SYROS CITY TRAIL 2017 - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα SYROS CITY TRAIL 2017.

 

10 χιλιόμετρα

pos race no name επίθετο/όνομα time category cat pos gender gen pos club city

1 101 NIKOLAOS RODOPOYLOS ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:47:22 All Ages 1 Male 1 TECNICA PATRA
2 153 ATHANASIOS PAGOYNADIS ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:48:01 All Ages 2 Male 2 ADIDAS HELLAS ATHINA
3 117 XRHSTOS PAPADOGEORGOS ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:49:01 All Ages 3 Male 3
4 143 GIORGOS MIKELOPOYLOS ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:53:00 All Ages 4 Male 4 PYRGOS
5 170 KONSTANTINOS SIDIROPOYLOS ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:53:52 All Ages 5 Male 5 ΔΡΟΜΕΩΝ ΣΥΡΟΥ SYROS
6 115 PANTELIS AFROYDAKIS ΑΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 00:54:19 All Ages 6 Male 6 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ ZOGRAFOY-ATHINA
7 119 PETROS-EIRINAIOS BIDALIS ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 00:55:42 All Ages 7 Male 7 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ / ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ILION
8 123 XRISTOFOROS GEORGOPOYLOS ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 00:55:50 All Ages 8 Male 8 SYROS RUNNERS KIFISIA
9 162 XRISTOS PORTOKALIS ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:56:42 All Ages 9 Male 9 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ P. FALIRO- ATH?NA
10 103 MARIA MALAI ΜΑΛΑΙ ΜΑΡΙΑ 00:56:44 All Ages 1 Female 1 ODLO - LA SPORTIVA ATHINA
11 108 NEKTARIOS PETTEMERIDES PETTEMERIDES NEKTARIOS 00:57:07 All Ages 10 Male 10 AWOL-ADVENTURE WITHOUT LIMITS NICOSIA, CYPRUS
12 168 ANARGYROS ROYSSOS ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 00:58:02 All Ages 11 Male 11 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ MAROYSI
13 106 ERVIN CELIBASHI CELIBASHI ERVIN 00:59:01 All Ages 12 Male 12 SPARTAN 55 MYKONOS
14 102 DIMITRIOS TROYPIS ΤΡΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:59:07 All Ages 13 Male 13 ADVENDURE PATRA
15 160 PANTELIS PIPERIS ΠΙΠΕΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 00:59:25 All Ages 14 Male 14 ERMOYPOLI
16 150 KOSTAS NIKOLOPOYLOS ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 00:59:37 All Ages 15 Male 15 MERRELL GREECE XALKIDA
17 137 XR?STOS KYRIAZAKOS ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 01:01:59 All Ages 16 Male 16 SPARTAN55MIN MYKONOS
18 183 THEODOSIS PAPOYTSAS ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΣΗΣ 01:02:29 All Ages 17 Male 17
19 132 NIKOS KAMOLINOS ΚΑΜΟΛΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 01:04:26 All Ages 18 Male 18 ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ-ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ-PALAMARIS TURTLE TEAM TINOS
20 178 GIORGOS XATZANTONIS ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:04:28 All Ages 19 Male 19 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ SYROS ERMOYPOLIS
21 140 NIKOLAOS MARAGKOS ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:04:29 All Ages 20 Male 20 ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ T?NOS
22 122 PANAGIOTIS GALATIS ΓΑΛΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:05:08 All Ages 21 Male 21 SCIENCETRAINING KAMATERO
23 176 DIMITRIS TYPALDOS ΤΥΠΑΛΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:05:08 All Ages 22 Male 22 Run Forever PEIRAIAS
24 116 MIXALIS BAKONDIOS ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:05:15 All Ages 23 Male 23 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ SYROS
25 169 NIKOLAOS SIDIROPOYLOS ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:05:24 All Ages 24 Male 24 ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ KORYDALLOS
