΜΑΡΙΑ 0:10:47,63 0:36:07,97 0:59:26,1 0:58:53,4 f 26 Γ49 10 ΣΔΥΑ 5:56
183. 204 ΚΥΒΡΙΚΟΣΑΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:10:17,90 0:36:40,18 0:59:38,1 0:59:20,7 m 157 Α59 29 5:57
184. 415 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 0:10:54,19 0:36:34,67 1:00:01,6 0:59:37,0 m 158 Α39 37 6:00
185. 642 ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 0:11:47,91 0:37:09,84 1:00:06,0 0:59:31,3 m 159 Α59 30 6:00
186. 433 ΤΣΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:11:02,40 0:37:35,36 1:00:13,4 0:59:57,1 m 160 Α49 60 6:01
187. 638 ΚΑΝΤΖΟΥ-ΔΑΝΑΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:11:34,11 0:37:12,19 1:00:16,5 0:59:43,7 f 27 Γ39 8 SKY WOMEN RUNNING TEAM 6:01
188. 110 ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:10:58,31 0:37:22,69 1:00:18,2 0:59:59,3 m 161 Α39 38 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ 6:01
189. 198 ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:10:51,05 0:36:35,84 1:00:26,7 0:59:59,4 m 162 Α59 31 Σ.Θ.Ι.Ε. 6:02
190. 221 ΛΙΑΝΙΔΑΚΗ ΧΡΥΣΑ 0:12:45,25 0:38:06,31 1:00:34,0 1:00:03,4 f 28 Γ49 11 6:03
191. 63 ΒΡΕΤΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:11:07,17 0:36:36,97 1:00:37,0 1:00:21,0 m 163 Α59 32 6:03
192. 228 ΜAKKA EVGENIA 0:12:50,62 0:38:43,69 1:00:37,9 1:00:05,3 f 29 Γ49 12 6:03
193. 385 ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΟΥ ΖΩΗ ΤΣΟΕΣ 0:10:55,14 0:36:42,27 1:00:39,1 1:00:19,1 f 30 Γ49 13 6:03
194. 374 ΣΑΜΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:10:56,29 0:36:42,27 1:00:39,4 1:00:19,6 f 31 Γ39 9 6:03
195. 407 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΙΟΥΛΙΟΣ 0:10:51,92 0:37:23,99 1:00:43,9 1:00:28,8 m 164 Α49 61 6:04
196. 83 ΓΚΑΓΚΑΣ ΗΛΊΑΣ 0:10:58,65 0:37:04,53 1:00:53,8 1:00:32,1 m 165 Α49 62 6:05
197. 256 ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΝΩΛΙΑ 0:10:44,53 0:37:07,48 1:00:57,3 1:00:31,8 f 32 Γ60 1 ΣΔΥΑ 6:05
198. 295 ΝΤΕΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:11:16,43 0:37:47,32 1:00:58,7 1:00:41,1 f 33 Γ49 14 OutdoorGamesRunningTeam 6:05
199. 286 ΜΠΟΥΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:11:09,17 0:37:23,47 1:01:02,0 1:00:33,9 m 166 Α49 63 6:06
200. 282 ΜΠΙΛΑΛ ΑΡΕΤΗ 0:11:01,26 0:37:28,41 1:01:14,4 1:01:02,4 f 34 Γ19 2 6:07
201. 44 ΒΑΡΒΑΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:11:01,12 0:37:28,07 1:01:15,0 1:01:03,0 m 167 Α29 9 6:07
202. 562 ΤΙΜΙΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 0:12:05,53 0:38:06,43 1:01:15,8 1:00:47,3 m 168 Α59 33 6:07
203. 113 ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:11:43,83 0:38:09,45 1:01:28,9 1:01:16,3 m 169 Α49 64 6:08
204. 416 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 0:10:55,59 0:37:07,16 1:01:33,4 1:01:25,5 f 35 Γ49 15 - 6:09
205. 513 ΒΡΕΤΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 1:01:42,6 1:01:42,6 f 36 Κ18 1 6:10
206. 307 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 0:11:26,93 0:38:54,09 1:01:50,3 1:01:31,1 m 170 Α49 65 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:11
207. 43 ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 0:12:01,98 0:38:40,84 1:01:56,8 1:01:39,1 m 171 Α59 34 6:11
208. 65 ΓΕΡΟΤΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ 0:10:02,87 0:37:22,03 1:02:12,8 1:02:04,9 f 37 Γ29 6 6:13
209. 164 ΚΑΦΑΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:11:03,00 0:37:31,67 1:02:18,8 1:01:50,7 m 172 Α49 66 6:13
