6ος ημιμαραθώνιος ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - Στη μνήμη πεσόντων αεροπόρων - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 6ος ημιμαραθώνιος ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - Στη μνήμη πεσόντων αεροπόρων.

 

RANK GENDER AGE CAT BIB NAME SEX CLUB Χρόνος

1 1 0 421 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Α Γ.Σ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 1:21:40
2 2 0 480 ΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ Α 1:21:46
3 3 0 382 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Α MARATHON CLUB 1:24:40
4 4 0 426 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΕΣΣΑΛΑΣ Α XATHI RUNNERS 1:26:58
5 5 0 496 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ Α ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:28:06
6 6 0 419 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΡΑΣ Α KASIMIS TRAINING 1:30:59
7 7 0 194 ΘΩΜΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ Α ELITE ATHENS CLUB 1:35:31
8 8 0 824 ΣΑΒΒΑΣ ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ Α 1:35:35
9 9 0 438 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΕΣΣΑΣ Α ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1:37:35
10 10 0 59 ΦΩΤΙΟΣ ΒΕΛΛΙΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:54
11 11 0 364 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 1:42:14
12 12 0 31 ΧΑΡΗΣ ΒΑΚΟΥΛΑΣ Α 1:43:02
13 13 0 439 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:44:24
14 14 0 441 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ Α ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΝΙΚΗΣ-ΟΜΓ 1:45:08
15 15 0 442 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ Α ΕΛΤΑ 1:46:49
16 16 0 846 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΑΖΙΟΣ Α 1:47:33
17 17 0 637 ΑΝΕΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Α 1:48:12
18 18 0 756 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ Α 1:48:32
19 19 0 260 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:48:38
20 20 0 662 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α 1:49:35
21 21 0 730 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΚΟΥΡΒΟΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Α 1:49:51
22 22 0 423 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΑΡΑΣ Α ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:50:50
23 23 0 822 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:50:56
24 24 0 6 MAREK BODZIONY Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:51:24
25 25 0 962 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:52:13
26 26 0 424 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α MΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:52:58
27 27 0 416 ΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ Α ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑ / AKOL LIVADIAS 1:53:00
28 28 0 410 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΙΟΣ Α ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ 1:53:13
29 29 0 699 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΝΑΣ Α 1:53:26
30 30 0 417 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Α ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑ / AKOL LIVADIAS 1:53:32
31 31 0 403 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ Α Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:53:36
32 32 0 435 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΛΟΥΚΟΣ Α 1:53:48
33 33 0 513 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΟΥΦΟΥΛΑΣ Α ΑΚΟΛ 1:53:58
34 34 0 366 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΗΣ Α KNIGHTS_ATH_GR 1:54:04
35 35 0 425 ΘΩΜΑΣ ΜΕΡΛΕΜΗΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:54:05
36 36 0 390 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΦΕΝΖΗΣ Α 1:54:07
37 37 0 395 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΛΩΤΣΟΤΥΡΑΣ Α 1:54:08
38 38 0 760 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ Α ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:54:57
39 39 0 396 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΛΕΤΣΙΟΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:55:59
40 40 0 483 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΟΥΠΑΣ Α RUNNING CLUB BY STAY FIT GYM 1:56:03
41 41 0 257 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ Α MAD CATS 1:56:37
42 42 0 338 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΝΩΣΗΣ Α 1:57:01
43 43 0 476 ΝΟΜΙΚΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ Α RUNNER CLUB STAY FIT 1:57:27
44 1 0 404 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΡΗΤΙΚΟΥ Γ MYATHLETE 1:59:25
45 44 0 451 ΗΛΙΑΣ ΠΑΓΟΥΡΑΣ Α SCIENCETRAINING 1:59:51
46 45 0 462 NIKOΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 2:01:10
47 46 0 450 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ Α ΣΑΦΑΝΣ 2:01:11
48 47 0 22 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΩΝΙΑΤΗΣ Α FREE 2:01:29
49 48 0 368 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Α 2:01:34
50 49 0 152 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΟΣ Α 2:01:37
51 50 0 388 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΣΤΑΣ Α 2:01:37
52 2 0 24 ΖΩΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Γ DEMOKRITOS RUNNING TEAM 2:02:09
53 51 0 411 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΑΛΟΥΣΗΣ Α 2:02:24
54 52 0 240 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΦΙΓΓΟΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:03:53
55 53 0 418 ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Α ADIDAS RUNNERS 2:03:56
56 54 0 52 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Α ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ 2:04:21
57 55 0 478 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ Α 2:04:26
58 56 0 459 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:04:27
59 57 0 430 ΝΙΚΟΣ ΜΟΣΧΟΒΟΣ Α MINETTA RUNNING TEAM 2:04:42
60 58 0 401 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΗΣ Α 2:04:47
61 59 0 794 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΙΤΣΙΑΣ Α 2:04:50
62 60 0 789 ΦΩΤΗΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ Α 2:04:55
63 61 0 487 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΕΜΟΣ Α Α.Ε.ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 2:05:19