26 167 GIORGOS ROYPAKAS ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:05:48 All Ages 25 Male 25 ΣΔΥΜΘΗΒΑΣ THIBA
27 175 DIMITRIS TZETZELOS ΤΖΕΤΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:06:39 All Ages 26 Male 26 ATHINA
28 159 EIRINAIOS PELEKIS ΠΕΛΕΚΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 01:07:03 All Ages 27 Male 27 SYROS
29 110 MANOS SIKINIOTIS SIKINIOTIS MANOS 01:08:24 All Ages 28 Male 28 SPARTAN55MIN MYKONOS
30 182 OLIVIER PFORTNER PFORTNER OLIVIER 01:09:49 All Ages 29 Male 29 GENEVE - SUISSE
31 139 GIORGOS MALAKASIOTIS ΜΑΛΑΚΑΣΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:11:11 All Ages 30 Male 30 ERMOYPOLI
32 133 SOTIRIA KAPELIOY ΚΑΠΕΛΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 01:11:27 All Ages 2 Female 2 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ THIBA
33 136 KONSTANTINOS KOYTSOYKOS ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:11:27 All Ages 31 Male 31 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ THIBA
34 121 IOANNIS BOYLTSOS ΒΟΥΛΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:11:39 All Ages 32 Male 32 ERMOYPOLI
35 112 KAYOKO TABATA TABATA TABATA KAYOKO TABATA 01:12:59 All Ages 3 Female 3 Run Forever PIRAEUS
36 179 KYRIAKOS XERIDIS ΧΕΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 01:13:47 All Ages 33 Male 33 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ ERMOYPOLI
37 155 ARISTOTELIS PAPADOPOYLOS ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 01:14:10 All Ages 34 Male 34 ADIDAS RUNNERS ATHENS ELLINIKO
38 174 PANORAIA TAKOYMAKI ΤΑΚΟΥΜΑΚΗ ΠΑΝΩΡΑΙΑ 01:14:10 All Ages 4 Female 4 MAROYSI
39 186 CHRIS RUNDA RUNDA CHRIS 01:14:42 All Ages 35 Male 35
40 128 LEMONIA DOYBINOF ΔΟΥΒΙΝΩΦ ΛΕΜΟΝΙΑ 01:15:15 All Ages 5 Female 5 MATZUL KAMATERO
41 135 EYAGGELOS KAPSOMENAKIS ΚΑΨΩΜΕΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 01:15:30 All Ages 36 Male 36 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ BARI
42 145 KONSTANTINOS MPESSAS ΜΠΕΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:16:25 All Ages 37 Male 37 LEPANTO RUNNERS ANTIRRIO
43 151 KONSTANTINOS NTRISMPIOTIS ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:16:59 All Ages 38 Male 38 ATALANTI
44 131 ANASTASIA KALOGIROY ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 01:17:23 All Ages 6 Female 6 RUNNINGREECE MAROYSI
45 173 DIMITRIS STERGIOY ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:18:01 All Ages 39 Male 39 SALAMINA
46 177 STYLIANOS FOYNTAS ΦΟΥΝΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 01:18:09 All Ages 40 Male 40 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ TALANTA SYROS
47 274 NO NAME NO NAME NO NAME 01:19:20 All Ages 41 Male 41
48 172 ANTONIOS SOFOS ΣΟΦΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:19:34 All Ages 42 Male 42 ΣΔΥΘ THESSALONIKI
49 156 KALLIOPI PAPASIMINOY ΠΑΠΑΣΙΜΗΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 01:20:40 All Ages 7 Female 7 SYROS
50 105 JIANPING GONG GONG JIANPING 01:21:36 All Ages 8 Female 8 SKY WOMEN RUNNING TEAM MAROUSI
51 181 MIXAHL DHMOYLKAS ΔΗΜΟΥΛΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 01:21:55 All Ages 43 Male 43 KALLITHEA ATHINA
52 114 KARINA GEORGIA NORIKO YAMAMOTO VACOPOULOS YAMAMOTO VACOPOULOS KARINA GEORGIA NORIKO 01:22:00 All Ages 9 Female 9 GERAKAS, ATTIKIS
53 138 DIMITRIS KYRIAKOS ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:22:30 All Ages 44 Male 44 URBAN TRAIL RUNNERS / OBLAKOVE PERTLE KALLITHEA
54 185 LILH NTOYMA ΝΤΟΥΜΑ ΛΙΛΗ 01:23:28 All Ages 10 Female 10
55 120 SOFIA BLABIANOY ΒΛΑΒΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ 01:23:49 All Ages 11 Female 11 OUTDOOR TRAINERS ATHENS
56 130 FILIPPOS ZEGKINOGLOY ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 01:24:02 All Ages 45 Male 45 KERATSINI