210. 421 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 0:11:15,85 0:38:56,69 1:02:20,3 1:01:59,3 m 173 Α70 5 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:14
211. 213 ΛΑΜΠΡΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:12:50,03 0:40:02,68 1:02:20,6 1:01:48,8 f 38 Γ49 16 MAD CATS 6:14
212. 154 ΚΑΡΑΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:10:57,97 0:37:54,32 1:02:25,2 1:02:09,5 m 174 Α49 67 6:14
213. 257 ΜΙΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:11:00,63 0:37:39,73 1:02:32,0 1:02:04,3 m 175 Α39 39 6:15
214. 16 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0:10:34,57 0:38:38,57 1:02:39,5 1:02:28,3 m 176 Α59 35 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 6:15
215. 327 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:10:26,85 0:38:04,84 1:03:00,2 1:02:49,4 m 177 Α59 36 6:18
216. 109 ΕΝΩΤΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 0:12:18,77 0:40:17,43 1:03:03,8 1:02:34,5 m 178 Α49 68 ΣΔΥΠ 6:18
217. 268 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:11:05,23 0:38:32,50 1:03:08,0 1:02:43,8 m 179 Α49 69 6:18
218. 333 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΆΡΙΣΤΑΡΧΟΣ 0:11:38,77 0:38:45,08 1:03:11,8 1:02:39,7 m 180 Α49 70 6:19
219. 145 ΚΑΝΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:11:36,65 0:38:51,66 1:03:15,6 1:02:57,8 m 181 Α39 40 6:19
220. 267 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0:11:36,37 0:38:51,78 1:03:15,7 1:02:57,3 m 182 Α49 71 6:19
221. 146 ΚΑΠΑΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:12:51,82 0:40:19,03 1:03:28,7 1:03:01,5 m 183 Α49 72 ADIDAS RUNNERS ATHENS 6:20
222. 150 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 0:10:59,96 0:38:10,83 1:03:32,6 1:03:19,2 m 184 Α49 73 PPA 6:21
223. 452 ΧΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:12:01,65 0:39:35,83 1:03:46,8 1:03:30,1 m 185 Α39 41 6:22
224. 403 ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 0:11:55,41 0:39:33,46 1:03:47,1 1:03:13,0 f 39 Γ49 17 6:22
225. 636 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:12:34,97 0:39:57,40 1:03:51,6 1:03:17,0 m 186 Α39 42 6:23
226. 234 ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:12:34,97 0:39:57,59 1:03:51,8 1:03:17,0 m 187 Α39 43 6:23
227. 246 ΜΕΓΡΕΜΗ ΜΑΙΡΛΙΝΑ 0:10:49,43 0:38:50,15 1:03:52,4 1:03:45,7 f 40 Γ39 10 6:23
228. 61 ΒΟΥΛΠΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 0:12:22,24 0:39:30,62 1:04:18,8 1:03:45,7 f 41 Γ29 7 6:25
229. 78 ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 0:12:50,28 0:40:03,78 1:04:34,4 1:04:02,9 m 188 Α49 74 MAD CATS 6:27
230. 276 ΜΠΑΣΙΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:10:20,52 0:38:41,70 1:04:58,6 1:04:51,4 m 189 Α59 37 6:29
231. 625 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:10:59,62 0:37:20,46 1:05:08,7 1:04:54,8 m 190 Α29 10 6:30
232. 358 ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ ΒΥΡΩΝ 0:11:26,18 0:40:06,46 1:05:10,9 1:04:47,4 m 191 Α59 38 6:31
233. 639 ΚΕΦΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 0:12:28,29 0:39:52,07 1:05:17,1 1:04:45,1 f 42 Γ39 11 SKY WOMEN RUNNING TEAM 6:31
234. 249 ΜΕΡΤΙΚΑΣ ΖΑΧΑΡΊΑΣ 0:13:04,14 0:40:54,19 1:05:24,6 1:04:56,0 m 192 Α59 39 6:32
235. 202 ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 0:12:44,77 0:40:52,77 1:05:25,0 1:05:02,4 m 193 6 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 6:32