64 62 0 69 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ Α ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2:05:31
65 63 0 489 ΗΛΙΑΣ ΤΟΛΙΑΣ Α DEMOKRITOS RUNNING TEAM 2:05:37
66 64 0 414 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΙΑΝΟΣ Α MAD CATS 2:06:26
67 65 0 334 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΚΑΕΣ Α ΣΑΦΑΝΣ 2:06:26
68 66 0 495 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΣΙΡΓΙΩΤΗΣ Α ΕΛΒΑΛ 2:07:00
69 3 0 454 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ Γ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:07:17
70 67 0 122 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ Α THIVA RUNNERS 2:07:17
71 68 0 465 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 2:07:29
72 69 0 481 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ Α ΕΛΒΑΛ 2:08:51
73 70 0 247 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:14
74 71 0 23 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΡΙΤΣΟΣ Α ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 2:09:17
75 72 0 498 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΦΙΝΗΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΩΝ 2:09:19
76 73 0 500 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΟΥΡΤΑΝΙΩΤΗΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:09:21
77 74 0 110 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΡΑΧΙΟΛΙΔΗΣ Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:09:32
78 75 0 407 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΓΓΑΣ Α 2:09:39
79 76 0 711 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΟΝΗΣ Α ΦΛΟΓΑ 2:10:04
80 77 0 703 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:10:04
81 78 0 447 ΑΝΕΣΤΗΣ ΝΤΟΥΡΜΑΣ Α 2:11:12
82 79 0 157 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:11:40
83 80 0 448 ΜΠΑΜΠΗΣ ΞΥΡΑΦΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:11:49
84 81 0 445 ΘΩΜΑΣ ΝΤΕΜΙΣΣΙΕ Α 2:11:54
85 82 0 499 ΘΩΜΑΣ ΦΙΛΗΣ Α SDYMTHIVAS 2:12:03
86 4 0 119 ΕΛΕΝΗ ΓΕΡΑΛΗ-ΡΟΥΣΣΟΥ Γ RUNNER CLUB STAY FIT 2:12:13
87 83 0 443 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α 2:12:36
88 84 0 384 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ Α 2:14:01
89 85 0 200 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ Α ΑΚΟΛ 2:14:23
90 86 0 385 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:15:12
91 87 0 961 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΜΑΡΙΔΗΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:16:13
92 88 0 932 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΣ Α 2:16:13
93 89 0 463 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΤΡΙΝΟΣ Α 2:16:20
94 90 0 788 ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΥ Α 2:16:25
95 91 0 497 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Α 2:16:32
96 92 0 722 ΝΙΚΟΣ ΨΥΧΟΥΛΑΣ Α ΑΚΡΑΙΦΝΙΟ 2:16:36
97 93 0 1066 ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΑΚΗΣ Α 2:16:56
98 94 0 744 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΤΑΧΙΑΣ Α 2:16:59
99 95 0 762 ΝΙΚΟΣ ΠΙΤΣΙΟΣ Α 2:17:13
100 96 0 79 ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΛΑΣΑΚΗΣ Α 2:17:39
101 97 0 468 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΟΥΤΙΟΣ Α - 2:18:01
102 5 0 413 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ Γ OUTDOORGAMES RUNNING TEAM 2:20:00
103 98 0 202 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:20:00
104 99 0 246 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:20:15
105 100 0 398 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:20:16
106 101 0 444 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΛΗΣ Α ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 2:20:29
107 102 0 494 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΗΣ Α 2:20:49
108 103 0 391 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:20:50
109 104 0 383 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:20:50
110 105 0 460 ΞΕΝΟΦΩΝ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:22:51
111 106 0 453 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:22:51
112 107 0 311 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:22:56
113 108 0 633 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:23:29
114 6 0 12 DOROTA SUCHOCKA Γ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:25:44
115 109 0 802 ΣΤΕΛΙΟΣ ΝΑΚΟΣ Α 2:26:18
116 110 0 593 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΥ Α 2:26:18
117 111 0 466 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΩΝ 2:26:19
118 112 0 70 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Α 2:26:19
119 113 0 109 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ Α 2:26:20
120 114 0 720 ΜΑΝΩΛΗΣ ΨΥΧΟΓΙΟΣ Α ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 2:26:29
121 115 0 446 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΜΟΣ Α 2:26:36
122 116 0 188 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ Α 2:27:36
123 117 0 440 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ Α REDS 2:28:43
124 118 0 635 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΙΟΥΛΙΑΣ Α 2:29:36
125 119 0 415 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΤΣΙΟΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 2:30:10
126 120 0 248 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:32:57
127 7 0 39 ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΡΡΑ Γ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 2:38:16
128 8 0 431 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ Γ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 2:38:17
129 121 0 458 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 2:38:18
130 122 0 299 ΑΡΓΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 2:39:43
131 123 0 492 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΛΛΗΣ Α 2:39:59
132 124 0 437 ΗΛΙΑΣ ΜΠΕΛΛΟΣ Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:43:15
133 125 0 810 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΑΣ Α ΑΚΡΑΙΦΝΙΟ 2:44:36
134 126 0 717 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α 2:44:58
135 127 0 57 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΟΣ Α 2:45:37
136 128 0 493 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΟΥΛΟΥΛΑΡΗΣ Α 2:45:37
137 129 0 475 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΡΟΥΣΣΗΣ Α Α.Ε.ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 2:47:49