57 125 AGGELOS GKLOTSOS ΓΚΛΩΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 01:28:31 All Ages 46 Male 46 OUTDOORGAMES RUNNING TEAM DRAPETSONA
58 154 XRISTOS PAPADATOS ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:28:38 All Ages 47 Male 47 ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ PATRA
59 146 MARIA MPISKETZI ΜΠΙΣΚΕΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 01:32:15 All Ages 12 Female 12 SYROS
60 152 ZAXARIAS NOE ΝΩΕ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 01:33:25 All Ages 48 Male 48 ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΗΣ TINO
61 164 PANAGIOTIS PYLIOTIS ΠΥΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:36:41 All Ages 49 Male 49 ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ERMOYPOLI
62 157 DIOGENIS PAPIOMYTIS ΠΑΠΙΟΜΥΤΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ 01:41:03 All Ages 50 Male 50 DUBAI
63 126 APOSTOLOS DELIGIANNIS ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 01:47:02 All Ages 51 Male 51 ERMOYPOLI
64 364 NIKI TABOYLARI ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΝΙΚΗ 01:49:14 All Ages 13 Female 13 ATH?NA
65 187 NIVA NAIMAN NAIMAN NIVA 02:07:10 All Ages 14 Female 14
66 113 SHARON WESHLER WESHLER SHARON 02:07:11 All Ages 52 Male 52 RUNNINGREECE ATHINA
107 ANJA KRAMPE KRAMPE ANJA Not started All Ages Female PALLHNI ATTIK?S
109 CENGIZ SEYHAN SEYHAN CENGIZ Not started All Ages Male ISTANBUL MASTERLERI ATLETIZM KLUBU ATHINA
111 DIMITRA SOTIRCHOS SOTIRCHOS DIMITRA Not started All Ages Female RUNNINGREECE ATHINA
118 TASOS BIDALIS ΒΙΔΑΛΗΣ ΤΑΣΟΣ Not started All Ages Male ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ STENI TINOY
124 GEORGIOS GKAGKARAS ΓΚΑΓΚΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Not started All Ages Male LARISA
129 GIORGOS EKSARXOS ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Not started All Ages Male FAIRWAYS CLUB GERAKAS
134 BOYLA KATSABOY ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΒΟΥΛΑ Not started All Ages Female CHOZEN MOUNTAIN TEAM N.MAKRI
141 BIKY MELETOPOYLOY ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ Not started All Ages Female THE RUNNER'S PROJECT - FAIRWAYS CLUB GERAKAS
142 GEORGIA MITSOPOYLOY ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Not started All Ages Female OLYMPOUS MARATHON RT LAMIA
144 STYLIANOS MIXALOPOYLOS ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Not started All Ages Male ΣΔΥ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ELEYSINA
147 FEIDIAS MPOYRLAS ΜΠΟΥΡΛΑΣ ΦΕΙΔΙΑΣ Not started All Ages Male ΕΨΙΛΟΝ ATHHNA
148 XARALAMPOS MYTILINAIOS ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Not started All Ages Male ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ ERMOYPOLI SYROS
149 NIVI NAIMAN ΝΑΙΜΑΝ NIVI Not started All Ages Female RUNNINGREECE ATHINA
158 DIMITRIS PE?XAMPERIS ΠΕΪΧΑΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Not started All Ages Male ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΥΡΟΥ ERMOYPOLI
161 MARIA POLYMEROY ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ Not started All Ages Female ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ATHINA
163 EYAGGELOS POYLIS ΠΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Not started All Ages Male NEA FILADELFEIA
165 EYAGGELIA RALLI ΡΑΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Not started All Ages Female THNIOI ΔΡΟΜΕΙΣ PLATIA, T?NOS
166 KONSTANTINOS RAXIOTIS ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Not started All Ages Male ΑΡΙΑΔΝΗ ATHINA
171 IOANNIS SIMITSOGLOY ΣΙΜΙΤΣΟΓΛΟΥ ΙΟΑΝΝΗΣ Not started All Ages Male PEIRAIA
180 ANNA XOREBA ΧΟΡΕΒΑ ΑΝΝΑ Not started All Ages Female SKY WOMEN RUNNING TEAM ATHINA

 

3 Χιλιόμετρα

pos race no name επίθετο/όνομα time category cat pos gender gen pos club city