236. 450 ΦΩΤΙΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 0:12:44,72 0:40:53,05 1:05:25,0 1:05:01,9 m 194 Α59 40 6:32
237. 148 ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 0:13:10,84 0:41:05,55 1:05:25,2 1:05:01,5 m 195 Α69 14 ΣΑΦΑΝΣ 6:32
238. 74 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:12:09,45 0:39:05,11 1:05:28,7 1:05:01,9 m 196 Α29 11 6:32
239. 438 ΤΣΙΩΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:11:45,24 0:40:03,39 1:05:34,3 1:05:09,1 m 197 Α49 75 ΑΙΟΛΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 6:33
240. 440 ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:13:10,00 0:41:30,95 1:05:49,2 1:05:22,6 m 198 Α39 44 6:34
241. 56 ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 0:11:49,66 0:40:57,02 1:06:01,2 1:05:49,8 f 43 Γ39 12 6:36
242. 344 ΠΕΝΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:12:51,89 0:40:56,73 1:06:04,7 1:05:37,9 m 199 Α49 76 ADIDAS ATHENS RUNNERS 6:36
243. 363 ΡΙΖΙΚΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0:12:51,14 0:41:49,56 1:06:05,4 1:05:50,4 m 200 Α70 6 6:36
244. 42 ΒΑΚΑΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0:12:34,34 0:41:15,84 1:06:10,1 1:05:32,8 m 201 Α59 41 6:37
245. 259 ΜΙΧΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 0:11:25,57 0:40:30,14 1:06:13,7 1:06:03,8 f 44 Γ39 13 6:37
246. 342 ΠΑΤΣΟΥΛΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:12:31,37 0:41:06,61 1:06:15,1 1:05:43,1 f 45 Γ49 18 6:37
247. 218 ΛΕΒΑΝΤΑΤΖΗ ΑΡΕΤΗ 0:11:10,95 0:40:19,27 1:06:27,6 1:06:18,1 f 46 Γ49 19 6:38
248. 353 ΠΛΙΤΣΗΣ ΖΗΣΗΣ 0:13:14,35 0:41:29,97 1:06:37,7 1:06:03,3 m 202 Α39 45 6:39
249. 288 ΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:11:06,31 0:40:41,38 1:06:51,5 1:06:23,5 m 203 Α59 42 6:41
250. 603 ΚΟΡΡΕΣ ΜΑΡΚΟΣ 0:11:15,01 0:39:27,77 1:07:07,4 1:06:53,2 m 204 Α49 77 6:42
251. 187 ΚΟΝΤΟΝΙΚΑ ΕΦΗ 0:11:01,18 0:40:53,27 1:07:17,1 1:06:51,6 f 47 Γ39 14 6:43
252. 105 ΔΟΜΒΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:13:27,62 0:43:10,79 1:07:34,7 1:07:02,4 m 205 Α49 78 6:45
253. 229 ΜASSALIS DIMITRIS 0:11:37,77 0:39:05,39 1:07:36,8 1:07:09,5 m 206 Α29 12 6:45
254. 261 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0:11:56,85 0:41:23,27 1:07:39,6 1:07:24,2 m 207 Α59 43 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 6:45
255. 369 ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:12:26,45 0:39:36,58 1:08:28,1 1:08:11,8 m 208 Α39 46 6:50
256. 424 ΤΡΙΧΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:12:29,87 0:43:35,69 1:08:29,5 1:08:18,5 m 209 Α59 44 6:50
257. 207 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:12:30,33 0:43:35,79 1:08:29,6 1:08:18,4 f 48 Γ60 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:50
258. 302 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:11:46,69 0:41:55,17 1:09:02,3 1:08:53,0 m 210 Α49 79 6:54
259. 130 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:13:02,52 0:42:55,39 1:09:04,4 1:08:36,0 m 211 Α39 47 6:54
260. 411 ΣΩΦΡΟΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:12:41,46 0:41:06,30 1:09:09,9 1:08:33,4 m 212 Α49 80 6:54
261. 630 ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:10:52,92 0:41:05,19 1:09:13,0 1:08:56,5 m 213 Α59 45 6:55
262. 172 ΚΙΣΚΗ ΧΑΣΣΑΝ 0:13:43,47 0:43:05,14 1:09:16,3 1:08:44,4 m 214 Α59 46 ΣΔΥΑ 6:55
263. 189 ΚΟΡΝΙΖΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 0:13:43,47 0:43:05,22 1:09:16,3 1:08:44,6 f 49 Γ29 8 6:55
264. 211 ΛΑΖΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:12:30,68 0:42:14,68 1:09:18,1 1:08:54,1 m 215 Α49 81 6:55
265. 382 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:13:25,04 0:44:25,84 1:10:25,7 1:10:03,9 m 216 Α29 13 7:02
266. 316 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:11:44,10 0:42:21,17 1:10:38,7 1:10:20,7 m 217 Α49 82 OutdoorGamesRunningTeam 7:03
267. 389 ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΞ ΗΛΙΑΣ 0:12:48,32 0:43:03,36 1:10:41,1 1:10:08,3 m 218 Α59 47 7:04
268. 185 ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:13:00,20 0:43:48,82 1:10:55,1 1:10:19,0 m 219 Α59 48 7:05
269. 338 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:13:08,02 0:44:20,77 1:11:11,4 1:10:37,2 m 220 Α69 15 7:07
270. 612 ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΤΑΚΗΣ 0:12:35,49 0:43:43,46 1:11:15,7 1:10:51,1 m 221 Α69 16 7:07
271. 27 ΑΝΔΡΙΚΑΚΟΣ-ΛΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:13:05,55 0:43:46,30 1:11:30,1 1:11:08,9 m 222 Α69 17 7:09
272. 239 ΜΑΡΓΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:12:49,19 0:44:27,42 1:11:36,4 1:11:06,2 f 50 Γ49 20 7:09
273. 240 ΜΑΡΓΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:12:31,80 0:45:04,45 1:12:27,8 1:12:12,0 m 223 Α69 18 7:14
274. 152 ΒΑΒΑΡΑΜΠΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 0:13:25,88 0:44:30,44 1:12:44,5 1:12:11,0 f 51 Γ59 3 7:16
275. 306 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 0:13:32,85 0:45:14,56 1:12:53,2 1:12:16,9 m 224 Α39 48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:17
276. 57 ΒΙΔΑΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 0:13:22,70 0:44:18,68 1:12:53,5 1:12:39,6 m 225 Α70 7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:17
277. 413 ΤΑΡΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 0:13:42,17 0:45:00,66 1:13:27,6 1:13:10,1 f 52 Γ39 15 7:20
278. 354 ΠΟΘΗΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:13:24,61 0:44:34,08 1:14:14,1 1:13:38,4 m 226 Α49 83 7:25
279. 235 ΜΑΝΑΓΛΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:13:14,86 0:45:26,50 1:14:14,5 1:13:49,3 f 53 Γ60 3 ΣΔΥΑ 7:25
280. 365 ΡΟΜΠΟΛΑ ΑΝΝΑ 0:13:01,40 0:44:24,93 1:14:18,9 1:13:50,3 f 54 Γ29 9 ROBOLA WOMENS WEAR - KIFISIA 7:25
281. 132 ΘΕΟΧΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 0:13:47,63 0:46:15,92 1:14:24,4 1:13:51,1 f 55 Γ49 21 7:26
282. 219 ΛΕΒΕΝΤΟΥΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 0:13:47,77 0:46:15,46 1:14:24,5 1:13:51,7 m 227 Α49 84 7:26
283. 264 ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:13:05,69 0:44:42,14 1:14:29,2 1:14:07,7 m 228 Α69 19 7:26
284. 33 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ 0:12:54,68 0:44:09,12 1:15:16,5 1:15:05,3 m 229 Α39 49 7:31
285. 51 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:12:46,40 0:46:49,37 1:17:38,3 1:17:05,7 f 56 Γ59 4 7:45
286. 400 ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 0:48:24,70 1:18:32,8 1:18:19,3 m 230 Α70 8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:51
287. 378 ΣΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:13:48,14 0:48:57,98 1:19:13,0 1:18:42,7 m 231 Α49 85 7:55
288. 159 ΚΑΣΤΡΙΤΣΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:13:47,30 0:49:04,85 1:19:18,6 1:18:55,4 m 232 Α70 9 7:55