1 301 KONSTANTINOS VASILAKIS ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:14:51 All Ages 1 Male 1 ADIDAS RUNNERS ATHENS/MYPROTEIN ATHINA
2 341 IOANNIS PALAMARIS ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:15:10 All Ages 2 Male 2 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ ERMOYPOLI
3 270 ANTONHS BOYTSINOS ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 00:15:11 All Ages 3 Male 3
4 324 MIXAIL KONDYLAS ΚΟΝΔΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 00:15:41 All Ages 4 Male 4 ERMOYPOLI SYROS
5 353 PANTELEIMON ROYSSOS ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 00:15:42 All Ages 5 Male 5 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ ERMOYPOLI
6 326 LEYTERIS KOYKOYLOGIANNIS ΚΟΥΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 00:15:43 All Ages 6 Male 6 SYROS
7 373 IOSIF FILIPPOYSIS ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΙΩΣΗΦ 00:15:48 All Ages 7 Male 7 ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ TINOS
8 342 IOYLIA PANAGIOTOPOYLOY ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 00:16:33 All Ages 1 Female 1 - KIFISIA
9 303 DIMITRIS ARBANITIS ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:16:48 All Ages 8 Male 8 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ SYROS
10 347 BASILIS PASSARIS ΠΑΣΣΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00:16:53 All Ages 9 Male 9 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ ERMOYPOLI
11 351 MIXALIS ROYSSOS ΡΟΥΣΣΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 00:18:22 All Ages 10 Male 10 SYROS
12 361 KONSTANTINOS SYNODINOS ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:18:22 All Ages 11 Male 11 AMORGOS
13 308 ANASTASIOS VLAXOS ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 00:18:36 All Ages 12 Male 12 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ SYROS
14 360 EIRINI STRATI ΣΤΡΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 00:18:47 All Ages 2 Female 2 ERMOYPOLI
15 337 ANTONIS MOYTAFIS ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 00:19:23 All Ages 13 Male 13 SYROS RUNNERS SYROS
16 262 MARIA SYLIBANH ΣΥΛΙΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 00:19:29 All Ages 3 Female 3
17 346 FOTEINI PARTALA ΠΑΡΤΑΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 00:19:34 All Ages 4 Female 4 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ/ TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM SYROS
18 272 ELEYTHERIOS PAPADAKHS ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 00:20:02 All Ages 14 Male 14
19 371 SERAFEIM TSIOLIS ΤΣΙΩΛΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 00:20:05 All Ages 15 Male 15 ERMOYPOLI
20 372 KONSTANTINOS FILIOS ΦΙΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:20:19 All Ages 16 Male 16 Ν.Ο.ΣΥΡΟΥ ERMOYPOLI
21 333 IOANNIS MARAGKOS ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:20:29 All Ages 17 Male 17 SYROS
22 317 GIORGOS KANELLOPOYLOS ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:20:51 All Ages 18 Male 18 ATHINA
23 320 GIANNIS KERANIS ΚΕΡΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:20:56 All Ages 19 Male 19 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ SYROS
24 355 ELPIDA SAGKINETOY ΣΑΓΚΙΝΕΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 00:20:56 All Ages 5 Female 5 TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM SYROS
25 352 ZANNES ROYSSOS ΡΟΥΣΣΟΣ ΖΑΝΝΕΣ 00:20:58 All Ages 20 Male 20 ATHINA
26 357 EYAGGELOS SKARLATOS ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 00:21:15 All Ages 21 Male 21 AMORGOS
27 328 ALEKSANDROS KOYKOYLOGIANNIS ΚΟΥΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:21:33 All Ages 22 Male 22 SYROS
28 260 NIKOLAOS MPARTZOS ΜΠΑΡΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:21:43 All Ages 23 Male 23
29 273 ATHANASIOS KARAMPATSOS ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:21:57 All Ages 24 Male 24
30 350 GIANNIS ROYSSOS ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:22:11 All Ages 25 Male 25 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ SYROS
31 363 EYAGGELOS SYRIGOS ΣΥΡΙΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 00:22:35 All Ages 26 Male 26 ERMOYPOLI
32 339 PANAGIOTIS NTOYLIAS ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:22:39 All Ages 27 Male 27 GERAKAS ATTIK?S
33 327 BAGGELIS KOYKOYLOGIANNIS ΚΟΥΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 00:23:18 All Ages 28 Male 28 SYROS
34 335 ELENI MIXALOPOYLOY ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 00:23:24 All Ages 6 Female 6 ERMOYPOLI
35 321 AGGELIKI KITSARA ΚΙΤΣΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 00:23:36 All Ages 7 Female 7 AG. DIM?TRIOS- ATHINA
36 343 IOANNA PAPANIKOLAOY ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 00:23:36 All Ages 8 Female 8 NICOSIA, CYPRUS
37 267 MARILENA TSANTILA ΤΣΑΝΤΗΛΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 00:25:12 All Ages 9 Female 9
38 313 AGNI DOYNABI ΔΟΥΝΑΒΗ ΑΓΝΗ 00:26:42 All Ages 10 Female 10 ILION
39 323 BASILEIOS KOIS ΚΟΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:26:45 All Ages 29 Male 29 ILION
40 336 MARIA MIXALOPOYLOY ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 00:27:11 All Ages 11 Female 11 PATRA
41 340 ISIDOROS KSANTHAKIS ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 00:27:12 All Ages 30 Male 30 SYROS
42 370 ELENI TSELEMPI ΤΣΕΛΕΜΠΗ ΕΛΕΝΗ 00:27:22 All Ages 12 Female 12 SYROS
43 354 XRISTOS ROYSSOS ΡΟΥΣΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:28:35 All Ages 31 Male 31 ERMOYPOLI
44 266 XRISTINA XANOY ΧΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 00:28:42 All Ages 13 Female 13
45 325 ARISTEIDIS KORFIATIS ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 00:28:45 All Ages 32 Male 32 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ SYROS
46 332 ILIAS MANIADAKIS ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 00:28:46 All Ages 33 Male 33 ERMOYPOLI
47 358 MILLI SOYLIOTI ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΜΙΛΛΗ 00:29:10 All Ages 14 Female 14 MARKOPOYLO MESOGAIAS
48 362 IOANNA SYNODINOY ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 00:30:43 All Ages 15 Female 15 AMORGOS
49 376 XARIKLEIA XRANIOTI ΧΡΑΝΙΩΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 00:30:47 All Ages 16 Female 16 ATTIKI
50 304 GIANNIS VAKONDIOS ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:31:12 All Ages 34 Male 34 SYROS
51 329 MARIA KRONTI ΚΡΟΝΤΗ ΜΑΡΙΑ 00:32:36 All Ages 17 Female 17 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ ERMOYPOLI
52 312 PANAGIOTIS DENAKSAS ΔΕΝΑΞΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:33:09 All Ages 35 Male 35 ERMOYPOLI-SYROS
53 368 EYAGGELIA TRIKAMINA ΤΡΙΚΑΜΗΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 00:33:10 All Ages 18 Female 18 ERMOYPOLI-SYROS
54 268 KATERINA MPOYRA ΜΠΟΥΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 00:33:28 All Ages 19 Female 19
55 269 MILTIADHS GARYFALHS ΓΑΡΥΦΑΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 00:33:59 All Ages 36 Male 36
56 263 ALEXANDRA MPEXLH ΜΠΕΧΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 00:35:00 All Ages 20 Female 20
57 318 DIMITRIOS KARAGKIOYKTSIS ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΚΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:39:20 All Ages 37 Male 37 PEIRAIAS
58 265 ELENA STAMOY ΣΤΑΜΟΥ ΕΛΕΝΑ 00:39:23 All Ages 21 Female 21
59 127 GIORGOS DENAKSAS ΔΕΝΑΞΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:47:02 All Ages 38 Male 38 SYROS
261 MIXALHS ROYSSOS ΡΟΥΣΣΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Not started All Ages Male
264 XRYSOYLA RAPTH ΡΑΠΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Not started All Ages Female
271 GOYLIELMOS PRINTEZHS ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ Not started All Ages Male
302 DELI AGGELIKI ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΕΛΗ Not started All Ages Female KORINTHOS
305 AGGELOS VAKONDIOS ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Not started All Ages Male ΕΒΙΑΝΝΑ ERMOYPOLI SYROS
306 STYLIANOS VARTHOLOMAIOS ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΊΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Not started All Ages Male ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΟΥ ANDROS
307 ALEKSANDRA VITOLIANOY ΒΙΤΟΛΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Not started All Ages Female SYROS
309 KONSTANTINOS GERODIAKOMOS ΓΕΡΟΔΙΑΚΟΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Not started All Ages Male SYROS
310 ILIAS GEORGIADIS ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Not started All Ages Male MAROYSI
311 EYTYXIA GIOKARINI ΓΙΟΚΑΡΙΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ Not started All Ages Female BETTER PEOPLE NIKAIA
314 KONSTANTINA ZARDA ΖΑΡΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Not started All Ages Female LAMIA
315 SPYROS ZARDAS ΖΑΡΔΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Not started All Ages Male LAMIA
316 LEONIDAS ZARDAS ΖΑΡΔΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Not started All Ages Male LAMIA
319 EYAGGELIA KARETZOPOYLOY ΚΑΡΕΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Not started All Ages Female BETTER PEOPLE ATHINA
322 LOYIZA KLIRONOMOY ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ ΛΟΥΙΖΑ Not started All Ages Female TURTLE RUNNING TEAM PALAMARIS ERMOYPOLI
330 KANELLA LIAKOPOYLOY ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ Not started All Ages Female ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΕΙΣ NIKAIA
331 AGISILAOS MAKRIDAKIS ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ Not started All Ages Male ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΥΡΟΥ-ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ SYROS
334 ANTZOYA MIXA ΜΙΧΑ ΑΝΤΖΟΥΑ Not started All Ages Female ΣΔΥ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ELEYSINA
338 ATHANASIOS MPILIDIS ΜΠΙΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Not started All Ages Male PEIRAIAS
344 TAKIS PAPOYTSAS ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΤΑΚΗΣ Not started All Ages Male ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ SYROS
345 MAGDALINI PARIDI ΠΑΡΙΔΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Not started All Ages Female TOP GYM PERISTERI
348 XRISTINA PETRISI ΠΕΤΡΙΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Not started All Ages Female ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ.Ο.Φ KORTHI ANDROS
349 PANAGIOTIS PYLIOTIS ΠΥΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Not started All Ages Male ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ERMOYPOLI
356 IOANNA SARABANOY ΣΑΡΑΒΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Not started All Ages Female KORTHI ANDROS
359 SOFIA STELLA ΣΤΕΛΛΑ ΣΟΦΙΑ Not started All Ages Female ERMOYPOLI
365 PANAGIOTIS TAKOS ΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Not started All Ages Male SYROS
366 MARIA TALASLI ΤΑΛΑΣΛΗ ΜΑΡΙΑ Not started All Ages Female ERMOYPOLI
367 MARIA TEGOY ΤΕΓΟΥ ΜΑΡΙΑ Not started All Ages Female SYROS
369 MARIA TSAKIRI ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ Not started All Ages Female ATHINA
374 STAMATOYLA XALKIA ΧΑΛΚΙΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ Not started All Ages Female ERMOYPOLI
375 MARKOS XALKIOPOYLOS ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ Not started All Ages Male SYROS